Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
DIMU (MS)
SKST Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnák Aleš2002kraj. muži 35,5 
2.Číž Rostislav1977kraj. muži 35,5 
3.Siwiec Matěj2001kraj. muži 50,5 
4.Harenčák Jakub2000kraj. muži 75,5 
5.Horut Daniel1981kraj. muži 75,5 
6.Macurák Michal2002kraj. muži 125,5 
7.Košťál Daniel2005kraj. muži 125,5 
8.Bednář Otakar1962kraj. muži 125,5 
9.Fojtíková Jana1964kraj. muži 275,5 
10.Medvecký Ján1978reg. muži 20N 
11.Slaný Vojtěch2005reg. muži 71-80 
12.Marosz Alexandr2001reg. muži 81-90 
13.Baroš Antonín2005reg. muži 31.-40.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
KST Nový Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kowal René1996kraj. muži 35,5 
2.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 100,5 
3.Randis Vilém1977kraj. muži 125,5 
4.Vincek Martin2000kraj. muži 125,5 
5.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 125,5 
6.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 125,5 
7.Trabura Lubomír1983kraj. muži 175,5 
8.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 175,5 
9.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 175,5 
10.Kopecký Stanislav st.1972reg. muži 51-60 
11.Kment Tomáš2006reg. muži 61-70Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
12.Loukota Dušan1969reg. muži 71-80 
13.Šimíček Vladimír1953reg. muži 71-80 
14.Beier David2000reg. muži 91-100 
15.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 88 
TJ Sokol Brušperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Radek1996kraj. muži 51-100 
2.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 51-100 
3.Bystřičan Josef1979kraj. muži 51-100N 
4.Koloničný Petr1975kraj. muži 101-150 
5.Kocián Petr1971kraj. muži 101-150 
6.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 151-200 
7.Koval Jakub1984kraj. muži 151-200 
8.Hudeczek Roman1977kraj. muži 151-200N 
9.Pajak Wojciech1970kraj. muži 201-250 
10.Pinteš Petr1991kraj. muži 201-250 
11.Neuwirth Jaroslav ml.2002reg. muži 91-100 
12.Vantuch František1999reg. muži 101-120 
13.Herold Jan2002kraj. muži 175,5Střídavý start z TJ Sokol Hrabůvka, z.s
TJ Sokol Nová Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chaloupka František1977kraj. muži 101-150 
2.Holaň Petr1969kraj. muži 101-150 
3.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 101-150 
4.Balušek Zdeněk1947kraj. muži 101-150 
5.Kanclíř Roman1975nez. muži  
TJ Ostrava KST E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupník Jan1980kraj. muži 75,5 
2.Kupec Rostislav1997kraj. muži 75,5 
3.Demek Zdeněk1963kraj. muži 75,5 
4.Bajger Jiří1972kraj. muži 100N 
5.Merta Marek1992kraj. muži 125,5 
6.Křenek Tomáš1994kraj. muži 150Ncizinec 
7.Beránek Pavel2002kraj. muži 150N 
8.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 150N 
9.Koláček Lukáš1983kraj. muži 250N 
10.Kubas Marcel1973reg. muži 125,5 
11.Adamčík Jiří1997kraj. muži 275,5 
12.Kindl Tomáš2003reg. muži 125,5 
13.Rak Jonáš2005reg. muži 125,5 
14.Vitásek Adam2000kraj. muži 75,5Střídavý start z KST Slezan Opava z.s.
15.Dzida Martin2001kraj. muži 175,5Střídavý start z KST Slezan Opava z.s.
16.Henžel Michal2002kraj. muži 225,5Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 21-50 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 51-100 
3.Pilch Jakub1999kraj. muži 51-100 
4.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-150 
5.Koždoň Marian1972kraj. muži 51-100N 
6.Urbaniec Radim1972kraj. muži 151-200 
7.Cieslar Radek1967kraj. muži 151-200N 
8.Mitrenga Josef1986kraj. muži 151-200N 
9.Galuszka Weronika1992kraj. muži 201-250cizinec 
10.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 201-250 
11.Makara Nico2000kraj. muži 201-250 
12.Dudys Dominik2001kraj. muži 201-250 
13.Březina Tomáš1987kraj. muži 251-300 
14.Mitrega Roman1990reg. muži 81-90 
15.Lachowicz Jiří1957reg. muži 91-100 
16.Weber Milan1956reg. muži 101-120N 
17.Drong Jan1958reg. muži 121-140 
18.Byrtus Štěpán1986reg. muži 141-160 
TTC MG Odra GAS Vratimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhlář Radim1972kraj. muži 51 - 100 
2.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 51 - 100 
3.Guřan Jiří1978kraj. muži 51 - 100 
4.Kalina František1989kraj. muži 101 - 150N 
5.Lulek Tomáš1961kraj. muži 151 - 200 
6.Válek Filip2000kraj. muži 151_200 
7.Olbricht Petr1978kraj. muži 201 - 250 
8.Štůsek Dušan1957kraj. muži 251 - 300N 
9.Mokroš Jaromír1953reg. muži 51 - 100 
10.Müller Dominik1999reg. muži 101 - 150 
TTC FRÝDLANT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotek Dominik1999kraj. muži 51-100 
2.Horáková Libuše1976kraj. muži 51-100 
3.Sedláček Michael2003kraj. muži 51-100Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
4.Hrabec Michal1979kraj. muži 51-100N 
5.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 51-100N 
6.Maršálek Patrik1994kraj. muži 101-150 
7.Skotnica Martin2004kraj. muži 101-150Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
8.Sviták Jakub1983kraj. muži 101-150N 
9.Vaňous Jiří1981kraj. muži 151-200 
10.Židek Miloslav1962reg. muži 101-120N 
11.Cigler Vojtěch1987reg. muži 101-120N 
12.Zahrádka Jiří1966reg. muži 121-140 
13.Vantuch Ivo1967reg. muži 261-280N 
SK Stolní tenis Pstruží
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opřálka Roman1969kraj. muži 51-100 
2.Vlk Radek1971kraj. muži 51-100 
3.Zajíc Josef1953kraj. muži 101-150 
4.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 101-150 
5.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 151-200 
6.Popelář Radim1967kraj. muži 151-200 
7.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 201-250 
8.Spiel Petr1974reg. muži 81-90 
9.Velička Martin1987reg. muži 141-160 
10.Humpoliček David1971reg. muži 201-220 
11.Petr Jaromír1948reg. muži 221-240 
12.Veličková Petra1991reg. muži 221-240 
TJ Odry
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustek Pavel1979kraj. muži 51-100 
2.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 51-100N 
3.Král Michal1985kraj. muži 101-150 
4.Hendrych Daniel1998kraj. muži 151-200 
5.Orság Pavel1981kraj. muži 101-150N 
6.Holemý Josef1970kraj. muži 151-200 
7.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 201-250 
8.Bača Jaroslav1972kraj. muži 251-300 
9.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 251-300Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
10.Barša Michal1980kraj. muži 251-300N 
11.Král Petr1956reg. muži 51-60 
12.Jakubec Vladimír1962reg. muži 71-80 
13.Hrachovec Jakub2003reg. muži 81-90 
14.Hendrych Vojtěch2003reg. muži 81-90 
15.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 91-100 
16.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 101-110 
17.Hendrych Radek1970reg. muži 131-140 
18.Hendrych Pavel2007reg. muži 171-180 
19.Kolek Šimon2007reg. muži 171-180 
ASK Tatra Kopřivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merenda Ladislav1968kraj. muži 125,5 
2.Michálek Pavel1975kraj. muži 250,5 
3.Bělík Jakub2001kraj. muži 275,5 
4.Mezera Matěj2000kraj. muži 225,5 
5.Hodaň Jiří1978reg. muži 51-60 
6.Borovský Michal1993reg. muži 61-70 
7.Klečka Miroslav1966reg. muži 71-80 
8.Šmída Radek1991reg. muži 91-100 
9.Pařil Ondřej2003reg. muži 111-120 
10.Vítek Luděk1958reg. muži 111-120 
11.Topoli Rudolf1991reg. muži 121-130cizinec 
12.Pavič Martin2003reg. muži 161-170 
13.Schwarz Ota1995kraj. muži 150,5 
TTC Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skácelík František1965kraj. muži 51-100 
2.Bezdíček Milan1966kraj. muži 51-100 
3.Sikora Ladislav1962kraj. muži 51-100 
4.Cabák Josef1949kraj. muži 101-150 
5.Branný Tomáš2002kraj. muži 151-200 
6.Sikora Robert2000kraj. muži 201-250 
7.Sionkala Eduard1952kraj. muži 201-250 
8.Musil Milan1960kraj. muži 201-250 
9.Wilk Adam2005reg. muži 101-120 
10.Blucha Tomáš2001reg. muži 121-140 
11.Sikora Radek1979kraj. muži 51-100 
KS I (MS)
TJ Sokol Ropice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volný Marek1967kraj. muži 101 - 150 
2.Przeczek Kamil1980kraj. muži 151 - 200 
3.Przybyla Jan1997kraj. muži 201 - 250 
4.Chudík Jiří1951kraj. muži 201 - 250N 
5.Benesz Radomír1977kraj. muži 251 - 300 
6.Ogrocki Tomáš1993kraj. muži 251 - 300 
7.Literáková Taťána1977reg. muži 81 - 90 
8.Čellár Jaroslav1944reg. muži 91 - 100 
9.Chodura Václav1970reg. muži 141 - 160 
10.Rusnák Tomáš1969reg. muži 141 - 160 
11.Bugoš Rostislav1978reg. muži 141 - 160N 
12.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 161 - 180 
13.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 88Střídavý start z KST NOVÝ JIČÍN, z.s.
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bereiter Marek1971kraj. muži 101-150 
2.Laburda František1985kraj. muži 101-150 
3.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-150 
4.Horná Petra1986kraj. muži 151-200 N 
5.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 151-200 
6.Polák Jan1968kraj. muži 251-300 
7.Rataj Jakub1984kraj. muži 251-300 
8.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
9.Ricka Jiří1971reg. muži 60,5 
10.Kramář Petr1960reg. muži 61-70 
11.Fojtík Martin1971reg. muži 100,5 
12.Kostřica Jan1960reg. muži 121-140 
13.Vitásek Daniel2006reg. muži 121-140 
Orel Paskov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 51-100 
2.Poloch Roman1977kraj. muži 51-100 
3.Řeha Adam1989kraj. muži 151_200 N 
4.Valenta Daniel1966kraj. muži 201_250 
5.Němčík Pavel1976kraj. muži 251_300 
6.Novák Michal2000reg. muži 81_90 N 
7.Michna Petr1975reg. muži 91-100 
8.Taichman Ivo1960reg. muži 101-120 
9.Tomis Roman1978reg. muži 101_120N 
10.Válek Petr1965reg. muži 121-140 
11.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
12.Mička Petr1970reg. muži 181-200 
13.Válek Filip2000kraj. muži 151_200Střídavý start z Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Przybyla Michal1983kraj. muži 75,5. 
2.Foldyna Radek1981kraj. muži 125,5. 
3.Skulina David1991kraj. muži 125,5. 
4.Martinák Lukáš1982kraj. muži 125,5. 
5.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 125,5. 
6.Theodor Filip1999kraj. muži 175,5. 
7.Jašek Milan1955kraj. muži 200,5. 
8.Henžel Michal2002kraj. muži 225,5. 
9.Chovanec Pavel1970kraj. muži 225,5. 
10.Turay Tomáš1967kraj. muži 300,5. 
11.Kus Ondřej2000reg. muži 75,5. 
12.Zapletal František1987reg. muži 75,5. 
13.Palát Petr1992reg. muži 100,5 
SK Slavia Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heuman Ivan1980kraj. muži 51 - 100 
2.Gembala Jan1991kraj. muži 51 - 100 N 
3.Posker Jan1958kraj. muži 101 - 150 
4.Zářický Petr1978kraj. muži 101 - 150 
5.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 101 - 150 
6.Jarkovský Tomáš1994kraj. muži 151 - 200 
7.Swaczyna Radek1988kraj. muži 151 - 200 N 
8.Škerko Milan1974kraj. muži 251 - 300 
9.Miškolci Ivo1962reg. muži 71 - 80 
10.Pelikán Antonín1968reg. muži 71 - 80 N 
11.Balica Lukáš1979reg. muži 91 - 100 
12.Sikora Michal1976reg. muži 101 - 120 N 
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbaniec Radim1972kraj. muži 151-200 
2.Cieslar Radek1967kraj. muži 151-200N 
3.Mitrenga Josef1986kraj. muži 151-200N 
4.Makara Nico2000kraj. muži 201-250 
5.Galuszka Weronika1992kraj. muži 201-250cizinec 
6.Dudys Dominik2001kraj. muži 201-250 
7.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 201-250 
8.Březina Tomáš1987kraj. muži 251-300 
9.Mitrega Roman1990reg. muži 81-90 
10.Lachowicz Jiří1957reg. muži 91-100 
11.Lasota Laurent2001reg. muži 101-120 
12.Weber Milan1956reg. muži 101-120N 
13.Drong Jan1958reg. muži 121-140 
14.Byrtus Štěpán1986reg. muži 141-160 
15.Koždoň Marian1972kraj. muži 51-100N 
Slavoj Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 101 - 150 
2.Skácelík Richard1968kraj. muži 151 - 200 
3.Rucki Sylwester1974kraj. muži 151 - 200cizinec 
4.Lupinski Milan1967kraj. muži 201 - 250 
5.Buchta Andrzej1960kraj. muži 201 - 250cizinec 
6.Niedoba Roman1967kraj. muži 201 - 250 
7.Siuda Tomáš1984reg. muži 51 - 60 
8.Heczko Kazimierz1958reg. muži 61 - 70cizinec 
9.Daníšek Richard1973reg. muži 81 - 90 
10.Halfar Marek1976reg. muži 91 - 100 
11.Roman Břetislav1977reg. muži 101 - 120 
12.Jokiel Patrik2001reg. muži 101 - 120 
KST Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wallik Lukáš1989kraj. muži 51-100 
2.Vícha Radomír1980kraj. muži 51-100 
3.Vitásek Adam2000kraj. muži 51-100 
4.Dzida Martin2001kraj. muži 151-200 
5.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 151-200 
6.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 151-200 
7.Ostárek Martin2003kraj. muži 275,5 
8.Chmela Tibor1985reg. muži 30,5 
9.Vykydal Tomáš1963reg. muži 51-60 
10.Vajda Marek1973reg. muži 61-70 
11.Černín Tomáš1964reg. muži 71-80 
12.Dzida Lukáš2006reg. muži 91-100 
13.Stania Jindřich1937reg. muži 101-120 
TTC Poruba Ostrava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Michal1988kraj. muži 125,5 
2.Solanský Petr1973kraj. muži 125,5 
3.Kolář Martin1973kraj. muži 125,5 
4.Danko Petr1966kraj. muži 175,5 
5.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 225,5 
6.Vilč Martin1978reg. muži 250,5 
7.Muroň Petr1973nez. muži  
SC Smilovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajger Martin1969reg. muži 21-25N 
2.Macura Roman1973reg. muži 61-70N 
3.Bezděčíková Lenka1978reg. muži 81-90N 
4.Lisztwan Jan2005reg. muži 81-90NHostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
5.Krmaschková Gabriela1971reg. muži 91-100 
6.Suchánek Bronislav1960reg. muži 91.100 
7.Eschnerová Ivana1971reg. muži 101-120 
8.Kaluža Petr1961reg. muži 221-240 
9.Georgiadis Petros1982reg. muži 241-260 
10.Eschner Martin1973reg. muži 281-300 
11.Valošek Jakub2000kraj. muži 200N 
12.Macurák Michal2002kraj. muži 101-150Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
13.Košťál Daniel2005kraj. muži 101-150Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
14.Malík David1998kraj. muži 151-200Střídavý start z Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava
15.Milkov Tomáš2003reg. muži 101-150Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
16.Tichavský Filip2004reg. muži 111-120Střídavý start z TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 75,5 
2.Roleder Ondřej1988kraj. muži 175,5 
3.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 175,5 
4.Střílka Jakub1991kraj. muži 175,5 
5.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 175,5 
6.Kozelský Martin1998kraj. muži 225,5 
7.Válek Jiří1974kraj. muži 225,5 
8.Radek Libor1971kraj. muži 275,5 
9.Borunský Pavel1964kraj. muži 275,5 
10.Ribka Filip1995kraj. muži 275,5 
11.Kuře Jiří1962reg. muži 41-50 
12.Bala Zdeněk1944nez. muži 90,5 
TTC Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branný Tomáš2002kraj. muži 151-200 
2.Musil Milan1960kraj. muži 201-250 
3.Sionkala Eduard1952kraj. muži 201-250 
4.Sikora Robert2000kraj. muži 201-250 
5.Wilk Adam2005reg. muži 101-120 
6.Blucha Tomáš2001reg. muži 121-140 
7.Kubíček Pavel st.1967reg. muži 121-140 
8.Czolková Adela1999reg. muži 121-140 
9.Pustka Matouš2001kraj. muži 101-150Střídavý start z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
KS II A (MS)
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocián Petr1971kraj. muži 101-150 
2.Koval Jakub1984kraj. muži 151-200 
3.Hudeczek Roman1977kraj. muži 151-200N 
4.Pajak Wojciech1970kraj. muži 201-250 
5.Vantuch Tomáš1962reg. muži 101-120 
6.Gromnica Václav1996reg. muži 101-120 
7.Dolegovský Patrik1980reg. muži 101-120N 
8.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 161-180 
9.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 181-200 
KST Nový Jičín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 125,5 
2.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 125,5 
3.Trabura Lubomír1983kraj. muži 175,5 
4.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 175,5 
5.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 175,5 
6.Kopecký Stanislav st.1972reg. muži 51-60 
7.Kment Tomáš2006reg. muži 61-70Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
8.Loukota Dušan1969reg. muži 71-80 
9.Šimíček Vladimír1953reg. muži 71-80 
10.Hrehor Milan1969reg. muži 81-90 
11.Ščibrániová Jana1971reg. muži 81-90 
12.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
13.Tomčík Radek2000reg. muži 81-90 
14.Beier David2000reg. muži 91-100 
15.Randýsek Patrik1992reg. muži 91-100 
16.Černý Luboš1961reg. muži 101-110 
17.Mikula Miroslav1967reg. muži 101-110 
18.Hušek Petr1959reg. muži 101-110 
19.Bezděk Tomáš1976reg. muži 131-140 
20.Prejda Tomáš2002reg. muži 141-150 
21.Nguyen Adam2001reg. muži 141-150 
22.Toman Ladislav1960reg. muži 141-150 
23.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 88 
24.Ščibraniová Magdaléna2007reg. muži 121-140NStřídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
TJ Sokol Příbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kypr Tomáš1989kraj. muži 175,5 
2.Krček Kamil1966kraj. muži 175,5 
3.Pavlištík Břetislav1964kraj. muži 275,5 
4.Fojtík Luděk1954reg. muži 51-60 
5.Staňa Pavel1945reg. muži 51-60 
6.Pešat Tomáš1968reg. muži 61-70 
7.Velička Lukáš1995reg. muži 61-70 
8.Jakubec Ondřej2003reg. muži 111-120 
9.Krompolc Jiří1972reg. muži 151-160 
10.Mezera Matěj2000kraj. muži 225,5Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
11.Bělík Jakub2001kraj. muži 275,5Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
TJ Frenštát pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčí Josef1972kraj. muži 125,5 
2.Lorenc Roman1969kraj. muži 125,5 
3.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 275,5 
4.Šindler Jaroslav1997kraj. muži 275,5 
5.Juroška Radan1969reg. muži 51-60 
6.Hüttl Marian1978reg. muži 91-100 
7.Vantuch Karel1965reg. muži 101-110 
8.Tichavský Filip2004reg. muži 111-120 
9.Hazuka Pavel1954reg. muži 111-120 
10.Holašek Stanislav1962reg. muži 111-120 
11.Mlčoušek Jakub2002reg. muži 151-160 
12.Tichavský Milan1977reg. muži 161-170 
13.Pargač Jakub2004reg. muži 161-170 
14.Šlosar Marek1993reg. muži 181-190 
15.Tichavský Vojtěch2007reg. muži 181-190 
Orel Paskov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němčík Pavel1976kraj. muži 251_300 
2.Novák Michal2000reg. muži 81_90 N 
3.Michna Petr1975reg. muži 91-100 
4.Taichman Ivo1960reg. muži 101-120 
5.Tomis Roman1978reg. muži 101_120N 
6.Válek Petr1965reg. muži 121-140 
7.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
8.Mička Petr1970reg. muži 181-200 
9.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-220 
10.Matýsek Aleš1969reg. muži 201-220 
11.Polomíček Roman1943reg. muži 281-300 
12.Pohanka Marek2001reg. muži 301-350 
13.Michna Viktor2004reg. muži 301-350 
14.Pajma Petr2004reg. muži 401-450 
15.Müller Dominik1999reg. muži 101 - 150Střídavý start z Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.
SSK Komorní Lhotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Aleš1965kraj. muži 151-200 
2.Návrat Lubomír1953kraj. muži 151-200 
3.Přibyl Jan2000kraj. muži 151-200 
4.Machander Dalimil1971kraj. muži 201-250 
5.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 201-250 
6.Branny Daniel1981kraj. muži 201-250 
7.Kroupa Pavel1992reg. muži 91-100 
8.Nikl Zdeněk1948reg. muži 91-100 
9.Chylek Rostislav1970reg. muži 91-100 
10.Rada Zdeněk1955reg. muži 101-120 
11.Čech Jiří1951reg. muži 121-140 
12.Čečotka Dušan1978reg. muži 141-160 
13.Novák Petr1993reg. muži 161-180 
14.Přeček Libor1966reg. muži 161-180 
15.Szwarc Pavel1970reg. muži 181-200 
Stolní tenis Kozlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pustka Matouš2001kraj. muži 101-150Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
2.Mohyla Petr1992kraj. muži 151-200 
3.Pustka Mikuláš1994kraj. muži 251-300 
4.Pavliska Martin1968kraj. muži 251-300 
5.Blabla Ladislav1962kraj. muži 251-300 
6.Polášek Pavel1969reg. muži 101-120 
7.Mohyla Jan1994reg. muži 101-120 
8.Tofel Vojtěch1995reg. muži 121-140 
9.Stempěn Svatoslav1970reg. muži 121-140 
10.Tobola Daniel1996reg. muži 141-160 
11.Jirousek Miroslav1954reg. muži 141-160 
12.Tofel Antonín1964reg. muži 141-160 
Slavoj Český Těšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchta Andrzej1960kraj. muži 201 - 250cizinec 
2.Niedoba Roman1967kraj. muži 201 - 250 
3.Siuda Tomáš1984reg. muži 51 - 60 
4.Heczko Kazimierz1958reg. muži 61 - 70cizinec 
5.Daníšek Richard1973reg. muži 81 - 90 
6.Halfar Marek1976reg. muži 91 - 100 
7.Roman Břetislav1977reg. muži 101 - 120 
8.Jokiel Patrik2001reg. muži 101 - 120 
9.Halfar Jan2005reg. muži 121 - 140 
10.Duda Lukáš2001reg. muži 121 - 140N 
11.Kurek Tomáš1970reg. muži 121 - 140N 
12.Szczelina Krystian1998reg. muži 121 - 140N 
13.Lasota Laurent2001reg. muži 101-120Střídavý start z TJ TŽ Třinec
KST Dolní Lomná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szotkowski Jan2003kraj. muži 151- 200 
2.Kantor Jan1994kraj. muži 151-200 nez 
3.Kantor Tomáš1973reg. muži 101 - 120 
4.Szopa Marek2002reg. muži 141 - 160Hostování z TJ TTC Vendryně
5.Gruszka Jan1983reg. muži 121 - 140 
6.Šigut Dalibor1969reg. muži 161-180 
7.Sikora Roman1974reg. muži 181-200 
8.Kantor Josef1948reg. muži 181 - 200 
9.Ramšák Milan1957reg. muži 221 - 240 
10.Pawlowski Roman1947reg. muži 221 - 240 
11.Turek Josef2002reg. muži 301 - 350 
12.Lisztwan Karel1952reg. muži 301 - 350 
13.Bloudek Karel1994reg. muži 301 - 350 nez. 
14.Szkandera Vojtěch2004reg. muži 351-400 Nez. 
15.Kantor Miroslav1963reg. muži 351 - 400 
16.Dacho Mikuláš1996reg. muži 201 - 220 nez. 
TJ TTC Vendryně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berbr Aleš1976reg. muži 21 - 25 
2.Drozd Aleš1984reg. muži 31 - 35 
3.Cieslar Marcin1986reg. muži 46 - 50cizinec 
4.Berbr Marek1976reg. muži 81-90 
5.Zavřel Ivo1957reg. muži 81 - 90 
6.Pszczolka Vlastimil1970reg. muži 161 - 180 
7.Sikora Raimund2003reg. muži 181 -200 
8.Stonavský Luděk1965reg. muži 181-200N 
9.Buda Boleslav1957reg. muži 201 - 220 
10.Mojtek Ladislav1966reg. muži 201 - 220 
11.Delina Jan1953reg. muži 221 - 240 
12.Dudys Roman1975reg. muži 221 - 240 
13.Ondraszek Bohdan1961reg. muži 261 - 280 
14.Niedoba Richard1972reg. muži 281 - 300 
15.Wojnar Daniel1973reg. muži 301 - 350 
SK Stolní tenis Pstruží B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 151-200 
2.Popelář Radim1967kraj. muži 151-200 
3.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 201-250 
4.Spiel Petr1974reg. muži 81-90 
5.Velička Martin1987reg. muži 141-160 
6.Humpoliček David1971reg. muži 201-220 
7.Petr Jaromír1948reg. muži 221-240 
8.Veličková Petra1991reg. muži 221-240 
9.Kubala Patrik2001reg. muži 281-300 
10.Hudeček Vratislav1955reg. muži 301-350 
11.Samek Petr1974reg. muži 301-350 
TJ Odry B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság Pavel1981kraj. muži 101-150N 
2.Holemý Josef1970kraj. muži 151-200 
3.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 201-250 
4.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 251-300Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
5.Bača Jaroslav1972kraj. muži 251-300 
6.Barša Michal1980kraj. muži 251-300N 
7.Král Petr1956reg. muži 51-60 
8.Jakubec Vladimír1962reg. muži 71-80 
9.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
10.Hrachovec Jakub2003reg. muži 81-90 
11.Hendrych Vojtěch2003reg. muži 81-90 
12.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 91-100 
13.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 101-110 
14.Lev Jiří2001reg. muži 101-110 
15.Hendrych Radek1970reg. muži 131-140 
16.Bláha Jan2004reg. muži 171-180 
17.Kolek Šimon2007reg. muži 171-180 
18.Hendrych Pavel2007reg. muži 171-180 
KS II B (MS)
SKST Baník Havířov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horut Daniel1981kraj. muži 75,5 
2.Macurák Michal2002kraj. muži 125,5 
3.Košťál Daniel2005kraj. muži 125,5 
4.Fojtíková Jana1964kraj. muži 275,5 
5.Bednář Otakar1962kraj. muži 125,5 
6.Medvecký Ján1978reg. muži 20N 
7.Bednářová Bronislava1969reg. muži 61-70 
8.Slaný Vojtěch2005reg. muži 71-80 
9.Marosz Alexandr2001reg. muži 81-90 
10.Lichna Matěj2006reg. muži 101-120 
11.Slaný Martin2008reg. muži 101-120 
12.Solanský František1957nez. muži  
TJ Sokol Brušperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 151-200 
2.Pinteš Petr1991kraj. muži 201-250 
3.Neuwirth Jaroslav ml.2002reg. muži 91-100 
4.Vantuch František1999reg. muži 101-120 
5.Mrowetz Bruno2004reg. muži 121-140 
6.Janečka Martin2002reg. muži 161-180 
7.Hýl Jakub2006reg. muži 281-300 
8.Hamar Tomáš2004reg. muži 301-350 
VSK VŠB - TU Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík David1998kraj. muži 175,5 
2.Zeman Karel1983kraj. muži 175,5 
3.Chvojka Peter1983kraj. muži 225,5 
4.Mayrhofer Jindřich1989kraj. muži 225,5 
5.Vavrečka Michal1997kraj. muži 275,5 
6.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 75,5 
7.Koral Michal1991reg. muži 150,5 
8.Feranec Milan1965reg. muži 150,5 
9.Staffin Petr1997reg. muži 175,5 
10.Václavík Vojtěch1978reg. muži 175,5 
11.Dokoupil Jiří1984reg. muži 175,5 
12.Zíka Milan1976reg. muži 175,5 
13.Kurial Patrik1996reg. muži 205,5 
14.Vláha Jiří1943reg. muži 205,5 
15.Broskevič Jan1998reg. muži 225,5 
TJ Frenštát pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fešar Tom1999reg. muži 51-60 
2.Lorenc Martin1998reg. muži 51-60 
3.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 71-80 
4.Kocián Pavel1957reg. muži 71-80 
5.Hüttl Adolf1953reg. muži 81-90 
6.Skapka Jiří1980reg. muži 101-110 
7.Kántor Lukáš2000kraj. muži 111-120 
8.Milata Radek2002kraj. muži 131-140 
9.Mezera Ondřej2002reg. muži 131-140 
10.Sobota Martin2004reg. muži 141-150 
11.Pařil Ondřej2003reg. muži 111-120Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
SSVČ Don Bosco
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílý Michal1996reg. muži 51-100 
2.Horváth Petr1998reg. muži 51-100 
3.Pecha Pavel1997reg. muži 51-100 
4.Zapletal Jiří1956reg. muži 150 N 
5.Ščuka Rostislav2001reg. muži 101-150 
6.Effenberger Jan1963reg. muži 151-200 
7.Caha Jiří1967reg. muži 151-200 
8.Grundza Martin1996reg. muži 201-250 
9.Bongilaj Tomáš1992nez. N 
TJ Sokol Hrabůvka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filípek Ondřej1987kraj. muži 75,5 
2.Herold Jan2002kraj. muži 175,5 
3.Chlad Petr1996kraj. muži 225,5 
4.Osvald Petr1967kraj. muži 225,5 
5.Trojek Ivo1963kraj. muži 275,5 
6.Molin Vojtěch1999kraj. muži 300,5 
7.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 75,5 
8.Osvald David1990reg. muži 75,5 
9.Roháč Pavel1956reg. muži 100,5 
10.Mončka Petr1962reg. muži 125,5 
11.Oborný Dominik1999reg. muži 125,5 
12.Stempak Tomáš2001reg. muži 175,5 
13.Stempak Lukáš2001reg. muži 175,5 
SK - Svinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 125,5. 
2.Theodor Filip1999kraj. muži 175,5. 
3.Jašek Milan1955kraj. muži 200,5. 
4.Henžel Michal2002kraj. muži 225,5. 
5.Chovanec Pavel1970kraj. muži 225,5. 
6.Turay Tomáš1967kraj. muži 300,5. 
7.Kus Ondřej2000reg. muži 75,5. 
8.Zapletal František1987reg. muži 75,5. 
9.Henžel Miroslav1968reg. muži 75,5. 
10.Palát Petr1992reg. muži 100,5 
11.Vicherková Šárka1995reg. muži 125,5. 
12.Milkov Tomáš2003reg. muži 125,5. 
13.Chovancová Marie2002reg. muži 125,5. 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 100,5 
2.Merta Tomáš1966kraj. muži 125,5 
3.Debald Pavel1964kraj. muži 225,5 
4.Pastrňák Jan1966kraj. muži 225,5 
5.Pavlínek Zdeněk1962kraj. muži 225,5 
6.Hrstka Pavel1962kraj. muži 275,5 
7.Rinka Alfred1959reg. muži 50,5 
8.Topinka Bohumír1951reg. muži 75,5 
9.Vicher Roman1976reg. muži 75,5 
10.Chobot Miroslav1950reg. muži 75,5 
11.Chobot Pavel1982reg. muži 75,5 
12.Lodňan Josef1959reg. muži 125,5 
KLUBsten Karviná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Tomáš1988kraj. muži 101-150 
2.Čížek Aleš1986kraj. muži 151-200 
3.Trávníček Jakub1994kraj. muži 201-250 
4.Krafčík Tomáš1993kraj. muži 251-300 
5.Kosellek Tomáš1992kraj. muži 251-300 
6.Reicher Lukáš1990reg. muži 71-80 
7.Szotek David2003reg. muži 141-160 
8.Wachtarczyk Matěj2004reg. muži 121-140N 
9.Oleksík Jan1987nez. muži  
10.Kindl Tomáš2003reg. muži 125,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
T.J. Sokol Záblatí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolcarovič Ondřej1992kraj. muži 51-100 
2.Perutka Radomír1975kraj. muži 151-200 
3.Frejvolt Lukáš2000kraj. muži 151-200N 
4.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 251-300 
5.Tyrala Břetislav1951reg. muži 61-70 
6.Palička Jiří1953reg. muži 71-80 
7.Kocur Michal1988reg. muži 71-80N 
8.Koch Petr1975reg. muži 81-90 
9.Jochym David1979reg. muži 101-120 
10.Chlapek Josef1961kraj. muži 201-250N 
KST Darkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Michal1998kraj. muži 125,5 
2.Kalvar Milan1974kraj. muži 275,5 
3.Milota Tomáš1966kraj. muži 275,5 
4.Mohelník Radek1996reg. muži 55,5 
5.Kalvar Pavel1982reg. muži 55,5 
6.Milota Jan1991reg. muži 60,5 
7.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 85,5 
8.Vilč Jaroslav1982reg. muži 95,5 
9.Kozla Petr1982reg. muži 110,5 
10.Cigan Ivan1975reg. muži 130,5 
11.Folta Jindřich1959reg. muži 130,5 
12.Mohelník Petr1968reg. muži 130,5 
13.Kalvarová Magdaléna2005reg. muži 140,5 
14.Mentzik David1977reg. muži 140,5 
15.Schreier Vítězslav1966reg. muži 140,5 
16.Lipina František2002reg. muži 142,5 
17.Halfarová Natálie2000reg. muži 144,5 
18.Kalvar Mikuláš2008reg. muži 144,5 
19.Bury Marek1970reg. muži 145,5 
20.Segetová Patricie2004reg. muži 41-50Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Děhylov, z.s.
21.Slavík Lukáš2004reg. muži 81-90Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
TTC Siko Orlová E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wilk Adam2005reg. muži 101-120 
2.Blucha Tomáš2001reg. muži 121-140 
3.Czolková Adela1999reg. muži 121-140 
4.Šebesta Jan2004reg. muži 141-160 
5.Czolko Daniel2002reg. muži 121-140 
6.Kubíček Pavel st.1967reg. muži 121-140 
7.Sikora Jakub2003reg. muži 141-160 
8.Florková Adela2001nez. muži  
9.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Dětmarovice
10.Teichmann Zdeněk1966reg. muži 51-60 
Divize ženy (MS)
TJ Frenštát pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soušková Silvie1975nez. Hostování z Orel jednota Veřovice
2.Mezerová Andrea1973nez.  
3.Bílková Martina1976nez.  
4.Polášková Kateřina2006nez.  
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synková Kristýna1998kraj. ženy 21-25 
2.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 35N 
3.Synková Markéta2001kraj. ženy 36-39 
4.Straková Bára2005kraj. dky 177 
5.Harvánková Dana1965nez.  
6.Fronová Sabina2001nez.  
7.Mikesková Romana1987nez.  
8.Uvírová Nela2000nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Sokol Opava- Kateřinky,z.s
Český pohár (MS)
TJ Frenštát pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fešar Tom1999reg. muži 51-60 
2.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 71-80 
3.Hüttl Adolf1953reg. muži 81-90 
4.Kántor Lukáš2000kraj. muži 111-120 
5.Tichavský Filip2004reg. muži 111-120 
6.Mezera Ondřej2002reg. muži 131-140 
7.Milata Radek2002kraj. muži 131-140 
8.Sobota Martin2004reg. muži 141-150 
9.Tichavský Milan1977reg. muži 161-170 
10.Tichavský Vojtěch2007reg. muži 181-190 
TJ Frenštát pod Radhoštěm A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčí Josef1972kraj. muži 125,5 
2.Lorenc Roman1969kraj. muži 125,5 
3.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 275,5 
4.Šindler Jaroslav1997kraj. muži 275,5 
5.Lorenc Martin1998reg. muži 51-60 
6.Juroška Radan1969reg. muži 51-60 
7.Turek Jindřich1969reg. muži 71-80 
8.Hüttl Marian1978reg. muži 91-100 
9.Hazuka Pavel1954reg. muži 111-120 
10.Skapka Jiří1980reg. muži 101-110 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topinka Bohumír1951reg. muži 75,5 
2.Vicher Roman1976reg. muži 75,5 
3.Lodňan Josef1959reg. muži 125,5 
4.Muroň David1970reg. muži 125,5 
5.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 175,5 
6.Hrbáček Josef1960reg. muži 175,5 
SK - SVINOV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Przybyla Michal1983kraj. muži 75,5. 
2.Foldyna Radek1981kraj. muži 125,5. 
3.Theodor Filip1999kraj. muži 175,5. 
4.Henžel Michal2002kraj. muži 225,5 
5.Chovanec Pavel1970kraj. muži 225,5. 
6.Henžel Miroslav1968reg. muži 75,5. 
7.Kus Ondřej2000reg. muži 75,5. 
8.Palát Petr1992reg. muži 100,5 
9.Chovancová Marie2002reg. muži 125,5. 
TJ TTC Vendryně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berbr Aleš1976reg. muži 21 - 25 
2.Drozd Aleš1984reg. muži 31 - 35 
3.Berbr Marek1976reg. muži 81-90 
4.Zavřel Ivo1957reg. muži 81 - 90 
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 21-50 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 51-100 
3.Pilch Jakub1999kraj. muži 51-100 
4.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-150 
5.Urbaniec Radim1972kraj. muži 151-200 
6.Mitrenga Josef1986kraj. muži 151-200N 
7.Galuszka Weronika1992kraj. muži 201-250cizinec 
8.Makara Nico2000kraj. muži 201-250 
9.Březina Tomáš1987kraj. muži 251-300 
10.Mitrega Roman1990reg. muži 81-90 
11.Lasota Laurent2001reg. muži 101-120 
12.Weber Milan1956reg. muži 101-120N 
Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Michal1998kraj. muži 125,5 
2.Kalvar Milan1974kraj. muži 275,5 
3.Milota Tomáš1966kraj. muži 275,5 
4.Mohelník Radek1996reg. muži 55,5 
5.Kalvar Pavel1982reg. muži 55,5 
6.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 85,5 
7.Vilč Jaroslav1982reg. muži 91 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS