Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor
TJ Sokol Ondratice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Lubomír1988reg. muži 21.-30. 
2.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
3.Říha Luděk1958reg. muži 51.-70. 
4.Kořínek Stanislav1968reg. muži 71.-100. 
5.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
6.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-182. 
7.Frelich Jiří1970reg. muži nez. 
8.Malík Miroslav ml.2004reg. muži 151.-182.Střídavý start z KST Vyškov
TJ Sokol Ondratice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-243. 
2.Dostál Jaromír1951kraj. muži 201.-243. 
3.Zouhar Miloš1978reg. muži 51.-70. 
4.Beneš Jan st.1960kraj. muži 201.-243.N 
5.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
6.Jeřábek Jakub2001reg. muži 151.-182. 
7.Makoš Marián1984reg. muži 151.-182. 
8.Makoš Pavel1986reg. muži 151.-182. 
9.Adamíková Dagmar1994kraj. ženy 4. 
10.Hubáčková Marta1990nez. ženy nez. 
TJ OP Prostějov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korda Jiří1962kraj. muži 151-212 
2.Hrůza Pavel1971reg. muži 31-40 
3.Janeček Jiří1958reg. muži 71-100 
4.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 41-50 
5.Bandurič Petr1960reg. muži 41-50 
6.Běhal Jiří ml.2000nez. dci 51-70 
7.Trnavský Jaroslav1949nez. muži  
8.Krč Jan1989reg. muži 101-150 
9.Gečnuk Adam2001reg. dci 101-150 
10.Hrůza Denis1999nez. dci 101-150 
11.Hrůza Dustin2003reg. sži 151-182 
12.Vystavěl Jakub1988nez. muži  
TJ Sokol Brodek u Prostějova
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fára Jindřich1995reg. muži 31.-40. 
2.Gregor Michal1981reg. muži 31.-40. 
3.Hájek Svatopluk1969reg. muži 51.-70. 
4.Rybnikář Petr1969nez. muži 51.-70. 
5.Dvořák Zdeněk1972reg. muži 71.-100. 
6.Jelínek Karel1965reg. muži 71.-100. 
7.Širila Jaroslav1985reg. muži 71.-100. 
8.Fojtík Lubomír1986reg. muži 101.-150. 
9.Jelínek Michal1989reg. muži 101.-150. 
10.Švécarová Pavla1984reg. ženy 2. 
11.Bořil Miloš1966reg. muži 151.-182. 
12.Oulehla Jaromír1961reg. muži 151.-182. 
13.Smékal Petr1986reg. muži 151.-182. 
14.Belant Vladislav1951nez. muži  
15.Doležal Michal1972nez. muži  
16.Soldán Martin1973nez. muži  
TJ Sokol Otaslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Jaroslav1958reg. muži 51.-70. 
2.Dofek Luboš1967reg. muži 71.-100. 
3.Kořínek Petr1972reg. muži 71.-100. 
4.Daněček Lukáš1990reg. muži 71.-100. 
5.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
6.Patková Markéta1973reg. ženy 3. 
7.Jansa Martin1999reg. muži 151.-182. 
8.Horna Michal I.1999reg. muži 151.-182. 
9.Šatný Jaroslav1996reg. muži 151.-182. 
10.Hlavík Milan1966reg. muži 151.-182. 
SDH Dětkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knichal Martin1977reg. muži 41-50 
2.Petyrek Vladislav ml.1985reg. muži 41-50 
3.Sedláček Petr1964reg. muži 41-50 
4.Slouka Petr1965reg. muži 51-70 
5.Hybl Martin1995reg. muži 71-100 
6.Danyi Petr1999reg. muži 71-100 
7.Melka Květoslav1952reg. muži 101-150 
8.Koudelková Kateřina1998nez.  
SDH Dětkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Radslav1949reg. muži 31-40 
2.Omachlik Aleš1978reg. muži 41-50 
3.Knichal Jaroslav1952reg. muži 51-70 
4.Petýrek Vladislav st.1954reg. muži 51-70 
5.Švéda Viktor1979reg. muži 51-70 
6.Juráček Michal1977reg. muži 101-150 
7.Hýbl Tomáš1999reg. muži 151-182 
8.Buřt Petr1962nez.  
9.Penezič Vladan1942nez.  
10.Brlica Filip1998nez.  
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekař René1972kraj. muži 71-100 
2.Richter David1973kraj. muži 101-150 
3.Novák Dominik2001kraj. muži 201-242 
4.Gottwald Tomáš1972kraj. muži 201-242N 
5.Kolík Petr1965kraj. muži 201-242 
6.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
7.Havlíček Ondřej2003reg. muži 101-150 
8.Šteigl Šimon2005reg. muži 101-150 
9.Otava Jan1979reg. muži 101-150 
10.Velešík Josef1967reg. muži 151-182N 
TJ Sokol Stražisko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Oldřich1977reg. muži 51-70 
2.Pírek Ladislav1984reg. muži 101.-150. 
3.Snášel Petr1974reg. muži 101.-150. 
4.Novák Adam1997reg. muži 101.-150. 
5.Novák Petr1972reg. muži 101.-150. 
6.Vinkler Jaromír1948reg. muži 101.-150. 
7.Pleska Stanislav1960reg. muži 151.-182. 
8.Popelka Zdeněk1954reg. muži 151.-182. 
9.Synek Vítěslav1962reg. muži 151.-182.N 
10.Pajchl Patrik1998reg. muži nez. 
11.Synek Ivo1966reg. muži nez. 
12.Koutný Jaroslav2000reg. muži 101-150Střídavý start z TJ Sokol Čechy pod Kosířem
13.Král Jakub1984reg. muži nez. 
TJ Sokol Němčice nad Hanou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplocký Petr ml.1989kraj. muži 201.-242. 
2.Kadlík Vladimír1977reg. muži 41.-50. 
3.Palásek Martin1991reg. muži 51.-70. 
4.Janík Michal ml.2002reg. muži 51.-70. 
5.Doležal Alois1980reg. muži 71.-100. 
6.Diviš Marek1976reg. muži 71.-100. 
7.Válek Jiří1965reg. muži 71.-100. 
8.Bouda Květoslav1971reg. muži 71.-100. 
9.Meixner Petr1983reg. muži 71.-100. 
10.Přidal Jiří1973reg. muži 101.-150. 
11.Coufalík Jaroslav1973reg. muži 101.-150. 
12.Kroupa Zdeněk1962reg. muži 101.-150. 
13.Málek Miloslav1992reg. muži 101.-150. 
14.Oplocký Petr st.1965reg. muži 101.150. 
15.Přidal Petr st.1967reg. muži 101.-150. 
16.Richter Antonín1938nez. muži  
17.Bartošík Pavel2003nez. sži  
18.Bartošík Michal2006nez. mži  
19.Bouda Martin2004nez. sži  
20.Slatina Miroslav2008nez. nži  
21.Jeřábek Jan2007nez. nži  
22.Janík Šimon2007nez. nži  
23.Prečan Lukáš2005nez. mži  
24.Oulehlová Marie2006nez. mžy  
25.Buriánek Jan2004nez. sži  
26.Coufalík Jakub2006nez. mži  
TJ Sokol Čechovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahn Michal1974kraj. muži 151-200 
2.Šťastný Petr1973kraj. muži 201-242 
3.Čížek Tomáš1990kraj. muži 201-242N 
4.Kroupa Lukáš1987reg. muži 51-70 
5.Fréhar Jan1983reg. muži 71-100 
6.Frňka Patrik1973reg. muži 71-100 
7.Šťastný Pavel1972reg. muži 101-150 
8.Dušek Viktor2003reg. muži 101-150 
9.Lošťák Václav1985reg. muži 101-150 
10.Šťastný David2004reg. muži 151-182 
11.Weisser Radim2001reg. muži 151-182 
12.Šťastný František1974reg. muži 151-182 
13.Šťastný Josef1948reg. muži 151-182 
14.Zapletal Josef1961reg. muži 151-182 
Obec Suchdol
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krampla Jiří st.1975reg. muži 21.-30. 
2.Franc Pavel1960reg. muži 31.-40. 
3.Pírek Lukáš1993reg. muži 31.-40. 
4.Ošlejšek Ladislav1969reg. muži 41.-50. 
5.Klemeš Zdeněk1968reg. muži 51.-70. 
6.Dostál Lukáš1986reg. muži 101.-150. 
7.Franc Milan1970reg. muži nez 
Regionální soutěž 1
TJ Sokol Čehovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Luboš1998reg. muži 71.-100 
2.Kunert Pavel1975reg. muži 71.-100 
3.Kardinál Tomáš1973reg. muži 71.-100 
4.Mlčoch Miloš1964reg. muži 101.-150 
5.Kardinál Tomáš ml.1999nez. muži 151.-182.N 
6.Mlčoch Jiří1996nez. muži 151.-182.N 
7.Růžička Lubomír1972nez. muži 151.-182.N 
8.Růžička Svatopluk1943reg. dci 101.-150 
9.Kunert Lukáš2007reg. mži 151.-182n 
TJ Sokol Brodek u Prostějova B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1972reg. muži 71.-100. 
2.Jelínek Karel1965reg. muži 71.-100. 
3.Širila Jaroslav1985reg. muži 71.-100. 
4.Fojtík Lubomír1986reg. muži 101.-150. 
5.Jelínek Michal1989reg. muži 101.-150. 
6.Švécarová Pavla1984reg. ženy 2. 
7.Bořil Miloš1966reg. muži 151.-182. 
8.Oulehla Jaromír1961reg. muži 151.-182. 
9.Smékal Petr1986reg. muži 151.-182. 
10.Belant Vladislav1951nez. muži  
11.Doležal Michal1972nez. muži  
12.Soldán Martin1973nez. muži  
SDH Dětkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Viktor1979reg. muži 51-70 
2.Hybl Martin1995reg. muži 71-100 
3.Danyi Petr1999reg. muži 71-100 
4.Juráček Michal1977reg. muži 101-150 
5.Melka Květoslav1952reg. muži 101-150 
6.Hýbl Tomáš1999reg. muži 151-182 
7.Penezič Vladan1942nez.  
8.Buřt Petr1962nez.  
9.Koudelková Kateřina1998nez.  
10.Brlica Filip1998nez.  
TJ Sokol Plumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňák Pavel ml.1977reg. muži 71-100 
2.Piňos Zbyněk1972reg. muži 71-100 
3.Vyskočil Petr1956reg. muži 71-100 
4.Šmudla Roman1989reg. muži 71-100 
5.Komínek Tomáš1979reg. muži 101-150 
6.Krychtálek Martin1978reg. muži 101-150 
7.Vaňák Pavel st.1949reg. muži 101-150 
8.Marušinec Rostislav1963reg. muži 151-182 
9.Parák Patrik2000reg. muži - 
10.Lužný Radek1975reg. muži - 
11.Zelený Miloš1971reg. muži - 
12.Staněk David1979reg. muži - 
TJ Sokol Němčice nad Hanou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diviš Marek1976reg. muži 71.-100. 
2.Meixner Petr1983reg. muži 71.-100. 
3.Doležal Alois1980reg. muži 71.-100. 
4.Bouda Květoslav1971reg. muži 71.-100. 
5.Válek Jiří1965reg. muži 71.-100. 
6.Přidal Jiří1973reg. muži 101.-150. 
7.Oplocký Petr st.1965reg. muži 101.150. 
8.Coufalík Jaroslav1973reg. muži 101.-150. 
9.Kroupa Zdeněk1962reg. muži 101.-150. 
10.Málek Miloslav1992reg. muži 101.-150. 
11.Přidal Petr st.1967reg. muži 101.-150. 
12.Richter Antonín1938nez. muži  
13.Bartošík Michal2006nez. mži  
14.Bartošík Pavel2003nez. sži  
15.Buriánek Jan2004nez. sži  
16.Janík Šimon2007nez. nži  
17.Prečan Lukáš2005nez. mži  
18.Oulehlová Marie2006nez. mžy  
19.Slatina Miroslav2008nez. nži  
20.Bouda Martin2004nez. sži  
21.Coufalík Jakub2006nez. mži  
22.Jeřábek Jan2007nez. nži  
ST Bílovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupa Jaroslav1971reg. muži 101-150 
2.Krupa Petr1967reg. muži 101-150 
3.Barták Michal1981reg. muži 151-182 
4.Tesař Vladimír1986reg. muži 151-182 
5.Vítek Jaroslav1967reg. muži 151-182 
6.Staněk Vladimír1974reg. muži 151-182 
7.Říčař Miroslav1964reg. muži 151-182 
8.Švéda Rostislav1968reg. muži 151-182 
9.Synek Pavel1974reg. muži 151-182 
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvorský Dušan1966reg. muži 71-100 
2.Koutný Jaroslav2000reg. muži 101-150 
3.Tesárek Pavel1973reg. muži 151-182 
4.Zavadil Roman1971reg. muži 101-150 
5.Zbořil Radek1967reg. muži 101-150 
TJ Sokol Čechovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolík Petr1965kraj. muži 201-242 
2.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
3.Fréhar Jan1983reg. muži 71-100 
4.Frňka Patrik1973reg. muži 71-100 
5.Havlíček Ondřej2003reg. muži 101-150 
6.Šteigl Šimon2005reg. muži 101-150 
7.Šťastný Pavel1972reg. muži 101-150 
8.Dušek Viktor2003reg. muži 101-150 
9.Otava Jan1979reg. muži 101-150 
10.Lošťák Václav1985reg. muži 101-150 
11.Šťastný David2004reg. muži 151-182 
12.Weisser Radim2001reg. muži 151-182 
13.Šťastný František1974reg. muži 151-182 
14.Šťastný Josef1948reg. muži 151-182 
15.Zapletal Josef1961reg. muži 151-182 
16.Kořínek Petr1973reg. muži 151-182 
17.Kolík Pavel1977reg. muži 151-182N 
18.Velešík Josef1967reg. muži 151-182N 
Babylon Brodek u Konice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýža Daniel1963nez. muži  
2.Leskovec Václav1950reg. muži 101.-150. 
3.Novák Radomír1960reg. muži 151.-182 
4.Páleníček Michal1988reg. muži 101.-150. 
5.Podhorný Zdeněk1971reg. muži 151 - 182 
6.Šmíd Vladimír1965reg. muži 101.-150. 
7.Švancara Jaroslav1950reg. muži 71.-100. 
8.Tuscher Josef1976nez. muži  
TJ Sokol Otaslavice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
2.Patková Markéta1973reg. ženy 3. 
3.Jansa Martin1999reg. muži 151.-182. 
4.Horna Michal I.1999reg. muži 151.-182. 
5.Šatný Jaroslav1996reg. muži 151.-182. 
6.Hlavík Milan1966reg. muži 151.-182. 
7.Fiala Tomáš1984nez. muži  
8.Slavík Petr1973nez.  
Regionální soutěž 2
TJ Sokol Ondratice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
2.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
3.Jeřábek Jakub2001reg. muži 151.-182. 
4.Makoš Marián1984reg. muži 151.-182. 
5.Makoš Pavel1986reg. muži 151.-182. 
6.Sedlák Ondřej2006reg. muži 151.-182. 
7.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-182.. 
8.Frelich Jiří1970reg. muži nez. 
9.Řezníček Jaroslav1945reg. muži nez. 
10.Adamíková Dagmar1994kraj. ženy 4. 
11.Hubáčková Marta1990nez. ženy nez. 
TJ Sokol Brodek u Prostějova C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Michal1989reg. muži 101.-150. 
2.Švécarová Pavla1984reg. ženy 2. 
3.Bořil Miloš1966reg. muži 151.-182. 
4.Oulehla Jaromír1961reg. muži 151.-182. 
5.Smékal Petr1986reg. muži 151.-182. 
6.Belant Vladislav1951nez. muži  
7.Doležal Michal1972nez. muži  
8.Soldán Martin1973nez. muži  
TJ Sokol Stražisko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Petr1972reg. muži 101.-150. 
2.Vinkler Jaromír1948reg. muži 101.-150. 
3.Pleska Stanislav1960reg. muži 151.-182. 
4.Popelka Zdeněk1954reg. muži 151.-182. 
5.Synek Vítěslav1962reg. muži 151.-182.N 
6.Pajchl Patrik1998reg. muži nez. 
7.Synek Ivo1966reg. muži nez. 
8.Král Jakub1984reg. muži nez. 
TJ Sokol Němčice nad Hanou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Válek Jiří1965reg. muži 71.-100. 
2.Oplocký Petr st.1965reg. muži 101.150. 
3.Přidal Jiří1973reg. muži 101.-150. 
4.Coufalík Jaroslav1973reg. muži 101.-150. 
5.Kroupa Zdeněk1962reg. muži 101.-150. 
6.Přidal Petr st.1967reg. muži 101.-150. 
7.Málek Miloslav1992reg. muži 101.-150. 
8.Richter Antonín1938nez. muži  
9.Bartošík Pavel2003nez. sži  
10.Buriánek Jan2004nez. sži  
11.Bouda Martin2004nez. sži  
12.Bartošík Michal2006nez. mži  
13.Prečan Lukáš2005nez. mži  
14.Coufalík Jakub2006nez. mži  
15.Oulehlová Marie2006nez. mžy  
16.Janík Šimon2007nez. nži  
17.Jeřábek Jan2007nez. nži  
18.Slatina Miroslav2008nez. nži  
ST Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Petr1963reg. muži 101-150 
2.Dokoupil Tibor1964reg. muži 101-150 
3.Synek Pavel1974reg. muži 151-182 
4.Švéda Rostislav1968reg. muži 151-182 
5.Říčař Miroslav1964reg. muži 151-182 
6.Vítek Jaroslav1967reg. muži 151-182 
7.Staněk Vladimír1974reg. muži 151-182 
Klub stolního tenisu Ohrozim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnkal Pavel1963reg. muži 151-212 
2.Bartoš Miroslav1968reg. muži 151-212 
3.Dvořák Zdeněk1948reg. muži 151-212 
4.Kamaryt Stanislav1978nez.  
5.Vrba Jiří1966nez.  
6.Klvaňa Radek1967nez.  
7.Caha Pavel1969nez.  
8.Haboň Milan1961nez.  
9.Kořínek Ivo1977nez. muži  
10.Veisgarber Petr1979nez. muži  
TJ Sokol Čechovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Ondřej2003reg. muži 101-150 
2.Šteigl Šimon2005reg. muži 101-150 
3.Šťastný Pavel1972reg. muži 101-150 
4.Otava Jan1979reg. muži 101-150 
5.Lošťák Václav1985reg. muži 101-150 
6.Dušek Viktor2003reg. muži 101-150 
7.Šťastný František1974reg. muži 151-182 
8.Šťastný Josef1948reg. muži 151-182 
9.Zapletal Josef1961reg. muži 151-182 
10.Šťastný David2004reg. muži 151-182 
11.Weisser Radim2001reg. muži 151-182 
12.Kořínek Petr1973reg. muži 151-182 
13.Kolík Pavel1977reg. muži 151-182N 
14.Mráček Tomáš2004nez.  
15.Naicler Jan2003nez.  
16.Petržela Jan2004nez.  
17.Urban Lukáš2006nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS