Soupisky
Divize muži
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 41-60 
2.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
3.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
4.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
5.Běhal Aleš1977kraj. muži 81-100 
6.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 81-100 
7.Vojtěch Radek1977kraj. muži 81-100 
8.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
9.Marat Filip2002kraj. muži 101-150Hostování z TJ Lokomotiva Vršovice
10.Průša Martin1967kraj. muži 101-150 
11.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 101-150 N 
12.Kučala Viktor1968kraj. muži 151-200 
13.Růžička Jakub1984kraj. muži 151-200 
14.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
TTC Praha A Story TLRS
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jiří1990kraj. muži 41-60 
2.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 81-100 
3.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101-150 
4.Bistřický Marek1998kraj. muži 101-150 
TTC Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dusík Stanislav1998kraj. muži 31-40 
2.Chlumský Petr1996kraj. muži 81-100 
3.Remunda Štěpán1975kraj. muži 101-150 
4.Horák Dominik1988kraj. muži 151-200 
5.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 151-200 
6.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 401-500N 
7.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 301-350Střídavý start z TTC Elizza Praha
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
2.Vilga Filip1992kraj. muži 61-80cizinec 
3.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
4.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
5.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
6.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
7.Martiška Jan1986kraj. muži 151-200 
8.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
9.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
2.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 61-80 
3.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
4.Kantor Jan1994kraj. muži 101-150 
5.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
6.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150N 
7.Podrazil Václav2005kraj. muži 151-200 
8.Annayev Sanjar1995kraj. muži 151-200cizinec 
9.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
10.Sochor Adam2002kraj. muži 201-250 
11.Skopec Daniel2001kraj. muži 251-300 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Radek1986kraj. muži 61-80 
2.Rulec Jakub1981kraj. muži 81-100 
3.Milek Petr1978kraj. muži 81-100 
4.Fišar Martin1978kraj. muži 81-100 
5.Provazník Petr1971kraj. muži 101-150 
6.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
7.Pour Tomáš1999kraj. muži 201-250 
8.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201-250 
9.Stehlík Martin1977kraj. muži 201-250 
10.Poncar Patrik1991kraj. muži 251-300 
11.Myslivec Jiří1975kraj. muži 351-400 
12.Obraz Martin1966kraj. muži 351-400 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pašek Dominik1998kraj. muži 81. - 100. 
2.Šebl Jáchym2000kraj. muži 81. - 100. 
3.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 101. - 150. 
4.Vaněk Petr2001kraj. muži 101. - 150. 
5.Zahrádka David1995kraj. muži 101. - 150. 
6.Pospíšil David1979kraj. muži 101. - 150. 
7.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101. - 150. 
8.Bohumský Petr1971kraj. muži 101. - 150. 
9.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 151. - 200. 
10.Linert Martin1972kraj. muži 201. - 250. 
11.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 301. - 350. 
12.Klimovič Filip1993kraj. muži 501. - 600. N 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Petr1973kraj. muži 41-60 
2.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 61-80 
3.Tenglová Vendula1993kraj. muži 61-80 
4.Prokš Vladimír1961kraj. muži 101-150 
5.Srnka Jan1981kraj. muži 101-150 
6.Tichý Dominik1999kraj. muži 101-150 
7.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 151-200 
8.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151-200 
9.Píšan Ondřej1984kraj. muži 151-200 
10.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
11.Tichý Květoslav1950kraj. muži 151-200 
SF SKK EL Niňo Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Beran Tomáš2001kraj. muži 61.-80.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
4.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
5.Suvorov Maxim1989kraj. muži N. 61.-80.cizinec 
6.Khalaila Adam2002kraj. muži 151.-200.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Šíp Martin2006kraj. muži 201.-250.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Němec Filip2002kraj. muži 201.-250.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Sommerová Helenka2005kraj. muži NezařazenaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Sokol Michle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1986kraj. muži 61-80 
2.Ambrož Adam1983kraj. muži 81-100 
3.Koděra Miloš1973kraj. muži 101-150 
4.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
5.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
6.Pištora Josef1951kraj. muži 101-150 
7.Dorko Tomáš1991kraj. muži 151-200cizinec 
8.Haralík Stanislav1948kraj. muži 151-200 
9.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151-200 
10.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151-200 
11.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
12.Kucharčík Jan1992kraj. muži 201-250 
13.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 201-250 
14.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 201-250 
15.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tinkl Pavel1977kraj. muži 41-60 
2.Olejár Filip1986kraj. muži 41-60 
3.Zubčák Patrik1976kraj. muži 101-150cizinec 
4.Vidlák Miloš1983kraj. muži 151-200 
5.Hák Zdeněk1987kraj. muži 151-200 
6.Jírovec Martin1960kraj. muži 151-200 
7.Semrád Martin1975kraj. muži 151-200 
8.Herrmann Vít1973kraj. muži 201-250 
TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Martin1972kraj. muži 61-80 
2.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
3.Novotná Markéta1977kraj. muži 81-100 N 
4.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101-150 
5.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 101-150 
6.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
7.Veselá Jaroslava1981kraj. muži 101-150 
8.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
9.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
10.Jež Dominik1997kraj. muži 101-150 
11.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
12.Balák Pavel1956kraj. muži 151-200 
13.Svoboda Robert1972kraj. muži 151-200 
14.Toula Vladimír1956kraj. muži 151-200 
1. třída A muži (KS-1A)
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiroušek Pavel1963kraj. muži 151-200 
2.Kremla Tomáš1972kraj. muži 201-250 
3.Čihák Josef st.1969kraj. muži 201-250 
4.Kohout Radek1969kraj. muži 201-250 
5.Krenk Tomáš1969kraj. muži 201-250 
6.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401-500 
7.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 401-500 
8.Plucar Ondřej1989kraj. muži 401-500 
9.Skoumal Adam1969kraj. muži 401-500 
10.Nosál Martin1989kraj. muži 401-500 
11.Petira Martin1981kraj. muži 501-600 
12.Ruml Jiří1983kraj. muži 501-600 
13.Černá Martina1983kraj. muži N 
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Běhal Aleš1977kraj. muži 81-100 
2.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
3.Průša Martin1967kraj. muži 101-150 
4.Růžička Jakub1984kraj. muži 151-200 
5.Marat Filip2002kraj. muži 101-150Hostování z TJ Lokomotiva Vršovice
6.Kučala Viktor1968kraj. muži 151-200 
7.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
8.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 301-350 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 101-150 
2.Trnka Václav1970kraj. muži 101-150 
3.Černý Martin1979kraj. muži 151-200 
4.Kutil Jan1964kraj. muži 151-200 
5.Forgáč Andrej1987kraj. muži 151-200 
6.Duchoslav Petr1977kraj. muži 251-300 
7.Štencek Jiří1987kraj. muži 251-300 
8.Kalista Jan1979kraj. muži 351-400 
9.Vokál Jan1997kraj. muži 401-500 
10.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hron Jiří1964kraj. muži 101-150 
2.Němeček Jiří1963kraj. muži 101-150 
3.Rys Vilém1969kraj. muži 101-150 
4.Ploc Marek1979kraj. muži 301-350 
5.Budiš Ondřej1962kraj. muži 251-300 
6.Havel Jaroslav1946kraj. muži 301-350 
7.Tůma Michal1969kraj. muži 351-400 
8.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
9.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
10.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
11.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401-500 
12.Krošlak Pavol1964nez.  
TJ Sokol Michle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
2.Martinec Tomáš1991kraj. muži N 101-150 
3.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
4.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 201-250 
5.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151-200 
6.Kucharčík Jan1992kraj. muži 201-250 
7.Radil Milan1951kraj. muži 251-300 
8.Kubeš Václav1985kraj. muži 301-350 
9.Reuter Christoph1987kraj. muži N 501-600cizinec 
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 41-60 
2.Šilhánek Luděk1989kraj. muži 81-100 
3.Rucký Přemysl1979kraj. muži 101-150 
4.Toman Vojtěch1986kraj. muži 201-250 
5.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 251-300 
6.Musil Michal1990kraj. muži 301-350 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Petr1971kraj. muži 101-150 
2.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
3.Pour Tomáš1999kraj. muži 201-250 
4.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201-250 
5.Stehlík Martin1977kraj. muži 201-250 
6.Poncar Patrik1991kraj. muži 251-300 
7.Doležal Karel1963kraj. muži 351-400 
8.Myslivec Jiří1975kraj. muži 351-400 
9.Lüder Jan1969kraj. muži 351-400 
10.Obraz Martin1966kraj. muži 351-400 
11.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 401-500 
12.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
13.Blažek Pavel1968kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Dominik1999kraj. muži 101-150 
2.Píšan Ondřej1984kraj. muži 151-200 
3.Tichý Květoslav1950kraj. muži 151-200 
4.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
5.Eberl Milan1950kraj. muži 251-300 
6.Kára Petr1966kraj. muži 251-300 
7.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-350cizinec 
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
2.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
3.Martiška Jan1986kraj. muži 151-200 
4.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
5.Sochor Adam2002kraj. muži 201-250 
6.Skopec Daniel2001kraj. muži 251-300 
7.Schmidtmayer František1964kraj. muži 251-300 
8.Bozděch Jan1983kraj. muži 251-300N 
9.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 301-350 
10.Kočí Štěpán1988kraj. muži 351-400 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branžovský Milan1954kraj. muži 101-150 
2.Hudek Tomáš1968kraj. muži 101-150 
3.Kárník Tomáš1989kraj. muži 101-150 
4.Hanzal Petr1979kraj. muži 151-200 
5.Fexa Martin1977kraj. muži 151-200 
6.Brothánek Jan1977kraj. muži 201-250 
7.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201-250 
8.Pospíšil Jan1965kraj. muži 251-300 
9.Jiroš Martin1972kraj. muži 251-300 
10.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 251-300 
11.Verner Pavel1992kraj. muži 351-400 
12.Horčák Martin1974kraj. muži 401-500 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
2.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 151-200 
3.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 201-250 
4.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 201-250cizinec 
5.Blažek Jan1964kraj. muži 251-300 
6.Šobáň Radek1987kraj. muži 251-300 
7.Pešina Jiří1974kraj. muži N 251-300 
8.Baier Miroslav1991kraj. muži 301-350 
9.Veselý Filip2001kraj. muži 301-350 
10.Železný Miroslav1967kraj. muži 301-350 
11.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
12.Jaroš Petr1963kraj. muži 351-400 
TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
2.Veselá Jaroslava1981kraj. muži 101-150 
3.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
4.Balák Pavel1956kraj. muži 151-200 
5.Svoboda Robert1972kraj. muži 151-200 
6.Toula Vladimír1956kraj. muži 151-200 
7.Průša Ondřej ml.2002kraj. muži 351-400Střídavý start z TTC Elizza Praha
1. třída B muži (KS-1B)
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Libor1969kraj. muži 61-80 
2.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 81-100 
3.Vojtěch Radek1977kraj. muži 81-100 
4.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 101-150 N 
5.Rochowanski Jan2005kraj. muži 201-250 
6.Benák Vít2005kraj. muži 251-300 
7.Benák Jan2005kraj. muži 401-500 
8.Zacharda Jáchym ml.2005kraj. muži 401-500 
SK Start Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kafuněk David1971kraj. muži 81-100 
2.Sladovník Daniel1966kraj. muži 81-100 
3.Kala Petr1962kraj. muži 101-150 
4.Janíček Petr1962kraj. muži 151-200 
5.Rybář Martin1963kraj. muži 151-200 
6.Adášek Jan1961kraj. muži 301-350 
7.Poledne Jan1985kraj. muži 301-350 
8.Havel Jiří1976kraj. muži 301-350 
9.Bajtler Martin1959kraj. muži 401-500 
10.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
11.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
12.Glásl Ondřej1979kraj. muži N 
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hondlík Josef1966kraj. muži 101-150 
2.Lebl Ondřej1990kraj. muži 101-150 
3.Müller Radek1980kraj. muži 101-150 
4.Gomola Jan1987kraj. muži 151-200 
5.Král Lukáš1984kraj. muži 151-200 
6.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151-200 
7.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
8.Veselý Luboš1965kraj. muži 201-250 
9.Tůma Ladislav1978kraj. muži 201-250 
10.Moravec Roman1958kraj. muži 251-300 
11.Fišer Petr1983kraj. muži 251-300 
12.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251-300 
13.Satorie Michal1974kraj. muži 251-300 
14.Pastír Jiří1971kraj. muži 301-350 
15.Fišer Martin1959kraj. muži 351-400 
16.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
17.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
18.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
19.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
20.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Petrovice I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 101-150 
2.Hanzal Petr1973kraj. muži 201-250 
3.Pecka Milan1964kraj. muži 201-250 
4.Hozman Bohumil1954kraj. muži 251-300 
5.Marek Vladimír1960kraj. muži 251-300 
6.Matoušek Jan1974kraj. muži 251-300 
7.Manko Viktor1966kraj. muži 301-350cizinec 
8.Satrapa Jan1968kraj. muži 301-350 
9.Laube Petr1976kraj. muži 301-350 
10.Matuška František1962kraj. muži 301-350 
11.Pícha David1971kraj. muži 301-350 
12.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 351-400 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahrádka David1995kraj. muži 101. - 150. 
2.Pospíšil David1979kraj. muži 101. - 150. 
3.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101. - 150. 
4.Kaba Radka1975kraj. muži 101. - 150. 
5.Bohumský Petr1971kraj. muži 101. - 150. 
6.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 151. - 200. 
7.Diblíková Klára1997kraj. muži 151. - 200. 
8.Linert Martin1972kraj. muži 201. - 250. 
9.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 301. - 350. 
10.Klimovič Filip1993kraj. muži 501. - 600. N 
11.Nádvorník Václav2006kraj. muži 501. - 600. N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Martin1975kraj. muži 151-200 
2.Jírovec Martin1960kraj. muži 151-200 
3.Hák Zdeněk1987kraj. muži 151-200 
4.Herrmann Vít1973kraj. muži 201-250 
5.Čečák Milan1978kraj. muži 201-250 
6.Lipták Ondřej1956kraj. muži 251 - 300 
7.Seliverstkin Mikhail1968kraj. muži 201-250cizinec 
8.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 301-350 
9.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži N 
10.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 21-40 
TJ Sokol Michle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pištora Josef1951kraj. muži 101-150 
2.Haralík Stanislav1948kraj. muži 151-200 
3.Dorko Tomáš1991kraj. muži 151-200cizinec 
4.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151-200 
5.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 201-250 
6.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
7.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 351-400 
8.Chovanec Jakub1992kraj. muži Nezařazen 
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150N 
2.Annayev Sanjar1995kraj. muži 151-200cizinec 
3.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
4.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
5.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
6.Kohlmannová Aneta2001kraj. muži 251-300 
7.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
8.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
9.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
10.Rulc Lukáš nejml.2003kraj. muži 301-350 
11.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 351-400 
12.Sochor David2007kraj. muži 401-500 
13.Vajbar Michal1982nez. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srnka Jan1981kraj. muži 101-150 
2.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151-200 
3.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 151-200 
4.Hruška Jan1969kraj. muži 201-250 
5.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 401-500 
6.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
7.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži N 
8.Radnicová Lenka1979kraj. muži N 
SF SKK EL Niňo Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suvorov Maxim1989kraj. muži N. 61.-80.cizinec 
2.Ducháček Josef1960kraj. muži 151.-200. 
3.Khalaila Adam2002kraj. muži 151.-200.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Šíp Martin2006kraj. muži 201.-250.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Němec Filip2002kraj. muži 201.-250.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 201.-250.N 
7.Remeš Zdeněk1948kraj. muži nezařazen 
8.Počta Tomáš1981kraj. muži nezařazen 
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Pavel1977kraj. muži 81-100 
2.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
3.Maršík Richard1970kraj. muži 101-150 
4.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
5.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 151-200 
6.Radouš Jaromír1958kraj. muži 151-200 
7.Růžička Filip1988kraj. muži 151-200 
8.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
9.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
10.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
11.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201-250 
12.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
13.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201-250 
14.Kouba Jan1999kraj. muži 251-300 
15.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
16.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 351-400 
17.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 351-400 
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 101-150 
2.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
3.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
4.Jež Dominik1997kraj. muži 101-150 
5.Rousek Tomáš1967kraj. muži 201-250 
6.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201-250 
7.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
8.Skříčková Ivana1987kraj. muži 251-300 N 
9.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
2. třída A muži (KS-2A)
TJ Sokol Petrovice I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Vladimír1960kraj. muži 251-300 
2.Matoušek Jan1974kraj. muži 251-300 
3.Satrapa Jan1968kraj. muži 301-350 
4.Manko Viktor1966kraj. muži 301-350cizinec 
5.Laube Petr1976kraj. muži 301-350 
6.Matuška František1962kraj. muži 301-350 
7.Pícha David1971kraj. muži 301-350 
8.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 351-400 
9.Hájek Karel1953kraj. muži 351-400 
10.Schützner Vladimír1962kraj. muži 351-400 
11.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
12.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řepík Jaroslav1977kraj. muži 101-150 
2.Gruber Josef1992kraj. muži 101-150 
3.Kubera František1962kraj. muži 201-250 
4.Mazánek Jiří1975kraj. muži 251-300 
5.Liška Marek1994kraj. muži 201-250 
6.Kačinetz Alan1965kraj. muži 301-350 
7.Ulrych Jiří1975kraj. muži 351-400 
8.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
9.Dlouhý Karel1969kraj. muži 351-400 
10.Čapek Karel1962kraj. muži 401-500 
11.Berný Lukáš1950kraj. muži 401-500 
12.Koubek Arnošt1956kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Michle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kucharčík Jan1992kraj. muži 201-250 
2.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
3.Kubeš Václav1985kraj. muži 301-350 
4.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 351-400 
5.Reuter Christoph1987kraj. muži N 501-600cizinec 
6.Mrázek Adam1988kraj. muži nezařazen 
7.Vančura Karel1990kraj. muži Nezařazen 
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Martin1971kraj. muži 251-300 
2.Ševčík Ivan1959kraj. muži 251-300 
3.Čuda Jan1983kraj. muži 301-350 
4.Šimberský Jiří1950kraj. muži 351-400 
5.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
6.Rybenský Marek1969kraj. muži 401-500 
7.Bednář Petr1963kraj. muži 401-500 
8.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 501-600 
9.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabě Václav1951kraj. muži 151-200 
2.Plch Jiří st.1948kraj. muži 151-200 
3.Eberl Milan1950kraj. muži 251-300 
4.Kára Petr1966kraj. muži 251-300 
5.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-350cizinec 
6.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
7.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
8.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
9.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-600 
10.Prokeš Jan1977kraj. muži 501-600 
11.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601-700 
12.Pour Lukáš2000kraj. muži 701-800 
Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radouš Jaromír1958kraj. muži 151-200 
2.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
3.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
4.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201-250 
5.Matuna Václav1957kraj. muži 251-300 
6.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 351-400 
7.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 351-400 
8.Slavata Josef1952kraj. muži 351-400 
9.Novosad Rostislav1960kraj. muži 401-500 
10.Pinkas Jan1956kraj. muži 401-500 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jan1964kraj. muži 251-300 
2.Šobáň Radek1987kraj. muži 251-300 
3.Pešina Jiří1974kraj. muži N 251-300 
4.Baier Miroslav1991kraj. muži 301-350 
5.Železný Miroslav1967kraj. muži 301-350 
6.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
7.Jaroš Petr1963kraj. muži 351-400 
8.Havránek Jakub2002kraj. muži 401-500 
9.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
10.Doan Manh Hung1980kraj. muži 501-600cizinec 
11.Jursa David1987kraj. muži 501-600 
12.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
13.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
14.Zika Jan1975nez. muži  
SK HAMR A PENTA TRADING
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhl Jiří1970kraj. muži 201-250 
2.Hamáček Jan1958kraj. muži 251-300 
3.Marek Michal1979kraj. muži 251-300 
4.Krajč Rudolf1950kraj. muži 301-350 
5.Maršíková Martina1973kraj. muži 351-400 
6.Bruk Martin2002kraj. muži 401-500 
7.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
8.Joska Tomáš1967kraj. muži 401-500 
9.Šinákl Jan1975kraj. muži 401-500 
10.Melcher Marek1983kraj. muži 401-500 
11.Novák Milan1975kraj. muži 601-700 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151-200 
2.Veselý Luboš1965kraj. muži 201-250 
3.Moravec Roman1958kraj. muži 251-300 
4.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251-300 
5.Satorie Michal1974kraj. muži 251-300 
6.Pastír Jiří1971kraj. muži 301-350 
7.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
8.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201-250 
2.Jiroš Martin1972kraj. muži 251-300 
3.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 251-300 
4.Verner Pavel1992kraj. muži 351-400 
5.Michálek David1988kraj. muži 401-500 
6.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 401-500 
7.Platil Stanislav1946kraj. muži 601-700 
8.Grisa Daniel2003kraj. muži 701-800 
SF SKK EL Niňo Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Filip2002kraj. muži 201.-250.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Kubelka Martin2001kraj. muži 251.-300.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Kopecký Michael2005kraj. muži 301.-350.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 301.-350.Ncizinec 
5.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 351.-400.Ncizinec 
6.Gajda Jonáš2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
8.Filípek Martin2000kraj. muži 501.-600. 
TJ AVIA Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 151-200cizinec 
2.Toula Vladimír1956kraj. muži 151-200 
3.Rousek Tomáš1967kraj. muži 201-250 
4.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201-250 
5.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
6.Peršl Martin1966kraj. muži 251-300 
7.Mach Jakub1985kraj. muži 301-350 
8.Lomský Gustav1956kraj. muži 301-350 
9.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 351-400 
10.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
2. třída B muži (KS-2B)
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Filip2002kraj. muži 101-150Hostování z TJ Lokomotiva Vršovice
2.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
3.Rochowanski Jan2005kraj. muži 201-250 
4.Benák Vít2005kraj. muži 251-300 
5.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 301-350 
6.Daníček Adam2000kraj. muži 251-300 
7.Hampl Pavel1982kraj. muži 301-350 
8.Šimeček Jan1995kraj. muži 301-350 
9.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-350 
10.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
11.Průša Ondřej ml.2002kraj. muži 351-400 
12.Benák Jan2005kraj. muži 401-500 
13.Fausek Jiří1971kraj. muži 401-500 
14.Hučko Tomáš1993kraj. muži 401-500 
15.Zacharda Jáchym ml.2005kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křehnáč Milan1973kraj. muži 201-250 
2.Rejent Štěpán1997kraj. muži 251-300 
3.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 251-300 
4.Vítek Milan1978kraj. muži 351-400 
5.Kaděrka Rudolf1971kraj. muži 351-400 
6.Richter Jan1973kraj. muži 351-400 
7.Chmelík David1969kraj. muži 401-500 
8.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 401-500 
9.Brůčková Marie1971kraj. muži 401-500 
10.Farář Petr1979kraj. muži 401-500 
11.Dvořák Petr1983kraj. muži 401-500 
12.Nagy Ondrej1964kraj. muži 501-600 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohumský Petr1971kraj. muži 101. - 150. 
2.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 151. - 200. 
3.Linert Martin1972kraj. muži 201. - 250. 
4.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 301. - 350. 
5.Šimůnková Veronika2002kraj. muži 401. - 500. 
6.Klimovič Filip1993kraj. muži 501. - 600. N 
7.Nádvorník Václav2006kraj. muži 501. - 600. N 
8.Lukashin Nikolajevič Jaroslaw1999nez. cizinec 
9.Pfleger Michal2003kraj. dci 51. 
10.Rek Dominik Lukáš2007ČR mži 101. 
11.Škarban Jan1998nez.  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čečák Milan1978kraj. muži 201-250 
2.Seliverstkin Mikhail1968kraj. muži 201-250cizinec 
3.Lipták Ondřej1956kraj. muži 251 - 300 
4.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 301-350 
5.Bielina Václav1950kraj. muži 351-400 
6.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351-400 
7.Celler Jiří1988kraj. muži 401-500 
8.Hladík Ivo1966kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Michle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151-200 
2.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 201-250 
3.Radil Milan1951kraj. muži 251-300 
4.Závora Jiří1942kraj. muži N 501-600 
5.Kudrna Jiří1959kraj. muži Nezařazen 
6.Kudrna Petr1963kraj. muži nezařazen 
7.Kocian Ladislav1949kraj. muži Nezařazen 
8.Veselý Milan1954kraj. muži Nezařazen 
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jamrich Robert1979kraj. muži 201-250 
2.Sedláček Luděk1973kraj. muži 201-250 
3.Abrahám Petr1963kraj. muži 251-300 
4.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 251-300 
5.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
6.Huleš Jiří1956kraj. muži 251-300 
7.Dang Tuan Dat1977kraj. muži 401-500Ncizinec 
8.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 401-500 
9.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
10.Svatoň Petr1971kraj. muži 601-700 
11.Jirák Jiří1960kraj. muži 701-800 
12.Krejsa Josef1948kraj. muži 701-800 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forgáč Andrej1987kraj. muži 151-200 
2.Duchoslav Petr1977kraj. muži 251-300 
3.Štencek Jiří1987kraj. muži 251-300 
4.Kalista Jan1979kraj. muži 351-400 
5.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
6.Kotrč Pavel1977kraj. muži 401-500 
7.Vokál Jan1997kraj. muži 401-500 
8.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 
9.Dalešický Josef1963kraj. muži 401-500 
10.Baxa Karel1966kraj. muži 501-600 
11.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501-600 
12.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 201-250 
2.Švec Ondřej1977kraj. muži 201-250 
3.Vedral František1954kraj. muži 251-300 
4.Vorel Martin1969kraj. muži 301-350 
5.Krauz Samuel1953kraj. muži 301-350 
6.Tomek Jakub1966kraj. muži 351-400 
7.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
8.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Filip1988kraj. muži 151-200 
2.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 151-200 
3.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201-250 
4.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
5.Bláha Milan1949kraj. muži 201-250 
6.Filip Michal1971kraj. muži 251-300 
7.Kouba Jan1999kraj. muži 251-300 
8.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
9.Cankař Radek1978kraj. muži 351-400 
10.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
11.Komín Ondřej1999kraj. muži 501-600 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Lukáš1984kraj. muži 151-200 
2.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
3.Tůma Ladislav1978kraj. muži 201-250 
4.Fišer Petr1983kraj. muži 251-300 
5.Fišer Martin1959kraj. muži 351-400 
6.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
7.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 501-600 
8.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fexa Martin1977kraj. muži 151-200 
2.Brothánek Jan1977kraj. muži 201-250 
3.Pospíšil Jan1965kraj. muži 251-300 
4.Raiser Dan1990kraj. muži 301-350 
5.Horčák Martin1974kraj. muži 401-500 
6.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401-500 
7.Nový Pavel1974kraj. muži 501-600 
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
2.Sochor Adam2002kraj. muži 201-250 
3.Skopec Daniel2001kraj. muži 251-300 
4.Kohlmannová Aneta2001kraj. muži 251-300 
5.Schmidtmayer František1964kraj. muži 251-300 
6.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
7.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
8.Bozděch Jan1983kraj. muži 251-300N 
9.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
10.Rulc Lukáš nejml.2003kraj. muži 301-350 
11.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 301-350 
12.Nguyen Dominik1978kraj. muži 301-350cizinec 
13.Kočí Štěpán1988kraj. muži 351-400 
14.Košek Lukáš1980kraj. muži 351-400 
15.Jankovec Jiří1978kraj. muži 351-400 
16.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 351-400 
17.Sochor David2007kraj. muži 401-500 
18.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
19.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
3. třída A muži (RS-1A)
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníček Adam2000kraj. muži 251-300 
2.Hampl Pavel1982kraj. muži 301-350 
3.Šimeček Jan1995kraj. muži 301-350 
4.Průša Ondřej ml.2002kraj. muži 351-400 
5.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-350 
6.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
7.Fausek Jiří1971kraj. muži 401-500 
8.Hučko Tomáš1993kraj. muži 401-500 
9.Kocánek Jiří1980kraj. muži 401-500 
10.Franeková Věra2003kraj. muži N 
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaděrka Rudolf1971kraj. muži 351-400 
2.Richter Jan1973kraj. muži 351-400 
3.Chmelík David1969kraj. muži 401-500 
4.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 401-500 
5.Brůčková Marie1971kraj. muži 401-500 
6.Farář Petr1979kraj. muži 401-500 
7.Dvořák Petr1983kraj. muži 401-500 
8.Nagy Ondrej1964kraj. muži 501-600 
9.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 601-700 
10.Rejent Martin1968kraj. muži 601-700 
11.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 601-700 
12.Perníkář Tomáš1985kraj. muži 601-700 
13.Rezek Jan st.1962kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bielina Václav1950kraj. muži 351-400 
2.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351-400 
3.Hladík Ivo1966kraj. muži 401-500 
4.Celler Jiří1988kraj. muži 401-500 
5.Merhautová Alena1951kraj. muži 401-500 
6.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501 - 600 
7.Jágr Martin1960kraj. muži 501 - 600 
8.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501 - 600 
9.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501 - 600 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krauz Samuel1953kraj. muži 301-350 
2.Tomek Jakub1966kraj. muži 351-400 
3.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
4.Rybenský Marek1969kraj. muži 401-500 
5.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
6.Bednář Petr1963kraj. muži 401-500 
7.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 501-600 
8.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
9.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látal Jan1983kraj. muži 301-350 
2.Procházka Radek1970kraj. muži 301-350 
3.Randáček Miroslav1980kraj. muži 301-350 
4.Martinek Patrik1974kraj. muži 351-400 
5.Kohout Pavel1976kraj. muži 351-400 
6.Brož Josef1952kraj. muži 401-500 
7.Mára Karel1966kraj. muži 401-500 
8.Vojta Martin1968kraj. muži 401-500 
9.Čadil Petr2001kraj. muži 601-700 
10.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
11.Kácl Jiří1973kraj. muži 601-700 
12.Vojta Libor1971kraj. muži 601-700 
13.Chutný Bohumír1950kraj. muži 701-800 
14.Kácl David2001kraj. muži 701-800 
Slovan KST Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matuna Václav1957kraj. muži 251-300 
2.Cankař Radek1978kraj. muži 351-400 
3.Slavata Josef1952kraj. muži 351-400 
4.Pinkas Jan1956kraj. muži 401-500 
5.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
6.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
Slovan KST Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Milan1949kraj. muži 201-250 
2.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
3.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 351-400 
4.Bartoňová Jitka1974kraj. muži 351-400 
5.Novosad Rostislav1960kraj. muži 401-500 
6.Bednárik Martin1973kraj. muži 601-700 
7.Košacký Adam2004kraj. muži 601-700 
SK HAMR B PENTA TRADING
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Martina1973kraj. muži 351-400 
2.Bruk Martin2002kraj. muži 401-500 
3.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
4.Joska Tomáš1967kraj. muži 401-500 
5.Šinákl Jan1975kraj. muži 401-500 
6.Melcher Marek1983kraj. muži 401-500 
7.Novák Milan1975kraj. muži 601-700 
8.Nosek David1972kraj. muži 601-700 
9.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
10.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
11.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 701-800 
12.Šraga Jan1974kraj. muži 701-800 
13.Vinař Daniel1972kraj. muži 701-800 
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schmidtmayer František1964kraj. muži 251-300 
2.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
3.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
4.Rulc Lukáš nejml.2003kraj. muži 301-350 
5.Nguyen Dominik1978kraj. muži 301-350cizinec 
6.Košek Lukáš1980kraj. muži 351-400 
7.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 351-400 
8.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
9.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
10.Merkl Roman1994kraj. muži 401-500N 
11.Melíšek Martin1973kraj. muži 501-600N 
12.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 601-700 
13.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 351-400 
2.Vřešťál Milan1989kraj. muži 351-400 
3.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
4.Slováček Jakub1985kraj. muži 351-400 
5.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 351-400 
6.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
7.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501-600 
8.Červeňák Marian1984kraj. muži 501-600N 
9.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
SF SKK EL Niňo Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 351.-400.Ncizinec 
2.Gajda Jonáš2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
4.Filípek Martin2000kraj. muži 501.-600. 
5.Ezr Petr1958kraj. muži 401.-500. 
6.Kořének František2002kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Lanžhotský Vojtěch2003kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 501.-600. 
9.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
10.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 501.-600. 
11.Ezr František2000kraj. muži 601.-700. 
TJ AVIA Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
2.Peršl Martin1966kraj. muži 251-300 
3.Mach Jakub1985kraj. muži 301-350 
4.Lomský Gustav1956kraj. muži 301-350 
5.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 351-400 
6.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
7.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
8.Chocová Alena1977kraj. muži 401-500 N 
9.Němický Jiří1938kraj. muži 501-600 
10.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
11.Říha Karel1944kraj. muži 601-700 
12.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
13.Hájek Alexandr2000kraj. muži 701-800 
14.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 701-800 
15.Makovský Zdeněk1997kraj. muži 701-800 
3. třída B muži (RS-1B)
SK Start Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybář Martin1963kraj. muži 151-200 
2.Adášek Jan1961kraj. muži 301-350 
3.Poledne Jan1985kraj. muži 301-350 
4.Havel Jiří1976kraj. muži 301-350 
5.Bajtler Martin1959kraj. muži 401-500 
6.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
7.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
8.Trnovský Ivo1961kraj. muži 501-600 
9.Hrazdira Adam1987kraj. muži 601-700 
10.Suková Helena1965kraj. muži 601-700 
11.Potůček Václav1979kraj. muži 701-800 
12.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 801-850 N 
13.Roubalová Alice1962kraj. muži N 
TJ Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956kraj. muži 301.-350. 
2.Pešek Miroslav1986kraj. muži 301.-350. 
3.Kruchina Jiří1972kraj. muži 351.-400. 
4.Nousek Jiří1953kraj. muži 401.-500. 
5.Kartaš Zdeněk1964kraj. muži 401.-500. 
6.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 401.-500. 
7.Kňažík Ondřej1993kraj. muži 401.-500. 
8.Kobras Ludvík1964kraj. muži 501.-600. 
9.Vytisk Václav1950kraj. muži 501.-600. 
10.Černý Ondřej1982kraj. muži 501.-600. 
11.Litomiský Petr1982kraj. muži 501.-600. 
12.Erben Michal1982kraj. muži 601.-700. 
13.Adámek Jiří1948kraj. muži 601.-700. 
14.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601.-700. 
TJ Sokol Petrovice I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laube Petr1976kraj. muži 301-350 
2.Matuška František1962kraj. muži 301-350 
3.Pícha David1971kraj. muži 301-350 
4.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 351-400 
5.Hájek Karel1953kraj. muži 351-400 
6.Schützner Vladimír1962kraj. muži 351-400 
7.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
8.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
9.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
10.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
11.Zajíček Luděk1947kraj. muži 501-600 
12.Linhart Radek1980kraj. muži N 501-600 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Marek1994kraj. muži 201-250 
2.Kačinetz Alan1965kraj. muži 301-350 
3.Ulrych Jiří1975kraj. muži 351-400 
4.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
5.Dlouhý Karel1969kraj. muži 351-400 
6.Čapek Karel1962kraj. muži 401-500 
7.Berný Lukáš1950kraj. muži 401-500 
8.Koubek Arnošt1956kraj. muži 401-500 
9.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
10.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 401-500 
11.Stočes Petr1956kraj. muži 501-600 
12.Totzauer Karel1941kraj. muži 601-700 
13.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800 
14.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 701-800 
15.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 801-850 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flídr Josef1960kraj. muži 251-300 
2.Pospíšil Alois1957kraj. muži 301-350 
3.Arsenjev Petr1976kraj. muži 351-400 
4.Schauer Patrik1975kraj. muži 401-500 
5.Bratka Arnošt1950kraj. muži 401-500 
6.Jůzek Karel1953kraj. muži 401-500 
7.Helcl Daniel1975kraj. muži 501-600 
8.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
9.Kop František1959kraj. muži 501-600 
10.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
11.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
12.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-800 
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Martin1977kraj. muži 201-250 
2.Poncar Patrik1991kraj. muži 251-300 
3.Myslivec Jiří1975kraj. muži 351-400 
4.Obraz Martin1966kraj. muži 351-400 
5.Doležal Karel1963kraj. muži 351-400 
6.Lüder Jan1969kraj. muži 351-400 
7.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 401-500 
8.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
9.Blažek Pavel1968kraj. muži 401-500 
10.Hejný Jakub1977kraj. muži 501-600 
11.Novák Luboš1969kraj. muži 601-700 
12.Kušta Petr1998kraj. muži 701-800 
13.Runštuk Tomáš1998kraj. muži 701-800 
14.Svobodová Nikola1992kraj. muži N 801-850 
15.Hejný Matěj2004kraj. muži N 801-850 
16.Závodný Dominik2003kraj. muži N 801-850 
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-350cizinec 
2.Ježková Kateřina1981kraj. muži 351-400 
3.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
4.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
5.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
6.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 401-500 
7.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
8.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-600 
9.Prokeš Jan1977kraj. muži 501-600 
10.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601-700 
11.Pour Lukáš2000kraj. muži 701-800 
12.Chadt Jiří1978kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Filip2001kraj. muži 301-350 
2.Železný Miroslav1967kraj. muži 301-350 
3.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
4.Jaroš Petr1963kraj. muži 351-400 
5.Havránek Jakub2002kraj. muži 401-500 
6.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
7.Doan Manh Hung1980kraj. muži 501-600cizinec 
8.Jursa David1987kraj. muži 501-600 
9.Hoang Bien1958kraj. muži 501-600cizinec 
10.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
11.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
12.Dušek Jiří1986kraj. muži 601-700 
13.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
14.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
15.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
16.Brabec Antonín Jan2001kraj. muži 701-800 
17.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 801-850 
Slovan KST Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
2.Kouba Jan1999kraj. muži 251-300 
3.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 351-400 
4.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 351-400 
5.Chaloupek Petr1961kraj. muži 501-600 
6.Komín Ondřej1999kraj. muži 501-600 
KK Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Petr1965kraj. muži 251-300 
2.Boštíková Věra1958kraj. muži 351-400 
3.Marko Jiří1961kraj. muži 401-500 
4.Ouroda František1955kraj. muži 401-500 
5.Traxler Jan1964kraj. muži 501-600 
6.Peller Marek1973kraj. muži 501-600 
7.Matoušek Jiří1942kraj. muži 601-700 
8.Toman Bedřich1946kraj. muži 601-700 
9.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
10.Bukovský Petr1947kraj. muži 701-800 
11.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ako David1993kraj. muži 251-300 
2.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 251-300 
3.Meline Jéróme1973kraj. muži 301-350cizinec 
4.Fišer Josef1983kraj. muži 301-350 
5.Fusová Anička1964kraj. muži 401-500 
6.Čermák Jiří1958kraj. muži 401-500 
7.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700N 
8.Kolář Antonín2003kraj. muži 701-800 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
2.Bozděch Jan1983kraj. muži 251-300N 
3.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 301-350 
4.Kočí Štěpán1988kraj. muži 351-400 
5.Jankovec Jiří1978kraj. muži 351-400 
6.Sochor David2007kraj. muži 401-500 
7.Šusta Petr2003kraj. muži 401-500 
8.Zítek Martin2002kraj. muži 401-500 
9.Handlová Natálie2004kraj. muži 401-500 
10.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
11.Jedlička Jan1988kraj. muži 601-700 
12.Šálek Pavel1987kraj. muži 601-700 
4. třída A muži (RS-2A)
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-350 
2.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
3.Hučko Tomáš1993kraj. muži 401-500 
4.Fausek Jiří1971kraj. muži 401-500 
5.Kocánek Jiří1980kraj. muži 401-500 
6.Luňová Zuzana1970kraj. muži 501-600 
7.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501-600 
8.Hoke Daniel1999kraj. muži 501-600 N 
9.Hozman Antonín1972kraj. muži 601-700 
10.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 601-700 
11.Růžička Dominik1998kraj. muži 601-700 N 
12.Vinklářová Veronika1980kraj. muži 701-800 
13.Lamoš Vítězslav2004kraj. muži 801-850 N 
14.Vydrová Lucie2004kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice I. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Karel1953kraj. muži 351-400 
2.Schützner Vladimír1962kraj. muži 351-400 
3.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
4.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
5.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
6.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
7.Zajíček Luděk1947kraj. muži 501-600 
8.Linhart Radek1980kraj. muži N 501-600 
9.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
10.Kuttler Karel1945kraj. muži 701-800 
11.Shivashankar Bharadwaj Mithun1990kraj. muži N 701-800cizinec 
12.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 801-850 
TTC Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 151-200 
2.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 401-500N 
3.Moravec Lukáš1989kraj. muži 501-600 
4.Martykiewiecz Dušan1979kraj. muži 501-600 
5.Zahradník Václav1960kraj. muži 501-600 
6.Houček Jaroslav1968kraj. muži 501-600 
7.Fejks Michal1982kraj. muži 501-600 
8.Brýna Karel1963kraj. muži 501-600 
9.Haba Martin1984kraj. muži 501-600 
10.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 601-700 
11.Fiala Aleš1973kraj. muži 601-700 
12.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601-700 
13.Jansa Jiří1957kraj. muži 601-700 
TJ Orion Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
2.Huleš Jiří1956kraj. muži 251-300 
3.Dang Tuan Dat1977kraj. muži 401-500Ncizinec 
4.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 401-500 
5.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
6.Svatoň Petr1971kraj. muži 601-700 
7.Jirák Jiří1960kraj. muži 701-800 
8.Krejsa Josef1948kraj. muži 701-800 
9.Novák Jan1951kraj. muži N 
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratka Arnošt1950kraj. muži 401-500 
2.Jůzek Karel1953kraj. muži 401-500 
3.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
4.Helcl Daniel1975kraj. muži 501-600 
5.Kop František1959kraj. muži 501-600 
6.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
7.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
8.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-800 
9.Maršálek Petr1946kraj. muži 701-800 
10.Vobruba Aleš1959kraj. muži 701-800 
11.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
12.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-900 
13.Flodr Milan1957kraj. muži 801-900 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huňa Vladimír1969kraj. muži 301-350 
2.Smrčina Zdeněk1962kraj. muži 351-400 
3.Lhoták Petr1965kraj. muži 401-500 
4.Vencálek Jiří1969kraj. muži 401-500 
5.Faistaver Patrik1993kraj. muži 501-600 
6.Gerdžikov Svetoslav1939kraj. muži 501-600 
7.Holštein Jaroslav1960kraj. muži 501-600 
8.Krieger Karel1957kraj. muži 501-600 
9.Mikšátko Roman1961kraj. muži 501-600 
10.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
11.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
12.Levý Jiří1970kraj. muži 601-700 
13.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 601-700 
14.Adam Václav1998kraj. muži 601-700 
15.Samohejl Erich1935kraj. muži 701-800 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
2.Kotrč Pavel1977kraj. muži 401-500 
3.Vokál Jan1997kraj. muži 401-500 
4.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 
5.Dalešický Josef1963kraj. muži 401-500 
6.Baxa Karel1966kraj. muži 501-600 
7.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501-600 
8.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
9.Koutník Roman1974kraj. muži 601-700 
10.Krieger Jan1989kraj. muži 601-700 
11.Lösterová Anna1951kraj. muži 601-700 
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Jakub2002kraj. muži 401-500 
2.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
3.Hoang Bien1958kraj. muži 501-600cizinec 
4.Kačírková Martina1970kraj. muži 601-700 
5.Dušek Jiří1986kraj. muži 601-700 
6.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
7.Brabec Antonín Jan2001kraj. muži 701-800 
8.Blažková Anežka2002kraj. muži N 701-800 
9.Bláhová Milena1968kraj. muži N 
10.Zýková Renata1961kraj. muži N 
Slovan KST Bohnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novosad Rostislav1960kraj. muži 401-500 
2.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
3.Komín Ondřej1999kraj. muži 501-600 
4.Bartoňová Tereza2003kraj. muži 501-600 
5.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
6.Chaloupek Petr1961kraj. muži 501-600 
7.Bednárik Martin1973kraj. muži 601-700 
8.Novotný Marek1976kraj. muži 701-800 
9.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-800 
10.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Satorie Michal1974kraj. muži 251-300 
2.Pastír Jiří1971kraj. muži 301-350 
3.Fišer Martin1959kraj. muži 351-400 
4.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
5.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
6.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 501-600 
7.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
8.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
AC Sparta Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Dominik1978kraj. muži 301-350cizinec 
2.Košek Lukáš1980kraj. muži 351-400 
3.Jankovec Jiří1978kraj. muži 351-400 
4.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
5.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
6.Šusta Petr2003kraj. muži 401-500 
7.Zítek Martin2002kraj. muži 401-500 
8.Merkl Roman1994kraj. muži 401-500N 
9.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
10.Melíšek Martin1973kraj. muži 501-600N 
11.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 601-700 
12.Mészáros Bence1993kraj. muži 601-700 
13.Jedlička Jan1988kraj. muži 601-700 
14.Šálek Pavel1987kraj. muži 601-700 
15.Kleinander Michal1993kraj. muži 601-700 
16.Benák Daniel1993kraj. muži 701-800 
17.Kleinander Michael1967kraj. muži 701-800 
18.Lukinykh Ilya1990kraj. muži 701-800cizinec 
19.Hruška Rudolf1968kraj. muži 701-800 
20.Vacek Bohumil1957kraj. muži 701-800 
21.Jech Martin1994kraj. muži 701-800 
22.Bartoň Aleš1971kraj. muži 701-800 
23.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
24.Brodský Adam2004kraj. muži 701-800 
25.Rulc Michal2006kraj. muži 701-800 
26.Zdeněk Jan1968kraj. muži 801-850 
27.Rubáš Ondřej2000kraj. muži 801-850 
28.Melichar Vojtěch2004kraj. muži 801-850N 
29.Janoušek Tadeáš2003kraj. muži 801-850N 
30.Melichar Václav2004kraj. muži 801-850N 
31.Jungwirthová Andrea2005nez. muži N 
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 351-400 
2.Fusová Anička1964kraj. muži 401-500 
3.Čermák Jiří1958kraj. muži 401-500 
4.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
5.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501-600 
6.Červeňák Marian1984kraj. muži 501-600N 
7.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700N 
8.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
9.Kolář Antonín2003kraj. muži 701-800 
4. třída B muži (RS-2B)
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krenk Tomáš1969kraj. muži 201-250 
2.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401-500 
3.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 401-500 
4.Plucar Ondřej1989kraj. muži 401-500 
5.Skoumal Adam1969kraj. muži 401-500 
6.Nosál Martin1989kraj. muži 401-500 
7.Ruml Jiří1983kraj. muži 501-600 
8.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 501-600 
9.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
10.Petira Martin1981kraj. muži 501-600 
11.Diblík Radek1969kraj. muži 601-700 
12.Adamčíková Dana1956kraj. muži N601-700 
13.Král Ludvík st.1961kraj. muži 701-800 
14.Hlaváček Petr1972kraj. muži 801-850 
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budiš Ondřej1962kraj. muži 251-300 
2.Havel Jaroslav1946kraj. muži 301-350 
3.Tůma Michal1969kraj. muži 351-400 
4.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401-500 
5.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
6.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
7.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
8.Forejt Lukáš1985kraj. muži 501-600 
9.Jirků Jaromír1991kraj. muži 501-600 
10.Šindelář Michal1973kraj. muži 601-700 
11.Pozníček Josef1946kraj. muži 701-800 
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Karel1969kraj. muži 351-400 
2.Čapek Karel1962kraj. muži 401-500 
3.Berný Lukáš1950kraj. muži 401-500 
4.Koubek Arnošt1956kraj. muži 401-500 
5.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
6.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 401-500 
7.Stočes Petr1956kraj. muži 501-600 
8.Totzauer Karel1941kraj. muži 601-700 
9.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800 
10.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 701-800 
11.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 801-850 
12.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 801-850 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zúbrik Mário1969kraj. muži 351-400 
2.Růžička Václav1945kraj. muži 401-500 
3.Hojovec Ondřej1960kraj. muži 401-500 
4.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 501-600 
5.Oppitz Karel1951kraj. muži 501-600 
6.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501-600 
7.Klatovský Karel1939kraj. muži 601-700 
8.Racek Jiří1948kraj. muži 701-800 
9.Kuchař Michal1955nez. muži  
TJ Střížkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Karel1963kraj. muži 351-400 
2.Lüder Jan1969kraj. muži 351-400 
3.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 401-500 
4.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
5.Blažek Pavel1968kraj. muži 401-500 
6.Hejný Jakub1977kraj. muži 501-600 
7.Novák Luboš1969kraj. muži 601-700 
8.Kušta Petr1998kraj. muži 701-800 
9.Runštuk Tomáš1998kraj. muži 701-800 
10.Svobodová Nikola1992kraj. muži N 801-850 
11.Hejný Matěj2004kraj. muži N 801-850 
12.Závodný Dominik2003kraj. muži N 801-850 
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Pavel1976kraj. muži 351-400 
2.Brož Josef1952kraj. muži 401-500 
3.Mára Karel1966kraj. muži 401-500 
4.Vojta Martin1968kraj. muži 401-500 
5.Čadil Petr2001kraj. muži 601-700 
6.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
7.Kácl Jiří1973kraj. muži 601-700 
8.Vojta Libor1971kraj. muži 601-700 
9.Chutný Bohumír1950kraj. muži 701-800 
10.Kácl David2001kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
2.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 401-500 
3.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
4.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-600 
5.Prokeš Jan1977kraj. muži 501-600 
6.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601-700 
7.Pour Lukáš2000kraj. muži 701-800 
8.Nesvačilová Petra1973kraj. muži 701-800N 
9.Špicarová Ivana1967kraj. muži 801-850N 
10.Motlíková Ilona1954kraj. muži N 
11.Vrzalová Jitka1956kraj. muži N 
12.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doan Manh Hung1980kraj. muži 501-600cizinec 
2.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
3.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
4.Jursa David1987kraj. muži 501-600 
5.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
6.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
7.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 801-850 
8.Závodská Katarína1964kraj. muži N 801-850 
9.Adamová Božena1947kraj. muži N 
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 401-500 
2.Horčák Martin1974kraj. muži 401-500 
3.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401-500 
4.Michálek David1988kraj. muži 401-500 
5.Nový Pavel1974kraj. muži 501-600 
6.Platil Stanislav1946kraj. muži 601-700 
7.Grisa Daniel2003kraj. muži 701-800 
8.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 701-800 
SF SKK EL Niňo Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Petr1958kraj. muži 401.-500. 
2.Kořének František2002kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Lanžhotský Vojtěch2003kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 501.-600. 
5.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
6.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 501.-600. 
7.Ezr František2000kraj. muži 601.-700. 
TJ Sokol Břevnov Hradčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Roman1965kraj. muži 301-350 
2.Dunder Jiří1964kraj. muži 351-400 
3.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 401-500 
4.Ptáček Jan1963reg. muži 501-600 
5.Červenka Boris1964kraj. muži 601-700 
6.Sabuka David1975kraj. muži 601-700 
7.Margaritov Dimitr1953kraj. muži 701-800 
8.Zábranský Josef1964kraj. muži 701-800 
9.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701-800 
10.Bilanská Dominika1996kraj. muži 801-850 
11.Brož Václav1999kraj. muži 801-850 
12.Kliner Jiří1946kraj. muži 801-850 
13.Plošek Lukáš1987kraj. muži 801-850 
14.Šaršoun Jaroslav1937nez. muži  
TJ AVIA Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 351-400 
2.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
3.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
4.Havlíková Jana1976kraj. muži 501-600 
5.Němický Jiří1938kraj. muži 501-600 
6.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
7.Říha Karel1944kraj. muži 601-700 
8.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
9.Hájek Alexandr2000kraj. muži 701-800 
10.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 701-800 
11.Makovský Zdeněk1997kraj. muži 701-800 
12.Dvořáková Lucie1978kraj. muži N 
5. třída A muži (RS-3A)
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosál Martin1989kraj. muži 401-500 
2.Ruml Jiří1983kraj. muži 501-600 
3.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 501-600 
4.Petira Martin1981kraj. muži 501-600 
5.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
6.Diblík Radek1969kraj. muži 601-700 
7.Král Ludvík st.1961kraj. muži 701-800 
8.Kopřiva Jan1947kraj. muži N701-800 
9.Hlaváček Petr1972kraj. muži 801-850 
10.Šimon Milan1959kraj. muži 801-850 
11.Hájek Ondřej1998kraj. muži 801-850 
12.Hájek Jan1998kraj. muži 801-850 
13.Kaňka Jiří1963kraj. muži N 
14.Jirka Martin1970kraj. muži N 
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocánek Jiří1980kraj. muži 401-500 
2.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501-600 
3.Hoke Daniel1999kraj. muži 501-600 N 
4.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 601-700 
5.Hozman Antonín1972kraj. muži 601-700 
6.Vránová Helena1976kraj. muži 601-700 
7.Kalina Pavel1969kraj. muži 601-700 N 
8.Růžička Dominik1998kraj. muži 601-700 N 
9.Rosová Kateřina2001kraj. muži 701-800 
10.Sloup Richard2003kraj. muži 701-800 
11.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
12.Lamoš Vítězslav2004kraj. muži 801-850 N 
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vladimír1956kraj. muži 351-400 
2.Hrdý Jiří1955kraj. muži 401-500 
3.Hanke Tomáš1976kraj. muži 501-600 
4.Kubáň Tomáš1969kraj. muži 501-600 
5.Kučera Dušan1976kraj. muži 501-600 
6.Poluk Alexandr1954kraj. muži 501-600 
7.Hrubý Jan1967kraj. muži 501-600 
8.Klouček Martin1973kraj. muži 501-600 
9.Neskusil Josef1948kraj. muži 601-700 
10.Trnka Josef1952kraj. muži 601-700 
11.Vrba Karel1948kraj. muži 601-700 
12.Bartoňová Eva1958kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kňažík Ondřej1993kraj. muži 401.-500. 
2.Černý Ondřej1982kraj. muži 501.-600. 
3.Litomiský Petr1982kraj. muži 501.-600. 
4.Erben Michal1982kraj. muži 601.-700. 
5.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601.-700. 
6.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601.-700. 
7.Černý Martin1954kraj. muži 801.-850. 
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůčková Marie1971kraj. muži 401-500 
2.Farář Petr1979kraj. muži 401-500 
3.Dvořák Petr1983kraj. muži 401-500 
4.Nagy Ondrej1964kraj. muži 501-600 
5.Rejent Martin1968kraj. muži 601-700 
6.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 601-700 
7.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 601-700 
8.Perníkář Tomáš1985kraj. muži 601-700 
9.Rezek Jan st.1962kraj. muži 601-700 
10.Brůček František1966kraj. muži 701-800 
11.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 801-850 
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996kraj. muži 401-500 
2.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 401-500 
3.Joch Tomáš1998kraj. muži 501-600 
4.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601-700 
5.Polášek Lukáš1976kraj. muži 601-700 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701-800 
7.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 701-800 
8.Pocar Jan1971kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501-600 
2.Oppitz Karel1951kraj. muži 501-600 
3.Klatovský Karel1939kraj. muži 601-700 
4.Racek Jiří1948kraj. muži 701-800 
5.Barták Jan1971nez. muži  
6.Vojtěchovský Vladimír1951nez. muži  
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalešický Josef1963kraj. muži 401-500 
2.Baxa Karel1966kraj. muži 501-600 
3.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501-600 
4.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
5.Koutník Roman1974kraj. muži 601-700 
6.Krieger Jan1989kraj. muži 601-700 
7.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
SK HAMR C PENTA TRADING
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šinákl Jan1975kraj. muži 401-500 
2.Melcher Marek1983kraj. muži 401-500 
3.Novák Milan1975kraj. muži 601-700 
4.Nosek David1972kraj. muži 601- 700 
5.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
6.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
7.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 701-800 
8.Šraga Jan1974kraj. muži 701-800 
9.Vinař Daniel1972kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501-600 
2.Červeňák Marian1984kraj. muži 501-600N 
3.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
4.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700N 
5.Kolář Antonín2003kraj. muži 701-800N 
6.Krejčí Pavel1978kraj. muži N 
SF SKK EL Niňo Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
2.Ezr František2000kraj. muži 601.-700. 
3.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 601.-700. 
4.Novotný Miroslav1951kraj. muži 701.-800. 
5.Šrytr Petr1941kraj. muži 601.-700. 
6.Khozeuly Yedil1962kraj. muži 701.-800.cizinec 
7.Kuboš Filip2003kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Procházka Michal2007kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Procházka Pavel1954kraj. muži 701.-800. 
10.Koňák Daniel2004kraj. sži 28Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
11.Svoboda Sebastian2007ČR mži 152.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
12.Tkačík Ján1991kraj. muži nezařazencizinec 
TJ AVIA Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němický Jiří1938kraj. muži 501-600 
2.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
3.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 501-600 
4.Říha Karel1944kraj. muži 601-700 
5.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
6.Hájek Alexandr2000kraj. muži 701-800 
7.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 701-800 
8.Makovský Zdeněk1997kraj. muži 701-800 
9.Strnadová Karolína1991kraj. muži N 
10.Petříková Michaela1991kraj. muži N 
11.Šišková Gabriela1990kraj. muži N 
5. třída B muži (RS-3B)
TJ Mladí veterání - VSK ČVUT A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501-600 
2.Boloňský Andrej1976kraj. muži 601-700 
3.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-700 
4.Lounek Jan1952kraj. muži 601-700 
5.Bartoš Martin1989kraj. muži 601-700 
6.Hrabálek Petr1961kraj. muži 601-700 
7.Lobo Manuel1959kraj. muži 601-700 
8.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
9.Čech Ludvík1958kraj. muži 701-800 
10.Hrabánek Vladimír1948kraj. muži 701-800 
11.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 701-800 
12.Strnad Jaroslav1964kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kartaš Zdeněk1964kraj. muži 401.-500. 
2.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 401.-500. 
3.Kobras Ludvík1964kraj. muži 501.-600. 
4.Vytisk Václav1950kraj. muži 501.-600. 
5.Adámek Jiří1948kraj. muži 601.-700. 
6.Klindera Antonín1946kraj. muži N-701.-800. 
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michal1967kraj. muži 401-500 
2.Kolařík Ivan1955kraj. muži 501-600 
3.Skála Patrik1966kraj. muži 501-600 
4.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 601-700 
5.Makal František1976kraj. muži 601-700 
6.Jirásek Pavel1968kraj. muži 601-700 
7.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701-800 
8.Mareš Petr1981kraj. muži 701-800 
9.Zikl Petr1976kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Petrovice I. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
2.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
3.Zajíček Luděk1947kraj. muži 501-600 
4.Linhart Radek1980kraj. muži N 501-600 
5.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
6.Kuttler Karel1945kraj. muži 701-800 
7.Shivashankar Bharadwaj Mithun1990kraj. muži N 701-800cizinec 
8.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 801-850 
PSK Olymp Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
2.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
3.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
4.Forejt Lukáš1985kraj. muži 501-600 
5.Jirků Jaromír1991kraj. muži 501-600 
6.Šindelář Michal1973kraj. muži 601-700 
7.Pozníček Josef1946kraj. muži 701-800 
8.Novotný Martin1968nez.  
9.Kochlöffl Roman1964nez.  
TTC Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Václav1960kraj. muži 501-600 
2.Houček Jaroslav1968kraj. muži 501-600 
3.Fejks Michal1982kraj. muži 501-600 
4.Brýna Karel1963kraj. muži 501-600 
5.Haba Martin1984kraj. muži 501-600 
6.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 601-700 
7.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601-700 
8.Jansa Jiří1957kraj. muži 601-700 
9.Mutl David1980kraj. muži 601-700 
10.Fiala Aleš1973kraj. muži 601-700 
11.Váňa Petr1964kraj. muži 601-700 
12.Bárta Vít1956kraj. muži 601-700 
13.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
14.Dvořák Pavel1974kraj. muži 701-800 
15.Buriánek Václav1956kraj. muži 701-800 
16.Listík Vít1991kraj. muži 701-800 
17.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701-800 
18.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701-800 
19.Podrazil Jiří1962kraj. muži 701-800 
20.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701-800 
21.Paroubek Jan1958kraj. muži 801-850 
22.Petránek Ivan1960nez. muži  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jágr Martin1960kraj. muži 501 - 600 
2.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501 - 600 
3.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501 - 600 
4.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501 - 600 
5.Suchý Adam ml.2002kraj. muži 501 - 600 
6.Gargulák František1950kraj. muži 601 - 700 
7.Krukovskij Vladislav1987kraj. muži 701 - 800 
8.Hruban Vladimír1953kraj. muži 701 - 800 
9.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701 - 800 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faistaver Patrik1993kraj. muži 501-600 
2.Gerdžikov Svetoslav1939kraj. muži 501-600 
3.Holštein Jaroslav1960kraj. muži 501-600 
4.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
5.Krieger Karel1957kraj. muži 501-600 
6.Mikšátko Roman1961kraj. muži 501-600 
7.Hajný Josef1935kraj. muži 601-700 
8.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
9.Levý Jiří1970kraj. muži 601-700 
10.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 601-700 
11.Adam Václav1998kraj. muži 601-700 
12.Samohejl Erich1935kraj. muži 701-800 
TJ Malešice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
2.Bednář Petr1963kraj. muži 401-500 
3.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 501-600 
4.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
5.Marek Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
6.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
7.Ibl Josef1945kraj. muži N 
8.Tichý Pavel1969kraj. muži N 
9.Novotný Vladimír1953kraj. muži N 
Slovan KST Bohnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
2.Chaloupek Petr1961kraj. muži 501-600 
3.Bednárik Martin1973kraj. muži 601-700 
4.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
5.Novotný Marek1976kraj. muži 701-800 
6.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-800 
7.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
8.Chvátal Zdeněk1970kraj. muži 801-850 
9.Kopecký Jan1971kraj. muži N801-850 
10.Vanka Radek1966kraj. muži N801-850 
11.Dobeš Tomáš1966nez.  
12.Kadavá Tereza1998nez.  
13.Mrázková Lia2002nez.  
14.Schoberová Martina1965nez.  
VSK MFF UK Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helisová Kateřina1981kraj. muži 501-600 
2.Patho Róbert1986kraj. muži 501-600cizinec 
3.Brejchová Kateřina1997kraj. muži 501-600 
4.Winter Daniel1974kraj. muži 601-700 
5.Patho Gabriel1986kraj. muži 601-700cizinec 
6.Vošický Otto1970kraj. muži 601-700 
7.Milota Martin1992kraj. muži 701-800 
8.Veselý Filip1983kraj. muži 701-800 
9.Pavlík Václav1990kraj. muži 801-850 
10.Hroch Michal1982kraj. muži 801-850 
11.Syrovátková Marie1985kraj. muži N 801-850 
12.Kápl Roman1991kraj. muži N 801-850 
13.Szekeres Ľudovít1960nez. cizinec 
SF SKK EL Niňo Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 501.-600. 
2.Luxemburk Filip2005kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Vícha Matěj2002kraj. muži 601.-700.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Slepička David1978kraj. muži 601.-700. 
5.Waldmann Martin2002kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Štefan Nikola1951kraj. muži 701.-800. 
7.Vrana Jakub2004kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Bertho Tadeáš2005kraj. muži 701.-800.NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Přída Antonín1975kraj. muži 801.-850. 
10.Niederle Jiří1960kraj. muži 801.-850. 
11.Kaucký Filip2008kraj. muži 801.-850.NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
12.Višňa Johan2004kraj. sži 21.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
13.Kubíček Dominik2004kraj. dci 53.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6. třída A muži (RS-4A)
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Dušan1976kraj. muži 501-600 
2.Hrubý Jan1967kraj. muži 501-600 
3.Klouček Martin1973kraj. muži 501-600 
4.Trnka Josef1952kraj. muži 601-700 
5.Poluk Alexandr1954kraj. muži 501-600 
6.Neskusil Josef1948kraj. muži 601-700 
7.Vrba Karel1948kraj. muži 601-700 
8.Bartoňová Eva1958kraj. muži 701-800 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Martin1989kraj. muži 601-700 
2.Hrabálek Petr1961kraj. muži 601-700 
3.Lobo Manuel1959kraj. muži 601-700 
4.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
5.Čech Ludvík1958kraj. muži 701-800 
6.Hrabánek Vladimír1948kraj. muži 701-800 
7.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 701-800 
8.Strnad Jaroslav1964kraj. muži 701-800 
9.Worsch Miloslav1957kraj. muži nez. muži 
SK Start Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajtler Martin1959kraj. muži 401-500 
2.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
3.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
4.Trnovský Ivo1961kraj. muži 501-600 
5.Hrazdira Adam1987kraj. muži 601-700 
6.Suková Helena1965kraj. muži 601-700 
7.Potůček Václav1979kraj. muži 701-800 
8.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 801-850 N 
9.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 801-850 N 
10.Netušilová Marta1975kraj. muži N 
11.Betuvsky Martinov Ivan1973kraj. muži Ncizinec 
12.Mička Štěpán1980kraj. muži N 
TTC Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jansa Jiří1957kraj. muži 601-700 
2.Fiala Aleš1973kraj. muži 601-700 
3.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601-700 
4.Buriánek Václav1956kraj. muži 701-800 
5.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701-800 
6.Wichs Sáša1951kraj. muži 701-800 
7.Koudelka Bohdan1975kraj. muži 701-800 
8.Hrneček Vojtěch1973kraj. muži 801-850 
9.Nedvěd Jiří1981nez. muži  
TTC Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 601-700 
2.Mutl David1980kraj. muži 601-700 
3.Dvořák Pavel1974kraj. muži 701-800 
4.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701-800 
5.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701-800 
6.Listík Vít1991kraj. muži 701-800 
7.Paroubek Jan1958kraj. muži 801-850 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Adam ml.2002kraj. muži 501 - 550 
2.Gargulák František1950kraj. muži 601 - 650 
3.Hruban Vladimír1953kraj. muži 701 - 750 
4.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 701 - 750 
5.Krukovskij Vladislav1987kraj. muži 701 - 750 
6.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701 - 750 
7.Vostrý Marek1973kraj. muži 801 - 850N 
8.Vrecion Pavel1964kraj. muži 801 - 850N 
9.Mihalachi Marek2004kraj. muži N 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krieger Karel1957kraj. muži 501-600 
2.Mikšátko Roman1961kraj. muži 501-600 
3.Adam Václav1998kraj. muži 601-700 
4.Hajný Josef1935kraj. muži 601-700 
5.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
6.Levý Jiří1970kraj. muži 601-700 
7.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 601-700 
8.Samohejl Erich1935kraj. muži 701-800 
9.Brožek Jan1932kraj. muži N 
10.Mottl Richard1964kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
2.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
3.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
4.Dušek Jiří1986kraj. muži 601-700 
5.Brabec Antonín Jan2001kraj. muži 701-800 
6.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 801-850 
7.Horká Nela2005kraj. muži N 801-850 
8.Bláhová Kateřina1989kraj. muži N 
9.Filová Simona1998kraj. muži N 
10.Kosťová Natálie1998kraj. muži N 
11.Zubíková Zdeňka1964kraj. muži N 
SK SANK Běchovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořínek Pavel1976kraj. muži 501-600 
2.Rychtarik David1982kraj. muži 501-600 
3.Trnka Miloš1970kraj. muži 601-700 
4.Fikejz Miloš1959kraj. muži 601-700 
5.Jeřábek Michal1979kraj. muži 601-700 
6.Kára Jiří1949kraj. muži 601-700 
7.Trubl Vladimír1959kraj. muži 701-800 
8.Urban Pavel1971kraj. muži 701-800 
9.Vich Pavel1948nez. muži  
KK Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Traxler Jan1964kraj. muži 501-600 
2.Peller Marek1973kraj. muži 501-600 
3.Matoušek Jiří1942kraj. muži 601-700 
4.Toman Bedřich1946kraj. muži 601-700 
5.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
6.Bauer Václav1985kraj. muži 701-800 
7.Bukovský Petr1947kraj. muži 701-800 
8.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
9.Modl Josef1945kraj. muži 701-800 
10.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701-800 
11.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 801-850 
12.Fleissig Petr1944kraj. muži 801-850 
TTC Klánovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Pavel1974kraj. muži 501-600 
2.Platil Stanislav1946kraj. muži 601-700 
3.Grisa Daniel2003kraj. muži 701-800 
4.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 701-800 
5.Křemel Eduard1965kraj. muži 701-800 
6.Tichý Stanislav1948kraj. muži N 701-800 
7.Grisa Vladimír1968kraj. muži N 801-850 
8.Kořínek Arnošt1974kraj. muži N 
9.Hodík Václav2004kraj. sži N 
10.Lhotka Ondřej2005kraj. sži N 
11.Hrdlic Roman ml.2004kraj. sži N 
AC Sparta Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zítek Martin2002kraj. muži 401-500 
2.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
3.Melíšek Martin1973kraj. muži 501-600N 
4.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 601-700 
5.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
6.Brodský Adam2004kraj. muži 701-800 
7.Rulc Michal2006kraj. muži 701-800 
8.Rubáš Ondřej2000kraj. muži 801-850 
9.Melichar Vojtěch2004kraj. muži 801-850N 
10.Janoušek Tadeáš2003kraj. muži 801-850N 
11.Melichar Václav2004kraj. muži 801-850N 
12.Hofman Jan2005nez. muži N 
13.Bartoň Tomáš2001nez. muži N 
14.Petříková Kateřina2006nez. muži N 
6. třída B muži (RS-4B)
TTC Elizza Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hozman Antonín1972kraj. muži 601-700 
2.Růžička Dominik1998kraj. muži 601-700 N 
3.Kalina Pavel1969kraj. muži 601-700 N 
4.Sloup Richard2003kraj. muži 701-800 
5.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
6.Černý Jiří1977kraj. muži 801-850 
7.Rosa Vladimír1969kraj. muži 801-850 
8.Barák Erik2004kraj. sži 61 
9.Kaňka Filip2005kraj. sži 68 
10.Puk David2005kraj. mži 34 
11.Mašek Jan2009ČR nži 98 
12.Petrtýl Šimon2008kraj. nži 8 
13.Lebeda Lukáš2009kraj. nži 17 
14.Krompolcová Jana1991kraj. muži N 
15.Semeráková Jitka1985kraj. muži N 
16.Horák Josef1962kraj. muži N 
TJ Sokol Nové Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Jiří1948kraj. muži 601.-700. 
2.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601.-700. 
3.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601.-700. 
4.Klindera Antonín1946kraj. muži N-701.-800. 
5.Černý Martin1954kraj. muži 801.-850. 
6.Černý Václav1973kraj. muži N 
7.David Miroslav1956kraj. muži N 
TJ Sokol Praha Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makal František1976kraj. muži 601-700 
2.Jirásek Pavel1968kraj. muži 601-700 
3.Zikl Petr1976kraj. muži 701-800 
4.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701-800 
5.Mareš Petr1981kraj. muži 701-800 
6.Klouda Rudolf1934nez. muži N 
7.Šrajer Jiří1962nez. muži N 
8.Vaněček Martin1982nez. muži N 
9.Pravdová Petra1985nez. ženy N 
TJ Sokol Běchovice II D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Martin1968kraj. muži 601-700 
2.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 601-700 
3.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 601-700 
4.Perníkář Tomáš1985kraj. muži 601-700 
5.Rezek Jan st.1962kraj. muži 601-700 
6.Brůček František1966kraj. muži 701-800 
7.Veselý Vladimír1974kraj. muži 701-800 N 
8.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 801-850 
9.Hlaváč Tomáš1975nez. muži N 
10.Hobík Zdeněk1973nez. muži N 
TTC Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haba Martin1984kraj. muži 501-600 
2.Váňa Petr1964kraj. muži 601-700 
3.Bárta Vít1956kraj. muži 601-700 
4.Podrazil Jiří1962kraj. muži 701-800 
5.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
6.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701-800 
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
2.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 401-500 
3.Stočes Petr1956kraj. muži 501-600 
4.Totzauer Karel1941kraj. muži 601-700 
5.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800 
6.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 701-800 
7.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 801-850 
8.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 801-850 
9.Hrubý Václav1944nez. muži 801-850 
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kop František1959kraj. muži 501-600 
2.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
3.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
4.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-800 
5.Maršálek Petr1946kraj. muži 701-800 
6.Vobruba Aleš1959kraj. muži 701-800 
7.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
8.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-900 
9.Flodr Milan1957kraj. muži 801-900 
TJ Slovan Svoboda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Václav1964kraj. muži 501-600 
2.Jiroušek Karel1987kraj. muži 601-700 
3.Kreis Pavel1945kraj. muži 601-700 
4.Mička Zdeněk1953kraj. muži 601-700 
5.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 701-800 
6.Barbora Jiří1937kraj. muži 801-900 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutník Roman1974kraj. muži 601-700 
2.Krieger Jan1989kraj. muži 601-700 
3.Lösterová Anna1951kraj. muži 601-700 
4.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
5.Kumhera Jan1993kraj. muži 801-850 N 
6.Antczak Krzysztof1959kraj. muži Ncizinec 
7.Bezděk Metoděj2005kraj. muži N 
8.Burkert Ondřej2002kraj. muži N 
9.Šmolík Jindřich1942kraj. muži N 
10.Stoilov Jonáš2000kraj. muži N 
11.Turcmanovič František1961kraj. muži N 
SK Dolní Měcholupy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čadil Petr2001kraj. muži 601-700 
2.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
3.Kácl Jiří1973kraj. muži 601-700 
4.Vojta Libor1971kraj. muži 601-700 
5.Chutný Bohumír1950kraj. muži 701-800 
6.Kácl David2001kraj. muži 701-800 
7.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži N 
8.Hrabák Jakub1993kraj. muži N 
Slovan KST Bohnice J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-800 
2.Novotný Marek1976kraj. muži 701-800 
3.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
4.Chvátal Zdeněk1970kraj. muži 801-850 
5.Kopecký Jan1971kraj. muži N801-850 
6.Vanka Radek1966kraj. muži N801-850 
7.Chvátal Hubert2007nez.  
8.Juppa Jáchym2006nez.  
9.Košacký Adam2004nez.  
10.Obrhel Adam2004nez.  
11.Šimek Ondřej2006nez.  
12.Vlasák Viktor2006nez.  
AC Sparta Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merkl Roman1994kraj. muži 401-500N 
2.Mészáros Bence1993kraj. muži 601-700 
3.Jedlička Jan1988kraj. muži 601-700 
4.Šálek Pavel1987kraj. muži 601-700 
5.Kleinander Michal1993kraj. muži 601-700 
6.Benák Daniel1993kraj. muži 701-800 
7.Newerla Jiří1965nez. muži 701-800 
8.Havlický Aleš1966nez. muži 701-800 
9.Kleinander Michael1967kraj. muži 701-800 
10.Lukinykh Ilya1990kraj. muži 701-800cizinec 
11.Hruška Rudolf1968kraj. muži 701-800 
12.Vacek Bohumil1957kraj. muži 701-800 
13.Jech Martin1994kraj. muži 701-800 
14.Bartoň Aleš1971kraj. muži 701-800 
15.Zdeněk Jan1968kraj. muži 801-850 
7. třída A muži (RS-5A)
TTC Elizza Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
2.Černý Jiří1977kraj. muži 801-850 
3.Kalinová Martina2002kraj. muži 801-850 
4.Rosa Vladimír1969kraj. muži 801-850 
5.Barák Erik2004kraj. sži 61 
6.Kaňka Filip2005kraj. sži 68 
7.Puk David2005kraj. mži 34 
8.Mašek Jan2009ČR nži 98 
9.Petrtýl Šimon2008kraj. nži 8 
10.Lebeda Lukáš2009kraj. nži 17 
11.Louženský Luboš1955kraj. muži N 
12.Pražáková Šárka2001kraj. muži N 
13.Puk Jaroslav1973kraj. muži N 
14.Šedivý Ondřej2005kraj. muži N 
15.Šedivý Filip2010kraj. muži N 
TTC Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruzha Lumír1927kraj. muži 501-600 
2.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701-800 
3.Koudelka Bohdan1975kraj. muži 701-800 
4.Frýsová Lucie1976nez. muži  
5.Sedláček Tomáš2001nez. muži  
6.Houf Petr1968nez. muži  
7.Malá Božena1947nez. muži  
SK Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buřil Petr1959kraj. muži N 801-850 
2.Matoušek Daniel1993kraj. muži N 801-850 
3.Macek Lukáš2003kraj. muži N 
4.Macek Jaroslav1960kraj. muži N 
5.Outrata Matěj2002kraj. muži N 
6.Janeček Pavel1950kraj. muži N 
7.Zahálka Tobiáš2005kraj. muži N 
8.Zahálková Jana2008kraj. muži N 
SK Slivenec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Petr1946kraj. muži 701-800 
2.Vobruba Aleš1959kraj. muži 701-800 
3.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
4.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-900 
5.Flodr Milan1957kraj. muži 801-900 
6.Jamný Pavel1975kraj. muži - 
7.Tvrdý Adam1976kraj. muži - 
8.Vanžura Jaroslav1948kraj. muži - 
9.Kulhanek Ivo1947kraj. muži - 
10.Žolnerčík Milan1959kraj. muži - 
SK Start Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrazdira Adam1987kraj. muži 601-700 
2.Potůček Václav1979kraj. muži 701-800 
3.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 801-850 N 
4.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 801-850 N 
5.Smejkal Radek1970kraj. muži N 
6.Hadaš František1967kraj. muži N 
7.Černá Pavla1977kraj. muži N 
8.Černý Dušan1975kraj. muži N 
9.Fučíková Monika1981kraj. muži N 
10.Fučík Dominik1978kraj. muži N 
11.Fučík Marek2002kraj. muži N 
12.Petržílek Petr1978kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice I. F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
2.Kuttler Karel1945kraj. muži 701-800 
3.Shivashankar Bharadwaj Mithun1990kraj. muži N 701-800cizinec 
4.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 801-850 
5.Rod Karel1960nez. muži  
KK Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
2.Bauer Václav1985kraj. muži 701-800 
3.Bukovský Petr1947kraj. muži 701-800 
4.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
5.Modl Josef1945kraj. muži 701-800 
6.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701-800 
7.Fleissig Petr1944kraj. muži 801-850 
8.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 801-850 
9.Korec Ladislav1945kraj. muži N 
AC Sparta Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleinander Michal1993kraj. muži 601-700 
2.Newerla Jiří1965kraj. muži 701-800 
3.Havlický Aleš1966kraj. muži 701-800 
4.Kleinander Michael1967kraj. muži 701-800 
5.Lukinykh Ilya1990kraj. muži 701-800cizinec 
6.Hruška Rudolf1968kraj. muži 701-800 
7.Vacek Bohumil1957kraj. muži 701-800 
8.Jech Martin1994kraj. muži 701-800 
9.Bartoň Aleš1971kraj. muži 701-800 
10.Zdeněk Jan1968kraj. muži 801-850 
11.Tůma Lukáš1987nez. muži N 
KST OBO Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cooke Stephen1970kraj. muži 701-800cizinec 
2.Hausmann Josef1958kraj. muži 701-800 
3.Hronský Vladimír1956kraj. muži 701-800 
4.Kobliha Pavel1968kraj. muži 801-850 
5.Kožaný Petr1977kraj. muži 801-850 
6.Staněk Václav1946kraj. muži 801-850 
7.Teuchmann Petr1957nez. muži  
8.Moravka Tomáš1987nez. muži  
VSK MFF UK Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patho Gabriel1986kraj. muži 601-700cizinec 
2.Vošický Otto1970kraj. muži 601-700 
3.Milota Martin1992kraj. muži 701-800 
4.Szekeres Ľudovít1960nez. cizinec 
5.Beňovič Marek1992nez. cizinec 
6.Housar Ondřej1988nez.  
7.Gálvez Ortiz Andres Sebastian1991nez. cizinec 
SF SKK EL Niňo Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrytr Petr1941kraj. muži 601.-700. 
2.Khozeuly Yedil1962kraj. muži 701.-800.cizinec 
3.Procházka Michal2007kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Procházka Pavel1954kraj. muži 701.-800. 
5.Kuboš Filip2003kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Koňák Daniel2004kraj. sži 28Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Svoboda Sebastian2007ČR mži 152.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7. třída B muži (RS-5B)
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
2.Diblík Radek1969kraj. muži 601-700 
3.Král Ludvík st.1961kraj. muži 701-800 
4.Kopřiva Jan1947kraj. muži N701-800 
5.Hlaváček Petr1972kraj. muži 801-850 
6.Šimon Milan1959kraj. muži 801-850 
7.Hájek Jan1998kraj. muži 801-850 
8.Hájek Ondřej1998kraj. muži 801-850 
9.Bartók Jiří2001kraj. muži 801-850 
10.Popelka Jaromír st.1973kraj. muži 801-850 
11.Popelka Jaromír ml.2003kraj. muži 801-850 
12.Tuček Tomáš2002kraj. muži N801-850 
13.Kotek Miloš1963kraj. muži N 
14.Žáčková Lea2000kraj. muži N 
TTC Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
2.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701-800 
3.Listík Vít1991kraj. muži 701-800 
4.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701-800 
5.Paroubek Jan1958kraj. muži 801-850 
TTC Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wichs Sáša1951kraj. muži 701-800 
2.Hrneček Vojtěch1973kraj. muži 801-850 
3.Boegner Britta1989nez. muži cizinec 
4.Maláková Olga1964nez. muži  
5.Novotný Robert1964nez. muži  
6.Humpl Vítek2001nez. muži  
7.Kreuzer David2002nez. muži  
8.Dlouhý Vojtěch1951nez. muži  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krukovskij Vladislav1987kraj. muži 701 - 750 
2.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701 - 750 
3.Vostrý Marek1973kraj. muži 801 - 850N 
4.Vrecion Pavel1964kraj. muži 801 - 850N 
5.Zelinka Adam2001kraj. muži N 
6.Němeček Tomáš2005kraj. muži N 
7.Semrád Marek2008kraj. muži N 
8.Novohradský Vojtěch2006kraj. muži N 
SK Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Lukáš1976kraj. muži 601-700 
2.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701-800 
3.Pocar Jan1971kraj. muži 701-800 
4.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 701-800 
5.Medal Miroslav1960kraj. muži N 
SK SANK Běchovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábek Michal1979kraj. muži 601-700 
2.Kára Jiří1949kraj. muži 601-700 
3.Trubl Vladimír1959kraj. muži 701-800 
4.Žerava Miroslav1946kraj. muži 701-800 
5.Urban Pavel1971kraj. muži 701-800 
6.Baťka Petr1980kraj. muži 801-850 N 
7.Kučera Jan1955nez. muži  
8.Špaček Václav1940nez. muži  
SK HAMR D PENTA TRADING
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
2.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
3.Šraga Jan1974kraj. muži 701-800 
4.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 701-800 
5.Vinař Daniel1972kraj. muži 701-800 
6.Zahradnický Radek1976kraj. muži N 
7.Voborský Jiří1978kraj. muži N 
8.Rašek Eduard2002kraj. muži N 
VSK MFF UK Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Filip1983kraj. muži 701-800 
2.Pavlík Václav1990kraj. muži 801-850 
3.Hroch Michal1982kraj. muži 801-850 
4.Syrovátková Marie1985kraj. muži N 801-850 
5.Kápl Roman1991kraj. muži N 801-850 
6.Jareš Jakub1980nez.  
7.Engel Martin1969nez.  
AC Sparta Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brodský Adam2004kraj. muži 701-800 
2.Rulc Michal2006kraj. muži 701-800 
3.Rubáš Ondřej2000kraj. muži 801-850 
4.Melichar Vojtěch2004kraj. muži 801-850N 
5.Janoušek Tadeáš2003kraj. muži 801-850N 
6.Melichar Václav2004kraj. muži 801-850N 
7.Jandus Martin2008nez. muži N 
8.Marhol Jan2006nez. muži N 
9.Nedělka Petr2004nez. muži N 
10.Matoušek Václav2005nez. muži N 
11.Kolanda Lukáš2002kraj. muži N 
12.Piroutek Ondřej2003kraj. muži N 
13.Šourek Pavel2007kraj. muži N 
14.Šlapák Radek1999nez. muži N 
SF SKK EL Niňo Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Waldmann Martin2002kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Štefan Nikola1951kraj. muži 701.-800. 
3.Vrana Jakub2004kraj. muži 701.-800.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Bertho Tadeáš2005kraj. muži 701.-800.NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Přída Antonín1975kraj. muži 801.-850. 
6.Niederle Jiří1960kraj. muži 801.-850. 
7.Kaucký Filip2008kraj. muži 801.-850.NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Višňa Johan2004kraj. sži 21.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Kubíček Dominik2004kraj. dci 53.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Sokol Břevnov Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Boris1964kraj. muži 601-700 
2.Sabuka David1975kraj. muži 601-700 
3.Margaritov Dimitr1953kraj. muži 701-800 
4.Zábranský Josef1964kraj. muži 701-800 
5.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701-800 
6.Kliner Jiří1946kraj. muži 801-850 
7.Brož Václav1999kraj. muži 801-850 
8.Bilanská Dominika1996kraj. muži 801-850 
9.Plošek Lukáš1987kraj. muži 801-850 
10.Zücker Robert1979nez. muži  
11.Brož Josef1959kraj. muži N 
Divize ženy
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
2.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 41-60 
3.Vránová Helena1976kraj. ženy 41-60 
4.Krompolcová Jana1991kraj. ženy 81-100 
5.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-120 N 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franeková Věra2003kraj. ženy 41-60 
2.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
3.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 61-80 
4.Semeráková Jitka1985kraj. ženy 61-80 
5.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 101-120 N 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažková Anežka2002kraj. ženy 61-80 
2.Kačírková Martina1970kraj. ženy 61-80 
3.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61-80 
4.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81-100 
5.Filová Simona1998kraj. ženy 101-120 
6.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
2.Bláhová Milena1968kraj. ženy 81-100 
3.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
4.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 101-120 
5.Ziková Hana1960kraj. ženy N 
6.Helisová Kateřina1981kraj. ženy NHostování z VSK MFF UK Praha
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21-40 
2.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
3.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 41-60 
4.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-120 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
2.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21-40 
3.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
4.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 81-100 N 
5.Vožehová Lucie1974kraj. ženy N 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlčková Monika1966kraj. ženy 41-60Hostování z TJ Jiskra Humpolec
2.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-60 
3.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 61-80 
4.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61-80 
5.Hájková Anna1945kraj. ženy 61-80 
6.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 61-80 
7.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 101-120 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 61-80 
2.Handlová Natálie2004kraj. ženy 61-80 
3.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 61-80 
4.Petříková Kateřina2006kraj. ženy 81-100 
5.Krajíčková Zuzana2002kraj. ženy 101-120 
6.Fabiánová Natálie2004kraj. ženy 101-120 
7.Jaroňová Karolína2007ČR mžy 18 
8.Melíšková Tereza2007ČR nžy 37 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 41.-60. 
2.Seidlová Monika2000kraj. ženy 61.-80. 
3.Bendová Amálie2005kraj. ženy 81-100Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Kaucká Hana1949kraj. ženy 101.-120. 
5.Pokorná Helena1961kraj. ženy Nezařazena 
6.Buchtová Tereza2001kraj. ženy NezařazenaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41 - 60 
2.Slatinská Nataša1954kraj. muži 41 - 60 
3.Lösterová Anna1951kraj. ženy 61 - 80Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita
4.Charvátová Zuzana1978kraj. ženy N 
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 21-40 
2.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
3.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 61-80 
4.Petříková Michaela1991kraj. ženy 41-60 
TJ AVIA Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-40 
2.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
3.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
4.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita
5.Spilková Ivana1987kraj. ženy 61-80NHostování z TJ Sadská
1. třída ženy
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-120 
2.Žáčková Lea2000kraj. ženy 101-120 
3.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy N81-100 
4.Balková Růžena1945kraj. ženy N 
5.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy N 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semeráková Jitka1985kraj. ženy 61-80 
2.Krompolcová Jana1991kraj. ženy 81-100 
3.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 101-120 N 
4.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-120 N 
5.Kemlinková Nela2008kraj. nžy 8 
6.Uzlová Veronika1997kraj. ženy N 
7.Malá Kateřina2005kraj. ženy N 
TTC Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Romana1965kraj. ženy 81 
2.Boegner Britta1989kraj. ženy 81cizinec 
3.Malá Božena1947kraj. ženy 101 
4.Maláková Olga1964kraj. ženy 101 
5.Hanzlíčková Martina1984kraj. ženy 101 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Füri Silvia1955kraj. ženy 81-100 
2.Jeřábková Dana1953kraj. ženy 81-100 
3.Kriegerová Helena1956kraj. ženy 81-100 
4.Bartůšková Jarmila1968kraj. ženy 81-100Hostování z TJ Slavoj Čerčany
5.Straková Jitka1976kraj. ženy N 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Stanislava1946kraj. ženy 81-100 
2.Vlachová Jana1951kraj. ženy 81-100 
3.Štanclová Helena1941kraj. ženy 101-120 
4.Donovalová Dana1951kraj. ženy N 
5.Veselíková Pavla1989kraj. ženy NHostování z TTC Svatkovice
TJ Košíře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulantová Pavla1973kraj. ženy 81-100 
2.Čápová Kateřina1980kraj. ženy 81-100 
3.Füllsacková Barbora1978kraj. ženy 81-100 
4.Nováková Hana1984kraj. ženy 81-100 
TJ Přední Kopanina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 101-120 
2.Částková Stanislava1955kraj. ženy 101-120 
3.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 101-120 
4.Portešová Hana1971kraj. ženy 101-120 
5.Benátská Galina1967kraj. ženy nN 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájková Anna1945kraj. ženy 61-80 
2.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61-80 
3.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 61-80 
4.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 101-120 
5.Rohová Michaela2007kraj. ženy NHostování z TJ Jiskra Humpolec
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schoberová Martina1965kraj. ženy 21-40 
2.Maršíková Jitka1947kraj. ženy N41-60 
3.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 61-80 
4.Mrázková Lia2002kraj. ženy 81-100 
5.Zuzáková Anežka2006kraj. ženy 101-120 
6.Maršíková Eliška2007nez.  
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81-100 
2.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 101-120 
3.Filová Simona1998kraj. ženy 101-120 
4.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
5.Horká Nela2005kraj. ženy N 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petříková Kateřina2006kraj. ženy 81-100 
2.Krajíčková Zuzana2002kraj. ženy 101-120 
3.Fabiánová Natálie2004kraj. ženy 101-120 
4.Jaroňová Karolína2007ČR mžy 18 
5.Melíšková Tereza2007ČR nžy 37 
6.Šestáková Kateřina2008nez. ženy N 
7.Hodová Kateřina2007nez. ženy N 
8.Velešíková Vanda2007nez. ženy N 
9.Nosková Adéla2008ČR ženy N 
1. třída dorostenci
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Matěj2003ČR dci 6. 
2.Přída Kryštof2002ČR dci 24. 
3.Beran Matěj2001ČR dci 42. 
4.Beran Tomáš2001ČR dci 49. 
5.Kaucký Jakub2003ČR dci 50. 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Filip2001ČR dci 17 
2.Krameš Jan ml.2002ČR dci 28 
3.Marat Filip2002ČR dci 79 
4.Knobloch Miroslav2002kraj. dci 12 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Khalaila Adam2002ČR dci 69. 
2.Němec Filip2002ČR dci 99. 
3.Kubelka Martin2001ČR dci 105. 
4.Gajda Jonáš2004ČR dci 132. 
5.Šíp Martin2006kraj. dci 18. 
6.Kopecký Michael2005kraj. dci 24. 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Miroslav2003ČR dci 96 
2.Skopec Daniel2001ČR dci 143 
3.Podrazil Václav2005kraj. dci 19 
4.Šusta Petr2003kraj. dci 27 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Petr2001ČR dci 120. 
2.Kulveit Jonáš2001ČR dci 142. 
3.Pfleger Michal2003kraj. dci 51. 
4.Michlík Michal2003kraj. dci 56. 
5.Rek Adam Martin2005nez.  
6.Gräf Adam2005nez.  
7.Slavíček Jan2005nez.  
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Adam2002ČR dci 154 
2.Rulc Lukáš nejml.2003ČR dci 184 
3.Podrazil Vojtěch2003kraj. dci 49 
4.Melíšek Ondřej2004kraj. dci 57 
5.Sochor David2007kraj. dci N 
1. třída dorostenky
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franeková Věra2003ČR dky 48 
2.Rosová Kateřina2001ČR dky 56 
3.Vydrová Lucie2004ČR dky 80 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražáková Šárka2001ČR dky 76 
2.Kalinová Martina2002kraj. dky 17 
3.Malá Kateřina2005kraj. dky N 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohlmannová Aneta2001ČR dky 26 
2.Handlová Natálie2004ČR dky 61 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungwirthová Andrea2005kraj. dky 12 
2.Jaroňová Karolína2007kraj. dky N 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabiánová Natálie2004kraj. dky 19 
2.Melíšková Tereza2007kraj. dky N 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažková Anežka2002ČR dky 40 
2.Horká Nela2005kraj. dky 18 
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003ČR dky 54 
2.Mrázková Lia2002kraj. dky 16 
3.Zuzáková Anežka2006kraj. dky 20 
4.Maršíková Eliška2007kraj. dky nez 
SK DDM Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štricová Niamh2002ČR dci 14. 
2.Sommerová Helenka2005ČR dky 17. 
3.Plachá Liliana2003ČR dky 35. 
4.Pokorná Eva2004ČR dky 36. 
5.Bendová Amálie2005kraj. dky Nezařazena 
1. třída starší žáci
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíp Martin2006ČR sži 24. 
2.Kopecký Michael2005ČR sži 33. 
3.Gajda Jonáš2004ČR sži 41. 
4.Luxemburk Filip2005kraj. sži 19. 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Vít2005ČR sži 72 
2.Remunda Alexandros Matheos2006ČR sži 82 
3.Benák Jan2005ČR sži 85 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zacharda Jáchym ml.2005ČR sži 90 
2.Rochowanski Jan2005ČR sži 99 
3.Lamoš Vítězslav2004kraj. sži 46 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Milan2004ČR sži 155. 
2.Nádvorník Václav2006kraj. sži 23. 
3.Rek Adam Martin2005kraj. sži 25. 
4.Slavíček Jan2005kraj. sži 38. 
5.Sládek Ondřej2006kraj. sži 54. 
6.Rek Dominik Lukáš2007kraj. sži 63. 
7.Gräf Adam2005nez. sži  
1. třída starší žákyně
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vydrová Lucie2004ČR sžy 36 
2.Malá Kateřina2005kraj. sžy N 
3.Kemlinková Nela2008kraj. sžy N 
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zuzáková Anežka2006kraj. sžy 12 
2.Maršíková Eliška2007kraj. sžy nez 
3.Lorenzová Evelína2008kraj. sžy nez. 
4.Lorenzová Amálie2010kraj. sžy nez. 
5.Bartoňová Anna2010kraj. sžy nez. 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungwirthová Andrea2005ČR sžy 29 
2.Handlová Natálie2004ČR sžy 37 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petříková Kateřina2006ČR sžy 76 
2.Jaroňová Karolína2007kraj. sžy N 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabiánová Natálie2004kraj. sžy 13 
2.Melíšková Tereza2007kraj. sžy N 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Nela2005kraj. sžy 10 
2.Kadlecová Renáta2005kraj. sžy 16 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kazilová Ema2006kraj. sžy N 
2.Kolářová Aneta2006kraj. sžy N 
3.Vorbsová Barbora2008kraj. sžy N 
4.Vaňková Lenka2007kraj. sžy N 
5.Vaňková Lucie2010kraj. sžy N 
SK DDM Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helenka2005ČR sžy 2. 
2.Pokorná Eva2004ČR sžy 19. 
3.Bendová Amálie2005kraj. sžy Nezařazena 
1. třída mladší žactvo
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor David2007ČR mži 20 
2.Jaroňová Karolína2007ČR mžy 18 
3.Petříková Kateřina2006ČR mžy 22 
4.Melíšková Tereza2007kraj. mžy N 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíp Martin2006ČR mži 5. 
2.Kaucký Filip2008ČR mži 138. 
3.Svoboda Sebastian2007ČR mži 152. 
4.Procházka Michal2007kraj. mži 37. 
5.Bertho Tibor2008kraj. mži 50. 
6.Ulrich Martin2007kraj. mži 59. 
7.Holík Šimon2006kraj. mži 61. 
8.Maděra Vojtěch2007kraj. mži nezařazen 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulc Michal2006kraj. mži 19 
2.Marhol Jan2006kraj. mži 24 
3.Jandus Martin2008kraj. mži 28 
4.Nosková Adéla2008kraj. mžy N 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nádvorník Václav2006ČR mži 49. 
2.Rek Dominik Lukáš2007ČR mži 101. 
3.Klein Matouš2006ČR mži 123. 
4.Sládek Ondřej2006kraj. mži 22. 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Alexandros Matheos2006ČR mži 25 
2.Ošmera Jan2006ČR mži 40 
3.Havelka Richard2007kraj. mži 42 
4.Cafmeyer Nathan2009kraj. mži 65 
5.Lebeda Lukáš2009kraj. mži N 
6.Mai Khoa Vu2008kraj. mži N 
7.Mašek Jan2009kraj. mži N 
8.Petrtýl Šimon2008kraj. mži N 
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zuzáková Anežka2006ČR mžy 62 
2.Šimek Ondřej2006kraj. mži 29 
3.Juppa Jáchym2006kraj. mži 31 
4.Vlasák Viktor2006kraj. mži 53 
5.Maršíková Eliška2007kraj. mžy 14 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS