Soupisky
Okresní přebor I.třídy
TJ Slavoj Pacov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Otto1990reg. muži 19 
2.Barák Antonín1949reg. muži 31-40 
3.Jaroš Marek1981reg. muži 31-40 
4.Sovka Martin1982reg. muži 41-50 
5.Švec Antonín1970reg. muži 41-50 
6.Krenar Pavel1966reg. muži 41-50 
7.Lískovec Martin1986reg. muži 71-80 
8.Michálek Jan1950reg. muži 81-90 
9.Veleta Jaroslav1957reg. muži 101-120 
10.Zeman Vladimír1946kraj. muži N 
TJ Sokol Rynárec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Eduard1969reg. muži 31-40 
2.Vránek Vratislav1956reg. muži 31-40 
3.Urbánek Jaroslav st.1961reg. muži 51-60 
4.Březina Miroslav1955reg. muži 51-60 
5.Urbánek Miloslav1984reg. muži ne 
SK Horní Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parkan Aleš1984kraj. muži 171 - 200 
2.Fröhlich Václav1961reg. muži 21 - 30 
3.Ištok Štefan1964reg. muži 21 - 30 
4.Dvořák Aleš1984reg. muži 31 - 40 
5.Švehla Jaroslav1956reg. muži 81 - 90 
6.Dvořák Jakub2005reg. muži 161 - 180 
SK Rodinov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechek Luboš1972reg. muži 5 
2.Válal Martin1974reg. muži 17 
3.Běle Milan1959reg. muži 21-30 
4.Strašík Jiří1975reg. muži 21-30 
5.Filípek Jindřich1977reg. muži 41-50 
6.Daňhel Jiří1981reg. muži 51-60 
7.Tržil Jiří1977reg. muži 61-70 
8.Zikmund František1954reg. muži 81-90 
9.Tomec Pavel1961kraj. muži 91-100 
10.Novotný Petr1989reg. muži 121-140 
TJ Jiskra Humpolec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlčková Monika1966reg. muži 12 
2.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
3.Hájek Jaroslav2003reg. muži 21-30 
4.Och Jan2000reg. muži 51-60 
5.Stehno Josef2005reg. muži 91-100 
6.Roh Tomáš2003reg. muži 124-140 
7.Rohová Michaela2007reg. muži N 
8.Jaroš Jáchym2005reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčil Tomáš1995reg. muži 13 
2.Hamza Tomáš1976reg. muži 21-30 
3.Prokop Jaroslav1966reg. muži 31-40 
4.Marek Martin1968reg. muži 41-50 
5.Krčil Jiří1969reg. muži 31-40 
6.Prokop Tomáš1971reg. muži 101-120 
7.Hlaváček Milan2002reg. muži 121-140 
TJ Jiskra Humpolec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejsek Miroslav1959reg. muži 14 
2.Vítek Stanislav1945reg. mži 21-30 
3.Novák Josef1948reg. muži 21-30 
4.Pazderka Patrik2004reg. muži 81-90 
5.Kubů Zdeněk1967reg. muži 61-70 
6.Zadina Josef1971reg. muži 121-140 
7.Janů Veronika2008reg. muži N 
8.Studenovský Petr1970reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poulíček Josef1948reg. muži 2 
2.Vavroš Roman1963reg. muži 31-40 
3.Řezáč Jan2001reg. muži 71-80 
4.Hložek František1951reg. muži 101-120 
5.Kubíček Oldřich1968reg. muži 81-90 
6.Brůna Petr2002reg. muži 141-160 
7.Žáček Lukáš2004reg. muži N 
8.Marek Martin ml.1995reg. muži 71-80 
SK Olešná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viktorová Gabriela1975reg. ženy 16 
2.Marek Petr1966reg. muži 31-40 
3.Haruda Milan1965reg. muži 41-50 
4.Sobotka Zdislav1956reg. muži 71-80 
5.Ptáček Pavel1980reg. muži 91-100 
6.Kratochvíl Jan1981reg. muži 101-120 
7.Vyskočil Petr1982reg. muži 121-140 
8.Sejk Petr1964reg. muži 121-140 
9.Štěpánek Pavel1972reg. muži 141-160 
10.Kos Miroslav1964reg. muži N 161-180 
11.Novotný Petr1966reg. muži N 
STS Pacov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žáček Antonín1951reg. muži 21 - 30 
2.Vaněk Petr1947reg. muži 31 - 40 
3.Ptáček Jiří1953reg. muži 71 - 80 
4.Zeman Karel1943reg. muži 81 - 90 N 
5.Pípal Jaroslav1948reg. muži 101 - 120 
6.Plášil Zdeněk1953reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Angelis Jiří1960reg. muži 7. 
2.Jírů Miroslav1964reg. muži 8. 
3.Talíř Pavel1959reg. muži 10. 
4.Záboj Petr1993reg. muži 11. 
5.Zelenková Anna1991reg. muži 20. 
6.Duda Lukáš1989reg. muži 31.-40.N 
7.Nacházel Aleš1981reg. muži 51.-60. 
8.Malý Zdeněk1961reg. muži 61.-70. 
9.Kubín Vlastislav1956reg. muži 71.-80. 
10.Hrkal Václav1955reg. muži 81.-90. 
11.Mach Radek2001reg. muži 91.-100. 
Okresní přebor II.třídy
TJ Chmelná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibyl Josef1963kraj. muži 171-200 
2.Hubata Vacek Jaroslav1966reg. muži 21 - 30 N 
3.Zadražil Miloslav1961reg. muži 21 - 30 N 
4.Vodička Bohuslav1953reg. muži 61 - 70 
5.Pisinger Václav1988reg. muži 61 - 70 
6.Drbal Miloslav1960reg. muži 101 - 120 
7.Klubal Jan1984reg. muži 101 - 120 N 
8.Přibyl Petr1967reg. muži 141 - 160 N 
TJ Slavoj Pacov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krenar Pavel1966reg. muži 41-50 
2.Švec Antonín1970reg. muži 41-50 
3.Lískovec Martin1986reg. muži 71-80 
4.Michálek Jan1950reg. muži 81-90 
5.Veleta Jaroslav1957reg. muži 101-120 
6.Augustin Roman1963reg. muži 121-140 
7.Dvořák Miroslav1968reg. muži 121-140 
8.Stejskal Oldřich1961reg. muži 121-140 
9.Míka Tomáš1999reg. muži 181-190 
10.Červenka Roman st.1960reg. muži 160-180 
11.Sekyra Jan1999reg. muži N 
SK Kamenice nad Lipou z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Jakub1997reg. muži 18 
2.Bořil Karel1973reg. muži 41-50 
3.Fenclová Jarmila1957reg. muži 61-70 
4.Luňák Zdeněk1964reg. muži 61-70 
5.Fencl Jiří1950reg. muži 71-80 
6.Štěpánová Jana1975reg. muži 141-160 
7.Liška Lubomír1969reg. muži 141-160 
8.Musil Josef1959reg. muži 141-160 
9.Holub Karel2004reg. muži 161-180 N 
10.Bořil Dominik1998nez. muži  
SK Kamenice nad Lipou z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dejmek Oldřich1962reg. muži 91-100 
2.Jelínková Simona1997reg. muži 101-120 
3.Kubů Štěpán1998reg. muži 101-120 
4.Kubíska Radek1976reg. muži 101-120 
5.Jůna Jan1999reg. muži 121-140 
6.Semerád Pavel1968reg. muži 161-180 
7.Nováčková Karla1997reg. muži 161-180 
8.Kolářík Tomáš1985reg. muži 161-180 
9.Vítovcová Martina1995reg. muži 161-180 N 
10.Šiman Vojtěch1991nez. muži  
SKST Putimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haruda Tomáš1991nez. muži 1 
2.Marek Miroslav1962nez. muži 2 
3.Bartoň Oldřich1952nez. muži 3 
4.Jonáš Lubomír1955nez. muži 4 
5.Pihávek Jan1998nez. muži 5 
6.Šimsa Václav1964nez. muži 6 
7.Paclík Václav1995nez. muži 7 
8.Pavlů Jan1994nez. muži 8 
9.Marek Tomáš1993nez. muži 9 
10.Princ Martin1988nez. muži 10 
11.Roubík Jaroslav1978nez. muži 11 
12.Chaloupek Jan1988nez. muži 12 
TJ Start Nový Rychnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nepraš Jiří1983reg. muži 31-40 
2.Nepraš Jaromír1947reg. muži 51-60 
3.Krejzlík Michal1974reg. muži 101-120 
4.Havelka Jiří1973reg. muži 101-120 
5.Blažek Milan1958reg. muži 101-120 
6.Krňa Evžen1961reg. muži 121-140 
7.Štěpán Jaroslav1957reg. muži 121-140 
8.Kejval Jakub1935reg. muži N 121-140 
9.Pech Jakub2003reg. dci N 121-140 
SK Rodinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filípek Jindřich1977reg. muži 41-50 
2.Daňhel Jiří1981reg. muži 51-60 
3.Tržil Jiří1977reg. muži 61-70 
4.Emr Čestmír1970reg. muži 81-90 
5.Zikmund František1954reg. muži 81-90 
6.Tomec Pavel1961kraj. muži 91-100 
7.Novotný Petr1989reg. muži 121-140 
8.Semotán Jiří1957reg. muži 121-140 
TJ Jiskra Humpolec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčil Jiří1969reg. muži 31-40 
2.Kubů Zdeněk1967reg. muži 61-70 
3.Kubíček Oldřich1968reg. muži 81-90 
4.Marek Jiří1974reg. muži N121-140 
5.Hlaváček Milan2002reg. muži 121-140 
6.Zadina Josef1971reg. muži 121-140 
7.Bošek Lukáš2001reg. muži N141-160 
8.Klubal Jiří2002reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehno Josef2005reg. muži 91-100 
2.Prokop Tomáš1971reg. muži 101-120 
3.Roh Tomáš2003reg. muži 124-140 
4.Jaroš Jáchym2005reg. muži N 
5.Rohová Michaela2007reg. muži N 
6.Janů Veronika2008reg. muži N 
7.Žáček Lukáš2004reg. muži N 
8.Roll Marek2008reg. muži N 
9.Hajčiar Jan2003reg. muži N101-120 
SK Tenis Polesí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubek Jiří1947reg. muži N 
2.Hanzálek Miroslav1957reg. muži 61-70 
3.Lisý Ondřej1993reg. muži 51-60 
4.Smeták Libor1964kraj. muži 121-140 
5.Smrčka Roman1959reg. muži 71-80 
6.Volavka Milan1968reg. muži 51-60 
7.Škorpík Jaroslav1957reg. muži 71-80 
8.Ištok Jan1988reg. muži nez 
9.Ištok Josef1962reg. muži nez 
TJ Sokol Těmice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirků Jan1971reg. muži 41 
2.Plášil Jan1982reg. muži 51 
3.Brož Jindřich1997reg. muži 71 
4.Kunc Milan1954reg. muži N 
5.Novák Lubomír1963reg. muži N 
SKST Vlásenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechek Jan1994reg. muži 81. - 90. 
2.Dohnal Radek1979reg. muži 91. - 100. 
3.Lang Martin1983reg. muži 101. - 120. 
4.Spielvogel Jiří1978reg. muži 101. - 120. 
5.Zahradník Jan1953reg. muži 101. - 120. 
6.Pechek Milan1986reg. muži 121. - 140. 
7.Pechek Vladimír1957reg. muži 121. - 140. 
8.Mašát Radek1969reg. muži 121. - 140. 
9.Halada Miroslav1957reg. muži N 101. - 120. 
10.Zahradník Tadeáš1997reg. muži N 
11.Zahradník Tomáš1991reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenková Anna1991reg. muži 20. 
2.Duda Lukáš1989reg. muži 31.-40.N 
3.Nacházel Aleš1981reg. muži 51.-60. 
4.Malý Zdeněk1961reg. muži 61.-70. 
5.Kubín Vlastislav1956reg. muži 71.-80. 
6.Hrkal Václav1955reg. muži 81.-90. 
7.Mach Radek2001reg. muži 91.-100. 
8.Vacek Václav1948reg. muži 101.-120. 
9.Váňa Milan1955reg. muži 101.-120.N 
10.Mach Radek st.1969reg. muži 121.-140. 
11.Chodur Jiří1956reg. muži 141.-160. 
12.Duong Anh Nam2003reg. muži 141.-160. 
13.Chu Mien Van1950nez.  
14.Pacner Jaroslav1991nez.  
15.Turinský Jan2003nez.  
Okresní přebor III.třídy - A
SK Kamenice nad Lipou z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůna Jan1999reg. muži 121-140 
2.Štěpánová Jana1975reg. muži 141-160 
3.Liška Lubomír1969reg. muži 141-160 
4.Musil Josef1959reg. muži 141-160 
5.Semerád Pavel1968reg. muži 161-180 
6.Nováčková Karla1997reg. muži 161-180 
7.Kolářík Tomáš1985reg. muži 161-180 
8.Vítovcová Martina1995reg. muži 161-180 N 
9.Holub Karel2004reg. muži 161-180 N 
10.Pípal Daniel1980nez. muži  
11.Luňák Josef1935nez. muži  
SK Horní Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švehla Jaroslav1956reg. muži 81 - 90 
2.Dvořák Jakub2005reg. muži 161 - 180 
3.Brada Jakub2004nez. muži  
4.Makovička Karel1963nez. muži  
5.Černý Michal2003nez. muži  
6.Dvořák Josef1955nez. muži  
7.Venkrbec Petr2004nez. muži  
SKST Vlásenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechek Pavel1955reg. muži 91. - 100. 
2.Zahradník Jan1953reg. muži 101. - 120. 
3.Pechek Vladimír1957reg. muži 121. - 140. 
4.Pechek Milan1986reg. muži 121. - 140. 
5.Mašát Radek1969reg. muži 121. - 140. 
6.Halada Miroslav1957reg. muži N 101. - 120. 
7.Houška Matěj1990reg. muži N 
8.Zahradník Pavel1957reg. muži N 
TJ Start Nový Rychnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Milan1958reg. muži 101-120 
2.Krňa Evžen1961reg. muži 121-140 
3.Štěpán Jaroslav1957reg. muži 121-140 
4.Kejval Jakub1935reg. muži N 121-140 
5.Pech Jakub2003reg. dci N 121-140 
6.Vaněk Jaroslav1999reg. dci N 
Sokol Častrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spielvogel Tom2003reg. muži 190 
2.Kuldan František2007reg. muži 213 
3.Mareš Matěj2005reg. muži 214 
4.Krupička Jiří Jan2003reg. muži N 
5.Fuxová Markéta1978reg. muži N 
6.Spielvogelová Natali2005reg. muži N 
7.Krejčů Václav1965reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duong Anh Nam2003reg. muži 141.-160. 
2.Fák Vojtěch2005reg. muži 161.-180. 
3.Kos Matouš2002reg. muži 161.-180. 
4.Le Karel Duy2002reg. muži 161.-180.N 
5.Slavětínský Matěj2003reg. muži 161.-180.N 
6.Edr Michal2004nez.  
7.Mazanec Petr2004nez.  
8.Pham Bach Hoag2009nez.  
9.Turinský Jan2003nez.  
10.Poul Jan2004nez.  
11.Bui Ahn Martin2003nez.  
TJ Sokol Božejov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paluch Lukáš1979reg. muži 61-70 
2.Malý Milan1965reg. muži 81-90 
3.David Lukáš1982reg. muži 121-130 
4.Dvořák Libor1966reg. muži N 
5.Horák Tomáš1972reg. muži N 
6.Kopřiva Miloslav1962reg. muži N 
7.Kottová Jana1966reg. muži N 
8.Menhard Jan1995reg. muži N 
9.Vacek Vladimír1954reg. muži N 
10.Vaněk Jaroslav1952reg. muži N 
11.Vrána Milan1970reg. muži N 
SK Rodinov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund František1954reg. muži 81-90 
2.Tomec Pavel1961kraj. muži 91-100 
3.Novotný Petr1989reg. muži 121-140 
4.Semotán Jiří1957reg. muži 121-140 
5.Janus Jakub1990reg. muži nezařazený 
Okresní přebor III.třídy - B
TJ Slavoj Pacov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veleta Jaroslav1957reg. muži 101-120 
2.Augustin Roman1963reg. muži 121-140 
3.Dvořák Miroslav1968reg. muži 121-140 
4.Stejskal Oldřich1961reg. muži 121-140 
5.Míka Tomáš1999reg. muži 181-190 
6.Červenka Roman st.1960reg. muži 160-180 
7.Sekyra Jan1999reg. muži N 
8.Dvořák Daniel2004reg. sži N 
SKST Putimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pihávek Jan1998nez. muži 1 
2.Šimsa Václav1964nez. muži 2 
3.Paclík Václav1995nez. muži 3 
4.Pavlů Jan1994nez. muži 4 
5.Marek Tomáš1993nez. muži 5 
6.Princ Martin1988nez. muži 6 
7.Roubík Jaroslav1978nez. muži 7 
8.Chaloupek Jan1988nez. muži 8 
SK Jiřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jaroslav1981reg. muži 88 
2.Šimůnek Petr1972reg. muži 97 
3.Jůzl Josef1988reg. muži 107 
4.Marek Roman1978reg. muži 121 
5.Jůzl Radek1999reg. muži N 
6.Tejkal Miroslav1981reg. muži N 
SK Jiřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Džumurat Valentyn1975reg. muži 144 
2.Dvořák Vladimír1974reg. muži 160 
3.Skácel Václav1985reg. muži 165 
4.Vincenc Jan1980reg. muži N 
5.Farka Ladislav1969reg. muži N 
6.Cihlář Vladimír1952reg. muži N 
7.Vaňkát Lukáš1994reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Milan2002reg. muži 121-140 
2.Zadina Josef1971reg. muži 121-140 
3.Brůna Petr2002reg. muži 141-160 
4.Bošek Lukáš2001reg. muži N141-160 
5.Rohová Michaela2007reg. muži N 
6.Klubal Jiří2002reg. muži N 
7.Semrádová Aneta1995reg. muži N 
8.Herna Michal1984reg. muži N 
TJ Pelhřimov-Osvobození A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Milan ml.1972reg. muži 101-120 
2.David Drahoslav1976reg. muži 121-140 
3.Vrátný Dominik1993reg. muži 141-160 
4.Vrátný Milan st.1944reg. muži 141-160 
5.Budař Daniel2002nez. muži  
SK Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Pavel1980reg. muži 91-100 
2.Kratochvíl Jan1981reg. muži 101-120 
3.Vyskočil Petr1982reg. muži 121-140 
4.Sejk Petr1964reg. muži 121-140 
5.Štěpánek Pavel1972reg. muži 141-160 
6.Kos Miroslav1964reg. muži N 161-180 
7.Talich Josef1954reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Vlastislav1956reg. muži 71.-80. 
2.Hrkal Václav1955reg. muži 81.-90. 
3.Mach Radek2001reg. muži 91.-100. 
4.Vacek Václav1948reg. muži 101.-120. 
5.Váňa Milan1955reg. muži 101.-120.N 
6.Mach Radek st.1969reg. muži 121.-140. 
7.Chodur Jiří1956reg. muži 141.-160. 
8.Čermák Karel1970nez.  
9.Pacner Jaroslav1991nez.  
10.Novák Josef1934nez.  
11.Chu Mien Van1950nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS