Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP I.třídy
TJ Sokol Přelouč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirka Lukáš1999kraj. muži 121-140 
2.Špaček Pavel1961reg. muži 31-40 
3.Havrda Martin1979reg. muži 31-40 
4.Kasal Ondřej1979reg. muži 31-40 
5.Floner Václav1960reg. muži 41-60 
6.Brunclík Jan1948reg. muži 61-80 
7.Haas Jan1952reg. muži 61-80 
8.Chvojka Jiří1976reg. muži 121-140 
9.Šebánek Josef1945reg. muži 121-140 
10.Havrda Vladimír1945reg. muži 141-160 
11.Kočárník Bohuslav1956reg. muži 141-160 
12.Černý Vít1985reg. muži n 
13.Koki Bohuslav1966reg. muži n 
TJ Lokomotiva Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Michal1965kraj. muži 121.-140. 
2.Rázek František1956reg. muži 41.-60. 
3.Václavek Michal1975reg. muži 41.-60. 
4.Nová Věra1954reg. muži 41.-60. 
5.Novák Karel1947reg. muži 61.-80. 
6.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 81.-100. 
7.Voženílek Martin1975nez. muži NKL. 
TJ Lokomotiva Pardubice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandys Ota1963reg. muži 41.-60. 
2.Hemerka Jiří1961reg. muži 41.-60. 
3.Horáková Eva1948reg. muži 61.-80. 
4.Valenta Petr1953reg. muži 61.-80. 
5.Hošek Petr1960reg. muži 81.-100. 
6.Šimůnek Michal1979reg. muži 81-100. 
7.Košťál Jiří1961reg. muži 101.-120. 
8.Mandysová Ivana1963nez. muži NKL 
TJ Sokol Dolní Ředice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Petr1952reg. muži 41-60 
2.Maroši Vojtěch1974reg. muži 41-60 
3.Kurka Michal1962reg. muži 41-60 
4.Nešetřil Jaroslav1978reg. muži 61-80 
5.Vašíček Josef1960reg. muži 61-80 
6.Žďárek Milan1962reg. muži 81-100 
7.Hloušek Robert1972reg. muži 101-120 
8.Havelka Jaroslav1958reg. muži 101-120 
9.Drahošová Lucie1999reg. muži 101-120 
10.Sůra Jiří1979reg. muži 101N 
11.Matyáš Radek1976reg. muži 141-160 
12.Ashfield David1966reg. muži 141-160 
13.Jedlička Miroslav1961reg. muži 141-160 
14.Sůra Pavel1980reg. muži 141-160 
15.Čapek František1956reg. muži 141-160 
USK Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Matouš1989reg. muži 31-40 
2.Sedláček Michal1970reg. muži 31-40 
3.Prusek Ondřej1974reg. muži 41-60 
4.Kvapil Jiří1974reg. muži 41N 
5.Návesník Jakub1985reg. muži 61-80 
6.Velechová Adéla1993reg. muži 61-80 
7.Čečotka Ladislav1981reg. muži 81-100 
8.Vlček Miroslav1955reg. muži 81-100 
9.Chvojka Jan1968reg. muži 101-120 
10.Němcová Dana1963reg. muži 101-120 
11.Chvojková Olga1961reg. muži 121-140 
12.Hlaváček Martin1993reg. muži 161-180 
13.Štancl Miroslav1950nez. muži  
14.Heřmánková Andrea1998nez. muži  
TJ Tesla Pardubice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herudek Miroslav1964kraj. muži 101.-120. 
2.Marel David1999kraj. muži 101.-120. 
3.Štěpánek Petr1977reg. muži 41.-60. 
4.Himmel David1969reg. muži 41N 
5.Weber Jan1966reg. muži 61.-80. 
6.Tvrdík Jan1987reg. muži 61.-80. 
7.Voženílková Alena2000reg. muži 61 N 
8.Vojtěch Petr1993reg. muži 81.-100. 
9.Vitvar Ondřej1998reg. muži 101.-120. 
10.Karcol Jaroslav1964reg. muži 81.-100. 
11.Pánek Libor1959nez. muži N 
12.Rubeš Přemysl1984reg. muži N 
TJ Tesla Pardubice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 41.-60. 
2.Miřejovský Jan1961reg. muži 41.-60. 
3.Kolísek Miroslav1962reg. muži 41.-60. 
4.Makalouš Vladimír1955reg. muži 41.-60. 
5.Novák Milan1956reg. muži 61N 
6.Janeba Filip2000reg. muži 81.-100. 
7.Nadrchal Ladislav1953reg. muži 81.-100. 
8.Velinský Jan1954reg. muži 101.-120. 
9.Loudil Jan1959nez. muži N 
TTC Slovan Pardubice A.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Pavel1966reg. muži 31-40 
2.Karabec Pavel1970reg. muži 31-40 
3.Bajer Miroslav1954reg. muži 41N 
4.Dostál Zdeněk1955reg. muži 61-80 
5.Salavec Luboš1955reg. muži 61-80 
6.Baloušek Miroslav1958reg. muži 101-120 
7.Dubišar Jindřich1951reg. muži 101-120 
8.Červený Jiří1946reg. muži 124-140 
9.Berka Roman1964reg. muži 161-180 
10.Horský Pavel1944nez. muži N 
11.Rosulek Roman1964nez. muži N 
12.Stodola Miroslav1965nez. muži N 
TJ Jiskra Holice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlák Vítězslav1962kraj. muži N161.-172. 
2.Murdych Tomáš1970reg. muži 61.-80. 
3.Málek Jiří nejml.2002reg. muži 81.-100. 
4.Krejčík Libor1973reg. muži 81.-100. 
5.Kněžour Roman1972reg. muži 101.-120. 
6.Hendrych Jakub1973reg. muži 121.-140. 
7.Moravec Miroslav1961reg. muži 121.-140. 
8.Kyncl František1939reg. muži 141.-160. 
9.Pečinka Vítězslav1950reg. muži 141.-160. 
10.Krejza Josef1943reg. muži 141.-160. 
11.Klouček Jaroslav1975reg. muži 161.-180. 
12.Netušil Jindřich1973reg. muži 161.-180. 
13.Vohralík Oldřich1942nez. muži  
14.Hájek Bohuslav1942nez. muži  
15.Bek Zdeněk1941nez. muži  
16.Koubková Ivana2003nez. muži  
17.Machata Jan2006nez. muži  
18.Štěpán Lubomír1946nez. muži  
19.Andrlík Tomáš1979nez. muži  
20.Tošovský Jaroslav1975nez. muži  
RP II.třídy
SK Starý Mateřov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firich Ladislav1948reg. muži 61-80 
2.Firich Luděk1977reg. muži 101-120 
3.Vodehnal Jan1954reg. muži 121-140 
4.Dusbaba Miroslav1944reg. muži 141-160 
5.Vlček Jakub1983reg. muži 141-160 
6.Volhejn Dan2006reg. muži NHostování z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
TJ Sokol Přelouč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Floner Václav1960reg. muži 41-60 
2.Brunclík Jan1948reg. muži 61-80 
3.Haas Jan1952reg. muži 61-80 
4.Šebánek Josef1945reg. muži 121-140 
5.Chvojka Jiří1976reg. muži 121-140 
6.Kočárník Bohuslav1956reg. muži 141-160 
7.Havrda Vladimír1945reg. muži 141-160 
8.Černý Vít1985reg. muži n 
9.Koki Bohuslav1966reg. muži n 
TJ Sokol Rosice nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mudruňka Karel2001reg. dci 41 - 60 
2.Kadlec Vladimír1948reg. muži 41 - 60 
3.Kára Petr1959reg. muži 81 - 100 
4.Jedlička Matyáš2002reg. muži 101.-120. 
5.Suchý David1974reg. muži 101 - 120 
6.Zámečník Čestmír1950reg. muži 101 - 120 
7.Koudela Karel1972reg. muži 101 - 120 
8.Michalovích Petr1964reg. muži 121 -140 
9.Mrštík Oldřich1948reg. muži 121 - 140 
10.Vojtíšek Vratislav1943reg. muži 161 180 
11.Černý Adam2003nez. sži  
12.Holeka Adam2003nez. sži  
13.Koblížek Matyáš2006nez. nži  
14.Livora Jan2004nez. sži  
15.Livora Tomáš2001nez. dci  
16.Šumpich Marek2004nez. sži  
USK Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návesník Jakub1985reg. muži 61-80 
2.Velechová Adéla1993reg. muži 61-80 
3.Čečotka Ladislav1981reg. muži 81-100 
4.Vlček Miroslav1955reg. muži 81-100 
5.Chvojka Jan1968reg. muži 101-120 
6.Němcová Dana1963reg. muži 101-120 
7.Chvojková Olga1961reg. muži 121-140 
8.Hlaváček Martin1993reg. muži 161-180 
9.Štancl Miroslav1950nez. muži  
10.Heřmánková Andrea1998nez. muži  
TJ Tesla Pardubice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Milan1956reg. muži 61N 
2.Nadrchal Ladislav1953reg. muži 81.-100. 
3.Janeba Filip2000reg. muži 81.-100. 
4.Bogapov Martin1969reg. muži 81.-100. 
5.Karcol Jaroslav1964reg. muži 81.-100. 
6.Velinský Jan1954reg. muži 101.-120. 
7.Nadrchal Jaroslav1956reg. muži 121.-140. 
8.Jelínek Milan1973nez.  
9.Trenda Radek1967nez.  
10.Beránková Romana1965nez.  
11.Korcová Eva1967nez.  
12.Veselý Ludvík1941nez.  
TJ Tesla Pardubice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvrdík Jan1987reg. muži 61.-80. 
2.Weber Jan1966reg. muži 61.-80. 
3.Voženílková Alena2000reg. muži 61 N 
4.Vojtěch Petr1993reg. muži 81.-100. 
5.Vitvar Ondřej1998reg. muži 101.-120. 
6.Obršál Daniel2003reg. muži 101.-120. 
7.Bayerová Anežka ml.2003nez.  
8.Rubeš Přemysl1984reg. muži N 
TJ Spartak Sezemice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitaš Jiří ml.1984reg. muži 81-100 
2.Levai Vojtěch1984reg. muži 61-80 
3.Kouba Ondřej1984reg. muži 61-80 
4.Hořeňovský David1983reg. muži 61-80 
TJ Sokol Dolní Ředice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Josef1960reg. muži 61-80 
2.Rudzinski Radek1966reg. muži 61-80 
3.Rudzinská Petra1977reg. muži 61N 
4.Žďárek Milan1962reg. muži 81-100 
5.Hloušek Robert1972reg. muži 101-120 
6.Havelka Jaroslav1958reg. muži 101-120 
7.Drahošová Lucie1999reg. muži 101-120 
8.Sůra Jiří1979reg. muži 101N 
9.Ashfield David1966reg. muži 141-160 
10.Čapek František1956reg. muži 141-160 
11.Jedlička Miroslav1961reg. muži 141-160 
12.Matyáš Radek1976reg. muži 141-160 
13.Sůra Pavel1980reg. muži 141-160 
14.Bulis Zdeněk1975nez.  
15.Jedličková Eliška1992nez.  
16.Skutil Michal1999nez.  
17.Slabý Milan1993nez.  
Kostěnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Lukáš1979reg. muži 81-100 
2.Hořenovský Radek1968reg. muži 81-100 
3.Vich Rudolf1975reg. muži 81-100 
4.Votruba Lukáš1972reg. muži 81-100 
5.Rychtařík Roman1962reg. muži 101-120 
6.Pulkrábek Václav1962reg. muži 141-160 
7.Novák Milan1960reg. muži N 
8.Novák Petr1963reg. muži N 
9.Votruba Vojtěch1999reg. muži 121-140. 
RP III.třídy
TJ Sokol Ostřetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejl Milan1972reg. muži 121-140 
2.Kopka Oldřich1962reg. muži 121-140 
3.Toušek Petr1967reg. muži 121-140 
4.Pulpit Martin1965reg. muži 121-140 
5.Novotný Petr1973reg. muži 141-160 
6.Teplý Jiří1962reg. muži 161-180 
TJ Sokol Rosice nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý David1974reg. muži 101 - 120 
2.Zámečník Čestmír1950reg. muži 101 - 120 
3.Koudela Karel1972reg. muži 101 - 120 
4.Michalovích Petr1964reg. muži 121 -140 
5.Mrštík Oldřich1948reg. muži 121 - 140 
6.Vojtíšek Vratislav1943reg. muži 161 180 
7.Černý Adam2003nez. sži  
8.Holeka Adam2003nez. sži  
9.Koblížek Matyáš2006nez. nži  
10.Livora Jan2004nez. sži  
11.Livora Tomáš2001nez. dci  
12.Šumpich Marek2004nez. sži  
TJ Tesla Pardubice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karcol Jaroslav1964reg. muži 81.-100. 
2.Obršál Daniel2003reg. muži 101.-120. 
3.Neufingerová Lucie2003reg. muži 101.-120. 
4.Bubeník Martin1966reg. muži 101.-120. 
5.Velinský Jan1954reg. muži 101.-120. 
6.Vitvar Ondřej1998reg. muži 101.-120. 
7.Merta Pavel1960reg. muži 121.-140. 
8.Lukeš Martin1963reg. muži 141.-160. 
9.Potůčková Anděla1934reg. muži 161.-180. 
10.Bayerová Anežka ml.2003nez.  
11.Fousek Vilém2002reg. muži N 
12.Beránková Romana1965nez.  
13.Korcová Eva1967nez.  
14.Kadleček Vojtěch2004reg. muži N 
15.Rubeš Přemysl1984reg. muži N 
16.Veselý Adam2005reg. muži N 
TJ Tesla Pardubice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nadrchal Jaroslav1956reg. muži 121.-140. 
2.Sedláček Ivo1962reg. muži 121.-140. 
3.Vojtěch Jaroslav1964reg. muži 141.-160. 
4.Velešovský František1946reg. muži 141.-160. 
5.Ryšavý Václav1943reg. muži 141.-160. 
6.Jelínek Milan1973nez.  
7.Trenda Radek1967nez.  
8.Veselý Ludvík1941nez.  
TJ Jiskra Horní Jelení
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Zdeněk1964reg. muži 121-140 
2.Šrajer Martin1981reg. muži 121-140 
3.Němeček Roman1965reg. muži 141-160 
4.Bahník Vladislav1959reg. muži nkl. 
5.Bahník Aleš1982reg. muži nkl. 
6.Brojír Vlastislav1946reg. muži nkl. 
7.Janeba Otakar1950reg. muži nkl. 
STK Delta Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pech Václav1999reg. muži 61-80 
2.Zemánek Drahomír1946nez. muži  
3.Ulrich Dominik1990nez. muži  
4.Palonci Miroslav1977nez. muži  
5.Samek Lukáš1993nez. muži  
6.Kopáč Filip1996nez. muži  
7.Grund Tomáš1998nez. muži  
8.Hurtaj Daniel1992nez. muži  
9.Olivová Jana1955nez. ženy  
TJ Sokol Dolní Ředice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahošová Lucie1999reg. muži 101-120 
2.Havelka Jaroslav1958reg. muži 101-120 
3.Hloušek Robert1972reg. muži 101-120 
4.Sůra Jiří1979reg. muži 101N 
5.Ashfield David1966reg. muži 141-160 
6.Čapek František1956reg. muži 141-160 
7.Jedlička Miroslav1961reg. muži 141-160 
8.Matyáš Radek1976reg. muži 141-160 
9.Sůra Pavel1980reg. muži 141-160 
10.Bulis Zdeněk1975nez.  
11.Jedličková Eliška1992nez.  
12.Skutil Michal1999nez.  
13.Slabý Milan1993nez.  
14.Aizner Lukáš1996nez.  
TJ Jiskra Holice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kněžour Roman1972reg. muži 101.-120. 
2.Hendrych Jakub1973reg. muži 121.-140. 
3.Moravec Miroslav1961reg. muži 121.-140. 
4.Kyncl František1939reg. muži 141.-160. 
5.Pečinka Vítězslav1950reg. muži 141.-160. 
6.Krejza Josef1943reg. muži 141.-160. 
7.Klouček Jaroslav1975reg. muži 161.-180. 
8.Netušil Jindřich1973reg. muži 161.-180. 
9.Vohralík Oldřich1942nez. muži  
10.Hájek Bohuslav1942nez. muži  
11.Bek Zdeněk1941nez. muži  
12.Koubková Ivana2003nez. muži  
13.Machata Jan2006nez. muži  
14.Štěpán Lubomír1946nez. muži  
15.Andrlík Tomáš1979nez. muži  
16.Tošovský Jaroslav1975nez. muži  
TTC Slovan Pardubice B.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Salavec Luboš1955reg. muži 61-80 
2.Baloušek Miroslav1958reg. muži 101-120 
3.Dubišar Jindřich1951reg. muži 101-120 
4.Červený Jiří1946reg. muži 124-140 
5.Berka Roman1964reg. muži 161-180 
6.Horský Pavel1944nez. muži N 
7.Rosulek Roman1964nez. muži N 
8.Stodola Miroslav1965nez. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy