Soupisky
městský přebor
KST Oltec Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmídek Roman1975kraj. muži 221-230 nez 
2.Kubín Jiří1952reg. muži 81-90 
3.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 91-100 
4.Bezděkovský Jan1982reg. muži 91-100 nez 
5.Tatar Ivo1965reg. muži 101-110 
6.Hamadeh Nabil1948reg. muži 101-110 
7.Peňáz Stanislav1956reg. muži 101-110 
8.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
9.Kubín Aleš1983reg. muži 121-130 
10.Voznica František1952reg. muži 131-140 
11.Slivečka Michal1988reg. muži 141-150 
12.Majorošová Kristína1995reg. muži 221-230cizinec 
TJ Sokol Brno-Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macek Ondřej1981reg. muži 101-110N 
2.Marcell Jan1962reg. muži 111-120 
3.Krajčovič Jozef1972reg. muži 131-140 
4.Vytřísal Karel1958reg. muži 161-170 
5.Bartoň Petr1963reg. muži 171-180 
6.Šindelář Pavel1958reg. muži 201-210 
7.Chrascina Jiří1989reg. muži 221-230N 
8.Rampula Miroslav1946reg. muži 231-240N 
9.Mezník Jan1956reg. muži 241-250 
10.Zobec Pavel1956reg. muži 251-260 
Orel Šlapanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jašek Jiří st.1972reg. muži 71-80 
2.Hranička Jaroslav1971reg. muži 91-100 
3.Král Miroslav1970kraj. muži 91-100 
4.Uhlíř Michal1990reg. muži 111-120N 
5.Hudeček Martin1972reg. muži 141-150 
6.Krčková Lucie1994reg. muži 171-180 
7.Filla Michal1981reg. muži 191-200N 
8.Sýkora Miroslav1972kraj. muži 201-210 
9.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 211-220 
10.Novák Vojtěch1994reg. muži 211-220 
11.Remeš Dominik1992reg. muži 211-220 
12.Řezníček Miroslav1963reg. muži 221-230 
SK Slatina - Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1969reg. muži 71 - 80 
2.Halický David2000reg. muži 81- 90 
3.Holčik Petr1963reg. muži 81 - 90 
4.Kozel Petr1981reg. muži 101 -110 
5.Huml Otakar ml.1964reg. muži 121 - 130 
6.Adam Vlastimil1980reg. muži 131 - 140 
7.Čampa Petr1961reg. muži 141- 150 
8.Jaroušek Dušan1957reg. muži 151 - 160 
9.Baťa Jiří1960reg. muži 151 - 160 
10.Špacír Petr1968reg. muži 231 - 240 
11.Linhárek František1946reg. muži 231 - 240 
12.Hodek Vojtěch1993reg. muži 241 - 250 
13.Oleksík Václav1972nez. muži  
SK Slatina - Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság David1978kraj. muži 81 - 90 
2.Třináctý Richard1976kraj. muži 161 170 
3.Smílek Zdeněk1988reg. muži 111 - 120 
4.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 111 - 120 
5.Křeček Michal1978reg. muži 121 - 130 
6.Konečný Rostislav1968reg. muži 121 - 130 
7.Herman Patrik1963reg. muži 131 - 140 
8.Dufka Ámos1973reg. muži 141 - 150 
9.Plotěný Karel1957reg. muži 151- 160 
10.Ondruš Milan1952reg. muži 151 - 160 
11.Halický Tomáš1997reg. muži 191 - 200 
12.Halický Miroslav1970reg. muži 241 - 250 
13.Kučera Lukáš2000reg. muži 261 - 270 
TJ Brno-Bystrc C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Lukáš2002reg. muži 61-70 
2.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 71-80 
3.Burda Radim1995reg. muži 101-110 
4.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
5.Kucin Michal1991reg. muži 101-110 
6.Henáč Ladislav1986reg. muži 111-120N 
7.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 121-130 
8.Trávníček Rudolf1952reg. muži 121-130N 
9.Vereščák Jan1983reg. muži 151-160 
10.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 151-160 
11.Grochál Petr1982reg. muži 161-170 
TJ Holásky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žilka Milan1963kraj. muži 221-230 
2.Vysloužil Jan1996reg. muži 61-70 
3.Klimeš René1966reg. muži 61-70N 
4.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
5.Rozman Michal1990reg. muži 81-90 
6.Šelc Martin1988reg. muži 101-110 
7.Plhák Jaromír1982reg. muži 111-120N 
8.Dvořák Ladislav1975reg. muži 121-130 
9.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
10.Babáková Klára1993reg. muži 121-130N 
11.Grulich Zdeněk1964reg. muži 151-160 
12.Špondr Martin1990reg. muži 161-170 
13.Bišof Radim1997reg. muži 181-190 
14.Harašta Petr1959reg. muži 181-190N 
15.Klíma Radim1963reg. muži 191-200 
TJ Sokol Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Pavel1977reg. muži 71-80 
2.Marušinec Jan1970reg. muži 71-80 
3.Ovesný Tomáš1992reg. muži 71-80 
4.Honek Milan1956reg. muži 121-130 
5.Ovesný František1959reg. muži 121-130 
6.Gottvald Ivo1957reg. muži 141-150 
7.Gottvald Aleš1954reg. muži 181-190 
8.Walsberger Martin2004reg. muži 191-200 
TJ Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrýšek David1974reg. muži 71-80 
2.Studnica Michal1981reg. muži 81-90 
3.Zmrzlý Karel 1959reg. muži 91-100 
4.Žák Jiří 1987reg. muži 91-100 
5.Kukla Marek st.1964reg. muži 111-120 
6.Netušil Radek1990reg. muži 121-130 
7.Halouzka Michal1977reg. muži 191-200 
8.Patočka Roman1965reg. muži 211-220 
9.Kalužová Alena1985reg. muži 211-220 
10.Spurný Mojmír1970reg. muži 221-230N 
ASS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Karel1973reg. muži 91-100 
2.Nguyen Huyviet1987reg. muži 91-100Ncizinec 
3.Monhart Michal1971reg. muži 111-120 
4.Urbánek Martin1985reg. muži 111-120 
5.Čako Vladimír1969reg. muži 131-140 
6.Hub Petr1971reg. muži 161-170 
7.Zejda Pavel1979reg. muži 161-170 
8.Týče Jan1983reg. muži 171-180 
9.Bui Minhtuan1984reg. muži 181-190cizinec 
10.Sláma Martin1986reg. muži 211-220 
11.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
12.Marada Tomáš1976nez.  
TJ Sokol Brno I E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Jan1974reg. muži 71-80 
2.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
3.Klecker Roman1977reg. muži 91-100N 
4.Basovník Dalibor1985reg. muži 101-110 
5.Bartoš Petr1976reg. muži 181-190N 
6.Zedník Petr1972reg. muži 211-220 
7.Koudelka Lukáš2001reg. muži 261-270 
8.Šibl Robert1981reg. muži 81-90 
TJ Sokol Brno I F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Filip1988reg. muži 71-80 
2.Novak Adam2001reg. muži 111-120 
3.Čech Jiří2001reg. muži 151-160 
4.Rygl Ondřej2000reg. muži 161-170 
5.Bartoň Petr1992reg. muži 171-180 
6.Babušík Tomáš1997reg. muži 171-180N 
7.Pluháček Adam2004reg. muži 201-210 
8.Brázdová Marie1999reg. muži 231-240 
9.Maiolino Eduardo Carlos1987reg. muži 271-280Ncizinec 
10.Dvořák Tomáš2006kraj. mži 28 
městská soutěž I.třídy
KST Oltec Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tatar Ivo1965reg. muži 101-110 
2.Hamadeh Nabil1948reg. muži 101-110 
3.Peňáz Stanislav1956reg. muži 101-110 
4.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
5.Kubín Aleš1983reg. muži 121-130 
6.Voznica František1952reg. muži 131-140 
7.Slivečka Michal1988reg. muži 141-150 
8.Svoboda Miroslav1957reg. muži 191-200 
9.Majorošová Kristína1995reg. muži 221-230cizinec 
10.Hrůza Peter1949reg. muži 241-250cizinec 
11.Klust Daniel1981reg. muži 271-280 
12.Šebek Emil1977reg. muži 271-280 nez 
VSK Univerzita Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrychová Hana1988reg. muži 131-140 
2.Macko Tomáš1994reg. muži 141-150cizinec 
3.Sýkora Stanislav1982nez. muži 141-150N 
4.Vacenovský Pavel1973reg. muži 151-160 
5.Mašek Josef1982nez. muži 151-160N 
6.Zánová Martina1997reg. muži 151-160Ncizinec 
7.Šišková Barbora1992reg. muži 221-230cizinec 
8.Fülöpová Nicole1995nez. cizinec 
9.Kosť Marek1993nez. cizinec 
10.Tichý Petr1994nez.  
11.Adamkovič Tomáš1994nez. cizinec 
12.Piják Michal1990nez. cizinec 
Sokol Sokolnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fric Zdeněk1961reg. muži 131-140 
2.Černý Jaroslav1967reg. muži 161-170 
3.Ketman Dalibor1964reg. muži 171-180 
4.Michalík Libor1963reg. muži 171-180 
5.Wünsch Radek1974reg. muži nez. 
6.Lukáš Vladimír1939reg. muži nez. 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitina Martin1983reg. muži 101-110N 
2.Staněk Jan1987reg. muži 131-140 
3.Tomek Radek1999reg. muži 131-140 
4.Šenk Michal1999reg. muži 141-150 
5.Metelka Jan2001reg. muži 141-150 
6.Holčapková Alena1968reg. muži 161-170 
7.Odehnal Jaromír1957reg. muži 171-180 
8.Holík Tomáš1990reg. muži 171-180 
9.Dočkal Stanislav1961reg. muži 181-190 
10.Kříž Jaroslav1948reg. muži 191-200 
11.Prokop Martin1969reg. muži 201-210 
12.Šenková Kateřina2003reg. muži 201-210 
13.Štoček Dalibor1973reg. muži 211-220 
14.Navrátil Lukáš2004reg. muži 231-240 
15.Holas Oldřich1952reg. muži 231-240 
16.Buk Lukáš2006reg. muži 231-240N 
SK Slatina - Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Rostislav1968reg. muži 121 - 130 
2.Křeček Michal1978reg. muži 121 - 130 
3.Adam Vlastimil1980reg. muži 131 - 140 
4.Dufka Ámos1973reg. muži 141 - 150 
5.Jaroušek Dušan1957reg. muži 151 - 160 
6.Halický Tomáš1997reg. muži 191 - 200 
7.Linhárek František1946reg. muži 231 - 240 
8.Špacír Petr1968reg. muži 231 - 240 
9.Halický Miroslav1970reg. muži 241 - 250 
10.Hodek Vojtěch1993reg. muži 241 - 250 
11.Zaplatil Radek1977nez. muži  
SK Slatina - Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huml Otakar ml.1964reg. muži 121 - 130 
2.Herman Patrik1963reg. muži 131 - 140 
3.Ondruš Milan1952reg. muži 151 - 160 
4.Čampa Petr1961reg. muži 141- 150 
5.Plotěný Karel1957reg. muži 151- 160 
6.Baťa Jiří1960reg. muži 151 - 160N 
7.Kučera Lukáš2000reg. muži 261 - 270N 
TTC Moravská Slavia Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
2.Tesař Jiří1944reg. muži 101-110 
3.Bušek Vladimír1957reg. muži 111-120 
4.Proks Ivo1951reg. muži 131-140 
5.Šiške Miloslav1950reg. muži 141-150 
6.Řepa František2005kraj. sži 50 
7.Chalúpek Filip2005kraj. sži 54 
8.Žaža Martin2006kraj. mži 84 
9.Sadecky Thomas1951nez.  
TTC Moravská Slavia Brno G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarz Milan1982kraj. muži 241-250 
2.Chmelík Daniel1970reg. muži 61-70 
3.Skála Richard1969reg. muži 81-90N 
4.Barč Andrej1997reg. muži 91-100cizinec 
5.Oškrdal Jan2002reg. muži 181-190 
6.Herman Jaroslav2001reg. muži 181-190 
7.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 181-190N 
8.Skála Marek2004reg. muži 201-210 
9.Janošek Adam2004reg. muži 201-210N 
10.Nespěšný Hynek2006reg. muži 211-220N 
11.Blatná Alena1957kraj. ženy 31-35 
12.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 36-40 
13.Kysela Štěpán2003ČR sži 141 
14.Pecka Karel2004ČR sži 141 
15.Horníček Lukáš2005kraj. sži 36 
16.Havránek Ondřej2005kraj. sži 50 
17.Haluza Tomáš2005kraj. sži 53 
18.Franta Adam2006ČR mži 138 
TJ Brno-Bystrc D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kucin Michal1991reg. muži 101-110 
2.Henáč Ladislav1986reg. muži 111-120N 
3.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 121-130 
4.Trávníček Rudolf1952reg. muži 121-130N 
5.Sedláček Marek1989reg. muži 141-150 N 
6.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 151-160 
7.Vereščák Jan1983reg. muži 151-160 
8.Grochál Petr1982reg. muži 161-170 
9.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 171-180 
10.Pelánek Ondřej2001reg. muži 181-190 
11.Hofman Milan1971reg. muži 201-210 
12.Pelánek Martin1974reg. muži 241-250 
13.Zetka Roman1961reg. muži 251-260 
14.Kadlic Šimon1990reg. muži 261-270 Ncizinec 
15.Géci Jiří2003reg. dci 24 
TJ Holásky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šelc Martin1988reg. muži 101-110 
2.Plhák Jaromír1982reg. muži 111-120N 
3.Dvořák Ladislav1975reg. muži 121-130 
4.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
5.Grulich Zdeněk1964reg. muži 151-160 
6.Špondr Martin1990reg. muži 161-170 
7.Zimola Ondřej1981reg. muži 161-170 
8.Bišof Radim1997reg. muži 181-190 
9.Harašta Petr1959reg. muži 181-190N 
10.Klíma Radim1963reg. muži 191-200 
11.Vondruška Ladislav1947reg. muži 191-200 
12.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 211-220N 
13.Pazdera Miroslav1946reg. muži 231-240 
14.Břížďala Jiří1976reg. muži 261-270N 
15.Spilka Vilém1975nez. muži  
TJ Sokol Líšeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kukla Marek st.1964reg. muži 111-120 
2.Netušil Radek1990reg. muži 121-130 
3.Ovesný František1959reg. muži 121-130 
4.Gottvald Ivo1957reg. muži 141-150 
5.Gottvald Aleš1954reg. muži 181-190 
6.Walsberger Martin2004reg. muži 191-200 
7.Halouzka Michal1977reg. muži 191-200 
8.Kalužová Alena1985reg. muži 211-220 
9.Patočka Roman1965reg. muži 211-220 
10.Komárková Jana1972reg. muži 221-230 
11.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
12.Doležel Karel2002reg. muži 241-250 
13.Zemanová Irena1966reg. muži 261-270 
14.Jílek Jakub2004reg. muži 261-270 
15.Svoboda Pavel2005reg. muži 261-270N 
16.Schimmer Jakub2001reg. muži 271-280 
17.Belcredi Ludvík1954nez. muži  
18.Pinnerová Eliška1984nez. muži  
ASS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čako Vladimír1969reg. muži 131-140 
2.Hub Petr1971reg. muži 161-170 
3.Zejda Pavel1979reg. muži 161-170 
4.Týče Jan1983reg. muži 171-180 
5.Bui Minhtuan1984reg. muži 181-190cizinec 
6.Sláma Martin1986reg. muži 211-220 
7.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
8.Šíp Josef1992reg. muži 221-230 
9.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
10.Auda Jan1991reg. muži 231-240 
11.Uherčík Maroš1990reg. muži 251-260 
městská soutěž II.třídy
KST Oltec Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Aleš1983reg. muži 121-130 
2.Voznica František1952reg. muži 131-140 
3.Slivečka Michal1988reg. muži 141-150 
4.Majorošová Kristína1995reg. muži 221-230cizinec 
5.Svoboda Miroslav1957reg. muži 191-200 
6.Hrůza Peter1949reg. muži 241-250cizinec 
7.Klust Daniel1981reg. muži 271-280 
8.Šebek Emil1977reg. muži 271-280 nez 
9.Dědek Zdeněk1971nez. muži nez 
Salesko Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Filip1995reg. muži 111-120N 
2.Vondráček David1996reg. muži 141-150N 
3.Klusák Jan1975reg. muži 181-190 
4.Nečas Michal1996reg. muži 221-230N 
5.Novák Tomáš2004reg. muži 261-270 
6.Kopecký Dominik2000reg. muži 261-270 
7.Jeřábek Jakub1991reg. muži 271-280N 
8.Kocman Tomáš2005reg. muži 271-280N 
9.Streit Petr2002reg. muži 271-280N 
10.Trungel Martin2005nez. muži  
11.Ruber Matyáš2003reg. muži 171-180 
Orel Šlapanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudeček Martin1972reg. muži 141-150 
2.Krčková Lucie1994reg. muži 171-180 
3.Filla Michal1981reg. muži 191-200N 
4.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 211-220 
5.Sýkora Miroslav1972kraj. muži 201-210 
6.Novák Vojtěch1994reg. muži 211-220 
7.Remeš Dominik1992reg. muži 211-220 
8.Řezníček Miroslav1963reg. muži 221-230 
9.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 221-230 
10.Julínek Petr1973reg. muži 251-260 
11.Hudeček Patrik1996reg. muži 251-260N 
12.Sedláček Jan1999reg. muži 271-280 
13.Králová Veronika2001reg. muži 271-280 
14.Remešová Alžběta2003reg. muži 271-280N 
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Metelka Jan2001reg. muži 141-150 
2.Holčapková Alena1968reg. muži 161-170 
3.Odehnal Jaromír1957reg. muži 171-180 
4.Holík Tomáš1990reg. muži 171-180 
5.Kříž Jaroslav1948reg. muži 191-200 
6.Navrátil Lukáš2004reg. muži 231-240 
7.Holas Oldřich1952reg. muži 231-240 
8.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 251-260 
9.Kovařík Petr2007reg. muži 251-260N 
10.Wolk Roland1962reg. muži 261-270 
11.Žaloudek Lubomír2004reg. dci 25 
SKST Nový Lískovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkal Stanislav1961reg. muži 181-190 
2.Prokop Martin1969reg. muži 201-210 
3.Šenková Kateřina2003reg. muži 201-210 
4.Štoček Dalibor1973reg. muži 211-220 
5.Buk Lukáš2006reg. muži 231-240N 
6.Vítkovič Martin1967reg. muži 241-250 
7.Kristen Jan1952reg. muži 241-250N 
8.Janeček Martin2001reg. muži 251-260 
9.Búřil Jiří1970reg. muži 251-260 
10.Búřil Lukáš2007reg. sži 33 
11.Dostál Adam2003reg. sži 36 
TJ Sokol Modřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Božek Radomír ml.1971reg. muži 131.- 140. 
2.Kopeček Václav1972reg. muži 151.-160. 
3.Božek Radomír st.1950reg. muži 181.-190. 
4.Slaný Petr1970reg. muži 191.-200. 
5.Coufalík Alexander1962reg. muži 231.-240. 
6.Bartoš Michal1973reg. muži 241.-250. 
7.Bednář Jan1983reg. muži 241.-250. 
8.Doleček Ivan1958reg. muži 251.-260. 
9.Slaný Luděk1968nez. muži  
TJ Brno-Bystrc E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Marek1989reg. muži 141-150 N 
2.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 151-160 
3.Vereščák Jan1983reg. muži 151-160 
4.Grochál Petr1982reg. muži 161-170 
5.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 171-180 
6.Pelánek Ondřej2001reg. muži 181-190 
7.Hofman Milan1971reg. muži 201-210 
8.Pelánek Martin1974reg. muži 241-250 
9.Zetka Roman1961reg. muži 251-260 
10.Kadlic Šimon1990reg. muži 261-270 Ncizinec 
11.Géci Jiří2003reg. dci 24 
12.Hofman Marek ml.2003reg. sži 30 
13.Vavřínek Daniel ml.2003reg. sži 32 
14.Smrž Matěj2007reg. nži 12 
15.Pelánková Klára ml.2003reg. sžy 7 
TJ Sokol Líšeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gottvald Aleš1954reg. muži 181-190 
2.Walsberger Martin2004reg. muži 191-200 
3.Patočka Roman1965reg. muži 211-220 
4.Kalužová Alena1985reg. muži 211-220 
5.Guryčová Hana1985reg. muži 221-230 
6.Komárková Jana1972reg. muži 221-230 
7.Spurný Mojmír1970reg. muži 221-230N 
8.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
9.Doležel Karel2002reg. muži 241-250 
10.Jílek Jakub2004reg. muži 261-270 
11.Zemanová Irena1966reg. muži 261-270 
12.Svoboda Pavel2005reg. muži 261-270N 
13.Schimmer Jakub2001reg. muži 271-280 
14.Šujan Petr2007reg. sži 23 
15.Kulíšek Martin2003reg. sži 41 
16.Dlouhý Jakub2008reg. sži 48 
17.Liška Radovan1969nez. muži  
18.Halouzka Michal1977reg. muži 191-200 
TJ Žižka Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kottas Milan1951reg. muži 151-160 
2.Juras Miroslav1944reg. muži 201-210 
3.Lauš Petr1968reg. muži 211-220 
4.Sojka Oldřich1947reg. muži 211-220 
5.Válka Jaroslav1976reg. muži nez. 
TJ Sokol Popůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otoupalík Karel1959reg. muži 181-190 
2.Doležal Jiří1976reg. muži 191-200 
3.Krejčí Milan1979reg. muži 191-200 
4.Popelka Jaroslav1950reg. muži 201-210N 
5.Blecha Pavel1964reg. muži 201-210 
6.Blaha Petr1947reg. muži 201-210N 
7.Buček Vladimír1954reg. muži 221-230 
8.Zadák Karel st.1954reg. muži 261-270 
9.Blechová Iva1966reg. muži 271-280 
10.Lemon René1972reg. muži 271-280N 
ASS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bui Minhtuan1984reg. muži 181-190cizinec 
2.Libus Jiří1981reg. muži 191-200N 
3.Sláma Martin1986reg. muži 211-220 
4.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
5.Šíp Josef1992reg. muži 221-230 
6.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
7.Auda Jan1991reg. muži 231-240 
8.Uherčík Maroš1990reg. muži 251-260 
9.Pál Richard1977reg. muži 251-260 
10.Lapiš Viktor1947reg. muži 271-280 
11.Jirsa Václav1988reg. muži 271-280 
městská soutěž III.třídy
KST Oltec Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Miroslav1957reg. muži 191-200 
2.Hrůza Peter1949reg. muži 241-250cizinec 
3.Klust Daniel1981reg. muži 271-280 
4.Šebek Emil1977reg. muži 271-280 nez 
5.Švehla David1969nez. muži nez 
6.Pečenka Karel1944nez. muži nez 
7.Švehla Jiří1939nez. muži nez 
8.Šoukalová Lenka1986nez. muži nez 
TJ Sokol Brno-Židenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malina Jan1942reg. muži 141-150 
2.Šindelář Pavel1958reg. muži 201-210 
3.Chrascina Jiří1989reg. muži 221-230N 
4.Rampula Miroslav1946reg. muži 231-240N 
5.Mezník Jan1956reg. muži 241-250 
6.Zobec Pavel1956reg. muži 251-260 
7.Hegr Jiří1962nez. muži  
8.Zítka Filip2005reg. mži 38 
9.Stašek Jan2005reg. mži 41 
Orel Šlapanice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Miroslav1972kraj. muži 201-210 
2.Novák Vojtěch1994reg. muži 211-220 
3.Remeš Dominik1992reg. muži 211-220 
4.Řezníček Miroslav1963reg. muži 221-230 
5.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 221-230 
6.Julínek Petr1973reg. muži 251-260 
7.Hudeček Patrik1996reg. muži 251-260N 
8.Sedláček Jan1999reg. muži 271-280 
9.Králová Veronika2001reg. muži 271-280 
10.Remešová Alžběta2003reg. muži 271-280N 
SKST Nový Lískovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Jaroslav1948reg. muži 191-200 
2.Navrátil Lukáš2004reg. muži 231-240 
3.Holas Oldřich1952reg. muži 231-240 
4.Buk Lukáš2006reg. muži 231-240N 
5.Vítkovič Martin1967reg. muži 241-250 
6.Kristen Jan1952reg. muži 241-250N 
7.Janeček Martin2001reg. muži 251-260 
8.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 251-260 
9.Búřil Jiří1970reg. muži 251-260 
10.Kovařík Petr2007reg. muži 251-260N 
11.Wolk Roland1962reg. muži 261-270 
12.Žaloudek Lubomír2004reg. dci 25 
13.Búřil Lukáš2007reg. sži 33 
14.Dostál Adam2003reg. sži 36 
15.Krejčí David2007reg. sži 40 
TJ Sokol Modřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufalík Alexander1962reg. muži 231.-240. 
2.Bartoš Michal1973reg. muži 241.-250. 
3.Bednář Jan1983reg. muži 241.-250. 
4.Doleček Ivan1958reg. muži 251.-260. 
5.Doleček Milan1983nez.  
6.Pokorný Jakub1988nez.  
7.Vašek Kamil1966nez.  
8.Vosátka Štěpán1954nez.  
9.Čeněk Jiří1984nez.  
10.Novák Petr1984nez.  
TJ Holásky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špondr Martin1990reg. muži 161-170 
2.Zimola Ondřej1981reg. muži 161-170 
3.Bišof Radim1997reg. muži 181-190 
4.Harašta Petr1959reg. muži 181-190N 
5.Klíma Radim1963reg. muži 191-200 
6.Vondruška Ladislav1947reg. muži 191-200 
7.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 211-220N 
8.Pazdera Miroslav1946reg. muži 231-240 
9.Břížďala Jiří1976reg. muži 261-270N 
10.Sedláček Jaroslav1942nez. muži  
11.Šmerek Matěj2005nez. muži  
12.Dvořák Michal2004nez. muži  
13.Škvařil Patrik2006nez. muži  
14.Šimeček Robin2006nez. muži  
TJ Sokol Líšeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Guryčová Hana1985reg. muži 221-230 
2.Komárková Jana1972reg. muži 221-230 
3.Spurný Mojmír1970reg. muži 221-230N 
4.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
5.Doležel Karel2002reg. muži 241-250 
6.Jílek Jakub2004reg. muži 261-270 
7.Zemanová Irena1966reg. muži 261-270 
8.Svoboda Pavel2005reg. muži 261-270N 
9.Schimmer Jakub2001reg. muži 271-280 
10.Šujan Petr2007reg. sži 23 
11.Kulíšek Martin2003reg. sži 41 
12.Dlouhý Jakub2008reg. sži 48 
13.Hanáková Ilona1974nez. muži  
14.Mrazíková Anna1993nez. muži  
Sokol Bílovice nad Svitavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Jan1984reg. muži 171 - 180 
2.Zach Jaroslav1981reg. muži 191 - 200 
3.Meluzín Tomáš1985reg. muži 231 - 240 
4.Oplatek Jiří1957reg. muži 231 - 240 
5.Uličný Petr1950reg. muži 251 - 260 
6.Kareš Matěj1973reg. muži nez 
TJ Sokol Popůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blecha Pavel1964reg. muži 201-210 
2.Blaha Petr1947reg. muži 201-210N 
3.Buček Vladimír1954reg. muži 221-230 
4.Zadák Karel st.1954nez. muži 261-270 
5.Blechová Iva1966reg. muži 271-280 
6.Lemon René1972reg. muži 271-280N 
7.Posch Pavel1966nez. muži  
TJ Sokol Brno I G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1992reg. muži 171-180 
2.Babušík Tomáš1997reg. muži 171-180N 
3.Bartoš Petr1976reg. muži 181-190N 
4.Pluháček Adam2004reg. muži 201-210 
5.Zedník Petr1972reg. muži 211-220 
6.Janda Roman1967reg. muži 211-220N 
7.Brázdová Marie1999reg. muži 231-240 
8.Kadlec Petr1998reg. muži 261-270 
9.Koudelka Lukáš2001reg. muži 261-270 
10.Nesveda David2001reg. muži 271-280N 
11.Maiolino Eduardo Carlos1987reg. muži 271-280Ncizinec 
12.Křivánková Dana1965kraj. ženy 36-40 
13.Dvořák Tomáš2006kraj. mži 28 
14.Karásek Petr1977nez. muži  
SK Slatina - Brno G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroušek Dušan1957reg. muži 151 - 160 
2.Plotěný Karel1957reg. muži 151- 160 
3.Baťa Jiří1960reg. muži 151 - 160N 
4.Halický Tomáš1997reg. muži 191 - 200 
5.Linhárek František1946reg. muži 231 - 240 
6.Špacír Petr1968reg. muži 231 - 240 
7.Halický Miroslav1970reg. muži 241 - 250 
8.Hodek Vojtěch1993reg. muži 241 - 250 
9.Kučera Lukáš2000reg. muži 261 - 270N 
10.Huml Otakar st.1938nez. muži  
11.Dohnal Štěpán2005nez. muži  
městská soutěž IV.třídy
Salesko Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Dominik2000reg. muži 261-270 
2.Novák Tomáš2004reg. muži 261-270 
3.Jeřábek Jakub1991reg. muži 271-280N 
4.Kocman Tomáš2005reg. muži 271-280N 
5.Streit Petr2002reg. muži 271-280N 
6.Sobotíková Monika2007nez. muži  
7.Trungel Martin2005nez. muži  
8.Buttinger Michael2004nez.  
9.Ilčík Teodor2006nez. muži  
10.Marek Matyáš2008nez. muži  
11.Marušinec Ondřej2005nez. muži  
TJ Sokol Brno-Židenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kusák Ivo1955reg. muži 231-240 
2.Krbálek Libor1955reg. muži 251-260 
3.Sedlář Jaroslav1954reg. muži 251-260N 
4.Nečas Igor1958reg. muži 261-270 
5.Hromniak Zuzana1969nez. ženy  
6.Chmel Roman1967nez. muži  
7.Milichovský Josef1944nez. muži  
Orel Šlapanice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 221-230 
2.Julínek Petr1973reg. muži 251-260 
3.Hudeček Patrik1996reg. muži 251-260N 
4.Sedláček Jan1999reg. muži 271-280 
5.Králová Veronika2001reg. muži 271-280 
6.Remešová Alžběta2003reg. muži 271-280N 
7.Krček Pavel1993nez. muži  
8.Medek Vratislav1940nez. muži  
SKST Nový Lískovec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítkovič Martin1967reg. muži 241-250 
2.Kristen Jan1952reg. muži 241-250N 
3.Janeček Martin2001reg. muži 251-260 
4.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 251-260 
5.Kovařík Petr2007reg. muži 251-260N 
6.Žaloudek Lubomír2004reg. dci 25 
7.Dostál Adam2003reg. sži 36 
8.Vítkovičová Marie2005reg. sžy 5 
9.Kříž Jaroslav ml.2004nez.  
SKST Nový Lískovec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Búřil Jiří1970reg. muži 251-260 
2.Wolk Roland1962reg. muži 261-270 
3.Búřil Lukáš2007reg. sži 33 
4.Krejčí David2007reg. sži 40 
5.Wolková Magda1966nez.  
6.Ovísek Pavel1959nez.  
7.Černý Zdeněk1947nez.  
8.Melkus Ivo 1958nez.  
9.Vojáček Patrik2002nez.  
TTC Moravská Slavia Brno H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 181-190N 
2.Skála Marek2004reg. muži 201-210 
3.Janošek Adam2004reg. muži 201-210N 
4.Nespěšný Hynek2006reg. muži 211-220N 
5.Stejskalová Nikol2004kraj. ženy 46-50 
6.Goliášová Jana1967kraj. ženy 46-50 
7.Kysela Štěpán2003ČR sži 141 
8.Pecka Karel2004ČR sži 141 
9.Horníček Lukáš2005kraj. sži 36 
10.Havránek Ondřej2005kraj. sži 50 
11.Řepa František2005kraj. sži 50 
12.Haluza Tomáš2005kraj. sži 53 
13.Chalúpek Filip2005kraj. sži 54 
14.Franta Adam2006ČR mži 138 
15.Žaža Martin2006kraj. mži 84 
16.Handlar Jiří st.1975nez.  
17.Baur Zdeněk1942nez.  
TJ Brno-Bystrc F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 171-180 
2.Pelánek Ondřej2001reg. muži 181-190 
3.Hofman Milan1971reg. muži 201-210 
4.Pelánek Martin1974reg. muži 241-250 
5.Zetka Roman1961reg. muži 251-260 
6.Kadlic Šimon1990reg. muži 261-270 Ncizinec 
7.Géci Jiří2003reg. dci 24 
8.Hofman Marek ml.2003reg. sži 30 
9.Vavřínek Daniel ml.2003reg. sži 32 
10.Smrž Matěj2007reg. nži 12 
11.Pelánková Klára ml.2003reg. sžy 7 
12.Suchánek Martin2004nez. sži  
13.Svoboda David2003nez. dci  
ASS Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíp Josef1992reg. muži 221-230 
2.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
3.Auda Jan1991reg. muži 231-240 
4.Uherčík Maroš1990reg. muži 251-260 
5.Pál Richard1977reg. muži 251-260 
6.Lapiš Viktor1947reg. muži 271-280 
7.Jirsa Václav1988reg. muži 271-280 
TJ Sokol Brno I H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zedník Petr1972reg. muži 211-220 
2.Janda Roman1967reg. muži 211-220N 
3.Kadlec Petr1998reg. muži 261-270 
4.Koudelka Lukáš2001reg. muži 261-270 
5.Nesveda David2001reg. muži 271-280N 
6.Maiolino Eduardo Carlos1987reg. muži 271-280Ncizinec 
7.Křivánková Dana1965kraj. ženy 36-40 
8.Dvořák Tomáš2006kraj. mži 28 
9.Kučera Ondřej2005kraj. mži 37 
10.Daněk Miroslav2007reg. sži 34Hostování z TJ Brno-Bystrc z.s.
11.Čech Václav2000nez. muži  
12.Kubíček David2001nez. muži  
13.Fojt Marek2004nez. muži  
městský přebor starších žáků
Salesko Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocman Tomáš2005reg. sži 25 
2.Novák Tomáš2004reg. sži 24 
3.Trungel Martin2005reg. sži 31 
4.Sobotíková Monika2007reg. sžy 6 
5.Buttinger Michael2004nez. sži  
6.Ilčík Teodor2006nez. mži  
7.Marek Matyáš2008nez. nži  
8.Marušinec Ondřej2005nez. sži  
TJ Sokol Brno-Židenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zítka Filip2005reg. mži 38 
2.Stašek Jan2005reg. mži 41 
3.Procházka Robert2004nez.  
4.Hnízdil Tomáš2004nez.  
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerek Matěj2005reg. sži 39 
2.Dvořák Michal2004reg. sži 43 
3.Škvařil Patrik2006reg. sži 49 
4.Šimeček Robin2006nez. sži  
5.Adamcová Monika2006nez. sži  
6.Kobylka Matyáš2006nez. sži  
SK Slatina - Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Štěpán2005nez. sži  
2.Mráček Jan2007nez. sži  
3.Ondruška Sebastian2006nez. sži  
4.Rojka Vojtěch2007nez. sži  
5.Ševčík Adam2004nez. sži  
6.Zrza Vilém2004nez. sži  
7.Táborský Tomáš2005nez. sži  
TJ Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jílek Jakub2004reg. sži 4 
2.Walsberger Martin2004reg. sži 5 
3.Svoboda Pavel2005reg. sži 18 
4.Šujan Petr2007reg. sži 23 
5.Dlouhý Jakub2008reg. sži 48 
6.Válek Šimon2006reg. mži 48 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horníček Lukáš2005kraj. sži 36 
2.Havránek Ondřej2005kraj. sži 50 
3.Řepa František2005kraj. sži 50 
4.Haluza Tomáš2005kraj. sži 53 
5.Chalúpek Filip2005kraj. sži 54 
6.Žaža Martin2006reg. sži 27 
7.Franta Adam2006reg. sži 28 
8.Svoboda Tomáš2007reg. mži 44 
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčovič Matúš2006reg. sži 35 
2.Fic Vojtěch2005reg. sži 42 
3.Parči Filip2006reg. sži 51 
4.Vacek Ludvík2008kraj. mži 52 
5.Kouřil Sebastian2008kraj. mži 59 
6.Sobotka Vilém2008kraj. mži 84 
7.Handlar Jiří2006kraj. mži 117 
8.Vlach Lukáš2005reg. mži 32 
9.Chmelina Jan2007nez.  
10.Juránek Tomáš2006nez.  
TJ Brno-Bystrc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Miroslav2007reg. mži 34 
2.Smrž Matěj2007reg. nži 12 
3.Suchánek Martin2004nez. sži  
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Lukáš2004reg. dci 19 
2.Buk Lukáš2006reg. sži 16 
3.Žaloudek Lubomír2004reg. sži 17 
4.Vítkovičová Marie2005reg. sžy 5 
5.Kristenová Renáta2007reg. nžy 2 
6.Kříž Jaroslav ml.2004nez.  
7.Kunešová Veronika2007nez.  
8.Flajšar Petr2008nez.  
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Petr2007reg. sži 20 
2.Búřil Lukáš2007reg. sži 33 
3.Krejčí David2007reg. sži 40 
4.Dostalík Šimon2006nez.  
5.Povolný Matěj2004nez.  
6.Čupera Ondřej2008nez.  
7.Flajšar Pavel2011nez.  
městský přebor, dorostenci
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Radek2002ČR dci 5 
2.Vaculík Miloslav2001ČR dci 111 
3.Skála Marek2004kraj. dci 20 
4.Lukjanov Vojtěch2001kraj. dci 23 
5.Oškrdal Jan2002kraj. dci 24 
6.Janošek Adam2004kraj. dci 30 
7.Herman Jaroslav2001kraj. dci 35 
8.Kysela Štěpán2003kraj. dci 50 
9.Pecka Karel2004kraj. dci 67 
10.Nespěšný Hynek2006reg. sži 28 
SKST Nový Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Lukáš2004reg. dci 19 
2.Metelka Jan2001reg. dci 22 
3.Šenková Kateřina2003reg. sžy 4 
4.Buk Lukáš2006reg. sži 16 
5.Žaloudek Lubomír2004reg. dci 25 
6.Janeček Martin2001reg. dci 35 
7.Kovařík Petr2007reg. sži 20 
8.Búřil Lukáš2007reg. sži 33 
9.Dostál Adam2003reg. sži 36 
10.Krejčí David2007reg. sži 40 
11.Vítkovičová Marie2005reg. sžy 5 
12.Kristenová Renáta2007reg. nžy 2 
13.Kříž Jaroslav ml.2004nez.  
14.Dostalík Šimon2006nez.  
TJ Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novak Adam2001kraj. dci 15 
2.Čech Jiří2001kraj. dci 20 
3.Koudelka Lukáš2001kraj. dci 36 
4.Pluháček Adam2004kraj. dci 43 
5.Nesveda David2001kraj. dci 76 
6.Fojt Marek2004kraj. dci 85 
7.Kubíček David2001nez.  
TJ Brno-Bystrc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Lukáš2002reg. dci 8 
2.Géci Jiří2003reg. dci 24 
3.Hofman Marek ml.2003reg. sži 30 
4.Vavřínek Daniel ml.2003reg. sži 32 
5.Daněk Miroslav2007reg. sži 34 
6.Smrž Matěj2007reg. nži 12 
7.Suchánek Martin2004nez. sži  
8.Svoboda David2003nez. dci  
9.Pelánek Ondřej2001nez. dci  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy