Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
TJ Sokol Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíba Jaroslav1951reg. muži 19.-30. 
2.Urban Milan1961reg. muži 31.-39. 
3.Chalupa Josef1964reg. muži 40.-49. 
4.Primáč Vojtěch2002reg. muži 40.-49. 
5.Polák Karel1997nez.  
6.Lukeš Milan1956nez. . 
Sokol Dolní Beřkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Antonín1964reg. muži 19.-30. 
2.Papež Miloslav1989reg. muži 31.39. 
3.Holina Josef1941reg. muži 71.-78. 
4.Šimon Vladimír1952reg. muži 79.-99. 
5.Borecká Světluška1948reg. muži 71.-78. 
6.Danaj Milan1945reg. muži 79.-99. 
7.Raček Jan1950reg. muži 79.-99. 
8.Hollein Martin1972reg. muži 79.-99. 
9.Brauner Josef1941reg. muži 99.N 
10.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.N 
TJ KRALUPY A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Josef1962reg. muži 40.-49 
2.Bulíček Michael1993reg. muži 40.-49 
3.Procházka Stanislav1957reg. muži 40.-49 
4.Týc Petr1962reg. muži 40.-49 
5.Růžička Petr1973reg. muži 55.-70 
6.Slapnička Karel1953reg. muži 79.-99 
7.Karas Tomáš1988nez.  
TJ KRALUPY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Jiří1995reg. muži 19.-30. 
2.Točík Ondřej1992reg. muži 50.-54. 
3.Karas Ivan1960reg. muži 71.-78. 
4.Schweizer Tomáš2004reg. sži 7. 
5.Lalík Dominik2003reg. sži 9. 
6.Tkačuk Roman1965nez.  
7.Holan Josef1963nez.  
8.Bagal Zdeněk ml.1988nez.  
9.Hrdlička Pavel1974nez.  
10.Karas Ondřej1985nez.  
11.Slejška Ladislav1948nez.  
TJ Sokol Všetaty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1975reg. muži 40.-49. 
2.Kubíček David1980reg. muži 55.-70. 
3.Pokorný Antonín1957reg. muži 100.-107. 
4.Müller Václav1961reg. muži 107.N 
5.Ducháčková Lucie1996reg. muži 115.N 
6.Franěk David1973nez.  
7.Pešl Dominik2002nez.  
Sokol Mělník - Pšovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 14.-15. 
2.Hraba Milan1954reg. muži 19.-30. 
3.Bízek Zdeněk1961reg. muži 31.-39. 
4.Kasáček Martin1973reg. muži 50.-54. 
5.Švesták Petr1970reg. muži 40.-49. 
6.Zelenka Petr1970reg. muži 50.-54. 
7.Čech Miroslav1958reg. muži 55.-70. 
8.Vítek Václav1962reg. muži 55.-70. 
9.Štros Jan1977reg. muži 55.-70. 
10.Carva Pavel1981reg. muži 71.-78. 
11.Zelenka Rostislav1957reg. muži 100.-107. 
TJ Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Pavel1949reg. muži 12.N 
2.Němeček Vladimír1958reg. muži 31.-39. 
3.Hančl Jaroslav1973reg. muži 71.-78. 
4.Coufal Martin1972reg. muži 79.-99. 
5.Ježek František1944reg. muži 99.N 
6.Petera Jaroslav1941reg. muži 115.N 
7.Svárovský Luboš2004reg. muži 116.N 
8.Bradáč Jiří1941nez.  
TJ Sokol Dřínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruml Jan1980reg. muži 14.-15. 
2.Káš Pavel1968reg. muži 31.-39. 
3.Poláková Lucie1985reg. muži 31.-39. 
4.Polák Jiří1956reg. muži 39. N 
5.Plocková Klára1991reg. muži 40.-49. 
6.Hloušek Jan1996reg. muži 78.N 
7.Káš Pavel ml.2005reg. sži 4. 
8.Feriová Marie Rozálie2006reg. sži 17. 
TJ Neratovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Jiří1975reg. muži 16.-18. 
2.Brodský Miroslav1968reg. muži 19.-30. 
3.Weisser Petr1984reg. muži 19.-30. 
4.Kočiš Ludovít1970reg. muži 30.N 
5.Košatý Jan1985reg. muži 31.-39. 
6.Němeček Jakub1989reg. muži 31.-39. 
7.Kovařík Tomáš2006reg. muži 79.-99. 
8.Kovařík Pavel1974reg. muži 100.-107. 
9.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 107.N 
TJ Neratovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jan1949reg. muži 50.-54. 
2.Urban Jaroslav1943reg. muži 54.N 
3.Hampejs Tomáš1984reg. muži 55.-70. 
4.Salmon Ivan1961reg. muži 55.-70. 
5.Klouček Milan1957reg. muži 71.-78. 
6.Guth Michael1999reg. muži 79.-99. 
7.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 79.-99. 
8.Novák Jiří1969reg. muži 100.-107. 
9.Brodský Marek2002reg. muži 100.-107. 
10.Sauer Jan1960reg. muži 107.N 
11.Mecera Jan2003reg. sži 8.N 
12.Špinka Karel1949nez.  
13.Jeřábek Jaromír1944nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík Radek1994reg. muži 19.-30. 
2.Brož Petr1980reg. muži 19.-30. 
3.Novotný Josef1985reg. muži 40.-49. 
4.Motlová Michaela1986reg. muži 49.N 
5.Karas Jiří1983reg. muži 54.N 
6.Vedral Pavel1978reg. muži 54.N 
7.Štipák Roman1981reg. muži 54.N 
8.Tobiášek Martin1980reg. muži 54.N 
9.Ovsenáková Alena1952reg. muži 71.-78. 
10.Kotrč Miloslav1975reg. muži 79.-99. 
11.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 79.-99. 
12.Hamák Václav1969reg. muži 100.-107. 
13.Motl Ludvík1982nez.  
14.Gecašek Marek1995nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloda Jiří1966reg. muži 50.-.54. 
2.Kebrle Jan2000reg. muži 55.-70. 
3.Kloda Stanislav1999reg. muži 70.N 
4.Eliáš Jakub1986reg. muži 70.N 
5.Kebrle Jakub2000reg. muži 71.-78. 
6.Točík David1996reg. muži 78.N 
7.Štibinger Michal2002reg. muži 79.-99. 
8.Pop Petr1971reg. muži 99.N 
9.Popová Kateřina2002reg. muži 107.N 
10.Polách Vojtěch2003reg. sži 3. 
11.Novotný Petr1988nez.  
Regionální přebor 2.třídy
Sokol Dolní Beřkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borecká Světluška1948reg. muži 71.-78. 
2.Danaj Milan1945reg. muži 79.-99. 
3.Raček Jan1950reg. muži 79.-99. 
4.Hollein Martin1972reg. muži 79.-99. 
5.Brauner Josef1941reg. muži 99.N 
6.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.N 
7.Polák Martin1986nez.  
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gregorová Markéta1975reg. muži 79.-99. 
2.Mikyska Radek1972reg. muži 79.-99. 
3.Vít Miloslav1973reg. muži 79.-99. 
4.Miženko Milan1991reg. muži 99.N 
5.Strnadová Kateřina2003reg. muži 108.-115. 
6.Pokorný Dominik2004reg. muži 115.N 
7.Ryšavý Jiří2007reg. sži 22.N 
8.Vítová Johana2007reg. sži 26. 
9.Jaskolla Patrick2002nez.  
Sokol Mělník - Pšovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švesták Petr1970reg. muži 40.-49. 
2.Zelenka Petr1970reg. muži 50.-54. 
3.Čech Miroslav1958reg. muži 55.-70. 
4.Vítek Václav1962reg. muži 55.-70. 
5.Štros Jan1977reg. muži 55.-70. 
6.Carva Pavel1981reg. muži 71.-78. 
7.Zelenka Rostislav1957reg. muži 100.-107. 
8.Dvořák Michal2001nez.  
9.Dvořák Miroslav1969nez.  
TJ Sokol Byšice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vais Jindřich1971reg. muži 78.N 
2.Horák Milan1973reg. muži 79.-99. 
3.Kolka Daniel1979reg. muži 79.-99. 
4.Pakandl Zbyněk1962reg. muži 99.N 
5.Píša Martin1974reg. muži 107.N 
6.Ducháček Milan1969reg. muži 107.N 
TJ Sokol Byšice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubánek Kamil1974reg. muži 107.N 
2.Krejčí František1975reg. muži 107.N 
3.Pařízek Miloslav1962reg. muži 107.N 
4.Žára Robert1976reg. muži 108.-115. 
5.Hájek Jaroslav1978reg. muži 108.-115. 
6.Hora Martin1975reg. muži 108.-115. 
7.Žára Michal1986reg. muži 108.-115. 
8.Loudín Přemysl1986nez.  
9.Myška Radek1967nez.  
TJ Sokol Dřínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plocková Klára1991reg. muži 40.-49. 
2.Hloušek Jan1996reg. muži 78.N 
3.Káš Pavel ml.2005reg. sži 4. 
4.Feriová Marie Rozálie2006reg. sži 17. 
5.Krumlová Lucie2005reg. sži 24. 
6.Tyle Tomáš2006reg. sži 25. 
7.Pleticha Robert1995nez.  
8.Mikysková Karolína2000nez.  
9.Ransdorf David2008nez.  
SK Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koloc Milan1961reg. muži 55.-70. 
2.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 55.-70 
3.Sedlák Tomáš1992reg. muži 55.-70. 
4.Hájková Magdalena1974reg. muži 79.-99. 
5.Živec Petr1948nez.  
6.Stritzko Vojtěch1953nez.  
7.Vaněk Jindřich1953nez.  
8.Papík Petr1967nez.  
9.Vysloužil Jaroslav1960nez.  
10.Kummer Václav1961nez.  
TJ Start Mlékojedy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jiří1972reg. muži 55 - 70 
2.Zajbrlík Petr1972reg. muži 55 - 70 
3.Novotný Petr1964reg. muži 79 - 99 
4.Svatoň Tomáš1973nez.  
5.Krejčí Michal1976nez.  
TJ Start Mlékojedy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikolov Kiril1947reg. muži 79 - 99 
2.Chriti Karim1993reg. muži 107N 
3.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 108 - 115 
4.Pilinský Michal1994reg. muži 108 - 115 
5.Vondruška Vladimír1947reg. muži 108 - 115 
6.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. sži 6Hostování z TJ Neratovice
7.Beneš Pavel2006reg. sži 9 NHostování z TJ Neratovice
8.Krojidlo Jan2005reg. sži 10Hostování z TJ Neratovice
9.Žitník Samuel2005reg. sži 13Hostování z TJ Neratovice
10.Bartók Štefan1983nez. cizinec 
11.Pilinský Tomáš1993nez.  
12.Šťastný Ondřej2008nez. Hostování z TJ Neratovice
13.Urban Nicolas2006nez. Hostování z TJ Neratovice
14.Lindr Filip2005nez. Hostování z TJ Neratovice
15.Hnátek Lukáš2004nez. Hostování z TJ Neratovice
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týnek Jan1958reg. muži 79 - 99 
2.Lhotský Miroslav1963reg. muži 100 - 107 
3.Pelikán Luboš1958reg. muži 100 - 107 
4.Šebek Petr1978reg. muži 115 N 
5.Čáp Kamil1965reg. muži 116 
6.Kundera Martin1988reg. muži 116 N 
7.Petržílka Ivan1965nez.  
8.Štěpán Stanislav1965nez.  
9.Havel Jiří1961nez.  
TJ Neratovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košatý Jan1985reg. muži 31.-39. 
2.Klouček Milan1957reg. muži 71.-78. 
3.Guth Michael1999reg. muži 79.-99. 
4.Kovařík Tomáš2006reg. muži 79.-99. 
5.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 79.-99. 
6.Brodský Marek2002reg. muži 100.-107. 
7.Kovařík Pavel1974reg. muži 100.-107. 
8.Novák Jiří1969reg. muži 100.-107. 
9.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 107.N 
10.Sauer Jan1960reg. muži 107.N 
11.Mecera Jan2003reg. sži 8.N 
12.Kovaříková Marcela1979nez.  
13.Mekiš Milan1954nez.  
14.Kovařík Adam2011nez.  
TJ Sokol Libiš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Ivo1972nez.  
2.Holub Petr1975nez.  
3.Homola Marek1975nez.  
4.Homolová Martina1975nez.  
5.Mróz Roman1977nez.  
6.Mrózová Martina1979nez.  
7.Pour Svatopluk1974nez.  
8.Ryšlavá Pavla1976nez.  
9.Ryslavý Marek1976nez.  
10.Šebek Eduard1949nez.  
11.Škaloud Martin1978nez.  
12.Škrna Michal1971nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral Pavel1978reg. muži 54.N 
2.Karas Jiří1983reg. muži 54.N 
3.Štipák Roman1981reg. muži 54.N 
4.Tobiášek Martin1980reg. muži 54.N 
5.Ovsenáková Alena1952reg. muži 71.-78. 
6.Kotrč Miloslav1975reg. muži 79.-99. 
7.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 79.-99. 
8.Hamák Václav1969reg. muži 100.-107. 
TJ Dynamo Nelahozeves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kebrle Jakub2000reg. muži 71.-78. 
2.Točík David1996reg. muži 78.N 
3.Štibinger Michal2002reg. muži 79.-99. 
4.Pop Petr1971reg. muži 99.N 
5.Popová Kateřina2002reg. muži 107.N 
6.Polách Vojtěch2003reg. sži 3. 
7.Kebrle Jindřich2007reg. sži 16. 
8.Koudelka Patrik2006reg. sži 19. 
9.Volf Jiří2004nez.  
10.Kuchta Adam2006nez.  
11.Kuchta Šimon2006nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS