Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní liga
TJ Vlast Ježov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ingr David1984reg. muži 61-70 
2.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 91-100 
3.Kůřil Radim1995reg. muži 91-100 
4.Kůřil Pavel ml.1992reg. muži 131-140 
5.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 141-150 
6.Pantlík Ladislav1955reg. muži 151-160 
7.Chvátal Antonín st.1946reg. muži nez. 
8.Hála Josef1960reg. muži nez. 
9.Jestřáb Tomáš1993reg. muži nez. 
10.Libor Hradil1975reg. muži nez. 
11.Marada Tomáš1952reg. muži nez. 
SK Baník Ratíškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kordula Jiří1984reg. muži 71-80 
2.Hrbáček Milan1970reg. muži 81-90 
3.Charvát Vít st.1975reg. muži 101-110 
4.Sasinek Zdeněk1984reg. muži 111-120 
5.Kordula Petr1983reg. muži 121-130 
6.Hradil Kryštof2000reg. muži 171-180 
7.Šrédl Pavel1989reg. muži 191.-200. 
8.Kladňák Martin1998kraj. muži 201-210 
9.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 201-210 
10.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 211-220 
11.Bolf Marek1991reg. muži 261-270 
12.Toman Petr1950nez.  
TJ Sokol Kyjov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Dušan1963reg. muži 61.-70. 
2.Dočekal Pavel1969reg. muži 71.-80. 
3.Krakovič Petr1969reg. muži 81.-90. 
4.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 121.-130. 
5.Vavřínek Dominik1994reg. muži 111.-120. 
6.Pozděch Josef1974reg. muži 161.-170. 
7.Žídek Jiří1962reg. muži 161.-170. 
8.Jakubčík František1972nez. muži 161.-170.N 
9.Chimiak Stanislav1956reg. muži 171.-180. 
10.Palán František1965reg. muži 171.-180. 
11.Werner Jan1989reg. muži 181.-190. 
12.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 181.-190. 
13.Šikuta Michal1969reg. muži 251.-260. 
14.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 261.-270. 
15.Šibal Denis1996reg. muži 261.-270. 
16.Cafourek Karel1948reg. muži 281.-290. 
T.J. Sokol Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezucha Jan1962reg. muži 61-70 
2.Rančík Antonín1962reg. muži 71-80 
3.Zlámal Martin1976reg. muži 111-120 
4.Rosek Pavel1976reg. muži 141-150 
5.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 141-150 
6.Sokol Ivan1970reg. muži 171-180cizinec 
7.Mikuš Martin2000reg. muži 171-180 
8.Brezina Ondřej1966reg. muži 191-200 
9.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
10.Hromek František1943reg. muži 191-200 
11.Létal Emil1962reg. muži 201-210 
12.Klečka Jaroslav1953reg. muži 221-230 
13.Mikuš Pavel1964reg. muži 261-270 
14.Babušík Tomáš1997reg. muži 171-180nStřídavý start z TJ Sokol Brno I
15.Drábková Martina1985reg. ženy 16 
SKST Hodonín G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraus Jan1995kraj. muži 211-220 N 
2.Kokeš Lukáš1995reg. muži 61-70 
3.Skala Ján1949reg. muži 61-70 Ncizinec 
4.Malík Vladimír1968reg. muži 71-80 Ncizinec 
5.Mikulecký Marek1985reg. muži 81-90 
6.Šebesta Štefan1951reg. muži 81-90 Ncizinec 
7.Hájek Pavel1965reg. muži 101-110 
8.Kosík Tomáš1975reg. muži 101-110 
9.Gallus Petr st.1971reg. muži 101-110 N 
10.Zaťko Karel1984reg. muži 111-120 
11.Benda Vojtěch2004reg. muži 121-130 
12.Hlobil Albert1998reg. muži 141-150 
13.Mikulecký František1959reg. muži 151-160 N 
14.Bača Tibor1967reg. muži 191-200 Ncizinec 
15.Pijáček Lukáš2004reg. muži 231-240 
16.Jakubíček Matěj2004reg. muži 241-250 
TJ Sokol Lužice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašek Štefan1967reg. muži 61-70 
2.Oláh Eduard1958reg. muži 81-90 
3.Zelinka Pavel1973reg. muži 91-100 
4.Polachová Jana1988reg. muži 131-140 
5.Ondruš Milan1956reg. muži 131-140 
6.Komosný Miloslav1948reg. muži 141-150 
7.Konečný Miroslav1960reg. muži 151-160 
8.Ráb František1967reg. muži 181-190 
9.Valoušek Jindřich1951reg. muži 211-220 
10.Ráb Pavel1988reg. muži 211-220 
11.Parák František1959reg. muži 221-230 
12.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 221-230 
13.Hrubý Petr1993reg. muži 241-250 
14.Kudrna Jaromír1964reg. muži 251-260 
15.Parák Lukáš1995reg. muži 251-260 
16.Kotlařík Pavel1949reg. muži 261-270 
SKST Čeložnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 71-80 
2.Hering Roman1980reg. muži 81-90 
3.Kalod Radek st.1966reg. muži 81-90 
4.Kalod Radek ml.1992reg. muži 121-130 
5.Kojecký Jaroslav1969reg. muži 141-150 
6.Hála Zbyněk1973reg. muži 191-200 
7.Kojecký Dalibor1997reg. muži 201-210 
8.Tihlařík Ondřej1993reg. muži 201-210 
9.Valenta Josef1948reg. muži 231-240 
10.Hojač Bohuslav1950reg. muži 271-280 
Tělovýchovná jednota Mikulčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurka Milan1964kraj. muži 81.-90. 
2.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 71.-80. 
3.Pinda Dušan1995reg. muži 71.-80. 
4.Sedlák Roman1970reg. muži 101.-110. 
5.Zelinka Jiří1966reg. muži 131.-140. 
6.Hubačka Miroslav1984reg. muži 181.-190. 
7.Staněk Michal1979reg. muži 191.-200. 
8.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 211.-220. 
9.Urbánek Jakub1999reg. muži 251.-260. 
10.Bartoník Jakub1994reg. muži 261.-270. 
11.Glos Tomáš1995reg. muži 271.-280. 
12.Kůřilová Jana1979nez. ženy  
13.Okénková Martina1979nez. ženy  
TJ Jiskra Strážnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 91-100 
2.Martinek Tomáš1982reg. muži 91-100 N 
3.Frolek Radek1995reg. muži 111-120 
4.Marek Jan ml.2002reg. muži 111-120 
5.Pukl Ondřej2004reg. muži 171-180 
6.Orel Eduard2005reg. muži 181-190 
7.Morávek Jindřich2007reg. muži 201-210 
8.Bureš Martin2004reg. muži 231-240 
9.Marek Jakub2005reg. muži 231-240 
10.Svoboda Libor1963reg. muži 231-240 
11.Tomeček Karel1965reg. muži 241-250 
12.Svoboda Jakub2004reg. muži 251-260 
13.Karas Lukáš2002reg. muži 271-280 
14.Lanová Renata1969reg. ženy 12 
TJ Sokol Bzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Pavel2001reg. muži 61-70 
2.Juras Martin1999reg. muži 101-110 
3.Látal Roman2002reg. muži 111-120 
4.Juras Antonín1966reg. muži 131-140 
5.Gablas Kamil1980reg. muži 161-170 
6.Vašík Miroslav1969reg. muži 161-170 
7.Skřivánek David2004reg. muži 181-190 
8.Nevřivý Radek1977reg. muži 211-220 
9.Růčka Pavel1988reg. mži 221-230 
10.Holman Jiří1971reg. muži 231-240 
SK Vacenovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnálek Petr1971reg. muži 51.-60. 
2.Mikulčík Libor1987reg. muži 81.-90. 
3.Chvátal Petr1967reg. muži 91.-100. 
4.Urban Marek1993reg. muži 91.-100. 
5.Křižka Zdeněk1969reg. muži 91.-100. 
6.Charvát Petr1977reg. muži 101.-110. 
7.Novák Miroslav st.1962reg. muži 101.-110. 
8.Fišman Jan1973reg. muži 111.-120. 
9.Novák Miroslav ml.1983reg. muži 121.-130. 
10.Kreml Pavel1980reg. muži 131.-140. 
11.Bařák Václav1986reg. muži 161.-170. 
SK Čejč z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škoula Rudolf1953reg. muži 81-90 
2.Blaha Stanislav1969reg. muži 111-120 
3.Linner Marek1998reg. muži 121-130 
4.Ingr Lukáš1988reg. muži 181-190 
5.Smutný Antonín1963reg. muži 161-170 
6.Bednář Bořivoj1968nez. muži 191-200 N 
7.Marada Petr1943reg. muži 191-200 
8.Jirásek Petr1946reg. muži 211-220 
9.Zvědělík Ondřej2003reg. muži 231-240 
10.Novák Jakub2003reg. muži 271-280 
12.Pekárek Miroslav1955reg. muži 251-260 
Okresní přebor
SKST Rohatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Tomáš1996reg. muži 71-80 
2.Chvátal Antonín1968reg. muži 101-110 
3.Valuch Michal1992reg. muži 121-130 
4.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
5.Rybecký Jakub1998reg. muži 171-180 
6.Hruška Jaroslav1965reg. muži 241-250 
7.Maňák Patrik1996reg. muži 251-260 
SKST Rohatec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juryca Dalibor1984reg. muži 131-140 
2.Salaba Petr1991reg. muži 151-160 
3.Vymyslický Stanislav1969reg. muži 151-160 
4.Luzum Jaroslav1951reg. muži 161-170 
5.Vinklárek Filip1994reg. muži 201-210 
6.Příkaský Libor2005reg. muži 281-290 
7.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
TJ Sokol Kyjov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavřínek Dominik1994reg. muži 111.-120. 
2.Pozděch Josef1974reg. muži 161.-170. 
3.Žídek Jiří1962reg. muži 161.-170. 
4.Chimiak Stanislav1956reg. muži 171.-180. 
5.Jakubčík František1972nez. muži 161.-170.N 
6.Palán František1965reg. muži 171.-180. 
7.Werner Jan1989reg. muži 181.-190. 
8.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 181.-190. 
9.Šikuta Michal1969reg. muži 251.-260. 
10.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 261.-270. 
11.Šibal Denis1996reg. muži 261.-270. 
12.Cafourek Karel1948reg. muži 281.-290. 
TJ Sokol Lužice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondruš Milan1956reg. muži 131-140 
2.Komosný Miloslav1948reg. muži 141-150 
3.Konečný Miroslav1960reg. muži 151-160 
4.Ráb Pavel1988reg. muži 211-220 
5.Valoušek Jindřich1951reg. muži 211-220 
6.Parák František1959reg. muži 221-230 
7.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 221-230 
8.Hrubý Petr1993reg. muži 241-250 
9.Kudrna Jaromír1964reg. muži 251-260 
10.Parák Lukáš1995reg. muži 251-260 
11.Kotlařík Pavel1949reg. muži 261-270 
12.Ráb František1967reg. muži 181-190 
SK Vacenovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křižka Zdeněk1969reg. muži 91.-100. 
2.Charvát Petr1977reg. muži 101.-110. 
3.Novák Miroslav st.1962reg. muži 101.-110. 
4.Fišman Jan1973reg. muži 111.-120. 
5.Novák Miroslav ml.1983reg. muži 121.-130. 
6.Kreml Pavel1980reg. muži 131.-140. 
7.Bařák Václav1986reg. muži 161.-170. 
8.Nikl Jan1990reg. muži 251.-260. 
SKST Čeložnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kojecký Jaroslav1969reg. muži 141-150 
2.Hála Zbyněk1973reg. muži 191-200 
3.Kojecký Dalibor1997reg. muži 201-210 
4.Tihlařík Ondřej1993reg. muži 201-210 
5.Valenta Josef1948reg. muži 231-240 
6.Hojač Bohuslav1950reg. muži 271-280 
7.Půček Aleš2001reg. dci nez ---- 
8.Šimeček Radek1971reg. muži nez ---- 
9.Něnička Petr1966reg. muži nez ----- 
10.Balousová Olga1979reg. ženy nez ---- 
TJ Sokol Vlkoš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elznic Drahomír1969reg. muži 101-110 
2.Mikl Antonín1960reg. muži 121-130 
3.Smolka Longin1944reg. muži 161-170 
4.Ondruš Luboš1959reg. muži 171-180 
5.Křižka Martin2001reg. muži 241-250 
6.Lunga Jakub2002reg. muži 281-290 
7.Menšík Vojtěch2003kraj. dci 102 
8.Jahoda Viktor2002kraj. dci 133 
9.Macuch Martin2001kraj. dci 133 
10.Klimeš Jakub2006kraj. mži 79 
11.Jarýn Jiří1994nez. muži  
TJ Slovan Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Václav1960kraj. muži 211-220N 
2.Vacenovský Pavel1970kraj. muži 211-220N 
3.Král Jiří1969reg. muži 71-80 
4.Schenel David1971reg. muži 131-140 
5.Kmeť Milan1958reg. muži 141-150 
6.Stašek Lubomír1946reg. muži 141-150 
7.Hrubý Otto1999reg. muži 151-160 
8.Vaňhara Michal1978reg. muži 191-200 
9.Vjazanko Petr1952reg. muži 201-210 
10.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 211-220 
11.Bursík Antonín1961reg. muži 221-230 
12.Zelinka Oldřich1965reg. muži 251-260 
13.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 261-270 
14.Říha Martin2006reg. muži 271-280 
15.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 281-290 
16.Procháska Stanislav2005reg. muži 281-290 
17.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 281-290 
18.Zapletal Jaroslav1967reg. muži 291-300 
19.Andrýsek Zbyněk1998nez.  
TJ Sokol Vracov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valko Jan1999reg. muži 100- 111 
2.Šnajdr Michal1988reg. muži 121- 130 
3.Křiva Zdeněk1955reg. muži 151- 160 
4.Šnajdr Radomír1963reg. muži 151- 160 
5.Nikl František1968reg. muži 161- 170 
6.Bednařík Matěj1994reg. muži 181- 190 
7.Bábíček Radek2001reg. muži 191- 200 
8.Vašina Antonín1950reg. muži 200- 210 
9.Boruta Matěj2004reg. muži 241- 250 
10.Bábík Jan2004reg. muži 291- 300 
11.Ďuriš Josef1984nez. muži - 
12.Horký Ondřej1989nez. muži - 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Zdeněk ml.1978reg. muži 51-60N 
2.Horák Pavel1983reg. muži 111-120 
3.Budiš Tomáš1985reg. muži 151-160 
4.Mlynár Radoslav1968reg. muži 171-180 
5.Mikula Ján1965reg. muži 201-210N 
6.Ráček Ladislav1968reg. muži 221-230 
7.Matza Pavel1971reg. muži 251-260 
8.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 261-270 
9.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271-280 
10.Cuták Jaroslav1961reg. muži 271-280 
11.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 281-290 
12.Šural Václav1972reg. muži 291-300 
13.Chludil Radek1979kraj. muži 211-220 
T.J. Sokol Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 141-150 
2.Sokol Ivan1970reg. muži 171-180cizinec 
3.Mikuš Martin2000reg. muži 171-180 
4.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
5.Brezina Ondřej1966reg. muži 191-200 
6.Hromek František1943reg. muži 191-200 
7.Létal Emil1962reg. muži 201-210 
8.Klečka Jaroslav1953reg. muži 221-230 
9.Mikuš Pavel1964reg. muži 261-270 
10.Kořínek Pavel1959reg. muži 271-280 
11.Bábík Miloslav1958reg. muži 291-300 
12.Pijáček Lukáš2004reg. muži 231-240Střídavý start z SKST Hodonín
TJ Sokol Veselí nad Moravou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodonský Vladislav1956reg. muži 91-100 
2.Břečka Karel1966reg. muži 121-130 
3.Dufek Josef1972reg. muži 131-140 
4.Komoň Richard1966reg. muži 141-150 
5.Dřevojan Martin1990reg. muži 161-170 
6.Třináctý Jan1975reg. muži 171-180 
7.Slovák Tomáš1973reg. muži 181-190 
8.Zůbek Tomáš1985reg. muži 181-190N 
9.Konečný Lubomír1958reg. muži 191-200 
10.Hlahůlek Emil1966reg. muži 201-210 
11.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
12.Čajka Milan1972reg. muži 221-230 
Okresní soutěž
TJ Sokol Veselí nad Moravou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevojan Martin1990reg. muži 161-170 
2.Třináctý Jan1975reg. muži 171-180 
3.Slovák Tomáš1973reg. muži 181-190 
4.Zůbek Tomáš1985reg. muži 181-190N 
5.Konečný Lubomír1958reg. muži 191-200 
6.Hlahůlek Emil1966reg. muži 201-210 
7.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
8.Čajka Milan1972reg. muži 221-230 
9.Gazárek Ivo1964reg. muži 241-250 
10.Brablec Stanislav1973reg. muži 271-280 
11.Zelinka Vladimír1954reg. muži 271-280N 
12.Šálek Karel1999reg. muži 281-290 
13.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 281-290 
14.Břečka Zdeněk1969reg. muži nez. 
TJ Slovan Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmeť Milan1958reg. muži 141-150 
2.Stašek Lubomír1946reg. muži 141-150 
3.Hrubý Otto1999reg. muži 151-160 
4.Vaňhara Michal1978reg. muži 191-200 
5.Vjazanko Petr1952reg. muži 201-210 
6.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 211-220 
7.Bursík Antonín1961reg. muži 221-230 
8.Zelinka Oldřich1965reg. muži 251-260 
9.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 261-270 
10.Říha Martin2006reg. muži 271-280 
11.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 281-290 
12.Procháska Stanislav2005reg. muži 281-290 
13.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 281-290 
14.Zapletal Jaroslav1967reg. muži 291-300 
15.Kosek Milan1964nez.  
16.Malý Miroslav1968nez.  
17.Trnečka Vlastimil1957nez.  
TJ Sokol Bzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašík Miroslav1969reg. muži 161-170 
2.Gablas Kamil1980reg. muži 161-170 
3.Skřivánek David2004reg. muži 181-190 
4.Nevřivý Radek1977reg. muži 211-220 
5.Růčka Pavel1988reg. mži 221-230 
6.Baran Libor1967reg. muži 231-240 
7.Holman Jiří1971reg. muži 231-240 
8.Juras Tomáš2008reg. nži 25 
9.Látal Roman1976nez. muži  
10.Klobáska Marek1979nez. muži  
11.Baranová Adéla2003reg. sžy 18 
12.Klobásková Nela2008nez. muži  
13.Látalová Lucie2005kraj. ženy 61-65Střídavý start z SKST Hodonín
TJ Jiskra Strážnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teturová Barbora1971reg. muži 161-170 N 
2.Pukl Ondřej2004reg. muži 171-180 
3.Orel Eduard2005reg. muži 181-190 
4.Morávek Jindřich2007reg. muži 201-210 
5.Bureš Martin2004reg. muži 231-240 
6.Marek Jakub2005reg. muži 231-240 
7.Tomeček Karel1965reg. muži 241-250 
8.Svoboda Libor1963reg. muži 231-240 
9.Svoboda Jakub2004reg. muži 251-260 
10.Břeský Zdeněk1945reg. muži 231-240 N 
11.Karas Lukáš2002reg. muži 271-280 
12.Jamný Pavel1959nez. muži  
13.Sochor Dalibor1959nez. muži  
14.Sukup Karel1958nez. muži  
T.J. Sokol Svatobořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firtl Radim1969reg. muži 91.-100. 
2.Synková Dagmar1986reg. muži 151-160 N 
3.Podveský Pavel1977reg. muži 211.-220. 
4.Krist Jan1972reg. muži 231.-240. 
5.Chimiák Petr1977reg. muži 251.-260. 
6.Zetocha František1953reg. muži 261.-270. 
7.Šeda Roman1974reg. muži 271.-280. 
8.Bruckner Pavel1975reg. muži 271-280 N 
9.Toman Zbyněk1983reg. muži 271.-280.N 
SK Baník Ratíškovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kordula Petr1983reg. muži 121-130 
2.Hradil Kryštof2000reg. muži 171-180 
3.Šrédl Pavel1989reg. muži 191.-200. 
4.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 201-210 
5.Kladňák Martin1998kraj. muži 201-210 
6.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 211-220 
7.Bolf Marek1991reg. muži 261-270 
8.Kotásek Viktor2004nez.  
9.Zelinka Radovan2004nez.  
10.Smolka David1975nez.  
11.Novák Jan2008nez. muži  
12.Valachovič Dalibor2005nez. muži  
13.Zemánková Gabriela2001reg. ženy 25 
14.Charvátová Natálie2003nez.  
15.Valachovičová Stella2009nez.  
SK Čejč z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Antonín1963reg. muži 161-170 
2.Bednář Bořivoj1968nez. muži 191-200 N 
3.Marada Petr1943reg. muži 191-200 
4.Jirásek Petr1946reg. muži 211-220 
5.Zvědělík Ondřej2003reg. muži 231-240 
6.Pekárek Miroslav1955reg. muži 251-260 
7.Novák Jakub2003reg. muži 271-280 
8.Linner Radoslav1970nez. muži  
10.Přikryl Roman2002nez. muži  
TJ Sokol Josefov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macůrek Marek1978reg. muži 151-160 
2.Kuběna Radek1967reg. muži 221-230 
3.Závorka Tomáš1970reg. muži 221-230 
4.Šupa Antonín1973reg. muži 231-240 
5.Šeda Roman1972reg. muži 241-250 
6.Imrich David1973reg. muži 261-270 
7.Imrich Martin2006nez. mži  
8.Laca Libor2005nez. mži  
9.Salajka Tomáš2007nez. nži  
10.Kankia Dominik2007nez. nži  
Tělovýchovná jednota Mikulčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelinka Jiří1966reg. muži 131.-140. 
2.Hubačka Miroslav1984reg. muži 181.-190. 
3.Staněk Michal1979reg. muži 191.-200. 
4.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 211.-220. 
5.Urbánek Jakub1999reg. muži 251.-260. 
6.Bartoník Jakub1994reg. muži 261.-270. 
7.Glos Tomáš1995reg. muži 271.-280. 
8.Valuch David2005reg. sži 23. 
9.Bařina Zbyněk2004reg. sži 30 
10.Šebesta Pavel1972nez. muži  
11.Stöhr Maxmilián1998nez. muži  
12.Benadová Adéla1996nez. ženy  
SKST Hodonín H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebesta Štefan1951reg. muži 81-90 Ncizinec 
2.Hájek Pavel1965reg. muži 101-110 
3.Kosík Tomáš1975reg. muži 101-110 
4.Gallus Petr st.1971reg. muži 101-110 N 
5.Zaťko Karel1984reg. muži 111-120 
6.Benda Vojtěch2004reg. muži 121-130 
7.Hlobil Albert1998reg. muži 141-150 
8.Mikulecký František1959reg. muži 151-160 N 
9.Bača Tibor1967reg. muži 191-200 Ncizinec 
10.Pijáček Lukáš2004reg. muži 231-240 
11.Jakubíček Matěj2004reg. muži 241-250 
12.Kvapil Erik2004reg. dci 31-40 
13.Surman Damien2007reg. dci 31-40 
14.Koplíková Klára2003kraj. ženy 51-55 N 
15.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 56-60 
16.Kováč Šimon1998reg. muži 81-90 Ncizinec 
TJ Kovoděl Moravský Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Zdeněk1953reg. muži 181-190 
2.Hodonský Miroslav1952reg. muži 201-210 
3.Marek Ondřej1987reg. muži 221-230 
4.Mareta Karel1965reg. muži 291-300 
5.Pavka Petr1965reg. muži 291-300 
6.Odložilík Leoš1970nez.  
7.Kozina Miroslav1956nez.  
TJ Sokol Vracov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl František1968reg. muži 161- 170 
2.Bednařík Matěj1994reg. muži 181- 190 
3.Bábíček Radek2001reg. muži 191- 200 
4.Vašina Antonín1950reg. muži 200- 210 
5.Boruta Matěj2004reg. muži 241- 250 
6.Bábík Jan2004reg. muži 291- 300 
7.Buřil Petr1979nez. muži - 
8.Hroudný Josef2002nez. muži - 
9.Mopils Aleš1966nez. muži - 
10.Ptáček Michal2004nez. muži - 
11.Stuchlík Jaroslav1966nez. muži - 
12.Zanca Adam2005nez. muži - 
Okresní základ
TJ Jiskra Strážnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jakub2005reg. muži 231-240 
2.Svoboda Libor1963reg. muži 231-240 
3.Břeský Zdeněk1945reg. muži 231-240 N 
4.Tomeček Karel1965reg. muži 241-250 
5.Svoboda Jakub2004reg. muži 251-260 
6.Karas Lukáš2002reg. muži 271-280 
7.Jamný Ondřej2008nez. nži  
8.Vajčner Radim2007nez. nži  
9.Vajčner David2003nez. sži  
10.Studnička Ondřej2003nez. sži  
11.Kostiha Libor2003nez. sži  
12.Slonka Jakub2006nez. mži  
13.Lipa Martin2007nez. nži  
14.Hrachovský David2006nez. mži  
15.Masářová Tereza2006nez. mžy  
16.Kráčal Richard2003nez.  
TJ Slovan Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vjazanko Petr1952reg. muži 201-210 
2.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 211-220 
3.Bursík Antonín1961reg. muži 221-230 
4.Zelinka Oldřich1965reg. muži 251-260 
5.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 261-270 
6.Říha Martin2006reg. muži 271-280 
7.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 281-290 
8.Procháska Stanislav2005reg. muži 281-290 
9.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 281-290 
10.Zapletal Jaroslav1967reg. muži 291-300 
11.Fučík Jakub2007nez.  
12.Grabovský Martin2010nez.  
13.Joska Václav1938nez.  
14.Koplík Matyáš2007nez.  
15.Král Ondřej2009nez.  
16.Stupavský Jakub2008nez.  
TJ Sokol Kyjov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubčík František1972nez. muži 161.-170.N 
2.Palán František1965reg. muži 171.-180. 
3.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 181.-190. 
4.Werner Jan1989reg. muži 181.-190. 
5.Šikuta Michal1969reg. muži 251.-260. 
6.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 261.-270. 
7.Šibal Denis1996reg. muži 261.-270. 
8.Cafourek Karel1948reg. muži 281.-290. 
9.Zapletalová Sylva1972nez. ženy N 
10.Moudrý Rostislav1961nez. muži N 
T.J. Sokol Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brezina Ondřej1966reg. muži 191-200 
2.Hromek František1943reg. muži 191-200 
3.Létal Emil1962reg. muži 201-210 
4.Klečka Jaroslav1953reg. muži 221-230 
5.Mikuš Pavel1964reg. muži 261-270 
6.Kořínek Pavel1959reg. muži 271-280 
7.Bábík Miloslav1958reg. muži 291-300 
8.Zálešák Petr1966nez. muži  
9.Zlámalová Edita1975nez. ženy  
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Ján1965reg. muži 201-210N 
2.Ráček Ladislav1968reg. muži 221-230 
3.Matza Pavel1971reg. muži 251-260 
4.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 261-270 
5.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271-280 
6.Cuták Jaroslav1961reg. muži 271-280 
7.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 281-290 
8.Šural Václav1972reg. muži 291-300 
9.Kotásek Pavel1967nez.  
10.Válek Jakub2007nez.  
11.Marada Matěj2007nez.  
12.Šuralová Hana2002kraj. ženy 51-55 
13.Kladňáková Hana2002reg. ženy 24 
14.Lungová Michaela2002reg. ženy 30 
15.Šuralová Karolina2005reg. sžy 14 
SKST Rohatec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybecký Jakub1998reg. muži 171-180 
2.Vinklárek Filip1994reg. muži 201-210 
3.Hruška Jaroslav1965reg. muži 241-250 
4.Maňák Patrik1996reg. muži 251-260 
5.Příkaský Libor2005reg. muži 281-290 
6.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
7.Rybecký Patrik2002nez. muži  
8.Herzánová Denisa2003nez. ženy  
T.J. Sokol Svatobořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chimiák Petr1977reg. muži 251.-260. 
2.Zetocha František1953reg. muži 261.-270. 
3.Šeda Roman1974reg. muži 271.-280. 
4.Bruckner Pavel1975nez. muži 271-280 N 
5.Toman Zbyněk1983reg. muži 271.-280.N 
6.Častulíková Lenka1972reg. ženy 28. 
7.Pecháček Miloslav1937nez. muži  
8.Krist Jiří2002nez. muži  
TJ Vlast Ježov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 141-150 
2.Pantlík Ladislav1955reg. muži 151-160 
3.Hojač Pavel1980reg. muži 151-160 
4.Chvátal Antonín st.1946reg. muži nez. 
5.Jestřáb Tomáš1993reg. muži nez. 
6.Hála Josef1960reg. muži nez. 
7.Libor Hradil1975reg. muži nez. 
8.Marada Tomáš1952reg. muži nez. 
TJ Sokol Vlkoš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křižka Martin2001reg. muži 241-250 
2.Lunga Jakub2002reg. muži 281-290 
3.Menšík Vojtěch2003kraj. dci 102 
4.Jahoda Viktor2002kraj. dci 133 
5.Macuch Martin2001kraj. dci 133 
6.Klimeš Jakub2006kraj. mži 79 
7.Andrešič Adam2005kraj. mži 98 
8.Šmídová Kamila2004kraj. ženy 61-65N 
9.Lunga Roman1970nez. muži  
10.Ondrůšek Vlastislav1945nez. muži  
11.Křižka Marek1975nez. muži  
SK Vacenovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Marek1973reg. muži 211.-220. 
2.Nikl Jan1990reg. muži 251.-260. 
3.Křivohlavý Matěj2004reg. muži 291.-300. 
4.Petřík Tadeáš2004reg. muži 291.-300. 
5.Profota Adam2005reg. muži 291.-300. 
6.Janoušek Tomáš2004reg. muži - 
7.Chvátal Pavel1991reg. muži - 
8.Mičola Tobias2003reg. muži - 
9.Polášek Martin2002reg. muži - 
10.Novák Václav1986reg. muži - 
11.Profota Zdeněk1975reg. muži - 
13.Profotová Alžběta2008reg. muži - 
TJ Sokol Veselí nad Moravou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Lubomír1958reg. muži 191-200 
2.Hlahůlek Emil1966reg. muži 201-210 
3.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
4.Čajka Milan1972reg. muži 221-230 
5.Gazárek Ivo1964reg. muži 241-250 
6.Brablec Stanislav1973reg. muži 271-280 
7.Zelinka Vladimír1954reg. muži 271-280N 
8.Šálek Karel1999reg. muži 281-290 
9.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 281-290 
10.Štefánek Samuel2005reg. muži nez. 
11.Zůbková Lenka1984reg. ženy 31-35 
TJ Sokol Lužice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valoušek Jindřich1951reg. muži 211-220 
2.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 221-230 
3.Parák František1959reg. muži 221-230 
4.Hrubý Petr1993reg. muži 241-250 
5.Kudrna Jaromír1964reg. muži 251-260 
6.Parák Lukáš1995reg. muži 251-260 
7.Kotlařík Pavel1949reg. muži 261-270 
8.Nešpor Josef1993reg. muži N 
Tělovýchovná jednota Mikulčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Jakub1999reg. muži 251.-260. 
2.Bartoník Jakub1994reg. muži 261.-270. 
3.Glos Tomáš1995reg. muži 271.-280. 
4.Bařina Zbyněk2004reg. sži 30 
5.Valuch David2005reg. mži 27. 
6.Bílík Vladimír1932nez. muži  
7.Haan Libor2000nez. dci  
8.Dlabaja Lukáš2005nez. mži  
9.Bartoník Dominik1998nez. muži  
10.Kříž Adam2005nez. mži  
11.Matocha Marek2004nez. sži  
12.Zelinka Vlastimil1961nez. muži  
13.Straková Agáta2002reg. ženy 26. 
14.Ručková Bronislava1976nez. ženy  
SKST Hodonín I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaťko Karel1984reg. muži 111-120 
2.Mikulecký František1959reg. muži 151-160 N 
3.Bača Tibor1967reg. muži 191-200 Ncizinec 
4.Pijáček Lukáš2004reg. muži 231-240 
5.Jakubíček Matěj2004reg. muži 241-250 
6.Kvapil Erik2004reg. dci 31-40 
7.Surman Damien2007reg. dci 31-40 
8.Theuer Tomáš2005reg. dci 41-50 
9.Šereš Samuel2006reg. mži 22 
10.Brhel Lukáš1991nez.  
11.Mocek Jaromír1951nez.  
12.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
13.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 41-45 
14.Látalová Lucie2005kraj. ženy 61-65 
15.Novotná Eliška2009reg. ženy 31-35 
16.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 38 
17.Búřilová Karolína2007reg. dky 17 
18.Šerešová Timea2009reg. sžy 17 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline