Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
TJ Sokol Chvalíkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kružberský Lumír1970reg. muži 21-25 
2.Gebek Evald1980reg. muži 26-30 
3.Virág Alexandr1962reg. muži 36-40 
4.Lazecký Daniel1972reg. muži 51-60 
5.Rychlý Karel1943reg. muži 91-100 
6.Ausficír Pavel1963reg. muži 91-100 
7.Moša Robert1974reg. muži 101-110 
8.Žídek Čestmír1968reg. muži 101-110 
9.Rozsíval Miroslav1957reg. muži 121-130 
10.Žiga Miroslav1949reg. muži 121-130 
TJ Sokol Chvalíkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Roman1971reg. muži 46-50 
2.Muroň Richard1990reg. muži 60,5 
3.Šnek Radim1967reg. muži 61-70 
4.Krejčí Petr1989reg. muži 71-80 
5.Grygar Lukáš1995reg. muži 60,5 
6.Štěbra Zdeněk1954reg. muži 71-80 
7.Muroň Jiří1968reg. muži 81-90 
8.Týn Miroslav1959reg. muži 81-90 
9.Víchová Martina1991reg. muži 81-90 
10.Balnar Milan1955reg. muži 121-130 
11.Poledník Jan1959reg. muži 130,5 
TTC Bolatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 181-200 
2.Polák Jan1968reg. muži 26-30 
3.Ricka Jiří1971reg. muži 46-50 
4.Rataj Jakub1984reg. muži 51-60 
5.Kramář Petr1960reg. muži 60N 
6.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 61-70 
7.Kostřica Jan1960reg. muži 110N 
8.Strak Jiří1978reg. muži 111-120 
9.Suchánek Michal1990reg. muži 11-120 
10.Fojtík Martin1971reg. muži 148N 
11.Jařab Marek1985reg. muži 148N 
12.Vehovský Marek1992reg. muži 148N 
KST Slezan Opava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 181-200 
2.Chmela Tibor1985reg. muži 30,5 
3.Vajda Marek1973reg. muži 51-60 
4.Černín Tomáš1964reg. muži 61-70 
5.Vykydal Tomáš1963reg. muži 61-70 
6.Ostárek Martin2003reg. muži 71-80 
7.Vícha Radomír st.1954reg. muži 71-80 
8.Krušberský Matěj2003reg. muži 91-100 
9.Stania Jindřich1937reg. muži 111-120 
10.Ráb Dennis2001reg. muži 140,5 
11.Dzida Lukáš2006reg. muži 148,5 
TJ Sokol Kateřinky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borunský Pavel1964reg. muži 31.-35. 
2.Válek Jiří1974reg. muži 36.-40. 
3.Radek Libor1971reg. muži 41.-45. 
4.Lebeda Vít1948reg. muži 71.-80. 
5.Bouchala Jan1974reg. muži 148,5 
6.Bala Zdeněk1944reg. muži 148,5 
7.Šindler Emanuel1950reg. muži 148,5 
8.Kurka Kamil1963nez. muži  
9.Sýkora Vlastimil1965nez. muži  
10.Uvírová Nela2000kraj. ženy 16.-20. 
11.Halfarová Věra1967nez. ženy  
TJ Sokol Bobrovníky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horná Petra1986reg. muži 31-35 
2.Mikula Jiří1993reg. muži 41-45 
3.Pospěch Marek1967reg. muži 46-50 
4.Spevák Juraj1966reg. muži 46-50 
5.Vereš Bohumil1967reg. muži 51-60 
6.Kačmař Jiří1960reg. muži 81-90 
7.Koloděj Jan1963reg. muži 110,5 
8.Honus Miroslav1968reg. muži 148,5 
TJ Sokol Bobrovníky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lasák Milan1962reg. muži 51-60 
2.Juráň Petr1990reg. muži 61-70 
3.Dočekal Tomáš1992reg. muži 71-80 
4.Valík František1953reg. muži 81-90 
5.Hrubý Martin1987reg. muži 101-110 
6.Holinka Petr1982reg. muži 148,5 
7.Jančura Lubomír1952reg. muži 148,5 
8.Koubík Pavel1962reg. muži 148,5 
9.Kučera Lukáš1980reg. muži 148,5 
10.Seidler Jiří1959reg. muži 148,5 
KST Darkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Michal1998reg. muži 12 
2.Milota Jan1991reg. muži 35,5 
3.Kalvar Milan1974reg. muži 36 
4.Milota Tomáš1966reg. muži 51 
5.Kalvar Pavel1982reg. muži 61 
6.Mohelník Radek1996reg. muži 61 
7.Vilč Jaroslav1982reg. muži 61 
8.Bury Marek1970reg. muži 101 
9.Kozla Petr1982reg. muži 101 
10.Mentzik David1977reg. muži 111 
11.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 110,5 
12.Folta Jindřich1959reg. muži 121 
13.Mohelník Petr1968reg. muži 121 
14.Schreier Vítězslav1966reg. muži 131 
15.Cigan Ivan1975reg. muži 131 
16.Halfarová Natálie2000reg. muži 141 
17.Kalvarová Magdaléna2005reg. muži 148,5 
18.Nevřela Miroslav1970reg. muži 148,5 
19.Novák Dušan1976reg. muži 148,5 
TJ Sokol Dolní Životice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrózek Marian1992reg. muži 19 
2.Mrózek Marian st.1960reg. muži 41-45 
3.Essler Michal1985reg. muži 51-60 
4.Najser Vojtěch1993reg. muži 71-80 
5.Hrbáč Michal1984reg. muži 110,5 
6.Buchtel Michael1979reg. muži 148,5 
7.Mrózek Marek1995reg. muži 148,5 
8.Schwan Josef1956reg. muži 148,5 
KST Oldřišov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schromm Petr1977reg. muži 21-25 
2.Prášilík Petr1968reg. muži 31-35 
3.Pardy Tomáš1981reg. muži 41-45 
4.Burda Tomáš1969reg. muži 61-70 
5.Gebauer Lukáš1977reg. muži 71-80 
6.Zahradnik Milan1958reg. muži 90,5 
7.Hartman Stanislav1967nez. muži  
TJ Sokol Děhylov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Petr1975reg. muži 46-50 
2.Koblovská Dominika1998reg. muži 80,5 
3.Synková Kristýna1998reg. muži 81-90 
4.Synek Karel1983reg. muži 91-100 
5.Slavík Lukáš2004reg. muži 101-110Hostování z TJ Ostrava KST
6.Segetová Patricie2004reg. muži 111-120 
7.Osmančík Jakub2002reg. muži 111-120 
8.Harvánková Dana1965reg. muži 148,5 
9.Jurdzinová Petra1996reg. muži 148,5 
10.Valík Miroslav1962reg. muži 148,5 
TJ SK Kravaře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weczerek Hubert1966reg. muži 71-80 
2.Sněhota Dušan1982reg. muži 81-90 
3.Vysoudil Tomáš1992reg. muži 79,5 
4.Břemek Rudolf1955reg. muži 91-100 
5.Juchelka Josef1950reg. muži 101-110 
6.Žídek Karel1987reg. muži 101-110 
7.Szewieczek Maxmilián1960reg. muži 111-120 
8.Vyležík Martin1990reg. muži 131-140 
9.Lokoč Lukáš2000reg. muži 140,5 
10.Lokoč Antonín1959reg. muži 147,5 
11.Slivka Tadeáš2005reg. muži 147,5 
12.Maňas Ladislav1955reg. muži 148,5 
13.Weczerek Marek1973reg. muži 148,5 
Okresní přebor 2.třídy
TJ Sokol Vávrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyhňák Zdeněk1946kraj. muži 151.-200.N 
2.Gasman Zdeněk1962reg. muži 36 
3.Woitek Jan1973reg. muži 51 
4.Pánik Jaroslav1963reg. muži 71 
5.Matýsek Petr1972reg. muži 81 
6.Hadámek Jiří1949reg. muži 131 
7.Schreier Ivo1966reg. muži 131 
8.Beneš Martin1981reg. muži 140 
9.Hřebíček Miroslav1967reg. muži 140 
10.Šulc Milan1949reg. muži 140 
11.Černín Vítězslav1967reg. muži 141 
12.Fous Rudolf1950reg. muži 141 
13.Hoták Rostislav1975reg. muži 141 
14.Svoboda Vlastimil1949reg. muži 141 
15.Miksteinová Lucie1978reg. ženy 141 
16.Lagan Michal1978reg. muži 147 
17.Šípek Jan2003reg. sži 147 
18.Beneš Jiří1955reg. muži 148 
TJ Jiskra Jančí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Tadeáš1997reg. muži 51-60 
2.Vícha Miroslav1950reg. muži 81-90 
3.Sommer Zdeněk1991reg. muži 91-100 
4.Černohorský Jiří1985reg. muži 101-110 
5.Minařík Vít1967reg. muži 120,5 
6.Hanák Zbyněk1971reg. muži 121-130 
7.Minařík Petr1970reg. muži 121-130 
8.Vícha Jiří1978reg. muži 131-140 
9.Vícha Karel1981reg. muži 140,5 
10.Elfmark Kamil1982reg. muži 147,5 
11.Haasová Lucie2002reg. dky 148,5 
12.Hanák Šimon2008reg. nži 148,5 
13.Kavan Matyáš2007reg. nži 148,5 
14.Mervart Jakub2006reg. mži 148,5 
15.Murin Matěj2007reg. nži 148,5 
16.Murin Petr2003reg. sži 148,5 
17.Turek Kryštof2008reg. nži 148,5 
18.Urbánek Jan2007reg. nži 148,5 
19.Vícha Michal2004reg. sži 148,5 
KST Slezan Opava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykydal Tomáš1963reg. muži 61-70 
2.Ostárek Martin2003reg. muži 71-80 
3.Vícha Radomír st.1954reg. muži 71-80 
4.Krušberský Matěj2003reg. muži 91-100 
5.Stania Jindřich1937reg. muži 111-120 
6.Ráb Dennis2001reg. muži 140,5 
7.Dzida Lukáš2006reg. muži 148,5 
8.Navrátil Petr2003reg. muži 148,5 
9.Ruprecht Aleš1994reg. muži 148,5 
10.Solný Martin2003reg. muži 148,5 
TJ Sokol Chvalíkovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Víchová Martina1991reg. muži 81-90 
2.Rychlý Karel1943reg. muži 91-100 
3.Ausficír Pavel1963reg. muži 91-100 
4.Žídek Čestmír1968reg. muži 101-110 
5.Žiga Miroslav1949reg. muži 121-130 
6.Moša Robert1974reg. muži 101-110 
7.Rozsíval Miroslav1957reg. muži 121-130 
8.Hrbáč Jiří1940reg. muži 130,5 
9.Rychlá Květoslava1948reg. muži 148,5 
10.Rozsíval Petr1989reg. muži nezařazen 
TTC Hať B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařecha Pavel1963reg. muži 41-45 
2.Holeček Jiří1964reg. muži 51-60 
3.Smolka Josef1962reg. muži 81-90 
4.Mikeska Jan1961reg. muži 91-100 
5.Janík Miroslav1965reg. muži 91-100 
6.Machalla Jiří1991reg. muži 91-100 
7.Pískala Pavel1991reg. muži 101-110 
8.Plačková Gabriela1997reg. muži 121-130 
9.Machalla Lubomír1997reg. muži 130,5 
10.Zdražila Rudolf1952reg. muži 140,5 
11.Mec Vlastimil2001reg. muži 147,5 
12.Kubík Richard2002reg. muži 148,5 
13.Sobek Vojtěch1991reg. muži 148,5 
KST Darkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mohelník Radek1996reg. muži 61 
2.Kalvar Pavel1982reg. muži 61 
3.Vilč Jaroslav1982reg. muži 61 
4.Kozla Petr1982reg. muži 101 
5.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 110,5 
6.Mentzik David1977reg. muži 111 
7.Folta Jindřich1959reg. muži 121 
8.Mohelník Petr1968reg. muži 121 
9.Schreier Vítězslav1966reg. muži 131 
10.Cigan Ivan1975reg. muži 131 
11.Halfarová Natálie2000reg. muži 141 
12.Kalvarová Magdaléna2005reg. muži 148,5 
13.Nevřela Miroslav1970reg. muži 148,5 
14.Novák Dušan1976reg. muži 148,5 
15.Buryová Patricie1995reg. muži 148,5 
16.Lipina František2002reg. sži 16 
17.Múdrik Matěj2001reg. muži 148,5 
18.Kania Jan1999reg. muži 148,5 
19.Kowalczik Lukáš2002reg. sži 11 
20.Bury Marek1970reg. muži 101 
TJ Sokol Děhylov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeska Jiří1957reg. muži 61-70 
2.Kunovský Jan1948reg. muži 91-100 
3.Hanák Mario1962reg. muži 111-120 
4.Sedlák Vítězslav1962reg. muži 111-120 
5.Grománek Dalibor1962reg. muži 131-140 
6.Neuwirth Lukáš1978reg. muži 131-140 
7.Zavadil Jiří1972reg. muži 131-140 
8.Holuša Vít1966reg. muži 141-147 
9.Mikesková Romana1987reg. muži 148,5 
10.Valík Miroslav1962reg. muži 148,5 
11.Kovařík Jiří1962nez. muži  
TJ Sokol Bobrovníky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vereš Bohumil1967reg. muži 51-60 
2.Kačmař Jiří1960reg. muži 81-90 
3.Hrubý Martin1987reg. muži 101-110 
4.Koloděj Jan1963reg. muži 110,5 
5.Holinka Petr1982reg. muži 148,5 
6.Honus Miroslav1968reg. muži 148,5 
7.Jančura Lubomír1952reg. muži 148,5 
8.Koubík Pavel1962reg. muži 148,5 
9.Kučera Lukáš1980reg. muži 148,5 
10.Seidler Jiří1959reg. muži 148,5 
11.Bláha Tomáš1971nez. muži  
TJ Sokol Chvalíkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grygar Lukáš1995reg. muži 60,5 
2.Štěbra Zdeněk1954reg. muži 71-80 
3.Muroň Jiří1968reg. muži 81-90 
4.Týn Miroslav1959reg. muži 81-90 
5.Balnar Milan1955reg. muži 121-130 
6.Poledník Jan1959reg. muži 130,5 
7.Pelech Zdeněk1952reg. muži 148,5 
8.Chmela Ladislav1961reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Děhylov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Lukáš2004reg. muži 101-110 
2.Segetová Patricie2004reg. muži 111-120 
3.Osmančík Jakub2002reg. muži 111-120 
4.Synková Markéta2001reg. muži 121-130 
5.Burda Adam2001reg. muži 121-130 
6.Fronová Sabina2001reg. muži 140,5 
7.Straková Bára2005reg. muži 148,5 
8.Harvánková Dana1965reg. muži 148,5 
9.Jurdzinová Petra1996reg. muži 148,5 
Okresní přebor 3.třídy
TTC Bolatice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kramář Petr1960reg. muži 60N 
2.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 61-70 
3.Kostřica Jan1960reg. muži 110N 
4.Strak Jiří1978reg. muži 111-120 
5.Suchánek Michal1990reg. muži 11-120 
6.Suchánek Rostislav1975reg. muži 140N 
7.Vitásek Daniel2006reg. muži 147N 
8.Dihel Lukáš2003reg. muži 148N 
9.Fojtík Martin1971reg. muži 148N 
10.Jařab Marek1985reg. muži 148N 
11.Vehovský Marek1992reg. muži 148N 
12.Fojtík David2005reg. muži 148N 
13.Dostál Vojtěch2003reg. muži N 
14.Kramářová Lucie2005reg. muži N 
TJ SK Kravaře B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juchelka Josef1950reg. muži 101-110 
2.Žídek Karel1987reg. muži 101-110 
3.Szewieczek Maxmilián1960reg. muži 111-120 
4.Vyležík Martin1990reg. muži 131-140 
5.Lokoč Lukáš2000reg. muži 140,5 
6.Lokoč Antonín1959reg. muži 147,5 
7.Slivka Tadeáš2005reg. muži 147,5 
8.Maňas Ladislav1955reg. muži 148,5 
9.Weczerek Marek1973reg. muži 148,5 
TJ Sokol Děhylov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Adam2001reg. muži 121-130 
2.Zavadil Jiří1972reg. muži 131-140 
3.Grománek Dalibor1962reg. muži 131-140 
4.Neuwirth Lukáš1978reg. muži 131-140 
5.Fronová Sabina2001reg. muži 140,5 
6.Holuša Vít1966reg. muži 141-147 
7.Hájek Karel1949reg. muži 147,5 
8.Čogala Marek1976reg. muži 148,5 
9.Valík Miroslav1962reg. muži 148,5 
TJ Jiskra Jančí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Vít1967reg. muži 120,5 
2.Hanák Zbyněk1971reg. muži 121-130 
3.Minařík Petr1970reg. muži 121-130 
4.Vícha Jiří1978reg. muži 131-140 
5.Vícha Karel1981reg. muži 140,5 
6.Elfmark Kamil1982reg. muži 147,5 
7.Haasová Lucie2002reg. dky 148,5 
8.Hanák Šimon2008reg. nži 148,5 
9.Kavan Matyáš2007reg. nži 148,5 
10.Mervart Jakub2006reg. mži 148,5 
11.Murin Matěj2007reg. nži 148,5 
12.Murin Petr2003reg. sži 148,5 
13.Turek Kryštof2008reg. nži 148,5 
14.Urbánek Jan2007reg. nži 148,5 
15.Vícha Michal2004reg. sži 148,5 
16.Adamus Marek2008nez. nži 0 
17.Adamusová Nela2006nez. mžy 0 
18.Čech Miroslav1962nez. muži  
19.Cihlář Kryštof2008nez. nži 0 
20.Dubová Aneta2003nez. sžy 0 
21.Dubová Valérie2005nez. mžy 0 
22.Haasová Barbora2003nez. sžy 0 
23.Haasová Karolína2005nez. mžy 0 
24.Haasová Markéta2007nez. nžy 0 
25.Krajíček Vladan2010nez. nži 0 
26.Pavlíček Jiří2007nez. nži 0 
27.Urbánek Štěpán2008nez. nži 0 
28.Vícha Štěpán2003nez. sži 0 
29.Víchová Marie Věra2008nez. nžy 0 
TJ Sokol Vávrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matýsek Petr1972reg. muži 81 
2.Hadámek Jiří1949reg. muži 131 
3.Schreier Ivo1966reg. muži 131 
4.Beneš Martin1981reg. muži 140 
5.Hřebíček Miroslav1967reg. muži 140 
6.Šulc Milan1949reg. muži 140 
7.Svoboda Vlastimil1949reg. muži 141 
8.Černín Vítězslav1967reg. muži 141 
9.Fous Rudolf1950reg. muži 141 
10.Hoták Rostislav1975reg. muži 141 
11.Miksteinová Lucie1978reg. ženy 141 
12.Lagan Michal1978reg. muži 147 
13.Šípek Jan2003reg. sži 147 
14.Beneš Jiří1955reg. muži 148 
TTC Hať C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Miroslav1965reg. muži 91-100 
2.Machalla Jiří1991reg. muži 91-100 
3.Pískala Pavel1991reg. muži 101-110 
4.Plačková Gabriela1997reg. muži 121-130 
5.Machalla Lubomír1997reg. muži 130,5 
6.Zdražila Rudolf1952reg. muži 140,5 
7.Mec Vlastimil2001reg. muži 147,5 
8.Kubík Richard2002reg. muži 148,5 
9.Sobek Vojtěch1991reg. muži 148,5 
10.Mrůzek Václav2002reg. sži 26-30 
11.Hajduček Jiří2003reg. sži 31-35 
12.Pěkník Ondřej2003reg. sži 41-45 
KST Darkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 110,5 
2.Mentzik David1977reg. muži 111 
3.Folta Jindřich1959reg. muži 121 
4.Mohelník Petr1968reg. muži 121 
5.Schreier Vítězslav1966reg. muži 131 
6.Cigan Ivan1975reg. muži 131 
7.Buryová Patricie1995reg. muži 148,5 
8.Kania Jan1999reg. muži 148,5 
9.Múdrik Matěj2001reg. muži 148,5 
10.Nevřela Miroslav1970reg. muži 148,5 
11.Novák Dušan1976reg. muži 148,5 
12.Pater Tomáš2005reg. sži 21Střídavý start z DDM Hlučín
KST Darkovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halfarová Natálie2000reg. muži 141 
2.Kalvarová Magdaléna2005reg. muži 148,5 
3.Jaroš Štěpán2005reg. muži 148,5 
4.Olšar David2006reg. sži 26 
5.Plaček Lukáš2006reg. sži 36 N 
6.Halfar Ondřej2007reg. sži 51 
7.Jarošová Eliška2007reg. sži 46 
8.Kalvar Filip2008reg. sži 51 N 
9.Kalvar Mikuláš2008reg. sži 41 
10.Kupka Michal2005reg. sži 54 N 
11.Lipnická Magdaléna2007reg. sži 54 N 
12.Moravcová Kateřina2005reg. sži 46 
13.Kowalczik Lukáš2002reg. sži 11 
14.Lipina František2002reg. sži 16 
TJ Sokol Chvalíkovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moša Robert1974reg. muži 101-110 
2.Balnar Milan1955reg. muži 121-130 
3.Rozsíval Miroslav1957reg. muži 121-130 
4.Žiga Miroslav1949reg. muži 121-130 
5.Poledník Jan1959reg. muži 130,5 
6.Hrbáč Jiří1940reg. muži 130,5 
7.Pelech Zdeněk1952reg. muži 148,5 
8.Rychlá Květoslava1948reg. muži 148,5 
9.Greplová Kateřina2002reg. dky nezařazen 
10.Žiga Dominik2002reg. dci nezařazen 
11.Hlaváčová Kristýna2001reg. dky nezařazen 
Okresní přebor 1.třídy žáci A
TJ SK Kravaře B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrkwa Patrik2003reg. sži 26-30 
2.Weczerek Michael2004reg. sži 36-40 
3.Nevřela Jiří2007reg. sži 41-45 
4.Kotzian Karel2004reg. sži 54N 
5.Meinhard Michael2005reg. sži 54N 
TJ Sokol Vávrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípek Jan2003reg. sži 16 
2.Černín Tomáš2007reg. nži 21 
3.Hoták Adam2006reg. mži 26 
4.Svoboda Samuel2007reg. nži 36 
TJ Sokol Kateřinky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Daniel2005reg. sži 9 
2.Seeman Jan2004reg. sži 16.-20. 
3.Beinhauier Daniel2004reg. sži 16.-20. N 
4.Bouchala Lukáš2004reg. sži 21.-25. 
5.Křeska Lukáš2004nez.  
6.Ryba Tomáš2004nez.  
7.Šindler Jakub2003nez.  
8.Dostál Adam2005nez.  
9.Podlovský Jonáš2007nez. mžy  
TJ Sokol Chvalíkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trojančíková Julie2003reg. sžy nezařena 
2.Bednář Petr2004reg. sži nezařazen 
3.Cihelka Dalibor2004reg. sži nezařazen 
4.Solný Michal2005reg. mži nezařazen 
5.Smolka Daniel2004reg. sži nezařazen 
6.Fajkusová Kateřina2007reg. nžy nezařazen 
7.Fenková Michaela2007reg. nžy nezařazen 
8.Fenková Gabriela2007reg. nžy nezařazen 
9.Štěpánková Natálie2004reg. sžy nezařazen 
FIT Sports Club A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Montag Daniel ml.2005reg. mži 50 
2.Holeš Tomáš2007reg. nži 50 
3.Holeš Daniel ml.2005reg. mži 50 
4.Hejhal Jan2004reg. sži 50 
5.Drozd Daniel2009reg. nži 50 
6.Sedláček Tadeáš2008reg. nži 50 
7.Stařinský Robert2004reg. sži 50 
TJ Sokol Vávrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikstein Adam2006reg. mži 41 
2.Lagan Matěj2006reg. mži 46 
3.Lagan Vojtěch2006reg. mži 46 
4.Gregořica Lukáš2007nez. nži  
5.Engliš Jiří ml.2008nez. nži  
KST Slezan Opava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ostárek Martin2003reg. sži 1 
2.Krušberský Matěj2003reg. sži 4 
3.Navrátil Petr2003reg. sži 7 
4.Daněk Matěj2004reg. sži 11-15 
5.Solný Martin2003reg. sži 11-15 
6.Pravda David2004reg. sži 26-30 
7.Dzida Lukáš2006reg. sži 54N 
TJ SK Kravaře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slivka Tadeáš2005reg. sži 8 
2.Gasman Jakub2007reg. sži 11-15 
3.Peterek Jan2005reg. sži 21-25 
4.Heider Filip2004reg. sži 46-50 
TJ Jiskra Jančí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Šimon2008reg. nži 148,5 
2.Kavan Matyáš2007reg. nži 148,5 
3.Mervart Jakub2006reg. mži 148,5 
4.Murin Matěj2007reg. nži 148,5 
5.Murin Petr2003reg. sži 148,5 
6.Turek Kryštof2008reg. nži 148,5 
7.Urbánek Jan2007reg. nži 148,5 
8.Vícha Michal2004reg. sži 148,5 
9.Adamus Marek2008nez. nži 0 
10.Adamusová Nela2006nez. mžy 0 
11.Cihlář Kryštof2008nez. nži 0 
12.Dubová Aneta2003nez. sžy 0 
13.Dubová Valérie2005nez. mžy 0 
14.Haasová Barbora2003nez. sžy 0 
15.Haasová Karolína2005nez. mžy 0 
16.Haasová Markéta2007nez. nžy 0 
17.Krajíček Vladan2010nez. nži 0 
18.Pavlíček Jiří2007nez. nži 0 
19.Urbánek Štěpán2008nez. nži 0 
20.Vícha Štěpán2003nez. sži 0 
21.Víchová Marie Věra2008nez. nžy 0 
Okresní přebor 1.třídy žáci B
TJ Sokol Děhylov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libscherová Lenka2008nez. nžy  
2.Slavíková Sára2009nez. nžy  
3.Synková Justýna2009nez. nžy  
4.Fronová Gabriela2009nez. nžy  
5.Valík Ondřej2009nez. nžy  
6.Cholevová Kateřina2005nez. mžy  
TTC Bolatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dihel Lukáš2003reg. sži 36-40 
2.Vitásek Daniel2006reg. sži 36-40 
3.Dostál Vojtěch2003reg. sži 46-50 
4.Kramářová Lucie2005reg. sži 46-50 
5.Fojtík David2005reg. sži n 
6.Strak Teodor2009reg. nži nStřídavý start z Table Tennis Club Ostrava 2016
DDM Hlučín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pater Tomáš2005reg. sži 21 
2.Blejchař Marek2004reg. sži 54 N 
3.Jarošek Adam2003reg. sži 54 N 
4.Kramoliš Adam2003reg. sži 54 N 
5.Havlík Vojtěch2006reg. sži 54 N 
6.Dostál Matěj2006nez. sži  
7.Mrázek Ondřej2005nez. sži  
KST Darkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalvarová Magdaléna2005reg. sži 11 
2.Olšar David2006reg. sži 26 
3.Plaček Lukáš2006reg. sži 36 N 
4.Jaroš Štěpán2005reg. sži 41 N 
5.Halfar Ondřej2007reg. sži 51 
KST Darkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalvar Mikuláš2008reg. sži 41 
2.Moravcová Kateřina2005reg. sži 46 
3.Jarošová Eliška2007reg. sži 46 
4.Kalvar Filip2008reg. sži 51 N 
5.Lipnická Magdaléna2007reg. sži 54 N 
6.Kupka Michal2005reg. sži 54 N 
Škola ping-pongu Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobolka Dan2004nez.  
2.Hricenko Jan2007nez.  
3.Přeček Erik2007nez.  
4.Pavelek Ondřej2004reg. sži 16-20 
5.Trojek Ondřej2003reg. sži 10 
TJ Sokol Děhylov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straková Bára2005reg. sži 6 
2.Libscher Petr ml.2005reg. sži 26-30N 
3.Šablatura Adam2005reg. sži 31-35N 
4.Holendová Marie2005nez. mžy  
5.Synková Karolína2005nez. mžy  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline