Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 25,5 
2.Vaniš Marek1989kraj. muži 25,5 
3.Brožek Miroslav1962kraj. muži 35,5 
4.Vlasák Radek1981kraj. muži 130,5 
5.Blažek Jan1999kraj. muži 130,5 
6.Vítů Václav2004kraj. muži 150,5 
7.Bayer Jiří1963kraj. muži 170,5 
8.Frič Lukáš1989kraj. muži 190,5 
9.Ajdini Tereza2003kraj. muži 225,5 
10.Boehm Přemysl1955kraj. muži 225,5 
11.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
12.Demeter Jan1961kraj. muži 275,5 
13.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 275,5 
KST Jirkov A TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmucr Jiří1971kraj. muži 19 
2.Hrnčál Miroslav1954kraj. muži 55,5 
3.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 55,5 
4.Průša Vojtěch1995kraj. muži 95,5 
5.Kotrba Luděk1972kraj. muži 75,5 
6.Jelínek Šimon1996kraj. muži 110,5 
7.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 110,5 
8.Veselý Petr1977kraj. muži 110,5 
9.Dänner Michal1994kraj. muži 170,5 
10.Šimonek Milan1956reg. muži 26 
11.Malý Michal1999kraj. muži 65,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s
SKST Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rúža David1974kraj. muži 51-60 
2.Růžička Jiří1975kraj. muži 51-60 
3.Stehlík Petr1988kraj. muži 71-80 
4.Sýkora Martin1970kraj. muži 81-90 
5.Štika Jiří st.1953kraj. muži 101-120 
6.Hrivňák Petr1967kraj. muži 101-120 
7.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 121-140 
8.Černý Tomáš1980kraj. muži 121-140 
9.Soukup Karel1959kraj. muži 121-140 
10.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 141.160 
11.Čáp Stanislav2001kraj. muži 141-160 
12.Mládek Petr1990kraj. muži 201-250 
13.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
TTC Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Filip2002kraj. muži 35,5 
2.Boháč Dominik1992kraj. muži 35,5 
3.Chrvala Radovan1987kraj. muži 45,5cizinec 
4.Pospíšil Václav1967kraj. muži 75,5 
5.Vajgl Lukáš1984kraj. muži 130,5 
6.Krupka Martin2001kraj. muži 304,5 
7.Balcar František2004reg. muži 101-120 
8.Ponocný Lubomír1956reg. muži 121-140 
9.Landa Josef1962reg. muži 141-160 
10.Červenka Zdeněk1943reg. muži 141-160 
11.Marousek Jan2003reg. muži 161-180 
12.Šnajdr Jiří st.1970reg. muži 181-200 
13.Drbohlav Michal2002reg. muži 181-200 
14.Šnajdr Jiří2003reg. muži 181-200 
15.Jančička Petr2004reg. muži 181-200 
16.Simon Patrik2006reg. muži 201-204 
17.Rudiš Filip2006reg. muži 201-204 
18.Jindřich Vít1982nez.  
19.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 150,5Střídavý start z TTC Roudnice
TJ Sever Žatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broum Pavel1969kraj. muži 31-40 
2.Vízner Jiří1998kraj. muži 41-50 
3.Hofreiter Zdeněk1963kraj. muži 91-100 
4.Průša Dominik1994kraj. muži 91-100 
5.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 101-120 
6.Kadlec Matěj2003kraj. muži 101-120 
7.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 101-120 
8.Štěpnička Michal1998kraj. muži 161-180 
9.Keller Filip2003kraj. muži 181-200 
10.Kopenec Václav1965nez. muži  
TJ Sokol Filipov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 16 
2.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 45,5 
3.Neumann Jan1956kraj. muži 110,5 
4.Phanthe Dung1963kraj. muži 150,5 
5.Kopecký Karel1955kraj. muži 190,5 
6.Neumann Martin1980kraj. muži 190,5 
7.Mrázek Michal1980kraj. muži 225,5 
8.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
9.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 275,5 
10.Matušek Petr1988nez. muži  
SKP Sever Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňák Radek1989kraj. muži 45,5 
2.Zedník Josef1987kraj. muži 55,5 
3.Nováková Martina2002kraj. muži 110,5Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Špička Zbyněk1962kraj. muži 150,5 
5.Smíšková Martina1979kraj. muži 150,5 
6.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 150,5 
7.Starý Jiří ml.1987kraj. muži 190,5 
8.Vysoudil Jan1997kraj. muži 225,5 
9.Pavlík Petr1974kraj. muži 275,5 
10.Sečanský Radek1993kraj. muži 275,5 
11.Běhounek Michal2003kraj. muži 304,5Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
12.Běhounek Marcel1975reg. muži 62 
13.Barták Karel2000reg. muži 73 
TJ Spartak Lubenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Držálek Jan1958kraj. muži 41-50 
2.Görner Darin1968kraj. muži 81-90 
3.Gono Milan1971kraj. muži 101-120 
4.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 101-120 
5.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 161.-180. 
6.Podařil Petr1995reg. muži 16 
7.Kieswetter Vojtěch st.1964reg. muži 17 
8.Šašek Vladimír1961reg. muži 29 
9.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 34 
10.Michal Jozef1944reg. muži 64 
11.Figa Norbert1978reg. muži 77 
12.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 79 
13.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži 87 
14.Zaspal Adolf1970reg. muži 125 
15.Vopat Ladislav1952reg. muži 145 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 45,5 
2.David Jaroslav1959kraj. muži 65,5 
3.Kastner Milan1961kraj. muži 65,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
5.Fencl Lukáš1996kraj. muži 95,5 
6.Čejka Vratislav1959kraj. muži 95,5 
7.Kadlec Michal1980kraj. muži 95,5 
8.Fencl Jakub2004kraj. muži 110,5 
9.Bláha Petr1984kraj. muži 150,5 
SKST Baník Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartes Petr1974kraj. muži 20 
2.Mandinec Jan1991kraj. muži 45,5 N 
3.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 55,5 
4.Rovner Antonín1980kraj. muži 55,5 
5.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
6.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 130,5 
7.Městka Petr1998kraj. muži 130,5 
8.Záruba David2002kraj. muži 275,5 
SKST Baník Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráček Filip2004kraj. muži 55,5 
2.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 65,5 
3.Holovčák Jiří1972kraj. muži 75,5 
4.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 95,5 
5.Srp Pavel1974kraj. muži 150,5 
6.Skružný Vratislav1982kraj. muži 150,5 
7.Chalupa Radek1966kraj. muži 150,5 
8.Voda Milan1963kraj. muži 190,5 
9.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 275,5 
TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 51-60 
2.Fiala Dušan1963kraj. muži 71-80 
3.Fencl Pavel1994kraj. muži 71-80 
4.Reichl Jaroslav ml.1992kraj. muži 81-90 
5.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 101-120 
6.Ledvina Vilém1961kraj. muži 101-120 
7.Filín Jan1961kraj. muži 101-120 
8.Baláž Josef1955kraj. muži 141-160 
9.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 201-250 
Krajský přebor I. třídy
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 75,5 
2.Beneš Jiří1990kraj. muži 75,5 
3.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 85,5 
4.Nováková Eva1975kraj. muži 85,5 
5.Stárek Adam2003kraj. muži 130,5 
6.Himko Jaroslav1950kraj. muži 225,5 
7.Schneiderová Jana1995kraj. muži 225,5 
8.Kacálková Kristýna2003kraj. dky 9 
9.Němec Rostislav1971reg. muži 25,5 
10.Povejšil Bohumil1959reg. muži 45.5 
11.Štěrba Pavel1973reg. muži 45.5 
12.Pfleger Stanislav1958reg. muži 55,5 
13.Polanská Jana1970reg. muži 55,5 
14.Novák Ondřej2005reg. muži 65,5 
15.Gamache Vincent1984nez. muži cizinec 
TTC Roudnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Michal1990kraj. muži 95,5N 
2.Stanislav Pavel1975kraj. muži 130,5 
3.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 130,5 
4.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 150,5 
5.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 150,5 
6.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 150,5 
7.Brhovský Václav1967kraj. muži 170,5 
8.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 190,5 
9.Laube Robert1974kraj. muži 225,5 
10.Sklenička Jan ml.2001kraj. muži 225,5 
11.Kotrba Petr1982kraj. muži 225,5 
12.Horejsek Jakub1994reg. muži 45,5 
13.Sedláček Jiří ml.1966reg. muži 45,5 
14.Hrádek Tomáš1983reg. muži 65,5N 
15.Červenka Marek1978kraj. muži nez 
KST Jirkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrba Luděk1972kraj. muži 75,5 
2.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 110,5 
3.Veselý Petr1977kraj. muži 110,5 
4.Jelínek Šimon1996kraj. muži 110,5 
5.Dosedělová Michaela2005kraj. muži 130,5 
6.Dänner Michal1994kraj. muži 170,5 
7.Pavlica Jan1963kraj. muži 170,5 
8.Fürst Ladislav1973kraj. muži 190,5 
9.Pašek Lukáš1995kraj. muži 225,5 
10.Šístek Pavel1966kraj. muži 275,5 
11.Šimonek Milan1956reg. muži 26 
12.Sýkora Libor1972reg. muži 45,5 
13.Cipro Petr1962reg. muži 46 
SKST Teplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štika Jiří st.1953kraj. muži 101-120 
2.Hrivňák Petr1967kraj. muži 101-120 
3.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 121-140 
4.Černý Tomáš1980kraj. muži 121-140 
5.Soukup Karel1959kraj. muži 121-140 
6.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 141.160 
7.Čáp Stanislav2001kraj. muži 141-160 
8.Mládek Petr1990kraj. muži 201-250 
9.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
TJ Sever Žatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrlík Jiří ml.1978kraj. muži 81-90 
2.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 101-120 
3.Kadlec Matěj2003kraj. muži 101-120 
4.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 101-120 
5.Štěpnička Michal1998kraj. muži 161-180 
6.Keller Filip2003kraj. muži 181-200 
7.Leska Vojtěch1957kraj. muži 201-250 
8.Plečinda Jiří1953kraj. muži 251-300 
9.Šmidílek Pavel1958kraj. muži 251-300 
10.Krejčí Karel1966nez. muži  
ASK Lovosice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Milan ml.1986kraj. muži 25,5 
2.Steif Richard1965kraj. muži 65,5 
3.Skopec Pavel1977kraj. muži 170,5 
4.Stein Petr1967kraj. muži 275,5 
5.Skopec Petr1977reg. muži 71-80 
6.Lehký Milan1951reg. muži 101-120 
7.Mego Pavel1944reg. muži 141-160 
8.Santo Petr1980reg. muži 141-160 
9.Kaválek Jindřich1971reg. muži 161-180 
10.Kahun David1981reg. muži 161-180 
11.Kaválek Vojtěch2001reg. muži 161-180 
12.Hýř Lukáš1981reg. muži 181-200 
13.Jirásek Ivan1963reg. muži 181-200 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 45,5 
2.Soutner Václav ml.1992kraj. muži 85,5 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 225,5 
4.Hadbávny Jan1983kraj. muži 225,5 
5.Kalánek Josef1959kraj. muži 275,5 
6.Novobilský Jan1975reg. muži 55,5 
7.Stütz Rainer1968reg. muži 55,5 
TJ Krupka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítů Václav2004kraj. muži 150,5 
2.Bayer Jiří1963kraj. muži 170,5 
3.Frič Lukáš1989kraj. muži 190,5 
4.Boehm Přemysl1955kraj. muži 225,5 
5.Ajdini Tereza2003kraj. muži 225,5 
6.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
7.Demeter Jan1961kraj. muži 275,5 
8.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
9.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 275,5 
10.Mach Dalibor1970kraj. muži 304,5 
11.Dražan Zdeněk1960reg. muži 105,5 
12.Brožek Miroslav ml.1987reg. muži 115,5 
13.Kaplan Richard2006reg. muži 125,5 
14.Posel Michal2002reg. muži 135,5 
15.Řehák David2001reg. muži 149,5 
16.Tauber Jan2003nez. dci  
17.Řehák Jakub2004nez. sži  
18.Smetana Vítek2003nez. dci  
19.Brožková Dominika2007nez. mžy  
20.Linhartová Zuzana2007nez. mžy  
21.Poslová Eliška2005nez. sžy  
22.Blažek Jan1999kraj. muži 130,5 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Michal1980kraj. muži 95,5 
2.Fencl Lukáš1996kraj. muži 95,5 
3.Čejka Vratislav1959kraj. muži 95,5 
4.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
5.Fencl Jakub2004kraj. muži 110,5 
6.Bláha Petr1984kraj. muži 150,5 
7.Smejkal Vít1984kraj. muži 170,5 
8.Jankovič Štěpán1949kraj. muži 190,5 
9.Smolka Michael1993kraj. muži 225,5 
10.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
11.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
12.Čmerda Ondřej2005reg. muži 85,5 
TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 75,5 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 150,5 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 170,5 
4.Sander Miroslav1966kraj. muži 225,5 
5.Vích Josef1962kraj. muži 190,5 
6.Míka Martin1971reg. muži 45,5 
7.Mareš Jan1981reg. muži 65,5 
8.Mrha Zdeněk1971reg. muži 65,5 
9.Janečka Josef1956reg. muži 75,5 
10.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 75,5 
11.Kropáček Ladislav1958reg. muži 75,5 
12.Fürst Jiří1974reg. muži 85,5 
13.Jonáš Josef1950reg. muži 95,5 
14.Skrčený Roman1967reg. muži 95,5 
SKST Baník Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
2.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 130,5 
3.Městka Petr1998kraj. muži 130,5 
4.Skružný Vratislav1982kraj. muži 150,5 
5.Srp Pavel1974kraj. muži 150,5 
6.Chalupa Radek1966kraj. muži 150,5 
7.Ruta Vladimír1969kraj. muži 170,5 
8.Voda Milan1963kraj. muži 190,5 
9.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
10.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 225,5 
11.Mandík Ladislav1974kraj. muži 275,5 
12.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 275,5 
13.Záruba David2002kraj. muži 275,5 
14.Fiška Václav1951reg. muži 45,5 
15.Bartes Lukáš1979nez. muži  
TJ Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 65,5 
2.Malý Michal1999kraj. muži 65,5 
3.Lazar Martin1988kraj. muži 85,5 
4.Drahota David1996kraj. muži 170,5 
5.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
6.Sučík Jan1998kraj. muži 225,5 
7.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
8.Šmíd Jiří1994kraj. muži 275,5 
9.Brůha Oldřich1958reg. muži 35,5 
10.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 45,5 
11.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
12.Benetka Hynek1975reg. muži 55,5 
Krajský přebor II.tř. sk.A
TJ Klášterec nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Milan1962kraj. muži 91-100 
2.Kraus Václav2000kraj. muži 181-200 
3.Jícha Milan1961kraj. muži 201-250 
4.Hykyš Jiří1952kraj. muži 201-250 
5.Hlaváč Jiří1986kraj. muži 201-250 
6.Hlaváč Vít1984kraj. muži 251-300 
7.Homolka Miroslav1960reg. muži 35,5 
8.Voříšek Jan1958reg. muži 35.5 
9.Culek Igor1965reg. muži 45.5 
10.Súkeník Jozef1977reg. muži 75,5cizinec 
11.Šimek Libor1967reg. muži 85,5 
12.Hlaváč František1963reg. muži 95,5 
TJ Sever Žatec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpnička Michal1998kraj. muži 161-180 
2.Keller Filip2003kraj. muži 181-200 
3.Leska Vojtěch1957kraj. muži 201-250 
4.Plečinda Jiří1953kraj. muži 251-300 
5.Šmidílek Pavel1958kraj. muži 251-300 
6.Zach František1952kraj. muži 251-300 
7.Suško Michal1951reg. muži 76 
8.Vyhnálek Vladimír1964reg. muži 79 
9.Karas Pavel1950reg. muži 90 
10.Gombik Štefan1951reg. muži 109 
11.Karbula Filip2001nez.  
12.Brandtlová Sára2004reg. sžy 83Střídavý start z TJ Sokol Černčice
TJ Sokol Spořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Jaroslav ml.1978kraj. muži 45,5 
2.Ferraj Miroslav1975kraj. muži 95,5 
3.Stareček Martin1970kraj. muži 225,5 
4.Gabriel Josef1977kraj. muži 225,5 
5.Klimeš Petr1960reg. muži 35,5 
6.Svoboda Pavel1966reg. muži 35,5 
7.Brand Roman st.1964reg. muži 35,5 
8.Svoboda Petr1972reg. muži 55,5 
9.Svoboda Zbyněk1957reg. muži 75,5 
10.Rokyta Jan1983reg. muži 75,5 
11.Procházka Oldřich1976reg. muži 85,5 
12.Šafář František1954reg. muži 95,5 
TJ Baník Meziboří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burš Pavel1975kraj. muži 110,5 
2.Sirotek Václav1951kraj. muži 170,5 
3.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 225,5 
4.Paďourek Pavel1966reg. muži 51-60 
5.Burš Ivan1943reg. muži 65,5 
6.Hosták Marcel1986reg. muži 85,5 
7.Král Erich1943reg. muži 85,5 
8.Babůrek Lukáš1985nez.  
9.Kadlec Zdeněk1968nez.  
10.Celerin Karel1964reg. muži 85,5 
11.Zozulák Petr1983reg. muži 110,5 
12.Zralý Daniel1976reg. muži 85,5 
13.Hejna Marek1978reg. muži 95,5 
14.Hejna Martin1980reg. muži 110,5 
15.Hocelík Viktor1938reg. muži 110,5 
16.Hubová Soňa1973reg. muži 128,5 
17.Kubelka Jan1980nez. muži  
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Jakub2004kraj. muži 110,5 
2.Bláha Petr1984kraj. muži 150,5 
3.Smejkal Vít1984kraj. muži 170,5 
4.Váňa Hynek1969kraj. muži 225,5 
5.Jankovič Štěpán1949kraj. muži 190,5 
6.Smolka Michael1993kraj. muži 225,5 
7.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
8.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
9.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
10.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
11.Lála František1971reg. muži 65,5 
12.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
13.Čmerda Ondřej2005reg. muži 85,5 
14.Brejška Roman1975reg. muži 95,5 
15.Rytich Milan1964reg. muži 95,5 
16.Glajc Jaroslav1966reg. muži 110,5 
17.Plzák Jindřich1994reg. muži 110,5 
18.Pich Jan st.1969reg. muži 128,5 
19.Cimerman Ladislav1964reg. muži N 
20.Smrčka Jiří1955reg. muži N 
21.Pichová Martina1998reg. muži N 
Sokol Horní Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hylský Zdeněk1947kraj. muži 130,5 
2.Röber Jakub1988kraj. muži 150,5 
3.Pech Martin st.1980kraj. muži 275,5 
4.Vondráček Josef1973kraj. muži 275,5 
5.Mikač Jiří1981kraj. muži 275,5 
6.Piskáček Ondřej2004reg. muži 65,5 
7.Černuška Josef1962reg. muži 75,5 
8.Baňka Jaroslav1965reg. muži 75,5 
9.Trnka Petr st.1976reg. muži 75,5 
10.Piskáček Václav1973reg. muži 85,5N 
11.Antalecz Michal1995reg. muži 95,5 
12.Trnka Petr ml.2003reg. muži 110,5 
13.Röber Pavel1961reg. muži 110,5 
14.Domkář Miroslav1947reg. muži 128,5 
TJ Spartak Lubenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vukliševič Zdeněk st.1956reg. muži 3 
2.Podařil Petr1995reg. muži 16 
3.Kieswetter Vojtěch st.1964reg. muži 17 
4.Šašek Vladimír1961reg. muži 29 
5.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 34 
6.Michal Jozef1944reg. muži 64 
7.Figa Norbert1978reg. muži 77 
8.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 79 
9.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži 87 
10.Zaspal Adolf1970reg. muži 125 
11.Vopat Ladislav1952reg. muži 145 
SKST Baník Most E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srp Pavel1974kraj. muži 150,5 
2.Chalupa Radek1966kraj. muži 150,5 
3.Ruta Vladimír1969kraj. muži 170,5 
4.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
5.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 225,5 
6.Mandík Ladislav1974kraj. muži 275,5 
7.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 275,5 
8.Záruba David2002kraj. muži 275,5 
9.Fiška Václav1951reg. muži 45,5 
10.Krejcar Jan1962reg. muži 45,5 
11.Bohuněk Ladislav1950reg. muži 55,5 
12.Miškolci Milan1937reg. muži 65,5 
13.Basák Josef1947reg. muži 65,5 
14.Roud Václav1943reg. muži 75,5 
15.Sebránek Jan2004reg. muži 75,5 
16.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 75,5 
17.Čapský Miroslav1953reg. muži 75,5 
18.Faltys Zdeněk st.1961reg. muži 85,5 
19.Wachtel Antonín1963reg. muži 85,5 
20.Hrdý Zdeněk1959reg. muži 85,5 
21.Houdková Helena1996reg. muži 95,5 
22.Voda Milan1963kraj. muži 190,5 
ST Kopisty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Rudolf1979kraj. muži 201-250 
2.Knieradl Josef1961kraj. muži 251-300 
3.Kafka Milan1977kraj. muži 251-300 
4.Nosek Jaroslav1973kraj. muži 301-308 
5.Karez Jindřich1946kraj. muži 251-300 
6.Růžička Josef1973reg. muži 71-80 
7.Loefner Tomáš1977reg. muži 111-120 
8.Dvořák Jiří1974reg. muži 91-99 
9.Franc Petr1963reg. muži 111-120 
10.Feix Jiří1962reg. muži 111-120 
11.Kastl Roman1976reg. muži 121-130 
KST Jirkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedělová Michaela2005kraj. muži 130,5 
2.Dänner Michal1994kraj. muži 170,5 
3.Pavlica Jan1963kraj. muži 170,5 
4.Fürst Ladislav1973kraj. muži 190,5 
5.Pašek Lukáš1995kraj. muži 225,5 
6.Šístek Pavel1966kraj. muži 275,5 
7.Šimonek Milan1956reg. muži 26 
8.Sýkora Libor1972reg. muži 45,5 
9.Cipro Petr1962reg. muži 46 
10.Judák Jiří1949reg. muži 55,5 
11.Kočvara Michal1993reg. muži 55,5 
12.Karlík Pavel1953reg. muži 65,5 
13.Kočvara Ivan1963reg. muži 85,5 
TJ Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
2.Sučík Jan1998kraj. muži 225,5 
3.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
4.Šmíd Jiří1994kraj. muži 275,5 
5.Novotný Vlastimil1958reg. muži 45,5 
6.Hurník Vladimír1972reg. muži 95,5 
7.Štěpán Petr1969reg. muži 115,5 
TJ Baník Březenecká C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůha Oldřich1958reg. muži 35,5 
2.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 45,5 
3.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
4.Benetka Hynek1975reg. muži 55,5 
5.Apko Libor1968reg. muži 45,5 
6.Sojka Theodor1954reg. muži 65,5 
7.Žižka Karel1969reg. muži 75,5 
8.Pail Jáchym2001reg. muži 75,5 
9.Klíma Karel1950reg. muži 95,5 
Krajský přebor II.tř. sk.B
SKST Teplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Karel1959kraj. muži 121-140 
2.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 141.160 
3.Mládek Petr1990kraj. muži 201-250 
4.Berky Josef1975reg. muži 51-60 
5.Žejdlík Martin1977reg. muži 51-60 
6.Klatovský Jan1964reg. muži 71-80 
7.Jehlička Jaroslav1961reg. muži 111.-120. 
8.Mašek Jiří2003reg. muži 121-130 
9.Sobek Jiří2003kraj. dci 22 
SKST Teplice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáp Stanislav2001kraj. muži 141-160 
2.Kadlec Daniel2000kraj. muži 201-250 
3.Čáp Milan1998kraj. muži 201-250 
4.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
5.Freimann Karel1944reg. muži 51-60 
6.Pospíšil Ondřej2000reg. muži 71-80 
7.Podlucký Jan2001reg. muži 101-110 
8.Najman Petr2006reg. muži 131-140 
KST Apollo Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 31-40 
2.Kmoníček Martin st.1975kraj. muži 201-250 
3.Lžičař Martin1985reg. muži 9 
4.Nechyba Radim2007reg. muži 125 
5.Vršovský Tadeáš2009reg. muži 138 
6.Jedlička Karel2008ČR mži 43 
7.Kmoníčková Petra2005ČR sžy 35 
8.Kabelka Jakub2009kraj. mži 5 
9.Hanušová Monika1972nez.  
10.Konya Miroslav1947nez.  
TJ Sokol Trnovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Petr1966reg. muži 35,5 
2.Mach František2001reg. muži 45,5 
3.Mašek Martin2000reg. muži 55,5 
4.Klail Milan1946reg. muži 65,5 
5.Opolský František1976reg. muži 75,5 
6.Vácha Zdeněk1958reg. muži 85,5 
7.Kadlec Aleš1975reg. muži 10 
SK Cítoliby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernášek Ivan1967reg. muži 13 
2.Dráždil Milan1949nez. muži 20 
3.Krob Jan1974reg. muži 32 
4.Rais Jindřich1965reg. muži 37 
5.Princ Petr1999reg. muži 36 
6.Makarius Jaromír1958reg. muži 41 
7.Holý Václav1949reg. muži 42 
8.Menčík Pavel1971reg. muži 38 
9.Brandtl Aleš2004reg. muži 39Hostování z TJ Sever Žatec, z.s.
10.Knor Martin1971reg. muži 49 
11.Rybák Milan1965reg. muži 50 
12.Reichl Jaroslav st.1969reg. muži 57 
13.Růžek Jan1985reg. muži 98 
14.Rambousek Jiří1985reg. muži 100 
15.Hegr Miloslav1955reg. muži 106 
16.Bárta Jaromír1962reg. muži 109 
17.Dubecký Zdenko1961reg. muži 116 
Sokol Libochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Jan2000kraj. muži 141-160 
2.Pavlata Roman1998kraj. muži 201-250 
3.Šulc Milan1981kraj. muži 251-300 
4.Turek Jaroslav1993kraj. muži 251-300 
5.Obr Ivan1948reg. muži 91-100 
6.Lahovský Vladimír1963reg. muži 91-100 
TJ Krupka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ajdini Tereza2003kraj. muži 225,5 
2.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
3.Demeter Jan1961kraj. muži 275,5 
4.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
5.Mach Dalibor1970kraj. muži 304,5 
6.Dražan Zdeněk1960reg. muži 105,5 
7.Brožek Miroslav ml.1987reg. muži 115,5 
8.Kaplan Richard2006reg. muži 125,5 
9.Posel Michal2002reg. muži 135,5 
10.Řehák David2001reg. muži 149,5 
11.Brožková Dominika2007nez. mžy  
12.Linhartová Zuzana2007nez. mžy  
13.Poslová Eliška2005nez. sžy  
14.Řehák Jakub2004nez. sži  
15.Smetana Vítek2003nez. dci  
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 150,5 
2.Smíšková Martina1979kraj. muži 150,5 
3.Starý Jiří ml.1987kraj. muži 190,5 
4.Vysoudil Jan1997kraj. muži 225,5 
5.Vašinová Karina1977kraj. muži 225,5 
6.Pavlík Petr1974kraj. muži 275,5 
7.Sečanský Radek1993kraj. muži 275,5 
8.Běhounek Michal2003kraj. muži 304,5Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
9.Matasová Tereza1995reg. muži 56 
10.Běhounek Marcel1975reg. muži 62 
11.Barták Karel2000reg. muži 73 
12.Smetana Václav1965reg. muži 76 
ST Baroni Třebívlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalivoda Petr1961kraj. muži 170,5 
2.Maxa Lukáš1984kraj. muži 190,5 
3.Koutský Jaroslav1953kraj. muži 190,5 
4.Koutská Marie1992kraj. muži 181-200N 
5.Maxa Zdeněk1960kraj. muži 275,5 
6.Šolar Milan1958kraj. muži 275,5 
7.Štokr Martin1965reg. muži 101-120 
8.Šolar Ladislav1962reg. muži 81-90 
9.Krug Antonín1963reg. muži 91-100 
10.Hřebačka Daniel1988reg. muži 141-160 
TJ Sokol Bořislav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kročák Milan1963kraj. muži 61-70 
2.Kadlček Lubomír1954kraj. muži 201-250 
3.Barták Luboš1966kraj. muži 251-300 
4.Roth Vilém1972reg. muži 45,5 
5.Knížek Josef1950reg. muži 45,5 
6.Slíva Petr1977reg. muži 55,5 
7.Hissen Martin1973reg. muži 55,5 
8.Štajger Viliam1958reg. muži 55,5 
9.Beneš Martin1969reg. muži 65,5 
10.Dvořák Václav1948reg. muži 65,5 
11.Jelonek Vladimír1959reg. muži 65,5 
12.Hybášek Roman1964reg. muži 85,5 
13.Brož Miroslav1983nez. muži  
14.Krejčí Petr1960kraj. muži 275,5 
TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filín Jan1961kraj. muži 101-120 
2.Ledvina Vilém1961kraj. muži 101-120 
3.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 101-120 
4.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 201-250 
5.Baláž Josef1955kraj. muži 141-160 
6.Beránek Václav st.1959kraj. muži Nez. 
7.Beckert Zdeněk1966reg. muži 11 
8.Kadlec Zdeněk1956reg. muži 33 
9.Pešula Tomáš1991reg. muži 15 
10.Polanecký Miroslav1963reg. muži 18 
TJ Smolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinovský Vít1975kraj. muži 150,5 
2.Pidrman Petr1969kraj. muži 170,5 
3.Petrlík Josef1964kraj. muži 225,5 
4.Zapletal Bohumil1960kraj. muži 225,5 
5.Petržilka Jiří1962reg. muži 7 
6.Bartoš Filip1993reg. muži 8 
7.Pechal Roman1966reg. muži 12 
8.Kabourek Vladimír st.1958reg. muži 14 
9.Pecinka Václav1951reg. muži 31 
10.Kusáková Milada1961reg. ženy 35 
11.Dlouhý Václav1977reg. muži 36 
12.Petrlík Jiří st.1951reg. muži 52 
13.Petržilka Vladislav1960reg. muži 61 
14.Kabourek Vladimír ml.1987reg. muži 77 
15.Šuma Jaroslav1946reg. muži 86 
16.Nový Ladislav1969reg. muži 121 
Krajský přebor II.tř. sk.C
KST Kalich Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisnerová Heda1983kraj. muži 85,5 
2.Prášilová Petra1980kraj. muži 170,5 
3.Málek Josef1951kraj. muži 190,5 
4.Jonáš Stanislav1956kraj. muži 275,5 
5.Borecký Vlastimil1955kraj. muži 275,5 
6.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 55,5 
7.Bartošek Ivo1959reg. muži 65,5 
8.Kmoch Pavel1951reg. muži 65,5 
9.Marušinec Zdeněk1969reg. muži 75,5 
10.Kohlert Jiří1964reg. muži 85,5 
11.Friedl Rudolf1958reg. muži 85,5 
12.Sekyra Jiří1949reg. muži 85,5 
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ullman Miloslav1964kraj. muži 41-50 
2.Vízek Martin1973kraj. muži 71-80 
3.Nedoma Jiří1958kraj. muži 101-120 
4.Líska Vladislav1969kraj. muži 181-200 
5.Pilař Libor1969reg. muži 101-120 
6.Novák Vladislav1952reg. muži 121-140 
7.Vaňha Jiří1983nez. muži  
SK Štětí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliva Michal1976kraj. muži 101-120 
2.Jurista Josef1951kraj. muži 201-250 
3.Dvořák Martin1991reg. muži 41-50 
4.Novotný Petr1982reg. muži 67-70 
5.Dvořák Milan st.1960reg. muži 91-100 
6.Havran Michal1977reg. muži 91-100 
7.Burda Petr1970reg. muži 101-120 
8.Balogová Andrea1977reg. ženy 121-140 
TTC Roudnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 150,5 
2.Brhovský Václav1967kraj. muži 170,5 
3.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 190,5 
4.Sedláček Jiří ml.1966reg. muži 45,5 
5.Sklenička Jan ml.2001kraj. muži 225,5 
6.Hrádek Tomáš1983reg. muži 65,5N 
7.Mejzr Radek1971reg. muži 85,5 
8.Jaroš Václav1959reg. muži 95,5 
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Lubomír1965kraj. muži 51-60 
2.Weichart Martin1977kraj. muži 61-70 
3.Schneider Lubor1951kraj. muži 121-140 
4.Brázda Zdeněk1953kraj. muži 121-140 
5.Zach Vladimír1954kraj. muži 201-250 
6.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 251-300 
7.Plutnar Jaroslav1951reg. muži 53 
8.Konrád Miroslav1954reg. muži 59 
9.Pucherna Lubomír1949reg. muži 69 
10.Novák Jiří1956reg. muži 72 
11.Mašek Jan2005reg. muži 112 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Vlastimil1951kraj. muži 130,5 
2.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 150,5 
3.Kysilka Miroslav1949kraj. muži 170,5 
4.Kotrba Petr1982kraj. muži 225,5 
5.Laube Robert1974kraj. muži 225,5 
6.Horejsek Jakub1994reg. muži 45,5 
7.Zimák Michal1951reg. muži 75,5 
8.Medáček Jaroslav1997reg. muži 85,5 
9.Bláha František1952reg. muži 110,5 
10.Novák Jaroslav1967kraj. muži nez 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 130,5 
2.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 190,5 
3.Pizur Miroslav1965kraj. muži 225,5 
4.Hájková Jana1980kraj. muži 275,5 
5.Slavík Petr1972kraj. muži 275,5 
6.Futera Vratislav1963kraj. muži 275,5 
7.Pavelková Lenka1981kraj. muži 275,5 
8.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 275,5 
9.Pospíšil Petr1979reg. muži 91-100 
10.Skokan Jaroslav1955reg. muži 91-100 
11.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
12.Martínek Karel1966reg. muži 161-180 
13.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 161-180 
14.Munková Irena1972nez. muži  
TJ Dolní Zálezly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmínek Martin1971reg. muži 26 
2.Rutar Jiří ml.1993reg. muži 34 
3.Hájek Petr1977reg. muži 35 
4.Kopal Petr1992reg. muži 42 
5.Krampera Stanislav1963reg. muži 50 
6.Riedel Pavel1972reg. muži 57 
7.Laskoš Radek1973reg. muži 77 
8.Barták Radim1997reg. muži 82 
9.Rutar Jiří st.1963reg. muži 83 
10.Kovář Pavel1977reg. muži 97 
11.Hrnčíř Jaroslav1951reg. muži 88 
12.Říha Jaroslav1964reg. muži 91 
13.Hladký Miroslav1958reg. muži 96 
14.Hubač Jiří1960reg. muži 110 
15.Růžička Milan1969reg. muži 108 
TJ Slovan Varnsdorf A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žatečka Ladislav1995kraj. muži 270 
2.Charouzek Martin1989reg. muži 35,5 
3.Bušek Jiří1955reg. muži 35,5 
4.Peleška Jiří1967reg. muži 35,5 
5.Gola Ondra1970reg. muži 35,5 
6.Vejl Ladislav1953reg. muži 45,5 
7.Turek Jan1960reg. muži 35,5 
8.Somič Jiří1953reg. muži 35,5 
9.Charouzek Jaroslav1964reg. muži 45,5 
10.Žítek Ladislav1964reg. muži 45,5 
11.Holubec Jiří1984reg. muži 55,5 
12.Žítek Petr1967reg. muži 55,5 
13.Ptáček Milan1955reg. muži 55,5 
14.Krejčí Antonín1952reg. muži 55,5 
15.Strnad Václav1949reg. muži 55,5 
GPD Benešov nad Ploučnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Jiří1971kraj. muži 153 
2.Babička Michal st.1972kraj. muži 210 
3.Štípek Martin1975kraj. muži 215 
4.Babička Lukáš1989kraj. muži 217 
5.Myslivec Miroslav1960kraj. muži 292 
6.Nebohý František1949reg. muži 33 
7.Brabencová Pavlína1975reg. ženy 8 
TJ Sokol Filipov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Karel1955kraj. muži 190,5 
2.Neumann Martin1980kraj. muži 190,5 
3.Mrázek Michal1980kraj. muži 225,5 
4.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
5.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 275,5 
TJ Chemička Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kindl Zdeněk1963kraj. muži 95,5 
2.Zápotocký Milan1971kraj. muži 130,5 
3.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 150,5 
4.Navarra Mirko1948reg. muži 30 
5.Svrček Petr1947kraj. muži 170,5 
6.Hanek Tomáš st.1962reg. muži 33 
7.Karásek Jiří1961reg. muži 48 
8.Duplinský Milan1987reg. muži 65 
9.Barták Tomáš1979reg. muži 85 
10.Kovář Dušan1972reg. muži 92 
11.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 106 
12.Pospíšil Pavel1971reg. muži 113 
Český pohár - I. stupeň
TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 75,5 
2.Hanousek Josef1948kraj. muži 170,5 
3.Vích Josef1962kraj. muži 190,5 
4.Janečka Josef1956reg. muži 75,5 
5.Kropáček Ladislav1958reg. muži 75,5 
6.Skrčený Roman1967reg. muži 95,5 
TTC Duchcov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kövér Lubomír1975kraj. muži 150,5 
2.Sander Miroslav1966kraj. muži 225,5 
3.Míka Martin1971reg. muži 45,5 
4.Mareš Jan1981reg. muži 65,5 
5.Mrha Zdeněk1971reg. muži 65,5 
6.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 75,5 
7.Jonáš Josef1950reg. muži 95,5 
8.Fürst Jiří1974reg. muži 85,5 
TJ Baník Meziboří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burš Pavel1975kraj. muži 110,5 
2.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 225,5 
3.Paďourek Pavel1966reg. muži 61-100 
4.Babůrek Lukáš1985nez.  
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 45,5 
2.Soutner Václav ml.1992kraj. muži 85,5 
3.Hadbávny Jan1983kraj. muži 225,5 
4.Lhotský Milan1974kraj. muži 225,5 
5.Dobrovolný Rostislav1959reg. muži nez. 
KST Libědice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalánek Josef1959kraj. muži 275,5 
2.Stütz Rainer1968reg. muži 55,5 
3.Novobilský Jan1975reg. muži 55,5 
4.Pálinkáš Robert1984reg. muži 75,5 
5.Tomeš Jiří1968reg. muži 110,5 
KST Libědice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Molnár Jiří1956reg. muži 85,5 
2.Šablatůra Kolman1961reg. muži 85,5 
3.Szetei Ladislav1960reg. muži 85,5 
4.Juchnievicz Andrzej1956reg. muži 85,5 
5.Plíšek Jaroslav1966reg. muži nez. 
6.Radimský Zdeněk1964reg. muži nez. 
TJ Krupka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 25,5 
2.Brožek Miroslav1962kraj. muži 35,5 
3.Blažek Jan1999kraj. muži 130,5 
4.Vlasák Radek1981kraj. muži 130,5 
5.Vítů Václav2004kraj. muži 150,5 
6.Ajdini Tereza2003kraj. muži 225,5 
7.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
8.Demeter Jan1961kraj. muži 275,5 
9.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
10.Mach Dalibor1970kraj. muži 304,5 
11.Kaplan Richard2006reg. muži 125,5 
12.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 275,5 
13.Brožek Miroslav ml.1987reg. muži 115,5 
14.Posel Michal2002reg. muži 135,5 
15.Řehák David2001reg. muži 149,5 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 130,5 
2.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 190,5 
3.Pizur Miroslav1965kraj. muži 225,5 
4.Hájková Jana1980kraj. muži 275,5 
5.Futera Vratislav1963kraj. muži 275,5 
6.Slavík Petr1972kraj. muži 275,5 
7.Stranka Pavel1962reg. muži 101-120 
TJ Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 275,5 
2.Pavelková Lenka1981kraj. muži 275,5 
3.Zdvořák Jaroslav1958kraj. muži 304,5 
4.Pospíšil Petr1979reg. muži 91-100 
5.Skokan Jaroslav1955reg. muži 91-100 
6.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
7.Martínek Karel1966reg. muži 161-180 
8.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 161-180 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 45,5 
2.David Jaroslav1959kraj. muži 65,5 
3.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
4.Čejka Vratislav1959kraj. muži 95,5 
5.Kadlec Michal1980kraj. muži 95,5 
6.Fencl Lukáš1996kraj. muži 95,5 
7.Fencl Jakub2004kraj. muži 110,5 
8.Bláha Petr1984kraj. muži 150,5 
9.Jankovič Štěpán1949kraj. muži 190,5 
10.Rytich Milan1964reg. muži 95,5 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
2.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
3.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
4.Kůrka Radek1970reg. muži 9 
5.Zelenka Milan1966reg. muži 15 
6.Čmerda Ondřej2005reg. muži 36 
7.Brejška Roman1975reg. muži 41 
8.Plzák Jindřich1994reg. muži 47 
9.Pich Jan st.1969reg. muži 71 
10.Čmerda Tomáš2008reg. muži N 
OÚ Výškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mildorf Jiří1956reg. muži 9 
2.Fiedler Jakub1978reg. muži 25 
3.Gutlebet Milan1967reg. muži 46 
4.Czervoniak Ladislav1966reg. muži 55 
5.Vápeník Jan1971reg. muži 69 
6.Nowak Jiří1978reg. muži 75 
7.Musil Lubomír1964reg. muži 127 
8.Hubený Zdeněk1960reg. muži 136 
TTC Roudnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Michal1990kraj. muži 95,5N 
2.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 130,5 
3.Stanislav Pavel1975kraj. muži 130,5 
4.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 150,5 
5.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 150,5 
6.Kotrba Petr1982kraj. muži 225,5 
7.Horejsek Jakub1994reg. muži 45,5 
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ullman Miloslav1964kraj. muži 41-50 
2.Vízek Martin1973kraj. muži 71-80 
3.Nedoma Jiří1958kraj. muži 101-120 
4.Líska Vladislav1969kraj. muži 181-200 
5.Oliva Michal1976nez. muži  
SK Štětí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurista Josef1951kraj. muži 201-250 
2.Dvořák Martin1991reg. muži 41-50 
3.Novotný Petr1982reg. muži 67-70 
4.Dvořák Milan st.1960reg. muži 91-100 
5.Havran Michal1977reg. muži 91-100 
6.Burda Petr1970reg. muži 101-120 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS