Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 200.N 
2.Bleha Lukáš1991reg. muži 20.N 
3.Němec Marek1995reg. muži 30.N 
4.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
5.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
6.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
7.Friš Miroslav1963reg. muži 61.-70. 
8.Dolejš Ladislav2003reg. muži 101.-120. 
9.Kop Jaromír2002reg. muži 121.-142. 
10.Procházka Jan2002reg. muži 142.N 
11.Förster Vojtěch2006reg. muži 142.N 
12.Kulhánek Matěj2006reg. sži 4. 
13.Čekal Jan2006reg. sži 5. 
14.Cendelín Filip2008reg. sži 6. 
15.Baloun Jan2004reg. sži 7. 
16.Nácovský Ondřej2007reg. sži 9. 
17.Förster Tomáš2009reg. sži 16.-20. 
18.Tůma Jan2009reg. sži 21.-26. 
TJ Sokol Čáslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
2.Cyrus Miroslav1979reg. muži 31-40 
3.Zikmunda Zdeněk1962reg. muži 31-40 
4.Širák Daniel1972reg. muži 41-50 
5.Petržílka Ondřej1998reg. muži 61-70 
6.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
7.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 71-80 
8.Reimann Jakub2007reg. sži 10 
9.Líska Jakub2007reg. sži 11-15 
TJ Sokol Čáslav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stínil Václav1950reg. muži 41-50 
2.Líska Filip2001reg. muži 51-60 
3.Mundil Robert1988reg. muži 51-60 
4.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 51-60 
5.Lísková Kateřina1976reg. muži 70 N 
6.Líska David1974reg. muži 81-90 
7.Sosnovec Martin ml.2006reg. sži 11-15 
8.Uhrová Tereza2005reg. sži 11-15 NHostování z TJ Církvice, spolek
9.Hatala Peter1963reg. muži 51-60 
SKP Olympia Kutná Hora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Ivan1953reg. muži 21-30 
2.Vrána Miroslav1961reg. muži 31-40 
3.Darius Stanislav1959reg. muži 41-50 
4.Chyba Jaroslav1950reg. muži 41-50 
5.Vaněk Jiří1959reg. muži 41-50 
6.Kunášek Josef1974reg. muži 50n 
7.Pekárek Pavel1962reg. muži 60n 
8.Hrčka Tomáš1981reg. muži 61-70 
9.Kačírek David1977reg. muži 61-70 
10.Veverka Tomáš1972reg. muži 71-80 
11.Remsa Vladimír1976reg. muži 81-90 
12.Veverka Filip2000reg. muži 91-100 
13.Krupička Jaroslav1960reg. muži 101-120 
14.Freund Jiří1953reg. muži 121-142 
15.Hurt Jan1978reg. muži 121-142 
TJ Sokol Močovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Josef1979reg. muži 21-30 
2.Kořínek Miroslav1964reg. muži 31-40 
3.Schoř Ladislav1981reg. muži 60N 
4.Hnízdo Petr1979reg. mži 71-80 
5.Hrčka Milan1979reg. muži 80N 
6.Kvaček Miloslav1972reg. muži 81-90 
7.Ošťádal Daniel1975reg. muži 101-120 
TJ Sokol Močovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Ondřej1986reg. muži 61-70 
2.Dastych Jiří1970reg. muži 71-80 
3.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
4.Kristek Ondřej1999reg. muži 81-90 
5.Rychetský Pavel1946reg. muži 91-100 
6.Novotný Luboš1959reg. muži 91-100 
TJ Sokol Kutná Hora C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 16-20 
2.Beňuš Petr1976reg. muži 21.-30. 
3.Růžička Dušan1972reg. muži 30.N 
4.Dusil Filip2000reg. muži 41.-50. 
5.Kvíz Martin1982reg. muži 41.-50. 
6.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 51.-60. 
7.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 71.-80. 
8.Kolman Leon2003reg. muži 81.-90. 
9.Yadamsuren Munkhjargal1991reg. muži 90.Ncizinec 
10.Křenovský Štěpán2003reg. muži 101.-120. 
11.Veselý Jan2001reg. muži 121.-142 
12.Šibravová Kristýna1999reg. muži 121.-142 
13.Svoboda Jiří2004reg. sži 11.-15. 
14.Kárník Jiří2003reg. sži 11.-15. 
15.Kolmanová Lenka2006reg. sži 11.-15. N 
16.Veselá Lucie2004reg. sžy 11.-15. 
TJ Sokol Zbraslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somberg Petr1971reg. muži 31 - 40 
2.Fuchs Martin1975reg. muži 41-50 
3.Světlík Milan ml.1970reg. muži 51-60 
4.Břečka Josef1965reg. muži 61-70 
5.Fuchs Josef1949reg. muži 101 - 120 
6.Jandík Luboš1964reg. muži 101 - 120 
7.Malina Jaroslav1957reg. muži 101 - 120 
8.Stoklasa Jan2002reg. muži 142 
TJ Sokol Uhlířské Janovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Číž Josef1977reg. muži 21.-30. 
2.Váša Jan1979reg. muži 31.-40. 
3.Šimek Jan1980reg. muži 31.-40. 
4.Čtveráček Martin1974reg. muži 41.-50. 
5.Švarc Petr1967reg. muži 31.-40. 
6.Vlasák Ota1958reg. muži 51.-60. 
7.Mulenková Eva2000reg. muži 71.-80. 
8.Král Jiří1966reg. muži 71.-80. 
9.Číž Daniel2003reg. muži 101.-120. 
10.Pufler Václav2001reg. muži 101.-120. 
11.Nešpor Miroslav1952reg. muži 121.-142. 
Regionální přebor 2. třídy
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
2.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
3.Friš Miroslav1963reg. muži 61.-70. 
4.Dolejš Ladislav2003reg. muži 101.-120. 
5.Kop Jaromír2002reg. muži 121.-142. 
6.Procházka Jan2002reg. muži 142.N 
7.Förster Vojtěch2006reg. muži 142.N 
8.Kulhánek Matěj2006reg. sži 4. 
9.Čekal Jan2006reg. sži 5. 
10.Cendelín Filip2008reg. sži 6. 
11.Baloun Jan2004reg. sži 7. 
12.Nácovský Ondřej2007reg. sži 9. 
13.Förster Tomáš2009reg. sži 16.-20. 
14.Tůma Jan2009reg. sži 21.-26. 
15.Förster Josef1971nez.  
16.Babka Dominik2005nez.  
TJ Sokol Čáslav E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petržílka Ondřej1998reg. muži 61-70 
2.Lísková Kateřina1976reg. muži 70 N 
3.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
4.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 71-80 
5.Líska David1974reg. muži 81-90 
6.Reimann Jakub2007reg. sži 10 
7.Líska Jakub2007reg. sži 11-15 
8.Sosnovec Martin ml.2006reg. sži 11-15 
9.Uhrová Tereza2005reg. sži 11-15 NHostování z TJ Církvice, spolek
10.Smetana Filip2005reg. sži 16-20 
11.Řezníček Jan2006reg. sži 21-26 
12.Havel Václav1953reg. muži Nezař. 
13.Faltýn Karel1955reg. muži Nezař. 
14.Kasal Jan1979reg. muži Nezař. 
15.Vébr Miloš2001reg. muži Nezař. 
SKP Olympia Kutná Hora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jiří1959reg. muži 41-50 
2.Kunášek Josef1974reg. muži 50n 
3.Pekárek Pavel1962reg. muži 60n 
4.Hrčka Tomáš1981reg. muži 61-70 
5.Kačírek David1977reg. muži 61-70 
6.Veverka Tomáš1972reg. muži 71-80 
7.Remsa Vladimír1976reg. muži 81-90 
8.Veverka Filip2000reg. muži 91-100 
9.Krupička Jaroslav1960reg. muži 101-120 
10.Freund Jiří1953reg. muži 121-142 
11.Hurt Jan1978reg. muži 121-142 
TJ Sokol Močovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrčka Milan1979reg. muži 80N 
2.Ronovský Milan1957reg. muži 80N 
3.Kvaček Miloslav1972reg. muži 81-90 
4.Novotný Luboš1959reg. muži 91-100 
5.Rychetský Pavel1946reg. muži 91-100 
6.Ošťádal Daniel1975reg. muži 101-120 
7.Stojanov Alexandr1951reg. muži 101-120 
8.Kvaček Karel2002reg. muži N 
9.Neužil Jaroslav1972nez. muži  
TJ Sokol Malešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Martin1974reg. muži 61-70 
2.Kepka Jaroslav1970reg. muži 71-80 
3.Melvald Lukáš1977reg. muži 81-90 
4.Douda Jiří1962reg. muži 91-100 
5.Mráz Zdeněk1972reg. muži 91-100 
6.Kepka Jakub1995reg. muži 101-120 
7.Kapička Aleš1983reg. muži 101-120 
8.Kadlec Jaroslav1958reg. muži 142N 
9.Starý Milan1961reg. muži 142N 
SKK Hlízov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolovratník Michal1996reg. muži 90.N 
2.Fryml Filip1993reg. muži 120.N 
3.Procházka Adam1993reg. muži 120.N 
4.Marián Libor1966reg. muži 142.N 
5.Huka Petr1964reg. muži 142.N 
6.Dlabal Jan1991reg. muži 142.N 
7.Dytrych Vladimír1973reg. muži 142.N 
8.Matička Milan1985reg. muži 142.N 
9.Marián Martin1972reg. muži 142.N 
10.Kačerovský Josef st.1963reg. muži 142.N 
11.Novák Dušan1973reg. muži 142.N 
12.Kačerovský Martin1985reg. muži 142.N 
TJ Sokol Kutná Hora D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíz Martin1982reg. muži 41.-50. 
2.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 51.-60. 
3.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 71.-80. 
4.Kolman Leon2003reg. muži 81.-90. 
5.Yadamsuren Munkhjargal1991reg. muži 90.Ncizinec 
6.Křenovský Štěpán2003reg. muži 101.-120. 
7.Veselý Jan2001reg. muži 121.-142 
8.Sytař Dan2001reg. muži 121.-142 
9.Šibravová Kristýna1999reg. muži 121.-142 
10.Svoboda Jiří2004reg. sži 11.-15. 
11.Kárník Jiří2003reg. sži 11.-15. 
12.Kolmanová Lenka2006reg. sži 11.-15. N 
13.Veselá Lucie2004reg. sžy 11.-15. 
14.Fiedler Jan1956nez. muži  
TJ Sokol Kácov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Josef1940reg. muži 70.n 
2.Frajt František1951reg. muži 81-90 
3.Lepič Jaroslav1961reg. muži 101-120 
4.Novotný Pavel1970reg. muži 101-120 
5.Havelka Jiří1959reg. muži 101-120 
6.Husák Libor1974reg. muži 101-120 
7.Šmíd Jan1948reg. muži 101-120 
8.Křen Petr1958reg. muži 121-142 
9.Krčmařík Ladislav1974reg. muži 142n 
10.Svoboda Milan1964kraj. muži n 
TJ Sokol Chlístovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Milan1955reg. muži 41-50 
2.Franc Lukáš1983reg. muži 51-60 
3.Sojka Tomáš1995reg. muži 81-90 
4.Zikmunda Petr1966reg. muži 91-100 
5.Křemenák Josef1973reg. muži 101-120 
6.Zatřepálek Filip2000reg. muži 121-142 
7.Sojková Marie1972reg. muži 121-142 
8.Klem Ondřej1999reg. muži 121-142 
9.Čermáková Markéta2005reg. muži 121-142 
10.Rylich Vojtěch2001reg. muži 121-142 
11.Hervertová Natálie2001reg. muži 121-142 
12.Záleský Martin2004reg. muži 121-142 
TJ Sokol Uhlířské Janovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Petr1967reg. muži 31.-40. 
2.Vlasák Ota1958reg. muži 51.-60. 
3.Král Jiří1966reg. muži 71.-80. 
4.Mulenková Eva2000reg. muži 71.-80. 
5.Šimková Aneta2001reg. muži 91.-100. 
6.Čížová Tereza2006reg. muži 91.-100. 
7.Pufler Václav2001reg. muži 101.-120. 
8.Číž Daniel2003reg. muži 101.-120. 
9.Nešpor Miroslav1952reg. muži 121.-142. 
10.Pinc Tadeáš1986reg. muži 121.-142. 
11.Karban Michal1997reg. muži 121.-142. 
12.Puflerová Markéta2006reg. muži 121.-142. 
13.Trojan Josef1952nez.  
Regionální přebor 3. třídy
TJ Sokol Čáslav F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska David1974reg. muži 81-90 
2.Reimann Jakub2007reg. sži 10 
3.Líska Jakub2007reg. sži 11-15 
4.Sosnovec Martin ml.2006reg. sži 11-15 
5.Uhrová Tereza2005reg. sži 11-15 NHostování z TJ Církvice, spolek
6.Smetana Filip2005reg. sži 16-20 
7.Řezníček Jan2006reg. sži 21-26 
8.Vančura Sebastian1999reg. muži Nezař. 
SKP Olympia Kutná Hora C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačírek David1977reg. muži 61-70 
2.Veverka Tomáš1972reg. muži 71-80 
3.Remsa Vladimír1976reg. muži 81-90 
4.Veverka Filip2000reg. muži 91-100 
5.Krupička Jaroslav1960reg. muži 101-120 
6.Freund Jiří1953reg. muži 121-142 
7.Hurt Jan1978reg. muži 121-142 
8.Slavíček Josef1953nez. muži  
TJ Sokol Malešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Zdeněk1972reg. muži 91-100 
2.Kepka Jakub1995reg. muži 101-120 
3.Kapička Aleš1983reg. muži 101-120 
4.Kadlec Jaroslav1958reg. muži 142N 
5.Starý Milan1961nez. muži 142N 
6.Škopek Michal2004nez. muži  
7.Peterka Martin2005nez. muži  
TJ Církvice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvaroha Jan1975reg. muži 81-90 
2.Kramář Jan1971reg. muži 91-100 
3.Dolejší Pavel1970reg. muži 101-120 
4.Křížek Pavel1957reg. muži 121-142 
5.Malimánek Matěj2007reg. sži 16-20 
6.Kučera Svatopluk1972reg. muži nez. 
7.Kašík Jaromír1946reg. muži nez. 
8.Michálek Vladimír1967reg. muži nez. 
9.Trpišovský Miroslav1965reg. muži nez. 
SKK Hlízov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huka Petr1964reg. muži 142.N 
2.Dlabal Jan1991reg. muži 142.N 
3.Dytrych Vladimír1973reg. muži 142.N 
4.Marián Martin1972reg. muži 142.N 
5.Kačerovský Josef st.1963reg. muži 142.N 
6.Matička Milan1985reg. muži 142.N 
7.Novák Dušan1973reg. muži 142.N 
8.Kačerovský Martin1985reg. muži 142.N 
9.Beran David1993nez. muži  
10.Secký Jiří1976nez. muži  
11.Beran Radek1991nez. muži  
12.Kačerovský Josef1987nez. muži  
13.Frinta Vladimír1966nez. muži  
TJ Sokol Kácov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Milan1959reg. muži 91-100 
2.Havelka Jiří1959reg. muži 101-120 
3.Husák Libor1974reg. muži 101-120 
4.Šmíd Jan1948reg. muži 101-120 
5.Křen Petr1958reg. muži 121-142 
6.Krčmařík Ladislav1974reg. muži 142n 
7.Fuchs Miroslav1952reg. muži n 
8.Režný Josef1961reg. mži n 
TJ Sokol Chlístovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Miloslav1953reg. muži 61-70 
2.Zatřepálek Filip2000reg. muži 121-142 
3.Čermáková Markéta2005reg. muži 121-142 
4.Rylich Vojtěch2001reg. muži 121-142 
5.Záleský Martin2004reg. muži 121-142 
6.Štěpina Dalibor2004reg. muži 142 N 
TJ Sokol Chlístovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křemenák Josef1973reg. muži 101-120 
2.Sojková Marie1972reg. muži 121-142 
3.Klem Ondřej1999reg. muži 121-142 
4.Hervertová Natálie2001reg. muži 121-142 
5.Strnadová Zuzana2005reg. muži 121-142 
6.Hervertová Denisa2004reg. muži 121-142 
7.Krtil František1947reg. muži 142 N 
8.Strejčovská Tereza2004reg. sžy 9 
TJ Sokol Zbraslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuchs Josef1949reg. muži 101 - 120 
2.Jandík Luboš1964reg. muži 101 - 120 
3.Malina Jaroslav1957reg. muži 101 - 120 
4.Stoklasa Jan2002reg. muži 142 
5.Fuchsová Kateřina2006reg. sži 10 N 
6.Fuchsová Adéla2008reg. sži 11-15 N 
7.Samek Vladimír1945reg. muži nez. 
TJ Sokol Uhlířské Janovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížová Tereza2006reg. muži 91.-100. 
2.Šimková Aneta2001reg. muži 91.-100. 
3.Číž Daniel2003reg. muži 101.-120. 
4.Pufler Václav2001reg. muži 101.-120. 
5.Karban Michal1997reg. muži 121.-142. 
6.Nešpor Miroslav1952reg. muži 121.-142. 
7.Pinc Tadeáš1986reg. muži 121.-142. 
8.Puflerová Markéta2006reg. muži 121.-142. 
9.Váša Jiří1945nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS