Soupisky
Regionální přebor 1
TJ Sokol Česká Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plíva Roman1982kraj. muži 121N 
2.Steinmetz Roman1969reg. muži 5. 
3.Wávra Petr1966reg. muži 6N 
4.Štarman Emil1957reg. muži 16 
5.Rybka Martin1972reg. muži 43 
6.Geldner Josef1947reg. muži 61.-70N 
7.Skalický Josef1957reg. muži 220N 
8.Gregor Miroslav1945reg. muži 220N 
9.Řeháček Martin1970reg. muži 220N 
10.Malina Milan1962reg. muži 220N 
11.Kadlečík Michal1969reg. muži 220N 
12.Beneš Stanislav1955reg. muži 220N 
13.Vaňous Jan1981reg. muži 220N 
14.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 220N 
TJ Lanškroun C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Jakub1998reg. muži 18. 
2.Dymák Jan1990reg. muži 29. 
3.Marek Jaroslav1952reg. muži 51.-60. 
4.Kristek Lukáš2002reg. muži 61.-70. 
5.Doležel Daniel1998reg. muži 91.-100. 
6.Bako Ladislav1965nez. muži  
7.Vybíral Roman1965nez. muži  
8.Novák Václav1995nez. muži  
9.Šilarová Lucie2005nez. muži  
10.Najmanová Markéta2007nez. muži  
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleiner Marek1989kraj. muži 141.-160. 
2.Chládek Pavel1975reg. muži 7. 
3.Kristek Patrik2001reg. muži 25. 
4.Stejskal Adam1996reg. muži 34. 
5.Dokoupil Marek2001reg. muži 71.-80. 
6.Jančar Oliver2005reg. muži 181.-200. 
7.Zelinka Adam2006nez. muži  
8.Přichystal Adam2006nez. muži  
9.Kylarová Lucie2005nez. muži  
10.Marek Lukáš2007nez. muži  
TJ Sokol Mistrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Jakub1990reg. muži 21. 
2.Vašatová Eliška1986reg. muži 22. 
3.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 28. 
4.Dvořáček Michal1993reg. muži 45N. 
5.Baláš Zbyněk1963reg. muži 51.-60. 
6.Novotný Jan1952reg. muži 101.-120. 
7.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 121.-140. 
8.Kapalčík Šimon1995reg. muži 121.-140. 
9.Doleček Miroslav1958reg. muži 141.-160. 
10.Lička Leoš1966reg. muži 181.-200. 
Orel Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Martin1998kraj. muži N141 
2.Sychra Václav1974reg. muži 8 
3.Kopecký Pavel1986reg. muži 11 
4.Herel Miroslav1982reg. muži 40 
5.Zemek Jiří1957reg. muži 47 
6.Baťa Roman1969reg. muži 49 
7.Šimek Libor1975reg. muži 61-70 
8.Stejskal Jan1999reg. muži 61-70 
9.Novák Jan1977reg. muži 121-140 
10.Dian Marian1950reg. muži 141-160 
11.Drahoš Radek1994reg. muži 141-160 
12.Chadima Lubomír1959reg. muži 161-180 
13.Škoda Michal1972reg. muži 201- 
14.Mrkos Ladislav1973reg. muži 201- 
15.Jůza Václav1965nez.  
16.Kopecký Jan1949nez.  
17.Jiříček Jaroslav1964nez.  
18.Zeman Daniel2003nez.  
19.Valášek Radek2002nez.  
20.Talácko Sebastian2002nez.  
21.Lexa Matyáš2004nez.  
22.Škoda Jakub2005nez.  
23.Mrkosová Kateřina2008nez.  
24.Hynek Lukáš2008nez.  
TJ Zálší A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záruba Pavel1970reg. muži 23 
2.Nekvinda Josef1993reg. muži 31 
3.Stříteský Radek1971reg. muži 51-60 
4.Sisr František1967reg. muži 71-80 
5.Lásko Jiří ml.1990reg. muži 101-120 
6.Novák Ondřej1971reg. muži 101-120 
7.Hanuš Petr1964reg. muži 121-140 
8.Ďurač Michal1978reg. muži 121-140 
9.Lásko Jiří1954reg. muži 121-140 
10.Táfl Petr1962reg. muži 161-180 
11.Břeň Martin1978reg. muži 201- 
12.Lásko Martin1988reg. muži 201- 
13.Sisr František ml.1993nez.  
TTC Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Martin1984reg. muži 4 
2.Schejbal Petr1975reg. muži 5 
3.Vachalík Lubor1967kraj. muži 36 
4.Táborský Jiří1952reg. muži 39 
5.Novotný Jiří1966reg. muži 51-60 
6.Dolanský Roman1973reg. muži 61-70 
7.Vomočil Jaroslav1987reg. muži 61-70 
8.Nežádal Karel1961reg. muži 71-80 
9.Hýbl Josef1974reg. muži 61-70 
10.Hrubeš Ladislav1957reg. muži 71-80 
11.Janků Jaroslav1946reg. muži 91-100 
12.Sochor Jan1987reg. muži 81-90 
13.Ochodnický Dušan1995reg. muži 121-140 
14.Pohl Pavel st.1975reg. muži N210 
15.Matoušek Petr1973reg. muži N210 
16.Vavroušek Michal2006kraj. muži 701-800Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
17.Smrček Petr1975reg. muži N210 
18.Pohl Pavel ml.2008reg. nži N210Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
TJ Sokol Žamberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Pavel1963reg. muži 24 
2.Brökl Jan ml.1980reg. muži 36 
3.Duben Josef1971reg. muži 51-60 
4.Richtr Michal1995reg. muži 71-80 
5.Puchmeltr Michal2004reg. muži 141-160 
6.Vencl Josef ml.1978reg. muži 61-70 
7.Krulikovský Pavel1965reg. muži 81-90 
8.Havel Břetislav1965reg. muži 101-120 
9.Kladivo Josef1963reg. muži 101-120 
10.Žák Jakub1983reg. muži 101-120 
KST SK US Steinerová Choceň z.s \"D\"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Absolon Martin1975kraj. muži 121 
2.Trkal Jaroslav1964kraj. muži N141 
3.Oliva Vladimír1954reg. muži 41 
4.Pavlíček David2004reg. muži 181 
5.Krejsa Miroslav ml.1984nez. muži N235 
6.Zemánek Petr1991nez. muži N235 
7.Bečička Jiří2005nez. muži N235 
8.Beneš Václav ml.1998nez. muži N235 
9.Flídr Adam2005nez. muži N235 
TJ Jiskra Králíky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Luděk1959reg. muži 17 
2.Dostál Martin1967reg. muži 32 
3.Zadorožný Boguslav1950reg. muži 48 
4.Kubíček Milan1963reg. muži 51-60 
5.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 61-70 
6.Opravil Jiří1995reg. muži 81-90 
7.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 91-100 
8.Lohynský Milan1965reg. muži 101-120 
9.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži 121-140 
10.Habivský Karel1976reg. muži 141-160 
TJ Sokol Libchavy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horníček Martin1974reg. muži 19 
2.Videnský Daniel1975reg. muži 46 
3.Pešek Radek1982reg. muži 95 
4.Depeš Jaroslav1967reg. muži 102 
5.Šplouchal Radim1978reg. muži 106 
6.Siegl Petr1964reg. muži 133 
7.Richter Pavel1988reg. muži 140 
8.Lžíčař Oldřich1951reg. muži 167 
9.Špaček Jaroslav1976reg. muži 203 
10.Rejman Vladimír1974reg. muži 223 
11.Čeman Marian1998reg. muži 234 
12.Martinec Václav1989reg. muži 251 
13.Pešek Jaroslav1947reg. muži 254 
14.Chládek Zdeněk1969reg. muži N 
TTC Ústí nad Orlicí "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortlík Tomáš1999kraj. muži 141-160 
2.Rebejová Karla1959reg. muži 19 
3.Doleček Libor1964reg. muži 49 
4.Šedaj Jakub1989reg. muži 57 
5.John Jiří1996reg. muži 111 
6.Novák Vladimír1953reg. muži 121 
7.Krupa Michal2003reg. muži 139 
8.Hlavsa Alexander2004reg. muži 178 
9.Hlavsa Miloslav1967nez. muži  
10.Doležal Tomáš1997nez. muži  
11.Hodas Michal1992nez. muži  
12.Jasanský Matěj2003nez. muži  
13.Jirásek Antonín2003nez. muži  
14.Kadrman Miloslav1981nez. muži  
15.Kaplan Jakub2005nez. muži  
16.Motl Šimon2002nez. muži  
17.Neťuka Pavel1951nez. muži  
18.Svojanovský Jakub2005nez. muži  
19.Vencl Filip2003nez. muži  
20.Kleisl Rudolf2001nez. muži  
21.Cyranyová Lucie1990nez. muži  
22.Doležalová Markéta2004nez. muži  
23.Krupová Soňa2005nez. muži  
24.Nováková Šárka1959nez. muži  
Regionální přebor 2
Orel Vysoké Mýto C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemek Jiří1957reg. muži 47 
2.Baťa Roman1969reg. muži 49 
3.Šimek Libor1975reg. muži 61-70 
4.Stejskal Jan1999reg. muži 61-70 
5.Novák Jan1977reg. muži 121-140 
6.Drahoš Radek1994reg. muži 141-160 
7.Dian Marian1950reg. muži 141-160 
8.Chadima Lubomír1959reg. muži 161-180 
9.Mrkos Ladislav1973reg. muži 201- 
10.Škoda Michal1972reg. muži 201- 
11.Zeman Daniel2003nez.  
12.Valášek Radek2002nez.  
13.Talácko Sebastian2002nez.  
14.Škoda Jakub2005nez.  
15.Mrkosová Kateřina2008nez.  
16.Lexa Matyáš2004nez.  
17.Kopecký Jan1949nez.  
18.Jůza Václav1965nez.  
19.Jiříček Jaroslav1964nez.  
20.Hynek Lukáš2008nez.  
TTC Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1966reg. muži 51-60 
2.Vomočil Jaroslav1987reg. muži 61-70 
3.Dolanský Roman1973reg. muži 61-70 
4.Nežádal Karel1961reg. muži 71-80 
5.Hýbl Josef1974reg. muži 61-70 
6.Hrubeš Ladislav1957reg. muži 71-80 
7.Sochor Jan1987reg. muži 81-90 
8.Janků Jaroslav1946reg. muži 91-100 
9.Ochodnický Dušan1995reg. muži 121-140 
10.Pohl Pavel st.1975reg. muži N210 
11.Matoušek Petr1973reg. muži N210 
12.Dolanský Stanislav1947kraj. muži N210 
13.Kopecká Věra1972reg. ženy N210 
14.Mjiroslav Falta1965reg. muži N210 
15.Smrček Petr1975reg. muži N210 
16.Pohl Pavel ml.2008reg. nži N210Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
TJ Sokol Žamberk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vencl Josef ml.1978reg. muži 61-70 
2.Krulikovský Pavel1965reg. muži 81-90 
3.Havel Břetislav1965reg. muži 101-120 
4.Kladivo Josef1963reg. muži 101-120 
5.Puchmeltr Michal2004reg. muži 141-160 
6.Žák Jakub1983reg. muži 101-120 
7.Šafář Jiří1970reg. muži 141-160 
8.Hofman Václav1967reg. muži 141-160 
9.Šafářová Amálie2002reg. dky 201- 
10.Šindelář Josef1970nez. muži  
11.Faltejsek Bohumír1964nez. muži  
TJ Sokol Tatenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběnka Radek1967reg. muži 51 
2.Suchý Jaroslav1967reg. muži 59 
3.Kristek Pavel1963reg. muži 85 
4.Knápek Jaroslav1978reg. muži 112 
5.Totušek Josef1976reg. muži 149 
6.Kristek Josef1959reg. muži 174 
7.Stejskal Ladislav1948reg. muži 194 
8.Škaroupka Petr1968reg. muži 209 
9.Glocar Michal1974reg. muži 233 
10.Martínek Ladislav1954reg. muži N 
Orel Orlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Lukáš1995kraj. muži 121-140 
2.Adamec Karel st.1957reg. muži 51-60 
3.Skalický Jiří1957reg. muži 71-80 
4.Krčál Jiří1956reg. muži 91-100 
5.Doskočil Martin1973nez. muži  
6.Bednář Libor1947reg. muži 161-180 
7.Králík Daniel1961reg. muži 201 
8.Majvald Lukáš2003nez.  
9.Liebich David2006nez.  
10.Pulc Ondřej2005nez.  
11.Kvičera Adam2004nez.  
12.Kalousek Jiří2004nez.  
13.Liebich František2008nez.  
14.Navrátil Jiří2004nez.  
TJ Jiskra Králíky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlava Karel1963reg. muži 20 
2.Opravil Jiří1995reg. muži 81-90 
3.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 61-70 
4.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 91-100 
5.Lohynský Milan1965reg. muži 101-120 
6.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži 121-140 
7.Habivský Karel1976reg. muži 141-160 
8.Mlčuch Jiří1965reg. muži 172 
9.Láryš Jaromír1954reg. muži 177 
10.Feranec Karel st.1956reg. muži ne 
11.Chum Jiří1988reg. muži ne 
TJ Sokol Lukavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavel Jan1985kraj. muži 19 
2.Svoboda Leoš1974kraj. muži 60N 
3.Svoboda Miloš1972kraj. muži 96 
4.Suchomel Petr1986reg. muži 61-70 
5.Kos Jiří1965reg. muži 51-60 
6.Dostálek Petr1967reg. muži 81-90 
7.Severa Vlastimil1963reg. muži 141-160 
8.Dostálek Vojtěch2002reg. muži 181-200 
9.Štrunc Jaroslav1967nez. muži  
TJ Sokol Líšnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Jan1970reg. muži 61-70 
2.Štantejský Jaroslav1958reg. muži 71-80 
3.Bělský Jiří1965reg. muži 71-80 
4.Bečka Jan1969reg. muži 101-120 
5.Bečka Pavel1967reg. muži 121-140 
6.Diblík Milan1990reg. muži 121-140 
7.Gajdošík Petr1990reg. muži 141-160 
8.Diblík Martin1993reg. muži 161-180 
9.Schauer Lukáš1988reg. muži 161-180 
10.Vencl Jiří1950reg. muži 161-180 
11.Čamr Frasntišek1947reg. muži 181-200 
12.Kaška Zdeněk1964reg. muži 201- 
TJ Sokol Sudslava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valach Přemysl1985reg. muži 26 
2.Valach Josef1958reg. muži 71 
3.Slezáková Blanka1970reg. muži 71 
4.Hylák Jiří1970reg. muži 101 
5.Marešová Marie1961reg. muži 91 
6.Harapátová Stanislava1964reg. muži 121 
7.Pavelka Dominik1999reg. muži 121 
8.Harapátová Lucie1990reg. muži 181 
9.Buben Petr1965reg. muži 201 
10.Bubnová Kateřína1996reg. muži 201 
11.Drábková Tereza1995reg. muži 201 
12.Drábková Vendula1992reg. muži 201 
13.Drábková Veronika1995reg. muži 201 
14.Fajfrová Michaela2005reg. muži 201 
15.Hájek Leon2006reg. muži 201 
16.Hyláková Lucie2004reg. muži 201 
17.Hyláková Monika2000reg. muži 201 
18.Malá Karolína1989reg. muži 201 
19.Malý Tomáš1991reg. muži 201 
20.Marek Jakub1997reg. muži 201 
21.Pavelka Daniel1997reg. muži 201 
22.Novotný Lukáš1999reg. muži 201 
23.Peňáz David2003reg. muži 201 
24.Peňáz Tomáš2006reg. muži 201 
25.Počtýnská Adéla1991reg. muži 201 
26.Šimek Josef1978reg. muži 201 
27.Syrový Tomáš1996reg. muži 201 
28.Zemanová Olga1998reg. muži 201 
29.Zemanová Pavlína2000reg. muži 201 
TJ Sokol Hnátnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubálek Petr1973reg. muži 16 
2.Procházka Adam2001reg. muži 70 
3.Aliger Vladislav1964reg. muži 115 
4.Kalousek Ladislav1956reg. muži 182 
5.Melichar Martin2001reg. muži 227 
6.Babák Jan1976nez.  
7.Červinka Vít1976nez.  
8.Hnátnická Iveta2001nez.  
9.Hubálek Zdeněk ml.2005nez.  
10.Kroul Jiří1965nez.  
11.Procházka David1973nez.  
12.Šmajzr Martin1970nez.  
13.Sysr Jan1977nez.  
14.Kubelka Jan1981nez.  
Sk Skořenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrych Milan1997reg. muži 33 
2.Ulrych Miloš st.1962reg. muži 51-60 
3.Bělohlávek Luboš1972reg. muži 81-90 
4.Viktorín Jaroslav1960reg. muži 161-180 
5.Ulrych Miloš1988nez. muži  
6.Šeda Ondřej2000reg. muži 161-180Střídavý start z TJ Sokol Plchovice Sršně
TJ Sokol Řetová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Dušan1974reg. muži 19 
2.Dušek Rudolf1978reg. muži 50 
3.Bureš Lukáš1997reg. muži 91.-100. 
4.Fangl Jiří1974reg. muži 101.-120. 
5.Kovářová Jana nejml.2002reg. dky N 
6.Mužík Samuel2001reg. dci N 
7.Rossler Milan1969reg. muži N 
8.Šimek Michal1978reg. muži N 
9.Hladil Jan2005reg. sži N 
10.Kazda Kryštof2005reg. sži N 
Regionální přebor 3
TJ Lanškroun D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Marek2001reg. muži 71.-80. 
2.Doležel Daniel1998reg. muži 91.-100. 
3.Jančar Oliver2005reg. muži 181.-200. 
4.Bako Ladislav1965nez. muži  
5.Vybíral Roman1965nez. muži  
6.Novák Václav1995nez. muži  
7.Zelinka Adam2006nez. muži  
8.Kuncová Lucie2004nez. muži  
9.Kylarová Lucie2005nez. muži  
10.Šilarová Lucie2005nez. muži  
11.Najmanová Markéta2007nez. muži  
12.Přichystal Adam2006nez. muži  
13.Marek Lukáš2007nez. muži  
14.Marek Filip2009nez. muži  
15.Chládek David ml.2009nez. muži  
16.Pavlíček Martin2008nez. muži  
17.Šembera Michal1974nez. muži  
TJ Sokol Mistrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baláš Zbyněk1963reg. muži 51.-60. 
2.Novotný Jan1952reg. muži 101.-120. 
3.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 121.-140. 
4.Kapalčík Šimon1995reg. muži 121.-140. 
5.Doleček Miroslav1958reg. muži 141.-160. 
6.Lička Leoš1966reg. muži 181.-200. 
TJ Zálší B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lásko Jiří ml.1990reg. muži 101-120 
2.Novák Ondřej1971reg. muži 101-120 
3.Hanuš Petr1964reg. muži 121-140 
4.Ďurač Michal1978reg. muži 121-140 
5.Lásko Jiří1954reg. muži 121-140 
6.Táfl Petr1962reg. muži 161-180 
7.Břeň Martin1978reg. muži 201- 
8.Lásko Martin1988reg. muži 201- 
9.Sisr František ml.1993nez.  
10.Hrabě David2002nez.  
11.Kopecký Marek2002nez.  
12.Novotný Libor2001nez.  
Sokol Mostek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Miroslav1949reg. muži 121-140 
2.Macháček Jiří1980reg. muži 141-160 
3.Slavík Tomáš1980reg. muži 141-160 
4.Vaniš Marek1979reg. muži 161-180 
5.Doubrava Zdeněk1960reg. muži 141-160 
6.Král Zdeněk1951reg. muži N 
7.Hodinář Alfred1938reg. muži N 
8.Bartoň Vladimír1951reg. muži N 
9.Kučera Lukáš1995reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Dobrouč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel1963reg. muži 101-110 
2.Strnad Stanislav1967reg. muži 121-130 
3.Felgr Pavel1961reg. muži 141-160 
4.Kubíček Pavel ml.1963reg. muži 141-160 
5.Dostál Vašek1967nez. muži  
6.Dostál Vratislav1961nez. muži  
7.Felgr Lukáš1986reg. muži 181-190 
8.Fišer Radim1976reg. muži 201 
9.Kalous Richard1978nez. muži  
10.Kapoun Petr1958reg. muži 201 
11.Havlíček Vlastimil1965nez.  
12.Skalický Pavel1978reg. muži 121-130 
TJ Sokol Žamberk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Jakub1983reg. muži 101-120 
2.Puchmeltr Michal2004reg. dci 141-160 
3.Hofman Václav1967reg. muži 141-160 
4.Myšák Martin2003reg. dci 181-200 
5.Šafář Jiří1970reg. muži 141-160 
6.Šafářová Amálie2002reg. dky 201- 
7.Šindelář Josef1970nez. muži  
8.Faltejsek Bohumír1964nez. muži  
9.Walter Lukáš1999nez. muži  
10.Bříza Jaroslav1977nez. muži  
11.Cvik Vojtěch2003nez. dci  
TJ Sokol Plchovice Sršně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Radek1979reg. muži 42 
2.Sládek Libor1964reg. muži 51-60 
3.Šimek Roman1979reg. muži 61-70 
4.Vojtíšek Jindřich1955reg. muži 101-120 
5.Záloha Jan1970reg. muži 121-140 
6.Horčička Rudolf1975reg. muži 181-200 
7.Janďourek Pavel1940reg. muži 141-160 
8.Jetleb Petr1947reg. muži 201- 
9.Matoušek Jiří1947reg. muži 141-160 
10.Melkus Emil1964reg. muži 201- 
11.Šeda Ondřej2000reg. muži 161-180 
12.Sládková Veronika1992reg. muži 201- 
13.Štastná Božena1953reg. muži 201- 
TJ Sokol Libchavy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplouchal Radim1978reg. muži 106 
2.Siegl Petr1964reg. muži 133 
3.Richter Pavel1988reg. muži 140 
4.Lžíčař Oldřich1951reg. muži 167 
5.Špaček Jaroslav1976reg. muži 203 
6.Rejman Vladimír1974reg. muži 223 
7.Čeman Marian1998reg. muži 234 
8.Martinec Václav1989reg. muži 251 
9.Pešek Jaroslav1947reg. muži 254 
10.Chládek Zdeněk1969reg. muži N 
TJ Sokol Těchonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobulej Vasilij1952reg. muži 71 
2.Krejčová Lucie1992reg. muži 81 
3.Kosek Miroslav1955reg. muži 91 
4.Čada Marek1996reg. muži 141 
5.Marek Jan1955reg. muži 149 
6.Leicht Jan1953reg. muži 161 
7.Motyčka Václav1945reg. muži 201 
8.Moravec Oldřich1943nez. muži  
9.Černohous Petr1982nez. muži  
10.Filip František1984nez. muži  
11.Skalický Stanislav1958nez. muži  
12.Vacek Ondřej1987nez. muži  
TJ Sokol Sudslava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marešová Marie1961reg. muži 91 
2.Harapátová Stanislava1964reg. muži 121 
3.Pavelka Dominik1999reg. muži 121 
4.Harapátová Lucie1990reg. muži 181 
5.Drábková Tereza1995reg. muži 201 
6.Drábková Vendula1992reg. muži 201 
7.Hyláková Monika2000reg. muži 201 
8.Malá Karolína1989reg. muži 201 
9.Novotný Lukáš1999reg. muži 201 
10.Pavelka Daniel1997reg. muži 201 
11.Peňáz David2003reg. muži 201 
12.Peňáz Tomáš2006reg. muži 201 
13.Počtýnská Adéla1991reg. muži 201 
14.Šimek Josef1978reg. muži 201 
15.Zemanová Olga1998reg. muži 201 
16.Zemanová Pavlína2000reg. muži 201 
17.Buben Petr1965reg. muži 201 
18.Bubnová Kateřína1996reg. muži 201 
19.Drábková Veronika1995reg. muži 201 
20.Hyláková Lucie2004reg. muži 201 
21.Fajfrová Michaela2005reg. muži 201 
22.Hájek Leon2006reg. muži 201 
23.Malý Tomáš1991reg. muži 201 
24.Marek Jakub1997reg. muži 201 
25.Syrový Tomáš1996reg. muži 201 
TJ Sokol Nekoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělský Radek1967reg. muži 40 
2.Beneš Jindřich1967reg. muži 91-100 
3.Kaplan Jakub1994reg. muži 101-120 
4.Horníček Lubomír1958reg. muži 101-120 
5.Beneš Jan1999reg. muži 161-180 
6.Bezstarosti Jan1994reg. muži 201- 
7.Hovad Jirka2001reg. muži 201- 
8.Ježek Jakub2000reg. muži 161-180 
9.Krejčí Tomáš1991reg. muži 201- 
10.Lehký Jaroslav1964reg. muži 181-200 
11.Lehký Jiří1992reg. muži 121-140 
12.Tauchman Jakub2002reg. muži 201- 
13.Tauchman Matěj2003reg. muži 201- 
Sportovní Klub Džbánov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stříteský Vít1979reg. muži 140 
2.Shejbal Martin1978reg. muži 180 
3.Duchoslav Pavel1977reg. muži 200 
4.Říha Josef1977reg. muži 200 
5.Shejbal František1952reg. muži 201 
Regionální přebor 4 J
TJ Sokol Česká Třebová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybka Martin1972reg. muži 43 
2.Geldner Josef1947reg. muži 61.-70N 
3.Skalický Josef1957reg. muži 220N 
4.Gregor Miroslav1945reg. muži 220N 
5.Řeháček Martin1970reg. muži 220N 
6.Malina Milan1962reg. muži 220N 
7.Kadlečík Michal1969reg. muži 220N 
8.Beneš Stanislav1955reg. muži 220N 
9.Vaňous Jan1981reg. muži 220N 
10.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 220N 
11.Leksa Roman2002reg. dci 220N 
12.Horáček Šimon2003reg. dci 220N 
13.Gregor Jan2005reg. sži 220N 
14.Částek Jakub2003reg. sži 220N 
Orel Vysoké Mýto D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jan1977reg. muži 121-140 
2.Drahoš Radek1994reg. muži 141-160 
3.Dian Marian1950reg. muži 141-160 
4.Chadima Lubomír1959reg. muži 161-180 
5.Škoda Michal1972reg. muži 201- 
6.Mrkos Ladislav1973reg. muži 201- 
7.Kopecký Jan1949nez.  
8.Jiříček Jaroslav1964nez.  
9.Hynek Lukáš2008nez.  
10.Zeman Daniel2003nez.  
11.Valášek Radek2002nez.  
12.Talácko Sebastian2002nez.  
13.Škoda Jakub2005nez.  
14.Mrkosová Kateřina2008nez.  
15.Lexa Matyáš2004nez.  
TJ Zálší C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lásko Jiří1954reg. muži 121-140 
2.Táfl Petr1962reg. muži 161-180 
3.Břeň Martin1978reg. muži 201- 
4.Lásko Martin1988reg. muži 201- 
5.Sisr František ml.1993nez.  
6.Hrabě David2002nez.  
7.Kopecký Marek2002nez.  
8.Novotný Libor2001nez.  
9.Lásko Martin II.2005nez.  
10.Peterka Josef2010nez.  
11.Macák Matěj2007nez.  
12.Majzner Aleš2004nez.  
13.Peterka Petr2008nez.  
14.Jůvová Martina2007nez.  
Sokol Mostek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubrava Zdeněk1960reg. muži 141-160 
2.Král Zdeněk1951reg. muži N 
3.Hodinář Alfred1938reg. muži N 
4.Bartoň Vladimír1951reg. muži N 
5.Kučera Lukáš1995reg. muži N 
TTC Sedlec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýbl Josef1974reg. muži 61-70 
2.Hrubeš Ladislav1957reg. muži 71-80 
3.Janků Jaroslav1946reg. muži 91-100 
4.Ochodnický Dušan1995reg. muži 121-140 
5.Pohl Pavel st.1975reg. muži N210 
6.Matoušek Petr1973reg. muži N210 
7.Kopecká Věra1972reg. ženy N210 
8.Smrček Petr1975reg. muži N210 
9.Dolanský Stanislav1947kraj. muži N210 
10.Mjiroslav Falta1965reg. muži N210 
11.Pohl Pavel ml.2008reg. nži N210Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
12.Vavroušek Michal2006kraj. muži 701-800Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TJ Sokol Plchovice Sršně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jetleb Petr1947reg. muži 201- 
2.Melkus Emil1964reg. muži 201- 
3.Štastná Božena1953reg. muži 201- 
4.Sládková Veronika1992reg. muži 201- 
TJ Sokol Plchovice Sršně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záloha Jan1970reg. muži 121-140 
2.Janďourek Pavel1940reg. muži 141-160 
3.Matoušek Jiří1947reg. muži 141-160 
4.Šeda Ondřej2000reg. muži 161-180 
5.Horčička Rudolf1975reg. muži 181-200 
TJ Sokol Libchavy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Jaroslav1976reg. muži 203 
2.Rejman Vladimír1974reg. muži 223 
3.Čeman Marian1998reg. muži 234 
4.Martinec Václav1989reg. muži 251 
5.Pešek Jaroslav1947reg. muži 254 
6.Chládek Zdeněk1969reg. muži N 
TJ Sokol Sudslava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Jiří1965reg. muži 181 
2.Drábek Vladimír1967reg. muži 181 
3.Drábková Tereza1995reg. muži 201 
4.Drábková Vendula1992reg. muži 201 
5.Drábková Veronika1995reg. muži 201 
6.Pavelka Daniel1997reg. muži 201 
7.Peňáz David2003reg. muži 201 
8.Peňáz Tomáš2006reg. muži 201 
TJ Sokol Sudslava E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Lukáš1999reg. muži 201 
2.Počtýnská Adéla1991reg. muži 201 
3.Syrový Tomáš1996reg. muži 201 
4.Hyláková Monika2000reg. muži 201 
5.Malá Karolína1989reg. muži 201 
6.Bubnová Kateřína1996reg. muži 201 
7.Šimek Josef1978reg. muži 201 
8.Malý Tomáš1991reg. muži 201 
9.Hyláková Lucie2004reg. muži 201 
10.Zemanová Olga1998reg. muži 201 
11.Zemanová Pavlína2000reg. muži 201 
12.Fajfrová Michaela2005reg. muži 201 
13.Hájek Leon2006reg. muži 201 
14.Buben Petr1965reg. muži 201 
15.Marek Jakub1997reg. muži 201 
Regionální přebor 4 S
TJ Sokol Dolní Dobrouč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kapoun Petr1958reg. muži 201 
2.Kalous Richard1978nez. muži  
3.Fišer Radim1976reg. muži 201 
4.Felgr Lukáš1986reg. muži 181-190 
5.Dostál Vratislav1961nez. muži  
6.Dostál Vašek1967nez. muži  
7.Havlíček Vlastimil1965nez.  
TJ Sokol Žamberk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafář Jiří1970reg. muži 141-160 
2.Šafářová Amálie2002reg. dky 201- 
3.Faltejsek Bohumír1964nez. muži  
4.Bříza Jaroslav1977nez. muži  
5.Walter Lukáš1999nez. muži  
6.Šindelář Josef1970nez. muži  
7.Cvik Vojtěch2003nez. dci  
8.Linhartová Julie2002nez. dky  
9.Faltus Vít2004nez. sži  
10.Hylmar Zdeněk2005nez. sži  
TJ Sokol Horní Heřmanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dařílek Pavel1971reg. muži 161 
2.Hřebíček Ota1975reg. muži 181 
3.Karn Jiří1967reg. muži 161 
4.Kristek Jiří1945reg. muži 181 
5.Chládek Ladislav1959nez. muži  
6.Beran Zdeněk1980reg. muži 201- 
7.Olšavský Miroslav1970reg. muži 201- 
8.Švestka Karel1973reg. muži 201- 
TJ Sokol Tatenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Totušek Josef1976reg. muži 149 
2.Kristek Josef1959reg. muži 174 
3.Stejskal Ladislav1948reg. muži 194 
4.Škaroupka Petr1968reg. muži 209 
5.Glocar Michal1974reg. muži 233 
6.Martínek Ladislav1954reg. muži N 
TJ Jiskra Králíky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lohynský Milan1965reg. muži 101-120 
2.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži 121-140 
3.Habivský Karel1976reg. muži 141-160 
4.Mlčuch Jiří1965reg. muži 172 
5.Láryš Jaromír1954reg. muži 177 
6.Feranec Karel st.1956reg. muži ne 
7.Chum Jiří1988reg. muži ne 
8.Kudryavtsev Oleksiy1976nez. muži necizinec 
TJ Sokol Lukavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kos Jiří1965reg. muži 51-60 
2.Dostálek Petr1967reg. muži 81-90 
3.Severa Vlastimil1963reg. muži 141-160 
4.Dostálek Vojtěch2002reg. muži 181-200 
5.Štrunc Jaroslav1967nez. muži  
SK Ledříček Bartošovice v O/h A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mackowiak Marek1978reg. muži 112 
2.Drahorád Radek1972reg. muži 142 
3.Kňážek Jan1998reg. muži 183 
4.Havlín Miloš1978reg. muži 223 
5.Křesťan Jiří1965reg. muži 253 
6.Kňážek Miroslav1948reg. muži 238 
7.Roušar Miloš1958reg. muži 253 
TJ Sokol Líšnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bečka Pavel1967reg. muži 121-140 
2.Diblík Milan1990reg. muži 121-140 
3.Gajdošík Petr1990reg. muži 141-160 
4.Diblík Martin1993reg. muži 161-180 
5.Schauer Lukáš1988reg. muži 161-180 
6.Vencl Jiří1950reg. muži 161-180 
7.Čamr Frasntišek1947reg. muži 181-200 
8.Kaška Zdeněk1964reg. muži 201- 
TJ Sokol Těchonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jan1955reg. muži 149 
2.Leicht Jan1953reg. muži 161 
3.Motyčka Václav1945reg. muži 201 
4.Moravec Oldřich1943nez. muži  
5.Černohous Petr1982nez. muži  
6.Filip František1984nez. muži  
7.Skalický Stanislav1958nez. muži  
8.Vacek Ondřej1987nez. muži  
TJ Sokol Nekoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehký Jiří1992reg. muži 121-140 
2.Beneš Jan1999reg. muži 161-180 
3.Ježek Jakub2000reg. muži 161-180 
4.Lehký Jaroslav1964reg. muži 181-200 
5.Tauchman Matěj2003reg. muži 201- 
6.Tauchman Jakub2002reg. muži 201- 
7.Krejčí Tomáš1991reg. muži 201- 
8.Hovad Jirka2001reg. muži 201- 
9.Bezstarosti Jan1994reg. muži 201- 
TJ Sokol Hnátnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Jan1976nez.  
2.Červinka Vít1976nez.  
3.Kroul Jiří1965nez.  
4.Šmajzr Martin1970nez.  
5.Sysr Jan1977nez.  
6.Melichar Martin2001reg. muži 227 
7.Hnátnická Iveta2001nez.  
8.Procházka David1973nez.  
9.Hubálek Zdeněk ml.2005nez.  
10.Kubelka Jan1981nez.  
Regionální soutěž 1.tř.dorostu
TJ Sokol Česká Třebová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částek Jakub2003reg. sži 220N 
2.Gregor Jan2005reg. mži 220N 
3.Horáček Šimon2003reg. sži 220N 
4.Leksa Roman2002reg. sži 220N 
5.Vomáčková Marie2007reg. mžy 220N 
6.Hylena Ondřej 2002reg. dci 220N 
7.Studený Petr2006reg. mži 220N 
8.Kameníková Emma2001reg. dky 220N 
TJ Zálší
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabě David2002reg. dci 16 
2.Kopecký Marek2002reg. dci 18 
3.Novotný Libor2001reg. dci 19 
4.Lásko Martin II.2005nez.  
5.Peterka Josef2010nez.  
6.Macák Matěj2007nez.  
7.Majzner Aleš2004nez.  
8.Peterka Petr2008nez.  
9.Jůvová Martina2007nez.  
TJ Sokol Hnátnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Adam2001reg. dci 2 
2.Melichar Martin2001reg. dci 7 
3.Hnátnická Iveta2001reg. dky 14 
4.Hubálek Zdeněk ml.2005nez. dci  
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovský Radim2002kraj. dci 2 
2.Šedová Eliška2001kraj. dky 1 
3.Krupa Michal2003kraj. dci 12 
4.Hlavsa Alexander2004kraj. dci 13 
5.Doležalová Markéta2004kraj. dky 4 
6.Vencl Filip2003kraj. dci 23-25 
7.Jirásek Antonín2003kraj. dci 30-42 
8.Jasanský Matěj2003kraj. dci 30-42 
9.Svojanovský Jakub2005nez. dci  
10.Krupová Soňa2005nez. dky  
11.Kaplan Jakub2005nez. dci  
12.Motl Šimon2002nez. dci  
13.Šerák Marek2003nez. dci  
14.Kleisl Rudolf2001nez. dci  
15.Částek Martin2006nez. dci  
16.Jiroušek Jakub2006nez. dci  
17.Šedová Natálie2008nez. dky  
Orel Orlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Majvald Lukáš2003nez.  
2.Liebich David2006nez.  
3.Kalousek Jiří2004nez.  
4.Liebich František2008nez.  
5.Pulc Ondřej2005nez.  
6.Kvičera Adam2004nez.  
7.Navrátil Jiří2004nez.  
Regionální soutěž 1.tř žactvo
Orel Vysoké Mýto
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škoda Jakub2005nez.  
2.Hynek Lukáš2008nez.  
3.Mrkosová Kateřina2008nez.  
4.Lexa Matyáš2004nez.  
5.Talácko Ben2005nez.  
6.Sys Tobiáš2006nez.  
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilarová Lucie2005nez.  
2.Najmanová Markéta2007nez.  
3.Přichystal Adam2006nez.  
4.Marek Lukáš2007nez.  
5.Kuncová Lucie2004nez.  
6.Chládek David ml.2009nez.  
7.Marek Filip2009nez.  
8.Pavlíček Martin2008nez.  
TJ Zálší
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macák Matěj2007reg. sži 22 
2.Majzner Aleš2004reg. sži 30 
3.Peterka Petr2008reg. sži 37 
4.Peterka Josef2010reg. sži 41 
5.Lásko Martin II.2005nez.  
6.Jůvová Martina2007nez.  
TJ Sokol Žamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Puchmeltr Michal2004kraj. sži 9 
2.Faltus Vít2004nez. sži  
3.Cviková Veronika2006nez. mžy  
4.Veselý Ondřej2005nez. sži  
5.Hylmar Zdeněk2005nez. sži  
6.Ševčík Albert2007nez. mži  
7.Faltus Vojtěch2007nez. mži  
8.Tomáš Jakub2008nez. nži  
9.Havlíček Matěj2007nez. mži  
Sokol Tisová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Jakub2009reg. nži n 
2.Dušek Rostislav2007reg. mži n 
3.Eliášová Marie2004reg. sžy n 
4.Javůrková Sára2005reg. sžy n 
5.Kurka Michal2008reg. nži n 
6.Popelka Ondra2008reg. nži n 
TJ Sokol Sudslava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peňáz Tomáš2006reg. muži 201 
2.Hyláková Lucie2004reg. muži 201 
3.Fajfrová Michaela2005reg. muži 201 
4.Hájek Leon2006reg. muži 201 
TTC Ústí nad Orlicí "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupová Soňa2005kraj. sžy 3 
2.Kaplan Jakub2005kraj. sži 27-34 
3.Šedová Natálie2008nez. sžy  
4.Jiroušek Jakub2006nez. sži  
5.Částek Martin2006nez. sži  
6.Razým Daniel2008nez. mži  
TJ Sokol Řetová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladil Jan2005reg. sži N 
2.Kazda Kryštof2005reg. sži N 
3.Kovářová Pavla2006reg. sžy N 
4.Sychrová Hana2007reg. mžy N 
Orel Orlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liebich David2006nez.  
2.Kalousek Jiří2004nez.  
3.Liebich František2008nez.  
4.Pulc Ondřej2005nez.  
5.Kvičera Adam2004nez.  
6.Navrátil Jiří2004nez.  
KST SK US Steinerová Choceň z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplíchal David2006kraj. sži 27 
2.Pohl Pavel ml.2008kraj. mži 18 
3.Grůzová Adéla2005kraj. sžy 7 
4.Flídr Adam2005nez. sži N35 
5.Mikeska Martin2005nez. sži N35 
6.Heřmanský Erik2005nez. sži N35 
7.Kubíček Filip2007nez. sži N35 
TJ Sokol Česká Třebová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čečotková Petra2010reg. sži 220N 
2.Gregor Jan2005reg. sži 220N 
3.Rybková Dominika2007nez. mžy 220N 
4.Rybková Žaneta2009nez. nžy 220N 
5.Vomáčková Marie2007nez. mžy 220N 
6.Studený Petr2006reg. mži 220N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy