Soupisky
Okresní přebor 1.třída
TJ Sokol Lety A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodička Jiří1962reg. muži 33 
2.Dvořák Pavel1975reg. muži 41 
3.Květoň Jan1964reg. muži 41 
4.Urban Roman1965reg. muži 51 
5.Kosek Jiří1971reg. muži 51 
6.Nykl Václav1970reg. muži 91 
7.Holeček David1975reg. muži 101 
8.Černý Radek1987reg. muži 130 
9.Kovář Václav1975reg. muži 999 
10.Krisová Marcela1978reg. ženy 999 
11.Fryje Jindřich1946reg. muži 999 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
2.Freisleben Radek1984reg. muži 50,5 
3.Tůma Martin1982reg. muži 51-60 
4.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 71-80 
5.Doležal Tomáš1988reg. muži 71-80 
6.Horák Ondřej1990reg. muži 81-90 
7.Šimek Josef1959reg. muži 100,5 
8.Stržínek Jiří1950reg. muži 101-110 
9.Kalbáč Karel1998reg. muži 143,5 
10.Vilimovský Miroslav1962reg. muži 143,5 
11.Šír Martin1999reg. muži 143,5 
12.Petkanič Vladimír1965reg. muži 143,5 
13.Kokeš Oldřich1945reg. muži N 
Sokol Rudná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Vladimír1964reg. muži 41-50 
2.Nágr Pavel1966reg. muži 41-50 
3.Plecitý Lukáš1988reg. muži 50,5 
4.Mitáš Josef1987reg. muži 80,5 
5.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 90,5 
6.Wimmerová Lucie1975reg. muži 90,5 
7.Charvát Vojtěch1951reg. muži 101-110 
8.Sloup Jiří1966reg. muži 101-110 
9.Šenbauer Jiří1958reg. muži 101-110 
10.Požárský Josef1943reg. muži 111-120 
11.Foltyn Jiří1985reg. muži 120,5 
12.Bachor Jan1983reg. muži 130,5 
13.Bystroň Ondřej1977nez. muži  
14.Dvořák Jan1992nez. muži  
TJ Sokol Libčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slaměník Richard1961reg. muži 21 
2.Žambokréthyová Milena1989reg. muži 31,5cizinec 
3.Fišer Štefan1984reg. muži 31,5 
4.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 50,5 
5.Bartoň Milan1975reg. muži 50,5 
6.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 61 
7.Telipský Josef1968reg. muži 71 
8.Klinga Petr1963reg. muži 81 
9.Manek Jakub2000reg. muži 81 
10.Framberk Jan1977reg. muži 81 
11.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 91 
12.Špiegel Jan1961reg. muži 91 
SK Viktorie Ořech B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Marek1996reg. muži 21.-31. 
2.Krolop David1991reg. muži 61.-70. 
3.Vávra Aleš1998reg. muži 61.-70. 
4.Veverka Jan1997reg. muži 61.-70. 
5.Matoušek Michal1982reg. muži 61.-70. 
6.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 70,5. 
7.Matoušek Tomáš1985reg. muži 71.-80. 
8.Pavlín Jiří1962reg. muži 71.-80. 
9.Píš Daniel1969reg. muži 71.-80. 
10.Redlich Michal2003reg. muži 81.-90.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
11.Krejčová Barbora1996reg. muži 101.-110. 
12.Blažek Jiří1994reg. muži 110.5 
13.Heřman Miroslav1978reg. muži 121.-130. 
14.Čierny Alexander1971reg. muži nezařazen 
15.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
Řevnická sportovní s.r.o
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vácha Vladimír ml.1994reg. muži 41 
2.Roziňák Jan1954reg. muži 51 
3.Vácha Vladimír st.1965reg. muži 51 
4.Merta Jiří1948reg. muži 131 
5.Vácha Lukáš1988reg. muži nez 
TJ Úholičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šablatura Michal1995reg. muži 1,5cizinec 
2.Rudolf Tomáš1973reg. muži 15 
3.Vojtěch Dušan1973reg. muži 32-40 
4.Novák Martin1974reg. muži 41-50 
5.Kozel Vilém1966reg. muži 61-70 
6.Dvořák František2002reg. dci 71-80 
7.Hadrava Miloslav1955reg. muži 80,5 
8.Krásný Antonín1952reg. muži 81-90 
9.Navrátil Lukáš1998reg. muži 81-90 
10.Dalihod Jakub2001reg. dci 91-100 
11.Carvan Miloslav1957reg. muži 101-110 
12.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
13.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
14.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-143 
15.Král Martin1992reg. muži 131-143 
16.Ducháčková Radka1979reg. ženy 131-143 
17.Dvořáková Martina1971reg. ženy 131-143 
18.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži 143,5 
19.Dalihod Miroslav1998reg. muži 143,5 
20.Martin Král st.1968reg. muži nez. 
21.Otépka Radim1968reg. muži nez. 
22.Vorm Petr1977reg. muži nez. 
TJ Viktoria Vestec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lachout Miroslav1954reg. muži 32 
2.Lauko Ladislav1975reg. muži 41 
3.Šoltés Martin1971reg. muži 61 
4.Kurková Marie1973reg. muži 61 
5.Pecháček Jiří1984reg. muži 61 
6.Ihl Roman1967reg. muži 81 
7.Jungvirt Tomáš1981reg. muži 90,5 
8.Řízek Jiří1956reg. muži 120,5 
9.Havlíčková Markéta1976reg. muži 130,5 
10.Král Jan1955reg. muži 130,5 
11.Šveňha Jiří1951nez. muži  
12.Ráb Václav1983nez. muži  
13.Novák Ondřej1992reg. muži nez. 
TJ Sokol Černošice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Deré Michal1974reg. muži 32 
2.Fischer Jiří1964reg. muži 32 
3.Cimler Lukáš1987reg. muži 51 
4.Lágner Petr1974reg. muži 51 
5.Růžička Petr1960reg. muži 51 
6.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 71 
7.Hrdina Pavel1971reg. muži 91 
8.Zmatlík Petr1957reg. muži 91 
9.Čáp Martin1975reg. muži 101 
10.Charvát Petr1947reg. muži 110,5 
11.Veselý Petr1987reg. muži 111 
12.Tichý Jiří1947reg. muži 121 
13.Keclík Rostislav1964nez. muži  
14.Karnet Václav1958nez. muži  
TJ Sokol Roztoky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 201-250 
2.Vodňanský Martin1981reg. muži 21-31 
3.Jakoubek Jakub1998reg. muži 32-40 
4.Novotný Vladimír1958reg. muži 40,5 
5.Švarc Martin1976reg. muži 32-40 
6.Vacek Jiří1978reg. muži 40,5 
7.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 41-50 
8.Eibich Jan1999reg. muži 71-80 
9.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
10.Bárta Kryštof1998reg. muži 91-100 
11.Lukáš Jakub1979reg. muži 131-143 
12.Lukáš Lukáš2006reg. muži 131-143 
13.Šturm Vojtěch2002reg. muži 143,5 
14.Šimon Matyáš2003reg. muži 143,5 
15.Antoš Vojtěch2003reg. muži 143,5 
16.Fishman Alexandr2003reg. muži 143,5 
17.Tydlitát Jan2003nez.  
18.Vágner Jonáš2005nez.  
19.Ciněk David2008nez.  
20.Kaláb Adam2006nez.  
21.Lauermann Matěj2002nez.  
22.Litoš Josef2003nez.  
23.Kačena Marek1999nez.  
24.Medek Jan2001nez.  
25.Kuchtová Klára2005nez.  
TJ Sokol Středokluky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačerovský Zdeněk1975reg. muži 32 
2.Tolar Jakub1995reg. muži 51 
3.Tolar Petr1970reg. muži 61 
4.Kamenszki Ivan1972reg. muži 121 
5.Vanson Patrick1967reg. muži 111 
6.Hikl Josef1947reg. muži 121 
7.Brejcha Petr1961reg. muži 131 
8.Horák Marek1977reg. muži 131 
9.Chval Ivan1962nez. muži  
10.Krlín Bohumil2003nez. muži  
11.Tříska Luboš1961reg. muži 110,5 
Okresní přebor 2.třída
TJ Sokol Lety B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosek Jiří1971reg. muži 51 
2.Nykl Václav1970reg. muži 91 
3.Holeček David1975reg. muži 101 
4.Černý Radek1987reg. muži 130 
5.Kovář Václav1975reg. muži 999 
6.Krisová Marcela1978reg. ženy 999 
7.Fryje Jindřich1946reg. muži 999 
8.Sláma Martin1967nez. muži 999 
9.Vaňásek Zdeněk1963nez. muži 999 
10.Knýbel Pavel1976reg. muži 999 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Tomáš1988reg. muži 71-80 
2.Horák Ondřej1990reg. muži 81-90 
3.Šimek Josef1959reg. muži 100,5 
4.Stržínek Jiří1950reg. muži 101-110 
5.Kalbáč Karel1998reg. muži 143,5 
6.Šír Martin1999reg. muži 143,5 
7.Vilimovský Miroslav1962reg. muži 143,5 
8.Petkanič Vladimír1965reg. muži 143,5 
9.Kokeš Oldřich1945reg. muži N 
TJ Sokol Libčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Milan1975reg. muži 50,5 
2.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 61 
3.Klinga Petr1963reg. muži 81 
4.Manek Jakub2000reg. muži 81 
5.Kosnar Vladimír1944reg. muži 145 
6.Beltrám Javier Ernesto1978reg. muži 145 
TJ Sokol Libčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Telipský Josef1968reg. muži 71 
2.Framberk Jan1977reg. muži 81 
3.Špiegel Jan1961reg. muži 91 
4.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 91 
5.Votoček Jaroslav1950kraj. muži 111 
6.Janura Jakub2001reg. muži 145 
SK Viktorie Ořech C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Michal1982reg. muži 61.-70. 
2.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 70,5. 
3.Matoušek Tomáš1985reg. muži 71.-80. 
4.Pavlín Jiří1962reg. muži 71.-80. 
5.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111.-120. 
6.Fürst Mirko1946reg. muži 120,5 
7.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5 
8.Novák Tomáš1968reg. muži 130,5 
9.Severa Martin1968reg. muži 131.-143. 
10.Pražský Michal1997reg. muži 143,5 
11.Němejc Melichar2005reg. muži 143,5 
12.Škoda Petr1999reg. muži nezařazen 
13.Kotěšovský Jan2002reg. muži nez 
SK Viktorie Ořech D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píš Daniel1969reg. muži 71.-80. 
2.Poncar Karel2001reg. muži 81.-90. 
3.Krejčová Barbora1996reg. muži 101.-110. 
4.Blažek Jiří1994reg. muži 110.5 
5.Bulín Zdeněk1972reg. muži 111.-120. 
6.Veverka Václav ml.2000reg. muži 111.-120. 
7.Heřman Miroslav1978reg. muži 121.-130. 
8.Veverka Václav st.1961reg. muži 131.-143. 
9.Pavlín Šimon1997reg. muži 143,5 
10.Čierny Alexander1971reg. muži nezařazen 
11.Píš Ondřej1995reg. muži nezařazen 
12.Sladovník David1995reg. muži nezařazen 
13.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
SK Viktorie Ořech E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Redlich Michal2003reg. muži 81.-90.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
2.Hruška Ondřej1995reg. muži 101.-110. 
3.Soukup Vojtěch2002reg. muži 110.5Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
4.Hlaváč Jan2001reg. muži 110.5Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
5.Jambor Václav1945reg. muži 110.5 
6.Zacharda Aleš1972reg. muži 111.-120. 
7.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
8.Cafourek Tomáš2000reg. muži nezařazen 
9.Šrenk Štěpán2001reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
10.Hudák Tomáš2004reg. muži nezHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
11.Rein Tomáš2005reg. muži nezHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
TJ Úholičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Vilém1966reg. muži 61-70 
2.Dvořák František2002reg. dci 71-80 
3.Hadrava Miloslav1955reg. muži 80,5 
4.Navrátil Lukáš1998reg. muži 81-90 
5.Krásný Antonín1952reg. muži 81-90 
6.Dalihod Jakub2001reg. dci 91-100 
7.Carvan Miloslav1957reg. muži 101-110 
8.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
9.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
10.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-143 
11.Ducháčková Radka1979reg. ženy 131-140 
12.Dvořáková Martina1971reg. ženy 131-143 
13.Král Martin1992reg. muži 131-143 
14.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži 143,5 
15.Dalihod Miroslav1998reg. muži 143,5 
16.Vorm Petr1977reg. muži nez. 
17.Otépka Radim1968reg. muži nez. 
18.Martin Král st.1968reg. muži nez. 
TJ Viktoria Vestec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecháček Jiří1984reg. muži 61 
2.Ihl Roman1967reg. muži 81 
3.Jungvirt Tomáš1981reg. muži 90,5 
4.Řízek Jiří1956reg. muži 120,5 
5.Havlíčková Markéta1976reg. muži 130,5 
6.Král Jan1955reg. muži 130,5 
7.Šveňha Jiří1951nez. muži  
8.Vaňousová Barbora1985nez. muži  
TJ Sokol Černošice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Petr1960reg. muži 51 
2.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 71 
3.Hrdina Pavel1971reg. muži 91 
4.Zmatlík Petr1957reg. muži 91 
5.Čáp Martin1975reg. muži 101 
6.Charvát Petr1947reg. muži 110,5 
7.Veselý Petr1987reg. muži 111 
8.Tichý Jiří1947reg. muži 121 
9.Farský Daniel2001nez. muži  
10.Keclík Rostislav1964nez. muži  
11.Karnet Václav1958nez. muži  
12.Suchý Michal1976nez. muži  
13.Souček Jan2000nez. muži  
14.Havel Petr2005nez. muži  
15.Šporová Markéta2000nez. muži  
16.Šporová Šárka2002nez. muži  
TJ Sokol Únětice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltin Miloš1972reg. muži 41 
2.Potužník Václav1972reg. muži 51 
3.Honek Jan st.1964reg. muži 91 
4.Kratochvíl Jiří1969reg. muži 91 
5.Trubnikov Stanislav1965reg. muži 101 
6.Sitta Radomír1969reg. muži 120,5 
7.Otradovec Josef1947reg. muži 120,5 
8.Freisleben Robin1971reg. muži 121 
9.Franc Martin1973reg. muži 121 
10.Moravec Petr1963reg. muži 121 
11.Krupička Radim1974reg. muži 143,5 
12.Anderson Ben1958reg. muži - 
Okresní přebor 3.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalbáč Karel1998reg. muži 143,5 
2.Šír Martin1999reg. muži 143,5 
3.Vilimovský Miroslav1962reg. muži 143,5 
4.Petkanič Vladimír1965reg. muži 143,5 
5.Kalousek Jindřich1950reg. muži N 
6.Kokeš Oldřich1945reg. muži N 
7.Polavka Zdeněk1959reg. muži N 
8.Sekaninová Lenka1979reg. muži N 
9.Znamenáček Bohumil1948reg. muži N 
Sokol Rudná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 90,5 
2.Wimmerová Lucie1975reg. muži 90,5 
3.Charvát Vojtěch1951reg. muži 101-110 
4.Sloup Jiří1966reg. muži 101-110 
5.Šenbauer Jiří1958reg. muži 101-110 
6.Požárský Josef1943reg. muži 111-120 
7.Foltyn Jiří1985reg. muži 120,5 
8.Bachor Jan1983reg. muži 130,5 
9.Bystroň Ondřej1977nez. muži  
10.Novák Miroslav1951nez. muži  
11.Dvořák Jan1992nez. muži  
12.Křižka Václav1972nez. muži  
TJ Slavoj Davle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka František1950reg. muži 101 
2.Kruch Petr1966reg. muži 111 
3.Tománek František1966reg. muži 121 
4.Nágl Václav1951reg. muži 131 
5.Braný Václav1947reg. muži nez. 
6.Počta Tomáš1943reg. muži nez. 
7.Urbanský Tomáš1986reg. muži nez. 
8.Podrazský Tomáš1993reg. muži nez 
SK Viktorie Ořech G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulín Zdeněk1972reg. muži 111.-120. 
2.Zacharda Aleš1972reg. muži 111.-120. 
3.Fürst Mirko1946reg. muži 120,5 
4.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5 
5.Novák Tomáš1968reg. muži 130,5 
6.Severa Martin1968reg. muži 131.-143. 
7.Němejc Melichar2005reg. muži 143,5 
8.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
9.Cafourek Tomáš2000reg. muži nezařazen 
10.Auf Tadeáš2006reg. muži nezařazen 
11.Kotěšovská Tereza2002reg. muži nez 
12.Kotěšovský Jan2002reg. muži nez 
TJ Úholičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krásný Antonín1952reg. muži 81-90 
2.Dalihod Jakub2001reg. dci 91-100 
3.Carvan Miloslav1957reg. muži 101-110 
4.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
5.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
6.Dalihod Miroslav1998reg. muži 143,5 
7.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži 143,5 
8.Vorm Petr1977reg. muži nez. 
9.Otépka Radim1968reg. muži nez. 
TJ Úholičky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-143 
2.Král Martin1992reg. muži 131-140 
3.Ducháčková Radka1979reg. ženy 131-140 
4.Dvořáková Martina1971reg. ženy 131-143 
5.Zapletal Radek1970reg. muži 131-143 
6.Martin Král st.1968reg. muži nez. 
7.Horony Tibor1971reg. muži nez. 
8.Ducháček Petr2009reg. nži nez. 
9.Hocek František1960reg. muži nez. 
10.Konopásková Kristina2004reg. sžy nez. 
11.Svoboda Jan2007reg. mži nez. 
TJ Sokol Černošice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáp Martin1975reg. muži 101 
2.Charvát Petr1947reg. muži 110,5 
3.Veselý Petr1987reg. muži 111 
4.Tichý Jiří1947reg. muži 121 
5.Suchý Michal1976nez. muži  
6.Karnet Václav1958nez. muži  
7.Keclík Rostislav1964nez. muži  
8.Farský Daniel2001nez. muži  
9.Souček Jan2000nez. muži  
10.Havel Petr2005nez. muži  
11.Šporová Šárka2002nez. muži  
12.Šporová Markéta2000nez. muži  
13.Nosek Michal1985nez. muži  
SK Viktorie Ořech F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jambor Václav1945reg. muži 110.5 
2.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111.-120. 
3.Veverka Václav ml.2000reg. muži 111.-120. 
4.Heřman Miroslav1978reg. muži 121.-130. 
5.Veverka Václav st.1961reg. muži 131.-143. 
6.Pražský Michal1997reg. muži 143,5 
7.Pavlín Šimon1997reg. muži 143,5 
8.Čierny Alexander1971reg. muži nezařazen 
9.Škoda Petr1999reg. muži nezařazen 
10.Sladovník David1995reg. muži nezařazen 
11.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
12.Šrenk Štěpán2001reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
13.Hudák Tomáš2004reg. muži nezHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
14.Rein Tomáš2005reg. muži nezHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
TJ Sokol Roztoky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 41-50 
2.Eibich Jan1999reg. muži 71-80 
3.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
4.Bárta Kryštof1998reg. muži 91-100 
5.Lukáš Jakub1979reg. muži 131-143 
6.Lukáš Lukáš2006reg. muži 131-143 
7.Šturm Vojtěch2002reg. muži 143,5 
8.Šimon Matyáš2003reg. muži 143,5 
9.Antoš Vojtěch2003reg. muži 143,5 
10.Fishman Alexandr2003reg. muži 143,5 
11.Bern Karel1967nez. muži  
12.Fabiánek David1983nez.  
13.Tydlitát Jan2003nez.  
14.Vágner Jonáš2005nez.  
15.Ciněk David2008nez.  
16.Kačena Marek1999nez.  
17.Lauermann Matěj2002nez.  
18.Kaláb Adam2006nez.  
19.Kuchtová Klára2005nez.  
20.Litoš Josef2003nez.  
21.Medek Jan2001nez.  
TJ Sokol Středokluky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vanson Patrick1967reg. muži 111 
2.Hikl Josef1947reg. muži 121 
3.Brejcha Petr1961reg. muži 131 
4.Horák Marek1977reg. muži 131 
5.Chval Ivan1962nez. muži  
6.Krlín Bohumil2003nez. muži  
7.Pohorelec Jan1982nez. muži  
TJ Sokol Únětice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trubnikov Stanislav1965reg. muži 101 
2.Sitta Radomír1969reg. muži 120,5 
3.Otradovec Josef1947reg. muži 120,5 
4.Freisleben Robin1971reg. muži 121 
5.Franc Martin1973reg. muži 121 
6.Moravec Petr1963reg. muži 121 
7.Krupička Radim1974reg. muži 143,5 
8.Anderson Ben1958reg. muži - 
9.Honek Jan1991reg. muži - 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS