Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
Sokol Valdice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Milan1974kraj. muži 50. 
2.Jirásek Martin st.1973kraj. muži 81-90. 
3.Kašpar Petr1981kraj. muži 101-120. 
4.Rejha Jan1980kraj. muži 101-120. 
5.Gebauer Jiří1969kraj. muži N140. 
6.Harcuba Petr1966reg. muži 65. 
7.Novotný Milan1968reg. muži 66. 
8.Bilanský Přemysl1961reg. muži 81. 
9.Hlava Martin1970reg. muži 158. 
10.Balcar Adam2002reg. muži 227. 
11.Kohout Pavel1982nez. muži  
Sokol Jar.-Josefov 2 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valeš Jakub2003kraj. muži 44.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
2.Čenovský David2002kraj. muži 51 - 60 
3.Tuček Dušan1982kraj. muži N 80 
4.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 141 - 170 
5.Slobodzian Adam1997kraj. muži N 170 
6.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 171 - 200 
7.Tomanec Jan1959kraj. muži 171 - 200 
8.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 171 - 200 
9.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 200 N 
10.Kopecký Pavel1954kraj. muži N 230 
11.Kadaník Martin2004reg. muži 61 - 70 
12.Klimenta Matěj2002kraj. muži 121-140.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
TTC Kostelec n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Karel1965kraj. muži 28 
2.Malík Lukáš1989kraj. muži 34 
3.Brůna Petr1962kraj. muži 45 
4.Ježek Robert1969kraj. muži N 80 
5.Balous Milan1969kraj. muži 141 - 170 
6.Divíšek Dušan1971kraj. muži 141 - 170 
7.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži N 170 
8.Malík Tomáš1987kraj. muži 171 - 200 
9.Malínský Milan1956kraj. muži 171 - 200 
10.Jakubec Martin1992kraj. muži N 200 
11.Šilar Petr1969kraj. muži 201 - 230 
12.Jenčík Ladislav1963reg. muži 31 
13.Kubrt Martin1978kraj. muži N 40 
14.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 121 - 140Střídavý start z SK Dobré, z.s.
TJ Nová Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidrkal Jan1993kraj. muži 51-60 
2.Kazda Vojtěch1984kraj. muži 61-70 
3.Knap Lukáš1993kraj. muži 61-70 
4.Fejfar Jakub1999kraj. muži 71-80 
5.Luňák Michal1989kraj. muži 81-90 
6.Sochor Martin1992kraj. muži 121-140 
7.Fejfar Igor1969kraj. muži N170 
8.Růžek Roman1995kraj. muži 171-200 
9.Grof Lukáš1988kraj. muži 201-230 
10.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrycík Radim1983kraj. muži 43 
2.Divecký Filip2000kraj. muži 47 
3.Hardubej Eduard ml.1987kraj. muži 81-90 
4.Pilař Matěj2000kraj. muži 121-140 
5.Vacek Roman1969kraj. muži 120N 
6.Dax Ondřej1993kraj. muži 121-140 
7.Divecký Jan2000kraj. muži 141-170 
8.Svoboda Jiří1974kraj. muži 170N 
9.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 230N 
10.Pilař Jiří1998kraj. muži 260N 
11.Pábl Josef1964reg. muži 47 
12.Vojtíšek Radomír ml.1985reg. muži 101-120 
Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 46 
2.Vodal Vladimír1993kraj. muži 71-80 
3.Brzecki Pawel1979kraj. muži N90cizinec 
4.Kollert David1989kraj. muži 101-120 
5.Čepelka Jan1994kraj. muži 121-140 
6.Hauschke Tomáš1988kraj. muži 141-170 
7.Mifek Milan1972kraj. muži 201-230 
8.Ďoubek Jiří1987kraj. muži N230 
9.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 51-60 
10.Gombarčík Karel st.1953reg. muži 71-80 
Sokol PP Hr. Králové 2 D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janovský Dan2003kraj. muži 31 
2.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 35 
3.Čepelka Jan1975kraj. muži 41 
4.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 51-60 
5.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 121-140 
6.Skákal Martin1974kraj. muži 140 N 
7.Klír Jiří1966kraj. muži 201-230 
8.Bláha Petr1977reg. muži 81-90 
9.Tměj Milan1947reg. muži 91-100 
10.Riedl Josef1940reg. muži 100 N 
11.Skákal Dominik2009ČR nži 55 
12.Landa Matěj2008ČR nži 76 
13.Skákal Daniel2011kraj. nži 23-28 
Sokol PP Hr. Králové 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
2.Hýbl Jan1999kraj. muži 61-70 
3.Mynář Marian1988kraj. muži 71-80 
4.Zeman Daniel1983kraj. muži 80 N 
5.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 90 N 
6.Truněček Martin2004kraj. muži 141-170 
7.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 81-90 
8.Zajíc Jiří1962reg. muži 81-90 
9.Řehounek Kristian2007ČR mži 73 
10.Zoubek Šimon2008ČR mži 135,5 
11.Pek Jan2005ČR mži 153 
12.Kopecký Tadeáš1991nez.  
DTJ-Slavia Hr. Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Jiří1985kraj. muži 48 
2.Šumpík Viktor1984kraj. muži 49N 
3.Chládek Martin1997kraj. muži 51 - 60 
4.Daněk Roman1976kraj. muži 61 - 70 
5.Pozník David1985kraj. muži 61 - 70 
6.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 80N 
7.Pugzík Antonín1955kraj. muži 91 - 100 
8.Málek Daniel1996kraj. muži 91 - 100 
9.Kubíček Pavel1969kraj. muži 91 - 100 
10.Píše Pavel1976kraj. muži 91 - 100 
11.Trojan Luděk1966kraj. muži 101 - 120 
12.Mates Michal1970kraj. muži 170N 
13.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 170N 
14.Michálek Roman1970kraj. muži 171 - 200 
15.Režný Pavel1966kraj. muži 201 - 230 
16.Pilný Jiří1976kraj. muži 230N 
17.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 231 - 260 
18.Kolman Ivo1967kraj. muži 260N 
Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži N20 
2.Kodym Tomáš1985kraj. muži 32 
3.Slavík Jan1975kraj. muži 33 
4.Ornst Jan1966kraj. muži 61-70 
5.Dufek Lukáš1997kraj. muži 38 
6.Hanzl Matěj1995kraj. muži 101-120 
7.Šanc Přemysl1963kraj. muži 101-120 
8.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
9.Hrbek Martin1964kraj. muži 141-170 
10.Rákosník Josef1934kraj. muži 171-200 
11.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 201-230 
12.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
13.Částka David1999kraj. muži 231-260 
14.Bohdanecký Petr1968reg. muži 81-90 
15.Šimek Karel1960reg. muži 81-90 
16.Novák Jiří1982reg. muži 90N 
17.Krása Jakub2005reg. muži 91-100 
TTC KB Vrchlabí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 40 
2.Brázda Adam1988kraj. muži 49 
3.Kotucz Kamil1982kraj. muži N60 
4.Studecký Ivan1955kraj. muži 71-80 
5.Vitvar Roman1969kraj. muži 71-80 
6.Brázda Martin1959kraj. muži 121-140 
7.Horák Jaroslav1949kraj. muži 171-200 
8.Tomeš Petr1957reg. muži 56-60 
9.Kocián Jiří1945reg. muži 121-130 
10.Vích Karel1943reg. muži 141-150 
11.Matěják Jan1991reg. muži 141-150 
12.Petřík Jaromír1943reg. muži 151-160 
Baník Rtyně v Podkrk.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 29. 
2.Martin Petr1982kraj. muži 51. - 60. 
3.Ducháč Radek1976kraj. muži 71. - 80. 
4.Valčík Roman1985kraj. muži 71. - 80. 
5.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 91.- 100. 
6.Koblížek Michal1992kraj. muži 101.- 120. 
7.Valta Martin1969kraj. muži 101.- 120. 
8.Dušek Jaroslav1957kraj. muži 141. - 170. 
9.Brát Karel st.1962kraj. muži 141. - 170. 
10.Hlávka Jiří1975kraj. muži 231.- 260. 
11.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 71. - 75 
12.Ducháč Pavel1979reg. muži 111. - 120 
13.Vlk Aleš1996reg. muži 151. - 160. 
14.Valta Petr1997reg. muži 151. - 160. 
15.Koblížek Ondřej2008reg. muži 160. N 
16.Šolc Adolf1941nez. muži  
Krajská soutěž 1. třídy
Baník Vamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Jan1985kraj. muži 51-60 
2.Vrkoslav Martin1978kraj. muži 61-70 
3.Valášek Milan1973kraj. muži 121-140 
4.Macháček Michal1977kraj. muži N 200 
5.Kotyza Ondřej1973kraj. muži 201-230 
6.Podolka Jan1947kraj. muži 201-230 
7.Melkes Vítězslav ml.1971kraj. muži 231-260 
8.Kosek Jan1973reg. muži 46 
9.Novák Radovan1962reg. muži 71-80 
10.Jedlinský Jiří1974reg. muži 81-90 
11.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 91-100 
12.Souhrada Vladimír1949nez.  
13.Tauer Jan1973nez. muži  
Sokol Jar.-Josefov 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slobodzian Adam1997kraj. muži N 170 
2.Tomanec Jan1959kraj. muži 171 - 200 
3.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 171 - 200 
4.Kopecký Pavel1954kraj. muži N 230 
5.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 171 - 200 
6.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 200 N 
7.Kadaník Martin2004reg. muži 61 - 70 
8.Stein Martin1963reg. muži 61 - 70 
9.Šumpík Jiří1960reg. muži 61 - 70 
10.Vávra Pavel1953reg. muži N 90 
11.Kozák Ondřej1998reg. muži 91 - 100 
12.Vítková Hana1984kraj. ženy 12 
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Zbyněk1975kraj. muži 51-60. 
2.Černohorský Jindřich1965kraj. muži 81-90. 
3.Klemperer Jan1973kraj. muži 81-90. 
4.Polívka Marian1978kraj. muži 101-120. 
5.Lulek Radim1989kraj. muži N 140. 
6.Krulich Miloš1968kraj. muži N 170. 
7.Fiala Josef1976kraj. muži 171-200. 
8.Rambousek Martin1984kraj. muži 201-230. 
9.Kozák Ladislav1948reg. muži N 70. 
TTC Nové Město n.M.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Milan1963kraj. muži 61-70. 
2.Bín Roman1964kraj. muži 101-120. 
3.Šrůtek Milan1966kraj. muži 101-120. 
4.Zmátlo Jan1983kraj. muži 171-200. 
5.Ducháč Martin1980kraj. muži N 230. 
6.Ducháč Milan1952reg. muži 51.-60. 
7.Barták Zdeněk1950reg. muži 71.-80. 
8.Koukola Jaromír1973reg. muži N 80. 
9.Ptáček Antonín1946reg. muži 101-120. 
10.Truchlík František1950reg. muži N 224. 
11.Zelený Milan1964reg. muži N 224. 
TJ Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 42 
2.Roček Milan ml.1989kraj. muži N47 
3.Červenka Jan1986kraj. muži 51-60 
4.Sebera Petr1990kraj. muži 71-80 
5.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 121-140 
6.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 141-170 
7.Harcuba Pavel1968kraj. muži 171-200 
8.Soukup Jiří1968kraj. muži N260 
9.Müller Ivan1960reg. muži N54 
10.Doule Petr1969reg. muži 56 
11.Kryl Jaroslav1971reg. muži 80 
12.Kohut Jan1982reg. muži 86 
Jiskra Jaroměř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacek Roman1969kraj. muži 120N 
2.Dax Ondřej1993kraj. muži 121-140 
3.Divecký Jan2000kraj. muži 141-170 
4.Svoboda Jiří1974kraj. muži 170N 
5.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 230N 
6.Pilař Jiří1998kraj. muži 260N 
7.Pábl Josef1964reg. muži 47 
8.Petráško Milan1950reg. muži 61-70 
9.Hrycík Ladislav1958reg. muži 71-80 
10.Hrobský Josef1958reg. muži 71-80 
11.Vojtíšek Radomír ml.1985reg. muži 101-120 
12.Doubek Ondřej2001reg. muži 120N 
13.Valčík Lukáš2000reg. muži 180n 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Petr1968kraj. muži 121-140 
2.Kycelt Martin1996kraj. muži 141-170 
3.Šedivý Roman2000kraj. muži 121-140 
4.Cudlín Michael1975kraj. muži N170 
5.Kycelt Pavel1971kraj. muži 171-200 
6.Jiřička Josef1983kraj. muži 201-230 
7.Havlín Jan1966kraj. muži 231-260 
8.Skřivan Jaroslav1982reg. muži 71-80 
9.Kycelt Jakub2004reg. muži 81-90 
10.Leden Michal1976reg. muži 81-90 
11.Koníček Jan1992reg. muži 91-100 
12.Veselý Zdeněk1960reg. muži 91-100 
13.Fuxa Jiří2004reg. muži 101-105 
14.Fuxa Tomáš2004reg. muži N105 
15.Kycelt Lukáš2008kraj. mži 19-21 
16.Dosedělová Marcela1971nez. ženy  
17.Jeřábek Jan1973nez. muži  
18.Jirousek David2002nez. muži  
19.Kyceltová Petra2001nez. ženy  
Tatran Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplíchal Jan1979kraj. muži N28. 
2.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N36. 
3.Brož Petr1996kraj. muži N60. 
4.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 91-100. 
5.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 101-120. 
6.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101-120. 
7.Dymák Ladislav1976kraj. muži 101-120. 
8.Dymák Lukáš1994kraj. muži N120. 
9.Klimenta Matěj2002kraj. muži 121-140. 
10.Sixta Daniel1974kraj. muži 141-170. 
11.Kalvach Petr1949kraj. muži 171-200. 
12.Buchar Petr1960kraj. muži 231-260. 
13.Sixta Vít2005reg. muži 51-55. 
14.Doubek Martin1965reg. muži 66-70. 
15.Rulc Bohumír1946reg. muži 66-70. 
16.Janičata Libor1979reg. muži N70. 
17.Doubek Michal2004reg. muži 101-110. 
18.Sivák Ivan2005ČR sži 135. 
19.Sivák Jakub2007kraj. sži 14. 
Sokol Nemyčeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Roman ml.1976kraj. muži 71-80 
2.Kazda Petr1979kraj. muži 81-90 
3.Rohlíček Jan1981kraj. muži N100. 
4.Trč Tomáš1978kraj. muži 141-170 
5.Hlawatschke Aleš1982kraj. muži 201-230 
6.Brett Ondřej1987kraj. muži 231-260 
7.Tomi Marek1990reg. muži 90 
8.Bílek Miloslav1967reg. muži 110 
9.Pažout Radek1987reg. muži N111 
10.Trč Roman st.1957reg. muži 112 
11.Macek David1982reg. muži 118 
12.Berka Lukáš1989kraj. muži N100 
Jiskra Nový Bydžov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurička Stanislav st.1975kraj. muži 91-100 
2.Kraus Adam1994kraj. muži 101-120 
3.Vlášek Vladimír1969kraj. muži 121-140 
4.Veselý František1971kraj. muži 171-200 
5.Vidra Milan1959kraj. muži 171-200 
6.Kynčl Milan1974kraj. muži 201-230 
7.Haltuf David2001reg. muži 81-90 
8.Jurička Stanislav ml.1998reg. muži 91-100 
9.Veinfurter Karel1979reg. muži 91-100 
10.Sauer Miroslav1975reg. muži 91-100 
11.Hrubý Michal1977reg. muži 101-105 
12.Panocha Jan1967reg. muži 105N 
DTJ-Slavia Hr. Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pozník David1985kraj. muži 61 - 70 
2.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 80N 
3.Málek Daniel1996kraj. muži 91 - 100 
4.Pugzík Antonín1955kraj. muži 91 - 100 
5.Kubíček Pavel1969kraj. muži 91 - 100 
6.Píše Pavel1976kraj. muži 91 - 100 
7.Trojan Luděk1966kraj. muži 101 - 120 
8.Mates Michal1970kraj. muži 170N 
9.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 170N 
10.Michálek Roman1970kraj. muži 171 - 200 
11.Režný Pavel1966kraj. muži 201 - 230 
12.Obrdlíková Lucie1985kraj. muži 230N 
13.Pilný Jiří1976kraj. muži 230N 
14.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 231 - 260 
15.Kolman Ivo1967kraj. muži 260N 
16.Šilhanová Martina1971nez. N 
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 51-60 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
3.Kléma Jan1976kraj. muži 71-80 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 91-100 
5.Janovský Jan1996reg. muži 56-60 
6.Všetečka Martin1956reg. muži 71-75 
7.Jůza Tomáš1974reg. muži 80N 
8.Fišera Jiří1963reg. muži 86-90 
9.Joneš Milan1948reg. muži 101-110 
10.Konrád Michal1992reg. muži 101-110 
11.Havrda Luboš1960reg. muži 101-110 
12.Spatzier František1940reg. muži 101-110 
13.Novotný Petr1963reg. muži 111-120 
14.Novotný Adam2005reg. muži 121-130 
15.Foff Miroslav ml.1994nez. muži  
16.Valeš Pavel1976nez. muži  
17.Vašina Lukáš1992nez. muži  
Krajská soutěž 2. třídy, sk.A
Sokol Stará Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pánek Tomáš1985kraj. muži 91-100 
2.Herber Jan1973kraj. muži 101-120 
3.Budina Martin1979kraj. muži 201-230 
4.Krutský Jiří ml.1986nez. muži 151 
5.Knap Jiří1955reg. muži 176-177 
6.Handschug Jan2000reg. muži 201 
7.Havelka Martin1972nez. muži 230 
8.Rosenbergová Marta1944nez. muži  
9.Richter Martin1993nez. muži  
10.Lhota František1955nez. muži  
11.Šolc Martin1987nez. muži  
12.Kobrle Zdeněk1958nez. muži  
13.Kadavý Šimon2002reg. muži 122Střídavý start z TJ Nová Paka, z.s.
TJ Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 121-140 
2.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 141-170 
3.Harcuba Pavel1968kraj. muži 171-200 
4.Müller Ivan1960reg. muži N54 
5.Soukup Jiří1968kraj. muži N260 
6.Doule Petr1969reg. muži 56 
7.Kryl Jaroslav1971reg. muži 80 
8.Kohut Jan1982reg. muži 86 
9.Rejha Josef1971reg. muži 95 
10.Havránek Lukáš1997reg. muži 97 
11.Kříž Milan st.1952reg. muži 107 
12.Bodlák Ondřej1972reg. muži N124 
13.Zikmund Zbyněk1958reg. muži 164 
14.Augustin Ondřej1998reg. muži N166 
15.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 212 
16.Kunášek František1946reg. muži N220 
17.Václavů Vojtěch2002reg. dci 19 
18.Kašík Martin2002reg. dci 32 
19.Voltr Vadim2005reg. dci 41 
20.Hošek Petr2006reg. dci 44 
21.Harcuba Patrik2004reg. dci 48 
22.Tintěra Aleš1978nez. muži  
23.Turek Michal1978nez. muži  
24.Lajbl Jan2002nez. dci  
25.Tázler Jakub2002reg. muži 44Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
TJ Lázně Bělohrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřivý Michal1981kraj. muži 121.-140. 
2.Grym Petr1964kraj. muži 141.-170. 
3.Klejch Adam2002kraj. muži 171.-200. 
4.Klejch Filip1995kraj. muži 171.-200. 
5.Ordáň Martin1971kraj. muži 201.-230. 
6.Petřivý Milan1953reg. muži 50. 
7.Fejfar Zdeněk1977reg. muži N60. 
8.Zívr Pavel1971reg. muži 74. 
9.Kordík Jakub1994reg. muži 88. 
10.Šulc Jiří1962reg. muži 102. 
11.Vít Jiří1951reg. muži 114. 
12.Šulc Milan1965nez.  
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňák Michal1989kraj. muži 81-90 
2.Sochor Martin1992kraj. muži 121-140 
3.Růžek Roman1995kraj. muži 171-200 
4.Grof Lukáš1988kraj. muži 201-230 
5.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
6.Stuchlik Jiří1960reg. muži 79 
7.Virag Miroslav1976reg. muži 119 
8.Fišar Tomáš1988nez. muži N 
9.Stoklas Horst1966nez. muži N 
Sokol Chlumec n.C. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Pavel1971kraj. muži 171-200 
2.Jiřička Josef1983kraj. muži 201-230 
3.Havlín Jan1966kraj. muži 231-260 
4.Skřivan Jaroslav1982reg. muži 71-80 
5.Kycelt Jakub2004reg. muži 81-90 
6.Leden Michal1976reg. muži 81-90 
7.Koníček Jan1992reg. muži 91-100 
8.Veselý Zdeněk1960reg. muži 91-100 
9.Fuxa Jiří2004reg. muži 101-105 
10.Fuxa Tomáš2004reg. muži N105 
11.Kycelt Lukáš2008kraj. mži 19-21 
12.Dosedělová Marcela1971nez. ženy  
13.Jeřábek Jan1973nez. muži  
14.Jirousek David2002nez. muži  
15.Kyceltová Petra2001nez. ženy  
Jiskra Hořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vzorek Rudolf1965kraj. muži 121-140. 
2.Zelený Martin1997kraj. muži 171-200. 
3.Zelený Jiří ml.1984kraj. muži 201-230. 
4.Kvapil Antonín1987kraj. muži 231-260. 
5.Polák Roman1972kraj. muži 201-230. 
6.Štěpánek Zdeněk1977kraj. muži N 260. 
7.Šotek Jan1975reg. muži 51. 
8.Kárník Milan1995reg. muži 54. 
9.Zemánek Vladimír1964reg. muži 69. 
10.Jelínek Karel1969reg. muži 132-133. 
11.Vyskočil Petr1972reg. muži 136. 
12.Krejčí Vojtěch1983kraj. muži 142. 
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 101-120. 
2.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101-120. 
3.Dymák Ladislav1976kraj. muži 101-120. 
4.Klimenta Matěj2002kraj. muži 121-140. 
5.Dymák Lukáš1994kraj. muži N120. 
6.Sixta Daniel1974kraj. muži 141-170. 
7.Kalvach Petr1949kraj. muži 171-200. 
8.Buchar Petr1960kraj. muži 231-260. 
9.Sixta Vít2005reg. muži 51-55. 
10.Doubek Martin1965reg. muži 66-70. 
11.Rulc Bohumír1946reg. muži 66-70. 
12.Janičata Libor1979reg. muži N70. 
13.Antoš Michal2002reg. muži 81-85. 
14.Chmelík Jan1980reg. muži 81-85. 
15.Klug Otmar1958reg. muži 86-90. 
16.Švábová Ráchel Magdaléna2003reg. muži N95. 
17.Bönisch Milan1947reg. muži 96-100. 
18.Doubek Michal2004reg. muži 101-110. 
19.Mádle Martin1961reg. muži N110. 
20.Plecháč Jiří1949reg. muži N120. 
21.Petružálková Anna2004reg. muži N120. 
22.Břeň Matěj2003reg. muži 121-130. 
23.Sixta Petr1963reg. muži 121-130. 
24.Etrich Petr1963reg. muži 131-140. 
25.Chmelík Petr1954reg. muži 151-160. 
26.Petružálek Jonáš2002reg. muži 151-160. 
27.Polák Kryštof2002reg. muži 151-160. 
28.Sivák Ivan2005ČR sži 135. 
29.Sivák Jakub2007kraj. sži 14. 
Sokol Stěžery C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Martin1964kraj. muži 141-170 
2.Rákosník Josef1934kraj. muži 171-200 
3.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
4.Bohdanecký Petr1968reg. muži 81-90 
5.Částka David1999kraj. muži 231-260 
6.Šimek Karel1960reg. muži 81-90 
7.Novák Jiří1982reg. muži 90N 
Salamandr Hr. Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 81-90 
2.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-140 
3.Švorc Jan1994kraj. muži 121-140 
4.Malý Tomáš1973kraj. muži 141-170 
5.Kostelecký Jan1966kraj. muži 141-170 
6.Bydžovský František1953nez. muži  
7.Čapek Libor1974nez. muži  
Sparta Úpice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Marek1975kraj. muži 61-70 
2.Kocián Libor1987kraj. muži 91-100 
3.Sucharda Antonín1965kraj. muži 121-140 
4.Smékal Lubomír1986kraj. muži 141-170 
5.Berger Martin st.1960reg. muži 86-90 
6.Hejna Josef1971reg. muži 141-150 
TTC KB Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitvar Roman1969kraj. muži 71-80 
2.Brázda Martin1959kraj. muži 121-140 
3.Horák Jaroslav1949kraj. muži 171-200 
4.Tomeš Petr1957reg. muži 56-60 
5.Kocián Jiří1945reg. muži 121-130 
6.Vích Karel1943reg. muži 141-150 
7.Matěják Jan1991reg. muži 141-150 
8.Petřík Jaromír1943reg. muži 151-160 
9.Herman Stanislav1985nez. muži  
DTJ Hradec Králové F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel1969kraj. muži 91 - 100 
2.Trojan Luděk1966kraj. muži 101 - 120 
3.Mates Michal1970kraj. muži 170N 
4.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 170N 
5.Michálek Roman1970kraj. muži 171 - 200 
6.Režný Pavel1966kraj. muži 201 - 230 
7.Obrdlíková Lucie1985kraj. muži 230N 
8.Pilný Jiří1976kraj. muži 230N 
9.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 231 - 260 
10.Kolman Ivo1967kraj. muži 260N 
11.Prokeš Marek2005kraj. mži 27 - 31 
12.Horký Šimon2005kraj. mži 34 - 36 
13.Šilhanová Martina1971nez. N 
14.Černíková Bohuslava1955nez. N 
15.Dürschmied Jan2002nez. N 
Krajská soutěž 2. třídy, sk.B
TTC Kostelec n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balous Milan1969kraj. muži 141 - 170 
2.Divíšek Dušan1971kraj. muži 141 - 170 
3.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži N 170 
4.Malík Tomáš1987kraj. muži 171 - 200 
5.Malínský Milan1956kraj. muži 171 - 200 
6.Jakubec Martin1992kraj. muži N 200 
7.Šilar Petr1969kraj. muži 201 - 230 
8.Myšák Luděk1967kraj. muži 231 - 260 
9.Jenčík Ladislav1963reg. muži 31 
10.Bartoš Petr1964reg. muži 51 - 60 
11.Dušek Josef1965reg. muži 51 - 60 
12.Čermák Josef1999reg. muži 81 - 90 
13.Lipenský Jakub2004reg. muži 121 - 140 
14.Petr Lukáš2006reg. muži 121 - 140 
Sokol České Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lulek Radim1989kraj. muži N 140. 
2.Krulich Miloš1968kraj. muži N 170. 
3.Fiala Josef1976kraj. muži 171-200. 
4.Rambousek Martin1984kraj. muži 201-230. 
5.Kozák Ladislav1948reg. muži N 70. 
6.Borůvka Petr1978reg. muži 121-140. 
7.Zítko Pavel1947reg. muži 161-180. 
8.Louda Aleš1961reg. muži 181-200. 
9.Tošovský Jaroslav1949reg. muži 181-200. 
10.Stein Filip2006reg. muži 141 - 160Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
TTC Lhoty u Potštejna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Petr ml.1982kraj. muži 121 - 140 
2.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 121 - 140Hostování z SK Dobré, z.s.
3.Vavruška Jiří1970kraj. muži 121 - 140 
4.Bečička Milan1970kraj. muži N 170 
5.Trnka Jan1969kraj. muži 201 - 230 
6.Drahoš Zdeněk1971reg. muži 47 
7.Michl Jakub2003reg. muži 51 - 60Hostování z SK Dobré, z.s.
8.Marek Jiří1992reg. muži 61 - 70 
9.Bříza Jaroslav1962reg. muži 71 - 80 
10.Vevjora Rostislav1954reg. muži 71 - 80 
11.Jireš Miloslav1973nez. muži  
Slovan Broumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čepelka Jan1994kraj. muži 121-140 
2.Hauschke Tomáš1988kraj. muži 141-170 
3.Mifek Milan1972kraj. muži 201-230 
4.Ďoubek Jiří1987kraj. muži N230 
5.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 51-60 
6.Gombarčík Karel st.1953reg. muži 71-80 
7.Černý Miroslav1966reg. muži 101-120 
8.Hornych Josef1967reg. muži 121-140 
9.Holeček Petr1967reg. muži 161-180 
10.Richtr Jaroslav1964nez. muži  
Sparta Úpice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folc Martin1965kraj. muži 231-260 
2.Oláh Jan1973reg. muži 51-55 
3.Míl Pavel1958reg. muži 61-65 
4.Hofman Jan1959reg. muži 91-95 
5.Hejna Vít2003reg. muži 96-100Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
6.Landsmannová Alena1973reg. muži 110N 
7.Nývlt Lukáš2002reg. muži 141-150 
8.Joneš Patrik2006reg. muži 141 - 160Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
Sokol PP Hr. Králové 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 90 N 
2.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 121-140 
3.Skákal Martin1974kraj. muži 140 N 
4.Truněček Martin2004kraj. muži 141-170 
5.Klír Jiří1966kraj. muži 201-230 
6.Tuček Tomáš1965kraj. muži 260 N 
7.Kosinka Josef1959reg. muži 81-90 
8.Bláha Petr1977reg. muži 81-90 
9.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 81-90 
10.Zajíc Jiří1962reg. muži 81-90 
11.Tměj Milan1947reg. muži 91-100 
12.Riedl Josef1940reg. muži 100 N 
13.Řehounek Kristian2007ČR mži 73 
14.Zoubek Šimon2008ČR mži 135,5 
15.Pek Jan2005ČR mži 153 
16.Sazimová Terezie2000ČR ženy 36 
17.Kozáková Tereza1999ČR ženy 73 
18.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 22 
19.Bártová Tereza2005kraj. ženy 25 N 
20.Tonarová Tereza2006ČR mžy 7 
21.Masopustová Lucie2006ČR mžy 11 
KPST Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
2.Příborský David1979kraj. muži 101-120 
3.Loskot Václav1970kraj. muži 141-170 
4.Rákosník Vladimír1955kraj. muži 201-230 
5.Pospíšil Pavel1952reg. muži 91-100 
6.Ludvík Ivan1955reg. muži 100-105 
Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlík Zdeněk1959kraj. muži 101-120 
2.Marinica Kamil1973kraj. muži 171-200 
3.Dvořáček Jiří1958kraj. muži 201-230 
4.Pham Ngoc Binh1964kraj. muži N 230 
5.Kolátor Vladimír1957reg. muži 71-80 
6.Ošťádal Jaroslav1945reg. muži 91-100 
7.Měšťanová Petra1996reg. muži 91-100 
8.Hamzová Klárka1996reg. muži 101-120 
9.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 101-120 
10.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
11.Postupa Jan1977reg. muži 141-160 
TJ Náchod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 81-90. 
2.Stefanu Michal1965reg. muži N140 
3.Marx Jan1987kraj. muži 141-170. 
4.Burdych Viktor1959kraj. muži N260 
5.Solovic Martin1994kraj. muži 231-260. 
6.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 51 - 60 
7.Trudičová Ludmila1962reg. muži 51 - 60 
8.Špelda Jiří1960reg. muži 51 - 60 
9.Kuře Otakar1946reg. muži 71 - 80 
10.Hoferka Dušan1949reg. muži 101 - 120 
11.Klimeš Zbyšek1969reg. muži N120 
12.Madarász Štefan1960reg. muži 141 - 160 
13.Rojt Jan1959reg. muži 141 - 160 
14.Zetek Libor1959reg. muži 141 - 160 
15.Zetek Tomáš2000nez. muži N 
Sokol Libchyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matouš Pavel1972kraj. muži 101-120 
2.Mach Milan st.1965kraj. muži 141-170 
3.Mach Milan ml.1985kraj. muži 171-200 
4.Kárník Milan1961kraj. muži 231-260 
5.Janko Lukáš1971reg. muži N60 
6.Kovalčík Josef1960reg. muži 161-180 
Baník Rtyně v Podkrk. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 91.- 100. 
2.Koblížek Michal1992kraj. muži 101.- 120. 
3.Valta Martin1969kraj. muži 101.- 120. 
4.Dušek Jaroslav1957kraj. muži 141. - 170. 
5.Brát Karel st.1962kraj. muži 141. - 170. 
6.Hlávka Jiří1975kraj. muži 231.- 260. 
7.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 71. - 75 
8.Ducháč Pavel1979reg. muži 111. - 120 
9.Vlk Aleš1996reg. muži 151. - 160. 
10.Valta Petr1997reg. muži 151. - 160. 
11.Koblížek Ondřej2008reg. muži 160. N 
12.Šolc Adolf1941nez. muži  
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Lukáš1997kraj. muži 38 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 101-120 
3.Šanc Přemysl1963kraj. muži 101-120 
4.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
5.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 201-230 
6.Krása Jakub2005reg. muži 91-100 
Divize žen
TJ Lanškroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kylarová Lucie2005nez. ženy  
2.Šilarová Lucie2005nez. ženy  
3.Najmanová Markéta2007nez. ženy  
4.Kuncová Lucie2004nez. ženy  
5.Grůzová Adéla2005nez. ženy Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
6.Osladilová Eliška1955nez. ženy  
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macurová Andrea1978kraj. ženy N17 
2.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N20 
3.Doucková Aneta1997kraj. ženy N22 
4.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 23 
5.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 26 
6.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N27 
7.Bačinová Lucie2004ČR dky 37 
8.Macurová Denisa2003ČR dky 63 
9.Kovaříčková Tereza2009ČR nžy 13 
10.Kuchařová Elena2009ČR nžy 15 
11.Čermáková Eliška2008kraj. nžy 12 
12.Rozínková Monika1998nez. ženy  
13.Vyskočilová Ester2011nez. nžy  
Tatran Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 16. 
2.Petružálková Anna2004kraj. ženy 27. 
3.Antošová Bára2007kraj. ženy 28. 
4.Schreierová Renáta1999kraj. ženy 30. 
5.Steinová Klára2006kraj. dky 18.Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
6.Losenická Adéla2005kraj. dky 20-22. 
7.Čápová Ella2010kraj. mžy 16-17. 
8.Krejčová Kateřina2008kraj. mžy 18-22. 
9.Bošelová Anna1951nez. ženy  
10.Cilerová Eva1950nez. ženy  
Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayerová Anežka ml.2003kraj. dky 2 
2.Voženílková Alena2000kraj. dky 3 
3.Beránková Romana1965nez. ženy  
4.Korcová Eva1967nez. ženy  
Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 11-15 
2.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 16-20 
3.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 16-20 
4.Sedláčková Karla2001kraj. ženy 16-20 
5.Vohradníková Adéla2004kraj. dky 5-8 
6.Vostrovská Lucie2006kraj. mžy 7 
7.Kacafírková Agáta2007kraj. mžy 10 
8.Drahá Lenka2000nez.  
9.Morávková Petra2002nez.  
10.Nováková Kristýna1999nez.  
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holá Natálie2000kraj. ženy 25 
2.Hronešová Jana1973kraj. ženy 29 
3.Labíková Miluše1955nez. ženy  
4.Masopustová Monika1976nez.  
5.Masopustová Klára2001nez.  
6.Andrlová Jana2008nez.  
Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrštinová Klára1997kraj. ženy 32 
2.Frydrychová Leona2003kraj. ženy 33 
3.Nevtípilová Petra1979kraj. ženy N33 
4.Doubravová Eliška2004kraj. ženy N33 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS