Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP I. třídy
So. Nesuchyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hetto Tomáš1974reg. muži 21. - 50. 
2.Šerák Miloš1965reg. muži 21. - 50. 
3.Šebek Václav1956reg. muži 51. - 100. 
4.Krob Miroslav1957reg. muži 289,5 
5.Barsa Tomáš1987reg. muži 51. - 100. 
6.Staněk Milan1961reg. muži 101. - 150. 
7.Jílek Milan1959reg. muži 200,5 
8.Kapoun Miroslav1962reg. muži 200,5 
9.Vopravil Miloslav1970reg. muži 150,5 
10.Šebek Martin1980reg. muži 289,5 
11.Chládek David2008reg. muži 201. - 289. 
RC Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cafourek Milan1979reg. muži 51. - 100. 
2.Hejda Leoš1978reg. muži 51. - 100. 
3.Niezgoda Radek1974reg. muži 51. - 100. 
4.Smitka Luboš1973reg. muži 51. - 100. 
5.Koleníková Dana1977reg. muži 51. - 100. 
6.Nachtigal Vlastimil ml.1992reg. muži 51. - 100. 
7.Cír Josef1975reg. muži 151. - 200. 
8.Kolář Michal1973reg. muži 151. - 200. 
9.Kurtovič Adam1974reg. muži 151. - 200. 
10.Spurný Petr1979reg. muži 201. - 289. 
11.Knor Radim1965reg. muži 289,5 
12.Koutník Pavel1972reg. muži 289,5 
So. Nové Strašecí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pittner Kamil1978reg. muži 21. - 50. 
2.Červený Zdeněk1972reg. muži 51. - 100. 
3.Fabinger František1954reg. muži 101. - 150. 
4.Libovický Vladimír1958reg. muži 51. - 100. 
5.Hrdý Stanislav1963reg. muži 51. - 100. 
6.Libovický Petr1963reg. muži 51. - 100. 
7.Rovný Pavel1962reg. muži 101. - 150. 
8.Bünter Michal1972reg. muži 101. - 150. 
9.Bouček Jiří1967reg. muži 151. - 200. 
10.Zíma Marek1970reg. muži 51. - 100. 
11.Bujdák Patrik1974reg. muži 151. - 200. 
12.Videmann Petr1977reg. muži 151. - 200. 
SK Pavlíkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mika Martin1993reg. muži 21. - 50. 
2.Mika Libor1969reg. muži 51. - 100. 
3.Gebhart Luboš1967reg. muži 101. - 150. 
4.Mrzena Jindřich1970reg. muži 101. - 150. 
5.Mika Marcel1973reg. muži 151. - 200. 
6.Pelc Petr1980reg. muži 151. - 200. 
7.Mašek Vladimír1966reg. muži 151. - 200. 
8.Gebhart Jaroslav1964reg. muži 201. - 289. 
9.Mika Tomáš2000reg. muži 201. - 289. 
So. Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mladý Václav1960reg. muži 101. - 150. 
2.Pitař Michal1994reg. muži 100,5 
3.Sosna Petr1966reg. muži 101. - 150. 
4.Lukeš Zlatomír1954reg. muži 201. - 289. 
5.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 201. - 289. 
6.Hruška Luboš1966reg. muži 289,5 
7.Folk Josef1953reg. muži 51. - 100. 
8.Kratochvíl Martin1973reg. muži 51. - 100. 
9.Zach František1959reg. muži 51. - 100. 
10.Pondělíček František1947reg. muži 201. - 289. 
So. Hředle B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Miroslav1975reg. muži 21.-50. 
2.Beránek Josef1958reg. muži 51.-100. 
3.Polášek Milan1952reg. muži 51.-100. 
4.Linc Jiří1970reg. muži 289,5 
5.Vitner Radim1976reg. muži 51.-100. 
6.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 100,5 
7.Vitner Kamil1983reg. muži 100,5 
8.Bečvář Miroslav1958reg. muži 101.-150. 
9.Novák Tomáš ml.1999reg. muži 150,5 
10.Vitner Tomáš2000reg. muži 151. - 200 
11.Skoupý Jaroslav1984reg. muži 151. - 200 
12.Vyskočil Jiří1999reg. muži 289,5 
So. Olešná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lédl Jan1965reg. muži 51. - 100. 
2.Kočovský Tomáš1965reg. muži 51. - 100. 
3.Procházka Tomáš1976reg. muži 51. - 100. 
4.Šebek Tomáš1990reg. muži 21. - 50. 
5.Kreidl Petr1946reg. muži 51. - 100. 
6.Itner René1978reg. muži 51. - 100. 
7.Vít Václav1969reg. muži 51. - 100. 
8.Šebek Miloš1956reg. muži 101. - 150. 
9.Hubka Miloslav1959reg. muži 51. - 100. 
10.Bařtipán Jan1984reg. muži 51. - 100. 
11.Svoboda Viktor1975reg. muži 101. - 150. 
12.Polák Milan1964reg. muži 101. - 150. 
So. Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Luboš1966reg. muži 21. - 50. 
2.Jansa Stanislav ml.1995reg. muži 21. - 50. 
3.Jansa Stanislav st.1964reg. muži 21. - 50. 
4.Stibor Josef1956reg. muži 51. - 100. 
5.Cibulka Josef1962reg. muži 100,5 
6.Miller František1950reg. muži 51. - 100. 
7.Zajíc Václav1946reg. muži 101. - 150. 
So. Janov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fric Jaroslav1972reg. muži 51. - 100. 
2.Štindl Radek1977reg. muži 51. - 100. 
3.Tomášek Martin1977reg. muži 51. - 100. 
4.Amler Milan1966reg. muži 51. - 100. 
5.Sladkovský Jaroslav1958reg. muži 101. - 150. 
6.Veselský Pavel1959reg. muži 201. - 289. 
7.Houdek Pavel st.1954reg. muži 151. - 200. 
8.Benda Jiří1990reg. muži 151. - 200. 
9.Wágnerová Aneta2001reg. muži 201. - 289. 
10.Dušek Vladimír1970reg. muži 201. - 289. 
11.Macek Zdeněk1958reg. muži 201. - 289. 
12.Kapoun Karel1955reg. muži 289,5 
13.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 201. - 289.Hostování z TJ Sokol Hředle, z.s.
14.Fuxa Roman1962reg. muži 289,5 
15.Amler Martin1992nez. muži  
SK Pšovlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadeřábek Milan1966reg. muži 21. - 50. 
2.Hospodářský Jonny1994reg. muži 100,5 
3.Šulitka Oldřich1986reg. muži 100,5 
4.Flajšingr Petr1989reg. muži 100,5 
5.Netrh Václav1949reg. muži 101. - 150. 
6.Čechová Eliška ml.1998reg. muži 201. - 289. 
7.Švejkovský Zdeněk1991reg. muži 151. - 200. 
8.Kadeřábek David2001reg. muži 201. - 289. 
9.Růžička Jan1989reg. muži 201. - 289. 
10.Mayer František1954reg. muži 201. - 289. 
11.Siegel Roman1970reg. muži 289,5 
So. Lány C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-50 
2.Szabo Jiří1974reg. muži 50,5 
3.Běloušek David1999reg. muži 51-100 
4.Kosár Ernest1961reg. muži 101-150 
5.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
6.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
7.Moravcová Alena2001reg. muži 101-150 
8.Hrbek Daniel1985reg. muži 151. - 200. 
9.Stolár David1983reg. muži 201. - 289. 
10.Chalupa Jan2005reg. muži 201. - 289. 
11.Cibík Pavel2004reg. muži 201. - 289. 
12.Eichenmann Filip1989reg. muži 289,5 
13.Šoltés David1995reg. muži nezar 
14.Chalupa Šimon2007reg. muži 289,5 
15.Matoušek František1997reg. muži 201. - 289. 
ST Nouzov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr1964reg. muži 101-150 
2.Franěk Martin1974reg. muži 101-150 
3.Polák Tomáš1985reg. muži 101-150 
4.Steffl Jan1981reg. muži 101-150 
5.Devera Luděk1981reg. muži 151-200 
6.Nachtigal Vlastimil st.1969reg. muži 201-289 
7.Sušánka Libor1963reg. muži 151-200 
8.Zeman Jaroslav1960reg. muži 151-200 
9.Demchuk Mykola1953reg. muži 201-289 
OP II. třídy
B. SDH Lubná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Michal1976reg. muži 51. - 100. 
2.Zuda Antonín1963reg. muži 101. - 150. 
3.Novák Roman1971reg. muži 101. - 150. 
4.Volevecký Miroslav1972reg. muži 151. - 200. 
5.Dupač Zdeněk1981reg. muži 289,5 
6.Králíček Petr1982nez. muži  
So. Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kreidl Petr1946reg. muži 51. - 100. 
2.Itner René1978reg. muži 51. - 100. 
3.Bařtipán Jan1984reg. muži 51. - 100. 
4.Hubka Miloslav1959reg. muži 51. - 100. 
5.Šebek Miloš1956reg. muži 101. - 150. 
6.Pavlíček Vladimír1952reg. muži 151. - 200. 
7.Svoboda Viktor1975reg. muži 101. - 150. 
8.Folber Jan1948reg. muži 201. - 289. 
9.Vít Václav1969reg. muži 51. - 100. 
10.Kočovský Ladislav1939reg. muži 289,5 
11.Těšínský Martin1966reg. muži 289,5 
12.Polák Milan1964reg. muži 101. - 150. 
13.Vaic Maxmilián2001reg. muži 201. - 289. 
14.Svoboda Denis2003reg. muži 201. - 289. 
15.Rada Jiří1955nez. muži  
16.Císařovský Jiří1993nez. muži  
So. Křivoklát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Ladislav1954reg. muži 51. - 100. 
2.Hauner Milan1962reg. muži 51. - 100. 
3.Povolný Jan1972reg. muži 101. - 150. 
4.Dolejš Jiří1973reg. muži 289,5 
5.Štěpnička Jan1950reg. muži 101. - 150. 
6.Šnídl Josef1976reg. muži 151. - 200. 
7.Novák František1978reg. muži 151. - 200. 
8.Durčiak Josef1972reg. muži 201. - 289. 
9.Lysý Vladimír1960reg. muži 201. - 289. 
10.Brožek Vít1968reg. muži 150,5 
SK Skryje A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Jaroslav1985reg. muži 51. - 100. 
2.Jedlička Miroslav1961reg. muži 101. - 150. 
3.Rybáček Lukáš1980reg. muži 101. - 150. 
4.Švarc Jiří1960reg. muži 101. - 150. 
5.Barták Roman1970reg. muži 151. - 200. 
6.Zíma Petr1977reg. muži 151. - 200. 
7.Šmíd Zbyněk1971reg. muži 151. - 200. 
8.Hůla Václav1951reg. muži 201. - 289. 
9.Hošek Petr1978reg. muži 201. - 289. 
10.Slepička Vladimír1951reg. muži 201. - 289. 
11.Frojda Michal1980reg. muži 289,5 
12.Špaček Michal2001reg. muži 201. - 289. 
13.Pýcha Hynek1971reg. muži 289,5 
14.Krauz Josef1971reg. muži 201. - 289. 
15.Mikušík Matouš2004nez. muži  
So. Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folk Josef1953reg. muži 51. - 100. 
2.Kratochvíl Martin1973reg. muži 51. - 100. 
3.Miller František1950reg. muži 51. - 100. 
4.Zach František1959reg. muži 51. - 100. 
5.Zajíc Václav1946reg. muži 101. - 150. 
6.Sosna Pavel1966reg. muži 289,5 
7.Pondělíček František1947reg. muži 201. - 289. 
8.Cibulka Josef1962reg. muži 100,5 
9.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 201. - 289. 
10.Hruška Luboš1966reg. muži 289,5 
Žst. Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jílek Richard1975reg. muži 51. - 100. 
2.Franěk František1950reg. muži 101. - 150. 
3.Chovan Dušan1974reg. muži 101. - 150. 
4.Chvojan Jiří1951reg. muži 151. - 200. 
5.Řenč Josef1959nez. muži  
So. Nesuchyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barsa Tomáš1987reg. muži 51. - 100. 
2.Staněk Milan1961reg. muži 101. - 150. 
3.Micura Dušan1980reg. muži 201. - 289. 
4.Jílek Milan1959reg. muži 200,5 
5.Kapoun Miroslav1962reg. muži 200,5 
6.Vopravil Miloslav1970reg. muži 150,5 
7.Šebek Martin1980reg. muži 289,5 
8.Chládek David2008reg. muži 201. - 289. 
9.Pátek Radek1970reg. muži 201. - 289. 
10.Pátek Štěpán2005reg. muži 201. - 289. 
SK Přílepy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jílek Jaromír1945reg. muži 51. - 100. 
2.Jiříček Jan1957reg. muži 51. - 100. 
3.Havel Václav1954reg. muži 51. - 100. 
4.Holý Karel1954reg. muži 51. - 100. 
5.Kutílek Jaroslav1952reg. muži 151. - 200. 
So. Nové Strašecí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Stanislav1963reg. muži 51. - 100. 
2.Libovický Petr1963reg. muži 51. - 100. 
3.Rovný Pavel1962reg. muži 101. - 150. 
4.Zíma Marek1970reg. muži 51. - 100. 
5.Bünter Michal1972reg. muži 101. - 150. 
6.Bouček Jiří1967reg. muži 151. - 200. 
7.Bujdák Patrik1974reg. muži 151. - 200. 
8.Videmann Petr1977reg. muži 151. - 200. 
9.Dundr Matěj1999reg. muži 201. - 289. 
10.Pokorný Jan2005reg. muži 201. - 289. 
11.Vyskočil Zbyněk1999reg. muži 201. - 289. 
12.Doubravský Petr1971reg. muži 151. - 200. 
R. Třtice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirák Miroslav1968reg. muži 51.-100. 
2.Libovický Tomáš1973reg. muži 51.-100. 
3.Kolek Václav1964reg. muži 101.-150. 
4.Novotný Martin1973reg. muži 101.-150. 
5.Vidrich Ferdinand1970reg. muži 101.-150. 
6.Viedeman František1963reg. muži 151.-200. 
7.Vondra Patrik1976reg. muži 151.-200. 
8.Eis Jan1973reg. muži 151.-200. 
9.Suchopárek Jaromír1976reg. muži nereg 
FC Jesenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotek Petr1989reg. muži 51. - 100. 
2.Novotný Alexandr1988reg. muži 51. - 100. 
3.Polák Martin1977reg. muži 51. - 100. 
4.Růžička Antonín1978reg. muži 151. - 200. 
5.Casas David1980nez. muži  
6.Malich Pavel1978nez. muži  
TJ Čistá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezstarosti Václav1975reg. muži 51. - 100. 
2.Bedenk Pavel1975reg. muži 100,5 
3.Musil Miroslav1956reg. muži 101. - 150. 
4.Bedenková Lucie1982reg. muži 289,5 
5.Votroubek Aleš2001reg. muži 289,5 
6.Lepka Martin1965nez. muži  
OP III. třídy
So. Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herink Miloš1959reg. muži 101. - 150. 
2.Hrach Radek1974reg. muži 101. - 150. 
3.Gebhart Vladimír1953reg. muži 151. - 200. 
4.Hlaváček Jaroslav1975reg. muži 151. - 200. 
5.Uhrin Petr1985reg. muži 201. - 289. 
6.Kalík Josef1983reg. muži 151. - 200. 
7.Herink Ondřej1983reg. muži 201. - 289. 
8.Pešek Libor1981reg. muži 201. - 289. 
9.Bureš Ladislav1971reg. muži 201. - 289. 
10.Hubková Alena1973reg. muži 289,5 
11.Hornof Pavel1973nez. muži  
12.Švarc Michal1986nez. muži  
13.Klekner Vladimír1983reg. muži 201. - 289. 
RC Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koleníková Dana1977reg. muži 51. - 100. 
2.Nachtigal Vlastimil ml.1992reg. muži 51. - 100. 
3.Cír Josef1975reg. muži 151. - 200. 
4.Kolář Michal1973reg. muži 151. - 200. 
5.Kurtovič Adam1974reg. muži 151. - 200. 
6.Spurný Petr1979reg. muži 201. - 289. 
7.Knor Radim1965reg. muži 289,5 
8.Koutník Pavel1972reg. muži 289,5 
So. Hředle C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitner Radim1976reg. muži 51.-100. 
2.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 100,5 
3.Vitner Kamil1983reg. muži 100,5 
4.Bečvář Miroslav1958reg. muži 101.-150. 
5.Novák Tomáš ml.1999reg. muži 150,5 
6.Vitner Tomáš2000reg. muži 151. - 200 
7.Dvořák Jaroslav1962reg. muži 151. - 200 
8.Mauer Leoš1969reg. muži 151. - 200 
9.Skoupý Jaroslav1984reg. muži 151. - 200 
10.Vitner Luboš1958reg. muži 151. - 200 
11.Hrbek Miloslav1952reg. muži 201.-289 
12.Vyskočil Jiří st.1974reg. muži 201.-289 
13.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 201. - 289.Střídavý start z TJ Sokol Hředle, z.s.
14.Vyskočil Jiří1999reg. muži 289,5 
So. Lány D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
2.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
3.Moravcová Alena2001reg. muži 101-150 
4.Hrbek Daniel1985reg. muži 151. - 200. 
5.Matoušek František1997reg. muži 201. - 289. 
6.Chalupa Jan2005reg. muži 201. - 289. 
7.Cibík Pavel2004reg. muži 201. - 289. 
8.Stolár David1983reg. muži 201. - 289. 
9.Eichenmann Filip1989reg. muži 289,5 
10.Šoltés David1995reg. muži nezar 
11.Chalupa Petr1972nez. muži  
SK Pšovlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Eliška ml.1998reg. muži 201. - 289. 
2.Švejkovský Zdeněk1991reg. muži 151. - 200. 
3.Kadeřábek David2001reg. muži 201. - 289. 
4.Růžička Jan1989reg. muži 201. - 289. 
5.Netrh Václav1949reg. muži 101. - 150. 
6.Mayer František1954reg. muži 201. - 289. 
7.Šulitka Václav1960nez. muži  
8.Siegel Roman1970reg. muži 289,5 
9.Hospodářský Johny st.1974nez. muži  
R. Třtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vidrich Ferdinand1970reg. muži 101.-150. 
2.Viedeman František1963reg. muži 151.-200. 
3.Vondra Patrik1976reg. muži 151.-200. 
4.Švácha Jiří1960reg. muži nereg. 
5.Vožech Jiří1960reg. muži 289,5N 
6.Vojtík Petr1948reg. muži 201.-289. 
7.Eis Jan1973reg. muži 151.-200. 
8.Eis Václav2000reg. muži 201.-289. 
9.Svobodová Lenka1965reg. ženy 201.-289. 
10.Jirák Adam2004reg. sži 289,5N 
11.Suchopárek Jaromír1976reg. muži nereg 
So. Olešná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebek Miloš1956reg. muži 101. - 150. 
2.Vít Václav1969reg. muži 51. - 100. 
3.Svoboda Viktor1975reg. muži 101. - 150. 
4.Polák Milan1964reg. muži 101. - 150. 
5.Pavlíček Vladimír1952reg. muži 151. - 200. 
6.Folber Jan1948reg. muži 201. - 289. 
7.Kočovský Ladislav1939reg. muži 289,5 
8.Těšínský Martin1966reg. muži 289,5 
9.Svoboda Denis2003reg. muži 201. - 289. 
10.Těšínský Matouš2004reg. muži 201. - 289. 
11.Těšínský Michal2006reg. muži 201. - 289. 
12.Vaic Maxmilián2001reg. muži 201. - 289. 
13.Rada Jiří1955nez. muži  
14.Císařovský Jiří1993nez. muži  
So. Křivoklát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpnička Jan1950reg. muži 101. - 150. 
2.Novák František1978reg. muži 151. - 200. 
3.Šnídl Josef1976reg. muži 151. - 200. 
4.Brožek Vít1968reg. muži 150,5 
5.Šiška Josef1963reg. muži 151. - 200. 
6.Lysý Vladimír1960reg. muži 201. - 289. 
7.Durčiak Josef1972reg. muži 201. - 289. 
8.Šíma Robert1965reg. muži 201. - 289. 
9.Pastor Jaroslav1972reg. muži 289,5 
So. Kroučová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejfar Václav1966reg. muži 101. - 150. 
2.Kováčik Jan1965reg. muži 101. - 150. 
3.Jelínek Petr1972reg. muži 151. - 200. 
4.Staněk Vlastimil1965reg. muži 151. - 200. 
5.Valeš Miloslav1957reg. muži 201. - 289. 
6.Milotová Andrea1984reg. muži 289,5 
So. Nové Strašecí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bünter Michal1972reg. muži 101. - 150. 
2.Bouček Jiří1967reg. muži 151. - 200. 
3.Bujdák Patrik1974reg. muži 151. - 200. 
4.Videmann Petr1977reg. muži 151. - 200. 
5.Dundr Matěj1999reg. muži 201. - 289. 
6.Pokorný Jan2005reg. muži 201. - 289. 
7.Vyskočil Zbyněk1999reg. muži 201. - 289. 
8.Doubravský Petr1971reg. muži 151. - 200. 
9.Valchář Pavel1971reg. muži 289,5 
TTC Srbeč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jung René1962reg. muži 101. - 150. 
2.Hlad Pavel1968reg. muži 101. - 150. 
3.Mazourek Petr1978reg. muži 151. - 200. 
4.Dvořák Kamil1972reg. muži 201. - 289. 
5.Mareš Jakub1992nez. muži  
OP IV. třídy
SK Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wachtel Radek1975reg. muži 151. - 200. 
2.Hlavata Jiří1964reg. muži 101. - 150. 
3.Malecký Vít1971reg. muži 151. - 200. 
4.Kapoun Milan1964reg. muži 151. - 200. 
5.Štromajer Evžen1949reg. muži 289,5 
6.Wachtel Jindřich1952reg. muži 289,5 
7.Dobrý František1947reg. muži 289,5 
So. Janov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sladkovský Jaroslav1958reg. muži 101. - 150. 
2.Veselský Pavel1959reg. muži 201. - 289. 
3.Houdek Pavel st.1954reg. muži 151. - 200. 
4.Benda Jiří1990reg. muži 151. - 200. 
5.Macek Zdeněk1958reg. muži 201. - 289. 
6.Kapoun Karel1955reg. muži 289,5 
7.Dušek Vladimír1970reg. muži 201. - 289. 
8.Fuxa Roman1962reg. muži 289,5 
9.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 201. - 289.Hostování z TJ Sokol Hředle, z.s.
10.Wágnerová Aneta2001reg. muži 201. - 289. 
11.Amler Martin1992nez. muži  
So. Janov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacourek Jan1974reg. muži 21. - 50. 
2.Pacourek Roman1972reg. muži 101. - 150. 
3.Pacourek Jan st.1946reg. muži 101. - 150. 
4.Šorsáková Petra1977nez. muži  
5.Pacourek Matěj2002reg. muži 201. - 289. 
6.Šorsáková Veronika2001reg. muži 201. - 289. 
ST Nouzov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Devera Luděk1981reg. muži 151-200 
2.Nachtigal Vlastimil st.1969reg. muži 201-289 
3.Sušánka Libor1963reg. muži 151-200 
4.Zeman Jaroslav1960reg. muži 151-200 
5.Demchuk Mykola1953reg. muži 201-289 
6.Franěk Jáchym2005reg. muži 201-289Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
7.Koleník Dušan1951reg. muži 289,5 
8.Polák Jiří1961reg. muži 201-289 
9.Šťastný David1983reg. muži 201-289 
10.Polák Josef1947reg. muži 201-289 
11.Pavlík Marek1973reg. muži 289,5 
So.Hředle D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1962reg. muži 151. - 200 
2.Mauer Leoš1969reg. muži 151. - 200 
3.Skoupý Jaroslav1984reg. muži 151. - 200 
4.Vitner Luboš1958reg. muži 151. - 200 
5.Novák Tomáš ml.1999reg. muži 150,5 
6.Vitner Tomáš2000reg. muži 151. - 200 
7.Hrbek Miloslav1952reg. muži 201.-289 
8.Vyskočil Jiří st.1974reg. muži 201.-289 
9.Vyskočil Jiří1999reg. muži 289?5 
10.Bohatý Petr2004nez.  
11.Hossinger Matouš2009nez.  
12.Linc Jiří ml.2006nez.  
So. Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhrin Petr1985reg. muži 201. - 289. 
2.Kalík Josef1983reg. muži 151. - 200. 
3.Herink Ondřej1983reg. muži 201. - 289. 
4.Pešek Libor1981reg. muži 201. - 289. 
5.Bureš Ladislav1971reg. muži 201. - 289. 
6.Hubková Alena1973reg. muži 289,5 
7.Hornof Pavel1973nez. muži  
8.Švarc Michal1986nez. muži  
9.Mendel Pavel1985nez. muži  
10.Klekner Vladimír1983reg. muži 201. - 289. 
Velká Buková A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Pavel1990reg. muži 151. - 200. 
2.Matějovský Václav st.1974reg. muži 201. - 289. 
3.Panc Martin1990reg. muži 289,5 
4.Matějovský Václav ml.1999reg. muži 201. - 289. 
5.Šťastný František1982reg. muži 289,5 
6.Rezek Jiří1951reg. muži 151. - 200. 
7.Štefan Zdeněk1953reg. muži 201. - 289. 
8.Matějovský Petr1967reg. muži 201. - 289. 
9.Duchoň Rostislav1950reg. muži 201. - 289. 
10.Kafka Ladislav1968reg. muži 201. - 289. 
11.Zíka Jan1988reg. muži 289,5 
SK Pavlíkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mika Marcel1973reg. muži 151. - 200. 
2.Pelc Petr1980reg. muži 151. - 200. 
3.Mašek Vladimír1966reg. muži 151. - 200. 
4.Gebhart Jaroslav1964reg. muži 201. - 289. 
5.Mika Tomáš2000reg. muži 201. - 289. 
SK Skryje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták Roman1970reg. muži 151. - 200. 
2.Šmíd Zbyněk1971reg. muži 151. - 200. 
3.Slepička Vladimír1951reg. muži 201. - 289. 
4.Zíma Petr1977reg. muži 151. - 200. 
5.Šmíd Přemysl1981reg. muži 201. - 289. 
6.Frojda Michal1980reg. muži 289,5 
7.Pýcha Hynek1971reg. muži 289,5 
8.Špaček Michal2001reg. muži 201. - 289. 
9.Mikušík Matouš2004nez. muži  
So. Branov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Miroslav1984reg. muži 101. - 150. 
2.Kruba Viktor1974reg. muži 151. - 200. 
3.Pergler Pavel1970reg. muži 151. - 200. 
4.Pokorný Josef1983reg. muži 201. - 289. 
5.Horn Josef1981reg. muži 201. - 289. 
6.Šípek Miroslav1946reg. muži 201. - 289. 
7.Štiller Milan1973reg. muži 289,5 
8.Konopásek Karel1993nez. muži  
So. Nové Strašecí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dundr Matěj1999reg. muži 201. - 289. 
2.Pokorný Jan2005reg. muži 201. - 289. 
3.Vyskočil Zbyněk1999reg. muži 201. - 289. 
4.Doubravský Petr1971reg. muži 151. - 200. 
5.Valchář Pavel1971reg. muži 289,5 
So. Skřivaň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broum Zdeněk1968reg. muži 201. - 289. 
2.Ledvinka Martin1989reg. muži 201. - 289. 
3.Gebhart František1992reg. muži 201. - 289. 
4.Megerle Miloš1961reg. muži 201. - 289. 
5.Němeček Pavel1962reg. muži 201. - 289. 
B. TTC Rynholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dundrová Gabriela1976reg. muži 201. - 289. 
2.Fejfar Tomáš1986reg. muži 201. - 289. 
3.Špička Adolf1960reg. muži 201. - 289. 
4.Veselý Stanislav1977reg. muži 289,5 
5.Špička Miroslav1961reg. muži 201. - 289. 
6.Veselá Hedvika1976reg. muži 289,5 
7.Halenková Petra1969reg. muži 201. - 289. 
8.Píša Jiří1961reg. muži 201. - 289. 
9.Batelka Daniel1974reg. muži 201. - 289. 
10.Kandler Zdeněk1969reg. muži 289,5 
So. Křivoklát C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šiška Josef1963reg. muži 151. - 200. 
2.Šíma Robert1965reg. muži 201. - 289. 
3.Durčiak Josef1972reg. muži 201. - 289. 
4.Pastor Jaroslav1972reg. muži 289,5 
5.Lysý Vladimír1960reg. muži 201. - 289. 
6.Jaroš Miroslav1954reg. muži 289,5 
7.Skořepa Jiří1955nez. muži  
8.Pavlíček Jindřich1964reg. muži 289,5 
OP V. třídy
So. Olešná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Vladimír1952reg. muži 151. - 200. 
2.Folber Jan1948reg. muži 201. - 289. 
3.Kočovský Ladislav1939reg. muži 289,5 
4.Těšínský Martin1966reg. muži 289,5 
5.Svoboda Denis2003reg. muži 201. - 289. 
6.Těšínský Matouš2004reg. muži 201. - 289. 
7.Těšínský Michal2006reg. muži 201. - 289. 
8.Vaic Maxmilián2001reg. muži 201. - 289. 
9.Císařovský Jiří1993nez. muži  
10.Rada Jiří1955nez. muži  
SK Skryje C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hůla Václav1951reg. muži 201. - 289. 
2.Hošek Petr1978reg. muži 201. - 289. 
3.Krauz Josef1971reg. muži 201. - 289. 
4.Šimůnek Lubor1989reg. muži 201. - 289. 
5.Špaček Michal2001reg. muži 201. - 289. 
6.Šmíd Přemysl1981reg. muži 201. - 289. 
7.Frojda Michal1980reg. muži 289,5 
8.Pýcha Hynek1971reg. muži 289,5 
9.Mikušík Matouš2004nez. muži  
ST Nouzov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demchuk Mykola1953reg. muži 201-289 
2.Polák Jiří1961reg. muži 201-289 
3.Polák Josef1947reg. muži 201-289 
4.Šťastný David1983reg. muži 201-289 
5.Franěk Jáchym2005reg. muži 201-289Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
6.Koleník Dušan1951reg. muži 289,5 
So. Nesuchyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek David2008reg. muži 201. - 289. 
2.Pátek Radek1970reg. muži 201. - 289. 
3.Pátek Štěpán2005reg. muži 201. - 289. 
4.Kafka Václav1966reg. muži 201. - 289. 
5.Kapoun Miroslav1962reg. muži 200,5 
6.Vopravil Miloslav1970reg. muži 150,5 
7.Šebek Martin1980reg. muži 289,5 
Velká Buková B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rezek Jiří1951reg. muži 151. - 200. 
2.Štefan Zdeněk1953reg. muži 201. - 289. 
3.Matějovský Petr1967reg. muži 201. - 289. 
4.Duchoň Rostislav1950reg. muži 201. - 289. 
5.Kafka Ladislav1968reg. muži 201. - 289. 
6.Šťastný František1982reg. muži 289,5 
7.Zíka Jan1988reg. muži 289,5 
8.Šretr Miroslav1977nez. muži  
So. Janov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 201. - 289.Hostování z TJ Sokol Hředle, z.s.
2.Wágnerová Aneta2001reg. muži 201. - 289. 
3.Pacourek Matěj2002reg. muži 201. - 289. 
4.Šorsáková Veronika2001reg. muži 201. - 289. 
5.Dušek Vladimír1970reg. muži 201. - 289. 
6.Fuxa Roman1962reg. muži 289,5 
7.Kapoun Karel1955reg. muži 289,5 
8.Amler Martin1992nez. muži  
R.Třtice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eis Jan1973reg. muži 151.-200. 
2.Vojtík Petr1948reg. muži 201.-289. 
3.Svobodová Lenka1965reg. ženy 201.-289. 
4.Eis Václav2000reg. muži 201.-289. 
5.Vožech Jiří1960reg. muži 289,5N 
6.Jirák Adam2004reg. sži 289,5N 
7.Suchopárek Jaromír1976reg. muži nereg 
So. Lány E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Jan2005reg. muži 201. - 289. 
2.Cibík Pavel2004reg. muži 201. - 289. 
3.Matoušek František1997reg. muži 201. - 289. 
4.Stolár David1983reg. muži 201. - 289. 
5.Chalupa Šimon2007reg. muži 289,5 
6.Eichenmann Filip1989reg. muži 289,5 
7.Chalupa Petr1972nez. muži  
8.Chalupová Eva2009nez. muži  
9.Hošek Filip2008nez. muži  
10.Janečková Viktorie2008nez. muži  
B. TTC Rynholec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píša Jiří1961reg. muži 201. - 289. 
2.Vondra Josef1953reg. muži 201. - 289. 
3.Halenková Petra1969reg. muži 201. - 289. 
4.Kratěna Jakub1976reg. muži 289,5 
5.Kandler Zdeněk1969reg. muži 289,5 
6.Batelka Daniel1974reg. muži 201. - 289. 
7.Filip Karel1955nez. muži  
8.Veselá Hedvika1976reg. muži 289,5 
9.Špička Miroslav1961reg. muži 201. - 289. 
KST Hracholusky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomášek Roman1977reg. muži 101. - 150. 
2.Hejný Pavel1972reg. muži 101. - 150. 
3.Halíř Daniel1989reg. muži 289,5 
4.Vít Květoslav1959nez. muži  
5.Čekal Václav1950reg. muži 289,5 
6.Beneš Vladimír1961nez. muži  
TJ SKST Baník Rynholec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tlustý Milan2007reg. muži 289,5 
2.Tlustý Miroslav1978nez.  
3.Šíma Matěj2005nez.  
4.Šaroch Adam2008nez.  
5.Hill Petra Daisy2009nez.  
6.Šímová Aneta2010nez.  
7.Tlustá Beata2008nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS