Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
TJ Bystřice pod Hostýnem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 171-180N 
2.Cigánek Josef1959kraj. muži 181-190 
3.Bareš David2000reg. muži 31-40N 
4.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 51-70 
5.Vaculík Vincenc1951reg. muži 51-70N 
6.Moráček Jakub1994reg. muži 71-90N 
7.Žídek Michal2003reg. muži 91-126 
8.Kubíček Jan2001nez.  
9.Pospíšil Adam1999nez.  
10.Pospíšil Pavel2002nez.  
Kst Cetechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mozga Lukáš1982reg. muži 10 
2.Plšek Pavel1959reg. muži 13 
3.Hlaváč Jaroslav1959reg. muži 16 
4.Novák Jiří1955reg. muži 17 
5.Matejkovič Dušan1973nez. muži  
TJ Bystřice pod Hostýnem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 161-170 
2.Zajíc Michal1997reg. muži 51-70 
3.Ťažký Patrik2003reg. muži 71-90 
4.Vašík Jan1994reg. muži 71-90 
5.Bareš Alois1962reg. muži 71-90N 
6.Matela Milan1988reg. muži 71-90N 
7.Dratva Marek2002reg. muži 91-126 
8.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-126 
9.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 91-126 
10.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-126 
11.Ostatek Stanislav st.1975reg. muži 91-126N 
12.Burda Martin2006reg. muži 91-126N 
KST Količín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szeif Ladislav1967reg. muži 31-40 
2.Šabík Vladimír1962reg. muži 41-50 
3.Došlík Libor1963reg. muži N51-70 
4.Syřena Jiří1966reg. muži 71-90 
5.Grygar Martin1992reg. muži 71-90 
6.Talaš Jan1987reg. muži N71-90 
7.Syřena Tomáš1964reg. muži N 
8.Topič Adam1995reg. muži N 
9.Dvorčák Adam2005reg. mži N 
10.Kaňa Vojtěch2008reg. nži N 
11.Marek Dominik2008reg. nži N 
12.Marek Tomáš2006kraj. mži N 
13.Matyáš Antonín2003reg. sži N 
14.Měrka Josef2003reg. sži N 
15.Měrka Marek2005reg. mži N 
TJ Holešov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Petr st.1974reg. muži 41-50 
2.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
3.Chlápek Jaroslav1961reg. muži 51-70 
4.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
5.Lochman Radek1968reg. muži 71-90 
6.Prášil Milan1966reg. muži 91-126 
7.Kratochvíla Libor1979reg. muži 91-126 
8.Hlobílek Jaromír1973reg. muži 91-126 
9.Vávra Radek1988reg. muži 91-126 
10.Pospíšil Petr2002reg. muži N91-126 
11.Zicháček Martin2002reg. muži N91-126 
12.Vacula Vratislav2005reg. muži N91-126 
13.Chvátal Petr ml.2004nez.  
14.Chvátalová Eliška2007nez.  
15.Viznerová Daniela2005nez.  
16.Varaďa Marcel1976nez.  
TJ Holešov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědič Michal1984reg. muži 41-50 
2.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
3.Pospíšil Tomáš1995reg. muži 71-90 
4.Petřivalský František1958reg. muži 71-90 
5.Sigmund Michael2005reg. muži 91-126 
6.Hlobil Adam2005reg. muži 91-126 
7.Vizner Martin2004reg. muži 91-126 
8.Rys Rudolf1991reg. muži N91-126 
9.Sigmund Pavel1952reg. muži N91-126 
10.Sigmundová Martina1974reg. muži N91-126 
11.Hlobílková Leona2002reg. muži N91-126 
12.Krejčí Jakub2003reg. muži N91-126 
13.Hrabal Ondřej2008reg. muži N91-126 
14.Chudárek Eduard2003nez.  
TJ Sokol Morkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlobil Stanislav1974reg. muži 51-70 
2.Mišurec Tomáš1982reg. muži 51-70 
3.Bádal Radek1969reg. muži 71-90 
4.Tilšer Josef1955reg. muži 71-90 
5.Tlach Petr1964reg. muži 71-90 N 
6.Jablunka Pavel1971reg. muži 91-126 
7.Mišurcová Ivana1964reg. ženy 91-126 
8.Malá Lenka1990reg. ženy 91-126 
9.Skácel Dalibor1965reg. muži 91-126 N 
10.Kapounek Jaroslav1966nez. ženy  
11.Štolfa Petr1968nez. muži  
TJ Slavia Kroměříž B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Surýnek Tomáš1983kraj. muži 191.-200. 
2.Fečko Libor1965kraj. muži 191.-200. 
3.Jandora Lukáš1993reg. muži 1.N 
4.Trnčík Pavel1968reg. muži 51.-70. 
5.Štěpán Radim1987reg. muži 51.-70. 
6.Konečný Vojtěch1998reg. muži 51.-70. 
7.Fojtík Vojtěch1987reg. muži 71.-90. 
8.Bureš Miroslav2002reg. muži 91.-126. 
9.Bartoník Filip1998reg. muži 91.-126. 
10.Svak Adam2004reg. muži 91.-126. 
11.Majtner Jan2005reg. muži 91.-126.N 
12.Zuzaňák Tomáš2004reg. muži 91.-126.N 
TJ Sokol Kostelec u Holešova A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Packo Ondřej1990reg. muži 71-90 
2.Fuit František1961reg. muži 71-90 
3.Zámečník Petr1994reg. muži 71-90 
4.Šůstal Ondřej1991reg. muži 71-90 
5.Škamrala Petr1965reg. muži N71-90 
6.Možiš Roman1968reg. muži N71-90 
7.Heryán Jakub2002reg. muži 91-126 
8.Němec David2002reg. muži 91-126 
9.Nový Zdeněk1946reg. muži 91-126 
10.Odložilík Marcel1970reg. muži N 
11.Plhal Petr1979reg. muži N 
12.Bělunek Radek1998reg. muži N 
OÚ Lubná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hilšer Vladislav1963reg. muži 41-50 
2.Vaculík Jaroslav1962reg. muži 71-90 
3.Klásek Jiří1953reg. muži 71-90 
4.Škrabal Ota1955reg. muži 71-90 
5.Polášek Roman1965reg. muži 91-126 
SK Spartak Hulín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kristýnek Boris st.1966reg. muži 51-70 
2.Šošolík Pavel1964reg. muži 51-70 
3.Nesvadba Pavel1973reg. muži 51-70 
4.Matuška Martin1991reg. muži 51-70 
5.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 51-70 
6.Málek Michal1991reg. muži 71-90 
7.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 91-126 
SK Spartak Hulín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapilík Břetislav1956reg. muži N51-70 
2.Slovák Josef1973reg. muži 91-126 
3.Janečka Pavel1966reg. muži 91-126 
4.Kolomár Daniel1976reg. muži 91-126 
5.Kolomár Tomáš2005reg. muži 91-126 
6.Gremlica Jakub2001reg. muži 91-126 
7.Gremlica Václav1964reg. muži 91-126 
8.Grygar Tomáš2005nez.  
9.Letev Radim2007nez.  
10.Magnano Michele2007nez.  
Okresní přebor 2.třídy
TJ Bystřice pod Hostýnem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Alois1962reg. muži 71-90N 
2.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-126 
3.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 91-126 
4.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-126 
5.Ostatek Stanislav st.1975reg. muži 91-126N 
6.Burda Martin2006reg. muži 91-126N 
7.Berčíková Denisa2004nez. ženy  
8.Bihari Matěj2005nez. muži  
9.Němec Michal2007nez. muži  
10.Stejskal Matouš2005nez. muži  
TJ Holešov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lochman Radek1968reg. muži 71-90 
2.Prášil Milan1966reg. muži 91-126 
3.Kratochvíla Libor1979reg. muži 91-126 
4.Hlobílek Jaromír1973reg. muži 91-126 
5.Vizner Martin2004reg. muži 91-126 
6.Sigmund Pavel1952reg. muži N91-126 
7.Sigmundová Martina1974reg. muži N91-126 
8.Hlobílková Leona2002reg. muži N91-126 
9.Pospíšil Petr2002reg. muži N91-126 
10.Zicháček Martin2002reg. muži N91-126 
11.Krejčí Jakub2003reg. muži N91-126 
12.Vacula Vratislav2005reg. muži N91-126 
13.Hrabal Ondřej2008reg. muži N91-126 
14.Dostál Viktor2007nez.  
15.Holík Lukáš2004nez.  
16.Kubíček Lukáš2004nez.  
17.Kužela Michal2005nez.  
18.Mařák Jakub2005nez.  
19.Nedbal Vojtěch2005nez.  
20.Podvala Petr2005nez.  
21.Smažil Josef2005nez.  
TJ Slavia Kroměříž C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Radim1987reg. muži 51.-70. 
2.Konečný Vojtěch1998reg. muži 51.-70. 
3.Fojtík Vojtěch1987reg. muži 71.-90. 
4.Bureš Miroslav2002reg. muži 91.-126. 
5.Bartoník Filip1998reg. muži 91.-126. 
6.Svak Adam2004reg. muži 91.-126. 
7.Čížek Matěj2006reg. muži 91.-126. 
8.Majtner Jan2005reg. muži 91.-126.N 
9.Zuzaňák Tomáš2004reg. muži 91.-126.N 
TJ Sokol Morkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jablunka Pavel1971reg. muži 91-126 
2.Mišurcová Ivana1964reg. ženy 91-126 
3.Malá Lenka1990reg. ženy 91-126 
4.Skácel Dalibor1965reg. muži 91-126 N 
5.Kapounek Jaroslav1966nez. muži  
6.Štolfa Petr1968nez. muži  
TJ Sokol Kostelec u Holešova B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Možiš Roman1968reg. muži N71-90 
2.Škamrala Petr1965reg. muži N71-90 
3.Němec David2002reg. muži 91-126 
4.Nový Zdeněk1946reg. muži 91-126 
5.Heryán Jakub2002reg. muži 91-126 
6.Topič Alois1947reg. muži N 
7.Bělunek Radek1998reg. muži N 
8.Škrabala Oldřich1952reg. muži N 
OÚ Lubná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polách Libor1949reg. muži 51-70 
2.Polášek Roman1965reg. muži 91-126 
3.Daněk Filip2005nez. muži  
4.Gabrhelík Lukáš2004nez. muži  
5.Hilšer Martin2005nez. muži  
6.Kozelský David2005nez. muži  
TJ Osíčko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurka Petr1988reg. muži 51-70 
2.Blažek Miroslav1976reg. muži 71-90 
3.Fabián Vladimír st.1955reg. muži 91-126 
4.Benda Vladimír1956reg. muži 91-126 
5.Bátrla Tomáš1984reg. muži 91-126 
6.Jakoubková Alena1978reg. muži N91-126 
žákovská liga
TJ Bystřice pod Hostýnem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ťažký Patrik2003reg. muži 71-90 
2.Žídek Michal2003reg. muži 91-126 
3.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-126 
4.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-126 
5.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 91-126 
6.Burda Martin2006reg. muži 91-126N 
7.Berčíková Denisa2004nez. ženy  
8.Bihari Matěj2005nez. muži  
9.Němec Michal2007nez. muži  
10.Stejskal Matouš2005nez. muži  
KST Količín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvorčák Adam2005reg. mži N 
2.Kaňa Vojtěch2008reg. nži N 
3.Marek Dominik2008reg. nži N 
4.Marek Tomáš2006reg. mži N 
5.Matyáš Antonín2003reg. sži N 
6.Matyášová Martina2008reg. nžy N 
7.Měrka Josef2003reg. sži N 
8.Měrka Marek2005reg. mži N 
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolomár Tomáš2005reg. muži 91-126 
2.Letev Radim2007reg. muži 91-126 
3.Magnano Michele2007reg. muži 91-126 
4.Grygar Tomáš2005reg. muži 91-126 
TJ Slavia Kroměříž
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svak Adam2004reg. muži 91.-126. 
2.Čížek Matěj2006reg. muži 91.-126. 
3.Majtner Jan2005reg. muži 91.-126.N 
4.Zuzaňák Tomáš2004reg. muži 91.-126.N 
5.Zuzaňák Lukáš2007nez.  
TJ Holešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlobil Adam2005reg. muži 91-126 
2.Vizner Martin2004reg. muži 91-126 
3.Dočkal Matěj2004reg. muži 91-126 
4.Dočkal Filip2003reg. muži N91-126 
5.Krejčí Jakub2003reg. muži N91-126 
6.Vacula Vratislav2005reg. muži N91-126 
7.Kužela Michal2005nez.  
8.Dostál Viktor2007nez.  
9.Chudárek Eduard2003nez.  
10.Chvátal Petr ml.2004nez.  
11.Drábek Tomáš2004nez.  
12.Zelinka Šimon2004nez.  
TJ Holešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabal Ondřej2008reg. muži N91-126 
2.Chvátalová Eliška2007nez.  
3.Viznerová Daniela2005nez.  
4.Holík Lukáš2004nez.  
5.Kubíček Lukáš2004nez.  
6.Podvala Petr2005nez.  
7.Mařák Jakub2005nez.  
8.Nedbal Vojtěch2005nez.  
9.Smažil Josef2005nez.  
10.Černíček Tomáš2003nez.  
11.Dědičová Nela2011nez.  
12.Zanášková Veronika2005nez.  
13.Pospíšil Pavel2004nez.  
14.Sladký Ondřej2009nez.  
TJ Sokol Kostelec u Holešova
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bleša Vojtěch2003reg. sži N 
2.Horák Jakub2007reg. sži N 
3.Horák Luboš2006reg. sži N 
4.Václavek Ondřej2006reg. sži N 
5.Marek Vojtěch2008reg. sži N 
6.Marková Anna2006reg. sžy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS