Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize, muži
KST Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jakub1999kraj. muži 17 
2.Oharek David1999kraj. muži 18 
3.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40 
4.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 51-60 
5.Střelec Marek1968kraj. muži 131-140N 
6.Svoboda Jiří1978kraj. muži 141-150N 
7.Veselý Jiří1977reg. muži 181-190 
8.Dalajka Daniel2006reg. muži 201-220 
9.Kudělka Matyáš2006reg. muži 201-220 
10.Vranka Ondřej2007reg. muži 201-220 
11.Málek Tomáš2009reg. muži 241-260 
12.Dufek Filip2009reg. muži 261-280 
13.Ždánský Vojtěch2008reg. muži 281-300 
14.Šenkeřík Marek1996nez. muži xxx 
15.Viktorínová Michaela2000kraj. ženy 3 
16.Ďuláková Kateřina2006kraj. ženy 6 
17.Sigmund Michael2005kraj. muži 181-190Střídavý start z KST Zlín, z.s.
TJ Jiskra Otrokovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošík Pavel1961kraj. muži 19 
2.Janečka Tomáš1989kraj. muži 41-50 
3.Odstrčil Karel1973kraj. muži 41-50N 
4.Polanský Pavel1978kraj. muži 61-70 
5.Piňko Roman1971kraj. muži 71-80N 
6.Gazda Jiří1974kraj. muži 81-90 
7.Janečka Václav2002kraj. muži 81-90 
8.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 111-120 
9.Hons Jakub1986kraj. muži 131-140 
10.Janošík Petr1958kraj. muži 141-150 
11.Ondrašík Petr1978kraj. muži 141-150N 
12.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
13.Šena Jaroslav1976nez. muži N 
TJ Bystřice pod Hostýnem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Ondřej1981kraj. muži 21-30 
2.Nevřala Lukáš1980kraj. muži 21-30 
3.Burda Milan1964kraj. muži 51-60 
4.Urbiš Jakub1994kraj. muži 91-100 
5.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 91-100 
6.Urbiš Jan1997kraj. muži 101-110 
7.Černocký Radek1963kraj. muži 101-110 N 
8.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 131-140 
9.Votava Zdeněk1955kraj. muži 131-140 
10.Bareš David2000kraj. muži 171-180 
11.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 181-190 
12.Cigánek Josef1959kraj. muži 191-200 
SKST Slušovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vychodil Filip1976kraj. muži 71-80 
2.Res Jiří1977kraj. muži 71-80 
3.Štěpán Ondřej1976kraj. muži 81-90 
4.Adam Vladislav1954reg. muži 81-90 
5.Březík Bohumil1954reg. muži 101-110 
6.Lysoněk Marek1978reg. muži 121-130 
7.Chovanec Michal1975reg. muži 121-130N 
8.Kresta Richard1979reg. muži 131-140 
9.Lysoněk Petr1980reg. muži 151-160 
10.Orság Jaroslav1962kraj. muži 141-150 
ST AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
2.Berger Miloš1975kraj. muži 41-50 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Autrata Vít1974kraj. muži 81-90 
5.Chvíla Pavel1976kraj. muži 61-70 
6.Mořický Tomáš1995kraj. muži 101-110 
7.Hajduk Jan1975kraj. muži 101-110 
8.Šašinka Albert2000kraj. muži 101-110 
9.Juřena Ondřej1998kraj. muži 121-130 
10.Nožička Jiří1965kraj. muži 161-170 
11.Smištík Miroslav1962kraj. muži 161-170 
12.Vlk Radim1967kraj. muži 161-170 
KST Dolní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlovský Karel1978kraj. muži 15 
2.Kubeš Dušan1980kraj. muži 41-50 
3.Sadílek Jan1981kraj. muži 41-50 
4.Jančář Luděk1988kraj. muži 51-60 
5.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 81-90 
6.Ježek Jan1988kraj. muži 81-90 
7.Ježek Vít1994kraj. muži 101-110 
8.Ježek Milan1966kraj. muži 101-110N 
9.Uher Antonín2000kraj. muži 111-120 
10.Kučera Ondřej2001kraj. muži 121-130 
11.Borýsek Jiří1970kraj. muži 121-130 
12.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 141-150 
13.Matějíček Jakub1988kraj. muži 151-160 
14.Ježek Miroslav1993kraj. muži 181-190 
15.Daněk Pavel1989kraj. muži 21-30 
16.Mikulec Ivo1987nez.  
TJ Slavia Kroměříž
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázdil Jiří1988kraj. muži 31.-40. 
2.Zuzaňák Jiří1976kraj. muži 111.-120. 
3.Matula Jaroslav1988kraj. muži 111.-120.N 
4.Fečko Libor1965kraj. muži 181.-190. 
5.Surýnek Tomáš1983reg. muži 31.-40. 
6.Štěpán Radim1987reg. muži 51.-70. 
7.Bureš Miroslav2002reg. muži 51.-70. 
8.Konečný Vojtěch1998reg. muži 71.-90. 
9.Fojtík Vojtěch1987reg. muži 71.-90. 
10.Bartoník Filip1998reg. muži 71.-90. 
11.Boháč Jan1994nez.  
12.Červík Jaroslav1989nez.  
13.Dohnal Matěj1992kraj. muži 21.-30. 
14.Jandora Lukáš1993kraj. muži 2.N 
KST Vsetín z.s B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrla Jaroslav1964kraj. muži 14 
2.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 31-40 
3.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 31-40 
4.Juřica Tomáš1997kraj. muži 41-50 
5.Bártek Dušan1974kraj. muži 81-90 
6.Škrla Jiří2002kraj. muži 91.-100. 
TJ DDM Valašské Meziříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladil David1991kraj. muži 11 
2.Vlček Pavel1984kraj. muži 11N 
3.Orlovský Pavel1980kraj. muži 21-30 
4.Bazalka Michal1975kraj. muži 41-50 
5.Hladil Radek1965kraj. muži 61-70 
6.Vahala Jiří1994reg. muži 31-40 
7.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50N 
8.Téglová Tatiana1972kraj. ženy 4N 
TJ DDM Valašské Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 1 
2.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 13 
3.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 21-30 
4.Konečný Jiří1965kraj. muži 51-60 
5.Vlček Radim1974kraj. muži 51-60 
6.Cibulka Stanislav1964reg. muži 31-40 
7.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
TJ Holešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klůj Bronislav1976kraj. muži 9 
2.Bednář Marek1973kraj. muži N19 
3.Sekanina Karel1947kraj. muži 31-40 
4.Matela Zdeněk1964kraj. muži 61-70 
5.Posolda Karel1979kraj. muži 61-70 
6.Vizner Marek1972kraj. muži 61-70 
7.Hasala Petr1982kraj. muži N71-80 
8.Doležel Radek st.1970kraj. muži 91-100 
9.Stoklásek David2000kraj. muži 101-110 
10.Holík Alois1963kraj. muži N171-180 
11.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
SK Slavičín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Račák Vítězslav1976kraj. muži 3 
2.Machara Jiří1995kraj. muži 41.-50. 
3.Plášek Adam1974kraj. muži 71-80 
4.Kovařík Luděk1997kraj. muži 91-100 
5.Bureš Vlastimil1964kraj. muži 111-120 
6.Kučera Jaroslav1947kraj. muži 111-120 
7.Jančařík Miroslav1972kraj. muži 141-150N 
8.Jančařík Zbyněk1976kraj. muži 171-180 
9.Malatinský Petr1973reg. muži 71-80 
10.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
11.Martinec Antonín1952reg. muži 111-120 
Krajská soutěž I.třídy, muži
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Tomáš1971kraj. muži 91-100 
2.Hošťálek Petr1969kraj. muži N101-110 
3.Mikulík Radek1981kraj. muži 191-200 
4.Miklík Martin1973reg. muži 31-40 
5.Ondruch Marek1992reg. muži 31-40 
6.Topič Adam1995reg. muži 41-50 
7.Šošolík Pavel1964reg. muži 41-50 
8.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 51-70 
9.Kristýnek Boris st.1966reg. muži 51-70 
10.Nesvadba Pavel1973reg. muži 51-70 
11.Matuška Martin1991reg. muži 51-70 
12.Kristýnek Bohumil1939reg. muži N51-70 
13.Málek Michal1991reg. muži 71-90 
14.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-90 
15.Gremlica Jakub2001reg. muži 91-120 
16.Slovák Josef1973reg. muži 91-120 
17.Janečka Pavel1966reg. muži 91-120 
18.Gremlica Václav1964reg. muži N91-120 
19.Kolomár Daniel1976reg. muži 121-150 
20.Kolomár Tomáš2005reg. muži 121-150 
21.Magnano Michele2007reg. muži 121-150 
22.Letev Radim2007reg. muži 121-150 
23.Grygar Tomáš2005reg. muži 121-150 
TJ Jiskra Otrokovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piňko Roman1971kraj. muži 71-80N 
2.Gazda Jiří1974kraj. muži 81-90 
3.Janečka Václav2002kraj. muži 81-90 
4.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 111-120 
5.Hons Jakub1986kraj. muži 131-140 
6.Janošík Petr1958kraj. muži 141-150 
7.Ondrašík Petr1978kraj. muži 141-150N 
8.Vidlář Pavel1973kraj. muži 151-160 
9.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
10.Cviček Petr1947reg. muži 71-80 
11.Janečka Bronislav1969reg. muži 71-80 
12.Mancl Zdeněk1976reg. muži 71-80N 
TJ Bystřice pod Hostýnem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 91-100 
2.Urbiš Jan1997kraj. muži 101-110 
3.Černocký Radek1963kraj. muži 101-110 N 
4.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 131-140 
5.Votava Zdeněk1955kraj. muži 131-140 
6.Bareš David2000kraj. muži 171-180 
7.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 181-190 
8.Cigánek Josef1959kraj. muži 191-200 
9.Moráček Jakub1994reg. muži 41-50 
10.Matela Milan1988reg. muži 41-50 
11.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 41-50 N 
12.Vaculík Vincenc1951reg. muži 41-50 N 
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvíla Pavel1976kraj. muži 61-70 
2.Mořický Tomáš1995kraj. muži 101-110 
3.Hajduk Jan1975kraj. muži 101-110 
4.Šašinka Albert2000kraj. muži 101-110 
5.Juřena Ondřej1998kraj. muži 121-130 
6.Nožička Jiří1965kraj. muži 161-170 
7.Smištík Miroslav1962kraj. muži 161-170 
8.Vlk Radim1967kraj. muži 161-170 
9.Jančík Martin1997kraj. muži 181-190 
10.Smištíková Dana1961reg. muži 61-70 
11.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
12.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
13.Kotačka David1997reg. muži 91-100 
KST Dolní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 81-90 
2.Ježek Jan1988kraj. muži 81-90 
3.Ježek Vít1994kraj. muži 101-110 
4.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 141-150 
5.Matějíček Jakub1988kraj. muži 151-160 
6.Kolísek Josef1999reg. muži 81-90 
7.Jurásek Robin2000reg. muži 151-170 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Milan1966kraj. muži 101-110N 
2.Uher Antonín2000kraj. muži 111-120 
3.Kučera Ondřej2001kraj. muži 121-130 
4.Borýsek Jiří1970kraj. muži 121-130 
5.Čaník Tomáš1995kraj. muži 121-130 
6.Salát Jan1988kraj. muži 141-150 
7.Ježek Miroslav1993kraj. muži 181-190 
8.Bobčík Přemysl2003reg. muži 131-140 
9.Uher Jaroslav1949reg. muži 131-140 
10.Daněk Josef1958nez.  
TJ Fryšták A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31.-40. 
2.Románek Ivo1960kraj. muži 51.-60. 
3.Hrdlička Michal1988kraj. muži 81.-90. 
4.Konečný David1982kraj. muži 101.-110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 121.-130. 
6.Pekař Pavel1969kraj. muži 151.-160.N 
7.Hochmajer Petr1952reg. muži 111.-120. 
8.Gregor Radek1974reg. muži 151.-160. 
9.Kalup Richard1967reg. muži 161.-170. 
10.Gálík Jaromír1968reg. muži 191.-200.N 
Sport centrum Bylnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnka Adam1995kraj. muži 61-70 
2.Dorňák František1973kraj. muži 81-90 
3.Gonda Tomáš1969kraj. muži 91-100 
4.Panáček Anton1964kraj. muži 101-110cizinec 
5.Dorňák Zdeněk1961kraj. muži 121-130 N 
6.Řepa Josef1955reg. muži 81-90 
7.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 81-90 
8.Račák Vítězslav1950reg. muži 161-170 
9.Blabla Tomáš1999reg. muži 181-190 
10.Fojtík Jakub2002reg. muži 201-220 
11.Solař Karel1999reg. muži 201-220 N 
12.Gajdoš Marek2001reg. muži 241-260 
13.Martiška Petr1997reg. muži 241-260 
14.Holba Josef2001reg. muži 281-300 N 
15.Fojtík Tomáš2001kraj. dci 11Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
TJ Holešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Posolda Karel1979kraj. muži 61-70 
2.Vizner Marek1972kraj. muži 61-70 
3.Hasala Petr1982kraj. muži N71-80 
4.Stoklásek David2000kraj. muži 101-110 
5.Doležel Radek st.1970kraj. muži 91-100 
6.Holík Alois1963kraj. muži N171-180 
7.Sigmund Michael2005kraj. muži 181-190 hostování zHostování z KST Zlín, z.s.
8.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
9.Liška Libor1969reg. muži 31-40 
10.Chvátal Petr st.1974reg. muži 31-40 
11.Dědič Michal1984reg. muži 31-40 
12.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
13.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
14.Rys Rudolf1991reg. muži 51-70 
15.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
16.Hlobil Adam2005reg. muži 91-120 
17.Petřivalský František1958reg. muži 91-120 
TJ Sokol Újezdec - Těšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lekeš Pavel1974kraj. muži 31.-40. 
2.Kováč Peter1981kraj. muži 61.-70. 
3.Švehla Michal1992kraj. muži 71.-80. 
4.Kostka Jindřich2002kraj. muži 131.-140.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
5.Živnéř Stanislav1964kraj. muži 131.-140. 
6.Lekešová Zuzana1999reg. muži 81.-90. 
7.Man František1943reg. muži 91.-100. 
8.Březina Radomír1974reg. muži 91.-100. 
9.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 101.-110.N 
10.Brulík Josef1973reg. muži 131.-140.N 
11.Heinrich Stanislav1963reg. muži 141.150. 
12.Švehla Ladislav1965reg. muži 151.-160.N 
TJ Sokol Kostelec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykoukal Martin1987kraj. muži 61-70N 
2.Adamec Michal1991kraj. muži 111-120 
3.Jániš Pavel1982kraj. muži 121-130 
4.Karal Oldřich1962kraj. muži 141-150 
5.Kolařík Milan1990kraj. muži 161-170 
6.Říha Petr1974kraj. muži 171-180 
7.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 181-190 
8.Rychlík Ivan1951kraj. muži 181-190 
9.Huňka Tomáš1981reg. muži 81-90 
10.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
11.Páleníček Jiří1954kraj. muži 41-50 
12.Karal Martin1993kraj. muži 12 
TJ Nivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Marcel1978kraj. muži 21.-30. 
2.Žmolík Pavel1964kraj. mži 51.-60. 
3.Žmolík Lukáš1993kraj. muži 71.-80. 
4.Tomanec Lukáš1997kraj. muži 181.-190. 
5.Hladiš Libor1985kraj. muži 141.-150. 
6.Janča Tomáš1986kraj. muži 191.-200. 
7.Kovařík Petr1961reg. muži 81.-90. 
8.Kozelek Ondřej2004reg. muži 91.-100.Hostování z KST Hluk
9.Karabcová Lucie1988nez. ženy  
10.Beníček Martin1985kraj. muži 101.-110.N 
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
TJ Sokol Horní Bečva
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zetocha Martin1981kraj. muži 31.-40. N 
2.Baroš Karel1977kraj. muži 51.-60. 
3.Mikuláček Filip1985kraj. muži 131.-140. 
4.Šenkeřík Martin1987kraj. muži 161.170. N 
5.Baroš Antonín2005reg. muži 31.-40.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
6.Vala Jiří1971reg. muži 41.-50. N 
7.Mužátko Pavel2002reg. muži 51.-60. 
8.Šenkeřík Josef1962kraj. muži 71.-80. 
TJ Jiskra Otrokovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hons Jakub1986kraj. muži 131-140 
2.Janošík Petr1958kraj. muži 141-150 
3.Ondrašík Petr1978kraj. muži 141-150N 
4.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
5.Vidlář Pavel1973kraj. muži 151-160 
6.Janečka Bronislav1969reg. muži 71-80 
7.Cviček Petr1947reg. muži 71-80 
8.Mancl Zdeněk1976reg. muži 71-80N 
9.Zikmund Jiří1968reg. muži 91-100 
10.Plišťák Miroslav1951reg. muži 91-100 
11.Šindelář Petr1976reg. muži 131-140 
12.Dohnal Josef1951reg. muži 141-150 
13.Jílek Petr1962reg. muži 161-170 
14.Vrzala Vojtěch2002reg. muži 101-110Střídavý start z TJ Jiskra Otrokovice, z.s.
TJ Rožnov pod Radhoštěm A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Pavel1999kraj. muži 51.-60. 
2.Drápela Marek1974kraj. muži 61.-70. 
3.Raab Leander1989kraj. muži 101.-110. 
4.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 121.-130. 
5.Míček Petr1960kraj. muži 121.-130. 
6.Šubčík Leopold1955kraj. muži 151.-160. 
7.Círek Daniel2007reg. dci 23. 
8.Ručka Vladimír2001reg. dci 26. 
9.Glac Michal1995nez. muži  
TJ Rožnov pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži N 121.-130. 
2.Ryl Ivan1964kraj. muži N 131.-140. 
3.Honč Vladimír1966kraj. muži 151.-160. 
4.Zákostelský Stanislav1966kraj. muži 161.-170. 
5.Baroš Petr1977kraj. muži 191.-200. 
6.Semela Pavel1962reg. muži 41.-50. 
7.Žemba Vít2002reg. muži 41.-50. 
8.Nosek Vladimír1954reg. muži 51.-60. 
9.Pivovarčík Matouš2005reg. dci 13. 
10.Rissel Daniel2006reg. dci 20. 
TJ Sokol Morkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mich Pavel1970kraj. muži 151-160 
2.Kocourek Tomáš1974kraj. muži 161-170 
3.Fruhwirt Ivan1965kraj. muži N181-190 
4.Tlach Petr1964reg. muži 31-40 
5.Musil Drahomír1959reg. muži N31-40 
6.Ježdík Radek1968reg. muži 41-50 
7.Mišurec Tomáš1982reg. muži 41-50 
8.Skácel Dalibor1965reg. muži 71-90 
9.Jablunka Pavel1971reg. muži 71-90 
10.Mišurcová Ivana1964reg. ženy 91-120 
11.Štolfa Petr1968reg. muži 91-120 
TJ Drslavice - Veletiny
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bičan Miroslav2000kraj. muži 81.-90. 
2.Orlovský Martin1982kraj. muži 111.-120. 
3.Rumanovský Michal1972reg. muži 91.-100. 
4.Zemánek Tomáš1991reg. muži 101.-110. 
5.Tománková Jana1962reg. muži 101.-110. 
6.Niessner Josef1992reg. muži 101.-110. 
7.Kryštof Radek1977reg. muži 101-110. 
8.Trtek Tomáš1999reg. muži 111.-120. 
9.Zemánek Josef2001reg. muži 111.-120. 
10.Niessner Emil1992reg. muži 111.-120. 
11.Blažek Dominik1990reg. muži 111.-120. 
12.Orlovský Karel1959reg. muži 131.-140. 
13.Adámek Štěpán1944reg. muži 131.-140. 
14.Ševeček Stanislav1962reg. muži 171.-190. 
15.Trtek Šimon2001reg. muži 191.-210. 
16.Struhelka Jiří1971reg. muži 211.-230. 
17.Javor Jan1952reg. muži 211.-230. 
18.Cihlář Vladimír1963reg. muži 251.-270. 
TJ Holešov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležel Radek st.1970kraj. muži 91-100 
2.Holík Alois1963kraj. muži N171-180 
3.Sigmund Michael2005kraj. muži 181-190Hostování z KST Zlín, z.s.
4.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
5.Liška Libor1969reg. muži 31-40 
6.Chvátal Petr st.1974reg. muži 31-40 
7.Dědič Michal1984reg. muži 31-40 
8.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
9.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
10.Rys Rudolf1991reg. muži 51-70 
11.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
12.Chlápek Jaroslav1961reg. muži 51-70 
13.Hlobil Adam2005reg. muži 91-120 
14.Petřivalský František1958reg. muži 91-120 
15.Prášil Milan1966reg. muži 91-120 
16.Lochman Radek1968reg. muži 91-120 
17.Dočkal Matěj2004reg. muži 91-120 
18.Dočkal Filip2003reg. muži 91-120 
19.Kratochvíla Libor1979reg. muži 91-120 
20.Hlobílek Jaromír1973reg. muži 91-120 
21.Vávra Radek1988reg. muži N91-120 
22.Hlobílková Leona2002reg. muži N91-120 
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Martin1968kraj. muži 91-100 N 
2.Zgabaj Miroslav1973kraj. muži 111-120 N 
3.Kubík Josef1967kraj. muži 161-170 
4.Výchopeň Stanislav1957reg. muži 41-50 N 
5.Provázek David2005reg. muži 41-50 
6.Kovář Zdeněk1949reg. muži 41-50 N 
7.Olšák Miroslav1957reg. muži 41-50 N 
8.Horsák Radomír2001reg. muži 51-60 
9.Fojtík Tomáš2001kraj. dci 11 
10.Skalský Michal1991nez. muži  
11.Tydlačková Simona1979ČR ženy 98 
12.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 5 
TJ Sokol Kostelec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Rudolf1949kraj. muži 31-40 
2.Kolařík Milan1990kraj. muži 161-170 
3.Říha Petr1974kraj. muži 171-180 
4.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 181-190 
5.Rychlík Ivan1951kraj. muži 181-190 
6.Huňka Tomáš1981reg. muži 81-90 
7.Fišer Jiří1980reg. muži 91-100 
8.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
9.Chmelař David1977reg. muži 101-110N 
10.Koiš Jaroslav1962reg. muži 121-130N 
11.Svoboda David2000reg. muži 131-140 
12.Kopečný Roman2004reg. muži 141-150 
13.Fišer Pavel1951nez. muži  
14.Řehák Lukáš1985nez. muži  
15.Karal Miroslav1966nez. muži  
TJ Sokol Šarovy z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejček Jiří1973kraj. muži 21-30 
2.Vránová Radana1994kraj. muži 71-80N 
3.Solař Martin1982kraj. muži 101-110 
4.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 101-110 N 
5.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 121-130 
6.Zuzaník Marek1972reg. muži 91-100 
7.Chytil Jan1984reg. muži 111-120 
8.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
9.Henzl Václav1967reg. muži 141-150 
10.Batoušek Vladimír1970reg. muži 161-170 
11.Panoš Radovan1975reg. muži 181-190 
12.Fusek Martin1973reg. muži 221-240 N 
13.Úředníček Petr1978reg. muži 241-260 
14.Weiss Jaromír1956reg. muži 241-260 
15.Soukup Radek1979reg. muži 241-260 
16.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 261-280 
17.Zikmund Marek1998reg. muži 261-280 
TJ Nivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladiš Libor1985kraj. muži 141.-150. 
2.Janča Tomáš1986kraj. muži 191.-200. 
3.Kovařík Petr1961reg. muži 81.-90. 
4.Kozelek Ondřej2004reg. muži 91.-100.Hostování z KST Hluk
5.Papp Jaroslav1949reg. muži 81.-90.cizinec 
6.Janečka Jiří1952reg. muži 101.-110. 
7.Janečka Stanislav1945reg. muži 121.-130. 
8.Libra Petr1989reg. muži 141.-150. 
9.Fraňo Jan1964reg. muži 191.-210. 
10.Gregůrek Ivo1975reg. muži 191.-210. 
11.Glajch Jan1998reg. muži 51 - 60Střídavý start z Tělovýchovný spolek Komňa
12.Jurásek Cyril2000reg. muži 141-150Střídavý start z Tělovýchovný spolek Komňa
SK Slavičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Vlastimil1964kraj. muži 111-120 
2.Kučera Jaroslav1947kraj. muži 111-120 
3.Jančařík Miroslav1972kraj. muži 141-150N 
4.Jančařík Zbyněk1976kraj. muži 171-180 
5.Malatinský Petr1973reg. muži 71-80 
6.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
7.Martinec Antonín1952reg. muži 111-120 
8.Martinovský Radek1975reg. muži 131-140 
9.Bureš Michal2004reg. muži 151-160 
10.Münster Petr1963reg. muži 151-160N 
11.Fojtů Jaromír1953reg. muži 181-190 
12.Bureš Daniel2001reg. muži 201-220 
13.Rohlena Ivo1972reg. muži 201-220 
14.Plášek Jonáš2000reg. muži 241-260 
15.Drápala Tobiáš2003reg. muži 261-280 
16.Droščák Jan ml.2003reg. muži 261-280 
17.Plášek Hubert2002reg. muži 281-300 
18.Fojtík Adam2003reg. muži 281-300 
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
TJ Spartak Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Josef1957kraj. muži 71-80 
2.Fanta Marek st.1965kraj. muži 91-100 
3.Šmíd Václav1970kraj. muži 181-190 
4.Hájek Petr1975reg. muži 61-70 
5.Sadilek Stanislav1970reg. muži 71-80 
6.Schuster Tomáš2000reg. muži 101-110 
7.Pospíšek Karel1967reg. muži 121-130 
8.Hájek Jan st.1957reg. muži 151-170 
9.Janča Michal1973reg. mži 171-190 
10.Soviš Radek1968reg. mži 191-210 
11.Pospíšek Štěpán1950reg. muži N 211-230 
12.Schuster Lukáš2005kraj. dci 29 
13.Kučera Martin1995kraj. muži N 
14.Nováková Jarmila1980reg. muži N 71-80 
Orel Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčiřík David1985kraj. muži 51-60 
2.Vítek Pavel1988kraj. muži 71-80 
3.Šaur David1988kraj. muži 131-140 
4.Orság Erik1996kraj. muži 191-200 
5.Bezděková Gábina1972kraj. muži 171-180 
6.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 71-80 
7.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 71-80N 
8.Bezděková Kristýna2000reg. muži 81-90 
9.Vítek Milan1961reg. muži 81-90N 
10.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 91-100 
11.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 101-110 
12.Novák Josef1997reg. muži 101-110 
13.Svoboda Miroslav1977reg. muži 111-120 
14.Veselka David1993reg. muži 121-130 
15.Výmola Patrik2000reg. muži 131-140 
16.Karbus Dominik1998reg. muži 241-260 
17.Slouka Lukáš1988reg. muži 241-260N 
18.Slouka Břetislav1961reg. muži 261-280 
TJ Bystřice pod Hostýnem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votava Zdeněk1955kraj. muži 131-140 
2.Bareš David2000kraj. muži 171-180 
3.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 181-190 
4.Cigánek Josef1959kraj. muži 191-200 
5.Moráček Jakub1994reg. muži 41-50 
6.Matela Milan1988reg. muži 41-50 
7.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 41-50 N 
8.Vaculík Vincenc1951reg. muži 41-50 N 
9.Ťažký Patrik2003reg. muži 51-70 
10.Vašík Jan1994reg. muži 51-70 
11.Zajíc Michal1997reg. muži 71-90 
12.Bareš Alois1962reg. muži 71-90 
13.Žídek Michal2003reg. muži 71-90 
14.Dratva Marek2002reg. muži 91-120 
15.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-120 
16.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 91-120 
17.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-120 
18.Kubíček Jan2001kraj. dci 39 
SK Újezd
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Pavel1980kraj. muži 71-80 
2.Martinek Lubomír1960kraj. muži 191-200 
3.Matejička Libor1981reg. muži 91-100 
4.Psota Vladimír1972reg. muži 111-120 
5.Martinek Filip1998reg. muži 101-110 
6.Filipiak Jakub1992reg. muži 121-130Ncizinec 
7.Filipiak Jan1968reg. muži 131-140cizinec 
8.Zicha Stanislav1975reg. muži 151-160 
9.Šandor Josef1977reg. muži 201-220 
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šopík Marek1976kraj. muži 81. - 90. N 
2.Mahdal Václav1957kraj. muži 131. - 140. 
3.Stuppiello Claudia1996kraj. muži 141. - 150. 
4.Mahdalíček Bohuslav1952reg. muži 71. - 80. 
5.Hodl Jaroslav1982reg. muži 131. - 140 
6.Guryča Petr1999reg. muži 151. - 170 
7.Kročil Jaroslav1999reg. muži 171. - 190 
8.Valenta Martin1999reg. muži 191. - 210 
9.Machala Radek1988reg. muži 211 - 230 
10.Machala Tomáš1999reg. muži 251 - 270 
11.Hodulík David2000reg. muži 251 - 270 
12.Kubena Marek2000reg. muži 251 - 270 
13.Machala Roman1976reg. muži 271 - 290 
14.Beníček Hynek1973nez. muži  
15.Kostka Matěj1998reg. muži 51 - 60Střídavý start z Tělovýchovný spolek Komňa
Orel Ostrožská Nová Ves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mahdalíček Josef ml.1983kraj. muži 71.-80. 
2.Mikoška Ivo1981kraj. muži 151.-160. 
3.Kolečkář Marek1973kraj. muži 161.-170. 
4.Pres Radim1978kraj. muži 181.-190.N 
5.Konečný Martin1994reg. muži 61.-70. 
6.Mičola Václav1967reg. muži 101.-110.N 
7.Šmejkal Filip1996reg. muži 131.-140. 
8.Mareček Šimon2000reg. muži 141.-150. 
9.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-170. 
10.Kodrla Tomáš1988reg. muži 151.-170. 
11.Vlk Antonín1940reg. muži 151.-170. 
12.Rampáček Patrik2000reg. muži 151.-170. 
13.Kolečkář Matyáš2008kraj. dci 43.-44.Hostování z KST Hluk
ST AMON Kunovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřena Ondřej1998kraj. muži 121-130 
2.Nožička Jiří1965kraj. muži 161-170 
3.Smištík Miroslav1962kraj. muži 161-170 
4.Vlk Radim1967kraj. muži 161-170 
5.Jančík Martin1997kraj. muži 181-190 
6.Smištíková Dana1961reg. muži 61-70 
7.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
8.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
9.Kotačka David1997reg. muži 91-100 
10.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
11.Šrom Dominik2001reg. muži 121-130 
12.Bureš Petr1969reg. muži 151-170 
KST Dolní Němčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čaník Tomáš1995kraj. muži 121-130 
2.Matějíček Jakub1988kraj. muži 151-160 
3.Ježek Miroslav1993kraj. muži 181-190 
4.Kolísek Josef1999reg. muži 81-90 
5.Bobčík Přemysl2003reg. muži 131-140 
6.Uher Jaroslav1949reg. muži 131-140 
7.Jurásek Robin2000reg. muži 151-170 
8.Uher Adrian2004reg. muži 231-250 
9.Šálek Jan1980reg. muži 231-250 N 
10.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-270 
11.Baroň Martin2004reg. muži 271-290 
12.Machalík Jan2004nez.  
13.Salát Jan1988kraj. muži 141-150 
TJ Vlčnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Josef1965kraj. muži 91.-100. 
2.Pavelčík František1963kraj. muži 111.-120. 
3.Kubíček Martin1984kraj. muži 171.-180. 
4.Turzík Vlastimil1982kraj. muži 191.-200. 
5.Kolaja Radomil1964reg. muži 61.-70. 
6.Cifr Radomír1964reg. muži 71.-80. 
7.Mlýnek Radomír1966reg. muži 91.-100. 
8.Moštěk Marcel1982reg. muži 111.-120. 
9.Křapa Ivo1967reg. muži 111.-120. 
10.Vlachynský Jaroslav1970reg. muži 121.-130. 
11.Hauerlandová Monika1995reg. muži 141.-150. 
Stolní tenis Bílovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Lukáš1994kraj. muži 21.-30 
2.Šiller Jan1995kraj. muži 121.-130. 
3.Fibichr Petr1965kraj. muži 131.-140. 
4.Zavadil Antonín1990kraj. muži 191.-200. 
5.Polášek Jiří1972reg. muži 71-80.N 
6.Polášek Radek1994reg. muži 81.-90. 
7.Blaha Jan2003reg. muži 121.-130. 
8.Škráček Jan1990reg. muži 121.-130 
9.Holub Petr1965reg. muži 121.-130. 
10.Barcuch Josef1955reg. muži 131.-140. 
11.Pospíšil Marek1973reg. muži 131.-140. 
12.Foltýn Jakub1996reg. muži 151.-170. 
Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějík Richard1976kraj. muži 111.-120. 
2.Urbánek Jaroslav1976kraj. muži 141.-150. 
3.Martinec Radek1976kraj. muži 181.-190. 
4.Stehlík Miroslav1956reg. muži 91.-100. 
5.Šašinka Jiří1956reg. muži 101.-110. 
6.Urbánek Jan ml.1969reg. muži 111.-120. 
7.Kolařík Radomír1974reg. muži 131.140. 
8.Stehlík Jan1961reg. muži 141.-150. 
9.Prchlík Lubor1979reg. muži 171.-190. N 
10.Macháček Oldřich1986reg. muži 211.-230. N 
11.Krpálek Martin1999reg. muži 101 - 110Střídavý start z Tělovýchovný spolek Komňa
TJ Vidče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculín Libor1963kraj. muži 151.-160. 
2.Mikulenka Petr1990kraj. muži 161.-170. 
3.Hráský Luděk1950kraj. muži 171.-180. 
4.Mikulenka Zdeněk1975kraj. muži 181.-190. N 
5.Knébl Radovan1961kraj. muži 171.-180. 
6.Brzokoupil Jiří1950reg. muži 31.-40. 
7.Vaculín Jaroslav1952reg. muži 41.-50. 
8.Kubját Petr1976reg. muži 41.-50. 
9.Kubiš Stanislav1958reg. muži 51.-60. 
10.Bernhauser Vlastimír1950kraj. muži 151.-160. 
Český pohár, 1.stupeň, muži
TJ Rožnov pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Pavel1999kraj. muži 51.-60. 
2.Drápela Marek1974kraj. muži 61.-70. 
3.Raab Leander1989kraj. muži 101.-110. 
4.Míček Petr1960kraj. muži 121.-130. 
5.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 121.-130. 
6.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži N 121.-130. 
7.Ryl Ivan1964kraj. muži 131.-140. 
8.Šubčík Leopold1955kraj. muži 151.-160. 
9.Honč Vladimír1966kraj. muži 151.-160. 
10.Zákostelský Stanislav1966kraj. muži 161.-170. 
11.Semela Pavel1962reg. muži 41.-50. 
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31.-40. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 81.-90. 
3.Konečný David1982kraj. muži 101.-110. 
4.Fišer Roman1969kraj. muži 121.-130. 
5.Pekař Pavel1969kraj. muži 151.-160.N 
6.Gregor Radek1974reg. muži 151.-160. 
7.Románek Ivo1960nez.  
ST AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
2.Berger Miloš1975kraj. muži 41-50 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Autrata Vít1974kraj. muži 81-90 
5.Šašinka Albert2000kraj. muži 101-110 
6.Juřena Ondřej1998kraj. muži 121-130 
7.Jančík Martin1997kraj. muži 181-190 
8.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
9.Šrom Dominik2001reg. muži 121-130 
10.Jančar Aleš1966reg. muži 191-210 
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvíla Pavel1976kraj. muži 61-70 
2.Hajduk Jan1975kraj. muži 101-110 
3.Mořický Tomáš1995kraj. muži 101-110 
4.Nožička Jiří1965kraj. muži 161-170 
5.Vlk Radim1967kraj. muži 161-170 
6.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
7.Kotačka David1997reg. muži 91-100 
8.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
9.Bureš Petr1969reg. muži 151-170 
10.Gabriel Petr1997reg. muži 211-230 
KST Vsetín z.s B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 31-40 
2.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 31-40 
3.Juřica Tomáš1997kraj. muži 41-50 
4.Bártek Dušan1974kraj. muži 81-90 
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Tomáš1971kraj. muži 91-100 
2.Hošťálek Petr1969kraj. muži N101-110 
3.Mikulík Radek1981kraj. muži 191-200 
4.Miklík Martin1973reg. muži 31-40 
5.Topič Adam1995reg. muži 41-50 
6.Šošolík Pavel1964reg. muži 41-50 
7.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 51-70 
8.Kristýnek Boris st.1966reg. muži 51-70 
9.Nesvadba Pavel1973reg. muži 51-70 
10.Matuška Martin1991reg. muži 51-70 
11.Kristýnek Bohumil1939reg. muži N51-70 
12.Málek Michal1991reg. muži 71-90 
13.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-90 
14.Gremlica Jakub2001reg. muži 91-120 
15.Slovák Josef1973reg. muži 91-120 
16.Janečka Pavel1966reg. muži 91-120 
17.Gremlica Václav1964reg. muži N91-120 
18.Kolomár Daniel1976reg. muži 121-150 
19.Kolomár Tomáš2005reg. muži 121-150 
20.Říha Jaroslav1962nez.  
Břestek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal1976reg. muži 81. - 90. 
2.Malík Vladimír1974reg. muži 91. - 100.N 
3.Konečný Rudolf1971reg. muži 121. -130. 
4.Basovník Kamil1972reg. muži 141. -150. 
5.Kučík Květoslav1967reg. muži 151. -170. 
6.Malík Petr1974reg. muži 171. -190. 
7.Malíková Alžběta1999reg. muži 211. -230. 
8.Krušina Jindřich1958reg. muži 211. -230. 
9.Malík Roman1972reg. muži 231. -250. 
10.Ševčík Jiří1967reg. muži 231. -250. 
11.Hubíček Josef1979reg. muži 251. - 270.N 
TJ Slovácko Vážany - Ořechov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Petr1976reg. muži 71-80 
2.Laga Zbyněk1973reg. muži 71-80 
3.Krys Roman1991reg. muži 81-90 
4.Hlavica Petr1976reg. muži 91-100 
5.Gottwald Jakub1988reg. muži 91-100 
6.Durčák Tomáš1975reg. muži 111-120 
7.Schottl Teodor1962reg. muži 171-180 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS