Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RSST Přerov 1. třídy
SDH Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháč Jan1988reg. muži 31-50 
2.Král Michal1989reg. muži 31-50 
3.Nikl Michal1972reg. muži 51-100 
4.Beránek Petr1970reg. muži 51-100 
5.Mika Jiří1959reg. muži 51-100 
6.Šebesta Dušan1976reg. muži 51-100 
7.Sýkora Miroslav1963reg. muži 101-150 
8.Zlámal Vladimír ml.1978reg. muži 101-150 
TJ Spartak Milotice nad Bečvou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorazil Ondřej1995reg. muži 31-50 
2.Andrš Jakub1978reg. muži 51-100 
3.Trčálek Karel1988reg. muži 51-100 
4.Janovský Patrik1994reg. muži 101-150 
5.Hadaš Zdeněk1989reg. muži 51-100 
6.Kuchař Zdeněk1965reg. muži 101-150 
7.Frydrych Václav1956reg. muži 201-250 
8.Voldán Josef1957reg. muži 201-250 
9.Kuchař Michal1995nez. muži  
10.Bezděk Martin1992nez. muži  
11.Matyásek Zdeněk1987nez. muži  
12.Bezděk David1994nez. muži  
13.Ličman Tomáš1990nez. muži  
TJ Sokol Kojetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zítka Tomáš1977kraj. muži 151-200 
2.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
3.Kilhof Jiří1950reg. muži 101-150 
4.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 101-150 
5.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
6.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
7.Gamba Robert1968reg. muži 151-200 
8.Šírek Alois1967reg. muži 151-200 
9.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
10.Kopřiva Tomáš1975reg. muži 151-200 
11.Pištělák Martin1981reg. muži 101_150N 
12.Zedníček Martin1970reg. muži 201-250 
13.Mizera Roman1971reg. muži 301-338 
14.Nguyen Thanh Tung1994nez. muži  
15.Dufková Alena1949nez. ženy  
16.Malý Bohdan1972kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Čekyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšilová Carmen1972reg. muži 51 - 100 
2.Kundrát Ladislav1960reg. muži 51 - 100 
3.Kvítek Karel1958reg. muži 101 - 150 
4.Cagášek Pavel1960reg. muži 101 - 150 
5.Štengl Libor1973reg. muži 151 - 200 
6.Horák Vlastimil1973reg. muži 151 - 200 
7.Spáčil Martin1974reg. muži 151 - 200 
8.Strnadel Viktor1989reg. muži 251 - 300 
9.Špaček Josef1949reg. muži 251 - 300 
10.Mráček Jaromír1958reg. muži 300 - 339 
TJ Sokol Lipník nad Bečvou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Václav1976reg. muži 51 
2.Grygar Lukáš1991reg. muži 51 
3.Pešan Rudolf1947reg. muži 51 
4.Zenáhla Petr1973nez. muži 151 
5.Kopřiva Radoslav1959reg. muži 101 
6.Hubáček Vladimír1973reg. muži 151 
7.Mainuš Michal1970reg. muži 151 
8.Záboj Karel1958reg. muži 151 
9.Kotlán Miroslav1960reg. muži 201 
10.Vaculík Jan1965reg. muži 301 
SK Přerov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červinka Lukáš2002kraj. muži 201.-242. 
2.Otáhal Bořek2004kraj. muži 201.-242. 
3.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 201.-242.N 
4.Krudenc Martin1975reg. muži 51.-100. 
5.Hejduk Pavel2003reg. muži 51.-100. 
6.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101.-150. 
7.Vágner Tomáš1972reg. muži 101.-150.N 
8.Bereza Oldřich1950nez.  
9.Besta Vojta2003nez.  
10.Hejsková Eliška2004nez.  
11.Horák Patrik2005nez.  
12.Jamborová Markéta2003nez.  
13.Macíček Ondřej2004nez.  
14.Nitschová Julie2003nez.  
15.Rabinová Tereza2005nez.  
16.Severa Milan nejml.2006nez.  
17.Severová Martina1975nez.  
18.Trunečka Milan1973nez.  
19.Vítoslavský Jakub2004nez.  
20.Kudlík Lukáš2006nez. muži  
21.Nadymáček František2008nez. muži  
22.Vicián Tomáš2003nez. muži  
23.Jambor David2003nez. muži  
24.Véghová Viola2000kraj. ženy 6 
25.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 7 
26.Zlámal Jaromír1959reg. muži 21.N 
TJ Sokol Dřevohostice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Jan1975reg. muži 50 
2.Srovnal Josef1960reg. muži 52 
3.Valenta Ivo1966reg. muži 71 
4.Vašina Jiří1971reg. muži 206 
5.Jakubál Karel1955reg. muži 230 
TJ Sokol Tovačov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Radek1997reg. muži 51. - 100. 
2.Ginter Martin1971reg. muži 51. - 100. 
3.Vojtašek Miroslav1969reg. muži 51. - 100. 
4.Macháček Pavel1973reg. muži 51. - 100. 
5.Malec Jan1978reg. muži 101. - 150. 
6.Lexmann Lubomír1955reg. muži 101. - 150. 
7.Polčák Pavel1958reg. muži 151. - 200. 
8.Frehar Jiří1949reg. muži 151. - 200. 
9.Smolka Marek1999reg. muži 151. - 200. 
10.Vilém Vilém1967reg. muži 201. - 250. 
11.Smolka David1973nez. muži  
12.Mraček Stanislav1968nez. muži  
13.Ligurský Alois1952nez. muži  
14.Frömel Šimon2005nez. mži  
15.Zavřel Josef1985reg. muži 100. - 150. N 
TJ Sokol Jezernice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gorecki Pavel1975kraj. muži 71-100 
2.Rytíř Pavel1967reg. muži 31-50 
3.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 71-100 
4.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 101-150 
5.Bočan Bohuslav1957reg. muži 201-250 
6.Dohnal Radovan1960reg. muži 251-300 
7.Zapletal Miloslav1960reg. muži N 
TJ Sokol Buk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorazil Václav1985nez. muži 71-100 
2.Zavřel Josef st.1953reg. muži 71-100 
3.Koňařík Martin1973reg. muži 71-100 
4.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 71-100 
5.Suchý Milan1959reg. muži 101-150 
6.Nevřiva Kamil1973reg. muži 151-200 
7.Sedlák Miroslav1964nez. muži N 
TJ Chropyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 71-100N 
2.Zapletal Miroslav1964kraj. muži 151-200 
3.Nesvadba David1977kraj. muži 151-200 
4.Křižan Tomáš1991reg. muži 51-100 
5.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 51-100 
6.Konečný Radim2002reg. muži 51-100 
7.Konečný Roman1973reg. muži 101-150 
8.Ocknecht Jiří1975reg. muži 100-150N 
9.Brandejs Lukáš1990reg. muži 201-250 
10.Zawadski Michael1991reg. muži 201-250 
TJ Sokol Loučka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Pavel1969reg. muži 71-100 
2.Králová Lucie1998reg. muži 71-100 
3.Kubica Peter1971reg. muži 71-100 
4.Pavlík Jiří1967reg. muži 71-100 
5.Macháč Jaromír1966reg. muži 101-150 
6.Kuruc Dalibor1964reg. muži 101-150 
7.Hostášek Aleš1997reg. muži 151-200 
8.Bluma Jindřich1955reg. muži 151-200 
9.Sieklík Jaroslav1969reg. muži 151-200 
10.Venclů Ivan1954reg. muži 201-250 
11.Hostášek Pavel1976reg. muži 201-250 
12.Kuruc Michal1989reg. muži 101-150 
RSST Přerov 2.třídy
SDH Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mika Jiří1959reg. muži 51-100 
2.Šebesta Dušan1976reg. muži 51-100 
3.Sýkora Miroslav1963reg. muži 101-150 
4.Zlámal Vladimír ml.1978reg. muži 101-150 
5.Šromota Josef1971reg. muži 151-200 
6.Dorňák Antonín1965reg. muži 201-250 
7.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 201-250 
8.Machač Radek1967reg. muži 250-301 
9.Přikryl Jaromír1949reg. muži 250-301 
10.Skopalík Jan1978reg. muži 250-301 
11.Matýs Tomáš1978reg. muži nezařazen 
12.Šromota Petr1997reg. muži nezařezen 
TJ Spartak Milotice nad Bečvou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadaš Zdeněk1989reg. muži 51-100 
2.Kuchař Zdeněk1965reg. muži 101-150 
3.Voldán Josef1957reg. muži 201-250 
4.Frydrych Václav1956reg. muži 201-250 
5.Ličman Tomáš1990nez. muži  
6.Matyásek Zdeněk1987nez. muži  
7.Kuchař Michal1995nez. muži  
8.Bezděk Martin1992nez. muži  
9.Bezděk David1994nez. muži  
ST Rajnochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdoš Vladan1969reg. muži 101-150 
2.Sedláček Jaroslav1968reg. muži 101-150 
3.Blabla Vojtěch1968reg. muži 151-200 
4.Strapek Tomáš1975reg. muži 151-200 
5.Zachrla Radim1979reg. muži 201-250 
6.Blažek Martin1976reg. muži 201-250 
7.Švarc Jiří1983reg. muži 251-300 
8.Bednárik Milan1946reg. muži 251-300 
9.Frkal Miroslav1973reg. muži 251-300 
10.Chromčák Luboš1966reg. muži 251-300 
11.Jurečka Petr1955reg. muži 251-300 
12.Ides Petr1977reg. muži N 
13.Černocký Stanislav1950reg. muži N 
TJ Sokol Brodek u Přerova
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazal Petr1973reg. muži 150-200 
2.Kouřil Josef1948reg. muži 150-200 
3.Navrátil Ladislav1961reg. mži 200 
4.Vaculka Vratislav1963reg. muži 250-300 
5.Přivřel Zdeněk1957reg. muži 250-300 
6.Zelenka Václav1957reg. muži 250-300 
7.František Stanislav1955reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Újezd A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viliš Tomáš1990reg. muži 51-100 
2.Dorňák Radek1975reg. muži 51-100 
3.Kotlán Miroslav ml.1989reg. muži 51-100 
4.Hnilica Jaromír1959reg. muži 51-100 
5.Viliš Libor1964reg. muži 151-200 
6.Šeda Pavel1965reg. muži 101-150 
7.Ház Stanislav1972reg. muži 201-250 
8.Procházka Michal1991reg. muži 201-250 
9.Pacáček Dominik1999reg. muži 251-300 
10.Bouchal Petr1971reg. muži 251-300 
TJ Sokol Dolní Újezd B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Ctirad1960reg. muži 101-150 
2.Suchý Ondřej st.1955reg. muži 101-150 
3.Anděl Pavel1966reg. muži 101-150 
4.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 101-150 
5.Procházka Václav1967reg. muži 101-150 
6.Zábranský Marek1981reg. muži 201-250 
7.Ház Martin1973reg. muži 201-250 
8.Házová Katarína1974reg. muži 251-300 
9.Rýček Eduard1964reg. muži 251-300 
10.Skopal Jaromír1972reg. muži 251-300 
TJ Sokol Kojetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
2.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
3.Pištělák Martin1981reg. muži 101_150N 
4.Kopřiva Tomáš1975reg. muži 151-200 
5.Gamba Robert1968reg. muži 151-200 
6.Šírek Alois1967reg. muži 151-200 
7.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
8.Zedníček Martin1970reg. muži 201-250 
9.Mizera Roman1971reg. muži 301-338 
10.Nguyen Thanh Tung1994nez. muži  
11.Dufková Alena1949nez. ženy  
TJ Hustopeče nad Bečvou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozelský Marek1972reg. muži 101-150 
2.Těšický Petr st.1968reg. muži 101-150 
3.Pavlištík Josef1991reg. muži 150N 
4.Jurák Zdeněk1960reg. muži 151-200 
5.Pavlištík Arnošt1963reg. muži 151-200 
6.Dorazilová Jana1968reg. muži 151-200 
7.Pavlištík Jaroslav1994reg. muži 151-200 
8.Dorazil Stanislav1965reg. muži 151-200 
9.Dorazil Jiří1965reg. muži 201-250 
10.Šidlík Karel st.1975reg. muži 201-250 
11.Kollár Ladislav1997reg. muži 250-251 
12.Kocián Tomáš st.1972reg. muži 150N 
TJ Sigma Cidemat Hranice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zobaník Jaroslav1951kraj. muži 201-242 
2.Němeček Ladislav1948kraj. muži 201-242 
3.Vítek Zdeněk1954reg. muži 71-100 
4.Vitoul Pavel1967reg. muži 101-150 
5.Staviař Jiří1970reg. muži 101-150 
6.Paus Aleš1978reg. muži 151-200 
7.Kořínek Lukáš1988reg. muži 151-200 
8.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 201-250 
9.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 201-250 
10.Zavadil Dominik2001reg. muži 251-300 
11.Kaspar Michal2001reg. muži 251-300 
12.Besta Vratislav2000reg. muži 251-300 
13.Janíček Miroslav1992nez. muži  
Sportovní klub Rakov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wroblowský Michal1979reg. muži 101.-150. 
2.Zamazal Lubomír1955reg. muži 201.-250. 
3.Sehnalíková Nikol2000reg. muži 301.-338. 
4.Mašláň Vladimír1973reg. muži 201.-250. 
5.Dittrich Marcel1971reg. muži 301.-338. 
6.Zlámal Radim1973reg. muži 301.-338. 
7.Ďásek Pavel1970reg. muži N 
8.Kotas Jiří1978reg. muži N 
9.Sehnalík Lukáš2002reg. muži N 
10.Hradil Antonín1949reg. muži 150.-200N 
TJ Sokol Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skříček Pavel1951reg. muži 51 - 100 
2.Zamazal Zdeněk1982reg. muži 51 - 100 
3.Frydrych Radomír1967reg. muži 51 - 100 
4.Kádě Petr1999reg. muži 101 - 150 
5.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 201 - 250 
6.Hradil Bedřich1988reg. muži 251 - 300 
TJ Sokol Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ovčáčík Zdeněk1978reg. muži 151 - 200 
2.Káďe Ladislav1946reg. muži 151 - 200 
3.Dornica Miroslav1980reg. muži 151 - 200 
4.Slezák Radek1973reg. muži 151 - 200 
5.Tomek Lumír1962reg. muži 201 - 250 
6.Gryc Miroslav1943reg. muži 201 - 250 
7.Kotek Pavel1940reg. muži 301 - 338 
RSST Přerov 3.třídy
SDH Hlinsko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šromota Josef1971reg. muži 151-200 
2.Dorňák Antonín1965reg. muži 201-250 
3.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 201-250 
4.Machač Radek1967reg. muži 250-301 
5.Přikryl Jaromír1949reg. muži 250-301 
6.Skopalík Jan1978reg. muži 250-301 
7.Matýs Tomáš1978reg. muži nezařazen 
8.Šromota Petr1997reg. muži nezařezen 
SDH Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Zdeněk1965reg. muži 101-151 
2.Urbášek Petr1977reg. muži 151-200 
3.Petřvalský Roman1978reg. muži 151-200 
4.Šandl Jaromír1984reg. muži 201-250 
5.Zámorský Josef1969reg. muži 151-200 
6.Hradilík Miroslav1993reg. muži 250-300 
7.Stibořík Petr1980reg. muži 301-338 
8.Hlaváč Jakub1948reg. muži 301-338 
9.Pořízka Jiří1949reg. muži 301-338 
10.Návratová Monika1973nez. muži  
11.Koláček Tomáš1993nez. muži  
12.Jiřík Pavel1984nez. muži  
TJ Sokol Kojetín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
2.Gamba Robert1968reg. muži 151-200 
3.Šírek Alois1967reg. muži 151-200 
4.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
5.Zedníček Martin1970reg. muži 201-250 
6.Mizera Roman1971reg. muži 301-338 
7.Nguyen Thanh Tung1994nez. muži  
8.Kopečný Adam2006reg. mži nez. 
9.Svoboda David2008reg. mži nez. 
10.Dufková Alena1949nez. ženy  
TJ Sokol Čekyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štengl Libor1973reg. muži 151 - 200 
2.Horák Vlastimil1973reg. muži 151 - 200 
3.Spáčil Martin1974reg. muži 151 - 200 
4.Strnadel Viktor1989reg. muži 251 - 300 
5.Špaček Josef1949reg. muži 251 - 300 
6.Mráček Jaromír1958reg. muži 300 - 339 
TJ Sokol Černotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nehyba Jan1996reg. muži 101-150 
2.Nehyba Petr1971reg. muži 101-150 
3.Hynčica Petr1970reg. muži 151-200 
4.Novák Marek1969reg. muži 201-250 
5.Svák Vladimír1989reg. muži 250-301 
6.Jiříček Antonín2000reg. muži 201-250 
7.Vacek Michal1976reg. muži 201-250 
8.Mynařík Antonín1957reg. muži 250-301 
9.Pernický Marek1973reg. muži 250-301 
10.Vašek Michal1975reg. muži 301-338 
11.Hon Jiří1965reg. muži 301-338 
12.Nedělka Aleš1976reg. muži 301-338 
13.Oblouk Josef1955reg. muži 301-338 
Stolní tenis klub Komárno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Simandl Marek1978reg. muži 150-201 
2.Šindelek Jiří st.1967reg. muži 150-201 
3.Šindelek Jiří ml.1991reg. muži 150-201 
4.Šindelek Josef1966reg. muži 151-200 
5.Šindelek Roman1961reg. muži 201-250 
6.Novák Vojtěch1951reg. muži 201-250 
7.Orság Jaromír1979reg. muži N 
8.Berčíková Denisa2004nez. ženy Střídavý start z TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s.
TJ Hustopeče nad Bečvou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlištík Arnošt1963reg. muži 151-200 
2.Dorazil Stanislav1965reg. muži 151-200 
3.Dorazilová Jana1968reg. muži 151-200 
4.Dorazil Jiří1965reg. muži 201-250 
5.Pavlištík Jaroslav1994reg. muži 151-200 
6.Šidlík Karel st.1975reg. muži 201-250 
7.Kollár Ladislav1997reg. muži 250-251 
8.Kocián Tomáš st.1972reg. muži 150N 
TJ Sigma Cidemat Hranice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staviař Jiří1970reg. muži 101-150 
2.Paus Aleš1978reg. muži 151-200 
3.Kořínek Lukáš1988reg. muži 151-200 
4.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 201-250 
5.Staněk Roman1973reg. muži 201-250 
6.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 201-250 
7.Zavadil Dominik2001reg. muži 251-300 
8.Besta Vratislav2000reg. muži 251-300 
9.Kozák Ivan1969reg. muži 301-345 
10.Pospíchal Radek1962reg. muži 301-345 
11.Koval Jiří1954reg. muži 301-345 
12.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
13.Kula Vítězslav1965reg. muži 301-345 
14.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 301-345 
15.Kořínek Michal1966nez. muži  
TJ Sokol Tovačov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malec Jan1978reg. muži 101. - 150. 
2.Lexmann Lubomír1955reg. muži 101. - 150. 
3.Polčák Pavel1958reg. muži 151. - 200. 
4.Frehar Jiří1949reg. muži 151. - 200. 
5.Smolka Marek1999reg. muži 151. - 200. 
6.Vilém Vilém1967reg. muži 201. - 250. 
7.Smolka David1973nez. muži  
8.Mraček Stanislav1968nez. muži  
9.Ligurský Alois1952nez. muži  
10.Frömel Šimon2005nez. mži  
TJ Sokol Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kužílek Tomáš1969reg. muži 51-100 
2.Boháč Libor1961reg. muži 151-200 
3.Bouchal Jaroslav1974reg. muži 151-200 
4.Olivík Martin1975reg. muži 151-200 
5.Hrabal Pavel1956reg. muži 151-200 
6.Stejskal Pavel1978reg. muži 201-250 
7.Rozkošný Martin1974reg. muži 251-300 
8.Rozkošný Filip1999reg. muži 251-300 
9.Štábl Jaroslav1954reg. muži 251-300 
10.Boháčová Marcela1965reg. muži 301-350 
11.Boháč Ondřej1989reg. muži 101-150 
STK Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cápík Antonín1972reg. muži 101-150 
2.Strohalm Zdeněk1962reg. muži 151-200 
3.Arpáš Pavel1965reg. muži 151-200 
4.Háva Miloš1980reg. muži 151-200 
5.Kyselák Tomáš1994reg. muži 151-200 
6.Sehnálková Lenka1974reg. muži 151-200 
7.Blaha Igor1977reg. muži 201-250 
8.Kyrych Pavel1977reg. muži 201-250 
9.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
TJ Sokol Loučka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuruc Dalibor1964reg. muži 101-150 
2.Macháč Jaromír1966reg. muži 101-150 
3.Bluma Jindřich1955reg. muži 151-200 
4.Hostášek Aleš1997reg. muži 151-200 
5.Sieklík Jaroslav1969reg. muži 151-200 
6.Venclů Ivan1954reg. muži 201-250 
7.Hostášek Pavel1976reg. muži 201-250 
8.Kuruc Michal1989reg. muži 101-150 
RSST Přerov 4.třídy
ST Rajnochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zachrla Radim1979reg. muži 201-250 
2.Blažek Martin1976reg. muži 201-250 
3.Švarc Jiří1983reg. muži 251-300 
4.Bednárik Milan1946reg. muži 251-300 
5.Frkal Miroslav1973reg. muži 251-300 
6.Chromčák Luboš1966reg. muži 251-300 
7.Jurečka Petr1955reg. muži 251-300 
8.Ides Petr1977reg. muži N 
9.Černocký Stanislav1950reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Újezd C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Václav1967reg. muži 101-150 
2.Viliš Libor1964reg. muži 151-200 
3.Šeda Pavel1965reg. muži 101-150 
4.Zábranský Marek1981reg. muži 201-250 
5.Ház Stanislav1972reg. muži 201-250 
6.Ház Martin1973reg. muži 201-250 
7.Štěpán Filip1992reg. muži 251-300 
8.Pecha Radek1977reg. muži 251-300 
9.Hostášek Jakub1977reg. muži 301-338 
10.Turbek Ondřej1977reg. muži 301-338 
TJ Sokol Dolní Újezd D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Michal1991reg. muži 201-250 
2.Házová Katarína1974reg. muži 251-300 
3.Pacáček Dominik1999reg. muži 251-300 
4.Rýček Eduard1964reg. muži 251-300 
5.Bouchal Petr1971reg. muži 251-300 
6.Skopal Jaromír1972reg. muži 251-300 
7.Ház Jaroslav2000reg. muži 251-300 
8.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
9.Házová Tereza2002nez.  
TJ Sokol Černotín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Antonín2000reg. muži 201-250 
2.Vacek Michal1976reg. muži 201-250 
3.Mynařík Antonín1957reg. muži 250-301 
4.Pernický Marek1973reg. muži 250-301 
5.Vašek Michal1975reg. muži 301-338 
6.Oblouk Josef1955reg. muži 301-338 
7.Hon Jiří1965reg. muži 301-338 
8.Nedělka Aleš1976reg. muži 301-338 
9.Svák Vladimír1989reg. muži 250-301 
TJ Sokol Lipník nad Bečvou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Radoslav1959reg. muži 101 
2.Hubáček Vladimír1973reg. muži 151 
3.Mainuš Michal1970reg. muži 151 
4.Záboj Karel1958reg. muži 151 
5.Kotlán Miroslav1960reg. muži 201 
6.Vaculík Jan1965reg. muži 301 
SK Všechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1983reg. muži 150-200 
2.Ponížil Martin1991reg. muži 201-250 
3.Fryšák Roman1981reg. muži 201-250 
4.Indruch Adam2002reg. dci 250-300 
5.Kopřiva Ondřej2002reg. dci 250-300 
6.Martin Tomáš1991reg. muži N 
TJ Sigma Cidemat Hranice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 201-250 
2.Staněk Roman1973reg. muži 201-250 
3.Zavadil Dominik2001reg. muži 251-300 
4.Besta Vratislav2000reg. muži 251-300 
5.Kula Vítězslav1965reg. muži 301-345 
6.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 301-345 
7.Kaspar Michal2001reg. muži 251-300 
8.Pospíchal Radek1962reg. muži 301-345 
9.Koval Jiří1954reg. muži 301-345 
10.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
11.Kozák Ivan1969reg. muži 301-345 
12.Janíček Miroslav1992nez. muži  
13.Kořínek Michal1966nez. muži  
Stolní tenis Radkovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Luděk1978reg. muži 201-250 
2.Kratochvíl Tomáš1987reg. muži 301-345 
3.Mikeška Lukáš1986reg. muži 301-345 
4.Ondruška Ivo1960nez. muži  
5.Vašina Roman1973reg. muži 151-200 
6.Dluhoš Petr1944nez. muži  
TJ Chropyně D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 51-100 
2.Konečný Radim2002reg. muži 51-100 
3.Konečný Roman1973reg. muži 101-150 
4.Ocknecht Jiří1975reg. muži 100-150N 
5.Brandejs Lukáš1990reg. muži 201-250 
6.Zawadski Michael1991reg. muži 201-250 
7.Caletka Petr1991reg. muži 250-300 
8.Ištvánek Dalibor1947reg. muži 250-300 
9.Zlámalová Petra1992reg. muži 301-338 
10.Baďura Jiří1998reg. muži 301-338 
11.Krejčíř Jiří1960reg. muži 301-338 
12.Sigmundová Julie1998reg. muži 301-338 
13.Křižan Jakub2001nez. muži  
TJ Sokol Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabal Pavel1956reg. muži 151-200 
2.Stejskal Pavel1978reg. muži 201-250 
3.Rozkošný Martin1974reg. muži 251-300 
4.Rozkošný Filip1999reg. muži 251-300 
5.Štábl Jaroslav1954reg. muži 251-300 
6.Boháčová Marcela1965reg. muži 301-350 
TJ Sokol Opatovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 201 - 250 
2.Gryc Miroslav1943reg. muži 201 - 250 
3.Tomek Lumír1962reg. muži 201 - 250 
4.Hradil Bedřich1988reg. muži 251 - 300 
5.Kotek Pavel1940reg. muži 301 - 338 
6.Žeravík Pavel1997reg. muži Nezařazen 
7.Andtýsek Petr1981reg. muži Nezařazen 
STK Hradčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyselák Tomáš1994reg. muži 151-200 
2.Sehnálková Lenka1974reg. muži 151-200 
3.Kyrych Pavel1977reg. muži 201-250 
4.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
5.Blaha Igor1977reg. muži 201-250 
6.Kovář Karel1937reg. muži 201-250 
7.Vaculík Břetislav1952reg. muži 201-250 
8.Vaculík Jaroslav1978reg. muži 251-300 
9.Lehnfeld Miroslav1950reg. muži N 
10.Jiřík Pavel1975reg. muži 251-300 
11.Matysík Jiří1980reg. muži 301-338 
RSST Přerov 5.třídy
SDH Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zámorský Josef1969reg. muži 151-200 
2.Stibořík Petr1980reg. muži 301-338 
3.Hlaváč Jakub1948reg. muži 301-338 
4.Hradilík Miroslav1993reg. muži 250-300 
5.Jiřík Pavel1984nez. muži  
6.Koláček Tomáš1993nez. muži  
7.Návratová Monika1973nez. muži  
8.Pořízka Jiří1949reg. muži 301-338 
T.J. Sokol Vlkoš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prečan Vít1972reg. muži 201-250 
2.Prokeš Jaroslav1962reg. muži 250-300 
3.Prečan Vojtěch2000reg. muži 250-300 
4.Kroupová Terezie1973reg. muži 250-300 
5.Masař Daniel2000reg. muži 301-338 
6.Kuča Zdeněk1980reg. muži 301-338 
7.Hlaváčová Kateřina1976reg. muži 301-338 
8.Říhošek Josef1994reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Újezd E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ház Stanislav1972reg. muži 201-250 
2.Bouchal Petr1971reg. muži 251-300 
3.Skopal Jaromír1972reg. muži 251-300 
4.Štěpán Filip1992reg. muži 251-300 
5.Pecha Radek1977reg. muži 251-300 
6.Ház Jaroslav2000reg. muži 251-300 
7.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
8.Hostášek Jakub1977reg. muži 301-338 
9.Turbek Ondřej1977reg. muži 301-338 
10.Házová Tereza2002nez.  
SDH Špičky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trousil Martin1969reg. muži 1 
2.Boháč Petr1986reg. muži 2 
3.Frkal Tomáš1976reg. muži 3 
4.Voldán Michal1982reg. muži 4 
5.Šíbal Jan1976reg. muži 5 
6.Beran Pavel1984reg. muži 6 
7.Baran David1978reg. muži 7 
8.Kuchař Jaroslav1958reg. muži 8 
TJ Sigma Hranice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaspar Michal2001reg. muži 251-300 
2.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 301-345 
3.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
4.Koval Jiří1954reg. muži 301-345 
5.Pospíchal Radek1962reg. muži 301-345 
6.Kozák Ivan1969reg. muži 301-345 
7.Janíček Miroslav1992nez. muži  
8.Kořínek Michal1966nez. muži  
SK Přerov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101.-150. 
2.Besta Vojta2003nez.  
3.Bereza Oldřich1950nez.  
4.Severová Martina1975nez.  
5.Hejsková Eliška2004nez.  
6.Horák Patrik2005nez.  
7.Jamborová Markéta2003nez.  
8.Macíček Ondřej2004nez.  
9.Nitschová Julie2003nez.  
10.Rabinová Tereza2005nez.  
11.Severa Milan nejml.2006nez.  
12.Trunečka Milan1973nez.  
13.Vítoslavský Jakub2004nez.  
14.Jambor David2003nez. muži  
15.Kudlík Lukáš2006nez. muži  
16.Nadymáček František2008nez. muži  
17.Vicián Tomáš2003nez. muži  
18.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 7 
19.Véghová Viola2000kraj. ženy 6 
20.Kajnar Milan1984nez. muži  
Sportovní klub Rakov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Radim1973reg. muži 301.-338. 
2.Dittrich Marcel1971reg. muži 301.-338. 
3.Kotas Jiří1978reg. muži N 
4.Ďásek Pavel1970reg. muži N 
5.Sehnalík Lukáš2002reg. muži N 
STK Hradčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaha Igor1977reg. muži 201-250 
2.Kovář Karel1937reg. muži 201-250 
3.Vaculík Břetislav1952reg. muži 201-250 
4.Jiřík Pavel1975reg. muži 251-300 
5.Vaculík Jaroslav1978reg. muži 251-300 
6.Matysík Jiří1980reg. muži 301-338 
7.Kopřiva Karel1999reg. muži 301-338 
8.Lehnfeld Miroslav1950reg. muži N 
9.Kyselák Jan1989reg. muži N 
10.Pochyla Josef2006reg. muži N 
11.Umrianová Kateřina2005reg. muži N 
Střelecký klub Polom
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jiří1948reg. muži 101-150 
2.Kuchař Ivan1964nez.  
3.Koubek Miroslav1994nez.  
4.Koubková Adéla2002nez.  
5.Dočkálek Antonín1952nez.  
6.Vavřina Leoš1957nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy