Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská divize
TJ Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchánek Martin1987kraj. muži 21. - 30. 
2.Zahradník Tomáš1968kraj. muži 31. - 40. 
3.Horák Leoš1967kraj. muži 41. - 60. 
4.Horák Čeněk1965kraj. muži 81. - 100. 
5.Prosa Tomáš1992kraj. muži 81. - 100. 
6.Ryšavý Milan1967kraj. muži 101. - 130. 
7.Drechsler Jan1985kraj. muži 101. - 130. 
8.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 100. 
9.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
10.Sršeň Jiří1948reg. muži 61. - 100. 
11.Pikous Marsel1975reg. muži 61. - 100. 
12.Horák David1998reg. muži 101. - 183. 
13.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 183. 
14.Boháč Vladimír1951reg. muži 101. - 183. 
15.Schiller Miroslav1935nez.  
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Perný Michal1976kraj. muži 31.-40. 
2.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
3.Klement Milan1982kraj. muži 41.-60. 
4.Pusch František2002kraj. muži 41.-60. 
5.Smetana Josef1983kraj. muži 61.-80. 
6.Požárský Jiří1962kraj. muži 81.-100. 
7.Novák Kamil1967reg. muži 61.-100. 
8.Štolfa Jakub2003reg. muži 61.-100. 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 31.-40. 
2.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
3.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
4.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41.-60. 
5.Mečl Jan st.1964kraj. muži 61.-80. 
6.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 81.-100. 
7.Novota Štefan1960reg. muži 61.-100. 
8.Lieskovský Daniel1997reg. muži 61.-100. 
9.Marholt David1982reg. muži 61.-100. 
10.Vojkovič Karel st.1959nez. muži xxx 
11.Ryška Tomáš2003nez. muži xxx 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 41.-60.cizinec 
2.Huk Martin2000kraj. muži 41.-60. 
3.Řípa David1991kraj. muži 61.-80. 
4.Butrym Dariusz1972kraj. muži 61.-80.cizinec 
5.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
6.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
7.Stránská Anna2002kraj. muži 101.-130.N 
8.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
9.Holík Tomáš2002reg. muži 61.-100. 
10.Mareš Erik2002reg. muži 61.-100.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou, z.s.
11.Donát Ondřej2000reg. muži 101.-183. 
12.Link Martin2001reg. muži 101.-183. 
13.Richter Pavel1970reg. muži 101.-183. 
14.Brumlich Daniel1997nez. muži xxx 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 31-40 
2.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 41-60 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 61-80 
4.Popek Ivo1984kraj. muži 81-100 
5.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
6.Pavlata Petr1957reg. muži 21-60 
7.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
8.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
9.Hrubý Tomáš1985reg. muži 61-100 
10.Skalský Milan1970reg. muži 61-100 
11.Pastorek Ondřej1987reg. muži 101-130 
12.Exner Petr1977reg. muži 154-160 
Loko Depo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minář Jiří1975kraj. muži 21-30 
2.Batthyány Tibor1978kraj. muži 31-40 
3.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
4.Zdvihal Radek1971kraj. muži 81-100 
5.Šilhán Pavel1984kraj. muži 101-130 
6.Vinter Tomáš1976nez. muži  
7.Frýba Jiří1965nez. muži  
8.Sklenička Jan1978nez. muži  
9.Regner Michal1978kraj. muži 61-80 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
2.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
3.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
4.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
5.Louda Jiří1964kraj. muži 61-80 
6.Tauš René1971kraj. muži 61-80 
7.Daníček Radek1983kraj. muži 101-130 
8.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
9.Kovář Jaroslav1980reg. muži 21-30 
10.Koťátko Luboš1971nez.  
11.Dominh Martin1996kraj. muži 41-60 
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Rudolf st.1959kraj. muži 61-80 
2.Bárta Roman1959kraj. muži 81-100 
3.Pavelka Josef1959kraj. muži 81-100 
4.Fišera Milan1967kraj. muži 101-130 
5.Česenek Vratislav1965kraj. muži 101-130 
6.Král Pavel1965reg. muži 31-60 
7.Mládek Petr1973reg. muži 61-100 
8.Čeřovský Ivo1962reg. muži 61-100 
9.Grančič Václav1973reg. muži 61-100 
10.Novotný Miroslav1972nez. muži  
11.Grančič Ivan1966nez. muži  
12.Fišera Tadeáš1999nez. muži  
13.Ceban Alexandr2004nez. muži  
14.Cikl Pavel1955nez.  
TJ Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Jan1980kraj. muži 21-30 
2.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 41-60 
3.Ivan Radek1969kraj. muži 61-80 
4.Vojtěch Petr1960kraj. muži 61-80 
5.Studecký Lubor1956kraj. muži 61-80 
6.Hofman Denis1999kraj. muži 81-100 
7.Horník Stanislav1957kraj. muži 101-130 
8.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
9.Špaček Ondřej1994kraj. muži 101-130 
10.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
11.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
12.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Michal1993kraj. muži 21.-30. 
2.Martenek Tomáš1970kraj. muži 41.-60. 
3.Žemlička Karel1962kraj. muži 61.-80. 
4.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 81.-100. 
5.Hanák Petr1966kraj. muži 101.-130. 
6.Zahradník Petr1962reg. muži 61.-100. 
7.Průša Pavel1956reg. muži 61.-100. 
8.Charvát Luboš1967reg. muži 61.-100. 
9.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-100. 
10.Šimon Miroslav1967reg. muži 101.-183. 
11.Lipenský Robert1972nez.  
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just František1950kraj. muži 31 - 40 
2.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
3.Reichl Radomír1951kraj. muži 61 - 80 
4.Bříza František1950kraj. muži 61 - 80 
5.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
6.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
7.Jindrák Lukáš2003reg. muži 31 - 60 
8.Jaderný Petr1958reg. muži 31 - 60 
9.Milata Vladimír ml.1985nez.  
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 41-60 
2.Korp Oliver Petr2003kraj. dci 81-100Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
3.Čermák Miloslav1967reg. muži 11-30 
4.Fírer Jiří1966reg. muži 61-100 
5.Kadlec Ladislav1957reg. muži 61-100 
6.Hanus Antonín st.1977reg. muži 61-100 
7.Nacházel Pavel2002reg. dci nezařazeni 
8.Majcher Patrik2004reg. sži nezařazeni 
9.Král Martin st.1979reg. muži nezařazeni 
10.Piszcor Stanislav1979reg. muži nezařazeni 
11.Grubr Vojtěch2002kraj. dci 75,5Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
Krajský přebor 1. třídy
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Paldus Tomáš1975kraj. muži 81-100 
3.Zahradník Jan1982kraj. muži 101-130 
4.Doležal Václav1966reg. muži 21-30 
5.Slavík Miroslav1964reg. muži 21-30 
6.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21-30 
7.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
8.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
9.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
10.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
11.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
12.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
13.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
14.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
15.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
16.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
17.Kolesa Ladislav1960nez.  
TJ Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prosa Tomáš1992kraj. muži 81. - 100. 
2.Ryšavý Milan1967kraj. muži 101. - 130. 
3.Drechsler Jan1985kraj. muži 101. - 130. 
4.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 100. 
5.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
6.Sršeň Jiří1948reg. muži 61. - 100. 
7.Pikous Marsel1975reg. muži 61. - 100. 
8.Horák David1998reg. muži 101. - 183. 
9.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 183. 
10.Boháč Vladimír1951reg. muži 101. - 183. 
11.Schiller Miroslav1935nez.  
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41.-60. 
2.Butrym Dariusz1972kraj. muži 61.-80.cizinec 
3.Mečl Jan st.1964reg. muži 61.-100. 
4.Novák Kamil1967reg. muži 61.-100. 
5.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
6.Marholt David1982reg. muži 61.-100. 
7.Holík Tomáš2002reg. muži 61.-100. 
8.Absolonová Marie2000reg. muži 61.-100. 
9.Tauchman Denis2002reg. muži 101.-183. 
10.Vejvoda Viktor2006reg. muži 101.-183. 
11.Vogel Matěj2004reg. muži 101.-183. 
12.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 101.-183. 
13.Matějčík Jan2003nez. muži xxx 
14.Mikula Oldřich1935nez. muži xxx 
15.Pařízková Monika2005nez. muži xxx 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Josef1983kraj. muži 61.-80. 
2.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 81.-100. 
3.Požárský Jiří1962kraj. muži 81.-100. 
4.Novota Štefan1960reg. muži 61.-100. 
5.Štolfa Jakub2003reg. muži 61.-100. 
6.Berger Jan1984reg. muži 61.-100. 
7.Lieskovský Daniel1997reg. muži 61.-100. 
8.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
9.Knot Jan1994reg. muži 101.-183. 
10.Richter Pavel1970reg. muži 101.-183. 
11.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-183. 
12.Čermák Bohuslav2007reg. muži 101.-183. 
13.Čermák Felix1966reg. muži 101.-183. 
14.Vojkovič Karel st.1959nez. muži xxx 
15.Mareš Erik2002reg. muži 61.-100.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou, z.s.
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
3.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
4.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
5.Anton Petr1981reg. muži 61-100 
6.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-183 
7.Cmunt Martin1982reg. muži 101-183 
8.Janoušek Milan1988reg. muži 101-183 
9.Plíšek Jan1979reg. muži 101-183 
10.Rýgl Lukáš1987reg. muži 101-183 
11.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-183 
TJ Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studecký Lubor1956kraj. muži 61-80 
2.Hofman Denis1999kraj. muži 81-100 
3.Špaček Ondřej1994kraj. muži 101-130 
4.Horník Stanislav1957kraj. muži 101-130 
5.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
6.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
7.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
8.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
9.Sucharda Jan2001reg. muži 31-60 
10.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
11.Tichý Tomáš1962reg. muži 31-60 
12.Nykodýmová Natálie2002reg. muži 31-60 
13.Polák Tomáš1982reg. muži 31-60 
14.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
15.Brejcha Karel1952reg. muži 61-100 
16.Bém Leoš1963reg. muži 61-100 
TJ Sokol Vesec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 41-60 
2.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
3.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 101-130 
4.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
5.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
6.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
7.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
8.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
9.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
10.Šírek František1946reg. muži 101-130 
11.Jíra Jiří1959reg. muži 101-130 
12.Vele Martin1972reg. muži 154-160 
13.Brziak Jozef1970nez.  
14.Kůtek Milan1978nez.  
15.Macoun Michael1967nez.  
16.Macoun David1990nez.  
TJ Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělovský Josef1957kraj. muži 61-80 
2.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 81-100 
3.Janoušek Ladislav1953kraj. muži 101-130 
4.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 101-130 
5.Šonský Jaroslav1957reg. muži 21-60 
6.Málek Lukáš1984reg. muži 61-100 
7.David Lukáš2003reg. muži 61-100 
8.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
9.Krejsa Karel1952reg. muži 61-100 
10.Král Libor1971reg. muži 61-100 
11.Kubík Tomáš1972nez.  
12.Baudys Václav1964nez.  
TJ Doksy - Mimoň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 41-60 
2.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
3.Pobuda Josef1969kraj. muži 101-130 
4.Lučan Ladislav1962reg. muži 31-60 
5.Bukovec Radek1966reg. muži 31-60 
6.Pulkrábek Václav1953reg. muži 31-60 
7.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
8.Motl Ladislav1952reg. muži 61-100 
9.Vrba Josef1959reg. muži 61-100 
10.Lindner Ladislav1953nez. muži nezařazen 
11.Židlický Martin1967nez. muži nezařazen 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Louda Jiří1964kraj. muži 61-80 
2.Tauš René1971kraj. muži 61-80 
3.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
4.Daníček Radek1983kraj. muži 101-130 
5.Hradecký Jakub1980kraj. muži 101-130 
6.Matouš Roman1967reg. muži 21-30 
7.Kovář Jaroslav1980reg. muži 21-30 
8.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
9.Šonský Patrik1992reg. muži 21-60 
10.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
11.Tichý Vojtěch2000reg. muži 31-60 
12.Barbora Adam2001reg. muži 61-90 
13.Koťátko Luboš1971nez.  
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 31-40 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 41-60 
3.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
4.Csizmazia Michal1979kraj. muži 81-100 
5.Dědek Jiří1968kraj. muži 81-100 
6.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100 
7.Knob Michal1965kraj. muži 101-130 
8.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
9.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
10.Vondra Pavel1966reg. muži 21-60 
11.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
12.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
13.Červová Jitka1966nez.  
14.Matoušková Stanislava1956nez.  
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jaroslav1973kraj. muži 81-100 
2.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81-100 
3.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 31-60 
4.Fojt Pavel1974reg. muži 31-60 
5.Vrabec David1995reg. muži 61-100 
6.Svobodová Gabriela1992reg. muži 61-100 
7.Studničný Josef1968nez.  
8.Tomek Jaroslav st.1963nez.  
9.Madaraszová Klára1994nez.  
Krajský přebor 2. třídy
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Miroslav1964reg. muži 21-30 
2.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21-30 
3.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
4.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
5.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
6.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
7.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
8.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
9.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
10.Kotyza Josef1961reg. muži 61-90 
11.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
12.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
13.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
14.Schleif Filip1986reg. muži 91-120 
15.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
16.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
17.Kolesa Ladislav1960nez.  
TJ Jiskra Raspenava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
2.Sršeň Jiří1948reg. muži 61. - 100. 
3.Pikous Marsel1975reg. muži 61. - 100. 
4.Horák David1998reg. muži 101. - 183. 
5.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 183. 
6.Boháč Vladimír1951reg. muži 101. - 183. 
7.Schiller Miroslav1935nez.  
8.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
TJ Jiskra Tanvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Miroslav1971kraj. muži 101-130 
2.Pavelka Radim1971reg. muži 21-30 
3.Holec Jaroslav st.1965reg. muži 31-60 
4.Gregor Radim1975reg. muži 31-60 
5.Směšný Milan1957reg. muži 31-60 
6.Vorlíček Michal1977reg. muži 31-60 
7.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
8.Harcuba Jaroslav1955nez. muži 61-90 
9.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
10.Marousek Vladimír1961reg. muži 61-90 
11.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
12.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
13.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
14.Koucký Vladimír1970nez.  
15.Lála Marek2002nez.  
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
2.Lieskovský Daniel1997reg. muži 61.-100. 
3.Absolonová Marie2000reg. muži 61.-100. 
4.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
5.Berger Jan1984reg. muži 61.-100. 
6.Knot Jan1994reg. muži 101.-183. 
7.Perný Matěj2003reg. muži 101.-183. 
8.Nevery Filip2001reg. muži 101.-183. 
9.Link Martin2001reg. muži 101.-183. 
10.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-183. 
11.Spilka Jaroslav1980reg. muži 101.-183. 
12.Glázr Tomáš2000reg. muži 101.-183. 
13.Žid Čeněk1997nez. muži xxx 
14.Pařízková Monika2005nez. muži xxx 
SKST Liberec L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Erik2002reg. muži 61.-100.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou, z.s.
2.Holík Tomáš2002reg. muži 61.-100. 
3.Štolfa Jakub2003reg. muži 61.-100. 
4.Hlavatý Martin1998reg. muži 101.-183. 
5.Tauchman Denis2002reg. muži 101.-183. 
6.Vejvoda Viktor2006reg. muži 101.-183. 
7.Vogel Matěj2004reg. muži 101.-183. 
8.Čermák Bohuslav2007reg. muži 101.-183. 
9.Vogel Jakub2006reg. muži 101.-183. 
10.Jandák Jan2004reg. muži 101.-183. 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hradecký Jakub1980kraj. muži 101-130 
2.Matouš Roman1967reg. muži 21-30 
3.Kovář Jaroslav1980reg. muži 21-30 
4.Šonský Patrik1992reg. muži 21-60 
5.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
6.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
7.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
8.Tichý Vojtěch2000reg. muži 31-60 
9.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
10.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
11.Barbora Adam2001reg. muži 61-90 
12.Šnajdr Pavel1944reg. muži 61-90 
13.Thér Petr1962reg. muži 61-90 
14.Sudek Karel1994reg. muži 91-120 
15.Kejř Jaroslav1978reg. muži 91-120 
16.Mašek Vladislav1960reg. muži 91-120 
17.Charvát Luboš1954nez.  
18.Šilhán Jiří1958nez.  
19.Vele Ivan1945nez.  
20.Kahan Ondřej2007nez.  
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědek Jiří1968kraj. muži 81-100 
2.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100 
3.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
4.Knob Michal1965kraj. muži 101-130 
5.Vondra Pavel1966reg. muži 21-60 
6.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
7.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
8.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
9.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
10.Filip Josef2000reg. muži 61-100 
11.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
12.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
13.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
14.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
TJ Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
2.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
3.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
4.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
5.Sucharda Jan2001reg. muži 31-60 
6.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
7.Lepšík Jan1995reg. muži 31-60 
8.Tichý Tomáš1962reg. muži 31-60 
9.Polák Tomáš1982reg. muži 31-60 
10.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
11.Bém Leoš1963reg. muži 61-100 
12.Brejcha Karel1952reg. muži 61-100 
13.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1966kraj. muži 101.-130. 
2.Zahradník Petr1962reg. muži 61.-100. 
3.Průša Pavel1956reg. muži 61.-100. 
4.Charvát Luboš1967reg. muži 61.-100. 
5.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-100. 
6.Šimon Miroslav1967reg. muži 101.-183. 
7.Lipenský Robert1972nez.  
8.Palušová Jana1967nez. cizinec 
SO Slaná u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
2.Kopal Aleš1992reg. muži 21-60 
3.Kouble Daniel1997reg. muži 21-60 
4.Janata Tomáš1996reg. muži 61-100 
TJ Lokomotiva Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
2.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
3.Jindrák Lukáš2003reg. muži 31 - 60 
4.Jaderný Petr1958reg. muži 31 - 60 
5.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
6.Činka Bořek1955reg. muži 31 - 60 
7.Dědek Pavel1967reg. muži 31 - 60 
8.Milata Vladimír ml.1985nez.  
9.Gabriel Václav ml.2000nez.  
10.Gabriel Václav st.1976nez.  
11.Gabriel Jan2007nez.  
12.Nacházel Pavel2002reg. dci 101-150Střídavý start z TJ Jiskra Kamenický Šenov, Sokolská 629, z.s.
13.Svoboda Jan2001reg. dci 101-183Střídavý start z Klub stolního tenisu TTC a.s. Preciosa Jablonné v
TJ Sokol Nová Ves n. P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 61-80 
2.Otmar Petr1978kraj. muži 101-130 
3.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 101-130 
4.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
5.Krejčík František1975reg. muži 21-60 
6.Crha Radek1981reg. muži 61-100 
7.Golis Radek1981reg. muži 61-100 
8.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
9.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 61-100 
10.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
11.Kynčl Luboš1952reg. muži 101-130 
12.Hegarová Monika1991reg. muži 131-153 
13.Zelenková Monika1994reg. muži 131-153 
14.Otmar Milan st.1959reg. muži 154-160 
15.Hlubuček Radek1978nez.  
16.Zelenka Václav1991nez.  
17.Šubrt František2000nez.  
18.Otmar Milan ml.1982nez.  
19.Doškář Vladimír2003nez.  
20.Drašar Lukáš2004nez.  
21.Píro Štěpán2003nez.  
Krajský pohár LK
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
3.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
4.Anton Petr1981reg. muži 61-100 
5.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Milan1988reg. muži 101-183 
2.Rýgl Lukáš1987reg. muži 101-183 
3.Cmunt Martin1982reg. muži 101-183 
4.Plíšek Jan1979reg. muži 101-183 
5.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-183 
6.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-183 
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Paldus Tomáš1975kraj. muži 81-100 
3.Zahradník Jan1982kraj. muži 101-130 
4.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21-30 
5.Doležal Václav1966reg. muži 21-30 
6.Kolesa Ladislav1960nez.  
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Miroslav1964reg. muži 21-30 
2.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
3.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
4.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
5.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
6.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
7.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
2.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
3.Kotyza Josef1961reg. muži 61-90 
4.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
5.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
6.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
7.Schleif Filip1986reg. muži 91-120 
8.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just František1950kraj. muži 31 - 40 
2.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
3.Bříza František1950kraj. muži 61 - 80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
5.Jindrák Lukáš2003reg. muži 31 - 60 
6.Milata Vladimír ml.1985nez.  
Loko Depo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minář Jiří1975kraj. muži 21-30 
2.Batthyány Tibor1978kraj. muži 31-40 
3.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
4.Regner Michal1978kraj. muži 61-80 
5.Zdvihal Radek1971kraj. muži 81-100 
6.Šilhán Pavel1984kraj. muži 101-130 
7.Frýba Jiří1965nez. muži  
8.Vinter Tomáš1976nez. muži  
9.Sklenička Jan1978nez. muži  
Sportovní organizace Slaná u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
2.Kopal Aleš1992reg. muži 21-60 
3.Kouble Daniel1997reg. muži 21-60 
4.Janata Tomáš1996reg. muži 61-100 
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 31-40 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 41-60 
3.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
4.Csizmazia Michal1979kraj. muži 81-100 
5.Dědek Jiří1968kraj. muži 81-100 
6.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100 
7.Knob Michal1965kraj. muži 101-130 
8.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
9.Vondra Pavel1966reg. muži 21-60 
10.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
2.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
3.Louda Jiří1964kraj. muži 61-80 
4.Tauš René1971kraj. muži 61-80 
5.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
6.Kovář Jaroslav1980reg. muži 21-30 
7.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
8.Koťátko Luboš1971nez.  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníček Radek1983kraj. muži 101-130 
2.Hradecký Jakub1980kraj. muži 101-130 
3.Matouš Roman1967reg. muži 21-30 
4.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
5.Tichý Vojtěch2000reg. muži 31-60 
6.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
7.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
8.Šonský Patrik1992reg. muži 21-60 
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 41-60 
2.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
3.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 101-130 
4.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
5.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
6.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
7.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
8.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
9.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 31.-40. 
2.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 41.-60.cizinec 
3.Pusch František2002kraj. muži 41.-60. 
4.Huk Martin2000kraj. muži 41.-60. 
5.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
6.Řípa David1991kraj. muži 61.-80. 
7.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
8.Brumlich Daniel1997nez. muži xxx 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klement Milan1982kraj. muži 41.-60. 
2.Smetana Josef1983kraj. muži 61.-80. 
3.Požárský Jiří1962kraj. muži 81.-100. 
4.Novota Štefan1960reg. muži 61.-100. 
5.Novák Kamil1967reg. muži 61.-100. 
6.Marholt David1982reg. muži 61.-100. 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
2.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
3.Lieskovský Daniel1997reg. muži 61.-100. 
4.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
5.Absolonová Marie2000reg. muži 61.-100. 
6.Mikula Oldřich1935nez. muži xxx 
7.Žid Čeněk1997nez. muži xxx 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 81.-100. 
2.Holík Tomáš2002reg. muži 61.-100. 
3.Štolfa Jakub2003reg. muži 61.-100. 
4.Tauchman Denis2002reg. muži 101.-183. 
5.Perný Matěj2003reg. muži 101.-183. 
6.Glázr Tomáš2000reg. muži 101.-183. 
7.Donát Ondřej2000reg. muži 101.-183. 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Bohuslav2007reg. muži 101.-183. 
2.Vejvoda Viktor2006reg. muži 101.-183. 
3.Vogel Matěj2004reg. muži 101.-183. 
4.Vogel Jakub2006reg. muži 101.-183. 
5.Jandák Jan2004reg. muži 101.-183. 
6.Horák Ondřej2003nez. muži xxx 
7.Ďurík Vojtěch2003nez. muži xxx 
8.Kučera Pavel2004nez. muži xxx 
TJ Sokol Mukařov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Pavel1978reg. muži 21-30 
2.Bartůněk Radek1977reg. muži 31-60 
3.Vele Jaroslav1977reg. muži 31-60 
4.Melichar Václav1952reg. muži 61-90 
5.Pivrnec Zdeněk1976reg. muži 91-120 
6.Netopil Jiří1944nez.  
7.Šich Jaroslav1959nez.  
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Jan1984reg. muži 61.-100. 
2.Zacharová Kateřina1980reg. muži 61.-100. 
3.Richter Pavel1970reg. muži 101.-183. 
4.Knot Jan1994reg. muži 101.-183. 
5.Richterová Adéla2004reg. muži 101.-130. 
6.Němec Milan1988reg. muži 101.-130. 
7.Spilka Jaroslav1980reg. muži 101.-183. 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
2.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
3.Filip Josef2000reg. muži 61-100 
4.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
5.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
6.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
7.Kosař Václav2003reg. muži 101-130 
8.Červová Jitka1966nez.  
ST Frýdlant A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potenský Jan1955reg. muži 61-100 
2.Široký Jiří1964reg. muži 61-100 
3.Krošlak Eduard1965reg. muži 61-100 
4.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-191 
5.Škeřík Petr1974reg. muži 101-191 
6.Hauer Marek1973reg. muži 101-191 
7.Halík Jiří1999reg. muži 101-191 
8.Gittler Vladislav1997reg. muži 101-191 
9.Hyršl Jiří1971reg. muži 101-191 
ST Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Martin1975reg. muži 101-191 
2.Nohejl Václav1975reg. muži 101-191 
3.Nohejl Martin ml.2005reg. muži 101-191 
4.Nohejl Matěj2005reg. muži 101-191 
5.Nohejl Tomáš2000reg. muži 101-191 
6.Nohejl Václav ml.2005reg. muži 101-191 
7.Syrový Roman1976reg. muži 101-191 
8.Žabka Kryštof2002reg. muži 101-191 
Krajská divize ženy
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korpová Romana ml.2007kraj. ženy 15 
2.Klofcová Adela2003kraj. ženy 20 
3.Marková Vendula2003reg. ženy nezařazeni 
4.Petrusová Natálie2005kraj. ženy nezařazeni 
Jiskra Kamenický Šenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korpová Romana st.1984kraj. ženy 21 
2.Němečková Lenka2005kraj. ženy 23 
3.Sillerová Andrea2005kraj. ženy 26 
4.Prousková Barbora2007kraj. ženy 30 
5.Jonášová Adéla2008reg. ženy nezařazeni 
6.Blažková Barbora2007reg. ženy nezařazeni 
7.Korpová Tereza2012reg. ženy nezařazeni 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráčková Lucie2001kraj. ženy 19 
2.Doležalová Kateřina2004kraj. ženy 24,5 
3.Csizmaziová Jana2008nez.  
4.Jansová Michaela2006nez.  
5.Kořínková Lucie2005nez. Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Tatobity
TJ Spartak Chrastava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palušová Jana1967kraj. ženy 10.cizinec 
2.Nováková Tereza2006kraj. ženy 29. 
3.Kašínská Michaela2007kraj. ženy 30. 
4.Klustová Tereza2007kraj. ženy 30. 
TTC Hrádek nad Nisou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brigantová Beata2001kraj. ženy 19 
2.Doležalová Monika2005kraj. ženy 22 
3.Tarantová Eliška2007nez. ženy X 
4.Taušová Daniela2004nez. ženy XHostování z Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s.
5.Ortová Pavlína2009nez. ženy X 
6.Nowak Emilka2008nez. ženy Xcizinec 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reslerová Věra2003kraj. ženy 11. 
2.Richterová Adéla2004kraj. ženy 16. 
3.Sálová Anežka2000kraj. ženy 18. 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hůlková Anna2005kraj. ženy 27. 
2.Holasová Sofie2007nez. ženy xxx 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS