Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
T.J. Sokol Tatobity A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlubůček Vlastimil st.1974reg. muži 21-60 
2.Marcinčik Michal1966reg. muži 60 N 
3.Pěnička Michal1977reg. muži 61-100 
4.Šteffan Jan1984nez. muži 61-100 
5.Brouček Tomáš1981reg. muži 101-148 
6.Hyková Šárka1984reg. muži 101-148 
7.Hoření Radek1975reg. muži 101-148 
8.Mráz Luboš1967reg. muži 101-148 
9.Jílek Miroslav1955reg. muži 101-148 
10.Adamíra Jiří1977reg. muži 149-162 
11.Adamíra Jiří ml.2003reg. muži 149-162 
12.Hyka Karel1946reg. muži 149-162 
13.Kořínková Lucie2005nez.  
SO Slaná u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
2.Janata Tomáš1996reg. muži 61-100 
3.Kopal Aleš1992reg. muži 61-100 
4.Kouble Daniel1997nez. muži x 
5.Strnad Jan1970nez. muži x 
TJ Sokol Horní Branná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tryzna Pavel1948reg. muži 21 - 60 
2.Krejčí Josef1946reg. muži 21 - 60 
3.Janda Vladimír1960reg. muži 61 - 100 
4.Zavoral Ivo1953reg. muži 61 - 100 
5.Šeda Zdeněk1952reg. muži 61 - 100 
6.Kučera Michal1973reg. muži 101 - 148 
7.Hofmann Vladimír1946reg. muži nezař. 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Petr1957kraj. muži 41-60 
2.Hrubý Jiří1961kraj. muži 101-130 
3.Exner Petr1977nez. muži  
4.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
5.Skalský Milan1970nez. muži  
6.Pastorek Ondřej1987nez. muži  
TJ Sokol Bradlecká Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hercík Jan1980reg. muži 21-60 
2.Hercík Jaroslav ml.1972reg. muži 21-60 
3.Tominec Tomáš1971reg. muži 61-100 
4.Morávek Luděk1966reg. muži 101-148 
5.Hercik Jaroslav st.1945reg. muži 101-148 
6.Hercík Michal1974reg. muži 149-162 
7.Novák Petr1977reg. muži - 
8.Jenček Radek1977reg. muži - 
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lutz Jan1972reg. muži 21-60 
2.Machačka Martin1975reg. muži 21-60 
3.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
4.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
5.Štenc Petr1974reg. muži 21-60 
6.Zuzánková Monika1970reg. muži 21-60 
7.Erbanová Jana1972nez. muži  
8.Machačková Jitka1974nez. muži  
9.Pejša Martin1972nez. muži  
10.Erban Zdeněk1965nez. muži  
TJ Sokol Košťálov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouhrabka Michal1976kraj. muži 101-130 
2.Müller Ivan1960reg. muži 21-60 
3.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
4.Svaček Igor1976reg. muži 21-60 
5.Najbr Jiří1965reg. muži 61-100 
6.Pastorek Milan1972reg. muži 61-100 
7.Prášková Vlasta1959reg. ženy 61-100 
8.Škaloud Miroslav1959reg. muži 61-100 
9.Flajšr Antonín1964reg. muži 61-100 
10.Jůza Jiří1969reg. muži 101-148 
11.Ouhrabka Petr1971reg. muži 101-148 
12.Kobrle Jaroslav1946nez. muži  
13.Móro Jaroslav1960nez. muži  
14.Dokoupil Zdeněk1987nez. muži  
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
2.Šírek František1946reg. muži 21-60 
3.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
4.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
5.Macoun Michael1967reg. muži 101-148 
6.Vele Martin1972reg. muži 101-148 
7.Pleštil Luděk1979nez.  
8.Kůtek Milan1978nez.  
9.Čerňavská Renata1993nez. cizinec 
Orel Studenec u Horek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuřík Jan st.1966kraj. muži 101-130 
2.Kuřík Martin1997reg. muži 21-60 
3.Vancl Jan1983reg. muži 21-60 
4.Suja Jan1960reg. muži 61-100 
5.Zahradník Leoš1968reg. mži 61-100 
6.Kuřík Jan ml.1996reg. muži 61-100 
7.Tesař Miloš1963reg. muži 61-100 
8.Exner Tomáš2000reg. muži 101-148 
9.Šulc Jakub2002reg. dci 12 
10.Kuřík František2001reg. dci 13 
11.Hačková Adriana2002reg. dky 2 
TJ Sokol Turnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
2.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
3.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
4.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
5.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
6.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
7.Mencl Kryštof2004reg. muži 61-100 
8.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
9.Matoušková Stanislava1956reg. muži 100 N 
10.Varcl Jan ml.1990reg. muži 100 N 
11.Brenner Matěj2001reg. muži 101-148 
12.Kosař Václav2003reg. muži 101-148 
13.Louda Václav1975reg. muži 101-148 
14.Pitro Lukáš1999reg. muži 101-148 
15.Krauter Gunar1992nez.  
Sokol Víchová nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Miroslav1964reg. muži 61-100 
2.Brumlich Ladislav ml.1991reg. muži 101-148 
3.Hartig Petr1971reg. muži 101-148 
4.Brumlich Ladislav st.1961reg. muži 101-148 
5.Hrubec Zbyněk1960reg. muži 101-148 
6.Tobiáš Vladimír1963reg. muži 149-162 
7.Tobiáš Zdeněk1956reg. muži 149-162 
8.Návesník Stanislav1946reg. muži nezař. 
9.Vejnar Josef1957nez. muži nezař. 
10.Jirouš Zbyněk1960reg. muži nezař. 
TJ Sokol Nová Ves n. P. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
2.Krejčík František1975reg. muži 21-60 
3.Crha Radek1981reg. muži 61-100 
4.Golis Radek1981reg. muži 61-100 
5.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
6.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
7.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
8.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-148 
9.Kynčl Luboš1952reg. muži 101-148 
10.Zelenková Monika1994reg. muži 149-162 
11.Hegarová Monika1991nez.  
12.Šubrt František2000nez.  
13.Otmar Milan ml.1982nez.  
14.Otmar Milan st.1959nez.  
15.Bláha David1987nez.  
16.Doškář Vladimír2003nez.  
17.Drašar Lukáš2004nez.  
18.Píro Štěpán2003nez.  
19.Havlová Veronika2001nez.  
20.Skalická Lucie2002nez.  
21.Čapková Klára2004nez.  
22.Podzimková Anna2006nez.  
23.Podzimková Eliška2004nez.  
24.Mizerová Viktorie2004nez.  
Okresní přebor 2. třídy
Sokol Benešov u Semil
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klikar Miloš1969reg. muži 101-130 
2.Martinec Jan1951reg. muži 101-130 
3.Seidl Jan1973reg. muži 101-130 
4.Strnad Pavel1974nez. muži nezařazen 
5.Drahný Stanislav1958nez.  
6.Brykner Milan2005nez. Hostování z Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily
7.Kašík Tadeáš2004nez. Hostování z Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily
8.Maťátko Lukáš2005nez. Hostování z Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily
9.Vaníček Martin2005nez. Hostování z Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily
T.J. Sokol Tatobity B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hyková Šárka1984reg. muži 101-148 
2.Hoření Radek1975reg. muži 101-148 
3.Brouček Tomáš1981reg. muži 101-148 
4.Jílek Miroslav1955reg. muži 101-148 
5.Mráz Luboš1967reg. muži 101-148 
6.Hyka Karel1946reg. muži 149-162 
7.Kořínková Lucie2005nez.  
T.J. Sokol Tatobity C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamíra Jiří ml.2003reg. muži 149-162 
2.Adamíra Jiří1977reg. muži 149-162 
3.Tauchman Jiří1968nez.  
4.Adamíra Šimon2007nez.  
5.Buriánek Jan2005nez.  
6.Sokolová Barbora2005nez.  
7.Svoboda Matouš2006nez.  
8.Svoboda Štěpán2006nez.  
9.Šťastná Tereza2006nez.  
TJ Sokol Semily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šonský Jaroslav1957reg. muži 21-60 
2.David Lukáš2003reg. muži 61-100 
3.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
4.Málek Lukáš1984reg. muži 61-100 
5.Krejsa Karel1952reg. muži 61-100 
6.Král Libor1971reg. muži 61-100 
7.Kubík Tomáš1972reg. muži 101-148 
8.Jína Vladimír1967nez. muži nez. 
9.Baudys Václav1964nez. muži nez. 
TJ Sokol Košťálov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najbr Jiří1965reg. muži 61-100 
2.Pastorek Milan1972reg. muži 61-100 
3.Prášková Vlasta1959reg. ženy 61-100 
4.Flajšr Antonín1964reg. muži 61-100 
5.Škaloud Miroslav1959reg. muži 61-100 
6.Jůza Jiří1969reg. muži 101-148 
7.Malý Filip1995reg. muži 101-148 
8.Malá Michaela1999reg. dky 101-148 
9.Kobrle Jaroslav1946nez. muži  
10.Hochmal Zdeněk1958nez. muži  
11.Móro Jaroslav1960nez. muži  
12.Dokoupil Zdeněk1987nez. muži  
TJ Sokol Turnov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
2.Mencl Kryštof2004reg. muži 61-100 
3.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
4.Varcl Jan ml.1990reg. muži 100 N 
5.Louda Václav1975reg. muži 101-148 
6.Brenner Matěj2001reg. muži 101-148 
7.Kosař Václav2003reg. muži 101-148 
8.Ouvín Josef1950reg. muži 101-148 
9.Mencl Radek1997nez.  
Sokol STAR Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
2.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
3.Filip Josef2000reg. muži 61-100 
4.Pařízek Jan1951reg. muži 61-100 
5.Sedláček Miroslav1952reg. muži 101-148 
Sokol STAR Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brenner Radek1976reg. muži 101-148 
2.Pokorný Martin1987reg. muži 101-148 
3.Brož Kryštof2005reg. muži 101-148Hostování z TJ Sokol Turnov
4.Zajíček Jan st.1943reg. muži 149-162 
5.Housa Aleš1977nez. x 
6.Balada Jakub2003nez. x 
7.Vondrák Michal2003nez. x 
8.Bříza Jakub2005nez. xHostování z TJ Sokol Turnov
Obec Jesenný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Jan1964reg. muži 61-100 
2.Holina Antonín1954reg. muži 61-100 
3.Hudský Libor1970reg. muži 61-100 
4.Kratochvíl Jaromír1951reg. muži 61-100 
5.Novotný Pavel1956reg. muži 61-100 
6.Novák Jiří1946nez. muži x 
Obec Jesenný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Martin1974reg. muži 61-100 
2.Václavík Miroslav1992reg. muži 101-148 
3.Brandejs Jan1979reg. muži 101-148 
4.Hykman Marek1992reg. muži 101-148 
5.Samko Štefan1973reg. muži 101-148 
6.Varga Ján1970reg. muži 149-162 
7.Holina Marek1991nez.  
Sokol Víchová nad Jizerou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubec Zbyněk1960reg. muži 101-148 
2.Tobiáš Vladimír1963reg. muži 149-162 
3.Tobiáš Zdeněk1956reg. muži 149-162 
4.Návesník Stanislav1946reg. muži nezař. 
5.Vejnar Josef1957nez. muži nezař. 
6.Jirouš Zbyněk1960reg. muži nezař. 
TJ Sokol Nová Ves n. P. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
2.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
3.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
4.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-148 
5.Kynčl Luboš1952reg. muži 101-148 
6.Zelenková Monika1994reg. muži 149-162 
7.Hegarová Monika1991nez.  
8.Šubrt František2000nez.  
9.Otmar Milan ml.1982nez.  
10.Otmar Milan st.1959nez.  
11.Bláha David1987nez.  
12.Doškář Vladimír2003nez.  
13.Drašar Lukáš2004nez.  
14.Píro Štěpán2003nez.  
15.Havlová Veronika2001nez.  
16.Skalická Lucie2002nez.  
17.Čapková Klára2004nez.  
18.Podzimková Anna2006nez.  
19.Podzimková Eliška2004nez.  
20.Mizerová Viktorie2004nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline