Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
TJ Dolní Zálezly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krampera Stanislav1963reg. muži 50 
2.Riedel Pavel1972reg. muži 57 
3.Laskoš Radek1973reg. muži 77 
4.Barták Radim1997reg. muži 82 
5.Rutar Jiří st.1963reg. muži 83 
6.Hrnčíř Jaroslav1951reg. muži 88 
7.Říha Jaroslav1964reg. muži 91 
8.Hladký Miroslav1958reg. muži 96 
9.Kovář Pavel1977reg. muži 97 
10.Růžička Milan1969reg. muži 108 
11.Hubač Jiří1960reg. muži 110 
12.Krumel Antonín1955reg. muži 120 
13.Prknová Barunka1945reg. muži 129 
14.Chrastilová Dana1971nez. muži  
15.Janda Vladimír1960nez. muži  
TJ Chemička Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svrček Petr1947kraj. muži 170,5 
2.Hanek Tomáš st.1962reg. muži 33 
3.Karásek Jiří1961reg. muži 48 
4.Balská Karolína1972reg. muži 84 
5.Duplinský Milan1987reg. muži 65 
6.Barták Tomáš1979reg. muži 85 
7.Kovář Dušan1972reg. muži 92 
8.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 106 
9.Pospíšil Pavel1971reg. muži 113 
TJ Brná nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gromus Michael1951reg. muži 45 
2.Janda Stanislav1957reg. muži 52 
3.Krčil Josef1971reg. muži 63 
4.Plánička Vojtěch1951reg. muži 90 
5.Kalabisová Danuše1953reg. ženy 93 
6.Traksl Tomáš1971reg. muži 101 
7.Prkno Jaroslav1946reg. muži 104 
8.Pluhař Martin1970reg. muži 141 
9.Bělovský Jiří1958reg. muži 142 
TJ Brná nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machač Josef1954reg. muži 38 
2.Štross Pavel1974reg. muži 55 
3.Maleček Karel1950reg. muži 63 
4.Vinh Nguyen1953reg. muži 68 
5.Čejka Václav1957reg. muži 70 
6.Hrubeš Milan1956reg. muži 114 
7.Kraus Ondřej1982reg. muži 115 
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zach Vladimír1954kraj. muži 201-250 
2.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 251-300 
3.Plutnar Jaroslav1951reg. muži 53 
4.Konrád Miroslav1954reg. muži 59 
5.Pucherna Lubomír1949reg. muži 69 
6.Novák Jiří1956reg. muži 72 
7.Brázda Petr1958reg. muži 89 
8.Šimpach Josef1949reg. muži 98 
9.Fridrich Luboš1961reg. muži 103 
10.Konrád Josef1948reg. muži 107 
11.Mašek Jan2005reg. muži 112 
12.Kubín Miroslav1956reg. muži 117 
TJ Pikron A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabec Vlastimil1970reg. muži 41 
2.Bechtold Roman1962reg. muži 45 
3.Derfl Dušan1978reg. muži 49 
4.Urban Jaroslav1950reg. muži 51 
5.Přech František1949reg. muži 84 
6.Thieme Pavel1949reg. muži 110 
7.Kryl Daniel1971reg. muži nezařazen 
8.Šípová Eva1972reg. muži nezařazen 
TJ Pikron B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kronbauer Marek1965reg. muži 60 
2.Mareček Michal1963reg. muži 74 
3.Mergl Milan1963reg. muži 78 
4.Strnad Radek1965reg. muži 80 
5.Cimpl Miroslav1950reg. muži 94 
6.Güttner Roman1963reg. muži 121 
7.Řezníček Tomáš1966reg. muži nezařazen 
8.Daněk Miroslav1973reg. muži nezařazen 
SKP Sever Ústí nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Petr1974kraj. muži 275,5 
2.Sečanský Radek1993kraj. muži 275,5 
3.Matasová Tereza1995reg. muži 56 
4.Barták Karel2000reg. muži 73 
5.Smetana Václav1965reg. muži 76 
6.Škvor Petr2002reg. muži 124 
7.Bubínek Ondřej2003reg. mži 130 
8.Szücs Pavel2000kraj. dci 48 
9.Vytlačil Václav ml.1990nez.  
SKP Sever Ústí nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašinová Karina1977kraj. muži 225,5 
2.Kmoníček Martin2002kraj. muži 275,5 
3.Běhounek Michal2003kraj. muži 304,5Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
4.Běhounek Marcel1975reg. muži 62 
5.Peštová Eva1950reg. muži 86 
6.Vašíček Jiří2006reg. muži 140 
7.Helebrant Vojtěch2001kraj. dci 23 
8.Vašina Václav2009kraj. mži 15 
9.Lédl Jaroslav1943nez.  
10.Malý Štěpán2005nez.  
11.Rada Filip2006nez.  
12.Rousek Dominik2002nez.  
TTC Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiklík František1969kraj. muži 301 - 308 
2.Kváš Pavel1982reg. muži 3 
3.Šulc Daniel1974reg. muži 8 
4.Kugl Jiří1966reg. muži 61 
5.Mráz Jaroslav1952reg. muži 57 
6.Moravec Jaroslav1961reg. muži 66 
7.Prchal Ladislav1972reg. muži 67 
8.Holub Jan1962reg. muži 71 
9.Jíra Ivan1962reg. muži 81 
10.Kozma Josef1943reg. muži 100 
11.Mach Zbyněk1945reg. muži 109 
12.Pavlík Václav1946reg. muži 116 
Regionální přebor 2.třídy
TJ Pikron C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přech František1949reg. muži 84 
2.Cimpl Miroslav1950reg. muži 94 
3.Thieme Pavel1949reg. muži 110 
4.Güttner Roman1963reg. muži 121 
5.Kryl Daniel1971reg. muži nezařazen 
6.Šípová Eva1972reg. muži nezařazen 
7.Daněk Miroslav1973reg. muži nezařazen 
8.Řezníček Tomáš1966reg. muži nezařazen 
TJ Slovan Chabařovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohuslav František1965nez. muži  
2.Hrad Antonín1965nez. muži  
3.Kočí Antonín1949nez. muži  
4.Myška Martin1977nez. muži  
5.Sláma Jiří1961nez. muži  
6.Smrž Zdeněk1976nez. muži  
7.Šrom Petr1970nez. muži  
8.Vanžura Roman1971nez. muži  
TJ Brná nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka Václav1957reg. muži 70 
2.Traksl Tomáš1971reg. muži 101 
3.Hrubeš Milan1956reg. muži 114 
4.Kraus Ondřej1982reg. muži 115 
5.Mrnka Karel1969reg. muži 122 
6.Nitka Zdeněk1957reg. muži 133 
7.Bělovský Jiří1958reg. muži 142 
TJ Brná nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalabisová Danuše1953reg. ženy 93 
2.Prkno Jaroslav1946reg. muži 104 
3.Blažek Jan1939reg. muži 134 
4.Nežádal Luděk1941reg. muži 136 
5.Arnautovský German1937reg. muži 137 
6.Jonák Otakar1947reg. muži 139 
7.Pluhař Martin1970reg. muži 141 
8.Holvek Michal1969reg. muži 144 
TJ Chemička Ústí nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duplinský Milan1987reg. muži 65 
2.Barták Tomáš1979reg. muži 85 
3.Kovář Dušan1972reg. muži 92 
4.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 106 
5.Pospíšil Pavel1971reg. muži 113 
TJ Dolní Zálezly C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rutar Jiří st.1963reg. muži 83 
2.Hrnčíř Jaroslav1951reg. muži 88 
3.Říha Jaroslav1964reg. muži 91 
4.Hladký Miroslav1958reg. muži 96 
5.Růžička Milan1969reg. muži 108 
6.Janda Vladimír1960nez. muži  
TJ Dolní Zálezly D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Pavel1977reg. muži 97 
2.Hubač Jiří1960reg. muži 110 
3.Krumel Antonín1955reg. muži 120 
4.Prknová Barunka1945reg. muži 129 
5.Chrastilová Dana1971nez. muži  
6.Košner Jan1976reg. muži 121 
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jiří1956reg. muži 72 
2.Brázda Petr1958reg. muži 89 
3.Fridrich Luboš1961reg. muži 103 
4.Konrád Josef1948reg. muži 107 
5.Mašek Jan2005reg. muži 112 
6.Kubín Miroslav1956reg. muži 117 
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pucherna Lubomír1949reg. muži 69 
2.Šimpach Josef1949reg. muži 98 
3.Kacerovský Pavel ml.2004reg. muži 123 
4.Svoboda Edvin st.1961reg. muži 127 
5.Zahradník Petr st.1967reg. muži 128 
6.Kacerovský Pavel st.1962reg. muži 132 
TTC Ústí nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Jaroslav1952reg. muži 57 
2.Moravec Jaroslav1961reg. muži 66 
3.Prchal Ladislav1972reg. muži 67 
4.Holub Jan1962reg. muži 71 
5.Jíra Ivan1962reg. muži 81 
6.Kozma Josef1943reg. muži 100 
7.Mach Zbyněk1945reg. muži 109 
8.Pavlík Václav1946reg. muži 116 
SKP Sever Ústí nad Labem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Václav1965reg. muži 76 
2.Peštová Eva1950reg. muži 86 
3.Škvor Petr2002reg. muži 124 
4.Bubínek Ondřej2003reg. mži 130 
5.Vašíček Jiří2006reg. muži 140 
6.Helebrant Vojtěch2001kraj. dci 23 
7.Szücs Pavel2000kraj. dci 48 
8.Vašina Václav2009kraj. mži 15 
9.Lédl Jaroslav1943nez. muži  
10.Rada Filip2006nez.  
11.Malý Štěpán2005nez.  
12.Vytlačil Václav ml.1990nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy