Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
TJ Cemo Mokrá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliáš Stanislav1944reg. muži 101-110 
2.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 101-110 
3.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
4.Paták Bohuslav1943reg. muži 141-150N 
5.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 141-150N 
6.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 161-170 
7.Gruška Milan1991reg. muži 181-190N 
8.Otych Roman st.1970reg. muži 181-190N 
9.Hrnčíř Dominik1994reg. muži 201-210 N 
10.Šmerda Martin1986reg. muži 231-240N 
MK Řeznovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Striegler Tomáš1982reg. muži 61-65 
2.Široký Pavel1980reg. muži 86-90 
3.Stix Jiří1981reg. muži 86-90 
4.Staněk Milan1958reg. muži 91-95 
5.Uhliar Libor1966reg. muži 101-110N 
6.Tichý Jaroslav1981reg. muži 111-120 
7.Brzkovský Pavel1962reg. muži 111-120 
8.Pavliš Josef1957reg. muži 121-130 
9.Továrek Jiří1972reg. muži 161-170 
10.Missbach Tomáš1982reg. muži 181-190 
11.Kroutil Vladimír1976reg. muži 201-210 
12.Kuchařík Pavel1964reg. muži 86-90 
TJ Sokol Nové Bránice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Květoslav1982reg. muži 61-70 
2.Indra Zdeněk1956reg. muži 71-80 
3.Zittner Jiří1960reg. muži 71-80 
4.Schoř Karel1960reg. muži 81-90 
5.Procházka Petr1963reg. muži 121-130 
6.Eleder Jan1951reg. muži 131-140 
7.Zerzáň Jaroslav1969kraj. muži 141-150 
8.Svoboda Ondřej1985reg. muži 171-180 
9.Čermák Vitězslav1966reg. muži 201-210 
10.Kašparovský Pavel1977nez. muži 191-200N 
11.Daniel Petr1965reg. muži 131-140N 
TJ Jiskra Hrušovany u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolegar Tomáš st.1968reg. muži 51-60 
2.Krupica Zdeněk1976reg. muži 86-90N 
3.Škarda Oldřich1957reg. muži 91-100 
4.Kukla Jan1963reg. muži 101-110 
5.Hodec Pavel1964reg. muži 211-220 
6.Havlík Jan1947reg. muži 221-230 
7.Karban Aleš1978reg. muži 251-260 
8.Kijac Zdeněk1959reg. muži 251-260 
9.Pirožek Tomáš2006reg. muži 281-287 
10.Pirožek David2002reg. muži 271-280 
11.Skála Marek2004reg. muži 201-210Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
12.Přidal Jiří1973reg. muži 101.-150. 
13.Zabloudil Adam2004nez. muži  
TJ Sokol Tvarožná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kousal Pavel1985reg. muži 64 
2.Kousal Michal1989reg. muži 79 
3.Neužil Antonín1993reg. muži 104 
4.Krček Štěpán1996reg. muži 118 
5.Novotný Zdeněk1963nez. muži 109 
6.Mazel Milan1976reg. muži 136 
7.Krčková Dana1967reg. ženy 152 
8.Procházka Jiří1950reg. muži 158 
9.Malý Václav1988reg. muži 200 
10.Daňková Lucie1991reg. ženy 236 
11.Dostál Tomáš1991reg. muži 264 
12.Forman Tomáš1997reg. muži 266 
13.Hylmar Miroslav1981reg. muži 270 
TJ Sokol Radostice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Tomáš1982reg. muži 91-100 
2.Kratochvíl Michal1980reg. muži 121-130 
3.Kouřil Pavel1979reg. muži 131-140 
4.Nešpůrek Jiří1974reg. muži 131-140 
5.Kratochvíl David1981reg. muži 151-160 
6.Novotný Jan1984reg. muži 211-220N 
7.Musil Jan1976reg. muži nezařazen 
Orel Ivančice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Miloš1968reg. muži 51-60 
2.Feith Marek1968reg. muži 61-65N 
3.Feith Erik1976reg. muži 66-70N 
4.Minstr Jan1952reg. muži 71-80 
5.Minster Roman1977reg. muži 91-100 
6.Chytka Tomáš1964reg. muži 121-130 
7.Dedek Daniel2003reg. muži 261-270 
8.Absolín Karel2001reg. muži 261-270 
9.Schlosser Jiří2003reg. muži 271-280 
10.Zeke Lukáš2003reg. muži 271-286 
Sokol Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jan1994reg. muži 88 
2.Novák Ondřej1995reg. muži 102 
3.Vaněk Jaroslav1970reg. muži 124 
4.Němec Petr1955reg. muži 152 
5.Kafrda Ladislav1976reg. muži 151 
6.Fanta František1976reg. muži 161 
7.Šmíd Bronislav1967reg. muži 162 
8.Jouklová Pavlína1975reg. ženy 163 
9.Friš Vojtěch1996reg. muži 181 
10.Smejkal Jaromír1964reg. muži 182 
TJ Lažánky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steinhauser Petr1974reg. muži 111-120 
2.Urbánek Pavel1974reg. muži 111-120 
3.Nečas Robert1969reg. muži 141-150 
4.Hloska Filip1998reg. muži 141-150 
5.Perka Jiří1965reg. muži 161-170 
6.Steinhauser Filip2001reg. muži 171-180 
7.Simetinger Petr1980reg. muži 171-180 
8.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 171-180 
9.Hloska Martin1970reg. muži 191-200 
10.Baier Radek1973reg. muži 191-200 
11.Doležel Tomáš1989reg. muži 221-230 
12.Steinhauser Jan2006reg. muži 221-230 
13.Burian Lubomír1954reg. muži 231-240 
14.Špaček Petr1973reg. muži 251-260 
15.Anna Honců2008reg. muži nez. 
16.Bednářová Kateřina2007reg. muži nez. 
17.Nečas Michal2004reg. muži nez. 
18.Samsonová Markéta2007reg. muži nez. 
TJ Sokol Ostopovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patočka Jiří1968reg. muži 61 
2.Coufal Petr1981reg. muži 71 
3.Trávníček Tomáš1982reg. muži 71 
4.Růžička Jiří1955reg. muži 81 
5.Slezák Petr1964reg. muži 91 
6.Chvátal Petr1971reg. muži 121 
7.Sekanina Lubomír1962reg. muži 121 
8.Vitovský Radek1963reg. muži 131 
9.Michalek Antonín1944reg. muži 141 
10.Zelený Michal1966reg. muži 141 
11.Chvátal Vladislav1968reg. muži 271 
12.Zbíral Oldřich2000reg. muži 271 
13.Veselý Šimon2002reg. muži 271 
14.Šuman David2003reg. muži 271 
15.Kailer Ondřej2002reg. muži 271 
16.Metelka Jan2001reg. muži 141-150Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
17.Herman Jaroslav2001reg. muži 181-190Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Sokol Rebešovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Josef1984reg. muži 71-80 
2.Matějka Josef1948reg. muži 71-80 
3.Vašulka Pavel1984reg. muži 71-80 
4.Sekanina Jiří1995reg. muži 81-90 
5.Černý Libor1991reg. muži 101-110 
6.Němec Stanislav1956reg. muži 121-130 
7.Vrbacký Pavel1974reg. muži 121-130 
8.Šenkýř Jan1958reg. muži 161-170 
9.Klíma Jiří1970reg. muži 181-190 
10.Hrdý Petr st.1963reg. muži 191-200 
11.Cypris Vlastimil1948reg. muži N251-260 
MK Řeznovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frühauf Michael1990reg. muži 71-75 
2.Fučík Martin1990reg. muži 101-110 
3.Dohnal František2006reg. muži 101-110N 
4.Lustig Adam2003reg. muži 131-140 
5.Halačka Milan1972reg. muži 121-130 
6.Makovický Petr1983reg. muži 171-180 
7.Mrkvička Adam2001reg. muži 231 
8.Petržilka Karel2005kraj. mži 33 
9.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35N 
10.Krula Miroslav1989nez.  
11.Švéda Bořivoj ml.1991reg. muži 86-90N 
Okresní přebor 2.třídy
Moravské Knínice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabryš Milan1976reg. muži 141-150 
2.Koláček Ivan1964reg. muži 151-160 
3.Veselovský Vlastimil1947reg. muži 161-170 
4.Němec Jaromír1972reg. muži 181-190 
5.Pleskač Miroslav1956reg. muži 201-210 
6.Vojanec Libor1962reg. muži 201-210 
7.Špaček Zdeněk1967reg. muži 211-220 
8.Hledík Ivoš1966reg. muži 231-240 
9.Toldy Jozef1972reg. muži 241-250 
10.Hrubeš Alois1940reg. muži 231-240N 
11.Adamíková Petra1984reg. muži 251-260N 
12.Kachlík Jan1969reg. muži 271-280N 
TJ Sokol Nové Bránice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Petr1963reg. muži 121-130 
2.Eleder Jan1951reg. muži 131-140 
3.Svoboda Ondřej1985reg. muži 171-180 
4.Zerzáň Jaroslav1969kraj. muži 141-150 
5.Čermák Vitězslav1966reg. muži 201-210 
6.Kašparovský Pavel1977nez. muži 191-200N 
7.Chalupa Svatoslav1964nez. muži  
8.Kulíšek Jan1955nez. muži  
9.Daniel Petr1965reg. muži 131-140N 
10.Cypris Blahoslav1951nez. muži  
TJ Sokol Tvarožná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Zdeněk1963nez. muži 109 
2.Mazel Milan1976reg. muži 136 
3.Krčková Dana1967reg. ženy 152 
4.Procházka Jiří1950reg. muži 158 
5.Malý Václav1988reg. muži 200 
6.Daňková Lucie1991reg. ženy 236 
7.Dostál Tomáš1991reg. muži 264 
8.Forman Tomáš1997reg. muži 266 
9.Hylmar Miroslav1981reg. muži 270 
10.Zeman Pavel1956nez. muži 192 
TJ Sokol Ostopovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezák Petr1964reg. muži 91 
2.Sekanina Lubomír1962reg. muži 121 
3.Chvátal Petr1971reg. muži 121 
4.Vitovský Radek1963reg. muži 131 
5.Zelený Michal1966reg. muži 141 
6.Michalek Antonín1944reg. muži 141 
7.Chvátal Vladislav1968reg. muži 271 
8.Zbíral Oldřich2000reg. muži 271 
9.Kailer Ondřej2002reg. muži 271 
10.Šuman David2003reg. muži 271 
11.Veselý Šimon2002reg. muži 271 
TJ Sokol Rebešovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Libor1991reg. muži 101-110 
2.Němec Stanislav1956reg. muži 121-130 
3.Vrbacký Pavel1974reg. muži 121-130 
4.Šenkýř Jan1958reg. muži 161-170 
5.Klíma Jiří1970reg. muži 181-190 
6.Hrdý Petr st.1963reg. muži 191-200 
7.Cypris Vlastimil1948reg. muži N251-260 
MK Řeznovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 86-90 
2.Uhliar Libor1966reg. muži 101-110N 
3.Tichý Jaroslav1981reg. muži 111-120 
4.Pavliš Josef1957reg. muži 121-130 
5.Hájek Marek2002reg. muži 211-220 
6.Záviška Josef ml.1983reg. muži 221-230 
7.Makovický Marek1972reg. muži 231-240 
8.Mrkvička Adam2001reg. muži 231 
9.Karpíšek Jakub2001reg. muži 241-250 
10.Šimeček Radek1995reg. muži 241-250 
11.Pyrochta David2000reg. muži 261-270 
12.Petržilka Karel2005kraj. mži 33 
MK Řeznovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzkovský Pavel1962reg. muži 111-120 
2.Makovický Michal1971reg. muži 121-130 
3.Halačka Milan1972reg. muži 121-130 
4.Továrek Jiří1972reg. muži 161-170 
5.Makovický Petr1983reg. muži 171-180 
6.Missbach Tomáš1982reg. muži 181-190 
7.Makovický Tomáš1977reg. muži 201-210 
8.Kroutil Vladimír1976reg. muži 201-210 
9.Novák Aleš1969reg. muži 211-220 
10.Bilan Libor1974reg. muži 241-250 
11.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 271-280 
12.Semrád Marcel1970reg. muži 271-280 
13.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 46-50N 
14.Oušková Sára2002kraj. ženy 51-55N 
TJ Oslavany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimerle Miloš1952reg. muži 61-70 
2.Koudelka Stanislav1961reg. muži 91-100 
3.Pirochta Pavel1966reg. muži 111-120 
4.Studený Lubomír1977reg. muži 151-160 
5.Skrutek Jakub1992reg. muži 181-190 
6.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 181-190 
7.Novotný Jan1935reg. muži 191-200 
8.Králíček Pavel1976reg. muži 191-200N 
9.Pirochta Tomáš1964reg. muži 201-210 
10.Koudelný Vojtěch1997reg. muži 221-230N 
11.Němec Martin1998reg. muži 231-240 
12.Faltýnek Josef1951reg. muži 231-240 
13.Skrutková Petra1997reg. muži 271-280 
14.Kolář Petr1988reg. muži 271-286 
Sokol Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrádek Kamil1964reg. muži 98 
2.Kočka Miroslav1968reg. muži 135 
3.Morawski Radoslaw1982reg. muži 143 
4.Šafář Bohuslav1957reg. muži 160 
5.Bílek Jan1971reg. muži 164 
6.Krebs Pavel1973reg. muži 208 
7.Vasas Miroslav1968reg. muži 227 
Sokol Kuřim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foltýn Jiří1974reg. muži 161 
2.Hýsek Jaroslav1971reg. muži 171 
3.Štefl Vladimír1978reg. muži 176 
4.Šlezinger Aleš1985reg. muži 184 
5.Valenta Ondřej1992reg. muži 215 
6.Ptáček Tomáš1967reg. muži 233 
TJ Družstevník Kratochvilka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverka Viktor1998reg. muži 101-110 
2.Vaverka Vojtěch1993reg. muži 111-120 
3.Vaverka Josef1965reg. muži 151-160 
4.Duda Robert1960reg. muži 171-180 
5.Uj Kamil1980nez. muži 231-240N 
6.Trnavský Dezider1957reg. muži 241-250N 
7.Kvarda Michal2001reg. muži 251-260 
8.Prokeš Karel1947reg. muži 251-260 
9.Hyspecký Petr1965reg. muži 261-270 
10.Vozdecký Jiří1977reg. muži 271-280 
11.Hamříková Eva1982nez.  
TTC Sokol Střelice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Vojtěch1992reg. muži 111-120 
2.Bukáček Ivo1966reg. muži 131-140 
3.Zátrapa Petr1971reg. muži 141-150 
4.Horký Lukáš1992reg. muži 141-150 
Okresní přebor 3.třídy
TJ SOKOL Březina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peprný Aleš1980reg. muži 181-190 
2.Drahovzal Miroslav1970reg. muži 211-220 
3.Kousalík Marek1994reg. muži 211-220 
4.Hloušek Petr1976reg. muži 231-240 
5.Kalivoda Zdeněk1960reg. muži 241-250 
6.Walsberger Jan1948nez. muži 231-240 
7.Machát Tomáš1976nez. muži 251-260 
8.Medla Tomáš1954nez. muži  
Sokol Lomnička A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horna Ivo1961reg. muži 131 
2.Koumar Radek1971reg. muži 151 
3.Malík Libor1970reg. muži 171 
4.Mach Antonín1943reg. muži 221N 
5.Sova Jaromír1969reg. muži 191 
6.Hrabec Pavel1971reg. muži 231N 
7.Karkulín Jaroslav1959reg. muži 231N 
8.Kitner Stanislav1959reg. muži 231N 
9.Siegel Filip1969nez. muži  
10.Pásek Zdeněk1961nez. muži  
SK Říčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Roman1978reg. muži 141-150 
2.Marek Josef1988reg. muži 151-160 
3.Vudia Robert1971reg. muži 161-170 
4.Eftimiadis Thomas1988reg. muži 191-200 
5.Španihel Jaroslav1967reg. muži 221-230 
6.Bernard Stanislav1981reg. muži 221-230 
7.Nivnický Václav1952reg. muži 231-240 
8.Kepák Libor1970reg. muži 241-250 
9.Dvořáček Josef1953reg. muži 241-250N 
TJ Sokol Kanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vystrčil Aleš1992reg. muži 151.-160. 
2.Fojtl Radoslav1958reg. muži 161.-170. 
3.Kolínek Josef1961reg. muži 161.-170. 
4.Wos Radek1989reg. muži 211.-220. 
5.Kopecký Zdeněk1953reg. muži 221.-230. 
Sokol Nosislav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Josef1956kraj. muži 211-220N 
2.Smetana Vladimír1971reg. muži 191-200 
3.Broskva Alois1967reg. muži 191-200 
4.Ondrušíková Petra1975reg. muži 201-210 
5.Zbořil Miroslav1961reg. muži 211-220 
6.Bohunický Pavel1969reg. muži 241_250 
7.Nekvapil Pavel1964reg. muži 241-250 
8.Karas Jiří1967reg. muži 251-260 
9.Mušálek Pavel1967reg. muži 251-260 
10.Rylich Bohuslav1970reg. muži 251-260 
11.Pilát Libor1966reg. muži 271-280 
TJ Lažánky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Perka Jiří1965reg. muži 161-170 
2.Steinhauser Filip2001reg. muži 171-180 
3.Simetinger Petr1980reg. muži 171-180 
4.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 171-180 
5.Hloska Martin1970reg. muži 191-200 
6.Baier Radek1973reg. muži 191-200 
7.Doležel Tomáš1989reg. muži 221-230 
8.Steinhauser Jan2006reg. muži 221-230 
9.Burian Lubomír1954reg. muži 231-240 
10.Špaček Petr1973reg. muži 251-260 
11.Špaček David2006reg. muži 281-287.N 
12.Brychta Radek2006reg. muži nez. 
13.Zvěřina Zdeněk1963reg. muži nez. 
14.Dvořák Jakub2005reg. muži nez. 
15.Gabriela Valachová2005reg. muži nez. 
16.Honců Tomáš2005reg. muži nez. 
17.Kadlecová Markéta2008reg. muži nez. 
18.Sendler Tobiáš2005reg. muži nez. 
19.Šimon Honců2008reg. muži nez. 
20.Eremiáš Michal2008reg. muži nez. 
21.Eremiášová Natálie2007reg. muži nez. 
22.Procházka Dominik2007reg. muži nez. 
23.Soukupová Natálie2006reg. muži nez. 
24.Spurná Markéta2006reg. muži nez. 
TJ Sokol Ostrovačice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palko Michal1967reg. muži 141N 
2.Pokorný Jan1994reg. muži 181 
3.Krška Rostislav1976reg. muži 182 
4.Bartoš Jan1976reg. muži 183 
5.Pokorný Marek2000reg. muži 221 
6.Minařík Jaroslav1969reg. muži 231N 
7.Rousek Miloslav1968reg. muži 211 
8.Krška Bohumil1958reg. muži 201N 
MK Řeznovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makovický Petr1983reg. muži 171-180 
2.Missbach Tomáš1982reg. muži 181-190 
3.Kroutil Vladimír1976reg. muži 201-210 
4.Makovický Tomáš1977reg. muži 201-210 
5.Novák Aleš1969reg. muži 211-220 
6.Hájek Marek2002reg. muži 211-220 
7.Záviška Josef ml.1983reg. muži 221-230 
8.Makovický Marek1972reg. muži 231-240 
9.Bilan Libor1974reg. muži 241-250 
10.Šimeček Radek1995reg. muži 241-250 
11.Karpíšek Jakub2001reg. muži 241-250 
12.Pyrochta David2000reg. muži 261-270 
13.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 271-280 
14.Semrád Marcel1970reg. muži 271-280 
TJ Oslavany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skrutek Jakub1992reg. muži 181-190 
2.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 181-190 
3.Novotný Jan1935reg. muži 191-200 
4.Pirochta Tomáš1964reg. muži 201-210 
5.Králíček Pavel1976reg. muži 191-200N 
6.Koudelný Vojtěch1997reg. muži 221-230N 
7.Němec Martin1998reg. muži 231-240 
8.Faltýnek Josef1951reg. muži 231-240 
9.Skrutková Petra1997reg. muži 271-280 
10.Kolář Petr1988reg. muži 271-286 
Orel Dolní a Horní Loučky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Martin1989reg. muži 191-200 
2.Halouzka Zdeněk1960reg. muži 201-210 
3.Pololáník Jan1986reg. muži 211-220 
4.Kotlín Vladimír1972reg. muži 211-220 
5.Smejkal Jan1997reg. muži 221-230 
6.Pololáník Pavel1996reg. muži 251-260 
7.Pololáník Karel1963reg. muži 231-240N 
8.Mašek Jiří1995reg. muži 251-260N 
Sokol Kuřim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krebs Pavel1973reg. muži 208 
2.Valenta Ondřej1992reg. muži 215 
3.Vasas Miroslav1968reg. muži 227 
4.Ptáček Tomáš1967reg. muži 233 
5.Kočková Andrea1969reg. ženy 251 nezař. 
6.Racek Oldřich1955reg. muži nezař. 
7.Hnilička Michal1975reg. muži nezař. 
Okresní přebor 4.třídy
Moravské Knínice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleskač Miroslav1956reg. muži 201-210 
2.Vojanec Libor1962reg. muži 201-210 
3.Špaček Zdeněk1967reg. muži 211-220 
4.Hledík Ivoš1966reg. muži 231-240 
5.Toldy Jozef1972reg. muži 241-250 
6.Hrubeš Alois1940reg. muži 231-240N 
7.Adamíková Petra1984reg. muži 251-260N 
8.Kachlík Jan1969reg. muži 271-280N 
9.Kahle Marek1968reg. muži nez. 
10.Kohout Vladimír1954reg. muži nez. 
TJ Cemo Mokrá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 141-150N 
2.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 161-170 
3.Gruška Milan1991reg. muži 181-190N 
4.Otych Roman st.1970reg. muži 181-190N 
5.Hrnčíř Dominik1994reg. muži 201-210 N 
6.Šmerda Martin1986reg. muži 231-240N 
7.Kubičík Michal1975nez.  
8.Meluzín Ondřej2001nez.  
SK Říčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Španihel Jaroslav1967reg. muži 221-230 
2.Bernard Stanislav1981reg. muži 221-230 
3.Nivnický Václav1952reg. muži 231-240 
4.Kepák Libor1970reg. muži 241-250 
5.Dvořáček Josef1953reg. muži 241-250N 
6.Gold Jiří1977reg. muži nez. 
TJ Jiskra Hrušovany u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodec Pavel1964reg. muži 211-220 
2.Havlík Jan1947reg. muži 221-230 
3.Karban Aleš1978reg. muži 251-260 
4.Kijac Zdeněk1959reg. muži 251-260 
5.Pirožek David2002reg. muži 271-280 
6.Pirožek Tomáš2006reg. muži 281-287 
7.Knoflíček Kryštof2004nez. muži  
8.Pirožek Petr2005nez. muži  
9.Zabloudil Adam2004nez. muži  
10.Přidal Jiří1973reg. muži 101.-150. 
TTC Koral Tišnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kytner Matěj1998reg. muži 46.-50. 
2.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 51.-60. 
3.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 51.-60. 
4.Hruška Pavel1984reg. muži 61.-70. 
5.Cvrkal Richard2002reg. muži 91.-100. 
6.Krištof Lukáš2005reg. muži 251.-260. 
7.Koumar Radim2003reg. muži 251.-260. 
8.Kluger Marek2002reg. muži 251.-260. 
9.Kubát Kryštof2003reg. muži 261.-270 
10.Kurdiovský Matěj2006kraj. mži 14. 
11.Bahenský Tomáš2006kraj. mži 46 
12.Bahenský Zdeněk2006kraj. mži 47. 
13.Jurný Tomáš2006kraj. mži 53. 
14.Dankovič Jozef1970nez.  
15.Dospíšil Jiří1945nez.  
16.Krištof Vítězslav1974nez.  
17.Miovský Ivan1960nez.  
18.Paciorek Roman1974nez.  
19.Trojánek Zdeněk1965nez.  
SK Prace B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofírek Filip1996reg. muži 91-100 
2.Hofírek Radek1969reg. muži 151-160N 
3.Cimbálník Radek1971reg. muži 171-180 
4.Boleslav Josef1956reg. muži 201-210 
5.Urbanec Martin1982reg. muži 231-240 
6.Ševčenko Igor1974reg. muži 241-250 
7.Kupčíková Michaela1975nez. ženy  
8.Matoušek David2007reg. mži 251-260N 
9.Virecová Eliška2004reg. sžy N 
10.Urbanec Vítek2008reg. mži N 
11.Topinka Filip2007reg. mži N 
12.Lžičař Jakub2007reg. mži N 
13.Nos Dominik2007reg. mži N 
14.Laichman Jiří2008reg. nži N 
MK Řeznovice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záviška Josef ml.1983reg. muži 221-230 
2.Makovický Marek1972reg. muži 231-240 
3.Mrkvička Adam2001reg. muži 231 
4.Karpíšek Jakub2001reg. muži 241-250 
5.Šimeček Radek1995reg. muži 241-250 
6.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 46-50N 
7.Oušková Sára2002kraj. ženy 51-55N 
8.Petržilka Karel2005kraj. mži 33 
9.Lustigová Barbora2003nez.  
MK Řeznovice J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1969reg. muži 211-220 
2.Hájek Marek2002reg. muži 211-220 
3.Bilan Libor1974reg. muži 241-250 
4.Pyrochta David2000reg. muži 261-270 
5.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 271-280 
6.Semrád Marcel1970reg. muži 271-280 
7.Doupovec Aleš1974nez.  
8.Kolouch Josef1966nez.  
9.Kučera Břetislav1974nez.  
10.Pokorný Ilja1954nez.  
11.Aubrecht Pavel1970nez.  
TJ Oslavany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Králíček Pavel1976reg. muži 191-200N 
2.Koudelný Vojtěch1997reg. muži 221-230N 
3.Němec Martin1998reg. muži 231-240 
4.Faltýnek Josef1951reg. muži 231-240 
5.Skrutková Petra1997reg. muži 271-280 
6.Kolář Petr1988reg. muži 271-286 
7.Studený Lubomír st.1954reg. muži 231-240N 
8.Dvořák Ladislav1949nez. muži  
9.Samlík Libor1971nez. muži  
Sokol Nosislav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Miroslav1961reg. muži 211-220 
2.Bohunický Pavel1969reg. muži 241-250 
3.Nekvapil Pavel1964reg. muži 241-250 
4.Karas Jiří1967reg. muži 251-260 
5.Rylich Bohuslav1970reg. muži 251-260 
6.Mušálek Pavel1967reg. muži 251-260 
7.Chumela Ondřej1982reg. muži 261-270 
8.Pilát Libor1966reg. muži 271-280 
9.Španiel Libor1982reg. muži 271-280 
Okresní soutěž
Sokol Lomnička B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sova Jaromír1969reg. muži 191 
2.Hrabec Pavel1971reg. muži 231N 
3.Karkulín Jaroslav1959reg. muži 231N 
4.Kitner Stanislav1959reg. muži 231N 
5.Hnízdil Miroslav1956nez. muži  
6.Černý Radomír1965nez. muži  
7.Horna Jan1992nez. muži  
TJ Sokol Tvarožná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Václav1988reg. muži 200 
2.Daňková Lucie1991reg. ženy 236 
3.Dostál Tomáš1991reg. muži 264 
4.Forman Tomáš1997reg. muži 266 
5.Hylmar Miroslav1981reg. muži 270 
6.Zeman Pavel1956nez. muži 192 
7.Daňková Miroslava1966nez. ženy  
8.Malý Jan1989nez. muži  
Orel Ivančice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minster Roman1977reg. muži 91-100 
2.Chytka Tomáš1964reg. muži 121-130 
3.Absolín Karel2001reg. muži 261-270 
4.Dedek Daniel2003reg. muži 261-270 
5.Schlosser Jiří2003reg. muži 271-280 
6.Zeke Lukáš2003reg. muži 271-286 
7.Galstjan Artjom1992nez. muži  
8.Schlosser Jiří st.1967nez. muži  
9.Absolín Karel st.1973nez. muži  
10.Ondráček Tomáš2002nez. muži  
11.Vokálek Václav1970nez. muži  
Sokol Nosislav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rylich Bohuslav1970reg. muži 251-260 
2.Chumela Ondřej1982reg. muži 261-270 
3.Mušálek Pavel1967reg. muži 251-260 
4.Španiel Libor1982reg. muži 271-280 
5.Kříž Jindřich1981nez. muži  
6.Lang Adam1986nez. muži  
7.Gecov Evgeni1971nez. muži  
8.Ondrášek Peter1967nez. muži  
9.Zástěra Tomáš1976nez. muži  
Sokol Ořechov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kafrda Ladislav1976reg. muži 151 
2.Fanta František1976reg. muži 161 
3.Šmíd Bronislav1967reg. muži 162 
4.Jouklová Pavlína1975reg. ženy 163 
5.Friš Vojtěch1996reg. muži 181 
6.Smejkal Jaromír1964reg. muži 182 
7.Kunický Libor1971nez. muži  
8.Cihlář Zdeněk1970nez. muži  
9.Vaněk Ladislav1972nez. muži  
10.Ferdus Pavel1977nez. muži  
11.Havlát Jan2004nez. sži  
12.Cihlář Tomáš2004nez. sži  
13.Kouba Tomáš2006nez. sži  
14.Mica Jan2005nez. sži  
15.Rožíňský Jiří2003nez. sži  
16.Vaněček Jakub2005nez. sži  
17.Smejkal Adam2005nez. sži  
TJ Sokol Ostopovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Michal1966reg. muži 141 
2.Michalek Antonín1944reg. muži 141 
3.Chvátal Vladislav1968reg. muži 271 
4.Zbíral Oldřich2000reg. muži 271 
5.Kailer Ondřej2002reg. muži 271 
6.Šuman David2003reg. muži 271 
7.Veselý Šimon2002reg. muži 271 
8.Svěrák Alexander2006nez.  
9.Chvátal Dominik2009nez.  
TJ Sokol Rebešovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Jiří1970reg. muži 181-190 
2.Hrdý Petr st.1963reg. muži 191-200 
3.Cypris Vlastimil1948reg. muži N251-260 
4.Korgerová Michaela1959nez.  
5.Burda Lukáš2005nez.  
6.Gazdová Helena2005nez.  
7.Poláchová Markéta2004nez.  
8.Seiterová Amálie2005nez.  
9.Sekaninová Kateřina2003nez.  
10.Valeš Ondřej2004nez.  
11.Zemachová Lucie2002nez.  
12.Zemachová Monika2004nez.  
13.Pavelec Šimon2004nez.  
TJ Sokol Ostrovačice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krška Bohumil1958reg. muži 201N 
2.Rousek Miloslav1968reg. muži 211 
3.Pokorný Marek2000reg. muži 221 
4.Minařík Jaroslav1969reg. muži 231N 
5.Serhij Kis1963nez. muži  
6.Česnek Pavel1993nez. muži  
7.Řezanina Martin1992nez. muži  
8.Krška David1989nez. muži  
Orel Dolní a Horní Loučky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Jan1997reg. muži 221-230 
2.Pololáník Pavel1996reg. muži 251-260 
3.Mašek Jiří1995nez. muži 251-260N 
4.Pololáník Karel1963reg. muži 231-240N 
5.Jurčák Radoslav1968nez. muži  
6.Pololáník Lukáš1983nez. muži  
7.Křivánek Zdeněk1992nez. muži  
8.Stybor Jaroslav1967nez. muži  
9.Válek Radek1970nez. muži  
TJ Družstevník Kratochvilka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uj Kamil1980nez. muži 231-240N 
2.Trnavský Dezider1957reg. muži 241-250N 
3.Kvarda Michal2001reg. muži 251-260 
4.Prokeš Karel1947reg. muži 251-260 
5.Hyspecký Petr1965reg. muži 261-270 
6.Vozdecký Jiří1977reg. muži 271-280 
7.Pokorný Adam1996nez. muži  
8.Chupík Filip2004nez. mži  
9.Nedoma Antonín2005nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy