Soupisky
Extraliga mužů
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Tomáš1980ČR muži 16 
2.Vožický Bohumil1977ČR muži 29 
3.Panský Jindřich1960ČR muži 56 
4.Havlík Tomáš1986ČR muži 64 
5.Orlowski Milan1952kraj. muži 21-30 N 
6.Javůrek Petr1968kraj. muži 21-30 N 
7.Špaček Pavel1952nez. muži  
8.Sváta Tomáš1967nez. muži  
9.Durdil Ivo1961nez. muži  
SKST EUROMASTER Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 20. 
2.Shouman Mohamed1993ČR muži 33. Ncizinec 
3.Kalužný Samuel1997ČR muži 38. Ncizinec 
4.Seibert Jakub1995ČR muži 36. 
5.Chiba Yuhei1996ČR muži 73. Ncizinec 
6.Borůvka Lukáš1985ČR muži 83. 
7.Šilhán Petr1995ČR muži 85. 
8.Medek Josef1976ČR muži 87. 
9.Blinka Michal2001ČR muži 98. 
10.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
SKST Charvát Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Petr1984ČR muži 18 
2.Špánik Tibor1999ČR muži 28Ncizinec 
3.Čihák Marek1974ČR muži 34 
4.Karabec Ivan1980ČR muži 54 
5.Gorecki Jan1999ČR muži 63 
6.Mikolašík Michal1999ČR muži 70 
7.Bako Radim2001ČR muži 71 
8.Koutný Kamil1970nez.  
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinko Jiří1999ČR muži 22 
2.Bindač Miroslav1962ČR muži 23 
3.Sadílek Tomáš1975ČR muži 32 
4.Valenta Jan2001ČR muži 50 
5.Martinko Tomáš2002ČR muži 60 
6.Přistál Tomáš1982ČR muži 65 
7.Onderka František2002ČR muži 81 
8.Karásek Karel1968ČR muži 93 
9.Grela Marek Pawel1998kraj. muži 20Ncizinec 
10.Štalzer Adam2003kraj. muži 35,5 
TTC Ostrava 2016
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 4 
2.Bajger Ondřej1994ČR muži 14 
3.Korbel Petr1971ČR muži 15 
4.Demek Tomáš1965reg. muži 8,5 
5.Korbel Richard1977reg. muži 10,5 
6.Olivares Felipe1992nez. cizinec 
7.Koldas Tomáš2000ČR muži 66Střídavý start z DTJ Hradec Králové
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 11. 
2.Kleprlík Jakub1986ČR muži 12. 
3.Kučera Stanislav1997ČR muži 19. 
4.Kaucký Petr1975ČR muži 35. 
5.Obešlo Marek1991ČR muži 61. 
6.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 90. 
7.Málek Tomáš1996kraj. muži 18. 
8.Stach Matěj2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 13 
2.Klásek Marek1975ČR muži 27 
3.Pavlica Martin1983ČR muži 30 
4.Buben Vlastimil1999ČR muži 44 
5.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 59 
6.Hort Tomáš1997kraj. muži 12 
7.Mokrejš Jan2002kraj. muži 16 
8.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
9.Hrunka Jakub1992kraj. muži 20 
10.Hušek Adam2001kraj. muži 22 
11.Jakubský Filip2002kraj. muži 23 
12.Lebeda Michal st.1966nez.  
SKST Hodonín - STAVOIMPEX
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlček Michal1979ČR muži 45 
2.Tymofieiev Oleksandr1996ČR muži 51 Ncizinec 
3.Broiakovskyi Vsevolod1999ČR muži 58 Ncizinec 
4.Hromek Filip2001kraj. muži 21-30 
5.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
6.Brhel Štěpán2006kraj. muži 41-50 
7.Svoboda Petr2002kraj. muži 41-50 
8.Podrazil David2001kraj. muži 61-70 N 
9.Skála Radek2002ČR muži 67Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
10.Lapčík Ondřej1999ČR muži 72Střídavý start z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Martin1972ČR muži 10 
2.Koblížek Martin1996ČR muži 28 
3.Palkovský David1984ČR muži 55 
4.Šlapák Miloš1986ČR muži 42 
5.Foff Lukáš1995ČR muži 58 
6.Ševec Jakub1999kraj. muži 10Ncizinec 
7.Bittner Michal1979kraj. muži 13 
1. liga mužů
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapák Miloš1986ČR muži 42 
2.Foff Lukáš1995ČR muži 58 
3.Koldas Tomáš2000ČR muži 66 
4.Ševec Jakub1999kraj. muži 10Ncizinec 
5.Bittner Michal1979kraj. muži 13 
6.Lučan Martin1966kraj. muži 25 
7.Slavík Libor1975kraj. muži 26 
8.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži 28Ncizinec 
9.Mrázek Jiří1985kraj. muži 48 
10.Šumpík Viktor1984kraj. muži 49N 
11.Chládek Martin1997kraj. muži 51 - 60 
SKST Warmnis Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Seibert Jakub1995ČR muži 36. 
2.Chiba Yuhei1996ČR muži 73. Ncizinec 
3.Borůvka Lukáš1985ČR muži 83. 
4.Šilhán Petr1995ČR muži 85. 
5.Medek Josef1976ČR muži 87. 
6.Blinka Michal2001ČR muži 98. 
7.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
8.Mejsnar František1988kraj. muži 9. 
9.Kodým Jiří1968kraj. muži 10. 
10.Protiva Martin1983kraj. muži 11. 
11.Gireth Pavel1970kraj. muži 12. 
12.Kaněra Jan1989kraj. muži 15. 
13.Protiva Luboš1988kraj. muži 18. 
14.Fabíni Marek1995kraj. muži 19. 
15.Reliszka Jakub1999kraj. muži 21.-30.cizinec 
16.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
17.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
TJ Nový Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Michal1995ČR muži 74 
2.Pavlík Tibor1996ČR muži 82 
3.Kowal René1996kraj. muži 35,5 
4.Javůrek Jiří1990kraj. muži 100,5N 
5.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 100,5 
6.Randis Vilém1977kraj. muži 125,5 
7.Vincek Martin2000kraj. muži 125,5 
8.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 125,5 
9.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 125,5 
10.Trabura Lubomír1983kraj. muži 175,5 
11.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 175,5 
12.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 175,5 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 49 
2.Laboutka Luděk1966ČR muži 63 
3.Takeoka Junki1995ČR muži 74 Ncizinec 
4.Moriya Tsubasa1996ČR muži 74 Ncizinec 
5.Průša David2000ČR muži 86 
6.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 19 
7.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 20 
8.Thang Do Trong1985kraj. muži 21-30cizinec 
9.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
10.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
11.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
12.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzer Antonín1989ČR muži 51 
2.Lapčík Ondřej1999ČR muži 72 
3.Hoferik Petr1978ČR muži 99 
4.Pavlovský Lukáš1986kraj. muži 13 
5.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 12 
6.Dvořáček Petr1975kraj. muži 16 N 
7.Janoušek Přemek1976kraj. muži 16 N 
8.Studýnka František1960kraj. muži 141-150 
9.Studýnka Miloslav1959kraj. muži 151-160 N 
10.Hladký Rostislav1979kraj. muži 191-200 
11.Šafařík Jan1978kraj. muži 211-220 
12.Hušek Jan1982kraj. muži 221-230 N 
13.Šlancar Jiří1961reg. muži 32 
14.Hušek Jindřich1981reg. muži 33 
15.Kuchař Pavel1971reg. muži 41 
16.Růžička Filip2000kraj. muži 21-30Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 46. 
2.Vaculovič Libor1987ČR muži 94. 
3.Borůvka Jakub1985ČR muži 96. 
4.Čamr František2000kraj. muži 6N 
5.Janča Miroslav1986kraj. muži 6N 
6.Miffek Daniel1976kraj. muži 30N 
7.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 31.-.40. 
8.Záboj Matěj2002kraj. muži 40NHostování z HB Ostrov , z.s.
9.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 40N 
10.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 51.-70. 
11.Bárta Daniel1999kraj. muži NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
12.Jadrný Šimon2002kraj. muži NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Jan2001ČR muži 50 
2.Martinko Tomáš2002ČR muži 60 
3.Přistál Tomáš1982ČR muži 65 
4.Onderka František2002ČR muži 81 
5.Karásek Karel1968ČR muži 93 
6.Grela Marek Pawel1998kraj. muži 20Ncizinec 
7.Liška Libor1995kraj. muži 20N 
8.Štalzer Adam2003kraj. muži 35,5 
9.Plachta Jakub2000kraj. muži 35,5 
10.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 35,5 
11.Vybíral Filip2002kraj. muži 75,5 
12.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 75,5 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 57 
2.Skála Radek2002ČR muži 67 
3.Smýkal Tomáš1993ČR muži 69 
4.Yaremchuk Dmytro1999ČR muži 85Ncizinec 
5.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 15 
6.Šmerda Marek1973kraj. muži 17 
7.Svoboda Libor1983kraj. muži 21-30 
8.Mejzlík Martin1988kraj. muži 21-30N 
9.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 31-40 
10.Sigmund Ivo1978kraj. muži 31-40 
11.Toufar Jan1997kraj. muži 51-60 
SF SKK EL Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 35. 
2.Obešlo Marek1991ČR muži 61. 
3.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 90. 
4.Málek Tomáš1996kraj. muži 18. 
5.Klimek Vojtěch1992kraj. muži N 18. 
6.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
7.Stach Matěj2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
9.Kaucký Jakub2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karabec Ivan1980ČR muži 54 
2.Gorecki Jan1999ČR muži 63 
3.Mikolašík Michal1999ČR muži 70 
4.Bako Radim2001ČR muži 71 
5.Lokaj Roman1965ČR muži 97 
6.Bělík Šimon2004kraj. muži 35,5Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
7.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 35,5 
8.Rusnák Aleš2002kraj. muži 35,5 
9.Volný Karel1990kraj. muži 35,5 
10.Číž Rostislav1977kraj. muži 35,5 
11.Siwiec Matěj2001kraj. muži 50,5 
12.Harenčák Jakub2000kraj. muži 75,5 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buben Vlastimil1999ČR muži 44 
2.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 59 
3.Hort Tomáš1997kraj. muži 12 
4.Mokrejš Jan2002kraj. muži 16 
5.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
6.Hrunka Jakub1992kraj. muži 20 
7.Hušek Adam2001kraj. muži 22 
8.Jakubský Filip2002kraj. muži 23 
9.Janovský Dan2003kraj. muži 31 
10.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 35 
11.Čepelka Jan1975kraj. muži 41 
12.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
13.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 51-60 
14.Hýbl Jan1999kraj. muži 61-70 
KST SK US Steinerová Choceň z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 48 
2.Čopián Ondřej1983kraj. muži 3 
3.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 4 
4.Gregořica Radek1972kraj. muži N4 
5.Stránský Matěj1998kraj. muži 19 
6.Dostál Jan2002kraj. muži 24 
7.Slavík Miroslav1971kraj. muži 71 
8.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 101 
9.Šťastný Daniel1996kraj. mži 101 
10.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 101 
Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 80. 
2.Polák Michal1979ČR muži 84. 
3.Žák Jan1989ČR muži 89. 
4.Černota Filip2001kraj. muži 21-30.Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
5.Hobl Lukáš1998ČR muži 91.Střídavý start z SKST Cheb
6.Levora Vojtěch2003kraj. muži 8.Střídavý start z SKST Cheb
7.Březovský Petr2000kraj. muži 8.NStřídavý start z SKST Cheb
10.Květon Ondřej2004kraj. muži 9Střídavý start z SK Jiskra Domažlice
TTC Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mihailovič Luka2000kraj. muži 20,5cizinec 
2.Wasilewski Damian1987kraj. muži 20,5cizinec 
3.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 21-50cizinec 
4.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-50 
5.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-50 
6.Sikora Filip1997kraj. muži 21-50 
7.Revay Radomír1970kraj. muži 21-50 
8.Mihailovič Nikola2001kraj. muži 21-50Ncizinec 
9.Sikora Radek1979kraj. muži 51-100 
10.Skácelík František1965kraj. muži 51-100 
11.Bezdíček Milan1966kraj. muži 51-100 
12.Musil Milan1960kraj. muži 201-250 
2. liga mužů skupina A
TTC Bělá pod Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Pavel1965kraj. muži 6 
2.Balog Roland1987kraj. muži 8 
3.Postelt Tomáš1994kraj. muži 12 
4.Lapka Miroslav1998kraj. muži 17 
5.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 15 
6.Kapras Karel1986kraj. muži 101-130 
7.Balcar Miroslav1972kraj. muži 131-160 
8.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131 - 160 
9.Malý Petr1975kraj. muži 161-200 
10.Slobodzian Jakub1989reg. muži 31-40 
11.Grill Josef1967reg. muži 31-40 
12.Blecha David1997reg. muži 41-50 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek Josef1976ČR muži 87. 
2.Blinka Michal2001ČR muži 98. 
3.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
4.Mejsnar František1988kraj. muži 9. 
5.Kodým Jiří1968kraj. muži 10. 
6.Protiva Martin1983kraj. muži 11. 
7.Gireth Pavel1970kraj. muži 12. 
8.Kaněra Jan1989kraj. muži 15. 
9.Protiva Luboš1988kraj. muži 18. 
10.Fabíni Marek1995kraj. muži 19. 
11.Reliszka Jakub1999kraj. muži 21.-30.cizinec 
12.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
13.Perný Michal1976kraj. muži 31.-40. 
14.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
15.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
16.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 41.-60.cizinec 
17.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
18.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša David2000ČR muži 86 
2.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 19 
3.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 20 
4.Thang Do Trong1985kraj. muži 21-30cizinec 
5.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
6.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
7.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
8.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
9.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 41-60 
10.Benák Libor1969kraj. muži 61-80 
11.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
12.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
13.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
14.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 11. N 
2.Bukovský Radek1977kraj. muži 20. 
3.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21.-30. 
4.Stránský Michal1973kraj. muži 21.-30. 
5.Blažek Jan1989kraj. muži 31.-40. 
6.Antoš Petr1992kraj. muži 51.-70. 
7.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101.-130. 
8.Kastner Patrik1974kraj. muži 101.-130. 
9.Hoďák Václav1990kraj. muži 131.-160. 
10.Beniš Ondřej1990reg. muži 21.-30. 
11.Dusil Petr1999reg. muži 21.-30. 
12.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejc Filip1998kraj. muži 21-30 
2.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 31-40 
3.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
4.Petřík Aleš1975nez. muži 31-40 
5.Karásek Vít1994kraj. muži 31-40 
6.Hájek Michal1990kraj. muži 31-40 
7.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31-40 
8.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 41-60 
9.Lánský Jakub1988kraj. muži 41-60 
10.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
11.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
12.Vilga Filip1992kraj. muži 61-80cizinec 
13.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
14.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
15.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 61-80 
16.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
SK Jiskra Domažlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 7 
2.Květon Ondřej2004kraj. muži 9 
3.Pangrác Martin1977kraj. muži 21-25 
4.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 31-40 
5.Krejčíř Milan1978kraj. muži 31-40 
6.Horák Libor1978kraj. muži 51-60 
7.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
8.Ludvík Roman1974kraj. muži 101-120 
9.Legát Petr1999kraj. muži 11Střídavý start z TJ Union Plzeň
10.Sochor Miroslav1999kraj. muži 19Střídavý start z TJ Union Plzeň
11.Důra Matouš2002kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belopotočan Roman1976kraj. muži 1cizinec 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 3 
3.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 4 
4.Chvátal Martin1986kraj. muži 14 
5.Kříž Dominik1999kraj. muži 21-25 
6.Noha Miroslav1954kraj. muži 31-40 
7.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 41-50 
8.Adam Ondřej1987kraj. muži 51-60 
9.Císler Václav1960kraj. muži 71-80 
10.Krieger Ladislav1987kraj. muži 101-120 
11.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991ČR muži 77 
2.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 2 
3.Bartošek Vít1986kraj. muži 3 
4.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 9 
5.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 4 
6.Woznicki Patrik1979kraj. muži 11 
7.Hervert Josef1998kraj. muži 12 
8.Skokan Viktor2003kraj. muži 25,5 
9.Kopecký Filip2002kraj. muži 35,5 
10.Boháč Dominik1992kraj. muži 35,5 
11.Chrvala Radovan1987kraj. muži 45,5cizinec 
12.Pospíšil Václav1967kraj. muži 75,5 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimek Vojtěch1992kraj. muži N 18. 
2.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
3.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
4.Stach Matěj2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Obešlo František1991kraj. muži N. 21.-30. 
6.Kaucký Jakub2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31.-40. 
8.Pluhař Jan1997kraj. muži N. 31.-40. 
9.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
10.Plachý Ladislav1966kraj. muži 41.-60. 
11.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
12.Přída Kryštof2002kraj. muži 41.-60.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
13.Beran Tomáš2001kraj. muži 61.-80.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
14.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
TJ Tatran Sedlčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 4. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 7. 
3.Drechsler Dušan1973kraj. muži 10. 
4.Kaucký Roman1973kraj. muži 18. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 21.-30. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 131.-160. 
7.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 201.-250. 
8.Janda Jaromír1998reg. muži 21.-30. 
9.Šíp Martin1981reg. muži 31.-50. 
10.Lesák Jakub1987reg. muži 50N 
11.Palátka Daniel1997reg. muži 51.-70. 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 5 
2.Vaculík Petr1979kraj. muži 9 
3.Hejda Václav1974kraj. muži 13 
4.Koděra Filip1987kraj. muži 41-50 
5.Volák Martin1975kraj. muži 70N 
6.Cafourek Jan1988nez.  
7.Cafourek Tomáš1986nez.  
8.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 161.-200.Střídavý start z KST Rakovník
SK Pedagog ČB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 2 
2.Pažma Lukáš1992kraj. muži 2Ncizinec 
3.Kortus Filip1999kraj. muži 8 
4.Janoštík Petr1966kraj. muži 21-30 
5.Kortus Pavel1969kraj. muži 21-30N 
6.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
7.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
8.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
9.Founě Jiří1975kraj. muži 201-260N 
10.Pešek Ondřej2003kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
11.Smažík David2004kraj. muži 101-130NStřídavý start z SK Pedagog ČB
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobl Lukáš1998ČR muži 91. 
2.Gavlas Petr1980kraj. muži 6. 
3.Levora Vojtěch2003kraj. muži 8. 
4.Březovský Petr2000kraj. muži 8.N 
5.Špalek Vít2003kraj. muži 51.-60. 
6.Petera Jiří1968kraj. muži 71.-80. 
7.Trgo Michael2001kraj. muži 81.-90. 
8.Marek David1971kraj. muži 81.-90. 
9.Kytka Rudolf2002kraj. muži 101.-120. 
10.Kopecký Jiří1942reg. muži 33.-48. 
11.Gavlas Anton st.1948nez.  
12.Ramsauer Tomáš1993nez.  
2. liga mužů skupina B
TJ Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976ČR muži 92. 
2.Šváb Richard1974ČR muži 95. 
3.Voňka Jakub1994kraj. muži 14. 
4.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 17. 
5.Šplíchal Jan1979kraj. muži N28. 
6.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N36. 
7.Brož Petr1996kraj. muži N60. 
8.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 91-100. 
9.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 101-120. 
10.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101-120. 
11.Dymák Ladislav1976kraj. muži 101-120. 
12.Klimenta Matěj2002kraj. muži 121-140. 
13.Čenovský David2002kraj. muži 51-60.Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
14.Valeš Jakub2003kraj. muži 44.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Adam2001kraj. muži 1NHostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
2.Smoček Libor1993kraj. muži 5 
3.Dufek Jan2003kraj. muži 6 
4.Nedbálek Michal2001kraj. muži 8 
5.Dufek Jakub1999kraj. muži 17 
6.Oharek David1999kraj. muži 18 
7.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40 
8.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 51-60 
9.Střelec Marek1968kraj. muži 131-140N 
10.Svoboda Jiří1978kraj. muži 141-150N 
11.Veselý Jiří1977reg. muži 181-190 
12.Vranka Ondřej2007reg. muži 201-220 
ST EUROMASTER Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Miroslav1986kraj. muži 6N 
2.Miffek Daniel1976kraj. muži 30N 
3.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 31.-.40. 
4.Záboj Matěj2002kraj. muži 40NHostování z HB Ostrov , z.s.
5.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 40N 
6.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 51.-70. 
7.Jindra Josef1951kraj. muži 101.-130. 
8.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101.-130. 
9.Doležal Martin1998kraj. muži 161.-200. 
10.Šembera Karel1962kraj. muži 200N 
11.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 200N 
12.Holman Martin1967kraj. muži 250N 
13.Pusch František2002kraj. muži 41.-60.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
KST Jeseník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Martin1981kraj. muži 1. 
2.Rybár Petr1974kraj. muži 2. 
3.Tomica Daniel1980kraj. muži 3. 
4.Matějíček Miloš1975kraj. muži 4. 
5.Schopf Karel1965kraj. muži 21.- 30. 
6.Veigl Lukáš2001kraj. muži 31.- 50. 
7.Dvořák Vítek2000kraj. muži 51.-70. 
8.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 51.-70. 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 15 
2.Šmerda Marek1973kraj. muži 17 
3.Růžička Filip2000kraj. muži 21-30 
4.Mejzlík Martin1988kraj. muži 21-30N 
5.Svoboda Libor1983kraj. muži 21-30 
6.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 31-40 
7.Sigmund Ivo1978kraj. muži 31-40 
8.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
9.Toufar Jan1997kraj. muži 51-60 
10.Kozubík Pavel1994kraj. muži 51-60N 
11.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
12.Novák Martin1965kraj. muži 101-110 
13.Žoldoš Petr1986nez. cizinec 
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karásek Karel1968ČR muži 93 
2.Grela Marek Pawel1998kraj. muži 20Ncizinec 
3.Liška Libor1995kraj. muži 20N 
4.Štalzer Adam2003kraj. muži 35,5 
5.Plachta Jakub2000kraj. muži 35,5 
6.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 35,5 
7.Vybíral Filip2002kraj. muži 75,5 
8.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 75,5 
9.Kadlec Vít2005kraj. muži 75,5 
10.Krupník Jan1980kraj. muži 75,5 
11.Kupec Rostislav1997kraj. muži 75,5 
12.Demek Zdeněk1963kraj. muži 75,5 
13.Merta Marek1992kraj. muži 125,5 
14.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 150N 
15.Morávek Radim2003kraj. muži 51-60Střídavý start z TJ Jiskra Strážnice
HB Ostrov Havlíčkův Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek David1971ČR muži 73 
2.Kanta František1971kraj. muži 1 
3.Bárta Daniel1999kraj. muži 2 
4.Jadrný Šimon2002kraj. muži 3 
5.Jonáš Martin1983reg. muži 5 
6.Karel Filip2004kraj. sži 31-40 
7.Hitzger Pavel1979kraj. muži 71-80 
8.Hejkal Filip1984kraj. muži 121-140 
9.Hitzger Petr ml.1976reg. muži 31-50 
10.Koudelka Tomáš1987reg. muži 31-50 
11.Jinek Miroslav1979reg. muži 51-80 
12.Holub Matěj2004reg. muži 31-50 
SKST Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lokaj Roman1965ČR muži 97 
2.Bělík Šimon2004kraj. muži 35,5Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
3.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 35,5 
4.Volný Karel1990kraj. muži 35,5 
5.Rusnák Aleš2002kraj. muži 35,5 
6.Číž Rostislav1977kraj. muži 35,5 
7.Siwiec Matěj2001kraj. muži 50,5 
8.Harenčák Jakub2000kraj. muži 75,5 
9.Horut Daniel1981kraj. muži 75,5 
10.Macurák Michal2002kraj. muži 125,5 
11.Košťál Daniel2005kraj. muži 125,5 
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dzida Jan1973kraj. muži 18 
2.Knybel Kamil1990kraj. muži 21-50 
3.Kudela Petr1972kraj. muži 21-50 
4.Musil David1992kraj. muži 51-100 
5.Wallik Lukáš1989kraj. muži 51-100 
6.Vícha Radomír1980kraj. muži 51-100 
7.Vitásek Adam2000kraj. muži 51-100 
8.Dzida Martin2001kraj. muži 151-200 
9.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 151-200 
10.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 151-200 
11.Chmela Tibor1985reg. muži 30,5 
ASK Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masnica Michal1995kraj. muži 35,5 
2.Polášek Radovan1974kraj. muži 35,5 
3.Záškodný Marek1990kraj. muži 75,5 
4.Vojvodík Roman1998kraj. muži 125,5 
5.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 75,5 
6.Merenda Ladislav1968kraj. muži 125,5 
7.Schwarz Ota1995kraj. muži 150,5 
8.Mezera Matěj2000kraj. muži 225,5 
9.Michálek Pavel1975kraj. muži 250,5 
10.Bělík Jakub2001kraj. muži 275,5 
11.Pařil Ondřej2003reg. muži 111-120 
12.Vincek Martin2000kraj. muži 125,5Střídavý start z TJ Nový Jičín
Stavoimpex Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hasil Tomáš1979ČR muži 75 
2.Zajíc Miroslav1984ČR muži 79 
3.Gráf Jiří1978kraj. muži 20 
4.Melek Milan1979kraj. muži 41-50 Ncizinec 
5.Řežáb Jiří1956kraj. muži 41-50 
6.Mesaroš Petr1961kraj. muži 91-100 
7.Brychta Edo1992kraj. muži 121-130cizinec 
8.Mádel Ladislav1954kraj. muži 171-180 Ncizinec 
9.Malík Vladimír1968reg. muži 81-90cizinec 
10.Skala Ján1949reg. muži 101-110 Ncizinec 
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Filip1997kraj. muži 21-50 
2.Revay Radomír1970kraj. muži 21-50 
3.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-50 
4.Mihailovič Nikola2001kraj. muži 21-50Ncizinec 
5.Sikora Radek1979kraj. muži 51-100 
6.Sikora Ladislav1962kraj. muži 51-100 
7.Bezdíček Milan1966kraj. muži 51-100 
8.Skácelík František1965kraj. muži 51-100 
9.Cabák Josef1949kraj. muži 101-150 
10.Sionkala Eduard1952kraj. muži 201-250 
3. liga mužů skupina A
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karásek Vít1994kraj. muži 31-40 
2.Hájek Michal1990kraj. muži 31-40 
3.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31-40 
4.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 41-60 
5.Lánský Jakub1988kraj. muži 41-60 
6.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
7.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
8.Vilga Filip1992kraj. muži 61-80cizinec 
9.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
10.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
11.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
12.Kantor Jan1994kraj. muži 101-150 
13.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
14.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
15.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150N 
16.Podrazil Václav2005kraj. muži 151-200 
17.Martiška Jan1986kraj. muži 151-200 
18.Annayev Sanjar1995kraj. muži 151-200cizinec 
19.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
20.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Milan1954kraj. muži 41-60 
2.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
3.Krameš Jan st.1975kraj. muži 101-150 
4.Mráz Jiří1963kraj. muži N 101-150 
5.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
6.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 151-200 
7.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 201-250 
8.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 201-250cizinec 
9.Blažek Jan1964kraj. muži 251-300 
10.Šobáň Radek1987kraj. muži 251-300 
11.Pešina Jiří1974kraj. muži N 251-300 
12.Baier Miroslav1991kraj. muži 301-350 
13.Veselý Filip2001kraj. muži 301-350 
14.Marat Filip2002kraj. muži 101-150Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slapnička Jakub2003kraj. muži 8 
2.Brožek Michal1987kraj. muži 17N 
3.Končal Adam2002kraj. muži 20NHostování z TJ Sokol Plzeň V.
4.Novotný Petr2000kraj. muži 21-30 
5.Fiala Jakub1995kraj. muži 21-30 
6.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
7.Majer Zbyněk1975kraj. muži 21-30N 
8.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 31-40 
9.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
10.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 41-50 
11.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 51-70 
12.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 131-160N 
13.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-206 
14.Kápl Jan st.1962nez.  
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 11. 
2.Pisár Petr1976kraj. muži 21.-30. 
3.Hýža Daniel2000kraj. muži 31.-40. 
4.Pisár Jan2004kraj. muži 41.-50. 
5.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
6.Mikeš Milan1976kraj. muži 71.-100. 
7.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
8.Krůta Václav1987kraj. muži 101.-130. 
9.Přibík Jan1974kraj. muži 101.-130. 
10.Vlček Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
11.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
12.Brabec Stanislav1962kraj. muži 131.-160. 
13.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
14.Čech Pavel1968kraj. muži 160N 
15.Adamczuk Jan2002kraj. muži 161.-200. 
16.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
17.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 161.-200. 
18.Rezek Jan1985kraj. muži 161.-200. 
19.Cír Radek1975kraj. muži 201.-250. 
20.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
21.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
22.Lepka Martin ml.1992reg. muži 51.-100. 
23.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 289,5N 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 5 
2.Klier Jakub1988kraj. muži 10 
3.Legát Petr1999kraj. muži 11 
4.Vaněček Petr1988kraj. muži 12 
5.Sochor Miroslav1999kraj. muži 19 
6.Kypta Michal1988kraj. muži 31-40 
7.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 41-50cizinec 
8.Duchoň Antonín1974kraj. muži 41-50 
9.Uhlíř Marek1965kraj. muži 51-60 
10.Mezera Petr1964kraj. muži 51-60 
11.Duchoň Roman1972kraj. muži 51-60 
12.Pachner Jan2003kraj. muži 61-70 
13.Závora Adam2001kraj. muži 81-100 
14.Korecký Filip1998kraj. muži 81-100 
15.Lanči Jakub1999kraj. muži 121-150 
16.Macháček Radek1969reg. muži 26 
SF SKK EL Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Jakub2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Pluhař Jan1997kraj. muži N. 31.-40. 
3.Přída Kryštof2002kraj. muži 41.-60.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Plachý Ladislav1966kraj. muži 41.-60. 
5.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Beran Tomáš2001kraj. muži 61.-80.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Střížkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.De Filippo Martin1986kraj. muži 31-40 
2.Kuba Josef1972kraj. muži 31-40 
3.Kočvara Martin1970kraj. muži 41-60 
4.Urban Oto1987kraj. muži 61-80 
5.Švec Radek1986kraj. muži 61-80 
6.Rulec Jakub1981kraj. muži 81-100 
7.Fišar Martin1978kraj. muži 81-100 
8.Milek Petr1978kraj. muži 81-100 
9.Provazník Petr1971kraj. muži 101-150 
10.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
11.Pour Tomáš1999kraj. muži 201-250 
12.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201-250 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan1996kraj. muži 13 
2.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 21-25 
4.Korbel Petr1984kraj. muži 26-30 
5.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
6.Peckert Daniel1976kraj. muži 41-50 
7.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
8.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
TJ Sokol Plzeň V.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 16 
2.Franc Štěpán1995kraj. muži 21-25 
3.Hoch Jiří1962kraj. muži 26-30 
4.Důra Matouš2002kraj. muži 31-40 
5.Mašek Petr1963kraj. muži 26-30 
6.Vycudilík Jan1981kraj. muži 51-60 
7.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 61-70 
8.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 61-70 
9.Pechman Petr1998kraj. muži 61-70 
10.Panský Miroslav1957kraj. muži 71-80 
11.Hofman Petr1974kraj. muži 71-80 
12.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 101-120 
13.Hudec Vít2000kraj. muži 121-150 
14.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
15.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 151-200cizinec 
16.Hoang Van Tony Tuan1965kraj. muži 151-200cizinec 
17.Grus Matěj2002kraj. muži 81-100Střídavý start z TJ Union Plzeň
RUFA Bechyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa Jiří1972kraj. muži 18. 
2.Špeta Michal1982kraj. muži 21.-30. 
3.Kupilík Ondřej1986kraj. muži 31.-40. 
4.Pučégl Pavel1976kraj. muži 31.-40. 
5.Soldát Tomáš1988kraj. muži 41.-50. 
6.Mikolášek Milan1959kraj. muži 131.-160. 
7.Kovářík Tomáš1992kraj. muži 201.-260. 
8.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 21-30Střídavý start z DDM Soběslav
9.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40Střídavý start z DDM Soběslav
10.Syrovátka Jan2000kraj. muži 51-70Střídavý start z SKST Týn nad Vltavou o.s.
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovka Tomáš1974kraj. muži 11 
2.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
3.David Jakub1991kraj. muži 21-30 
4.Hach Martin1986kraj. muži 21-30 
5.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
6.Dunovský Libor1978kraj. muži 71-100 
7.Svoboda David1992kraj. muži 71-100 
8.Turek Václav1948kraj. muži 131-160 
9.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 161-200 
10.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
11.Šimoník Vladimír1977reg. muži 7 
12.Fesl Martin1999kraj. muži 21-30Střídavý start z OST Velešín
TTC Libín Prachatice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaštánek Petr1979kraj. muži 6. 
2.Šimek Marek1991kraj. muži 12. 
3.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 17. 
4.Krotký Marek1994kraj. muži 51.-70. 
5.Nitrianský Igor1961kraj. muži 71.-100. 
6.Kunz Jaroslav1946kraj. muži 71.-100.Ncizinec 
7.Bauer Jan st.1969kraj. muži 101.-130. 
8.Sivera Adam2004kraj. muži 131.-160. 
9.Gyori Richard1975kraj. muži 131.-160. 
10.Sivera Radek2001kraj. muži 161.-200. 
3. liga mužů skupina B
Loko Depo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bradáč Petr1976kraj. muži 13. 
2.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 14. 
3.Pokorný Marcel1975kraj. muži 16. 
4.Svatoš Roman1980kraj. muži 21-30 
5.Minář Jiří1975kraj. muži 21-30 
6.Batthyány Tibor1978kraj. muži 31-40 
7.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
8.Regner Michal1978kraj. muži 61-80 
9.Zdvihal Radek1971kraj. muži 81-100 
10.Šilhán Pavel1984kraj. muži 101-130 
11.Frýba Jiří1965nez. muži  
12.Vinter Tomáš1976nez. muži  
13.Sklenička Jan1978nez. muži  
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodým Jiří1968kraj. muži 10. 
2.Protiva Martin1983kraj. muži 11. 
3.Gireth Pavel1970kraj. muži 12. 
4.Reliszka Jakub1999kraj. muži 21.-30.cizinec 
5.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
6.Perný Michal1976kraj. muži 31.-40. 
7.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
8.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 41.-60.cizinec 
9.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
10.Huk Martin2000kraj. muži 41.-60. 
11.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41.-60. 
12.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 81.-100. 
13.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
14.Novota Štefan1960reg. muži 61.-100. 
TJ Sokol Michle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 21-30 
2.Hořejší Radim1976kraj. muži 21-30 
3.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41-60 
4.Šimeček Jan1960kraj. muži 41-60 
5.Tichý Jiří1986kraj. muži 61-80 
6.Ambrož Adam1983kraj. muži 81-100 
7.Pištora Josef1951kraj. muži 101-150 
8.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
9.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
10.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
11.Haralík Stanislav1948kraj. muži 151-200 
12.Dorko Tomáš1991kraj. muži 151-200cizinec 
13.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151-200 
14.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 201-250 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
2.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
3.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
4.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
5.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 41-60 
6.Benák Libor1969kraj. muži 61-80 
7.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
8.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
9.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
10.Běhal Aleš1977kraj. muži 81-100 
11.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 81-100 
12.Vojtěch Radek1977kraj. muži 81-100 
13.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 101-150 N 
14.Rochowanski Jan2005kraj. muži 201-250 
15.Benák Vít2005kraj. muži 251-300 
16.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 301-350 
17.Benák Jan2005kraj. muži 401-500 
18.Zacharda Jáchym ml.2005kraj. muži 401-500 
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981kraj. muži 6 N 
2.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 14 
3.Sedláček Jan ml.1977kraj. muži 19 
4.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 51-70 
5.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 31-40 
6.Pácha Robin1992kraj. muži 161-200 
7.Niems Dušan1978kraj. muži 201-250 
8.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 201-250 
9.Sedláček Jan st.1951reg. muži 31-40 
10.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 N 
11.Havlík Vít2002reg. muži 51-60 N 
12.Botka Jan2001reg. muži 81-100 
13.Oplt Miroslav2002reg. muži 81-100 
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šejvl Jakub2000kraj. muži 21-30 
2.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 31-40 
3.Papírník Pavel1971kraj. muži 41-50 
4.Sysel Pavel1964kraj. muži 41-50 
5.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-50 
6.Blažek Martin1995kraj. muži 51-70 
7.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
8.Gräf Miloš1972kraj. muži 70N 
9.Mifka Alexius1962kraj. muži 131-160 
10.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 161-200 
11.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 161-200 
12.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 31-40 
13.Balák Kryštof2001ČR dci 162 
TJ Batesta Chodov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huleš Petr1971kraj. muži 9 
2.Minář Marek1985kraj. muži 12 
3.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 13 
4.Kořínek Jan1983kraj. muži 16 
5.Kruliš David1994kraj. muži 19 
6.Hurban Nikola1995kraj. muži 20 
7.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 21-25 
8.Vála Bohuslav1956kraj. muži 21-25 N 
9.Noveský Leon1987kraj. muži 26-30 
10.Tonhauser Robert1979kraj. muži 31-40 
11.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
12.Kalanyos Jiří1982kraj. muži 71-80 
13.Minář Miloš1959kraj. muži 91-100 
14.Malina Josef1972nez.  
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 4 
2.Woznicki Patrik1979kraj. muži 11 
3.Hervert Josef1998kraj. muži 12 
4.Skokan Viktor2003kraj. muži 25,5 
5.Kopecký Filip2002kraj. muži 35,5 
6.Boháč Dominik1992kraj. muži 35,5 
7.Chrvala Radovan1987kraj. muži 45,5cizinec 
8.Pospíšil Václav1967kraj. muži 75,5 
9.Vajgl Lukáš1984kraj. muži 130,5 
10.Krupka Martin2001kraj. muži 304,5 
11.Balcar František2004reg. muži 101-120 
12.Ponocný Lubomír1956reg. muži 121-140 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauš Jiří1964kraj. muži 18 
2.Matas Jan1988kraj. muži 25,5 
3.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 25,5 
4.Sobíšek Martin1971kraj. muži 35,5 
5.Grubr Vojtěch2002kraj. dci 75,5 
6.Beneš Jiří1990kraj. muži 75,5 
7.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 85,5 
8.Himko Jaroslav1950kraj. muži 225 
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jan1970kraj. muži 5 
2.Bíma Miroslav1991kraj. muži 7 
3.Bořík Milan1973kraj. muži 10 
4.Mandinec Jan1991kraj. muži 45,5 N 
5.Bartes Petr1974kraj. muži 20 
6.Vondráček Filip2004kraj. muži 55,5 
7.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 55,5 
8.Rovner Antonín1980kraj. muži 55,5 
9.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
10.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 65,5 
11.Holovčák Jiří1972kraj. muži 75,5 
12.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 95,5 
13.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 130,5 
14.Městka Petr1998kraj. muži 130,5 
15.Srp Pavel1974kraj. muži 150,5 
16.Skružný Vratislav1982kraj. muži 150,5 
SK Štětí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 6 
2.Novák Libor1977kraj. muži 17 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 31-40 
4.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 41-50 
5.Ullman Miloslav1964kraj. muži 41-50 
6.Vízek Martin1973kraj. muži 71-80 
7.Nedoma Jiří1958kraj. muži 101-120 
8.Líska Vladislav1969kraj. muži 181-200 
9.Jurista Josef1951kraj. muži 201-250 
TTC Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hybler Martin1981kraj. muži 21 - 30 
2.Fiklík Michael1991kraj. muži 31 - 40 
3.Seibert Karel1972kraj. muži 31 - 40 
4.Budinský Petr1979kraj. muži 61 - 70 
5.Fiklík František1969kraj. muži 301 - 308 
6.Kváš Pavel1982reg. muži 3 
7.Šulc Daniel1974reg. muži 8 
3. liga mužů skupina C
TJ Sokol Stará Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Pavel1976kraj. muži 21 
2.Dlabola Petr1977kraj. muži 24 
3.Šajner Lubomír1980kraj. muži 39 
4.Krtička Luboš1982kraj. muži 81-90 
5.Pánek Tomáš1985kraj. muži 91-100 
6.Herber Jan1973kraj. muži 101-120 
7.Budina Martin1979kraj. muži 201-230 
8.Kamler Ondřej1981kraj. muži 231-260 
9.Krutský Jiří st.1953kraj. muži 231-260 
10.Vávra Pavel1974reg. muži 68 
11.Hruška Ladislav1973reg. muži 143 
12.Krutský Jiří ml.1986nez. muži 151 
13.Kuřík Pavel1955reg. muži 165 
14.Flégl Tomáš1998nez. muži  
15.Divecký Filip2000kraj. muži 47Střídavý start z TJ Jiskra Jaroměř
DTJ Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Michal1979kraj. muži 13 
2.Lučan Martin1966kraj. muži 25 
3.Slavík Libor1975kraj. muži 26 
4.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži 28Ncizinec 
5.Mrázek Jiří1985kraj. muži 48 
6.Šumpík Viktor1984kraj. muži 49N 
7.Chládek Martin1997kraj. muži 51 - 60 
8.Daněk Roman1976kraj. muži 61 - 70 
9.Pozník David1985kraj. muži 61 - 70 
10.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 80N 
11.Málek Daniel1996kraj. muži 91 - 100 
12.Pugzík Antonín1955kraj. muži 91 - 100 
13.Píše Pavel1976kraj. muži 91 - 100 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 15. 
2.Protiva Luboš1988kraj. muži 18. 
3.Fabíni Marek1995kraj. muži 19. 
4.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
5.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
6.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 31.-40. 
7.Pusch František2002kraj. muži 41.-60. 
8.Smetana Josef1983kraj. muži 61.-80. 
9.Butrym Dariusz1972kraj. muži 61.-80.cizinec 
10.Řípa David1991kraj. muži 61.-80. 
11.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
12.Požárský Jiří1962kraj. muži 81.-100. 
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 16. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 21.-30. 
3.Škopek Pavel1997kraj. muži 31.-40. 
4.Loudín Petr1979kraj. muži 31.-40. 
5.Slavík Radek2000kraj. muži 40.N 
6.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 101.-130. 
7.Herout Tomáš1985kraj. muži 131.-160. 
8.Hameta Oldřich1967kraj. muži 161.-200. 
9.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 200.N 
10.Bleha Lukáš1991reg. muži 20.N 
11.Němec Marek1995reg. muži 30.N 
12.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
TJ Lokomotiva Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlav Karel1973kraj. muži 13 
2.Pytlík Jiří1969kraj. muži 17 
3.Hájek Tomáš1962kraj. muži 22 
4.Drvota Miroslav1963kraj. muži N36 
5.Ecler Michal1973kraj. muži 41-50 
6.Špaňůr Josef1966kraj. muži 41-50 
7.Kortus Petr1967kraj. muži 51-60 
8.Voženílek Martin1975kraj. muži 61-70 
9.Mudruňka Karel2001kraj. muži 81-90 
10.Dočkal Radek1988kraj. muži N101 
11.Licek Radim1973kraj. muži 121-140 
12.Kolář Michal1965kraj. muži 121-140 
13.Václavek Michal1975reg. muži 41-60 
14.Rázek František1956reg. muži 41-60 
15.Hemerka Jiří1961reg. muži 41-60 
16.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 61-80 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1986kraj. muži N2 
2.Merta Jakub1989kraj. muži 5 
3.Šimonek Petr1968kraj. muži 8 
4.Kadleček Radomír1969kraj. muži 31-35 
5.Kudýn Petr1987kraj. muži 31-35 
6.Lukeš Marek1994kraj. muži 41-50 
7.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 51-60 
8.Petřík Tomáš1973kraj. muži 61-70 
9.Novotný Luboš1979kraj. muži 71-80 
10.Zajíček Martin1998kraj. muži 71-80 
11.Marel David1999kraj. muži 81-90 
12.Karcol Martin1992kraj. muži 121-140 
13.Štěpánek Petr1977kraj. muži 141-160 
14.Stránský Matěj1998kraj. muži 19Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
15.Dostál Jan2002kraj. muži 24Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kézr Aleš1974kraj. muži 61-80 
2.Kuba Miloslav1973kraj. muži 61-80 
3.Juklík Tomáš1973kraj. muži 81-100 
4.Melichar Jiří1979kraj. muži 81-100 
5.Brož Pavel1977kraj. muži 81-100 
6.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
7.Maršík Richard1970kraj. muži 101-150 
8.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 151-200 
9.Radouš Jaromír1958kraj. muži 151-200 
10.Růžička Filip1988kraj. muži 151-200 
11.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
12.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
13.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 351-400 
14.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 61-80Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo František1991kraj. muži N. 21.-30. 
2.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31.-40. 
3.Krejcar Vilém1998kraj. muži 31.-40.N 
4.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
5.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
6.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
7.Suvorov Maxim1989kraj. muži N. 61.-80.cizinec 
8.Khalaila Adam2002kraj. muži 151.-200.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Šíp Martin2006kraj. muži 201.-250.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
10.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 71.-100.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
2.Hrunka Jakub1992kraj. muži 20 
3.Hušek Adam2001kraj. muži 22 
4.Jakubský Filip2002kraj. muži 23 
5.Janovský Dan2003kraj. muži 31 
6.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 35 
7.Čepelka Jan1975kraj. muži 41 
8.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
9.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 51-60 
10.Hýbl Jan1999kraj. muži 61-70 
11.Mynář Marian1988kraj. muži 71-80 
12.Zeman Daniel1983kraj. muži 80 N 
13.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 90 N 
14.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 121-140 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rose Radek1972kraj. muži 17 
2.Jahoda Martin1986kraj. muži 20 
3.Jirman Petr1977kraj. muži 21-30 
4.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 21-30 
5.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
6.Dominh Martin1996kraj. muži 41-60 
7.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
8.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
9.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
10.Louda Jiří1964kraj. muži 61-80 
11.Tauš René1971kraj. muži 61-80 
12.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Michal1986kraj. muži 6 
2.Mádlo Martin1986kraj. muži 9 
3.Táborský Jiří1976kraj. muži 11 
4.Kuchta Pavel1983kraj. muži 12 
5.Koubek René1974kraj. muži 26.-30. 
6.Zajíček Miroslav1987kraj. muži N36 
7.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61.-70. 
8.Hladík Miroslav1955kraj. muži 71.-80. 
9.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 91.-100. 
10.Švec Jan1952kraj. muži 101.-120. 
11.Theodor Daniel1993kraj. muži 141.-160. 
12.Murdych Tomáš1970kraj. muži 141.-160. 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidt Karel1988kraj. muži 27 
2.Tuček Adam1991kraj. muži 30 
3.Černý Jaroslav1974kraj. muži 36 
4.Hnik Ondřej1991kraj. muži 37 
5.Valeš Jakub2003kraj. muži 44.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
6.Čenovský David2002kraj. muži 51 - 60 
7.Tuček Dušan1982kraj. muži N 80 
8.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 141 - 170 
9.Slobodzian Adam1997kraj. muži N 170 
10.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 171 - 200 
11.Kopecký Pavel1954kraj. muži N 230 
3. liga mužů skupina D
TJ Sokol Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Filip ml.1994kraj. muži 5 
2.Doležal Ondřej1997kraj. muži 13 
3.Mádr Miloslav1989kraj. muži 15 
4.Smola Igor1962kraj. muži 16 
5.Šindelář Radim2000kraj. muži 51-70 
6.Ondráček Jan2002kraj. muži 51-70 
7.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 71-100 
8.Zejda Petr1990kraj. muži 71-100 N 
9.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 101-130 
10.Čermák Marek2000kraj. muži 14.Střídavý start z TJ Sokol Jemnice
Tělovýchovná jednota Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 21.-30. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 31.-40. 
3.Lamač Petr1988kraj. muži 31.-40. 
4.Pospíšil Jiří1982kraj. muži 61.-70.N 
5.Hrdlička Petr1985kraj. muži 81.-90. 
6.Kurka Milan1964kraj. muži 91.-100. 
7.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 91.-100. 
8.Pinda Dušan1995reg. muži 101.-110. 
9.Hubačka Miroslav1984reg. muži 201.-210. 
10.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 221.-230. 
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991kraj. muži 16 
2.Ságl Ondřej1978kraj. muži 21-30 
3.Hort Pavel1968kraj. muži 21-30 
4.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 31-40 
5.Babák Petr1970kraj. muži 31-40 
6.Bartoš Milan1964kraj. muži 81-90N 
7.Slavíček Martin2001kraj. muži 111-120 
8.Javůrek Martin1986kraj. muži 121-130 
9.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 141-150N 
10.Vičík Oldřich1962kraj. muži 191-200 
11.Škvařil Petr1997kraj. muži 231-240 
12.Mach Ondřej1984reg. muži 81-90 
13.Grulich Zdeněk1964reg. muži 151-160 
14.Zimola Ondřej1981reg. muži 161-170 
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Libor1983kraj. muži 21-30 
2.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 31-40 
3.Sigmund Ivo1978kraj. muži 31-40 
4.Toufar Jan1997kraj. muži 51-60 
5.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
6.Kozubík Pavel1994kraj. muži 51-60N 
7.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
8.Novák Martin1965kraj. muži 101-110 
9.Pavelka Jakub1991kraj. muži 121-130 
10.Šefr Filip1999kraj. muži 121-130N 
11.Střítežský Roman1969kraj. muži 171-180 
12.Tureček Petr1983kraj. muži 191-200N 
13.Schwarz Milan1982kraj. muži 241-250 
14.Chmelík Daniel1970reg. muži 61-70 
15.Oškrdal Jan2002reg. muži 181-190 
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štofka Filip1991kraj. muži 21. - 30. 
2.Gajdoschík Adrián1993kraj. muži 21. - 30.cizinec 
3.Vašíček Jan1999kraj. muži 41. - 50. 
4.Koníček Michal1980kraj. muži 51. - 60. 
5.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 61. - 70. 
6.Baláž Branislav1975kraj. muži 91. - 100.cizinec 
7.Grufík Kamil1989kraj. muži 161. - 170. 
8.Kalivoda Petr1981kraj. muži 191. - 200. 
9.Polášek Zdenek1959kraj. muži 201. - 210. N 
10.Koníček Marek1978reg. muži 38. 
11.Sláma Miroslav1958reg. muži 48. 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1998kraj. muži 8 
2.Bártík Tomáš1996kraj. muži 9 
3.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 20 
4.Malina Vítězslav1972kraj. muži 61-70 
5.Koutník Josef1951kraj. muži 61-70 
6.Štrobl Marek1976kraj. muži 71-80 
7.Piskač Miroslav1969kraj. muži 101-120 
8.Pazdera Pavel2001reg. dci 31-50 
9.Petrlík Karel1993reg. muži 51-80 
10.Sommer Patrik1996reg. muži 51-80 
11.Slanař Radek1972reg. muži 81-110 
12.Karel Filip2004kraj. sži 31-40Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
TJ Jiskra Strážnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Radim2003kraj. muži 51-60 
2.Prokeš Michal1996kraj. muži 51-60 
3.Kubina Jaromír1966kraj. muži 61-70N 
4.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 71-80 
5.Marek Jan st.1973kraj. muži 91-100 
6.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 101-110 
7.Jamný Petr1976kraj. muži 111-120 
8.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 141-150 
9.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
10.Frolek Radek1995reg. muži 61-70 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 41-50 
2.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 51-60 
3.Vybíral Marek1997kraj. muži 51-60 
4.Forman Libor1981kraj. muži 51-60 
5.Marek Jaroslav1983kraj. muži 61-70 
6.Vybíral Pavel1972kraj. muži 61-70 
7.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
8.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 71.-80. 
9.Vybíral Matouš2001kraj. muži 111-120 
10.Andorko Pavel1994kraj. muži 131.-140. 
11.Nechvátal Petr1982kraj. muži 161-170 
12.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
SKST Mart Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromek Filip2001kraj. muži 21-30 
2.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
3.Oleskevych Oleksandr2000kraj. muži 21-30 Ncizinec 
4.Bruckner Tomáš2002kraj. muži 31-40 
5.Brhel Štěpán2006kraj. muži 41-50 
6.Svoboda Petr2002kraj. muži 41-50 
7.Podrazil David2001kraj. muži 61-70 N 
8.Hašlík Jakub1996kraj. muži 101-110 
9.Buriánek Patrik1993kraj. muži 121-130 
10.Trgo Miloš1986kraj. muži 131-140cizinec 
11.Melichar Libor1976kraj. muži 131-140 
12.Lorenc David2002kraj. muži 181-190 
13.Brhel Richard1965reg. muži 19 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudík Luboš1978kraj. muži 14 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 19 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 61-70 
5.Polívka Ondřej2001kraj. muži 111-120N 
6.Zukal Adam1998kraj. muži 121-130 
7.Petr Michal2002kraj. muži 151-160 
8.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 151-160 
9.Přikryl Jiří1977kraj. muži 151-160 
10.Voráč Pavel1977kraj. muži 161-170 
11.Procházka Ondřej1986kraj. muži 231-240N 
12.Konečný Štěpán1996reg. muži 27N 
Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 41.-50. 
2.Antoš Jiří1977kraj. muži 61.-70. 
3.Sedlář David2000kraj. muži 61.-70. N 
4.Sedlář Jakub1984kraj. muži 81.-90. N 
5.Vitula Josef1974kraj. muži 71.-80. 
6.Cvrkal Rudolf1969kraj. muži 121-130 
7.Nováček Libor1965kraj. muži 131.-140. N 
8.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 181.-190. N 
9.Kytner Matěj1998reg. muži 46.-50. 
10.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 51.-60. 
11.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 51.-60. 
12.Hruška Pavel1984reg. muži 61.-70. 
13.Cvrkal Richard2002reg. muži 91.-100. 
14.Krištof Lukáš nejml.2005reg. muži 251.-260. 
15.Kurdiovský Matěj nejml.2006kraj. mži 14. 
16.Hulák Jiří1957nez.  
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
2.Novák David1985kraj. muži 41-50 
3.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 71-80 
4.Seďa Jakub1989kraj. muži 81-90 
5.Varga Mario1995kraj. muži 71-80Ncizinec 
6.Peterka Ondřej1994kraj. muži 81-90 
7.Bíla Jindřich1980kraj. muži 91-100N 
8.Filák Tomáš1988kraj. muži 101-110 
9.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 141-150 
3. liga mužů skupina E
TJ Chropyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Filip1992kraj. muži 5 
2.Konečný Lukáš1998kraj. muži 7 
3.Bednář Matěj1992kraj. muži 9N 
4.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 31-50 
5.Plšek Josef1966kraj. muži 21-30 
6.Grmela Aleš1968kraj. muži 31-50 
7.Topič Petr1964kraj. muži 51-70 
8.Grmela Tomáš2003kraj. muži 51-70 
9.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 101-150 
10.Hrdina Jan1960kraj. muži 101-150 
11.Zapletal Miroslav1964reg. muži 51-100 
TJ Sokol Šarovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 1 
2.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 10 
3.Křen Lubor1979kraj. muži 20 
4.Jahůdka Petr1976kraj. muži 21-30 
5.Strejček Jiří1973kraj. muži 21-30 
6.Solař Martin1982kraj. muži 101-110 
7.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 101-110 N 
8.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 121-130 
9.Zuzaník Marek1972reg. muži 91-100 
10.Chytil Jan1984reg. muži 111-120 
11.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Martin1998kraj. muži 8 
2.Valašík Lukáš1984kraj. muži 16 
3.Olejník Jakub1997kraj. muži 21.-30. 
4.Skalský Ondřej1999kraj. muži 21.-30. 
5.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
6.Šikl Richard2002kraj. muži 101.-150. 
7.Krudenc Martin1975kraj. muži 151.-200. 
8.Hejduk Pavel2003kraj. muži 151.-200. 
9.Dufek Jakub1999kraj. muži 17Střídavý start z KST Zlín, z.s.
10.Siwiec Matěj2001kraj. muži 50,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
11.Harenčák Jakub2000kraj. muži 75,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
TTC Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wollný Michal1993kraj. muži 21-50 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 21-50 
3.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 51-100 
4.Siebert Karel1962kraj. muži 101-150 
5.Bereiter Marek1971kraj. muži 101-150 
6.Laburda František1985kraj. muži 101-150 
7.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-150 
8.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 151-200 
9.Rataj Jakub1984kraj. muži 251-300 
10.Polák Jan1968kraj. muži 251-300 
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plachta Jakub2000kraj. muži 35,5 
2.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 35,5 
3.Vybíral Filip2002kraj. muži 75,5 
4.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 75,5 
5.Kadlec Vít2005kraj. muži 75,5 
6.Krupník Jan1980kraj. muži 75,5 
7.Kupec Rostislav1997kraj. muži 75,5 
8.Demek Zdeněk1963kraj. muži 75,5 
9.Bajger Jiří1972kraj. muži 100N 
10.Merta Marek1992kraj. muži 125,5 
11.Křenek Tomáš1994kraj. muži 150Ncizinec 
12.Beránek Pavel2002kraj. muži 150N 
13.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 150N 
14.Szwarc Matěj2001kraj. muži 51-100Střídavý start z TJ TŽ Třinec
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabica Marián1995kraj. muži 21.-30. 
2.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 21.-30. N 
3.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31.-50. 
4.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 31-50 N 
5.Galanda Tomáš1975kraj. muži 101.-150. 
6.Netesal Jiří1971kraj. muži 151.-200. 
7.Otáhal Bořek2004kraj. muži 151.-200. 
8.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 151.-200. 
9.Červinka Lukáš2002kraj. muži 201-245N 
10.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40Střídavý start z KST Zlín, z.s.
11.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 51-60Střídavý start z KST Zlín, z.s.
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závada Adam1990kraj. muži 4 
2.Polák Petr1953kraj. muži 31-40 
3.Doležel Tomáš2002kraj. muži 41-50 
4.Klímek Zdeněk1980kraj. muži 61-70N 
5.Krejčiřík David1985kraj. muži 51-60 
6.Vítek Pavel1988kraj. muži 71-80 
7.Šaur David1988kraj. muži 131-140 
8.Bezděková Gábina1972kraj. muži 171-180 
9.Orság Erik1996kraj. muži 191-200 
10.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 71-80 
11.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 71-80N 
12.Bezděková Kristýna2000reg. muži 81-90 
13.Vítek Milan1961reg. muži 81-90N 
14.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 91-100 
15.Novák Josef1997reg. muži 101-110 
KST Vsetín z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 2 
2.Slováček Libor1969kraj. muži 7 
3.Cvečko Daniel1962kraj. muži 8Ncizinec 
4.Došek Jaroslav1962kraj. muži 16 
5.Škrla Jaroslav1964kraj. muži 14 
6.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 31-40 
7.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 31-40 
8.Juřica Tomáš1997kraj. muži 41-50 
9.Bártek Dušan1974kraj. muži 81-90 
TTC Poruba Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 35,5 
2.Bugaj Pavel1978kraj. muži 35,5 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 35,5 
4.Jurdzin Tomáš1969kraj. muži 105,5 
5.Mikeska Jakub1991kraj. muži 75,5 
6.Cabiš Michal1988kraj. muži 125,5 
7.Kolář Martin1973kraj. muži 125,5 
8.Solanský Petr1973kraj. muži 125,5 
9.Danko Petr1966kraj. muži 175,5 
10.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 225,5 
11.Vilč Martin1978kraj. muži 250,5 
TTC Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970kraj. muži 17 
2.Tobola Petr1972kraj. muži 51-100 
3.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 51-100 
4.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 51-100 
5.Kotek Dominik1999kraj. muži 51-100 
6.Sedláček Michael2003kraj. muži 51-100Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
7.Hrabec Michal1979kraj. muži 51-100N 
8.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 51-100N 
9.Maršálek Patrik1994kraj. muži 101-150 
10.Skotnica Martin2004kraj. muži 101-150Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
11.Sviták Jakub1983kraj. muži 101-150N 
12.Vaňous Jiří1981kraj. muži 151-200 
T. J. Sokol Olomouc-Neředín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovačik Jakub1992kraj. muži 9. 
2.Valošek Jan1993kraj. muži 10. 
3.Chalupa Jakub1987kraj. muži 15. 
4.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 31.-50. 
5.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 18. 
6.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 31.-50. 
7.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
8.Saksa Ivan1990kraj. muži 51.-70. 
9.Kovačík Roman1988kraj. muži 71.-100. 
10.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
11.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
12.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 101.-150.N 
TTC MG Odra GAS Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štůsek David1983kraj. muži 21 - 50N 
2.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 51 - 100 
3.Skalický Jiří1994kraj. muži 51 - 100 
4.Kavala Filip1979kraj. muži 51 - 100 
5.Uhlář Radim1972kraj. muži 51 - 100 
6.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 51 - 100 
7.Guřan Jiří1978kraj. muži 51 - 100 
8.Kalina František1989kraj. muži 101 - 150N 
9.Lulek Tomáš1961kraj. muži 151 - 200 
10.Válek Filip2000kraj. muži 151_200 
11.Olbricht Petr1978kraj. muži 201 - 250 
Extraliga žen
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 8 
2.Kučerová Aneta1991ČR ženy 10 
3.Blašková Dagmar1993ČR ženy 20 
4.Rozínková Daniela1993ČR ženy 33 
5.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 37 
6.Němečková Monika1995ČR ženy 45 
7.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 13 
KST Hluk JP Boka Trade
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR ženy 27Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
2.Pavlicová Renata1992ČR ženy 39Hostování z Orel jednota Silůvky
3.Vybíralová Monika1986ČR ženy 48 
4.Horáková Libuše1976ČR ženy 61Hostování z TTC FRÝDLANT
5.Uriková Monika1999nez. cizinec 
SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Guo Ruichen1997ČR ženy 1 Ncizinec 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 2 Ncizinec 
3.Vacenovská Iveta1986ČR ženy 5 
4.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 7 
5.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 13 Ncizinec 
6.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 15 
SKST Mart Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 24 
2.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 34 
3.Puchovanová Nikoleta2000ČR ženy 34 Ncizinec 
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 38 
5.Novotná Jana1996ČR ženy 62 
6.Novotná Lucie1997ČR ženy 64 
7.Blechová Barbora1998ČR ženy 76 
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 12 
2.Petrovová Nikita1999ČR ženy 18 
3.Grigelová Natália2000ČR ženy 31Ncizinec 
4.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 32 
5.Sikorová Kamila1997ČR ženy 35 
6.Hrabicová Klára2003ČR ženy 84 
MSK Gumotex Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 3. 
2.Adámková Karin1994ČR ženy 6. 
3.Éllö Vivien1974ČR ženy 7. Ncizinec 
4.Sommerová Helena2005ČR ženy 41.Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
5.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 52Střídavý start z KST Zlín, z.s.
6.Koberová Klára2003ČR ženy 69.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
SVS Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stachová Olesja1985ČR ženy 18Ncizinec 
2.Truksová Lucia1995ČR ženy 20Ncizinec 
3.Slezáková Stanislava1999ČR ženy 26 
4.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 55 
5.Klempererová Anna2003ČR ženy 66Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Sazimová Terezie2000ČR ženy 36Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 22Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR ženy 23. 
2.Keroušová Michaela1996ČR ženy 31. 
3.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 42. 
4.Polívková Barbora2000ČR ženy 47. 
5.Jírová Monika1971ČR ženy 57. 
6.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 58. 
7.Bošinová Aneta2001ČR ženy 65. 
8.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 11.N 
9.Beranová Sára1999kraj. ženy 12.N 
10.Pěnkavová Dagmar1998kraj. ženy 14.N 
MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 9 
2.Yoshida Mitsuki1984ČR ženy 11Ncizinec 
3.Kapounová Barbora1997ČR ženy 21 
4.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 20Ncizinec 
1. liga žen skupina A
Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnojská Andrea2003ČR ženy 82 
2.Marešová Zdeňka1977ČR ženy 92Hostování z TJ Sokol Pocinovice
3.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 5Hostování z TJ Sokol Pocinovice
4.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 9Hostování z SK Jiskra Domažlice
5.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 22Hostování z SKST Hodonín
6.Hnojská Helena1974nez. ženy  
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 29 
2.Tenglová Vendula1993ČR ženy 40 
3.Vondráková Markéta1980ČR ženy 51 
4.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 50Hostování z TTC Kladno, z.s.
5.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 53Hostování z TJ AVIA Čakovice, z.s.
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházková Olga1978kraj. ženy 11-20 
2.Kohlmannová Aneta2001kraj. ženy 21-40Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
3.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 41-60 
4.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-60 
5.Škopková Věra1994kraj. ženy 41-60Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
6.Plachá Liliana2003kraj. ženy 21.-40.Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002ČR ženy 90Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Smíšková Martina1979kraj. ženy 7 
3.Munková Irena1972kraj. ženy 10Hostování z T.J. Sokol Terezín
4.Hauznerová Michaela1977nez. ženy  
5.Vašinová Karina1977nez. ženy  
6.Matasová Tereza1995nez. ženy  
7.Peštová Eva1950nez. ženy  
8.Vysocká Karolína1998nez. ženy Hostování z TJ Ostrov
9.Ajdini Tereza2003kraj. ženy 13Střídavý start z Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975ČR ženy 67. 
2.Diblíková Klára1997ČR ženy 78. 
3.Stránská Anna2002kraj. ženy 11. - 20.Hostování z Viktoria Radim
4.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 21. - 40. 
5.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21. - 40. 
6.Prášilová Andrea1980kraj. ženy 21. - 40. 
7.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 21. - 40.cizinec 
8.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 15-16Střídavý start z KST Rakovník
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975ČR ženy 77 
2.Hagino Petra1974kraj. ženy 11-20 
3.Veletová Ilona1973kraj. ženy 11-20 
4.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
5.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 21-40 
6.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 41-60 
7.Polcarová Anežka1998ČR ženy 71Střídavý start z TJ Hrádek
8.Matoušová Aneta2002ČR ženy 93Střídavý start z TJ Hrádek
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR ženy 41.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Štricová Niamh2002ČR ženy 59.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Allertová Sára ml.1999ČR ženy 70. 
4.Vyvadilová Jitka1992kraj. ženy 11.-20. 
5.Pokorná Eva2004kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazimová Terezie2000ČR ženy 36Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 55 
3.Klempererová Anna2003ČR ženy 66Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Kozáková Tereza1999ČR ženy 73Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 22Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Bártová Tereza2005kraj. ženy 25 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Bachurová Kateřina1989nez.  
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Veronika1981ČR ženy 25. 
2.Polívková Barbora2000ČR ženy 47. 
3.Jírová Monika1971ČR ženy 57. 
4.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 58. 
5.Bošinová Aneta2001ČR ženy 65. 
6.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 11.N 
7.Beranová Sára1999kraj. ženy 12.N 
8.Pěnkavová Dagmar1998kraj. ženy 14.N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 21 - 40 
2.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 21 - 40Hostování z TJ Sokol Votice
3.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 41 - 60Hostování z TJ Sokol Čekyně
4.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21 - 40 
5.Žambokréthyová Milena1989kraj. ženy NcizinecHostování z Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou
1. liga žen skupina B
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 88Hostování z TJ Nový Jičín
2.Koblovská Dominika1998ČR ženy 91 
3.Segetová Patricie2004kraj. ženy 11-15 
4.Synková Kristýna1998kraj. ženy 21-25 
5.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 35N 
6.Synková Markéta2001kraj. ženy 36-39 
7.Straková Bára2005kraj. dky 177 
8.Uvírová Nela2000nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Sokol Opava- Kateřinky,z.s
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Daniela1993ČR ženy 33 
2.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 37 
3.Němečková Monika1995ČR ženy 45 
4.Hlávková Hana1976kraj. ženy N12 
5.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 13 
6.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 17 
7.Macurová Andrea1978kraj. ženy N17 
8.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N20 
9.Doucková Aneta1997kraj. ženy N22 
10.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 23 
11.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 26 
12.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N27 
TJ Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortová Zuzana1970ČR ženy 54Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Sokolnice
2.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 63Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
3.Babáková Radka1972ČR ženy 97Hostování z TJ Holásky
4.Babáková Klára1993kraj. ženy 26-30NHostování z TJ Holásky
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tydlačková Simona1979ČR ženy 98 
2.Malíková Klára2002kraj. ženy 4NHostování z KST Hluk
3.Prázdná Tereza2002ČR dky 74Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
4.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 5 
5.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 31-35Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
6.Březinová Barbora2004kraj. ženy 36-39Střídavý start z TJ Ostrava KST
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 52Hostování z KST Zlín, z.s.
2.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 56 
3.Zemanová Simona1992ČR ženy 60Ncizinec 
4.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
5.Blatná Alena1957kraj. ženy 31-35 
6.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 31-35N 
7.Pozníková Veronika1988kraj. ženy 31-35Ncizinec 
8.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
SKST Mart Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 15 
2.Ševčíková Klára2000ČR ženy 38 
3.Novotná Lucie1997ČR ženy 64 
4.Novotná Jana1996ČR ženy 62 
5.Blechová Barbora1998ČR ženy 76 
6.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
7.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 31-35 
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 32 
2.Sikorová Kamila1997ČR ženy 35 
3.Vašendová Jana2003ČR ženy 46Hostování z TJ Ostrava KST
4.Hrabicová Klára2003ČR ženy 84 
5.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 18 
6.Bednářová Bronislava1969kraj. ženy 18 
7.Hanáková Nela2004ČR dky 25 
8.Ščibraniová Magdaléna2007kraj. dky 14 
9.Galuszka Weronika1992nez. ženy cizinecHostování z TJ TŽ Třinec
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 43 
2.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 87 
3.Trávníčková Karla1973ČR ženy 95 
4.Novohradská Karolína2005ČR mžy 16 
5.Suková Petra1994nez.  
6.Zemánková Veronika1998nez.  
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001kraj. ženy 1 
2.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 2 
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 4 
4.Částková Eliška1991kraj. ženy 5 
5.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 7 
6.Motlová Jitka1967kraj. ženy N7 
7.Rebejová Karla1959kraj. ženy N7 
8.Motlová Monika1994kraj. ženy 9 
9.Zemková Barbora1988kraj. ženy N9 
10.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 11-15 
11.Krupová Soňa2005kraj. ženy 21-23 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 20Ncizinec 
2.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 81Hostování z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
3.Telecká Jana1980ČR ženy 83Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
4.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35N 
2. liga žen skupina A
TJ Hrádek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polcarová Anežka1998ČR ženy 71 
2.Matoušová Aneta2002ČR ženy 93 
3.Skopová Šárka1991kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol Bor
4.Matoušová Jana1973kraj. ženy 19 
5.Oplová Renáta1968kraj. ženy 26-32 
6.Kociánová Lucie2002kraj. ženy nezařazenaHostování z TJ Sokol Velká Hleďsebe
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Martina1973kraj. ženy 21-40Hostování z SK HAMR
2.Včeláková Jiřina1981kraj. ženy 21-40 
3.Strnadová Karolína2003kraj. ženy 41-60Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice
4.Franeková Věra2003kraj. ženy 41-60 
5.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
6.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 41-60 
7.Vránová Helena1976kraj. ženy 41-60 
8.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
9.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 61-80 
TJ Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Denisa1996ČR ženy 99 
2.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 15-16Hostování z KST Rakovník
3.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy 17-21Hostování z TSM Kladno, z.s.
4.Richterová Eva1957kraj. ženy 17-21 
5.Sobková Martina1988kraj. ženy 21N 
6.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 21N 
7.Zamazalová Klára1982kraj. ženy 31N 
8.Hubingerová Natálie2003kraj. dky 30 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černá Lenka1986kraj. ženy 10 
2.Čížková Alena1959kraj. ženy 21-25Hostování z Dioss Nýřany
3.Pintová Radka1986kraj. ženy 26-32 
4.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 21-25 
5.Břetenářová Vlastimila1962kraj. ženy 26-32 
6.Meškánová Andrea2004ČR sžy 31Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
7.Procházková Šárka2002kraj. ženy 2(N)Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
8.Levaiová Tereza2003kraj. ženy 10(N)Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
9.Gallerachová Iva2007ČR mžy 27Střídavý start z TJ Sokol Bor
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
2.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 21-40 
3.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 41-60 
4.Schoberová Martina1965kraj. ženy 21-40 
5.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 61-80 
6.Mrázková Lia2002kraj. ženy 81-100 
7.Handlová Natálie2004kraj. ženy 61-80Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985kraj. ženy 4 
2.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 8 
3.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
4.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 21-25 
5.Zuchová Petra2003reg. ženy 27 
6.Mašková Nicole2003nez. Hostování z SK Toužim
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 14 
2.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 15 
3.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 16 
4.Vyletová Helena1972kraj. ženy 17 
5.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 21-25 
6.Dobrovská Kateřina1978reg. ženy 20 
7.Jůzová Viktorie2008nez.  
8.Kárová Klára2003nez. Střídavý start z TJ Loket nad Ohří
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Helena1958kraj. ženy 11-20 
2.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 11-20 
3.Chocová Alena1977kraj. ženy 21-40 
4.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 21-40 
5.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-40 
6.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
7.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
8.Petříková Michaela1991kraj. ženy 41-60 
9.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 61-80 
10.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
SF SKK EL Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadilová Jitka1992kraj. ženy 11.-20. 
2.Plachá Liliana2003kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Pokorná Eva2004kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 41.-60. 
5.Seidlová Monika2000kraj. ženy 61.-80. 
6.Buchtová Tereza2001kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Bendová Amálie2005kraj. ženy 81-100Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Kaucká Hana1949kraj. ženy 101.-120. 
TTC Kovářov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Radka1971kraj. ženy 1 
2.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 2Hostování z TJ Sokol Písek
3.Smejkalová Blanka1967kraj. ženy 21 
4.Špetová Lydie1955kraj. ženy nez 2 
5.Mrázová Alžběta1990kraj. ženy nez 3 
6.Růžičková Lenka1996kraj. ženy nez 4 
7.Smetanová Aneta2002kraj. ženy nez 5 
8.Blažková Anežka2002kraj. ženy 61-80Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
2. liga žen skupina B
SKST AutoPartner Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Butrym Sandra2000kraj. ženy 1.cizinec 
2.Pařízková Monika2005kraj. ženy 3. 
3.Absolonová Marie2000kraj. ženy 7. 
4.Reslerová Věra2003kraj. ženy 11. 
5.Richterová Adéla2004kraj. ženy 16. 
6.Sálová Anežka2000kraj. ženy 18. 
7.Hůlková Anna2005kraj. ženy 27. 
8.Holasová Sofie2007nez. ženy xxx 
9.Kopecká Barbora1994nez. ženy xxx 
10.Zacharová Kateřina1980nez. ženy xxx 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlíková Michaela1988ČR ženy 75. 
2.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 21. - 40. 
3.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21. - 40. 
4.Prášilová Andrea1980kraj. ženy 21. - 40. 
5.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 21. - 40.cizinec 
6.Mikešová Adéla2008kraj. nžy 3. 
7.Havlíčková Eva2008kraj. nžy 6. 
8.Slavíčková Eliška2009kraj. nžy 7. 
9.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 61-80Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987kraj. ženy 9Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
2.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 14 
3.Hudečková Věra1962kraj. ženy 21NHostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
4.Tomsová Kateřina1972kraj. ženy 22-28 
5.Doležalová Pavlína1979kraj. ženy 28N 
6.Fabiánová Pavla1972kraj. ženy 28N 
7.Šeligová Tereza1995nez. ženy  
8.Fusová Anička1964nez. ženy Hostování z TJ Sokol Žižkov
TJ Sokol Turnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Longinová Ilona1963kraj. ženy 2 
2.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 4 
3.Janoušková Jitka1975kraj. ženy 5Hostování z TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
4.Vondráčková Lucie2001kraj. ženy 19 
5.Doležalová Kateřina2004kraj. ženy 24,5 
6.Botková Michaela2005nez. Hostování z TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
7.Červová Jitka1966nez.  
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisnerová Heda1983ČR ženy 100Hostování z Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s.
2.Prášilová Petra1980kraj. ženy 8Hostování z Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s.
3.Petržílková Eliška2006kraj. ženy 16 
4.Pavelková Lenka1981kraj. muži 275,5Hostování z T.J. Sokol Terezín
5.Vešicová Renata1976reg. muži 141-160 
6.Fedorovičová Petra2007reg. muži 181-200 
7.Dudová Magda2007nez.  
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Eva1975ČR ženy 79 
2.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 9 
3.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 12 
4.Hojková Tereza1984nez. ženy  
5.Polanská Jana1970nez. ženy  
6.Ramešová Magdaléna2002nez. dky  
7.Hlavacká Jana1971nez. ženy  
8.Hojková Eva1956nez. ženy  
9.Brabencová Pavlína1975nez. ženy Hostování z GPD Benešov nad Ploučnicí
10.Houdková Helena1996nez. ženy Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.
11.Kmoníčková Petra2005nez. sžy Hostování z Table tennis Club Ústí nad Labem, z.s.
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedělová Michaela2005kraj. ženy 6 
2.Koutská Marie1992kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol Třebívlice
3.Ajdini Tereza2003kraj. ženy 13Hostování z Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.
4.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 14 
5.Brožová Alena1974kraj. ženy 15Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
6.Furchová Zuzana2005ČR sžy 43Hostování z TJ Lomnice, z. s.
7.Vítová Drahomíra1959reg. muži 135,5 
8.Fulínová Hana1975reg. muži 135,5 
9.Faiglová Kamila1981nez.  
10.Kuželová Sabina2011nez.  
TJ Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 18 
2.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 19 
3.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 24Hostování z SK Dobré, z.s.
4.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy NHostování z TJ Jiskra Jaroměř
5.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 16.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
TJ ABC Branik
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 11-20 
2.Černá Martina1983kraj. ženy 21-40 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 21-40 
4.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
5.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21-40 
6.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21-40 
7.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
8.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
TJ Jiskra Nový Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykodýmová Natálie2002kraj. ženy 3 
2.Nolová Markéta1972kraj. ženy 6 
3.Kašubiaková Viktorie2004kraj. ženy 12 
4.Kopecká Klára1979kraj. ženy 13 
5.Doutnáčová Jitka1964nez. ženy  
6.Svobodová Gabriela1992nez. Hostování z Cvikováček Cvikov
2. liga žen skupina C
SK Frýdlant n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somrová Gabriela1981ČR ženy 74 
2.Daňová Andrea1997kraj. ženy 26-30 
3.Daňová Barbora1999kraj. ženy 26-30 
4.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 31-35 
5.Březinová Barbora2004kraj. ženy 36-39Hostování z TJ Ostrava KST
6.Stramová Eliška2007kraj. dky 13 
7.Papíková Irena Elizabeth2006kraj. dky 16 
8.Nitrová Valerie2007kraj. dky 28 
9.Kotková Daniela2000nez.  
10.Májová Markéta1979nez.  
11.Rozkydalová Eliška2002nez.  
12.Ševcová Eva1977nez.  
13.Chlebcová Lucie1986nez.  
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávková Hana1976kraj. ženy N12 
2.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 13 
3.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 17 
4.Macurová Andrea1978kraj. ženy N17 
5.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N20 
6.Doucková Aneta1997kraj. ženy N22 
7.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 23 
8.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 26 
9.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N27 
10.Bačinová Lucie2004ČR dky 37 
11.Macurová Denisa2003ČR dky 63 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 94 
2.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 6Hostování z TJ Sokol Chrast
3.Kaplanová Miroslava1983kraj. ženy 10NHostování z TJ Sokol Chrast
4.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 11-15 
5.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 16-20 
6.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 16-20 
7.Sedláčková Karla2001kraj. ženy 16-20 
8.Vohradníková Adéla2004kraj. dky 5-8 
9.Heřmánková Andrea1998nez. Hostování z USK Pardubice
10.Morávková Petra2002nez.  
T.J. Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 5 
2.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 7 
3.Holíková Kristýna2005kraj. ženy 8 
4.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 10 
5.Novosadová Hana2008kraj. ženy 12 
6.Macháčková Marie2006kraj. ženy 13N 
7.Kubicová Natálie2007kraj. dky 14 
8.Baletková Ema2007kraj. dky 17 
9.Filipová Sára2009kraj. nžy 6 
10.Stuppiello Patrizia2003nez.  
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
2.Blatná Alena1957kraj. ženy 31-35 
3.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 31-35N 
4.Pozníková Veronika1988kraj. ženy 31-35Ncizinec 
5.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
6.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 36-40 
7.Stejskalová Nikol2004kraj. ženy 46-50 
8.Goliášová Jana1967kraj. ženy 46-50 
9.Svobodová Anna2006reg. ženy 17 
10.Ulrychová Hana1988reg. muži 131-140Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horná Petra1986kraj. ženy 6.-10.Hostování z TTC Bolatice, z.s.
2.Bezděčíková Lenka1978kraj. ženy 20 NHostování z TJ Ostrava KST
3.Vicherková Šárka1995kraj. ženy 21.-25. 
4.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 26.-30.Hostování z TJ Ostrava KST
5.Hranická Jana1971kraj. ženy 26.-30.Hostování z USP Muglinov
6.Chovancová Marie2002kraj. ženy 31.-35. 
7.Madden Kateřina1978nez.  
Sportovní klub Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morkusová Michaela1988ČR ženy 89 
2.Píšová Adéla1982kraj. ženy 14 
3.Cahová Zuzana2001nez.  
4.Bartošová Hana1948nez.  
5.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35NStřídavý start z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
SKST Mart Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Jana1996ČR ženy 62 
2.Blechová Barbora1998ČR ženy 76 
3.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 31-35 
4.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
5.Koplíková Klára2003kraj. ženy 41-45 
6.Látalová Lucie2005kraj. ženy 46-50 
7.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50N 
8.Novotná Eliška2009reg. ženy 31-40 
9.Šerešová Timea2009reg. ženy 31-40 
10.Holubová Simona2010reg. dky 25 
Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koberová Klára2003ČR ženy 69.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
2.Králová Lucie1998kraj. ženy 4.Hostování z TJ Sokol Loučka
3.Kadlčáková Alena1981kraj. ženy 5.Hostování z GRM Systems Olomouc
4.Glücková Lenka2003kraj. ženy 7.Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
5.Ďuláková Kateřina2006ČR sžy 35.Hostování z KST Zlín, z.s.
6.Ratajská Linda2012nez.  
7.Velechová Adéla1993nez. Hostování z USK Pardubice
8.Glücková Romana2008ČR mžy 46.Střídavý start z TJ Granitol Moravský Beroun
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Eliška1991kraj. ženy 5 
2.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 7 
3.Motlová Jitka1967kraj. ženy N7 
4.Rebejová Karla1959kraj. ženy N7 
5.Motlová Monika1994kraj. ženy 9 
6.Zemková Barbora1988kraj. ženy N9 
7.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 11-15 
8.Krupová Soňa2005kraj. ženy 21-23 
9.Nováková Šárka1959nez. ženy  
10.Šedová Natálie2008nez. ženy  
Český pohár II.stupeň M
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 16. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 21.-30. 
3.Škopek Pavel1997kraj. muži 31.-40. 
4.Loudín Petr1979kraj. muži 31.-40. 
5.Slavík Radek2000kraj. muži 40.N 
6.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 101.-130. 
7.Herout Tomáš1985kraj. muži 131.-160. 
8.Hameta Oldřich1967kraj. muži 161.-200. 
9.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 200.N 
10.Bleha Lukáš1991reg. muži 20.N 
11.Němec Marek1995reg. muži 30.N 
12.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
13.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
14.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
15.Friš Miroslav1963reg. muži 61.-70. 
16.Dolejš Ladislav2003reg. muži 101.-120. 
17.Kop Jaromír2002reg. muži 121.-142. 
18.Procházka Jan2002reg. muži 142.N 
19.Förster Vojtěch2006reg. muži 142.N 
20.Kulhánek Matěj2006reg. sži 4. 
21.Čekal Jan2006reg. sži 5. 
22.Cendelín Filip2008reg. sži 6. 
23.Baloun Jan2004reg. sži 7. 
24.Nácovský Ondřej2007reg. sži 9. 
25.Förster Tomáš2009reg. sži 16.-20. 
26.Tůma Jan2009reg. sži 21.-26. 
27.Förster Josef1971nez.  
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
3.Zich Petr ml.1991kraj. muži 51.-70. 
4.Janík Michal st.1980kraj. muži 51.-70. 
5.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
6.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
7.Milar Martin1990kraj. muži 151.-200. 
8.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200. 
9.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-245. 
10.Jeřábek Jakub2001kraj. muži 201.-245. 
11.Beneš Jan st.1960reg. muži 51.-70. 
12.Janík Michal ml.2002kraj. muži 101.-150.Střídavý start z TJ Sokol Němčice nad Hanou
TJ Lanškroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bako Adam1999kraj. muži 41.-50. 
2.Jányš Ondřej1988kraj. muži 61.-70. 
3.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71. N 
4.Langr Lukáš ml.1997kraj. muži 101.-120. 
5.Kleiner Marek1989kraj. muži 141.-160. 
6.Chládek Pavel1975reg. muži 7. 
7.Vybíral Jakub1998reg. muži 18. 
8.Kristek Patrik2001reg. muži 25. 
9.Dymák Jan1990reg. muži 29. 
10.Stejskal Adam1996reg. muži 34. 
SK Štětí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 6 
2.Novák Libor1977kraj. muži 17 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 31-40 
4.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 41-50 
5.Ullman Miloslav1964kraj. muži 41-50 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rose Radek1972kraj. muži 17 
2.Jahoda Martin1986kraj. muži 20 
3.Jirman Petr1977kraj. muži 21-30 
4.Dominh Martin1996kraj. muži 41-60 
5.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
6.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
7.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
8.Louda Jiří1964kraj. muži 61-80 
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 31.-40. 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 41.-50. 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 121.-140. 
4.Topič Erik2003kraj. muži 121.-140.Hostování z HB Ostrov , z.s.
5.Karel Martin1975kraj. muži 171.-200. 
6.Plecitý Tomáš1966kraj. muži 171.-200. 
7.Tecl Tomáš2001reg. muži 31.-50. 
8.Kruml Milan1975reg. muži 51.-80. 
9.Kubíček Jan1972reg. muži 51.-80. 
10.Bartoš Otto1952reg. muži 111.-140. 
11.Hart Luboš1962nez. muži  
TJ Tatran Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976ČR muži 92. 
2.Šváb Richard1974ČR muži 95. 
3.Voňka Jakub1994kraj. muži 14. 
4.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 17. 
5.Šplíchal Jan1979kraj. muži N28. 
6.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N36. 
7.Brož Petr1996kraj. muži 60 N 
8.Sixta Daniel1974kraj. muži 141-170. 
9.Valeš Jakub2003kraj. muži 44.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
TJ Tatran Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 91-100. 
2.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 101-120. 
3.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101-120. 
4.Dymák Ladislav1976kraj. muži 101-120. 
5.Dymák Lukáš1994kraj. muži N120. 
6.Klimenta Matěj2002kraj. muži 121-140. 
7.Kalvach Petr1949kraj. muži 171-200. 
8.Doubek Michal2004reg. muži 101-110. 
9.Sivák Ivan2005ČR sži 135. 
10.Sivák Jakub2007kraj. sži 14. 
11.Sixta Vít2005reg. muži 51-55. 
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Martin1972ČR muži 10 
2.Koblížek Martin1996ČR muži 28 
3.Šlapák Miloš1986ČR muži 42 
4.Palkovský David1984ČR muži 55 
5.Foff Lukáš1995ČR muži 58 
6.Koldas Tomáš2000ČR muži 66 
7.Ševec Jakub1999kraj. muži 10Ncizinec 
8.Bittner Michal1979kraj. muži 13 
9.Lučan Martin1966kraj. muži 25 
KST Vsetín z.s B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 2 
2.Černohorský Tomáš2004kraj. sži 2 
3.Juřica Tomáš1997kraj. muži 41-50 
4.Bártek Dušan1974kraj. muži 81-90 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 15 
2.Šindelář Pavel1965kraj. muži 23 
3.Rubeš Michal1997kraj. muži 26-30 
4.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 41-50 
5.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 41-50 
6.Joska Vojtěch1997kraj. muži 51-60 
7.Rulík Jiří1972kraj. muži 71-80 
8.Steklý Tibor1964kraj. muži 71-80 
9.Stehlík Milan1960kraj. muži 71-80 
10.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81-90 
11.Hort Miloš1964kraj. muži 101-120 
12.Tajovský Václav1952kraj. muži 101-120 
13.Sourada Petr1961kraj. muži 121-140 
14.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 121-140 
15.Komárek Adam2003kraj. muži 141-160 
16.Šula Petr1998kraj. muži 141-160 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
3.Brožek Michal1992kraj. muži 101-130 
4.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 161-200 
6.Hrbek Jiří1960kraj. muži 161-200 
7.Běloušek David1999reg. muži 50,5 
SKST Třešť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Petr1973kraj. muži 12. 
2.Páral Daniel1994kraj. muži 51.-60. 
3.Kocmánek Jaroslav1951kraj. muži 71.-80. 
4.Páral Jiří1967kraj. muži 81.-90. 
5.Kocmánek Tomáš1980kraj. muži 91.-100. 
6.Peštál Jaroslav1978kraj. muži 141.-170. 
7.Macháč Jan1998kraj. muži 141.-170. 
8.Šalanda Vít1998reg. muži 31.-40. 
9.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 31.-40. 
10.Nešpor Ladislav1969reg. muži 31.-40. 
11.Sklenář Stanislav1951reg. muži 41.-50. 
12.Havel Miloslav1982reg. muži 41.-50. 
13.Palán Tomáš2005reg. muži 51.-60. 
14.Kozák Zdeněk1970reg. muži 51.-60. 
15.Neuman Jiří1999reg. muži 51.-60. 
16.Kučera Vlastislav1967reg. muži 81.-90. 
17.Křivánek Vladimír1961reg. muži 101.-110. 
18.Procházka Jan1993reg. muži 121.-130. 
19.Křivánek Jan1988reg. muži 131.-140. 
TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 75,5 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 150,5 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 170,5 
4.Vích Josef1962kraj. muži 190,5 
5.Sander Miroslav1966kraj. muži 225,5 
6.Míka Martin1971reg. muži 45,5 
7.Mareš Jan1981reg. muži 65,5 
8.Mrha Zdeněk1971reg. muži 65,5 
9.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 75,5 
10.Kropáček Ladislav1958reg. muži 75,5 
11.Janečka Josef1956reg. muži 75,5 
12.Fürst Jiří1974reg. muži 85,5 
13.Jonáš Josef1950reg. muži 95,5 
14.Skrčený Roman1967reg. muži 95,5 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 11. 
2.Pisár Petr1976kraj. muži 21.-30. 
3.Hýža Daniel2000kraj. muži 31.-40. 
4.Pisár Jan2004kraj. muži 41.-50. 
5.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
2.Krůta Václav1987kraj. muži 101.-130. 
3.Přibík Jan1974kraj. muži 101.-130. 
4.Vlček Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
5.Brabec Stanislav1962kraj. muži 131.-160. 
6.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
7.Adamczuk Jan2002kraj. muži 161.-200. 
8.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 161.-200. 
9.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
10.Rezek Jan1985kraj. muži 161.-200. 
11.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
12.Cír Radek1975kraj. muži 201.-250. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 11. N 
2.Bukovský Radek1977kraj. muži 20. 
3.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21.-30. 
4.Stránský Michal1973kraj. muži 21.-30. 
5.Blažek Jan1989kraj. muži 31.-40. 
6.Antoš Petr1992kraj. muži 51.-70. 
7.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101.-130. 
8.Kastner Patrik1974kraj. muži 101.-130. 
9.Hoďák Václav1990kraj. muži 131.-160. 
10.Beniš Ondřej1990reg. muži 21.-30. 
11.Dusil Petr1999reg. muži 21.-30. 
12.Černovský Pavel1981reg. muži 21.-30. 
13.Knobloch Pavel1989reg. muži 31.-40. 
14.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
15.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51.-60. 
16.Mareš Jan1983reg. muži 51.-60. 
17.Pleticha Vladimír1973reg. muži 51.-60.N 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 5 
2.Vaculík Petr1979kraj. muži 9 
3.Hejda Václav1974kraj. muži 13 
4.Koděra Filip1987kraj. muži 41-50 
5.Volák Martin1975kraj. muži 70N 
6.Cafourek Tomáš1986nez.  
7.Cafourek Jan1988nez.  
SK Jiskra Domažlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 7 
2.Květon Ondřej2004kraj. muži 9 
3.Pangrác Martin1977kraj. muži 21-25 
4.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 31-40 
5.Důra Matouš2002kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ Sokol Plzeň V.
6.Horák Libor1978kraj. muži 51-60 
7.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinko Jiří1999ČR muži 22 
2.Bindač Miroslav1962ČR muži 23 
3.Sadílek Tomáš1975ČR muži 32 
4.Martinko Tomáš2002ČR muži 60 
5.Přistál Tomáš1982ČR muži 65 
6.Onderka František2002ČR muži 81 
7.Grela Marek Pawel1998kraj. muži 20Ncizinec 
8.Štalzer Adam2003kraj. muži 35,5 
9.Plachta Jakub2000kraj. muži 35,5 
10.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 35,5 
11.Vybíral Filip2002kraj. muži 75,5 
12.Kadlec Vít2005kraj. muži 75,5 
13.Krupník Jan1980kraj. muži 75,5 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 5 
2.Klier Jakub1988kraj. muži 10 
3.Legát Petr1999kraj. muži 11 
4.Vaněček Petr1988kraj. muži 12 
5.Sochor Miroslav1999kraj. muži 19 
6.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 41-50cizinec 
7.Pachner Jan2003kraj. muži 61-70 
8.Grus Matěj2002kraj. muži 81-100 
9.Lanči Jakub1999kraj. muži 121-150 
10.Závora Adam2001kraj. muži 81-100 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Petr1995ČR muži 85. 
2.Medek Josef1976ČR muži 87. 
3.Blinka Michal2001ČR muži 98. 
4.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
5.Mejsnar František1988kraj. muži 9. 
6.Kodým Jiří1968kraj. muži 10. 
7.Gireth Pavel1970kraj. muži 12. 
8.Kaněra Jan1989kraj. muži 15. 
9.Protiva Luboš1988kraj. muži 18. 
10.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
11.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 41.-60.cizinec 
12.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan1996kraj. muži 13 
2.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 21-25 
4.Korbel Petr1984kraj. muži 26-30 
5.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
TJ Lokomotiva Česká Lípa
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just František1950kraj. muži 31 - 40 
2.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
3.Bříza František1950kraj. muži 61 - 80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
5.Jindrák Lukáš2003reg. muži 31 - 60 
6.Milata Vladimír ml.1985nez.  
KST Město Albrechtice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpanek Martin1972kraj. muži 51.-70. 
2.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 71.-100. 
3.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 101.-150. 
4.Santarius Gustav1958kraj. muži 101.-150. 
5.Palivec David1992kraj. muži 101.-150. 
6.Adamec Štěpán1970kraj. muži 101.-150. 
7.Vojtek Roman1971kraj. muži 151.-200. 
8.Muroň Antonín1990nez. muži N 
9.Matyáš Jaroslav1953nez. muži N 
10.Kramarczyk Artur1974nez. muži Ncizinec 
11.Kozák Petr1958nez. muži N 
12.Bláha Bohumil1960nez. muži N 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejc Filip1998kraj. muži 21-30 
2.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 31-40 
3.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
4.Karásek Vít1994kraj. muži 31-40 
5.Hájek Michal1990kraj. muži 31-40 
6.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31-40 
7.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 41-60 
8.Lánský Jakub1988kraj. muži 41-60 
9.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
10.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
11.Vilga Filip1992kraj. muži 61-80cizinec 
12.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
13.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 61-80 
14.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
15.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
16.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
17.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
18.Kantor Jan1994kraj. muži 101-150 
19.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150N 
20.Annayev Sanjar1995kraj. muži 151-200cizinec 
21.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
22.Martiška Jan1986kraj. muži 151-200 
23.Podrazil Václav2005kraj. muži 151-200 
24.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
25.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
26.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
27.Sochor Adam2002kraj. muži 201-250 
28.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
29.Petřík Aleš1975kraj. muži N 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopal Dalibor2002kraj. muži 6. 
2.Vlach Martin1998kraj. muži 8 
3.Valašík Lukáš1984kraj. muži 16 
4.Skalský Ondřej1999kraj. muži 21.-30. 
5.Olejník Jakub1997kraj. muži 21.-30. 
6.Hrabica Marián1995kraj. muži 21.-30. 
7.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
8.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31.-50. 
9.Šikl Richard2002kraj. muži 101.-150. 
10.Galanda Tomáš1975kraj. muži 101.-150. 
11.Hejduk Pavel2003kraj. muži 151.-200. 
12.Otáhal Bořek2004kraj. muži 151.-200. 
13.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 151.-200. 
14.Netesal Jiří1971kraj. muži 151.-200. 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidt Karel1988kraj. muži 27 
2.Tuček Adam1991kraj. muži 30 
3.Černý Jaroslav1974kraj. muži 36 
4.Hnik Ondřej1991kraj. muži 37 
5.Čenovský David2002kraj. muži 51 - 60 
6.Tuček Dušan1982kraj. muži N 80 
7.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 141 - 170 
8.Slobodzian Adam1997kraj. muži N 170 
9.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 171 - 200 
10.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 171 - 200 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 41-50 
2.Forman Libor1981kraj. muži 51-60 
3.Vybíral Marek1997kraj. muži 51-60 
4.Marek Jaroslav1983kraj. muži 61-70 
5.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 71.-80. 
6.Nechvátal Petr1982kraj. muži 161-170 
7.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 51-60 
2.Vybíral Pavel1972kraj. muži 61-70 
3.Vybíral Matouš2001kraj. muži 111-120 
4.Andorko Pavel1994kraj. muži 131.-140. 
5.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
6.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 181.-190. 
7.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 241-250 
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Jakub2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Přída Kryštof2002kraj. muži 41.-60.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Beran Tomáš2001kraj. muži 61.-80.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
6.Suvorov Maxim1989kraj. muži N. 61.-80.cizinec 
7.Němec Filip2002kraj. muži 201.-250.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 501.-600. 
9.Vrňák Tomáš1981kraj. muži nezařazen 
SF SKK EL Niňo Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 11. 
2.Kleprlík Jakub1986ČR muži 12. 
3.Kučera Stanislav1997ČR muži 19. 
4.Kaucký Petr1975ČR muži 35. 
5.Obešlo Marek1991ČR muži 61. 
6.Málek Tomáš1996kraj. muži 18. 
7.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 90. 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
2.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
3.Stach Matěj2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31.-40. 
5.Pluhař Jan1997kraj. muži N. 31.-40. 
6.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
7.Plachý Ladislav1966kraj. muži 41.-60. 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
2.Novák David1985kraj. muži 41-50 
3.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 71-80 
4.Seďa Jakub1989kraj. muži 81-90 
5.Peterka Ondřej1994kraj. muži 81-90 
6.Bíla Jindřich1980kraj. muži 91-100N 
7.Filák Tomáš1988kraj. muži 101-110 
8.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 141-150 
9.Varga Mario1995reg. muži 9Ncizinec 
10.Dohnal František2006reg. muži 101-110N 
11.Lehocký Vojtěch2000reg. muži 111-120 
12.Lustig Adam2003reg. muži 131-140 
Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 80. 
2.Žák Jan1989ČR muži 89. 
3.Polák Michal1979ČR muži 84. 
4.Černota Filip2001ČR dci 12.Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobl Lukáš1998ČR muži 91. 
2.Gavlas Petr1980kraj. muži 6. 
3.Levora Vojtěch2003kraj. muži 8. 
4.Březovský Petr2000kraj. muži 8.N 
TTC Litvínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 45,5 
2.David Jaroslav1959kraj. muži 65,5 
3.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
4.Čejka Vratislav1959kraj. muži 95,5 
5.Fencl Lukáš1996kraj. muži 95,5 
6.Kadlec Michal1980kraj. muži 95,5 
7.Fencl Jakub2004kraj. muži 110,5 
8.Bláha Petr1984kraj. muži 150,5 
9.Jankovič Štěpán1949kraj. muži 190,5 
10.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
11.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laboutka Luděk1966ČR muži 63 
2.Průša David2000ČR muži 86 
3.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 19 
4.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 20 
5.Thang Do Trong1985kraj. muži 21-30cizinec 
6.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
7.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
8.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
9.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
10.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 41-60 
11.Marat Filip2002kraj. muži 101-150Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
KLUBsten Karviná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Tomáš1988kraj. muži 101-150 
2.Čížek Aleš1986kraj. muži 151-200 
3.Trávníček Jakub1994kraj. muži 201-250 
4.Krafčík Tomáš1993kraj. muži 251-300 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudík Luboš1978kraj. muži 14 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 19 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 61-70 
5.Polívka Ondřej2001kraj. muži 111-120N 
6.Zukal Adam1998kraj. muži 121-130 
7.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 151-160 
8.Přikryl Jiří1977kraj. muži 151-160 
9.Petr Michal2002kraj. muži 151-160 
10.Voráč Pavel1977kraj. muži 161-170 
11.Procházka Ondřej1986kraj. muži 231-240N 
12.Bednář Josef2001kraj. muži 231-240N 
13.Skoupý Michal2002reg. muži 101-150 
14.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 151-250 
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 46. 
2.Vaculovič Libor1987ČR muži 94. 
3.Borůvka Jakub1985ČR muži 96. 
4.Čamr František2000kraj. muži 6N 
5.Janča Miroslav1986kraj. muži 6N 
6.Miffek Daniel1976kraj. muži 30N 
7.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 31.-.40. 
8.Záboj Matěj2002kraj. muži 40NHostování z HB Ostrov , z.s.
9.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 40N 
10.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 51.-70. 
11.Doležal Martin1998kraj. muži 161.-200. 
TJ Dvůr Králové nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 51-60 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
3.Kléma Jan1976kraj. muži 71-80 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 91-100 
5.Janovský Jan1996reg. muži 56-60 
6.Všetečka Martin1956reg. muži 71-75 
7.Jůza Tomáš1974reg. muži 80N 
8.Fišera Jiří1963reg. muži 86-90 
9.Joneš Milan1948reg. muži 101-110 
10.Konrád Michal1992reg. muži 101-110 
11.Havrda Luboš1960reg. muži 101-110 
12.Spatzier František1940reg. muži 101-110 
13.Novotný Petr1963reg. muži 111-120 
14.Novotný Adam2005reg. muži 121-130 
15.Foff Miroslav ml.1994nez. muži  
16.Valeš Pavel1976nez. muži  
17.Vašina Lukáš1992nez. muži  
Český pohár II.stupeň Ž
TJ Tatran Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 16. 
2.Petružálková Anna2004kraj. ženy 27. 
3.Antošová Bára2007kraj. ženy 28. 
4.Schreierová Renáta1999kraj. ženy 30. 
5.Losenická Adéla2005kraj. sžy 20-22. 
6.Čápová Ella2010kraj. mžy 16-17. 
7.Krejčová Kateřina2008kraj. mžy 18-22. 
8.Bošelová Anna1951nez. ženy  
9.Cilerová Eva1950nez. ženy  
MSK Gumotex Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 3. 
2.Adámková Karin1994ČR muži 6. 
3.Éllö Vivien1974ČR ženy 7. Ncizinec 
Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnojská Andrea2003ČR ženy 82 
2.Marešová Zdeňka1977ČR ženy 92Hostování z TJ Sokol Pocinovice
3.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 5Hostování z TJ Sokol Pocinovice
4.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 9Hostování z SK Jiskra Domažlice
5.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 22Hostování z SKST Hodonín
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR ženy 41.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Štricová Niamh2002ČR ženy 59.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Allertová Sára ml.1999ČR ženy 70. 
4.Vyvadilová Jitka1992kraj. ženy 11.-20. 
5.Plachá Liliana2003kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Pokorná Eva2004kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 41.-60. 
8.Seidlová Monika2000kraj. ženy 61.-80. 
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 8 
2.Kučerová Aneta1991ČR ženy 10 
3.Blašková Dagmar1993ČR ženy 20 
4.Rozínková Daniela1993ČR ženy 33 
5.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 37 
6.Němečková Monika1995ČR ženy 45 
7.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 13 
8.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N20 
9.Doucková Aneta1997kraj. ženy N22 
10.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 23 
11.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 26 
12.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N27 
MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 9 
2.Yoshida Mitsuki1984ČR ženy 11Ncizinec 
3.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 20Ncizinec 
4.Kapounová Barbora1997ČR ženy 21 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS