Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I.třídy
AFK Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hradecký Petr1973reg. muži 31-50 
2.Vejvoda Miroslav1963reg. muži 31-50 
3.Kopecký Daniel1974reg. muži 51-70 
4.Feller Marek1977reg. muži 71-100 
5.Kubálek Josef st.1969reg. muži 101-150 
6.Novotný Petr1966reg. muži 101-150 
7.Zachariáš David1993reg. muži 101-150 
8.Sláčal Jan2001reg. muži 151-200 
AFK Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoba Rostislav1962reg. muži 51-70 
2.Kraus Josef1958reg. muži 51-70 
3.Červinka Vít1977reg. muži 71-100 
4.Krumpholc Antonín1976reg. muži 101-150 
5.Kubálek Josef ml.1997reg. muži 101-150 
6.Hošek Martin1995reg. muži 151-200 
7.Červinka Martin1975reg. muži nez 
8.Sláčalová Kateřina1972reg. muži nez 
9.Buka Daniel1992reg. muži 201-250 
10.Kraus Pavel1936reg. muži 251-300 
11.Kubiš Jakub2001reg. muži 201-250 
TJ Sokol Krchleby C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Štěpán1992reg. muži 31-50 
2.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
3.Špitálský Ladislav1962reg. muži 51-70 
4.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
5.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
6.Hlinovský Dominik2001reg. muži 71-100 
7.Miškovský Josef1957reg. muži 101-150 
8.Kulhánek Vladimír1958reg. muži 101-150 
9.Jeník Jindřich2006reg. muži 151-200 
10.Líbal Matyáš2006reg. muži 151-200 
11.Říha Vítěslav1975reg. muži Nez 
12.Franěk Mikuláš2006reg. muži Nez 
13.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
TJ Sadská D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
2.Fedačka Michal1976reg. muži 21-30 
3.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
4.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
5.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 51-70 
6.Dědek Martin1972reg. muži 71-100 
7.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
8.Žežule Ondřej2002reg. muži 71-100 
9.Neubauer Lukáš1973reg. muži 101-150 
10.Čvančara Martin1991reg. muži 101-150 
11.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 101-150 
12.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 201-250 
13.Žežule Pavel1976reg. muži 201-250 
14.Spilková Ivana1987reg. muži nezařazen 
SK Městec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubánek Josef1961reg. muži 31. - 50. 
2.Plaček Jiří1987reg. muži 31.-50. 
3.Vaníček Miroslav1965reg. muži 71. - 100. 
4.Vaníček Martin1998reg. muži 71. - 100. 
5.Dvořák Pavel1975reg. muži 71. - 100. 
6.Jansta Josef1959reg. muži 71. - 100. 
7.Haken Jaroslav1950reg. muži 101. - 150. 
TJ Spartak Pečky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Luděk1978reg. muži 40 
2.Hotovec Tomáš1971reg. muži 37 
3.Nepovím František1962reg. muži 40 
4.Zelinka Josef1956reg. muži 180 
5.Holešovský Petr1955reg. muži 120 
6.Zach Jiří1954reg. muži 148 
7.Zach Tomáš1981reg. muži 160 
8.Staněk Milan1966reg. muži 175 
9.Kozák Karel1963reg. muži 203 
10.Abrle Jiří1951reg. muži 220 
TJ Seletice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudla Ladislav1963reg. muži 47 
2.Plch David2001reg. muži 128 
3.Juvčenko Igor1968reg. muži 116 
4.Šmelhaus Josef1955reg. muži 141 
5.Novák Lukáš2002reg. muži 140 
6.Novák Miloslav1961reg. muži 154 
7.Lokša Petr1958reg. muži 172 
8.Řídký Miloslav1954reg. muži 231 
9.Kříž Ondřej1984reg. muži 280 
10.Zemanec Ondřej1987reg. muži 161 
11.Kulhánek Jiří1966reg. muži 90 
12.Kulhánek Lukáš1992nez.  
TTC Poděbrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Vlastimil1956reg. muži 21-30 Elo1564 
2.Vojtíšek Miroslav1947reg. muži 31-50 Elo 1477 
3.Omáčka David1992reg. muži 51-70 Elo 1467 
4.Žoha Libor1978reg. muži 71-100 Elo 1384 
5.Mengr Miroslav ml.1992reg. muži 71-100 Elo1365 
6.Janišš Pavel1955reg. muži 71-100 Elo1343 
7.Pekárek František1999reg. muži 101-150 Elo 1278 
8.Gebauer Ludvík1997reg. muži 101-150 Elo1271 
9.Gebauer Lubomír1964reg. muži 151-200 Elo1194 
10.Vršovský Petr1963reg. muži 151-2000 Elo 1129 
11.Černý Štěpán2002reg. muži 251-301 Elo 886 
12.Maršon Vojtěch2002reg. muži 251-301 Elo 492 
13.Pešek Jan Ing.1964reg. muži nezařazen 
14.Pešek Jakub1989reg. muži nezařazen 
15.Sochor Ladislav1951reg. muži 31-50 Elo 1485 
16.Vymazal Lukáš1990reg. muži 51-70 Elo 1438 
17.Bašta Marek1965reg. muži nezařazen 
18.Hanuš Daniel2002reg. muži nezařazen 
19.Lazar Jan2005reg. muži nezařazen 
20.Mareš Jan2002reg. muži nezařazen 
21.Paroulek Karel2008reg. muži nezařazen 
22.Paroulková Eva2004reg. muži nezařazen 
23.Sajfrt David2006reg. muži nezařazen 
24.Lokes Sebastián2005reg. muži nezařazen 
TJ Lokomotiva Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliška Roman1977kraj. muži 201-250 
2.Malý Libor1960reg. muži 51-70 
3.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
4.Stejskal Tomáš2002reg. muži 71-100 
5.Sobotka Jiří1958reg. muži 71-100 
6.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
7.Pařez Miloš1957reg. muži 101-150 
8.Vrba Ondřej2003reg. muži 201-250 
9.Veselý František2005reg. muži 251-300 
10.Minařík Martin2004reg. muži 251-300 
11.Randa Stanislav1934nez.  
12.Svoboda Tomáš2004nez.  
TJ Lokomotiva Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Jiří1958reg. muži 51-70 
2.Kokojan Tomáš1966reg. muži 51-70 
3.Mucha Lubomír1953reg. muži 71-100 
4.Hendrych Roman1973reg. muži 71-100 
5.Rufer David1966reg. muži 101-150 
6.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
7.Plachý Pavel1969reg. muži 151-200 
8.Mlejnek Antonín2005reg. muži 151-200 
9.Rufer Vladislav1939reg. muži 151-200 
10.Nejedlý Jiří1968reg. muži 151-200 
11.Falber Martin2002reg. muži 201-250 
12.Falber Michal2002reg. muži 201-250 
13.Mlejnek Antonín st.1951reg. muži 201-250 
14.Novotný Pavel1963reg. muži 251-300 
TJ Sokol Lysá nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš1989reg. muži 31.-50. 
2.Musil Filip1988reg. muži 71.-100. 
3.Kozdera Pavel1982reg. muži 71.-100. 
4.Brynych Jaroslav1978reg. muži 101-150. 
5.Horák Václav1967reg. muži 71.-100. 
6.Jirsa Petr1958reg. muži 71.-100. 
7.Řezníček Michal1978reg. muži 101.-150. 
8.Ludvíček Luboš1964reg. muži 101-150. 
9.Havlena Karel1965reg. muži 101-150. 
10.Michal František1982reg. muži 101-150. 
11.Mudra Oldřich1958reg. muži 101-150. 
12.Blažek František1985reg. muži 101-150. 
13.Picek Petr1980reg. muži 101-150. 
14.Pech Jaroslav1983reg. muži 151.-200. 
15.Kazda Milan1961reg. muži 151.-200. 
16.Ciprián Patrik2001reg. muži 151.-200. 
17.Čejka Marek2006reg. muži 201.-250. 
18.Vlček Martin1977reg. muži N 
Okresní přebor II.třídy
AFK Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubálek Josef ml.1997reg. muži 101-150 
2.Novotný Petr1966reg. muži 101-150 
3.Kubálek Josef st.1969reg. muži 101-150 
4.Sláčalová Kateřina1972reg. muži nez 
5.Zachariáš David1993reg. muži 101-150 
6.Hošek Martin1995reg. muži 151-200 
7.Sláčal Jan2001reg. muži 151-200 
8.Červinka Martin1975reg. muži nez 
9.Kubiš Jakub2001reg. muži 201-250 
10.Buka Daniel1992reg. muži 201-250 
11.Kraus Pavel1936reg. muži 251-300 
12.Kněžínek Vojtěch2003reg. muži 201-250 
13.Kubiš Josef ml.2004reg. muži 201-250 
TJ Sadská E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 51-70 
2.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
3.Žežule Ondřej2002reg. muži 71-100 
4.Neubauer Lukáš1973reg. muži 101-150 
5.Čvančara Martin1991reg. muži 101-150 
6.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 101-150 
7.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 201-250 
8.Žežule Pavel1976reg. muži 201-250 
9.Pelant Roman1976reg. muži nezařazen 
10.Dědek Martin1972reg. muži 71-100 
11.Vydrová Lucie2004ČR sžy 15Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TJ Sokol Loučeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prisčák Petr1997reg. muži 51-70 
2.Vašák Jiří st.1949reg. muži 151-200 
3.Vosátka Michal1972reg. muži 151-200 
4.Fišer Marek2000reg. muži 251-301 
5.Vašák Jiří1988reg. muži 101-150 
6.Martínek Jaroslav1979reg. muži 151-200 
7.Urban Martin1991reg. muži 201-250 
8.Špoutil Roman1980reg. muži 201-250 
9.Podoláková Eliška1998reg. muži 201-250 
10.Horáková Michaela1990reg. muži 201-250 
11.Koch Jiří1971reg. muži 251-301 
12.Mäsiarik Miroslav1981reg. muži 251-301 
13.Prisčák Tomáš1993nez. muži  
TJ Předhradí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Ondřej1978reg. muži 31-50 
2.Rovný David1976reg. muži 71-100 
3.Malý Jaroslav1958reg. muži 71-100 
4.Slušný Vlastimil1956reg. muži 101-150 
5.Hartman Petr1962reg. muži 151-200 
6.Horák Petr2003nez. dci  
7.Horák Jaroslav2000nez.  
TJ Sokol Sokoleč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Karel1969reg. muži 51-70 
2.Šťastný Radek1978reg. muži 71-100 
3.Svoboda Jan1981reg. muži 101-150 
4.Paroulek David1981reg. muži 151-200 
5.Podrazský František1947nez. muži  
6.Sekereš Karel1977reg. muži 71-100 Elo 1357 
TJ Lokomotiva Nymburk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobotka Jiří1958reg. muži 71-100 
2.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
3.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
4.Rufer Vladislav1939reg. muži 151-200 
5.Rufer David1966reg. muži 101-150 
6.Pařez Miloš1957reg. muži 101-150 
7.Plachý Pavel1969reg. muži 151-200 
8.Nejedlý Jiří1968reg. muži 151-200 
9.Heršálek Jakub1980reg. muži 151-200 
10.Mlejnek Antonín2005reg. muži 151-200 
11.Skořepová Eva1975reg. muži 201-250 
12.Rieger František1971reg. muži 201-250 
13.Veselý Ladislav1968reg. muži 251-300 
14.Kokeš František1965reg. muži 251-300 
15.Hána Sebastián2003reg. muži 251-300 
16.Novotný Pavel1963reg. muži 251-300 
17.Randa Stanislav1934nez.  
TJ Sokol Lysá nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Václav1967reg. muži 71.-100. 
2.Jirsa Petr1958reg. muži 71.-100. 
3.Havlena Karel1965reg. muži 101-150. 
4.Kazda Milan1961reg. muži 151.-200. 
5.Picek Petr1980reg. muži 101-150. 
6.Báča Karel1968reg. muži 151.-200. 
7.Tauchman Michal1986reg. muži 151.-200. 
8.Čermák Jiří1958reg. muži 201.-250. 
9.Zelenka Pavel1974reg. muži 251.-301. 
10.Černý Radomír1958reg. muži N 
11.Vlček Martin1977reg. muži N 
TJ Sokol Lysá nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řezníček Michal1978reg. muži 101.-150. 
2.Ludvíček Luboš1964reg. muži 101-150. 
3.Michal František1982reg. muži 101-150. 
4.Pech Jaroslav1983reg. muži 151.-200. 
5.Mudra Oldřich1958reg. muži 101-150. 
6.Blažek František1985reg. muži 101-150. 
7.Ciprián Patrik2001reg. muži 151.-200. 
8.Baladrán František1970reg. muži 151.-200. 
9.Čejka Marek2006reg. muži 201.-250. 
10.Riessner Petr1960reg. muži N 
11.Kovář Bohumír1975reg. muži N 
TTC Žehuň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiroudek Milan1986reg. muži 31-50 
2.Adamčík Petr1952reg. muži 71-100 
3.Salavec Lubomír1955reg. muži 101-150 
4.Votík Jan1996nez. muži  
5.Vondruška Libor1954reg. muži 101-150 
6.Kocner Petr1959reg. muži 151-200 
7.Pivný Aleš1986reg. muži 151-200 
8.Košnerová Alena1983reg. muži 151-200 
9.Soukup Tomáš1970reg. muži 151-200 
10.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 151-200 
11.Konvalina Josef1949reg. muži 151-200 
12.Štěrbová Kateřina2003reg. muži 151-200 
13.Fiala Alexander1954reg. muži 201-250 
14.Fiala Aleš2002reg. muži 201-250 
15.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 201-250 
16.Pivný Lukáš1983reg. muži 251-300 
17.Konvalina Tomáš2002reg. muži 251-300 
18.Krause Petr1985reg. muži 251-300 
19.Bořek Pavel1989reg. muži 251-300 
20.Soukup Radek1972reg. muži 251-300 
21.Konvalina Štěpán2004reg. muži 251-300 
22.Vinter Karel1953nez. muži  
23.Heřmanský Pavel1963nez. muži  
24.Gatyáš Jiří2004nez. muži  
25.Král Roman1963nez. muži  
26.Zapletal Miroslav1973nez. muži  
TJ Sokol Písková Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Petr1973reg. muži 31.-50. 
2.Křepela Miroslav1955reg. muži 71.-100. 
3.Píša Zdeněk1949reg. muži 101.-150. 
4.Nechvíll Petr1975reg. muži 151.-200. 
5.Mašinda Ivan1966reg. muži 151.-200. 
6.Bláha Petr1967reg. muži 101.-150. 
7.Cepek Roman1960reg. muži 201.-250. 
8.Šimek Adam2005reg. sži nezařazenStřídavý start z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
TJ Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Adam1988reg. muži 71-100 
2.Baščan Pavel1961reg. muži 101-150 
3.Červinka František1954reg. muži 101-150 
4.Soukal Pavel1956nez. muži  
5.Schovanec Emil1945reg. muži 101-150 
6.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 201-250 
7.Baran Vladimír1974reg. muži 201-250 
8.Somr Oldřich1960reg. muži 201-250 
9.Apjar Marek1974reg. muži 201-250 
10.Čermák Martin1968reg. muži 201-250 
11.Blábol Vladimír1945reg. muži 201-250 
12.Baran Jakub1996reg. muži 251-301 
13.Syrový Vítězslav1964reg. muži 251-301 
14.Prášil Martin1971reg. muži 251-301 
15.Novák Jakub1988reg. muži 251-301 
16.Budka Zbyněk1974reg. muži 251-301 
17.Břetenář Aleš1989nez. muži  
18.Celler Jiří1971nez. muži  
19.Vinkler Radek1997nez. muži  
20.Zeman Radek1977nez. muži  
Okresní přebor III.třídy
STC Opočnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Tomáš1986kraj. muži 101-150 
2.Lounek Miroslav1973kraj. muži 101-150 
3.Hotovec Vlastimil1979kraj. muži 151-200 
4.Suchánek Ondřej1982kraj. muži 151-200 
5.Ešner Zbyněk1966kraj. muži 151-200 
6.Fiedler Jiří1967kraj. muži 201-250 
7.Hotovec Zdeněk st.1956kraj. muži 201-250 
STC Opočnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najbrt Jaroslav1956kraj. muži 101-150 
2.Fekete Zdeněk1976kraj. muži 151-200 
3.Konvalina Miloš1971kraj. muži 151-200 
4.Šanda Roman1967kraj. muži 201-250 
5.Kotek Jiří1962kraj. muži 201-250 
6.Bartošík Jiří1968kraj. muži 201-250 
7.Borovička Vlastimil1966kraj. muži 251-300 
8.Stroka Martin1982nez. muži  
TJ Sokol Poříčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trpálek Vlastimil1954ČR muži 101-150 
2.Chocholáč Jan1971ČR muži 101-150 
3.Král Jaroslav1956ČR muži 151-200 
4.Strnad Jiří1961ČR muži 151-200 
5.Melichová Barbora1978ČR muži 151-200 
6.Hingar Vladimír1959ČR muži 201-250 
7.Novotný Pavel1976ČR muži 251-300 
8.Vosecký Petr1972ČR muži 251-300 
9.Vlček Jan1979ČR muži 251-300 
10.Šmejkal Tomáš1984ČR muži 251-300 
11.Vosecký Martin2003ČR muži 251-300 
TJ Sokol Loučeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáková Michaela1990reg. muži 201-250 
2.Urban Martin1991reg. muži 201-250 
3.Špoutil Roman1980reg. muži 201-250 
4.Podoláková Eliška1998reg. muži 201-250 
5.Martínek Jaroslav1979reg. muži 151-200 
6.Mäsiarik Miroslav1981reg. muži 251-301 
7.Koch Jiří1971reg. muži 251-301 
8.Prisčák Tomáš1993nez. muži  
TJ Spartak Pečky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holešovský Petr1955reg. muži 120 
2.Zach Jiří1954reg. muži 148 
3.Zach Tomáš1981reg. muži 160 
4.Staněk Milan1966reg. muži 175 
5.Kozák Karel1963reg. muži 203 
6.Abrle Jiří1951reg. muži 220 
TJ Seletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš2002reg. muži 140 
2.Novák Miloslav1961reg. muži 154 
3.Lokša Petr1958reg. muži 172 
4.Řídký Miloslav1954reg. muži 231 
5.Kříž Ondřej1984reg. muži 280 
6.Zemanec Ondřej1987reg. muži 161 
7.Koutník Jan2004nez. sži Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Kopidlno
8.Kulhánek Jiří1966reg. muži 90 
9.Kulhánek Lukáš1992nez.  
TTC Poděbrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mengr Miroslav ml.1992reg. muži 71-100 Elo1365 
2.Janišš Pavel1955reg. muži 71-100 Elo1343 
3.Pekárek František1999reg. muži 101-150 Elo 1278 
4.Gebauer Ludvík1997reg. muži 101-150 Elo1271 
5.Gebauer Lubomír1964reg. muži 151-200 Elo1194 
6.Vršovský Petr1963reg. muži 151-200 Elo1129 
7.Černý Štěpán2002reg. muži 251-301 Elo 886 
8.Maršon Vojtěch2002reg. muži 251-301 Elo 492 
9.Pešek Jan Ing.1964reg. muži nezařazen 
10.Pešek Jakub1989reg. muži nezařazen 
11.Vymazal Lukáš1990reg. muži 51-70 Elo 1438 
12.Bašta Marek1965reg. muži nezařazen 
13.Hanuš Daniel2002reg. muži nezařazen 
14.Mareš Jan2002reg. muži nezařazen 
15.Lazar Jan2005reg. muži nezařazen 
16.Paroulek Karel2008reg. muži nezařazen 
17.Paroulková Eva2004reg. muži nezařazen 
18.Sajfrt David2006reg. muži nezařazen 
19.Lokes Sebastián2005reg. muži nezařazen 
TJ Lokomotiva Nymburk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rufer David1966reg. muži 101-150 
2.Plachý Pavel1969reg. muži 151-200 
3.Nejedlý Jiří1968reg. muži 151-200 
4.Rieger František1971reg. muži 201-250 
5.Heršálek Jakub1980reg. muži 151-200 
6.Hájek Lukáš2005reg. muži 201-250 
7.Veselý František2005reg. muži 251-300 
8.Veselý Ladislav1968reg. muži 251-300 
9.Kokeš František1965reg. muži 251-300 
TJ Lokomotiva Nymburk F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařez Miloš1957reg. muži 101-150 
2.Falber Martin2002reg. muži 201-250 
3.Falber Michal2002reg. muži 201-250 
4.Mlejnek Antonín st.1951reg. muži 201-250 
5.Vrba Ondřej2003reg. muži 201-250 
6.Skořepová Eva1975reg. muži 201-250 
7.Novotný Pavel1963reg. muži 251-300 
8.Hána Sebastián2003reg. muži 251-300 
9.Minařík Martin2004reg. muži 251-300 
10.Svoboda Tomáš2004nez.  
11.Randa Stanislav1934nez.  
TTC Žehuň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondruška Libor1954reg. muži 101-150 
2.Kocner Petr1959reg. muži 151-200 
3.Pivný Aleš1986reg. muži 151-200 
4.Košnerová Alena1983reg. muži 151-200 
5.Soukup Tomáš1970reg. muži 151-200 
6.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 151-200 
7.Konvalina Josef1949reg. muži 151-200 
8.Fiala Alexander1954reg. muži 201-250 
9.Fiala Aleš2002reg. muži 201-250 
10.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 201-250 
11.Pivný Lukáš1983reg. muži 251-300 
12.Konvalina Tomáš2002reg. muži 251-300 
13.Krause Petr1985reg. muži 251-300 
14.Bořek Pavel1989reg. muži 251-300 
15.Soukup Radek1972reg. muži 251-300 
16.Konvalina Štěpán2004reg. muži 251-300 
17.Vinter Karel1953nez. muži  
18.Gatyáš Jiří2004nez. muži  
19.Heřmanský Pavel1963nez. muži  
TJ Sokol Lysá nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek František1985reg. muži 101-150. 
2.Mudra Oldřich1958reg. muži 101-150. 
3.Picek Petr1980reg. muži 101-150. 
4.Ciprián Patrik2001reg. muži 151.-200. 
5.Tauchman Michal1986reg. muži 151.-200. 
6.Baladrán František1970reg. muži 151.-200. 
7.Báča Karel1968reg. muži 151.-200. 
8.Čejka Marek2006reg. muži 201.-250. 
9.Čermák Jiří1958reg. muži 201.-250. 
10.Zelenka Pavel1974reg. muži 251.-301. 
11.Černý Radomír1958reg. muži N 
12.Vlček Martin1977reg. muži N 
13.Riessner Petr1960reg. muži N 
14.Kovář Bohumír1975reg. muži N 
TJ Sokol Hořátev
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Friedel Jiří1958reg. muži 100-150 
2.Hrdlička Jiří1957reg. muži 100-150 
3.Jech Josef1953reg. muži 100-150 
4.Stibor Martin1968reg. muži 100-150 
5.Vyšohlíd Jaroslav1958reg. muži 150-200 
Okresní přebor IV.třídy
TJ Sadská F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čvančara Martin1991reg. muži 101-150 
2.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 201-250 
3.Žežule Pavel1976reg. muži 201-250 
4.Kuřátko David2004reg. muži 251-300 
5.Pfeifer Jan1981reg. muži 251-300 
6.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 251-300 
7.Truhlář Jakub2008reg. muži 251-300 
8.Revaj Štěpán2007reg. muži nezařazen 
9.Pelant Roman1976reg. muži nezařazen 
10.Boroven Jaroslav1960reg. muži nezařazen 
STC Opočnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovička Vlastimil1966kraj. muži 251-300 
2.Ešner Zbyněk1966kraj. muži 151-200 
3.Fiedler Jiří1967kraj. muži 201-250 
4.Bartošík Jiří1968kraj. muži 201-250 
5.Hotovec Zdeněk st.1956kraj. muži 201-250 
6.Kotek Jiří1962kraj. muži 201-250 
7.Stroka Martin1982nez. muži  
TJ Sokol Poříčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichová Barbora1978ČR muži 151-200 
2.Hingar Vladimír1959ČR muži 201-250 
3.Novotný Pavel1976ČR muži 251-300 
4.Vosecký Petr1972ČR muži 251-300 
5.Vlček Jan1979ČR muži 251-300 
6.Vosecký Martin2003ČR muži 251-300 
7.Šmejkal Tomáš1984ČR muži 251-300 
AFK Nymburk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zachariáš David1993reg. muži 101-150 
2.Hošek Martin1995reg. muži 151-200 
3.Sláčal Jan2001reg. muži 151-200 
4.Buka Daniel1992reg. muži 201-250 
5.Kubiš Jakub2001reg. muži 201-250 
6.Kněžínek Vojtěch2003reg. muži 201-250 
7.Kubiš Josef ml.2004reg. muži 201-250 
8.Kraus Pavel1936reg. muži 251-300 
9.Bechtle Elena2007reg. muži nez 
10.Havelková Elena2007reg. muži nez 
11.Kněžínek Vladimír1977reg. muži nez 
12.Král Vojtěch2008reg. muži nez 
13.Kubiš Daniel2006reg. muži 251-301 
14.Kubiš Josef st.1979reg. muži nez 
15.Kubiš Vítězslav2007reg. muži nez 
16.Kubišová Marie2011reg. muži nez 
17.Kubišová Terezie2010reg. muži nez 
18.Radoň Jaroslav1957reg. muži nez 
ACS Přední Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlad Jan1945reg. muži 151 - 200 
2.Novotný Miroslav1947reg. muži 201 - 250 
3.Váňová Marta1947reg. ženy 251 -301 
4.Ulvr Petr1951reg. muži 251 -301 
5.Polnický Tomáš1952reg. muži 251 -301 
6.Kryka Šimon2006nez. mži  
7.Kryka Štěpán2006nez. mži  
8.Kryka Tomáš2007nez. mži  
9.Mrázik David2007nez. mži  
10.Králová Anna2009nez. nžy  
11.Suchanová Zuzana2008nez. nžy  
12.Chlad Šimon2009nez. nži  
13.Šimek Adam2005reg. sži nezařazen 
14.Hakl Roman2006nez. mži nezařazen 
TJ Lokomotiva Nymburk G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heršálek Jakub1980reg. muži 151-200 
2.Skořepová Eva1975reg. muži 201-250 
3.Vrba Ondřej2003reg. muži 201-250 
4.Veselý Ladislav1968reg. muži 251-300 
5.Hájek Lukáš2005reg. muži 201-250 
6.Veselý František2005reg. muži 251-300 
7.Minařík Martin2004reg. muži 251-300 
8.Hána Sebastián2003reg. muži 251-300 
9.Kokeš František1965reg. muži 251-300 
10.Svoboda Tomáš2004nez.  
TJ Sokol Lysá nad Labem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baladrán František1970reg. muži 151.-200. 
2.Báča Karel1968reg. muži 151.-200. 
3.Tauchman Michal1986reg. muži 151.-200. 
4.Čermák Jiří1958reg. muži 201.-250. 
5.Zelenka Pavel1974reg. muži 251.-301. 
6.Černý Radomír1958reg. muži N 
7.Riessner Petr1960reg. muži N 
8.Kovář Bohumír1975reg. muži N 
TTC Žehuň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Tomáš1970reg. muži 151-200 
2.Soukup Radek1972reg. muži 251-300 
3.Pivný Lukáš1983reg. muži 251-300 
4.Krause Petr1985reg. muži 251-300 
5.Bořek Pavel1989reg. muži 251-300 
6.Vinter Karel1953nez. muži  
7.Zapletal Miroslav1973nez. muži  
8.Heřmanský Pavel1963nez. muži  
9.Gatyáš Jiří2004nez. muži  
10.Král Roman1963nez. muži  
11.Soukup Lukáš2004nez. muži  
TTC Žehuň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konvalina Josef1949reg. muži 151-200 
2.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 151-200 
3.Štěrbová Kateřina2003reg. muži 151-200 
4.Fiala Aleš2002reg. muži 201-250 
5.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 201-250 
6.Fiala Alexander1954reg. muži 201-250 
7.Konvalina Tomáš2002reg. muži 251-300 
8.Konvalina Štěpán2004reg. muži 251-300 
TJ Sokol Kostomlaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Pavel1949reg. muži 201-250 
2.Škornička Luboš1959reg. muži 201-250 
3.Vácha Petr1981reg. muži 201-250 
4.Rucki Martin1985reg. muži 201-250 
5.Petráček Marek1988reg. muži 251-301 
6.Kyncl Jan1976reg. muži 251-301 
7.Tichý René1973reg. muži 251-301 
8.Matoušek Milan1960reg. muži nez. 
TJ Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baran Vladimír1974reg. muži 201-250 
2.Blábol Vladimír1945reg. muži 201-250 
3.Baran Jakub1996reg. muži 251-301 
4.Syrový Vítězslav1964reg. muži 251-301 
5.Budka Zbyněk1974reg. muži 251-301 
6.Prášil Martin1971reg. muži 251-301 
7.Novák Jakub1988reg. muži 251-301 
8.Zeman Radek1977nez. muži  
TJ Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schovanec Emil1945reg. muži 101-150 
2.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 201-250 
3.Čermák Martin1968reg. muži 201-250 
4.Somr Oldřich1960reg. muži 201-250 
5.Apjar Marek1974reg. muži 201-250 
6.Celler Jiří1971nez. muži  
7.Břetenář Aleš1989nez. muži  
8.Vinkler Radek1997nez. muži  
Okresní přebor žactva
AFK Nymburk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubiš Josef ml.2004reg. muži 251-301 
2.Kubiš Daniel2006reg. muži 251-301 
3.Bechtle Elena2007reg. muži nez 
4.Havelková Elena2007reg. muži nez 
5.Král Vojtěch2008reg. muži nez 
6.Kubiš Vítězslav2007reg. muži nez 
7.Kubišová Marie2011reg. muži nez 
8.Kubišová Terezie2010reg. muži nez 
TTC Poděbrady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lazar Jan2005reg. muži nezařazen 
2.Paroulek Karel2008reg. muži nezařazen 
3.Paroulková Eva2004reg. muži nezařazen 
4.Sajfrt David2006reg. muži nezařazen 
5.Lokes Sebastián2005reg. muži nezařazen 
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuřátko David2004reg. sži 9 
2.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. mži 3 
3.Revaj Štěpán2007reg. mži 6 
4.Truhlář Jakub2008reg. mži 11 
5.Chlupová Barbora2007reg. mžy 21 
6.Vydrová Michaela2008reg. mžy 24 
7.Trejdlová Adéla2007reg. mžy 26 
8.Ezrová Hana2007reg. mžy 30 
ACS Přední Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryka Šimon2006reg. mži nezařazen 
2.Kryka Štěpán2006reg. mži nezařazen 
3.Kryka Tomáš2007reg. mži nezařazen 
4.Mrázik David2007reg. mži nezařazen 
5.Králová Anna2009reg. nžy nezařazena 
6.Suchanová Zuzana2008reg. nžy nezařazena 
7.Chlad Šimon2009reg. nži nezařazen 
8.Šimek Adam2005reg. sži nezařazen 
9.Hakl Roman2006reg. mži nezařazen 
TJ Lokomotiva Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grospičová Natálie2005reg. mži 9 
2.Parvonič Radek2006reg. mži 18 
3.Končický Teodor2007nez.  
4.Košvancová Eliška2006nez.  
5.Košvanec Patrik2008nez.  
TJ Lokomotiva Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Lukáš2005reg. muži 201-250 
2.Minařík Martin2004reg. muži 251-300 
3.Veselý František2005reg. muži 251-300 
4.Svoboda Tomáš2004reg. sži 8. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS