Soupisky
městský přebor
Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrýšek David1974reg. muži 71-80 
2.Studnica Michal1981reg. muži 71-80 
3.Rozman Michal1990reg. muži 81-90 
4.Netušil Radek1990reg. muži 91-100 
5.Žák Jiří1987reg. muži 101-110 
6.Spurný Mojmír1970reg. muži 131-140 
7.Liška Radovan1969reg. muži 201-210N 
8.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
Sokol Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Pavel1977reg. muži 61-70 
2.Marušinec Jan1970reg. muži 81-90 
3.Ovesný Tomáš1992reg. muži 81-90 
4.Honek Milan1956reg. muži 91-100 
5.Zmrzlý Karel1959reg. muži 111-120 
6.Ovesný František1959reg. muži 131-140 
7.Gottvald Ivo1957reg. muži 191-200 
8.Gottvald Aleš1954reg. muži 211-220N 
KST Oltec Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Jiří1952reg. muži 91-100 
2.Tatar Ivo1965reg. muži 101-110 
3.Nováček Jiří1984reg. muži 121-130 
4.Kubín Aleš1983reg. muži 141-150 
5.Slivečka Michal1988reg. muži 141-150 
6.Voznica František1952reg. muži 151-160 
7.Svoboda Miroslav1957reg. muži 191-200 
8.Hrůza Peter1949reg. muži 211-220 nezcizinec 
9.Švehla Jiří1939reg. muži 281-290 nez 
KST Oltec Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmídek Roman1975reg. muži 71-80 
2.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81-90 
3.Havránek Lukáš2002reg. muži 121-130 
4.Peňáz Stanislav1956reg. muži 151-160 
5.Hamadeh Nabil1948reg. muži 131-140 
6.Majorošová Kristína1995reg. muži 231-240 nezcizinec 
7.Šebek Emil1977reg. muži 281-290 nez 
8.Tomek Radek1999reg. muži 161-170Střídavý start z SKST Nový Lískovec
TJ Holásky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žilka Milan1963reg. muži 71-80 
2.Klimeš René1966reg. muži 71-80N 
3.Sýkora Josef1949reg. muži 81-90 
4.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
5.Babáková Klára1993reg. muži 91-100N 
6.Plhák Jaromír1982reg. muži 101-110 
7.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
8.Javůrek Leoš1964reg. muži 131-140 
9.Harašta Petr1959reg. muži 131-140N 
10.Šelc Martin1988reg. muži 151-160 
11.Bišof Radim1997reg. muži 161-170 
12.Dvořák Ladislav1975reg. muži 171-180 
ASS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Karel1973reg. muži 111-120 
2.Nguyen Huyviet1987reg. muži 111-120Ncizinec 
3.Monhart Michal1971reg. muži 131-140 
4.Urbánek Martin1985reg. muži 131-140 
5.Čako Vladimír1969reg. muži 131-140 
6.Hub Petr1971reg. muži 141-150 
7.Týče Jan1983reg. muži 161-170 
8.Zejda Pavel1979reg. muži 161-170 
9.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
10.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
11.Lomovciv Petr1981reg. muži 231-240 
12.Strnadová Iva1977reg. muži nez 
13.Marada Tomáš1976reg. muži nez 
SK Slatina D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaplatil Radek1977reg. muži 81-90 N 
2.Juračka Petr1965reg. muži 91-100 
3.Holčik Petr1963reg. muži 101 - 110 
4.Slavíček Martin2001reg. muži 111-120 
5.Křeček Michal1978reg. muži 111-120 
6.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 111-120 
7.Huml Otakar ml.1964reg. muži 121-130 
8.Konečný Rostislav1968reg. muži 131-140 
9.Herman Patrik1963reg. muži 141-150 
10.Adam Vlastimil1980reg. muži 151-160 
11.Ondruš Milan1952reg. muži 151-160 
12.Kozel Petr1981reg. muži 151-160 N 
13.Dufka Ámos1973reg. muži 161-170 
14.Halický David2000reg. muži 171-180 
15.Čampa Petr1961reg. muži 171-180 
16.Jaroušek Dušan1957reg. muži 171-180 
17.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181-190 
18.Plotěný Karel1957reg. muži 191-200 
19.Baťa Jiří1960reg. muži 191-200N 
20.Halický Roman1994reg. muži 211-220 
21.Špacír Petr1968reg. muži 231-240 
22.Linhárek František1946reg. muži 241-250 
23.Hodek Vojtěch1993reg. muži 241-250 
24.Halický Tomáš1997reg. muži 261-270 
Sokol Brno I F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvarda Lubomír1961reg. muži 61-70 
2.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
3.Klecker Roman1977reg. muži 81-90n 
4.Kopřiva Tomáš1990reg. muži 81-90n 
5.Pavlíček Jan1974reg. muži 121-130 
6.Rygl Ondřej2000reg. muži 111-120 
7.Krajč Patrik1996reg. muži 131-140ncizinec 
8.Bartoš Petr1976reg. muži 171-180 
9.Holub Michal1982reg. muži 191-200n 
10.Karásek Petr1977nez. muži  
11.Nguyen Ahn Tuan1998nez. muži  
Sokol Brno I E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rakovický Milan1950kraj. muži 111-120N 
2.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
3.Tesař Jiří1944reg. muži 101-110 
4.Šiške Miloslav1950reg. muži 121-130 
5.Proks Ivo1951reg. muži 141-150 
6.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150n 
7.Nesveda David2001reg. muži 291-300 
8.Čech Václav2000reg. muži 291-300 
Sokol Brno I D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Filip1988reg. muži 81-90 
2.Hanák Jiří1975reg. muži 91-100 
3.Šibl Robert1981reg. muži 101-110 
4.Rajský Jan1956reg. muži 141-150 
5.Basovník Dalibor1985reg. muži 111-120 
6.Novak Adam2001reg. muži 181-190 
7.Čech Jiří2001reg. muži 191-200 
8.Koudelka Lukáš2001reg. muži 261-270 
9.Janda Roman1967reg. muži 221-230n 
10.Chládek Lukáš1975reg. muži 71-80n 
11.Šenk Michal1999reg. muži 171-180Střídavý start z SKST Nový Lískovec
Sokol Sokolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kukla Marek st.1964reg. muži 101-110 
2.Fric Zdeněk1961reg. muži 151-160 
3.Černý Jaroslav1967reg. muži 181-190 
4.Ketman Dalibor1964reg. muži 231-240 
5.Michalík Libor1963reg. muži 241-250 
6.Wünsch Radek1974reg. muži 251-260 
7.Hortová Zuzana1970kraj. ženy 17 
8.Poláček Petr1979reg. muži 61-70 
9.Novotný Zdeněk1963reg. muži 141-150 
Orel Šlapanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jašek Jiří st.1972reg. muži 61-70 
2.Král Miroslav1970reg. muži 91-100 
3.Trávníček Dušan1988reg. muži 101-110 
4.Hranička Jaroslav1971reg. muži 121-130 
5.Filla Michal1981reg. muži 151-160 
6.Hudeček Martin1972reg. muži 171-180N 
7.Remeš Dominik1992reg. muži 201-210 
8.Králová Lucie1994reg. muži 221-230 
9.Sýkora Miroslav1972reg. muži 221-230 
10.Řezníček Miroslav1963reg. muži 221-230 
11.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 231-240 
12.Novák Vojtěch1994reg. muži 241-250N 
13.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 261-270N 
14.Uhlíř Michal1990reg. muži 81-90 
městská soutěž I.třídy
Sokol Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ječmínek Radek1964reg. muži 101-110 
2.Marcell Jan1962reg. muži 151-160 
3.Malina Jan1942reg. muži 161-170 
4.Vytřísal Karel1958reg. muži 191-200 
5.Krajčovič Jozef1972reg. muži 191-200 
6.Šindelář Pavel1958reg. muži 201-210 
7.Rampula Miroslav1946nez. muži 231-240N 
8.Zobec Pavel1956reg. muži 261-270 
9.Lukáš Jiří1939reg. muži 261-270 
10.Mezník Jan1956reg. muži 281-290 
Sokol Líšeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Jiří1987reg. muži 101-110 
2.Zmrzlý Karel1959reg. muži 111-120 
3.Spurný Mojmír1970reg. muži 131-140 
4.Ovesný František1959reg. muži 131-140 
5.Gottvald Ivo1957reg. muži 191-200 
6.Liška Radovan1969reg. muži 201-210N 
7.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
8.Gottvald Aleš1954reg. muži 211-220N 
9.Kalužová Alena1985reg. muži 221-230N 
10.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
11.Komárková Jana1972reg. muži 251-260 
12.Zemanová Irena1966reg. muži 271-280 
13.Belcredi Ludvík1954nez. muži  
KST Oltec Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamadeh Nabil1948reg. muži 131-140 
2.Slivečka Michal1988reg. muži 141-150 
3.Voznica František1952reg. muži 151-160 
4.Svoboda Miroslav1957reg. muži 191-200 
5.Hrůza Peter1949reg. muži 211-220 nezcizinec 
6.Majorošová Kristína1995reg. muži 231-240 nezcizinec 
7.Pečenka Karel1944reg. muži 241-250 nez 
8.Šebek Emil1977reg. muži 281-290 nez 
9.Švehla Jiří1939reg. muži 281-290 nez 
TJ Holásky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babáková Klára1993reg. muži 91-100N 
2.Plhák Jaromír1982reg. muži 101-110 
3.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
4.Šelc Martin1988reg. muži 151-160 
5.Bišof Radim1997reg. muži 161-170 
6.Špondr Martin1990reg. muži 161-170 
7.Grulich Zdeněk1964reg. muži 161-170N 
8.Dvořák Ladislav1975reg. muži 171-180 
9.Klíma Radim1963reg. muži 181-190 
10.Vondruška Ladislav1947reg. muži 201-210 
11.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 201-210N 
12.Zimola Ondřej1981reg. muži 211-220 
13.Pazdera Miroslav1946reg. muži 221-230 
14.Spilka Vilém1975reg. muži 231-240N 
15.Anděl Radomír1965reg. muži 261-270 
16.Javůrek Leoš1964reg. muži 131-140 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitina Martin1983reg. muži 111-120 
2.Staněk Jan1987reg. muži 151-160 
3.Tomek Radek1999reg. muži 161-170 
4.Šenk Michal1999reg. muži 171-180 
5.Holčapková Alena1968reg. muži 171-180 
6.Odehnal Jaromír1957reg. muži 171-180 
7.Holík Tomáš1990reg. muži 181-190 
8.Kříž Jaroslav1948reg. muži 191-200 
9.Dočkal Stanislav1961reg. muži 191-200N 
10.Metelka Jan2001reg. muži 221-230 
11.Prokop Martin1969reg. muži 231-240 
12.Vítkovič Martin1967reg. muži 241-250 
13.Štoček Dalibor1973reg. muži 251-260 
14.Janeček Martin2001reg. muži 251-260 
15.Krejčíř Lukáš2001reg. muži 251-260 
SK Slatina G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Petr1981reg. muži 151-160 N 
2.Halický David2000reg. muži 171-180 
3.Jaroušek Dušan1957reg. muži 171-180 
4.Čampa Petr1961reg. muži 171-180 
5.Halický Miroslav1970reg. muži 221-230 
6.Linhárek František1946reg. muži 241-250 
7.Huml Otakar st.1938reg. muži 271-280 N 
8.Dohnal Ondřej2002reg. muži 281-290 
9.Dohnal Štěpán2005reg. muži 281-290 
10.Ruber Matyáš2003nez. muži Střídavý start z Salesko Líšeň
SK Slatina F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 111-120 
2.Konečný Rostislav1968reg. muži 131-140 
3.Adam Vlastimil1980reg. muži 151-160 
4.Dufka Ámos1973reg. muži 161-170 
5.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181-190 
6.Baťa Jiří1960reg. muži 191-200N 
7.Halický Roman1994reg. muži 211-220 
8.Halický Tomáš1997reg. muži 261-270 
SK Slatina E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křeček Michal1978reg. muži 111-120 
2.Huml Otakar ml.1964reg. muži 121-130 
3.Herman Patrik1963reg. muži 141-150 
4.Ondruš Milan1952reg. muži 151-160 
5.Plotěný Karel1957reg. muži 191-200 
6.Špacír Petr1968reg. muži 231-240 
7.Hodek Vojtěch1993reg. muži 241-250 
Sokol Modřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopeček Václav1972reg. muži 161-170 
2.Božek Radomír ml.1971reg. muži 161-170 
3.Slaný Petr1970reg. muži 191-200 
4.Slaný Luděk1968reg. muži 231-240 
5.Coufalík Alexander1962reg. muži 271.-280. 
6.Bartoš Michal1973reg. muži 271.-280. 
7.Doleček Ivan1958reg. muži 271.-280. 
8.Pokorný Jakub1988reg. muži 281.-290 
9.Božek Radomír st.1950nez.  
TJ Brno-Bystrc D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 141-150 
2.Grochál Petr1982reg. muži 161-170 
3.Kubalčík Jan1972reg. muži 191-200 
4.Vereščák Jan1983reg. muži 201-210 
5.Pelánek Ondřej2001reg. muži 201-210 
6.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 
7.Pelánek Martin1974reg. muži 241-250N 
8.Pelánková Klára ml.2003reg. sžy 6 
9.Vavřínek Daniel ml.2003reg. dci 21 
10.Pernička Jan1987nez. muži N 
11.Sedláček Marek1989nez. muži N 
TJ Brno-Bystrc C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Radim1995reg. muži 111-120 
2.Strmiska Tomáš1988reg. muži 111-120 
3.Trávníčková Eliška1957reg. muži 121-130 
4.Kucin Michal1991reg. muži 121-130 
5.Trávníček Rudolf1952reg. muži 141-150 
6.Hofman Milan1971reg. muži 201-210N 
7.Géci Jiří2003reg. dci 19 
8.Hofman Marek ml.2003reg. dci 24 
9.Henáč Ladislav1986nez. muži N 
městská soutěž II.třídy
Sokol Líšeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gottvald Ivo1957reg. muži 191-200 
2.Liška Radovan1969reg. muži 201-210N 
3.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
4.Gottvald Aleš1954reg. muži 211-220N 
5.Mrazíková Anna1993reg. muži 221-230 
6.Kalužová Alena1985reg. muži 221-230N 
7.Guryčová Hana1985reg. muži 231-240 
8.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
9.Komárková Jana1972reg. muži 251-260 
10.Zemanová Irena1966reg. muži 271-280 
11.Walsberger Martin2004reg. sži 13 
12.Doležel Karel2002reg. sži 19 
13.Svoboda Pavel2005reg. sži 20 
14.Jílek Jakub2004reg. sži 21 
15.Šujan Petr2007reg. sži 25 
16.Patočka Jan2002reg. sži 33 
TJ Holásky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harašta Petr1959reg. muži 131-140N 
2.Bišof Radim1997reg. muži 161-170 
3.Špondr Martin1990reg. muži 161-170 
4.Grulich Zdeněk1964reg. muži 161-170N 
5.Dvořák Ladislav1975reg. muži 171-180 
6.Klíma Radim1963reg. muži 181-190 
7.Vondruška Ladislav1947reg. muži 201-210 
8.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 201-210N 
9.Zimola Ondřej1981reg. muži 211-220 
10.Pazdera Miroslav1946reg. muži 221-230 
11.Spilka Vilém1975reg. muži 231-240N 
12.Anděl Radomír1965reg. muži 261-270 
13.Klimeš Viktor1942reg. muži 271-280N 
14.Bišof Pavel1999reg. muži 281-290 
15.Břížďala Jiří1976reg. muži 281-290 
16.Šatný Jiří1966nez. muži  
ASS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čako Vladimír1969reg. muži 131-140 
2.Hub Petr1971reg. muži 141-150 
3.Týče Jan1983reg. muži 161-170 
4.Zejda Pavel1979reg. muži 161-170 
5.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
6.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
7.Lomovciv Petr1981reg. muži 231-240 
8.Auda Jan1991reg. muži 251-260 
9.Uherčík Maroš1990reg. muži 251-260 
10.Šemberová Ivana1987reg. muži 281-290 
11.Pál Richard1977reg. muži 281-290 
12.Lapiš Viktor1947reg. muži 291-300 
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holčapková Alena1968reg. muži 171-180 
2.Odehnal Jaromír1957reg. muži 171-180 
3.Holík Tomáš1990reg. muži 181-190 
4.Kříž Jaroslav1948reg. muži 191-200 
5.Dočkal Stanislav1961reg. muži 191-200N 
6.Metelka Jan2001reg. muži 221-230 
7.Prokop Martin1969reg. muži 231-240 
8.Vítkovič Martin1967reg. muži 241-250 
9.Šenková Kateřina2003reg. muži 241-250 
10.Štoček Dalibor1973reg. muži 251-260 
11.Janeček Martin2001reg. muži 251-260 
12.Krejčíř Lukáš2001reg. muži 251-260 
13.Holas Oldřich1952reg. muži 271-280 
14.Wolk Roland1962reg. muži 271-280 
15.Búřil Jiří1970reg. muži 281-290 
TTC Moravská Slavia Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Pavel2002reg. muži 81-90N 
2.Schwarz Milan1982reg. muži 91-100 
3.Chmelík Daniel1970reg. muži 91-100 
4.Blatná Alena1957reg. muži 141-150N 
5.Handlar Jiří st.1975reg. muži 191-200N 
6.Oškrdal Jan2002reg. muži 221-230N 
7.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 241-250N 
8.Goliášová Jana1967kraj. ženy 46-50N 
9.Halasová Ludmila2003reg. ženy 10 
10.Stejskalová Nikol2004reg. ženy 11 
11.Herman Jaroslav2001kraj. dci 55 
12.Skála Marek2004kraj. dci 65 
13.Janošek Adam2004kraj. dci 83 
14.Kysela Štěpán2003kraj. dci 83 
15.Pecka Karel2004kraj. dci 102 
Sokol Brno I G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Basovník Dalibor1985reg. muži 111-120 
2.Rygl Ondřej2000reg. muži 111-120 
3.Proks Ivo1951reg. muži 141-150 
4.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150n 
5.Bartoš Petr1976reg. muži 171-180 
6.Babušík Tomáš1997reg. muži 171-180n 
7.Novak Adam2001reg. muži 181-190 
8.Čech Jiří2001reg. muži 191-200 
9.Holub Michal1982reg. muži 191-200n 
10.Janda Roman1967reg. muži 221-230n 
11.Koudelka Lukáš2001reg. muži 261-270 
12.Nesveda David2001reg. muži 291-300 
13.Čech Václav2000reg. muži 291-300 
14.Pluháček Adam2004kraj. sži 46. 
15.Dvořák Tomáš2006reg. sži 22. 
Orel Šlapanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filla Michal1981reg. muži 151-160 
2.Hudeček Martin1972reg. muži 171-180N 
3.Remeš Dominik1992reg. muži 201-210 
4.Králová Lucie1994reg. muži 221-230 
5.Sýkora Miroslav1972reg. muži 221-230 
6.Řezníček Miroslav1963reg. muži 221-230 
7.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 231-240 
8.Novák Vojtěch1994reg. muži 241-250N 
9.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 261-270N 
10.Hudeček Patrik1996reg. muži 261-270N 
11.Julínek Petr1973reg. muži 271-280 
12.Krček Pavel1993reg. muži 281-290N 
13.Králová Veronika2001reg. muži 291-300 
14.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
15.Pernica Martin1999reg. muži 291-300 
16.Sedláček Jan1999reg. muži 291-300 
17.Remešová Alžběta2003reg. muži 291-300N 
Sokol Popůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Jiří1976reg. muži 181-190 
2.Krejčí Milan1979reg. muži 181-190 
3.Ureš Jan1953reg. muži 181-190 
4.Otoupalík Karel1959reg. muži 191-200 
5.Blecha Pavel1964reg. muži 211-220 
6.Buček Vladimír1954reg. muži 211-220 
7.Blaha Petr1947reg. muži 251-260 
8.Zadák Karel st.1954reg. muži 271-280 
9.Popelka Jaroslav1950nez. muži  
Sokol Bílovice nad Svitavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Jan1984reg. muži 121 - 130 
2.Adámek Milan1970reg. muži 141 - 150 
3.Meluzín Tomáš1985reg. muži 171 - 180 
4.Zach Jaroslav1981reg. muži 211 - 220 
5.Havelka Libor1980reg. muži 231 - 240 
6.Kareš Matěj1973reg. muži 241 - 250 
7.Oplatek Jiří1957reg. muži 251 - 260 
8.Uličný Petr1950reg. muži 281 - 290 
VSK Univerzita Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrychová Hana1988nez. ženy  
2.Sýkora Stanislav1982nez. muži  
3.Macko Tomáš1994nez. muži cizinec 
4.Mašek Josef1982nez. muži  
5.Vacenovský Pavel1973reg. muži 131-140 
6.Zánová Martina1997nez. ženy cizinec 
7.Fülöpová Nicole1995nez. ženy cizinec 
8.Šišková Barbora1992nez. ženy cizinec 
9.Kosť Marek1993nez. muži cizinec 
10.Tichý Petr1994nez. muži  
Žižka Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Miroslav1944reg. muži 211-220 
2.Kottas Milan1951reg. muži 131-140 
3.Lauš Petr1968reg. muži 221-230 
4.Sojka Oldřich1947reg. muži 201-210 
5.Válka Jaroslav1976reg. muži 191-200 
městská soutěž III.třídy
Sokol Židenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jaroslav1954reg. muži 221-230 
2.Kusák Ivo1955reg. muži 241-250 
3.Krbálek Libor1955reg. muži 261-270 
4.Nečas Igor1958reg. muži 261-270 
5.Milichovský Josef1944reg. muži 271-280 
6.Hromniak Zuzana1969nez. N 
Sokol Židenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčovič Jozef1972reg. muži 191-200 
2.Šindelář Pavel1958reg. muži 201-210 
3.Rampula Miroslav1946nez. muži 231-240N 
4.Zobec Pavel1956reg. muži 261-270 
5.Mezník Jan1956reg. muži 281-290 
6.Hegr Jiří1962nez. muži 281-290N 
7.Chrascina Jiří1989reg. muži 281-290N 
8.Zítka Filip2005reg. mži 41 
9.Bartoň Petr1963nez. muži N 
Sokol Líšeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrazíková Anna1993reg. muži 221-230 
2.Guryčová Hana1985reg. muži 231-240 
3.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
4.Komárková Jana1972reg. muži 251-260 
5.Zemanová Irena1966reg. muži 271-280 
6.Walsberger Martin2004reg. sži 13 
7.Doležel Karel2002reg. sži 19 
8.Svoboda Pavel2005reg. sži 20 
9.Jílek Jakub2004reg. sži 21 
10.Šujan Petr2007reg. sži 25 
11.Patočka Jan2002reg. sži 33 
12.Linger Martin2005reg. mži 27 
13.Sedlák Samuel2005reg. mži 28 
14.Sláma Radek2004reg. mži 32 
15.Dlouhý Jakub2008reg. mži 33 
16.Válek Šimon2006reg. mži 36 
17.Paleczek Samuel2006reg. mži 42 
18.Augustin Jan1943nez. muži  
19.Hanáková Ilona1974nez. ženy  
20.Kalužová Alena1985nez. ženy  
21.Marušinec Lukáš2001nez. dci  
22.Schimmer Jakub2001nez. dci  
Salesko Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klusák Jan1975reg. muži 151-160 
2.Ruber Matyáš2003reg. muži 181-190 
3.Nečas Michal1996reg. muži 201-210 
4.Nespěšný Hynek2006reg. muži 251-260 
5.Bartoň Petr1992reg. muži 201-210 
6.Novák Tomáš2004reg. muži 281-290N 
7.Kopecký Dominik2000reg. muži 281-290N 
8.Vondráček David1996reg. muži 171-180 
TJ Holásky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Radim1963reg. muži 181-190 
2.Vondruška Ladislav1947reg. muži 201-210 
3.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 201-210N 
4.Zimola Ondřej1981reg. muži 211-220 
5.Pazdera Miroslav1946reg. muži 221-230 
6.Anděl Radomír1965reg. muži 261-270 
7.Klimeš Viktor1942reg. muži 271-280N 
8.Bišof Pavel1999reg. muži 281-290 
9.Břížďala Jiří1976reg. muži 281-290 
10.Sedláček Jaroslav1942reg. muži 281-290N 
11.Anděl Tomáš1998nez. muži  
12.Medek Aleš1966nez. muži  
ASS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
2.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
3.Lomovciv Petr1981reg. muži 231-240 
4.Šíp Josef1992reg. muži 241-250N 
5.Auda Jan1991reg. muži 251-260 
6.Uherčík Maroš1990reg. muži 251-260 
7.Šemberová Ivana1987reg. muži 281-290 
8.Pál Richard1977reg. muži 281-290 
9.Lapiš Viktor1947reg. muži 291-300 
10.Libus Jiří1981reg. muži nez 
SKST Nový Lískovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkal Stanislav1961reg. muži 191-200N 
2.Prokop Martin1969reg. muži 231-240 
3.Vítkovič Martin1967reg. muži 241-250 
4.Štoček Dalibor1973reg. muži 251-260 
5.Holas Oldřich1952reg. muži 271-280 
6.Wolk Roland1962reg. muži 271-280 
7.Búřil Jiří1970reg. muži 281-290 
8.Kováč Martin1984reg. muži 281-290N 
9.Dostál Adam2003reg. sži 32 
10.Hledík Tadeáš2003reg. sži 34 
SKST Nový Lískovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Metelka Jan2001reg. muži 221-230 
2.Šenková Kateřina2003reg. muži 241-250 
3.Janeček Martin2001reg. muži 251-260 
4.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 281-290 
5.Vaněk Martin1993reg. muži 291-300 
6.Buk Lukáš2006reg. dci 33 
7.Navrátil Lukáš2004reg. dci 33 
8.Žaloudek Lubomír2004reg. dci 33 
9.Krejčíř Lukáš2001reg. muži 251-260 
TJ Brno-Bystrc E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelánek Ondřej2001reg. muži 201-210 
2.Hofman Milan1971reg. muži 201-210N 
3.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 
4.Pelánek Martin1974reg. muži 241-250N 
5.Pelánková Klára ml.2003reg. sžy 6 
6.Géci Jiří2003reg. dci 19 
7.Vavřínek Daniel ml.2003reg. dci 21 
8.Hofman Marek ml.2003reg. dci 24 
9.Kadlic Šimon1990nez. muži Ncizinec 
Orel Šlapanice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Miroslav1972reg. muži 221-230 
2.Řezníček Miroslav1963reg. muži 221-230 
3.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 231-240 
4.Novák Vojtěch1994reg. muži 241-250N 
5.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 261-270N 
6.Hudeček Patrik1996reg. muži 261-270N 
7.Julínek Petr1973reg. muži 271-280 
8.Krček Pavel1993reg. muži 281-290N 
9.Králová Veronika2001reg. muži 291-300 
10.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
11.Pernica Martin1999reg. muži 291-300 
12.Sedláček Jan1999reg. muži 291-300 
13.Remešová Alžběta2003reg. muži 291-300N 
Sokol Popůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blecha Pavel1964reg. muži 211-220 
2.Buček Vladimír1954reg. muži 211-220 
3.Blaha Petr1947reg. muži 251-260 
4.Zadák Karel st.1954reg. muži 271-280 
5.Blechová Iva1966reg. muži nez 
6.Holan Petr1979reg. muži nez 
7.Lemon René1972reg. muži nez 
městská soutěž IV.třídy
Sokol Líšeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Walsberger Martin2004reg. sži 13 
2.Doležel Karel2002reg. sži 19 
3.Svoboda Pavel2005reg. sži 20 
4.Jílek Jakub2004reg. sži 21 
5.Šujan Petr2007reg. sži 25 
6.Patočka Jan2002reg. sži 33 
7.Linger Martin2005reg. mži 27 
8.Sedlák Samuel2005reg. mži 28 
9.Sláma Radek2004reg. mži 32 
10.Dlouhý Jakub2008reg. mži 33 
11.Válek Šimon2006reg. mži 36 
12.Paleczek Samuel2006reg. mži 42 
13.Patočka Roman1965nez. muži  
14.Marušinec Lukáš2001nez. dci  
15.Schimmer Jakub2001nez. dci  
16.Kulíšek Martin2003nez. sži  
17.Pospíšil Matěj2004nez. sži  
Salesko Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1992reg. muži 201-210 
2.Novák Tomáš2004reg. muži 281-290N 
3.Kopecký Dominik2000reg. muži 281-290N 
4.Streit Petr2002reg. muži 291-300 
5.Kocman Tomáš2005nez. muži  
6.Jeřábek Jakub1991nez. muži  
7.Procházka David2002nez. muži  
8.Trungel Martin2005nez. muži  
KST Oltec Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrůza Peter1949reg. muži 211-220 nezcizinec 
2.Majorošová Kristína1995reg. muži 231-240 nezcizinec 
3.Pečenka Karel1944reg. muži 241-250 nez 
4.Šebek Emil1977reg. muži 281-290 nez 
5.Švehla Jiří1939reg. muži 281-290 nez 
6.Wohlschläger Martin1992nez. muži nez 
7.Klust Daniel1981nez. muži nez 
8.Šoukalová Lenka1986nez. muži nez 
9.Švehla David1969nez. muži nez 
ASS Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Auda Jan1991reg. muži 251-260 
2.Uherčík Maroš1990reg. muži 251-260 
3.Šemberová Ivana1987reg. muži 281-290 
4.Pál Richard1977reg. muži 281-290 
5.Lapiš Viktor1947reg. muži 291-300 
6.Jirsa Václav1988reg. muži nez 
SKST Nový Lískovec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holas Oldřich1952reg. muži 271-280 
2.Wolk Roland1962reg. muži 271-280 
3.Búřil Jiří1970reg. muži 281-290 
4.Kováč Martin1984reg. muži 281-290N 
5.Vaněk Martin1993reg. muži 291-300 
6.Buk Lukáš2006reg. dci 33 
7.Navrátil Lukáš2004reg. dci 33 
8.Žaloudek Lubomír2004reg. dci 33 
9.Dostál Adam2003reg. sži 32 
10.Hledík Tadeáš2003reg. sži 34 
11.Kovařík Petr2007reg. sži 35 
12.Kristen Jan1952nez.  
13.Ovísek Pavel1959nez.  
14.Župka Jan2002nez.  
15.Wolková Magda1966nez.  
16.Rozehnal Jiří1975nez.  
SK Slatina H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181-190 
2.Baťa Jiří1960reg. muži 191-200 
3.Plotěný Karel1957reg. muži 191-200 
4.Halický Roman1994reg. muži 211-220 
5.Špacír Petr1968reg. muži 231-240 
6.Hodek Vojtěch1993reg. muži 241-250 
7.Linhárek František1946reg. muži 241-250 
8.Halický Tomáš1997reg. muži 261-270 
9.Huml Otakar st.1938reg. muži 271-280 N 
10.Dohnal Ondřej2002reg. muži 281-290 
11.Dohnal Štěpán2005reg. muži 281-290 
12.Halický Miroslav1970reg. muži N 
13.Kučera Lukáš2000reg. muži N 
Sokol Brno I H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novak Adam2001reg. muži 181-190 
2.Čech Jiří2001reg. muži 191-200 
3.Holub Michal1982reg. muži 191-200n 
4.Janda Roman1967reg. muži 221-230n 
5.Brázdová Marie1999reg. muži 251-260n 
6.Koudelka Lukáš2001reg. muži 261-270 
7.Nesveda David2001reg. muži 291-300 
8.Kadlec Petr1998reg. muži 291-300 
9.Čech Václav2000reg. muži 291-300 
10.Kubíček David2001nez. muži  
11.Herman František2004nez. muži  
12.Pluháček Adam2004nez. muži  
13.Dvořák Tomáš2006nez.  
14.Kučera Ondřej2005nez.  
Sokol Modřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufalík Alexander1962reg. muži 271.-280. 
2.Bartoš Michal1973reg. muži 271.-280. 
3.Doleček Ivan1958reg. muži 271.-280. 
4.Pokorný Jakub1988reg. muži 281.-290 
5.Vašek Kamil1966nez.  
6.Vosátka Štěpán1954nez.  
7.Doleček Milan1983nez.  
8.Janák Petr1968nez.  
9.Bednář Jan1983nez.  
Orel Šlapanice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudeček Patrik1996reg. muži 261-270N 
2.Julínek Petr1973reg. muži 271-280 
3.Krček Pavel1993reg. muži 281-290N 
4.Králová Veronika2001reg. muži 291-300 
5.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
6.Pernica Martin1999reg. muži 291-300 
7.Sedláček Jan1999reg. muži 291-300 
8.Remešová Alžběta2003reg. muži 291-300N 
Sokol Starý Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánková Dana1965reg. muži 241-250 
2.Zedník Petr1972reg. muži 261-270 
3.Zetka Roman1961reg. muži 271-280 
4.Červený Miroslav1978reg. muži 281-290 
5.Křivánek František1962reg. muži 291-300N 
6.Petřík Miloslav1952nez. muži  
7.Zach Michal1987nez. muži  
městský přebor starších žáků
Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Walsberger Martin2004reg. sži 13 
2.Svoboda Pavel2005reg. sži 20 
3.Jílek Jakub2004reg. sži 21 
4.Šujan Petr2007reg. sži 25 
5.Linger Martin2005reg. mži 27 
6.Sedlák Samuel2005reg. mži 28 
7.Sláma Radek2004reg. mži 32 
8.Dlouhý Jakub2008reg. mži 33 
9.Válek Šimon2006reg. mži 36 
10.Paleczek Samuel2006reg. mži 42 
11.Kulíšek Martin2003nez. sži  
12.Pospíšil Matěj2004nez. sži  
Salesko Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruber Matyáš2003reg. sži 8 
2.Novák Tomáš2004reg. sži 10 
3.Nespěšný Hynek2006reg. sži 14 
4.Kocman Tomáš2005reg. sži 18 
5.Sobotíková Monika2007nez. sži  
6.Trungel Martin2005nez. sži  
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamcová Monika2006nez.  
2.Dvořák Michal2004nez.  
3.Fišer Josef2005nez.  
4.Kobylka Matyáš2006nez.  
5.Sedláčková Karolína2005nez.  
6.Šimeček Robin2006nez.  
7.Škvařil Patrik2006nez.  
8.Šmerek Matěj2005nez.  
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluháček Adam2004kraj. sži 46. 
2.Kučera Ondřej2005reg. sži 21. 
3.Dvořák Tomáš2006reg. sži 22. 
4.Herman František2004reg. sži 23. 
5.Chevalier Matthias2006reg. sži 29. 
6.Fojt Marek2004nez. sži  
7.Novotný Tomáš2004nez. sži  
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franta Adam2006reg. sži 37 
2.Horníček Lukáš2005reg. sži 41 
3.Handlar Jiří2006kraj. mži 115 
4.Dočekal Dominik2005reg. mži 31 
5.Chalúpek Filip2005nez.  
6.Vacek Ludvík2008nez.  
7.Sobotka Vilém2008nez.  
8.Svoboda Tomáš2007nez.  
9.Fic Vojtěch2005nez.  
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haluza Tomáš2005reg. sži 42 
2.Havránek Ondřej2005kraj. mži 67 
3.Řepa František2005kraj. mži 82 
4.Vondráček Matyáš2006kraj. mži 115 
5.Oleksík Martin2007kraj. mži 115 
6.Kouřil Sebastian2008reg. mži 38 
7.Parči Filip2006reg. mži 43 
8.Krajčovič Matúš2006nez.  
9.Žaža Martin2006nez.  
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buk Lukáš2006reg. dci 33 
2.Navrátil Lukáš2004reg. dci 33 
3.Žaloudek Lubomír2004reg. dci 33 
4.Šenková Kateřina2003reg. sžy 3 
5.Vítkovičová Marie2005reg. sžy 5 
6.Dostál Adam2003reg. sži 32 
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hledík Tadeáš2003reg. sži 34 
2.Búřil Lukáš2007reg. sži 35 
3.Kovařík Petr2007reg. sži 35 
4.Krejčí David2007reg. mži 33 
5.Dostalík Šimon2006nez.  
6.Retzl Filip2004nez.  
7.Kříž Jaroslav ml.2004nez.  
TJ Brno-Bystrc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Géci Jiří2003reg. sži 6 
2.Pelánková Klára ml.2003reg. sži 6 
3.Vavřínek Daniel ml.2003reg. sži 7 
4.Hofman Marek ml.2003reg. sži 11 
5.Daněk Miroslav2007reg. nži 28 
6.Smrž Matěj2007nez. nži N 
7.Suchánek Martin2004nez. sži N 
8.Svoboda David2003nez. sži N 
městský přebor dorostenců
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Radek2002kraj. muži 11 
2.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
3.Beránek Pavel2002reg. muži 61-70 
4.Oškrdal Jan2002reg. muži 221-230N 
5.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 241-250N 
6.Herman Jaroslav2001kraj. dci 55 
7.Skála Marek2004kraj. dci 65 
8.Janošek Adam2004kraj. dci 83 
9.Kysela Štěpán2003kraj. dci 83 
10.Pecka Karel2004kraj. dci 102 
SKST Nový Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Metelka Jan2001reg. muži 221-230 
2.Šenková Kateřina2003reg. muži 241-250 
3.Janeček Martin2001reg. muži 251-260 
4.Krejčíř Lukáš2001reg. muži 251-260 
5.Buk Lukáš2006reg. dci 33 
6.Navrátil Lukáš2004reg. dci 33 
7.Žaloudek Lubomír2004reg. dci 33 
8.Dostál Adam2003reg. sži 32 
9.Hledík Tadeáš2003reg. sži 34 
10.Kovařík Petr2007reg. sži 35 
11.Búřil Lukáš2007reg. sži 35 
12.Vítkovičová Marie2005reg. sžy 5 
13.Krejčí David2007reg. mži 33 
14.Župka Jan2002nez.  
TJ Brno-Bystrc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelánková Klára ml.2003reg. sžy 6 
2.Géci Jiří2003reg. dci 19 
3.Vavřínek Daniel ml.2003reg. dci 21 
4.Hofman Marek ml.2003reg. dci 24 
5.Pelánek Ondřej2001reg. muži 201-210 
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novak Adam2001kraj. dci 25. 
2.Čech Jiří2001kraj. dci 31. 
3.Koudelka Lukáš2001kraj. dci 41. 
4.Rygl Ondřej2000kraj. dci 59. 
5.Nesveda David2001kraj. dci 76. 
6.Pluháček Adam2004kraj. dci 90. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline