Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TJ Hoštice - Heroltice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Luděk1974reg. muži 13 
2.Reška Vladislav st.1962reg. muži 14 
3.Zaremba Pavel1967reg. muži 15 
4.Pytela Zdeněk1963reg. muži 46 
5.Zaremba Leo1975reg. muži 59 
6.Mrnuštík Josef1977reg. muži 74 
7.Kreutzer Radek1976reg. muži 76 
8.Pecka Zbyněk1971reg. muži 85 
9.Zaremba Jan1966reg. muži 116 
10.Hanák Jan1950reg. muži 127 
11.Štolfa Jan1967reg. muži 156 
12.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 182 
13.Kocourek Vratislav1973reg. muži 189 
14.Jenáček Jiří1984reg. muži 212 
15.Přibylík František1967reg. muži 265 
TJ Sokol Hlubočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baričák Marek1984reg. muži 20,5 
2.Kobolka Luboš1983reg. muži 21 
3.Šmetka Miroslav1986reg. muži 24 
4.Procházka Miroslav1957reg. muži 36 
5.Sádlík Luděk1963reg. muži 94 
TJ Němčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neužil Radek1979reg. muži 18 
2.Gec Jaromír1962reg. muži 33 
3.Hladký Arnošt1965reg. muži 40 
4.Nováček Milan1978reg. muži 56 
5.Horák Dušan1966reg. muži 70 
6.Dvořáček Zdeněk1974reg. muži 101 
7.Gec Lubomír1955reg. muži 112 
8.Chlup Tadeáš1995reg. muži 119 
9.Bartoš Jiří1977reg. muži 134 
10.Kohoutek Petr1957reg. muži 142 
11.Ševčík Roman1974reg. muži 166 
12.Ledvina Vít1993reg. muži 171 
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Jiří1969kraj. muži 81-90 
2.Chmelík Jan1946reg. muži 10 
3.Kropáček Roman1970reg. muži 26 
4.Macka Libor1956reg. muži 38 
5.Pecina František1958reg. muži 61 
6.Bukáček Jaroslav1962reg. muži 98 
7.Kališ Jiří1963reg. muži 103 
8.Bednařík Jaromír1970reg. muži 114 
TJ Sokol Rousínovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odstrčil Martin1987reg. muži 20,5 
2.Rája Milan1963reg. muži 35 
3.Braun Karel1984reg. muži 37 
4.Flössler Miloslav1954reg. muži 39 
5.Polouček Josef st.1972reg. muži 58 
6.Malý Roman1980reg. muži 69 
7.Skřivánek David1977reg. muži 90,5 
8.Polouček Josef ml.1993reg. muži 118 
9.Flössler Jaromír1959reg. muži 121 
10.Malý Pavel1952reg. muži 124 
11.Juhás Pavel1985reg. muži 132 
12.Knapek Bronislav1972reg. muži 147 
13.Milich Jaroslav1978reg. muži 242 
TJ Sokol Otnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 48 
2.Heřmanský Martin1982reg. muži 77 
3.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 128 
4.Heřmanský Josef1985reg. muži 135 
5.Cupák Radim1999reg. muži 139 
6.Šebeček Jan1999reg. muži 153 
7.Oplt Bolek2004reg. muži 255 
8.Adámek Jan2002kraj. dci 78 
9.Kalouda Pavel1985nez.  
10.Pros Roman1995nez.  
11.Šebeček Antonín1973nez.  
TJ Sokol Drnovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zubal Ladislav1954reg. muži 88 
2.Borovec Karel1965reg. muži 92 
3.Skála Petr1979reg. muži 113 
4.Indra Roman1967reg. muži 125 
5.Kupčík Jakub2000reg. muži 137 
6.Busta Milan1959reg. muži 163 
7.Kuchtíček Jakub1988reg. muži 270,5 
TJ Tatran Hrušky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefan Vojtěch st.1961reg. muži 54 
2.Kouřil Zdeněk1973reg. muži 68 
3.Spáčil Josef1959reg. muži 106 
4.Holoubek Roman1979reg. muži 205 
5.Burian Miroslav1984reg. muži 208 
6.Šmíd Jan1984reg. muži 260 
7.Drápal Božetěch2004reg. muži 278 
8.Batrla Jiří1972reg. muži 288 
SK Olšany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávniček Boris1998reg. muži 55 
2.Libánek Ondřej2001reg. muži 72Hostování z Klub stolního tenisu Vyškov
3.Krais Boris1963reg. muži 75 
4.Zonek Miroslav1986reg. muži 78 
5.Libánek Zdeněk1967reg. muži 109 
6.Hazucha Juraj1979reg. muži 157 
7.Němec Josef1947reg. muži 162 
8.Libánek Patrik1972reg. muži 183 
9.Líbánek Jakub1993reg. muži 184 
10.Trávniček Petr1972reg. muži 192 
TJ Sokol Hodějice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Durda Karel1964reg. muži 57 
2.Partika Luděk1964reg. muži 73 
3.Valný Aleš1968reg. muži 87 
4.Košťál Milan1957reg. muži 90 
5.Kučera Robert1975reg. muži 180 
6.Sigmund Tomáš1974reg. muži 200 
7.Sigmund Adam2003reg. muži 214 
8.Zápotočný Lukáš1999reg. muži 217 
9.Vinklárek Radek1963reg. muži 219 
10.Antl Martin1972reg. muži 236 
TJ Sokol Hlubočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Ivo1958reg. muži 41 
2.Šafařík Michal1988reg. muži 51 
3.Machala Vítězslav1962reg. muži 62 
4.Vágner Milan st.1962reg. muži 131 
5.Legner Karel1956nez.  
6.Reček Martin1973nez.  
TJ Sokol Bučovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Martin1970reg. muži 64 
2.Kohoutek Radek1975reg. muži 81 
3.Vrána Michal1971reg. muži 93 
4.Skalický Jaroslav1965reg. muži 96 
5.Plšek Ondřej1985reg. muži 111 
6.Bil Miroslav1963reg. muži 138 
7.Šafařík Radomír1962reg. muži 140 
8.Synek Stanislav1973reg. muži 152 
9.Supuka Anton1960reg. muži 155 
10.Novák Robert1964reg. muži 160 
11.Vass Michal1987reg. muži 173 
12.Ivančo Marek1975nez.  
Okresní soutěž 1
TJ Vážany nad Litavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šamšula Roman1975reg. muži 43 
2.Hégr Miroslav1982reg. muži 60 
3.Paseka Vladimír1976reg. muži 126 
4.Dvořáček František1949reg. muži 172 
5.Drkal Roman1978reg. muži 202 
6.Ondrášek Marek2004reg. muži 259 
7.Růžička Jiří1981reg. muži 270 
8.Richter Václav1962reg. muži 275 
TJ Slavíkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skokan Milan1963reg. muži 86 
2.Bartošek Zdeněk1971reg. muži 120 
3.Pecha Tomáš1979reg. muži 150 
4.Leznar Martin1979reg. muži 161 
5.Matoušek Jiří1958reg. muži 201 
6.Leznar Bořivoj1956reg. muži 218 
7.Pleva Damián1992reg. muži 266 
8.Hromek Lukáš1991reg. muži 291 
TJ Hoštice - Heroltice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaremba Leo1975reg. muži 59 
2.Mrnuštík Josef1977reg. muži 74 
3.Kreutzer Radek1976reg. muži 76 
4.Pecka Zbyněk1971reg. muži 85 
5.Zaremba Jan1966reg. muži 116 
6.Hanák Jan1950reg. muži 127 
7.Štolfa Jan1967reg. muži 156 
8.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 182 
9.Kocourek Vratislav1973reg. muži 189 
10.Jenáček Jiří1984reg. muži 212 
11.Přibylík František1967reg. muži 265 
TJ Sokol Orlovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klvač Radim1988reg. muži 66 
2.Vojtek Miloš1992reg. muži 71 
3.Habrda Pavel1961reg. muži 108 
4.Krejčiřík Jakub1991reg. muži 141 
5.Novák Josef1951reg. muži 151 
TJ Sokol Lovčičky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zapletal David1982reg. muži 44 
2.Hudec Martin1982reg. muži 122 
3.Šebesta Karel1974reg. muži 129 
4.Hudec Richard1981reg. muži 145 
5.Pavlíček Antonín2002nez.  
TJ Velešovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fianta René1975reg. muži 63 
2.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 65 
3.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 84 
4.Spáčil Petr1969reg. muži 91 
5.Honek Tomáš1994reg. muži 97 
6.Sedláčková Alžběta2006reg. sži 36 
7.Kordiovský Daniel2005reg. sži 48 
8.Mazlová Adriana2005reg. sži 51 
9.Krejčíř David2008reg. sži 52 
10.Kordiovský Adam2008reg. sži 57 
11.Doležel Zdeněk1973nez.  
12.Kvasnička Zdeněk1979nez.  
13.Mráz Marek2001nez.  
TJ Sokol Rousínovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polouček Josef st.1972reg. muži 58 
2.Malý Roman1980reg. muži 69 
3.Skřivánek David1977reg. muži 90,5 
4.Polouček Josef ml.1993reg. muži 118 
5.Flössler Jaromír1959reg. muži 121 
6.Malý Pavel1952reg. muži 124 
7.Juhás Pavel1985reg. muži 132 
8.Knapek Bronislav1972reg. muži 147 
9.Straňák Pavel1983reg. muži 160,5 
10.Skřivánek Pavel1958reg. muži 181 
11.Idrný František1979reg. muži 185 
12.Lukášek Jiří1960reg. muži 221 
TJ Němčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Dušan1966reg. muži 70 
2.Dvořáček Zdeněk1974reg. muži 101 
3.Gec Lubomír1955reg. muži 112 
4.Chlup Tadeáš1995reg. muži 119 
5.Bartoš Jiří1977reg. muži 134 
6.Kohoutek Petr1957reg. muži 142 
7.Ševčík Roman1974reg. muži 166 
8.Ledvina Vít1993reg. muži 171 
9.Hromek Jiří1949reg. muži 223 
10.Kotolán Vít1980reg. muži 226 
11.Kovařík Hynek1975reg. muži 228 
12.Němec Pavel1977reg. muži 233 
13.Ondráček Jiří1959reg. muži 237 
14.Baňoch Tomáš1982reg. muži 238 
15.Hrozek Patrik1981reg. muži 264 
TJ Brankovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodička Karel1983reg. muži 79 
2.Polišenský Jaroslav1963reg. muži 102 
3.Vašák Karel1992reg. muži 105 
4.Hakl Jiří1957reg. muži 115 
5.Kadlec Josef1941nez.  
6.Zabloudil Alexandr1976nez.  
TJ Sokol Orlovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klvač Roman1961reg. muži 89 
2.Harásek Miroslav1963reg. muži 107 
3.Klvač Vojtěch1990reg. muži 148 
4.Matulík Václav1989reg. muži 167 
5.Zbořil Martin1989nez.  
OST Nevojice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bucal Radim1986reg. muži 99 
2.Bucal Roman1983reg. muži 100 
3.Venera Vlastimil1984reg. muži 110 
4.Slavíček Martin1988reg. muži 133 
5.Smejkal Libor1964reg. muži 159 
6.Hoždora František1973reg. muži 177 
7.Hrebičík Milan ml.1992reg. muži 198 
8.Dempír Antonín1958reg. muži 199 
9.Skalička Jaroslav1990reg. muži 250 
10.Malík Ondřej2000reg. muži 251 
TTC Komořany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holec Ondřej1983reg. muži 50,5 
2.Masařík Michal1987reg. muži 117. 
3.Hasala Petr1984reg. muži 144. 
4.Hrabal Marek1995reg. muži 146. 
5.Masařík David1984reg. muži 244. 
6.Fiala Jan1969reg. muži 245. 
7.Kalouda Miroslav1955nez.  
Okresní soutěž 2
TJ Hoštice - Heroltice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaremba Jan1966reg. muži 116 
2.Hanák Jan1950reg. muži 127 
3.Štolfa Jan1967reg. muži 156 
4.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 182 
5.Kocourek Vratislav1973reg. muži 189 
6.Jenáček Jiří1984reg. muži 212 
7.Přibylík František1967reg. muži 265 
KST Vyškov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Zdeněk1973reg. muži 154 
2.Setinský Jiří1999reg. muži 158 
3.Trávníčková Regina1973reg. muži 170,5 
4.Tauš Jaromír1985reg. muži 174 
5.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 188 
6.Luong Manh1980reg. muži 210,5cizinec 
7.Dosedla Martin2004reg. muži 246 
8.Čakovský Filip2003reg. muži 285 
9.Krejsa Jakub2002reg. sži 32 
10.Hodoši Samuel2002reg. sži 33 
11.Drápal Metoděj2006reg. muži 287Střídavý start z Klub stolního tenisu Vyškov
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecina František1958reg. muži 61 
2.Bukáček Jaroslav1962reg. muži 98 
3.Kališ Jiří1963reg. muži 103 
4.Bednařík Jaromír1970reg. muži 114 
5.Kánský Zdeněk1993reg. muži 165 
6.Kropáček Martin1995reg. muži 168 
7.Kropáčková Tereza1998reg. muži 187 
8.Masař Rudolf1962nez.  
TJ Sokol Rousínovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flössler Jaromír1959reg. muži 121 
2.Malý Pavel1952reg. muži 124 
3.Juhás Pavel1985reg. muži 132 
4.Knapek Bronislav1972reg. muži 147 
5.Straňák Pavel1983reg. muži 160,5 
6.Skřivánek Pavel1958reg. muži 181 
7.Idrný František1979reg. muži 185 
8.Buzek Vítězslav1959reg. muži 191 
9.Lukášek Jiří1960reg. muži 221 
10.Milich Jaroslav1978reg. muži 242 
11.Pospíšil Ondřej1998reg. muži 248 
12.Hudcová Alena1990nez. muži N 
TJ Sokol Drnovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kupčík Jakub2000reg. muži 137 
2.Busta Milan1959reg. muži 163 
3.Kuchtíček Jakub1988reg. muži 270,5 
4.Kubíček Pavel1941nez.  
5.Jančík Josef1959nez.  
6.Tesař Jakub1994nez.  
TJ Sokol Bučovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plšek Ondřej1985reg. muži 111 
2.Bil Miroslav1963reg. muži 138 
3.Šafařík Radomír1962reg. muži 140 
4.Holíčková Marie2001reg. muži 190 
5.Šlampa Jan2000reg. muži 209 
6.Holíček Tomáš2004reg. muži 227 
7.Fenyk Michal2001reg. muži 253 
8.Procházka Miloš1970nez.  
9.Přerovský Tomáš1980nez.  
10.Navrkal Marek1977nez.  
TJ Němčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Jiří1977reg. muži 134 
2.Kohoutek Petr1957reg. muži 142 
3.Ševčík Roman1974reg. muži 166 
4.Ledvina Vít1993reg. muži 171 
5.Hromek Jiří1949reg. muži 223 
6.Kotolán Vít1980reg. muži 226 
7.Kovařík Hynek1975reg. muži 228 
8.Němec Pavel1977reg. muži 233 
9.Ondráček Jiří1959reg. muži 237 
10.Baňoch Tomáš1982reg. muži 238 
11.Hrozek Patrik1981reg. muži 264 
TJ Sokol Otnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cupák Radim1999reg. muži 139 
2.Šebeček Jan1999reg. muži 153 
3.Oplt Bolek2004reg. muži 255 
4.Adámek Jan2002kraj. dci 78 
5.Oplt Albert2006reg. sži 29 
6.Cikánek Martin2003reg. sži 31 
7.Špunar Petr2003reg. sži 34 
8.Fiala Václav2000nez.  
9.Daňhel Vojtěch2000nez.  
10.Heřmanský Milan1946nez.  
11.Smetana Tomáš1979nez.  
12.Salajka Jaroslav st.1950nez.  
SK Olšany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libánek Zdeněk1967reg. muži 109 
2.Hazucha Juraj1979reg. muži 157 
3.Němec Josef1947reg. muži 162 
4.Libánek Patrik1972reg. muži 183 
5.Líbánek Jakub1993reg. muži 184 
6.Trávniček Petr1972reg. muži 192 
TJ Sokol Bohdalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemánek Ladislav1978reg. muži 196 
2.Korkován David1986reg. muži 197 
3.Vágner Milan ml.1987reg. muži 220 
4.Řezníček Vít1990reg. muži 224 
5.Korkován Zoltán ml.1971reg. muži 240 
6.Cingel Pavel1991reg. muži 276 
7.Zemánková Eva1976reg. muži 289 
8.Nešpůrek Roman1976nez.  
9.Kurka Vlastimil1990nez.  
SPŠ Bošky Bošovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jiří1970reg. muži 175 
2.Procházka Vojtěch1989reg. muži 176 
3.Urban Petr1984reg. muži 179 
4.Procházka Jiří1960reg. muži 186 
5.Marková Michaela1996reg. muži 193 
6.Mazanec František1964reg. muži 234 
7.Novotný František1983nez.  
TJ Sokol Bučovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Stanislav1973reg. muži 152 
2.Supuka Anton1960reg. muži 155 
3.Novák Robert1964reg. muži 160 
4.Vass Michal1987reg. muži 173 
5.Hrubá Patricie1970reg. muži 231 
6.Vrána Stanislav1949reg. muži 267 
7.Kohoutková Karolína2002reg. muži 271 
8.Baštová Jana1968reg. muži 283 
9.Staněk Milan1980nez.  
10.Hanák Libor1967nez.  
11.Müller Jan1978nez.  
Okresní soutěž 3
TJ Sokol Královopolské Vážany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libánek Václav1970reg. muži 136 
2.Skřivánek Květoslav1949reg. muži 143 
3.Frank Pavel1959reg. muži 149 
4.Dvořáček Vítězslav1965reg. muži 170 
5.Pupp Ladislav1960reg. muži 178 
6.Navrátil Lubomír1960nez.  
TJ Slavíkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Břetislav1952reg. muži 104 
2.Matoušek Jiří1958reg. muži 201 
3.Leznar Bořivoj1956reg. muži 218 
4.Pleva Damián1992reg. muži 266 
5.Hromek Lukáš1991reg. muži 291 
6.Pleva Jiří1962nez.  
TJ Sokol Hodějice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Robert1975reg. muži 180 
2.Sigmund Tomáš1974reg. muži 200 
3.Sigmund Adam2003reg. muži 214 
4.Zápotočný Lukáš1999reg. muži 217 
5.Vinklárek Radek1963reg. muži 219 
6.Antl Martin1972reg. muži 236 
7.Durdová Natálie2004reg. sži 38 
8.Novák Robert2005reg. sži 39 
TJ Sokol Rousínovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straňák Pavel1983reg. muži 160,5 
2.Skřivánek Pavel1958reg. muži 181 
3.Idrný František1979reg. muži 185 
4.Buzek Vítězslav1959reg. muži 191 
5.Lukášek Jiří1960reg. muži 221 
6.Milich Jaroslav1978reg. muži 242 
7.Pospíšil Ondřej1998reg. muži 248 
8.Kočař Svatopluk1964nez.  
9.Zugar Radek1952nez.  
10.Lukášek David1988nez.  
11.Buchta Richard1962nez.  
TJ Mouřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Roman1994kraj. muži 164 
2.Vintr Dalibor1991reg. muži 194 
3.Lánský Radim st.1957reg. muži 195 
4.Macháň Miroslav1974reg. muži 203 
5.Sedlák Miloslav1996kraj. muži 272 
6.Pernica Milan1956reg. muži 274 
7.Štec Zdeněk2000reg. muži 284 
8.Vykoukal Miroslav1979nez.  
9.Vintr Ondřej1997nez.  
OST Nevojice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Libor1964reg. muži 159 
2.Hoždora František1973reg. muži 177 
3.Hrebičík Milan ml.1992reg. muži 198 
4.Dempír Antonín1958reg. muži 199 
5.Skalička Jaroslav1990reg. muži 250 
6.Malík Ondřej2000reg. muži 251 
7.Hájek Martin1990nez.  
8.Hrebičík Milan st.1969nez.  
9.Navrátil Jaroslav1984nez.  
SK Újezd u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hradský Karel1948reg. muži 204 
2.Sedláček Milan1972reg. muži 206 
3.Floriánová Julie1998reg. ženy 207 
4.Jašek Václav1976reg. muži 211 
5.Lakomá Denisa1993reg. ženy 213 
6.Zahradník Petr1978reg. muži 225 
7.Konvica Jan1978reg. muži 239 
8.Jelenek Jan1989nez.  
TJ Sokol Luleč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malach Roman1984reg. muži 210 
2.Šmíd Jan1977reg. muži 222 
3.Jekl Petr1958reg. muži 243 
4.Pydych Stanislav1979reg. muži 252 
5.Gründelová Marcela1976reg. muži 254 
6.Křetínská Ivana1974reg. muži 256 
7.Křetínský Aleš1974reg. muži 258 
8.Veigler Stanislav1973reg. muži 262 
9.Křetínská Lucie2006reg. sži 61Hostování z Klub stolního tenisu Vyškov
10.Toulec Radek1987nez. muži  
TJ Němčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromek Jiří1949reg. muži 223 
2.Kotolán Vít1980reg. muži 226 
3.Kovařík Hynek1975reg. muži 228 
4.Němec Pavel1977reg. muži 233 
5.Ondráček Jiří1959reg. muži 237 
6.Baňoch Tomáš1982reg. muži 238 
7.Hrozek Patrik1981reg. muži 264 
8.Seitl Břetislav1951nez.  
Letonice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halouzka Dušan1965reg. muži 215 
2.Lokaj Ladislav1975reg. muži 216 
3.Kuba Martin1990reg. muži 230 
4.Lokaj David2004reg. sži 235Hostování z TJ Sokol Bučovice
5.Skokan Miroslav1977reg. muži 249 
Okresní soutěž 4
TJ Vážany nad Litavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drkal Roman1978reg. muži 202 
2.Ondrášek Marek2004reg. muži 259 
3.Růžička Jiří1981reg. muži 270 
4.Richter Václav1962reg. muži 275 
5.Nezhyba Pavel1979reg. muži 292 
6.Beran Matěj2004reg. sži 42 
7.Klímová Daniela2003reg. sži 45 
8.Klíma Václav2005reg. sži 46 
9.Paseka Matěj2003reg. sži 71 
TJ Sokol Bučovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlampa Jan2000reg. muži 209 
2.Holíček Tomáš2004reg. muži 227 
3.Hrubá Patricie1970reg. muži 231 
4.Fenyk Michal2001reg. muži 253 
5.Vrána Stanislav1949reg. muži 267 
6.Kohoutková Karolína2002reg. muži 271 
7.Baštová Jana1968reg. muži 283 
8.Poul Lukáš2002nez.  
9.Beinhauer Bernard2002nez.  
10.Tesáček Petr2004nez.  
11.Kutilová Gabriela2001nez.  
DDM Slavkov u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lovasová Adéla1998reg. ženy 232 
2.Lovas Miroslav1959reg. muži 261 
3.Florián Miloslav1964reg. muži 263 
4.Filip Marek2000reg. muži 269 
5.Okénka Miroslav1974nez.  
6.Malík Michael2000nez.  
7.Okénka Martin2004nez.  
8.Svoboda Matouš2006nez.  
TJ Heršpice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lenhart Tomáš1983reg. muži 268 
2.Jelínek Tomáš1990reg. muži 273 
3.Kolovrátek Jiří1985reg. muži 277 
4.Bílek Oldřich1976reg. muži 280 
5.Beran Stanislav1979reg. muži 282 
6.Vodička Antonín1984reg. muži 279 
7.Bodocký Ladislav1983nez.  
8.Vrána Aleš1976nez.  
9.Sigmund Petr1988nez.  
TJ Tatran Hrušky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burian Miroslav1984reg. muži 208 
2.Šmíd Jan1984reg. muži 260 
3.Drápal Božetěch2004reg. sži 278 
4.Drápal Metoděj2006reg. mži 287Hostování z Klub stolního tenisu Vyškov
5.Batrla Jiří1972reg. muži 288 
TJ Sokol Bohdalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korkován Zoltán ml.1971reg. muži 240 
2.Cingel Pavel1991reg. muži 276 
3.Mokrá Naděžda1946reg. muži 281 
4.Zemánková Eva1976reg. muži 289 
5.Kopřiva Tomáš2003reg. sži 70 
6.Korkován Zoltán st.1949nez.  
7.Jašíček Radovan1983nez.  
8.Plhal Lukáš1991nez.  
9.Bébarová Petra2006nez.  
10.Veselý Ondřej2007nez.  
SK Újezd u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lakomá Denisa1993reg. muži 213 
2.Zahradník Petr1978reg. muži 225 
3.Konvica Jan1978reg. muži 239 
4.Tálský Radek1972nez.  
5.Životský Martin1980nez.  
6.Henčl Martin1978nez.  
SK Újezd u Brna C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cupák Michal1991nez.  
2.Kellner Tomáš1977nez.  
3.Tretera Vít1974nez.  
4.Gajdoštín Tomáš2004nez.  
5.Jašek Jakub2003nez.  
6.Gajdoštín Ivan1964nez.  
SK Újezd u Brna D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladký Bohdan1981nez.  
2.Gregor Eduard1972nez.  
3.Pospíšil Stanislv1979nez.  
4.Nachtnebl Petr1974nez.  
5.Sedlačko Peter1966nez.  
6.Kyselka Václav1975nez.  
7.Antol Roman1971nez.  
8.Diviš Pavel1973nez.  
KST Vyškov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 188 
2.Luong Manh1980reg. muži 210,5cizinec 
3.Dosedla Martin2004reg. muži 246 
4.Čakovský Filip2003reg. muži 285 
5.Krejsa Jakub2002reg. sži 32 
6.Hodoši Samuel2002reg. sži 33 
7.Malík Miroslav ml.2004reg. muži okres PV 151.-182. 
8.Keresteš Jan2001nez.  
9.Luska Petr2007nez.  
10.Zbořil Matěj2004nez.  
11.Dědek Matěj2005nez.  
12.Varzari Serghei1987reg. muži 229 
Žákovská liga
TJ Velešovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Alžběta2006reg. sži 36 
2.Kordiovský Daniel2005reg. sži 48 
3.Mazlová Adriana2005reg. sži 51 
4.Krejčíř David2008reg. sži 52 
5.Kordiovský Adam2008reg. sži 57 
6.Doležel Ondřej2004nez.  
TJ Vážany nad Litavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrášek Marek2004reg. sži 21 
2.Beran Matěj2004reg. sži 42 
3.Klímová Daniela2003reg. sži 45 
4.Klíma Václav2005reg. sži 46 
5.Paseka Matěj2003reg. sži 71 
SPŠ Bošky Bošovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branč Patrik2004reg. sži 43 
2.Šajtar Kryštof2005reg. sži 47 
3.Slabyhoudek Dušan2005reg. sži 49 
4.Matyáš Martin2004reg. sži 54 
5.Fišer Marek2004reg. sži 55 
6.Pospíšilová Denisa2004reg. sži 58 
7.Ryšavý Daniel2003nez.  
8.Šajtar Robin2003nez.  
TJ Sokol Hodějice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sigmund Adam2003reg. sži 11 
2.Durdová Natálie2004reg. sži 38 
3.Novák Robert2005reg. sži 39 
TJ Sokol Bohdalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Tomáš2003reg. sži 70 
2.Pospíšil Ondřej2005reg. sži 74 
3.Kopřiva Michal2007reg. sži 75 
4.Bébarová Petra2006nez.  
5.Veselý Ondřej2007nez.  
TJ Sokol Otnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplt Bolek2004reg. sži 20 
2.Oplt Albert2006reg. sži 29 
3.Cikánek Martin2003reg. sži 31 
4.Špunar Petr2003reg. sži 34 
5.Šebečková Simona2004nez.  
6.Kyselka Vojtěch2008nez.  
TJ Sokol Račice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franková Julie2007reg. sži 60 
2.Nimmrichterová Adéla2006reg. sži 66 
3.Střelcová Šarlota2005reg. sži 68 
TJ Sokol Račice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Ondřej2005reg. sži 59 
2.Gája Erik2006reg. sži 62 
3.Kouřil Lukáš2005reg. sži 69 
TJ Sokol Bučovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holíček Tomáš2004reg. sži 13 
2.Lokaj David2004reg. sži 14 
3.Synek Stanislav ml.2005nez.  
4.Tesáček Petr2004nez.  
TTC Komořany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Jakub2005reg. sži 53. 
2.Vlach Ondřej2006reg. sži 76. 
3.Nezval Vlastimil2007reg. sži 78. 
4.Götzová Lucie2004nez.  
KST Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedla Martin2004reg. sži 16 
2.Čakovský Filip2003reg. sži 26 
3.Drápal Metoděj2006reg. sži 28 
4.Malík Miroslav ml.2004nez. 151.-182. PV 
5.Luska Petr2007nez.  
KST Vyškov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křetínská Lucie2006reg. sži 61 
2.Dědek Matěj2005nez.  
3.Zbořil Matěj2004nez.  
4.Votava Lukáš2005nez.  
5.Mareš Václav2004nez.  
6.Kala Ondřej2004nez.  
7.Suldin Max2003nez.  
KST Vyškov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chelík Andreas2005nez.  
2.Začalová Kristýna2007nez.  
3.Zaoral Marek2008nez.  
4.Sirotek David2008nez.  
5.Zaoral Milan ml.2009nez.  
6.Křupka Matyáš2009nez.  
7.Šmídová Tereza2006nez.  
8.Sedláčková Amélie2007nez.  
9.Štarmanová Kateřina2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy