Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I. třídy
TJ Lokomotiva Meziměstí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrozek Andrzej1958reg. muži 48Ncizinec 
2.Nowacki Olgierd1966reg. muži 48Ncizinec 
3.Krejčí Petr1969reg. muži 61-70 
4.Parszuto Dariusz1975reg. muži 80Ncizinec 
5.Brzecki Piotr1950reg. muži 90Ncizinec 
6.Podhorský Pavel1981reg. muži 91-100 
7.Bek Miroslav1949reg. muži 141-160 
8.Vlach Tomáš1973reg. muži 181-200 
9.Kuchta Petr1955reg. muži 181-200 
10.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži 200Ncizinec 
11.Vlach Tomáš nejml.2006reg. muži 201-224Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
12.Sadílek Jiří1943nez.  
13.Krejčí Jan1975nez.  
TTC Nové Město nad Metují B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ducháč Martin1980kraj. muži N 230. 
2.Ducháč Milan1952reg. muži 51.-60. 
3.Barták Zdeněk1950reg. muži 71.-80. 
4.Ptáček Antonín1946reg. muži 101-120. 
5.Koukola Jaromír1973reg. muži N 80. 
6.Truchlík František1950reg. muži N 224. 
7.Zelený Milan1964nez. muži N 224. 
8.Klug Karel1988reg. muži N 224. 
9.Matouš Josef1962reg. muži N 224. 
10.Bachura Pavel1974nez. muži  
11.Stříbrný Petr1963nez. muži  
TJ Sokol Žďárky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jaroslav ml.1973reg. muži Reg. 29 
2.Urban Martin1976reg. muži Reg. 35 
3.Sedláček Vlastimil1950reg. muži Reg. 91-100 
4.Špaček Václav1998reg. muži Reg. 161-180 
5.Staněk Karel1954reg. muži Reg. N180 
6.Souček Tomáš1980reg. muži Reg. 0 
7.Bartoň Stanislav1977reg. muži Reg. nekvalif 
8.Jirman Jan1998reg. muži Reg. 201-224 
9.Kanozsay Martin1995reg. muži Reg. 201-224 
10.Jerman Vojtěch2001reg. dci Reg. 201-224 
11.Chvátal Matouš2003reg. dci Reg. 0 
12.Jerman Miloš1963reg. muži Reg. 0 
13.Sedláček Radek1994reg. muži Reg. 161-180 
14.Krejsar Jiří1962reg. muži Reg. 91-100 
TJ Sokol Bukovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubíř Pavel1966reg. muži 30 
2.Thér Jaroslav1970reg. muži 51-60 
3.Průša Libor1968reg. muži 51-60 
4.Pohner Pavel1960reg. muži 105 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 171 - 200 
2.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 200 N 
3.Kadaník Martin2004reg. muži 61 - 70 
4.Šumpík Jiří1960reg. muži 61 - 70 
5.Stein Martin1963reg. muži 61 - 70 
6.Vávra Pavel1953reg. muži N 90 
7.Kozák Ondřej1998reg. muži 91 - 100 
8.Fidra Stanislav1962reg. muži 121-140 
9.Macák Martin1970reg. muži 121-140 
10.Němeček Miroslav1956reg. muži 121-140 
11.Joneš Patrik2006reg. muži 141 - 160 
12.Stein Filip2006reg. muži 141 - 160 
13.Leisek Otakar1957reg. muži N 160 
14.Kreuzig Robert1957reg. muži N 180 
15.Šejna Matěj2003reg. muži 221 - 224 
16.Holeček David2005reg. muži N 224 
17.Joneš Miloslav1969reg. muži N 224 
18.Matuška Petr ml.2007kraj. sži 23-24.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
19.Vítková Hana1984kraj. ženy 12 
TJ Slovan Broumov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuda Radek1972kraj. muži 171-200 
2.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 51-60 
3.Gombarčík Karel st.1953reg. muži 71-80 
4.Černý Miroslav1966reg. muži 101-120 
5.Hornych Josef1967reg. muži 121-140 
6.Holeček Petr1967reg. muži 161-180 
7.Kubeček Josef1949reg. muži 181-200 
8.Richtr Jaroslav1964nez. muži  
9.Mrštinová Klára1997nez. ženy  
10.Frydrychová Leona2003nez. ženy  
TJ Knauf Team Lipí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Petr1968reg. muži 51-60 
2.Dyntar Petr1981reg. muži 61-70 
3.Kozák Zdeněk1961reg. muži 61-70 
4.Ptáček Ladislav1963reg. muži N100 
5.Zelený Petr1991reg. muži 81-90 
6.Schwarz Vít1966reg. muži 101-120 
7.Sokol Zdeněk1948reg. muži 141-160 
8.Hepnar Jan1957reg. muži N160 
9.Andrejsová Markéta1976reg. muži 161-180 
10.Šilar Karel1971reg. muži 181-200 
11.Leixnerová Jana1968nez. muži  
Jednota Orel Bohuslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Petr1977reg. muži 51-60 
2.Petera Milan1951reg. muži 71-80 
3.Jakl Petr1951reg. muži 71-80 
4.Kubant Miroslav1952reg. muži 71-80 
5.Tojnar Jiří st.1970reg. muži 81-90 
6.Svoboda Vít1955reg. muži 81-90 
7.Krupička Vladimír1961reg. muži 121-140 
8.Jakl Pavel1978reg. muži 121-140 
9.Nováček Tomáš1980reg. muži nezařazený 
10.Němeček Vítězslav1956reg. muži 141-160 
11.Prušinovský Jiří1957reg. muži 161-180 
12.Smola Jan1955reg. muži N180 
13.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
14.Lejsek Petr1965reg. muži 181-200 
TJ Náchod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solovic Martin1994kraj. muži 231-260. 
2.Trejtnar Ladislav1969kraj. muži 231-260 
3.Kuře Otakar1946reg. muži 71 - 80 
4.Klimeš Zbyšek1969reg. muži N120 
5.Madarász Štefan1960reg. muži 141 - 160 
6.Majdiak Jan1992reg. muži N180 
7.Prokop Michal1991reg. muži 201-224 
8.Mareš Stanislav st.1949nez. muži N 
9.Ptáček Petr1972nez. muži N 
TJ Náchod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špelda Jiří1960reg. muži 51 - 60 
2.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 51 - 60 
3.Trudičová Ludmila1962reg. muži 51 - 60 
4.Hoferka Dušan1949reg. muži 101 - 120 
5.Rojt Jan1959reg. muži 141 - 160 
6.Zetek Libor1959reg. muži 141 - 160 
7.Fišarová Lenka1984nez. muži N 
8.Zetek Tomáš2000nez. muži N 
TJ Červený Kostelec-Horní A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rolínek Petr1970reg. muži 51-60 
2.Liška Jiří1974reg. muži 81-90 
3.Ligač Jozef1957reg. muži N 90cizinec 
4.Dobiáš Lubomír1953reg. muži 91-100 
5.Čápová Lenka1966reg. muži 101-120 
6.Drapač Petr st.1964reg. muži 101-120 
7.Rosa Zdeněk1965reg. muži 101-120 
8.Vaněk František1973reg. muži 101-120 
9.Škoda Jiří1959reg. muži 101-120 
10.Brát Petr1960reg. muži 121-140 
11.Kuřátko Miloš1966reg. muži 121-140 
12.Mýl Karel1953reg. muži 121-140 
13.Šimůnek Josef1948reg. muži 201-224 
14.Hrstka Milan1966reg. muži N 224 
15.Tichý Jan1959reg. muži nez. 
16.Semerák Pavel1952reg. muži nez. 
17.Liška Lukáš2006reg. mži 4 
TJ Jiskra Jaroměř C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 230N 
2.Pilař Jiří1998kraj. muži 260N 
3.Pábl Josef1964reg. muži 47 
4.Petráško Milan1950reg. muži 61-70 
5.Bouček Stanislav1943reg. muži 61-70 
6.Hrycík Ladislav1958reg. muži 71-80 
7.Hrobský Josef1958reg. muži 71-80 
8.Hrobský Petr1958reg. muži 81-90 
9.Hejzlar Jaromír1947reg. muži 81-90 
10.Vojtíšek Radomír ml.1985reg. muži 101-120 
11.Jirásek Petr1958reg. muži 160N 
Regionální přebor II. třídy
TJ Lokomotiva Meziměstí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzecki Piotr1950reg. muži 90Ncizinec 
2.Podhorský Pavel1981reg. muži 91-100 
3.Bek Miroslav1949reg. muži 141-160 
4.Vlach Tomáš1973reg. muži 181-200 
5.Kuchta Petr1955reg. muži 181-200 
6.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži 200Ncizinec 
7.Vlach Tomáš nejml.2006reg. muži 201-224Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
8.Sadílek Jiří1943nez.  
9.Krejčí Jan1975nez.  
TJ Sokol Velká Jesenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Zdeněk1952reg. muži 71-80 
2.Dvořáček Aleš1962reg. muži 91-100 
3.Ježek Pavel1975reg. muži 101-120 
4.Kratěna Vojtěch1960reg. muži 121-140 
5.Bekr Milan1971reg. muži 141-160 
6.Hofman Lukáš1983reg. muži N160 
7.Hofman Václav1954reg. muži 161-180 
8.Cohorna Petr st.1968reg. muži 161-180 
TJ Jiskra Machov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krtička Jan1964reg. muži 81-90 
2.Bernard Miloš1967reg. muži 101-120 
3.Kollert Václav1963reg. muži 101-120 
4.Trojtl Josef1979nez. muži  
5.Svatoš Radek1978reg. muži 121-140 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Pavel1953reg. muži N 90 
2.Kozák Ondřej1998reg. muži 91 - 100 
3.Šorm Luboš st.1964reg. muži 120 N 
4.Fidra Stanislav1962reg. muži 121-140 
5.Němeček Miroslav1956reg. muži 121-140 
6.Leisek Otakar1957reg. muži N 160 
7.Kreuzig Robert1957reg. muži N 180 
8.Kozák Jan2004reg. sži N 28 
9.Tarant Jakub2003reg. sži N 29 
10.Svatoň Jan2004reg. sži 25 
11.Vítková Hana1984kraj. ženy 12 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stein Martin1963reg. muži 61 - 70 
2.Macák Martin1970reg. muži 121-140 
3.Joneš Patrik2006reg. muži 141 - 160 
4.Stein Filip2006reg. muži 141 - 160 
5.Šejna Matěj2003reg. muži 221 - 224 
6.Holeček David2005reg. muži N 224 
7.Joneš Miloslav1969reg. muži N 224 
8.Matuška Petr ml.2007kraj. sži 23-24.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
9.Steinová Klára2006kraj. dky 18 
10.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. sžy 12 
TJ Slovan Broumov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hornych Josef1967reg. muži 121-140 
2.Holeček Petr1967reg. muži 161-180 
3.Kubeček Josef1949reg. muži 181-200 
4.Richtr Jaroslav1964nez. muži  
5.Mrštinová Klára1997nez. ženy  
6.Frydrychová Leona2003nez. ženy  
7.Nevtípilová Petra1979nez. muži  
8.Gombarčík Jaroslav1954nez.  
9.Sodomek Miroslav1966nez. muži  
Jednota Orel Bohuslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tojnar Jiří st.1970reg. muži 81-90 
2.Svoboda Vít1955reg. muži 81-90 
3.Krupička Vladimír1961reg. muži 121-140 
4.Jakl Pavel1978reg. muži 121-140 
5.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
6.Němeček Vítězslav1956reg. muži 141-160 
7.Nováček Tomáš1980reg. muži nezařazený 
8.Lejsek Petr1965reg. muži 181-200 
9.Prušinovský Jiří1957reg. muži 161-180 
10.Smola Jan1955reg. muži N180 
11.Stuchlík Zdeněk1955reg. muži N200 
TJ Sokol Česká Skalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolátor Vladimír1957reg. muži 71-80 
2.Ošťádal Jaroslav1945reg. muži 91-100 
3.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 101-120 
4.Perutek Josef1953reg. muži 121-140 
5.Postupa Jan1977reg. muži 141-160 
6.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
7.Hrubý Bohuslav1955reg. muži N160 
8.Prosa Stanislav1950reg. muži 181-200 
9.Čáp Petr1964reg. muži 181-200 
TJ Červený Kostelec-Horní B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čápová Lenka1966reg. muži 101-120 
2.Drapač Petr st.1964reg. muži 101-120 
3.Vaněk František1973reg. muži 101-120 
4.Brát Petr1960reg. muži 121-140 
5.Hrstka Milan1966reg. muži N 224 
6.Tichý Jan1959reg. muži nez. 
7.Liška Lukáš2006reg. mži 4 
8.Šťovíček Tomáš2004reg. sži 15 
TJ Červený Kostelec-Horní C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosa Zdeněk1965reg. muži 101-120 
2.Škoda Jiří1959reg. muži 101-120 
3.Kuřátko Miloš1966reg. muži 121-140 
4.Mýl Karel1953reg. muži 121-140 
5.Šimůnek Josef1948reg. muži 201-224 
6.Semerák Pavel1952reg. muži nez. 
7.Kaulich Jakub2005reg. sži nez. 
8.Cvrkal Mikuláš2005reg. sži nez. 
TJ Jiskra Jaroměř D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bouček Stanislav1943reg. muži 61-70 
2.Hrycík Ladislav1958reg. muži 71-80 
3.Hrobský Josef1958reg. muži 71-80 
4.Hrobský Petr1958reg. muži 81-90 
5.Hejzlar Jaromír1947reg. muži 81-90 
6.Špreňarová Miroslava1964reg. muži 101-120 
7.Doubek Ondřej2001reg. muži 120N 
8.Hardubejová Anna1964reg. muži 121-140 
9.Kyška Jiří1957reg. muži 141-160 
10.Jirásek Petr1958reg. muži 160N 
TJ Sokol Jasenná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roleček Patrik1971reg. muži 61-70. 
2.Kučera Vratislav1960reg. muži 81-90 
3.Tláskalová Klára1998reg. muži 91-100 
4.Kučerová Markéta1996reg. muži 101-120 
5.Duben Milan1974reg. muži N100 
6.Duben Tomáš1972reg. muži 121-140 
7.Dvořák Karel1956reg. muži 121-140 
8.Coufal Pavel1971reg. muži 181-200 
9.Šuták Pavel ml.1989nez. muži N 
Regionální přebor III. třídy
Sokol České Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Ladislav1948reg. muži N 70. 
2.Borůvka Petr1978reg. muži 121-140. 
3.Zítko Pavel1947reg. muži 161-180. 
4.Louda Aleš1961reg. muži 181-200. 
5.Tošovský Jaroslav1949reg. muži 181-200. 
6.Borecká Kateřina2000reg. muži 201-224. 
7.Javornický Aleš1975reg. muži N 224. 
8.Borecký Jiří1960reg. muži N 224. 
9.Dusílek Jaromír1948reg. muži N 224. 
10.Čermák Jiří1951reg. muži N 224. 
TJ Lokomotiva Meziměstí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchta Petr1955reg. muži 181-200 
2.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži 200Ncizinec 
3.Vlach Tomáš nejml.2006reg. muži 201-224Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
4.Sadílek Jiří1943nez.  
5.Krejčí Jan1975nez.  
TJ Sokol Velký Dřevíč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Posnar Petr1976reg. muži 101-120 
2.Vaníček Michal1968reg. muži 101-120 
3.Beran Pavel1975reg. muži 141-160 
4.Míšek Petr1969reg. muži 141-160 
5.Bartoš Jan1975reg. muži 201-224 
6.Šubrt Arne1962reg. muži N224 
TJ Sokol Velká Jesenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bekr Milan1971reg. muži 141-160 
2.Hofman Lukáš1983reg. muži N160 
3.Hofman Václav1954reg. muži 161-180 
4.Cohorna Petr st.1968reg. muži 161-180 
5.Dočekal Jaroslav1963reg. muži 161-180 
6.Zelený Lukáš1982reg. muži N180 
7.Vohralík Pavel1953reg. muži 181-200 
8.Zajíček Miloš1968reg. muži 181-200 
9.Cohorna Petr ml.1993reg. muži N200 
TJ Sokol Zbečník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleprlík Štěpán1984reg. muži 91-100 
2.Tér Libor1969ČR muži 101-120 
3.Ječmínek Miroslav1965reg. muži 121-140 
4.Macura Miloslav1967reg. muži 121-140 
5.Červený Karel1964reg. muži 161180 
6.Herzog Antonín1955reg. muži 181-200 
7.Sadílek Jan1967reg. muži N225 
8.Štencl Josef1949reg. muži 201-224 
9.Štencl Josef ml.1974reg. muži 201-224 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Miroslav1956reg. muži 121-140 
2.Leisek Otakar1957reg. muži N 160 
3.Kreuzig Robert1957reg. muži N 180 
4.Šejna Matěj2003reg. muži 221 - 224 
5.Holeček David2005reg. muži N 224 
6.Joneš Miloslav1969reg. muži N 224 
7.Matuška Petr ml.2007kraj. sži 23-24.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
8.Svatoň Jan2004reg. sži 25 
9.Kozák Jan2004reg. sži N 28 
10.Steinová Klára2006kraj. dky 18 
11.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. sžy 12 
12.Tarant Jakub2003reg. sži N 29 
13.Vítek Josef1957nez. muži N 
14.Matuška Petr1954nez. muži N 
15.Jandik Jakub2003nez.  
16.Novotný Michal2005nez.  
17.Škoda Jaroslav1978reg. muži N 
18.Vondrouš Michal2005nez.  
Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nývlt Petr1965reg. muži 141-160 
2.Morávek Pavel1972reg. muži 161-180 
3.Marek Pavel1978reg. muži 161-180 
4.Tichý Dragutin1959reg. muži 161-180 
5.Lokvenc Miroslav1958reg. muži N224 
6.Rais Tomáš1987reg. muži N224 
7.Matys Jaromír1968nez. muži  
8.Gebrt Miloň1974reg. muži N224 
9.Vlček Miroslav1975nez. muži  
10.Flek Vladimír1959nez. muži  
TJ Knauf Team Lipí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Petr1991reg. muži 81-90 
2.Schwarz Vít1966reg. muži 101-120 
3.Sokol Zdeněk1948reg. muži 141-160 
4.Hepnar Jan1957reg. muži N160 
5.Andrejsová Markéta1976reg. muži 161-180 
6.Šilar Karel1971reg. muži 181-200 
7.Leixnerová Jana1968nez. muži  
TJ Náchod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Madarász Štefan1960reg. muži 141 - 160 
2.Rojt Jan1959reg. muži 141 - 160 
3.Zetek Libor1959reg. muži 141 - 160 
4.Majdiak Jan1992reg. muži N180 
5.Prokop Michal1991nez. muži 201-224 
6.Fišarová Lenka1984nez. muži N 
7.Mareš Stanislav st.1949nez. muži N 
8.Zetek Tomáš2000nez. muži N 
9.Ptáček Petr1972nez. muži N 
TJ Sokol Česká Skalice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Postupa Jan1977reg. muži 141-160 
2.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
3.Hrubý Bohuslav1955reg. muži N160 
4.Prosa Stanislav1950reg. muži 181-200 
5.Čáp Petr1964reg. muži 181-200 
6.Kuťák Vladimír1948reg. muži 181-200 
7.Dvořáčková Naděžda1959reg. muži N 224 
8.Kučera Jan1984nez. muži  
TJ Jiskra Jaroměř E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejzlar Jaromír1947reg. muži 81-90 
2.Špreňarová Miroslava1964reg. muži 101-120 
3.Doubek Ondřej2001reg. muži 120N 
4.Hardubejová Anna1964reg. muži 121-140 
5.Kyška Jiří1957reg. muži 141-160 
6.Jirásek Petr1958reg. muži 160N 
7.Divecký Václav1966reg. muži 161-180 
8.Le Tiu1961reg. muži 161-180 
9.Osladil Václav1960reg. muži 161-180 
10.Pisch Petr1965reg. muži nekl 
11.Valčík Lukáš2000reg. muži nekl 
TJ Sokol Jasenná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duben Milan1974reg. muži N100 
2.Duben Tomáš1972reg. muži 121-140 
3.Dvořák Karel1956reg. muži 121-140 
4.Šuták Pavel1957reg. muži 121-140 
5.Coufal Pavel1971reg. muži 181-200 
6.Sedláček Petr1974reg. mži 181-200 
7.Dubnová Alena1971reg. muži 201-224 
8.Holeček Martin1976reg. muži 201-224 
9.Karel Jiří1973reg. muži N224 
10.Šuták Pavel ml.1989nez. muži N 
Regionální přebor IV. třídy
TTC Nové Město nad Metují C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koukola Jaromír1973reg. muži N 80. 
2.Truchlík František1950reg. muži N 224. 
3.Zelený Milan1964nez. muži N 224. 
4.Klug Karel1988reg. muži N 224. 
5.Matouš Josef1962reg. muži N 224. 
6.Bachura Pavel1974nez. muži  
7.Stříbrný Petr1963nez. muži  
8.Chlumský Patrik2003nez. muži  
9.Dostál Josef2006nez. muži  
10.Drašnar Tadeáš2008nez. muži  
11.Fröde David2006nez. muži  
12.Hofman Marián2003nez. muži  
13.Hořínek Michal2003nez. muži  
14.Hrnčíř Šimon2008nez. muži  
15.Matoulek Dominik2009nez. muži  
16.Smrco Adam2006nez. muži  
TJ Sokol Žďárky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Karel1954reg. muži Reg. N180 
2.Souček Tomáš1980reg. muži Reg. 0 
3.Bartoň Stanislav1977reg. muži Reg. nekvalif 
4.Jerman Vojtěch2001reg. dci Reg. 201-224 
5.Jirman Jan1998reg. muži Reg. 201-224 
6.Kanozsay Martin1995reg. muži Reg. 201-224 
7.Chvátal Matouš2003reg. dci Reg. 0 
8.Jerman Miloš1963reg. muži Reg. 0 
9.Sedláček Radek1994reg. muži Reg. 161-180 
TJ Sokol Velká Jesenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Jaroslav1963reg. muži 161-180 
2.Zelený Lukáš1982reg. muži N180 
3.Vohralík Pavel1953reg. muži 181-200 
4.Zajíček Miloš1968reg. muži 181-200 
5.Cohorna Petr ml.1993reg. muži N200 
6.Ševcová Jana1985reg. muži 201-224 
7.Vojtas Miloš1972nez. muži  
TJ Sokol Libchyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janko Lukáš1971reg. muži N60 
2.Kovalčík Josef1960reg. muži 161-180 
3.Kulhavý Petr1960reg. muži 181-200 
4.Hubka Tomáš1979reg. muži 201-224 
5.Konvalina Robert1976reg. muži 201-224 
6.Vacek Vladimír1958reg. muži N222 
TJ Sokol Zbečník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červený Karel1964reg. muži 161180 
2.Friede Norbert1964reg. muži 181-200 
3.Herzog Antonín1955reg. muži 181-200 
4.Chlad Jan2002reg. sži 201-224 
5.Štencl Josef1949reg. muži 201-224 
6.Štencl Josef ml.1974reg. muži 201-224 
7.Sadílek Jan1967reg. muži N225 
TJ Sokol Horní Radechová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Králíček Jaromír1958reg. muži 141-160 
2.Bernard Radomil1958reg. muži 161-180 
3.Jirásek Lukáš1986reg. muži N 180 
4.Lanta Robert1971reg. muži 181-200 
5.Gonák Aleš1966reg. muži 201-224 
6.Duška Vladimír1958reg. muži 201-224 
7.Seidl Pavel1974reg. muži 201-224 
8.Vlček Petr1995reg. muži 201-224 
9.Koblížek Jiří1965reg. muži 201-224 
10.Horčička Libor1981reg. muži N 224 
11.Kašpar Petr1965reg. muži N 224 
12.Chráska Pavel1989reg. muži N 
13.Volhejn Jaromír1958reg. muži N 
Jednota Orel Bohuslavice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Vítězslav1956reg. muži 141-160 
2.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
3.Prušinovský Jiří1957reg. muži 161-180 
4.Smola Jan1955reg. muži N180 
5.Lejsek Petr1965reg. muži 181-200 
6.Nováček Tomáš1980reg. muži nezařazený 
7.Stuchlík Zdeněk1955reg. muži N200 
8.Sychrovský Milan1939nez. muži  
9.Mervart Václav1945nez. muži  
10.Franc Jan1972reg. muži N200 
11.Matoušek Jiří1979reg. muži nezařazený 
TJ Sokol Česká Skalice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marinica Eduard1946reg. muži 121-140 
2.Cimburek Jaroslav1949reg. muži 161-180 
3.Kuťák Vladimír1948reg. muži 181-200 
4.Špetla Jaromír1947reg. muži 181-200 
5.Čáp Petr1964reg. muži 181-200 
6.Prysyazhnyuk Petro2000reg. muži N 224cizinec 
7.Dvořáčková Naděžda1959reg. muži N 224 
8.Kučera Jan1984nez. muži  
9.Mervart Tomáš2002reg. dci N 
TJ Jiskra Jaroměř F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyška Jiří1957reg. muži 141-160 
2.Divecký Václav1966reg. muži 161-180 
3.Le Tiu1961reg. muži 161-180 
4.Osladil Václav1960reg. muži 161-180 
5.Tichý Tomáš1989reg. muži 180-200 
6.Novotný Jiří1932reg. muži 180N 
7.Kuneš Jan1957reg. muži nekl 
8.Munzar Jiří1957reg. muži nekl 
9.Valčík Lukáš2000reg. muži 180n 
TJ Sokol Jasenná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Pavel1971reg. muži 181-200 
2.Sedláček Petr1974reg. muži 181-200 
3.Dubnová Alena1971reg. muži 201-224 
4.Holeček Martin1976reg. muži 201-224 
5.Samek David1977reg. muži 201-224 
6.Karel Jiří1973reg. muži N224 
7.Horák Jaroslav1968reg. muži N224 
8.Šuták Pavel ml.1989nez. muži N 
9.Samek David ml.2001nez. muži N 
10.Karlová Renata2003nez. muži N 
11.Mrkos Matyáš2004nez. muži N 
12.Hejna Luboš1972nez. muži N 
Sokol České Meziříčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tošovský Jaroslav1949reg. muži 181-200. 
2.Borecká Kateřina2000reg. muži 201-224. 
3.Javornický Aleš1975reg. muži N 224. 
4.Borecký Jiří1960reg. muži N 224. 
5.Dusílek Jaromír1948reg. muži N 224. 
6.Čermák Jiří1951reg. muži N 224. 
7.Nováček Jiří1977nez.  
Reg. přebor mládeže
TJ Červený Kostelec-Horní A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Lukáš2006reg. mži 4 
2.Lišková Kateřina2006reg. sži 10 
3.Šťovíček Tomáš2004reg. sži 15 
4.Hlaváč David2006reg. mži 12 
5.Kaulich Jakub2005reg. sži nez. 
6.Cvrkal Mikuláš2005reg. sži nez. 
TJ Jiskra Jaroměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejroch Jiří2008reg. nži 6 
2.Kočica Michal2005reg. sži nez 
3.Hemelík Jindřich2003reg. dci nez 
4.Hemelík František2006reg. mži nez 
5.Hemelík Vítek2009reg. nži nez 
6.Hemelík Luboš2010reg. nži nez 
7.Pavel Petr2007kraj. nži 30 - 35 
TTC Nové Město nad Metují A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlumský Patrik2003reg. sži 13 
2.Hofman Marián2003reg. sži 16 
3.Hořínek Michal2003reg. sži 21 
4.Smrco Adam2006reg. mži 3 
5.Dostál Josef2006reg. mži 5 
6.Fröde David2006reg. mži 15 
7.Drašnar Tadeáš2008reg. nži 4 
8.Hrnčíř Šimon2008reg. nži 14 
9.Matoulek Dominik2009reg. nži 15 
TJ Sokol Česká Skalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mervart Tomáš2002reg. dci 4 
2.Borůvka Lukáš2001reg. dci 5 
3.Jarkovský Hynek2003reg. sži 6 
4.Jůza Tadeáš2003reg. sži 19 
TJ Sokol Česká Skalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Měšťanová Pavlína2006reg. mžy 7 
2.Janko Jan2006reg. mži 8 
3.Závoďančík Martin2008reg. nži 1 
4.Huňka Tomáš2004nez. N 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joneš Patrik2006kraj. dci 20-21 
2.Stein Filip2006kraj. dci 23 - 25 
3.Hejna Vít2003kraj. dci 32 - 35 
4.Steinová Klára2006kraj. dky 18 
5.Šejna Matěj2003kraj. sži 20 - 22 
6.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. sžy 12 
7.Holeček David2005kraj. mži 21 - 22 
8.Gorol Adam2012kraj. nži 30 - 35 
9.Novotný Jan2010kraj. sži 30 - 35 
10.Cejnarová Tereza2009kraj. nžy 12 
11.Novotná Veronika2010kraj. nžy 18 - 21 
12.Buchal Oto2007nez.  
13.Jandik Jakub2003nez.  
14.Jedličková Ema2008nez.  
15.Kozák Jan2004nez.  
16.Novotný Michal2005nez.  
17.Polanská Evelína2004nez.  
18.Součková Tereza2007nez.  
19.Vondrouš Michal2005nez.  
20.Tarant Jakub2003nez.  
TJ Náchod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Felgr Michal2002reg. dci 6 
2.Krupička Matěj2001reg. dci 19 
3.Cisár Tomáš2003reg. dci 22 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS