Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
TJ Jizera Káraný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drlička Jan1968reg. muži 41 - 60 
2.Čmuhař Daniel1993reg. muži 61 - 80 
3.Michalec Ondřej1997reg. muži 121 - 140 
4.Leistner Jan ml.1975reg. muži 121 - 140 
5.Pokorná Bára2003reg. muži 141 - 160 
6.Duchoň Čestmír1958reg. muži 141 - 160 
7.Jarý Jan1972reg. muži 161 - 180 
8.Fridrichová Nikola2002reg. muži 161 - 180 
9.Notek Denis1999reg. muži 161 - 180 
10.Horčic Michal1999reg. muži 181 - 200 
11.Mrázová Aneta2003reg. muži 201 - 210 
12.Zolman Miloš1963reg. muži 211 - 215 
TTC Brandýs nad Labem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivan Milan1964reg. muži 41-60 
2.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 61-80 
3.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
4.Vošahlík Radek1976reg. muži 61-80 
5.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
6.Šumelda Alan1990reg. muži 121-140 
7.Svoboda Milan1999reg. muži 141-160 
8.Lang Petr1971reg. muži 141-160 
9.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 161-180 
10.Koliandr Vladimír1946reg. muži 201-210 
11.Hliněnský Martin2005nez. muži  
12.Holub Zdeněk1954nez. muži  
13.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
14.Pokorný Tomáš1999nez. muži  
15.Vošahlík Marek2006nez. muži  
16.Šeligová Tereza1995nez. muži  
17.Doležalová Pavlína1979nez. muži  
18.Daňkovský Richard1994nez. muži  
TJ Sokol Velké Popovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršál Petr1964kraj. muži 250N 
2.Semrád Petr1980reg. muži 41-60 
3.Jančiga Roman1981nez. muži 41-60N 
4.Dvořák Martin1971reg. muži 61-80 
5.Ouda Pavel1951reg. muži 81-100 
6.Strnadová Karolína2003reg. muži 101-120 
7.Doule Josef1972reg. muži 101-120 
8.Hejda Karel1955reg. muži 101-120 
9.Strnad Martin1998reg. muži 101-120 
10.Šiler Jiří1946reg. muži 121-140 
11.Holub Pavel1974reg. muži 121-140 
12.Kaválek Radim2002reg. muži 141-160 
13.Tyller Jiří1965reg. muži 161-180 
14.Hozman Luděk1964reg. muži 181-200 
15.Beneš Vojtěch2002reg. muži 181-200 
16.Černý Václav2001reg. muži 201-210 
17.Sýkora Pavel2004reg. muži 201-210 
18.Petřík Zdeněk1956nez.  
19.Hynek Jaroslav1949nez.  
20.Novosád Pavel1950nez.  
21.Roško Jaroslav1958nez.  
22.Petřík Václav1954nez.  
23.Zita Petr1968nez.  
24.Klápa Petr2008nez.  
TTC Říčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Roman1980reg. muži 41-60 N 
2.Stárek Karel ml.1979reg. muži 61-80 
3.Míka Petr1965reg. muži 61-80 
4.Stárek Martin1983reg. muži 81-100 
5.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
6.Pígl Tomáš1982reg. muži 81-100 
7.Vitvar Milan1973reg. muži 101-120 
8.Bébr Leoš1957reg. muži 161-180 
9.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 161-180 
10.Kamenář Jan1991nez.  
11.Erlich Luboš1963nez.  
12.Jícha Tomáš1972nez.  
13.Kohout Jindřich1949nez.  
14.Pavlíček Radek1959nez.  
15.Šanc Karel1953nez.  
16.Valenta Vratislav1976nez.  
17.Cibulka Štěpán2006nez.  
18.Kupka Ondřej2005nez.  
19.Mencl Adam2006nez.  
20.Peřinová Adéla2005nez.  
21.Stárek Karel nejml.2006nez.  
22.Tichý Michal2003nez.  
23.Vitvar Lukáš2003nez.  
TJ Aero Odolena Voda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hendrych Jan1987reg. muži 21.-30. 
2.Topol Martin1973reg. muži 31.-40. 
3.Valenta Petr1960reg. muži 41.-60. 
4.Tkáč Jan1955reg. muži 61.-80. 
5.Procházka Michal2002reg. muži 101.-120. 
6.Procházka Petr ml.1997reg. muži 121.-140. 
7.Procházka Petr st.1971reg. muži 141.-160. 
8.Topol Filip nejml.2004reg. muži 181.-200. 
9.Fišmistr Josef2004reg. muži nez 
10.Čejka Michal2005reg. muži nez 
11.Bubeníček Jan2006reg. muži nez 
12.Pískovský Matěj2005reg. muži nez 
TJ Aero Odolena Voda C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berný Jan1977reg. muži 31.-40. 
2.David Jan1979reg. muži 61.-80. 
3.Vyvial Pavel1975reg. muži 61.-80. 
4.Hudečková Věra1962reg. muži 81.-.100. 
5.Kuchynka Pavel1975reg. muži 121.-140. 
6.Jež Rostislav1950reg. muži nez 
7.Kulíšková Miroslava1987reg. ženy nez 
8.Grubauer Milan1974reg. muži nez 
9.Vaňásek Miloš1973reg. muži nez 
10.Hanák Michal1979reg. muži nez 
TJ Sokol Líbeznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzybohatý Aleš1977reg. muži 21 - 30 
2.Kotrbáček Petr1964reg. muži 41-60 
3.Laštůvka Petr1982reg. muži 61-80N 
4.Trgiňa Roman1971reg. muži 61-80N 
5.Václavík Pavel1964reg. muži 81-100 
6.Srbek Jan1957reg. muži 81-100 
7.Ptáček Josef1969reg. muži 81-100 
8.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 81-100 
9.Procházka Vladimír1960reg. muži 101-120 
10.Kolesnikov Nikita1995reg. muži 101-120cizinec 
11.Samiec Roman1963reg. muži 121-140 
12.Flusser Jan1962reg. muži 121-140 
13.Procházka Miroslav1945reg. muži 141-160 
14.Mohyla Jiří1944reg. muži 161-180 
15.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 181 - 200 
SKST Úvaly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Martin1987reg. muži 31.-40. 
2.Jandovský Petr1986reg. muži 61.-80. 
3.Kukla Oldřich ml.1974reg. muži 81.-100. 
4.Bříza Vlastislav1970reg. muži 81.-100. 
5.Kocurek Martin1982reg. muži 81.-100. 
6.Pilát Radek1980reg. muži 101.-120. 
7.Ittner Karel1962reg. muži 101.-120. 
8.Bambas Petr1974reg. muži 101.-120. 
9.Šochman Karel1952reg. muži 101.-120. 
10.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 121.-140. 
11.Kolář Petr1987reg. muži 121.-140. 
12.Minařík Vladimír1951reg. muži 161.-180. 
13.Havel Marek1987reg. muži 161.-180. 
14.Michalcová Martina1976reg. muži 161.-180. 
15.Coufal Petr1971reg. muži 181.-200. 
16.Procházka Milan1967reg. muži 181.-200. 
17.Staněk Miroslav1981reg. muži 181.-200. 
18.Rubeš Jan2003reg. muži 201.-210. 
19.Hošek Petr1949reg. muži 201.-210. 
20.Moucha Jaroslav1952reg. muži 181.-200. N 
21.Doucha Mladoš1951nez. muži  
22.Hanzlík Tomáš1976nez. muži  
23.Trojan Petr1972nez. muži  
24.Jirásek Zdeněk1984nez. muži  
25.Jedlička Martin ml.2004nez. muži  
Sokol Přezletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1975kraj. muži 201-250 
2.Poláček Petr1972reg. muži 41-60 
3.Dvořák Jan1971reg. muži 41-60 
4.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
5.Hataš Martin1963reg. muži 41-60 
6.Ondráček Evžen1973reg. muži 41-60 
7.Havazík Roman1971reg. muži 61-80 
8.Horálek Jiří1966reg. muži 61-80 
9.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
10.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 61-80 
11.Hron Martin1978reg. muži 101-120 
12.Nováková Ivana1970reg. muži 101-120 
13.Burša Martin1970reg. muži 121-140 
14.Weishaupt Antonín1953reg. muži 141-160 
15.Ptáčník Luboš1959reg. muži 141-160 
16.Macek Pavel1963reg. muži 161-180 
17.Rabochová Hana1975reg. muži 181-200 
18.Spretka Jerzy1954reg. muži 181-200 
TJ Spartak Čelákovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přichystal Jiří1973reg. muži 16-20 
2.Bodlák Jan1972reg. muži 41-60 
3.Duška Rudolf1957reg. muži 61-80 
4.Míchal Jiří1967reg. muži 61-80 
5.Pavlišák Jan1965reg. muži 81-100 
6.Duška Daniel1982reg. muži 81-100 
7.Ulip Miloslav1949reg. muži 81-100 
8.Bárta Jan1991reg. muži 121-140 
9.Šnajdr Jakub2001reg. muži 141-160 
10.Knor Tomáš1986reg. muži 141-160 
11.Matouš Karel1948reg. muži 141-160 
12.Paal Daniel2000reg. muži 141-160 
13.Kučera Jan1974reg. muži 181-200 
14.Tvrdý Vladimír1960reg. muži N 
15.Alexander Jaroslav1949reg. muži N 
16.Marfinec Václav1974reg. muži N 
17.Seidl Tomáš1964reg. muži N 
18.Tuška Jan1994reg. muži N 
Okresní přebor 2.třídy
TJ Mnichovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejný Stanislav ml.1973reg. muži 44 
2.Skolil Lukáš1974reg. muži 101 
3.Kovařík Petr1963reg. muži 105 
4.Martiš David1973reg. muži 41-60 
5.Novotný Miloslav1959reg. muži 104 
6.Kožíšek Tomáš1961reg. muži 110 
7.Trojánek Antonín1962reg. muži 120 
8.Bareš Luboš1961reg. muži 148 
9.Zvěřina Tomáš1976reg. muži 168 
10.Zvěřina Martin1982reg. muži 121-140 
11.Janoud Luboš1960reg. muži 141-160 
12.Novotný Richard1989reg. muži N 
TJ Jizera Káraný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Bára2003reg. muži 141 - 160 
2.Duchoň Čestmír1958reg. muži 141 - 160 
3.Jarý Jan1972reg. muži 161 - 180 
4.Fridrichová Nikola2002reg. muži 161 - 180 
5.Notek Denis1999reg. muži 161 - 180 
6.Horčic Michal1999reg. muži 181 - 200 
7.Mrázová Aneta2003reg. muži 201 - 210 
8.Zolman Miloš1963reg. muži 211 - 215 
9.Hudečková Michaela1989reg. muži 211 - 215 
10.Marečková Eliška1998reg. muži 211 - 215 
11.Pivoňka Bedřich2007reg. muži 211 - 215 
12.Bergman Matyáš2008reg. muži 211 - 215 
TJ Sokol Mratín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janák Jiří1983reg. muži 61 - 80 
2.Skopal Roman1967reg. muži 81-100 
3.Vajgl Lukáš1979reg. muži 101 - 120 
4.Samborský Vladimír1961reg. muži 121 - 140 
5.Malý Jaroslav1960reg. muži 121 - 140 
6.Samborský Jakub1987reg. muži 141 - 160 
7.Semerák Lukáš1975reg. muži 141 - 160 
8.Slouka Martin1963reg. muži 161 - 180 
9.Slezák Jakub1987reg. muži 181 - 200 
10.Dunovský Daniel1968reg. muži N 
11.Carda Roman1961reg. muži 201 - 210 
TTC Brandýs nad Labem F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
2.Šumelda Alan1990reg. muži 121-140 
3.Svoboda Milan1999reg. muži 141-160 
4.Fabiánová Pavla1972reg. muži 121-140 
5.Lang Petr1971reg. muži 141-160 
6.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 161-180 
7.Tomsová Kateřina1972reg. muži 181-200 
8.Koliandr Vladimír1946reg. muži 201-210 
9.Adámek Zdeněk1961nez. muži  
10.Hliněnský Martin2005nez. muži  
11.Holub Zdeněk1954nez. muži  
12.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
13.Pokorný Tomáš1999nez. muži  
14.Vošahlík Marek2006nez. muži  
15.Šeligová Tereza1995nez. muži  
16.Doležalová Pavlína1979nez. muži  
17.Daňkovský Richard1994nez. muži  
18.Svoboda Milan st.1975nez. muži  
TJ Sokol Velké Popovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doule Josef1972reg. muži 101-120 
2.Hejda Karel1955reg. muži 101-120 
3.Strnad Martin1998reg. muži 101-120 
4.Šiler Jiří1946reg. muži 121-140 
5.Holub Pavel1974reg. muži 121-140 
6.Kaválek Radim2002reg. muži 141-160 
7.Tyller Jiří1965reg. muži 161-180 
8.Hozman Luděk1964reg. muži 181-200 
9.Beneš Vojtěch2002reg. muži 181-200 
10.Černý Václav2001reg. muži 201-210 
11.Sýkora Pavel2004reg. muži 201-210 
12.Petřík Zdeněk1956nez.  
13.Hynek Jaroslav1949nez.  
14.Novosád Pavel1950nez.  
15.Roško Jaroslav1958nez.  
16.Petřík Václav1954nez.  
17.Zita Petr1968nez.  
18.Klápa Petr2008nez.  
TTC Říčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pígl Tomáš1982reg. muži 81-100 
2.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
3.Vitvar Milan1973reg. muži 101-120 
4.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 161-180 
5.Bébr Leoš1957reg. muži 161-180 
6.Doskočil Jan1974reg. muži 161-180 
7.Kamenář Jan1991nez.  
8.Kohout Jindřich1949nez.  
9.Valenta Vratislav1976nez.  
10.Pavlíček Radek1959nez.  
11.Šanc Karel1953nez.  
12.Erlich Luboš1963nez.  
13.Jícha Tomáš1972nez.  
14.Cibulka Štěpán2006nez.  
15.Kupec Josef1940nez.  
16.Kupka Ondřej2005nez.  
17.Masopust Josef1940nez.  
18.Mencl Adam2006nez.  
19.Peřinová Adéla2005nez.  
20.Stárek Karel nejml.2006nez.  
21.Tichý Michal2003nez.  
22.Vitvar Lukáš2003nez.  
23.Brůha Jan2003reg. muži 161-180Střídavý start z TJ Tourist, z.s..
24.Dědič David2004reg. muži 181-200Střídavý start z TJ Tourist, z.s..
25.Doskočil Matěj2003reg. muži 181-200Střídavý start z TJ Tourist, z.s..
26.Cibulková Veronika2001reg. muži 201-210Střídavý start z TJ Tourist, z.s..
27.Navrátil Pavel2001reg. muži 201-210Střídavý start z TJ Tourist, z.s..
TJ Aero Odolena Voda D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Michal2002reg. muži 101.-120. 
2.Procházka Petr ml.1997reg. muži 121.-140. 
3.Kuchynka Pavel1975reg. muži 121.-140. 
4.Procházka Petr st.1971reg. muži 141.-160. 
5.Topol Filip nejml.2004reg. muži 181.-200. 
6.Kulíšková Miroslava1987reg. ženy nez 
7.Vaňásek Miloš1973reg. muži nez 
8.Grubauer Milan1974reg. muži nez 
9.Čejka Michal2005reg. muži nez 
10.Bubeníček Jan2006reg. muži nez 
11.Fišmistr Josef2004reg. muži nez 
12.Pískovský Matěj2005reg. muži nez 
13.Hanák Michal1979reg. muži nez 
TJ Sokol Líbeznice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srbek Jan1957reg. muži 81-100 
2.Ptáček Josef1969reg. muži 81-100 
3.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 81-100 
4.Procházka Vladimír1960reg. muži 101-120 
5.Procházka Miroslav1945reg. muži 141-160 
6.Srbek Jiří1954reg. muži 181 - 200 
7.Kreibich Pavel1976reg. muži 181 - 200 
8.Švec Karel1959nez. muži  
9.Hejný Miroslav1972nez. muži  
TJ Sokol Líbeznice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Václavík Pavel1964reg. muži 81-100 
2.Kolesnikov Nikita1995reg. muži 101-120cizinec 
3.Samiec Roman1963reg. muži 121-140 
4.Flusser Jan1962reg. muži 121-140 
5.Mohyla Jiří1944reg. muži 161-180 
6.Švinger Jan1977reg. muži 181 - 200 
7.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 181 - 200 
8.Smetana Roman1969reg. muži 181 - 200 
SKST Úvaly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocurek Martin1982reg. muži 81.-100. 
2.Ittner Karel1962reg. muži 101.-120. 
3.Bambas Petr1974reg. muži 101.-120. 
4.Šochman Karel1952reg. muži 101.-120. 
5.Kolář Petr1987reg. muži 121.-140. 
6.Coufal Petr1971reg. muži 181.-200. 
7.Procházka Milan1967reg. muži 181.-200. 
8.Hanzlík Tomáš1976nez. muži  
9.Trojan Petr1972nez. muži  
10.Doucha Mladoš1951nez. muži  
SKST Úvaly C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilát Radek1980reg. muži 101.-120. 
2.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 121.-140. 
3.Havel Marek1987reg. muži 161.-180. 
4.Michalcová Martina1976reg. muži 161.-180. 
5.Minařík Vladimír1951reg. muži 161.-180. 
6.Moucha Jaroslav1952reg. muži 181.-200. N 
7.Staněk Miroslav1981reg. muži 181.-200. 
8.Rubeš Jan2003reg. muži 201.-210. 
9.Hošek Petr1949reg. muži 201.-210. 
10.Jedlička Martin ml.2004nez. muži  
11.Jirásek Zdeněk1984nez. muži  
12.Fisher Blanka1968reg. muži 161.-180. 
13.Holý Zdeněk1989nez. muži  
Sokol Přezletice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hataš Martin1963reg. muži 41-60 
2.Ondráček Evžen1973reg. muži 41-60 
3.Havazík Roman1971reg. muži 61-80 
4.Horálek Jiří1966reg. muži 61-80 
5.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
6.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 61-80 
7.Hron Martin1978reg. muži 101-120 
8.Nováková Ivana1970reg. muži 101-120 
9.Burša Martin1970reg. muži 121-140 
10.Weishaupt Antonín1953reg. muži 141-160 
11.Ptáčník Luboš1959reg. muži 141-160 
12.Macek Pavel1963reg. muži 161-180 
13.Rabochová Hana1975reg. muži 181-200 
14.Spretka Jerzy1954reg. muži 181-200 
15.Hanzal Filip2003nez.  
TJ Spartak Čelákovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Martin1971reg. muži 61-80 
2.Duška Daniel1982reg. muži 81-100 
3.Ulip Miloslav1949reg. muži 81-100 
4.Pavlišák Jan1965reg. muži 81-100 
5.Bárta Jan1991reg. muži 121-140 
6.Knor Tomáš1986reg. muži 141-160 
7.Matouš Karel1948reg. muži 141-160 
8.Paal Daniel2000reg. muži 141-160 
9.Šnajdr Jakub2001reg. muži 141-160 
10.Kučera Jan1974reg. muži 181-200 
11.Sobotka Jiří1944reg. muži 181-200 
12.Alexander Jaroslav1949reg. muži N 
13.Marfinec Patrik2005reg. sži N 
14.Mašek Filip2006reg. mži N 
15.Michelčík Adam2007reg. mži N 
16.Musil Tomáš2007reg. mži N 
17.Přibáň Václav1954reg. muži N 
18.Novotný Jakub2006reg. mži N 
19.Skála Lukáš1980reg. muži N 
20.Tvrdý Vladimír1960reg. muži N 
21.Seidl Tomáš1964reg. muži N 
22.Marfinec Václav1974reg. muži N 
23.Tuška Jan1994reg. muži N 
TJ Slavoj Veleň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Rudolf ml.1978reg. muži 81-100 
2.Němeček Petr1977reg. muži 121-140 
3.Novák Václav1977reg. muži 121-140 
4.Světlík Jiří1974reg. muži 141-160 
5.Šilhán Rudolf st.1956reg. muži 161-180 
6.Moc Marek1978nez. muži  
7.Němeček Pavel1977nez. muži  
Okresní přebor 3.třídy
ASK Stará Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juhász Radovan1955reg. muži 160 
2.Králík Pavel1964reg. muži 161 
3.Králík Martin1993reg. muži 176 
4.Svášek Bohumil st.1957reg. muži 206 
5.Pitro Miroslav1956reg. muži N 
6.Mařák Zdeněk1944reg. muži N 
8.Medal Jakub1989reg. mži N 
TJ Sokol Nehvizdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počepický Petr1972reg. muži 139 
2.Liehm Ondřej1988reg. muži 163 
3.Cimbůrek Martin1980reg. muži 164 
4.Macko Arnošt1968reg. muži 205 
5.Horák Jan1998reg. muži 212 
6.Jankovská Iveta1984nez.  
TJ Sokol Nehvizdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macko Lukáš1991reg. muži 225 
2.Znamenáček Petr1968reg. muži 226 
3.Pastír Roman1965reg. muži 245 
4.Holub Daniel1979nez.  
5.Horák Pavel1972nez.  
6.Hrdina Pavel1968nez.  
TJ Sokol Mratín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jaroslav1960reg. muži 121 - 140 
2.Semerák Lukáš1975reg. muži 141 - 160 
3.Samborský Jakub1987reg. muži 141 - 160 
4.Slouka Martin1963reg. muži 161 - 180 
5.Slezák Jakub1987reg. muži 181 - 200 
6.Dunovský Daniel1968reg. muži N 
7.Carda Roman1961reg. muži 201 - 210 
TTC Brandýs nad Labem G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lang Petr1971reg. muži 141-160 
2.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 161-180 
3.Tomsová Kateřina1972reg. muži 181-200 
4.Koliandr Vladimír1946reg. muži 201-210 
5.Adámek Zdeněk1961nez. muži  
6.Hliněnský Martin2005nez. muži  
7.Holub Zdeněk1954nez. muži  
8.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
9.Pokorný Tomáš1999nez. muži  
10.Vošahlík Marek2006nez. muži  
11.Svoboda Milan st.1975nez. muži  
12.Fabiánová Natálie2004nez. muži Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TTC Říčany juniors
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Aleš1981kraj. muži 41-50 
2.Šantavý Jan1980reg. muži 41-60 
3.Brůha Jan2003reg. muži 161-180 
4.Dědič David2004reg. muži 181-200 
5.Doskočil Matěj2003reg. muži 181-200 
6.Cibulková Veronika2001reg. muži 201-210 
7.Navrátil Pavel2001reg. muži 201-210 
TJ Sokol Velké Popovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Pavel1974reg. muži 121-140 
2.Kaválek Radim2002reg. muži 141-160 
3.Tyller Jiří1965reg. muži 161-180 
4.Beneš Vojtěch2002reg. muži 181-200 
5.Hozman Luděk1964reg. muži 181-200 
6.Černý Václav2001reg. muži 201-210 
7.Sýkora Pavel2004reg. muži 201-210 
8.Petřík Zdeněk1956nez.  
9.Hynek Jaroslav1949nez.  
10.Novosád Pavel1950nez.  
11.Petřík Václav1954nez.  
12.Roško Jaroslav1958nez.  
13.Zita Petr1968nez.  
14.Klápa Petr2008nez.  
15.Pospíšil Ondřej2009nez.  
TTC Říčany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doskočil Jan1974reg. muži 161-180 
2.Bébr Leoš1957reg. muži 161-180 
3.Jícha Tomáš1972nez.  
4.Kohout Jindřich1949nez.  
5.Kupec Josef1940nez.  
6.Masopust Josef1940nez.  
7.Peřinová Adéla2005nez.  
8.Stárek Karel nejml.2006nez.  
9.Valenta Vratislav1976nez.  
10.Vitvar Lukáš2003nez.  
11.Cibulka Štěpán2006nez.  
12.Kamenář Jan1991nez.  
13.Kupka Ondřej2005nez.  
14.Mencl Adam2006nez.  
15.Tichý Michal2003nez.  
16.Vrána Lukáš2004nez.  
TJ Aero Odolena Voda E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topol Filip nejml.2004reg. muži 181.-200. 
2.Vaňásek Miloš1973reg. muži nez 
3.Bubeníček Jan2006reg. muži nez 
4.Čejka Michal2005reg. muži nez 
5.Fišmistr Josef2004reg. muži nez 
6.Grubauer Milan1974reg. muži nez 
7.Jež Rostislav1950reg. muži nez 
8.Kulíšková Miroslava1987reg. ženy nez 
9.Pískovský Matěj2005reg. muži nez 
TJ Sokol Líbeznice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Miroslav1945reg. muži 141-160 
2.Mohyla Jiří1944reg. muži 161-180 
3.Švinger Jan1977reg. muži 181 - 200 
4.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 181 - 200 
5.Smetana Roman1969reg. muži 181 - 200 
6.Srbek Jiří1954reg. muži 181 - 200 
7.Kreibich Pavel1976reg. muži 181 - 200 
8.Hejný Miroslav1972nez. muži  
9.Švec Karel1959nez. muži  
SKST Úvaly D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Petr1987reg. muži 121.-140. 
2.Minařík Vladimír1951reg. muži 161.-180. 
3.Coufal Petr1971reg. muži 181.-200. 
4.Procházka Milan1967reg. muži 181.-200. 
5.Staněk Miroslav1981reg. muži 181.-200. 
6.Rubeš Jan2003reg. muži 201.-210. 
7.Hošek Petr1949reg. muži 201.-210. 
8.Moucha Jaroslav1952reg. muži 181.-200. N 
9.Doucha Mladoš1951nez. muži  
10.Hanzlík Tomáš1976nez. muži  
11.Trojan Petr1972nez. muži  
12.Jirásek Zdeněk1984nez. muži  
13.Jedlička Martin ml.2004nez. muži  
14.Procházka František2002nez. muži  
15.Holý Zdeněk1989nez. muži  
Sokol Přezletice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hron Martin1978reg. muži 101-120 
2.Nováková Ivana1970reg. muži 101-120 
3.Burša Martin1970reg. muži 121-140 
4.Weishaupt Antonín1953reg. muži 141-160 
5.Ptáčník Luboš1959reg. muži 141-160 
6.Macek Pavel1963reg. muži 161-180 
7.Rabochová Hana1975reg. muži 181-200 
8.Spretka Jerzy1954reg. muži 181-200 
9.Hanzal Filip2003nez.  
10.Antoš Václav2008nez.  
11.Slunéčko Patrik2003nez.  
TJ Spartak Čelákovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knor Tomáš1986reg. muži 141-160 
2.Šnajdr Jakub2001reg. muži 141-160 
3.Paal Daniel2000reg. muži 141-160 
4.Matouš Karel1948reg. muži 141-160 
5.Sobotka Jiří1944reg. muži 181-200 
6.Kučera Jan1974reg. muži 181-200 
7.Marfinec Patrik2005reg. sži N 
8.Mašek Filip2006reg. mži N 
9.Michelčík Adam2007reg. mži N 
10.Alexander Jaroslav1949reg. muži N 
11.Musil Tomáš2007reg. mži N 
12.Novotný Jakub2006reg. mži N 
13.Skála Lukáš1980reg. muži N 
14.Tvrdý Vladimír1960reg. muži N 
15.Přibáň Václav1954reg. muži N 
16.Marfinec Václav1974reg. muži N 
17.Seidl Tomáš1964reg. muži N 
18.Tuška Jan1994reg. muži N 
19.Čech Ondřej2006reg. mži N 
20.Vlček Matěj2005reg. sži N 
21.Wolf Josef2005reg. sži N 
22.Zamrazil Vít2006reg. mži N 
23.Marfincová Vlasta1974reg. ženy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS