Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
MK Řeznovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Jindřich1970reg. muži 43 
2.Staněk Milan1958reg. muži 61-70 
3.Pavliš Josef1957reg. muži 71-80N 
4.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 91-100 
5.Halačka Milan1972reg. muži 121-130 
6.Brzkovský Pavel1962reg. muži 121-130N 
7.Makovický Michal1971reg. muži 131-140 
8.Missbach Tomáš1982reg. muži 181-190 
Ivančice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Miloš1968kraj. muži 211-220 
2.Feith Marek1968reg. muži 47 
3.Minstr Jan1952reg. muži 51-60 
4.Feith Erik1976reg. muži 51-60N 
5.Minster Roman1977reg. muži 91-100 
6.Chytka Tomáš1964reg. muži 91-100 
7.Galstjan Artjom1992reg. muži 231-240 
8.Absolín Karel2001reg. muži 251-259 
9.Dedek Daniel2003reg. muži 251-259 
10.Zeke Lukáš2003reg. muži 251-259 
Hrušovany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolegar Tomáš st.1968reg. muži 44 
2.Kukla Jan1963reg. muži 61-70 
3.Skála Richard1969reg. muži 61-70 
4.Krupica Zdeněk1976reg. muži 81-90 
5.Škarda Oldřich1957reg. muži 71-80 
6.Havlík Jan1947reg. muži 211-220 
7.Hodec Pavel1964reg. muži 221-230 
8.Karban Aleš1978reg. muži 241-250 
9.Skála Marek2004kraj. dci 65Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
Nové Bránice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Květoslav1982reg. muži 51-60 
2.Daniel Petr1965nez. muži 51-60 
3.Zittner Jiří1960reg. muži 61-70 
4.Chalupa Svatoslav1964reg. muži 61-70 
5.Schoř Karel1960reg. muži 71-80 
6.Indra Zdeněk1956reg. muži 71-80 
7.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 91-100 
8.Procházka Petr1963reg. muži 101-110 
9.Eleder Jan1951reg. muži 101-110 
10.Kašparovský Pavel1977reg. muži 131-140 
11.Svoboda Ondřej1985reg. muži 131-140 
Rebešovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Radek1997kraj. muži 161-170 
2.Mišejka Luboš1958reg. muži 43N 
3.Šenkýř Jiří1960reg. muži 51-60 
4.Sedláček Josef1984reg. muži 61-70 
5.Němec Stanislav1956reg. muži 81-90 
6.Mišejka Lubomír ml.1983reg. muži 101-110N 
7.Hrdý Petr st.1963reg. muži 191-200 
8.Korgerová Michaela1959nez. muži N 
Řeznovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíla Jindřich1980reg. muži 41 
2.Frühauf Michael1990reg. muži 51-60 
3.Švéda Bořivoj ml.1991reg. muži 81-90 
4.Krula Miroslav1989reg. muži 101-110N 
5.Mrkvička Adam2001reg. muži 161-170N 
6.Fučík Martin1990reg. muži 111-120 
7.Dohnal František2006reg. muži 211-220 
8.Lehocký Vojtěch2000kraj. dci 65 
9.Lustig Adam2003kraj. sži 15 
Řeznovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Striegler Tomáš1982reg. muži 45 
2.Kuchařík Pavel1964reg. muži 71-80 
3.Široký Pavel1980reg. muži 81-90 
4.Stix Jiří1981reg. muži 81-90 
5.Tichý Jaroslav1981reg. muži 101-110 
6.Makovický Petr1983reg. muži 141-150 
7.Továrek Jiří1972reg. muži 171-180 
Ostopovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patočka Jiří1968reg. muži 51 
2.Coufal Petr1981reg. muži 51 
3.Trávníček Tomáš1982reg. muži 61 
4.Růžička Jiří1955reg. muži 71 
5.Sekanina Lubomír1962reg. muži 61 
6.Slezák Petr1964reg. muži 91 
7.Chvátal Petr1971reg. muži 101 
8.Vitovský Radek1963reg. muži 111 
9.Zelený Michal1966reg. muži 121 
10.Michalek Antonín1944reg. muži 121 
11.Zbíral Oldřich2000reg. muži 171 
12.Herman Jaroslav2001kraj. dci 55Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
Oslavany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koudelka Stanislav1961reg. muži 91-100 
2.Pirochta Pavel1966reg. muži 101-110 
3.Valach Pavel1967reg. muži 111-120 
4.Rybák Václav1985reg. muži 141-150N 
5.Kolář Petr1988reg. muži 251-259 
6.Králíček Pavel1976reg. muži 161-170 
7.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 171-180 
8.Němec Martin1998reg. muži 231-240 
9.Novotný Jan1935reg. muži 171-180 
10.Skrutek Jakub1992reg. muži 231-240 
11.Skrutková Petra1997reg. muži 251-259 
12.Studený Lubomír1977reg. muži 141-150 
13.Pirochta Tomáš1964reg. muži 211-220 
Prace "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrkvica Lukáš1981reg. muži 46. 
2.Lattenberg Richard1962reg. muži 91.-100. 
3.Hofírek Filip1996reg. muži 91.-100. 
4.Kuklínek Miloš1986reg. muži 101.-110. 
5.Hofírek Radek1969reg. muži 91.-100.N 
6.Cimbálník Radek1971reg. muži 131.-140. 
7.Boleslav Josef1956reg. muži 161.-170. 
8.Ševčenko Igor1974reg. muži 191.-200.N 
Rebešovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Josef1948reg. muži 61-70 
2.Vašulka Pavel1984reg. muži 71-80 
3.Černý Libor1991reg. muži 101-110 
4.Sekanina Jiří1995reg. muži 101-110 
5.Vrbacký Pavel1974reg. muži 101-110N 
6.Šenkýř Jan1958reg. muži 171-180 
7.Klíma Jiří1970reg. muži 191-200 
Tvarožná "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kousal Pavel1985reg. muži 87 
2.Kousal Michal1989reg. muži 104 
3.Neužil Antonín1993reg. muži 121 
4.Krček Štěpán1996reg. muži 134 
5.Dvořák Jan1967reg. muži 140 
6.Mazel Milan1976reg. muži 157 
7.Procházka Jiří1950reg. muži 170 
8.Krčková Dana1967reg. ženy 179 
9.Malý Václav1988reg. muži 203 
10.Daňková Lucie1991reg. ženy 233 
11.Forman Tomáš1997reg. muži 250 
Okresní přebor 2. třídy
Řeznovice "G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jaroslav1981reg. muži 101-110 
2.Fučík Martin1990reg. muži 111-120 
3.Brzkovský Pavel1962reg. muži 121-130N 
4.Halačka Milan1972reg. muži 121-130 
5.Makovický Michal1971reg. muži 131-140 
6.Makovický Petr1983reg. muži 141-150 
7.Mrkvička Adam2001reg. muži 161-170N 
8.Továrek Jiří1972reg. muži 171-180 
9.Missbach Tomáš1982reg. muži 181-190 
10.Makovický Tomáš1977reg. muži 181-190 
11.Novák Aleš1969reg. muži 191-200 
12.Kroutil Vladimír1976reg. muži 191-200 
13.Dohnal František2006reg. muži 211-220 
14.Lustig Adam2003kraj. dci 48 
15.Karpíšek Jakub2001kraj. dci 56 
16.Lehocký Vojtěch2000kraj. dci 65 
Sokol Kuřim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrádek Kamil1964reg. muži 88 
2.Kočka Miroslav1968reg. muži 118 
3.Morawski Radoslaw1982reg. muži 132 
4.Šafář Bohuslav1957reg. muži 142 
5.Bílek Jan1971reg. muži 141 - 150N 
6.Foltýn Jiří1974reg. muži 144 
7.Štefl Vladimír1978reg. muži 161 
8.Hýsek Jaroslav1971reg. muži 172 
9.Šlezinger Aleš1985reg. muži 182 
10.Krebs Pavel1973reg. muži 200 
11.Valenta Ondřej1992reg. muži 217 
12.Ptáček Tomáš1967reg. muži 225 
13.Vasas Miroslav1968reg. muži 232 
Ostopovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekanina Lubomír1962reg. muži 61 
2.Slezák Petr1964reg. muži 91 
3.Chvátal Petr1971reg. muži 101 
4.Vitovský Radek1963reg. muži 111 
5.Zelený Michal1966reg. muži 121 
6.Michalek Antonín1944reg. muži 121 
7.Zbíral Oldřich2000reg. muži 171 
Lažánky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Pavel1974reg. muži 101-110 
2.Steinhauser Petr1974reg. muži 121-130 
3.Nečas Robert1969reg. muži 121-130 
4.Hloska Filip1998reg. muži 151-160 
5.Perka Jiří1965reg. muži 131-140 
6.Simetinger Petr1980reg. muži 161-170 
7.Steinhauser Filip2001reg. muži 161-170 
8.Baier Radek1973reg. muži 181-190 
9.Hloska Martin1970reg. muži 191-200 
10.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 191-200N 
11.Burian Lubomír1954reg. muži 201-210 
12.Doležel Tomáš1989reg. muži 211-220 
13.Zvěřina Zdeněk1963reg. muži 231-240N 
14.Steinhauser Jan2006reg. muži 241-250N 
15.Nečas Michal2004nez.  
Ořechov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Ondřej1995reg. muži 81N 
2.Vaněk Jan1994reg. muži 100N 
3.Vaněk Jaroslav1970reg. muži 117 
4.Němec Petr1955reg. muži 131 
5.Kafrda Ladislav1976reg. muži 131N 
6.Šmíd Bronislav1967reg. muži 145 
7.Smejkal Jaromír1964reg. muži 159 
8.Fanta František1976nez. muži  
9.Ferdus Pavel1977nez. muži  
10.Friš Vojtěch1996nez. muži  
11.Havlát Jan2004nez. sži  
12.Janderka Michal2003nez. sži  
13.Kouba Tomáš2006nez. mži  
14.Mica Jan2005nez. mži  
15.Rožíňský Jiří2003nez. sži  
16.Ševčík Josef2005nez. mži  
17.Vaněček Jakub2005nez. mži  
18.Jouklová Pavlína1975nez. ženy  
Tvarožná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan1967reg. muži 140 
2.Mazel Milan1976reg. muži 157 
3.Procházka Jiří1950reg. muži 170 
4.Krčková Dana1967reg. ženy 179 
5.Malý Václav1988reg. muži 203 
6.Daňková Lucie1991reg. ženy 233 
7.Forman Tomáš1997reg. muži 250 
8.Zeman Pavel1956nez. muži 213 
9.Hylmar Miroslav1981nez. muži 235 
10.Dostál Tomáš1991nez. muži 244 
Kratochvilka "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverka Viktor1998reg. muži 111-120 
2.Vítovský Vladimír1962reg. muži 151-160 
3.Duda Robert1960reg. muži 161-170 
4.Hamříková Eva1982reg. muži N 171-180 
5.Vaverka Vojtěch1993reg. muži 171-180 
6.Vaverka Josef1965reg. muži 191-200 
7.Trnavský Dezider1957reg. muži N 191-200 
8.Hyspecký Petr1965reg. muži 201-210 
9.Prokeš Karel1947reg. muži 231-240 
10.Kvarda Michal2001reg. muži 241-250 
11.Vozdecký Jiří1977reg. muži 251-259 
12.Pokorný Adam1996nez. muži  
Mokrá "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliáš Stanislav1944reg. muži 71-80N 
2.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 91-100 
3.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
4.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 121-130N 
5.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 141-150 
6.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170N 
7.Gruška Milan1991reg. muži 171-180N 
Radostice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Tomáš1982reg. muži 81-90 
2.Kratochvíl Michal1980reg. muži 91-100 
3.Nešpůrek Jiří1974reg. muži 111-120 
4.Kratochvíl David1981reg. muži 121-130 
5.Kouřil Pavel1979reg. muži 151-160 
6.Novotný Jan1984reg. muži NEZARAZEN 
Nové Bránice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schoř Karel1960reg. muži 71-80 
2.Indra Zdeněk1956reg. muži 71-80 
3.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 91-100 
4.Eleder Jan1951reg. muži 101-110 
5.Procházka Petr1963reg. muži 101-110 
6.Kašparovský Pavel1977reg. muži 131-140 
7.Svoboda Ondřej1985reg. muži 131-140 
8.Cypris Blahoslav1951nez. muži  
9.Kulíšek Jan1955nez. muži  
10.Čermák Vitězslav1966reg. muži nezař. 
Střelice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukáček Ivo1966reg. muži 131-140 
2.Fišer Vojtěch1992reg. muži 141-150 
3.Horký Lukáš1992reg. muži 151-160 
4.Zátrapa Petr1971reg. muži 161-170 
5.Mrázek Martin1972reg. muži 201-210 N 
6.Peška Petr1973nez. muži  
Okresní přebor 3. třídy
Řeznovice "H"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makovický Michal1971reg. muži 131-140 
2.Makovický Petr1983reg. muži 141-150 
3.Továrek Jiří1972reg. muži 171-180 
4.Missbach Tomáš1982reg. muži 181-190 
5.Makovický Tomáš1977reg. muži 181-190 
6.Novák Aleš1969reg. muži 191-200 
7.Kroutil Vladimír1976reg. muži 191-200 
8.Bilan Libor1974reg. muži 211-220N 
9.Makovický Marek1972reg. muži 221-230 
10.Hájek Marek2002reg. muži 231-240 
11.Záviška Josef ml.1983reg. muži 231-240 
12.Pyrochta David2000reg. muži 241-250 
13.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 241-250 
14.Šimeček Radek1995reg. muži 241-250 
15.Halačka Tobiáš2000reg. muži 251-260 
16.Semrád Marcel1970reg. muži 251-260 
Sokol Kuřim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Jan1971reg. muži 141 - 150N 
2.Foltýn Jiří1974reg. muži 144 
3.Štefl Vladimír1978reg. muži 161 
4.Hýsek Jaroslav1971reg. muži 172 
5.Šlezinger Aleš1985reg. muži 182 
6.Krebs Pavel1973reg. muži 200 
7.Valenta Ondřej1992reg. muži 217 
8.Ptáček Tomáš1967reg. muži 225 
9.Vasas Miroslav1968reg. muži 232 
Oslavany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studený Lubomír1977reg. muži 141-150 
2.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 171-180 
3.Králíček Pavel1976reg. muži 161-170 
4.Novotný Jan1935reg. muži 171-180 
5.Faltýnek Josef1951reg. muži 221-230N 
6.Dvořák Ladislav1949reg. muži N 
7.Studený Lubomír st.1954reg. muži 201-210N 
8.Hledík Miloslav1941reg. muži N 
9.Pirochta Tomáš1964reg. muži 211-220 
10.Kolář Petr1988reg. muži 251-259 
11.Němec Martin1998reg. muži 231-240 
12.Skrutek Jakub1992reg. muži 231-240 
13.Skrutková Petra1997reg. muži 251-259 
Lažánky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Perka Jiří1965reg. muži 131-140 
2.Simetinger Petr1980reg. muži 161-170 
3.Steinhauser Filip2001reg. muži 161-170 
4.Hloska Martin1970reg. muži 191-200 
5.Baier Radek1973reg. muži 181-190 
6.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 191-200N 
7.Burian Lubomír1954reg. muži 201-210 
8.Doležel Tomáš1989reg. muži 211-220 
9.Zvěřina Zdeněk1963reg. muži 231-240N 
10.Steinhauser Jan2006reg. muži 241-250N 
11.Dvořák Jakub2005nez.  
Rebešovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Stanislav1956reg. muži 81-90 
2.Mišejka Lubomír ml.1983reg. muži 101-110N 
3.Vrbacký Pavel1974reg. muži 101-110N 
4.Šenkýř Jan1958reg. muži 171-180 
5.Klíma Jiří1970reg. muži 191-200 
6.Hrdý Petr st.1963reg. muži 191-200 
7.Cypris Vlastimil1948nez. muži N 
Kanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vystrčil Aleš1992reg. muži 141.-150. 
2.Kolínek Josef1961reg. muži 151.-160. 
3.Fojtl Radoslav1958reg. muži 161.-170. 
4.Kopecký Zdeněk1953reg. muži 201.-210. 
5.Wos Radek1989reg. muži 201.-210.N 
Ostrovačice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krška Rostislav1976reg. muži 161 
2.Bartoš Jan1976reg. muži 181 
3.Krška Bohumil1958reg. muži 182 
4.Pokorný Jan1994reg. muži 211 
5.Palko Michal1967nez. muži 121 
6.Minařík Jaroslav1969nez. muži 141 
7.Rousek Miloslav1968nez. muži 221 
8.Serhij Kis1963nez. muži 240 
9.Pokorný Marek2000nez. muži 250 
Říčany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Roman1978reg. muži 121-130 
2.Marek Josef1988reg. muži 141-150 
3.Vudia Robert1971reg. muži 171-180 
4.Eftimiadis Thomas1988reg. muži 181-190 
5.Bernard Stanislav1981reg. muži 201-210 
6.Nivnický Václav1952reg. muži 201-210 
7.Španihel Jaroslav1967reg. muži 211-220 
8.Kepák Libor1970reg. muži 211-220 
Lomnička
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horna Ivo1961reg. muži 91-100 
2.Koumar Radek1971reg. muži 111-120 
3.Malík Libor1970reg. muži 151-160 
4.Mach Antonín1943reg. muži 121-130 
5.Sova Jaromír1969reg. muži 171-180 
6.Hrabec Pavel1971reg. muži 221-230 
7.Černý Radomír1965reg. muži 231-240N 
8.Karkulín Jaroslav1959reg. muži 231-240N 
9.Kitner Stanislav1959reg. muži 241-250 
10.Hnízdil Miroslav1956reg. muži - 
Prace "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofírek Radek1969reg. muži 91.-100.N 
2.Cimbálník Radek1971reg. muži 131.-140. 
3.Boleslav Josef1956reg. muži 161.-170. 
4.Ševčenko Igor1974reg. muži 191.-200.N 
5.Urbanec Martin1982reg. muži N 
6.Jeřábek Daniel2004reg. muži N 
7.Laichmanová Pavlína2006reg. muži N 
8.Matoušek David2007reg. muži N 
9.Nos Dominik2007reg. muži N 
10.Topinka Filip2007reg. muži N 
11.Virecová Eliška2004reg. muži N 
Mor.Knínice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabryš Milan1976reg. muži 121-130 
2.Němec Jaromír1972reg. muži 131-140N 
3.Koláček Ivan1964reg. muži 141-150 
4.Veselovský Vlastimil1947reg. muži 151-160 
5.Vojanec Libor1962reg. muži 191-200 
6.Tun Karel1961nez.  
7.Toldy Jozef1972reg. muži 211-220 
8.Špaček Zdeněk1967reg. muži 201-210 
9.Hledík Ivoš1966reg. muži 221-230 
10.Adamíková Petra1984reg. muži 231-240 
11.Hrubeš Alois1940reg. muži 231-240N 
12.Pleskač Miroslav1956nez. muži nez.181-190 
Okresní přebor 4. třídy
Nosislav "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrušíková Petra1975reg. ženy Okr.soutěž.IV.181-19 
2.Smetana Vladimír1971reg. muži Okr.sou.IV 181-190 
3.Broskva Alois1967reg. muži Okr.sou.IV 191-200 
4.Zbořil Miroslav1961reg. muži Okr.sout.IV.191-200 
5.Nekvapil Pavel1964reg. muži Okr.sout.211-220 
6.Bohunický Pavel1969reg. muži Okr.sout.211-230 
7.Mušálek Pavel1967reg. muži Okr.sout.241-250 
8.Rylich Bohuslav1970reg. muži Okr.sout.241-250 
9.Zástěra Tomáš1976reg. muži Okr.sout.211-220 N 
10.Karas Jiří1967reg. muži Okr.sout.221-230 N 
11.Pilát Libor1966reg. muži Okr.sout.241-250 N 
Sokol Kuřim "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlezinger Aleš1985reg. muži 182 
2.Krebs Pavel1973reg. muži 200 
3.Valenta Ondřej1992reg. muži 217 
4.Ptáček Tomáš1967reg. muži 225 
5.Vasas Miroslav1968reg. muži 232 
6.Kadlec Jiří1940reg. muži 232N 
7.Kočková Andrea1969reg. ženy nezař. 
8.Racek Oldřich1955reg. muži nezař. 
Hrušovany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škarda Oldřich1957reg. muži 71-80 
2.Havlík Jan1947reg. muži 211-220 
3.Hodec Pavel1964reg. muži 221-230 
4.Karban Aleš1978reg. muži 241-250 
5.Kijac Zdeněk1959reg. muži 241-250 
6.Skála Jaroslav1944nez. muži  
7.Pirožek Petr2005nez. mži  
8.Knoflíček Kryštof2004nez. sži  
9.Pirožek David2002nez. dci  
10.Pirožek Tomáš2006reg. mži 16-20 
11.Zabloudil Adam2004nez. sži  
Mor.Knínice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojanec Libor1962reg. muži 191-200 
2.Špaček Zdeněk1967reg. muži 201-210 
3.Toldy Jozef1972reg. muži 211-220 
4.Hledík Ivoš1966reg. muži 221-230 
5.Adamíková Petra1984reg. muži 231-240 
6.Hrubeš Alois1940reg. muži 231-240N 
7.Kohout Vladimír1954nez.  
8.Kahle Marek1968nez.  
9.Kachlík Jan1969nez. muži nez. 
10.Pleskač Miroslav1956nez. nez. 
Tvarožná "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Václav1988reg. muži 203 
2.Daňková Lucie1991reg. ženy 233 
3.Forman Tomáš1997reg. muži 250 
4.Zeman Pavel1956nez. muži 213 
5.Hylmar Miroslav1981nez. muži 235 
6.Dostál Tomáš1991nez. muži 244 
7.Daňková Miroslava1966nez. ženy  
Řeznovice "I"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrkvička Adam2001reg. muži 161-170N 
2.Kroutil Vladimír1976reg. muži 191-200 
3.Novák Aleš1969reg. muži 191-200 
4.Dohnal František2006reg. muži 211-220 
5.Bilan Libor1974reg. muži 211-220N 
6.Makovický Marek1972reg. muži 221-230 
7.Hájek Marek2002reg. muži 231-240 
8.Záviška Josef ml.1983reg. muži 231-240 
9.Šimeček Radek1995reg. muži 241-250 
10.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 241-250 
11.Pyrochta David2000reg. muži 241-250 
12.Halačka Tobiáš2000reg. muži 251-260 
13.Semrád Marcel1970reg. muži 251-260 
14.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 56-60 
15.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 56-60 
16.Lustig Adam2003kraj. dci 48 
17.Karpíšek Jakub2001kraj. dci 56 
18.Lehocký Vojtěch2000kraj. dci 65 
Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernard Stanislav1981reg. muži 201-210 
2.Nivnický Václav1952reg. muži 201-210 
3.Španihel Jaroslav1967reg. muži 211-220 
4.Kepák Libor1970reg. muži 211-220 
5.Dvořáček Josef1953reg. muži nez. 
6.Gold Jiří1977reg. muži nez. 
7.Stojan Matěj2001reg. dci nez. 
Lažánky "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baier Radek1973reg. muži 181-190 
2.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 191-200N 
3.Burian Lubomír1954reg. muži 201-210 
4.Doležel Tomáš1989reg. muži 211-220 
5.Zvěřina Zdeněk1963reg. muži 231-240N 
6.Steinhauser Jan2006reg. muži 241-250N 
7.Špaček Petr1973nez.  
8.Špaček David2006nez.  
9.Dvořáková Petra2003nez.  
Březina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahovzal Miroslav1970reg. muži 201-210 
2.Walsberger Jan1948reg. muži 221-230 
3.Kalivoda Zdeněk1960reg. muži 221-230 
4.Kousalík Marek1994reg. muži 251-259N 
5.Peprný Aleš1980reg. muži nezařazen 
6.Hloušek Petr1976reg. muži nezařazen 
7.Machát Tomáš1976reg. muži nezařazen 
8.Hloušek Lubomír1957reg. muži nezařazen 
D.H. Loučky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halouzka Zdeněk1960reg. muži 200 
2.Kotlín Vladimír1972reg. muži 210 
3.Smejkal Jan1997reg. muži 220 
4.Pololáník Pavel1996reg. muži 230 
5.Mašek Martin1989nez.  
6.Pololáník Lukáš1983nez.  
7.Jurčák Radoslav1968nez.  
8.Křivánek Zdeněk1992nez.  
9.Pásek Zdeněk1961reg. muži nezař. 
10.Pololáník Jan1986reg. muži nezař. 
Okresní soutěž
Nosislav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nekvapil Pavel1964reg. muži Okr.sout.211-220 
2.Bohunický Pavel1969reg. muži Okr.sout.211-230 
3.Rylich Bohuslav1970reg. muži Okr.sout.241-250 
4.Mušálek Pavel1967reg. muži Okr.sout.241-250 
5.Zástěra Tomáš1976reg. muži Okr.sout.211-220 N 
6.Karas Jiří1967reg. muži Okr.sout.221-230 N 
7.Pilát Libor1966reg. muži Okr.sout.241-250 N 
8.Chumela Ondřej1982nez. muži nez. 
9.Španiel Libor1982nez. muži nez. 
Ivančice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chytka Tomáš1964reg. muži 91-100 
2.Minster Roman1977reg. muži 91-100 
3.Galstjan Artjom1992reg. muži 231-240 
4.Absolín Karel2001reg. muži 251-259 
5.Dedek Daniel2003reg. muži 251-259 
6.Zeke Lukáš2003reg. muži 251-259 
7.Schlosser Jiří2003nez. muži 251-259 
8.Wasserbauer Jaromír1985nez. muži  
9.Schlosser Jiří st.1967nez. muži  
Kratochvilka "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverka Vojtěch1993reg. muži 171-180 
2.Vaverka Josef1965reg. muži 191-200 
3.Trnavský Dezider1957reg. muži N 191-200 
4.Hyspecký Petr1965reg. muži 201-210 
5.Prokeš Karel1947reg. muži 231-240 
6.Kvarda Michal2001reg. muži 241-250 
7.Vozdecký Jiří1977reg. muži 251-259 
8.Pokorný Adam1996nez. muži  
Řeznovice "K"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makovický Tomáš1977reg. muži 181-190 
2.Makovický Marek1972reg. muži 221-230 
3.Záviška Josef ml.1983reg. muži 231-240 
4.Šimeček Radek1995reg. muži 241-250 
5.Halačka Tobiáš2000reg. muži 251-260 
6.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 56-60 
7.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 56-60 
8.Karpíšek Jakub2001kraj. dci 56 
9.Švéda Bořivoj st.1967nez.  
10.Rotter Vojtěch2000nez.  
11.Rotter Štěpán2006nez.  
12.Makovický Pavel1949nez.  
13.Kuchaříková Pavlína2004nez.  
14.Makovická Michaela2007nez.  
Řeznovice "J"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bilan Libor1974reg. muži 211-220N 
2.Hájek Marek2002reg. muži 231-240 
3.Pyrochta David2000reg. muži 241-250 
4.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 241-250 
5.Semrád Marcel1970reg. muži 251-260 
6.Pokorný Ilja1954nez.  
7.Doupovec Aleš1974nez.  
8.Kolouch Josef1966nez.  
9.Kučera Břetislav1974nez.  
Ostopovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalek Antonín1944reg. muži 121 
2.Zelený Michal1966reg. muži 121 
3.Zbíral Oldřich2000reg. muži 171 
4.Kailer Ondřej2002nez.  
5.Šuman David2003nez.  
6.Svěrák Alexander2006nez.  
7.Chvátal Vladislav1968nez.  
8.Kopecký Karel1966nez.  
9.Vodák Adam2007nez.  
10.Pecka Martin2008nez.  
11.Vodáková Barbora2009nez.  
12.Chvátal Dominik2009nez.  
13.Veselý Šimon2002nez.  
Oslavany "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skrutek Jakub1992reg. muži 231-240 
2.Němec Martin1998reg. muži 231-240 
3.Skrutková Petra1997reg. muži 251-259 
4.Kolář Petr1988reg. muži 251-259 
5.Vaněk Jan1994reg. muži 251-259N 
Tišnov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Kryštof2003kraj. dci 61. 
2.Kluger Marek2002kraj. dci 66. 
3.Koumar Radim ml.2003kraj. dci 70. 
4.Cvrkal Richard2002kraj. dci 105. 
5.Krištof Lukáš nejml.2005kraj. mži 24. 
6.Kurdiovský Matěj nejml.2006kraj. mži 25. 
7.Jurný Tomáš nejml.2006kraj. mži 34. 
8.Hnát Adam2004reg. mži 10. 
9.Bahenský Tomáš2006reg. mži 11.-15. 
10.Bahenský Zdeněk2006reg. mži 11.-15. 
11.Kurdiovský Jiří2008reg. mži 16.-20. 
12.Krištof Vítězslav1974nez.  
13.Trojánek Zdeněk1965nez.  
14.Miovský Ivan1960nez.  
15.Paciorek Roman1974nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS