Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
3.Janík Michal st.1980kraj. muži 51.-70. 
4.Zich Petr ml.1991kraj. muži 51.-70. 
5.Zapletal Jan1987kraj. muži 101.-150.N 
6.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
7.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
8.Milar Martin1990kraj. muži 151.-200. 
9.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200. 
10.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-245. 
11.Jeřábek Jakub2001kraj. muži 201.-245. 
12.Dostál Jaromír1951kraj. muži 201.-245.N 
13.Ježek Lubomír1988reg. muži 41.-50. 
14.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
15.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
16.Říha Luděk1958reg. muži 101.-150. 
17.Adamíková Dagmar1994kraj. ženy 10. 
18.Janík Michal ml.2002kraj. muži 101.-150.Střídavý start z TJ Sokol Němčice nad Hanou
19.Hejduk Pavel2003kraj. muži 151.-200.Střídavý start z SK Přerov
TJ Chropyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plšek Josef1966kraj. muži 21-30 
2.Grmela Aleš1968kraj. muži 31-50 
3.Topič Petr1964kraj. muži 51-70 
4.Grmela Tomáš2003kraj. muži 51-70 
5.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 101-150 
6.Hrdina Jan1960kraj. muži 101-150 
7.Zapletal Miroslav1964reg. muži 51-100 
8.Nesvadba David1977reg. muži 51-100 
9.Křižan Tomáš1991reg. muži 51-100 
10.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 51-100 
11.Konečný Radim2002reg. muži 51-100 
12.Ocknecht Jiří1975nez.  
KST Jeseník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schopf Karel1965kraj. muži 21.- 30. 
2.Veigl Lukáš2001kraj. muži 31.- 50. 
3.Dvořák Vítek2000kraj. muži 51.-70. 
4.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 51.-70. 
5.Kunc Radim1972kraj. muži 101.-150. 
6.Karatidis Petros1955nez. muži 101.-150. 
7.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 151.-200. 
8.Kašník Sebastián2003kraj. muži 201.-245. 
T. J. Sokol Olomouc-Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 18. 
2.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 31.-50. 
3.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
4.Saksa Ivan1990kraj. muži 51.-70. 
5.Kovačík Roman1988kraj. muži 71.-100. 
6.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
7.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
8.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
9.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 101.-150.N 
10.Běhal Milan1953kraj. muži 101.-150.N 
11.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 151.-200. 
12.Chromec Martin1972kraj. muži 151.-200.N 
13.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-245. 
14.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 201.-245. 
TTC Pramet Šumperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žvátora Miroslav1974kraj. muži 11 
2.Wiesner Petr1964kraj. muži 12 
3.Rabenseifner Milan1965kraj. muži 14 
4.Šubčík Jiří1983kraj. muži 19 
5.Müller Jiří1958kraj. muži 31-50 
6.Janků Karel1995kraj. muži 31-50 
7.Malý Jan1971kraj. muži 71-100 
8.Braun Norbert1977kraj. muži 71-100 
9.Müller Lukáš1981kraj. muži 71-100 
10.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200 
11.Maixner Vladimír1961reg. muži 71-100 
12.Formánek Jakub1989nez.  
13.Paseka Rudolf2004reg. muži 101-130 
14.Vicenec Libor2004reg. muži 101-130 
TJ Sokol Jezernice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Bedřich1976kraj. muži 31-50 
2.Venclů Lukáš1988kraj. muži 31-50 
3.Gorecki Pavel1975kraj. muži 51-70 
4.Raška Jiří1979kraj. muži 101-150 
5.Rytíř Pavel1967reg. muži 31-50 
6.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 101-150 
7.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 101-150 
8.Bočan Bohuslav1957reg. muži 101-150 
9.Dohnal Radovan1960reg. muži N201-250 
10.Zapletal Miloslav1960nez.  
TJ Sokol Buk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Pavel1970kraj. muži 21. - 30. 
2.Divina Jiří1986kraj. muži 31. - 50. 
3.Hrubý Martin1991kraj. muži 51. - 70. 
4.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51. - 70. 
5.Vaculík Roman1978kraj. muži 71. - 100. 
6.Sedlák Miroslav1964kraj. muži 201. - 245. N 
7.Zavřel Josef st.1953reg. muži 51. - 100. 
8.Koňařík Martin1973reg. muži 51. - 100. 
9.Dorazil Václav1985reg. muži 51. - 100.N 
10.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101. - 150. 
11.Suchý Milan1959reg. muži 151. - 200. 
12.Nevřiva Kamil1973reg. muži 151. - 200. 
TJ Sokol Čechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 17 
2.Vejmola Pavel1967kraj. muži 21-30 
3.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 31-50 
4.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
5.Richter David1973kraj. muži 51-70 
6.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 51-70N 
7.Kalabis Petr1971kraj. muži 71-100 
8.Lošťák Martin1978kraj. muži 71-100 
9.Novák Dominik2001kraj. muži 101-150 
10.Maděrka Aleš1969kraj. muži 101-150 
11.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
12.Benek Jaromír1962kraj. muži 151-200N 
Sportklub Štarnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holiš Roman1972kraj. muži 31-50 
2.Martinů Jiří ml.1987kraj. muži 51-70 
3.Paděra Pavel1969kraj. muži 71-100 
4.Slovák Martin1981kraj. muži 71.-100.N 
5.Chytil Miroslav1949kraj. muži 151-200 
6.Mišun Miroslav1950kraj. muži 201-245 
7.Běhal Jeroným1966kraj. muži 201-245 
8.Vojtěch Bryks2002kraj. dci 24 
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchaň Stanislav1986kraj. muži 31-50 
2.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
3.Hojgr Jan1990kraj. muži 51-70 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 71-100 
5.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži N 51-70 
6.Zedníček Miloš1972kraj. muži 101-150 
7.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
8.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
9.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
10.Hojgr Stanislav1951reg. muži 71-100 
11.Janhuba Radomír1954reg. muži 71-100 
12.Veselý Josef1969reg. muži 101-130 
TJ Sokol Jestřebí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 31.-50. 
2.Čecháček Radek1980kraj. muži 51.-70. 
3.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 101.-150. 
4.Král Pavel1991kraj. muži 151.-200. 
5.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201.-245. 
6.Straka Michal1975reg. muži 51.-70. 
7.Kubalík Jiří1971reg. muži 71.-100. 
8.Daniel Jan1946reg. muži 71.-100. 
9.Zittová Radomíra1962reg. muži 101.-130. 
10.Solník Jan1991reg. muži 131.-160. 
11.Bzdyl Josef1948reg. muži 131.-160. 
12.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 161.-200. 
13.Milek Libor1981nez.  
T.J. Sokol Šternberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Igor1961kraj. muži 20 
2.Pischel Jiří1941kraj. muži 71-100 
3.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 71-100 
4.Vyhnálek Tomáš1995kraj. muži 71-100 
5.Coufal Ondřej1991kraj. muži 71-100 
6.Šauer Miloš1965kraj. muži 101-150 
7.Čapčuch Josef1968nez. muži 101-150 
8.Vémola Martin1985kraj. muži 151-200 
9.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
10.Prázdný Pavel ml.2004kraj. dci 7Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
11.Vorlický Pavel1968nez.  
12.Otáhal Bořek2004kraj. muži 151.-200.Střídavý start z SK Přerov
Krajská soutěž 1
TJ Sokol Tovačov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Jaroslav st.1965kraj. muži 51-70 
2.Horák Milan1966kraj. muži 71-100 
3.Palčík Zdeněk1973kraj. muži 71-100 
4.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 151-200 
5.Hrubý Radek1997reg. muži 51-100 
6.Vojtašek Miroslav1969reg. muži 51-100 
7.Zavřel Josef1985reg. muži 51-100N 
8.Macháček Pavel1973reg. muži 101-150 
9.Polčák Pavel1958reg. muži 101-150 
10.Lexmann Lubomír1955reg. muži 151-200 
11.Smolka Marek1999reg. muži 151-200 
12.Frehar Jiří1949reg. muži 151-200 
SK Kolšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Marek1981kraj. muži 51-70 
2.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 71-100 
3.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 101-150 
4.Čermák Martin1970kraj. muži 101-150 
5.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101-150 
6.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 151-200 
7.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
8.Burian Jaroslav1975kraj. muži 201-245 
9.Sitta František1949reg. muži 131-160 
10.Solařová Květoslava1949reg. ženy 131-160 
11.Hatala Milan1966reg. muži 161-200 
12.Dražný Alois1952reg. muži 161-200 
13.Poisl Isidor1965reg. muži 161-200 
14.Klimeš Zdenek1958reg. muži 161-200 
15.Balšánek František1969reg. muži 201-253 
KST Město Albrechtice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpanek Martin1972kraj. muži 51.-70. 
2.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 71.-100. 
3.Adamec Štěpán1970kraj. muži 101.-150. 
4.Palivec David1992kraj. muži 101.-150. 
5.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 101.-150. 
6.Santarius Gustav1958kraj. muži 101.-150. 
7.Vojtek Roman1971kraj. muži 151.-200. 
8.Kozák Petr1958reg. muži 17. 
9.Bláha Bohumil1960reg. muži 30. 
10.Chovaniok Jan1932reg. muži 42. 
KST Jeseník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 21.- 30. 
2.Šimek Pavel1948kraj. muži 71.-100. 
3.Kunc Radim1972kraj. muži 101.-150. 
4.Karatidis Petros1955nez. muži 101.-150. 
5.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 151.-200. 
6.Macík Karel1990kraj. muži 201.-245. 
7.Macík Petr1964kraj. muži 201.-245. 
8.Kašník Sebastián2003kraj. muži 201.-245. 
9.Rak Tomáš1978reg. muži 20. 
10.Vyhlídal Ondřej2007nez. muži - 
11.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 101.-150. 
12.Paraskevopulos Filip1986kraj. muži 101.-150. 
13.Harbich Pavel2002nez. muži - 
T.J. Sokol Olomouc-Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovačík Roman1988kraj. muži 71.-100. 
2.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
3.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
4.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 101.-150.N 
5.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
6.Běhal Milan1953kraj. muži 101.-150.N 
7.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 151.-200. 
8.Chromec Martin1972kraj. muži 151.-200.N 
9.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-245. 
10.Kroutil Tomáš1995kraj. muži 201.-245. 
11.Černý Marek1974kraj. muži 201.-245.N 
12.Šolle Radovan2006kraj. muži 201.-245.N 
13.Holíková Vendula1983kraj. ženy 5.N 
14.Beneš Kryštof2003kraj. dci 11. 
15.Pavlíček Matěj2001kraj. dci 19. 
16.Valenta Adam2005kraj. sži 37. 
TJ Sokol Bludov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brokeš Josef1968kraj. muži 71-100 
2.Srb Pavel1964kraj. muži 101-150 
3.Jelínek Jakub1992kraj. muži 101-150 
4.Blaťák Marek1994kraj. muži 101-150.N 
5.Jílek Tomáš1973kraj. muži 201-245 
6.Blaťák Vojtěch1998reg. muži 41-50 
7.Krátký Dalibor1971reg. muži 71-100 
8.Landa Josef1951reg. muži 71-100 
9.Ondráček František1976reg. muži 71-100 
10.Falhar Radek1973reg. muži 71-100 
11.Nejedlý Jiří1960reg. muži 71-100 
12.Konečný Stanislav1964reg. muži 71-100 
13.Soural Stanislav1958reg. muži 101-130 
14.Sedláček Josef1950reg. muži 101-130 
15.Huňat Miroslav1952reg. muži 101-130 
16.Večeř Milan1951reg. muži 161-200 
17.Weiser Rostislav1963reg. muži 201-253 
TJ Sigma Lutín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 101.-150. 
2.Trunkát Dalibor1985kraj. muži 101.-150. 
3.Kocián Martin1982kraj. muži 101.-150. 
4.Halfar Václav1980kraj. muži 101.-150. 
5.Tlach Miroslav1983kraj. muži 151.-200. 
6.Začal Martin1981kraj. muži 151.-200. 
7.Hampl Jiří1963kraj. muži nezař. 
TTC Pramet Šumperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Jiří1958kraj. muži 31-50 
2.Janků Karel1995kraj. muži 31-50 
3.Malý Jan1971kraj. muži 71-100 
4.Braun Norbert1977kraj. muži 71-100 
5.Müller Lukáš1981kraj. muži 71-100 
6.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200 
7.Maixner Vladimír1961reg. muži 71-100 
8.Horáček Michal1999reg. muži 71-100 
9.Paseka Rudolf2004reg. muži 101-130 
10.Vicenec Libor2004reg. muži 101-130 
11.Tomeš Vladimír2004kraj. sži 16 
12.Nevařil Denis2006kraj. mži 7 
13.Žvátora Teodor2005kraj. mži 21 
14.Luňáček Jiří1975nez.  
15.Agachi Konstantin1948nez.  
TJ OP Prostějov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kumstát Roman1974kraj. muži 31-50N 
2.Sedláček Jiří1969kraj. muži 101-150 
3.Hrůza Petr1966kraj. muži 101-150 
4.Běhal Jiří st.1963kraj. muži 151-200 
5.Lužný Petr1977kraj. muži 151-200 
6.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 41-50 
7.Vystavěl Jakub1988reg. muži 71-100 
8.Janeček Jiří1958reg. muži 71-100 
9.Krč Jan1989reg. muži 151-193 
10.Brátel Zdeněk1967kraj. muži 71-100N 
TJ Sokol Čechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter David1973kraj. muži 51-70 
2.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 51-70N 
3.Lošťák Martin1978kraj. muži 71-100 
4.Maděrka Aleš1969kraj. muži 101-150 
5.Kalabis Petr1971kraj. muži 71-100 
6.Novák Dominik2001kraj. muži 101-150 
7.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
8.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
9.Benek Jaromír1962kraj. muži 151-200N 
10.Pekař René1972kraj. muži 151-200N 
11.Kolík Petr1965reg. muži 31-40 
12.Šťastný Petr1973reg. muži 41-50 
13.Jahn Michal1974reg. muži 41-50 
14.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
15.Velešík Josef1967reg. muži 51-70N 
TJ Postřelmov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stryk Zdeněk1972kraj. muži 51.-70. 
2.Zitta David1987kraj. muži 71.-100. 
3.Smolík Michal1978kraj. muži 71.-100. 
4.Blaháček Ivo1973kraj. muži 71.-100. 
5.Stryk Zdeněk ml.1996reg. muži 41.-50. 
6.Honemann Pavel1980reg. muži 51.-70. 
7.Jágr Petr1972reg. muži 71.-100. 
8.Vláčel Miroslav1961reg. muži 71.-100. 
9.Horký Roman1974reg. muži 71.-100. 
10.Matějíček Josef1964reg. muži 101.-130. 
11.Stejskal Kamil1975reg. muži 131.-150. 
12.Zapletal Lubomír1964reg. muži 131.-150. 
13.Kubíček Martin1973reg. muži 151.-200. 
14.Honemann Petr1982reg. muži 151.-200. 
15.Sedláčková Jana1970reg. muži 201.-253. 
16.Šípová Miroslava1951reg. muži N 201.-253. 
17.Svozil Zdeněk1968reg. muži N 201.-253. 
TTC Mohelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži N 51-70 
2.Zedníček Miloš1972kraj. muži 101-150 
3.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
4.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
5.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
6.Hojgr Stanislav1951reg. muži 71-100 
7.Janhuba Radomír1954reg. muži 71-100 
8.Veselý Josef1969reg. muži 101-130 
9.Huf Richard1982reg. muži 101-130 
10.Montág Petr1988reg. muži 131-160 
11.Košinár Luboš1968reg. muži 131-160 
12.Mego Lukáš1990reg. muži 161-200 
13.Strouhal Karel st.1942reg. muži 161-200 
14.Slamkova Petra1985reg. ženy 161-200 
15.Olejník Petr1967nez. muži  
16.Voříšek Tomáš1991nez. muži  
Krajská soutěž 2A
TJ Sokol Dubicko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braný Milan ml.1981kraj. muži 71-100 
2.Strouhal Karel1977kraj. muži 101-150 
3.Neoral Ondřej1995kraj. muži 101-150 
4.Horák Luděk1966kraj. muži 151-200 
5.Langer Rudolf1959reg. muži 71-100 
6.Vlček Vojtěch1955reg. muži 101-130 
7.Vidomus Michal1983reg. muži 101-130 
8.Sobotík Petr1980reg. muži 131-160 
9.Novotný Petr1977reg. muži 131-160 
10.Krmíček Marcel1972reg. muži 131-160 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zapletal Jan1987kraj. muži 101.-150.N 
2.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
3.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
4.Milar Martin1990kraj. muži 151.-200. 
5.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200. 
6.Jeřábek Jakub2001kraj. muži 201.-245. 
7.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-245. 
8.Dostál Jaromír1951kraj. muži 201.-245.N 
9.Ježek Lubomír1988reg. muži 41.-50. 
10.Beneš Jan st.1960reg. muži 51.-70. 
11.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
12.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
13.Makoš Marián1984reg. muži 101.-150. 
14.Navrátil Antonín1954reg. muži 101.-150. 
15.Říha Luděk1958reg. muži 101.-150. 
16.Zouhar Miloš1978reg. muži 101.-150. 
17.Kořínek Stanislav1968reg. muži 151.-193. 
18.Malík Miroslav ml.2004reg. muži 151.-193.Hostování z Klub stolního tenisu Vyškov
19.Makoš Pavel1986reg. muži 151.-193. 
20.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-193. 
TJ Sokol Kojetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151-200 
2.Odehnal Jakub1982kraj. muži 151-200 
3.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 151-200 
4.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 101-150 
5.Pištělák Martin1981reg. muži 51 -100 
6.Zítka Tomáš1977reg. muži 101-150 
7.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
8.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
9.Kilhof Jiří1950reg. muži 101-150 
10.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
11.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
12.Gamba Robert1968reg. muži 151-200 
13.Zedníček Martin1970reg. muži 151-200 
14.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
15.Mizera Roman1971reg. muži 201-250 
16.Šírek Alois1967nez. muži 151-200 
17.Konečný Vojtěch1998reg. muži 71-90Střídavý start z TJ SLAVIA Kroměříž z.s.
T. J. Sokol Olomouc-Neředín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
2.Běhal Milan1953kraj. muži 101.-150.N 
3.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 151.-200. 
4.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-245. 
5.Chromec Martin1972kraj. muži 151.-200.N 
6.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 201.-245. 
7.Kroutil Tomáš1995kraj. muži 201.-245. 
8.Šolle Radovan2006kraj. muži 201.-245.N 
9.Černý Marek1974kraj. muži 201.-245.N 
10.Holíková Vendula1983kraj. ženy 5.N 
11.Beneš Kryštof2003kraj. dci 11. 
12.Janovskij Vadim1991nez. muži  
13.Němčák Mikuláš2001kraj. sži 20. 
14.Pavlíček Matěj2001kraj. dci 19. 
15.Sklenář Jakub2001kraj. dci 13. 
16.Valenta Adam2005kraj. sži 37. 
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
2.Galanda Tomáš1975kraj. muži 101.-150. 
3.Netesal Jiří1971kraj. muži 151.-200. 
4.Krudenc Martin1975kraj. muži 151.-200. 
5.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 151.-200. 
6.Holub Oto1962kraj. muži 151.-200. 
7.Hejduk Pavel2003kraj. muži 151.-200. 
8.Otáhal Bořek2004kraj. muži 151.-200. 
9.Kubík David1981kraj. muži 201-245 
10.Čada Hynek1999kraj. muži 201-245. 
11.Červinka Lukáš2002kraj. muži 201-245N 
12.Véghová Viola2000reg. muži 101-150N 
13.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
14.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 201-250 
15.Severa Milan nejml.2006reg. muži 251-304 
TJ Sigma Hranice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jemelka Libor1975kraj. muži 151-200 
2.Jemelka Ivan1980kraj. muži 151-200 
3.Sohr Radovan1965kraj. muži 151-200 
4.Klos Otto1944kraj. muži 201-245 
5.Němeček Ladislav1948kraj. muži 201-245 
6.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
7.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
8.Janíček Miroslav1992reg. muži 101-150 
9.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
10.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
11.Vitoul Pavel1967reg. muži 101-150 
12.Březík Lukáš1980reg. muži 101-150N 
13.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
14.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 151-200 
15.Staněk Roman1973reg. muži 151-200 
16.Staviař Jiří1970reg. muži 201-250 
TJ Sokol Němčice nad Hanou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pořízek Josef1952kraj. muži 31.-50.N 
2.Palásek Michal1993kraj. muži 51.-70.N 
3.Janík Michal ml.2002kraj. muži 101.-150. 
4.Válek Vít1970kraj. muži 201.-245. 
5.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-245. 
6.Oplocký Petr ml.1989kraj. muži 201.-245. 
7.Palásek Martin1991kraj. muži 201.-245.N 
8.Kadlík Vladimír1977reg. muži 51.-70. 
9.Válek Jiří1965reg. muži 71-100. 
10.Kroupa Zdeněk1962reg. muži 71.-100. 
11.Diviš Marek1976reg. muži 101.-150. 
12.Oplocký Petr st.1965reg. muži 101.-150. 
13.Přidal Petr st.1967reg. muži 101.-150. 
14.Richter Antonín1938reg. muži 101.-150. 
15.Vlach Zdeněk1967reg. muži 101.-150. 
16.Meixner Petr1983reg. muži 101.-150. 
17.Coufalík Jaroslav1973reg. muži 101.-150. 
18.Bouda Květoslav1971reg. muži 151.-193. 
19.Janík Šimon2007reg. muži 151.-193. 
20.Doležal Alois1980nez.  
SDH Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ludka Jaroslav1966kraj. muži 151-200 
2.Král Michal1989reg. muži 21-30 
3.Macháč Jan1988reg. muži 31-50 
4.Nikl Michal1972reg. muži 51-100 
5.Beránek Petr1970reg. muži 51-100 
6.Matýs Tomáš1978reg. muži 51-100 
7.Mika Jiří1959reg. muži 51-100 
8.Šebesta Dušan1976reg. muži 101-150 
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalabis Petr1971kraj. muži 71-100 
2.Novák Dominik2001kraj. muži 101-150 
3.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
4.Benek Jaromír1962kraj. muži 151-200N 
5.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
6.Pekař René1972kraj. muži 151-200N 
7.Kolík Petr1965reg. muži 31-40 
8.Jahn Michal1974reg. muži 41-50 
9.Šťastný Petr1973reg. muži 41-50 
10.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
11.Frňka Patrik1973reg. muži 51-70 
12.Fréhar Jan1983reg. muži 51-70 
13.Šťastný Pavel1972reg. muži 51-70 
14.Benek Tomáš1995reg. muži 51-70N 
15.Velešík Josef1967reg. muži 51-70N 
16.Havlíček Ondřej2003reg. muži 71-100 
17.Šteigl Šimon2005reg. muži 71-100 
TJ Sokol Brodek u Prostějova
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolpagni Marcello1987kraj. muži 201.-243.Ncizinec 
2.Fára Jindřich1995reg. muži 21.-30. 
3.Hájek Svatopluk1969reg. muži 31.-40. 
4.Pírek Lukáš1993reg. muži 41.-50. 
5.Rybnikář Petr1969reg. muži 31.-40. 
6.Gregor Michal1981reg. muži 51.-70. 
7.Soldán Martin1973reg. muži 51.-70. 
8.Belant Vladislav1951reg. muži 51.-70. 
9.Širila Jaroslav1985reg. muži 71.-100. 
10.Jelínek Karel1965reg. muži 71.-100. 
11.Švécarová Pavla1984reg. muži 101.-150. 
12.Dvořák Zdeněk1972reg. muži 101.-150. 
13.Jelínek Michal1989reg. muži 101.-150. 
14.Oulehla Jaromír1961reg. muži 101.-150. 
15.Smékal Petr1986reg. muži 151.-195. 
16.Bořil Miloš1966reg. muži 151.-195. 
Sportklub Štarnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chytil Miroslav1949kraj. muži 151-200 
2.Běhal Jeroným1966kraj. muži 201-245 
3.Mišun Miroslav1950kraj. muži 201-245 
4.Vojtěch Bryks2002kraj. dci 24 
5.Procházka Zdeněk1952nez. muži  
6.Naňák Libor1969nez. muži  
7.Mynařík Alfons1969nez. muži  
8.Pavlica Zdeněk1976nez. muži  
T.J. Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Ondřej1991kraj. muži 71-100 
2.Čapčuch Josef1968nez. muži 101-150 
3.Šauer Miloš1965kraj. muži 101-150 
4.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
5.Vémola Martin1985kraj. muži 151-200 
6.Černoch Alois st.1962kraj. muži 151-200 
7.Suchý Filip2001kraj. muži 201-245 
8.Prázdný Pavel ml.2004kraj. dci 7Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
9.Sedlář Michal1973nez.  
10.Coufal Jindřich1993nez.  
Krajská soutěž 2B
SVČ Rýmařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žatecký Vladimír1964kraj. muži 71. - 100. 
2.Polák Aleš1965kraj. muži 101. - 150. 
3.Václavík Aleš1982kraj. muži 101. - 150. 
4.Rektořík Bronislav1964kraj. muži 151. - 200. 
5.Lašák Roman1975kraj. muži 201. - 245. 
6.Casciani Luděk1974nez. muži  
7.Kalaš Miroslav1983nez. muži  
TJ Sokol Velké Losiny
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Eduard st.1949kraj. muži 101-150 
2.Cikryt Petr1958kraj. muži 151-200 
3.Berka Jiří1975kraj. muži 201-245 
4.Bureš Ondřej1996kraj. muži 201-245 
5.Bureš Adam1999kraj. muži 201-245 
6.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
7.Berka Martin2001reg. muži 131-160 
8.Janda František1948nez.  
9.Vaněk Miloš1982nez.  
10.Hájek Lubomír1955nez. muži  
11.Žejdlík Ondřej1998nez.  
12.Bureš Vladimír1974kraj. muži 101-150 
SK Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101-150 
2.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 151-200 
3.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
4.Burian Jaroslav1975kraj. muži 201-245 
5.Sitta František1949reg. muži 131-160 
6.Dražný Alois1952reg. muži 161-200 
7.Hatala Milan1966reg. muži 161-200 
8.Klimeš Zdenek1958reg. muži 161-200 
9.Poisl Isidor1965reg. muži 161-200 
10.Solařová Květoslava1949reg. ženy 131-160 
11.Balšánek František1969reg. muži 201-253 
12.Chalupa Radommír1966reg. muži nez. 
13.Kouřil Petr1984nez. muži nez. 
TJ Sokol Jedlí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarmara Martin1979kraj. muži 101.-150. 
2.Haltmar Luděk1973reg. muži 41.-50. 
3.Tomášek Milan1966reg. muži 51.-70. 
4.Pospíšil Lukáš1993reg. muži 51.-70. 
5.Krňávek Zdeněk1964reg. muži 51.-70. 
6.Krňávek Zdenek ml.1989reg. muži 71.-100.N 
7.Polách Petr1957reg. muži 101.-130. 
8.Rýznar Jaromír1964reg. muži 131.-160. 
9.Haltmar Martin1974reg. muži 131.-160. 
10.Haltmar Jan2001reg. muži 131.-160. 
11.Večeř Václav1954reg. muži 161.-200. 
12.Haltmar Antonín1949reg. muži 161.-200.N 
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišr Petr1982kraj. muži 71-100 
2.Slavík Ota1970kraj. muži 201-245 
3.Slavík Petr2005kraj. muži 201-245 
4.Slavíková Kristýna2003kraj. muži 201-245 
5.Švanová Zuzana2005kraj. muži 201-245 
6.Slavíková Lenka1981kraj. muži 201-245N 
7.Šimončík Josef1950nez.  
8.Martínková Blanka1977nez.  
9.Poláchová Iva1979nez.  
10.Drtil Pavel2001nez.  
11.Kresta Vojtěch2004nez.  
12.Šimončík Štěpán2007nez.  
13.Petrek Tomáš2005kraj. muži 201-245Střídavý start z TJ Horní Město
KST Město Albrechtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 101.-150. 
2.Santarius Gustav1958kraj. muži 101.-150. 
3.Vojtek Roman1971kraj. muži 151.-200. 
4.Kozák Petr1958reg. muži 17. 
5.Bláha Bohumil1960reg. muži 30. 
6.Chovaniok Jan1932reg. muži 42. 
7.Matyáš Jaroslav1953nez. muži  
8.Muroň Antonín1990nez. muži  
9.Kramarczyk Artur1974nez. muži cizinec 
10.Kvasnica David2008nez. nži  
KST Jeseník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 151.-200. 
2.Macík Karel1990kraj. muži 201.-245. 
3.Macík Petr1964kraj. muži 201.-245. 
4.Kašník Sebastián2003kraj. muži 201.-245. 
5.Rak Tomáš1978reg. muži 20. 
6.Chytil Zdeněk1979nez. muži - 
7.Vyhlídal Ondřej2007nez. muži - 
8.Cypra Vladislav1946reg. muži 41.-51. 
9.Macík Antonín1959reg. muži 51.-64. 
10.Zapletal Radek1990nez. muži  
11.Harbich Pavel2002nez. muži - 
12.Byrtus Jaromír1954reg. muži 51.-64. 
TJ Sport Mikulovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sopčák Lukáš1979kraj. muži 21.-30. 
2.Hudáček Jiří1987kraj. muži 101.-150. 
3.Vrána František ml.2000kraj. muži 201.-245. 
4.Pokorný Josef1970reg. muži 14. 
5.Seibert Dalibor1947reg. muži 21.-30. 
6.Lužík Tomáš2001reg. muži 21.-30. 
7.Harenčák Kamil1978reg. muži 21.-30. 
8.Anft Marcel1977reg. muži 31.-40. 
9.Suchý Petr1968reg. muži 31.-40. 
10.Haloda Petr1972reg. muži 31.-40. 
11.Seibert Miroslav1974reg. muži 31.-40. 
12.Šťastný Marek1991reg. muži 31.-40. 
13.Machač Jiří1974reg. muži 31.-40. 
14.Janík Hynek1970reg. muži 41.-50. 
15.Koňarik Michal1980reg. muži 41.-50. 
16.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 21.- 30. 
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 101-150 
2.Karger Jan1977kraj. muži 101-150 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Adámek Zdeněk1975kraj. muži 151-200 
5.Snášel Jiří1962reg. muži 51-70 
6.Laščák Vladimír1958reg. muži 71-100 
7.Mikeš Jan1953reg. muži 101-130 
8.Zádrapa Stanislav1948reg. muži 131-160 
TJ Olympia Bruntál A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machů Jaroslav1970kraj. muži 101-150 
2.Krajča Patrik1993kraj. muži 101-150 
3.Čechová Kristina1980kraj. muži 101-150 
4.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151-200 
5.Krajča Rudolf1971kraj. muži 201-245 
6.Plesník Jiří1964nez. muži  
7.Koval Michal1976kraj. muži 71-100 
TJ Olympia Bruntál B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veiglová Jarmila1976kraj. muži 101-150 
2.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 151-200 
3.Kolář Vojta1994kraj. muži 151-200 
4.Mlčoch František1961kraj. muži 201-245 
5.Mazalová Klaudie1955kraj. ženy 8 
6.Sabolová Věra1954kraj. ženy 25 
7.Sabol Miroslav1948nez. muži  
8.Radim Teru1978nez. muži  
9.Měrka František1944nez. muži  
10.Mazalová Veronika2006nez. mžy  
11.Mazal Jiří2008nez. nži  
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Pavel1968kraj. muži 101-150 
2.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151-200 
3.Altman Petr1966kraj. muži 151-200 
4.Hranička Libor1974reg. muži 51-70 
5.Jelínek Pavel1965reg. muži 51-70 
6.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 51-70 
7.Kreuzigerová Lucie1977reg. muži 101-130 
8.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101-130 
9.Kočnar Libor1958reg. muži 131-160 
10.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 131-160 
11.Langhammer Vojtěch2005reg. muži 201-253 
12.Mareš Jan2006reg. muži 201-253 
13.Jelínek Jiří1964nez. 51-70 
14.Kocián Pavel1966nez. 101-130 
15.Sasz Jiří1944nez. 201-253 
16.Kudláček Pavel1969nez.  
17.Jílek Stanislav1988nez.  
18.Odstrčil Petr1964nez.  
19.Minářová Mariana2003nez.  
20.Pospíšilová Pavla2007nez.  
21.Purkert Tomáš2006nez.  
Český pohár, 1. stupeň
TJ OP Prostějov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1969kraj. muži 101-150 
2.Lužný Petr1977kraj. muži 151-200 
3.Hrůza Petr1966kraj. muži 101-150 
4.Běhal Jiří st.1963kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Zich Petr ml.1991kraj. muži 51.-70. 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
4.Janík Michal st.1980kraj. muži 51.-70. 
5.Jeřábek Jakub2001kraj. muži 201.-245. 
6.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-245. 
TJ OP Prostějov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 41-50 
2.Vystavěl Jakub1988reg. muži 71-100 
3.Janeček Jiří1958reg. muži 71-100 
4.Hubáčková Marta1990nez. ženy  
5.Trnavský Jaroslav1949nez. muži  
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
2.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
3.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200. 
4.Milar Martin1990kraj. muži 151.-200. 
5.Dostál Jaromír1951kraj. muži 201.-245.N 
TJ Sokol Ondratice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Lubomír1988reg. muži 41.-50. 
2.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
3.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
4.Říha Luděk1958reg. muži 101.-150. 
5.Kořínek Stanislav1968reg. muži 151.-193. 
6.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-193. 
7.Malík Miroslav ml.2004reg. muži 151.-193.Hostování z Klub stolního tenisu Vyškov
TJ Sokol Čehovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Lukáš1987reg. muži 69 
2.Kunert Pavel1975reg. muži 93 
3.Růžička Luboš1998reg. muži 75 
4.Kardinál Tomáš1973reg. muži 95 
5.Mlčoch Miloš1964reg. muži 103 
6.Kardinál Tomáš ml.1999reg. muži 200 
7.Růžička Svatopluk1943reg. muži 147 
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
2.Šikl Richard2002kraj. muži 101.-150. 
3.Galanda Tomáš1975kraj. muži 101.-150. 
4.Otáhal Bořek2004kraj. muži 151.-200. 
5.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 151.-200. 
6.Hejduk Pavel2003kraj. muži 151.-200. 
7.Holub Oto1962kraj. muži 151.-200. 
8.Krudenc Martin1975kraj. muži 151.-200. 
9.Netesal Jiří1971kraj. muži 151.-200. 
10.Kubík David1981kraj. muži 201-245 
11.Čada Hynek1999kraj. muži 201-245. 
12.Červinka Lukáš2002kraj. muži 201-245N 
13.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
14.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 201-250 
15.Severa Milan nejml.2006reg. muži 251-304 
16.Severová Martina1975reg. muži 251-304 
17.Trunečka Milan1973reg. muži 251-304 
18.Bereza Oldřich1950nez. muži  
TJ Sokol Ondratice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan st.1960reg. muži 51.-70. 
2.Navrátil Antonín1954reg. muži 101.-150. 
3.Makoš Marián1984reg. muži 101.-150. 
4.Zouhar Miloš1978reg. muži 101.-150. 
5.Makoš Pavel1986reg. muži 151.-193. 
TJ Sokol Kojetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151-200 
2.Odehnal Jakub1982kraj. muži 151-200 
3.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 151-200 
4.Konečný Vojtěch1998reg. muži 71.-90.Střídavý start z TJ SLAVIA Kroměříž z.s.
5.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
6.Pištělák Martin1981reg. muži 51 -100 
7.Zedníček Martin1970reg. muži 151-200 
8.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
9.Svobodník Miroslav1961nez. muži  
10.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
11.Kilhof Jiří1950reg. muži 101-150 
12.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
13.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
14.Dufková Alena1949nez. ženy  
15.Zítka Tomáš1977reg. muži 101-150 
TJ Sokol Němčice nad Hanou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pořízek Josef1952kraj. muži 31.-50.N 
2.Palásek Michal1993kraj. muži 51.-70.N 
3.Janík Michal ml.2002kraj. muži 101.-150. 
4.Válek Vít1970kraj. muži 201.-245. 
5.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-245. 
6.Palásek Martin1991kraj. muži 201.-245.N 
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvorský Dušan1966reg. muži 101-150 
2.Koutný Jaroslav2000reg. muži 71-100 
3.Tesárek Pavel1973reg. muži 101-150 
4.Zavadil Roman1971reg. muži 71-100 
5.Zbořil Radek1967reg. muži 101-150 
TJ Sigma Hranice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jemelka Libor1975kraj. muži 151-200 
2.Jemelka Ivan1980kraj. muži 151-200 
3.Sohr Radovan1965kraj. muži 151-200 
4.Klos Otto1944kraj. muži 201-245 
TJ Sigma Hranice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
2.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
3.Vitoul Pavel1967reg. muži 101-150 
4.Janíček Miroslav1992reg. muži 101-150 
5.Němeček Ladislav1948kraj. muži 201-245 
TJ Sigma Hranice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 151-200 
2.Zavadil Dominik2001reg. muži 201-250 
3.Kaspar Michal2001reg. muži 251-304 
4.Poštulka Ivo1989reg. muži 251-304 
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karger Jan1977kraj. muži 101-150 
2.Vrana Tomáš1980kraj. muži 101-150 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Adámek Zdeněk1975kraj. muži 151-200 
5.Snášel Jiří1962reg. muži 51-70 
TJ Olympia Bruntál A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machů Jaroslav1970kraj. muži 101-150 
2.Čechová Kristina1980kraj. muži 101-150 
3.Krajča Patrik1993kraj. muži 101-150 
4.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151-200 
5.Krajča Rudolf1971kraj. muži 201-245 
6.Plesník Jiří1964nez. muži  
7.Koval Michal1976kraj. muži 71-100 
TJ Olympia Bruntál B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veiglová Jarmila1976kraj. muži 101-150 
2.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 151-200 
3.Kolář Vojta1994kraj. muži 151-200 
4.Mlčoch František1961kraj. muži 201-245 
5.Měrka František1944nez. muži  
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 51-70 
2.Hranička Libor1974reg. muži 51-70 
3.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151-200 
4.Jelínek Jiří1964nez. 51-70 
5.Jelínek Pavel1965reg. muži 51-70 
6.Kudláček Pavel1969nez.  
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži N 51-70 
2.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
3.Duchaň Stanislav1986kraj. muži 31-50 
4.Hojgr Jan1990kraj. muži 51-70 
5.Jarmar Petr1975kraj. muži 71-100 
6.Zedníček Miloš1972kraj. muži 101-150 
7.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
8.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
9.Janhuba Radomír1954reg. muži 71-100 
10.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
11.Hojgr Stanislav1951reg. muži 71-100 
12.Mego Lukáš1990reg. muži 161-200 
Stolní tenis klub Komárno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Simandl Marek1978reg. muži 101-150 
2.Šindelek Jiří st.1967reg. muži 101-150 
3.Šindelek Josef1966reg. muži 151-200 
4.Šindelek Jiří ml.1991reg. muži 201-250 
Stolní tenis klub Komárno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šurin Jan1999reg. muži N 
2.Orság Jaromír1979reg. muži 201-250 
3.Šindelek Roman1961reg. muži 251-300N 
4.Šurin Tomáš2001nez. muži N 
5.Kývala Tomáš1959nez. muži N 
6.Vašík Ladislav1959nez. muži N 
TJ Sokol Brodek u Prostějova A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fára Jindřich1995reg. muži 21.-30. 
2.Hájek Svatopluk1969reg. muži 31.-40. 
3.Rybnikář Petr1969reg. muži 31.-40. 
4.Pírek Lukáš1993reg. muži 41.-50. 
TJ Sokol Brodek u Prostějova B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1972reg. muži 101.-150. 
2.Gregor Michal1981reg. muži 51.-70. 
3.Širila Jaroslav1985reg. muži 71.-100. 
4.Soldán Martin1973reg. muži 51.-70. 
TJ Sokol Brodek u Prostějova C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Karel1965reg. muži 71.-100. 
2.Jelínek Michal1989reg. muži 101.-150. 
3.Oulehla Jaromír1961reg. muži 101.-150. 
4.Švécarová Pavla1984reg. muži 101.-150. 
5.Smékal Petr1986reg. muži 151.-195. 
6.Bořil Miloš1966reg. muži 151.-195. 
TJ Sokol Otaslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlčík Vlastimil1976kraj. muži 201.-245. 
2.Dofek Luboš1967reg. muži 51.-70. 
3.Dofek David2003nez. dci  
4.Daněček Lukáš1990reg. muži 71.-100. 
5.Krátký Jan1994kraj. muži 201.-245. 
TJ Postřelmov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zitta David1987kraj. muži 71.-100. 
2.Blaháček Ivo1973kraj. muži 71.-100. 
3.Honemann Pavel1980reg. muži 51.-70. 
4.Smolík Michal1978kraj. muži 71.-100. 
5.Stryk Zdeněk1972kraj. muži 51.-70. 
6.Stryk Zdeněk ml.1996reg. muži 41.-50. 
7.Horký Roman1974reg. muži 71.-100. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS