Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Reg. přebor I. třídy
TTC Nové Město nad Metují B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zmátlo Jan1983kraj. muži 171.-200. 
2.Ducháč Martin1980reg. muži 60 N. 
3.Ptáček Antonín1946reg. muži 61-70. 
4.Barták Zdeněk1950reg. muži 81.-90. 
5.Ducháč Milan1952reg. muži 100 N. 
6.Truchlík František1950reg. muži 121.-140. 
7.Zelený Milan1964nez.  
8.Matouš Josef1962nez.  
9.Stříbrný Petr1963nez.  
10.Chlumský Patrik2003nez.  
11.Dostál Josef2006nez.  
12.Hofman Marián2003nez.  
13.Hořínek Michal2003nez.  
14.Langer František1999nez.  
15.Smrco Adam2006nez.  
16.Špelda Jakub2001nez.  
TJ Slovan Broumov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ďoubek Jiří1987reg. muži N40 
2.Černý Miroslav1966reg. muži 45 
3.Hornych Josef1967reg. muži 71-80 
4.Holeček Petr1967reg. muži 81-90 
5.Kubeček Josef1949reg. muži 121-140 
6.Majdiak Jan1992reg. muži N180 
7.Martinek Luboš1994nez.  
8.Richtr Jaroslav1964nez.  
TJ Sokol Vysoká Srbská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mifek Milan1972reg. muži 34 
2.Hauschke Tomáš1988nez. muži 34 
3.Dudek Petr1977reg. muži 50 
4.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 55 
5.Krejsar Jiří1962reg. muži 75 
6.Svatoš Radek1978reg. muži 95 
7.Tér Libor1969reg. muži 95 
TJ Lokomotiva Meziměstí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrozek Andrzej1958kraj. muži 170Ncizinec 
2.Krejčí Petr1969reg. muži 51-60 
3.Nowacki Olgierd1966reg. muži 60Ncizinec 
4.Parszuto Dariusz1975reg. muži 120Ncizinec 
5.Podhorský Pavel1981reg. muži 71-80 
6.Ryšavý Roman1994reg. muži 120N 
7.Piskora Pavel1962reg. muži 160N 
8.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži 160Ncizinec 
9.Brzecki Piotr1950reg. muži 160Ncizinec 
10.Bek Miroslav1949reg. muži 161-180 
11.Kuchta Petr1955reg. muži 161-180 
12.Vlach Tomáš1973reg. muži 201-212 
13.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. mži 15 
14.Krejčová Kateřina2008kraj. nžy 11 
15.Čápová Ella2010kraj. nžy 12 
TJ Sokol Bukovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubíř Pavel1966kraj. muži 141.-170. 
2.Thér Jaroslav1970kraj. muži 231.-260. 
3.Průša Libor1968reg. muži 51.-60. 
4.Pohner Pavel1960reg. muži 91.-100. 
5.Kollert Václav1963reg. muži 141.-160. 
6.Trojtl Josef1979nez.  
TJ Sokol České Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Jindřich1965kraj. muži 101-120. 
2.Fiala Josef1976kraj. muži 231-260. 
3.Roleček Patrik1971kraj. muži 231-260. 
4.Rambousek Martin1984reg. muži N 50. 
5.Kozák Ladislav1948reg. muži N 60. 
6.Borůvka Petr1978reg. muži N 120. 
7.Louda Aleš1961reg. muži N 160. 
8.Zítko Pavel1947reg. muži N 160. 
9.Tošovský Jaroslav1949reg. muži N 180. 
10.Borecká Kateřina2000reg. muži N 212. 
11.Javornický Aleš1975nez. muži  
TJ Sokol Žďárky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jaroslav ml.1973kraj. muži 141-170 
2.Urban Martin1976kraj. muži 141-170 
3.Sedláček Vlastimil1950reg. muži 51-60 
4.Jerman Vladimír1964reg. muži 141-161 
5.Staněk Karel1954reg. muži 160N 
6.Sedláček Radek1994reg. muži 161-180 
7.Kanozsay Martin1995reg. muži 181-200 
8.Špaček Václav1998reg. muži 181-200 
9.Jerman Vojtěch2001reg. muži 201-212 
10.Jirman Jan1998reg. muži 201-212 
11.Jerman Miloš1963nez.  
TJ Červený Kostelec-Horní A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávka Jiří1975kraj. muži 231-260 
2.Liška Jiří1974reg. muži 48 
3.Rolínek Petr1970reg. muži 51-60 
4.Dobiáš Lubomír1953reg. muži 61-70 
5.Ligač Jozef1957reg. muži 71-80cizinec 
6.Škoda Jiří1959reg. muži 71-80 
7.Drapač Petr st.1964reg. muži 81-90 
8.Mýl Karel1953reg. muži 81-90 
9.Vaněk František1973reg. muži 91-100 
10.Brát Petr1960reg. muži 101-120 
11.Rosa Zdeněk1965reg. muži 101-120 
12.Čápová Lenka1966reg. muži N 120 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 201.-230. 
2.Stein Martin1963reg. muži 70N 
3.Leisek Otakar1957reg. muži 100 N 
4.Fidra Stanislav1962reg. muži 101. - 120. 
5.Kozák Ondřej1998reg. muži 121. - 140. 
6.Stein Filip2006reg. muži 141. - 160. 
7.Vávra Pavel1953reg. muži 160 N 
8.Matuška Petr1954reg. muži 181.- 200. 
9.Holeček David2005reg. sži 26. - 30. 
10.Kozák Jan2004reg. sži 7. 
11.Svatoň Jan2004reg. sži 26. - 30. 
12.Steinová Klára2006reg. sžy 2. 
13.Polanská Evelína2004reg. sžy 3. 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 121.-140. 
2.Kopecký Pavel1954reg. muži N38 
3.Šumpík Jiří1960reg. muži N80 
4.Kadaník Martin2004reg. muži 91 - 100 
5.Němeček Miroslav1956reg. muži 101. - 120. 
6.Taláb Tomáš2000reg. muži 120 N 
7.Macák Martin1970reg. muži 121. - 140 
8.Joneš Patrik2006reg. muži 161. - 180 
9.Joneš Miloslav1969reg. muži 201. - 212 
10.Joneš Dominik2004reg. sži 36. - 41 
11.Kuhajdíková Pavlína2004reg. sžy 2 
12.Metrtlíková Eliška2003reg. sžy 5 
TJ Knauf Lipí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Jaroslav1957kraj. muži 171-200 
2.Macoun Petr1968reg. muži 51-60 
3.Kozák Zdeněk1961reg. muži 61-70 
4.Ptáček Ladislav1963reg. muži 90N 
5.Schwarz Vít1966reg. muži 101-120 
6.Sokol Zdeněk1948reg. muži 121-140 
7.Zelený Petr1991reg. muži 121-140 
8.Andrejsová Markéta1976reg. muži 121-140 
9.Šilar Karel1971reg. muži 141-160 
10.Leixnerová Jana1968reg. muži 161-180 
11.Hepnar Jan1957nez. muži  
TJ Náchod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solovic Martin1994reg. muži 43. 
2.Špelda Jiří1960reg. muži 51.-60. 
3.Trudičová Ludmila1962reg. muži 51.-60. 
4.Hoferka Dušan1949reg. muži 61.-70. 
5.Rojt Jan1959reg. muži 121.-140. 
6.Zetek Libor1959reg. muži 121.-140. 
7.Zetek Tomáš2000reg. dci 4 
8.Zetek Jan2002reg. dci N 
TJ Náchod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trejtnar Ladislav1969kraj. muži 201.-230. 
2.Burdych Viktor1959kraj. muži 231.-260. 
3.Dyntar Petr1981kraj. muži 231.-260. 
4.Cvetanov Krasimir1959kraj. muži 260 
5.Kuře Otakar1946reg. muži 101.120. 
6.Madarász Štefan1960reg. muži 101.-120. 
7.Mareš Stanislav st.1949nez. muži N 
8.Prokop Michal1991reg. muži 200. 
Regionální přebor II. třídy
TJ Sokol Velká Jesenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Zdeněk1952reg. muži 81-90 
2.Dvořáček Aleš1962reg. muži 91-100 
3.Kratěna Vojtěch1960reg. muži 101-120 
4.Ježek Pavel1975reg. muži 101-120 
5.Hofman Václav1954reg. muži 121-140 
6.Bekr Milan1971reg. muži 141-160 
7.Osladil Václav1960reg. muži 141-160 
8.Hofman Lukáš1983reg. muži 160N 
9.Cohorna Petr st.1968reg. muži 200N 
TJ Lokomotiva Meziměstí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podhorský Pavel1981reg. muži 71-80 
2.Ryšavý Roman1994reg. muži 120N 
3.Piskora Pavel1962reg. muži 160N 
4.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži 160Ncizinec 
5.Brzecki Piotr1950reg. muži 160Ncizinec 
6.Bek Miroslav1949reg. muži 161-180 
7.Kuchta Petr1955reg. muži 161-180 
8.Vlach Tomáš1973reg. muži 201-212 
9.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. mži 15 
10.Krejčová Kateřina2008kraj. nžy 11 
11.Čápová Ella2010kraj. nžy 12 
Jednota Orel Bohuslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tojnar Jiří st.1970reg. muži 71-80 
2.Krupička Vladimír1961reg. muži 71-80 
3.Jakl Pavel1978reg. muži 91-100 
4.Svoboda Vít1955reg. muži 100N 
5.Prušinovský Jiří1957reg. muži 121-140 
6.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
7.Franc Jan1972reg. muži 161-180 
8.Stuchlík Zdeněk1955reg. muži 212N 
TJ Jiskra Jaroměř C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrobský Josef1958kraj. muži 231-260 
2.Hrycík Ladislav1958reg. muži 35 
3.Pábl Josef1964reg. muži 51-60 
4.Hrobský Petr1958reg. muži 71-80 
5.Valčík Lukáš2000reg. muži 121. - 140. 
6.Jirásek Petr1958reg. muži 200 N 
TJ Jiskra Jaroměř D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilař Matěj2000kraj. muži 171-200 
2.Petráško Milan1950reg. muži 49 
3.Bouček Stanislav1943reg. muži 61-70 
4.Hejzlar Jaromír1947reg. muži 71-80 
5.Špreňarová Miroslava1964reg. muži 91-100 
6.Doubek Ondřej2001reg. muži 91.-100. 
7.Pisch Petr1965reg. muži 120 N 
8.Divecký Václav1966reg. muži 180 N 
9.Hardubejová Anna1964reg. muži 161-180 
10.Le Tiu1961reg. muži 181-200 
Jednota Orel Bohuslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakl Petr1951reg. muži 61-70 
2.Petera Milan1951reg. muži 61-70 
3.Rubeš Jaroslav1959reg. muži 61-70 
4.Kubant Miroslav1952reg. muži 71-80 
5.Němeček Vítězslav1956reg. muži 141-160 
6.Lejsek Petr1965reg. muži 161-180 
7.Smola Jan1955reg. muži 200N 
8.Sychrovský Milan1939reg. muži 180N 
TJ Červený Kostelec-Horní B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ligač Jozef1957reg. muži 71-80cizinec 
2.Škoda Jiří1959reg. muži 71-80 
3.Mýl Karel1953reg. muži 81-90 
4.Rosa Zdeněk1965reg. muži 101-120 
5.Šimůnek Josef1948reg. muži 161-180 
6.Pilát Jaroslav1957nez.  
TJ Červený Kostelec-Horní C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drapač Petr st.1964reg. muži 81-90 
2.Vaněk František1973reg. muži 91-100 
3.Brát Petr1960reg. muži 101-120 
4.Čápová Lenka1966reg. muži N 120 
5.Kuřátko Miloš1966reg. muži 181-200 
6.Hrstka Milan1966nez.  
TJ Sokol Česká Skalice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 101-120 
2.Perutek Josef1953reg. muži 101-120 
3.Šorfová Irena1968reg. muži 101-120 
4.Prosa Stanislav1950reg. muži 101-120 
5.Čáp Petr1964reg. muži 141-160 
6.Hrubý Bohuslav1955reg. muži N180 
TJ Sokol Česká Skalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamzová Klárka1996reg. muži 81-90 
2.Měšťanová Petra1996reg. muži 81-90 
3.Kolátor Vladimír1957reg. muži N100 
4.Ošťádal Jaroslav1945reg. muži 101-120 
5.Postupa Jan1977reg. muži 121-140 
6.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
TJ Náchod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuře Otakar1946reg. muži 101.120. 
2.Madarász Štefan1960reg. muži 101.-120. 
3.Rojt Jan1959reg. muži 121.-140. 
4.Zetek Libor1959reg. muži 121.-140. 
5.Prokop Michal1991reg. muži 200. 
6.Zetek Tomáš2000reg. dci 4 
7.Zetek Jan2002reg. dci N 
8.Mareš Stanislav st.1949nez. muži N 
TJ Sokol Jasenná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tláskalová Klára1998reg. muži 60-70 
2.Duben Milan1974reg. muži 81-90 
3.Kučera Vratislav1960reg. muži 81-90 
4.Duben Tomáš1972reg. muži 101-120 
5.Kučerová Markéta1996reg. muži 101-120 
6.Tláskal Vladimír1966reg. muži 101-120 
7.Dvořák Karel1956reg. muži 121-140 
Regionální přebor III. třídy
TJ Jiskra Machov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krtička Jan1964reg. muži 61-70 
2.Tér Ladislav1966reg. muži 91-100 
3.Bernard Miloš1967reg. muži 141-160 
4.Thér Milan1986reg. muži 141-160 
5.Krtička Jiří1958nez. muži  
TJ Sokol Velká Jesenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Václav1954reg. muži 121-140 
2.Bekr Milan1971reg. muži 141-160 
3.Osladil Václav1960reg. muži 141-160 
4.Hofman Lukáš1983reg. muži 160N 
5.Dočekal Jaroslav1963reg. muži 141-160 
6.Cohorna Petr ml.1993reg. muži 161-180 
7.Vohralík Pavel1953reg. muži 161-180 
8.Cohorna Petr st.1968reg. muži 200N 
TJ Sokol Vysoká Srbská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejsar Jiří1962reg. muži 75 
2.Svatoš Radek1978reg. muži 95 
3.Tér Libor1969reg. muži 95 
4.Špaček Václav1970reg. muži 150 
5.Macháčková Blanka1986reg. muži 170 
6.Belák Kamil1987nez. muži  
7.Eimer Antonín1987nez. muži  
TJ Sokol Velký Dřevíč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Pavel1975reg. muži 101-120 
2.Vaníček Michal1968reg. muži 101-120 
3.Míšek Petr1969reg. muži 121-140 
4.Bartoš Jan1975reg. muži 181-200 
5.Šubrt Arne1962reg. muži 181-200 
6.Posnar Petr1976reg. muži neklasif. 
TJ Lokomotiva Meziměstí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzecki Piotr1950reg. muži 160Ncizinec 
2.Bek Miroslav1949reg. muži 161-180 
3.Kuchta Petr1955reg. muži 161-180 
4.Vlach Tomáš1973reg. muži 201-212 
5.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. mži 15 
6.Krejčová Kateřina2008kraj. nžy 11 
7.Čápová Ella2010kraj. nžy 12 
TJ Sokol České Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Ladislav1948reg. muži N 60. 
2.Borůvka Petr1978reg. muži N 120. 
3.Louda Aleš1961reg. muži N 160. 
4.Zítko Pavel1947reg. muži N 160. 
5.Tošovský Jaroslav1949reg. muži N 180. 
6.Borecká Kateřina2000reg. muži N 212. 
7.Javornický Aleš1975nez. muži  
8.Nováček Jiří1977nez. muži  
TJ Sokol Zbečník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleprlík Štěpán1984reg. muži 81-90 
2.Macura Miloslav1967reg. muži 101-120 
3.Sagner Jan1983reg. muži 120N 
4.Ječmínek Miroslav1965reg. muži 121-140 
5.Herzog Antonín1955reg. muži 141-160 
6.Sadílek Jan1967reg. muži 161-180 
7.Štencl Josef1949reg. muži 161-180 
8.Červený Karel1964reg. muži 181-200 
9.Friede Norbert1964reg. muži 181-200 
10.Štencl Josef ml.1974reg. muži 181-200 
11.Macurová Denisa2003ČR sžy 51Střídavý start z SK Dobré, z.s.
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Miroslav1956reg. muži 101. - 120. 
2.Kozák Ondřej1998reg. muži 121. - 140. 
3.Vávra Pavel1953reg. muži 160 N 
4.Matuška Petr1954reg. muži 181.- 200. 
5.Kozák Jan2004reg. sži 7. 
6.Holeček David2005reg. sži 26. - 30. 
7.Svatoň Jan2004reg. sži 26. - 30. 
8.Šejna Matěj2003reg. sži 26. - 30. 
9.Tarant Jakub2003reg. sži 26. - 30. 
10.Svatoň Miloš1972reg. muži nezařazen 
11.Vondrouš Michal2005reg. sži nezařazen 
12.Jandik Jakub2003reg. sži nezařazen 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taláb Tomáš2000reg. muži 120 N 
2.Macák Martin1970reg. muži 121. - 140 
3.Stein Filip2006reg. muži 141. - 160. 
4.Joneš Patrik2006reg. muži 161. - 180 
5.Joneš Miloslav1969reg. muži 201. - 212 
6.Joneš Dominik2004reg. sži 36. - 41 
7.Steinová Klára2006reg. sžy 2. 
8.Kuhajdíková Pavlína2004reg. sžy 2 
9.Metrtlíková Eliška2003reg. sžy 5 
10.Polanská Evelína2004reg. sžy 3. 
11.Vítek Josef1957reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Česká Skalice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marinica Eduard1946reg. muži 121-140 
2.Postupa Jan1977reg. muži 121-140 
3.Dvořáčková Naděžda1959reg. muži 121-140 
4.Janko Vladimír1983reg. muži N140 
5.Kuťák Vladimír1948reg. muži 141-160 
6.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
7.Lachman Jakub1983reg. muži N160 
8.Špetla Jaromír1947reg. muži 161-180 
TJ Knauf Team Lipí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarz Vít1966reg. muži 101-120 
2.Sokol Zdeněk1948reg. muži 121-140 
3.Andrejsová Markéta1976reg. muži 121-140 
4.Zelený Petr1991reg. muži 121-140 
5.Šilar Karel1971reg. muži 141-160 
6.Leixnerová Jana1968reg. muži 161-180 
7.Hepnar Jan1957nez. muži  
TJ Sokol Jasenná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučerová Markéta1996reg. muži 101-120 
2.Tláskal Vladimír1966reg. muži 101-120 
3.Šuták Pavel1957reg. muži 121-140 
4.Dvořák Karel1956reg. muži 121-140 
5.Dubnová Alena1971reg. muži 181-200 
6.Holeček Martin1976reg. muži 181-200 
7.Karel Jiří1973reg. muži 181-200 
8.Sedláček Petr1974reg. muži 181-200 
9.Samek David1977reg. muži 200 
10.Horák Jaroslav1968reg. muži 200 
11.Coufal Pavel1971reg. muži 212 
12.Šuták Pavel ml.1989reg. muži N 
Regionální přebor IV. třídy
TJ Sokol Libchyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovalčík Josef1960reg. muži 161-180 
2.Hubka Tomáš1979reg. muži 181-200 
3.Kulhavý Petr1960reg. muži 181-200 
4.Konvalina Robert1976reg. muži 201-211 
5.Vacek Vladimír1958reg. muži 201-211 
6.Hlaváček Lubor1965nez. muži  
7.Janko Lukáš1971nez. muži  
8.Škoda Ivan1962nez. muži  
TJ Sokol Velká Jesenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Jaroslav1963reg. muži 141-160 
2.Vohralík Pavel1953reg. muži 161-180 
3.Cohorna Petr ml.1993reg. muži 161-180 
4.Zajíček Miloš1968reg. muži 181-200 
5.Zelený Lukáš1982reg. muži 181-200 
6.Cohorna Petr st.1968reg. muži 200N 
7.Ševcová Jana1985reg. muži N 
TJ Sokol Zbečník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herzog Antonín1955reg. muži 141-160 
2.Štencl Josef1949reg. muži 161-180 
3.Sadílek Jan1967reg. muži 161-180 
4.Štencl Josef ml.1974reg. muži 181-200 
5.Červený Karel1964reg. muži 181-200 
6.Friede Norbert1964reg. muži 181-200 
7.Chlad Jan2002reg. muži 201-212 
Jednota Orel Bohuslavice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prušinovský Jiří1957reg. muži 121-140 
2.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
3.Němeček Vítězslav1956reg. muži 141-160 
4.Franc Jan1972reg. muži 161-180 
5.Lejsek Petr1965reg. muži 161-180 
6.Sychrovský Milan1939reg. muži 180N 
7.Smola Jan1955reg. muži 200N 
8.Stuchlík Zdeněk1955reg. muži 212N 
9.Mervart Václav1945reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Žďárky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Karel1954reg. muži 160N 
2.Sedláček Radek1994reg. muži 161-180 
3.Kanozsay Martin1995reg. muži 181-200 
4.Špaček Václav1998reg. muži 181-200 
5.Jerman Vojtěch2001reg. muži 201-212 
6.Jirman Jan1998reg. muži 201-212 
7.Jerman Miloš1963nez.  
TJ Jiskra Jaroměř E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubek Ondřej2001reg. muži 91.-100. 
2.Valčík Lukáš2000reg. muži 121. - 140. 
3.Hardubej Eduard st.1962reg. muži N160 
4.Hardubejová Anna1964reg. muži 161-180 
5.Divecký Václav1966reg. muži 180 N 
6.Le Tiu1961reg. muži 181-200 
7.Jirásek Petr1958reg. muži 200 N 
8.Tichý Tomáš1989reg. muži 200N 
9.Kuneš Jan1957reg. muži Nez 
10.Kyška Jiří1957reg. muži nez 
11.Bašková Markéta2001reg. muži Nez 
12.Novotný Jiří1932reg. muži nez 
TJ Sokol Horní Radechová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Lukáš1986reg. muži 121-140 
2.Králíček Jaromír1958reg. muži 141-160 
3.Lanta Robert1971reg. muži 141-160 
4.Chráska Pavel1989reg. muži 161-180 
5.Gonák Aleš1966reg. muži 180 N 
6.Koblížek Jiří1965reg. muži 212 N 
7.Volhejn Jaromír1958reg. muži N 
8.Seidl Jaroslav1957reg. muži N 
TJ Sokol Horní Radechová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernard Radomil1958reg. muži 141-160 
2.Duška Vladimír1958reg. muži 181-200 
3.Seidl Pavel1974reg. muži 201-212 
4.Vlček Petr1995reg. muži 201-212 
5.Kašpar Petr1965reg. muži 201-212 
6.Horčička Libor1981reg. muži 212 N 
7.Němečková Terezie2002reg. muži N 
TJ Sokol Česká Skalice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cimburek Jaroslav1949reg. muži 121-140 
2.Čáp Petr1964reg. muži 141-160 
3.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
4.Kuťák Vladimír1948reg. muži 141-160 
5.Lachman Jakub1983reg. muži N160 
6.Špetla Jaromír1947reg. muži 161-180 
7.Hrubý Bohuslav1955reg. muži N180 
8.Baštář Pavel1946reg. muži 181-200 
9.Prysyazhnyuk Petro2000nez. muži cizinec 
Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nývlt Petr1965reg. muži 121-140 
2.Marek Pavel1978reg. muži 161-180 
3.Lokvenc Miroslav1958reg. muži 161-180 
4.Matys Jaromír1968reg. muži 161-180 
5.Morávek Pavel1972nez. muži 180 
6.Gebrt Miloň1974nez. muži 211 
7.Rais Tomáš1987nez. muži  
8.Tichý Dragutin1959nez. muži  
TJ Sokol Jasenná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubnová Alena1971reg. muži 181-200 
2.Holeček Martin1976reg. muži 181-200 
3.Karel Jiří1973reg. muži 181-200 
4.Sedláček Petr1974reg. muži 181-200 
5.Horák Jaroslav1968reg. muži 200 
6.Samek David1977reg. muži 200 
7.Tláskalová Šárka1966reg. muži 201-212 
8.Coufal Pavel1971reg. muži 212 
9.Horáková Martina1968reg. muži 212 
10.Samek David ml.2001reg. muži N 
11.Šuták Pavel ml.1989reg. muži N 
Reg. přebor mládeže
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joneš Patrik2006reg. sži 4. 
2.Kozák Jan2004reg. sži 7. 
3.Šejna Matěj2003reg. sži 21. - 25. 
4.Holeček David2005reg. sži 26. - 30. 
5.Svatoň Jan2004reg. sži 26. - 30. 
6.Tarant Jakub2003reg. sži 26. - 30. 
7.Joneš Dominik2004reg. sži 36. - 41. 
8.Vondrouš Michal2005reg. sži 36. - 41. 
9.Steinová Klára2006reg. sžy 1. 
10.Kuhajdíková Pavlína2004reg. sžy 2. 
11.Polanská Evelína2004reg. sžy 3. 
12.Metrtlíková Eliška2003reg. sžy 5. 
13.Součková Tereza2007reg. dci nez 
TJ Červený Kostelec-Horní A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Lukáš2006reg. nži 6 
2.Lišková Kateřina2006reg. nžy 4 
3.Šťovíček Tomáš2004reg. mži 10 
4.Kaulich Jakub2005reg. mži 11-15 
5.Hlaváč David2006nez.  
TTC Nové Město nad Metují A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlumský Patrik2003reg. dci 21.- 25. 
2.Dostál Josef2006reg. dci 26. - 30. 
3.Smrco Adam2006reg. dci 26. - 30. 
4.Hofman Marián2003reg. dci 36. - 40. 
5.Lukášek Miroslav2003reg. dci 36. - 40. 
6.Hořínek Michal2003reg. dci 41. - 44. 
7.Drašnar Tadeáš2008nez.  
8.Fröde David2006nez.  
9.Hrnčíř Šimon2008nez.  
10.Matoulek Dominik2009nez.  
TJ Sokol Česká Skalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Emmer Jakub2001reg. dci 11-15 
2.Borůvka Lukáš2001reg. dci 16-20 
3.Lukavský Jakub2001reg. dci 16-20 
4.Mervart Tomáš2002reg. dci 16-20 
5.Jarkovský Hynek2003reg. dci 21-26 
6.Vondráček Adam2003reg. dci 36-40 
TJ Sokol Česká Skalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prysyazhnyuk Petro2000reg. dci 11-15cizinec 
2.Škalda Jan2009reg. nži 7 
3.Janko Jan2006reg. nži 9 
4.Závoďančík Martin2008reg. nži 11-15 
5.Jůza Tadeáš2003reg. sži 11-15 
6.Šmotek Adam2006nez.  
7.Měšťanová Pavlína2006reg. dky 8 
TJ Náchod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Felgr Michal2002reg. dci 11.-15. 
2.Zetek Jan2002reg. dci 11.-15. 
3.Zetek Tomáš2000reg. dci 11.-15. 
4.Krupička Matěj2001reg. dci 26.-30. 
5.Mareček Tomáš2003nez.  
6.Stárek Martin2003nez.  
7.Cisár Tomáš2003nez.  
TJ Sokol Jasenná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňková Monika2003reg. dky 5 
2.Svobodová Šarlota Anna2004reg. dky 6 
3.Karlová Renata2003reg. dky 7 
4.Karel Jiří ml.2006reg. dci 21-25 
5.Mrkos Matyáš2004reg. dci N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS