Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
SK Toužim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daniel Pavel1978kraj. muži 21-25 
2.Ženíšek Jiří1965kraj. muži 41-50 
3.Pohanka Jaroslav1960kraj. muži 51-60 
4.Kheil Jakub1984kraj. muži 81-90 
5.Mašek Marek1975kraj. muži 121-150 
6.Blažek František1975reg. muži 51-60 
7.Jaša Jan1948reg. muži 61-70 
8.Mašková Nicole2003reg. muži 61-70 
9.Kokeš Jan2005reg. muži 71-80 
10.Heinrich Petr1969nez.  
11.Šindelář František2006nez.  
12.Vohryzka Jiří2003nez.  
TJ Jiskra Březová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korb Rostislav1971kraj. muži 18 
2.Skokov Jaroslav1976kraj. muži 51-60 
3.Gabriel Karel1975kraj. muži 61-70 
4.Holeček Petr1972kraj. muži 61-70 
5.Pechman Vladimír1971kraj. muži 81-90 
6.Černík Jaroslav1953kraj. muži 91-100 
7.Hurban Jan1969nez.  
8.Jíra Ladislav1979nez.  
9.Schafer Michal1974nez.  
10.Vlach Petr1974nez.  
11.Dušek Jan1979nez.  
TJ Batesta Chodov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruliš David1994kraj. muži 19 
2.Hurban Nikola1995kraj. muži 20 
3.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 21-25 
4.Vála Bohuslav1956kraj. muži 21-25 N 
5.Noveský Leon1987kraj. muži 26-30 
6.Tonhauser Robert1979kraj. muži 31-40 
7.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
8.Minář Miloš1959kraj. muži 91-100 
9.Brož Matěj2003kraj. muži 101-120 
10.Minář Ondřej2000kraj. muži 121-150 
11.Morová Natálie2002kraj. muži 101-120 
12.Nykl Jiří2005kraj. muži 121-150 
13.Sankotová Klára2005reg. muži 68-73N 
14.Perglerová Barbora2002reg. muži 74-80 
15.Malina Josef1972nez.  
16.Holub Martin1974nez.  
SKST Cheb B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špalek Vít2003kraj. muži 51.-60. 
2.Petera Jiří1968kraj. muži 71.-80. 
3.Trgo Michael2001kraj. muži 81.-90. 
4.Marek David1971kraj. muži 81.-90. 
5.Kytka Rudolf2002kraj. muži 101.-120. 
6.Kinter Václav1949reg. muži 33.-48. 
7.Kopecký Jiří1942reg. muži 33.-48. 
8.Jelínek Kristian2004reg. muži 49.-68. 
9.Veinfurt Adam2004reg. muži 49.-68. 
10.Izák Vladimír1949reg. muži 49.-68. 
11.Marek Kryštof2000reg. muži 49.-68. 
12.Lorenc Martin1968reg. muži 49.-68. 
13.Holota Jakub2006nez.  
14.Ramsauer Tomáš1993nez.  
15.Gavlas Anton st.1948nez.  
16.Průcha Petr1948nez.  
TJ Sokol Velká Hleďsebe A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Karel1946kraj. muži 21-25 
2.Minařík Jiří1966kraj. muži 26-30 
3.Friedman Miloš1949kraj. muži 41-50 
4.Fencl Karel1961kraj. muži 41-50 N 
5.Pock Václav1999kraj. muži 41-50 
6.Kocián Martin1974kraj. muži 91-100 
7.Volmůt Jindřich1959reg. muži 33-48 
8.Urban Miroslav1965reg. muži 33-48 
9.Horník Evžen1985reg. muži 33-48 
10.Vršecký Zdeněk1975reg. muži 33-48 
TJ Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čonka Martin1977kraj. muži 11 
2.Vysocký Ivan1960kraj. muži 31-40 
3.Provazník Jan st.1959kraj. muži 41-50 
4.Novák Radek1975kraj. muži 61-70 
5.Vyhlídka Daniel1987kraj. muži 51-60 
6.Babor Václav1961kraj. muži 61-70 
7.Vařečka Pavel1978kraj. muži 81-90 
8.Zika Miroslav1972kraj. muži 91-100 
9.Vařejčka Josef1953kraj. muži 121-150 
10.Zika Petr1974kraj. muži 121-150 
11.Landiga Michal1957reg. muži 40 
12.Dvořák Jindřich1964reg. muži 45 
13.Kopnický Miroslav1987reg. muži 58 
14.Vrba David1977reg. muži 69 
15.Vaculík Antonín1940nez.  
KST Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Völgyesi Zdeňek1963kraj. muži 10. 
2.Kolář Pavel1982kraj. muži 14. 
3.Svěrák Boris1966kraj. muži 31.-40. 
4.Tesař Vojtěch1999kraj. muži 41.-50. 
5.Klůj Ivan1952kraj. muži 31.-40. 
6.Gerba Ondřej1975kraj. muži 41.-50. 
7.Hynek Jiří1958kraj. muži 61.-70. 
8.Holubek Milan1952kraj. muži 101.-120. 
9.Krejčí David1978kraj. muži 101.-120. 
10.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 121.-150. 
11.Fábera Vratislav1948reg. muži 50.-60. 
12.Čapek Libor1961reg. muži 51.-60. 
13.Strnad Pavel1967reg. muži 61.-70. 
TJ Loket nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pumpr Jaroslav1958kraj. muži 41-50 
2.Hlaváček Miloš1955kraj. muži 71-80 
3.Bucifal Josef1968kraj. muži 71-80 
4.Laurinc Ludevít1950kraj. muži 91-100 
5.Nováček Vladislav1957kraj. muži 101-120 
6.Kejšar Miroslav1948kraj. muži 121-150 
7.Kárová Klára2003kraj. ženy 10 
8.Bednář Jiří1942nez.  
9.Dostál Stanislav1951nez.  
10.Kotlaba Miroslav1948nez.  
11.Majer Vlastimil1976nez.  
12.Kára Josef1967nez.  
13.Kára Jakub2000nez.  
TJ Slovan Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Surma Radek1972kraj. muži 15 
2.Ďurža Karel1966kraj. muži 21-25 
3.Švec Jan1964kraj. muži 26-30 
4.Kopárek Jiří1975kraj. muži 26-30 
5.Heřman Jaroslav1979kraj. muži 31-40 
6.Teiner Martin1975kraj. muži 41-50 
7.Čáp Ladislav st.1968kraj. muži 51-60 
8.Čáp Ladislav ml.1997kraj. muži 51-60 
9.Křišta Josef1972kraj. muži 61-70 
10.Kročák Roman1980kraj. muži 91-100 
11.Růžička Vladimír1964reg. muži 61-70 
12.Surma Daniel2001reg. muži 61-70 
13.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 61-70 
14.Nohýnek Jan1938reg. muži 61-70 
15.Vasilečko Robert1968reg. muži 71-80 
16.Šindelář Jiří1965reg. muži 71-80 
17.Vrzal Ivan1967nez.  
18.Daněk Zdeněk1958nez.  
19.Duchoslav Karel1931nez.  
20.Dellamária Marko2006nez.  
21.Jirkovský Tomáš2009nez.  
22.Matoušek Jiří1982nez.  
23.Novotný Roman1976nez.  
24.Prokopová Martina1969nez.  
TJ Slavoj Kynšperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomšík Jaroslav1964kraj. muži 21-25 
2.Sankot Luděk1970kraj. muži 21-25N 
3.Lof Milan1962kraj. muži 26-30 
4.Liška Jan1984kraj. muži 61-70 
5.Moldavčuk David1999kraj. muži 81-90 
6.Maryška Vojtěch1997kraj. muži 101-120 
7.Kadavý Vladimír1984kraj. muži 121-150 
8.Liška David1981kraj. muži 121-150 
9.Oboňová Tereza1992reg. muži 63-67 
10.Turčinek Antonín1949reg. muži 68-73 
11.Socha Zdeněk1965reg. muži 68-73 
12.Bárta Václav st.1961nez.  
13.Fabiš Štefan1972nez.  
14.Galek Roman1964nez.  
15.Galek Vojtěch1990nez.  
16.Janda Michal1999nez.  
17.Konečný Jan1987nez.  
18.Kuzmiaková Kateřina2004nez.  
19.Maryška Ladislav1960nez.  
20.Medvecký Ludovit1955nez.  
21.Nováček Ladislav1965nez.  
22.Rosová Jaroslava2001nez.  
23.Veselá Michaela2004nez.  
24.Sochová Karolína1998nez.  
25.Veselý Marek1983nez.  
26.Volf Oldřich1942nez.  
Krajský přebor 1. třídy
TJ Sokol Velká Hleďsebe B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klein Karel1953kraj. muži 31-40 
2.Pock Václav1999kraj. muži 41-50 
3.Kocián Martin1974kraj. muži 91-100 
4.Kociánová Lucie2002kraj. muži 101-120 
5.Lošťáková Kristýna2002kraj. muži 101-120Hostování z SKST Cheb
6.Lošťáková Tereza2006kraj. muži 121-150Hostování z SKST Cheb
7.Volmůt Jindřich1959reg. muži 33-48 
8.Urban Miroslav1965reg. muži 33-48 
9.Horník Evžen1985reg. muži 33-48 
10.Vršecký Zdeněk1975reg. muži 33-48 
TJ Jiskra Aš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jánský Radek1972kraj. muži 31-40 
2.Dospíšil Ivan1951kraj. muži 81-90 
3.Le Quang Trung1989kraj. muži 61-70Ncizinec 
4.Janský Michal1982kraj. muži 101-120 
5.Lošťák Ladislav1977kraj. muži 101-120 
6.Nguyen Huy Hac1965kraj. muži 121-150 
7.Letalíková Jana1987kraj. muži 121-150 
8.Hostek Karel1968reg. muži 33-48 
9.Jánská Veronika2000reg. muži 33-48 
10.Kadič Václav1951nez.  
11.Žibrický Antonín2009nez.  
12.Zienert Bruno2004nez.  
13.Kudrhalt Štěpán2006nez.  
14.Šimková Adéla2001nez.  
TJ Baník Sokolov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Visinger Jakub2000kraj. muži 31-40 
2.Drahokoupil Jakub1988kraj. muži 51-60 
3.Paprštein Ladislav1976kraj. muži 71-80 
4.Choděra Miroslav1967kraj. muži 81-90 
5.Beníšek Karel1952kraj. muži 101-120 
6.Černý Lukáš1987kraj. muži 101-120 
7.Coma Josef1948kraj. muži 121-150 
8.Truong Van Ba1958kraj. muži 121-150 
9.Vébr Jaroslav1956nez.  
10.Bjalončík Boris1951nez.  
TJ Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyhlídka Daniel1987kraj. muži 51-60 
2.Babor Václav1961kraj. muži 61-70 
3.Vařečka Pavel1978kraj. muži 81-90 
4.Zika Miroslav1972kraj. muži 91-100 
5.Vařejčka Josef1953kraj. muži 121-150 
6.Zika Petr1974kraj. muži 121-150 
7.Landiga Michal1957reg. muži 40 
8.Dvořák Jindřich1964reg. muži 45 
9.Kopnický Miroslav1987reg. muži 58 
10.Vrba David1977reg. muži 69 
11.Vaculík Antonín1940nez.  
KST Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klůj Ivan1952kraj. muži 31.-40. 
2.Gerba Ondřej1975kraj. muži 41.-50. 
3.Hynek Jiří1958kraj. muži 61.-70. 
4.Holubek Milan1952kraj. muži 101.-120. 
5.Krejčí David1978kraj. muži 101.-120. 
6.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 121.-150. 
7.Fábera Vratislav1948reg. muži 50.-60. 
8.Čapek Libor1961reg. muži 51.-60. 
9.Strnad Pavel1967reg. muži 61.-70. 
10.Benedik Miroslav1960nez.  
11.Rubin Pavel1948nez.  
12.Löffler Matouš2007nez.  
13.Mazač Jan1952nez.  
14.Vejřík Miloš1948nez.  
15.Kotál Jakub2006nez.  
16.Švarcová Jana2000nez.  
TJ Luby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Tomáš ml.1994kraj. muži 71-80 
2.Špryňar Milan1951kraj. muži 71-80 
3.Kocum Ondřej1992kraj. muži 91-100 
4.Sucharda Jiří1984kraj. muži 101-120 
5.Winkler Vladimír1964kraj. muži 121-150 
6.Horn Jan1959kraj. muži 121-150 
7.Skála Tomáš st.1970kraj. muži 121-150 
8.Kočárník Jaroslav1978kraj. muži 121-150 
9.Pěnkava Jan1964kraj. muži 121-150 
10.Nalezenec Jaroslav1961reg. muži 49-68 
11.Holý Jiří1944reg. muži 49-68 
12.Hanačík Karel1948reg. muži 49-68 
13.Maixner Milan1964reg. muži 49-68 
14.Šabík Vladimír1962reg. muži 49-68 
15.Levora Josef1974reg. muži 49-68 
16.Kraus Václav st.1960reg. muži 49-68 
17.Čácha David2008reg. muži 49-68 
18.Kočárníková Snižana1984nez.  
19.Skálová Michaela1992nez.  
20.Čáchová Lucie2005nez.  
TJ Jiskra Březová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostroun Jiří1971kraj. muži 51-60 
2.Pechman Vladimír1971kraj. muži 81-90 
3.Černík Jaroslav1953kraj. muži 91-100 
4.Hurban Jan1969nez.  
5.Jíra Ladislav1979nez.  
6.Schafer Michal1974nez.  
7.Vlach Petr1974nez.  
8.Dušek Jan1979nez.  
TJ Batesta Chodov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Noveský Leon1987kraj. muži 26-30 
2.Tonhauser Robert1979kraj. muži 31-40 
3.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
4.Minář Miloš1959kraj. muži 91-100 
5.Morová Natálie2002kraj. muži 101-120 
6.Brož Matěj2003kraj. muži 101-120 
7.Minář Ondřej2000kraj. muži 121-150 
8.Boči Lukáš2004kraj. muži 121-150 
9.Svoboda Dominik2003reg. muži 74-80 
10.Tomas Lukáš2004reg. muži 74-80N 
11.Malina Josef1972nez.  
12.Holub Martin1974nez.  
13.Tonhauser Martin ml.2001nez.  
TJ Spartak Horní Slavkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchan Miroslav ml.1982kraj. muži 41-50 
2.Hejtmánek Tomáš1974kraj. muži 71-80 
3.Ježek Václav1962kraj. muži 81-90 
4.Harašta Ivan1965kraj. muži 121-150 
5.Harušťák Milan1963kraj. muži 121-150 
6.Kurfúrst Oldřich1955reg. muži 63-67 
7.Krombholz Josef1949reg. muži 68-73 
8.Kaleja Zdeněk1961reg. muži 68-73 
9.Klečka Karel2004reg. muži 97-100 
10.Pósingerová Klára2005reg. muži 97-100 
TJ Slovan Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Jaroslav1979kraj. muži 31-40 
2.Teiner Martin1975kraj. muži 41-50 
3.Čáp Ladislav st.1968kraj. muži 51-60 
4.Čáp Ladislav ml.1997kraj. muži 51-60 
5.Křišta Josef1972kraj. muži 61-70 
6.Kročák Roman1980kraj. muži 91-100 
7.Růžička Vladimír1964reg. muži 61-70 
8.Surma Daniel2001reg. muži 61-70 
9.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 61-70 
10.Nohýnek Jan1938reg. muži 61-70 
11.Vasilečko Robert1968reg. muži 71-80 
12.Šindelář Jiří1965reg. muži 71-80 
13.Daněk Zdeněk1958nez.  
14.Vrzal Ivan1967nez.  
15.Duchoslav Karel1931nez.  
16.Dellamária Marko2006nez.  
17.Jirkovský Tomáš2009nez.  
18.Matoušek Jiří1982nez.  
19.Novotný Roman1976nez.  
20.Prokopová Martina1969nez.  
Krajský přebor 2. třídy
TJ Lomnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972kraj. muži 61.-70. 
2.Zima Jiří1972kraj. muži 81.-90. 
3.Rada Kvído Štěpán2004kraj. muži 91.-100. 
4.Vondrušková Nikola2001kraj. muži 121.-150. 
5.Franko Milan1972kraj. muži 101.-120. 
6.Kupčík Albert2004nez.  
7.Kupčík Albert st.1967nez.  
8.Beňo Matyáš2003nez.  
9.Furch Dominik1997nez.  
10.Křivka Petr2003nez.  
11.Janků Renata1969nez.  
12.Furchová Zuzana2005nez.  
13.Kupčíková Nela2007nez.  
14.Janků Karolina2006nez.  
15.Prouzová Kristýna2008nez.  
NK BFB Bochov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Yahodka Maksym1991kraj. muži 61-70cizinec 
2.Egert Miroslav1968kraj. muži 101-120 
3.Chalupný Luboš1970kraj. muži 101-120 
4.Šťovíček Miroslav1968kraj. muži 101-120 
5.Vonšovský Miroslav1968kraj. muži 121-150 
6.Kajzar Robert1978nez.  
7.Roštejnský Josef1970nez.  
TJ Sokol Velká Hleďsebe C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Karel1973kraj. muži 51-60 
2.Lošťáková Kristýna2002kraj. muži 101-120Hostování z SKST Cheb
3.Lošťáková Tereza2006kraj. muži 121-150Hostování z SKST Cheb
4.Urban Miroslav1965reg. muži 33-48 
5.Horník Evžen1985reg. muži 33-48 
6.Vršecký Zdeněk1975reg. muži 33-48 
7.Klein Siegbert1944reg. muži 33-48 
8.Kociánová Nikola2006nez.  
9.Provazníková Nicole2004nez.  
10.Tušlová Julie2007nez.  
11.Minaříková Karolína2007nez.  
TJ Baník Svatava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niebauer Aleš1971kraj. muži 51-60 
2.Lesák František1960kraj. muži 91-100 
3.Holeček Martin1971kraj. muži 91-100 
4.Nerad Václav1965kraj. muži 101-120 
5.Strýček Rudolf1960kraj. muži 121-150 
TJ Baník Sokolov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beníšek Karel1952kraj. muži 101-120 
2.Černý Lukáš1987kraj. muži 101-120 
3.Coma Josef1948kraj. muži 121-150 
4.Koryťák Jan1969kraj. muži 121-150 
5.Latosinská Eva1974kraj. muži 121-150 
6.Truong Van Ba1958kraj. muži 121-150 
7.Dorschnerová Sulika1962reg. muži 74-80 
8.Koryťáková Pavlína1991reg. muži 86-92 
9.Brotánek Jan2003reg. muži 86-92 
10.Vébr Jaroslav1956nez.  
11.Bjalončík Boris1951nez.  
12.Wildhaber Luboš1972nez.  
TJ Ostrov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařejčka Josef1953kraj. muži 121-150 
2.Zika Petr1974kraj. muži 121-150 
3.Landiga Michal1957reg. muži 40 
4.Dvořák Jindřich1964reg. muži 45 
5.Kopnický Miroslav1987reg. muži 58 
6.Vrba David1977reg. muži 69 
7.Ježek Tomáš2004nez.  
8.Kocifaj Lukáš2007nez.  
9.Kuchař Ondřej2003nez.  
10.Vaculík Antonín1940nez.  
TJ Luby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Winkler Vladimír1964kraj. muži 121-150 
2.Horn Jan1959kraj. muži 121-150 
3.Skála Tomáš st.1970kraj. muži 121-150 
4.Kočárník Jaroslav1978kraj. muži 121-150 
5.Pěnkava Jan1964kraj. muži 121-150 
6.Nalezenec Jaroslav1961reg. muži 49-68 
7.Holý Jiří1944reg. muži 49-68 
8.Hanačík Karel1948reg. muži 49-68 
9.Maixner Milan1964reg. muži 49-68 
10.Šabík Vladimír1962reg. muži 49-68 
11.Levora Josef1974reg. muži 49-68 
12.Kraus Václav st.1960reg. muži 49-68 
13.Čácha David2008reg. muži 49-68 
14.Skálová Michaela1992nez.  
15.Kočárníková Snižana1984nez.  
16.Čáchová Lucie2005nez.  
17.Ujváry Tadeáš2007nez.  
18.Zounek Mikuláš2008nez.  
19.Plachý Štěpán2006nez.  
TJ Batesta Chodov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalanyos Jiří1982kraj. muži 71-80 
2.Morová Natálie2002kraj. muži 101-120 
3.Minář Ondřej2000kraj. muži 121-150 
4.Nykl Jiří2005kraj. muži 121-150 
5.Boči Lukáš2004kraj. muži 121-150 
6.Sankotová Klára2005reg. muži 68-73N 
7.Svoboda Dominik2003reg. muži 74-80 
8.Perglerová Barbora2002reg. muži 74-80 
9.Tomas Lukáš2004reg. muži 74-80N 
10.Hubená Martina2003reg. muži 81-85 
11.Neškrabal David2004reg. muži 86-92 
12.Kalanyos Gabriel1956nez.  
13.Fassel David st.1975nez.  
14.Holub Martin1974nez.  
15.Mihok Dušan2008nez.  
16.Tonhauser Martin ml.2001nez.  
TJ Loket nad Ohří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotlaba Josef1945kraj. muži 71-80 
2.Nováček Vladislav1957kraj. muži 101-120 
3.Kejšar Miroslav1948kraj. muži 121-150 
4.Bednář Jiří1942nez.  
5.Dostál Stanislav1951nez.  
6.Kotlaba Miroslav1948nez.  
7.Majer Vlastimil1976nez.  
8.Kára Josef1967nez.  
9.Kára Jakub2000nez.  
10.Kárová Klára2003kraj. ženy 10 
TJ Slavoj Kynšperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moldavčuk David1999kraj. muži 81-90 
2.Maryška Vojtěch1997kraj. muži 101-120 
3.Kadavý Vladimír1984kraj. muži 121-150 
4.Liška David1981kraj. muži 121-150 
5.Oboňová Tereza1992reg. muži 63-67 
6.Turčinek Antonín1949reg. muži 68-73 
7.Socha Zdeněk1965reg. muži 68-73 
8.Sochová Karolína1998nez.  
9.Bárta Václav st.1961nez.  
10.Fabiš Štefan1972nez.  
11.Galek Roman1964nez.  
12.Galek Vojtěch1990nez.  
13.Janda Michal1999nez.  
14.Konečný Jan1987nez.  
15.Kuzmiaková Kateřina2004nez.  
16.Maryška Ladislav1960nez.  
17.Medvecký Ludovit1955nez.  
18.Nováček Ladislav1965nez.  
19.Rosová Jaroslava2001nez.  
20.Veselá Michaela2004nez.  
21.Veselý Marek1983nez.  
22.Volf Oldřich1942nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS