Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
DIVIZE
TJ Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bochňák David1995kraj. muži 71.-100. 
2.Kulíšek Marek1990kraj. muži 71.-100. 
3.Hudečková Hana1987kraj. muži 101.-130. 
4.Schmelz Richard1985kraj. muži 161.-200. 
5.Hendrych Jan1987reg. muži 21.-30. 
6.Berný Jan1977reg. muži 31.-40. 
7.Topol Martin1973reg. muži 31.-40. 
8.Valenta Petr1960reg. muži 41.-60. 
9.David Jan1979reg. muži 61.-80. 
10.Vyvial Pavel1975reg. muži 61.-80. 
11.Hudečková Věra1962reg. muži 81.-.100. 
12.Kuchynka Pavel1975reg. muži 121.-140. 
TTC Brandýs nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-50 
2.Blažek Martin1995kraj. muži 51-70 
3.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
4.Gräf Miloš1972kraj. muži 70N 
5.Mifka Alexius1962kraj. muži 131-160 
6.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 161-200 
7.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 161-200 
8.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 201-250 
9.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 31-40 
10.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
11.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
12.Balák Kryštof2001ČR dci 162 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 30N 
2.Kyncl Jiří1983kraj. muži 51-70 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 51-70 
4.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
5.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51-70 
6.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101-130 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101-130 
8.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 131-160 
9.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
10.Motl Milan1975kraj. muži 201-250 
11.Kurel David1982reg. muži 15,5N 
12.Martin Petr1980reg. muži 16-20 
13.Špinar Rostislav1979reg. muži 21-30 
14.Sláčal Pavel2004reg. muži 51-70 
TJ Sokol Hudlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981kraj. muži 51.-70. 
2.Hrabár Jiří1962kraj. muži 71.-100. 
3.Vajs Karel1992kraj. muži 71.-100. 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 131.-160. 
5.Gruber Martin1976kraj. muži 71.-100. 
6.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161.-200. 
7.Drož Jan1965kraj. muži 250.N 
8.Lev Daniel1996reg. muži 31.-40. 
9.Lev Leoš1963reg. muži 41.-50. 
10.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
11.Sklenář David1981reg. muži 51.-65. 
12.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 81.-100. 
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 51-70 
2.Špalek Jiří1973kraj. muži 71-100 
3.Špalek Miroslav1978kraj. muži 71-100 
4.Řáha Vladimír1965kraj. muži 161-200 
5.Novotný Jiří1968kraj. muži 250 N 
6.Jůza Jan1976reg. muži 30 
7.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
8.Kříž Petr1959reg. muži 61-70 
9.Peltán Petr1956reg. muži 71-80 
10.Frolík Petr1953reg. muži 81-90 
11.Škach Pavel1952reg. muži 81-90 
12.Slabý Jiří1948reg. muži 91-100 
13.Škach Jaroslav1947reg. muži 101-110 
14.Preis František1933reg. muži 121-140 
15.Macák Milan1976kraj. muži 160 N 
TJ Sokol Hořovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Jan1976kraj. muži 41-50 
2.Chládek Luboš1982kraj. muži 51-70 
3.Homolka Pavel1972kraj. muži 51-70 
4.Karda Martin1993kraj. muži 71-100 
5.Růžička Josef1962kraj. muži 100N 
6.Koros Pavel1981kraj. muži 101-130 
7.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
8.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 66-80 
9.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 81-100N 
10.Špička Jiří1958reg. mži 81-100N 
11.Kozel Rudolf1959reg. muži 81.-100.N 
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 31-40 
2.Škach Martin1970kraj. muži 41-50 
3.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 71-100 
4.Mencl Jiří1990kraj. muži 71-100 
5.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
6.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 100.N 
7.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
8.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 101-130 
9.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
10.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
11.Mikulejský Filip1999kraj. muži 201-250 
12.Prágr Lukáš1987reg. muži 15,5 
13.Jedlička Stanislav1959reg. muži 22 
14.Procházka Ondřej1997reg. muži 36-40 
15.Hlobil Stanislav1974reg. muži 41-50 
16.Pachman Tomáš1967reg. muži 61-70 
17.Habrcetl Milan1968reg. muži 71-80 
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrček Michal1984kraj. muži 21-30 
2.Špaček Michal1983kraj. muži 31-40 
3.Zika Ondřej1973kraj. muži 31-40 
4.Levenec Petr1978kraj. muži 41-50 
5.Veselý Milan1989kraj. muži 70N 
6.Jirásek Jiří1975kraj. muži 131-160 
7.Žáček Josef1970kraj. muži 131-160 
8.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 201-250 
9.Vodňanský Martin1981reg. muži 21-31 
10.Švarc Martin1976reg. muži 32-40 
11.Jakoubek Jakub1998reg. muži 32-40 
12.Novotný Vladimír1958reg. muži 40,5 
13.Vacek Jiří1978reg. muži 40,5 
TJ Slovan Lochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Vít1977kraj. muži 21-30 
2.Šmejkal Radek1981kraj. muži 41-50 
3.Zitta Přemysl1969kraj. muži 161-200 
4.Zítek Patrik1972reg. muži 3N 
5.Jirkovský Antonín ml.2004reg. muži 41-50 
6.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
7.Dražan Jiří1983reg. muži 66-80 
8.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 81-100 
9.Rácz Rudolf1975reg. muži 121-140 
10.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140 
11.Plecitý Stanislav1970reg. muži 121-140 
12.Budělovský Petr1980kraj. muži 101-130 
TJ Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 51.-70. 
2.Ehl Ladislav1984kraj. muži 71.-100. 
3.Beneš Tomáš1976kraj. muži 71.-100. 
4.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 71.-100. 
5.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
6.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 101.-130. 
7.Michal Jiří1963kraj. muži 131.-160. 
8.Sauer Ondřej1996kraj. muži 161.-200. 
9.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 16.-18. 
10.Fabián Jiří1975reg. muži 16.-18. 
11.Čuba Milan1965reg. muži 19.-30. 
12.Jelínek Pavel1977reg. muži 19.-30. 
13.Válek Zdeněk1974reg. muži 19.-30. 
Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
3.Brožek Michal1992kraj. muži 101-130 
4.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 161-200 
6.Hrbek Jiří1960kraj. muži 161-200 
7.Trpák Radek1972reg. muži 21-50 
8.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-50 
9.Spiegl Richard1963reg. muži 50,5 
10.Szabo Jiří1974reg. muži 50,5 
11.Běloušek David1999reg. muži 51-100 
12.Cholínský Jan1965kraj. muži 10.N. 
13.Černý Martin2005kraj. muži 161 - 200Střídavý start z Stolní tenis club Slaný, z.s.
DIVIZE Žen
TJ Sokol Králův Dvůr Queens B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richterová Eva1957kraj. ženy 17-21 
2.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 21N 
3.Sobková Martina1988kraj. ženy 21N 
4.Zamazalová Klára1982kraj. ženy 31N 
5.Hubingerová Natálie2003kraj. dky 30 
6.Perlingerová Kateřina2008nez.  
7.Šilhavá Ivana1966nez. Hostování z TJ Lokomotiva Zdice z.s.
TJ Spartak Čelákovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolíková Jana1983kraj. ženy N 
2.Lustigová Ivana1961kraj. ženy N 
3.Böhmová Wangová Yong1963kraj. ženy N 
4.Mužíková Jana1976kraj. ženy N 
5.Vlčková Martina1977kraj. ženy N 
6.Marfincová Vlasta1974kraj. ženy N 
7.Zaviačičová Monika1989kraj. ženy N 
8.Pýchová Anna2006kraj. mžy N 
9.Šebestová Milada2010kraj. nžy N 
TJ Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížová Tereza2006ČR nžy 47 
2.Mulenková Eva2000reg. dky 1 
3.Šimková Aneta2001reg. dky 2 
4.Puflerová Markéta2006reg. mžy 4 
5.Jírová Anna2008ČR nžy 22.Střídavý start z SKST Vlašim
6.Poláková Veronika ml.2008ČR nžy 10.Střídavý start z SKST Vlašim
TJ Jizera Káraný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fridrichová Nikola2002kraj. ženy 22 - 28 
2.Pokorná Bára2003kraj. ženy 22 - 28 
3.Hudečková Michaela1989kraj. ženy 22 - 28 
4.Mrázová Aneta2003kraj. ženy 22 - 28 
5.Hradecká Šárka1994kraj. ženy 31NHostování z TJ Sokol Otradovice, z.s.
6.Bergmanová Barbora2004kraj. ženy N 
7.Komárková Alžběta2004kraj. ženy N 
TTC Žehuň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártová Věra1975kraj. ženy 17-21Hostování z ST EUROMASTER Kolín
2.Vokounová Adéla1982kraj. ženy 17-21Hostování z ST EUROMASTER Kolín
3.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 22-28 
4.Štěrbová Kateřina2003kraj. ženy 22-28 
5.Košnerová Alena1983reg. muži 151-200 
6.Bártová Kateřina2006reg. muži 201-250Hostování z ST EUROMASTER Kolín
Krajská soutěž 1.třídy sk.A
TJ Sokol Libčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969kraj. muži 101-130 
2.Richter Vojtěch1974kraj. muži 201-250 
3.Šulc Dalibor1953reg. muži 16-20 
4.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 21-31 
5.Slaměník Richard1961reg. muži 21-31 
6.Žambokréthyová Milena1989reg. muži 31,5cizinec 
7.Fišer Štefan1984reg. muži 31,5 
8.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 50,5 
9.Bartoň Milan1975reg. muži 50,5 
10.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 61-70 
11.Telipský Josef1968reg. muži 71-80 
12.Manek Jakub2000reg. muži 81-90 
TJ Chaloupky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 101.-130.cizinec 
2.Novák Michal1998kraj. muži 161.-200. 
3.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 201.-250. 
4.Lysý Tomáš1986reg. muži 41.-50.N 
5.Nguyen Van Vui1958reg. muži 51.-65.cizinec 
6.Větrovský Petr1979reg. muži 66.-80. 
7.Chinh Ngo Van1955reg. muži 66.-80. 
8.Novák Stanislav1967reg. muži 66.-80. 
9.Kindl David1974reg. muži 81.-100. 
10.Kořínek František1958reg. muži 81.-100. 
11.Sedláček Petr1997reg. muži 81.-100.N 
12.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 101.-130. 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Ondřej1991kraj. muži 51-70 
2.Fiala Jan1998kraj. muži 101-130 
3.Urban Jan1957kraj. muži 131-160 
4.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
5.Drbohlav Marek1970kraj. muži 201-250 
6.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 250N 
7.Stacho Libor1966reg. muži 21-31 
8.Selement Jaroslav1967reg. muži 21-31 
9.Kilian Vít1989reg. muži 21-31 
10.Macháček Pavel st.1963reg. muži 21-31 
11.Zamazal Pavel1962reg. muži 32-40 
12.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
13.Freisleben Radek1984reg. muži 50,5 
14.Tůma Martin1982reg. muži 51-60 
15.Fialová Zuzana1966kraj. muži 71-100 
TJ Sokol Králův Dvůr A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 51-70 
2.Řejha Pavel1974kraj. muži 101-130 
3.Roziňák Jan1979kraj. muži 131-160 
4.Včelička Lubomír1969kraj. muži 201-250 
5.Bohdan Luděk1967kraj. muži 201-250 
6.Křikava Richard1994reg. muži 31-40 
7.Šrámek David1978reg. muži 41-50 
8.Bielčik Miroslav1982reg. muži 66-80 
9.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 81-100 
10.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
11.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140 
12.Hucek Filip2003reg. muži 141-160N 
13.Junek Jan2003reg. muži 141-160N 
14.Hošková Denisa1996ČR ženy 99 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
2.Mikeš Milan1976kraj. muži 71.-100. 
3.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
4.Přibík Jan1974kraj. muži 101.-130. 
5.Krůta Václav1987kraj. muži 101.-130. 
6.Adamczuk Jan2002kraj. muži 161.-200. 
7.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 161.-200. 
8.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
9.Pisárová Kateřina2006reg. muži 50,5N 
10.Lepka Martin ml.1992reg. muži 51.-100. 
11.Fojtík Jiří1956reg. muži 289,5N 
12.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 289,5N 
KST Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
2.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
3.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
4.Čech Pavel1968kraj. muži 160N 
5.Brabec Stanislav1962kraj. muži 131.-160. 
6.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
7.Rezek Jan1985kraj. muži 161.-200. 
8.Cír Radek1975kraj. muži 201.-250. 
9.Froněk Petr1961reg. muži 21.-50. 
10.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
11.Brabcová Alžběta1990reg. muži 289,5N 
12.Fabinger Vít1978reg. muži 289,5N 
TJ Tatran Sedlčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocura Jiří1963kraj. muži 21.-30. 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 131.-160. 
3.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 201.-250. 
4.Janda Jaromír1998reg. muži 21.-30. 
5.Šíp Martin1981reg. muži 31.-50. 
6.Lesák Jakub1987reg. muži 50N 
7.Palátka Daniel1997reg. muži 51.-70. 
8.Málek Miloš1965reg. muži 70N 
9.Bárta Radek1984reg. muži 70N 
10.Kunc Zdeněk1967reg. muži 70N 
11.Strnad Vladimír1961reg. muži 71.-100. 
12.Poslední Pavel1961reg. muži 71.-100. 
13.Csanyi Daniel2002reg. muži 71.-100. 
14.Homolka Libor1970reg. muži 71.-100. 
Kanoistický klub Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Pavel1965kraj. muži 71.-100. 
2.Lédl Jiří1963kraj. muži 71.-100. 
3.Štengl Jan1963kraj. muži 161.-200. 
4.Koloc Miroslav1964kraj. muži 201.-250. 
5.Cír Libor1979reg. muži 50,5 N 
6.Sušánka Pavel1954reg. muži 50,5 N 
7.Holý Jiří1957reg. muži 289,5 N 
TTC Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
2.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 100.N 
3.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
4.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 101-130 
5.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
6.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
7.Mikulejský Filip1999kraj. muži 201-250 
8.Prágr Lukáš1987reg. muži 15,5 
9.Jedlička Stanislav1959reg. muži 22 
10.Procházka Ondřej1997reg. muži 36-40 
11.Jelínek Kryštof2002reg. muži 61-70 
12.Fleislébr Jiří1969reg. muži 111-120 
SK Březnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Zbyněk1974kraj. muži 131-160 
2.Čížek Pavel1967kraj. muži 131-160 
3.Drábek Martin1996kraj. muži 201-250 
4.Čížek Marek1995kraj. muži 201-250 
5.Šimek Jakub1994kraj. muži 201-250 
6.Soused Milan1970reg. muži 31-50 
7.Michal Radek1976reg. muži 31-50 
8.Petrovic Pavel1964reg. muži 31-50 
9.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
10.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
11.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
TJ Sokol Roztoky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Milan1989kraj. muži 70N 
2.Jirásek Jiří1975kraj. muži 131-160 
3.Žáček Josef1970kraj. muži 131-160 
4.Samková Natálie1992kraj. muži 250N 
5.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 201-250 
6.Vodňanský Martin1981reg. muži 21-31 
7.Jakoubek Jakub1998reg. muži 32-40 
8.Švarc Martin1976reg. muži 32-40 
9.Novotný Vladimír1958reg. muži 40,5 
10.Vacek Jiří1978reg. muži 40,5 
11.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 41-50 
12.Eibich Jan1999reg. muži 71-80 
13.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
14.Bárta Kryštof1998reg. muži 91-100 
15.Lukáš Jakub1979reg. muži 131-143 
16.Lukáš Lukáš2006reg. muži 131-140 
17.Antoš Vojtěch2003reg. muži 143,5 
18.Šturm Vojtěch2002reg. muži 143,5 
19.Fishman Alexandr2003reg. muži 143,5 
20.Šimon Matyáš2003reg. muži 143,5 
TJ Sokol Příbram B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Martin1990kraj. muži 71. - 100. 
2.Císař Jan1965kraj. muži 131. - 160. 
3.Mráz Roman1964kraj. muži 161. - 200. 
4.Sýkora Josef1995kraj. muži 200.N. 
5.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 201. - 250. 
6.Váňa Miroslav1972kraj. muži 250.N 
7.Řehoř Radek1980reg. muži 51. - 70. 
8.Pistulka Miloslav1955reg. muži 51. - 70. 
9.Šprysl Josef1945reg. muži 70.N 
10.Drozd Aleš1974reg. muži 71. - 100. 
11.Jonák Václav1951reg. muži 100. N 
12.Máša Jan2003reg. muži 101. - 129. 
Krajská soutěž 1.třídy sk.B
TTC Bělá pod Bezdězem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 15 
2.Kapras Karel1986kraj. muži 101-130 
3.Balcar Miroslav1972kraj. muži 131-160 
4.Malý Petr1975kraj. muži 161-200 
5.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131 - 160 
6.Slobodzian Jakub1989reg. muži 31-40 
7.Grill Josef1967reg. muži 31-40 
8.Blecha David1997reg. muži 41-50 
9.Krucký Milan1977reg. muži 41-50 
10.Postelt Vladimír1967reg. muži 51-60 
11.Kaňka Jakub1987reg. muži 51-60 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 71.-100. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 101.-130. 
3.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 131.-160. 
4.Bříška Jan1991kraj. muži 161.-200. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
6.Horsák Oldřich1960reg. muži 41.-50. 
7.Čuban Jiří1954reg. muži 51.-60. 
8.Soumar Vladimír1960reg. muži 61.-80. 
9.Potměšil Pavel1962reg. muži 81.-100. 
10.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100.N 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 101.-120. 
12.Veselý Martin2004reg. muži 121.-150. 
TJ Sokol Krchleby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Pavel1971kraj. muži 71-100 
2.Procházka Miroslav ml.1970kraj. muži 100.N 
3.Bittner Miloslav1977kraj. muži 101-130 
4.Boháč Milan1954kraj. muži 130N 
5.Sádlo Josef1973kraj. muži 131-160 
6.Jaroň Daniel2002kraj. muži 161-200 
7.Břetenář Petr1961kraj. muži 201-250 
8.Táborský Luboš1969reg. muži 21-30 
9.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
10.Táborský Štěpán1992reg. muži 31-50 
11.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
12.Špitálský Ladislav1962reg. muži 51-70 
13.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
14.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
TTC Brandýs nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mifka Alexius1962kraj. muži 131-160 
2.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 161-200 
3.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 161-200 
4.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 31-40 
5.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 201-250 
6.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 41-60 
7.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
8.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
9.Ivan Milan1964reg. muži 41-60 
10.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 61-80 
11.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
12.Balák Kryštof2001ČR dci 162 
TJ Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51-70 
2.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101-130 
3.Beran Martin1975kraj. muži 101-130 
4.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
5.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 131-160 
6.Motl Milan1975kraj. muži 201-250 
7.Kurel David1982reg. muži 15,5N 
8.Martin Petr1980reg. muži 16-20 
9.Špinar Rostislav1979reg. muži 21-30 
10.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
11.Fedačka Michal1976reg. muži 21-30 
12.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
13.Sláčal Pavel2004reg. muži 51-70 
14.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
ST EUROMASTER Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záboj Matěj2002kraj. muži 40NHostování z HB Ostrov , z.s.
2.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 40N 
3.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 51.-70. 
4.Jindra Josef1951kraj. muži 101.-130. 
5.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101.-130. 
6.Doležal Martin1998kraj. muži 161.-200. 
7.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 200N 
8.Šembera Karel1962kraj. muži 200N 
9.Holman Martin1967kraj. muži 250N 
10.Vokounová Adéla1982reg. muži 21.-40. 
11.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
12.Kopiště Milan1965reg. muži 71.-100. 
13.Novák Ladislav1946reg. muži 191.-238. 
TTC Říčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jícha David1998kraj. muži 21-30 
2.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 71-100 
3.Pokorný Roman1964kraj. muži 160 N 
4.Pavlíček Martin1987kraj. muži 200 N 
5.Stárek Karel st.1956kraj. muži 201-250 
6.Uksa Tomáš1971kraj. muži 250 N 
7.Voráč Jiří1982reg. muži 31-40 
8.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
9.Černý Roman1980reg. muži 41-60 N 
10.Stárek Karel ml.1979reg. muži 61-80 
11.Votruba Pavel1974reg. muži 61-80 
12.Míka Petr1965reg. muži 61-80 
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 71. - 100. 
2.Matějka Martin1976kraj. muži 101.-130. 
3.Pekárek František st.1966kraj. muži 131. - 160. 
4.Paroulek Milan1962kraj. muži 131. - 160. 
5.Heřmanský Miroslav1960nez.  
6.Trajhan Jaroslav1971nez.  
7.Pekárek František1999reg. muži 101. - 150.Střídavý start z TTC Poděbrady z.s.
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Randák Adam1975kraj. muži 101-130 
2.Klimek Tomáš1990kraj. muži 101-130 
3.Stupavský Milan1966kraj. muži 161-200 
4.Lambert Zbyněk1956kraj. muži 161-200 
5.Maršál Petr1964kraj. muži 250N 
6.Semrád Petr1980reg. muži 41-60 
7.Dvořák Martin1971reg. muži 61-80 
8.Ouda Pavel1951reg. muži 81-100 
9.Doule Josef1972reg. muži 101-120 
10.Hejda Karel1955reg. muži 101-120 
11.Strnad Martin1998reg. muži 101-120 
12.Strnadová Karolína2003reg. muži 101-120 
13.Šiler Jiří1946reg. muži 121-140 
14.Jančiga Roman1981nez.  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jan1989kraj. muži 31.-40. 
2.Antoš Petr1992kraj. muži 51.-70. 
3.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101.-130. 
4.Kastner Patrik1974kraj. muži 101.-130. 
5.Beniš Ondřej1990reg. muži 21.-30. 
6.Dusil Petr1999reg. muži 21.-30. 
7.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
8.Knobloch Pavel1989reg. muži 31.-40. 
9.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51.-60. 
10.Mareš Jan1983reg. muži 51.-60. 
11.Pleticha Vladimír1973reg. muži 51.-60.N 
12.Hoďák Václav1990kraj. muži 131.-160. 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Radek2000kraj. muži 40.N 
2.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 101.-130. 
3.Herout Tomáš1985kraj. muži 131.-160. 
4.Hameta Oldřich1967kraj. muži 161.-200. 
5.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 200.N 
6.Bleha Lukáš1991reg. muži 20.N 
7.Němec Marek1995reg. muži 30.N 
8.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
9.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
10.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
11.Friš Miroslav1963reg. muži 61.-70. 
12.Dolejš Ladislav2003reg. muži 101.-120. 
13.Kop Jaromír2002reg. muži 121.-142. 
14.Förster Vojtěch2006reg. muži 142.N 
15.Procházka Jan2002reg. muži 142.N 
16.Kulhánek Matěj2006reg. sži 4. 
17.Čekal Jan2006reg. sži 5. 
18.Cendelín Filip2008reg. sži 6. 
19.Baloun Jan2004reg. sži 7. 
20.Nácovský Ondřej2007reg. sži 9. 
21.Förster Tomáš2009reg. sži 16.-20. 
22.Tůma Jan2009reg. sži 21.-26. 
23.Polívková Barbora2000ČR ženy 47.Střídavý start z SKST Vlašim
TJ Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
2.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 101.-130. 
3.Michal Jiří1963kraj. muži 131.-160. 
4.Sauer Ondřej1996kraj. muži 161.-200. 
5.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 16.-18. 
6.Fabián Jiří1975reg. muži 16.-18. 
7.Čuba Milan1965reg. muži 19.-30. 
8.Weisser Petr1984reg. muži 19.-30. 
9.Brodský Miroslav1968reg. muži 19.-30. 
10.Jelínek Pavel1977reg. muži 19.-30. 
11.Válek Zdeněk1974reg. muži 19.-30. 
12.Kočiš Ludovít1970reg. muži 30.N 
13.Němeček Jakub1989reg. muži 31.-39. 
14.Hanák Jan1949reg. muži 50.-54. 
15.Urban Jaroslav1943reg. muži 54.N 
16.Hampejs Tomáš1984reg. muži 55.-70. 
17.Salmon Ivan1961reg. muži 55.-70. 
Krajská soutěž 2.třídy sk.A
Sokol Rudná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýdl Miloš1974kraj. muži 161-200 
2.Cacek Tomáš1987kraj. muži 161-200 
3.Barcal Petr1966kraj. muži 201-250 
4.Hluchý Marek1989reg. muži 21-31 
5.Jelínek Vladimír1964reg. muži 41-50 
6.Nágr Pavel1966reg. muži 41-50 
7.Plecitý Lukáš1988reg. muži 50,5 
8.Mitáš Josef1987reg. muži 80,5 
9.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 90,5 
10.Wimmerová Lucie1975reg. muži 90,5 
11.Charvát Vojtěch1951reg. muži 101-110 
12.Sloup Jiří1966reg. muži 101-110 
13.Šenbauer Jiří1958reg. muži 101-110 
14.Požárský Josef1943reg. muži 111-120 
15.Foltyn Jiří1985reg. muži 120,5 
16.Bachor Jan1983reg. muži 130,5 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Selement Jaroslav1967reg. muži 21-31 
2.Kilian Vít1989reg. muži 21-31 
3.Zamazal Pavel1962reg. muži 32-40 
4.Skoupil Lukáš1984reg. muži 71-80 
5.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 71-80 
6.Doležal Tomáš1988reg. muži 71-80 
7.Šimek Josef1959reg. muži 100,5 
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krous Martin1970reg. muži 41-50 
2.Chaloupka Mikuláš2005reg. muži 61-70 
3.Vojna Daniel2004reg. muži 71-80 
4.Cimrmanová Eliška2002reg. muži 81-90 
5.Archmann Jiří1992reg. muži 91-100 
6.Mikulík Martin1999reg. muži 121-140 
7.Albrecht Karel2004reg. muži 141-158 
8.Bláha Matěj2003reg. muži 141-158 
9.Hýžová Denisa2006reg. muži 141-158 
10.Bratičák Štěpán2005reg. muži 141-158 
11.Bratičák Matěj2001reg. muži 158,5 
12.Jindrák Miroslav2006reg. muži 158,5 
13.Koubík Jakub2006reg. muži 158,5 
14.Koubík David2003reg. muži 158,5 
15.Křiváček Jakub2005reg. muži 158,5 
16.Mikeš Miloslav2006reg. muži 158,5 
17.Činčura Matyáš2003reg. muži 158,5 
18.Plachý Josef1947reg. muži 60,5 
TJ Slavoj Obecnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herink Jan1993kraj. muži 201.-250. 
2.Steiner František1983kraj. muži 201.-250. 
3.Steiner Petr1971reg. muži 31.-50. 
4.Pilecký Jiří1978reg. muži 31.-50. 
5.Lukeš Tomáš1993reg. muži 31.-50. 
6.Král Pavel1970reg. muži 50N 
7.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
8.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 71.-100. 
TJ Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šapovalov Jiří1955kraj. muži 161.- 200. 
2.Novák Tomáš1975kraj. muži 201.- 250. 
3.Mrázek Jindřich st.1972kraj. muži 201.- 250. 
4.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
5.Hájek Miroslav1975reg. muži 21.-50. 
6.Beránek Josef1958reg. muži 51.-100. 
7.Polášek Milan1952reg. muži 51.-100. 
8.Vitner Radim1976reg. muži 51.-100. 
9.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 100,5 
10.Vitner Kamil1983reg. muži 100,5 
11.Bečvář Miroslav1958reg. muži 101.-150. 
STC Slaný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Martin2005kraj. muži 161 - 200 
2.Sajdl Vladimír1960kraj. muži 200 N 
3.Vaktor Ivan1968kraj. muži 250 N 
4.Macák Petr1960reg. muži 20,5 
5.Bouška Jiří1948reg. muži 19 
6.Poláček Vladimír1953reg. muži 27 
7.Vajnar Luboš1988reg. muži 31 - 35 
8.Pánek Jan1968reg. muži 31 - 35 
9.Rampa Ladislav1950reg. muži 35,5 
10.Zýmová Pavla1971reg. muži 35,5 
11.Materna George1989reg. muži 41 - 50 
12.Jarolímek Jiří1942reg. muži 71 - 80 
13.Kulich Vladimír1963reg. muži 71 - 80 
14.Horský Jindřich1949reg. muži 90,5 
15.Řeháček Jiří2007reg. muži 101 - 110 
16.Vesecký David2006reg. muži 111 - 120 
17.Chadima Ondřej2005reg. muži 111 - 120 
18.Krček Adam2007reg. muži 121 - 140 
19.Štricová Niamh2002ČR ženy 59Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
KST Rakovník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krůta Václav1987kraj. muži 101.-130. 
2.Brabec Stanislav1962kraj. muži 131.-160. 
3.Adamczuk Jan2002kraj. muži 161.-200. 
4.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
5.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 161.-200. 
6.Rezek Jan1985kraj. muži 161.-200. 
7.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
8.Cír Radek1975kraj. muži 201.-250. 
9.Froněk Petr1961reg. muži 21.-50. 
10.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
11.Pisárová Kateřina2006reg. muži 50,5N 
12.Lepka Martin ml.1992reg. muži 51.-100. 
13.Brabcová Alžběta1990reg. muži 289,5N 
14.Fabinger Vít1978reg. muži 289,5N 
15.Fojtík Jiří1956reg. muži 289,5N 
16.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 289,5N 
TJ Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975kraj. muži 201-250 
2.Krejčí Tomáš1989reg. muži 31-35 
3.Řezníček Lukáš1993reg. muži 36-40 
4.Lafek Dominik2002reg. muži 71-80 
5.Stolz Daniel1974reg. muži 50,5 
6.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 121-140 
7.Sláma Jan1951reg. muži 121-140 
8.Táborský Oldřich1959reg. muži 121-140 
9.Herda Adam2005reg. muži 158,5 
10.Gallat David2004reg. muži 158,5 
11.Elger Radek2004reg. muži 158,5 
12.Štěpán Pavel1954reg. muži 158,5 
Sokol Nižbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Milan1973kraj. muži 71-100 
2.Rujder David1971kraj. muži 201-250 
3.Šturc Jaroslav1964kraj. muži 201-250 
4.Rákosník Petr1961kraj. muži 201-250 
5.Pech Jan1968reg. muži 41-50 
6.Šmíd Miroslav1954reg. muži 41-50 
7.Sedmík Zdeněk1980reg. muži 66-80 
8.Dvořák Jan1963reg. muži 66-80 
9.Hakl Petr1969reg. muži 66-80 
10.Homolka Tomáš1972reg. muži 81-100N 
TJ Sokol Stochov Honice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Jaroslav1960reg. muži 24 
2.Velc Tomáš1991reg. muži 28 
3.Janoušek Zdeněk1960reg. muži 41-50 
4.Fencl Petr1964reg. muži 51-60 
5.Žák Roman1980reg. muži 41-50 
6.Hudeček Josef1968reg. muži 101-110 
7.Gniewek Michal1975reg. muži 121-140 
8.Krob Pavel1969reg. muži 140,5 
TTC Kladno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Petr1970kraj. muži 71-100 
2.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
3.Jedlička Stanislav1959reg. muži 22 
4.Lážnovský Jiří1959reg. muži 23 
5.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
6.Tuček Miroslav1963reg. muži 51-60 
7.Bílý Tomáš1978reg. muži 51-60 
8.Pachman Tomáš1967reg. muži 61-70 
9.Coubal Václav1993reg. muži 71-80 
10.Horbaj Dušan1980reg. muži 81-90 
Sokol Lány B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Milan1964kraj. muži 161-200 
2.Hrbek Jiří1960kraj. muži 161-200 
3.Trpák Radek1972reg. muži 21-50 
4.Spiegl Richard1963reg. muži 50,5 
5.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-50 
6.Szabo Jiří1974reg. muži 50,5 
7.Běloušek David1999reg. muži 51-100 
8.Kosár Ernest1961reg. muži 101-150 
9.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
10.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
11.Moravcová Alena2001reg. muži 101-150 
Krajská soutěž 2.třídy sk.B
TJ Sokol Mníšek pod Brdy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drbohlav Marek1970kraj. muži 201-250 
2.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 250N 
3.Stacho Libor1966reg. muži 21-31 
4.Macháček Pavel st.1963reg. muži 21-31 
5.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
6.Freisleben Radek1984reg. muži 50,5 
7.Tůma Martin1982reg. muži 51-60 
8.Horák Ondřej1990reg. muži 81-90 
TJ Spartak Rožmitál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 71. - 100. 
2.Křivánek Aleš1990reg. muži 31.-50. 
3.Silavecký Ladislav1974reg. muži 31.-50. 
4.Štefan Radko1968reg. muži 31.-50. 
5.Eisenreich Lukáš1982reg. muži 31.-50. 
6.Zajíček Michal1976reg. muži 31.-50. 
7.Zvelebil Miloš ml.1976reg. muži 31.-50. 
8.Hykl Václav1992reg. muži 51.-70. 
9.Hořejší Miroslav1948reg. muži 51.-70. 
10.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 70N 
11.Dropa Miloš1967reg. muži 71.-100. 
12.Drozen Jan1963reg. muži 71.-100. 
13.Bláha Jiří2001reg. muži 101.-129.Střídavý start z TTC Příbram
14.Silavecká Julie2004nez. muži Střídavý start z TTC Příbram
TJ Slavoj Obecnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 71.-100. 
2.Hála Pavel1977kraj. muži 161.-200. 
3.Tůma Radek1992kraj. muži 201.-250. 
4.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
5.Brabenec Václav1959reg. muži 70N 
6.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-129. 
7.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-129. 
8.Landsperská Michaela2004reg. muži 101.-129. 
TJ Sokol Králův Dvůr B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohdan Luděk1967kraj. muži 201-250 
2.Křikava Richard1994reg. muži 31-40 
3.Vrecion Jiří1999reg. muži 51-65 
4.Bielčik Miroslav1982reg. muži 66-80 
5.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 81-100 
6.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
7.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140 
8.Hlaváček Jan1976reg. muži 121-140N 
9.Hlávka Zdeněk1954reg. muži 141-160 
10.Junek Jan2003reg. muži 141-160N 
11.Hucek Filip2003reg. muži 141-160N 
12.Frýbert Petr1953reg. muži 161-167N 
13.Hošková Denisa1996ČR ženy 99 
14.Richterová Eva1957kraj. ženy 17-21 
15.Sobková Martina1988kraj. ženy 21N 
16.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 21N 
17.Molnár David2003kraj. sži 66 
18.Melenec Matěj2005kraj. mži 33 
19.Bielčik Ondřej2010kraj. mži 51 
20.Šrámek David1978reg. muži 41-50 
TJ Sokol Hudlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 71.-100. 
2.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161.-200. 
3.Drož Jan1965kraj. muži 250.N 
4.Lev Daniel1996reg. muži 31.-40. 
5.Lev Leoš1963reg. muži 41.-50. 
6.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
7.Sklenář David1981reg. muži 51.-65. 
8.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 81.-100. 
9.Dvořák Kamil1980reg. muži 81.-100. 
10.Nový Oto1961reg. muži 101.-120. 
11.Bartůněk David1998reg. muži 101.-120. 
12.Štanc Ota1969reg. muži 101.-120. 
TJ Sokol Hořovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Josef1962kraj. muži 100N 
2.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
3.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 66-80 
4.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 81-100N 
5.Špička Jiří1958reg. mži 81-100N 
6.Kozel Rudolf1959reg. muži 81.-100.N 
7.Rataj Miloš1976nez.  
8.Nykl Zdeněk1999nez.  
9.Koros Pavel1981kraj. muži 101-130 
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Václav1989kraj. muži 201.-250. 
2.Škrabal Radek1987reg. muži 21.-30. 
3.Kubát Pavel1954reg. muži 30N 
4.Škrabal Jaroslav1961reg. muži 31.-50. 
5.Ondráček Oldřich1987reg. muži 50N 
6.Moravec Patrik1977reg. muži 50N 
7.Ječmen Jaroslav1962reg. muži 50N 
8.Vinš Karel1956reg. muži 51.-70. 
9.Čížek Radek1986reg. muži 51.-70. 
10.Čepelák Miroslav1981reg. muži 100N 
11.Švec Ladislav1989reg. muži 129N 
12.Šmejkal Pavel1999reg. muži 129N 
13.Kosová Magdalena2005kraj. ženy 29.-31. 
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Petr1970kraj. muži 201.-250. 
2.Roztočil Jiří1961reg. muži 41.-50.N 
3.Kunc Jaroslav1969reg. muži 51.-65. 
4.Müller Jiří1976reg. muži 51.-65. 
5.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
6.Křemen Josef1973reg. muži 51.-65. 
7.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
8.Svoboda Jaromír1973reg. muži 66.-80. 
9.Spousta Jan1967reg. muži 66.-80. 
10.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
11.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
12.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
13.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120. 
14.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
15.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
TTC Kladno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
2.Mikulejský Filip1999kraj. muži 201-250 
3.Prágr Lukáš1987reg. muži 15,5 
4.Procházka Ondřej1997reg. muži 36-40 
5.Rybička Jan1986reg. muži 41-50 
6.Hlobil Stanislav1974reg. muži 41-50 
7.Vospálek Miroslav1948reg. muži 51-60 
8.Jelínek Kryštof2002reg. muži 61-70 
9.Strejc Václav1969reg. muži 61-70 
10.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
11.Habrcetl Milan1968reg. muži 71-80 
12.Hlaváček Jan1952reg. muži 101-110 
13.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 140,5 
ST Benešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 131.-160. 
2.Šturc Jiří1989kraj. muži 161.-200. 
3.Betuštiak Petr1977kraj. muži 201.-250. 
4.Barta Ivan1977reg. muži 5. 
5.Plíšek Pavel2008reg. muži 164. 
6.Povolný Aleš1968reg. muži 22. 
7.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 4.Střídavý start z SKST Vlašim
SK Březnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haník Josef1961kraj. muži 161-200 
2.Šimek Jakub1994kraj. muži 201-250 
3.Soused Milan1970reg. muži 31-50 
4.Michal Radek1976reg. muži 31-50 
5.Petrovic Pavel1964reg. muži 31-50 
6.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
7.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
8.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
9.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 71-100 
10.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
11.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
12.Bubeníček Josef ml.1986reg. muži 71-100 
13.Haník Pavel1992reg. muži 101-129 
14.Sousedová Dominika2003reg. muži 101-129 
15.Sousedová Johana2005reg. muži 101-129 
16.Soused Daniel2004reg. muži 101-129 
17.Bubeníček Josef1964reg. muži 129N 
TJ Broumy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosa Martin1971reg. muži 31. - 40. 
2.Ulbrich Petr1981reg. muži 31. - 40. 
3.Mašek Josef1963reg. muži 41. - 50. 
4.Konopásek Miroslav1960reg. muži 66. - 80. 
5.Mašková Marie1997reg. muži 81. - 100. 
6.Vais Vladimír1956reg. muži 101. - 120. N 
7.Čermoch Jiří1964nez. muži  
8.Bláha Hynek2000reg. muži 31.-40.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Praskolesy, z.s.
Krajská soutěž 2.třídy sk.C
TJ Sokol Krchleby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sádlo Josef1973kraj. muži 131-160 
2.Břetenář Petr1961kraj. muži 201-250 
3.Jaroň Daniel2002kraj. muži 161-200 
4.Táborský Luboš1969reg. muži 21-30 
5.Táborský Štěpán1992reg. muži 31-50 
6.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
7.Špitálský Ladislav1962reg. muži 51-70 
8.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
9.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
10.Miškovský Josef1957reg. muži 101-150 
11.Kulhánek Vladimír1958reg. muži 101-150 
12.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
13.Líbal Matyáš2006reg. muži 151-200 
14.Jeník Jindřich2006reg. muži 151-200 
TJ AŠ Mladá Boleslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 31-40 
2.Pácha Robin1992kraj. muži 161-200 
3.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 201-250 
4.Niems Dušan1978kraj. muži 201-250 
5.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 N 
6.Havlík Vít2002reg. muži 51-60 N 
7.Shmatkov Taras1986reg. muži 51-60 N 
8.Botková Michaela2005reg. muži 61-80 
9.Janoušková Jitka1975reg. muži 61-80 
10.Botka Jan2001reg. muži 81-100 
11.Kupec Petr1977reg. muži 81-100 
12.Čeřovský Petr ml.1997nez.  
TTC Brandýs nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 201-250 
2.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 41-60 
3.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
4.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
5.Ivan Milan1964reg. muži 41-60 
6.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 61-80 
7.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
8.Vošahlík Radek1976reg. muži 61-80 
9.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
10.Šumelda Alan1990reg. muži 121-140 
11.Svoboda Milan1999reg. muži 141-160 
12.Hnízdil Tomáš ml.2006reg. mži 101-120NStřídavý start z TTC Brandýs n.L, spolek
TTC Bělá pod Bezdězem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131 - 160 
2.Slobodzian Jakub1989reg. muži 31-40 
3.Grill Josef1967reg. muži 31-40 
4.Blecha David1997reg. muži 41-50 
5.Balcar Jaromír1947reg. muži 31-40 N 
6.Krucký Milan1977reg. muži 41-50 
7.Postelt Vladimír1967reg. muži 51-60 
8.Kaňka Jakub1987reg. muži 51-60 
9.Elstner Lukáš1988reg. muži 51-60 N 
10.Vokoun Petr1969reg. muži 61-80 
11.Dufek Martin1964reg. muži 81-100 
12.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121-150 
13.Blecha Lubomír1971reg. muži 121-150 N 
14.Kaňka Luděk ml.1990nez. muži N 
SK Viktorie Ořech A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáčník Martin1989kraj. muži 201.-250 
2.Krasničan Jaroslav1977reg. muži 21.-31. 
3.Skřivánek Jiří1973reg. muži 21.-31. 
4.Škoda Jiří1992reg. muži 50,5. 
5.Novák Marek1996reg. muži 21.-31. 
6.Matoušek Michal1982reg. muži 61.-70. 
7.Vávra Aleš1998reg. muži 61.-70. 
8.Veverka Jan1997reg. muži 61.-70. 
9.Krolop David1991reg. muži 61.-70. 
10.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 70,5. 
11.Matoušek Tomáš1985reg. muži 71.-80. 
12.Pavlín Jiří1962reg. muži 71.-80. 
13.Píš Daniel1969reg. muži 71.-80. 
14.Redlich Michal2003reg. muži 81.-90.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
15.Jambor Václav1945reg. muži 110.5 
16.Blažek Jiří1994reg. muži 110.5 
17.Bulín Zdeněk1972reg. muži 111.-120. 
18.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111.-120. 
19.Zacharda Aleš1972reg. muži 111.-120. 
20.Fürst Mirko1946reg. muži 120,5 
21.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5 
22.Novák Tomáš1968reg. muži 130,5 
TJ Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubín Pavel1974kraj. muži 161.-200. 
2.Kulíšek Milan1966kraj. muži 201.-250. 
3.Moulis Pavel1968kraj. muži 201.-250. 
4.Růžička Zdeněk1959kraj. muži 201.-250. 
5.Bíba Jaroslav1951reg. muži 19.-30. 
6.Urban Milan1961reg. muži 31.-39. 
7.Chalupa Josef1964reg. muži 40.-49. 
8.Novák Aleš1975reg. muži 40.-49. 
9.Primáč Vojtěch2002reg. muži 40.-49. 
SK Městec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloz Daniel1989kraj. muži 201. - 250. 
2.Procházka Roman1979reg. muži 30,5 
3.Regimon Tomáš1996reg. muži 31.-50. 
4.Šmidrkal Dobroslav1964reg. muži 31.-50. 
5.Kubánek Josef1961reg. muži 31. - 50. 
6.Plaček Jiří1987reg. muži 31.-50. 
7.Vaníček Miroslav1965reg. muži 71. - 100. 
8.Vaníček Martin1998reg. muži 71. - 100. 
9.Dvořák Pavel1975reg. muži 71. - 100. 
10.Jansta Josef1959reg. muži 71. - 100. 
11.Haken Jaroslav1950reg. muži 101. - 150. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beniš Ondřej1990reg. muži 21.-30. 
2.Dusil Petr1999reg. muži 21.-30. 
3.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
4.Knobloch Pavel1989reg. muži 31.-40. 
5.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51.-60. 
6.Mareš Jan1983reg. muži 51.-60. 
7.Kracman Martin1973reg. muži 51.-60. 
8.Pleticha Vladimír1973reg. muži 51.-60.N 
9.Koloc Jaroslav1979nez. muži  
10.Stránský Matyáš2006reg. muži 121.-150.N 
TJ Sokol Kutná Hora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972kraj. muži 131.-160. 
2.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20 
3.Liberský Karel1974reg. muži 20.N 
4.Kořínek Milan1976reg. muži 30.N 
5.Růžička Dušan1972reg. muži 30.N 
6.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 51.-60. 
7.Kolman Leon2003reg. muži 81.-90. 
8.Křenovský Štěpán2003reg. muži 101.-120. 
9.Šibravová Kristýna1999reg. muži 121.-142 
10.Faltín Antonín1955nez. muži  
TJ Sokol Čáslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koždoň Roman1981kraj. muži 161-200 
2.Sosnovec Martin1973kraj. muži 161-200 
3.Hrobař Jaroslav1965kraj. muži 201-250 
4.Lövl Jan1984reg. muži 11-15 
5.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
6.Zikmunda Zdeněk1962reg. muži 31-40 
7.Hatala Peter1963reg. muži 51-60 
8.Líska Filip2001reg. muži 51-60 
9.Petržílka Ondřej1998reg. muži 61-70 
10.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
TJ Neratovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 16.-18. 
2.Čuba Milan1965reg. muži 19.-30. 
3.Jelínek Pavel1977reg. muži 19.-30. 
4.Válek Zdeněk1974reg. muži 19.-30. 
5.Brodský Miroslav1968reg. muži 19.-30. 
6.Weisser Petr1984reg. muži 19.-30. 
7.Kočiš Ludovít1970reg. muži 30.N 
8.Košatý Jan1985reg. muži 31.-39. 
9.Němeček Jakub1989reg. muži 31.-39. 
10.Hanák Jan1949reg. muži 50.-54. 
11.Čubová Jana1988reg. muži 54.N 
12.Hampejs Tomáš1984reg. muži 55.-70. 
13.Salmon Ivan1961reg. muži 55.-70. 
14.Klouček Milan1957reg. muži 71.-78. 
15.Guth Michael1999reg. muži 79.-99. 
16.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 79.-99. 
17.Novák Jiří1969reg. muži 100.-107. 
18.Janda Filip2000nez.  
Sokol Dolní Beřkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974kraj. muži 161.-200. 
2.Hrdý Radek1995reg. muži 13 
3.Hrdý Miroslav1967reg. muži 16.-18. 
4.Halama Jiří1963reg. muži 31.-39. 
5.Vaněk Antonín1964reg. muži 19.-30. 
6.Papež Miloslav1989reg. muži 31.39. 
7.Holina Josef1941reg. muži 71.-78. 
8.Šimon Vladimír1952reg. muži 79.-99. 
9.Borecká Světluška1948reg. muži 71.-78. 
10.Danaj Milan1945reg. muži 79.-99. 
11.Hollein Martin1972reg. muži 79.-99. 
12.Raček Jan1950reg. muži 79.-99. 
13.Brauner Josef1941reg. muži 99.N 
14.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.N 
Krajská soutěž 2.třídy sk.D
TTC Žehuň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel ml.1985reg. muži 21-30 
2.Kvasnička Jan1987reg. muži 31-50 
3.Bečvářová Michaela1996reg. muži 31-50 
4.Šmíd Ondřej1984reg. muži 51-70 
5.Jiroudek Milan1986reg. muži 31-50 
6.Adamčík Petr1952reg. muži 71-100 
7.Vondruška Libor1954reg. muži 101-150 
8.Kocner Petr1959reg. muži 151-200 
9.Pivný Aleš1986reg. muži 151-200 
10.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 101.-130.Střídavý start z KST Týnec nad Labem
TJ Sadská C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 131-160 
2.Motl Milan1975kraj. muži 201-250 
3.Kurel David1982reg. muži 15,5N 
4.Martin Petr1980reg. muži 16-20 
5.Špinar Rostislav1979reg. muži 21-30 
6.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
7.Fedačka Michal1976reg. muži 21-30 
8.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
9.Sláčal Pavel2004reg. muži 51-70 
10.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
11.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 51-70 
12.Dědek Martin1972reg. muži 71-100 
13.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
14.Žežule Ondřej2002reg. muži 71-100 
TJ Sokol Starkoč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čakovský Milan st.1971reg. muži 16.-20. 
2.Janeček Martin1979reg. muži 16.-20. 
3.Čakovský Michal1991reg. muži 21.-30. 
4.Štefl Václav1979reg. muži 21.-30. 
5.Palát Dominik1998reg. muži 51.-60. 
6.Kozák Pavel1968reg. muži 61.-70. 
7.Čakovský Karel1947reg. muži nezařazen 
8.Novák Vladimír1948reg. muži nezařazen 
9.Palát Jiří1963reg. muži nezařazen 
TTC Říčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stárek Karel st.1956kraj. muži 201-250 
2.Uksa Tomáš1971kraj. muži 250 N 
3.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
4.Votruba Pavel1974reg. muži 61-80 
5.Černý Roman1980reg. muži 41-60 N 
6.Stárek Karel ml.1979reg. muži 61-80 
7.Míka Petr1965reg. muži 61-80 
8.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
9.Stárek Martin1983reg. muži 81-100 
10.Pígl Tomáš1982reg. muži 81-100 
11.Vitvar Milan1973reg. muži 101-120 
12.Doskočil Jan1974reg. muži 161-180 
13.Voráč Jiří1982reg. muži 31-40 
TJ Lokomotiva Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyncl Miloslav1960reg. muži 16-20 
2.Piroutek Květoslav1957reg. muži 16-20 
3.Třešňák Josef1970reg. muži 21-30 
4.Hájek Zdeněk1974reg. muži 51-70 
5.Malý Libor1960reg. muži 51-70 
6.Šimek Jiří1958reg. muži 51-70 
7.Kokojan Tomáš1966reg. muži 51-70 
8.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
9.Sobotka Jiří1958reg. muži 71-100 
10.Stejskal Tomáš2002reg. muži 71-100 
11.Hendrych Roman1973reg. muži 71-100 
12.Mucha Lubomír1953reg. muži 71-100 
13.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
14.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
15.Mlejnek Antonín2005reg. muži 151-200 
16.Rufer Vladislav1939reg. muži 151-200 
17.Mlejnek Antonín st.1951reg. muži 201-250 
18.Hájek Lukáš2005reg. muži 201-250 
TJ Sokol Velký Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrich Radek1973kraj. muži 131-160 
2.Mošna Petr1966kraj. muži 201-250 
3.Moravec Stanislav1971kraj. muži 201-250 
4.Lhoták Lubor1978reg. muži 21-40 
5.Vendl Jakub1985reg. muži 21-40 
6.Svoboda Pavel1976reg. muži 21-40 
7.Svoboda Karel1945reg. muži 21-40 
8.Čebiš Luboš1973reg. muži 41-70 
9.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 
10.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 41-70 
11.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
12.Novotný Karel1956reg. muži 71-100 
13.Buriánek Daniel2000reg. muži 41.-70.Střídavý start z KST Týnec nad Labem
TJ Spartak Čelákovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1965kraj. muži 131-160 
2.Iglo Leypold Matěj1979kraj. muži 160N 
3.Dražinovský Tomáš1983kraj. muži 161-200 
4.Mlejnek Jiří1977reg. muži 31-40 
5.Bodlák Jan1972reg. muži 41-60 
6.Duška Rudolf1957reg. muži 61-80 
7.Míchal Jiří1967reg. muži 61-80 
8.Dlouhý Martin1971reg. muži 61-80 
9.Duška Daniel1982reg. muži 81-100 
10.Pavlišák Jan1965reg. muži 81-100 
11.Ulip Miloslav1949reg. muži 81-100 
12.Bárta Jan1991reg. muži 121-140 
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka Tomáš1976kraj. muži 161-200 
2.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 201-250 
3.Weishaupt Robert1980reg. muži 41-60 
4.Slunéčko Radek1971reg. muži 41-60 
5.Poláček Petr1972reg. muži 41-60 
6.Dvořák Jan1971reg. muži 41-60 
7.Hataš Martin1963reg. muži 41-60 
8.Ondráček Evžen1973reg. muži 41-60 
9.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
10.Havazík Roman1971reg. muži 61-80 
11.Horálek Jiří1966reg. muži 61-80 
12.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
13.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 61-80 
TJ Sokol Kutná Hora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štus Radek1977kraj. muži 101.-130. 
2.Vala Martin1976kraj. muži 101.-130. 
3.Švarc Ondřej1996kraj. muži 161.-200 
4.Majer Pavel1953kraj. muži 200.N 
5.Beňuš Petr1976reg. muži 21.-30. 
6.Dusil Filip2000reg. muži 41.-50. 
7.Veselý Jan2001reg. muži 121.-142 
8.Sytař Dan2001reg. muži 121.-142 
9.Tivodar Michal1964nez. muži  
TJ Sokol Čáslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2000reg. muži 21-30 
2.Mucha Ondřej1974reg. muži 21-30 
3.Cikán Michal1989reg. muži 21-30 
4.Vančura Filip1987reg. muži 30N 
5.Cyrus Miroslav1979reg. muži 31-40 
6.Širák Daniel1972reg. muži 41-50 
7.Stínil Václav1950reg. muži 41-50 
8.Mundil Robert1988reg. muži 51-60 
9.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 51-60 
10.Lísková Kateřina1976reg. muži 70 N 
ST Benešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zrcek Miroslav1952reg. muži 11. 
2.Váňa Miroslav1951reg. muži 14. 
3.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 30. 
4.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 33. 
5.Hausenblas Jakub1997reg. muži 38. 
6.Žydyk Roman1996reg. muži 48. 
7.Košař Pavel1952reg. muži 52. 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Petr1978kraj. muži 201-250 
2.Čihák Milan1964kraj. muži 201-250 
3.Burda Roman1972reg. muži 21-40 
4.Vacek Miroslav1960reg. muži 21-40 
5.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
6.Čihák Jaroslav1952reg. muži 41-70 
7.Pak Viktor1953reg. muži 41-70 
8.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
9.Moravec Václav1963reg. muži 71-100 
10.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
Český pohár
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 71.-100. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 101.-130. 
3.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 131.-160. 
4.Bříška Jan1991kraj. muži 161.-200. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
6.Horsák Oldřich1960reg. muži 41.-50. 
7.Čuban Jiří1954reg. muži 51.-60. 
8.Soumar Vladimír1960reg. muži 61.-80. 
9.Potměšil Pavel1962reg. muži 81.-100. 
10.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100.N 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 101.-120. 
12.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
13.Bernát Jan2004reg. muži 121.-150. 
14.Veselý Martin2004reg. muži 121.-150. 
15.Veselý Michal2007reg. mži 4. 
16.Falta Michal2004reg. sži 10. 
17.Hošek Petr2004reg. sži 15. 
18.Novák Václav2003reg. sži 9. 
19.Odnoha Václav2006reg. mži 7. 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 30N 
2.Kyncl Jiří1983kraj. muži 51-70 
3.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51-70 
4.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101-130 
5.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
6.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 131-160 
7.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
8.Špinar Rostislav1979reg. muži 21-30 
9.Fedačka Michal1976reg. muži 21-30 
10.Sláčal Pavel2004reg. muži 51-70 
11.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
12.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 51-70 
13.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
14.Dědek Martin1972reg. muži 71-100 
15.Čvančara Martin1991reg. muži 101-150 
TJ Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melíšek Roman1979kraj. muži 51-70 
2.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
3.Beran Martin1975kraj. muži 101-130 
4.Motl Milan1975kraj. muži 201-250 
5.Kurel David1982reg. muži 15,5N 
6.Martin Petr1980reg. muži 16-20 
7.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
8.Žežule Ondřej2002reg. muži 71-100 
9.Neubauer Lukáš1973reg. muži 101-150 
10.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 101-150 
11.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 201-250 
12.Žežule Pavel1976reg. muži 201-250 
13.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 251-300 
14.Spilková Ivana1987reg. muži nezařazen 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cholínský Jan1965kraj. muži 10.N. 
2.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 51-70 
3.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
4.Brožek Michal1992kraj. muži 101-130 
5.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
6.Moravec Milan1964kraj. muži 161-200 
7.Hrbek Jiří1960kraj. muži 161-200 
8.Černý Martin2005kraj. muži 161 - 200Střídavý start z Stolní tenis club Slaný, z.s.
9.Běloušek David1999reg. muži 51-100 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
2.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
3.Přibík Jan1974kraj. muži 101.-130. 
4.Krůta Václav1987kraj. muži 101.-130. 
5.Vlček Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
6.Brabec Stanislav1962kraj. muži 131.-160. 
7.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
8.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
9.Adamczuk Jan2002kraj. muži 161.-200. 
10.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 161.-200. 
11.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
12.Rezek Jan1985kraj. muži 161.-200. 
13.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
14.Cír Radek1975kraj. muži 201.-250. 
15.Froněk Petr1961reg. muži 21.-50. 
16.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
17.Pisárová Kateřina2006reg. muži 50,5N 
18.Lepka Martin ml.1992reg. muži 51.-100. 
Sportovní klub Chraštice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Roman1985reg. muži 52. 
2.Vopat Lubor1960reg. muži 61. 
3.Němec Václav1981reg. muži 70.N 
4.Voska Lukáš1988reg. muži 77. 
5.Burian Josef1970reg. muži 111. 
6.Zloch Petr1985nez.  
7.Macoun Jakub2000nez.  
Tělocvičná jednota Sokol Rudná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýdl Miloš1974kraj. muži 161-200 
2.Cacek Tomáš1987kraj. muži 161-200 
3.Barcal Petr1966kraj. muži 201-250 
4.Hluchý Marek1989reg. muži 21-31 
5.Nágr Pavel1966reg. muži 41-50 
6.Jelínek Vladimír1964reg. muži 41-50 
7.Plecitý Lukáš1988reg. muži 50,5 
8.Mitáš Josef1987reg. muži 80,5 
TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 71.-100. 
2.Hála Pavel1977kraj. muži 161.-200. 
3.Tůma Radek1992kraj. muži 201.-250. 
4.Steiner František1983kraj. muži 201.-250. 
5.Herink Jan1993kraj. muži 201.-250. 
6.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
7.Steiner Petr1971reg. muži 31.-50. 
8.Lukeš Tomáš1993reg. muži 31.-50. 
9.Pilecký Jiří1978reg. muži 31.-50. 
10.Král Pavel1970reg. muži 50N 
11.Brabenec Václav1959reg. muži 70N 
12.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
13.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 71.-100. 
14.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-129. 
15.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-129. 
16.Landsperská Michaela2004reg. muži 101.-129. 
Stolní tenis Benešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 131.-160. 
2.Šturc Jiří1989kraj. muži 161.-200. 
3.Betuštiak Petr1977kraj. muži 201.-250. 
4.Barta Ivan1977reg. muži 5. 
5.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 4.Střídavý start z SKST Vlašim
Stolní tenis Benešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zrcek Miroslav1952reg. muži 11. 
2.Váňa Miroslav1951reg. muži 14. 
3.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 30. 
4.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 33. 
5.Žydyk Roman1996reg. muži 48. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS