Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol Borová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Martin1977kraj. muži 7 
2.Vrba Jan1976kraj. muži 36.-40. 
3.Langr Lukáš1988kraj. muži 61.-71. 
4.Štieber Břetislav1976kraj. muži N90. 
5.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 91.-100. 
6.Lorenc Milan1961kraj. muži 141.-160. 
7.Štrofová Lenka1965reg. ženy N 
8.Štrofová Tereza1988reg. ženy N 
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Lukáš1975kraj. muži 26-30 
2.Kaplan Zdeněk1974kraj. muži N26 
3.Štantejský Ondřej1979kraj. muži 31-35 
4.Bezdíček Lukáš1980kraj. muži 36-40 
5.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 81-90 
6.Zelinka Robert1966kraj. muži 81-90 
7.Beránek Michal1975kraj. muži 121-140 
8.Netolický Lukáš2002kraj. muži 161-167 
9.Vyčichl Michal1995reg. muži 61-70 
10.Krupka Jan1998reg. muži 71-80 
11.Hubený Zdeněk1959reg. muži 81-90 
12.Doležal Marek1973reg. muži 91-100 
TJ Jiskra Litomyšl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šesták Radek1979kraj. muži 10. 
2.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 18. 
3.Dostál Jiří1972kraj. muži 51.-60. 
4.Flodr Tomáš1978kraj. muži 81.-90. 
5.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 121.-140. 
6.Balský Karel1988kraj. muži 121.-140. 
7.Štarman Karel1966kraj. muži 141.-160. 
8.Pokorný Lukáš1985reg. muži N36.-40. 
9.Beneš Jiří1967reg. muži N36.-40. 
10.Svatoš Petr1990reg. muži 51.-60.. 
11.Syrová Lucie1993reg. ženy 2. 
TJ Jiskra Heřmanův Městec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Ondřej1996kraj. muži N21. 
2.Buchal Dušan1967kraj. muži 41.-50. 
3.Volhejn Jan1976kraj. muži 51.-60. 
4.Joska Miloš1962kraj. muži 61.-70. 
5.Kadlec Zdeněk1960kraj. muži N71. 
6.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 101.-120. 
7.Kachlík Jan ml.1976reg. muži 61.-70. 
8.Mikula Jan1994reg. muži 71.-80. 
9.Volhejn Dan2006reg. muži N111. 
10.Wagner Max Richard2005reg. muži N111. 
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patka Václav1982kraj. muži 26.-30. 
2.Mikulecký Jan1968kraj. muži 41.-50. 
3.Hýbl Tomáš1967kraj. muži 61.-70. 
4.Wávra Pavel1966kraj. muži 61.-70. 
5.Plíva Roman1982kraj. muži 121N 
6.Steinmetz Roman1969reg. muži 5. 
7.Wávra Petr1966reg. muži 6N 
8.Štarman Emil1957reg. muži 16 
9.Rybka Martin1972reg. muži 43 
10.Geldner Josef1947reg. muži 61.-70N 
11.Bako Adam1999kraj. muži 41.-50.Střídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 15 
2.Šindelář Pavel1965kraj. muži 23 
3.Rubeš Michal1997kraj. muži 26-30 
4.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 41-50 
5.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81-90 
6.Komárek Adam2003kraj. muži 141-160 
7.Šula Petr1998kraj. muži 141-160 
8.Starka Martin2005reg. muži 71-80 
9.Němec Jaromír1954reg. muži 101-110 
10.Kopáček Miroslav1960reg. muži 126-140N 
11.Pospíšil Jaroslav2004kraj. dci 14 
12.Tichý Radek1993nez.  
13.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 94 
14.Jirka Lukáš1999kraj. muži 121-140Střídavý start z TJ Sokol Přelouč
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 41-50 
2.Joska Vojtěch1997kraj. muži 51-60 
3.Rulík Jiří1972kraj. muži 71-80 
4.Stehlík Milan1960kraj. muži 71-80 
5.Steklý Tibor1964kraj. muži 71-80 
6.Hort Miloš1964kraj. muži 101-120 
7.Tajovský Václav1952kraj. muži 101-120 
8.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 121-140 
9.Sourada Petr1961kraj. muži 121-140 
10.Šnor Karel1953reg. muži 101-110 
11.Foltýn Michal1982reg. muži 126-140N 
12.Stehlík Vojtěch1987nez.  
TTC Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. muži 20 
2.Rybenský Dušan1974kraj. muži N26 
3.Kosek Petr1986kraj. muži 51.-60. 
4.Řezníček David1983kraj. muži 61.-70. 
5.Bříza Martin1993kraj. muži 81.-90. 
6.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 91.-100. 
7.Polanský Jiří1973kraj. muži 101.-120. 
8.Černý Stanislav1976kraj. muži 101.120. 
9.Zíb Petr1986kraj. muži 161.-167. 
KST SK US Steinerová Choceň z.s B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránský Matěj1998kraj. muži 19 
2.Dostál Jan2002kraj. muži 24 
3.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 101 
4.Slavík Miroslav1971kraj. muži 71 
5.Šťastný Daniel1996kraj. muži 101 
6.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 101 
7.Beneš Václav1969kraj. muži 121 
8.Absolon Martin1975kraj. muži 121 
9.Průcha Vladimír1953kraj. muži N141 
10.Trkal Jaroslav1964kraj. muži N141 
11.Oliva Vladimír1954reg. muži 41 
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantorek Jiří1969kraj. muži 14 
2.Čopián Štefan1954kraj. muži 16 
3.Janák Martin1966kraj. muži N 26 
4.Svojanovský Radim2002kraj. muži 51-60 
5.Jedlička Richard1977kraj. muži 91-100 
6.Novák Aleš1985kraj. muži 101-120 
7.Lamač Martin1962kraj. muži 121-140 
8.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 141-160 
9.Hortlík Tomáš1999kraj. muži 141-160 
10.Doleček Libor1964reg. muži 49 
11.Krupa Michal2003reg. muži 139 
12.Hlavsa Alexander2004reg. muži 178 
13.Kadrman Miloslav1981nez. muži  
14.Svojanovský Jakub2005nez. muži  
15.Svojanovská Jana1977nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodas David1990kraj. muži 21 
2.Doležal Jan1990kraj. muži 25 
3.Procházka Jiří1968kraj. muži 31-35 
4.Slavíček Martin2000kraj. muži 51-60 
5.Hájek Ladislav1965kraj. muži 71-80 
6.Motl Daniel1991kraj. muži N 71 
7.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 121-140 
8.Šeda Václav1968kraj. muži N121 
9.Šedaj Jakub1989reg. muži 57 
10.John Jiří1996reg. muži 111 
11.Novák Vladimír1953reg. muži 121 
12.Doležal Tomáš1997nez. muži  
13.Hodas Michal1992nez. muži  
14.Vencl Filip2003nez. muži  
15.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
16.Šedová Eliška2001nez. muži  
KST Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malinský Tomáš1982kraj. muži 26-30 
2.Netolický Tomáš1984kraj. muži 36-40 
3.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 41-50 
4.Netolický Jan1982kraj. muži 81-90 
5.Steiner Petr1965kraj. muži N81 
6.Procházka Petr1977kraj. muži N81 
7.Polach Miroslav1988kraj. muži 91-100 
8.Budinský Petr1961kraj. muži N91 
9.Michek Jakub1996kraj. muži 101-120 
10.Chlebeček Marek1991kraj. muži 101-120 
11.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 121-140 
12.Pilař Jaroslav1991kraj. muži 141-160 
13.Dočekal Libor1990reg. muži 81-90 
14.Pokorný Jiří1953reg. muži N91-100 
15.Ondruch Jakub1989nez. muži  
16.Procházková Jana1986nez.  
Krajská soutěž A
TJ Lokomotiva Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ecler Michal1973kraj. muži 41-50 
2.Špaňůr Josef1966kraj. muži 41-50 
3.Kortus Petr1967kraj. muži 51-60 
4.Voženílek Martin1975kraj. muži 61-70 
5.Mudruňka Karel2001kraj. muži 81-90 
6.Dočkal Radek1988kraj. muži N101 
7.Licek Radim1973kraj. muži 121-140 
8.Kolář Michal1965kraj. muži 121-140 
9.Václavek Michal1975reg. muži 41-60 
10.Rázek František1956reg. muži 41-60 
11.Hemerka Jiří1961reg. muži 41-60 
12.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 61-80 
13.Horáková Eva1948reg. muži 61-80 
14.Hošek Petr1960reg. muži N61 
15.Mandys Ota1963reg. muži N81 
16.Valenta Petr1953reg. muži 101-120 
17.Šimůnek Michal1979reg. muži N121 
18.Novák Karel1947reg. muži NEKL 
19.Nová Věra1954reg. muži NEKL 
TJ Trojovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalec Roman1964kraj. muži 36 - 40 
2.Tesner Tomáš1974kraj. muži 36 - 40 
3.Malinský Martin1974kraj. muži 101 - 120 
4.Kopecký Pavel1974kraj. muži 161 - 167 
5.Jelínek Tomáš1995reg. muži 71 -80 
6.Křičenský Pavel1996reg. muži 71 - 80 
7.Tesner Rostislav1942reg. muži 101 - 110 
TJ Trojovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neufinger Petr1972reg. muži 41 - 50 
2.Pavlík Stanislav1964reg. muži 51 - 60 
3.Neufinger Ivo1975reg. muži 51 - 60 
4.Mattuš Milan ml.1962reg. muži 61 - 70 
5.Kopecký Pavel st.1951reg. muži 51 - 60 
6.Friedl Jan1983reg. muži 61 - 70 
7.Jirout Rostislav1989reg. muži 61 - 70 
TJ Jiskra Heřmanův Městec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Zdeněk1960kraj. muži N71. 
2.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 101.-120. 
3.Kachlík Jan ml.1976reg. muži 61.-70. 
4.Mikula Jan1994reg. muži 71.-80. 
5.Šimon Vítězslav1981reg. muži 81.-90. 
6.Mikula Michal1971reg. muži 91.-100. 
7.Skohoutil Patrik2004reg. muži 111.-125. 
8.Volhejn Dan2006reg. muži N111. 
9.Wagner Max Richard2005reg. muži N111. 
10.Gjorgjevikj Svetomir2003reg. muži 157. 
11.Marek Tomáš2005reg. muži 157. 
12.Jirout Vojtěch2007nez. muži NStřídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
TJ Sokol Chrudim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steklý Tibor1964kraj. muži 71-80 
2.Hort Miloš1964kraj. muži 101-120 
3.Tajovský Václav1952kraj. muži 101-120 
4.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 121-140 
5.Sourada Petr1961kraj. muži 121-140 
6.Pavlas Petr1945reg. muži 91-100 
7.Němec Jaromír1954reg. muži 101-110 
8.Šnor Karel1953reg. muži 101-110 
9.Dostálek Josef1948reg. muži 101-110 
10.Pavlousek Bohuslav1950reg. muži 101-110 
11.Šantrůček Libor1964reg. muži 126-140 
12.Foltýn Michal1982reg. muži 126-140N 
13.Pospíšil Jaroslav2004kraj. dci 14 
14.Nováková Kristýna1999nez.  
15.Kristek Patrik2001reg. muži 25.Střídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
16.Kristek Lukáš2002reg. muži 61.-70.Střídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
TJ Sokol Chrudim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999kraj. muži 71N 
2.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81-90 
3.Komárek Adam2003kraj. muži 141-160 
4.Šula Petr1998kraj. muži 141-160 
5.Starka Martin2005reg. muži 71-80 
6.Stehlík Vojtěch1987nez.  
7.Tichý Radek1993nez.  
8.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 11-15 
9.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 16-20 
TJ Sokol Proseč u Skutče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Adolf1969kraj. muži 81-90 
2.Rejent Marek1996kraj. muži 91-100 
3.Vanžura Jakub2001kraj. muži 121-140 
4.Herynek František1990kraj. muži 141-160 
5.Michálek Libor1965reg. muži 061-70N 
6.Sodomka Jindřich1973reg. muži 081-90 
7.Adamec Miloš1964reg. muži 111-125 
8.Duba Josef1964reg. muži 111-125 
9.Zeman Pavel1977reg. muži 111-125 
10.Trynkl Josef1969reg. muži 111-125 
11.Volf Josef1971reg. muži 111-125 
12.Prášek Zbyněk1979reg. muži 126-140 
13.Melichar Dalibor1971reg. muži 126-140 
14.Romportl Vít1977reg. muži 141-15N 
TTC Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Martin1993kraj. muži 81.-90. 
2.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 91.-100. 
3.Polanský Jiří1973kraj. muži 101.-120. 
4.Černý Stanislav1976kraj. muži 101.120. 
5.Zíb Petr1986kraj. muži 161.-167. 
6.Černý Radek1975nez. muži N 
7.Boháč Milan1985nez. muži N 
8.Saifr Vladimír1963nez. muži N 
9.Smékal Petr1974nez. muži N 
TTC Skuteč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 81-90 
2.Zelinka Robert1966kraj. muži 81-90 
3.Beránek Michal1975kraj. muži 121-140 
4.Netolický Lukáš2002kraj. muži 161-167 
5.Vyčichl Michal1995reg. muži 61-70 
6.Krupka Jan1998reg. muži 71-80 
7.Hubený Zdeněk1959reg. muži 81-90 
8.Doležal Marek1973reg. muži 91-100 
9.Paulus Jiří1953reg. muži 101-110 
10.Holas Pavel1970reg. muži 111-125 
11.Novák Vojtěch1996reg. muži 111-125 
12.Andrle David1997reg. muži 126-140 
13.Pacetti Lukáš2000reg. muži 126-140 
14.Šťava Milan st.1972reg. muži 141-156 
15.Holas Miloslav1947reg. muži 157 
16.Novák Pavel1962reg. muži 157 
17.Šťava Milan ml.2001nez. muži  
TJ Tesla Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudýn Petr1987kraj. muži 31-35 
2.Lukeš Marek1994kraj. muži 41-50 
3.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 51-60 
4.Petřík Tomáš1973kraj. muži 61-70 
5.Novotný Luboš1979kraj. muži 71-80 
6.Zajíček Martin1998kraj. muži 71-80 
7.Marel David1999kraj. muži 81-90 
8.Karcol Martin1992kraj. muži 121-140 
9.Štěpánek Petr1977kraj. muži 141-160 
10.Loudil Jan1959kraj. muži N141 
11.Pánek Libor1959kraj. muži N141 
12.Herudek Miroslav1964reg. muži 32-40 
13.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 41-60 
14.Vojtěch Petr1993reg. muži 41-60 
15.Weber Jan1966reg. muži 61-80 
16.Vitvar Ondřej1998reg. muži 61-80 
17.Obršál Daniel2003reg. muži 81-100 
KST Linea Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steiner Petr1965kraj. muži N81 
2.Procházka Petr1977kraj. muži N81 
3.Polach Miroslav1988kraj. muži 91-100 
4.Budinský Petr1961kraj. muži N91 
5.Michek Jakub1996kraj. muži 101-120 
6.Chlebeček Marek1991kraj. muži 101-120 
7.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 121-140 
8.Pilař Jaroslav1991kraj. muži 141-160 
9.Dočekal Libor1990reg. muži 81-90 
10.Pokorný Jiří1953reg. muži N91-100 
11.Ondruch Jakub1989nez. muži  
12.Procházková Jana1986nez.  
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek René1974kraj. muži 26.-30. 
2.Zajíček Miroslav1987kraj. muži N36 
3.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61.-70. 
4.Hladík Miroslav1955kraj. muži 71.-80. 
5.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 91.-100. 
6.Švec Jan1952kraj. muži 101.-120. 
7.Theodor Daniel1993kraj. muži 141.-160. 
8.Murdych Tomáš1970kraj. muži 141.-160. 
9.Košťál Jiří1962kraj. muži 161.-167. 
10.Theodor Jiří1963kraj. muži 161.-167. 
11.Krejčík Libor1973reg. muži 61.-80. 
12.Frolík Tomáš1992reg. muži N61 
Krajská soutěž B
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bako Adam1999kraj. muži 41.-50. 
2.Jányš Ondřej1988kraj. muži 61.-70. 
3.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71. N 
4.Langr Lukáš ml.1997kraj. muži 101.-120. 
5.Kleiner Marek1989kraj. muži 141.-160. 
6.Chládek Pavel1975reg. muži 7. 
7.Vybíral Jakub1998reg. muži 18. 
8.Dymák Jan1990reg. muži 29. 
9.Stejskal Adam1996reg. muži 34. 
10.Marek Jaroslav1952reg. muži 51.-60. 
11.Dokoupil Marek2001reg. muži 71.-80. 
12.Doležel Daniel1998reg. muži 91.-100. 
Orel Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Martin1973kraj. muži 91-100 
2.Fišer Lukáš1980kraj. muži 101-120 
3.Dvořák Martin1988kraj. muži 101-120 
4.Vojnar Jiří1987kraj. muži 141-160 
5.Kučera Martin1998kraj. muži N141 
6.Sychra Václav1974reg. muži 8 
7.Kopecký Pavel1986reg. muži 11 
8.Herel Miroslav1982reg. muži 40 
9.Zemek Jiří1957reg. muži 47 
10.Baťa Roman1969reg. muži 49 
11.Šimek Libor1975reg. muži 61-70 
12.Stejskal Jan1999reg. muži 61-70 
13.Jůza Václav1965nez.  
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nastoupil Petr1990reg. muži 1. 
2.Krejčí Robin1996reg. muži 6. 
3.Krejčí Filip1993reg. muži 12. 
4.Krejsa Daniel1974reg. muži 15. 
5.Valenta Jakub1990reg. muži 21. 
6.Vašatová Eliška1986reg. muži 22. 
7.Dvořáček Michal1993reg. muži 45N. 
8.Baláš Zbyněk1963reg. muži 51.-60. 
9.Novotný Jan1952reg. muži 101.-120. 
10.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 121.-140. 
11.Kapalčík Šimon1995reg. muži 121.-140. 
12.Doleček Miroslav1958reg. muži 141.-160. 
13.Lička Leoš1966reg. muži 181.-200. 
TJ Slovan Moravská Třebová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 31-35 
2.Mrva Milan1974kraj. muži 51-60 
3.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 81-90 
4.Smetana Jaroslav1989reg. muži 36-40 
5.Palatka Edward1954reg. muži 26 
6.Vykydal Richard1973reg. muži 51-60 
7.Riemer Tomáš1991reg. muži 86-108 
8.Durák Lubomír1977reg. muži 86-108 
9.Skácelík Jiří1986nez.  
10.Muselík Miroslav1962nez.  
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Václav1972kraj. muži 51-60 
2.Hubálek Zdeněk1971kraj. muži 91-100 
3.Kolomý Tomáš1992kraj. muži 101-120 
4.Adamec Miroslav ml.1969kraj. muži 121-140 
5.Adamec Lukáš1995kraj. muži 121-140 
6.Adamec Karel st.1957reg. muži 51-60 
7.Skalický Jiří1957reg. muži 71-80 
8.Krčál Jiří1956reg. muži 91-100 
9.Doskočil Martin1973nez. muži  
10.Bednář Libor1947reg. muži 161-180 
11.Majvald Lukáš2003nez.  
12.Pulc Ondřej2005nez.  
KST SK US Steinerová Choceň z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Daniel1996kraj. muži 101 
2.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 101 
3.Beneš Václav1969kraj. muži 121 
4.Průcha Vladimír1953kraj. muži N141 
5.Absolon Martin1975kraj. muži 121 
6.Trkal Jaroslav1964kraj. muži N141 
7.Oliva Vladimír1954reg. muži 41 
8.Beneš Václav ml.1998nez. muži N235 
9.Zemánek Petr1991nez. muži N235 
10.Flídr Adam2005nez. muži N235 
TJ Spartak Polička A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Češka Roman1971reg. muži 17 
2.Ševčík Leoš1992reg. muži 18 
3.Baláš Josef1973reg. muži 19 
4.Trnka Jakub1996reg. muži 20 
5.Fendrych Jiří1964reg. muži 31-35 
6.Uttendorfský Karel1964reg. muži 36-40 
7.Kössler Pavel1976reg. muži 41-50 
8.Dostál Ondřej1998reg. muži 41-50 
9.Ulrich Zdeněk1967reg. muži 41-50 
10.Hartman Luboš1995reg. muži 41-50 
11.Andrlík Jindřich1973reg. muži 51-60 
12.Štofila Miroslav1970reg. muži 51-60 
13.Sršeň David1971reg. muži 61-70 
14.Stavěl Jonáš1984reg. muži 81-90 
15.Andrlík Miloš1967nez. muži 86-108 
16.Pavlíček František1974nez. muži  
17.Ulrich Ondřej2003reg. muži 31-35Hostování z TJ Sokol Borová
18.Ulrich Tadeáš2002kraj. muži 51-60Hostování z TJ Sokol Borová
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostálek Jaroslav1973kraj. muži 101 
2.Dostálek Martin1975kraj. muži 121 
3.Syrový Vojtěch1997kraj. muži 121 
4.Syrový Karel1994kraj. muži 141 
5.Valach Přemysl1985reg. muži 26 
6.Valach Josef1958reg. muži 71 
7.Slezáková Blanka1970reg. muži 71 
8.Hylák Jiří1970reg. muži 101 
9.Marešová Marie1961reg. muži 91 
10.Harapátová Stanislava1964reg. muži 121 
11.Harapátová Lucie1990reg. muži 181 
12.Pavelka Dominik1999reg. muži 121 
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 41-50 
2.Sourada Milan1963kraj. muži 61-70 
3.Schreiber Michal1992kraj. muži 141-160 
4.Suchomel Michael1994kraj. muži 161-167 
5.Brökl Jan ml.1980reg. muži 36 
6.Provazník Pavel1963reg. muži 24 
7.Duben Josef1971reg. muži 51-60 
8.Richtr Michal1995reg. muži 71-80 
9.Krulikovský Pavel1965reg. muži 81-90 
10.Havel Břetislav1965reg. muži 101-120 
11.Kladivo Josef1963reg. muži 101-120 
12.Vencl Josef ml.1978reg. muži 61-70 
TJ Jiskra Litomyšl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 121.-140. 
2.Balský Karel1988kraj. muži 121.-140. 
3.Štarman Karel1966kraj. muži 141.-160. 
4.Beneš Jiří1967reg. muži N36.-40. 
5.Pokorný Lukáš1985reg. muži N36.-40. 
6.Svatoš Petr1990reg. muži 44. 
7.Plch Miroslav1962reg. muži 64. 
8.Šebesta Karel1968reg. muži 84. 
9.Šváb Adam1993reg. muži 104. 
10.Syrová Lucie1993reg. ženy 2. 
11.Syrová Vlasta1966reg. ženy 4. 
12.Holomková Ilona1993reg. ženy 7. 
13.Pulkrábková Barbora1994reg. ženy 11. 
14.Zavoralová Martina1995reg. ženy NEZ 
TTC Ústí nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Ladislav1965kraj. muži 71-80 
2.Motl Daniel1991kraj. muži N 71 
3.Jedlička Richard1977kraj. muži 91-100 
4.Lamač Martin1962kraj. muži 121-140 
5.Hortlík Tomáš1999kraj. muži 141-160 
6.Doleček Libor1964reg. muži 49 
7.John Jiří1996reg. muži 111 
8.Krupa Michal2003reg. muži 139 
9.Svojanovský Jakub2005nez. muži  
10.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
11.Svojanovská Jana1977nez. muži  
12.Částková Eliška1991nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1985kraj. muži 101-120 
2.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 121-140 
3.Šeda Václav1968kraj. muži N121 
4.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 141-160 
5.Šedaj Jakub1989reg. muži 57 
6.Novák Vladimír1953reg. muži 121 
7.Hlavsa Alexander2004reg. muži 178 
8.Doležal Tomáš1997nez. muži  
9.Kadrman Miloslav1981nez. muži  
10.Šedová Eliška2001nez. muži  
11.Motlová Monika1994nez. muži  
12.Motlová Jitka1967nez. muži  
Divize žactva
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančar Oliver2005kraj. sži 12. 
2.Zelinka Adam2006kraj. sži 16. 
3.Kylarová Lucie2005kraj. sžy 5. 
4.Přichystal Adam2006kraj. sži 19. 
5.Šilarová Lucie2005kraj. sžy 6. 
6.Najmanová Markéta2007kraj. sžy 8. 
7.Marek Lukáš2007nez.  
8.Kuncová Lucie2004nez.  
9.Pavlíček Martin2008nez.  
10.Chládek David ml.2009nez.  
11.Marek Filip2009nez.  
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavsa Alexander2004kraj. sži 1 
2.Svojanovský Jakub2005kraj. sži 8 
3.Doležalová Markéta2004kraj. sžy 1 
4.Krupová Soňa2005kraj. sžy 3 
5.Kaplan Jakub2005kraj. sži 27-34 
6.Šedová Natálie2008nez. sžy  
7.Částek Martin2006nez. sži  
8.Jiroušek Jakub2006nez. sži  
KST SK US Steinerová Choceň z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček David2004kraj. sži 11 
2.Bečička Jiří2005kraj. sži 18 
3.Grossmannová Nikola2004kraj. sžy 9 
4.Grůzová Adéla2005kraj. sžy 7 
5.Šplíchal David2006kraj. sži 27 
6.Flídr Adam2005nez. sži N35 
7.Pohl Pavel ml.2008kraj. mži 18 
8.Mikeska Martin2005nez. sži N35 
9.Heřmanský Erik2005nez. sži N35 
TJ Jiskra Heřmanův Městec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. sži 3. 
2.Skohoutil Patrik2004kraj. sži 5. 
3.Jirout Vojtěch2007kraj. sži 13. 
4.Wagner Max Richard2005kraj. sži nez. 
5.Václavík Ondřej2008kraj. sži nez. 
TJ Jiskra Heřmanův Městec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Robin Mark2007kraj. sži nez. 
2.Gjorgjevikj Antonio2007kraj. sži nez. 
3.Marek Tomáš2005kraj. sži nez. 
4.Štěňha Jakub2006kraj. sži nez. 
5.Václavík Lukáš2005kraj. sži nez. 
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Starka Martin2005kraj. sži 2 
2.Pospíšil Jaroslav2004kraj. sži 6 
3.Bříza Kryštof2006kraj. sži 27-34 
4.Vohradníková Adéla2004kraj. sžy 9-10 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dus Dalibor2007kraj. mži 20 
2.Hübner Lukáš2008kraj. mži 21 
3.Švadlenka Matěj2007kraj. sži 22-25 
4.Rulík Jiří ml.2008kraj. nži 20 
5.Vostrovská Lucie2006kraj. mžy 7 
6.Kacafírková Agáta2007kraj. mžy 10 
7.Vostrovská Adéla2009kraj. nžy 6-7 
8.Michek Tomáš2009nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS