Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1
Sokol Neveklov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačmar David1982reg. muži 4 
2.Holý Pavel1981reg. muži 19 
3.Peter Luboš1981reg. muži 26 
4.Valterová Markéta1993reg. ženy 56 
5.Horálek Jan1980reg. muži 99 
6.Kříž Zdeněk1975reg. muži 104 
7.Veselý Libor1963reg. muži 124 
8.Kačmar Michal1955reg. muži 128 
9.Peter Karel1950reg. muži 181 
10.Koutenská Zuzana1973nez. ženy  
TJ Sokol Votice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Januš Ivan1958reg. muži 13 
2.Dvořáková Lenka1970reg. muži 17 
3.Brejla Libor1967reg. muži 23 
4.Januš Filip1994reg. muži 57 
5.Zavadil Rostislav1967reg. muži nez. 
6.Švestka Petr1963reg. muži nez. 
7.Písařík Tomáš1995reg. muži 43 
8.Babický Lukáš1988reg. muži 55 
9.Lovíšek Lubomír1954reg. muži 103 
10.Jíša Tomáš1971reg. muži nez. 
11.Budka Miloslav1957reg. muži 136 
12.Zoul Petr1966reg. muži 153 
13.Pařík Aleš1968reg. muži nez. 
14.Žák Martin1992reg. muži 160 
15.Procházka Pavel1970reg. muži nez. 
Sokol Ostředek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janata Miroslav1956reg. muži 2 
2.Menz František1967reg. muži 5 
3.Vosátka Martin1975reg. muži 53 
4.Vosátka Patrik2006nez. mži Hostování z SKST Vlašim
5.Polák Michal1977nez. muži  
6.Měchura Stanislav1951reg. muži 50 
7.Žydyk Juraj1971reg. muži 117 
8.Lemberk Josef1963reg. muži 135 
9.Škvor Marek ml.1975reg. muži 144 
10.Stanovský Petr1980reg. muži 139 
11.Styblik Petr1969kraj. muži 160 
12.Nenáhlo Jindřich1952reg. muži 164 
13.Vosádka Martin1977reg. muži 180 
14.Suchánek Josef1953nez. muži  
15.Císař Daniel2005reg. muži 205 
16.Škvor Marek st.1974nez. muži  
17.Styblík Matyáš2002nez. dci  
18.Styblík Šimon2005nez. sžy  
19.Matouš Dominik1974reg. muži 161-190 
Sokol Louňovice pod Blaníkem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hazmuka Pavel1981reg. muži 13 
2.Škopková Věra1994reg. muži 14 
3.Štěpánek Milan1978reg. mži 18 
4.Jíša Petr1980reg. muži 39 
5.Tichá Vendula1994reg. muži 31 
6.Bejbl Jan1986reg. muži 70 
7.Kakos Miroslav1967reg. muži 80 
8.Remiš Tomáš1986reg. muži nez. 
9.Bébr Milan1986reg. muži nez. 
10.Kahoun Petr1988reg. muži nez. 
11.Limberk David1991reg. muži nez. 
12.Tichý František1989reg. muži nez. 
13.Kahoun Josef1952reg. muži nez. 
14.Tichá Lenka1988reg. muži nez. 
15.Kahoun Josef ml.1978reg. muži nez. 
16.Kahoun Josef nejml.2006reg. muži nez. 
17.Matoušek Jan2007reg. muži nez. 
18.Robertson Samuel2003reg. muži nez. 
19.Suk František2005reg. muži nez. 
SDH Petroupim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pohunek Petr1985reg. muži 16 
2.Škvor David1980reg. muži 17 
3.Šturc Jaroslav1982reg. muži 43 
4.Svoboda Petr1987reg. muži 52 
5.Klatovský Petr1983reg. muži 56 
6.Lejček Roman1970reg. muži 106 
7.Škvor Josef1950reg. muži 108 
8.Rabiňák Ondřej1999reg. muži 136 
9.Šturc Zdeněk1952reg. muži 146 
10.Hruška Jan2004reg. dci 147 
11.Beňatinský Jiří1974reg. muži 158 
12.Kovář Miloš1976reg. muži 171 
13.Kysela Stanislav2007reg. sži 202 
14.Beňatinská Tereza2004reg. dky 210 
15.Muller Jan2006reg. mži 213 
16.Černý Aleš1994nez. muži  
17.Černý Jiří1987nez. muži  
18.Fišer Michal1991nez. muži  
19.Mikšík Radek1985nez. muži  
20.Kysela Stanislav st.1980nez. muži  
21.Kyselová Aneta2004nez. dky  
22.Leško Róbert1978nez. muži  
23.Šilínek Libor1973nez. muži  
24.Vejvoda Josef1975nez. muži  
25.Svoboda Jiří2004nez. dci  
Stolní tenis Benešov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Milan1968reg. muži 8. 
2.Šostý Michal1978reg. muži 12. 
3.Mohr Tomáš1979reg. muži 32. 
4.Žydyk Roman1996reg. muži 48. 
5.Hausenblas Jakub1997reg. muži 38. 
6.Košař Pavel1952reg. muži 52. 
7.Hnátek Jan1946reg. muži 81. 
8.Šachl David1972reg. muži 96. 
9.Dvořák Martin2005reg. muži 202. 
10.Sadílek Stanislav2002reg. muži 217. 
11.Kohout Ondřej1982reg. muži N. 
12.Černý Zdeněk1997reg. muži N. 
13.Zvolský Miroslav1964reg. muži N. 
14.Strachota Jan1967reg. muži N. 
15.Ottl František1938reg. muži N. 
16.Schuster Michael1948reg. muži N. 
Sokol Divišov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Vladimír1950reg. muži 21-30 
2.Bělina Nikola1965reg. muži 31-50 
3.Nožka Věslav1971reg. muži 31-50 
4.Křížová Alena1989reg. ženy 66 stis 
5.Kuneš Luboš1992reg. muži 91-120 
6.Vlk Jaromír1982reg. muži 121-150 
7.Müller Petr ml.1991reg. muži 16n OP 3 
8.Pekárek Milan st.1974reg. muži 121-150 
9.Lehán Marko1993reg. muži 121-150 
10.Lacko Pavel1950reg. muži 151-180 
11.Malý Marek1976reg. muži nezařazen 
12.Bošinová Veronika1998reg. ženy 35 stisStřídavý start z SKST Vlašim
13.Pekárek Milan ml.1982reg. muži 181-210 
14.Vodička Petr1971reg. muži nový 
15.Svoboda Lukáš1983reg. muži 18n OP 3 
16.Kříž Lubomír st.1958nez. muži nový 
Sokol Netvořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ošmera Zdeněk1971reg. muži 59 
2.Vodehnal Petr1984reg. muži 72 
3.Ošmera Jan2006reg. muži 107Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
4.Netolický Petr1996nez.  
5.Peřina Tadeáš1989nez.  
6.Fulín Václav1961reg. muži 97 
7.Čipera Miroslav1973reg. muži 119 
8.Kubásek Jiří1960nez.  
9.Netolický Stanislav1963nez.  
10.Bron Pavel1969reg. muži 126 
11.Truhlář Ladislav1946reg. muži 123 
12.Havelka Richard st.1973reg. muži 161 
13.Ernestová Lucie1973reg. muži 187 
14.Šádek Zdeněk1972reg. muži 188 
15.Havelka Richard2007reg. muži 211Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
16.Alexander Jan1979nez.  
17.Čipera Jakub1996nez.  
18.Čipera Martin2003nez.  
19.Langer Ondřej2005nez.  
20.Nejedlo Tadeáš2004nez.  
21.Novotný Aleš2007nez.  
22.Skalický Dominik2005nez.  
23.Slavík Jakub2006nez.  
24.Šmeral Adam2005nez.  
25.Šmeral Karel st.1947nez.  
26.Šmeral Karel1977nez.  
27.Švankmajer Václav1949nez.  
28.Vejmelka Tomáš2004nez.  
KST Týnec nad Sázavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubcová Blanka1994nez. muži  
2.Staněk Jiří1985nez.  
3.Balata Vladimír1960reg. muži 16 
4.Kašpárek František1954reg. muži 13 
5.Pospíšil Jiří1951reg. muži 71-90 
6.Šípek Jiří1989reg. muži 91-120 
7.Pospíšil Tomáš1975reg. muži 71-90 
8.Halák Karel1957nez.  
9.Kastner Karel1973reg. muži 71-90 
10.Ouřada František1961nez.  
11.Cvaniga Jan1975reg. muži 91-120 
12.Váňa Jiří1953reg. muži 121-150 
13.Masojídek Jiří1948reg. muži 121-150 
14.Jakubcová Hana1994nez.  
Sokol Pyšely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrt Martin1974reg. muži 11 
2.Černý Matěj1996reg. muži 29 
3.Jiraň Jiří1981reg. muži 69 
4.Dráb Milan1974nez. muži 0 
5.Vejmelka Jaroslav1952reg. muži 77 
6.Kovařík Jiří1948reg. muži 83 
7.Hrach Miroslav1954reg. muži 94 
8.Ptáček Pavel1948reg. muži 112 
9.Melíšek Marian1968reg. muži 114 
10.Hladík Petr1945nez. muži 0 
SDH Olbramovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovský Pavel1976reg. muži 41 
2.Trázník Miroslav1974reg. muži 58 
3.Chudlářský Jaroslav1975reg. muži 79 
4.Vilímek Miloš1975reg. muži 95 
5.Bron Zdeněk1975reg. muži 84 
6.Macháček Václav1987reg. muži 110 
7.Novák Václav1977reg. muži 92 
8.Rosol Jan1994reg. muži 156 
9.Rosolová Alena1992reg. muži 175 
10.Soták Tomáš1989nez. muži  
11.Topol Libor1969reg. muži 127 
12.Vosátka Milan1952reg. muži 138 
13.Zimmerman Petr1974reg. muži 125 
TJ Kavalier Sázava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trmal Jan1988reg. muži 6 
2.Žoha Michal1979reg. muži 15 
3.Houdek Jakub2000reg. muži 28 
4.Linhart Pavel ml.1992reg. muži 45 
5.Šteflíček Jiří1957reg. muži 44 
6.Novák Jaroslav1956reg. muži 50 
7.Šturc Jaroslav1951reg. muži 65 
8.Linhart Pavel st.1954reg. muži nez. 
9.Srb Miroslav1963reg. muži nez. 
10.Martin Gábor1981reg. muži nez. 
11.Houdek Richard1963reg. muži nez. 
Okresní přebor 2
TJ Sokol Votice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zavadil Rostislav1967reg. muži nez. 
2.Písařík Tomáš1995reg. muži 43 
3.Babický Lukáš1988reg. muži 55 
4.Švestka Petr1963reg. muži nez. 
5.Lovíšek Lubomír1954reg. muži 103 
6.Jíša Tomáš1971reg. muži nez. 
7.Budka Miloslav1957reg. muži 136 
8.Zoul Petr1966reg. muži 153 
9.Pařík Aleš1968reg. muži nez. 
10.Žák Martin1992reg. muži 160 
11.Žák Vladimír1955reg. muži 193 
12.Janštová Šárka1964reg. muži nez. 
13.Procházka Pavel1970reg. muži nez. 
Krusičany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahoda Martin1990reg. muži 74. 
2.Fulín Jiří1973reg. muži 84. 
3.Jahoda Luděk1981reg. muži 100. 
4.Chocholoušek Martin1993reg. muži 117. 
5.Jančář Josef1950reg. muži nez. 
6.Heřman Karel st.1969reg. muži 113. 
7.Vozár Ján1972reg. muži 144. 
8.Kašpárek Marcel1975reg. muži 171. 
9.Ptáčník Petr1971reg. muži 172. 
10.Heřman Karel ml.1996reg. muži nez. 
11.Brejla Tomáš1984reg. muži nez. 
SK Mrač
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhá Marie1953reg. muži 61 
2.Rabiňák Jaroslav1957reg. muži 69 
3.Škvor Vladimír1964reg. muži 71 
4.Khol Pavel1976nez. muži nezařazen 
5.Platil Jaroslav1974nez. muži nezařazen 
TJ Slavoj Čerčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žádník Jiří1961reg. muži 40 
2.Dykast Ladislav1955reg. muži 54 
3.Mádr Václav1955reg. muži 56 
4.Vocel Viktor1975reg. muži 77 
5.Bernard Pavel1984nez. muži  
6.Panenka Antonín1948reg. muži 155 
TJ Slavoj Čerčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Jan1962reg. muži 37 
2.Tomašovič Ivan1949reg. muži 58 
3.Šrámek Pavel1957reg. muži 75 
4.Matoušek Jakub1976reg. muži 76 
5.Kodl Miloslav1954reg. muži 162 
6.Ševera Michal1949reg. muži 175 
7.Bartůšková Jarmila1968nez. ženy  
8.Jelen Martin1973nez. muži  
9.Matoušek Matěj2008nez. nži  
10.Matoušek Václav st.1948nez. muži  
11.Matoušek Václav ml.1979nez. muži  
12.Novotný Jaroslav1964nez. muži  
13.Rous Vladimír1956nez. muži  
14.Volek Antonín1941nez. muži  
Sokol Louňovice pod Blaníkem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichá Vendula1994reg. muži 31 
2.Bejbl Jan1986reg. muži 70 
3.Kakos Miroslav1967reg. muži 80 
4.Remiš Tomáš1986reg. muži nez. 
5.Bébr Milan1986reg. muži nez. 
6.Kahoun Petr1988reg. muži nez. 
7.Limberk David1991reg. muži nez. 
8.Kahoun Josef1952reg. muži nez. 
9.Tichý František1989reg. muži nez. 
10.Tichá Lenka1988reg. muži nez. 
11.Kahoun Josef ml.1978reg. muži nez. 
12.Kahoun Josef nejml.2006reg. muži nez. 
13.Matoušek Jan2007reg. muži nez. 
14.Robertson Samuel2003reg. muži nez. 
15.Suk František2005reg. muži nez. 
TJ Sokol Teplýšovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sládek Jaroslav1967reg. muži 34 
2.Zeman Pavel1953reg. muži 70 
3.Šramota Pavel1969reg. muži 88 
4.Breburda Milan1968reg. muži 91 
5.Pessr Jiří1949reg. muži 95 
6.Grézl Dominik1975reg. muži 151 
7.Šmakal Antonín1973reg. muži 184 
8.Goby Vojtěch1992reg. muži 200 
9.Škvor Daniel2001reg. muži 206 
10.Hakl Pavel1972nez.  
11.Kratochvíl Tomáš2000nez.  
12.Škvor Vladimír1967nez.  
13.Sládek Jaroslav ml.2000nez.  
14.Šmakal Ondřej2002nez.  
SDH Petroupim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klatovský Petr1983reg. muži 56 
2.Lejček Roman1970reg. muži 106 
3.Škvor Josef1950reg. muži 108 
4.Stříbrný David1987nez. muži  
5.Rabiňák Ondřej1999reg. muži 136 
6.Šturc Zdeněk1952reg. muži 146 
7.Hruška Jan2004reg. dci 147 
8.Beňatinský Jiří1974reg. muži 158 
9.Černý Aleš1994nez. muži  
10.Černý Jiří1987nez. muži  
11.Hruška Petr1969nez. muži  
12.Zavaďák Pavel1955nez. muži  
Stolní tenis Benešov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hausenblas Jakub1997reg. muži 38. 
2.Košař Pavel1952reg. muži 52. 
3.Hnátek Jan1946reg. muži 81. 
4.Šachl David1972reg. muži 96. 
5.Plíšek Pavel2008reg. muži 164. 
6.Dvořák Martin2005reg. muži 202. 
7.Sadílek Stanislav2002reg. muži 217. 
8.Zvolský Miroslav1964reg. muži N. 
9.Černý Zdeněk1997reg. muži N. 
10.Kohout Ondřej1982reg. muži N. 
11.Ottl František1938reg. muži N. 
12.Schuster Michael1948reg. muži N. 
13.Strachota Jan1967reg. muži N. 
14.Plíšek Jan2003reg. muži N. 
15.Vlasák Vladimír1967reg. muži N. 
16.Mrázek Miroslav1964reg. muži N. 
KST Týnec nad Sázavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jiří1951reg. muži 71-90 
2.Šípek Jiří1989reg. muži 91-120 
3.Pospíšil Tomáš1975reg. muži 71-90 
4.Halák Karel1957nez.  
5.Kastner Karel1973reg. muži 91-120 
6.Ouřada František1961reg. muži 91-120 
7.Váňa Jiří1953reg. muži 121-150 
8.Masojídek Jiří1948reg. muži 121-150 
9.Cvaniga Jan1975reg. muži 91-120 
10.Slavík Zdeněk1961reg. muži 181-210 
11.Jarolím Jakub1999reg. muži 151-180 
12.Kratochvíl Christian1999nez. muži  
Sokol Pyšely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejmelka Jaroslav1952reg. muži 77 
2.Kovařík Jiří1948reg. muži 83 
3.Hrach Miroslav1954reg. muži 94 
4.Ptáček Pavel1948reg. muži 112 
5.Gončar Ivan1977reg. muži 98 
6.Melíšek Marian1968reg. muži 114 
7.Klinderová Iva1964reg. ženy 153 
8.Svašek Jan1961reg. muži 159 
TJ Kavalier Sázava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šteflíček Jiří1957reg. muži 44 
2.Novák Jaroslav1956reg. muži 50 
3.Šturc Jaroslav1951reg. muži 65 
4.Linhart Pavel st.1954reg. muži nez. 
5.Srb Miroslav1963reg. muži nez. 
6.Martin Gábor1981reg. muži nez. 
7.Houdek Richard1963reg. muži nez. 
8.Enderst Jindřich1950reg. muži nez. 
9.Brožek Michal2001reg. muži nez. 
10.Pavelek Ladislav st.1950reg. muži nez. 
Okresní přebor 3
Sokol Neveklov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Zdeněk1975reg. muži 104 
2.Veselý Libor1963reg. muži 124 
3.Kačmar Michal1955reg. muži 128 
4.Peter Karel1950reg. muži 181 
5.Koutenská Zuzana1973nez. ženy  
6.Kellner Jan1982nez. muži  
Sokol Ostředek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Měchura Stanislav1951reg. muži 50 
2.Žydyk Juraj1971reg. muži 117 
3.Škvor Marek ml.1975reg. muži 144 
4.Matouš Dominik1974reg. muži 161-190 
5.Lemberk Josef1963reg. muži 135 
6.Vaigl Martin2007reg. mži 132Střídavý start z SKST Vlašim
7.Poláková Veronika ml.2008reg. nžy 137Střídavý start z SKST Vlašim
8.Polák Michal1977nez. muži  
9.Stanovský Petr1980reg. muži 139 
10.Styblik Petr1969kraj. muži 160 
11.Nenáhlo Jindřich1952reg. muži 164 
12.Vosádka Martin1977reg. muži 180 
13.Škvor Marek st.1974nez. muži  
14.Císař Daniel2005reg. muži 205 
15.Styblík Matyáš2002nez. dci  
16.Škvorová Tereza2005nez. sžy  
17.Styblík Šimon2005nez. sžy  
18.Maroušek Vladislav2003nez. dci  
19.Kovářová Daniela2006nez. mžy  
20.Suchánek Josef1953nez. muži  
Krusičany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Karel st.1969reg. muži 113. 
2.Vozár Ján1972reg. muži 144. 
3.Kašpárek Marcel1975reg. muži 171. 
4.Ptáčník Petr1971reg. muži 172. 
5.Heřman Karel ml.1996reg. muži nez. 
6.Brejla Tomáš1984reg. muži nez. 
7.Jančář Josef1950reg. muži nez. 
TATRAN Kamenný Přívoz A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirka Oldřich ml.1978reg. muži 1 
2.Jirka Oldřich st.1951reg. muži 2 
3.Volek Radomír1948reg. muži 3 
4.Horák František1950reg. muži 4 
5.Kukla Karel1965reg. muži 8 
6.Růžička Antonín1949reg. muži 10 
7.Kováč Robert1973reg. muži 7 
8.Bernard Josef2003reg. dci 5 
9.Kukla Jakub2001reg. dci 9 
10.Sedlák Otakar1948reg. muži 11 
11.Bernard Adam Jan2007reg. nži 12 
12.Hruška Pavel1977reg. muži 13 
SHD Smilkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trachta Václav1947ČR muži 110 
2.Racík Jan1959reg. muži 115 
3.Dohnal Miloslav1957reg. muži 129 
4.Bubník Pavel1951reg. muži 194 
5.Utínek Václav1948reg. muži 194 
6.Fulín Ondřej1999reg. dci 180 
7.Fulín Patrik2001reg. dci 219 
8.Fulín Štěpán2001reg. dci 213 
9.Járka Tomáš1998reg. dci 218 
SDH Petroupim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rabiňák Ondřej1999reg. muži 136 
2.Šturc Zdeněk1952reg. muži 146 
3.Hruška Jan2004reg. dci 147 
4.Beňatinský Jiří1974reg. muži 158 
5.Černý Aleš1994nez. muži  
6.Černý Jiří1987nez. muži  
7.Fišer Michal1991nez. muži  
8.Hruška Petr1969nez. muži  
9.Kovář Miloš1976reg. muži 171 
10.Kysela Stanislav2007reg. sži 202 
11.Kysela Stanislav st.1980nez. muži  
12.Kyselová Aneta2004nez. dky  
13.Beňatinská Tereza2004reg. dky 210 
14.Leško Róbert1978nez. muži  
15.Mikšík Radek1985nez. muži  
16.Muller Jan2006reg. mži 213 
17.Šilínek Libor1973nez. muži  
18.Svoboda Jiří2004nez. dci  
19.Vejvoda Josef1975nez. muži  
20.Zavaďák Pavel1955nez. muži  
Sokol Divišov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuneš Luboš1992reg. muži 91-120 
2.Vlk Jaromír1982reg. muži 121-150 
3.Müller Petr ml.1991reg. muži 16n OP 3 
4.Vodička Petr1971reg. muži nový 
5.Pekárek Milan st.1974reg. muži 121-150 
6.Lehán Marko1993reg. muži 121-150 
7.Malý Marek1976reg. muži nazařazen 
8.Lacko Pavel1950reg. muži 151-180 
9.Svoboda Lukáš1983reg. muži 18n OP 3 
10.Ševčík Vojta2005reg. sži 39n 
11.Frauenterková Andrea2002reg. dky 34n 
12.Dedera Jan2005reg. sži 33n 
13.Müller Petr st.1968reg. muži 28 n OP 3 
14.Pekárek Milan ml.1982reg. muži 181-210 
15.Říkovský Adam2007reg. mži nový 
16.Dušek Martin1971reg. muži nezařazen 
17.Dedera Tomáš2007reg. mži 40n 
18.Kříž Lubomír st.1958nez. muži nový 
19.Vondrák Jan1991nez. muži nový 
20.Nožka Tomáš2001reg. dci nový 
Sokol Netvořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fulín Václav1961reg. muži 97 
2.Čipera Miroslav1973reg. muži 119 
3.Truhlář Ladislav1946reg. muži 123 
4.Kubásek Jiří1960nez.  
5.Bron Pavel1969reg. muži 126 
6.Alexander Jan1979nez.  
7.Čipera Jakub1996nez.  
8.Čipera Martin2003nez.  
9.Ernestová Lucie1973reg. muži 187 
10.Havelka Richard st.1973reg. muži 161 
11.Havelka Richard2007reg. muži 211Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
12.Langer Ondřej2005nez.  
13.Nejedlo Tadeáš2004nez.  
14.Novotný Aleš2007nez.  
15.Šádek Zdeněk1972reg. muži 188 
16.Vejmelka Tomáš2004nez.  
17.Šmeral Karel st.1947nez.  
18.Skalický Dominik2005nez.  
19.Slavík Jakub2006nez.  
20.Šmeral Karel1977nez.  
21.Šmeral Adam2005nez.  
22.Švankmajer Václav1949nez.  
23.Netolický Stanislav1963nez.  
24.Peřina Tadeáš1989nez.  
Sokol Heřmaničky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtiška Tomáš1992reg. muži 99 
2.Šplíchal Ladislav1984reg. muži 139 
3.Cmíral Jaroslav1986reg. muži 189 
4.Pištěk Jan1966reg. muži 224 
5.Davídek Milan1983reg. muži 225 
6.Kadlec Jiří1963reg. muži 226 
7.Řezáč Petr ml.2002reg. dci 227 
8.Dolejší Václav2002reg. dci 228 
SDH Olbramovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekárek Luboš1971reg. muži 72 
2.Bron Zdeněk1975reg. muži 84 
3.Macháček Václav1987reg. muži 110 
4.Novák Václav1977reg. muži 92 
5.Rosol Jan1994reg. muži 156 
6.Rosolová Alena1992reg. muži 175 
7.Soták Tomáš1989nez. muži  
8.Topol Libor1969reg. muži 127 
9.Vosátka Milan1952reg. muži 138 
10.Zimmerman Petr1974reg. muži 125 
TJ Úročnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šejstal Zdeněk1974reg. muži 3 
2.Klinger Vratislav1974reg. muži 3 
3.Balata Luboš1963reg. muži 3 
4.Müller Tomáš1979reg. muži 3 
5.Jindřich Václav1976reg. muži 3 
6.Hruška Vojtěch1976reg. muži 3 
7.Klinger Jakub2005reg. muži 3 
8.Šejstal Tomáš2004reg. muži 3 
9.Jindřich Václav ml.2011reg. muži 3 
Okresní přebor 4
TJ Sokol Votice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lovíšek Lubomír1954reg. muži 103 
2.Jíša Tomáš1971reg. muži nez. 
3.Budka Miloslav1957reg. muži 136 
4.Zoul Petr1966reg. muži 153 
5.Pařík Aleš1968reg. muži nez. 
6.Žák Martin1992reg. muži 160 
7.Žák Vladimír1955reg. muži 193 
8.Janštová Šárka1964reg. muži nez. 
9.Procházka Pavel1970reg. muži nez. 
Sokol Ostředek C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lemberk Josef1963reg. muži 135 
2.Stanovský Petr1980reg. muži 139 
3.Styblik Petr1969kraj. muži 160 
4.Vosádka Martin1977reg. muži 180 
5.Nenáhlo Jindřich1952reg. muži 164 
6.Suchánek Josef1953nez. muži  
7.Císař Daniel2005reg. muži 205 
8.Styblík Matyáš2002nez. dci  
9.Škvor Marek st.1974nez. muži  
10.Polák Michal1977nez. muži  
11.Styblík Šimon2005nez. sžy  
12.Škvorová Tereza2005nez. sžy  
13.Kovářová Daniela2006nez. mžy  
14.Maroušek Vladislav2003nez. dci  
TJ Slavoj Čerčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodl Miloslav1954reg. muži 162 
2.Ševera Michal1949reg. muži 175 
3.Panenka Antonín1948reg. muži 155 
4.Bartůšková Jarmila1968nez. ženy  
5.Bernard Pavel1984nez. muži  
6.Jelen Martin1973nez. muži  
7.Novotný Jaroslav1964nez. muži  
8.Rous Vladimír1956nez. muži  
9.Volek Antonín1941nez. muži  
10.Matoušek Václav st.1948nez. muži  
11.Matoušek Václav ml.1979nez. muži  
12.Matoušek Matěj2008nez. nži  
TJ Sokol Nesvačily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šticha Jakub1979reg. muži 91-120 
2.Stibůrek Pavel1968reg. muži 121-150 
3.Sládeček Josef1954reg. muži 151-180 
4.Havelka Jan1980reg. muži 0000 
5.Dráb Lukáš1982reg. muži 151-180 
6.Burský Vít1983reg. muži 181-210 
7.Dráb Radomil1960reg. muži 181-210 
8.Lízner Stanislav1955reg. muži 181-210 
9.Dolejší Jaroslav1980reg. muži 211-223 
10.Vobecký Petr1968reg. muži 1000 
11.Veselý Josef1982reg. muži 1000 
12.Dráb Martin1985reg. muži 1000 
13.Macháček Filip1974reg. muži 0000 
TJ Sokol Teplýšovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pessr Jiří1949reg. muži 95 
2.Grézl Dominik1975reg. muži 151 
3.Šmakal Antonín1973reg. muži 184 
4.Goby Vojtěch1992reg. muži 200 
5.Škvor Daniel2001reg. muži 206 
6.Hakl Pavel1972nez.  
7.Kratochvíl Tomáš2000nez.  
8.Škvor Vladimír1967nez.  
9.Sládek Jaroslav ml.2000nez.  
10.Šmakal Ondřej2002nez.  
11.Uršicová Radana1985nez. ženy  
Stolní tenis Benešov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plíšek Pavel2008reg. muži 164. 
2.Dvořák Martin2005reg. muži 202. 
3.Sadílek Stanislav2002reg. muži 217. 
4.Zvolský Miroslav1964reg. muži N. 
5.Ottl František1938reg. muži N. 
6.Schuster Michael1948reg. muži N. 
7.Kohout Ondřej1982reg. muži N. 
8.Strachota Jan1967reg. muži N. 
9.Vlasák Vladimír1967reg. muži N. 
10.Mrázek Miroslav1964reg. muži N. 
11.Plíšek Jan2003reg. muži N. 
12.Černý Zdeněk1997reg. muži N. 
Sokol Divišov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekárek Milan st.1974reg. muži 121-150 
2.Lehán Marko1993reg. muži 121-150 
3.Lacko Pavel1950reg. muži 151-180 
4.Pekárek Milan ml.1982reg. muži 181-210 
5.Svoboda Lukáš1983reg. muži 18n OP 3 
6.Müller Petr st.1968reg. muži 28 n OP 3 
7.Lacková Eva1953reg. ženy 41n 
8.Dedera Jan2005reg. sži 33n 
9.Dedera Tomáš2007reg. mži 40n 
10.Dušek Martin1971reg. muži nezařazen 
11.Frauenterková Andrea2002reg. dky 34n 
12.Říkovský Adam2007reg. mži nový 
13.Ševčík Vojta2005reg. sži 39n 
14.Malý Marek1976reg. muži nezařazen 
15.Kříž Lubomír st.1958nez. muži nový 
16.Vondrák Jan1991nez. muži nový 
17.Nožka Tomáš2001reg. dci nový 
KST Týnec nad Sázavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kastner Karel1973reg. muži 91-120 
2.Ouřada František1961reg. muži 91-120 
3.Váňa Jiří1953reg. muži 121-150 
4.Cvaniga Jan1975reg. muži 121-150 
5.Masojídek Jiří1948reg. muži 121-150 
6.Slavík Zdeněk1961reg. muži 181-210 
7.Jarolím Jakub1999reg. muži 181-210 
8.Šafrata Miroslav1952reg. muži 210- 
9.Kratochvíl Christian1999nez. muži  
10.Souček Pavel1955nez. muži  
Sokol Pyšely C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melíšek Marian1968reg. muži 114 
2.Klinderová Iva1964reg. ženy 153 
3.Svašek Jan1961reg. muži 159 
4.Garay Lukáš1978reg. muži 195 
5.Hladík Petr1945nez. muži 0 
6.Sukup Robert1976nez. muži 0 
7.Melíšek Martin2002nez. dci 0 
8.Hrivnák Milan1980nez. muži 0 
SDH Olbramovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimmerman Petr1974reg. muži 125 
2.Topol Libor1969reg. muži 127 
3.Vosátka Milan1952reg. muži 138 
4.Rosol Jan1994reg. muži 156 
5.Rosolová Alena1992reg. muži 175 
6.Soták Tomáš1989nez. muži  
SK Bystřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtiška Martin1976reg. muži 176 
2.Jedlan Jaroslav1973reg. muži 179 
3.Vrtiška David2003reg. dci 182 
4.Šach Jiří1983reg. muži 197 
5.Barák Luboš1972nez.  
6.Hampešt Jiří1979nez.  
7.Jirák Zdeněk1950reg. muži 198 
8.Kozák Jiří1975reg. mži 199 
9.Kubásek Josef1948nez.  
10.Matoušková Zuzana2001nez.  
11.Nedvěd Karel1946reg. muži 207 
12.Randa David1979reg. muži 216 
13.Šobra Pavel1955nez.  
14.Zikán Matěj1997nez.  
15.Bidlo Tomáš1989nez. muži  
Okresní přebor 5
TATRAN Kamenný Přívoz B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejzlar Jiří1972reg. muži 6 
2.Kukla Karel1965reg. muži 2 
3.Růžička Antonín1949reg. muži 4 
4.Kováč Robert1973reg. muži 3 
5.Bernard Josef2003reg. dci 5 
6.Kukla Jakub2001reg. dci 6 
7.Sedlák Otakar1948reg. muži 11 
8.Bernard Adam Jan2007reg. nži 8 
9.Hruška Pavel1977reg. muži 13 
Sokol Louňovice pod Blaníkem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bébr Milan1986reg. muži nez. 
2.Kahoun Petr1988reg. muži nez. 
3.Limberk David1991reg. muži nez. 
4.Kahoun Josef1952reg. muži nez. 
5.Tichá Lenka1988reg. muži nez. 
6.Tichý František1989reg. muži nez. 
7.Kahoun Josef ml.1978reg. muži nez. 
8.Kahoun Josef nejml.2006reg. muži nez. 
9.Matoušek Jan2007reg. muži nez. 
10.Robertson Samuel2003reg. muži nez. 
11.Suk František2005reg. muži nez. 
12.Suk Jiří2007reg. muži nez. 
TJ Sokol Nesvačily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dráb Lukáš1982reg. muži 151-180 
2.Burský Vít1983reg. muži 181-210 
3.Dráb Radomil1960reg. muži 181-210 
4.Lízner Stanislav1955reg. muži 181-210 
5.Dolejší Jaroslav1980reg. muži 211-223 
6.Vobecký Petr1968reg. muži 1000 
7.Dráb Martin1985reg. muži 1000 
8.Veselý Josef1982reg. muži 1000 
9.Macháček Filip1974reg. muži 0000 
SHD Smilkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fulín Ondřej1999reg. dci 180 
2.Utínek Václav1948reg. muži 194 
3.Fulín Štěpán2001reg. dci 213 
4.Járka Tomáš1998reg. dci 218 
5.Fulín Patrik2001reg. dci 219 
SKST Vlašim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaigl Martin2007reg. mži 132 
2.Poláková Veronika ml.2008reg. nžy 137 
3.Holejšovská Anna2008nez.  
4.Jírová Anna2008nez.  
5.Polyak Patrik2007nez.  
6.Lajdová Karolína2001nez.  
SDH Petroupim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Miloš1976reg. muži 171 
2.Kysela Stanislav2007reg. sži 202 
3.Beňatinská Tereza2004reg. dky 210 
4.Muller Jan2006reg. mži 213 
5.Hruška Petr1969nez. muži  
6.Kysela Stanislav st.1980nez. muži  
7.Kyselová Aneta2004nez. dky  
8.Leško Róbert1978nez. muži  
9.Mikšík Radek1985nez. muži  
10.Šilínek Libor1973nez. muži  
11.Svoboda Jiří2004nez. dci  
12.Zavaďák Pavel1955nez. muži  
13.Vejvoda Josef1975nez. muži  
14.Fišer Michal1991nez. muži  
Sokol Divišov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dedera Jan2005reg. sži 33n 
2.Frauenterková Andrea2002reg. dky 34n 
3.Dedera Tomáš2007reg. mži 40n 
4.Hurdová Zdeňka2008reg. nžy nová 
5.Lacková Eva1953reg. ženy 41n 
6.Říkovský Adam2007reg. mži nový 
7.Ševčík Vojta2005reg. sži 39n 
8.Hurdová Gabriela2005reg. sžy nová 
9.Dušek Martin1971reg. muži nezařazen 
10.Müller Petr st.1968reg. muži 28 n OP 3 
11.Nožka Tomáš2001reg. dci nový 
12.Vondrák Jan1991nez. muži nový 
Sokol Netvořice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bron Pavel1969reg. muži 126 
2.Havelka Richard st.1973reg. muži 161 
3.Ernestová Lucie1973reg. muži 187 
4.Šádek Zdeněk1972reg. muži 188 
5.Havelka Richard2007reg. muži 211Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
6.Alexander Jan1979nez.  
7.Netolický Stanislav1963nez.  
8.Čipera Martin2003nez.  
Sokol Netvořice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmeral Karel st.1947nez.  
2.Novotný Aleš2007nez.  
3.Šmeral Adam2005nez.  
4.Skalický Dominik2005nez.  
5.Čipera Jakub1996nez.  
6.Nejedlo Tadeáš2004nez.  
7.Langer Ondřej2005nez.  
8.Slavík Jakub2006nez.  
9.Šmeral Karel1977nez.  
10.Švankmajer Václav1949nez.  
11.Vejmelka Tomáš2004nez.  
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kupsa Radim2008nez.  
2.Kupsa Tomáš2008nez.  
3.Maršíčková Laura2011nez.  
4.Kriglová Denisa2009nez.  
5.Müllerová Adriana2007nez.  
6.Slavíková Tereza2011nez.  
7.Vobořilová Sára2008nez.  
8.Plešnerová Yveta2011nez.  
9.Müllerová Sofie2010nez.  
10.Polyak Petr1996nez.  
11.Horáková Iveta2009nez.  
SK Bystřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirák Zdeněk1950reg. muži 198 
2.Kozák Jiří1975reg. mži 199 
3.Nedvěd Karel1946reg. muži 207 
4.Randa David1979reg. muži 216 
5.Barák Luboš1972nez.  
6.Hampešt Jiří1979nez.  
7.Kubásek Josef1948nez.  
8.Matoušková Zuzana2001nez.  
9.Šobra Pavel1955nez.  
10.Zikán Matěj1997nez.  
11.Bidlo Tomáš1989nez.  
12.Brehovský Martin1999nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS