Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
TJ Jiskra Třeboň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Ondřej2003kraj. muži 31-40 
2.Jareš Oldřich1961kraj. muži 41-50 
3.Petrásek Martin1991kraj. muži 51-70 
4.Pašek Felix1976kraj. muži 101-130 
5.Werner Zdeněk1953kraj. muži 161-200 
6.Lang Václav1957kraj. muži 201-260 
7.Novák Jan1964kraj. muži 201-260 
8.Pešek Karel1971kraj. muži 201-260 
9.Dvořák Karel1978reg. muži 51-175 
10.Ruso Miroslav1950reg. muži 21-50 
11.Benda Miroslav1968reg. muži 51-175 
12.Samec Jaroslav1970reg. muži 51-175 
13.Nedvěd Matyáš2001reg. muži 21-70Střídavý start z KST Orel ČB
Velešín - Přídolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fesl Martin1999kraj. muži 21-30 
2.Kamera Josef1964kraj. muži 31-40 
3.Vraspír Roman1991ČR muži 41-50 
4.Strapek Josef1966ČR muži 41-50 
5.Vochozka Roman1979kraj. muži 41-50 
6.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 41-50 
7.Betka Kamil1980kraj. muži 101-130 
8.Blaženec Dušan1961kraj. muži 101-130 
9.Ferenčík František1982kraj. muži 161-200 
10.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 161-200 
11.Vraspír Martin1997kraj. muži 201-260 
DDM Soběslav BANES A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 21-30 
2.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
3.Pražák Arnošt1946kraj. muži 51-70 
4.Vondruška Filip1993kraj. muži 101-130(N 
5.Barták Kamil1977kraj. muži 101-130 
6.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
7.Matějů Petr1976kraj. muži 161-200 
8.Holub Martin2003kraj. muži 201-260 
9.Holub Josef1972kraj. muži 201-260 
10.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 201-260(N) 
11.Sedlický Jaroslav1971kraj. muži 201-260(N) 
12.Šimota Dominik1998reg. muži nezařazen 
13.Novotný Martin1958reg. muži nezařazen 
14.Hložek Pavel1956reg. muži nezařazen 
SKST Týn nad Vltavou o.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Syrovátka Jan2000kraj. muži 51-70 
2.Kučera Karel1949kraj. muži 71-100 
3.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
4.Vejda Miroslav1963kraj. muži 71-100 
5.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 161-200 
6.Hrůza Jan2002kraj. muži 161-200 
7.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 201-260 
8.Skalák Josef st.1966kraj. muži 201-260 
9.Bečvář Václav1954reg. muži 71-120 
10.Melounek Pavel1965reg. muži 71-120 
11.Hrubý Michal1999reg. muži 71-120 
12.Syrovátka Radek1973reg. muži 71-120 
13.Plaňanský Jiří1982nez. muži  
Staving Studená B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Radim2000kraj. muži 51-70 
2.Ondráček Jan2002kraj. muži 51-70 
3.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 71-100 
4.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 101-130 
5.Zejda Petr1990kraj. muži 71-100 N 
6.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 131-160 
7.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 161-200 
8.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 201-260 
9.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-260N 
10.Mastný Tomáš ml.2000reg. muži 21-50 
11.Svoboda Lukáš2006reg. muži 21-50Hostování z HB Ostrov , z.s.
12.Lukjanov Viktor ml.1973reg. muži 21-50 N 
Hluboká nad Vlt. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Martin1978kraj. muži 31-40 
2.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 31-40 
3.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50N 
4.Hornych Jiří1956kraj. muži 51-70 
5.Soucha Jan1970kraj. muži 51-70 
6.Duspiva Martin1972kraj. muži 101-130 
7.Smažík David2004kraj. muži 101-130NHostování z SK Pedagog ČB
8.Jan Jabůrek1982kraj. muži 131-160 
9.Vojta František1973kraj. muži 161-200N 
10.Zima Jiří1966reg. muži 21-70 
11.Burda Ondřej1986reg. muži 71-120 
12.Palivec Zdeněk1979reg. muži 71-120 
13.Pečenka Pavel1986reg. muži 71-120 
14.Trávníček Miroslav1968reg. muži 71-120 
15.Valenta Miroslav1952reg. muži 71-120 
16.Vichérek Libor1953reg. muži 71-120 
17.Srb Pavel1978nez. muži  
18.Tischler Petr1964nez. muži  
19.Řeháková Vlasta1988nez. ženy  
Sokol ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jan1971kraj. muži 17 
2.Bakalář Daniel1970kraj. muži 21-30 
3.Škopek Stanislav1956kraj. muži 31-40 
4.Klečka Jiří1948kraj. muži 71-100 
5.Fiala Otakar1987kraj. muži 16 
6.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 131-160 
7.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 161-200 
8.Myler Matěj2004kraj. muži 161-200 
9.Čapek Petr1999reg. muži 121-170 
10.Staněk Petr1960kraj. muži N 
Spartak Kaplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikeš Dalibor1980kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
4.Beneš Petr2005kraj. muži 71-100 
5.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
6.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 101-130 
7.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 131-160 
8.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 161-200 
9.Sláma Luboš1963reg. muži 16 
10.Kratochvílová Mirka1976reg. muži 21-30 
Libín Prachatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nitrianský Igor1961kraj. muži 71.-100. 
2.Žák František1962kraj. muži 71.-100. 
3.Kunz Jaroslav1946kraj. muži 71.-100.Ncizinec 
4.Gyori Richard1975kraj. muži 131.-160. 
5.Bauer Jan st.1969kraj. muži 101.-130. 
6.Sivera Adam2004kraj. muži 131.-160. 
7.Sivera Radek2001kraj. muži 161.-200. 
8.Hodina Petr2008reg. muži 61.-90. 
KST Orel ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štědrý Jan1991kraj. muži 31-50 
2.Vlk Jan1987kraj. muži 31-50 
3.Doležal Josef2000kraj. muži 31-50 
4.Sassmann Jakub1992kraj. muži 51-70 
5.Kuba Michal1971kraj. muži 51-70 
6.Vrzal Pavel1969kraj. muži 71-100 
7.Janouš Ivan1961kraj. muži 101-130 
8.Šilhavý Petr1965kraj. muži 101-130 
9.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 101-130 
10.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
11.Brom Jan1970kraj. muži 101-130 
12.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 131-160N 
13.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 201-260N 
14.Troup Zdeněk1966kraj. muži 201-260N 
15.Hornych Pavel1963nez. - 
Elektrostav Strakonice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Jakub1995kraj. muži 21-30 
2.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
3.Majer Zbyněk1975kraj. muži 21-30N 
4.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 31-40 
5.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
6.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 41-50 
7.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 51-70 
8.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 131-160N 
9.Poklop Kamil1986kraj. muži 131-160 
10.Chaluš Libor1967kraj. muži 161-200N 
11.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-206 
12.Vepřek Petr1963reg. muži 3 
13.Soukup Lukáš1976reg. muži 11 
14.Dvořák Ivan1961reg. muži 13 
15.Krejčí Miroslav1962reg. muži 26 
16.Horný Ivo1957reg. muži 59 
17.Nikolenko Alina1993nez. cizinec 
18.Holík Bohuslav1962nez.  
19.Havlík Vladimír1961nez.  
VS Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Petr1964kraj. muži 51-70 
2.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 51-70 
3.Strouhal Jiří1991kraj. muži 71-100 
4.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 71-100 
5.Losos Radek1973kraj. muži 71-100 
6.Šmahlík Libor1973kraj. muži 101-130 
7.Jehně Richard2002kraj. muži 101-130 
8.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 131-160 
9.Čada Jiří1982reg. muži 34-40 
10.Horka Jan1952reg. muži 41-50N 
11.Vlášek Martin1973reg. muži 51-70 
12.Samec František2002reg. muži 71-100 
13.Losos Lukáš2004reg. muži 101-130 
14.Losos Marek2005reg. muži 101-130 
15.Fořter Tomáš1975nez.  
16.Děd Lukáš1999kraj. muži 71-100Střídavý start z SK ZD Pojbuky, z.s.
Krajský přebor A
MAS Sez. Ústí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Luboš1966kraj. muži 71-100 
2.Nohejl Jaroslav1961kraj. muži 71-100 
3.Bednář Zbyněk1971kraj. muži 71-100 
4.Rybák Roman1962kraj. muži 131-160 
5.Kovář Přemysl1986reg. muži 71-100 
6.Rous David1980reg. muži 71-100 
7.Kašpar František1941reg. muži 71-100 
8.Tkáč Rudolf1955reg. muži 71-100 
9.Nosek Jan1985reg. muži 101-130 
10.Tůma Michal1985reg. muži 101-130 
11.Kortan Miloš1976reg. muži 101-130 
Vodňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
2.Dunovský Libor1978kraj. muži 71-100 
3.Svoboda David1992kraj. muži 71-100 
4.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
5.Turek Václav1948kraj. muži 131-160 
6.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 161-200 
7.Brabec Oldřich1959kraj. muži 201-260 
8.Šimoník Vladimír1977reg. muži 7 
9.Páral Lukáš1976reg. muži 9 
10.Špatný Albert1973reg. muži 31 
11.Šottner Jiří1967reg. muži 17 
12.Bečvář Pavel1977nez. muži  
Blatná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňhal Daniel1993kraj. muži 61-80 
2.Rojík Marek1993kraj. muži 71-100 
3.Trefný Jan1971kraj. muži 71-100 
4.Fleissig Jan1988kraj. muži 71-100 
5.Kostner Jiří1955kraj. muži 201-260 
6.Mls Pavel1965kraj. muži 201-260 
7.Štědroňský Jiří1973reg. muži 4 
8.Jánský Luděk1966reg. muži 20 
9.Hornát Josef1957reg. muži 24 
10.Šišková Věra1946reg. ženy 1 
11.Sedláčková Helena st.1959reg. ženy 3 
Blatná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ounický Pavel1981kraj. muži 71-100 
2.Vonášek Jan2003kraj. muži 101-130Hostování z TJ ČZ Strakonice , spolek
3.Mls Jiří1970kraj. muži 101-130 
4.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 131-160 
5.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 201-260 
6.Mach Ladislav1972kraj. muži 201-260 
7.Balík Tomáš1965reg. muži 15 
8.Pavel Jindřich1969reg. muži 38 
9.Ondračka Michal1983reg. muži 50 
10.Schmitd Petr1964reg. muži 67 
Protivín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votava Štěpán1984kraj. muži 41-50 
2.Cendelín Rostislav1984kraj. muži 71-100 N 
3.Tománek Jan1983kraj. muži 101-130 
4.Färber František1963kraj. muži 101-130N 
5.Zoch Samuel1995kraj. muži 161-200 
6.Brabec Ondřej1982kraj. muži 161-200 
7.Topinka Václav1951kraj. muži 161-200 
8.Vařečka Pavel1959kraj. muži 161-200 
9.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 201-260 N 
10.Vařečka Ondřej2002kraj. muži 201-260 
11.Klárner Jakub2002kraj. muži 201-260 
12.Patzelt Pavel1967reg. muži 10 
13.Marková Ivana1965reg. muži 17 
Hluboká nad Vlt. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soucha Jan1970kraj. muži 51-70 
2.Duspiva Martin1972kraj. muži 101-130 
3.Smažík David2004kraj. muži 101-130NHostování z SK Pedagog ČB
4.Vojta František1973kraj. muži 161-200N 
5.Jan Jabůrek1982kraj. muži 131-160 
6.Zima Jiří1966reg. muži 21-70 
7.Burda Ondřej1986reg. muži 71-120 
8.Palivec Zdeněk1979reg. muži 71-120 
9.Pečenka Pavel1986reg. muži 71-120 
10.Trávníček Miroslav1968reg. muži 71-120 
11.Valenta Miroslav1952reg. muži 71-120 
12.Vichérek Libor1953reg. muži 71-120 
13.Srb Pavel1978nez. muži  
14.Tischler Petr1964nez. muži  
15.Řeháková Vlasta1988nez. ženy  
Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromádka Milan1956kraj. muži 130-160 
2.Peterka Václav1961kraj. muži 130-160 
3.Kozma Václav1954kraj. muži 130-160 
4.Holman Libor1970kraj. muži 101-130 
5.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 160-200 
6.Šaršok Milan1962kraj. muži 160-200 
7.Smolík Milan1962nez. muži  
8.Maleček Karel1978nez. muži  
9.Hauser Karel1946nez. muži  
10.Kozma Peter1975nez. muži nez.cizinec 
Libín Prachatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sivera Adam2004kraj. muži 131.-160. 
2.Kulhánek Tomáš2003kraj. muži 131.-160. 
3.Sivera Radek2001kraj. muži 161.-200. 
4.Buchlovský Petr1971reg. muži 31.-60. 
5.Halabrín Milan ml.2006kraj. muži 201.-260.NStřídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
6.Hodina Petr2008reg. muži 61.-90. 
SK ZD Pojbuky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jindra Miroslav1962kraj. muži 51-70 
2.Opolzer Pavel1960kraj. muži 51-70 
3.Děd Lukáš1999kraj. muži 71-100 
4.Novák Pavel1962kraj. muži 101-130 
5.Novák Martin1977kraj. muži 101-130N 
6.Ivan Emil1950kraj. muži 131-160N 
VS Tábor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Losos Radek1973kraj. muži 71-100 
2.Jehně Richard2002kraj. muži 101-130 
3.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 131-160 
4.Horka Jan1952reg. muži 41-50N 
5.Čada Jiří1982reg. muži 34-40 
6.Lemberková Martina1985reg. muži 51-70 
7.Vlášek Martin1973reg. muži 51-70 
8.Samec František2002reg. muži 71-100 
9.Losos Lukáš2004reg. muži 101-130 
10.Losos Marek2005reg. muži 101-130 
11.Fořter Tomáš1975nez.  
12.Stuchlíková Eva1981nez.  
13.Šmahlík Libor1973kraj. muži 101-130 
Krajský přebor B
Velešín - Přídolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vochozka Roman1979kraj. muži 41-50 
2.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 41-50 
3.Betka Kamil1980kraj. muži 101-130 
4.Blaženec Dušan1961kraj. muži 101-130 
5.Ferenčík František1982kraj. muži 161-200 
6.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 161-200 
7.Vraspír Martin1997kraj. muži 201-260 
8.Grznárik Jakub1995nez. muži  
9.Javořík Miroslav1967reg. muži 51-70 
10.Peterka Vilém1955reg. muži 51-70 
Nová Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nápravník Jakub1981kraj. muži 71-100 
2.Staněk Milan st.1970kraj. muži 101-130 
3.Paleček Vladimír1973kraj. muži 161-200 
4.Houška Miroslav1966kraj. muži 161-200 
5.Malčák Karel1947kraj. muži 161-200 
6.Lojka David1973kraj. muži 201-260 
7.Návara Filip2000kraj. muži 201-260 
8.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 201-260Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
9.Troup Miroslav1945reg. muži 121-170 
10.Návara Karel1948reg. muži 121-170 
11.Blábolil Milan1965reg. muži 171-220 
12.Joun Luděk1947reg. muži 171-220 
SK Jindř. Hradec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hunal Martin1992kraj. muži 71-100 
2.Peckert Ondřej1979kraj. muži 101-130 
3.Fryš František1988kraj. muži 101-130 
4.Mrázek Miroslav1958kraj. muži 131-160 
5.Havel Vladimír1968kraj. muži 101-130 
6.Nedělka Libor1973reg. muži 1431Elo 
7.Strojek Radim1972reg. muži 1394Elo 
8.Valášek Jakub1979reg. muži 1374Elo 
Staving Studená C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zejda Petr1990kraj. muži 71-100 N 
2.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 131-160 
3.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 161-200 
4.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 201-260 
5.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-260N 
6.Mastný Tomáš ml.2000reg. muži 21-50 
7.Svoboda Lukáš2006reg. muži 21-50Hostování z HB Ostrov , z.s.
8.Lukjanov Viktor ml.1973reg. muži 21-50 N 
9.Michálková Jana1999reg. muži 51-175 
10.Kubín Pavel1974reg. muži 51-175 
11.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-175 
12.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-175 
Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
2.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 101-130 
3.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 131-160 
4.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 161-200 
5.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 201-260 N 
6.Sláma Luboš1963reg. muži 16 
7.Weber Tomáš1982reg. muži nez. 
8.Mašek Josef1959reg. muži nez. 
9.Kratochvílová Mirka1976reg. muži 21-30 
Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zegermacher Erik1974kraj. muži 71-100 
2.Krýsl Martin1997kraj. muži 101-130 
3.Cicko Tomáš1976kraj. muži 101-130 
4.Matějka Milan1962reg. muži 21-70 
5.Jindra Zdeněk1979kraj. muži 161-200 
6.Petrus Michal st.1969reg. muži 71-120 
7.Petrus Michal ml.1992reg. muži 71-120 
8.Bravenec Vojtěch1998reg. muži 71-120 
9.Turek František1949reg. muži 71-120 
10.Mach Petr1965reg. muži 71-120 
11.Hosnedl František1963reg. muži 121-170 
12.Janoch Jiří1959reg. muži 121-170 
13.Krýsl Jiří1969reg. muži 171-220 
14.Omar Josef1993nez. muži N 
OST Kardašova Řečice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Tomáš1989kraj. muži 51-70 
2.Smolík Jan1996kraj. muži 71-100 
3.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
4.Peterka Vladimír1964kraj. muži 161-200 
5.Smolík Zdeněk1962reg. muži 51-175 
6.Šustr Michal1990reg. muži 51-175 
7.Strada Jiří1996reg. muži 51-175 
8.Vobořil Petr1977reg. muži 51-175 
9.Slanina Oldřich1983reg. muži 51-175 
10.Vobořil Karel1971reg. muži 51-175 
11.Budík Robert1968reg. muži 51-175 
12.Vobořil Patrik1995reg. muži 51-175 
13.Tupý Petr1984reg. muži 51-175 
14.Adámek Eduard1947reg. muži 51-175 N 
15.Beran Marek1974nez. muži  
16.Fišer Petr1969nez. muži  
17.Slanina Jindřich1979nez. muži  
Slovan Černý Dub A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Petr1970kraj. muži 71-100 
2.Chmel Petr I.1972kraj. muži 101-130 
3.Kubíček Petr1994kraj. muži 131-160 
4.Húska Radek1963kraj. muži 161-200 
5.Charvát Karel1971kraj. muži 131-160N 
6.Pešl Miroslav1976kraj. muži 161-200 
7.Dvořák Jan2000kraj. dci 161-200N 
8.Valert Radomír1967kraj. muži 201-260N 
9.Sekyra Zbyněk1968kraj. muži 201-260 
10.Švestka Pavel1979reg. muži 71-120 
11.Varyš Milan1971reg. muži 121-170 
12.Kočer Jiří1947reg. muži 121-170 
13.Ihrová Stanislava1963reg. ženy 171-220 
14.Pileček Josef st.1948reg. muži 171-220 
15.Ludačka Josef1945reg. muži 171-220 
16.Vicek Miloslav1949reg. muži 171-220 
17.Rosol Věroslav1954reg. muži 171-220 
18.Babouček František1950reg. muži 221-270 
KST Orel B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuba Michal1971kraj. muži 51-70 
2.Vrzal Pavel1969kraj. muži 71-100 
3.Janouš Ivan1961kraj. muži 101-130 
4.Šilhavý Petr1965kraj. muži 101-130 
5.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 131-160N 
6.Vrzal Petr1967reg. muži 71-120 
7.Hornych Pavel1963nez. - 
8.Nedvěd Matyáš2001reg. muži 21-70 
KST Orel C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 101-130 
2.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
3.Brom Jan1970kraj. muži 101-130 
4.Kocourek Petr1963kraj. muži 131-160 
5.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 201-260N 
6.Troup Zdeněk1966kraj. muži 201-260N 
7.Blažek Bohumír1956reg. muži 21-70 
8.Nečasová Natálie2003reg. muži 71-120 
9.Trávníček Dušan1988nez. - 
Krajská soutěž A
SK Pedagog B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel1969kraj. muži 21-30N 
2.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
3.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
4.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
5.Founě Jiří1975kraj. muži 201-260N 
6.Němeček Richard1952reg. muži 21-70 
7.Adam Jan2001reg. muži 71-120 
8.Bruckmüller Josef1946reg. muži 71-120 
9.Prskavec Petr1943reg. muži 121-170 
10.Kudrna Arnošt1946reg. muži 121-170 
11.Pešl Ladislav1941reg. muži 171-220 
12.Kučerová Barbora2000reg. muži 171-220 
Sokol Nová Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Stanislav1955kraj. muži 131-160 
2.Malčák Karel1947kraj. muži 161-200 
3.Lojka David1973kraj. muži 201-260 
4.Návara Filip2000kraj. muži 201-260 
5.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 201-260Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
6.Troup Miroslav1945reg. muži 121-170 
7.Návara Karel1948reg. muži 121-170 
8.Blábolil Milan1965reg. muži 171-220 
9.Joun Luděk1947reg. muži 171-220 
10.Vrábek Otto1980reg. muži 171-220 
11.Hošna Jiří1999reg. muži 171-220 
12.Prokop Václav1947reg. muži 171-220 
13.Bartyzal Josef1959reg. muži 171-220 
14.Jirák Radek1991reg. muži 221-270 
15.Jirák Jakub1999reg. muži 221-270 
16.Tripes Milan st.1961reg. muži 221-270 
Sokol Lhenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halabrín Milan ml.2006kraj. muži 201.-260.N 
2.Špán Václav1963reg. muži 31.-60. 
3.Traxler František2003reg. muži 61.-90. 
4.Pavlič Josef2004reg. muži 121.-139.N 
5.Dubravcová Aneta2005reg. muži 91.-120. 
Sokol ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 131-160 
2.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 161-200 
3.Myler Matěj2004kraj. muži 161-200 
4.Staněk Petr1960kraj. muži N 
5.Morávek Milan1966reg. muži 21-70 
6.Čapek Petr1999reg. muži 121-170 
7.Pazderová Klára2001kraj. ženy 6 
8.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 12 
Křemže - Holubov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hůlka Jan1963kraj. muži 131-160 
2.Opelka Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
3.Reitinger Jiří1973kraj. muži 131-160 
4.Dobrovodský Martin1972reg. muži 21-30 
5.Kudláček Zbyněk1973kraj. muži 161-200 
6.Laštovička Jan1979reg. muži 41-50 
7.Fleischmannová Klára1981reg. muži 51-70 
8.Jiráň Jiří1961reg. muži 71-104 
9.Mandát Jiří1971reg. muži N 
10.Vondrák Zdeněk1969reg. muži N 
11.Chaloupka Pavel1979nez. muži N 
12.Novák Václav1991nez. muži  
Dolní Třebonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cipín Jan1959kraj. muži 2 
2.Šítal Roman1970kraj. muži 6 
3.Hajný Zbyněk1978kraj. muži 8 
4.Fleischmann Karel1962kraj. muži 9 
5.Cipín Vladimír1962kraj. muži 20 
6.Mráz Jindřich1982kraj. muži 24 
7.Rytíř Jiří1984kraj. muži 25 
8.Soukup Pavel1982kraj. muži 32 
Slovan Černý Dub B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Karel1971kraj. muži 131-160N 
2.Pešl Miroslav1976kraj. muži 161-200 
3.Dvořák Jan2000kraj. dci 161-200N 
4.Valert Radomír1967kraj. muži 201-260N 
5.Sekyra Zbyněk1968kraj. muži 201-260 
6.Švestka Pavel1979reg. muži 71-120 
7.Varyš Milan1971reg. muži 121-170 
8.Kočer Jiří1947reg. muži 121-170 
9.Blahovec Milan1963reg. muži 171-220 
10.Ihrová Stanislava1963reg. ženy 171-220 
11.Ludačka Josef1945reg. muži 171-220 
12.Pileček Josef st.1948reg. muži 171-220 
13.Vicek Miloslav1949reg. muži 171-220 
14.Doležel Miroslav1946reg. muži 171-220 
15.Rosol Věroslav1954reg. muži 171-220 
16.Babouček František1950reg. muži 221-270 
17.Havel Milan1946reg. muži 221-270 
18.Vorbis Jan1960reg. muži 221-270 
19.Welser Jiří1949reg. muži 221-270 
20.Šulc Vladimír1942reg. muži 221-270 
21.Míka Josef1949reg. muži 271-283 
22.Larisch Heinrich1942reg. muži 221-270 
23.Tetenka Stanislav1962reg. muži 221-270 
24.Bromová Jana1975reg. muži N 
25.Karas Lukáš1990reg. muži N 
SKP Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wimberský Václav1966kraj. muži 131-160 
2.Šána Václav1963kraj. muži 131-160 
3.Novák Zdeněk1963kraj. muži 201-260 
4.Kačer Jindřich1959kraj. muži 201-260 
5.Předota Karel1963kraj. muži 201-260 
SK Malovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Otakar1969kraj. muži 101-130 
2.Kadlec Pavel1998kraj. muži 101-130 
3.Milota Miroslav1973kraj. muži 201-260 
4.Plojhar Ota1969kraj. muži 201-260 
5.Plojhar Tomáš1998reg. muži 91-120 
SK Byňov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 161-200 
2.Navara Václav1958kraj. muži 161-200 
3.Jindra Michal1983kraj. muži 201-260 
4.Bašta Josef1970kraj. muži 201-260 
5.Koiš David2000reg. muži 171-220 
Krajská soutěž B
ST Svatá Maří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 980 
2.Schoř Libor1968reg. muži 12 
3.Fleišman Jaroslav1978reg. muži 19 
4.Macorlík Petr1977reg. muži 31-60 
5.Vyskočil Jan1980reg. muži 61-90N 
6.Urbánek Jan1959reg. muži 91-120N 
7.Kříž Adam2001reg. muži 121-139Střídavý start z TJ Vltava Horní Vltavice z.s.
8.Sekan Štěpán2002reg. muži 91-120Střídavý start z TJ Vltava Horní Vltavice z.s.
Vodňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turek Václav1948kraj. muži 131-160 
2.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 161-200 
3.Brabec Oldřich1959kraj. muži 201-260 
4.Šimoník Vladimír1977reg. muži 7 
5.Páral Lukáš1976reg. muži 9 
6.Šottner Jiří1967reg. muži 17 
7.Špatný Albert1973reg. muži 31 
8.Fürst Petr1969reg. muži 48 
9.Kolář Martin1973reg. muži 46 
10.Bečvář Pavel1977nez. muži  
Blatná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostner Jiří1955kraj. muži 201-260 
2.Mach Ladislav1972kraj. muži 201-260 
3.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 201-260 
4.Mls Pavel1965kraj. muži 201-260 
5.Štědroňský Jiří1973reg. muži 4 
6.Balík Tomáš1965reg. muži 15 
7.Jánský Luděk1966reg. muži 20 
8.Hornát Josef1957reg. muži 24 
9.Pavel Jindřich1969reg. muži 38 
10.Ondračka Michal1983reg. muži 50 
11.Schmitd Petr1964reg. muži 67 
12.Šišková Věra1946reg. ženy 1 
13.Sedláčková Helena st.1959reg. ženy 3 
Protivín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoch Samuel1995kraj. muži 161-200 
2.Vařečka Pavel1959kraj. muži 161-200 
3.Brabec Ondřej1982kraj. muži 161-200 
4.Topinka Václav1951kraj. muži 161-200 
5.Klárner Jakub2002kraj. muži 201-260 
6.Vařečka Ondřej2002kraj. muži 201-260 
7.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 201-260 N 
8.Patzelt Pavel1967reg. muži 10 
9.Soumar Milan1965reg. muži 12 
10.Šťastný Michael ml.1995reg. muži 29 
11.Polanský Milan1977reg. muži 25 
12.Vařečka Karel1957reg. muži nez 
13.Macháček Jiří1963reg. muži nez 
14.Pártl Pavel1986reg. muži nez 
15.Martan Pavel1956reg. muži nez 
16.Lednický Josef1956reg. muži nez 
17.Marková Ivana1965reg. muži 17 
18.Najmanová Ryšavá Lucie1977reg. muži 21 
TJ Sokol Strakonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrach František ml.1981kraj. muži 101-130 
2.Jungvirt Roman1975kraj. muži 161-200 
3.Jungvirt Josef1952kraj. muži 161-200 
4.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 201-260 
5.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 201-260 
6.Matějka Jan1982reg. muži --- 
7.Zborník Jaroslav1961reg. muži --- 
8.Klečka Pavel2003reg. muži --- 
9.Fix Milan1960reg. muži --- 
10.Valíček Jaroslav1948reg. muži --- 
11.Bodnár Andrej1969reg. muži --- 
Sokol Mirotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Petr1985kraj. muži 13 
2.Karas Jaroslav ml.1985kraj. muži 101-130 
3.Břicháček Lukáš1988kraj. muži 201-260 
4.Motejzik Zbyněk2000kraj. muži 201-260 
5.Vašek Jan1997kraj. muži 201-260 
6.Karas Dominik2000kraj. muži 201-260 
7.Krahulec Jiří ml.1985nez. muži  
8.Matuška Miroslav1972reg. muži 27 
9.Krahulec Jiří st.1966reg. muži 31 
10.Karas Jaroslav st.1962reg. muži 33 
11.Jonák Radoslav st.1957reg. muži 43 
12.Kuželka Filip1998reg. muži 47 
13.Vašek Martin2000nez. muži  
Třebohostice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokroj Zdeněk1966kraj. muži 131-160 
2.Soukup Miloslav ml.1973kraj. muži 161-200 
3.Šavrda Karel1963kraj. muži 201-260 
4.Křivanec Josef1974kraj. muži 407 
5.Čondl Jiří1955kraj. muži 161-200 
6.Krejčí Karel1985kraj. muži 689 
7.Slavík Jaroslav1956kraj. muži 790 
8.Soukup Miloslav st.1949nez. muži - 
9.Krejčí Ondřej1990kraj. muži 1088 
Šumavan Vimperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Luděk1974kraj. muži 101.-130. 
2.Janoud Jan1969kraj. muži 161.-200. 
3.Rejšek Vojtěch1966kraj. muži 201.-260. 
4.Kortus Zdeněk1975kraj. muži 201.-260. 
5.Hyka Jiří1963reg. muži 31.-60. 
6.Icha Ivan1963reg. muži 31.-60. 
7.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 31.-60. 
8.Kunc Jan1953reg. mži 61.-90. 
9.Holub Miroslav1964reg. muži 61.-90. 
10.Křivánek Luděk1964reg. muži 61.-90. 
11.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 61.-90. 
12.Havlíček Jiří1969reg. muži 61.-90.N 
13.Schwamberger František1971reg. muži 61.-90.N 
14.Ryska Milan1967reg. muži 91.-120.N 
15.Ryska Tomáš1990reg. muži 91.-120.N 
16.Sedlák Jiří2003reg. muži 91.-120.N 
Elektrostav Strakonice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
2.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 41-50 
3.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 51-70 
4.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 131-160N 
5.Poklop Kamil1986kraj. muži 131-160 
6.Chaluš Libor1967kraj. muži 161-200N 
7.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-206 
8.Vepřek Petr1963reg. muži 3 
9.Soukup Lukáš1976reg. muži 11 
10.Dvořák Ivan1961reg. muži 13 
11.Horný Ivo1957reg. muži 59 
12.Krejčí Miroslav1962reg. muži 26 
13.Havlík Vladimír1961nez.  
14.Holík Bohuslav1962nez.  
15.Kápl Jan st.1962nez.  
16.Nikolenko Alina1993nez. cizinec 
17.Mišo Jaroslav1948nez.  
18.Vlček Vladimíir1955nez.  
Sokol Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanus Michal1973reg. muži 4 
2.Černohorský Martin1989reg. muži 7 
3.Bílý Marek1998reg. muži 15 
4.Fošum Daniel1977reg. muži 20 
5.Sochor Jiří1947reg. muži 29 
6.Sup Michal1963reg. muži 38 
7.Koza Tobiáš2002reg. muži 41 
8.Chalupský Václav1961reg. muži 44 
9.Bílý Kryštof1998reg. muži 62 
10.Košťál Tomáš2002reg. muži 69 
11.Fiala Theodor1953reg. muži 57 
12.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 3 
13.Popelka Milan st.1966reg. muži nez. 
14.Dokulil Martin1988reg. muži nez. 
15.Popelka Milan ml.2005reg. muži nez. 
16.Sekyra Miroslav1962reg. muži 6 
Krajská soutěž C
TJ Jiskra Třeboň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lang Václav1957kraj. muži 201-260 
2.Novák Jan1964kraj. muži 201-260 
3.Werner Zdeněk1953kraj. muži 161-200 
4.Pešek Karel1971kraj. muži 201-260 
5.Dvořák Karel1978reg. muži 51-175 
6.Ruso Miroslav1950reg. muži 21-50 
7.Samec Jaroslav1970reg. muži 51-175 
8.Benda Miroslav1968reg. muži 51-175 
9.Maxa Lukáš1993nez. muži  
10.Posel Radek1977nez. muži  
Veselí n. Luž.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták Kamil1977kraj. muži 101-130 
2.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
3.Matějů Petr1976kraj. muži 161-200 
4.Holub Martin2003kraj. muži 201-260 
5.Holub Josef1972kraj. muži 201-260 
6.Sedlický Jaroslav1971kraj. muži 201-260(N) 
7.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 201-260(N) 
8.Šimota Dominik1998reg. muži nezařazen 
9.Novotný Martin1958reg. muži nezařazen 
10.Hložek Pavel1956reg. muži nezařazen 
11.Cvach Jiří1950reg. muži nezařazen 
12.Richter Otakar1993reg. muži nezařazen 
13.Holubová Lucie2003reg. muži nezařazena 
14.Holubová Tereza2002reg. muži nezařazena 
15.Vodáková Táňa2000reg. muži nezařazena 
TJ SDH Nové Dvory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břicháček Miroslav1986reg. muži 41-50 
2.Alexa Jaroslav1965reg. muži 41-50 
3.Prokop Rostislav1975reg. muži 41-50 
4.Stodola Radek1968reg. muži 51-70 
5.Šimák Pavel1972reg. muži 71-100 
6.Bareš Vladimír1955reg. muži 71-100 
7.Děd Pavel1962nez. muži 71-100N 
8.Boubalík Josef st.1955nez. muži 101-130N 
SKST Týn nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 161-200 
2.Hrůza Jan2002kraj. muži 161-200 
3.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 201-260 
4.Skalák Josef st.1966kraj. muži 201-260 
5.Bečvář Václav1954reg. muži 71-120 
6.Melounek Pavel1965reg. muži 71-120 
7.Hrubý Michal1999reg. muži 71-120 
8.Syrovátka Radek1973reg. muži 71-120 
9.Langr Radek1987reg. muži 121-170 
10.Bartoš Stanislav1959reg. muži 121-170 
11.Plaňanský Jiří1982nez. muži  
Staving Studená D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-260N 
2.Mastný Tomáš ml.2000reg. muži 21-50 
3.Svoboda Lukáš2006reg. muži 21-50Hostování z HB Ostrov , z.s.
4.Lukjanov Viktor ml.1973reg. muži 21-50 N 
5.Michálková Jana1999reg. muži 51-175 
6.Kubín Pavel1974reg. muži 51-175 
7.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-175 
8.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-175 
9.Podhrázský František1978reg. muži 51-175 N 
10.Gogolka Karel1952nez.  
11.Lahoda Kamil1947nez.  
12.Lindourek Miloš1972nez.  
13.Kubín Adam2006nez.  
14.Stránský Stanislav1986nez. muži  
15.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 181-190NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
ST KD Dačice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Martin1992kraj. muži 161-200 
2.Macků Tomáš1992kraj. muži 161-200 
3.Kelbler Petr1992kraj. muži 161-200 
4.Novák Filip1997kraj. muži 201-260 
5.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 201-260 
6.Lovětínský Tomáš1975reg. muži 51-175 
7.Štěpánek Antonín1983reg. muži 51-175 
8.Lovětínský Jiří1968reg. muži 51-175 
9.Svoboda Pavel2001reg. muži 51-175 
10.Lébr Martin1998reg. muži 51-175 
11.Doležal Matyáš2006nez. muži  
12.Lovětínský Tomáš ml.2006nez. muži  
Sokol Suchdol A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kropík Milan1967kraj. muži 131-160 
2.Dvořák Josef ml.1976kraj. muži 131-160 
3.Janda František1959kraj. muži 161-200 
4.Janda Jiří1959reg. muži 16. 
5.Trsek Josef1951reg. muži 51-201N 
6.Krzywda Andrzej1952reg. muži 201-240N 
7.Bubalová Jiřina1978reg. muži 51-201 
8.Šubrt Josef st.1951reg. muži 51-201 
9.Šubrt Josef ml.1977reg. muži 51-201 
10.Rageshofer Rafael1944reg. muži 51-201 
11.Krahulec Jan1953reg. muži 51-201N 
12.Kohl Václav1983reg. muži 51-201 
13.Průcha Karel1958reg. muži 51-201 
14.Záruba Jaroslav1981reg. muži 51-201 
15.Záruba Petr1977reg. muži 51-201N 
16.Janda Karel1973kraj. muži 201-240N 
17.Janda Vojtěch2002reg. muži 121.-170.Hostování z TJ Spartak Trhové Sviny o.s.
18.Šulc Jaromír1950kraj. muži 201-240N 
Sokol Milevsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Tomáš1984kraj. muži 131-160 N 
2.Mácha Jakub1984kraj. muži 161-200 
3.Mácha Luboš st.1961kraj. muži 161-200 
4.Černý Petr1959kraj. muži 201-260 
5.Mácha Luboš ml.1984kraj. muži 201-260 
6.Švára Libor1984kraj. muži nez 
7.Petr Zdeněk1960nez.  
8.Kolář Petr1987kraj. muži 201-260 N 
9.Švára Petr1955kraj. muži 161-200 
TJ Sokol Mladá Vožice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Tomáš1994reg. muži 34-40 
2.Krieger Jakub1990reg. muži 34-40 
3.Mikuláš Michal1989reg. muži 41-50 
4.Pudil Milan1976reg. muži 41-50 
5.Melichar Petr1973reg. muži 51-70 
6.Babor Rostislav1969reg. muži 71-100 
7.Zápotocký Josef1973reg. muži 71-100 
Bechyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soldát Tomáš1988kraj. muži 41.-50. 
2.Mikolášek Milan1959kraj. muži 131.-160. 
3.Kovářík Tomáš1992kraj. muži 201.-260. 
4.Fáber Miloš1970kraj. muži 201.-260. 
5.Brhel František1956kraj. muži 201.-260. 
6.Urban Václav1946reg. muži 71.-100. 
7.Vanýsek Vít1977reg. muži 101.-130.N 
8.Mikolášková Monika1983nez. ženy  
Divize žen
KST ZŠ Vyšší Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházková Šárka2002kraj. ženy 2(N) 
2.Levaiová Tereza2003kraj. ženy 10(N) 
3.Petrů Andrea2006kraj. ženy (N) 
4.Nečasová Natálie2003kraj. ženy (N)Hostování z KST Orel ČB
5.Jarošová Anna2006kraj. ženy (N) 
TJ Sokol Lhenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišerová Iveta1974kraj. muži 7. 
2.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 12. 
3.Fišerová Katka1994kraj. ženy 13.N 
4.Dubravcová Eliška2001kraj. ženy 16.N 
5.Novotná Tereza2007kraj. ženy N 
TTC Kovářov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetanová Aneta2002kraj. ženy nez 
2.Mrázová Alžběta1990kraj. ženy nez 
3.Růžičková Lenka1996kraj. ženy nez 
4.Špetová Lydie1955kraj. ženy nez 
5.Kohoutová Ema2004kraj. ženy nez 
6.Slivková Natálie2003kraj. ženy nez 
7.Štindlová Eva1961kraj. ženy nez 
8.Horká Nela2005nez. ženy Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
Sokol ČB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazderová Klára2001kraj. ženy 6 
2.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 12 
3.Tenglová Jaroslava1958kraj. ženy 24 
4.Šauerová Adéla2002kraj. ženy 42 
5.Supová Táňa1985kraj. ženy 56 
VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverová Hana1963kraj. ženy 2 
2.Lemberková Martina1985kraj. ženy 6 
3.Frolíková Ivana1969kraj. ženy 13 NHostování z TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně
4.Krátká Pavla1958kraj. ženy 15 
5.Bredová Iva1974kraj. ženy 16 N 
6.Stuchlíková Eva1981nez.  
7.Truhlářová Helena1950nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS