Soupisky
Divize
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varga Mario1995kraj. muži 71-80Ncizinec 
2.Peterka Ondřej1994kraj. muži 81-90 
3.Bíla Jindřich1980kraj. muži 91-100N 
4.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 141-150 
5.Filák Tomáš1988kraj. muži 101-110 
6.Netolička Lubomír1971kraj. muži 211-220 
7.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 231-240 
8.Veber Marek1973reg. muži 50N 
9.Striegler Tomáš1982reg. muži 61.-65. 
10.Frühauf Michael1990reg. muži 71-75 
11.Lehocký Vojtěch2000reg. muži 111-120 
12.Kim Olga1994ČR ženy 40Ncizinec 
13.Himal Tomáš1999kraj. muži 191-200Střídavý start z TJ Jevišovka
14.Slavíček Martin2001kraj. muži 111-120Střídavý start z TJ Holásky
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jaroslav1983kraj. muži 61-70 
2.Vybíral Pavel1972kraj. muži 61-70 
3.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
4.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 71.-80. 
5.Vybíral Matouš2001kraj. muži 111-120 
6.Andorko Pavel1994kraj. muži 131.-140. 
7.Nechvátal Petr1982kraj. muži 161-170 
8.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
9.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
10.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 181.-190. 
11.Ondra Milan1970kraj. muži 231.-240. 
12.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 241-250 
SK Slatina - Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vojtěch1989kraj. muži 51 - 60 
2.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 51 - 60N 
3.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 71 - 80 
4.Kuča Jan1986kraj. muži 71 - 80 
5.Orság David1978kraj. muži 81 - 90 
6.Kozel Petr1981reg. muži 101 -110 
7.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 111 - 120 
8.Křeček Michal1978reg. muži 121 - 130 
9.Polívka Ondřej2001kraj. muži 111-120NStřídavý start z KST Blansko, z.s.
SK Slatina - Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Traxler Jan1985kraj. muži 91 - 100 
2.Fila Martin1991kraj. muži 101 - 110 
3.Táborský Jindřich1956kraj. muži 151 - 160 
4.Tupec Pavel1978kraj. muži 151 - 160 
5.Třináctý Richard1976kraj. muži 161 170 
6.Tůma Pavel1969reg. muži 71 - 80 
7.Halický David2000reg. muži 81- 90 
8.Holčik Petr1963reg. muži 81 - 90 
9.Smílek Zdeněk1988reg. muži 111 - 120 
10.Konečný Rostislav1968reg. muži 121 130 
SKST Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brhel Štěpán2006kraj. muži 41-50 
2.Svoboda Petr2002kraj. muži 41-50 
3.Podrazil David2001kraj. muži 61-70 N 
4.Buriánek Patrik1993kraj. muži 121-130 
5.Hašlík Jakub1996kraj. muži 101-110 
6.Trgo Miloš1986kraj. muži 131-140cizinec 
7.Melichar Libor1976kraj. muži 131-140 
8.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 131-140 N 
9.Veselý Jan1993kraj. muži 141-150 
10.Lorenc David2002kraj. muži 181-190 
11.Kosík Tomáš1975kraj. muži 211-220 
12.Šebesta Štefan1951kraj. muži 241-250Ncizinec 
13.Brhel Richard1965reg. muži 19 
14.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
15.Kraus Jan1995reg. muži 81-90 
TTC Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
2.Kozubík Pavel1994kraj. muži 51-60N 
3.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
4.Novák Martin1965kraj. muži 101-110 
5.Pavelka Jakub1991kraj. muži 121-130 
6.Šefr Filip1999kraj. muži 121-130N 
7.Sirbu Jakub1983kraj. muži 141-150 
8.Mergenthalová Petra1992kraj. muži 151-160N 
9.Střítežský Roman1969kraj. muži 171-180 
10.Tureček Petr1983kraj. muži 191-200N 
11.Schwarz Milan1982kraj. muži 241-250 
12.Chmelík Daniel1970reg. muži 61-70 
13.Skála Richard1969reg. muži 81-90N 
14.Barč Andrej1997reg. muži 91-100cizinec 
15.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
16.Tesař Jiří1944reg. muži 101-110 
17.Bušek Vladimír1957reg. muži 111-120 
18.Proks Ivo1951reg. muži 131-140 
19.Šiške Miloslav1950reg. muži 141-150 
20.Oškrdal Jan2002reg. muži 181-190 
21.Herman Jaroslav2001reg. muži 181-190 
22.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 181-190N 
TJ Sokol Vracov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Vít1975kraj. muži 61 - 70 
2.Vašíček Pavel1970kraj. muži 61 - 70 
3.Nikl Pavel1967kraj. muži 81 - 90 
4.Trcala Michal1991kraj. muži 111 - 120 
5.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 121 - 130 
6.Rachunek Martin1997kraj. muži 181 - 190 
7.Koutný František1962kraj. muži 201 - 210 
8.Trcala Miroslav1965kraj. muži 231 - 240 
9.Petrželka Tomáš1992reg. muži 81 - 90 
10.Studnička Ondřej1997reg. muži 81 - 90 
11.Vašík Michal1998reg. muži 101 - 110 
12.Boruta Vladislav1965reg. muži 111 - 120 
13.Šnajdr Michal1988reg. muži 161 - 170 
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Aleš1968kraj. muži 61-70 
2.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 91-100 
3.Mikuš Juraj1989kraj. muži 91-100cizinec 
4.Weiser Daniel1994kraj. muži 101-110 
5.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 141-150 
6.Hanák Petr1981kraj. muži 211-220 
7.Pernička Pavel1988kraj. muži 211-220 
8.Havránek Lukáš2002reg. muži 61-70 
9.Chlíbek David1988reg. muži 71-80 
10.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 71-80 
11.Burda Radim1995reg. muži 101-110 
12.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
Orel Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolbert David1986kraj. muži 61.-70. 
2.Záděra Luboš1972kraj. muži 91.-100. 
3.Pavlicová Renata1992kraj. muži 91.-100.N 
4.Pikula Radek1980kraj. muži 111.-120. 
5.Ertl Jakub1985kraj. muži 111.-120. 
6.Železný Ladislav1987kraj. muži 111.-120. N 
7.Novák Lukáš1988kraj. muži 121.-130. 
8.Vališ Petr1974kraj. muži 171.-180. 
9.Paták Zdeněk1981kraj. muži 171.-180. 
10.Záděra František1953kraj. muži 181.-190. 
11.Kolbert Radek1985kraj. muži 221.-230. 
12.Vašulín Karel1960reg. muži 47. N 
13.Křupala Vladislav1963reg. muži 46.-50. 
14.Záděra Kamil1981reg. muži 51.-60. 
TJ Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 41-50 
2.Mocek Jan1984kraj. muži 41-50 
3.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 51-60N 
4.Svoboda Aleš1996kraj. muži 51-60N 
5.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 121-130N 
6.Dočekal Petr1999kraj. muži 171-180 
7.Telecká Jana1980kraj. muži 221-230N 
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 41-50 
2.Laicman Petr1966kraj. muži 71-80 
3.Poledňa Martin1975kraj. muži 71-80 
4.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 101-110 
5.Herník Miloslav1956kraj. muži 101-110N 
6.Musil Ondřej1975kraj. muži 161-170 
7.Prachař Marek1970kraj. muži 171-180 
8.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 191-200 
9.Rakovický Milan1950reg. muži 51-60 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lučko Martin1983kraj. muži 71-80 
2.Fischer Karel1997kraj. muži 81-90 
3.Tůma Karel1999kraj. muži 111-120 
4.Černý Radek1997kraj. muži 111-120 
5.Juřík Adam1994kraj. muži 161-170 
6.Mišejka Lubomír ml.1983reg. muži 51-60 
7.Šenkýř Jiří1960reg. muži 61-70 
8.Mišejka Luboš1958reg. muži 61-70 
9.Sedláček Josef1984reg. muži 71-80 
10.Matějka Josef1948reg. muži 71-80 
11.Vašulka Pavel1984reg. muži 71-80 
12.Sekanina Jiří1995reg. muži 81-90 
Krajská soutěž I. třídy A
TJ Cemo Mokrá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paták Radek1968kraj. muži 151-160 
2.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 181-190 
3.Vojtěch Martin1973kraj. muži 191-200 
4.Vojtěch Tomáš1978kraj. muži 221-230 
5.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 221-230 
6.Škorpík Jan1986kraj. muži 231.-240. 
7.Levardi Robert1973reg. muži 51-60 
8.Rotrekl Michal1995reg. muži 61-70 
9.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 101-110 
10.Eliáš Stanislav1944reg. muži 101-110 
11.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
12.Paták Bohuslav1943reg. muži 141-150N 
TJ Sokol Bučovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháň David2002kraj. muži 161-170 
2.Bil Martin1990kraj. muži 211-220 
3.Dragan Tomáš1980reg. muži 35 
4.Spirit Michal1990reg. muži 37 
5.Rotrekl Martin1970reg. muži 83 
6.Plšek Ondřej1985reg. muži 100 
7.Kohoutek Radek1975reg. muži 103 
8.Vrána Michal1971reg. muži 110 
9.Skalický Jaroslav1965reg. muži 111 
10.Staněk Milan1980reg. muži 142 
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masařík Lukáš1988kraj. muži 71.-80. 
2.Hejdušek Ivan1962kraj. muži 131.-140. 
3.Busta Stanislav1985kraj. muži 141.-150. 
4.Kmoníček Pavel1977kraj. muži 151.-160. 
5.Frimmer Ján1958kraj. muži 241.-250. 
6.Holec Ondřej1983reg. muži 28. 
7.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 30. 
8.Hynšt Martin1970reg. muži 31. 
9.Götz Bořivoj1947reg. muži 68. 
10.Masařík Michal1987reg. muži 79. 
11.Hrabal Marek1995reg. muži 126. 
12.Hasala Petr1984reg. muži 133. 
13.Kalouda Miroslav1955reg. muži 140. 
14.Masařík David1984reg. muži 237. 
15.Fiala Jan1969reg. muži 247. 
Orel Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Libor1969kraj. muži 81-90 
2.Císarík Pavel1979kraj. muži 121-130 
3.Peška Ladislav1971kraj. muži 201-210 
4.Šlapanský Jan1982kraj. muži 221-230 
5.Klíma Miloš1968reg. muži 51-60 
6.Minstr Jan1952reg. muži 71-80 
7.Minster Roman1977reg. muži 91-100 
8.Chytka Tomáš1964reg. muži 121-130 
9.Absolín Karel2001reg. muži 261-270 
10.Dedek Daniel2003reg. muži 261-270 
11.Schlosser Jiří2003reg. muži 271-280 
12.Zeke Lukáš2003reg. muži 271-286 
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 161-170 
2.Vermouzek František1964kraj. muži 181-190 
3.Fučík Petr1984kraj. muži 191-200 
4.Smolík Milan1963kraj. muži 191-200N 
5.Jízdný Martin1986kraj. muži 221-230N 
6.Šťastný Pavel1979reg. muži 46-50 
7.Štěpánek Luděk1978reg. muži 61-70 
8.Štourač Milan1963reg. muži 61-70 
9.Šplíchal Jiří1963reg. muži 66-70N 
10.Doležal Jiří1959reg. muži 101-110N 
TJ Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Luboš1984kraj. muži 81-90 
2.Kutil Libor1998kraj. muži 141-150 
3.Cetkovský Martin1969kraj. muži 201-210 
4.Obalil Jiří1984kraj. muži 211-220 
5.Kutil Šimon1991reg. muži 30N 
6.Dvořák Leoš1962reg. muži 31-40 
7.Krátký Marek1990reg. muži 41-50 
8.Zouhar Aleš1969reg. muži 51-60 
9.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 76-100 
10.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 76-100 
11.Mikulášek Josef1975reg. muži 101-150 
12.Petlach Radek1991reg. muži 101-150 
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 81-90 
2.Navrátil Václav1966kraj. muži 121-130 
3.Kovář Jakub1983kraj. muži 201-210 
4.Baričák Marek1984reg. muži 6 
5.Kobolka Luboš1983kraj. muži 221-230 
6.Šmetka Miroslav1986reg. muži 17 
7.Müller Zdeněk st.1960reg. muži 30,5 
8.Procházka Miroslav1957reg. muži 36 
9.Šafařík Michal1988reg. muži 40 
10.Legner Karel1956reg. muži 61 
11.Novák Ivo1958reg. muži 64 
12.Machala Vítězslav1962reg. muži 65 
13.Sádlík Luděk1963reg. muži 107 
14.Reček Martin1973reg. muži 121 
Orel Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ertl Jakub1985kraj. muži 111.-120. 
2.Železný Ladislav1987kraj. muži 111.-120. N 
3.Novák Lukáš1988kraj. muži 121.-130. 
4.Vališ Petr1974kraj. muži 171.-180. 
5.Paták Zdeněk1981kraj. muži 171.-180. 
6.Záděra František1953kraj. muži 181.-190. 
7.Kolbert Radek1985kraj. muži 221.-230. 
8.Vašulín Karel1960reg. muži 47. N 
9.Křupala Vladislav1963reg. muži 46.-50. 
10.Záděra Kamil1981reg. muži 51.-60. 
11.Martinů Petr1967nez. muži  
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pačinek Jakub1986kraj. muži 91-100 
2.Křepela Radim1974kraj. muži 91-100 
3.Krása Petr ml.1995kraj. muži 141-150 
4.Těžký Pavel1970kraj. muži 171-180 
5.Suchý Petr1988kraj. muži 181-190 
6.Křepela Lubomír1973kraj. muži 201-210 
7.Krása Petr st.1970kraj. muži 231-240 
8.Svěrák Martin1985reg. muži 27N 
9.Křepela Zdeněk1982reg. muži 27N 
10.Sekanina Jan1963reg. muži 27N 
11.Illek Roman1963reg. muži 31-40 
TJ Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herník Miloslav1956kraj. muži 101-110N 
2.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 121-130N 
3.Musil Ondřej1975kraj. muži 161-170 
4.Prachař Marek1970kraj. muži 171-180 
5.Dočekal Petr1999kraj. muži 171-180 
6.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 191-200 
7.Telecká Jana1980kraj. muži 221-230N 
8.Rakovický Milan1950reg. muži 51-60 
9.Kvarda Lubomír1961reg. muži 61-70N 
10.Ryšavý Filip1988reg. muži 71-80 
11.Pavlíček Jan1974reg. muži 71-80 
12.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
13.Klecker Roman1977reg. muži 91-100N 
14.Novak Adam2001reg. muži 111-120 
15.Čech Jiří2001reg. muži 151-160 
16.Rygl Ondřej2000reg. muži 161-170 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polívka Ondřej2001kraj. muži 111-120N 
2.Petr Michal2002kraj. muži 151-160 
3.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 151-160 
4.Přikryl Jiří1977kraj. muži 151-160 
5.Voráč Pavel1977kraj. muži 161-170 
6.Procházka Ondřej1986kraj. muži 231-240N 
7.Bednář Josef2001kraj. muži 231-240N 
8.Konečný Štěpán1996reg. muži 27N 
9.Fiala Karel1978reg. muži 27N 
10.Zukal Aleš2002reg. muži 61-75 
11.Skoupý Michal2002reg. muži 101-150 
12.Svoboda Lukáš1981nez.  
13.Čák Pavel1977nez.  
14.Mikula Stanislav1964nez.  
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 141-150 
2.Hanák Petr1981kraj. muži 211-220 
3.Pernička Pavel1988kraj. muži 211-220 
4.Chlíbek David1988reg. muži 71-80 
5.Havránek Lukáš2002reg. muži 61-70 
6.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 71-80 
7.Burda Radim1995reg. muži 101-110 
8.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
9.Kucin Michal1991reg. muži 101-110 
10.Henáč Ladislav1986reg. muži 111-120N 
11.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 121-130 
12.Trávníček Rudolf1952reg. muži 121-130N 
Krajská soutěž I. třídy B
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 141-150 
2.Mikeska Michal1988kraj. muži 191-200 
3.Bohunský Rostislav1965kraj. muži 191-200N 
4.Salajka Milan1966kraj. muži 221-230 
5.Čechovský Václav1960kraj. muži 191-200N 
6.Král Jiří1969kraj. muži 221-230N 
7.Drábek Ivo1958kraj. muži 241-250N 
8.Vacenovský Pavel1970reg. muži 71-80 
9.Hřebačka Michal1988reg. muži 91-100N 
10.Stašek Lubomír1946reg. muži 131-140 
11.Schenel David1971reg. muži 141-150 
12.Kmeť Milan1958reg. muži 161-170 
13.Bursík Antonín1961reg. muži 201-210 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábo Ján1980kraj. muži 51-60 
2.Pelikán Jan1955kraj. muži 101-110 
3.Novotný Petr1985kraj. muži 131-140 
4.Galanda František1947kraj. muži 191-200 N 
5.Šmídek Roman1975kraj. muži 221-230 N 
6.Kubín Jiří1952reg. muži 81-90 
7.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 91-100 
8.Bezděkovský Jan1982reg. muži 91-100 nez 
9.Tatar Ivo1965reg. muži 101-110 
10.Hamadeh Nabil1948reg. muži 101-110 
11.Peňáz Stanislav1956reg. muži 101-110 
12.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 61. - 70. 
2.Baláž Branislav1975kraj. muži 91. - 100.cizinec 
3.Grufík Kamil1989kraj. muži 161. - 170. 
4.Kalivoda Petr1981kraj. muži 191. - 200. 
5.Wirth Imrich1977kraj. muži 181. - 190. N 
6.Polášek Zdenek1959kraj. muži 201. - 210. N 
7.Koníček Marek1978reg. muži 38. 
8.Sláma Miroslav1958reg. muži 48. 
9.Polášek Michal1984reg. muži 51. - 60. 
10.Němeček Radek2003reg. muži 121. - 130.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
11.Pfeffer Milan1958reg. muži 141. - 150. 
12.Polášek Miroslav1958reg. muži 141. - 150. 
13.Uher Lukáš1991reg. muži 161. - 170. 
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Petr1970kraj. muži 31-40 
2.Bartoš Milan1964kraj. muži 81-90N 
3.Slavíček Martin2001kraj. muži 111-120 
4.Javůrek Martin1986kraj. muži 121-130 
5.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 141-150N 
6.Babáková Radka1972kraj. muži 151-160N 
7.Vičík Oldřich1962kraj. muži 191-200 
8.Žilka Milan1963kraj. muži 221-230 
9.Škvařil Petr1997kraj. muži 231-240 
10.Vysloužil Jan1996reg. muži 61-70 
11.Klimeš René1966reg. muži 61-70N 
12.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
13.Rozman Michal1990reg. muži 81-90 
14.Mach Ondřej1984reg. muži 81-90 
SPIN Lednice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral David1993kraj. muži 91-100 N 
2.Zítka Patrik1988kraj. muži 111-120 N 
3.Bednařík Marcel1971reg. muži 27 
4.Pagáč Martin1982reg. muži 44cizinec 
5.Svoboda Michal1985reg. muži 50 
6.Baťka Stanislav1983reg. muži 51-60 
7.Bobrzyk David1975reg. muži 51-60 
8.Mikuš Josef1975reg. muži 61-70 
9.Šimon Peter1984reg. muži 61-70cizinec 
10.Zechmeister Jan1984reg. muži 91-100 
11.Hanák František1971reg. muži 101-110 N 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Matouš2001kraj. muži 111-120 
2.Andorko Pavel1994kraj. muži 131.-140. 
3.Nechvátal Petr1982kraj. muži 161-170 
4.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
5.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
6.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 181.-190. 
7.Hruška Petr1964kraj. muži 221.-230.N 
8.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 231.-240. 
9.Ondra Milan1970kraj. muži 231.-240. 
10.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 241-250 
11.Kazdera Pavel1955reg. muži 20. 
12.Musil Tomáš1989reg. muži 21. 
13.Goldmann Tomáš1977reg. muži 22. 
14.Mečl Zdeněk1960reg. muži 25N 
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966kraj. muži 151-160 
2.Himal Tomáš1999kraj. muži 191-200 
3.Konečný Jaroslav1974kraj. muži 191-200 
4.Zajíc René1973kraj. muži 201-210 
5.Pešek Oldřich1980reg. muži 42 
6.Švejda Alois1955reg. muži 61-70 
7.Vutov Ivan1971reg. muži 61-70N 
8.Hanák Zdeněk1963reg. muži 71-80 
9.Stibor Tomáš1975reg. muži 81-90 
10.Dobiáš Rudolf1963reg. muži 141-150 
11.Čepera Roman1979reg. muži 151-160 
12.Lehocký Vojtěch2000reg. muži 111-120Střídavý start z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
SKST Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašlík Jakub1996kraj. muži 101-110 
2.Trgo Miloš1986kraj. muži 131-140cizinec 
3.Melichar Libor1976kraj. muži 131-140 
4.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 131-140 N 
5.Veselý Jan1993kraj. muži 141-150 
6.Lorenc David2002kraj. muži 181-190 
7.Kosík Tomáš1975kraj. muži 211-220 
8.Šebesta Štefan1951kraj. muži 241-250Ncizinec 
9.Brhel Richard1965reg. muži 19 
10.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
11.Gallus Petr st.1971reg. muži 81-90 
12.Kraus Jan1995reg. muži 81-90 
13.Hlobil Albert1998reg. muži 101-110 
14.Zaťko Karel1984reg. muži 161-170 
15.Brhel Tomáš1988nez.  
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jan st.1973kraj. muži 91-100 
2.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 101-110 
3.Jamný Petr1976kraj. muži 111-120 
4.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 141-150 
5.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
6.Lanová Renata1969kraj. muži 231-240N 
7.Frolek Radek1995reg. muži 61-70 
8.Martinek Tomáš1982reg. muži 61-70 
9.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70N 
10.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
11.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 101-110 
12.Morávek Jindřich2007reg. muži 121-130 
13.Pukl Ondřej2004reg. muži 121-130 
14.Orel Eduard2005reg. muži 141-150 
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybár Dušan ml.1995kraj. muži 131-140cizinec 
2.Jakubčík Roman1991kraj. muži 161-170 
3.Šaur Ivo1964kraj. muži 171-180N 
4.Rybár Dušan st.1969kraj. muži 201-210cizinec 
5.Rančík Antonín1962reg. muži 71-80 
6.Lacho František1991reg. muži 81-90Ncizinec 
7.Kalivoda Martin1983reg. muži 91-100 
8.Bezucha Jan1962reg. muži 91-100 
9.Zlámal Martin1976reg. muži 131-140 
10.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 131-140 
11.Mikuš Martin2000reg. muži 181-190 
12.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
13.Šimáček Svatopluk1965nez. muži  
14.Juras Pavel2001kraj. muži 201-210Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
KST Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991kraj. muži 221-230 
2.Kapusta Ján1990kraj. muži 231-240cizinec 
3.Trávniček Boris1998reg. muži 33Hostování z SK Olšany
4.Trávníček Michal1995reg. muži 39 
5.Libánek Ondřej2001reg. muži 44 
6.Drápal Petr1966reg. muži 53 
7.Čakovský Jan1990reg. muži 89 
8.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 109 
9.Tauš Jaromír1985reg. muži 179 
10.Tichý Zdeněk1973reg. muži 181 
11.Drápal Metoděj2006reg. muži 299 
12.Beránek Pavel2002kraj. muži 150NStřídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mosnák Milan1988kraj. muži 111-120 
2.Šťavík Ondřej1982kraj. muži 111-120 
3.Mocek Milan1987kraj. muži 131-140 
4.Hřebačka Tomáš1966kraj. muži 151-160N 
5.Jangl Marek1981kraj. muži 171-180 
6.Vajbar Antonín1955kraj. muži 241-250N 
7.Kubík Josef1999reg. muži 28 
8.Charvát Vavřinec1963reg. muži 39. 
9.Soukal Jiří st.1966reg. muži 44 
10.Hoch Vítek2000reg. muži 48 
11.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
12.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 71-80 
13.Dufek Vladimír1960reg. muži 91-100 
Krajská soutěž II. třídy A
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980kraj. muži 171-180 
2.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 181-190 
3.Ječmínek Radek1964kraj. muži 211-220 
4.Robek Petr1968reg. muži 81-90 
5.Macek Ondřej1981reg. muži 101-110N 
6.Marcell Jan1962reg. muži 111-120 
7.Krajčovič Jozef1972reg. muži 131-140 
8.Vytřísal Karel1958reg. muži 161-170 
9.Bartoň Petr1963reg. muži 171-180 
10.Šindelář Pavel1958reg. muži 201-210 
11.Novak Adam2001reg. muži 111-120Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filák Tomáš1988kraj. muži 101-110 
2.Netolička Lubomír1971kraj. muži 211-220 
3.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 231-240 
4.Frühauf Michael1990reg. muži 71-75 
5.Striegler Tomáš1982reg. muži 61.-65. 
6.Kuchařík Pavel1964reg. muži 86-90 
7.Široký Pavel1980reg. muži 86-90 
8.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 86-90 
9.Stix Jiří1981reg. muži 86-90 
10.Švéda Bořivoj ml.1991reg. muži 86-90N 
11.Staněk Milan1958reg. muži 91-95 
12.Dohnal František2006reg. muži 101-110N 
13.Uhliar Libor1966reg. muži 101-110N 
14.Lehocký Vojtěch2000reg. muži 111-120 
15.Brzkovský Pavel1962reg. muži 111-120 
16.Makovický Michal1971reg. muži 121-130 
17.Lustig Adam2003reg. muži 131-140 
18.Továrek Jiří1972reg. muži 161-170 
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulíšek Karel1962kraj. muži 181-190 
2.Mráz David1980kraj. muži 201-210 
3.Jelínek Marek1977kraj. muži 211-220 
4.Spáčil Tomáš1959reg. muži 46 
5.Spáčil Petr1969reg. muži 59 
6.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 74 
7.Fianta René1975reg. muži 86 
8.Dvořák Jan1967reg. muži 90,5 
9.Doležel Zdeněk1973reg. muži 97 
10.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 134 
11.Honek Tomáš1994reg. muži 169 
12.Kvasnička Zdeněk1979reg. muži 200 
13.Res Oldřich1948nez. muži  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 181.-190. 
2.Ondra Milan1970kraj. muži 231.-240. 
3.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 241-250 
4.Musil Tomáš1989reg. muži 21. 
5.Goldmann Tomáš1977reg. muži 22. 
6.Mečl Zdeněk1960reg. muži 25N 
7.Tuhý Roman1965reg. muži 26. 
8.Tuhá Valérie2009reg. muži 40. 
9.Šušlák Ondřej1956nez.  
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebeček Marek1972kraj. muži 191-200 
2.Vojáček Jaromír1979kraj. muži 221-230 
3.Bubla Jaroslav st.1964kraj. muži 241-250 
4.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 42 
5.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 50 
6.Šebeček Antonín1973reg. muži 57 
7.Heřmanský Martin1982reg. muži 81 
8.Heřmanský Josef1985reg. muži 93 
9.Cupák Radim1999reg. muži 131 
10.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 143 
11.Smetana Tomáš1979reg. muži 167 
12.Šebeček Jan1999reg. muži 170 
13.Cikánek Martin2003reg. muži 275 
15.Špunar Petr2003reg. muži 310 
TTC Moravská Slavia Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Jakub1991kraj. muži 121-130 
2.Šefr Filip1999kraj. muži 121-130N 
3.Sirbu Jakub1983kraj. muži 141-150 
4.Mergenthalová Petra1992kraj. muži 151-160N 
5.Střítežský Roman1969kraj. muži 171-180 
6.Tureček Petr1983kraj. muži 191-200N 
7.Schwarz Milan1982kraj. muži 241-250 
8.Chmelík Daniel1970reg. muži 61-70 
9.Skála Richard1969reg. muži 81-90N 
10.Barč Andrej1997reg. muži 91-100cizinec 
11.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
12.Tesař Jiří1944reg. muži 101-110 
13.Bušek Vladimír1957reg. muži 111-120 
14.Proks Ivo1951reg. muži 131-140 
15.Šiške Miloslav1950reg. muži 141-150 
16.Herman Jaroslav2001reg. muži 181-190 
17.Skála Marek2004reg. muži 201-210 
18.Janošek Adam2004reg. muži 201-210N 
19.Nespěšný Hynek2006reg. muži 211-220N 
20.Kysela Štěpán2003ČR sži 141 
21.Pecka Karel2004ČR sži 141 
TJ Lažánky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandštettr Tomáš1989kraj. muži 211-220 
2.Galla Martin1992kraj. muži 221-230 
3.Sova Jan1999reg. muži 51-60 
4.Kadlec Milan1977reg. muži 91-100 
5.Steinhauser Petr1974reg. muži 111-120 
6.Urbánek Pavel1974reg. muži 111-120 
7.Nečas Robert1969reg. muži 141-150 
8.Hloska Filip1998reg. muži 141-150 
9.Perka Jiří1965reg. muži 161-170 
10.Steinhauser Filip2001reg. muži 171-180 
11.Simetinger Petr1980reg. muži 171-180 
12.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 171-180 
13.Steinhauser Jan2006reg. muži 221-230 
14.Burian Lubomír1954reg. muži 231-240 
Orel Silůvky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paták Zdeněk1981kraj. muži 171.-180. 
2.Záděra František1953kraj. muži 181.-190. 
3.Kolbert Radek1985kraj. muži 221.-230. 
4.Vašulín Karel1960reg. muži 47. N 
5.Křupala Vladislav1963reg. muži 46.-50. 
6.Záděra Kamil1981reg. muži 51.-60. 
7.Horák Radek1979nez. muži  
8.Záděra Josef1947nez. muži  
TJ Sokol Brno I D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Petr1999kraj. muži 171-180 
2.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 191-200 
3.Rakovický Milan1950reg. muži 51-60 
4.Kvarda Lubomír1961reg. muži 61-70N 
5.Ryšavý Filip1988reg. muži 71-80 
6.Pavlíček Jan1974reg. muži 71-80 
7.Šibl Robert1981reg. muži 81-90 
8.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
9.Klecker Roman1977reg. muži 91-100N 
10.Basovník Dalibor1985reg. muži 101-110 
11.Čech Jiří2001reg. muži 151-160 
12.Rygl Ondřej2000reg. muži 161-170 
13.Bartoň Petr1992reg. muži 171-180 
TTC Komořany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frimmer Ján1958kraj. muži 241.-250. 
2.Holec Ondřej1983reg. muži 28. 
3.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 30. 
4.Hynšt Martin1970reg. muži 31. 
5.Götz Bořivoj1947reg. muži 68. 
6.Masařík Michal1987reg. muži 79. 
7.Hrabal Marek1995reg. muži 126. 
8.Hasala Petr1984reg. muži 133. 
9.Kalouda Miroslav1955reg. muži 140. 
10.Masařík David1984reg. muži 237. 
11.Fiala Jan1969reg. muži 247. 
TJ Sokol Rebešovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřík Adam1994kraj. muži 161-170 
2.Mišejka Lubomír ml.1983reg. muži 51-60 
3.Šenkýř Jiří1960reg. muži 61-70 
4.Mišejka Luboš1958reg. muži 61-70 
5.Sedláček Josef1984reg. muži 71-80 
6.Matějka Josef1948reg. muži 71-80 
7.Vašulka Pavel1984reg. muži 71-80 
8.Sekanina Jiří1995reg. muži 81-90 
9.Černý Libor1991reg. muži 101-110 
10.Němec Stanislav1956reg. muži 121-130 
11.Vrbacký Pavel1974reg. muži 121-130 
12.Šenkýř Jan1958reg. muži 161-170 
SK Prace A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofírek Dominik1995kraj. muži 241-250 
2.Mrkvica Lukáš1981reg. muži 51-60 
3.Lattenberg Richard1962reg. muži 81-90 
4.Kuklínek Miloš1986reg. muži 81-90 
5.Hofírek Filip1996reg. muži 91-100 
6.Hofírek Radek1969reg. muži 151-160N 
7.Cimbálník Radek1971reg. muži 171-180 
8.Boleslav Josef1956reg. muži 201-210 
9.Urbanec Martin1982reg. muži 231-240 
10.Ševčenko Igor1974reg. muži 241-250 
Krajská soutěž II. třídy B
Triangl o.s. Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Stanislav1969kraj. muži 241-250 
2.Zouhar Michal1983kraj. muži 241-250 
3.Svoboda Jan1993reg. muži 27 N 
4.Šustáček Ondřej1978reg. muži 31-40 
5.Koumar Jiří1966reg. muži 27 N 
6.Vodák Jiří1978reg. muži 41-50 
7.Malach Martin1986reg. muži 41-50 
8.Dudek Michal1986reg. muži 61-75 
9.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 101-150 
10.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
11.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
12.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 N 
KST Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala David1995reg. muži 28 
2.Kvíčala Josef1971reg. muži 29 
3.Sojka Petr st.1968reg. muži 61-75 
4.Nejedlý Pavel1983reg. muži 61-75 
5.Nejedlý Jiří1980reg. muži 61-75 
6.Boček Josef1967reg. muži 61-75N 
7.Štaud Miloš1965reg. muži 76-100 
8.Polák Martin1984reg. muži 76-100 
9.Sojka Petr ml.1994reg. muži 101-150 
10.Záboj Miloš1974reg. muži 101-150 
11.Michele David1994reg. muži 151-250 
12.Macháček Filip2004reg. muži 151-250 
TJ Cemo Mokrá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 221-230 
2.Škorpík Jan1986kraj. muži 231.-240. 
3.Levardi Robert1973reg. muži 51-60 
4.Rotrekl Michal1995reg. muži 61-70 
5.Eliáš Stanislav1944reg. muži 101-110 
6.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 101-110 
7.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
8.Paták Bohuslav1943reg. muži 141-150N 
9.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 141-150N 
10.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 161-170 
11.Gruška Milan1991reg. muži 181-190N 
12.Otych Roman st.1970reg. muži 181-190N 
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 141-150N 
2.Babáková Radka1972kraj. muži 151-160N 
3.Vičík Oldřich1962kraj. muži 191-200 
4.Škvařil Petr1997kraj. muži 231-240 
5.Žilka Milan1963kraj. muži 221-230 
6.Vysloužil Jan1996reg. muži 61-70 
7.Klimeš René1966reg. muži 61-70N 
8.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
9.Rozman Michal1990reg. muži 81-90 
10.Mach Ondřej1984reg. muži 81-90 
11.Žák Jiří 1987reg. muži 91-100Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Líšeň
12.Šelc Martin1988reg. muži 101-110 
13.Plhák Jaromír1982reg. muži 111-120N 
14.Dvořák Ladislav1975reg. muži 121-130 
15.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
16.Babáková Klára1993reg. muži 121-130N 
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitula Josef1974kraj. muži 71.-80. 
2.Cvrkal Rudolf1969kraj. muži 121-130 
3.Nováček Libor1965kraj. muži 131.-140. N 
4.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 181.-190. N 
5.Kytner Matěj1998reg. muži 46.-50. 
6.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 51.-60. 
7.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 51.-60. 
8.Hruška Pavel1984reg. muži 61.-70. 
9.Cvrkal Richard2002reg. muži 91.-100. 
10.Krištof Lukáš nejml.2005reg. muži 251.-260. 
11.Koumar Radim ml.2003reg. muži 251.-260. 
12.Kluger Marek2002reg. muži 251.-260. 
13.Kubát Kryštof2003reg. muži 261.-270 
14.Kurdiovský Matěj nejml.2006kraj. mži 14. 
15.Bahenský Tomáš2006kraj. mži 46 
16.Bahenský Zdeněk2006kraj. mži 47. 
17.Klusák Jaromír1974nez.  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
2.Hruška Petr1964kraj. muži 221.-230.N 
3.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 231.-240. 
4.Koc František1963reg. muži 19 
5.Kazdera Pavel1955reg. muži 20. 
6.Kovář Josef st.1963reg. muži 22. 
7.Durda Vojtěch2003reg. muži 37. 
8.Polák Jan2003reg. muži 38 
9.Galášová Bára2008reg. muži 39. 
SK Kuřim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jízdný Martin1986kraj. muži 221-230N 
2.Šťastný Pavel1979reg. muži 46-50 
3.Štěpánek Luděk1978reg. muži 61-70 
4.Štourač Milan1963reg. muži 61-70 
5.Šplíchal Jiří1963reg. muži 66-70N 
6.Doležal Jiří1959reg. muži 101-110N 
7.Mudroň Matyáš2003nez.  
8.Petříček Lukáš2006nez.  
9.Vojanec Lukáš2008nez.  
10.Sehnal Richard2006nez.  
11.Raus Jan2005nez.  
12.Pešek Ondřej2006nez.  
13.Kříž Jakub2004nez.  
14.Burkart Filip2006nez.  
TJ Sokol Ždárná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Milan1979reg. muži 30 
2.Meluzín Rostislav1987reg. muži 41-50 
3.Polívka Roman1975reg. muži 51-60 
4.Sýkora Josef1982reg. muži 61-75 
5.Pavlů Bedřich1979reg. muži 101-150 
6.Žáček Václav1988reg. muži 101-150 
7.Slaný Petr1972reg. muži 101-150 
8.Polívka Martin st.1973reg. muži 101-150 
9.Grmela Marek1994reg. muži 101-150 
10.Vlček Josef1966reg. muži 101-150 
11.Polívka Jan1981reg. muži 101-150 
12.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 101-150 
TJ Sokol Drnovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979kraj. muži 151-160 
2.Kalousek Viktor1973reg. muži 66 
3.Zubal Ladislav1954reg. muži 84 
4.Bastl Pavel1974reg. muži 101 
5.Borovec Karel1965reg. muži 115 
6.Skála Petr1979reg. muži 117 
7.Bádal Radek1969reg. muži 130,5 
8.Indra Roman1967reg. muži 132 
9.Kupčík Jakub2000reg. muži 163 
10.Tesař Jakub1994reg. muži 243 
11.Kuchtíček Jakub1988reg. muži 250 
TJ Sokol Hlubočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobolka Luboš1983kraj. muži 221-230 
2.Šmetka Miroslav1986reg. muži 17 
3.Müller Zdeněk st.1960reg. muži 30,5 
4.Procházka Miroslav1957reg. muži 36 
5.Šafařík Michal1988reg. muži 40 
6.Legner Karel1956reg. muži 61 
7.Novák Ivo1958reg. muži 64 
8.Machala Vítězslav1962reg. muži 65 
9.Sádlík Luděk1963reg. muži 107 
10.Reček Martin1973reg. muži 121 
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Petr1988kraj. muži 181-190 
2.Křepela Lubomír1973kraj. muži 201-210 
3.Krása Petr st.1970kraj. muži 231-240 
4.Svěrák Martin1985reg. muži 27N 
5.Křepela Zdeněk1982reg. muži 27N 
6.Sekanina Jan1963reg. muži 27N 
7.Illek Roman1963reg. muži 31-40 
8.Švancara Vladimír1965reg. muži 51-60 
9.Henek Dominik1998reg. muži 51-60N 
10.Stloukal Jiří1980reg. muži 61-75 
KST Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voráč Pavel1977kraj. muži 161-170 
2.Procházka Ondřej1986kraj. muži 231-240N 
3.Bednář Josef2001kraj. muži 231-240N 
4.Konečný Štěpán1996reg. muži 27N 
5.Fiala Karel1978reg. muži 27N 
6.Trávníčková Karla1973reg. muži 27N 
7.Zukal Aleš2002reg. muži 61-75 
8.Skoupý Michal2002reg. muži 101-150 
9.Nedoma Pavel1961reg. muži 101-150 
10.Pokorný Martin2004reg. muži 101-150 
11.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150 
12.Záviška Radek1988reg. muži 101-150 
13.Večeřa Martin1990reg. muži 101-150 
14.Němec Josef1947reg. muži 101-150N 
15.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 151-250 
16.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 87 
Krajská soutěž II. třídy C
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchařič Jiří st.1969kraj. muži 201-210 
2.Bábíček Josef1971kraj. muži 201-210 
3.Charvát Vít ml.1997reg. muži 71.-80. 
4.Kordula Jiří1984reg. muži 71.-80. 
5.Hrbáček Milan1970reg. muži 81.-90. 
6.Charvát Vít st.1975reg. muži 101.-110. 
7.Kordula Petr1983reg. muži 131.-140. 
8.Hrubý Otto1999reg. muži 131-140 N 
9.Hradil Kryštof2000reg. muži 181.-190. 
10.Šrédl Pavel1989reg. muži 181.-190. 
11.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 211.-220. 
12.Kladňák Martin1998reg. muži 221.-230. 
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 171-180 
2.Kolář David1984kraj. muži 241-250 
3.Chvátal Tomáš1996kraj. muži 241-250 
4.Malošek Radek1979kraj. muži 241-250N 
5.Drábek Milan1985reg. muži 61-70 
6.Rybecký Marek1974reg. muži 101-110 
7.Zelinka Pavel1973reg. muži 101-110 
8.Chvátal Antonín1968reg. muži 121-130 
9.Juryca Dalibor1984reg. muži 141-150 
10.Valuch Michal1992reg. muži 151-160 
11.Vymyslický Stanislav1969reg. muži 161-170 
12.Kotásková Petra2000reg. muži 61-70 NStřídavý start z SKST Dubňany
Stavoimpex Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 41-50 
2.Mesaroš Petr1961kraj. muži 91-100 
3.Brychta Edo1992kraj. muži 121-130cizinec 
4.Mádel Ladislav1954kraj. muži 171-180 Ncizinec 
5.Malík Vladimír1968reg. muži 81-90cizinec 
6.Skala Ján1949reg. muži 101-110 Ncizinec 
TJ Sokol Vracov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 121 - 130 
2.Rachunek Martin1997kraj. muži 181 - 190 
3.Koutný František1962kraj. muži 201 - 210 
4.Trcala Miroslav1965kraj. muži 231 - 240 
5.Petrželka Tomáš1992reg. muži 81 - 90 
6.Studnička Ondřej1997reg. muži 81 - 90 
7.Vašík Michal1998reg. muži 101 - 110 
8.Boruta Vladislav1965reg. muži 111 - 120 
9.Šnajdr Michal1988reg. muži 161 - 170 
10.Šnajdr Radomír1963reg. muži 161 - 170 
11.Bednařík Matěj1994reg. muži 171 - 180 
12.Boruta Matěj2004reg. muži 191 - 200 
13.Křiva Zdeněk1955reg. muži 191 - 200 
14.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 221 - 230 
15.Nikl František1968reg. muži 231 - 240 
16.Bábíček Radek2001reg. muži 251 - 260 
17.Vašina Antonín1950reg. muži 251 - 260 
18.Bábík Jan2004reg. muži 311 - 320 
TJ Jevišovka-Drnholec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Oldřich1980reg. muži 42 
2.Švejda Alois1955reg. muži 61-70 
3.Vutov Ivan1971reg. muži 61-70N 
4.Stibor Tomáš1975reg. muži 81-90 
5.Hanák Zdeněk1963reg. muži 71-80 
6.Svojanovský Ladislav1973reg. muži 91-100 
7.Dobiáš Rudolf1963reg. muži 141-150 
8.Čepera Roman1979reg. muži 151-160 
9.Kovář Pavel1972reg. muži 171-180 
10.Tomola Jaroslav1962reg. muži 181-190 
11.Oškrdal Jan2002reg. muži 181-190Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 12 
2.Dvořáček Petr1975kraj. muži 16 N 
3.Janoušek Přemek1976kraj. muži 16 N 
4.Studýnka František1960kraj. muži 141-150 
5.Studýnka Miloslav1959kraj. muži 151-160 N 
6.Hladký Rostislav1979kraj. muži 191-200 
7.Šafařík Jan1978kraj. muži 211-220 
8.Hušek Jan1982kraj. muži 221-230 N 
9.Šlancar Jiří1961reg. muži 32 
10.Hušek Jindřich1981reg. muži 33 
11.Kuchař Pavel1971reg. muži 41 
12.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 31-35 
13.Ebach Petr1972nez.  
14.Horák Ondřej1990nez.  
15.Matlach Jan1958nez.  
16.Pleskač Pavel1970nez.  
17.Preiss Marian1974nez.  
18.Blažek Jiří1974nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jiří1968kraj. muži 171-180. 
2.Suský Stanislav1967reg. muži 36. 
3.Vala Vítězslav1976reg. muži 46. 
4.Anth Zdeněk1983reg. muži 51.-60N 
5.Valoušek František1988reg. muži 51.-60. 
6.Fridrich Bronislav1966reg. muži 91.-100. 
7.Berka Petr1970reg. muži 101.-110. 
8.Průdek Daniel1972reg. muži 131.-140. 
9.Průdek Filip1999reg. muži 131.-140. 
T.J. Sokol Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rančík Antonín1962reg. muži 71-80 
2.Lacho František1991reg. muži 81-90Ncizinec 
3.Kalivoda Martin1983reg. muži 91-100 
4.Bezucha Jan1962reg. muži 91-100 
5.Zlámal Martin1976reg. muži 131-140 
6.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 131-140 
7.Mikuš Martin2000reg. muži 181-190 
8.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
9.Mikuš Pavel1964reg. muži 291-300 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 151-160 
2.Kratochvíl Jaroslav1957reg. muži 28 
3.Zástěra Libor1982reg. muži 30 
4.Šubík Jiří2001reg. muži 43 
5.Hrabec Lukáš1991reg. muži 51-60 
6.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 51-60N 
7.Páleník Jiří1969reg. muži 61-70 
8.Svoboda Aleš1972reg. muži 71-80 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jangl Marek1981kraj. muži 171-180 
2.Vajbar Antonín1955kraj. muži 241-250N 
3.Kubík Josef1999reg. muži 28 
4.Charvát Vavřinec1963reg. muži 39. 
5.Soukal Jiří st.1966reg. muži 44 
6.Hoch Vítek2000reg. muži 48 
7.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
8.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 71-80 
9.Dufek Vladimír1960reg. muži 91-100 
10.Studýnka Antonín1959reg. muži 151-160 
11.Mrázek Petr2004reg. muži 201-210 
12.Matějovič David2002reg. muži 201-210 
13.Hoch Miroslav1968reg. muži 201-210 
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyrčíková Lucie1988reg. muži 29N 
2.Cupák Zdeněk1982reg. muži 33N 
3.Brozák Radomír1970reg. muži 34 
4.Bařina Leoš1974reg. muži 39N 
5.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 51-60 
6.Vráblík Jan1975reg. muži 91-100 
7.Galuszka Michal1986reg. muži 91-100 
8.Gajan Pavel st.1965reg. muži 121-130 
9.Mikulinec Roman1977reg. muži 131-140 
10.Borovička Daniel2004reg. muži 151-160 
11.Galatík Pavel1982kraj. muži 21-30 
TJ Jiskra Strážnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
2.Lanová Renata1969kraj. muži 231-240N 
3.Frolek Radek1995reg. muži 61-70 
4.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70N 
5.Martinek Tomáš1982reg. muži 61-70 
6.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
7.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 101-110 
8.Morávek Jindřich2007reg. muži 121-130 
9.Pukl Ondřej2004reg. muži 121-130 
10.Orel Eduard2005reg. muži 141-150 
11.Bureš Martin2004reg. muži 191-200 
12.Jamný Pavel1959reg. muži 191-200N 
13.Teturová Barbora1971reg. muži 191-200N 
14.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 201-210 
15.Látal Roman2002reg. muži 101-110Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
Divize ženy
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Pavlína1996kraj. ženy 51-55 
2.Dvořáčková Nela1999kraj. ženy 51-55 
3.Škňouřilová Tereza1999kraj. ženy 46-50Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
4.Ondrušíková Petra1975reg. ženy 4Hostování z TJ Sokol Nosislav z.s.
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
2.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 36-40 
3.Stejskalová Nikol2004kraj. ženy 46-50 
4.Goliášová Jana1967kraj. ženy 46-50 
5.Svobodová Anna2006reg. ženy 17 
6.Pilitowská Lea2005kraj. mžy 36Hostování z Spartak Adamov, z.s.
7.Bartošová Regina2007nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Garčicová Karolína2005kraj. ženy 51.-55. 
2.Janoušková Nikola2005kraj. ženy 51.-55. 
3.Helešicová Nikol2005kraj. dci 125. 
4.Glücková Romana2008ČR mžy 46.Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
5.Tichá Lucie2008kraj. mži 30. 
6.Izáková Veronika2007kraj. mži 34. 
7.Klepáčová Daniela2007kraj. mži 69. 
8.Šmerdová Sára2007kraj. mži 96. 
9.Šmerdová Markéta2009kraj. mži 111. 
10.Ivanová Linda1979nez.  
11.Trčková Aneta2005nez.  
12.Vlachová Leona2005nez.  
13.Chmurovičová Klára2008nez.  
SKST Mart Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koplíková Klára2003kraj. ženy 41-45 
2.Látalová Lucie2005kraj. ženy 46-50 
3.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50N 
4.Novotná Eliška2009reg. ženy 31-40 
5.Šerešová Timea2009reg. ženy 31-40 
6.Búřilová Karolína2007reg. dky 17 
7.Julínková Tereza2006reg. dky 20 
8.Holubová Simona2010reg. dky 25 
9.Macková Nela2007reg. mžy 9 
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35N 
2.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 46-50N 
3.Oušková Sára2002kraj. ženy 51-55N 
4.Skrutková Petra1997reg. muži 271-280Hostování z TJ Oslavany
5.Lustigová Barbora2003kraj. sžy 19 
6.Slaná Pavla2008nez.  
7.Makovická Michaela2007nez.  
8.Jiřičková Markéta1997nez.  
STP Mikulov-Březí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyrčíková Lucie1988reg. ženy 15N 
2.Čížková Dagmar1975reg. ženy 15N 
3.Kopřivová Jana1978reg. ženy 15N 
4.Kalousová Sandra2004reg. ženy 15N 
5.Mikulincová Stela2008reg. ženy 15N 
6.Langová Kateřina2006reg. ženy 15N 
7.Straková Dagmar1987reg. ženy 15NHostování z SK Březí z.s.
8.Marková Miroslava2004reg. ženy 15NHostování z SK Březí z.s.
9.Damborská Iveta1963nez. ženy  
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benešová Zuzana1984kraj. ženy 36-40N 
2.Tomolová Anna1963kraj. ženy 51-55N 
3.Lukáčová Klára2005reg. ženy 15N 
4.Feilhauerová Veronika2005reg. ženy 15N 
5.Trněná Laura2008reg. ženy 15N 
6.Lukáčová Lucie2008reg. ženy 15N 
7.Trněná Anna1983reg. ženy 15N 
8.Kurtinová Zuzana2009nez.  
TJ Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánková Dana1965kraj. ženy 36-40 
2.Brázdová Marie1999kraj. ženy 41-50 
3.Šenková Kateřina2003kraj. ženy 41-50Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
4.Bartakovičová Nicole2006kraj. mžy 24 
5.Šefčíková Zuzana2006kraj. mžy 24 
6.Kořínková Markéta2004reg. sžy 8 
7.Adamíková Dagmar1994nez. Hostování z TJ Sokol Ondratice z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS