Soupisky
Regionální přebor I. třídy
Rohozec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Radek1983reg. muži 41-50 
2.Dvořáček Petr1983reg. muži 51-60N 
3.Kříž Zbyněk1980reg. muži 61-75 
4.Suchomel Josef1961reg. muži 61-75 
5.Suchomel Vít1995reg. muži 76-100 
6.Matoušek Petr1976reg. muži 76-100 
7.Suchomel Miroslav1964reg. muži 101-150 
8.Kříž Martin1983reg. muži 101-150 
9.Smetana Milan1955reg. muži 151-250 
10.Kristián Petr1956reg. muži 151-250 
11.Suchomel Kamil1992reg. muži 151-250 
12.Kotouček Ladislav1961reg. muži 251-400N 
13.Antonovič Josef ml.1996reg. muži 251-400N 
14.Antonovič Josef1963reg. muži 251-400N 
Ždárná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Milan1979reg. muži 26-30 
2.Polívka Roman1975reg. muži 41-50 
3.Meluzín Rostislav1987reg. muži 51-60 
4.Sýkora Josef1982reg. muži 76-100 
5.Pavlů Bedřich1979reg. muži 101-150 
6.Slaný Petr1972reg. muži 101-150 
7.Žáček Václav1988reg. muži 151-250 
8.Polívka Martin st.1973reg. muži 151-250 
9.Vlček Josef1966reg. muži 151-250 
10.Grmela Marek1994reg. muži 151-250 
11.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 151-250 
Svitávka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka David1996reg. muži 26-30 
2.Fagulec Martin1974reg. muži 41-50 
3.Dvořáček Stanislav1995reg. muži 41-50 
4.Kuběna Petr1977reg. muži 51-60 
5.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 101-150 
6.Dušil Zdeněk1951reg. muži 151-250 
7.Hanák Miloš1999reg. muži 251-400 
8.Šmerda Borek1963reg. muži 251-400 
9.Tušla Jakub1994reg. muži 251-400 
10.Pokorný Miloš1974nez.  
Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala David1995reg. muži 7 
2.Kvíčala Josef1971reg. muži 31-40 
3.Sojka Petr st.1968reg. muži 41-50 
4.Boček Josef1967reg. muži 61-75 
5.Nejedlý Jiří1980reg. muži 61-75 
6.Nejedlý Pavel1983reg. muži 76-100 
7.Štaud Miloš1965reg. muži 101-150 
8.Michele David1994reg. muži 151-250 
9.Polák Martin1984reg. muži 151-250 
10.Sojka Petr ml.1994reg. muži 151-250 
11.Hrubý Jan1968reg. muži 151-250 
12.Záboj Miloš1974reg. muži 151-250 
Letovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andrle Martin2000reg. muži 31-40 
2.Musil Zdeněk1987reg. muži 61-75 
3.Rouchal Jan1988reg. muži 76-100 
4.Pelíšek Alois1976reg. muži 101-150 
5.Mužík Martin1990reg. muži 101-150 
6.Pokorný Miloš2000reg. muži 101-150 
7.Chlup Dominik2001reg. muži 151-250 
8.Řehoř Michal1999reg. muži 151-250 
9.Němeček Václav st.1978nez.  
10.Zachoval Vojtěch1998nez.  
Šošůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Leoš1962reg. muži 26-30 
2.Krátký Marek1990reg. muži 41-50 
3.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 61-75 
4.Kutil Šimon1991reg. muži 61-75N 
5.Zouhar Aleš1969reg. muži 61-75 
6.Mikulášek Josef1975reg. muži 76-100 
7.Petlach Radek1991reg. muži 101-150 
8.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101-150 
9.Čupr Josef1961reg. muži 151-250 
10.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 151-250 
11.Zouhar Michal1995reg. muži 151-250 N 
Křetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všianský Pavel1967reg. muži 41-50 
2.Koudelka Ladislav ml.1993reg. muži 41-50 
3.Maresch Michal1994reg. muži 51-60 
4.Koudelka Petr1996reg. muži 76-100 
5.Kozák Josef1952reg. muži 76-100 
6.Šustr Patrik1991reg. muži 101-150 
7.Maresch Robert1965reg. muži 101-150 
8.Šos Vít1975reg. muži 101-150 
Veselice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoták Jiří1964reg. muži 41-50 
2.Nečas Martin1987reg. muži 61-75 
3.Musil Martin1991reg. muži 76-100 
4.Fabiánek Jan1991reg. muži 101-150 
5.Stloukal Pavel1965reg. muži 101-150 
6.Straka Josef1953reg. muži 101-150 
7.Manoušek Radim1990reg. muži 151-250 
8.Jarůšek Josef1954reg. muži 251-400 
9.Fabiánek Jiří1992reg. muži 251-400 
Olešnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták František1977reg. muži 51-60 
2.Kovář Radim1995reg. muži 76-100 
3.Štourač Josef1949reg. muži 76-100 
4.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
5.Maresch Alex2001nez.  
6.Křížová Karolína2002reg. muži 251-400 
7.Steiner Adam2003nez.  
8.Holčák Martin2002nez.  
9.Sobotka František2003reg. muži 251-400 
10.Kánský Tomáš2001nez.  
11.Jančík Michal2002nez.  
12.Jež Jiří1961nez.  
13.Králová Petra1984nez.  
14.Dufek Zdeněk1970reg. muži 61-75 
Zbraslavec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krása Petr st.1970reg. muži 22N 
2.Illek Roman1963reg. muži 31-40 
3.Švancara Vladimír1965reg. muži 61-75 
4.Stloukal Jiří1980reg. muži 101-150 
5.Odehnal Vladimír1964reg. muži 101-150 
6.Křepela Vladimír1956reg. muži 101-150 
7.Charvát Rudolf1962reg. muži 151-250 
8.Ďugoš Jan ml.1982reg. muži 151-250 
9.Just Jaroslav1959reg. muži 151-250 
10.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
11.Jonáš Pavel1952reg. muži 251-400 
12.Švancara Jakub2003reg. muži 251-400N 
Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Ondřej1984reg. muži 31-40 
2.Žáček Michal1999reg. muži 31-40 
3.Žáček Miroslav1972reg. muži 61-75 
4.Kellner Aleš2000reg. muži 61-75 
5.Janáč Daniel1997reg. muži 76-100 
6.Bezděk Michal1993reg. muži 76-100 
7.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 101-150 
8.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
9.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
10.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
11.Žáček Roman2002reg. muži 251-400 
12.Zukal Aleš2002reg. muži 101-150Střídavý start z KST Blansko, z.s.
Rájec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodák Jiří1978reg. muži 41-50 
2.Šustáček Ondřej1978reg. muži 61-75 
3.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 76-100 
4.Malach Martin1986reg. muži 76-100 
5.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
6.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
7.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
8.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
9.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250N 
10.Kala Vojtěch2004nez.  
11.Koumar Ondřej2002nez.  
12.Nezval Jiří2003nez.  
13.Vrba Jan2003nez.  
Regionální přebor II. třídy
KST Blansko E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zukal Aleš2002reg. muži 101-150 
2.Nedoma Pavel1961reg. muži 101-150 
3.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150 
4.Zemánková Veronika1998reg. muži 101-150 
5.Skoupý Michal2002reg. muži 101-150 
6.Jarůšek Josef1952reg. muži 101-150 
7.Pokorný Martin2004reg. muži 151-250 
8.Vencel Stanislav1958reg. muži 151-250 
9.Novohradská Karolína2005reg. muži 251-400 
10.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 251-400 
11.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 251-400 
12.Suková Petra1994nez.  
Bořitov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bubeník Radek1974reg. muži 51-60 
2.Pavlů Miroslav1966reg. muži 61-75 
3.Kovář Jiří ml.1975reg. muži 101-150 
4.Kopecký Květoslav1964reg. muži 151-250 
5.Ostrý Jan1957reg. muži 101-150 
6.Stejskal Marek1981reg. muži 101-150 
7.Odehnal Ladislav1972reg. muži 151-250 
8.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
9.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
10.Kovář Jiří st.1953reg. muži 151-250 
11.Polák Josef1959reg. muži 151-250 
12.Mareček Petr1963reg. muži 251-400 
Brumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tulis Radek ml.1990reg. muži 51-60 
2.Dolníček Pavel1969reg. muži 76-100 
3.Musil Tomáš1991reg. muži 76-100 
4.Musil Antonín1967reg. muži 101-150 
5.Nečas František1971reg. muži 101-150 
6.Šrámek Miroslav1967reg. muži 151-250 
7.Nečas Pavel1974reg. muži 151-250 
8.Nečas Marek1998reg. muži 151-250 
9.Pařízek Libor1973reg. muži 151-250 
10.Dítě Pavel st.1983nez.  
Křetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Josef1952reg. muži 76-100 
2.Šustr Patrik1991reg. muži 101-150 
3.Maresch Robert1965reg. muži 101-150 
4.Šos Vít1975reg. muži 101-150 
5.Novotný Miloslav1973reg. muži 101-150 
6.Bačovský Filip1998reg. muži 101-150 
7.Janků Karel1957reg. muži 151-250N 
8.Halva Martin1974reg. muži 251-400N 
9.Novotný Adam1995nez.  
Kunštát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Jiří1980reg. muži 61-75 
2.Nejedlý Pavel1983reg. muži 76-100 
3.Štaud Miloš1965reg. muži 101-150 
4.Michele David1994reg. muži 151-250 
5.Polák Martin1984reg. muži 151-250 
6.Sojka Petr ml.1994reg. muži 151-250 
7.Hrubý Jan1968reg. muži 151-250 
8.Záboj Miloš1974reg. muži 151-250 
9.Tenora Jiří1994reg. muži 151-250 
10.Unčovský Josef1971reg. muži 151-250 N 
11.Podsedník Bohumír1954reg. muži 251-400 
12.Klein Miroslav1968reg. muži 251-400 
Rohozec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomel Vít1995reg. muži 76-100 
2.Matoušek Petr1976reg. muži 76-100 
3.Suchomel Miroslav1964reg. muži 101-150 
4.Kříž Martin1983reg. muži 101-150 
5.Smetana Milan1955reg. muži 151-250 
6.Kristián Petr1956reg. muži 151-250 
7.Suchomel Kamil1992reg. muži 151-250 
8.Kotouček Ladislav1961reg. muži 251-400N 
9.Antonovič Josef ml.1996reg. muži 251-400N 
10.Antonovič Josef1963reg. muži 251-400N 
Šošůvka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Aleš1969reg. muži 61-75 
2.Mikulášek Josef1975reg. muži 76-100 
3.Petlach Radek1991reg. muži 101-150 
4.Čupr Josef1961reg. muži 151-250 
5.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101-150 
6.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 151-250 
7.Zouhar Michal1995reg. muži 151-250 N 
8.Dujka František2004reg. muži 251-400 
9.Hloušek Ondřej2003reg. muži 251-400 
10.Mrázek Petr2003reg. muži 251-400 
11.Doležel Petr1990nez.  
12.Valach Jaroslav1989nez.  
13.Furch Filip1996nez.  
Okrouhlá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jiří1987reg. muži 51-60 
2.Vlach Marek1992reg. muži 76-100 
3.Přikryl Petr1979reg. muži 101-150 
4.Nahálka Vladimír1983reg. muži 101-150N 
5.Tichý Radek1965reg. muži 151-250 
6.Čapka Petr1974reg. muži 151-250 
7.Vlach Ivo1985reg. muži 151-250 
8.Čapka Petr st.1950reg. muži 151-250 
9.Bašný Josef1987reg. muži 151-250 
10.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
11.Tichá Iva1985reg. muži 251-400 
Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janáč Daniel1997reg. muži 76-100 
2.Bezděk Michal1993reg. muži 76-100 
3.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 101-150 
4.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
5.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
6.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
7.Zukal Josef1969reg. muži 151-250 
8.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 151-250N 
9.Žáček Roman2002reg. muži 251-400 
10.Škrabal Martin1998reg. muži 251-400N 
11.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400N 
12.Zukal Filip2009reg. muži 251-400NHostování z KST Blansko, z.s.
V. Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Ivo1966reg. muži 72 
2.Vacula Aleš1995reg. muži 84 
3.Buryška Bohuslav1975reg. muži 76-100 
4.Türk Petr st.1975reg. muži 101-150 
5.Türk Petr ml.1999reg. muži 151-250 
6.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
7.Čermák Miloš1984reg. muži 151-250 
8.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
Voděrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trčka Petr1961reg. muži 61-75 
2.Švancara Radim1978reg. muži 151-250 
3.Kyrcz Miroslav1979reg. muži 151-250 
4.Švancarová Veronika1997reg. muži 151-250 
5.Šmerda Pavel1976reg. muži 151-250 
6.Kotouček Lukáš1979reg. muži 151-250 
7.Pavel František1966reg. muži 151-250 
8.Novák Jan1979reg. muži 151-250 
9.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151-250N 
10.Slezák Michal2000reg. muži 251-400 
11.Prokop Lubomír1957reg. muži 251-400 
12.Klimeš Petr1991nez.  
13.Kudláček Pavel1995nez.  
Boskovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zachoval Leoš1969reg. muži 51.-60. 
2.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 101.-150. 
3.Mládek Jindřich1958reg. muži 101.-150. 
4.Votoček Michal2001reg. muži 101.-150.N 
5.Holý Vítek1979reg. muži 151.-250. 
6.Votoček Lukáš2004reg. muži 151.-250. 
7.Harna Václav1999reg. muži 151.-250.N 
8.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250.N 
9.Vu Patrik2002reg. muži 251.-400. 
10.Pořízka Milan1981reg. muži 251.-400.N 
11.Říha Jakub1978nez.  
12.Řehoř Luděk1968nez.  
13.Přibyl Martin2002nez.  
Regionální přebor III. třídy
Adamov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všianský Martin1986reg. muži 101-150 
2.Farkaš Michael1993reg. muži 101-150 
3.Kotol Lukáš1994reg. muži 151-250 
4.David Lukáš1988reg. muži 151-250N 
5.Dobeš Roman1978reg. muži 151-250 
6.Ostrý Jan1979reg. muži 151-250N 
7.Šafárik Ferdinand1968reg. muži 151-250N 
8.Fialová Markéta1980reg. muži 151-250N 
9.Vymazal Rostislav2002reg. muži 251-400 
10.Bartošík Jan1947nez.  
11.Vespalec Přemysl1948nez.  
12.Bavlnka Lubomír2002nez.  
13.Sedláček Filip2005nez.  
14.Kolář Jaromír2006nez.  
15.Fojt Tomáš2006nez.  
16.Dočkal Alexander2008nez.  
17.Bezděk Petr1980reg. muži 76-100N 
18.Trnčák Stanislav1985reg. muži 151-250N 
Bořitov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Marek1981reg. muži 101-150 
2.Ostrý Jan1957reg. muži 101-150 
3.Odehnal Ladislav1972reg. muži 151-250 
4.Kovář Jiří st.1953reg. muži 151-250 
5.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
6.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
7.Mareček Petr1963reg. muži 251-400 
8.Polák Josef1959reg. muži 151-250 
9.Fojt Antonín1961reg. muži 151-250N 
10.Málek Karel1958reg. muži 251-400N 
11.Mareček Milan1964nez.  
12.Málek Michal1984nez.  
13.Kopecký Karel1962nez.  
14.Ostrý Alois1948nez.  
Křetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Miloslav1973reg. muži 101-150 
2.Bačovský Filip1998reg. muži 151-250 
3.Janků Karel1957reg. muži 151-250N 
4.Novotný Adam1995reg. muži 151-250N 
5.Slezák Martin2000reg. muži 151-250 
6.Šimurda Daniel1999reg. muži 251-400 
7.Winkler Adam2000reg. muži 251-400 
8.Pospíšil Jakub2003reg. muži 251-400 
9.Bednářová Martina1996nez.  
10.Tušla Antonín2003nez.  
11.Halva Martin1974reg. muži 251-400N 
Kunštát C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Martin1984reg. muži 151-250 
2.Sojka Petr ml.1994reg. muži 151-250 
3.Záboj Miloš1974reg. muži 151-250 
4.Tenora Jiří1994reg. muži 151-250 
5.Podsedník Bohumír1954reg. muži 251-400 
6.Klein Miroslav1968reg. muži 251-400 
7.Macháček Filip2004reg. muži 251-400 
8.Bednář Jiří1985reg. muži 251-400 
9.Krása Marek2002reg. muži 251-400 
10.Pravec Petr2001reg. muži 251-400 
Ždárná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Bedřich1979reg. muži 101-150 
2.Slaný Petr1972reg. muži 101-150 
3.Žáček Václav1988reg. muži 151-250 
4.Polívka Martin st.1973reg. muži 151-250 
5.Vlček Josef1966reg. muži 151-250 
6.Grmela Marek1994reg. muži 151-250 
7.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 151-250 
8.Parák Daniel1997reg. muži 251-400 
9.Polívka Jan1981nez.  
10.Mazánek Matěj2000nez.  
11.Žáček Vítězslav1998nez.  
12.Soldán Stanislav1993nez.  
13.Grulich Libor1988nez.  
14.Růžička Adam1998nez.  
15.Stara David1982nez.  
Petrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandus Petr1962reg. muži 76-100 
2.Foit Miroslav1953reg. muži 151-250 
3.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
4.Skoupý Petr2002reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
5.Pernica Jiří1966reg. muži 151-250 
6.Dvořáček Libor1969reg. muži 151-250 
7.Kalod Jiří1947reg. muži 151-250 
8.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 
9.Vintr Pavel1967reg. muži 151-250 
10.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
11.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
12.Skácel Karel1972reg. muži 251-400 
Veselice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stloukal Pavel1965reg. muži 101-150 
2.Straka Josef1953reg. muži 101-150 
3.Manoušek Radim1990reg. muži 151-250 
4.Jarůšek Josef1954reg. muži 251-400 
5.Fabiánek Jiří1992reg. muži 251-400 
Zbraslavec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odehnal Vladimír1964reg. muži 101-150 
2.Křepela Vladimír1956reg. muži 101-150 
3.Charvát Rudolf1962reg. muži 151-250 
4.Ďugoš Jan ml.1982reg. muži 151-250 
5.Just Jaroslav1959reg. muži 151-250 
6.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
7.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 151-250N 
8.Jonáš Pavel1952reg. muži 251-400 
9.Švancara Jakub2003reg. muži 251-400N 
10.Jonáš Martin1978nez.  
11.Křepela Martin1980nez.  
12.Petr Zdeněk1964nez.  
Vanovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Jiří1984reg. muži 76-100N 
2.Klement Roman1974reg. muži 101-150 
3.Tajovský Zbyněk1974reg. muži 101-150 
4.Gonšor Michal1968reg. muži 101-150 
5.Kubín František1949reg. muži 101-150 
6.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
7.Chlup Radek1980reg. muži 151-250 
8.Ševčík František1973reg. muži 151-250 
9.Javůrek Daniel1998nez.  
Velenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Josef st.1973reg. muži 101-150 
2.Havelka Pavel1986reg. muži 101-150 
3.Celý Petr1985reg. muži 151-250 
4.Musil Josef ml.1995reg. muži 151-250 
5.Písařík Michal1980reg. muži 151-250 
6.Jedlička Lukáš1991reg. muži 151-250 
7.Grešo Jakub1989reg. muži 151-250 
8.Veselý Jakub1994reg. muži 251-400 
9.Písařík Bohumil1958reg. muži 251-400 
Letovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mužík Martin1990reg. muži 101-150 
2.Pokorný Miloš2000reg. muži 101-150 
3.Chlup Dominik2001reg. muži 151-250 
4.Řehoř Michal1999reg. muži 151-250 
5.Němeček Václav st.1978nez.  
6.Zachoval Vojtěch1998nez.  
7.Striová Kristýna1998nez.  
8.Horváth Erik2005nez.  
9.Plšek Matyáš2003nez.  
Orel Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vylášek Libor st.1972reg. muži 101-150 
2.Záviška Radek1988reg. muži 101-150 
3.Vylášek Josef1947reg. muži 151-250 
4.Švach Jiří1975reg. muži 151-250N 
5.Večeřa Martin1990reg. muži 151-250N 
6.Vylášek Libor ml.1999reg. muži 250-400 
7.Vylášek Martin1975nez.  
8.Buš Petr1974nez.  
Regionální přebor IV. třídy
Adamov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobeš Roman1978reg. muži 151-250 
2.Ostrý Jan1979reg. muži 151-250N 
3.Fialová Markéta1980reg. muži 151-250N 
4.Šafárik Ferdinand1968reg. muži 151-250N 
5.Vymazal Rostislav2002reg. muži 251-400 
6.Pavlikovsky Richard1982nez.  
7.Bartošík Jan1947nez.  
8.Vespalec Přemysl1948nez.  
9.Bavlnka Lubomír2002nez.  
10.Fojt Tomáš2006nez.  
11.Kolář Jaromír2006nez.  
12.Sedláček Filip2005nez.  
13.Havelka Denis2002nez.  
14.Dočkal Alexander2008nez.  
KST Blansko F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarůšek Josef1952reg. muži 101-150 
2.Skoupý Michal2002reg. muži 101-150 
3.Vencel Stanislav1958reg. muži 151-250 
4.Novohradská Karolína2005reg. muži 251-400 
5.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 251-400 
6.Pokorný Martin2004reg. muži 151-250 
7.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 251-400 
8.Běluša Ondřej2005nez.  
9.Havlík Aleš1974nez.  
10.Hrnčíř Leoš2006nez.  
11.Jüthner Dominik2003nez.  
12.Mazalová Kristýna2004nez.  
13.Novohradský Pavel1964nez.  
Brumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas František1971reg. muži 101-150 
2.Šrámek Miroslav1967reg. muži 151-250 
3.Nečas Pavel1974reg. muži 151-250 
4.Nečas Marek1998reg. muži 151-250 
5.Pařízek Libor1973reg. muži 151-250 
6.Dítě Pavel st.1983nez.  
Kunštát D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podsedník Bohumír1954reg. muži 251-400 
2.Klein Miroslav1968reg. muži 251-400 
3.Macháček Filip2004reg. muži 251-400 
4.Bednář Jiří1985reg. muži 251-400 
5.Krása Marek2002reg. muži 251-400 
6.Pravec Petr2001reg. muži 251-400 
7.Šauer Martin1972nez.  
8.Kopecký Jan2001nez.  
9.Kopecký Aleš1975nez.  
10.Rotroekl Richard2003nez.  
Rohozec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Milan1955reg. muži 151-250 
2.Kristián Petr1956reg. muži 151-250 
3.Suchomel Kamil1992reg. muži 151-250 
4.Kotouček Ladislav1961reg. muži 251-400N 
5.Antonovič Josef ml.1996reg. muži 251-400N 
6.Antonovič Josef1963reg. muži 251-400N 
Svitávka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 101-150 
2.Dušil Zdeněk1951reg. muži 151-250 
3.Hanák Miloš1999reg. muži 251-400 
4.Šmerda Borek1963reg. muži 251-400 
5.Tušla Jakub1994reg. muži 251-400 
6.Pokorný Miloš1974nez.  
Petrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pernica Jiří1966reg. muži 151-250 
2.Dvořáček Libor1969reg. muži 151-250 
3.Kalod Jiří1947reg. muži 151-250 
4.Vintr Pavel1967reg. muži 151-250 
5.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 
6.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
7.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
8.Skácel Karel1972reg. muži 251-400 
9.Dvořáček Jan1940reg. muži 251-400 
10.Matuška Václav1954nez.  
Okrouhlá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Radek1965reg. muži 151-250 
2.Čapka Petr1974reg. muži 151-250 
3.Vlach Ivo1985reg. muži 151-250 
4.Čapka Petr st.1950reg. muži 151-250 
5.Bašný Josef1987reg. muži 151-250 
6.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
7.Tichá Iva1985reg. muži 251-400 
8.Šindelka Ondřej1986reg. muži 251-400 
9.Bašný David1983nez.  
10.Čapka Klement1952nez.  
Vanovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín František1949reg. muži 101-150 
2.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
3.Chlup Radek1980reg. muži 151-250 
4.Ševčík František1973reg. muži 151-250 
5.Javůrek Daniel1998nez.  
6.Palbuchta Jaroslav1963nez.  
7.Palbuchta Kryštof2003nez.  
Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
2.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
3.Zukal Josef1969reg. muži 151-250 
4.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 151-250N 
5.Žáček Roman2002reg. muži 251-400 
6.Škrabal Martin1998reg. muži 251-400N 
7.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400N 
8.Zukal Filip2009reg. muži 251-400NHostování z KST Blansko, z.s.
V. Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
2.Türk Petr ml.1999reg. muži 151-250 
3.Šošovica Jozef1960reg. muži 151-250 
4.Maleček Josef1955reg. muži 151-250 
5.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
6.Čermák Miloš1984reg. muži 151-250 
7.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 151-250 
8.Zemánek Tomáš2003reg. muži 151-250 
9.Španiel Miroslav1967reg. muži 251-400 
10.Horák Vojtěch1971nez.  
11.Šafář Patrik1995nez.  
Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Pavel1971reg. muži 75-100 
2.Filouš Martin1981reg. muži 101-150 
3.Ondroušek Alois1961reg. muži 151-250 
4.Sedlák Vítězslav1988reg. muži 251-400 
5.Hebelka Radek1985nez.  
6.Kala Jan1981nez.  
Regionálná soutěž I. třídy
Boskovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Vítek1979reg. muži 151.-250. 
2.Votoček Lukáš2004reg. muži 151.-250. 
3.Harna Václav1999reg. muži 151.-250.N 
4.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250.N 
5.Vu Patrik2002reg. muži 251.-400. 
6.Pořízka Milan1981reg. muži 251.-400.N 
7.Harna Tomáš1968reg. muži 251.-400.N 
8.Řehoř Luděk1968nez.  
9.Říha Jakub1978nez.  
10.Přibyl Martin2002nez.  
Brťov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jiří1977reg. muži 151-250 
2.Dobrovolný Lukáš1986reg. muži 151-250 
3.Tatíček Aleš1984reg. muži 151-250 
4.Pavlů Martin1989reg. muži 251-400 
5.Kozel Ivan1979reg. muži 251-400 
Rájec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
2.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
3.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
4.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
5.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250N 
6.Kala Vojtěch2004nez.  
7.Koumar Ondřej2002nez.  
8.Nezval Jiří2003nez.  
9.Vrba Jan2003nez.  
Kunštát E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krása Marek2002reg. muži 251-400 
2.Pravec Petr2001reg. muži 251-400 
3.Šauer Martin1972nez.  
4.Kopecký Jan2001nez.  
5.Kopecký Aleš1975nez.  
6.Holík Petr1973nez.  
7.Rotroekl Richard2003nez.  
8.Sojka Ondřej1998nez.  
9.Lepka Marek1976nez.  
Petrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 
2.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
3.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
4.Skácel Karel1972reg. muži 251-400 
5.Dvořáček Jan1940reg. muži 251-400 
6.Matuška Václav1954nez.  
Velenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Michal1980reg. muži 151-250 
2.Jedlička Lukáš1991reg. muži 151-250 
3.Grešo Jakub1989reg. muži 151-250 
4.Veselý Jakub1994reg. muži 251-400 
5.Krejčíř Břetislav1967reg. muži 251-400 
6.Havelka Dominik2002reg. muži 251-400 
7.Topolář Tomáš2006reg. muži 251-400 
8.Havelka Jan2006reg. muži 251-400 
9.Matušů Jakub1997reg. muži 251-400 
10.Písařík Bohumil1958reg. muži 251-400 
Kuničky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karandyszewský David1986reg. muži 151-250 
2.Maňoušek Petr1973reg. muži 151-250 
3.Karandyszewský Jaroslav1978reg. muži 151-250 
4.Kazda Tomáš1999reg. muži 151-250 
5.Skoták Jiří1953reg. muži 251-400N 
6.Maňoušek Marek2001nez.  
7.Aujezský Michal1983nez.  
8.Dvořák Pavel1965nez.  
9.Karandyszewský Jaroslav ml.2002nez.  
V. Opatovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
2.Čermák Miloš1984reg. muži 151-250 
3.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 151-250 
4.Šafář Patrik1995reg. muži 151-250 
5.Zemánek Tomáš2003reg. muži 151-250 
6.Španiel Miroslav1967reg. muži 251-400 
7.Lysoněk Filip2005reg. muži 251-400 
8.Matijko Alexander2006reg. muži 251-400 
9.Horák Vojtěch1971nez.  
Voděrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerda Pavel1976reg. muži 151-250 
2.Kotouček Lukáš1979reg. muži 151-250 
3.Pavel František1966reg. muži 151-250 
4.Novák Jan1979reg. muži 151-250 
5.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151-250N 
6.Slezák Michal2000reg. muži 251-400 
7.Prokop Lubomír1957reg. muži 251-400 
8.Klimeš Petr1991nez.  
9.Kudláček Pavel1995nez.  
10.Švancarová Markéta1999nez.  
Kunice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Jan2001reg. muži 151-250 
2.Mrázek David1985reg. muži 151-250 
3.Opluštil Roman1993reg. muži 151-250 
4.Fiala Jiří1993reg. muži 151-250 
5.Žáček Lukáš2001reg. muži 251-400 
6.Tesař Jiří2002nez.  
Zbraslavec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just Jaroslav1959reg. muži 151-250 
2.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
3.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 151-250N 
4.Jonáš Pavel1952reg. muži 251-400 
5.Švancara Jakub2003reg. muži 251-400N 
6.Jonáš Martin1978nez.  
7.Křepela Martin1980nez.  
8.Kyzlink Ondřej1985nez.  
9.Petr Zdeněk1964nez.  
Ždárná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Josef1966reg. muži 151-250 
2.Grmela Marek1994reg. muži 151-250 
3.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 151-250 
4.Polívka Jan1981nez.  
5.Parák Daniel1997reg. muži 251-400 
6.Mazánek Matěj2000nez.  
7.Žáček Vítězslav1998nez.  
8.Soldán Stanislav1993nez.  
9.Grulich Libor1988nez.  
10.Růžička Adam1998nez.  
11.Stara David1982nez.  
12.Kavan Ondřej2003nez.  
Regionální soutěž II. třídy
Bořitov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
2.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
3.Polák Josef1959reg. muži 151-250 
4.Fojt Antonín1961reg. muži 151-250N 
5.Mareček Petr1963reg. muži 251-400 
6.Málek Karel1958reg. muži 251-400N 
7.Mareček Milan1964nez.  
8.Málek Michal1984nez.  
9.Kopecký Karel1962nez.  
10.Ostrý Alois1948nez.  
Ždárná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parák Daniel1997reg. muži 251-400 
2.Mazánek Matěj2000nez.  
3.Žáček Vítězslav1998nez.  
4.Soldán Stanislav1993nez.  
5.Grulich Libor1988nez.  
6.Růžička Adam1998nez.  
7.Stara David1982nez.  
8.Kavan Ondřej2003nez.  
Šošůvka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101-150 
2.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 151-250 
3.Zouhar Michal1995reg. muži 151-250 N 
4.Doležel Petr1990nez.  
5.Valach Jaroslav1989nez.  
6.Furch Filip1996nez.  
Šošůvka E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dujka František2004reg. muži 251-400 
2.Hloušek Ondřej2003reg. muži 251-400 
3.Mrázek Petr2003reg. muži 251-400 
4.Kučera Libor2003nez.  
5.Hloušek Jiří1967nez.  
6.Svoboda Lukáš2003reg. muži 251-400N 
Štěchov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolníček Petr1971reg. muži 251.-400. 
2.Křelina Adam2002reg. muži 251.-400. 
3.Křelina Jaroslav1971reg. muži 251.-400. 
4.Sedláček Jiří1989reg. muži 251.-400. 
5.Sedlák Milan st.1970reg. muži 251.-400. 
6.Navrátil Milan st.1959reg. muži 251.-400. 
Křetín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jakub2003reg. muži 251-400 
2.Burgr Vojtěch2003reg. muži 251-400 
3.Pelíšek Tomáš2004reg. muži 251-400 
4.Doskočil Denis2002reg. muži 251-400 
5.Tušla Antonín2003nez.  
Olešnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křížová Karolína2002reg. muži 251-400 
2.Sobotka František2003reg. muži 251-400 
3.Králová Petra1984nez.  
4.Steiner Adam2003nez.  
5.Kánský Tomáš2001nez.  
6.Jež Jiří1961nez.  
7.Jančík Michal2002nez.  
8.Holčák Martin2002nez.  
9.Maresch Alex2001nez.  
Okrouhlá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bašný Josef1987reg. muži 151-250 
2.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
3.Tichá Iva1985reg. muži 251-400 
4.Šindelka Ondřej1986reg. muži 251-400 
5.Pukl Luděk ml.1989reg. muži 251-400N 
6.Filip Jiří1984nez.  
7.Bašný David1983nez.  
8.Čapka Klement1952nez.  
9.Jedlička Josef1963nez.  
10.Novotný Pavel2004nez.  
Suchý A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekanina Stanislav1975reg. muži 251-400 
2.Kočvara Petr1970reg. muži 251-400 
3.Sekanina Libor1969nez.  
4.Koudelka Jan1992nez.  
5.Čapka Pavel1972nez.  
6.Komárek Jakub1985nez.  
Suchý B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekanina Vilém1994reg. muži 251-400 
2.Kočvara Martin1986reg. muži 251-400 
3.Látal Radek2000reg. muži 251-400 
4.Kočvara Petr ml.1997nez.  
5.Minxová Anna2001nez.  
Velenov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčíř Břetislav1967reg. muži 251-400 
2.Havelka Dominik2002reg. muži 251-400 
3.Topolář Tomáš2006reg. muži 251-400 
4.Havelka Jan2006reg. muži 251-400 
5.Matušů Jakub1997reg. muži 251-400 
6.Písařík Bohumil1958reg. muži 251-400 
V. Opatovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemánek Tomáš2003reg. muži 151-250 
2.Španiel Miroslav1967reg. muži 251-400 
3.Lysoněk Filip2005reg. muži 251-400 
4.Matijko Alexander2006reg. muži 251-400 
5.Gerbrichová Hana2004reg. muži 251-400N 
6.Ochranová Jindřiška2004reg. muži 251-400N 
7.Horák Vojtěch1971nez.  
8.Ambroz Miroslav1966nez.  
9.Ševčík Ondřej2007nez.  
Vísky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapka Libor1977reg. muži 251-400 
2.Učeň Jan1983reg. muži 251-400 
3.Kamba Stanislav1982reg. muži 251-400 
4.Synek Karel1969reg. muži 251-400 
5.Přichystal Jan1982reg. muži 251-400N 
6.Šlesinger Jan1984nez.  
7.Širůček Jan1984nez.  
Křetín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezák Martin2000reg. muži 151-250 
2.Šimurda Daniel1999reg. muži 251-400 
3.Novotná Natálie2000reg. muži 251-400 
4.Winkler Adam2000reg. muži 251-400 
5.Bednářová Martina1996nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy