Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
3.Janík Michal st.1980kraj. muži 51.-70. 
4.Zich Petr ml.1991kraj. muži 51.-70. 
5.Zapletal Jan1987kraj. muži 101.-150.N 
6.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
7.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
8.Milar Martin1990kraj. muži 151.-200. 
9.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200. 
10.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-245. 
11.Jeřábek Jakub2001kraj. muži 201.-245. 
12.Dostál Jaromír1951kraj. muži 201.-245.N 
13.Ježek Lubomír1988reg. muži 41.-50. 
14.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
15.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
16.Říha Luděk1958reg. muži 101.-150. 
17.Adamíková Dagmar1994kraj. ženy 10. 
18.Janík Michal ml.2002kraj. muži 101.-150.Střídavý start z TJ Sokol Němčice nad Hanou
19.Hejduk Pavel2003kraj. muži 151.-200.Střídavý start z SK Přerov
TJ Chropyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plšek Josef1966kraj. muži 21-30 
2.Grmela Aleš1968kraj. muži 31-50 
3.Topič Petr1964kraj. muži 51-70 
4.Grmela Tomáš2003kraj. muži 51-70 
5.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 101-150 
6.Hrdina Jan1960kraj. muži 101-150 
7.Zapletal Miroslav1964reg. muži 51-100 
8.Nesvadba David1977reg. muži 51-100 
9.Křižan Tomáš1991reg. muži 51-100 
10.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 51-100 
11.Konečný Radim2002reg. muži 51-100 
12.Ocknecht Jiří1975nez.  
KST Jeseník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schopf Karel1965kraj. muži 21.- 30. 
2.Veigl Lukáš2001kraj. muži 31.- 50. 
3.Dvořák Vítek2000kraj. muži 51.-70. 
4.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 51.-70. 
5.Kunc Radim1972kraj. muži 101.-150. 
6.Karatidis Petros1955nez. muži 101.-150. 
7.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 151.-200. 
8.Kašník Sebastián2003kraj. muži 201.-245. 
T. J. Sokol Olomouc-Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 18. 
2.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 31.-50. 
3.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
4.Saksa Ivan1990kraj. muži 51.-70. 
5.Kovačík Roman1988kraj. muži 71.-100. 
6.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
7.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
8.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
9.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 101.-150.N 
10.Běhal Milan1953kraj. muži 101.-150.N 
11.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 151.-200. 
12.Chromec Martin1972kraj. muži 151.-200.N 
13.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-245. 
14.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 201.-245. 
TTC Pramet Šumperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žvátora Miroslav1974kraj. muži 11 
2.Wiesner Petr1964kraj. muži 12 
3.Rabenseifner Milan1965kraj. muži 14 
4.Šubčík Jiří1983kraj. muži 19 
5.Müller Jiří1958kraj. muži 31-50 
6.Janků Karel1995kraj. muži 31-50 
7.Malý Jan1971kraj. muži 71-100 
8.Braun Norbert1977kraj. muži 71-100 
9.Müller Lukáš1981kraj. muži 71-100 
10.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200 
11.Maixner Vladimír1961reg. muži 71-100 
12.Formánek Jakub1989nez.  
13.Paseka Rudolf2004reg. muži 101-130 
14.Vicenec Libor2004reg. muži 101-130 
TJ Sokol Jezernice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Bedřich1976kraj. muži 31-50 
2.Venclů Lukáš1988kraj. muži 31-50 
3.Gorecki Pavel1975kraj. muži 51-70 
4.Raška Jiří1979kraj. muži 101-150 
5.Rytíř Pavel1967reg. muži 31-50 
6.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 101-150 
7.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 101-150 
8.Bočan Bohuslav1957reg. muži 101-150 
9.Dohnal Radovan1960reg. muži N201-250 
10.Zapletal Miloslav1960nez.  
TJ Sokol Buk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Pavel1970kraj. muži 21. - 30. 
2.Divina Jiří1986kraj. muži 31. - 50. 
3.Hrubý Martin1991kraj. muži 51. - 70. 
4.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51. - 70. 
5.Vaculík Roman1978kraj. muži 71. - 100. 
6.Sedlák Miroslav1964kraj. muži 201. - 245. N 
7.Zavřel Josef st.1953reg. muži 51. - 100. 
8.Koňařík Martin1973reg. muži 51. - 100. 
9.Dorazil Václav1985reg. muži 51. - 100.N 
10.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101. - 150. 
11.Suchý Milan1959reg. muži 151. - 200. 
12.Nevřiva Kamil1973reg. muži 151. - 200. 
TJ Sokol Čechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 17 
2.Vejmola Pavel1967kraj. muži 21-30 
3.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 31-50 
4.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
5.Richter David1973kraj. muži 51-70 
6.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 51-70N 
7.Kalabis Petr1971kraj. muži 71-100 
8.Lošťák Martin1978kraj. muži 71-100 
9.Novák Dominik2001kraj. muži 101-150 
10.Maděrka Aleš1969kraj. muži 101-150 
11.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
12.Benek Jaromír1962kraj. muži 151-200N 
Sportklub Štarnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holiš Roman1972kraj. muži 31-50 
2.Martinů Jiří ml.1987kraj. muži 51-70 
3.Paděra Pavel1969kraj. muži 71-100 
4.Slovák Martin1981kraj. muži 71.-100.N 
5.Chytil Miroslav1949kraj. muži 151-200 
6.Mišun Miroslav1950kraj. muži 201-245 
7.Vojtěch Bryks2002kraj. dci 24 
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchaň Stanislav1986kraj. muži 31-50 
2.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
3.Hojgr Jan1990kraj. muži 51-70 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 71-100 
5.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži N 51-70 
6.Zedníček Miloš1972kraj. muži 101-150 
7.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
8.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
9.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
10.Hojgr Stanislav1951reg. muži 71-100 
11.Janhuba Radomír1954reg. muži 71-100 
12.Veselý Josef1969reg. muži 101-130 
TJ Sokol Jestřebí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 31.-50. 
2.Čecháček Radek1980kraj. muži 51.-70. 
3.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 101.-150. 
4.Král Pavel1991kraj. muži 151.-200. 
5.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201.-245. 
6.Straka Michal1975reg. muži 51.-70. 
7.Kubalík Jiří1971reg. muži 71.-100. 
8.Daniel Jan1946reg. muži 71.-100. 
9.Zittová Radomíra1962reg. muži 101.-130. 
10.Solník Jan1991reg. muži 131.-160. 
11.Bzdyl Josef1948reg. muži 131.-160. 
12.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 161.-200. 
13.Milek Libor1981nez.  
T.J. Sokol Šternberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Igor1961kraj. muži 20 
2.Pischel Jiří1941kraj. muži 71-100 
3.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 71-100 
4.Vyhnálek Tomáš1995kraj. muži 71-100 
5.Coufal Ondřej1991kraj. muži 71-100 
6.Šauer Miloš1965kraj. muži 101-150 
7.Čapčuch Josef1968nez. muži 101-150 
8.Vémola Martin1985kraj. muži 151-200 
9.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
10.Prázdný Pavel ml.2004kraj. dci 7Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
11.Vorlický Pavel1968nez.  
12.Otáhal Bořek2004kraj. muži 151.-200.Střídavý start z SK Přerov
Krajská soutěž 1
TJ Sokol Tovačov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Jaroslav st.1965kraj. muži 51-70 
2.Horák Milan1966kraj. muži 71-100 
3.Palčík Zdeněk1973kraj. muži 71-100 
4.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 151-200 
5.Hrubý Radek1997reg. muži 51-100 
6.Vojtašek Miroslav1969reg. muži 51-100 
7.Zavřel Josef1985reg. muži 51-100N 
8.Macháček Pavel1973reg. muži 101-150 
9.Polčák Pavel1958reg. muži 101-150 
10.Lexmann Lubomír1955reg. muži 151-200 
11.Smolka Marek1999reg. muži 151-200 
12.Frehar Jiří1949reg. muži 151-200 
SK Kolšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Marek1981kraj. muži 51-70 
2.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 71-100 
3.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 101-150 
4.Čermák Martin1970kraj. muži 101-150 
5.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101-150 
6.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 151-200 
7.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
8.Burian Jaroslav1975kraj. muži 201-245 
9.Sitta František1949reg. muži 131-160 
10.Solařová Květoslava1949reg. ženy 131-160 
11.Hatala Milan1966reg. muži 161-200 
12.Dražný Alois1952reg. muži 161-200 
13.Poisl Isidor1965reg. muži 161-200 
14.Klimeš Zdenek1958reg. muži 161-200 
15.Balšánek František1969reg. muži 201-253 
KST Město Albrechtice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpanek Martin1972kraj. muži 51.-70. 
2.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 71.-100. 
3.Adamec Štěpán1970kraj. muži 101.-150. 
4.Palivec David1992kraj. muži 101.-150. 
5.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 101.-150. 
6.Santarius Gustav1958kraj. muži 101.-150. 
7.Vojtek Roman1971kraj. muži 151.-200. 
8.Kozák Petr1958reg. muži 17. 
9.Bláha Bohumil1960reg. muži 30. 
10.Chovaniok Jan1932reg. muži 42. 
KST Jeseník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 21.- 30. 
2.Šimek Pavel1948kraj. muži 71.-100. 
3.Kunc Radim1972kraj. muži 101.-150. 
4.Karatidis Petros1955nez. muži 101.-150. 
5.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 151.-200. 
6.Macík Karel1990kraj. muži 201.-245. 
7.Macík Petr1964kraj. muži 201.-245. 
8.Kašník Sebastián2003kraj. muži 201.-245. 
9.Rak Tomáš1978reg. muži 20. 
10.Vyhlídal Ondřej2007nez. muži - 
11.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 101.-150. 
12.Paraskevopulos Filip1986kraj. muži 101.-150. 
13.Harbich Pavel2002nez. muži - 
T.J. Sokol Olomouc-Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovačík Roman1988kraj. muži 71.-100. 
2.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
3.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
4.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 101.-150.N 
5.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
6.Běhal Milan1953kraj. muži 101.-150.N 
7.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 151.-200. 
8.Chromec Martin1972kraj. muži 151.-200.N 
9.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-245. 
10.Kroutil Tomáš1995kraj. muži 201.-245. 
11.Černý Marek1974kraj. muži 201.-245.N 
12.Šolle Radovan2006kraj. muži 201.-245.N 
13.Holíková Vendula1983kraj. ženy 5.N 
14.Beneš Kryštof2003kraj. dci 11. 
15.Pavlíček Matěj2001kraj. dci 19. 
16.Valenta Adam2005kraj. sži 37. 
TJ Sokol Bludov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brokeš Josef1968kraj. muži 71-100 
2.Srb Pavel1964kraj. muži 101-150 
3.Jelínek Jakub1992kraj. muži 101-150 
4.Blaťák Marek1994kraj. muži 101-150.N 
5.Jílek Tomáš1973kraj. muži 201-245 
6.Blaťák Vojtěch1998reg. muži 41-50 
7.Krátký Dalibor1971reg. muži 71-100 
8.Landa Josef1951reg. muži 71-100 
9.Ondráček František1976reg. muži 71-100 
10.Falhar Radek1973reg. muži 71-100 
11.Nejedlý Jiří1960reg. muži 71-100 
12.Konečný Stanislav1964reg. muži 71-100 
13.Soural Stanislav1958reg. muži 101-130 
14.Sedláček Josef1950reg. muži 101-130 
15.Huňat Miroslav1952reg. muži 101-130 
16.Večeř Milan1951reg. muži 161-200 
17.Weiser Rostislav1963reg. muži 201-253 
TJ Sigma Lutín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 101.-150. 
2.Trunkát Dalibor1985kraj. muži 101.-150. 
3.Kocián Martin1982kraj. muži 101.-150. 
4.Halfar Václav1980kraj. muži 101.-150. 
5.Tlach Miroslav1983kraj. muži 151.-200. 
6.Začal Martin1981kraj. muži 151.-200. 
7.Hampl Jiří1963kraj. muži nezař. 
TTC Pramet Šumperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Jiří1958kraj. muži 31-50 
2.Janků Karel1995kraj. muži 31-50 
3.Malý Jan1971kraj. muži 71-100 
4.Braun Norbert1977kraj. muži 71-100 
5.Müller Lukáš1981kraj. muži 71-100 
6.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200 
7.Maixner Vladimír1961reg. muži 71-100 
8.Horáček Michal1999reg. muži 71-100 
9.Paseka Rudolf2004reg. muži 101-130 
10.Vicenec Libor2004reg. muži 101-130 
11.Tomeš Vladimír2004kraj. sži 16 
12.Nevařil Denis2006kraj. mži 7 
13.Žvátora Teodor2005kraj. mži 21 
14.Luňáček Jiří1975nez.  
15.Agachi Konstantin1948nez.  
TJ OP Prostějov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kumstát Roman1974kraj. muži 31-50N 
2.Sedláček Jiří1969kraj. muži 101-150 
3.Hrůza Petr1966kraj. muži 101-150 
4.Běhal Jiří st.1963kraj. muži 151-200 
5.Lužný Petr1977kraj. muži 151-200 
6.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 41-50 
7.Vystavěl Jakub1988reg. muži 71-100 
8.Janeček Jiří1958reg. muži 71-100 
9.Krč Jan1989reg. muži 151-193 
10.Brátel Zdeněk1967kraj. muži 71-100N 
TJ Sokol Čechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter David1973kraj. muži 51-70 
2.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 51-70N 
3.Lošťák Martin1978kraj. muži 71-100 
4.Maděrka Aleš1969kraj. muži 101-150 
5.Kalabis Petr1971kraj. muži 71-100 
6.Novák Dominik2001kraj. muži 101-150 
7.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
8.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
9.Benek Jaromír1962kraj. muži 151-200N 
10.Pekař René1972kraj. muži 151-200N 
11.Kolík Petr1965reg. muži 31-40 
12.Šťastný Petr1973reg. muži 41-50 
13.Jahn Michal1974reg. muži 41-50 
14.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
15.Velešík Josef1967reg. muži 51-70N 
TJ Postřelmov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stryk Zdeněk1972kraj. muži 51.-70. 
2.Zitta David1987kraj. muži 71.-100. 
3.Smolík Michal1978kraj. muži 71.-100. 
4.Blaháček Ivo1973kraj. muži 71.-100. 
5.Stryk Zdeněk ml.1996reg. muži 41.-50. 
6.Honemann Pavel1980reg. muži 51.-70. 
7.Jágr Petr1972reg. muži 71.-100. 
8.Vláčel Miroslav1961reg. muži 71.-100. 
9.Horký Roman1974reg. muži 71.-100. 
10.Matějíček Josef1964reg. muži 101.-130. 
11.Stejskal Kamil1975reg. muži 131.-150. 
12.Zapletal Lubomír1964reg. muži 131.-150. 
13.Kubíček Martin1973reg. muži 151.-200. 
14.Honemann Petr1982reg. muži 151.-200. 
15.Sedláčková Jana1970reg. muži 201.-253. 
16.Šípová Miroslava1951reg. muži N 201.-253. 
17.Svozil Zdeněk1968reg. muži N 201.-253. 
TTC Mohelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži N 51-70 
2.Zedníček Miloš1972kraj. muži 101-150 
3.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
4.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
5.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
6.Hojgr Stanislav1951reg. muži 71-100 
7.Janhuba Radomír1954reg. muži 71-100 
8.Veselý Josef1969reg. muži 101-130 
9.Huf Richard1982reg. muži 101-130 
10.Montág Petr1988reg. muži 131-160 
11.Košinár Luboš1968reg. muži 131-160 
12.Mego Lukáš1990reg. muži 161-200 
13.Strouhal Karel st.1942reg. muži 161-200 
14.Slamkova Petra1985reg. ženy 161-200 
15.Olejník Petr1967nez. muži  
Krajská soutěž 2A
TJ Sokol Dubicko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braný Milan ml.1981kraj. muži 71-100 
2.Strouhal Karel1977kraj. muži 101-150 
3.Neoral Ondřej1995kraj. muži 101-150 
4.Horák Luděk1966kraj. muži 151-200 
5.Langer Rudolf1959reg. muži 71-100 
6.Vlček Vojtěch1955reg. muži 101-130 
7.Vidomus Michal1983reg. muži 101-130 
8.Sobotík Petr1980reg. muži 131-160 
9.Novotný Petr1977reg. muži 131-160 
10.Krmíček Marcel1972reg. muži 131-160 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zapletal Jan1987kraj. muži 101.-150.N 
2.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
3.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
4.Milar Martin1990kraj. muži 151.-200. 
5.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200. 
6.Jeřábek Jakub2001kraj. muži 201.-245. 
7.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-245. 
8.Dostál Jaromír1951kraj. muži 201.-245.N 
9.Ježek Lubomír1988reg. muži 41.-50. 
10.Beneš Jan st.1960reg. muži 51.-70. 
11.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
12.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
13.Makoš Marián1984reg. muži 101.-150. 
14.Navrátil Antonín1954reg. muži 101.-150. 
15.Říha Luděk1958reg. muži 101.-150. 
16.Zouhar Miloš1978reg. muži 101.-150. 
17.Kořínek Stanislav1968reg. muži 151.-193. 
18.Malík Miroslav ml.2004reg. muži 151.-193.Hostování z Klub stolního tenisu Vyškov
19.Makoš Pavel1986reg. muži 151.-193. 
20.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-193. 
TJ Sokol Kojetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151-200 
2.Odehnal Jakub1982kraj. muži 151-200 
3.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 151-200 
4.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 101-150 
5.Pištělák Martin1981reg. muži 51 -100 
6.Zítka Tomáš1977reg. muži 101-150 
7.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
8.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
9.Kilhof Jiří1950reg. muži 101-150 
10.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
11.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
12.Gamba Robert1968reg. muži 151-200 
13.Zedníček Martin1970reg. muži 151-200 
14.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
15.Mizera Roman1971reg. muži 201-250 
16.Šírek Alois1967nez. muži 151-200 
17.Konečný Vojtěch1998reg. muži 71-90Střídavý start z TJ SLAVIA Kroměříž z.s.
T. J. Sokol Olomouc-Neředín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
2.Běhal Milan1953kraj. muži 101.-150.N 
3.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 151.-200. 
4.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-245. 
5.Chromec Martin1972kraj. muži 151.-200.N 
6.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 201.-245. 
7.Kroutil Tomáš1995kraj. muži 201.-245. 
8.Šolle Radovan2006kraj. muži 201.-245.N 
9.Černý Marek1974kraj. muži 201.-245.N 
10.Holíková Vendula1983kraj. ženy 5.N 
11.Beneš Kryštof2003kraj. dci 11. 
12.Janovskij Vadim1991nez. muži  
13.Němčák Mikuláš2001kraj. sži 20. 
14.Pavlíček Matěj2001kraj. dci 19. 
15.Sklenář Jakub2001kraj. dci 13. 
16.Valenta Adam2005kraj. sži 37. 
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
2.Galanda Tomáš1975kraj. muži 101.-150. 
3.Netesal Jiří1971kraj. muži 151.-200. 
4.Krudenc Martin1975kraj. muži 151.-200. 
5.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 151.-200. 
6.Holub Oto1962kraj. muži 151.-200. 
7.Hejduk Pavel2003kraj. muži 151.-200. 
8.Otáhal Bořek2004kraj. muži 151.-200. 
9.Kubík David1981kraj. muži 201-245 
10.Čada Hynek1999kraj. muži 201-245. 
11.Červinka Lukáš2002kraj. muži 201-245N 
12.Véghová Viola2000reg. muži 101-150N 
13.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
14.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 201-250 
15.Severa Milan nejml.2006reg. muži 251-304 
TJ Sigma Hranice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jemelka Libor1975kraj. muži 151-200 
2.Jemelka Ivan1980kraj. muži 151-200 
3.Sohr Radovan1965kraj. muži 151-200 
4.Klos Otto1944kraj. muži 201-245 
5.Němeček Ladislav1948kraj. muži 201-245 
6.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
7.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
8.Janíček Miroslav1992reg. muži 101-150 
9.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
10.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
11.Vitoul Pavel1967reg. muži 101-150 
12.Březík Lukáš1980reg. muži 101-150N 
13.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
14.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 151-200 
15.Staněk Roman1973reg. muži 151-200 
16.Staviař Jiří1970reg. muži 201-250 
TJ Sokol Němčice nad Hanou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pořízek Josef1952kraj. muži 31.-50.N 
2.Palásek Michal1993kraj. muži 51.-70.N 
3.Janík Michal ml.2002kraj. muži 101.-150. 
4.Válek Vít1970kraj. muži 201.-245. 
5.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-245. 
6.Oplocký Petr ml.1989kraj. muži 201.-245. 
7.Palásek Martin1991kraj. muži 201.-245.N 
8.Kadlík Vladimír1977reg. muži 51.-70. 
9.Válek Jiří1965reg. muži 71-100. 
10.Kroupa Zdeněk1962reg. muži 71.-100. 
11.Diviš Marek1976reg. muži 101.-150. 
12.Oplocký Petr st.1965reg. muži 101.-150. 
13.Přidal Petr st.1967reg. muži 101.-150. 
14.Richter Antonín1938reg. muži 101.-150. 
15.Vlach Zdeněk1967reg. muži 101.-150. 
16.Meixner Petr1983reg. muži 101.-150. 
17.Coufalík Jaroslav1973reg. muži 101.-150. 
18.Bouda Květoslav1971reg. muži 151.-193. 
19.Janík Šimon2007reg. muži 151.-193. 
20.Doležal Alois1980nez.  
SDH Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ludka Jaroslav1966kraj. muži 151-200 
2.Král Michal1989reg. muži 21-30 
3.Macháč Jan1988reg. muži 31-50 
4.Nikl Michal1972reg. muži 51-100 
5.Beránek Petr1970reg. muži 51-100 
6.Matýs Tomáš1978reg. muži 51-100 
7.Mika Jiří1959reg. muži 51-100 
8.Šebesta Dušan1976reg. muži 101-150 
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalabis Petr1971kraj. muži 71-100 
2.Novák Dominik2001kraj. muži 101-150 
3.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
4.Benek Jaromír1962kraj. muži 151-200N 
5.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
6.Pekař René1972kraj. muži 151-200N 
7.Kolík Petr1965reg. muži 31-40 
8.Jahn Michal1974reg. muži 41-50 
9.Šťastný Petr1973reg. muži 41-50 
10.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
11.Frňka Patrik1973reg. muži 51-70 
12.Fréhar Jan1983reg. muži 51-70 
13.Šťastný Pavel1972reg. muži 51-70 
14.Benek Tomáš1995reg. muži 51-70N 
15.Velešík Josef1967reg. muži 51-70N 
16.Havlíček Ondřej2003reg. muži 71-100 
17.Šteigl Šimon2005reg. muži 71-100 
TJ Sokol Brodek u Prostějova
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolpagni Marcello1987kraj. muži 201.-243.Ncizinec 
2.Fára Jindřich1995reg. muži 21.-30. 
3.Hájek Svatopluk1969reg. muži 31.-40. 
4.Pírek Lukáš1993reg. muži 41.-50. 
5.Rybnikář Petr1969reg. muži 31.-40. 
6.Gregor Michal1981reg. muži 51.-70. 
7.Soldán Martin1973reg. muži 51.-70. 
8.Belant Vladislav1951reg. muži 51.-70. 
9.Širila Jaroslav1985reg. muži 71.-100. 
10.Jelínek Karel1965reg. muži 71.-100. 
11.Švécarová Pavla1984reg. muži 101.-150. 
12.Dvořák Zdeněk1972reg. muži 101.-150. 
13.Jelínek Michal1989reg. muži 101.-150. 
14.Oulehla Jaromír1961reg. muži 101.-150. 
15.Smékal Petr1986reg. muži 151.-195. 
16.Bořil Miloš1966reg. muži 151.-195. 
Sportklub Štarnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chytil Miroslav1949kraj. muži 151-200 
2.Běhal Jeroným1966kraj. muži 201-245 
3.Mišun Miroslav1950kraj. muži 201-245 
4.Vojtěch Bryks2002kraj. dci 24 
5.Procházka Zdeněk1952nez. muži  
6.Naňák Libor1969nez. muži  
7.Mynařík Alfons1969nez. muži  
8.Pavlica Zdeněk1976nez. muži  
T.J. Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Ondřej1991kraj. muži 71-100 
2.Čapčuch Josef1968nez. muži 101-150 
3.Šauer Miloš1965kraj. muži 101-150 
4.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
5.Vémola Martin1985kraj. muži 151-200 
6.Černoch Alois st.1962kraj. muži 151-200 
7.Suchý Filip2001kraj. muži 201-245 
8.Prázdný Pavel ml.2004kraj. dci 7Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
9.Sedlář Michal1973nez.  
10.Coufal Jindřich1993nez.  
Krajská soutěž 2B
SVČ Rýmařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žatecký Vladimír1964kraj. muži 71. - 100. 
2.Polák Aleš1965kraj. muži 101. - 150. 
3.Václavík Aleš1982kraj. muži 101. - 150. 
4.Rektořík Bronislav1964kraj. muži 151. - 200. 
5.Lašák Roman1975kraj. muži 201. - 245. 
6.Casciani Luděk1974nez. muži  
7.Kalaš Miroslav1983nez. muži  
TJ Sokol Velké Losiny
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Eduard st.1949kraj. muži 101-150 
2.Cikryt Petr1958kraj. muži 151-200 
3.Berka Jiří1975kraj. muži 201-245 
4.Bureš Ondřej1996kraj. muži 201-245 
5.Bureš Adam1999kraj. muži 201-245 
6.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
7.Berka Martin2001reg. muži 131-160 
8.Janda František1948nez.  
9.Vaněk Miloš1982nez.  
10.Hájek Lubomír1955nez. muži  
11.Žejdlík Ondřej1998nez.  
12.Bureš Vladimír1974kraj. muži 101-150 
SK Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101-150 
2.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 151-200 
3.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
4.Burian Jaroslav1975kraj. muži 201-245 
5.Sitta František1949reg. muži 131-160 
6.Dražný Alois1952reg. muži 161-200 
7.Hatala Milan1966reg. muži 161-200 
8.Klimeš Zdenek1958reg. muži 161-200 
9.Poisl Isidor1965reg. muži 161-200 
10.Solařová Květoslava1949reg. ženy 131-160 
11.Balšánek František1969reg. muži 201-253 
12.Chalupa Radommír1966reg. muži nez. 
13.Kouřil Petr1984nez. muži nez. 
TJ Sokol Jedlí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarmara Martin1979kraj. muži 101.-150. 
2.Haltmar Luděk1973reg. muži 41.-50. 
3.Tomášek Milan1966reg. muži 51.-70. 
4.Pospíšil Lukáš1993reg. muži 51.-70. 
5.Krňávek Zdeněk1964reg. muži 51.-70. 
6.Krňávek Zdenek ml.1989reg. muži 71.-100.N 
7.Polách Petr1957reg. muži 101.-130. 
8.Rýznar Jaromír1964reg. muži 131.-160. 
9.Haltmar Martin1974reg. muži 131.-160. 
10.Haltmar Jan2001reg. muži 131.-160. 
11.Večeř Václav1954reg. muži 161.-200. 
12.Haltmar Antonín1949reg. muži 161.-200.N 
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišr Petr1982kraj. muži 71-100 
2.Slavík Ota1970kraj. muži 201-245 
3.Slavík Petr2005kraj. muži 201-245 
4.Slavíková Kristýna2003kraj. muži 201-245 
5.Švanová Zuzana2005kraj. muži 201-245 
6.Slavíková Lenka1981kraj. muži 201-245N 
7.Šimončík Josef1950nez.  
8.Martínková Blanka1977nez.  
9.Poláchová Iva1979nez.  
10.Drtil Pavel2001nez.  
11.Kresta Vojtěch2004nez.  
12.Šimončík Štěpán2007nez.  
13.Petrek Tomáš2005kraj. muži 201-245Střídavý start z TJ Horní Město
KST Město Albrechtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 101.-150. 
2.Santarius Gustav1958kraj. muži 101.-150. 
3.Vojtek Roman1971kraj. muži 151.-200. 
4.Kozák Petr1958reg. muži 17. 
5.Bláha Bohumil1960reg. muži 30. 
6.Chovaniok Jan1932reg. muži 42. 
7.Matyáš Jaroslav1953nez. muži  
8.Muroň Antonín1990nez. muži  
9.Kramarczyk Artur1974nez. muži cizinec 
10.Kvasnica David2008nez. nži  
KST Jeseník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 151.-200. 
2.Macík Karel1990kraj. muži 201.-245. 
3.Macík Petr1964kraj. muži 201.-245. 
4.Kašník Sebastián2003kraj. muži 201.-245. 
5.Rak Tomáš1978reg. muži 20. 
6.Chytil Zdeněk1979nez. muži - 
7.Vyhlídal Ondřej2007nez. muži - 
8.Cypra Vladislav1946reg. muži 41.-51. 
9.Macík Antonín1959reg. muži 51.-64. 
10.Zapletal Radek1990nez. muži  
11.Harbich Pavel2002nez. muži - 
TJ Sport Mikulovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sopčák Lukáš1979kraj. muži 21.-30. 
2.Hudáček Jiří1987kraj. muži 101.-150. 
3.Vrána František ml.2000kraj. muži 201.-245. 
4.Pokorný Josef1970reg. muži 14. 
5.Seibert Dalibor1947reg. muži 21.-30. 
6.Lužík Tomáš2001reg. muži 21.-30. 
7.Harenčák Kamil1978reg. muži 21.-30. 
8.Anft Marcel1977reg. muži 31.-40. 
9.Suchý Petr1968reg. muži 31.-40. 
10.Haloda Petr1972reg. muži 31.-40. 
11.Seibert Miroslav1974reg. muži 31.-40. 
12.Šťastný Marek1991reg. muži 31.-40. 
13.Machač Jiří1974reg. muži 31.-40. 
14.Janík Hynek1970reg. muži 41.-50. 
15.Koňarik Michal1980reg. muži 41.-50. 
16.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 21.- 30. 
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 101-150 
2.Karger Jan1977kraj. muži 101-150 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Adámek Zdeněk1975kraj. muži 151-200 
5.Snášel Jiří1962reg. muži 51-70 
6.Laščák Vladimír1958reg. muži 71-100 
7.Mikeš Jan1953reg. muži 101-130 
8.Zádrapa Stanislav1948reg. muži 131-160 
TJ Olympia Bruntál A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machů Jaroslav1970kraj. muži 101-150 
2.Krajča Patrik1993kraj. muži 101-150 
3.Čechová Kristina1980kraj. muži 101-150 
4.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151-200 
5.Krajča Rudolf1971kraj. muži 201-245 
6.Plesník Jiří1964nez. muži  
7.Koval Michal1976kraj. muži 71-100 
TJ Olympia Bruntál B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veiglová Jarmila1976kraj. muži 101-150 
2.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 151-200 
3.Kolář Vojta1994kraj. muži 151-200 
4.Mlčoch František1961kraj. muži 201-245 
5.Mazalová Klaudie1955kraj. ženy 8 
6.Sabolová Věra1954kraj. ženy 25 
7.Sabol Miroslav1948nez. muži  
8.Radim Teru1978nez. muži  
9.Měrka František1944nez. muži  
10.Mazalová Veronika2006nez. mžy  
11.Mazal Jiří2008nez. nži  
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Pavel1968kraj. muži 101-150 
2.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151-200 
3.Altman Petr1966kraj. muži 151-200 
4.Hranička Libor1974reg. muži 51-70 
5.Jelínek Pavel1965reg. muži 51-70 
6.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 51-70 
7.Kreuzigerová Lucie1977reg. muži 101-130 
8.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101-130 
9.Kočnar Libor1958reg. muži 131-160 
10.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 131-160 
11.Langhammer Vojtěch2005reg. muži 201-253 
12.Mareš Jan2006reg. muži 201-253 
13.Jelínek Jiří1964nez. 51-70 
14.Kocián Pavel1966nez. 101-130 
15.Sasz Jiří1944nez. 201-253 
16.Kudláček Pavel1969nez.  
17.Jílek Stanislav1988nez.  
18.Odstrčil Petr1964nez.  
19.Minářová Mariana2003nez.  
20.Pospíšilová Pavla2007nez.  
21.Purkert Tomáš2006nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS