Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říšský Pavel1992kraj. muži 26.-30. 
2.Vohradský Marek1991kraj. muži 31.- 40. 
3.Vladyka Jakub1999kraj. muži 31.- 40. 
4.Pastuch Jan1980reg. muži 10N 
5.Malý Josef1989reg. muži 12. 
6.Brant František1970reg. muži 13. 
7.Hrubý Petr1960reg. muži 14. 
8.Dienstbier Pavel1971reg. muži 15. 
9.Vohradský Jiří1969reg. muži 16. 
10.Dolejš Pavel1972reg. muži 17. 
11.Šperl Jakub2004reg. muži 20. 
KST Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Matěj1989kraj. muži 21. - 25. 
2.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 41.- 50. 
3.Javorský Daniel1977kraj. muži 51. - 60. 
4.Pergler Jakub1991kraj. muži 121. - 150. 
5.Netrval Jan2001kraj. muži 101. - 120. 
6.Kollros Roman1974kraj. muži 121. - 150. 
7.Sladký Antonín1966kraj. muži 121. - 150. 
8.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121. - 150. 
9.Tománek Matyáš2000kraj. muži 151. - 200. 
10.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
11.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
12.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 31. - 40. 
13.Kesman Karel1977reg. muži 51. - 60. 
14.Hnojská Andrea2003reg. muži 121. - 140. 
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.März Tomáš1973kraj. muži 41,5 
2.Kuchař Jan1999kraj. muži 51,5 
3.Roch Tomáš1985kraj. muži 71,5 
4.Hořan Marek1984kraj. muži 81,5 
5.Škrleta Luboš1961kraj. muži 81,5 
6.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 81,5 
7.Čada Vladimír1961kraj. muži 101,5 
8.Hulín Jiří1960kraj. muži 101,5 
9.Rauner Václav1964kraj. muži 121,5 
10.Hořan Milan1958kraj. muži 151,5 
11.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 201,5 
12.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
13.Baksa Zdeněk1963reg. muži 35 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 41-50 
2.Soukup Miloš1976kraj. muži 41-50 
3.Veselý Milan1989kraj. muži 41-50 
4.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 61-70 
5.Mandák Pavel1973kraj. muži 41-50 
6.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 71-80 
7.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 71-80 
8.Buriánek Martin2000kraj. muži 121-150 
9.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
10.Račáková Michaela1993kraj. muži 151-200 
11.Holeček Karel1952reg. muži 31-40 
12.Jungr Jiří1968reg. muži 41-50 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kypta Michal1988kraj. muži 31-40 
2.Duchoň Antonín1974kraj. muži 41-50 
3.Uhlíř Marek1965kraj. muži 51-60 
4.Mezera Petr1964kraj. muži 51-60 
5.Duchoň Roman1972kraj. muži 51-60 
6.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 121-150 
7.Anetta Jan1993kraj. muži 151-200 
8.Macháček Radek1969reg. muži 26 
9.Panzer Tomáš1979reg. muži 31-35 
10.Balihar Jan1953nez.  
Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Miroslav1999kraj. muži 19 
2.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 41-50cizinec 
3.Pachner Jan2003kraj. muži 61-70 
4.Závora Adam2001kraj. muži 81-100 
5.Grus Matěj2002kraj. muži 81-100 
6.Korecký Filip1998kraj. muži 81-100 
7.Lanči Jakub1999kraj. muži 121-150 
8.Trnka Josef1968reg. muži 51-55 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Petr1963kraj. muži 26-30 
2.Vycudilík Jan1981kraj. muži 51-60 
3.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 61-70 
4.Panský Miroslav1957kraj. muži 71-80 
5.Hofman Petr1974kraj. muži 71-80 
6.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 151-200cizinec 
7.Hoang Van Tony Tuan1965kraj. muži 151-200cizinec 
8.Havránek Petr1985kraj. muži 201-239 
9.Mózer Dominik1997reg. muži 71-80 
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechman Petr1998kraj. muži 61-70 
2.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 61-70 
3.Auterský Václav1960kraj. muži 81-100 
4.Hudec Vít2000kraj. muži 121-150 
5.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 101-120 
6.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
7.Kasal Jaromír1952kraj. muži 201-239 
8.Setvín Michal1955kraj. muži 201-239 
9.Jánský Marek2000kraj. muži 201-239 
10.Kuncl Denis2003kraj. muži 201-239 
11.Egermaier Jakub1988reg. muži 81-90 
12.Šebor Jan1992reg. muži 81-90 
13.Klimeš Jakub1999reg. muži 91-100 
14.Jůza Jaroslav2005reg. muži 121-130 
TJ Sokol Břasy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehner Vladimír1978kraj. muži KR26 
2.Jůza Jaroslav1973kraj. muži KR34 
3.Jícha Pavel1977kraj. muži KR40 
4.Bělohlávek Luděk1968kraj. muži KR80 
5.Pták Luboš1974kraj. muži KR94 
6.Gašparovič Martin1985reg. muži R42 
7.Ineman František1966reg. muži R62 
8.Lev Josef1979reg. muži R87 
9.Boháček Václav1941reg. muži R103 
10.Somolík Miloš1960nez. muži  
11.Fišer Václav1965nez. muži  
12.Loukota Ondřej1998nez. muži  
13.Sedlecký Josef1960nez. muži  
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Dominik1999kraj. muži 21-25 
2.Noha Miroslav1954kraj. muži 31-40 
3.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 41-50 
4.Adam Ondřej1987kraj. muži 51-60 
5.Císler Václav1960kraj. muži 71-80 
6.Krieger Ladislav1987kraj. muži 101-120 
7.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
8.Bočan Miroslav1954kraj. muži 201-239 
9.Gallerachová Iva2007reg. ženy 4 
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura Pavel1971kraj. muži 41.-50. 
2.Mazura David1996kraj. muži 51.-60. 
3.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 51.-60. 
4.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61.-70. 
5.Jarab Josef1986kraj. muži 81.-100. 
6.Sommer Patrik1997kraj. muži 101.-120. 
7.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121.-150. 
8.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121.-150. 
9.Vítek Petr1969kraj. muži 201,-239 
10.Leipelt Lukáš1986reg. muži 26.-30 
11.Vítovec Miroslav1959reg. muži 31.-40. 
12.Milfort Jiří st.1973reg. muži 51.-60. 
TJ Sokol Lhůta A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Roman1979kraj. muži 41-50 
2.Protiva Lukáš1989kraj. muži 61-70 
3.Ulbrich Ondřej1990kraj. muži 61-70 
4.Protiva Jan1987kraj. muži 81-100 
5.Komanec Pavel1962kraj. muži 101-120 
6.Wohlmuth Lukáš1990kraj. muži 101-120 
7.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
8.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-239 
9.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-239 
10.Dvořák Petr1971kraj. muži 201-239 
11.Altmann Pavel1969reg. muži 71-80 
12.Tetěk Václav1969reg. muži 91-100 
Krajský přebor 1.třídy
KST Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sladký Antonín1966kraj. muži 121. - 150. 
2.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121. - 150. 
3.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
4.Tománek Matyáš2000kraj. muži 151. - 200. 
5.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
6.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 31. - 40. 
7.Hummel Jiří1945reg. muži 41.- 50. 
8.Belfín Karel ml.2001reg. muži 51. - 60. 
9.Havlíček Matěj2003reg. muži 51. - 60. 
10.Petrmichl Jan1965reg. muži 71. - 80. 
11.Kinský Jiří1953reg. muži 81. - 100. 
12.Berka Vítězslav1956reg. muži 81. - 100. 
13.Hnojská Andrea2003reg. muži 121. - 140. 
14.Hnojský Jiří1973reg. muži 141.-156. 
15.Kollros Roman1974kraj. muži 121. - 150. 
16.Netrval Jan2001kraj. muži 101. - 120. 
17.Netrval Rostislav1968nez. muži  
TJ Slavoj Stod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrleta Luboš1961kraj. muži 81,5 
2.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 81,5 
3.Čada Vladimír1961kraj. muži 101,5 
4.Hulín Jiří1960kraj. muži 101,5 
5.Rauner Václav1964kraj. muži 121,5 
6.Hořan Milan1958kraj. muži 151,5 
7.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
8.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 201,5 
9.Šleis Petr1962reg. muži 24 
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stodola Jan1979kraj. mži 61-70 
2.Stanček Ivo1964kraj. muži 71-80 
3.März Miloslav1969kraj. muži 121-150 
4.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 151-200 
5.Jankulík Martin1985kraj. muži 151-200 
6.Stanček Martin1988kraj. muži 201-239 
7.Plassová Jana1965kraj. muži 201-239 
8.Hlavatý Petr1990reg. muži 46-50 
9.Tochor Jiří1957reg. muži 61-70 
10.Svoboda Josef1974nez. muži  
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cach Jaroslav1960kraj. muži 81-100 
2.Janda Pavel1977kraj. muži 81-100 
3.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 81-100 
4.Plic Bohumil1964kraj. muži 101-120 
5.Dobrý Oldřich1957reg. muži 71-80 
6.Drofa Zdeněk1952reg. muži 51-60 
7.Gruber Petr1953reg. muži 131-140 
8.Hruška Václav1954kraj. muži 201-239 
9.Hubka Jiří1965reg. muži 81-90 
10.Nechutný Marek2002kraj. muži 151-200 
11.Nechutný Petr ml.1998kraj. muži 151-200 
12.Nový David2003reg. muži 111-200 
13.Nový Jaroslav1953reg. muži 22 
14.Pešička Ladislav1959reg. muži 61-70 
15.Šípek Filip2004reg. muži 91-100 
16.Pešík Radek1970reg. muži 19 
17.Šípek Josef1972kraj. muži 151-200 
18.Šulda David1976reg. muži 71-80 
19.Švamberg Daniel1998reg. muži 44 
20.Švamberg Luboš1964reg. muži 23 
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 121-150 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 121-150 
3.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 121-150 
4.Hodek Martin1990kraj. muži 151-200 
5.Havlíček Václav1942reg. muži 91-100 
6.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
7.Hach Jaroslav1948reg. muži 101-110 
8.Louda Jan st.1953reg. muži 121-130 
9.Kantor František1969reg. muži 121-130 
10.Mařík Karel1998reg. muži 131-140 
11.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 131-140 
12.Hobl Václav1948nez.  
13.Skřivánek Ladislav1983nez.  
14.Knoflíčková Nela2006nez.  
15.Čechura Jakub2005nez.  
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
2.Peckert Daniel1976kraj. muži 41-50 
3.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
4.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
5.Dietl Luboš1973kraj. muži 121-150 
6.Čákora Ladislav1970kraj. muži 121-150 
7.Kunst Petr1981kraj. muži 121-150 
8.Gábor Filip1999kraj. muži 121-150 
9.Šrámek Václav1967kraj. muži 201-239 
10.Bauer Petr1962reg. muži 71-80 
TJ Sokol Klabava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Josef1967kraj. muži 89 
2.Kubík Libor1969kraj. muži 98 
3.Hájek Milan1976kraj. muži 102 
4.Vild Jan1981kraj. muži 110 
5.Šauer David1975kraj. muži 199 
6.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 220 
7.Bednář Radomír1960kraj. muži 226 
8.Kozelka Martin1973reg. muži 17 
9.Čech Jiří1978reg. muži 23 
10.Duraj Vojtěch1973reg. muži 34 
11.Šauer Robert1972reg. muži 67 
12.Lorenc Tomáš1960reg. muži 120 
13.Bradna Zdeněk1970reg. muži 87 
14.Kurz Petr1962reg. muži 89 
15.Kočárek Pavel1954reg. muži 150 
SK Jiskra Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Daniel1972kraj. muži 26-30 
2.Krejčíř Milan1978kraj. muži 31-40 
3.Horák Libor1978kraj. muži 51-60 
4.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81-100 
5.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
6.Pangrác Jan1973kraj. muži 101-120 
7.Ludvík Roman1974kraj. muži 101-120 
8.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121-150 
9.Látka Jan1976kraj. muži 151-200 
10.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 151-200 
11.Hadrava Libor1962kraj. muži 201-239 
12.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. muži 201-239 
13.Fronk Pavel1951reg. muži 26-30 
14.Žižka Petr1969reg. muži 61-70 
15.Zavadil Otakar1957reg. muži 121-140 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 41-50 
2.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 71-80 
3.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 71-80 
4.Buriánek Martin2000kraj. muži 121-150 
5.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
6.Račáková Michaela1993kraj. muži 151-200 
7.Holeček Karel1952reg. muži 31-40 
8.Jungr Jiří1968reg. muži 41-50 
9.Šimanovský Robert1978reg. muži 81-100 
10.Šimanovský Marek2008reg. muži 101-120 
11.Mandák Lukáš2008reg. muži 101-120 
Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchoň Roman1972kraj. muži 51-60 
2.Grus Matěj2002kraj. muži 81-100 
3.Korecký Filip1998kraj. muži 81-100 
4.Lanči Jakub1999kraj. muži 121-150 
5.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 121-150 
6.Anetta Jan1993kraj. muži 151-200 
7.Trnka Josef1968reg. muži 51-55 
8.Boháč Jaroslav1956reg. muži 81-90 
9.Gabriel Petr2003reg. muži 81-90 
10.Kovář Martin1986reg. muži 101-110 
11.Bednář David2006reg. muži 111-120 
12.Bistřický David2003reg. muži 121-130 
13.Višňovský Václav2003reg. muži 131-140 
14.Žižkovská Rebeka2003nez. ženy Střídavý start z SKST Hodonín
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kabát Martin1985kraj. muži 61-70 
2.Gabriel Roman1966kraj. muži 71-80 
3.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 81-100 
4.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 101-120 
5.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 101-120 
6.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
7.Niedermayer Michal1987kraj. muži 151-200 
8.Kolerus Martin1976kraj. muži 151-200 
9.Kliment Vladimír1962kraj. muži 151-200 
10.Kheil Lukáš1981kraj. muži 201-239 
11.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-239 
12.Benedikt Jiří1988kraj. muži 201-239 
13.Čížková Alena1959kraj. ženy 21-25 
14.Zikmundovský Martin1980reg. muži 35 
15.Krš Richard1979reg. mži 17 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalavský Marcel1966kraj. muži 101.-120. 
2.Vaňous Martin1982kraj. muži 101.-120. 
3.Hošťálek Josef1987kraj. muži 121.-150. 
4.Gregor Martin1990kraj. muži 151.-200. 
5.Kubovský Jiří1957kraj. muži 151.-200. 
6.Hošťálek Milan1959kraj. muži 151.-200. 
7.Hošťálková Martina1990kraj. muži 201.-239. 
8.Honalová Klára1996kraj. muži 201.-239. 
9.Hájek Karel1959nez. muži  
10.Brzica Matěj1999nez. muži  
11.Kříž Petr1964nez. muži  
12.Chalupecký Zdeněk1984nez. muži  
Krajský přebor 2.tř.sk.A
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Jiří1982kraj. muži 151-200 
2.Kotva Pavel1962kraj. muži 151-200 
3.Jerling Jaroslav1967kraj. muži 201-239 
4.Kotva David1990reg. muži 83 
5.Laubr Václav1969reg. muži 145 
6.Kotva Petr1965reg. muži 150 
7.Maier Zdeněk1988reg. muži 157 
8.Drábek Tomáš1977reg. muži 169 
9.Kotva Jan1936nez.  
10.Jančík Pavel1977nez.  
11.Vonásek Václav1965nez.  
12.Kovanda Jakub2008nez.  
13.Kocna Dan2005nez.  
TJ Sokol Kdyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jankulík Martin1985kraj. muži 151-200 
2.Stanček Martin1988kraj. muži 201-239 
3.Plassová Jana1965kraj. muži 201-239 
4.Hlavatý Petr1990reg. muži 46-50 
5.Stanček Anton1934reg. muži 51-60 
6.Kociánová Dana1969reg. muži 61-70 
7.Tochor Jiří1957reg. muži 61-70 
8.Hlavatá Jana1966reg. muži 91-100 
9.Jandečka Jindřich2008reg. muži 101-120 
10.Jandečka Jiří2006reg. muži 101-120 
11.Svoboda Josef1974nez. muži  
TTC Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
2.Písařík Zdeněk1952kraj. muži 201-239 
3.Němec Josef1975kraj. muži 201-239 
4.Herzer Jan1990reg. muži 61-70 
5.Vavro Radek1969reg. muži 81-90 
6.Šteffel Radek1981reg. muži 91-100 
7.Mráz Václav1997reg. muži 121-140 
8.Plachý Pavel1970nez. muži  
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 121-150 
2.Dietl Luboš1973kraj. muži 121-150 
3.Kunst Petr1981kraj. muži 121-150 
4.Šrámek Václav1967kraj. muži 201-239 
5.Gábor Filip1999kraj. muži 121-150 
6.Sýkora Hynek1961reg. muži 71-80 
7.Wimmer Jan1973reg. muži 91-100 
8.Janeček Lukáš1998reg. muži 91-100 
9.Bezstarosta Filip1993reg. muži 101-110 
10.Wimmer Adam1998reg. muži 111-120 
11.Hána Jiří1963reg. muži 121-130 
12.Horek Martin1976reg. muži 121-130 
13.Kysela Martin1975reg. muži 121-130 
14.Čákora Ladislav ml.2004reg. muži 151-160 
15.Bauer Petr1962reg. muži 71-80 
TJ Sokol Klabava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šauer David1975kraj. muži 199 
2.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 220 
3.Bednář Radomír1960kraj. muži 226 
4.Kozelka Martin1973reg. muži 17 
5.Duraj Vojtěch1973reg. muži 34 
6.Bradna Zdeněk1970reg. muži 87 
7.Čech Jiří1978reg. muži 23 
8.Kočárek Pavel1954reg. muži 150 
9.Koudelka Petr1968nez. muži 300 
10.Lorenc Tomáš1960reg. muži 120 
11.Kurz Petr1962reg. muži 89 
12.Šauer Robert1972reg. muži 67 
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Josef1974kraj. muži 147 
2.Ruckauf Michal1995reg. muži 27 
3.Hofman Petr ml.1991reg. muži 48 
4.Hofman Martin1993reg. muži 52 
5.Palek Vladimír1956reg. muži 65 
6.Hofman Petr st.1965reg. muži 85 
7.Kahovec Ladislav1952reg. muži 91 
8.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 94 
9.Nový Josef1951reg. muži 115 
10.Vimpel Jan1991nez.  
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 101-120 
2.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
3.Niedermayer Michal1987kraj. muži 151-200 
4.Kolerus Martin1976kraj. muži 151-200 
5.Kliment Vladimír1962kraj. muži 151-200 
6.Kheil Lukáš1981kraj. muži 201-239 
7.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-239 
8.Benedikt Jiří1988kraj. muži 201-239 
9.Čížková Alena1959kraj. ženy 21-25 
10.Krš Richard1979reg. mži 17 
11.Šlajch Stanislav1950reg. muži 51-60 
12.Fořt Petr1955reg. muži 31 
13.Zikmundovský Martin1980reg. muži 35 
14.Kozák Karel1977reg. muži 71-80 
TJ Zdemyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Václav1971reg. muži 21 
2.Švarc Pavel1966reg. muži 23 
3.Hýsek Tomáš1980reg. muži 26 
4.Vojta Ivan1966reg. muži 37 
5.Pražan Jiří1974reg. muži 38 
6.Sedláček Miloš1970reg. muži 44 
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarab Josef1986kraj. muži 81.-100. 
2.Sommer Patrik1997kraj. muži 101.-120. 
3.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121.-150. 
4.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121.-150. 
5.Vítek Petr1969kraj. muži 201,-239 
6.Leipelt Lukáš1986reg. muži 26.-30 
7.Vítovec Miroslav1959reg. muži 31.-40. 
8.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-50. 
9.Milfort Jiří st.1973reg. muži 51.-60. 
10.Sommer Václav1956reg. muži 141.-156. 
11.Oroš Karel1961reg. muži 141.-156. 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 121 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 121 
3.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
4.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 151 
5.Marešová Zdeňka1977kraj. muži 121 
6.Jehlíková Petra1993kraj. muži 151 
7.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
8.Haas Václav1960reg. muži 121 
9.Sazama Adam1997reg. muži 141 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jung Milan1970kraj. muži 201 
2.Dobiáš Jan1963reg. muži 31 
3.Květon Tomáš2003reg. muži 46 
4.Toman Ondřej1999reg. muži 46 
5.Svoboda Lukáš1995reg. muži 46 
6.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
7.Kalousek Miloš1973reg. muži 121 
8.Kohout Václav1967reg. muži 141 
9.Květon Jaroslav1965nez. muži nezařazen 
ST DDM Stříbro B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubovský Jiří1957kraj. muži 151.-200. 
2.Hošťálek Milan1959kraj. muži 151.-200. 
3.Hošťálková Martina1990kraj. muži 201.-239. 
4.Honalová Klára1996kraj. muži 201.-239. 
5.Brzica Matěj1999nez. muži  
6.Hájek Karel1959nez. muži  
7.Chalupecký Zdeněk1984nez. muži  
8.Kříž Petr1964nez. muži  
Krajský přebor 2.tř.sk.B
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K 81.-100. 
2.Matějka Martin1972kraj. muži K 101. - 120. 
3.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K 121. - 150. 
4.Šiška Petr1971kraj. muži K 151. - 200. 
5.Čada Jan1997reg. muži R 70. 
6.Ríha Petr1993reg. muži R 132. 
7.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R 136. 
8.Tomášů Martin1982reg. muži R 179. 
9.Komorous Jaroslav1970nez.  
10.Pezlar Roman1976nez. muži  
TJ Sokol Přeštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Michal1990kraj. muži 220 
2.Bohdan Petr1959kraj. muži 220 
3.Kříž František1955reg. muži 20 
4.Šilhánek Patrik2005reg. muži 43 
5.Harmáček Milan1963reg. muži 46 
6.Černý Ivan1948reg. muži 47 
7.Štěrba Vojtěch2004reg. muži 49 
8.Matas Luboš1976reg. muži 50 
9.Duraj Filip2004reg. muži 51 
10.Vladař Dominik2002reg. muži 52 
11.Pluhař Petr1971reg. muži 55,5 
12.Šilhánek Miloš1973reg. muži 55,5 
13.Braun Josef1948reg. muži 55,5 
14.Brada Martin2004reg. muži 65,5 
15.Méner Jan1977reg. muži 32,5 
SK Rokycany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Michal1971kraj. muži 151.-200. 
2.Sýkora František1986kraj. muži 151.-200. 
3.Budín Václav1978kraj. muži 201.-239. 
4.Soukup Lukáš1993kraj. muži 201.-239. 
5.Straka Michal1977reg. muži 78. 
6.Valenta Miroslav1962reg. muži 81. 
7.Filip Michal1980nez. muži  
8.Veselý Jaroslav1969reg. muži 142. 
9.Bistřický Bohumír1946nez. muži  
10.Čejka Petr1985nez. muži  
11.Enžl Vlastimil1959nez. muži  
12.Voříšek Jiří st.1966nez. muži  
SK Sokol Domažlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
2.Pangrác Jan1973kraj. muži 101-120 
3.Ludvík Roman1974kraj. muži 101-120 
4.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121-150 
5.Látka Jan1976kraj. muži 151-200 
6.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 151-200 
7.Hadrava Libor1962kraj. muži 201-239 
8.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. muži 201-239 
9.Fronk Pavel1951reg. muži 26-30 
10.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 41-45 
11.Brei Pavel1955kraj. muži 61-70 
12.Žižka Petr1969reg. muži 61-70 
13.Nguyen Libor1998reg. muži 71-80 
14.Tran Tomáš2000reg. muži 81-90 
TJ Hrádek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krákora Tomáš1967kraj. muži 151-200 
2.Mudra Jan1975kraj. muži 151-200 
3.Janík Ladislav1962kraj. muži 201-239 
4.Růžička Zdeněk1991reg. muži 105 
5.Rousek Petr1952reg. muži 89 
6.Hobl Pavel1978reg. muži nezařazen 
7.Hrubý Karel1953reg. muži nezařazen 
8.Valdhans Miloslav1943reg. muži nezařazen 
9.Matoušová Aneta2002kraj. muži 101-120 
10.Matoušová Jana1973reg. muži 64 
11.Oplová Renáta1968reg. muži 77 
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Petr1974kraj. muži 71-80 
2.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
3.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 151-200cizinec 
4.Hoang Van Tony Tuan1965kraj. muži 151-200cizinec 
5.Havránek Petr1985kraj. muži 201-239 
6.Pavelek Radim1963reg. muži 81-90 
7.Mózer Dominik1997reg. muži 71-80 
8.Egermaier Jakub1988reg. muži 81-90 
9.Ibrmajer Matěj2003reg. muži 131-140 
10.Bartošková Marta1985kraj. ženy 4 
11.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 8 
TJ Sokol Plzeň V. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 101-120 
2.Setvín Michal1955kraj. muži 201-239 
3.Jánský Marek2000kraj. muži 201-239 
4.Kuncl Denis2003kraj. muži 201-239 
5.Klimeš Jakub1999reg. muži 91-100 
6.Jůza Jaroslav2005reg. muži 121-130 
7.Fencl Václav1995reg. muži 141-150 
8.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 14 
9.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 15 
10.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 16 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočka Pavel1966reg. muži 26-30 
2.Hranai Martin1995reg. muži 41-45 
3.Duffek Miroslav1967reg. muži 46-50 
4.Decker Václav1977reg. muži 51-60 
5.Janovec Jiří st.1966reg. muži 51-60 
6.Baštář Vratislav1955reg. muži 51-60 
7.Baštář Radek1988reg. muži 61-70 
8.Herink Jiří1955reg. muži 71-80 
9.Novák Petr1970reg. muži 81-90 
10.Bufka Josef1967nez. muži  
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitra František1960reg. muži 1 
2.Horáček Jan1999reg. muži 6 
3.Leško Jiří1967reg. muži 12 
4.Myška Václav ml.2003reg. muži 18Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín z.s.
5.Dresler Miroslav1959reg. muži 19 
6.Mikulášek Pavel1957reg. muži 27 
7.Nič Jaroslav1963reg. muži 32 
8.Císař Rudolf1961reg. muži 35 
9.Záliš Pavel1959reg. muži 39 
10.Sňozík Ivan1952reg. muži 40 
11.Janovec Oldřich ml.1988reg. muži 49 
12.Žalud Pavel1965reg. muži 59 
13.Tóth Vojtech1967nez. muži cizinec 
14.Soukupová Jana1975reg. ženy 2 
15.Florian Roman1968reg. muži 21 
TJ Sokol Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císler Václav1960kraj. muži 71-80 
2.Krieger Ladislav1987kraj. muži 101-120 
3.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
4.Bočan Miroslav1954kraj. muži 201-239 
5.Skopová Šárka1991kraj. ženy 11 
6.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 201-239 
7.Šoltés Juraj1954reg. muži 15 
8.Šejba Bohumír1959reg. muži 23 
9.Sedlák František1946reg. muži 30 
10.Krivda Daniel2004reg. muži 62 
11.Gallerachová Iva2007reg. ženy 4 
12.Rolník Tomáš1988nez.  
13.Učík Rudolf1960kraj. muži 201-239 
TJ Sokol Kralovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrámek Martin1982reg. muži 12 
2.Skyba Antonín1965reg. muži 20 
3.Skyba Martin1989reg. muži 25 
4.Habl Jakub2003reg. muži 32 
5.Kolena Jakub2003reg. muži 40 
6.Burda Luboš1957reg. muži 71-80 
7.Malčikov Pavel1952reg. muži 71-80 
8.Houda Milan1960reg. muži 81-90 
9.Csukás Karol1999reg. muži 81-90 
TJ Sokol Staňkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát František1963reg. muži 31-35 
2.Bauer Ondřej1985reg. muži 41-45 
3.Hes Vladimír1975reg. muži 41-45 
4.Bauer Pavel1959reg. muži 51-60 
5.Valečka Josef1953reg. muži 61-70 
6.Mandík Karel st.1953reg. muži 81-91 
7.Mandík Karel1978reg. muži 121-140 
Krajský přebor 2.tř.sk.C
TJ Sokol Lhůta B - Trnová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wohlmuth Lukáš1990kraj. muži 101-120 
2.Komanec Pavel1962kraj. muži 101-120 
3.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
4.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-239 
5.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-239 
6.Dvořák Petr1971kraj. muži 201-239 
7.Altmann Pavel1969reg. muži 71-80 
8.Tetěk Václav1969reg. muži 91-100 
9.Pašek Zdeněk1940reg. muži 91-100 
10.Protiva Pavel1962reg. muži 101-110 
11.Lašťovka Michal1988reg. muži 111-120 
12.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
13.Valdman Stanislav1955reg. muži 111-120 
14.Glazar František1980nez.  
15.Levora Karel1975nez.  
TJ Spartak Strašice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Jaroslav1964reg. muži 27 
2.Havel Miroslav1975reg. muži 31 
3.Krátký Petr1977reg. muži 44 
4.Janečková Jaroslava1970reg. muži 75 
5.Šlapák Jaroslav1971reg. muži 72 
6.Bergmann Vladimír1975reg. muži 96 
7.Halbych Jan1983reg. muži 98 
8.Páv Jan1976reg. muži 99 
9.Havel Miroslav st.1952reg. muži 100 
10.Ševčík Vladimír1956reg. muži 131 
KST Klatovy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
2.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 31. - 40. 
3.Belfín Karel ml.2001reg. muži 51. - 60. 
4.Havlíček Matěj2003reg. muži 51. - 60. 
5.Hummel Jiří1945reg. muži 41.- 50. 
6.Kesman Karel1977reg. muži 51. - 60. 
7.Petrmichl Jan1965reg. muži 71. - 80. 
8.Kinský Jiří1953reg. muži 81. - 100. 
9.Berka Vítězslav1956reg. muži 81. - 100. 
10.Hnojský Jiří1973reg. muži 141.-156. 
11.Belfín Václav2005reg. muži 141.-156. 
12.Netrval Rostislav1968nez. muži  
13.Hnojský Jakub2000nez. muži  
14.Šmíd Martin2000reg. muži 61-70Střídavý start z Tělovýchovná jednota Nýrsko z.s.
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rauner Václav1964kraj. muži 121,5 
2.Hořan Milan1958kraj. muži 151,5 
3.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 201,5 
4.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
5.Šleis Petr1962reg. muži 24 
6.Kodirov Khudoyberdi1980reg. muži 28 
7.Baksa Karel1939reg. muži 31 
8.Štumpf Michal1988reg. muži 32 
9.Baksa Zdeněk1963reg. muži 35 
10.Šobr Karel1973reg. muži 41,5 
11.Gardaš Josef1946reg. muži 45 
TJ Dobřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Josef1989reg. muži 12. 
2.Brant František1970reg. muži 13. 
3.Hrubý Petr1960reg. muži 14. 
4.Dienstbier Pavel1971reg. muži 15. 
5.Vohradský Jiří1969reg. muži 16. 
6.Dolejš Pavel1972reg. muži 17. 
7.Šperl Jakub2004reg. muži 20. 
8.Vasilečko Filip1990reg. muži 30.-35.N 
9.Umner Filip2004reg. muži 39. 
10.Lang Oliver2001reg. muži 40 
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechutný Petr ml.1998kraj. muži 151-200 
2.Nechutný Marek2002kraj. muži 151-200 
3.Šípek Josef1972kraj. muži 151-200 
4.Švamberg Daniel1998reg. muži 44 
5.Drofa Zdeněk1952reg. muži 51-60 
6.Šulda David1976reg. muži 71-80 
7.Hubka Jiří1965reg. muži 81-90 
8.Nový David2003reg. muži 111-200 
9.Kupka Jiří2003nez. muži  
Union Plzeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 121-150 
2.Anetta Jan1993kraj. muži 151-200 
3.Macháček Radek1969reg. muži 26 
4.Trnka Josef1968reg. muži 51-55 
5.Boháč Jaroslav1956reg. muži 81-90 
6.Gabriel Petr2003reg. muži 81-90 
7.Kovář Martin1986reg. muži 101-110 
8.Bednář David2006reg. muži 111-120 
9.Bistřický David2003reg. muži 121-130 
10.Višňovský Václav2003reg. muži 131-140 
11.Kylián Zdeněk1969reg. muži 141-150 
12.Kokoška Jakub2003reg. muži 141-150 
13.Bohdan Michal2007reg. muži 141-150 
14.Švarc Jan2007reg. muži 141-150 
15.Kovářík Josef1978reg. muži 161-173 
16.Oliva Petr1973reg. muži 161-173 
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ungr Jan II.1958kraj. muži 121 -150 
2.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 121 -150 
3.Dobrý Václav1964kraj. muži 151-200 
4.Poch Pavel1965kraj. muži 151-200 
5.Krajdl Roman1971reg. muži 38 
6.Dobrý Jan1987reg. muži 45 
7.Poch Petr1965reg. muži 51 
8.Tomášek Martin1973reg. muži 60 
9.Hájek Dušan1978reg. muži 80 
10.Krajdlová Naďa1973reg. ženy 82 
11.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 95 
12.Tomášek Pavel1979reg. muži 112 
13.Poch Václav1964reg. muži 134 
14.Rydrych Pavel1968reg. muži 137 
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974kraj. muži 123 
2.Kašper Petr1957kraj. muži 139 
3.Kříž Michal1981kraj. muži 188 
4.Ulman Miroslav1977kraj. muži 201 
5.Novotný Roman st.1974reg. muži 67 
6.Novotný Roman ml.1995reg. muži 132 
7.Pošar Pavel1976nez. muži  
8.Hrubý Petr1970reg. muži 105 
9.Pechovský Ludvík2003reg. muži 116 
10.Slavík Viktor2000reg. muži 118 
11.Koky Robert2003reg. muži 128 
12.Koreň Pavel2002reg. muži 129 
13.Jílek Karel1996reg. muži 145 
14.Michal Jan ml.2002nez. muži  
15.Vokurka Martin2001nez. muži  
16.Vokurka Pavel1974nez. muži  
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121. - 150. 
2.Vyskočil Marek1996kraj. muži 121. - 150. 
3.Babický Josef1980kraj. muži 151. - 200. 
4.Boura Lukáš1987kraj. muži 151. - 200. 
5.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201. - 239. 
6.Kotas Pavel1964reg. muži 120. 
7.Dostál Ondřej1979reg. muži 106. 
8.Lev Marek1983reg. muži 122. 
9.Murlová Dana1959reg. muži 119. 
10.Judl Rostislav1971reg. muži 140. 
11.Ludín Jiří1963reg. muži 144. 
12.Forst Radek1976nez. muži  
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Roman1971kraj. muži 151-200 
2.Krejčí Antonín1965kraj. muži 151-200 
3.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 151-200 
4.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 151-200 
5.Vasilečko Michal1966reg. muži 12 
6.Wágner František1963reg. muži 18 
7.Abramčuk Jiří1975nez. muži  
8.Rolko Rudolf1958nez. muži  
9.Rolko Zdeněk1964nez. muži  
10.Rožumberg Jiří1966nez. muži  
11.Netek Václav1969nez. muži  
12.Krejčí Milan1970nez. muži N 
TJ Sokol Horní Bělá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav1954kraj. muži 201-239 
2.Pešík Radek1970reg. muži 19 
3.Nový Jaroslav1953reg. muži 22 
4.Švamberg Luboš1964reg. muži 23 
5.Pešička Ladislav1959reg. muži 61-70 
6.Dobrý Oldřich1957reg. muži 71-80 
7.Šípek Filip2004reg. muži 91-100 
8.Gruber Petr1953reg. muži 131-140 
Divize ženy
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 21-25 
2.Břetenářová Vlastimila1962kraj. ženy 26-32 
3.Pintová Radka1986kraj. ženy 26-32 
4.Čákorová Tereza2007ČR mžy 29Hostování z Sportovní klub U Řeky Plzeň
TJ Sokol Plzeň V. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyletová Helena1972kraj. ženy 17 
2.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 21-25 
3.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 21-25 
4.Dobrovská Kateřina1978reg. ženy 20 
5.Smutná Daniela1977reg. ženy 26 
6.Zuchová Petra2003reg. ženy 27 
7.Jůzová Viktorie2008nez.  
Český pohár
KST Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Matěj1989kraj. muži 21. - 25. 
2.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 41.- 50. 
3.Javorský Daniel1977kraj. muži 51. - 60. 
4.Netrval Jan2001kraj. muži 101. - 120. 
5.Kollros Roman1974kraj. muži 121. - 150. 
6.Sladký Antonín1966kraj. muži 121. - 150. 
7.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121. - 150. 
8.Tománek Matyáš2000kraj. muži 151. - 200. 
9.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
10.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
11.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 31. - 40. 
12.Belfín Karel ml.2001reg. muži 51. - 60. 
13.Kesman Karel1977reg. muži 51. - 60. 
14.Pergler Jakub1991kraj. muži 121. - 140. 
15.Hnojská Andrea2003reg. muži 121. - 140. 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 121 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 121 
3.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 151 
4.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
5.Jung Milan1970kraj. muži 201 
6.Dobiáš Jan1963reg. muži 31 
7.Svoboda Lukáš1995reg. muži 46 
8.Květon Tomáš2003reg. muži 46 
9.Toman Ondřej1999reg. muži 46 
10.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
11.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
12.Haas Václav1960reg. muži 121 
13.Kalousek Miloš1973reg. muži 121 
14.Kohout Václav1967reg. muži 141 
15.Sazama Adam1997reg. muži 141 
16.Květon Jaroslav1965nez. muži nezařazen 
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitra František1960reg. muži 1 
2.Soukupová Jana1975reg. ženy 2 
3.Dresler Miroslav1959reg. muži 19 
4.Florian Roman1968reg. muži 21 
5.Horáček Jan1999reg. muži 6 
6.Leško Jiří1967reg. muži 12 
7.Mikulášek Pavel1957reg. muži 27 
8.Nič Jaroslav1963reg. muži 32 
9.Císař Rudolf1961reg. muži 35 
10.Záliš Pavel1959reg. muži 39 
11.Sňozík Ivan1952reg. muži 40 
12.Janovec Oldřich1956reg. muži 46 
13.Janovec Oldřich ml.1988reg. muži 49 
14.Žalud Pavel1965reg. muži 59 
15.Procházka Václav1983reg. muži 80 
16.Myška Václav ml.2003reg. muži 18Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín z.s.
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura Pavel1971kraj. muži 41.-50. 
2.Mazura David1996kraj. muži 51.-60. 
3.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 51.-60. 
4.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61.-70. 
5.Jarab Josef1986kraj. muži 81.-100. 
6.Sommer Patrik1997kraj. muži 101.-120. 
7.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121.-150. 
8.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121.-150. 
9.Vítek Petr1969kraj. muži 201,-239 
10.Leipelt Lukáš1986reg. muži 26.-30 
11.Vítovec Miroslav1959reg. muži 31.-40. 
12.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-50. 
13.Milfort Jiří st.1973reg. muži 51.-60. 
14.Oroš Karel1961reg. muži 141.-156. 
15.Milfortová Simona2005nez.  
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 41-50 
2.Mandák Pavel1973kraj. muži 41-50 
3.Soukup Miloš1976kraj. muži 41-50 
4.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 61-70 
5.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 71-80 
6.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 71-80 
7.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
8.Buriánek Martin2000kraj. muži 121-150 
9.Račáková Michaela1993kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1981reg. muži 85.5 
2.Klíma Jan1981reg. muži 85.5 
3.Otto Milan1952reg. muži 85.5 
4.Sutnar Josef1950reg. muži 95.5 
5.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 105.5 
6.Frank Bohumil1953reg. muži 105.5 
7.Farajzl Stanislav1956reg. muži 105.5 
8.Kubík Miloš1958reg. muži 115.5 
9.Petrák Jaroslav1954reg. muži 115.5 
10.Výška Jiří1979reg. muži 115.5 
11.Farajzl Filip2000nez.  
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121. - 150. 
2.Vyskočil Marek1996kraj. muži 121. - 150. 
3.Babický Josef1980kraj. muži 151. - 200. 
4.Boura Lukáš1987kraj. muži 151. - 200. 
5.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201. - 239. 
6.Dostál Ondřej1979reg. muži 106. 
7.Murlová Dana1959reg. muži 119. 
8.Kotas Pavel1964reg. muži 120. 
9.Judl Rostislav1971reg. muži 140. 
10.Ludín Jiří1963reg. muži 144. 
11.Lev Marek1983reg. muži 122. 
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruckauf Michal1995reg. muži 27 
2.Hofman Petr ml.1991reg. muži 48 
3.Hofman Martin1993reg. muži 52 
4.Palek Vladimír1956reg. muži 65 
5.Hofman Petr st.1965reg. muži 85 
6.Kahovec Ladislav1952reg. muži 91 
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říšský Pavel1992kraj. muži 26.-30. 
2.Vohradský Marek1991kraj. muži 31.- 40. 
3.Vladyka Jakub1999kraj. muži 31.- 40. 
4.Malý Josef1989reg. muži 12. 
5.Brant František1970reg. muži 13. 
6.Dienstbier Pavel1971reg. muži 15. 
7.Dolejš Pavel1972reg. muži 17. 
8.Hrubý Petr1960reg. muži 14. 
9.Vohradský Jiří1969reg. muži 16. 
10.Pastuch Jan1980reg. muži 10N 
11.Šperl Jakub2004reg. muži 20. 
TJ Sokol Spálené Poříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Jiří1975reg. muži 25 
2.Stach Petr1978reg. muži 27 
3.Balek Jan1989reg. muži 34 
4.Sládek Jaroslav1959reg. muži 40,5 
5.Kovařík Jiří1995reg. muži 41 
6.Kozel Milan1974reg. muži 42 
7.Michálek Pavel1985reg. muži 60,5 
8.Vaidiš René1974reg. muži 70,5 
9.Cink Martin1984nez.  
10.Stach David2001nez.  
11.Fiala Vladislav1989nez.  
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 41-50cizinec 
2.Pachner Jan2003kraj. muži 61-70 
3.Grus Matěj2002kraj. muži 81-100 
4.Závora Adam2001kraj. muži 81-100 
5.Korecký Filip1998kraj. muži 81-100 
6.Lanči Jakub1999kraj. muži 121-150 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
2.Peckert Daniel1976kraj. muži 41-50 
3.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
4.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
5.Dietl Luboš1973kraj. muži 121-150 
6.Gábor Filip1999kraj. muži 121-150 
7.Kunst Petr1981kraj. muži 121-150 
8.Šrámek Václav1967kraj. muži 201-239 
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 121-150 
2.Čákora Ladislav ml.2004reg. muži 151-160 
3.Čákorová Tereza2007kraj. dky 8 
4.Háže Filip2003reg. muži 141-150 
5.Modzelewski Daniel2003reg. muži 161-173 
6.Modzelewski David2003reg. muži 161-173 
7.Gábor Milan2005reg. muži 151-160 
SK Jiskra Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Daniel1972kraj. muži 26-30 
2.Krejčíř Milan1978kraj. muži 31-40 
3.Horák Libor1978kraj. muži 51-60 
4.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
5.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81-100 
6.Pangrác Jan1973kraj. muži 101-120 
7.Ludvík Roman1974kraj. muži 101-120 
8.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121-150 
9.Látka Jan1976kraj. muži 151-200 
10.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 151-200 
11.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. muži 201-239 
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ungr Jan II.1958kraj. muži 121 -150 
2.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 121 -150 
3.Dobrý Václav1964kraj. muži 151-200 
4.Poch Pavel1965kraj. muži 151-200 
5.Krajdl Roman1971reg. muži 38 
6.Poch Petr1965reg. muži 51 
7.Dobrý Jan1987reg. muži 45 
8.Tomášek Martin1973reg. muži 60 
TTC Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
2.Písařík Zdeněk1952kraj. muži 201-239 
3.Němec Josef1975kraj. muži 201-239 
4.Herzer Jan1990reg. muži 61-70 
5.Vavro Radek1969reg. muži 81-90 
6.Šteffel Radek1981reg. muži 91-100 
7.Mráz Václav1997reg. muži 121-140 
8.Plachý Pavel1970nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS