Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž družstev 1
Šmolovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Michal1991reg. muži 31-50r 
2.Hocke Ondřej2001reg. muži 51-80r 
3.Wasserbauer Jaroslav1982reg. muži 81-110r 
4.Orest Jaroslav1959reg. muži 111-140r 
5.Fejt Josef1973reg. muži 111-140r 
6.Milichovský Jakub2000reg. muži 141-209r 
7.Polák Richard ml.2003reg. muži 141-209r 
8.Kučera Václav ml.2001reg. muži 141-209r 
9.Kocman Jan2001reg. muži 141-209r 
10.Fikar Matěj2003reg. muži 141-209r 
11.Kučera Václav1971reg. muži 141-209r 
12.Baloun Jan1980reg. muži 141-209r 
13.Polák Richard st.1977reg. muži N 
14.Jablonská Martina1972reg. muži N 
15.Kučera Filip2005reg. muži N 
Jitkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janáček Jiří1960reg. muži 31-50 
2.Kytlička Tomáš1975reg. muži 51-80 
3.Žižka Martin1977reg. muži 51-80 
4.Kubát Petr1965reg. muži 81-110 
5.Štukhejl Pavel1963reg. muži 111-140 
6.Zelený Zbyněk1988reg. muži 111-140 
7.Hamerník Miloš1976reg. muži 141-209 
8.Diviš Pavel1969reg. muži 141-209 
9.Paušíma Čeněk1972reg. muži 141-209 
10.Blažek Miroslav1953reg. muži N 
11.Hamerníková Jana2000reg. muži N 
Jitkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láznička Roman1972reg. muži 31-50 
2.Hiblbauer Jiří1973reg. muži 51-80 
3.Wasserbauer Jaroslav st.1958reg. muži 81-110 
4.Venc František1966reg. muži 81-110 
5.Hamerník Jiří1968reg. muži 81-110 
6.Marková Marcela1986reg. muži 111-140 
7.Šumpich Jan1969reg. muži 141-209 
8.Major Petr1970reg. muži 141-209 
9.Kalenda Jaroslav1979reg. muži 141-209 
10.Hájková Eva1952reg. muži 141-209 
Ledeč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Miroslav1956reg. muži 51-80R 
2.Zajíček Rostislav1962reg. muži 51-80R 
3.Šilhan Stanislav st.1953reg. muži 51-80R 
4.Nechvátal Josef1958nez. muži N 
5.Egart Josef1953reg. muži 81-110R 
6.Och Lubomír1953reg. muži 111-140R 
7.Malina Jakub1981reg. muži 111-140R 
8.Laudát Václav1954reg. muži 141-209R 
9.Kosprd Antonín1949nez. muži N 
10.Egart Vladislav1947nez. muži N 
11.Jindra Leoš1963nez. muži N 
12.Komárek Vladimír1947nez. muži N 
13.Mišta Ondřej1975nez. muži N 
14.Nekola Jaroslav1961nez. muži N 
15.Pajerová Václava1959nez. muži N 
16.Panský Patrik2004nez. muži N 
Přibyslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Václav1975kraj. muži 31-40 (N) 
2.Slota Zdeněk1978reg. muži 31-50r 
3.Pertl Josef1956reg. muži 31-50r 
4.Stehno Vladislav1975reg. muži 51-80r 
5.Kamarád Martin1975reg. muži 51-80r 
6.Kamarád Prokop2006reg. muži 81-110Hostování z HB Ostrov , z.s.
7.Melichar Zbyněk1949reg. muži 111-140r 
8.Thomayer Jan1979reg. muži 141-209r 
9.Šrámek Roman1978reg. muži 141-209r 
10.Kamarád Štěpán2009nez. nži NHostování z HB Ostrov , z.s.
Přibyslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolák Vladimír st.1946reg. muži 51-80r 
2.Bednář Marek1979reg. muži 81-110r 
3.Benc Ota1986reg. muži 81-110r 
4.Kerbr Zdeněk1975reg. muži 81-110r 
5.Mach Michal1985reg. muži 141-209r 
6.Höfer Tomáš1977reg. muži 141-209r 
7.Moštěk Josef1955reg. muži N 
8.Körber Pavel2005nez. muži N 
9.Flekal Jakub2006nez. mži N 
TJ CHS Chotěboř D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voldán Jiří1965reg. muži 31-50R 
2.Janovský Aleš1985reg. muži 51-80R 
3.Fejfar Vlastislav1974reg. muži 51-80r 
4.Joksch Jakub2003reg. dci 51-80R 
5.Veselý Stanislav1952reg. muži 81-110r 
6.Janovský Zdeněk1957reg. muži 111-140R 
7.Málek Miroslav1971reg. muži 111-140R 
8.Krédl Jaromír1974reg. muži 141-209R 
9.Bouchner Josef1960reg. muži 141-209R 
10.Maštera Petr1982reg. muži 141-209R 
TJ CHS Chotěboř E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zvolánek Tomáš1964reg. muži 51-80r 
2.Veselý Jiří st.1954reg. muži 51-80R 
3.Sobotka Martin1972reg. muži 51-80r 
4.Mužátko Tomáš1982reg. muži 81-110r 
5.Nejedlý Miroslav1952reg. muži 81-110R 
6.Živný Libor1963reg. muži 81-110R 
7.Kučera Jiří1965reg. muži 111-140R 
8.Krejčík Josef1944reg. muži 141-209R 
9.Pokorný Radim2003reg. muži 141-209R 
10.Slavík Josef1944reg. muži 141-209R 
11.Joksch David2006reg. muži 141-209R 
TJ Sokol Mírovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Petr1971reg. muži 51-80 
2.Chroustovský Antonín1981reg. muži 51-80 
3.Matějovský Roman1964reg. muži 51-80 
4.Výboch Jaromír1957reg. muži 81-110 
5.Kafka Pavel1963reg. muži 111-140 
6.Satrapa Václav1955nez. muži  
7.Prchal Petr1982nez. muži  
8.Svoboda Josef1956nez. muži  
9.Kváš Jan1992nez. muži  
10.Hitzger Jakub2006reg. muži 31-50Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
11.Jinek Matyáš2007reg. muži 81-110Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
12.Vondrák Radim2005reg. sži 111.-120.Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
13.Řezníček Tomáš2008nez. Hostování z HB Ostrov , z.s.
14.Hitzger Marek2008nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakeš Petr1965reg. muži 51-80 
2.Mátl Bohumil1963reg. muži 51-80 
3.Zelenka Milan1965reg. muži 51-80 
4.Vrbata Josef1988reg. muži 81-110 
5.Slanař Radek1972reg. muži 81-110 
6.Brath Peter1945reg. muži 81-110 
7.Parkán Michal1979reg. muži 81-110 
8.Trtík Zdeněk2001reg. dci 81-110 
9.Krejčí Aleš1985reg. muži 111-140 
10.Duben Bohumil1982reg. muži 111-140 
11.Ranecký Tomáš1981reg. muži 111-140 
12.Kučírek Petr1964reg. muži 111-140 
13.Křehlík Vladimír1943reg. muži 141-209 
14.Beránek Petr2004reg. sži 141-209 
15.Vavřička Richard2004reg. sži 141-209 
16.Schlaichert Adam2005reg. sži 141-209 
17.Bauer Jan2004reg. sži 141-209 
18.Sedláček Václav2003reg. dci 141-209 
19.Bukač Jiří1977reg. muži 141-209 
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Jan1972reg. muži 51.-80. 
2.Karel Martin ml.2002reg. muži 111.-140. 
3.Bartoš Otto1952reg. muži 111.-140. 
4.Dvořák Petr2003reg. muži 141.-209. 
5.Hart Luboš1962nez.  
6.Petr Josef1960nez.  
7.Růžička Jaroslav1951nez.  
8.Ptáčník Daniel2004nez.  
9.Janáček Jiří1952nez.  
10.Spilka Stanislav1951nez.  
11.Bříza Josef st.1953nez.  
12.Doležal Jakub1987nez.  
13.Dvořák Tomáš1998nez.  
14.Janáček Stanislav1949nez.  
15.Maršík Milan1949nez.  
16.Porostovský Dušan1982nez.  
17.Zatočil Ladislav1954nez.  
18.Hájek Petr2002nez.  
19.Růžička Jakub2007reg. muži 141.-209.Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
Regionální soutěž družstev 2
Maleč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Milan1962reg. muži R 31-50 
2.Myška Roman1981reg. muži R 141-209 
3.Mejstřík Jiří1977reg. muži R 141-209 
4.Klepetko Jiří1958reg. muži R 141-209 
5.Culka Ladislav1960reg. muži R 141-209 
6.Novotný Pavel1950reg. muži R 141-209 
7.Čejka Miroslav1956reg. muži R 141-209 
8.Lesák Josef1992reg. muži R 141-209 
9.Kalvoda Martin1983reg. muži R 141-209 
10.Culka Jan1993reg. muži R 141-209 
11.Chalupa Karel1973reg. muži R 141-209 
ZOD Kámen A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Luboš1961reg. muži 81-110R 
2.Kruntorád Zdeněk1957reg. muži 81-110R 
3.Röhrich Karel1978reg. muži 111-140R 
4.Nováček Roman1966reg. muži 111-140R 
5.Špitálník Luboš1974reg. muži 141-209R 
6.Güldner Lukáš1983reg. muži 141-209R 
7.Špitálník Martn1997reg. muži 141-209R 
8.Koubek Michal1977reg. muži 141-209R 
9.Vala Václav1989reg. muži 141-209R 
10.Špitálník Jaroslav2000reg. muži 141-209R 
11.Bárta Jiří1988reg. muži 141-209R 
12.Fendrych Bohuslav1955nez. muži N 
13.Bárta Michal1990nez. muži N 
14.Bulánek František1990nez. muži N 
15.Čech Filip1992nez. muži N 
16.Čech Vlastmil1963nez. muži N 
17.Holub Petr1999reg. muži N 
18.Jecha Zdeněk1987nez. muži N 
19.Miřácký Jan1999nez. muži N 
20.Pipek František2001nez. muži N 
21.Rajter Jakub1992nez. muži N 
22.Miřácký Petr1996nez. muži N 
Stříbrné Hory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrý Tomáš1976reg. muži R 111-140 
2.Dvořák Miloslav1980reg. muži R 111-140 
3.Sláma Zdeněk1956reg. muži R 111-140 
4.Kotil Miloslav1951reg. muži R 111-140 
5.Muhlfait Antonín1942reg. muži R 141-209 
6.Pešek Karel1964reg. muži R 141-209 
7.Tomas Milan1974reg. muži R 141-209 
8.Daniel Tomáš1996reg. muži R 141-209 
9.Danielka Filip1995reg. muži R 141-209 
10.Daniel Václav1972reg. muži R 141-209 
ZŠ Nuselská HB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Luděk1960reg. muži 51-80R 
2.Sobotka Jiří1956reg. muži 51-80R 
3.Pajer Vladimír1964reg. muži 81-110R 
4.Ledvinka Bohumil1975reg. muži 81-110R 
5.Havel Ladislav1955reg. muži 141-209R 
6.Korba Dan1964reg. muži N 
7.Červinka Jiří1957reg. muži N 
8.Střeštík František1950nez. muži N 
Horní Studenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lupoměský Tomáš1971reg. muži R 81-110 
2.Fiedler Roman1961reg. muži R 81-110 
3.Novotný Daniel1993reg. muži R 81-110 
4.Bednář Evžen1982reg. muži R 111-140 
5.Culek Lukáš1998reg. muži R 81-110 
6.Culek Martin1998reg. muži R 111-140 
7.Bajowský Miroslav1972reg. muži R 111-140 
8.Lupoměský Martin ml.1974reg. muži R 141-209 
9.Bičík Milan1949reg. muži R 141-209 
10.David Aleš1961nez. muži  
11.Bureš David1996nez. muži  
12.Job Richard2000nez. muži  
13.Kuckir Alexander2003nez. muži  
Jitkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paušíma Milan1964reg. muži 51-80 
2.Hamerník Jiří1968reg. muži 81-110 
3.Štukhejl Pavel1963reg. muži 111-140 
4.Marková Marcela1986reg. muži 111-140 
5.Zelený Zbyněk1988reg. muži 111-140 
6.Hamerník Miloš1976reg. muži 141-209 
7.Šumpich Jan1969reg. muži 141-209 
8.Paušíma Čeněk1972reg. muži 141-209 
9.Major Petr1970reg. muži 141-209 
10.Kalenda Jaroslav1979reg. muži 141-209 
11.Hájková Eva1952reg. muži 141-209 
12.Diviš Pavel1969reg. muži 141-209 
13.Blažek Miroslav1953reg. muži N 
14.Hamerníková Jana2000reg. muži N 
Přibyslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamarád Martin1975reg. muži 51-80r 
2.Kamarád Prokop2006reg. muži 81-110Hostování z HB Ostrov , z.s.
3.Melichar Zbyněk1949reg. muži 111-140r 
4.Thomayer Jan1979reg. muži 141-209r 
5.Mach Michal1985reg. muži 141-209r 
6.Höfer Tomáš1977reg. muži 141-209r 
7.Šrámek Roman1978reg. muži 141-209r 
8.Šrámek Matěj2009nez. nži NHostování z HB Ostrov , z.s.
9.Stehno Adam2006nez. mži N 
10.Vaverka Adam2007nez. mži N 
11.Moštěk Josef1955reg. muži N 
TJ CHS Chotěboř F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Miroslav1952reg. muži 81-110r 
2.Živný Libor1963reg. muži 81-110r 
3.Veselý Stanislav1952reg. muži 81-110r 
4.Kučera Jiří1965reg. muži 111-140R 
5.Janovský Zdeněk1957reg. muži 111-140R 
6.Krédl Jaromír1974reg. muži 141-209R 
7.Krejčík Josef1944reg. muži 141-209R 
8.Pokorný Radim2003reg. muži 141-209R 
9.Bouchner Josef1960reg. muži 141-209R 
10.Maštera Petr1982reg. muži 141-209R 
11.Slavík Josef1944reg. muži 141-209R 
12.Joksch David2006reg. muži 141-209R 
13.Klepetko Jiří1982reg. muži 81-110r 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trtík Zdeněk2001reg. dci 81-110 
2.Krejčí Aleš1985reg. muži 111-140 
3.Fikar Petr1979reg. muži 111-140 
4.Fikar Milan1968reg. muži 111-140 
5.Fischer Michal1945reg. muži 141-209 
6.Schlaichert Adam2005reg. sži 141-209 
7.Krejčí Adolf1953reg. muži 141-209 
8.Trtík Tomáš2003reg. dci 141-209 
9.Lepeška Josef1981nez. muži  
10.Pánek Tomáš2008nez. mži  
11.Havel David2004nez. sži  
TJ Jiskra Havlíčkův Brod F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parkán Michal1979reg. muži 81-110 
2.Ranecký Tomáš1981reg. muži 111-140 
3.Duben Bohumil1982reg. muži 111-140 
4.Kučírek Petr1964reg. muži 111-140 
5.Brož Stanislav1978reg. muži 141-209 
6.Křehlík Vladimír1943reg. muži 141-209 
7.Bukač Jiří1977reg. muži 141-209 
8.Malina Jan1997nez. muži  
9.Zadina Bohumil1949nez. muži  
10.Dolejší Jiří1965nez. muži  
TJ Jiskra Havlíčkův Brod G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavřička Richard2004reg. sži 141-209 
2.Beránek Petr2004reg. sži 141-209 
3.Sedláček Václav2003reg. dci 141-209 
4.Brath Peter1945reg. muži 81-110 
5.Baran Lukáš2003reg. dci 141-209 
6.Bauer Jan2004reg. sži 141-209 
7.Litera Lukáš2003reg. dci 141-209 
8.Polívka Zdeněk1948nez. muži  
9.Ruč Tomáš2008nez. nži N 
HB Ostrov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hitzger Jakub2006reg. muži 31-50 
2.Hitzger Petr ml.1976reg. muži 31-50 
3.Koudelka Tomáš1987reg. muži 31-50 
4.Jinek Miroslav1979reg. muži 51-80 
5.Jinek Matyáš2007reg. muži 81-110 
6.Holub Šťěpán2007nez. muži  
7.Růžička Jakub2007reg. muži 141.-209. 
8.Hitzger Adam2005reg. muži 141-209Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
9.Hitzger Marek2008nez. muži Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
10.Hitzger Petr1951nez. muži  
11.Vondrák Radim2005reg. sži 111.-120. 
12.Řezníček Tomáš2008nez. Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
13.Fikejz Václav2007nez. muži Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
14.Kunc Jan2010nez. muži Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
Regionální soutěž družstev 3
Šmolovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejt Josef1973reg. muži 111-140r 
2.Milichovský Jakub2000reg. muži 141-209r 
3.Kučera Václav ml.2001reg. muži 141-209r 
4.Baloun Jan1980reg. muži 141-209r 
5.Fikar Matěj2003reg. muži 141-209r 
6.Dočkal Michal2004nez. muži N 
Šmolovy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Václav1971reg. muži 141-209r 
2.Polák Richard ml.2003reg. muži 141-209r 
3.Kocman Jan2001reg. muži 141-209r 
4.Kučera Filip2005reg. muži N 
5.Polák Richard st.1977reg. muži N 
6.Jablonská Martina1972reg. muži N 
7.Hlaváč Bohumír1965nez. muži N 
8.Hlaváč Jan1997nez. muži N 
Sokol Maleč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Culka Ladislav1960reg. muži R 141-209 
2.Novotný Pavel1950reg. muži R 141-209 
3.Čejka Miroslav1956reg. muži R 141-209 
4.Lesák Josef1992reg. muži R 141-209 
5.Kalvoda Martin1983reg. muži R 141-209 
6.Culka Jan1993reg. muži R 141-209 
7.Chalupa Karel1973reg. muži R 141-209 
ZOD Kámen B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špitálník Luboš1974reg. muži 141-209R 
2.Güldner Lukáš1983reg. muži 141-209R 
3.Špitálník Martn1997reg. muži 141-209R 
4.Koubek Michal1977reg. muži 141-209R 
5.Holub Petr1999reg. muži N 
6.Vala Václav1989reg. muži 141-209R 
7.Špitálník Jaroslav2000reg. muži 141-209R 
8.Bárta Jiří1988reg. muži 141-209R 
9.Bárta Michal1990nez. muži N 
10.Bulánek František1990nez. muži N 
11.Čech Filip1992nez. muži N 
12.Čech Vlastmil1963nez. muži N 
13.Fendrych Bohuslav1955nez. muži N 
14.Jecha Zdeněk1987nez. muži N 
15.Miřácký Jan1999nez. muži N 
16.Pipek František2001nez. muži N 
17.Rajter Jakub1992nez. muži N 
18.Miřácký Petr1996nez. muži N 
Horní Studenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Culek Lukáš1998reg. muži R 81-110 
2.Culek Martin1998reg. muži R 111-140 
3.Bajowský Miroslav1972reg. muži R 111-140 
4.Lupoměský Martin ml.1974reg. muži R 141-209 
5.Bičík Milan1949reg. muži R 141-209 
6.Bureš David1996nez. muži  
7.David Aleš1961nez. muži  
8.Job Richard2000nez. muži  
9.Kuckir Alexander2003nez. muži  
Jitkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Zbyněk1988reg. muži 111-140 
2.Hamerník Miloš1976reg. muži 141-209 
3.Paušíma Čeněk1972reg. muži 141-209 
4.Šumpich Jan1969reg. muži 141-209 
5.Major Petr1970reg. muži 141-209 
6.Kalenda Jaroslav1979reg. muži 141-209 
7.Hájková Eva1952reg. muži 141-209 
8.Diviš Pavel1969reg. muži 141-209 
9.Blažek Miroslav1953reg. muži N 
10.Hamerníková Jana2000reg. muži N 
Ledeč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Egart Josef1953reg. muži 81-110R 
2.Malina Jakub1981reg. muži 111-140R 
3.Och Lubomír1953reg. muži 111-140R 
4.Laudát Václav1954reg. muži 141-209R 
5.Kosprd Antonín1949nez. muži N 
6.Egart Vladislav1947nez. muži N 
7.Jindra Leoš1963nez. muži N 
8.Komárek Vladimír1947nez. muži N 
9.Mišta Ondřej1975nez. muži N 
10.Nekola Jaroslav1961nez. muži N 
11.Pajerová Václava1959nez. muži N 
12.Panský Patrik2004nez. muži N 
Stříbrné Hory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Muhlfait Antonín1942reg. muži R 141-209 
2.Pešek Karel1964reg. muži R 141-209 
3.Daniel Václav1972kraj. muži R 141-209 
4.Tomas Milan1974reg. muži R 141-209 
5.Daniel Tomáš1996reg. muži R 141-209 
6.Danielka Filip1995reg. muži R 141-209 
7.Moravec Stanislav1974nez. muži N 
8.Pivoňka Stanislav1946nez. muži N 
9.Modrá Helena1969nez. muži N 
10.Musil Daniel1978nez. muži N 
11.Kryštofek Jiří1992nez. muži N 
Přibyslav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrámek Roman1978reg. muži 141-209r 
2.Moštěk Josef1955reg. muži N 
3.Flekal Jakub2006nez. mži N 
4.Šrámek Matěj2009nez. nži NHostování z HB Ostrov , z.s.
5.Stehno Adam2006nez. mži N 
6.Vaverka Adam2007nez. mži N 
7.Körber Pavel2005nez. muži N 
8.Kocmanová Kristína2006nez. muži NHostování z TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
9.Pazourová Karolína2008nez. muži NHostování z TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
10.Stehno Lukáš2008nez. muži NHostování z HB Ostrov , z.s.
11.Feitová Nikola2006nez. muži NHostování z HB Ostrov , z.s.
12.Kamarád Štěpán2009nez. nži NHostování z HB Ostrov , z.s.
TJ CHS Chotěboř G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janovský Zdeněk1957reg. muži 111-140R 
2.Krédl Jaromír1974reg. muži 141-209R 
3.Krejčík Josef1944reg. muži 141-209R 
4.Pokorný Radim2003reg. muži 141-209R 
5.Bouchner Josef1960reg. muži 141-209R 
6.Maštera Petr1982reg. muži 141-209R 
7.Slavík Josef1944reg. muži 141-209R 
8.Joksch David2006reg. muži 141-209R 
TJ Sokol Mírovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kafka Pavel1963reg. muži 111-140 
2.Hitzger Adam2005reg. muži 141-209Hostování z HB Ostrov , z.s.
3.Hitzger Marek2008nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
4.Prchal Petr1982nez. muži  
5.Satrapa Václav1955nez. muži  
6.Svoboda Josef1956nez. muži  
7.Kváš Jan1992nez. muži  
8.Řezníček Tomáš2008nez. Hostování z HB Ostrov , z.s.
9.Staněk Štěpán2008nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
10.Fikejz Václav2007nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
11.Kunc Jan2010nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fischer Michal1945reg. muži 141-209 
2.Křehlík Vladimír1943reg. muži 141-209 
3.Brož Stanislav1978reg. muži 141-209 
4.Krejčí Adolf1953reg. muži 141-209 
5.Trtík Tomáš2003reg. dci 141-209 
6.Schlaichert Adam2005reg. sži 141-209 
7.Litera Lukáš2003reg. dci 141-209 
8.Bauer Jan2004reg. sži 141-209 
9.Baran Lukáš2003reg. dci 141-209 
10.Bukač Jiří1977reg. muži 141-209 
11.Pánek Tomáš2008nez. mži  
12.Havel David2004nez. sži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS