Soupisky
Regionální přebor muži 1.třída
TJ Jiskra Hořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Roman1972kraj. muži 201-230. 
2.Štěpánek Zdeněk1977kraj. muži N 260. 
3.Šotek Jan1975reg. muži 51. 
4.Kárník Milan1995reg. muži 54. 
5.Zemánek Vladimír1964reg. muži 69. 
6.Jelínek Karel1969reg. muži 132-133. 
7.Vyskočil Petr1972reg. muži 136. 
8.Krejčí Vojtěch1983kraj. muži 142. 
9.Samek Jiří1952reg. muži 145. 
10.Hátle Milan1975reg. muži 157. 
11.Táborský Karel1999reg. muži 189. 
12.Pulda Václav1948reg. muži 190. 
13.Šlechta František2001reg. muži 196. 
14.Pozler Marek1975nez.  
TJ Sokol Chomutice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břeský Jaroslav1989reg. muži 32 
2.Chotěbor Tomáš1983reg. muži 35 
3.Tázler Jakub2002reg. muži 44 
4.Tonar Lukáš2002reg. muži 82 
5.Průša Pavel1977reg. muži 62 
6.Průša Jiří1976reg. muži 139 
7.Kubík Miroslav1963reg. muži nez 
8.Kučera Ondřej1989reg. muži 67 
9.Jón Miloš1973reg. muži 173 
10.Scháňko Jiří1960reg. muži 183 
11.Vaníček Pavel1973reg. muži nez 
12.Dürschmied Jan1965reg. muži nez 
TJ Jičín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Jiří1968kraj. muži N260 
2.Doule Petr1969reg. muži 56 
3.Kryl Jaroslav1971reg. muži 80 
4.Kohut Jan1982reg. muži 86 
5.Rejha Josef1971reg. muži 95 
6.Havránek Lukáš1997reg. muži 97 
7.Kříž Milan st.1952reg. muži 107 
8.Bodlák Ondřej1972reg. muži N124 
9.Zikmund Zbyněk1958reg. muži 164 
10.Augustin Ondřej1998reg. muži N166 
11.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 212 
12.Kunášek František1946reg. muži N220 
13.Václavů Vojtěch2002reg. dci 19 
14.Kašík Martin2002reg. dci 32 
15.Voltr Vadim2005reg. dci 41 
16.Hošek Petr2006reg. dci 44 
17.Harcuba Patrik2004reg. dci 48 
18.Tintěra Aleš1978nez. muži  
19.Turek Michal1978nez. muži  
20.Lajbl Jan2002nez. dci  
TJ Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrych Ladislav1948reg. mži 87 
2.Vokrouhlecký David1982reg. muži 77 
3.Vokrouhlecký Martin1979reg. muži 60 
4.Vokrouhlecký Zdeněk1951reg. muži 91 
5.Zahradník Zdeněk1972reg. muži 132-133 
6.Vokrouhlecký Jiří1983reg. muži 89 
7.Čeřovský Jiří1968reg. muži 110 
8.Forman Miroslav1962reg. muži 150 
9.Stuchlík Petr1977reg. muži 83 
TJ Lázně Bělohrad B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ordáň Martin1971kraj. muži 201.-230. 
2.Petřivý Milan1953reg. muži 50. 
3.Fejfar Zdeněk1977reg. muži N60. 
4.Šulc Milan1965nez.  
5.Zívr Pavel1971reg. muži 74. 
6.Kordík Jakub1994reg. muži 88. 
7.Šulc Jiří1962reg. muži 102. 
8.Vít Jiří1951reg. muži 114. 
9.Hoza Roman1946reg. muži N103. 
10.Václavík Josef1944reg. muži 128. 
11.Stehlík Emil1949reg. muži 141. 
12.Jüngling Pavel1957reg. muži 161. 
13.Šulc Jan1988nez.  
TJ Sokol Libáň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuzma Dominik1998reg. muži 38 
2.Horák Vlastimil1954reg. muži 46 
3.Vaníček Jiří1957reg. muži 55 
4.Verner Pavel1976reg. muži 64 
5.Havelka Matěj2004reg. sži N 
6.Horák David1973reg. muži 185 
7.Horák Robert1973reg. muži 112 
8.Jakoubek Václav1973reg. muži 162 
9.Král Jan2002reg. dci N 
10.Kubínová Nikol2007reg. sži N 
11.Mádlo Josef1954reg. muži 96 
12.Myška Štěpán2003reg. dci N 
13.Plíšek Pavel1976reg. muži N 
14.Sekyra Jakub2000reg. muži N 
15.Smetana Filip2004reg. sži N 
16.Srb Dan2000reg. muži N 
17.Valnoha Milan1968reg. muži N 
SK Miletín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychtera Daniel1975reg. muži 63 
2.Novák Aleš1978reg. muži 84 
3.Plecháč Roman1988reg. muži 125 
4.Petrová Soňa2002reg. muži 187 
5.Rais Roman1975reg. muži 153 
6.Balihar Jan1972reg. muži 188 
7.Drahonínský Marek1973reg. muži 199 
8.Řehák Michal1978reg. muži 202 
9.Fof Ladislav1983reg. muži 204 
10.Portík Luboš1968reg. muži 209 
11.Kozák Tomáš2000reg. muži 221 
12.Hátle Jan1989reg. muži 232 
TJ Nová Paka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
2.Virag Miroslav1976reg. muži 119 
3.Fejfar Igor1969kraj. muži N170 
4.Fišar Tomáš1988nez. muži N 
5.Kadavý Šimon2002reg. muži 122 
6.Osten Pavel1949reg. muži 137 
7.Nožička Jaroslav1990reg. muži 160 
8.Stoklas Horst1966nez. muži N 
TJ Sokol Radim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Breuer Jan1963reg. muži 53 
2.Myšík Tomáš1985reg. muži 59 
3.Stříbrný Karel1985reg. muži 58 
4.Míka Pavel1971reg. muži 98 
5.Šimek Milan1949reg. muži 159 
6.Kalenský Jiří1960reg. muži 206 
7.Barochovský Josef1978reg. muži 221 
8.Vrabec Dušan1975reg. muži 219 
9.Čermák Josef st.1949reg. muži 220 
TJ Sokol Stará Paka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekárek Milan1980kraj. muži 141-170 
2.Kamler Ondřej1981kraj. muži 231-260 
3.Krutský Jiří st.1953kraj. muži 231-260 
4.Vávra Pavel1974reg. muži 68 
5.Hruška Ladislav1973reg. muži 143 
6.Kuřík Pavel1955reg. muži 165 
7.Knap Jiří1955reg. muži 176-177 
8.Handschug Jan2000reg. muži 201 
9.Havelka Martin1972nez. muži 230 
10.Rosenbergová Marta1944nez. muži  
11.Pánek Milan1958nez. muži  
12.Lhota František1955nez. muži  
13.Jech Radek1998nez. muži  
14.Doubek František2002nez. muži  
15.Šolc Martin1987nez. muži  
16.Richter Martin1993nez. muži  
17.Flégl Tomáš1998nez. muži  
18.Handlovič Ivan2002nez. muži  
19.Bajer Jan2000nez. muži  
20.Herberová Lucie2002nez. muži  
21.Šír Adam2003nez. muži  
22.Šírová Markéta2000nez. muži  
23.Kobrle Zdeněk1958nez. muži  
TJ Jiskra Nový Bydžov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vidra Milan1959kraj. muži 171-200 
2.Kynčl Milan1974kraj. muži 201-230 
3.Haltuf David2001reg. muži 81-90 
4.Jurička Stanislav ml.1998reg. muži 91-100 
5.Sauer Miroslav1975reg. muži 91-100 
6.Veinfurter Karel1979reg. muži 91-100 
7.Hrubý Michal1977reg. muži 101-105 
8.Panocha Jan1967reg. muži 105N 
TJ Sokol Nemyčeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berka Lukáš1989kraj. muži N100 
2.Hlawatschke Aleš1982kraj. muži 201-230 
3.Brett Ondřej1987kraj. muži 231-260 
4.Tomi Marek1990reg. muži 90 
5.Bílek Miloslav1967reg. muži 110 
6.Pažout Radek1987reg. muži N 
7.Trč Roman st.1957reg. muži 112 
8.Macek David1982reg. muži 118 
9.Stránský Michal1982reg. muži 127 
10.Nosek Milan1966reg. muži 130 
11.Bareš Jaromír1967reg. muži 144 
12.Hendrych Lukáš1975reg. muži 146 
13.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 151 
14.Olejarčík Stanislav1988reg. muži N 
Regionální přebor muži 2.třída
TJ Sokol Valdice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gebauer Jiří1969kraj. muži N140. 
2.Harcuba Petr1966reg. muži 65. 
3.Novotný Milan1968reg. muži 66. 
4.Novotný Zdeněk1967reg. muži 78. 
5.Bilanský Přemysl1961reg. muži 81. 
6.Bukartyk Jiří1956reg. muži N137. 
7.Hlava Martin1970reg. muži 158. 
8.Veselý Lubomír1977reg. muži 203. 
9.Mikule Stanislav1951reg. muži 206. 
10.Balcar Adam2002reg. muži 227. 
TJ Sokol Chomutice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Pavel1977reg. muži 62 
2.Kučera Ondřej1989reg. muži 67 
3.Průša Jiří1976reg. muži 139 
4.Vaníček Pavel1973reg. muži nez 
5.Jón Miloš1973reg. muži 173 
6.Kubík Miroslav1963reg. muži nez 
7.Scháňko Jiří1960reg. muži 183 
8.Dürschmied Jan1965reg. muži nez 
TJ Jičín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejha Josef1971reg. muži 95 
2.Havránek Lukáš1997reg. muži 97 
3.Kříž Milan st.1952reg. muži 107 
4.Bodlák Ondřej1972reg. muži N124 
5.Zikmund Zbyněk1958reg. muži 164 
6.Augustin Ondřej1998reg. muži N166 
7.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 212 
8.Kunášek František1946reg. muži N220 
9.Václavů Vojtěch2002reg. dci 19 
10.Kašík Martin2002reg. dci 32 
11.Voltr Vadim2005reg. dci 41 
12.Hošek Petr2006reg. dci 44 
13.Harcuba Patrik2004reg. dci 48 
14.Tintěra Aleš1978nez. muži  
15.Turek Michal1978nez. muži  
16.Lajbl Jan2002nez. dci  
TJ Sokol Kopidlno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomášek Jiří1982reg. muži 16 
2.Procházka Petr1950reg. muži 40 
3.Ševců Václav1952reg. muži 50 
4.Palička Josef1956reg. muži 89 
5.Machula Jiří1954reg. muži 134 
6.Palička Dušan1960reg. muži 162 
7.Brodský František1937reg. muži 200 
8.Machačný Alois1946reg. muži 203 
9.Petr Alexandr1972reg. muži 228 
10.Pelant Petr1997reg. muži 232 
11.Masák Radek2002reg. muži 277 
12.Kodet Pavel1995nez. muži  
13.Hruška Václav1958reg. muži 131-160. 
TJ Sokol Lány B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čeřovský Jiří1968reg. muži 110 
2.Forman Miroslav1962reg. muži 150 
3.Stuchlík Petr1977reg. muži 83 
4.Vokrouhlecký Jiří1983reg. muži 89 
5.Zahradník Zdeněk1972reg. muži 132-133 
6.Fajfr Radek2004reg. sži 31 
7.Hanuš Ladislav2004reg. sži 17 
8.Vokrouhlecký Jiří nejml.2005reg. sži 29 
SK Miletín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladký Karel1985reg. muži 105 
2.Rézmüves Dezidér1983reg. muži 106 
3.Petr Miloš1989reg. muži 108 
4.Černík Luděk1977reg. muži 138 
5.Balihar Jan1972reg. muži 188 
6.Drahonínský Marek1973reg. muži 199 
7.Fof Ladislav1983reg. muži 204 
8.Hátle Jan1989reg. muži 232 
9.Portík Luboš1968reg. muži 209 
10.Kozák Tomáš2000reg. muži 221 
11.Řehák Michal1978reg. muži 202 
TJ Nová Paka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlik Jiří1960reg. muži 79 
2.Hanuš Jaromír1985reg. muži 109 
3.Kadavý Šimon2002reg. muži 122 
4.Stoklas Horst1966nez. muži N 
5.Nožička Jaroslav1990reg. muži 160 
6.Knap Jan1966reg. muži 194 
7.Albrecht Roman1987reg. muži 198 
8.Kňourek Václav1993reg. muži N209 
9.Vydra Roman1966reg. muži 218 
10.Vavrinec Miroslav1959reg. muži N 
11.Buřič David2003nez. muži N 
12.Ticháčková Martina2003reg. muži N 
13.Fojt Petr2003reg. muži N 
14.Klimeš Stanislav2003reg. muži N 
15.Flégl Marek1998nez. muži  
TJ Sokol Rovensko pod Troskami A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vágenknecht Tomáš1972reg. muži 57 
2.Kozák Patrik1972reg. muži 71 
3.Varečka Michal1982reg. muži 76 
4.Kopecký Jiří1971reg. muži N 
5.Stuchlík Pavel1985reg. muži 113 
6.Drahoňovský Zdeněk1959reg. muži 118 
7.Tyrychtr Milan1964reg. muži 154 
8.Horáček Miloslav1954reg. muži N 
9.Stantejský Jaroslav1986reg. muži 174 
10.Soukup David1979reg. muži 183 
11.Bém Vladimír1957reg. muži 193 
12.Borovička Zdeněk1966reg. muži 213 
13.Brožek Josef st.1939reg. muži N 
14.Brožek Josef ml.1970reg. muži N 
15.Petrásek Václav1989reg. muži 234 
16.Suchý Karel1954reg. muži N 
17.Brožek Tomáš1982reg. muži N 
18.Soukup Martin1980reg. muži N 
TJ Sokol Úbislavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Jiří ml.1988reg. muži 90 
2.Plecháčová Pavlína1975reg. muži 104 
3.Vít Zdeněk1972reg. muži nez. 
4.Erlebach Pavel1967reg. muži 169 
5.Vít Radek1973reg. muži 120 
6.Vít Libor1984reg. muži 121 
7.Morávek Jiří st.1961reg. muži 127 
8.Erlebach Jaromír1966reg. muži 131 
9.Brendl Lukáš1981reg. muži 149 
10.Milický Tomáš1970reg. muži 162-163 
11.Brendl Jiří st.1960reg. muži 176-177 
12.Brendl Filip1997reg. muži 225 
13.Samler Milan1995reg. muži nez. 
TJ Sokol Železnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýba Zdeněk1974reg. muži N 
2.Vraštil Jiří1967reg. muži 75 
3.Jiřiště Jaroslav1951reg. muži 85 
4.Kabela Filip1981reg. muži 94 
5.Kudrnáč Miloslav1961reg. muži 99 
6.Jindra Zbyněk1952reg. muži N 
7.Krétová Monika1971reg. muži 166 
8.Tajčová Zdena1964reg. muži 167-168 
9.Ježková Zuzana1967reg. muži N 
10.Hrabala Jan1971reg. muži 182 
11.Kabela Miloš1949reg. muži N 
12.Kotlář František1965reg. muži N 
13.Tominec Ivan1949reg. muži N 
14.Horák Karel1970reg. muži N 
TJ Sokol Nemyčeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Miloslav1967reg. muži 110 
2.Pažout Radek1987reg. muži N111 
3.Trč Roman st.1957reg. muži 112 
4.Macek David1982reg. muži 118 
5.Stránský Michal1982reg. muži 127 
6.Nosek Milan1966reg. muži 130 
7.Bareš Jaromír1967reg. muži 144 
8.Hendrych Lukáš1975reg. muži 146 
9.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 151 
10.Pulec Jan1953reg. muži N 170 
11.Rössler Leoš1973reg. muži 171 
12.Ludvík Luděk1955reg. muži 185 
13.Lachman Aleš1973reg. muži N204 
14.Olejarčík Stanislav1988reg. muži N 
TJ Lázně Bělohrad C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zívr Pavel1971reg. muži 74. 
2.Kordík Jakub1994reg. muži 88. 
3.Šulc Jiří1962reg. muži 102. 
4.Vít Jiří1951reg. muži 114. 
5.Hoza Roman1946reg. muži N103. 
6.Václavík Josef1944reg. muži 128. 
7.Stehlík Emil1949reg. muži 141. 
8.Jüngling Pavel1957reg. muži 161. 
9.Malý Lukáš1992reg. muži 178. 
10.Knězáček Jiří1965reg. muži 221. 
11.Klejch Karel1966reg. muži 228. 
12.Šulc Jan1988nez.  
13.Kout Tomáš1995nez.  
Regionální přebor muži 3.třída
TJ Butoves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žďárský Miroslav1954reg. muži 111 
2.Hlawatschke Alfréd1954reg. muži 126 
3.Zhouf Miloslav1954reg. muži 155 
4.Vohánka Jan2003reg. muži N 
5.Konůpek Ladislav st.1977reg. muži 124 
6.Vohánka Aleš1974reg. muži 156 
7.Cír Václav1966reg. muži 197 
8.Zhouf Václav1953reg. muži 211 
9.Konůpek Ladislav ml.2004reg. muži 216 
10.Vohánka Hynek2003reg. muži 229 
11.Volek Jan1982reg. muži N 
12.Jón Leoš1970reg. muži N 
TJ Jiskra Hořice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemánek Vladimír1964reg. muži 69. 
2.Jelínek Karel1969reg. muži 132-133. 
3.Vyskočil Petr1972reg. muži 136. 
4.Krejčí Vojtěch1983kraj. muži 142. 
5.Samek Jiří1952reg. muži 145. 
6.Hátle Milan1975reg. muži 157. 
7.Táborský Karel1999reg. muži 189. 
8.Pulda Václav1948reg. muži 190. 
9.Šlechta František2001reg. muži 196. 
10.Pozler Marek1975nez.  
11.Hovad David1992nez.  
12.Hovad Martin1990nez.  
TJ Lázně Bělohrad D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoza Roman1946reg. muži N103. 
2.Václavík Josef1944reg. muži 128. 
3.Stehlík Emil1949reg. muži 141. 
4.Jüngling Pavel1957reg. muži 161. 
5.Malý Lukáš1992reg. muži 178. 
6.Knězáček Jiří1965reg. muži 221. 
7.Klejch Karel1966reg. muži 228. 
8.Brykner Antonín1941reg. muži N196. 
9.Šulc Jan1988nez.  
10.Kout Tomáš1995nez.  
11.Šubr Milan1962nez.  
12.Vajdl Tomáš2000nez.  
13.Jína Vojtěch1983nez.  
14.Kout Filip2004reg. sži 5. 
15.Šulc Jakub2004reg. sži 6. 
16.Zívrová Veronika2004reg. sži 9. 
17.Dlab Vojtěch2005reg. sži 11. 
18.Bičiště Martin2005nez.  
TJ Sokol Libáň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mádlo Josef1954reg. muži 96 
2.Horák Robert1973reg. muži 112 
3.Jakoubek Václav1973reg. muži 162 
4.Horák David1973reg. muži 185 
5.Plíšek Pavel1976reg. muži N 
6.Valnoha Milan1968reg. muži N 
7.Srb Dan2000reg. muži N 
8.Smetana Filip2004reg. sži N 
9.Sekyra Jakub2000reg. muži N 
10.Myška Štěpán2003reg. dci N 
11.Kubínová Nikol2007reg. sži N 
12.Král Jan2002reg. dci N 
13.Havelka Matěj2004reg. sži N 
TJ Sokol Rovensko pod Troskami B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlík Pavel1985reg. muži 113 
2.Drahoňovský Zdeněk1959reg. muži 118 
3.Tyrychtr Milan1964reg. muži 154 
4.Horáček Miloslav1954reg. muži N 
5.Stantejský Jaroslav1986reg. muži 174 
6.Soukup David1979reg. muži 183 
7.Bém Vladimír1957reg. muži 193 
8.Borovička Zdeněk1966reg. muži 213 
9.Suchý Karel1954reg. muži N 
10.Brožek Josef st.1939reg. muži N 
11.Brožek Josef ml.1970reg. muži N 
12.Petrásek Václav1989reg. muži 234 
13.Brožek Tomáš1982reg. muži N 
14.Soukup Martin1980reg. muži N 
TJ Sokol Stará Paka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Ladislav1973reg. muži 143 
2.Kuřík Pavel1955reg. muži 165 
3.Knap Jiří1955reg. muži 176-177 
4.Handschug Jan2000reg. muži 201 
5.Havelka Martin1972nez. muži 230 
6.Rosenbergová Marta1944nez. muži  
7.Lhota František1955nez. muži  
8.Pánek Milan1958nez. muži  
9.Šolc Martin1987nez. muži  
10.Richter Martin1993nez. muži  
11.Bajer Jan2000nez. muži  
12.Doubek František2002nez. muži  
13.Flégl Tomáš1998nez. muži  
14.Handlovič Ivan2002nez. muži  
15.Herberová Lucie2002nez. muži  
16.Jech Radek1998nez. muži  
17.Šír Adam2003nez. muži  
18.Šírová Markéta2000nez. muži  
19.Kobrle Zdeněk1958nez. muži  
TTC Veliš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pažout Vladimír1963reg. muži 92 
2.Malý David1993reg. muži 114-116 
3.Pažout Jaroslav st.1958reg. muži 114-116 
4.Müller Petr1992reg. muži 175 
5.Červenka Jan1953reg. muži 226 
6.Havel Adam1993nez. muži  
TJ Sokol Železnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudrnáč Miloslav1961reg. muži 99 
2.Jindra Zbyněk1952reg. muži N 
3.Krétová Monika1971reg. muži 166 
4.Tajčová Zdena1964reg. muži 167-168 
5.Ježková Zuzana1967reg. muži N 
6.Hrabala Jan1971reg. muži 182 
7.Kabela Miloš1949reg. muži N 
8.Kotlář František1965reg. muži N 
9.Tominec Ivan1949reg. muži N 
10.Horák Karel1970reg. muži N 
TJ Třešňový květ Žlunice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Přemysl1966reg. muži 103 
2.Haken Jiří1956reg. muži 117 
3.Libánský Milan1960reg. muži 191 
4.Mokošin Petr1965reg. muži 172 
5.Němeček Ladislav1959reg. muži N 
6.Horák Roman1972reg. muži 239 
7.Karpaš Pavel1971reg. muži 243 
8.Mázor Petr1974reg. muži 231 
9.Nechanický Pavel1975reg. muži 244 
10.Řeháček Leoš1971reg. muži N 
TJ Sokol Nemyčeves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránský Michal1982reg. muži 127 
2.Nosek Milan1966reg. muži 130 
3.Bareš Jaromír1967reg. muži 144 
4.Hendrych Lukáš1975reg. muži 146 
5.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 151 
6.Pulec Jan1953reg. muži N 170 
7.Rössler Leoš1973reg. muži 171 
8.Ludvík Luděk1955reg. muži 185 
9.Lachman Aleš1973reg. muži N204 
10.Olejarčík Stanislav1988reg. muži N 
Regionální přebor muži 4.třída
TJ Sokol Valdice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bilanský Přemysl1961reg. muži 81. 
2.Bukartyk Jiří1956reg. muži N137. 
3.Hlava Martin1970reg. muži 158. 
4.Veselý Lubomír1977reg. muži 203. 
5.Mikule Stanislav1951reg. muži 206. 
6.Balcar Adam2002reg. muži 227. 
7.Jirásek Tomáš2005reg. dci 45. 
8.Runčík Radek2002nez. dci  
9.Imlauf Martin1969nez. muži N. 
TJ Butoves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konůpek Ladislav st.1977reg. muži 124 
2.Vohánka Aleš1974reg. muži 156 
3.Cír Václav1966reg. muži 197 
4.Zhouf Václav1953reg. muži 211 
5.Konůpek Ladislav ml.2004reg. muži 216 
6.Vohánka Hynek2003reg. muži 229 
7.Volek Jan1982reg. muži N 
8.Jón Leoš1970reg. muži N 
TJ Jiskra Hořice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Samek Jiří1952reg. muži 145. 
2.Hátle Milan1975reg. muži 157. 
3.Táborský Karel1999reg. muži 189. 
4.Pulda Václav1948reg. muži 190. 
5.Šlechta František2001reg. muži 196. 
6.Šádek Ondřej2002reg. dci 10. 
7.Holubička Jiří1974nez.  
8.Holubička Matěj2000nez.  
9.Hovad David1992nez.  
10.Hovad Martin1990nez.  
TJ Sokol Kopidlno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machula Jiří1954reg. muži 134 
2.Palička Dušan1960reg. muži 162 
3.Brodský František1937reg. muži 200 
4.Machačný Alois1946reg. muži 203 
5.Petr Alexandr1972reg. muži 228 
6.Pelant Petr1997reg. muži 232 
7.Masák Radek2002reg. muži 277 
8.Krejčík Patrik2004nez.  
9.Koutník Jan2004nez. sži  
10.Kodet Pavel1995nez. muži  
11.Hruška Václav1958reg. muži 131-160. 
TJ Lázně Bělohrad E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Lukáš1992reg. muži 178. 
2.Knězáček Jiří1965reg. muži 221. 
3.Klejch Karel1966reg. muži 228. 
4.Kout Tomáš1995nez.  
5.Brykner Antonín1941reg. muži N196. 
6.Šubr Milan1962nez.  
7.Vajdl Tomáš2000nez.  
8.Jína Vojtěch1983nez.  
9.Kout Filip2004reg. sži 5. 
10.Šulc Jakub2004reg. sži 6. 
11.Zívrová Veronika2004reg. sži 9. 
12.Dlab Vojtěch2005reg. sži 11. 
13.Vítová Daniela st.1951nez.  
14.Vítová Daniela ml.1976nez.  
15.Bičiště Martin2005nez.  
16.Alexanderčíková Alžbeta1984nez. cizinec 
17.Krausová Michaela1981nez.  
TJ Nová Paka E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osten Pavel1949reg. muži 137 
2.Nožička Jaroslav1990reg. muži 160 
3.Knap Jan1966reg. muži 194 
4.Albrecht Roman1987reg. muži 198 
5.Kňourek Václav1993reg. muži N209 
6.Vydra Roman1966reg. muži 218 
7.Flégl Marek1998nez. muži  
8.Buřič David2003nez. muži N 
9.Fojt Petr2003reg. muži N 
10.Klimeš Stanislav2003reg. muži N 
11.Ticháčková Martina2003reg. muži N 
12.Vavrinec Miroslav1959reg. muži N 
TJ Sokol Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Homola Ondřej1996reg. muži 147. 
2.Kazda Václav st.1954reg. muži 210. 
3.Kazda Václav ml.1978reg. muži N. 
4.Prochazka Jan1985reg. muži N. 
5.Farkaš Jiří1974reg. muži 225. 
6.Šamko Vladislav st.1981reg. muži 217. 
7.Páv Jan1989reg. muži 236. 
8.Šamko Vladislav ml.2002reg. muži N. 
9.Suchochleb Matěj2003reg. muži N. 
10.Valeš Václav2000reg. muži N. 
11.Valeš Daniel2008reg. sži N. 
12.Kazda Vojtěch2007reg. muži N. 
13.Kazda Jakub2007reg. muži N. 
TJ Sokol Roškopov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Petr ml.1977reg. muži 1 
2.Krejčí Josef st.1947reg. muži 2 
3.Krejčí Petr st.1952reg. muži 3 
4.Stuchlík Jiří1972reg. muži 4 
5.Sochor Luděk1968reg. muži 5 
6.Zuzánek Karel1974reg. muži 6 
7.Šafář Jaromír1998reg. muži 7 
8.Zuzánek Ondřej2001reg. muži 7 
9.Rajm Pavel1974reg. muži 9 
Stolní tenis Sobotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejfar Milan1964reg. muži N 
2.Hofman Zdeněk1955reg. muži 315 
3.Ježek Josef1979reg. muži 156 
4.Kozák Vratislav1972reg. muži 232 
5.Kuchař Petr1971reg. muži N 
6.Najman Tomáš1971reg. muži 213 
7.Zahradník Václav1950reg. muži 295 
8.Hořák Jiří1945nez. muži N 
TJ Sokol Úbislavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vít Radek1973reg. muži 120 
2.Vít Libor1984reg. muži 121 
3.Morávek Jiří st.1961reg. muži 127 
4.Erlebach Jaromír1966reg. muži 131 
5.Brendl Lukáš1981reg. muži 149 
6.Milický Tomáš1970reg. muži 162-163 
7.Brendl Jiří st.1960reg. muži 176-177 
8.Brendl Filip1997reg. muži 225 
9.Samler Milan1995reg. muži nez. 
Regionální přebor muži 5.třídy
PINGO Chyjice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Douša Jiří1971reg. muži 11 
2.Douša Luboš1969reg. muži 9 
3.Douša Michal2000nez. muži  
4.Douša Tomáš1998nez. muži  
5.Málek Zdeněk1977nez. muži  
6.Šolc Jiří1982reg. muži 23 
7.Stránský Tomáš1985reg. muži 40 
PINGO Chyjice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havíř Josef1967nez. muži  
2.Hoch Ladislav1974reg. muži 38 
3.Hofmanová Jana1974nez. muži  
4.Jonáš Zdeněk1956nez. muži  
5.Šolcová Barbora1984nez. muži  
6.Veselý Milan1984nez. muži  
7.Veselý Radek1986nez. muži  
8.Zelinger David1983nez. muži  
9.Šolc Dominik2005reg. dci 31Střídavý start z TTC Veliš, z.s.
SK Miletín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rais Roman1975reg. muži 153 
2.Balihar Jan1972reg. muži 188 
3.Řehák Michal1978reg. muži 202 
4.Fof Ladislav1983reg. muži 204 
5.Portík Luboš1968reg. muži 209 
6.Jalový Vojtěch2004reg. muži N 
SK Miletín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahonínský Marek1973reg. muži 199 
2.Hátle Jan1989reg. muži 232 
3.Kozák Tomáš2000reg. muži 221 
4.Kněžourek Vladimír1946reg. muži 233 
5.Lang Lukáš1988reg. muži 235 
6.Šotola Petr1974reg. muži 241 
7.Kozák Filip2004reg. muži 242 
8.Nosková Lucie2001reg. muži N 
9.Kozák Milan1971reg. muži N 
TJ Sokol Popovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farkaš Jiří1974reg. muži 225. 
2.Páv Jan1989reg. muži 236. 
3.Šamko Vladislav st.1981reg. muži 217. 
4.Šamko Vladislav ml.2002reg. muži N. 
5.Valeš Václav2000reg. muži N. 
6.Suchochleb Matěj2003reg. muži N. 
7.Valeš Daniel2008reg. sži N. 
8.Kazda Vojtěch2007reg. muži N. 
9.Kazda Jakub2007reg. muži N. 
TJ Sokol Radim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Milan1949reg. muži 159 
2.Kalenský Jiří1960reg. muži 206 
3.Barochovský Josef1978reg. muži 221 
4.Vrabec Dušan1975reg. muži 219 
5.Čermák Josef st.1949reg. muži 220 
6.Nidrle Václav1953reg. muži n 
7.Dědková Anna2003reg. dky n 
8.Míková Adéla2003reg. dci n 
TJ Sokol Rovensko pod Troskami C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stantejský Jaroslav1986reg. muži 174 
2.Soukup David1979reg. muži 183 
3.Bém Vladimír1957reg. muži 193 
4.Borovička Zdeněk1966reg. muži 213 
5.Petrásek Václav1989reg. muži 234 
6.Suchý Karel1954reg. muži N 
7.Brožek Josef st.1939reg. muži N 
8.Brožek Josef ml.1970reg. muži N 
9.Soukup Martin1980reg. muži N 
10.Brožek Tomáš1982reg. muži N 
TTC Slatiny
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Šárka1974reg. muži 179 
2.Martínek Jiří1971reg. muži 215 
3.Bílek Zdeněk1976reg. muži 240 
4.Tobiáš Lubomír1967reg. muži 245 
5.Debnár Josef1982reg. muži N 
6.Karlas Michal1992reg. muži N 
7.Straděj Jaroslav1979reg. muži N 
TJ Třešňový květ Žlunice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mázor Petr1974reg. muži 231 
2.Horák Roman1972reg. muži 239 
3.Karpaš Pavel1971reg. muži 243 
4.Nechanický Pavel1975reg. muži 244 
5.Němeček Ladislav1959reg. muži N 
6.Řeháček Leoš1971reg. muži N 
TJ Lázně Bělohrad F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brykner Antonín1941reg. muži N196. 
2.Vítová Daniela st.1951nez.  
3.Vítová Daniela ml.1976nez.  
4.Šubr Milan1962nez.  
5.Vajdl Tomáš2000nez.  
6.Jína Vojtěch1983nez.  
7.Kout Filip2004reg. sži 5. 
8.Šulc Jakub2004reg. sži 6. 
9.Zívrová Veronika2004reg. sži 9. 
10.Dlab Vojtěch2005reg. sži 11. 
11.Bičiště Martin2005nez.  
12.Alexanderčíková Alžbeta1984nez. cizinec 
13.Krausová Michaela1981nez.  
Regionální přebor dorost
TJ Sokol Valdice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balcar Adam2002reg. dci 33. 
2.Jirásek Tomáš2005reg. dci 45. 
3.Runčík Radek2002nez. dci  
TJ Butoves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohánka Hynek2003reg. dci 9 
2.Konůpek Ladislav ml.2004reg. dci 10 
3.Vohánka Jan2003reg. dci N 
4.Kuncl Radim2007reg. dci N 
5.Šviha Tomáš2006reg. dci N 
6.Vohánková Barbora2007reg. dci N 
TJ Jiskra Hořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šádek Ondřej2002reg. dci 10. 
2.Šlechta František2001reg. dci 21. 
TJ Sokol Chomutice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tázler Jakub2002reg. dci 2 
2.Tonar Lukáš2002reg. dci 4 
3.Veselý Radek2006reg. sži 32 
4.Voňka Filip2004reg. sži 16 
TJ Sokol Kopidlno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masák Radek2002reg. dci 17 
2.Koutník Jan2004reg. dci 22 
3.Červinková Anna2008reg. sžy 32 
4.Krejčík Patrik2004reg. sži 39 
SK Miletín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrová Soňa2002reg. dky 8 
2.Nosková Lucie2001reg. dky N 
3.Kozák Filip2004reg. dci N 
4.Jalový Vojtěch2004reg. dci N 
TJ Sokol Nemyčeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Jan2004reg. dci 28 
2.Rajniš Martin2002reg. dci 29 
3.Trč Lukáš2003reg. dci 34 
4.Roman Kryštof2002reg. dci 43 
5.Kolář Patrik2003reg. dci N 
6.Březský Patrik2005reg. sži 22 
7.Brejchová Nela2007reg. sži N 
8.Brumlik Vilém2002reg. dci N 
9.Agh Tibor2006reg. dci N 
TJ Nová Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buřič David2003reg. dci N 
2.Kadavý Šimon2002reg. dci N 
3.Klimeš Stanislav2003reg. dci N 
4.Fojt Petr2003reg. dci N 
5.Ticháčková Martina2003reg. dci N 
TJ Sokol Radim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědková Anna2003reg. dci n 
2.Míková Adéla2003reg. dci n 
3.Nosek Petr2005reg. dci n 
TJ Lázně Bělohrad A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klejch Adam2002reg. dci 3. 
2.Kout Filip2004reg. sži 5. 
3.Šulc Jakub2004reg. sži 6. 
4.Zívrová Veronika2004reg. sži 9. 
5.Dlab Vojtěch2005reg. sži 11. 
6.Rejl Filip2004nez.  
7.Bičiště Martin2005nez.  
TTC Veliš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šolc Dominik2005reg. dci 31 
2.Pažoutová Vanesa2008reg. dci 39 
TJ Třešňový květ Žlunice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Matěj2002reg. dci 50 
2.Syřiště Michal2002reg. dci N 
Regionální přebor žactvo
TJ Butoves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konůpek Ladislav ml.2004reg. sži 1 
2.Šviha Tomáš2006reg. sži 18 
3.Kuncl Radim2007reg. sži 36 
4.Vohánková Barbora2007reg. sži N 
TJ Sokol Chomutice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Filip2004reg. sži 16 
2.Veselý Radek2006reg. sži 32 
3.Lubiňský Nikolas2004reg. sži nez 
4.Sedláček Jakub2005reg. sži nez 
TJ Jičín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voltr Vadim2005reg. dci 41 
2.Hošek Petr2006reg. dci 44 
3.Harcuba Patrik2004reg. dci 48 
4.Jenka Martin2004nez.  
5.Karták Kryštof2006nez.  
6.Kodym Rostislav2006nez.  
7.Kuba Vojtěch2006nez.  
8.Vejvara Matyáš2004nez.  
TJ Sokol Kopidlno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutník Jan2004reg. sži 12 
2.Červinková Anna2008reg. sžy 32 
3.Krejčík Patrik2004reg. sži 39 
4.Adamec Marek nejml.2008reg. nži N 
TJ Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fajfr Radek2004reg. sži 31 
2.Hanuš Ladislav2004reg. sži 17 
3.Vokrouhlecký Jiří nejml.2005reg. sži 29 
TJ Lázně Bělohrad A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kout Filip2004reg. sži 5. 
2.Šulc Jakub2004reg. sži 6. 
3.Zívrová Veronika2004reg. sži 9. 
4.Dlab Vojtěch2005reg. sži 11. 
5.Rejl Filip2004nez.  
6.Bičiště Martin2005nez.  
TJ Sokol Libáň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubínová Nikol2007reg. sži 3 
2.Havelka Matěj2004reg. sži 28 
3.Smetana Filip2004reg. sži 36 
4.Horák David2007reg. sži N 
5.Klár Šimon2010reg. sži N 
6.Klár Tobiáš2007reg. sži N 
TJ Sokol Nemyčeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Jan2004reg. sži 8 
2.Březský Patrik2005reg. sži 22 
3.Brejchová Nela2007reg. sži N 
4.Agh Tibor2006reg. sži N 
TJ Sokol Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valeš Daniel2008reg. sži 4. 
2.Kazda Vojtěch2007reg. sži 12. 
3.Kazda Jakub2007reg. sži 15. 
TJ Sokol Roškopov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Petr nejml.2007nez. sži 1 
2.Rajm Matyáš2004nez. sži 2 
3.Kříž Matěj2006nez. sži 3 
4.Sochorová Klára2004nez. sži 4 
5.Křížová Eliška2004nez. sži 6 
6.Krejčí Václav2009nez. sži 5 
7.Sochorová Magdaléna2006nez. sži 7 
TJ Sokol Stará Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dytrych Filip2005nez. sži  
2.Dytrychová Markéta2005nez. sžy  
3.Prokšová Kateřina2005nez. sžy  
4.Zákoutská Pavlína2005nez. sžy  
5.Bajer Václav2004nez. sži  
6.Herber Jan2009nez. mži  
TJ Sokol Úbislavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vít Jakub2010reg. mži nez. 
2.Vít Václav2010reg. mži nez. 
3.Vítová Klára2008reg. mži nez. 
TJ Sokol Železnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožíček Tomáš2007nez. sži  
2.Daniš Jaroslav2005nez. sži  
3.Nydrle Adam2006nez. sži  
4.Tuček Jakub2004nez. sži  
5.Veselý Adam2006nez. sži  
6.Veselý Filip2005nez. sži  
Dům dětí a mládeže Nový Bydžov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Ondřej2006nez.  
2.Štajer Ondřej2006nez.  
3.Sixta Jakub2005nez.  
4.Ferbasová Dorota2010nez.  
5.Kalčíková Kateřina2007nez.  
Dům dětí a mládeže Nový Bydžov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Jiří2006nez.  
2.Lukš Matěj2006nez.  
3.Plch Jan2007nez.  
4.Kmínková Sára2007nez.  
5.Šafaříková Adéla2007nez.  
6.Řezníčková Tereza2004nez.  
TJ Sokol Rovensko pod Troskami
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohel David2004reg. sži 34 
2.Rychtr Vojtěch2007reg. mži 42 
3.Štěpánek Bedřich2005reg. sži 41 
4.Soukupová Natálie2008reg. nžy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy