Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP 1. třídy
TJ Sokol Lanžhot C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koníček Marek1978kraj. muži 211. - 220. N 
2.Polášek Zdenek1959reg. muži 40. 
3.Sláma Miroslav1958reg. muži 45. 
4.Tomek Jan1958reg. muži 71. - 80. 
5.Polášek Michal1984reg. muži 61. - 70. 
6.Polášek Miroslav1958reg. muži 131. - 140. N 
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Marcel1971reg. muži 19N 
2.Klabusay Martin1983reg. muži 28 
3.Tetur Stanislav1970reg. muži 50 
4.Křivka Jan1976reg. muži 51-60 
5.Mrkvica Aleš1993reg. muži 81-90 
6.Ponížil David1976reg. muži 81-90 
7.Zouhar Rudolf1977reg. muži 81-90N 
8.Goliáš Petr1955reg. muži 101-110 
9.Hanuš Michal1993reg. muži 111-120 
10.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 151-160 
11.Veselá Pavlína1996reg. muži 191-200 
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubík Jiří2001reg. muži 51-60 
2.Hrabec Lukáš1991reg. muži 51-60 
3.Svoboda Aleš1972reg. muži 61-70 
4.Ryšavý Luděk1965reg. muži 81-90 
5.Páleník Jiří1969reg. muži 81-90 
6.Klímek Ondřej2003reg. muži 111-120 
7.Matyáš Ivo1976reg. muži 151-160N 
8.Blažek Petr1998reg. muži 161-170 
9.Blažek David1998reg. muži 171-180 
10.Dostál Dominik2002reg. muži 181-190 
11.Dostál Daniel2002reg. muži 181-190 
12.Lesovský Tadeáš2003kraj. dci 74 
13.Straková Dana1964kraj. ženy 41-45 
14.Pilát Jaroslav1960nez.  
TJ Troskotovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Oldřich1980reg. muži 33. 
2.Vaculík František1973reg. muži 61.-70.N 
3.Sirbu Jan1955reg. muži 71.-80. 
4.Lukša Břetislav1973reg. muži 71.-80. 
5.Novosad Jiří1951nez. muži  
6.Sýkora Marek1973nez. muži  
TJ SPORT Němčičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Zdeněk1980reg. muži 26 
2.Stávek Radim1974reg. muži 30 
3.Pinkas Václav1961reg. muži 41 
4.Šalášek Jiří1996reg. muži 81.-90. 
5.Hycl David1977reg. muži 61.-70. 
6.Levčík Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
7.Stávek Filip1978reg. muži 111.-120. 
8.Ulica Jaromír1964reg. muži 121.-130. 
9.Sláma Adam1994reg. muži 121.-130. 
10.Suský Josef1955reg. muži 121.-130. 
11.Blaško Květoslav1947reg. muži 121.-130. 
12.Stávek Josef1949reg. muži 151.-160. 
13.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35Střídavý start z SKST Hodonín
TJ Sokol Kobylí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoch Vítek2000reg. muži 49 
2.Oslzlý Michal1992reg. muži 51-60 
3.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 61-70 
4.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
5.Dufek Vladimír1960reg. muži 71-80 
6.Studýnka Antonín1959reg. muži 141-150 
7.Novák Jiří st.1973reg. muži 161-170N 
8.Matějovič David2002reg. muži 201-211 
9.Nevřivý Rudolf1999reg. muži 201-211 
10.Mrázek Petr2004reg. muži 201-211 
11.Hoch Miroslav1968reg. muži 201-211 
SPIN Lednice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pagáč Martin1982reg. muži 34.cizinec 
2.Svoboda Michal1985reg. muži 39. 
3.Bobrzyk David1975reg. muži 47. 
4.Baťka Stanislav1983reg. muži 48. 
5.Mikuš Josef1975reg. muži 81.-90. 
6.Lunzar Ladislav1967reg. muži 91.-100. 
7.Hanák František1971reg. muži 101.-110. 
8.Klenovec Josef1946reg. muži 111.-120. 
9.Hejmala Karel1952reg. muži 121.-130. 
10.Zechmeister Jan1984reg. muži 131.-140. 
11.Jelínek Jaromír1952reg. muži 141.-150. 
12.Hruška Vlastimil1954reg. muži 141.-150. 
13.Šimon Peter1984reg. muži 141.-150.Ncizinec 
14.Juras Oldřich1955reg. muži 141.-150.N 
15.Kováč Josef1966reg. muži 151.-160. 
16.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 161.-170. 
17.Gregor Miroslav1963reg. muži 161.-170. 
18.Hrnčiar Stanislav1948reg. muži 161.-170. 
Sokol Velké Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Daniel1978reg. muži 46 
2.Citterbard Oldřich1968reg. muži 61-70 
3.Fiala Jiří1967reg. muži 71-80 
4.Godany Milan1953reg. muži 71-80 
5.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 91-100 
6.Šafařík Václav st.1951reg. muži 101-110 
7.Hlávka Stanislav1962reg. muži 111-120 
8.Tesař Petr1983reg. muži 121-130N 
9.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 131-140 
10.Furch František1958reg. muži 141-150 
11.Smetana Jaroslav1959reg. muži 151-160 
12.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 171-180 
13.Hrnčíř Leoš1956reg. muži 171-180 
14.Hrnčíř Dominik1994reg. muži 191-180 
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1969reg. muži 51-60 
2.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 101-110 
3.Slavík Jakub1997reg. muži 101-110 
4.Slavík Ondřej2001reg. muži 131-140 
5.Vodáková Aneta2000reg. muži 141-150 
6.Bedřich Josef1957reg. muži 141-150N 
7.Vokál Radek1974reg. muži 171-180 
8.Janko Dominik1994reg. muži 181-190N 
9.Halasová Ludmila2003reg. ženy 10Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brozák Radomír1970reg. muži 18 
2.Bařina Leoš1974reg. muži 21N 
3.Cupák Zdeněk1982reg. muži 23 N 
4.Dyrčíková Lucie1988reg. muži 51-60 
5.Josef Jaroslav1986reg. muži 61-70 
6.Adámek Radek1962reg. muži 61-70 N 
7.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 71-80 
8.Filusztek Marek1990reg. muži 111-120 
9.Lisý Jaroslav1976reg. muži 111-120 
10.Vráblík Jan1975reg. muži 121-130 N 
11.Galuszka Michal1986reg. muži 121-130N 
12.Caban Peter1963reg. muži 141-150 Ncizinec 
13.Gajan Pavel st.1965reg. muži 151-160 
14.Mikulinec Roman1977reg. muži 161-170 
15.Borovička Daniel2004reg. muži 171-180 N 
TJ Sokol Brumovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Vavřinec1963reg. muži 31 
2.Prachař Štěpán1974reg. muži 81.-90.N 
3.Krátký Milan1971reg. muži 91.-100. 
4.Ševela František1971reg. muži 91.-100. 
5.Fidor Marek1973reg. muži 101.-110. 
6.Halm Josef1970reg. muži 91.-100. 
7.Lossel Martin1978reg. muži 121.-130. 
8.Miklík Pavel1974reg. muži 141.-150. 
9.Zítka Karel1972reg. muži 151.-160. 
10.Weiss Lukáš1982reg. muži 181.-190. 
11.Polák Milan1945reg. muži 181.-190. 
12.Galousek Ivo1962nez.  
TJ Sokol Křepice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maška Roman1979reg. muži 34N 
2.Sedláček Aleš1981reg. muži 51-60 
3.Novotný Pavel1994reg. muži 81-90 
4.Papež Radek1980reg. muži 91-100 
5.Rubeš Jakub1994reg. muži 141-150 
6.Strouhal Jiří1954reg. muži 141-150 
7.Papež Jan1955nez. muži  
8.Maška Květoslav1981nez. muži  
9.Knöttig Ondřej1989nez. muži  
OP 2. třídy
TJ Sokol Velké Hostěrádky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libenský Svatoslav1964reg. muži 101.-110. 
2.Rišnovský Robert1981reg. muži 111.-120. 
3.Svoboda Bohuslav1968reg. muži 131.-140. 
4.Slabyhoudek Václav1972reg. muži 131.-140. 
5.Klaška Jaroslav1979reg. muži 151.-160. 
6.Kolínský Michal1973reg. muži 171.-180. 
7.Nováček Jaroslav1956reg. muži 181.-190. 
8.Čermák Ladislav1957reg. muži 191.-200. 
9.Krýsa Daniel1978reg. muži 191.-200. 
10.Vacula Karel1958nez.  
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacek Jan2000reg. muži 71.-80.N 
2.Krejčiřík Stanislav2001reg. muži 111.-120.N 
3.Maněk Marek2003reg. muži 121.-130. 
4.Koberová Klára2003reg. muži 151.160. 
5.Němeček Radek2003reg. muži 161.-170. 
6.Klenovec Ondřej2005reg. muži 181.-190. 
7.Janoušková Nikola2005reg. muži 201.-211. 
8.Janoušek Radek1968reg. muži 201.-211. 
9.Garčicová Karolína2005kraj. mži 44.. 
10.Tichá Lucie2008kraj. nži 24.. 
11.Beneš Lukáš2007kraj. nži 32. 
12.Tichý Filip2006kraj. nži 39.. 
13.Kober Milan1975nez.  
14.Cerovská Nikol1998nez.  
TJ SPORT Němčičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hycl David1977reg. muži 61.-70. 
2.Levčík Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
3.Stávek Filip1978reg. muži 111.-120. 
4.Ulica Jaromír1964reg. muži 121.-130. 
5.Sláma Adam1994reg. muži 121.-130. 
6.Suský Josef1955reg. muži 121.-130. 
7.Blaško Květoslav1947reg. muži 121.-130. 
8.Stávek Josef1949reg. muži 151.-160. 
9.Stávek Jaroslav1950nez. muži  
TJ Sokol Perná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čulen Vlastimil1962reg. muži 91-100 
2.Kolínek Vladimír1967reg. muži 91-100 
3.Kolínek Zdeněk1959reg. muži 101-110 
4.Bačovský David1974reg. muži 111-120 
5.Matula Arnošt1962reg. muži 101-110 
6.Kvěch Jan1971reg. muži 111-120 
7.Horák Radek1963reg. muži 121-130 
8.Hoffmann Dušan1961reg. muži 131-140 
9.Smejkal Oldřich1948reg. muži 161-170 
SPIN Lednice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuš Josef1975reg. muži 81.-90. 
2.Lunzar Ladislav1967reg. muži 91.-100. 
3.Zechmeister Jan1984reg. muži 131.-140. 
4.Šimon Peter1984reg. muži 141.-150.Ncizinec 
5.Kováč Josef1966reg. muži 151.-160. 
6.Gregor Miroslav1963reg. muži 161.-170. 
7.Maňák Ladislav1949reg. muži 161.-170.N 
8.Kabela Jan1957reg. muži 171.-180.N 
SPIN Lednice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák František1971reg. muži 101.-110. 
2.Klenovec Josef1946reg. muži 111.-120. 
3.Hejmala Karel1952reg. muži 121.-130. 
4.Hruška Vlastimil1954reg. muži 141.-150. 
5.Juras Oldřich1955reg. muži 141.-150.N 
6.Jelínek Jaromír1952reg. muži 141.-150. 
7.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 161.-170. 
8.Hrnčiar Stanislav1948reg. muži 161.-170. 
9.Lebloch Pavel1975reg. muži 201.-211. 
10.Dostál Ladislav1955nez. muži  
TJ Sokol Rakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Vítězslav1976reg. muži 51.-60. 
2.Fridrich Bronislav1966reg. muži 71.-80.N 
3.Berka Petr1970reg. muži 91.-100. 
4.Darmovzal Jan1995reg. muži 121.-130. 
5.Průdek Filip1999reg. muži 131.-140. 
6.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-150. 
7.Cibulka Radek1991reg. muži 161.-170. 
8.Straka Dominik1995reg. muži 161.-170. 
9.Straka Vlastimil1971reg. muži 161.-170. 
10.Pyskatý Roman1971reg. muži 171.-180. 
11.Vala Jaroslav1947reg. muži 111.-120. 
TJ Sokol Šakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostoupil Jiří1991reg. muži 61.-70. 
2.Jakubčík Jiří1960reg. muži 111.-120. 
3.Smutek Pavel1986reg. muži 131.-140. 
4.Charoušek Richard1973reg. muži 141.-.150. 
5.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 161.-.170.N 
6.Jusko Andrej1971reg. muži 171.-180.N 
7.Šafařík Roman1980nez.  
8.Smutek Květoslav1954nez.  
9.Novotný Miroslav1987nez.  
10.Šafaříková Jindřiška2002nez.  
Sokol Velké Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 91-100 
2.Šafařík Václav st.1951reg. muži 101-110 
3.Hlávka Stanislav1962reg. muži 111-120 
4.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 131-140 
5.Tesař Petr1983reg. muži 121-130 N 
6.Furch František1958reg. muži 141-150 
7.Smetana Jaroslav1959reg. muži 151-160 
8.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 171-180 
9.Hrnčíř Leoš1956reg. muži 171-180 
10.Hrnčíř Dominik1994reg. muži 191-180 
STP Mikulov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Josef Jaroslav1986reg. muži 61-70 
2.Adámek Radek1962reg. muži 61-70 N 
3.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 71-80 
4.Filusztek Marek1990reg. muži 111-120 
5.Lisý Jaroslav1976reg. muži 111-120 
6.Galuszka Michal1986reg. muži 121-130N 
7.Vráblík Jan1975reg. muži 121-130 N 
8.Caban Peter1963reg. muži 141-150 Ncizinec 
9.Gajan Pavel st.1965reg. muži 151-160 
10.Mikulinec Roman1977reg. muži 161-170 
11.Borovička Daniel2004reg. muži 171-180 N 
12.Mach Ludvík1974reg. muži 181-190 
13.Cvingráf Adam2004reg. dci 26 
14.Lisý Tomáš2002nez.  
TJ Sokol Brumovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fidor Marek1973reg. muži 101.-110. 
2.Halm Josef1970reg. muži 91.-100. 
3.Lossel Martin1978reg. muži 121.-130. 
4.Miklík Pavel1974reg. muži 141.-150. 
5.Zítka Karel1972reg. muži 151.-160. 
6.Weiss Lukáš1982reg. muži 181.-190. 
7.Polák Milan1945reg. muži 181.-190. 
SK Boleradice 1935 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotňák František ml.1982reg. muži 61-70 
2.Hos Tomáš1993reg. muži 91-100 
3.Pregrt Jiří1966reg. muži 101-110 
4.Vojtěšek Tomáš1990reg. muži 151-160 
5.Demela Jindřich2000reg. muži 151-160 
6.Novotňák František st.1953nez.  
7.Sedláček Jakub1986nez.  
OP 3. třídy
Sportovní klub Zaječí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlancar Zbyněk1972reg. muži 151-160 
2.Zhejbal Jiří1969reg. muži 161-170 
3.Radkovič Zdeněk1960reg. muži 171-180 
4.Hasilík Milan1959reg. muži 181-190 
5.Klein Kamil1977reg. muži 181-190 
6.Barvíř Tomáš1974reg. muži 181-190 
7.Radkovič Radek1967reg. muži 191-200 
8.Létal Dušan1972reg. muži 201-211 
TJ Sokol Rakvice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průdek Filip1999reg. muži 131.-140. 
2.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-150. 
3.Cibulka Radek1991reg. muži 161.-170. 
4.Straka Dominik1995reg. muži 161.-170. 
5.Straka Vlastimil1971reg. muži 161.-170. 
6.Pyskatý Roman1971reg. muži 171.-180. 
7.Krásný Matěj2001reg. dci 31.-40. 
8.Pohanka Vojtěch2001reg. dci 31.-40. 
9.Vašek Václav2002reg. dci 31.-40. 
10.Cibulka Tomáš1991nez.  
11.Vymazal Vít2002nez.  
12.Martiník Jakub2004nez.  
13.Drábek Filip2000nez.  
TJ Sokol Pouzdřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Geier Ivo1975reg. muži 121.-130. 
2.Šťastný Pavel1958reg. muži 131.-140. 
3.Halámek Zdeněk1964reg. muži 171.-180. 
4.Geier Jiří1974reg. muži 181.-190. 
5.Halámek Radek ml.1999reg. muži 191.-200. 
6.Halámek Radek1972reg. muži 191.-200. 
7.Halámek Michal2003reg. muži 191.-200. 
8.Vybíral Zdeněk1955reg. muži 171.-180. 
TJ Sokol Vranovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrkvica Aleš1993reg. muži 81-90 
2.Ponížil David1976reg. muži 81-90 
3.Zouhar Rudolf1977reg. muži 81-90N 
4.Goliáš Petr1955reg. muži 101-110 
5.Hanuš Michal1993reg. muži 111-120 
6.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 151-160 
7.Veselá Pavlína1996reg. muži 191-200 
8.Dvořáčková Nela1999reg. dci 21 
9.Mazuch Michal2003reg. dci 30 
10.Furch Jan2003reg. dci 31-40 
11.Beneš Jakub2004reg. dci 41-50 
12.Mach Radek1977nez. muži  
13.Faron Roman1964nez. muži  
14.Pavelka Ondřej1997nez. muži  
15.Pavelka Daniel1996nez. muži  
16.Němeček Miloš1955nez. muži  
TJ SPORT Němčičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sláma Adam1994reg. muži 121.-130. 
2.Suský Josef1955reg. muži 121.-130. 
3.Blaško Květoslav1947reg. muži 121.-130. 
4.Stávek Josef1949reg. muži 151.-160. 
5.Hyclová Pavlína1972reg. muži 201.-211.N 
6.Stávek Pavel1972nez. muži  
7.Hádlík Martin2004nez. muži  
8.Hádlíková Jitka2005nez. muži  
9.Ovesná Jana2006nez. muži  
10.Ovesný Marek2009nez. muži  
11.Vala Filip2005nez. muži  
TJ Sokol Perná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matula Arnošt1962reg. muži 101-110 
2.Kvěch Jan1971reg. muži 111-120 
3.Horák Radek1963reg. muži 121-130 
4.Hoffmann Dušan1961reg. muži 131-140 
5.Smejkal Oldřich1948reg. muži 161-170 
6.Kopecký Jaroslav1967nez. muži  
7.Schnelly Dušan1965nez. muži  
TJ Sokol Kobylí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Vladimír1960reg. muži 71-80 
2.Studýnka Antonín1959reg. muži 141-150 
3.Novák Jiří st.1973reg. muži 161-170N 
4.Matějovič David2002reg. muži 201-211 
5.Mrázek Petr2004reg. muži 201-211 
6.Hoch Miroslav1968reg. muži 201-211 
7.Nevřivý Rudolf1999reg. muži 201-211 
Orel Šitbořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halas Pavel st.1968reg. muži 71-80 
2.Vodáková Aneta2000reg. muži 141-150 
3.Bedřich Josef1957reg. muži 141-150N 
4.Vokál Radek1974reg. muži 171-180 
5.Janko Dominik1994reg. muži 181-190N 
6.Lengál Jaroslav1989nez.  
7.Halasová Anna1994nez.  
SPIN Lednice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Oldřich1955reg. muži 141.-150.N 
2.Jelínek Jaromír1952reg. muži 141.-150. 
3.Kováč Josef1966reg. muži 151.-160. 
4.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 161.-170. 
5.Gregor Miroslav1963reg. muži 161.-170. 
6.Hrnčiar Stanislav1948reg. muži 161.-170. 
7.Maňák Ladislav1949reg. muži 161.-170.N 
8.Kabela Jan1957reg. muži 171.-180.N 
9.Lebloch Pavel1975reg. muži 201.-211. 
10.Bobrzyk Daniel2004nez. muži  
TJ Jevišovka-Drnholec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stibor Tomáš1975reg. muži 81-90 
2.Benešová Zuzana1984reg. muži 171-180 
3.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
4.Dobiáš Rudolf1963reg. muži 181-190N 
5.Mikulík Jan2003reg. muži 181-190 
6.Čepera Roman1979reg. muži 181-190N 
7.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 191-200 
8.Tomolová Anna1963reg. muži 201-211 
9.Kovář Pavel1972reg. muži 201-211 
10.Tomola Vladimír1960reg. muži 201-211 
STP Mikulov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Jan1975reg. muži 121-130 N 
2.Galuszka Michal1986reg. muži 121-130N 
3.Gajan Pavel st.1965reg. muži 151-160 
4.Mikulinec Roman1977reg. muži 161-170 
5.Borovička Daniel2004reg. muži 171-180 N 
6.Čížek Ondřej2002reg. muži 171-180 N 
7.Mach Ludvík1974reg. muži 181-190 
8.Černý Mikuláš2001reg. muži 191-200 N 
9.Cvingráf Adam2004reg. dci 26 
10.Minařík David2005reg. dci 28 
11.Kalousová Sandra2004reg. dci 41-52 
12.Mikulinec Matěj2004reg. dci 41-52 
13.Sobota Luděk1978reg. muži 171-180 
Sokol Velké Němčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesař Petr1983reg. muži 121-130N 
2.Furch František1958reg. muži 141-150 
3.Smetana Jaroslav1959reg. muži 151-160 
4.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 171-180 
5.Hrnčíř Leoš1956reg. muži 171-180 
6.Hrnčíř Dominik1994reg. muži 191-180 
7.Sedláček Petr1949nez.  
OP 4. třídy
TJ Sokol Lanžhot D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Michal1984reg. muži 61. - 70. 
2.Pfeffer Milan1958nez.  
3.Polášek Miroslav1958nez.  
4.Bartošek František1948nez.  
5.Fojtík Jaroslav1960nez.  
6.Uher Lukáš1991nez.  
7.Maděryč Milan2002nez.  
TJ Sokol Velké Hostěrádky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruška Pavel1995reg. muži 121-130N 
2.Klaška Jaroslav1979reg. muži 151.-160. 
3.Kolínský Michal1973reg. muži 171.-180. 
4.Nováček Jaroslav1956reg. muži 181.-190. 
5.Čermák Ladislav1957reg. muži 191.-200. 
6.Krýsa Daniel1978reg. muži 191.-200. 
7.Slabyhoudek Dušan2005reg. dci 31-40NHostování z SPŠ Bošky Bošovice
8.Matyáš Martin2004reg. dci 31-40NHostování z SPŠ Bošky Bošovice
9.Štěpán Václav1992nez.  
10.Vávra Tomáš1989nez.  
11.Vlach Petr1969nez.  
Sportovní klub Zaječí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klein Kamil1977reg. muži 181-190 
2.Barvíř Tomáš1974reg. muži 181-190 
3.Jarůšek Vladimír1973reg. muži 191-200 
4.Radkovič Radek1967reg. muži 191-200 
5.Létal Dušan1972reg. muži 201-211 
6.Kleinová Klára2002reg. dky 31-40 
7.Osička Jaroslav1980nez. muži  
8.Osička Radovan1984nez. muži  
9.Svoboda Petr1991nez. muži  
TJ Sokol Pouzdřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Radek1972reg. muži 191.-200. 
2.Halámek Radek ml.1999reg. muži 191.-200. 
3.Halámek Michal2003reg. muži 191.-200. 
4.Geier Josef2005reg. muži 201.-211. 
5.Geier David2008nez.  
6.Křížek Tomáš2004nez.  
7.Čížek Martin2005nez.  
8.Matýska David2006nez.  
9.Nováček Rostislav1968nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Radek2003reg. muži 161.-170. 
2.Klenovec Ondřej2005reg. muži 181.-190. 
3.Janoušková Nikola2005reg. muži 201.-211. 
4.Janoušek Radek1968reg. muži 201.-211. 
5.Garčicová Karolína2005kraj. mži 44.. 
6.Tichá Lucie2008kraj. nži 24.. 
7.Beneš Lukáš2007kraj. nži 32. 
8.Tichý Filip2006kraj. nži 39.. 
9.Hajdin Adam2004nez.  
10.Šperlink Daniel2007nez.  
11.Zálešák David2008nez.  
12.Třetina Jakub2009nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Páleník Jiří1969reg. muži 81-90 
2.Klímek Ondřej2003reg. muži 111-120 
3.Matyáš Ivo1976reg. muži 151-160N 
4.Blažek Petr1998reg. muži 161-170 
5.Blažek David1998reg. muži 171-180 
6.Dostál Dominik2002reg. muži 181-190 
7.Dostál Daniel2002reg. muži 181-190 
8.Lesovský Tadeáš2003kraj. dci 74 
9.Špaček Štěpán2002kraj. dci 96 
10.Pilát Ondřej2006kraj. mži 38 
11.Straková Dana1964kraj. ženy 41-45 
12.Knappeová Aneta2004kraj. ženy 51-55 
13.Pilátová Lucie2003kraj. ženy 61-65 
14.Šubík Lubomír1964nez.  
15.Huták Ondřej2005nez.  
16.Hutáková Pavla nejml.2009nez.  
17.Baturný Jindřich2001nez.  
18.Baturný Tomáš2004nez.  
TJ Jevišovka-Drnholec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulík Jan2003reg. muži 181-190 
2.Čepera Roman1979reg. muži 181-190N 
3.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 191-200 
4.Tomolová Anna1963reg. muži 201-211 
5.Kovář Pavel1972reg. muži 201-211 
6.Tomola Vladimír1960reg. muži 201-211 
7.Soukup Michal1966nez. muži  
STP Mikulov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Ondřej2002reg. muži 171- 180 N 
2.Mach Ludvík1974reg. muži 181-190 
3.Černý Mikuláš2001reg. muži 191 - 200N 
4.Cvingráf Adam2004reg. dci 26 
5.Minařík David2005reg. dci 28 
6.Mikulinec Matěj2004reg. dci 41-52 
7.Kalousová Sandra2004reg. dci 41-52 
8.Šedivý Viktor2004reg. dci 41-52 
9.Huserek Lukáš2006reg. dci 41-52 
10.Blaha David2006reg. dci 41-52 
11.Novotný Mikuláš2007nez.  
12.Burda Ibrahim2004nez.  
13.Dačo Štěpán2008nez.  
14.Feix Matěj2009nez.  
15.Kalous Jakub2007nez.  
16.Vavřina Jan2005nez.  
TJ Sokol Brumovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zítka Karel1972reg. muži 151.-160. 
2.Weiss Lukáš1982reg. muži 181.-190. 
3.Polák Milan1945reg. muži 181.-190. 
4.Valný Vladimír1950nez.  
5.Kunický Antonín1953nez.  
6.Polách Jan1986nez.  
7.Jakubčík Ivo1971nez.  
8.Haüsler Karel1951nez.  
TJ Sokol Brumovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šišma Ondřej2006reg. muži 201.-211.Hostování z TJ Sokol Kobylí
2.Šemora Stanislav1966reg. muži 201.-211.N 
3.Šišma Marek2006reg. muži 201.-211.NHostování z TJ Sokol Kobylí
4.Miklík Pavel ml.2003reg. muži 201.-211.NHostování z TJ Sokol Kobylí
5.Zítka Lukáš2006reg. muži 201.-211.NHostování z TJ Sokol Kobylí
6.Přibyl Václav2006nez.  
7.Szabó Attila2007nez.  
8.Szabó Matyáš2007nez.  
9.Zítková Emily2004nez.  
10.Košuličová Veronika1969nez.  
11.Miklíková Helena1975nez.  
OP dorostu
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bui Thanh Cong2004nez.  
2.Spevár Ondřej2004nez.  
3.Petrla Vladimír2005nez.  
4.Kozánková Petra2006nez.  
5.Kostková Alena2008nez.  
6.Šťastný Alan2007nez.  
7.Spevárová Eva2008nez.  
8.Petrla Zbyněk2008nez.  
9.Maděryč Milan2002nez.  
10.Salajka Michal2006nez.  
11.Kulhavý Vojtěch2005nez.  
Sportovní klub Zaječí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleinová Klára2002reg. dci 31.-40. 
2.Štourač Jan2005nez. dci  
3.Krčka Dalibor2004nez. dci . 
4.Moravec Vojtěch2005nez. dci  
5.Janoušková Kateřina2007nez. dci  
TJ Sokol Rakvice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krásný Matěj2001reg. dci 31.-40. 
2.Pohanka Vojtěch2001reg. dci 31.-40. 
3.Vašek Václav2002reg. dci 31.-40. 
4.Martiník Jakub2004nez.  
5.Vymazal Vít2002nez.  
6.Drábek Filip2000nez.  
TJ Sokol Pouzdřany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Michal2003reg. dci 25 
2.Geier Josef2005reg. dci 31.-40. 
3.Geier David2008nez.  
4.Křížek Tomáš2004nez.  
5.Čížek Martin2005nez.  
6.Matýska David2006nez.  
7.Šmarda Petr2006nez.  
8.Svoboda Tomáš2006nez.  
TJ Sokol Vranovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazuch Michal2003reg. dci 21 
2.Furch Jan2003reg. dci 31-40 
3.Beneš Jakub2004reg. dci 41-52 
4.Stejskal Martin2005nez.  
5.Klimeš Ivan2005nez.  
6.Stejskal Ondřej2008nez.  
MSK Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bruckner Tomáš2002reg. dci 2. 
2.Vacek Jan2000reg. dci 6. 
3.Krejčiřík Stanislav2001reg. dci 7. 
4.Maněk Marek2003reg. dci 10. 
5.Koberová Klára2003reg. dci 14. 
6.Němeček Radek2003reg. dci 15. 
7.Klenovec Ondřej2005reg. dci 18. 
8.Janoušková Nikola2005reg. dci 31.-40. 
9.Garčicová Karolína2005kraj. mži 44. 
10.Beneš Lukáš2007kraj. mži 78. 
11.Tichý Filip2006kraj. mži 91. 
12.Tichá Lucie2008kraj. mži 98. 
13.Šperlink Daniel2007nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubík Jiří2001kraj. dci 30 
2.Klímek Ondřej2003kraj. dci 43 
3.Knappeová Aneta2004kraj. mži 59 
4.Pilátová Lucie2003kraj. dci 73 
5.Lesovský Tadeáš2003kraj. dci 74 
6.Dostál Dominik2002kraj. dci 92 
7.Dostál Daniel2002kraj. dci 96 
8.Špaček Štěpán2002kraj. dci 96 
9.Pilát Ondřej2006kraj. mži 38 
10.Baturný Jindřich2001nez.  
11.Baturný Tomáš2004nez.  
12.Huták Ondřej2005nez.  
13.Hutáková Pavla nejml.2009nez.  
TJ SPORT Němčičky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hádlík Martin2004nez.  
2.Hádlíková Jitka2005nez.  
3.Ovesná Jana2006nez.  
4.Ovesný Marek2009nez.  
5.Vala Filip2005nez.  
TJ Jevišovka-Drnholec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulík Jan2003kraj. dci 118 
2.Feilhauerová Veronika2005nez.  
3.Lukáčová Klára2005nez.  
4.Lukáč Denis2007nez.  
5.Bergman Vladimír2007nez.  
6.Dobroňová Karin2007nez.  
7.Demko Nikolas2008nez.  
8.Lukáčová Lucie2008nez.  
9.Trněná Laura2008nez.  
10.Kurtinová Zuzana2009nez.  
TJ Sokol Kobylí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoch Vítek2000reg. dci 5 
2.Matějovič David2002reg. dci 27 
3.Šišma Ondřej2006reg. dci 31-40 
4.Mrázek Petr2004reg. dci 41-52 
5.Šišma Marek2006reg. dci 41-52 
6.Miklík Pavel ml.2003reg. dci 41-52 
7.Zítka Lukáš2006reg. dci 41-52 
STP Mikulov-Hrušovany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovička Daniel2004reg. dci 22 
2.Cvingráf Adam2004reg. dci 26 
3.Lisý Tomáš2002nez. dci  
4.Vavřina Jan2005nez. dci  
5.Vavřinová Terezie2007nez. dci  
STP Mikulov-Šampioni
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík David2005reg. dci 28 
2.Huserek Lukáš2006reg. dci 41-52 
3.Blaha David2006reg. dci 41-52 
4.Kalousová Sandra2004reg. dci 41-52 
5.Mikulinec Matěj2004reg. dci 41-52 
6.Šedivý Viktor2004reg. dci 41-52 
7.Čížek Ondřej2002nez.  
8.Černý Mikuláš2001nez.  
9.Dačo Štěpán2008nez.  
10.Kalous Jakub2007nez.  
11.Langová Kateřina2006nez.  
12.Mikulincová Stela2008nez.  
13.Novotný Mikuláš2007nez.  
14.Burda Ibrahim2004nez.  
Finále OP dorostu
STP Mikulov z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovička Daniel2004reg. dci 22 
2.Cvingráf Adam2004reg. dci 26 
3.Čížek Ondřej2002nez.  
4.Lisý Tomáš2002nez. dci  
5.Černý Mikuláš2001nez.  
6.Vavřina Jan2005nez. dci  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS