Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž I. třídy
Sokol Nižbor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pech Jan1968reg. muži 41-50 
2.Šmíd Miroslav1954reg. muži 41-50 
3.Sedmík Zdeněk1980reg. muži 66-80 
4.Dvořák Jan1963reg. muži 66-80 
5.Hakl Petr1969reg. muži 66-80 
6.Homolka Tomáš1972reg. muži 81-100N 
7.Čuda Zdeněk1953nez. muži  
TJ Lokomotiva Zdice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flodr Leoš1976reg. muži 31. - 40. 
2.Šín Jaroslav ml.1977reg. muži 31. - 40. 
3.Slezák Václav1967reg. muži 41. - 50. 
4.Prokop Břetislav1969reg. muži 41. - 50. 
5.Poncar Václav1944reg. muži 101. - 120. 
6.Pleštil David2000reg. muži 101. - 120.N 
7.Hašek Zdeněk1946reg. muži 121. - 140. 
8.Jeníček Vladimír1964reg. muži 121. - 140. N 
9.Preis Tomáš2001reg. dci 121. - 140. 
10.Pech Luděk1964reg. muži 121. - 140. N 
11.Šilhavý Petr1968reg. muži 121. - 140. 
12.Prokop Jan2000reg. muži 141. - 160. 
TJ Sokol Hudlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lev Leoš1963reg. muži 41.-50. 
2.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
3.Sklenář David1981reg. muži 51.-65. 
4.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 81.-100. 
5.Dvořák Kamil1980reg. muži 81.-100. 
6.Bartůněk David1998reg. muži 101.-120. 
7.Nový Oto1961reg. muži 101.-120. 
8.Štanc Ota1969reg. muži 101.-120. 
9.Trousil Petr1998reg. muži 141.-161.N 
10.Sklenář Jakub2006nez.  
11.Sklenář Lukáš1981nez. muži  
TJ Slovan Lochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirkovský Antonín ml.2004reg. sži 41-50 
2.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
3.Dražan Jiří1983reg. muži 66-80 
4.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 81-100 
5.Kureš Milan1978reg. muži 101-120 
6.Rácz Rudolf1975reg. muži 121-140 
7.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140 
8.Plecitý Stanislav1970reg. muži 121-140 
9.Janeček Tomáš1999reg. muži 121.-140. 
TJ Olešná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopp Jan1959reg. muži 31. - 40. 
2.Herman Miloš1976reg. muži 41. - 50. 
3.Lysák Stanislav1959reg. muži 51. - 65 
4.Kroc František1973reg. muži 51. - 65 
5.Solar Václav1991reg. muži 81. -100. 
6.Švamberk Jan1995reg. muži 81. -100. 
7.Kalerta František1958reg. muži 81. -100. 
8.Herman Miloš ml.2003reg. muži 101. - 120. 
9.Fischer Lukáš2000reg. muži 101. - 120. 
10.Švamberk Michal1990reg. muži 101. - 120. 
11.Vurm Radek1996reg. muži 101. - 120. 
12.Hřeben Stanislav1981reg. muži 121. - 140. 
13.Kratochvíl Matěj2003reg. muži 141. -160. 
14.Skalka Josef1974reg. muži 51. - 65 
TJ Sokol Žebrák B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
2.Křemen Josef1973reg. muži 51.-65. 
3.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
4.Svoboda Jaromír1973reg. muži 66.-80. 
5.Spousta Jan1967reg. muži 66.-80. 
6.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
7.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
8.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
9.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120. 
10.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
11.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
12.Drsek Václav1973reg. muži 101.-120. 
13.Müller Michal1977reg. muži 101.-120.N 
14.Koros Zdeněk1980reg. muži 141.-160.N 
15.Koros Filip2010reg. muži 161.-166. 
TJ Chaloupky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Van Vui1958reg. muži 51.-65.cizinec 
2.Větrovský Petr1979reg. muži 66.-80. 
3.Chinh Ngo Van1955reg. muži 66.-80. 
4.Kindl David1974reg. muži 81.-100. 
5.Novák Stanislav1967reg. muži 66.-80. 
6.Kořínek František1958reg. muži 81.-100. 
7.Sedláček Petr1997reg. muži 81.-100.N 
8.Trejbal Petr1970reg. muži 120.-140.N 
9.Růžička Jaroslav1951reg. muži 141.-160. 
TJ Lokomotiva Zdice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Praizler Roman1963reg. muži 51. - 65. 
2.Kraus František1951reg. muži 51. - 65. 
3.Spousta Martin2000reg. muži 81. - 100. 
4.Myslík Martin st.1971reg. muži 101. - 120. 
5.Pánek Petr1960reg. muži 101. - 120. 
6.Klaus Ladislav1954reg. muži 101.-120.N 
7.Jílek Jiří1967reg. muži 121. - 140. 
8.Johan Oldřich1948reg. muži 121. - 140. 
9.Krbec Václav1959reg. muži 121. - 140. 
10.Johan František1942reg. muži 121. - 140. N 
11.Johan Hynek2000reg. muži 141. - 160. 
12.Kuksa Zdeněk1975nez. muži  
TJ Praskolesy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Hynek2000reg. muži 31.-40. 
2.Červenka Miroslav1964reg. muži 51-65 
3.Bárta Michal1996reg. muži 66.-80. 
4.Týbl Vladimír1958reg. muži 81.-100. 
5.Novák Aleš1995reg. muži 101.-120.N 
6.Pokorný Jiří1983reg. muži 141.-160. 
7.Hronza Rudolf1974reg. muži 141.-160. 
8.Týbl Vojtěch1994reg. muži 141.-160. 
9.Sudík Jiří1962reg. muži 161.-167.N 
TJ Sokol Karlštejn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastorek Robert1968reg. muži 81 - 100 
2.Holý Martin1989reg. muži 81 - 100 
3.Gürtner Pavel1966reg. muži 101 - 120 
4.Cajthaml Miroslav1961reg. muži 121 - 140 
5.Pastorek Ondřej1974reg. muži 121 - 140 
6.Holý Stanislav1956reg. muži 121 - 140 
7.Habětín Jaroslav1984reg. muži 141 - 160 
8.Gottwald Miroslav1964reg. muži 141 - 160 
9.Kratochvíl Jindřich1962reg. muži 141 - 160N 
10.Pastorek Jaroslav1946reg. muži 141 - 160N 
11.Manzac Jean-Paul1967reg. muži 161 - 166 
12.Žihla Petr1983reg. muži 167 - 180N 
TJ Sokol Králův Dvůr C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bielčik Miroslav1982reg. muži 66-80 
2.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 81-100 
3.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
4.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140 
5.Hlaváček Jan1976reg. muži 121-140N 
6.Hlávka Zdeněk1954reg. muži 141-160 
7.Hucek Filip2003reg. muži 141-160N 
8.Junek Jan2003reg. muži 141-160N 
9.Frýbert Petr1953reg. muži 161-167N 
10.Molnár David2003kraj. sži 66 
11.Melenec Matěj2005kraj. mži 33 
12.Bielčik Ondřej2010kraj. mži 51 
13.Bělohoubek Vlastimil1963nez. muži  
TJ Záluží A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlustina Jaroslav1971reg. muži 51-65 
2.Ptáček Václav1980reg. muži 66-80 
3.Hnízdil Tomáš ml.2006reg. mži 81-100Hostování z TTC Brandýs n.L, spolek
4.Hnízdil Tomáš1974reg. muži 81-100 
5.Foltýn David1997reg. muži 141-160 
6.Hnízdil Jan2000reg. muži 141-160 
7.Hůrka Václav1949reg. muži 141-160N 
8.Bělohlávek Jiří1985reg. muži N 
8.Šindelář Pavel1972reg. muži N 
Regionální soutěž II. třídy
TJ Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solar Václav1991reg. muži 81. -100. 
2.Švamberk Jan1995reg. muži 81. -100. 
3.Kalerta František1958reg. muži 81. -100. 
4.Hřeben Stanislav1981reg. muži 121. - 140. 
5.Šmíd Tomáš2004reg. muži N 
6.Sviták Lukáš2007reg. muži N 
7.Herman Marek2008reg. muži N 
TJ Slovan Lochovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kureš Milan1978reg. muži 101-120 
2.Rácz Rudolf1975reg. muži 121-140 
3.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140 
4.Plecitý Stanislav1970reg. muži 121-140 
5.Janeček Tomáš1999reg. muži 121.-140. 
6.Bajt Tomáš2005nez. sži  
7.Hrdlička Tomáš2004nez. sži  
8.Janeček Václav1970nez. muži  
9.Chot Vladimír1979nez. muži  
10.Nevolný Milan1975nez. muži  
TJ Sokol Žebrák C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spousta Jan1967reg. muži 66.-80. 
2.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
3.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
4.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
5.Drsek Václav1973reg. muži 101.-120. 
6.Hatina Petr1987reg. muži 121.-140. 
7.Dvořák Pavel1963reg. muži 141.-160. 
8.Šlosar Vojtěch2003reg. muži 141.-160.N 
9.Flieger Roman1978reg. muži 141.-160.N 
TJ Chaloupky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Stanislav1967reg. muži 66.-80. 
2.Kořínek František1958reg. muži 81.-100. 
3.Růžička Jaroslav1951reg. muži 141.-160. 
4.Mraček František1961reg. muži nez. 
5.Sedláček Petr1997reg. muži nez. 
6.Trejbal Petr1970reg. muži nez. 
7.Štochl Karel2005reg. sži nez. 
8.Pekárek Ondřej2006reg. mži nez. 
TJ Sokol Žebrák D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
2.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120. 
3.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
4.Müller Michal1977reg. muži 101.-120.N 
5.Mencl Josef1970reg. muži 141.-160. 
6.Koros Zdeněk1980reg. muži 141.-160.N 
7.Palek Petr1988reg. muži 141.-160.N 
8.Hřích Václav1972reg. muži 141.-160.N 
9.Koros Filip2010reg. muži 161.-166. 
TJ Lokomotiva Zdice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poncar Václav1944reg. muži 101. - 120. 
2.Hašek Zdeněk1946reg. muži 121. - 140. 
3.Jeníček Vladimír1964reg. muži 121. - 140. N 
4.Preis Tomáš2001reg. dci 121. - 140. 
5.Šilhavý Petr1968reg. muži 121. - 140. 
6.Prokop Jan2000reg. muži 141. - 160. 
7.Johan Hynek2000reg. muži 141. - 160. 
8.Šilhavá Ivana1966reg. ženy 141. - 160. 
9.Kolínský Václav1987nez. muži  
10.Pleštil David2000nez. muži  
11.Zíma Karel1963nez. muži  
TJ Zdejcina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodet Roman1966reg. muži 101.-120. 
2.Pertl Antonín1957reg. muži 101.-120. 
3.Hazuka Jiří1986reg. muži 101.-120. 
4.Ledvoň Jaroslav1972reg. muži 141.-160.N 
5.Urban Josef1975reg. muži 141.-160.N 
6.Gladič Michal1975reg. muži 141.-160.N 
7.Šívr Milan1958nez.  
TJ Srbsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šeršeň Miroslav1994reg. muži 81.-100. 
2.Ranzi Piero1978reg. muži 121.-140. 
3.Hubinger Josef1960reg. muži 121.-140. 
4.Němec Filip1972reg. muži 121.-140. 
5.Morda Vratislav1955reg. muži 121.-140. 
6.Horáček Miroslav1954reg. muži 141.-160. 
7.Vavřinec Jiří1982reg. muži 141.-160. 
8.Lev Těšivoj1960reg. muži 141.-160. 
9.Vopěnka Petr1954reg. muži 141.-160. 
10.Pokorný Miloš1960reg. muži 141.-160. 
11.Hubingerová Natálie2003reg. muži 161-166Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr
TJ Sokol Karlštejn B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastorek Ondřej1974reg. muži 121 - 140 
2.Holý Stanislav1956reg. muži 121 - 140 
3.Habětín Jaroslav1984reg. muži 141 - 160 
4.Gottwald Miroslav1964reg. muži 141 - 160 
5.Kratochvíl Jindřich1962reg. muži 141 - 160N 
6.Pastorek Jaroslav1946reg. muži 141 - 160N 
7.Manzac Jean-Paul1967reg. muži 161 - 166 
8.Polomík Albert2003reg. dci 161 - 166 
9.Cůbr Martin2004reg. sži 167 - 180N 
10.Gürtner Adam2010reg. nži 167 - 180N 
11.Boudník Petr1963reg. muži 167 - 180N 
TJ Sokol Hudlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Kamil1980reg. muži 81.-100. 
2.Bartůněk David1998reg. muži 101.-120. 
3.Nový Oto1961reg. muži 101.-120. 
4.Štanc Ota1969reg. muži 101.-120. 
5.Trousil Petr1998reg. muži 141.-161.N 
6.Hrkal Rudolf1954nez.  
7.Koudela Daniel2008nez.  
8.Landová Dominika1998nez.  
9.Landová Nikola2006nez.  
10.Lulák Matěj2006nez.  
11.Med Václav2006nez.  
12.Rejchrtová Kamila2007nez.  
13.Sarvaš Vilém1998nez.  
14.Sklenář Jakub2006nez.  
15.Sklenář Patrik2007nez.  
16.Vaculík Jindřich2001nez.  
17.Vaněček Ondřej2003nez.  
18.Zábranský Ondřej2004nez.  
19.Zíma Petr1982nez.  
20.Vaculík Zdeněk1948nez.  
21.Průša Oldřich2009nez. muži  
22.Zýka Jindřich2005nez. muži  
TJ Lokomotiva Zdice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pánek Petr1960reg. muži 101. - 120. 
2.Klaus Ladislav1954reg. muži 101.-120.N 
3.Jílek Jiří1967reg. muži 121. - 140. 
4.Johan Oldřich1948reg. muži 121. - 140. 
5.Krbec Václav1959reg. muži 121. - 140. 
6.Johan František1942reg. muži 121. - 140. N 
7.Krůta Stanislav1953nez. muži  
8.Johan Jiří1946nez. muži  
9.Lode Jiří st.1960nez. muži  
10.Pech Luděk1964nez. muži  
TJ Olešná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herman Miloš ml.2003reg. muži 101. - 120. 
2.Fischer Lukáš2000reg. muži 101. - 120. 
3.Švamberk Michal1990reg. muži 101. - 120. 
4.Vurm Radek1996reg. muži 101. - 120. 
5.Kratochvíl Matěj2003reg. muži 141. -160. 
6.Velvarský Jiří1997reg. muži N 
7.Velvarský Jan1997reg. muži N 
8.Vurm Jiří1970reg. muži N 
Regionální soutěž III. třídy
TJ Sokol Hořovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Rudolf1959reg. muži 81.-100.N 
2.Špička Jiří1958reg. mži 81-100N 
3.Martinkovič Rudolf1960nez.  
4.Kebrle Josef1955nez.  
5.Koros Zdeněk1953nez.  
6.Veigend Josef1956nez.  
7.Flemr Lubomír1956nez.  
8.Pončík Jan2006nez.  
9.Černý Jan2005nez.  
10.Kureš Jakub2011nez.  
11.Kureš Štěpán2009nez.  
TJ Sokol Žebrák E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drsek Václav1973reg. muži 101.-120. 
2.Hatina Petr1987reg. muži 121.-140. 
3.Mencl Josef1970reg. muži 141.-160. 
4.Dvořák Pavel1963reg. muži 141.-160. 
5.Palek Petr1988reg. muži 141.-160.N 
6.Flieger Roman1978reg. muži 141.-160.N 
7.Hřích Václav1972reg. muži 141.-160.N 
8.Votava Jiří1975nez. muži  
TJ Sokol Žebrák F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koros Zdeněk1980reg. muži 141.-160.N 
2.Šlosar Vojtěch2003reg. muži 141.-160.N 
3.Koros Filip2010reg. muži 161.-166. 
4.Vokáč Jan2005reg. mži 4. 
5.Šlosarová Jana2006reg. sžy 2. 
6.Křemen Josef ml.2006reg. mži 15. 
7.Lorenc Ondřej2006reg. mži 21. 
8.Müller Michal ml.2006nez. mži  
TJ Lokomotiva Zdice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhavý Petr1968reg. muži 121. - 140. 
2.Johan František1942reg. muži 121. - 140. N 
3.Prokop Jan2000reg. muži 141. - 160. 
4.Johan Hynek2000reg. muži 141. - 160. 
5.Šilhavá Ivana1966reg. ženy 141. - 160. 
6.Jelšina Lukáš2001nez. dci  
7.Klimeš Zdeněk2006nez. mži  
8.Najman Milan2008nez. nži  
9.Prokop Břetislav Vít2007nez. mži  
10.Šín Jakub2007nez. mži  
11.Voráček Michal2005nez. sži  
12.Nawrat Jakub2007nez. mži  
TJ Praskolesy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jiří1983reg. muži 141.-160. 
2.Hronza Rudolf1974reg. muži 141.-160. 
3.Týbl Vojtěch1994reg. muži 141.-160. 
4.Sudík Jiří1962reg. muži 161.-167.N 
5.Brotánek Zdeněk1964reg. muži 161.-167.N 
6.Hofman Kamil1966nez. muži  
TJ Praskolesy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Petr1971reg. muži 101.-120. 
2.Brotánek Jiří1969reg. muži 161.-166. 
3.Brotánková Kateřina1996reg. muži 161.167.N 
4.Hofman Vít2008nez. muži  
5.Hronza Petr2005nez. muži  
6.Frajtág Matěj2009nez. muži  
7.Hartman Jakub2007nez. muži  
8.Landovská Veronika2007nez. muži  
9.Albrechtová Barbora2007nez. muži  
10.Kubíček Nikolas2006nez. muži  
TJ Srbsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morda Vratislav1955reg. muži 121.-140. 
2.Vavřinec Jiří1982reg. muži 141.-160. 
3.Horáček Miroslav1954reg. muži 141.-160. 
4.Lev Těšivoj1960reg. muži 141.-160. 
5.Vopěnka Petr1954reg. muži 141.-160. 
6.Pokorný Miloš1960reg. muži 141.-160. 
7.Řehořovský Pavel1960nez. muži  
8.Adamec Luboš1974nez. muži  
TJ Broumy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vais Vladimír1956reg. muži neklasifikován 
2.Rosenbaum Pavel1957reg. muži neklasifikován 
3.Rosa Mikuláš2007reg. muži nový hráč 
4.Rosa Vojtěch2010reg. muži nový hráč 
5.Kuška Petr2002reg. muži nový hráč 
6.Kuník Ondřej2005reg. muži nový hráč 
7.Pánek Kristián2010reg. muži nový hráč 
8.Pánková Anna2007reg. muži nový hráč 
TJ Sokol Králův Dvůr D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140 
2.Hlaváček Jan1976reg. muži 121-140N 
3.Hlávka Zdeněk1954reg. muži 141-160 
4.Hucek Filip2003reg. muži 141-160N 
5.Junek Jan2003reg. muži 141-160N 
6.Hubingerová Natálie2003reg. muži 161-166 
7.Frýbert Petr1953reg. muži 161-167N 
8.Zamazalová Klára1982kraj. ženy 31N 
9.Molnár David2003kraj. sži 66 
10.Melenec Matěj2005kraj. mži 33 
11.Bielčik Ondřej2010kraj. mži 51 
12.Bělohoubek Vlastimil1963nez. muži  
13.Mayer Lukáš1986nez. muži  
14.Mrkvička Vojtěch1992nez. muži  
TJ Záluží B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnízdil Jan2000reg. muži 141-160 
2.Foltýn David1997reg. muži 141-160 
3.Hnízdil Michal2010reg. nži 161-166 
4.Hůrka Václav1949reg. muži 141-160N 
5.Daňková Věra1984reg. ženy N 
6.Srp Miroslav1963reg. muži N 
7.Hnízdil Václav1991reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS