Soupisky
Okresní přebor I. třídy
TJ Sokol Nížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Miroslav1974kraj. muži 131.-150. 
2.Sobotka Jaroslav1973kraj. muži 151.-180. 
3.Velín Jiří1983reg. muži 41.-50. 
4.Eliáš Bohuslav1984reg. muži 101.-110. 
5.Jaroš Petr1977reg. muži 101.-110. 
6.Brabec Zdeněk1960reg. muži 111.-120. 
7.Filip Jakub1990reg. muži 121.-130. 
8.Beránek Michal1993reg. muži 131.-140. 
9.Vlček Zdeněk1975reg. muži 191.-200. 
10.Filip Tomáš1991reg. muži 161.-170. 
11.Neuvirt Stanislav1949reg. muži 231.-240. 
12.Fiksa Patrik1987reg. muži 241.-250. 
13.Mokrý Zdeněk1985reg. muži 271.-280. 
14.Špaček Tomáš1992reg. muži 271.-280. 
15.Limon Martin1990reg. muži 281.-290. 
Stolní tenis Velké Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Ivan1976reg. muži 61.-70. 
2.Klíma Tomáš1978nez. muži - 
3.Kořínek Stanislav1954reg. muži 71.-80. 
4.Buk Radek1981reg. muži 81.-90. N 
5.Dvořák František1965reg. muži 121.-130. 
6.Holík Vratislav1989reg. muži 151.-160. 
7.Minařik Jakub1997reg. muži 191.-200. 
8.Kališ Petr2001reg. dci 241.-250. 
9.Přikryl Radek2001reg. dci 241.-250. N 
10.Říkovský Aleš1967nez. muži  
Ostrov nad Oslavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Stanislav1948reg. muži 51-60 
2.Klusáček Jakub st.1999reg. muži 251-260 
3.Císař Pavel1998reg. muži OP nez 
4.Humlíček Jan1972reg. muži 51-60 
5.Melichar Jaroslav1966reg. muži 221-230 
6.Plachý Ladislav1957reg. muži 81-90 
7.Poledna Martin1968reg. muži OP nez 
TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šumšál Patrik1992kraj. muži 131-150 
2.Šikula Michal st.1964reg. muži 41-50 
3.Pustina Jiří1965reg. muži 61-70 
4.Urbánek Filip1979reg. muži 61-70 
5.Syrový Karel1961reg. muži 101-110 
6.Skřepek Miroslav1958nez. muži  
TK Autocolor Oslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený David1994reg. muži 51.-60. 
2.Bazala Milan1969reg. muži 61.-70. 
3.Klusáček Patrik1992reg. muži 81.-90. 
4.Hladík Zdeněk1979reg. muži 111.-120. 
5.Šoukal František1958reg. muži 81.-90. 
6.Bazala Jindřich1967reg. muži 111.-120. 
7.Těžký Milan1963reg. muži 111.-120. 
8.Jaša Jaroslav1957reg. muži 141.-150. 
9.Trutna Jaroslav1961reg. muži 151.-160. 
10.Hrůza Vlastimil1999reg. muži 161.-170. 
11.Zelený Tomáš1991reg. muži 161.-170. 
12.Špaček Vladimír1946reg. muži 181.-190. 
13.Štěpánek Jiří1969reg. muži 201.-210. 
14.Doležal Jaroslav1940reg. muži 261.-270. 
SK Sokol Lhotky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Petr1981reg. muži 51-60 
2.Procházka Josef1968reg. muži 61-70 
3.Chylík Aleš1976reg. muži 71-80 
4.Nevrtal Zdeněk1959reg. muži 81-90 
5.Doubek Karel1984reg. muži 91-100 
6.Vondrák Petr1984reg. muži 161-170 
7.Rössler Josef1975reg. muži 181-190 
8.Krčál Ondřej1978reg. muži 191-200 
9.Trojan Jan1987reg. muži 221-230 
10.Kupka Vítězslav1992reg. muži 241-250 
11.Marek Luboš1992reg. muži 291-300 
TJ Spartak Velká Bíteš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koukola Michal1974reg. muži 31.-40. 
2.Kopáček Vladimír1964reg. muži 121.-130. 
3.Dvořák Jiří1964reg. muži 131.-140. 
4.Zezulová Lucie1975reg. muži 141.-150. 
5.Kopáček Luboš1966reg. muži 141.-150. 
6.Ošmera Ladislav1958reg. muži 141.-150. 
7.Vala Miloš1979reg. muži 151.-160. 
8.Musil Jan1955reg. muži 211.-220. 
9.Vala Daniel2004reg. muži 241.-250. 
10.Pelikán Lukáš2001reg. muži 231.-240. 
11.Borkovec Vojtěch2001reg. muži 271.-280. 
TJ Sokol Polnička B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odvárka Josef1959reg. muži 71-80 
2.Bartoš Jiří1977reg. muži 91-100 
3.Beznoska Jiří1959reg. muži 91-100 
4.Musil Dominik1997reg. muži 91-100 
5.Wimmer Bohumír1953reg. muži 101-100 
6.Cempírek Jaroslav ml.1975reg. muži 121-160 
7.Cempírek Jaroslav st.1951reg. muži 141-150 
8.Brustmann Jaroslav1956reg. muži 161-170 
9.Sobotka Michal1999reg. muži 191-200 
TJ Žďár nad Sázavou E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štola Dušan1973reg. muži 51-60 
2.Němeček František1956reg. muži 51-60 
3.Chytal Zdeněk1962reg. muži 61-70 
4.Švoma Vít1996reg. muži 61-70 
5.Malec Jiří1954reg. muži 81-90 
6.Samek Vojtěch1999reg. muži 91-100 
7.Bílek Josef1957reg. muži 91-100 
8.Hruška Jiří1955reg. muži 111-120 
9.Minčev Ondřej1998reg. muži 141-150 
10.Jírek Jan2003reg. muži 161-170 
11.Janáčková Lucie2004reg. muži 181-190 
12.Němcová Eliška2000reg. muži 181-190 
13.Hamáková Pavlína2000reg. muži 181-190 
14.Fňukal Radek2002nez. muži 191-200 
15.Janáček Josef2002reg. muži 281-290 
16.Dočekal Dalibor1958nez. muži  
TJ Sokol Rovečné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Ivo st.1961reg. muži 31-40 
2.Doskočil Břetislav1961reg. muži 41-50 
3.Hrstka Milan ml.1998reg. muži 51-60 
4.Moravec Zdeněk1958nez. muži 51-60 
5.Čech Eduard1985reg. muži 61-70 
6.Lefler Lubomír1984reg. muži 121-130 
7.Hrstka Milan st.1959reg. muži 151-160 
8.Kleinbauer Martin1986reg. muži 161-170 
9.Skoumal Vít1977reg. muži 201-210 
10.Kadlec Josef1959reg. muži 251-260 
11.Hegr František1968reg. muži 271-280 
12.Doskočilová Jana1990nez.  
Okresní přebor II. třídy
SK Nové Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišar Jiří1985reg. muži 81.-90. 
2.Šmíd Martin1973reg. muži 81.-90. 
3.Langpaul Petr1984reg. muži 101.-110. 
4.Mokrý Martin1983reg. muži 111.-120 
5.Štursa Radovan1968reg. muži 111.-120. 
6.Štursa Radek1991reg. muži 191.-200. 
7.Halík Josef1972reg. muži 221.-230 
8.Klimeš Tomáš1990reg. muži 241.-250. 
9.Rosecký Patrik2001reg. muži 291.-300. 
10.Vencálek David2000reg. muži 301.-310. 
11.Němec Tomáš2001nez. muži 301.-310. 
SK Ježek Velké Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juda Zdenek1996reg. muži 76 
2.Svoboda Petr1972reg. muži 85 
3.Čada Michal1982reg. muži 106 
4.Šoukal Kamil1980reg. muži 114 
5.Chmel František1951reg. muži 141 
TJ Nové Město na Moravě B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas Tomáš1994kraj. muži 80-90 okr. 
2.Kupka Petr1964kraj. muži 110-120 okr. 
3.Krontorád Vít1973kraj. muži 150-160 okr. 
4.Gazi Miroslav1998kraj. muži 150-160 okr. 
5.Kula Jiří1979kraj. muži 180-190 okr. 
6.Pohanka Filip1999kraj. dci 200-210 okr. 
7.Vinkler Pavel1962kraj. muži 240-250 okr. 
8.Nečas Jan1990kraj. muži 260-270 okr. 
9.Lukeš Stanislav1989reg. muži 270-280 
10.Gaži Patrik2003reg. sži 340-350 
11.Dostál Ondřej2002reg. dci 340-350 
12.Mokrý Daniel2003reg. sži 350-360 
13.Máček Jakub2002reg. dci 350-360 
TJ Sokol Nové Veselí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landsman Jan1952reg. muži 81-90 
2.Vencálek Libor st.1975reg. muži 91-100 
3.Pohanka Leoš1956reg. muži 111-120 
4.Vencálek Libor ml.2003reg. muži 131-140 
5.Pohanka Zdeněk1951reg. muži 141-150 
6.Sedlák Jan1960reg. muži 141-150 
7.Pohanka Josef st.1953reg. muži 171-180 
8.Horký Martin1974reg. muži 181-190 
9.Soukalová Alena1978reg. muži 191-200 
10.Vencálková Monika1999reg. muži 231-240 
11.Hladík Vladimír1979reg. muži 231-240 
12.Vítek Miloš1999reg. muži 271-280 
13.Štohanzlová Petra1977reg. muži 301-310 
14.Šikl Martin1999reg. muži 301-310 
TJ Netín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Karel1966reg. muži 121.-130. 
2.Dvořák Tomáš1989reg. muži 121.-130. 
3.Sysel Jaroslav1974reg. muži 121.-130. 
4.Skryja Jiří1967reg. muži 131.-140. 
5.Král Pavel1969reg. muži 131.-140. 
6.Hlávka Richard1962reg. muži 151.-160. 
7.Pejchal Bohumil1959reg. muži 161.-170. 
8.Puža František1957reg. muži 171.-180. 
9.Blažek Václav1958nez. muži 181.-190. 
10.Motyčka Oto1975nez. muži 271.-280. 
SK Vídeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedoma Jan1970reg. muži 61.-70. 
2.Ambrož Marek1974reg. muži 81.-90. 
3.Pekárek Stanislav1973reg. muži 131.-140. 
4.Šoukal Miloš1975reg. muži 221.-230. 
5.Studený Zdeněk1975reg. mži 281.-290. 
6.Starý Josef1998reg. muži 141.-150.Střídavý start z TJ Bory
TJ Jiskra Vojnův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartůšek Miroslav1956reg. muži 75 
2.Trávníček Jan1957reg. muži 80 
3.Maša Stanislav1969reg. muži 151 
4.Hendl Michal1980reg. muži 152 
5.Harhovský Jan1975reg. muži nez. 
6.Ročárek Jan1985reg. muži nez. 
7.Machovec Petr1984reg. muži nez. 
TJ Řečice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Luděk1961reg. muži 91.-100. 
2.Šebek Václav1976reg. muži 101.-110. 
3.Šandera Ondřej1985reg. muži 161.-170. 
4.Mahel David1984reg. muži 221.-230. 
5.Šandera Josef ml.1989reg. muži 291.-230 
6.Šandera Josef1959nez. muži  
7.Kříž Tomáš1990nez. muži  
Fryšava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Romeniuk Libor1970reg. muži 74 
2.Nekuža Miroslav1955reg. muži 104 
3.Romeniuk Patrik1994reg. muži 292 
4.Tlustoš Jiří1948nez. muži  
5.Němec Filip1994nez. muži  
6.Vambera Jakub1993nez. muži  
7.Musil Petr2003nez. muži  
8.Havlíček Lukáš2000reg. muži 243Střídavý start z TJ Sokol Sněžné
TJ Žďár nad Sázavou F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malec Jiří1954reg. muži 81-90 
2.Samek Vojtěch1999reg. muži 91-100 
3.Bílek Josef1957reg. muži 91-100 
4.Hruška Jiří1955reg. muži 111-120 
5.Minčev Ondřej1998reg. muži 141-150 
6.Jírek Jan2003reg. muži 161-170 
7.Němcová Eliška2000reg. muži 181-190 
8.Janáčková Lucie2004reg. muži 181-190 
9.Hamáková Pavlína2000reg. muži 181-190 
10.Fňukal Radek2002nez. muži 191-200 
11.Janáček Josef2002reg. muži 281-290 
12.Veselý Jan1987nez. muži  
Okresní přebor III. třídy
TJ Sokol Nížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabec Zdeněk1960reg. muži 111.-120. 
2.Jaroš Petr1977reg. muži 101.-110. 
3.Filip Jakub1990reg. muži 121.-130. 
4.Beránek Michal1993reg. muži 131.-140. 
5.Filip Tomáš1991reg. muži 161.-170. 
6.Vlček Zdeněk1975reg. muži 191.-200. 
7.Neuvirt Stanislav1949reg. muži 231.-240. 
8.Fiksa Patrik1987reg. muži 241.-250. 
9.Mokrý Zdeněk1985reg. muži 271.-280. 
10.Špaček Tomáš1992reg. muži 271.-280. 
11.Limon Martin1990reg. muži 281.-290. 
12.Melichar Tomáš2000reg. muži N 
13.Kučera Jan st.1964reg. muži N 
14.Pokorný Miroslav1951reg. muži N 
TJ Škrdlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Luboš1966reg. muži 111. 
2.Příbramský Jaroslav1955reg. muži 112. 
3.Brož Martin1983reg. muži 154. 
4.Kubík Jaromír1965reg. muži 217. 
5.Sobotka Josef1965reg. muži 223. 
6.Kocián Bohuslav1954nez. muži  
TJ Netín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Pavel1969reg. muži 131.-140. 
2.Hlávka Richard1962reg. muži 151.-160. 
3.Pejchal Bohumil1959reg. muži 161.-170. 
4.Puža František1957reg. muži 171.-180. 
5.Blažek Václav1958nez. muži 181.-190. 
6.Motyčka Oto1975nez. muži 271.-280. 
7.Píbil Zdeněk1959nez. muži  
8.Pospíchal Petr1983nez. muži  
TJ Bory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Starý Josef1998reg. muži 141.-150. 
2.Komínek Zdeněk1975reg. muži 151.-160. 
3.Krejčí Vladimír1963reg. muži 161.-170. 
4.Dufek František1965reg. muži 181.-190. 
5.Ochrana Miroslav1972reg. muži 201.-210. 
6.Chalupa Ondřej1984nez.  
TK Autocolor Oslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoukal František1958reg. muži 81.-90. 
2.Bazala Jindřich1967reg. muži 111.-120. 
3.Těžký Milan1963reg. muži 111.-120. 
4.Jaša Jaroslav1957reg. muži 141.-150. 
5.Trutna Jaroslav1961reg. muži 151.-160. 
6.Hrůza Vlastimil1999reg. muži 161.-170. 
7.Zelený Tomáš1991reg. muži 161.-170. 
8.Špaček Vladimír1946reg. muži 181.-190. 
9.Štěpánek Jiří1969reg. muži 201.-210. 
10.Doležal Jaroslav1940reg. muži 261.-270. 
11.Bazala Jiří1977nez. muži  
12.Bazala Jan1993nez. muži  
TJ Sokol Malá Losenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonák Jaromír1979reg. muži 101 
2.Koubek Vladimír1957reg. muži 128 
3.Pohanka Karel1968reg. muži 150 
4.Pohanka Tomáš1995reg. muži 172 
5.Urban Jiří1992reg. muži 189 
6.Rosecký Michal1993reg. muži 234 
7.Vytlačil David2000reg. muži 258 
8.Čejka Marek1999reg. muži 287 
9.Kliment Petr1959reg. muži 305 
10.Halík Dominik1997reg. muži 295 
KST Borovnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesárek Luboš1982reg. muži 99 
2.Přívětivý Miroslav1970reg. muži 105 
3.Hloušek František1972reg. muži 138 
4.Tesárek Josef1973reg. muži 202 
5.Šikula Pavel ml.1989reg. muži 253 
6.Semerád Jiří1950reg. muži 255 
7.Augustin Roman1980reg. muži 281 
8.Prášil Petr1968reg. muži 291 
9.Neděla Aleš1981reg. muži nez. 
10.Kovář Josef1964reg. muži 231-240 
11.Růžička Milan1974reg. muži 241-250 
TJ Spartak Velká Bíteš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopáček Luboš1966reg. muži 141.-150. 
2.Ošmera Ladislav1958reg. muži 141.-150. 
3.Vala Miloš1979reg. muži 151.-160. 
4.Musil Jan1955reg. muži 211.-220. 
5.Pelikán Lukáš2001reg. muži 231.-240. 
6.Vala Daniel2004reg. muži 241.-250. 
7.Vaculík Ladislav1964reg. muži 261.-270. 
8.Borkovec Vojtěch2001reg. muži 271.-280. 
9.Svoboda Tomáš2002reg. muži 271.-280. 
10.Janda Jakub2002reg. muži 291.-300. 
11.Janda Robert1975reg. muži 291.-300. 
TJ Sokol Polnička C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wimmer Bohumír1953reg. muži 101-100 
2.Cempírek Jaroslav st.1951reg. muži 141-150 
3.Cempírek Jaroslav ml.1975reg. muži 151-160 
4.Brustmann Jaroslav1956reg. muži 161-170 
5.Sobotka Michal1999reg. muži 191-200 
6.Živný Roman1968reg. muži 251-260 
7.Sobotka David1976reg. muži 291-230 
8.Cempírek Jaroslav2003reg. muži 301-310 
9.Hošek Rostislav1973reg. muži 301-310 
10.Machová Tereza1999reg. muži 301-310 
11.Menčík Lukáš1999nez.  
12.Zapletal Marian1975reg. muži 300-310 
TJ Žďár nad Sázavou G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minčev Ondřej1998reg. muži 141-150 
2.Jírek Jan2003reg. muži 161-170 
3.Němcová Eliška2000reg. muži 181-190 
4.Janáčková Lucie2004reg. muži 181-190 
5.Hamáková Pavlína2000reg. muži 181-190 
6.Fňukal Radek2002nez. muži  
7.Röhrich Milan1994reg. muži 201-210 
8.Janáček Josef2002reg. muži 281-290 
9.Kysilka Václav ml.2008nez. mži  
10.Řezníček Tomáš2008nez.  
11.Grubauer Pavel1951nez. muži  
12.Vítek Jiří1946nez. muži  
Okresní přebor IV. třídy
Stolní tenis Velké Meziříčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák František1965reg. muži 121.-130. 
2.Holík Vratislav1989reg. muži 151.-160. 
3.Minařik Jakub1997reg. muži 191.-200. 
4.Kališ Petr2001reg. dci 241.-250. 
5.Přikryl Radek2001reg. dci 241.-250. N 
6.Dvořák František st.1934nez. muži - 
7.Blažek Pavel1976nez. muži  
8.Bradáč Petr2004nez. sži  
9.Buková Tereza2007nez. nžy  
10.Hedvábný Lukáš2002nez. dci  
11.Homola Martin1979nez. muži  
12.Janšta Matěj2004nez. sži  
13.Kališ Pavel2003nez. sži  
14.Klíma Pavel1976nez. muži  
15.Krejčí Jakub2002nez. dci  
16.Molková Eliška2002nez. dky - 
17.Motáček Tomáš2004nez. sži  
18.Pavelec Radek2003nez. sži  
19.Sedláčková Adela2000nez. dky - 
20.Suchánek Petr1978nez. muži  
21.Blažek Filip2004nez. sži  
SK Dolní Heřmanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skryja Jan1995reg. muži 175.5 
2.Musil Kamil1975reg. muži 175.5 
3.Vala Martin1975reg. muži 205.5 
4.Borůvka Zdeněk1958reg. muži 205.5 
5.Vejmělek Michal1978reg. muži 215.5 
6.Bednář Miloš1976reg. muži 225.5 
7.Pelánek Leoš1983reg. muži 225.5 
8.Borůvka Jaroslav1952reg. muži 235.5 
9.Špaček Milan1994reg. muži 285.5 
10.Vejmělek Adam2004reg. sži 305.5 
TJ Poděšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráček Lubomír1953reg. muži 151. - 160. 
2.Štikar Jaroslav1957reg. muži 151. - 160. 
3.Kourková Jana1979reg. muži 161. – 170. 
4.Musil David1979reg. muži 181. 190. 
5.Neubauer Aleš1978reg. muži 191. – 200. 
6.Jaroš Radim1983reg. muži 191. – 200. 
7.Maša Petr1983reg. muži 191. – 200. 
8.Landová Jitka1965reg. muži 211. – 220. 
9.Slabá Stanislava1969reg. muži 251. - 260. 
10.Vejvodová Marie1987nez. muži 301. - 310. 
TJ Sokol Nové Veselí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pohanka Zdeněk1951reg. muži 141-150 
2.Sedlák Jan1960reg. muži 141-150 
3.Pohanka Josef st.1953reg. muži 171-180 
4.Horký Martin1974reg. muži 181-190 
5.Soukalová Alena1978reg. muži 191-200 
6.Vencálková Monika1999reg. muži 231-240 
7.Hladík Vladimír1979reg. muži 231-240 
8.Vítek Miloš1999reg. muži 271-280 
9.Štohanzlová Petra1977reg. muži 301-310 
10.Šikl Martin1999reg. muži 301-310 
11.Pohanka Josef ml.1983nez. muži  
TJ Sokol Jámy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Bohumil1972reg. muži 141-150 
2.Bratránek František1985reg. muži 171-180 
3.Hudeček Josef1990reg. muži 181-190 
4.Homolka Aleš1986reg. muži 301-310 
5.Janda Ondřej1986reg. muži 241-250 
6.Chroust Josef ml.1985reg. muži 211-220 
7.Dvořák Josef1991reg. muži 261-270 
8.Bratránek Lukáš1986reg. muži 261-270 
9.Kabrda Petr1991reg. muži 271-280 
10.Kondrát Lukáš1992reg. muži 281-290 
11.Kluch Tomáš1989reg. muži N 
12.Trojánek Zdeněk1997reg. muži 271-280 
SK Vepřová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Martin1988reg. muži 102 
2.Pospíchal Martin1985reg. muži 211 
3.Nejedlý Tomáš1987reg. muži 221 
4.Stehno Martin1999reg. dci 326 
5.Mach Václav2000reg. dci nez. 
6.Neubauer Marek1986reg. muži 201 
7.Štefáček Radim2000reg. dci nez. 
Orel Bystřice n.P.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Miroslav st.1955reg. muži 171,5 
2.Jakubec Břetislav1966reg. muži 191,5 
3.Smolík Miloslav1942reg. muži 211,5 
4.Dvořák Zdeněk1950reg. muži 211,5 
5.Vejrosta Zdeněk1947nez. muži  
6.Zítka Jan1976nez. muži  
7.Kopecký Rostislav1969nez. muži  
8.Nosek Patrik1995nez. muži  
SK Sázava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošek Jan1978reg. muži 101-110 
2.Linhart Radek1980reg. muži 131-140 
3.Ločárek Vlastimil1965reg. muži 211-220 
4.Krčál Petr1977nez. muži  
5.Coufal Zdeněk1968nez. muži  
6.Lipka Roman1976reg. muži 291-300 
7.Linhart Vít2002reg. muži 301-310 
8.Zástěra Petr ml.1997reg. muži 251-260Střídavý start z TJ Velká Losenice
SK Sokol Lhotky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubek Karel1984reg. muži 91-100 
2.Vondrák Petr1984reg. muži 161-170 
3.Rössler Josef1975reg. muži 181-190 
4.Krčál Ondřej1978reg. muži 191-200 
5.Trojan Jan1987reg. muži 221-230 
6.Kupka Vítězslav1992reg. muži 241-250 
7.Marek Luboš1992reg. muži 291-300 
8.Chylík Aleš ml.2006nez. mži N 
9.Chylík Šimon2009nez. nži N 
TJ Sokol Rovečné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Eduard1985reg. muži 61-70 
2.Lefler Lubomír1984reg. muži 121-130 
3.Hrstka Milan st.1959reg. muži 151-160 
4.Kleinbauer Martin1986reg. muži 161-170 
5.Skoumal Vít1977reg. muži 201-210 
6.Kadlec Josef1959reg. muži 251-260 
7.Hegr František1968reg. muži 271-280 
8.Sys Jaromír1962nez.  
9.Buršík Štěpán2003nez.  
10.Kadlec Ivo ml.1994nez.  
Okresní přebor V. třídy
TJ Sokol Nížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filip Tomáš1991reg. muži 161.-170. 
2.Vlček Zdeněk1975reg. muži 191.-200. 
3.Neuvirt Stanislav1949reg. muži 231.-240. 
4.Fiksa Patrik1987reg. muži 241.-250. 
5.Mokrý Zdeněk1985reg. muži 271.-280. 
6.Špaček Tomáš1992reg. muži 271.-280. 
7.Limon Martin1990reg. muži 281.-290. 
8.Melichar Tomáš2000reg. muži N 
9.Pokorný Miroslav1951reg. muži N 
10.Kučera Jan st.1964reg. muži N 
11.Mička Miroslav1965reg. muži N 
12.Vosmek Jan1994reg. muži N 
SK Dolní Heřmanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejmělek Michal1978reg. muži 215.5 
2.Bednář Miloš1976reg. muži 225.5 
3.Pelánek Leoš1983reg. muži 225.5 
4.Borůvka Jaroslav1952reg. muži 235.5 
5.Špaček Milan1994reg. muži 285.5 
6.Vejmělek Adam2004reg. sži 305.5 
7.Bednář Adam2005reg. mži N 
8.Neufuss Tomáš2004reg. sži N 
9.Šlapal Michal2005reg. mži N 
10.Špaček Mikuláš2004reg. sži N 
11.Strnad Bronislav1968reg. muži N 
12.Vala Martin ml.2005reg. sži N 
13.Kříž Nikola1974reg. muži N 
SK Moravec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Zdeněk1975reg. muži 224 
2.Uhlíř Oldřich ml.1988reg. muži 240 
3.Kovář Jaroslav1988reg. muži 256 
4.Červinka Pavel1964reg. muži 270 
5.Hladík Jiří1984reg. muži 290 
6.Hladík Tomáš1985nez.  
7.Fila Milan1995nez.  
8.Bubniak František1947nez.  
9.Tulis Luboš1986nez.  
10.Uhlíř Oldřich st.1962nez.  
SK Světnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maša Oldřich1995reg. muži 123 
2.Nedělka Aleš1984reg. muži 186 
3.Litochleb Miroslav1984reg. muži 228 
4.Pošvic Roman1971reg. muži 227 
5.Smolík Jaromír1966reg. muži 237 
6.Maša Pavel1975reg. muži 261 
7.Svatoš Stanislav1953reg. muži 272 
8.Nedělka Josef1954reg. muži 282 
TJ Nové Město na Moravě C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kula Jiří1979kraj. muži 180-190 okr. 
2.Pohanka Filip1999kraj. dci 200-210 okr. 
3.Vinkler Pavel1962kraj. muži 240-250 okr. 
4.Nečas Jan1990kraj. muži 260-270 okr. 
5.Lukeš Stanislav1989reg. muži 270-280 
6.Gaži Patrik2003reg. sži 340-350 
7.Dostál Ondřej2002reg. dci 340-350 
8.Mokrý Daniel2003reg. sži 350-360 
9.Máček Jakub2002reg. dci 350-360 
10.Kocanda Tomáš2003reg. sži nezařazen 
11.Lempera Lukáš2006reg. mži nezařazen 
Sokol Vlkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledna Ondřej1990reg. muži 201. – 210. 
2.Poledna Antonín1987reg. muži 201. – 210 
3.Burian Zdeněk1986reg. muži 231. – 240 
4.Michal Tomáš1990reg. muži 261. – 270 
5.Večeřa Zdeněk1988reg. muži 291. – 300 
6.Příhoda Radek1990reg. muži 301. – 310 
7.Poledna Antonín st.1968nez. muži  
8.Michal Slavomír1961nez. muži  
9.Halačka Jaroslav1985nez. muži  
TJ Sokol Nové Veselí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukalová Alena1978reg. muži 191-200 
2.Vencálková Monika1999reg. muži 231-240 
3.Hladík Vladimír1979reg. muži 231-240 
4.Vítek Miloš1999reg. muži 271-280 
5.Štohanzlová Petra1977reg. muži 301-310 
6.Šikl Martin1999reg. muži 301-310 
7.Holoubek František1978nez. muži  
TJ Poděšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neubauer Aleš1978reg. muži 191. – 200. 
2.Jaroš Radim1983reg. muži 191. – 200. 
3.Maša Petr1983reg. muži 191. – 200. 
4.Landová Jitka1965reg. muži 211. – 220. 
5.Slabá Stanislava1969reg. muži 251. - 260. 
6.Vejvodová Marie1987nez. muži 301. - 310. 
7.Jaroš Zdeněk1953reg. muži Nezařazen 
TJ Spartak Velká Bíteš C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Lukáš2001reg. muži 231.-240. 
2.Vala Daniel2004reg. muži 241.-250. 
3.Vaculík Ladislav1964reg. muži 261.-270. 
4.Borkovec Vojtěch2001reg. muži 271.-280. 
5.Svoboda Tomáš2002reg. muži 271.-280. 
6.Janda Jakub2002reg. muži 291.-300. 
7.Janda Robert1975reg. muži 291.-300. 
8.Borkovec Pavel1970reg. muži 311.-320. 
9.Ivančík Petr2004reg. muži 311.-320. 
10.Urbánek Petr2004reg. muži 311.-320. 
11.Péťa Milan1957reg. muži 261.-270. 
TJ Velká Losenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štíbal Lukáš1989reg. muži 128 
2.Bratršovský Ivo1992reg. muži 222 
3.Zástěra Petr ml.1997reg. muži 242 
4.Zástěra Petr1970reg. muži 265 
5.Golebiowski Martin1999reg. muži 287 
6.Augustin Ondřej1999reg. muži 325 
7.Golebiowski David2003nez. sži  
Okresní soutěž
SK Nové Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štursa Radovan1968reg. muži 111.-120. 
2.Štursa Radek1991reg. muži 191.-200. 
3.Halík Josef1972reg. muži 221.-230 
4.Klimeš Tomáš1990reg. muži 241.-250. 
5.Rosecký Patrik2001reg. muži 291.-300. 
6.Fišar Zdeněk2002reg. muži 301.-310. 
7.Vencálek David2000reg. muži 301.-310. 
8.Němec Tomáš2001nez. muži 301.-310. 
9.Urban Libor1953nez. muži  
10.Rosecká Sára2004nez. ženy  
11.Šmídová Natálie2001nez. ženy  
12.Nepraš Matěj2005nez. mži  
13.Sáblík Jaroslav2006nez. mži  
14.Sáblík Petr ml.2007nez. nži  
SK Moravec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladík Jiří1984reg. muži 290 
2.Tulis Luboš1986nez.  
3.Hladík Tomáš1985nez.  
4.Fila Milan1995nez.  
5.Bubniak František1947nez.  
6.Uhlíř Oldřich st.1962nez.  
7.Libra Jan1984nez.  
TJ Sokol Jámy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Ondřej1986reg. muži 241-250 
2.Chroust Josef ml.1985reg. muži 211-220 
3.Dvořák Josef1991reg. muži 261-270 
4.Bratránek Lukáš1986reg. muži 261-270 
5.Kabrda Petr1991reg. muži 271-280 
6.Kondrát Lukáš1992reg. muži 281-290 
TJ Sokol Jámy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trojánek Zdeněk1997reg. muži 271-280 
2.Dostál Bohumil1992reg. muži 291-300 
3.Chroust Pavel1989reg. muži 291-300 
4.Mazánek Martin1998reg. muži 301-310 
5.Mach Jan1971reg. muži N 
6.Muller Lukáš1993reg. muži N 
7.Chroust Josef st.1959reg. muži N 
TJ Sokol Sněžné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Bohdan1996reg. muži 1 
2.Havlíček Lukáš2000reg. muži 2 
3.Dvořák Jakub2000reg. muži 3 
4.Rak Ladislav2003reg. muži 4 
5.Pražák Jan2000reg. muži 5 
6.Rak Ondřej2000reg. muži 6 
TJ Sokol Malá Losenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jiří1992reg. muži 189 
2.Rosecký Michal1993reg. muži 234 
3.Vytlačil David2000reg. muži 258 
4.Čejka Marek1999reg. muži 287 
5.Halík Dominik1997reg. muži 295 
6.Kliment Petr1959reg. muži 305 
7.Mahr Christoph1982reg. muži nezařazencizinec 
8.Pohanka Jaromír1993reg. muži nezařazen 
9.Koubek Libor1977reg. muži nezařazen 
10.Vytlačil Jiří1976reg. muži nezařazen 
KST Borovnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šikula Pavel ml.1989reg. muži 253 
2.Semerád Jiří1950reg. muži 255 
3.Augustin Roman1980reg. muži 281 
4.Prášil Petr1968reg. muži 291 
5.Kovář Josef1964reg. muži nez. 
6.Růžička Milan1974reg. muži nez. 
7.Hlaváč Antonín1984reg. muži nez. 
8.Slavíček Zdeněk1992reg. muži nez. 
TJ Sokol Polnička D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Živný Roman1968reg. muži 251-260 
2.Sobotka Michal1999reg. muži 191-200 
3.Sobotka David1976reg. muži 291-230 
4.Machová Tereza1999reg. muži 301-310 
5.Cempírek Jaroslav2003reg. muži 301-310 
6.Hošek Rostislav1973reg. muži 301-310 
7.Menčík Lukáš1999nez.  
8.Zapletal Marian1975reg. muži 300-310 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS