Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RSSŽ 1. třídy
TJ Sokol Kostelec "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Teo2007nez. sži  
2.Mysliveček Jan2009nez. sži  
3.Polášek Daniel2009nez. sži  
4.Hlavicová Dagmara2008nez. sži  
5.Fišerová Natálie2008nez. sži  
6.Surá Simona2003nez. sži  
TJ Sokol Kostelec "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopečný Roman2004kraj. sži 26 
2.Vlček Jan2003kraj. sži 41 
3.Dvořák Jakub2003kraj. sži 56-57 
4.Jonák František2005kraj. sži 56-57 
5.Podhajský Jakub2005nez. sži  
6.Kuna František2005nez. sži  
TJ Jiskra Otrokovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohous Jan2006kraj. sži 21 
2.Černohous Radko2003kraj. sži 31 
3.Zeman Ondřej2003kraj. sži 34 
4.Mareš Lukáš2004kraj. sži 40 
5.Krčma Lukáš2005kraj. sži 65 
6.Kociánová Lenka2003kraj. sžy 9 
7.Kadlečík Martin2003nez. sži N 
8.Vyvlečka Filip2005nez. mži N 
9.Kozel Jan2004nez. sži N 
10.Žák Vítek2005nez. mži N 
SK Slavičín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Michal2004reg. muži 180-200 
2.Droščák Jan ml.2003reg. muži nez. 
3.Hamalčík Radim2004reg. muži nez. 
SK Slavičín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drápala Tobiáš2003reg. muži 241-264 
2.Fojtík Adam2003reg. muži 241-264N 
3.Jančařík Martin2006reg. muži N 
4.Rak Petr2006reg. muži N 
5.Sedláček Josef2007reg. muži N 
6.Petráš Michal2005reg. muži N 
ST Slovácká Sparta Spytihněv
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotásek Richard2005reg. sži N 
2.Sedláček Matěj2005reg. sži N 
3.Čech Jan2004reg. sži N 
4.Achilles Jiří2006reg. sži N 
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahula Tomáš2006nez.  
2.Ondra Vojtěch2004nez.  
3.Zeman Vojtěch2003nez.  
4.Závodský Tomáš2005nez.  
5.Dittrich Tomáš2004nez.  
6.Ovesná Vendula2003nez.  
7.Hloušek Jonáš2006nez.  
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobza Richard2009nez. sži  
2.Hobza Vojtěch2007nez. sži  
3.Pavlov Andrej2003nez. sži  
4.Malota Filip2003nez. sži  
5.Ordáň David2005nez. sži  
6.Ordáň Štěpán2006nez. sži  
7.Pešica Daniel2005nez. sži  
8.Vrzala Jakub2006nez. sži  
9.Zapletal Vojtěch2003nez. sži  
10.Zatloukal Jan2006nez. sži  
SK Slopné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kužela Ondřej2006reg. sži - 
2.Kužela Patrik2009reg. sži - 
3.Račák Filip2010reg. sži - 
4.Talaš Ondřej2006reg. sži - 
Orel Kašava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křižka Tomáš2003reg. muži 241-264N 
2.Dočkal Vojtěch2003reg. sži N 
3.Marcoň Jan2003reg. sži N 
4.Polášek Jiří ml.2006reg. sži N 
5.Průcha Štěpán2005reg. sži N 
6.Vývlečka Tadeaš2005reg. muži N 
7.Bařinková Tereza2004reg. sži N 
8.Maděra Šimon2007reg. sži N 
RS 1. třídy
TJ Fryšták "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný David1982kraj. muži 121-130 
2.Nepimach David1974kraj. muži 171-180 
3.Barbořík Ivan1956reg. muži 40N 
4.Gregor Radek1974reg. muži 141-160 
5.Hochmajer Petr1952reg. muži 161-180N 
6.Kalup Richard1967reg. muži 181-200N 
7.Gálík Jaromír1968reg. muži 241-264N 
SKST Slušovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adam Vladislav1954kraj. muži 181-190 
2.Březík Bohumil1954reg. muži 91-100 
3.Chovanec Michal1975reg. muži 101-120 
4.Kresta Richard1979reg. muži 101-120N 
5.Lysoněk Marek1978reg. muži 141-160 
6.Lysoněk Petr1980reg. muži 181-200 
7.Sklenský Michal1993nez. muži N 
TJ Jiskra Otrokovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vidlář Pavel1973reg. muži 71-80 
2.Plišťák Miroslav1951reg. muži 71-80N 
3.Jílek Petr1962reg. muži 81-90 
4.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90 
5.Cviček Petr1947reg. muži 81-90 
6.Janošík Petr1958reg. muži 81-90N 
7.Mancl Zdeněk1976reg. muži 101-120N 
8.Búbela Pavel1993reg. muži 121-140 
9.Dohnal Josef1951reg. muži 121-140 
10.Holman David2000reg. muži 141-160 
11.Silný Libor1974reg. muži 141-160 
12.Šindelář Petr1976reg. muži 141-160 
13.Černohous Jan2006reg. muži 161-180N 
14.Urban Roman1957reg. muži 161-180N 
15.Navrátil Miroslav1953reg. muži 181-200 
16.Holman Lukáš2002reg. muži 201-240N 
17.Fiala Radim1976nez. muži N 
18.Černohous Radko2003nez. muži N 
19.Jelínek Petr2002nez. muži N 
20.Krčma Lukáš2005nez. muži N 
21.Mareš Lukáš2004nez. muži N 
22.Marišler Daniel2000nez. muži N 
23.Zeman Ondřej2003nez. muži N 
SK Louky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš1975reg. muži 61-70 
2.Pastyřík Miroslav1985reg. muži 81-90 
3.Pastyřík Petr1987reg. muži 101-120 
4.Zubík Libor1966reg. muži 141-160 
5.Pišín Miroslav1968reg. muži 161-180 
6.Volf Jiří1977reg. muži 201-240 
7.Rádle Václav1949reg. muži nez. 
TJ Sokol Pohořelice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ščepka Milan1967reg. muži 61-70N 
2.Vrzala Josef1975reg. muži 81-90 
3.Kostrhůn Tomáš1974reg. muži 80-90N 
4.Vrzala Vojtěch2002reg. muži 91-100Hostování z TJ Jiskra Otrokovice, z.s.
5.Schöpf Roman1978reg. muži 101-120 
6.Zedek Richard1952reg. muži 101-120 
Orel Zlín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Pavel1988kraj. muži 91-100 
2.Orság Erik1996reg. muži 61-70 
3.Klímek Zdeněk1980reg. muži 71-80N 
4.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 101-120 
5.Šaur David1988reg. muži 91-100 
6.Novák Josef1997reg. muži 101-120 
7.Veselka David1993reg. muži 121-140 
8.Výmola Patrik2000reg. muži 121-140 
9.Slouka Lukáš1988reg. muži 201-240 
10.Karbus Dominik1998reg. muži 241-264N 
11.Klímek Tomáš1981nez.  
Orel Zlín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 61-70N 
2.Vítek Milan1961reg. muži 71-80 
3.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 71-80 
4.Svoboda Miroslav1977reg. muži 81-90 
5.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 81-90 
6.Bezděková Gábina1972reg. muži 81-90 
7.Vaněk Jan1944reg. muži 91-100N 
8.Bezděková Kristýna2000reg. muži 161-180 
9.Zámečníková Iveta1970reg. muži 181-200 
10.Slouka Břetislav1961reg. muži 201-240 
11.Novotný Oldřich1948nez.  
12.Juřík Tomáš1987nez.  
KST Zlín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jiří1978kraj. muži 131-140N 
2.Dalajka Daniel2006reg. muži 201-240 
3.Ďuláková Kateřina2006reg. muži 201-240 
4.Vranka Ondřej2007reg. muži 241-264 
5.Kudělka Matyáš2006reg. muži 241-264 
6.Ovesný Vratislav2007reg. muži 241-264 
7.Šerý Ondřej2005reg. muži 241-264N 
8.Ždánský Vojtěch2008kraj. sži 53 
9.Dufek Filip2009kraj. sži 66 
10.Málek Tomáš2009kraj. sži 79 
11.Ďulák Michal2007kraj. sži 80 
12.Březina Radovan2009kraj. sži 81 
13.Ševčík Antonín2007kraj. nži 14 
14.Šedivá Martina2007kraj. dky 16 
15.Veselý Jiří1977nez. xxx 
TJ Sokol Mysločovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 101-120 
2.Mokrý Filip1992reg. muži 121-140 
3.Jančík Svatoslav1996reg. muži 121-140N 
4.Musil Josef1954reg. muži 121-140N 
5.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
6.Rašík David2000reg. muži 181-200 
7.Šidlík Jaromír1938reg. muži 181-200 
8.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 181-200N 
9.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
10.Kolařík Milan st.1958reg. muži 201-240 
11.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-264 
12.Malota Filip2003reg. muži 241-264N 
13.Hobza Richard2009nez. muži  
14.Hobza Vojtěch2007nez. muži  
15.Gazdoš Martin1980nez. muži  
16.Pavlov Andrej2003nez. muži  
17.Zapletal Vojtěch2003nez. muži  
TJ Štítná "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Petr1957kraj. muži 71-80 
2.Trčka Petr1959kraj. muži 71-80 
3.Šuráň Jiří1987kraj. muži 101-120 
4.Šuráň Petr1958kraj. muži 141-160 
5.Petrů František1983kraj. muži 121-140 
6.Maryáš Jaroslav1951kraj. muži 141-160 
7.Strnad Filip1997kraj. muži 161-180 
8.Pinďák Miroslav1967kraj. muži 161-180 
9.Faldík František1964kraj. muži 201-240 
10.Hnaníček Josef1964nez. muži  
SK Slopné "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kužela Marek1976reg. muži 81-90 
2.Malý David1993reg. muži 91-100 
3.Žáček Libor1992reg. muži 91-100 
4.Kolařík Jakub1989reg. muži 121-140 
5.Milis Ladislav1973reg. muži 121-140 
6.Tkadlec Petr1969reg. muži 141-160 
7.Trunkát Josef1985reg. muži 141-160 
8.Surý Patrik1972reg. muži 161-180 
9.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
10.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 201-240 
11.Maňas Zdeněk1956reg. muži 201-240 
12.Surá Kateřina1972reg. muži 241-264 
13.Váňa Václav1961reg. muži 241-264 
14.Váňa Jakub1993reg. muži 241-264 
15.Tkadlecová Tereza1999reg. muži 241-264 
16.Trunkát Evžen1984reg. muži 241-264 
17.Sušen Jaroslav1977reg. muži - 
Sport centrum Bylnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Marek1997kraj. muži 161.-170. 
2.Řepa Josef1955kraj. muži 171-180 
3.Strnka Adam1995reg. muži 91-100 N 
4.Unzeitig Patrik1995reg. muži 91-100 N 
5.Dittrich Jaroslav ml.1994reg. muži 121-140 
6.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 121-140 
7.Raška Martin2001reg. muži 181-200Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Valašské Klobouky
8.Fojtík Jakub2002reg. dci 201-240 
9.Martiška Petr1997reg. muži 201-240 
10.Gajdoš Marek2001reg. dci 201-240 
11.Blabla Tomáš1999reg. muži 201-240 N 
12.Račák Vítězslav1950reg. muži 201-240 N 
13.Holba Josef2001reg. dci 241-264 
RS 2. třídy
TJ Sokol Kostelec "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Páleníček Jiří1954reg. muži 27N 
2.Plišťák Jaroslav ml.1977reg. muži 101-120 
3.Fišer Jiří1980reg. muži 121-140 
4.Huňka Tomáš1981reg. muži 121-140 
5.Koiš Jaroslav1962reg. muži 141-160N 
6.Svoboda David2000reg. muži 181-200 
7.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 181-200 
8.Kopečný Roman2004reg. muži 201-240 
9.Vlček Jan2003reg. muži 241-264 
10.Dvořák Jakub2003reg. muži 241-264 
11.Juránek Radim1961reg. muži 241-264N 
12.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 61-70 N 
13.Paďour Ladislav1987reg. muži 71-80N 
14.Výmola Antonín1941reg. muži 121-140N 
15.Vašík Pavel1964reg. muži 161-180 
16.Chmelař David1977nez. muži N 
TJ Vysoké Pole "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machů Roman st.1967reg. muži 101-120 
2.Stružka Radomír1962reg. muži 101-120 
3.Machů Radek st.1963reg. muži 121-140 
4.Fojtů Miroslav1961reg. muži 161-180 
5.Adámek Pavel1973reg. muži 161-180 
6.Kovařík Miroslav1955nez. muži 181-200N 
7.Stružka Vítězslav1988reg. muži 201-240 
8.Machů Josef1972reg. muži 241-274 
9.Struška Libor1997reg. muži 241-274 
10.Jatel Radek1966nez. muži 241-264N 
TJ Sokol Šarovy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solař Martin1982reg. muži 91-100 
2.Zuzaník Marek1972reg. muži 101-120 
3.Henzl Václav1967reg. muži 101-120 
4.Henzl Libor1969reg. muži 101-120 N 
5.Panoš Radovan1975reg. muži 141-160 
6.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 N 
7.Svoboda Milan1968reg. muži 181-200 
8.Weiss Jaromír1956reg. muži 241-264 
9.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-264 N 
10.Soukup Radek1979reg. muži 241-264 N 
11.Úředníček Petr1978reg. muži 241-264 N 
12.Zikmund Marek1998reg. muži 241-264 N 
13.Fusek Martin1973reg. muži 241-264 N 
14.Balšán Matěj2003nez.  
15.Kadlčík Petr1980nez.  
16.Kovačíková Michaela2002nez.  
17.Lišaník Josef1964nez.  
18.Večeřa Miroslav1966nez.  
TJ Jiskra Otrokovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cviček Petr1947reg. muži 81-90 
2.Janošík Petr1958reg. muži 81-90N 
3.Búbela Pavel1993reg. muži 121-140 
4.Dohnal Josef1951reg. muži 121-140 
5.Holman David2000reg. muži 141-160 
6.Silný Libor1974reg. muži 141-160 
7.Šindelář Petr1976reg. muži 141-160 
8.Černohous Jan2006reg. muži 161-180N 
9.Urban Roman1957reg. muži 161-180N 
10.Navrátil Miroslav1953reg. muži 181-200 
11.Holman Lukáš2002reg. muži 201-240N 
12.Černohous Radko2003nez. muži N 
13.Marišler Daniel2000nez. muži N 
14.Jelínek Petr2002nez. muži N 
15.Zeman Ondřej2003nez. muži N 
16.Mareš Lukáš2004nez. muži N 
17.Krčma Lukáš2005nez. muži N 
18.Kadlečík Martin2003nez. muži N 
19.Kociánová Lenka2003nez. muži N 
20.Ševčíková Hana1956nez. muži N 
SK Slavičín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
2.Martinec Antonín1952reg. muži 91-100 
3.Martinovský Radek1975reg. muži 121-140 
4.Münster Petr1963reg. muži 161-180 
5.Fojtů Jaromír1953reg. muži 181-200 
6.Rohlena Ivo1972reg. muži 181-200 
7.Droščák Jan ml.2003reg. muži 241-264 
8.Plášek Hubert2002reg. muži 241-264 
9.Plášek Jonáš2000reg. muži 241-264 
10.Fojtík Adam2003reg. muži 241-264N 
11.Drápala Tobiáš2003reg. muži 241-264N 
12.Kovařík Luděk st.1975nez. muži  
TJ Sokol Jasenná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromčák Petr1982reg. muži 71-80 
2.Petrů Stanislav1986reg. muži 101-120 
3.Vávra Jaromír1952reg. muži 181-200 
4.Lenczyk Dušan1973reg. muži 201-240 
5.Glück Zdeněk1956reg. muži 201-240 
6.Tomanec Libor1990nez. muži  
7.Fila Robin1999nez. muži  
8.Františák Václav1994nez. muži  
Orel Zlín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 81-90 
2.Bezděková Gábina1972reg. muži 81-90 
3.Šaur David1988reg. muži 91-100 
4.Vaněk Jan1944reg. muži 91-100N 
5.Novák Josef1997reg. muži 101-120 
6.Veselka David1993reg. muži 121-140 
7.Výmola Patrik2000reg. muži 121-140 
8.Bezděková Kristýna2000reg. muži 161-180 
9.Zámečníková Iveta1970reg. muži 181-200 
10.Slouka Břetislav1961reg. muži 201-240 
11.Slouka Lukáš1988reg. muži 201-240 
12.Karbus Dominik1998reg. muži 241-264N 
FS Napajedla "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ratiborský Pavel1962reg. muži 71-80 
2.Mikulka Petr1984reg. muži 101-120 
3.Tesař Tomáš1988reg. muži 101-120 
4.Tomek Miroslav1958reg. muži 101-120 
5.Škrabala Jaroslav1952reg. muži 101-120 N 
6.Čevela Slavomír1961reg. muži 121-140 
7.Malovaný Radek1991reg. muži 121-140 N 
8.Hastík Petr1947reg. muži 161-180 
9.Truhlář Martin1991reg. muži 161-180 N 
10.Zatloukal Darek1967reg. muži 161-180 N 
11.Jestříbek Martin1976reg. muži 181-200 
12.Koščo Peter1984reg. muži - 
13.Vlček Lubomír1952reg. muži - 
SK Rokytnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křek Pavel1970reg. muži 121-140 
2.Petrů Ivo1977reg. muži 121-140 
3.Bureš Zdeněk1962reg. muži 121-140N 
4.Macků Robert1974reg. muži 141-160 
5.Žalek René1974reg. muži 161-180 
6.Šuráň Zbyněk1982reg. muži 181-200 
7.Ščuglík Jiří st.1963reg. muži 161-180 
8.Bureš Daniel2001reg. muži 181-200Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
9.Bureš Michal2004reg. muži 181-200Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
10.Černý Michal1999reg. muži 241-264N 
11.Vilímková Marie1974reg. muži nez. 
12.Burešová Jana1974kraj. muži nez. 
13.Salajka Martin1976reg. muži nez. 
14.Hrabinová Miroslava1977reg. muži nez. 
SK Slopné "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milis Ladislav1973reg. muži 121-140 
2.Tkadlec Petr1969reg. muži 141-160 
3.Trunkát Josef1985reg. muži 141-160 
4.Surý Patrik1972reg. muži 161-180 
5.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
6.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 201-240 
7.Maňas Zdeněk1956reg. muži 201-240 
8.Surá Kateřina1972reg. muži 241-264 
9.Váňa Václav1961reg. muži 241-264 
10.Váňa Jakub1993reg. muži 241-264 
11.Tkadlecová Tereza1999reg. muži 241-264 
12.Trunkát Evžen1984reg. muži 241-264 
13.Petrů Daniel1978reg. muži 241-264 
14.Sušen Jaroslav1977reg. muži - 
TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulec Karel1975reg. muži 91 
2.Miko Petr1965reg. muži 101 
3.Chytil Jan1984reg. muži 121 
4.Šebesta Petr1974reg. muži 141 
5.Šuráň Adam1992nez. muži  
6.Miko Lubomír1967nez. muži  
7.Novák Vítězslav1974nez. muži  
8.Peprník Zdeněk1954nez. muži  
Orel Kašava "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Roman1963reg. muži 101-120 
2.Čevela Vladislav1954reg. muži 121-140 
3.Dočkal Jakub1999reg. muži 141-160 
4.Kruťa Josef1974reg. muži 141-160 
5.Černoch Břetislav1953reg. muži 161-180 
6.Marušák Daniel1998reg. muži 181-200 
7.Holík František1951reg. muži 201-240 
8.Šála Jaromír1967reg. muži 201-240 
9.Minařík Ivan1962reg. muži 181-200N 
10.Křižka Tomáš2003reg. muži 241-264N 
11.Kruťa Michal2002reg. muži 241-264N 
12.Milar David1976reg. muži N 
13.Křižka Ladislav ml.1993reg. muži N 
14.Marcoň Jan2003reg. muži N 
RS 3. třídy
TJ Sokol Kostelec "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koiš Jaroslav1962reg. muži 141-160N 
2.Svoboda David2000reg. muži 181-200 
3.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 181-200 
4.Kopečný Roman2004reg. muži 201-240 
5.Dvořák Jakub2003reg. muži 241-264 
6.Vlček Jan2003reg. muži 241-264 
7.Juránek Radim1961reg. muži 241-264N 
8.Svoboda Filip1997reg. muži 241-264N 
9.Jonák František2005nez. muži  
10.Výmola Antonín1941reg. muži 121-140N 
11.Vašík Pavel1964reg. muži 161-180 
SK Újezd "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Filip1998reg. muži 161-180 
2.Zicha Stanislav1975reg. muži 161-180 
3.Filipiak Jan1968reg. muži 161-180Ncizinec 
4.Šandor Josef1977reg. muži 201-240 
5.Zicha Patrik1998reg. muži 241-264N 
SK Bohuslavice nad Vláří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Bronislav st.1966reg. muži 141-160 
2.Vaněk Bronislav ml.1989reg. muži 141-160 
3.Jaroš Vladislav st.1969reg. muži 161-180 
4.Tomeček Josef1974reg. muži 201-240 
5.Fojtů Lukáš1984reg. muži 201-240 
6.Maček Libor1966reg. muži 241-264 
7.Šebák Miroslav st.1966reg. muži 241-264 
TJ Bohuslavice u Zlína
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Portisch Miroslav1976reg. muži 121-140 
2.Mikeštík Petr1979reg. muži 201-240 
3.Kučera Stanislav1963reg. muži 201-240 
4.Lapčík František1947nez. muži 241-264 
5.Ivanovský Ivan1966nez. muži  
6.Škráček Dan1977nez. muži  
TJ Jiskra Otrokovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holman David2000reg. muži 141-160 
2.Silný Libor1974reg. muži 141-160 
3.Šindelář Petr1976reg. muži 141-160 
4.Černohous Jan2006reg. muži 161-180N 
5.Urban Roman1957reg. muži 161-180N 
6.Navrátil Miroslav1953reg. muži 181-200 
7.Holman Lukáš2002reg. muži 201-240N 
8.Černohous Radko2003nez. muži N 
9.Jelínek Petr2002nez. muži N 
10.Kadlečík Martin2003nez. muži N 
11.Kociánová Lenka2003nez. muži N 
12.Krčma Lukáš2005nez. muži N 
13.Mareš Lukáš2004nez. muži N 
14.Marišler Daniel2000nez. muži N 
15.Zeman Ondřej2003nez. muži N 
16.Ševčíková Hana1956nez. muži N 
17.Mancl Pavel1978nez. muži N 
Slovan Luhačovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmolík Milan1964reg. muži 101-120 
2.Böhm Jiří1964reg. muži 141-160 
3.Heinrich Ladislav1962reg. muži 201-240 
4.Výmola Karel1946reg. muži 201-240N 
5.Hanák Jaromír1936nez. muži N 
6.Pekárek Antonín1966reg. muži N 
Slovan Luhačovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macík Jan1980reg. muži 141-160N 
2.Tomášek Ivan1967reg. muži 161-180 
3.Novosad Petr1970reg. muži 181-200N 
4.Žmolík Pavel1985reg. muži 201-240 
5.Štourač Michal1995reg. muži 241-264N 
6.Balajka Miroslav1952nez. muži N 
7.Prchlík Pavel1966nez. muži N 
ST Slovácká Sparta Spytihněv "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bilíček David1975reg. muži 161-180 
2.Bilíček František1955reg. muži 201-240 
3.Kotásek Petr1975reg. muži 201-240 
4.Vondráček Tomáš1990reg. muži 201-240 
5.Nováček Karel1971reg. muži 201-240N 
6.Rizovski Ivan1970reg. muži 241-264 
7.Šanda Zbyněk1972reg. muži N 
8.Bednařík Robert1969reg. muži N 
9.Vondráček Tomáš st.1972reg. muži N 
10.Maršálek Martin1965reg. muži N 
11.Škrabal Zbyněk1971reg. muži N 
12.Zpěvák Alois1960reg. muži N 
FS Napajedla "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrabala Jaroslav1952reg. muži 101-120 N 
2.Čevela Slavomír1961reg. muži 121-140 
3.Hastík Petr1947reg. muži 161-180 
4.Truhlář Martin1991reg. muži 161-180 N 
5.Zatloukal Darek1967reg. muži 161-180 N 
6.Jestříbek Martin1976reg. muži 181-200 
7.Koščo Peter1984reg. muži - 
8.Vlček Lubomír1952reg. muži - 
9.Malovaný Radek1991reg. muži 121-140 N 
TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maniš Dalibor1962reg. muži 71-80 
2.Bělaška Martin1993reg. muži 71-80N 
3.Raška Miroslav1972reg. muži 91-100 
4.Bělaška Josef1961reg. muži 121-140N 
5.Fojtů Dalibor1966reg. muži 161-180 
6.Kyjanka Petr1990reg. muži 181-200 
7.Juřica Petr1972reg. muži 181-200 
8.Raška Martin2001reg. muži 181-200 
9.Ďulík František1961reg. muži 201-240 
10.Fojtík Ladislav1970reg. muži 201-240 
11.Mikulčík Tomáš1972reg. muži 201-240N 
12.Nahodil Jan1957reg. muži N 
13.Zikmund Petr1985reg. muži N 
14.Pozlovský Karel1959reg. muži N 
15.Šulc Milan1959reg. muži N 
16.Kostka Milan1989reg. muži N 
TJ Sokol Mysločovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
2.Rašík David2000reg. muži 181-200 
3.Šidlík Jaromír1938reg. muži 181-200 
4.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 181-200N 
5.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
6.Kolařík Milan st.1958reg. muži 201-240 
7.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-264 
8.Malota Filip2003reg. muži 241-264N 
9.Gazdoš Martin1980nez. muži  
10.Hobza Richard2009nez. muži  
11.Hobza Vojtěch2007nez. muži  
12.Pavlov Andrej2003nez. muži  
13.Zapletal Vojtěch2003nez. muži  
TJ Štítná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrů František1983kraj. muži 121-140 
2.Maryáš Jaroslav1951kraj. muži 141-160 
3.Strnad Filip1997kraj. muži 161-180 
4.Pinďák Miroslav1967kraj. muži 161-180 
5.Faldík František1964kraj. muži 201-240 
6.Hnaníček Josef1964nez. muži  
RS 4. A třídy
TJ Sokol Kostelec "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jakub2003reg. muži 241-264 
2.Vlček Jan2003reg. muži 241-264 
3.Juránek Radim1961reg. muži 241-264N 
4.Svoboda Filip1997reg. muži 241-264N 
5.Jonák František2005nez. muži  
6.Podhajský Jakub2005nez. muži  
7.Zajíček Teo2007nez. muži  
8.Mysliveček Jan2009nez. muži  
9.Polášek Daniel2009nez. muži  
10.Hlavicová Dagmara2008nez. muži  
11.Fišerová Natálie2008nez. muži  
12.Surá Lucie1999nez. muži  
13.Surá Simona2003nez. muži  
TJ Vysoké Pole "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Pavel1973reg. muži 161-180 
2.Kovařík Miroslav1955nez. muži 181-200N 
3.Stružka Vítězslav1988reg. muži 201-240 
4.Machů Josef1972reg. muži 241-274 
5.Struška Libor1997reg. muži 241-274 
6.Jatel Radek1966nez. muži 241-264N 
TJ Sokol Šarovy "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panoš Radovan1975reg. muži 141-160 
2.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 N 
3.Weiss Jaromír1956reg. muži 241-264 
4.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-264 N 
5.Soukup Radek1979reg. muži 241-264 N 
6.Zikmund Marek1998reg. muži 241-264 N 
7.Úředníček Petr1978reg. muži 241-264 N 
8.Fusek Martin1973reg. muži 241-264 N 
9.Večeřa Miroslav1966nez.  
10.Balšán Matěj2003nez.  
11.Kadlčík Petr1980nez.  
12.Kovačíková Michaela2002nez.  
13.Křenová Eva2006nez.  
14.Lišaník Josef1964nez.  
15.Svoboda Milan ml.2006nez.  
16.Svoboda Milan1968reg. muži 181-200 
KPST - SK Louky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolesa Václav1959reg. muži 201-240 
2.Kolomazník Radek1972reg. muži 241-264 
3.Kolomazník Antonín1994reg. muži 241-264 N 
4.Gabrhelík Jiří1972reg. muži nez. 
5.Teichmann Petr2001reg. muži 241-264 
6.Ondruška František1976reg. muži 201-240 
7.Veselý Petr1977reg. muži nez. 
8.Hornáček Dušan1973reg. muži nez. 
9.Chromčák Jan1980reg. muži nez. 
Orel Zlín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Josef1997reg. muži 101-120 
2.Výmola Patrik2000reg. muži 121-140 
3.Veselka David1993reg. muži 121-140 
4.Bezděková Kristýna2000reg. muži 161-180 
5.Zámečníková Iveta1970reg. muži 181-200 
6.Slouka Lukáš1988reg. muži 201-240 
7.Slouka Břetislav1961reg. muži 201-240 
8.Karbus Dominik1998reg. muži 241-264N 
9.Krahula Tomáš2006nez.  
10.Ondra Vojtěch2004nez.  
11.Marek David2002nez.  
12.Zeman Vojtěch2003nez.  
TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtů Dalibor1966reg. muži 161-180 
2.Kyjanka Petr1990reg. muži 181-200 
3.Juřica Petr1972reg. muži 181-200 
4.Raška Martin2001reg. muži 181-200 
5.Ďulík František1961reg. muži 201-240 
6.Fojtík Ladislav1970reg. muži 201-240 
7.Mikulčík Tomáš1972reg. muži 201-240N 
8.Zikmund Petr1985reg. muži N 
9.Nahodil Jan1957reg. muži N 
10.Pozlovský Karel1959reg. muži N 
11.Šulc Milan1959reg. muži N 
12.Kostka Milan1989reg. muži N 
KST Zlín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ovesný Vratislav2007reg. muži 241-264 
2.Kudělka Matyáš2006reg. muži 241-264 
3.Šerý Ondřej2005reg. muži 241-264N 
4.Ždánský Vojtěch2008kraj. sži 53 
5.Dufek Filip2009kraj. sži 66 
6.Málek Tomáš2009kraj. sži 79 
7.Ďulák Michal2007kraj. sži 80 
8.Březina Radovan2009kraj. sži 81 
9.Ševčík Antonín2007kraj. nži 14 
10.Šedivá Martina2007kraj. dky 16 
11.Dufek Aleš1973nez. xxx 
12.Juřica Jan2006nez. xxx 
SK Slopné "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňas Zdeněk1956reg. muži 201-240 
2.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
3.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 201-240 
4.Surá Kateřina1972reg. muži 241-264 
5.Váňa Václav1961reg. muži 241-264 
6.Belžík Rostislav1969reg. muži 241-264N 
7.Kolařík Josef1968reg. muži N 
8.Kozubík Jiří1977reg. muži N 
9.Kozubík Pavel1992reg. muži N 
10.Sušen Jaroslav1977reg. muži N 
11.Chlud Jan1992reg. muži N 
12.Škarek Jan1998reg. muži N 
Sport centrum Bylnice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 121-140 
2.Fojtík Jakub2002reg. dci 201-240 
3.Martiška Petr1997reg. muži 201-240 
4.Gajdoš Marek2001reg. dci 201-240 
5.Holba Josef2001reg. dci 241-264 
6.Račák Vítězslav1950nez. muži  
7.Blabla Tomáš1999nez. muži  
RS 4. B třídy
TJ Sokol Salaš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Leopold1959reg. muži 201-240 
2.Tomášek Martin1970reg. muži 201-240 
3.Valášek Igor1978reg. muži 201-240 
4.Nevělík Zdeněk1951reg. muži 201-240N 
5.Žídek Zdeněk1987reg. muži 241-264N 
6.Vančík Martin1976reg. muži 201-240 
7.Tomášek Martin ml.1997reg. muži 241-264N 
KPST - SK Louky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pišín Miroslav1968reg. muži 161-180 
2.Šustrová Zuzana1978reg. muži 181-200 
3.Mareček Ivo1968reg. muži 201-240 
4.Volf Jiří1977reg. muži 201-240 
5.Gottwald Michal1969reg. muži 201-240 N 
6.Krajčovič Michal1974reg. muži 201-240 N 
SK Slavičín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtů Jaromír1953reg. muži 181-200 
2.Rohlena Ivo1972reg. muži 181-200 
3.Droščák Jan ml.2003reg. muži 241-264 
4.Plášek Hubert2002reg. muži 241-264 
5.Plášek Jonáš2000reg. muži 241-264 
6.Drápala Tobiáš2003reg. muži 241-264N 
7.Fojtík Adam2003reg. muži 241-264N 
8.Rohlena Jiří1948nez. muži  
9.Kovařík Luděk st.1975nez. muži  
10.Zabloudil Jiří1959nez. muži  
11.Sedláček Josef2007reg. muži N 
12.Rak Petr2006reg. muži N 
13.Petráš Michal2005reg. muži N 
14.Pizúr Jakub2001reg. muži N 
15.Jančařík Martin2006reg. muži N 
ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Karel1971reg. muži 201-240N 
2.Rizovski Ivan1970reg. muži 241-264 
3.Šanda Zbyněk1972reg. muži N 
4.Bednařík Robert1969reg. muži N 
5.Vondráček Tomáš st.1972reg. muži N 
6.Maršálek Martin1965reg. muži N 
7.Škrabal Zbyněk1971reg. muži N 
8.Zpěvák Alois1960reg. muži N 
9.Čech Jan2004reg. sži N 
10.Achilles Jiří2006reg. mži N 
11.Kotásek Richard2005reg. mži N 
12.Sedláček Matěj2005reg. mži N 
TJ Sokol Mysločovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
2.Kolařík Milan st.1958reg. muži 201-240 
3.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-264 
4.Malota Filip2003reg. muži 241-264N 
5.Hobza Vojtěch2007nez. muži  
6.Gazdoš Martin1980nez. muži  
7.Hobza Richard2009nez. muži  
8.Ordáň David2005nez. muži  
9.Ordáň Štěpán2006nez. muži  
10.Pavlov Andrej2003nez. muži  
11.Pešica Daniel2005nez. muži  
12.Vrzala Jakub2006nez. muži  
13.Zapletal Vojtěch2003nez. muži  
14.Zatloukal Jan2006nez. muži  
SK Rokytnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žalek René1974reg. muži 161-180 
2.Ščuglík Jiří st.1963reg. muži 161-180 
3.Šuráň Zbyněk1982reg. muži 181-200 
4.Bureš Daniel2001reg. muži 181-200Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
5.Bureš Michal2004reg. muži 181-200Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
6.Černý Michal1999reg. muži 241-264N 
7.Hamalčík Radim2004nez. Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
8.Vilímková Marie1974reg. muži nez. 
9.Burešová Jana1974kraj. muži nez. 
10.Hrabinová Miroslava1977reg. muži nez. 
11.Salajka Martin1976reg. muži nez. 
SK Slopné "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Jakub1993reg. muži 241-264 
2.Petrů Daniel1978reg. muži 241-264 
3.Tkadlecová Tereza1999reg. muži 241-264 
4.Trunkát Evžen1984reg. muži 241-264 
5.Kozubík Jan1996reg. muži 241-264N 
6.Majzlík Tomáš2001reg. muži 241-264N 
7.Fiodor Daniel1971reg. muži N 
8.Řehák Martin1995reg. muži N 
9.Švach Štěpán1995reg. muži - 
Orel Kašava "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černoch Břetislav1953reg. muži 161-180 
2.Marušák Daniel1998reg. muži 181-200 
3.Holík František1951reg. muži 201-240 
4.Šála Jaromír1967reg. muži 201-240 
5.Minařík Ivan1962reg. muži 181-200N 
6.Křižka Tomáš2003reg. muži 241-264N 
7.Kruťa Michal2002reg. muži 241-264N 
8.Milar David1976reg. muži N 
9.Křižka Ladislav ml.1993reg. muži N 
10.Marcoň Jan2003reg. muži N 
Pohár ReSST Zlín
TJ Sokol Jasenná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromčák Petr1982reg. muži 71-80 
2.Petrů Stanislav1986reg. muži 101-120 
3.Vávra Jaromír1952reg. muži 181-200 
4.Lenczyk Dušan1973reg. muži 201-240 
5.Glück Zdeněk1956reg. muži 201-240 
6.Tomanec Libor1990nez. muži  
7.Fila Robin1999nez. muži  
8.Františák Václav1994nez. muži  
Slovan Luhačovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmolík Milan1964reg. muži 101-120 
2.Böhm Jiří1964reg. muži 141-160 
3.Heinrich Ladislav1962reg. muži 201-240 
4.Výmola Karel1946reg. muži 201-240N 
5.Hanák Jaromír1936nez. muži N 
Slovan Luhačovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macík Jan1980reg. muži 141-160N 
2.Tomášek Ivan1967reg. muži 161-180 
3.Žmolík Pavel1985reg. muži 201-240 
4.Štourač Michal1995reg. muži 241-264N 
Orel Zlín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Pavel1988kraj. muži 91-100 
2.Orság Erik1996reg. muži 61-70 
3.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 61-70N 
4.Vítek Milan1961reg. muži 71-80 
5.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 71-80 
6.Klímek Zdeněk1980reg. muži 71-80N 
7.Bezděková Gábina1972reg. muži 81-90 
8.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 81-90 
9.Svoboda Miroslav1977reg. muži 81-90 
10.Šaur David1988reg. muži 91-100 
11.Klímek Tomáš1981nez.  
Orel Zlín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jan1944reg. muži 91-100N 
2.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 101-120 
3.Novák Josef1997reg. muži 101-120 
4.Veselka David1993reg. muži 121-140 
5.Výmola Patrik2000reg. muži 121-140 
6.Bezděková Kristýna2000reg. muži 161-180 
7.Zámečníková Iveta1970reg. muži 181-200 
8.Slouka Lukáš1988reg. muži 201-240 
9.Slouka Břetislav1961reg. muži 201-240 
10.Karbus Dominik1998reg. muži 241-264N 
11.Novotný Oldřich1948nez.  
12.Marek David2002nez.  
13.Krahula Tomáš2006nez.  
14.Ondra Vojtěch2004nez.  
15.Zeman Vojtěch2003nez.  
FS Napajedla
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Slavomír1961reg. muži 121-140 
2.Hastík Petr1947reg. muži 161-180 
3.Jestříbek Martin1976reg. muži 181-200 
4.Koščo Peter1984reg. muži - 
5.Malovaný Radek1991reg. muži 121-140 N 
6.Mikulka Petr1984reg. muži 101-120 
7.Ratiborský Pavel1962reg. muži 71-80 
8.Škrabala Jaroslav1952reg. muži 101-120 N 
9.Tesař Tomáš1988reg. muži 101-120 
10.Tomek Miroslav1958reg. muži 101-120 
11.Truhlář Martin1991reg. muži 161-180 N 
12.Vlček Lubomír1952reg. muži - 
13.Zatloukal Darek1967reg. muži 161-180 N 
ST Slovácká Sparta Spytihněv
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bilíček David1975reg. muži 161-180 
2.Bilíček František1955reg. muži 201-240 
3.Kotásek Petr1975reg. muži 201-240 
4.Vondráček Tomáš1990reg. muži 201-240 
5.Nováček Karel1971reg. muži 201-240N 
6.Rizovski Ivan1970reg. muži 241-264 
7.Šanda Zbyněk1972reg. muži N 
8.Bednařík Robert1969reg. muži N 
9.Škrabal Zbyněk1971reg. muži N 
10.Zpěvák Alois1960reg. muži N 
TJ Sokol Kostelec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 61-70 N 
2.Paďour Ladislav1987reg. muži 71-80N 
3.Fišer Jiří1980reg. muži 121-140 
4.Huňka Tomáš1981reg. muži 121-140 
5.Výmola Antonín1941reg. muži 121-140N 
6.Koiš Jaroslav1962reg. muži 141-160N 
7.Vašík Pavel1964reg. muži 161-180 
8.Svoboda David2000reg. muži 181-200 
9.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 181-200 
10.Kopečný Roman2004reg. muži 201-240 
11.Dvořák Jakub2003reg. muži 241-264 
12.Vlček Jan2003reg. muži 241-264 
SK Slopné "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kužela Marek1976reg. muži 81-90 
2.Malý David1993reg. muži 91-100 
3.Žáček Libor1992reg. muži 91-100 
4.Kolařík Jakub1989reg. muži 121-140 
5.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
6.Surá Kateřina1972reg. muži 241-264 
7.Váňa Václav1961reg. muži 241-264 
8.Váňa Jakub1993reg. muži 241-264 
9.Belžík Rostislav1969reg. muži 241-264N 
10.Sušen Jaroslav1977reg. muži N 
SK Slopné "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milis Ladislav1973reg. muži 121-140 
2.Tkadlec Petr1969reg. muži 141-160 
3.Trunkát Josef1985reg. muži 141-160 
4.Surý Patrik1972reg. muži 161-180 
5.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 201-240 
6.Tkadlecová Tereza1999reg. muži 241-264 
7.Trunkát Evžen1984reg. muži 241-264 
8.Petrů Daniel1978reg. muži 241-264 
9.Majzlík Tomáš2001reg. muži 241-264N 
TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chytil Jan1984reg. muži 121 
2.Miko Petr1965reg. muži 101 
3.Mikulec Karel1975reg. muži 91 
4.Šebesta Petr1974reg. muži 141 
5.Šuráň Adam1992reg. muži 121 
6.Miko Lubomír1967reg. muži 71 
7.Novák Vítězslav1974reg. muži 241 
TJ Sokol Valašské Klobouky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maniš Dalibor1962reg. muži 71-80 
2.Raška Miroslav1972reg. muži 91-100 
3.Fojtů Dalibor1966reg. muži 161-180 
4.Kyjanka Petr1990reg. muži 181-200 
5.Juřica Petr1972reg. muži 181-200 
6.Raška Martin2001reg. muži 181-200 
7.Ďulík František1961reg. muži 201-240 
8.Fojtík Ladislav1970reg. muži 201-240 
9.Bělaška Martin1993reg. muži 71-80N 
10.Bělaška Josef1961reg. muži 121-140N 
11.Mikulčík Tomáš1972reg. muži 201-240N 
12.Zikmund Petr1985reg. muži N 
13.Nahodil Jan1957reg. muži N 
14.Šulc Milan1959reg. muži N 
15.Pozlovský Karel1959reg. muži N 
16.Kostka Milan1989reg. muži N 
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný David1982kraj. muži 121-130 
2.Nepimach David1974kraj. muži 171-180 
3.Barbořík Ivan1956reg. muži 40N 
4.Gregor Radek1974reg. muži 141-160 
5.Hochmajer Petr1952reg. muži 161-180N 
6.Gálík Jaromír1968reg. muži 241-264N 
TJ Štítná "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Petr1957kraj. muži 71-80 
2.Trčka Petr1959kraj. muži 71-80 
3.Šuráň Jiří1987kraj. muži 101-120 
4.Šuráň Petr1958kraj. muži 141-160 
TJ Štítná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrů František1983kraj. muži 121-140 
2.Maryáš Jaroslav1951kraj. muži 141-160 
3.Strnad Filip1997kraj. muži 161-180 
4.Pinďák Miroslav1967kraj. muži 161-180 
5.Faldík František1964kraj. muži 201-240 
6.Hnaníček Josef1964nez. muži  
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 101-120 
2.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
3.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-264 
4.Gazdoš Martin1980nez. muži  
5.Hobza Richard2009nez. muži  
6.Hobza Vojtěch2007nez. muži  
7.Kolařík Milan st.1958reg. muži 201-240 
8.Mokrý Filip1992reg. muži 121-140 
9.Musil Josef1954reg. muži 121-140N 
10.Pavlov Andrej2003nez. muži  
11.Rašík David2000reg. muži 181-200 
12.Šidlík Jaromír1938reg. muži 181-200 
13.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
14.Zapletal Vojtěch2003nez. muži  
SK Louky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš1975reg. muži 61-70 
2.Pastyřík Miroslav1985reg. muži 81-90 
3.Pastyřík Petr1987reg. muži 101-120 
4.Rádle Václav1949reg. muži nez. 
KPST - SK Louky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zubík Libor1966reg. muži 141-160 
2.Pišín Miroslav1968reg. muži 161-180 
3.Gottwald Michal1969reg. muži 201-240 N 
KPST - SK Louky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustrová Zuzana1978reg. muži 181-200 
2.Volf Jiří1977reg. muži 201-240 
3.Mareček Ivo1968reg. muži 201-240 
KPST - SK Louky "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolesa Václav1959reg. muži 201-240 
2.Ondruška František1976reg. muži 201-240 
3.Kolomazník Radek1972reg. muži 241-264 
KPST - SK Louky "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teichmann Petr2001reg. muži 241-264 
2.Kolomazník Antonín1994reg. muži 241-264 N 
3.Veselý Petr1977reg. muži nez. 
RS 4. AA třídy
TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtů Dalibor1966reg. muži 161-180 
2.Kyjanka Petr1990reg. muži 181-200 
3.Juřica Petr1972reg. muži 181-200 
4.Raška Martin2001reg. muži 181-200 
5.Ďulík František1961reg. muži 201-240 
6.Fojtík Ladislav1970reg. muži 201-240 
7.Mikulčík Tomáš1972reg. muži 201-240N 
8.Zikmund Petr1985reg. muži N 
9.Nahodil Jan1957reg. muži N 
10.Pozlovský Karel1959reg. muži N 
11.Šulc Milan1959reg. muži N 
12.Kostka Milan1989reg. muži N 
Orel Zlín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Josef1997reg. muži 101-120 
2.Výmola Patrik2000reg. muži 121-140 
3.Veselka David1993reg. muži 121-140 
4.Bezděková Kristýna2000reg. muži 161-180 
5.Zámečníková Iveta1970reg. muži 181-200 
6.Slouka Lukáš1988reg. muži 201-240 
7.Slouka Břetislav1961reg. muži 201-240 
8.Karbus Dominik1998reg. muži 241-264N 
9.Hloušek Jonáš2006kraj. nži 12 
10.Krahula Tomáš2006nez.  
11.Dittrich Tomáš2004nez.  
12.Závodský Tomáš2005nez.  
13.Ovesná Vendula2003nez.  
TJ Vysoké Pole "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Pavel1973reg. muži 161-180 
2.Jatel Radek1966nez. muži 241-264N 
3.Machů Josef1972reg. muži 241-274 
4.Stružka Vítězslav1988reg. muži 201-240 
5.Kovařík Miroslav1955nez. muži 181-200N 
6.Struška Libor1997reg. muži 241-274 
Sport centrum Bylnice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 121-140 
2.Fojtík Jakub2002reg. dci 201-240 
3.Martiška Petr1997reg. muži 201-240 
4.Gajdoš Marek2001reg. dci 201-240 
5.Blabla Tomáš1999reg. muži 201-240 N 
6.Račák Vítězslav1950reg. muži 201-240 N 
7.Holba Josef2001reg. dci 241-264 
8.Solař Karel1999nez. muži  
KPST - SK Louky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pišín Miroslav1968reg. muži 161-180 
2.Šustrová Zuzana1978reg. muži 181-200 
3.Mareček Ivo1968reg. muži 201-240 
4.Volf Jiří1977reg. muži 201-240 
5.Gottwald Michal1969reg. muži 201-240 N 
6.Krajčovič Michal1974reg. muži 201-240 N 
7.Rádle Václav1949reg. muži nez. 
SK Rokytnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žalek René1974reg. muži 161-180 
2.Ščuglík Jiří st.1963reg. muži 161-180 
3.Šuráň Zbyněk1982reg. muži 181-200 
4.Bureš Michal2004reg. muži 181-200Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
5.Bureš Daniel2001reg. muži 181-200Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
6.Burešová Jana1974kraj. muži nez. 
7.Vilímková Marie1974reg. muži nez. 
8.Černý Michal1999reg. muži 241-264N 
9.Hamalčík Radim2004nez. Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
10.Hrabinová Miroslava1977reg. muži nez. 
11.Salajka Martin1976reg. muži nez. 
Orel Kašava "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černoch Břetislav1953reg. muži 161-180 
2.Marušák Daniel1998reg. muži 181-200 
3.Holík František1951reg. muži 201-240 
4.Šála Jaromír1967reg. muži 201-240 
5.Minařík Ivan1962reg. muži 181-200N 
6.Křižka Tomáš2003reg. muži 241-264N 
7.Kruťa Michal2002reg. muži 241-264N 
8.Milar David1976reg. muži N 
9.Křižka Ladislav ml.1993reg. muži N 
10.Marcoň Jan2003reg. muži N 
TJ Sokol Salaš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Leopold1959reg. muži 201-240 
2.Valášek Igor1978reg. muži 201-240 
3.Tomášek Martin1970reg. muži 201-240 
4.Nevělík Zdeněk1951reg. muži 201-240N 
5.Tomášek Martin ml.1997reg. muži 241-264N 
6.Žídek Zdeněk1987reg. muži 241-264N 
7.Vančík Martin1976reg. muži 201-240 
RS 4. BB třídy
TJ Sokol Mysločovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
2.Kolařík Milan st.1958reg. muži 201-240 
3.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-264 
4.Malota Filip2003reg. muži 241-264N 
5.Hobza Vojtěch2007nez. muži  
6.Gazdoš Martin1980nez. muži  
7.Hobza Richard2009nez. muži  
8.Ordáň David2005nez. muži  
9.Ordáň Štěpán2006nez. muži  
10.Pavlov Andrej2003nez. muži  
11.Pešica Daniel2005nez. muži  
12.Vrzala Jakub2006nez. muži  
13.Zapletal Vojtěch2003nez. muži  
14.Zatloukal Jan2006nez. muži  
SK Slavičín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtů Jaromír1953reg. muži 181-200 
2.Rohlena Ivo1972reg. muži 181-200 
3.Droščák Jan ml.2003reg. muži 241-264 
4.Plášek Hubert2002reg. muži 241-264 
5.Plášek Jonáš2000reg. muži 241-264 
6.Drápala Tobiáš2003reg. muži 241-264N 
7.Fojtík Adam2003reg. muži 241-264N 
8.Rohlena Jiří1948nez. muži  
9.Kovařík Luděk st.1975nez. muži  
10.Zabloudil Jiří1959nez. muži  
11.Sedláček Josef2007reg. muži N 
12.Rak Petr2006reg. muži N 
13.Petráš Michal2005reg. muži N 
14.Jančařík Martin2006reg. muži N 
ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Karel1971reg. muži 201-240N 
2.Rizovski Ivan1970reg. muži 241-264 
3.Maršálek Martin1965reg. muži N 
4.Vondráček Tomáš st.1972reg. muži N 
5.Šanda Zbyněk1972reg. muži N 
6.Bednařík Robert1969reg. muži N 
7.Zpěvák Alois1960reg. muži N 
8.Kotásek Richard2005reg. mži N 
9.Čech Jan2004reg. sži N 
10.Sedláček Matěj2005reg. mži N 
11.Achilles Jiří2006reg. mži N 
12.Škrabal Zbyněk1971reg. muži N 
SK Slopné "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Jakub1993reg. muži 241-264 
2.Petrů Daniel1978reg. muži 241-264 
3.Tkadlecová Tereza1999reg. muži 241-264 
4.Trunkát Evžen1984reg. muži 241-264 
5.Majzlík Tomáš2001reg. muži 241-264N 
6.Kozubík Jan1996reg. muži 241-264N 
7.Řehák Martin1995reg. muži N 
8.Kozubík Pavel1992reg. muži N 
9.Fiodor Daniel1971reg. muži N 
10.Chlud Jan1992reg. muži N 
11.Švach Štěpán1995reg. muži - 
SK Slopné "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňas Zdeněk1956reg. muži 201-240 
2.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 201-240 
3.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
4.Surá Kateřina1972reg. muži 241-264 
5.Váňa Václav1961reg. muži 241-264 
6.Belžík Rostislav1969reg. muži 241-264N 
7.Kolařík Josef1968reg. muži N 
8.Kozubík Jiří1977reg. muži N 
TJ Sokol Kostelec "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jakub2003reg. muži 241-264 
2.Vlček Jan2003reg. muži 241-264 
3.Juránek Radim1961reg. muži 241-264N 
4.Svoboda Filip1997reg. muži 241-264N 
5.Jonák František2005nez. muži  
6.Podhajský Jakub2005nez. muži  
7.Zajíček Teo2007nez. muži  
8.Mysliveček Jan2009nez. muži  
9.Polášek Daniel2009nez. muži  
10.Hlavicová Dagmara2008nez. muži  
11.Fišerová Natálie2008nez. muži  
12.Surá Lucie1999nez. muži  
TJ Sokol Šarovy "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panoš Radovan1975reg. muži 141-160 
2.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 N 
3.Svoboda Milan1968reg. muži 181-200 
4.Weiss Jaromír1956reg. muži 241-264 
5.Soukup Radek1979reg. muži 241-264 N 
6.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-264 N 
7.Zikmund Marek1998reg. muži 241-264 N 
8.Úředníček Petr1978reg. muži 241-264 N 
9.Fusek Martin1973reg. muži 241-264 N 
10.Večeřa Miroslav1966nez.  
11.Balšán Matěj2003nez.  
12.Kovačíková Michaela2002nez.  
13.Křenová Eva2006nez.  
14.Lišaník Josef1964nez.  
15.Svoboda Milan ml.2006nez.  
KPST - SK Louky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolesa Václav1959reg. muži 201-240 
2.Ondruška František1976reg. muži 201-240 
3.Kolomazník Radek1972reg. muži 241-264 
4.Kolomazník Antonín1994reg. muži 241-264 N 
5.Teichmann Petr2001reg. muži 241-264 
6.Gabrhelík Jiří1972reg. muži nez. 
7.Veselý Petr1977reg. muži nez. 
8.Hornáček Dušan1973reg. muži nez. 
9.Chromčák Jan1980reg. muži nez. 
KST Zlín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ovesný Vratislav2007reg. muži 241-264 
2.Kudělka Matyáš2006reg. muži 241-264 
3.Šerý Ondřej2005reg. muži 241-264N 
4.Ždánský Vojtěch2008kraj. sži 53 
5.Dufek Filip2009kraj. sži 66 
6.Málek Tomáš2009kraj. sži 79 
7.Ďulák Michal2007kraj. sži 80 
8.Březina Radovan2009kraj. sži 81 
9.Ševčík Antonín2007kraj. nži 14 
10.Šedivá Martina2007kraj. dky 16 
11.Dufek Aleš1973nez. xxx 
12.Juřica Jan2006nez. xxx 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy