Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní liga
SK Vacenovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnálek Petr1971reg. muži 51.-60. 
2.Novák Radek1984reg. muži 61.-70. 
3.Mikulčík Libor1987reg. muži 81.-90. 
4.Urban Marek1993reg. muži 111.-120. 
5.Novák Miroslav st.1962reg. muži 131.-140. 
6.Chvátal Petr1967reg. muži 141.-150. 
SK Vacenovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Miroslav ml.1983reg. muži 101.-110. 
2.Křižka Zdeněk1969reg. muži 111.-120. 
3.Fišman Jan1973reg. muži 121.-130. 
4.Charvát Petr1977reg. muži 131.-140. 
5.Kreml Pavel1980reg. muži 141.-150. 
6.Bařák Václav1986reg. muži 151.-160. 
7.Novák Václav1986reg. muži - 
TJ Sokol Bzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Martin1999reg. muži 81-90 
2.Látal Roman2002reg. muži 101-110 
3.Juras Antonín1966reg. muži 141-150 
4.Vašík Miroslav1969reg. muži 171-180 
5.Gablas Kamil1980reg. muži 191-200 
6.Růčka Pavel1988reg. muži 231-240 
7.Kopčil Miloslav1995reg. muži 231-240 
8.Nevřivý Radek1977reg. muži 241-250 
9.Holman Jiří1971reg. muži 271-280 
SK Baník Ratíškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáček Milan1970reg. muži 81.-90. 
2.Charvát Vít st.1975reg. muži 101.-110. 
3.Kordula Petr1983reg. muži 131.-140. 
4.Hradil Kryštof2000reg. muži 181.-190. 
5.Hrubý Otto1999reg. muži 131-140 N 
6.Šrédl Pavel1989reg. muži 181.-190. 
7.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 211.-220. 
8.Kladňák Martin1998reg. muži 221.-230. 
9.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 241.-250. 
10.Bolf Marek1991reg. muži 291.-300. 
11.Zemánková Gabriela2001reg. muži 301.-310.N 
12.Sasinek Zdeněk1984nez. muži  
SKST Rohatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Milan1985reg. muži 61-70 
2.Rybecký Marek1974reg. muži 101-110 
3.Zelinka Pavel1973reg. muži 101-110 
4.Chvátal Antonín1968reg. muži 121-130 
5.Valuch Michal1992reg. muži 151-160 
6.Juryca Dalibor1984reg. muži 141-150 
7.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 161-170 
8.Luzum Jaroslav1951reg. muži 171-180 
9.Rybecký Jakub1998reg. muži 181-190 
10.Salaba Petr1991reg. muži 181-190 
11.Vinklárek Filip1994reg. muži 201-210 
12.Příkaský Libor2005reg. muži 261-270 
13.Maňák Patrik1996reg. muži 281-290 
14.Hruška Jaroslav1965reg. muži 301-310 
Tělovýchovná jednota Mikulčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Petr1985kraj. muži 81.-90. 
2.Kurka Milan1964kraj. muži 91.-100. 
3.Kůřilová Jana1979reg. muži 51.-60.N 
4.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 91.-100. 
5.Pinda Dušan1995reg. muži 101.-110. 
6.Sedlák Roman1970reg. muži 121.-130. 
7.Okénková Martina1979reg. muži 141.-150.N 
8.Hubačka Miroslav1984reg. muži 201.-210. 
9.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 221.-230. 
10.Staněk Michal1979reg. muži 251.-260. 
11.Zelinka Vlastimil1961reg. muži 291.-300. 
12.Valuch David2005reg. muži 301.-310. 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Zdeněk ml.1978reg. muži 51-60 
2.Kotásková Petra2000reg. muži 61-70 N 
3.Chludil Radek1979reg. muži 71-80N 
4.Horák Pavel1983reg. muži 111-120 
5.Budiš Tomáš1985reg. muži 141-150 
6.Mlynár Radoslav1968reg. muži 161-170 
7.Matza Pavel1971reg. muži 251-260 
8.Šuralová Hana2002reg. muži 251-260N 
9.Ráček Ladislav1968reg. muži 261-270 
10.Kotásková Michaela2004reg. muži 281-290N 
11.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 291-300 
12.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 291-300 
13.Cuták Jaroslav1961reg. muži 301-310 
TJ Vlast Ježov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ingr David1984reg. muži 71-80 
2.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 91-100 
3.Kůřil Radim1995reg. muži 101-110 
4.Kůřil Pavel ml.1992reg. muži 111-120 
5.Pantlík Ladislav1955reg. muži 151-160 
6.Chvátal Antonín st.1946reg. muži 151-160 
7.Hojač Pavel1980reg. muži 171-180 
8.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 181-190 
9.Marada Tomáš1952reg. muži 201-210 
10.Jestřáb Tomáš1993reg. muži 221-230 
11.Libor Hradil1975reg. muži 251-260 
TJ Sokol Kyjov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krakovič Petr1969reg. muži 81.-.90. 
2.Škoula Rudolf1953reg. muži 81.-.90. 
3.Dočekal Pavel1969reg. muži 91. - 100. 
4.Kovář Dušan1963reg. muži 91.-.100. 
5.Vavřínek Dominik1994reg. muži 121.-.130. 
6.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 141.-.150. 
7.Chimiak Stanislav1956reg. muži 151.-160. 
8.Pozděch Josef1974reg. muži 151.-160. 
9.Werner Jan1989reg. muži 161. - 170. 
10.Jakubčík František1972reg. muži 181. - 190. 
11.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 181. - 190. 
12.Žídek Jiří1962reg. muži 191. - 200 
13.Moudrý Rostislav1961reg. muži 231. - 240. 
14.Šikuta Michal1969reg. muži 241. - 250. 
15.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 281. - 290. 
16.Šibal Denis1996reg. muži 281. - 290. 
17.Cafourek Karel1948reg. muži 321. - 330. 
TJ Sokol Lužice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oláh Eduard1958reg. muži 91-100 
2.Vašek Štefan1967reg. muži 91-100 
3.Polachová Jana1988reg. muži 131.140N 
4.Ondruš Milan1956reg. muži 141-150 
5.Komosný Miloslav1948reg. muži 161-170 
6.Konečný Miroslav1960reg. muži 181-190 
7.Ráb František1967reg. muži 211-220 
8.Mikula Ján1965reg. muži 211-220 
9.Hrubý Petr1993reg. mži 221-230 
10.Parák František1959reg. muži 241-250 
11.Ráb Pavel1988reg. muži 241-250 
12.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 251-260 
13.Valoušek Jindřich1951reg. muži 261-270 
14.Parák Lukáš1995reg. muži 261-270 
15.Kudrna Jaromír1964reg. muži 261-270 
SKST Čeložnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 51-60 
2.Hering Roman1980reg. muži 71-80 
3.Kalod Radek st.1966reg. muži 91-100 
4.Kojecký Jaroslav1969reg. muži 141-150 
5.Tihlařík Ondřej1993reg. muži 171-180 
6.Kojecký Dalibor1997reg. muži 201-210 
7.Kalod Radek ml.1992reg. muži nez 
8.Šimeček Radek1971reg. muži nez 
9.Valenta Josef1948reg. muži nez 
10.Hojač Bohuslav1950reg. muži nez 
11.Něnička Petr1966reg. muži nez 
12.Půček Aleš2001reg. dci nez 
13.Balousová Olga1979reg. ženy nez 
TJ Jiskra Strážnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Tomáš1982reg. muži 61-70 
2.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
3.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 101-110 
4.Pukl Ondřej2004reg. muži 121-130 
5.Orel Eduard2005reg. muži 141-150 
6.Bureš Martin2004reg. muži 191-200 
7.Jamný Pavel1959reg. muži 191-200N 
8.Teturová Barbora1971reg. muži 191-200N 
9.Břeský Zdeněk1945reg. muži 221-230 
10.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 201-210 
11.Marek Jakub2005reg. muži 231-240 
12.Svoboda Jakub2004reg. muži 251-260 
Okresní přebor
TJ Slovan Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Václav1960kraj. muži 191-200N 
2.Král Jiří1969kraj. muži 221-230N 
3.Drábek Ivo1958kraj. muži 241-250N 
4.Vacenovský Pavel1970reg. muži 71-80 
5.Hřebačka Michal1988reg. muži 91-100N 
6.Stašek Lubomír1946reg. muži 131-140 
7.Schenel David1971reg. muži 141-150 
8.Kmeť Milan1958reg. muži 161-170 
9.Bursík Antonín1961reg. muži 201-210 
10.Vaňhara Michal1978reg. muži 201-210 
11.Kosek Milan1964reg. muži 221-230 
12.Malý Miroslav1968reg. muži 251-260 
13.Vjazanko Petr1952reg. muži 261-270 
14.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 271-280 
15.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 271-280 
16.Zelinka Oldřich1965reg. muži 281-290 
17.Říha Martin2006reg. muži 291-300 
18.Joska Václav1938reg. muži 301-310 
19.Procháska Stanislav2005reg. muži 311-320 
TJ Kovoděl Moravský Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozina Miroslav1956reg. muži 131. - 140. 
2.Halámek Zdeněk1953reg. muži 171. - 180. 
3.Odložilík Leoš1970reg. muži 211. - 220. 
4.Hodonský Miroslav1952reg. muži 231. - 240. 
5.Marek Ondřej1987reg. muži 231. - 240. 
SKST Rohatec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valuch Michal1992reg. muži 151-160 
2.Juryca Dalibor1984reg. muži 141-150 
3.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 161-170 
4.Luzum Jaroslav1951reg. muži 171-180 
5.Salaba Petr1991reg. muži 181-190 
6.Rybecký Jakub1998reg. muži 181-190 
7.Vinklárek Filip1994reg. muži 201-210 
8.Příkaský Libor2005reg. muži 261-270 
9.Maňák Patrik1996reg. muži 281-290 
10.Hruška Jaroslav1965reg. muži 301-310 
11.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 311-320 
SKST Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Jan1993kraj. muži 141-150 
2.Lorenc David2002kraj. muži 181-190 
3.Kosík Tomáš1975kraj. muži 211-220 
4.Šebesta Štefan1951kraj. muži 241-250Ncizinec 
5.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
6.Kraus Jan1995reg. muži 81-90 
7.Gallus Petr st.1971reg. muži 81-90 
8.Hlobil Albert1998reg. muži 101-110 
9.Bača Tibor1967reg. muži 151-160cizinec 
10.Zaťko Karel1984reg. muži 161-170 
11.Mikulecký František1959reg. muži 201-210 
12.Jakubíček Matěj2004reg. muži 231-240 
13.Kvapil Erik2004reg. muži 301-310 
14.Surman Damien2007reg. muži 311-320 
15.Benda Vojtěch2004reg. dci 11 
16.Hájek Pavel1965nez.  
TJ Sokol Vracov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrželka Tomáš1992reg. muži 81 - 90 
2.Studnička Ondřej1997reg. muži 81 - 90 
3.Vašík Michal1998reg. muži 101 - 110 
4.Boruta Vladislav1965reg. muži 111 - 120 
5.Šnajdr Michal1988reg. muži 161 - 170 
6.Šnajdr Radomír1963reg. muži 161 - 170 
7.Bednařík Matěj1994reg. muži 171 - 180 
8.Boruta Matěj2004reg. muži 191 - 200 
9.Křiva Zdeněk1955reg. muži 191 - 200 
10.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 221 - 230 
11.Nikl František1968reg. muži 231 - 240 
12.Bábíček Radek2001reg. muži 251 - 260 
13.Vašina Antonín1950reg. muži 251 - 260 
14.Bábík Jan2004reg. muži 311 - 320 
15.Horký Ondřej1989nez. muži - 
16.Mořický Miroslav1966nez. muži - 
SK Čejč z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaha Stanislav1969reg. muži 151-160 
2.Ingr Lukáš1988reg. muži 151-160 
3.Bednář Bořivoj1968reg. muži 161-170 
4.Linner Marek1998reg. muži 161-170 
5.Smutný Antonín1963reg. muži 171-180 
6.Zvědělík Ondřej2003reg. muži 211-220 
7.Marada Petr1943reg. muži 231-240 
8.Jirásek Petr1946reg. muži 241-250 
9.Novák Jakub2003reg. dci 31-40 
TJ Sokol Veselí nad Moravou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodonský Vladislav1956reg. muži 111-120 
2.Břečka Karel1966reg. muži 121-130 
3.Dřevojan Martin1990reg. muži 121-130 
4.Dufek Josef1972reg. muži 131-140 
5.Komoň Richard1966reg. muži 151-160 
6.Slovák Tomáš1973reg. muži 191-200 
7.Třináctý Jan1975reg. muži 191-200 
8.Hlahůlek Emil1966reg. muži 211-220 
9.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
10.Konečný Lubomír1958reg. muži 221-230 
TJ Sokol Kyjov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavřínek Dominik1994reg. muži 121.-.130. 
2.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 141.-.150. 
3.Chimiak Stanislav1956reg. muži 151.-160. 
4.Werner Jan1989reg. muži 161. - 170. 
5.Pozděch Josef1974reg. muži 151.-160. 
6.Jakubčík František1972reg. muži 181. - 190. 
7.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 181. - 190. 
8.Žídek Jiří1962reg. muži 191. - 200 
9.Moudrý Rostislav1961reg. muži 231. - 240. 
10.Šikuta Michal1969reg. muži 241. - 250. 
11.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 281. - 290. 
12.Šibal Denis1996reg. muži 281. - 290. 
13.Cafourek Karel1948reg. muži 321. - 330. 
14.Zapletalová Sylva1972reg. muži 321. - 330.N 
T.J. Sokol Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezucha Jan1962reg. muži 91-100 
2.Zlámal Martin1976reg. muži 131-140 
3.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 131-140 
4.Mikuš Martin2000reg. muži 181-190 
5.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
6.Sokol Ivan1970reg. muži 191-200cizinec 
7.Hromek František st.1943reg. muži 211-220 
8.Létal Emil1962reg. muži 221-230 
9.Brezina Ondřej1966reg. muži 231-240 
10.Klečka Jaroslav1953reg. muži 241-250 
11.Mikuš Pavel1964reg. muži 291-300 
12.Bábík Miloslav1958reg. muži 301-310 
13.Zálešák Petr1966reg. muži 311-320 
14.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
15.Pijáček Lukáš2004reg. muži 241-250Střídavý start z SKST Hodonín
TJ Sokol Lužice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komosný Miloslav1948reg. muži 161-170 
2.Konečný Miroslav1960reg. muži 181-190 
3.Ráb František1967reg. muži 211-220 
4.Mikula Ján1965reg. muži 211-220 
5.Hrubý Petr1993reg. mži 221-230 
6.Ráb Pavel1988reg. muži 241-250 
7.Parák František1959reg. muži 241-250 
8.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 251-260 
9.Valoušek Jindřich1951reg. muži 261-270 
10.Kudrna Jaromír1964reg. muži 261-270 
11.Parák Lukáš1995reg. muži 261-270 
T.J. Sokol Svatobořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firtl Radim1969reg. muži 111-120 
2.Synková Dagmar1986reg. muži 111-120 N 
3.Hála Josef1960reg. muži 121-130 
4.Hála Zbyněk1973reg. muži 171-180 
5.Palán František1965reg. muži 211-220 
6.Podveský Pavel1977reg. muži 211-220 
7.Chimiák Petr1977reg. muži 241-250 
8.Krist Jan1972reg. muži 251-260 
9.Toman Zbyněk1983reg. muži 261-270 
10.Zetocha František1953reg. muži 271-280 
11.Častulíková Lenka1972reg. muži 301-310 N 
SK Baník Ratíškovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Otto1999reg. muži 131-140 N 
2.Šrédl Pavel1989reg. muži 181.-190. 
3.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 211.-220. 
4.Kladňák Martin1998reg. muži 221.-230. 
5.Bolf Marek1991reg. muži 291.-300. 
6.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 241.-250. 
7.Zemánková Gabriela2001reg. muži 301.-310.N 
8.Charvátová Natálie2003reg. dky 14 
9.Smolka David1975nez. muži  
10.Toman Petr1950nez. muži  
11.Zelinka Radovan2004nez. muži  
Okresní soutěž
TJ Slovan Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hřebačka Michal1988reg. muži 91-100N 
2.Stašek Lubomír1946reg. muži 131-140 
3.Schenel David1971reg. muži 141-150 
4.Kmeť Milan1958reg. muži 161-170 
5.Bursík Antonín1961reg. muži 201-210 
6.Vaňhara Michal1978reg. muži 201-210 
7.Kosek Milan1964reg. muži 221-230 
8.Malý Miroslav1968reg. muži 251-260 
9.Vjazanko Petr1952reg. muži 261-270 
10.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 271-280 
11.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 271-280 
12.Zelinka Oldřich1965reg. muži 281-290 
13.Říha Martin2006reg. muži 291-300 
14.Joska Václav1938reg. muži 301-310 
15.Procháska Stanislav2005reg. muži 311-320 
16.Zapletal Jaroslav1967nez.  
TJ Sokol Josefov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macůrek Marek1978reg. muži 111-120 
2.Kuběna Radek1967reg. muži 181-190 
3.Závorka Tomáš1970reg. muži 191-200 
4.Šeďa Roman1972reg. mži 261-270 
5.Šupa Antonín1973reg. muži 271-280 
6.Imrich David1973reg. muži 301-310 
7.Hromek Ludvík1950nez. muži  
8.Kamenský Lubomír1966nez. muži  
9.Imrich Martin2006nez. mži  
10.Kankia Dominik2007nez. mži  
11.Laca Libor2005nez. sži  
12.Gajdošík Ondřej2008nez. nži  
13.Gajdošík Robin2005nez. sži  
TJ Sokol Bzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gablas Kamil1980reg. muži 191-200 
2.Růčka Pavel1988reg. muži 231-240 
3.Kopčil Miloslav1995reg. muži 231-240 
4.Nevřivý Radek1977reg. muži 241-250 
5.Holman Jiří1971reg. muži 271-280 
6.Fiala Marek1972nez. muži  
7.Juras Tomáš2008nez. muži  
8.Látalová Lucie2005reg. muži 271-280NStřídavý start z SKST Hodonín
SKST Hodonín F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gallus Petr st.1971reg. muži 81-90 
2.Hlobil Albert1998reg. muži 101-110 
3.Bača Tibor1967reg. muži 151-160cizinec 
4.Zaťko Karel1984reg. muži 161-170 
5.Mikulecký František1959reg. muži 201-210 
6.Jakubíček Matěj2004reg. muži 231-240 
7.Pijáček Lukáš2004reg. muži 241-250 
8.Koplíková Klára2003reg. muži 261-270N 
9.Kvapil Erik2004reg. muži 301-310 
10.Dohnálková Natálie2004reg. muži 301-310N 
11.Surman Damien2007reg. muži 311-320 
12.Benda Vojtěch2004reg. dci 11 
13.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
SK Čejč z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Antonín1963reg. muži 171-180 
2.Zvědělík Ondřej2003reg. muži 211-220 
3.Marada Petr1943reg. muži 231-240 
4.Jirásek Petr1946reg. muži 241-250 
5.Novák Jakub2003reg. dci 31-40 
6.Pekárek Miroslav1955nez. muži N 
7.Přikryl Roman2002nez. muži N 
8.Linner Radoslav1970nez. muži N 
TJ Vlast Ježov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pantlík Ladislav1955reg. muži 151-160 
2.Chvátal Antonín st.1946reg. muži 151-160 
3.Hojač Pavel1980reg. muži 171-180 
4.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 181-190 
5.Marada Tomáš1952reg. muži 201-210 
6.Jestřáb Tomáš1993reg. muži 221-230 
7.Libor Hradil1975reg. muži 251-260 
8.Chvátal Pavel1972nez. muži  
TJ Sokol Veselí nad Moravou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komoň Richard1966reg. muži 151-160 
2.Slovák Tomáš1973reg. muži 191-200 
3.Třináctý Jan1975reg. muži 191-200 
4.Hlahůlek Emil1966reg. muži 211-220 
5.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
6.Konečný Lubomír1958reg. muži 221-230 
7.Čajka Milan1972reg. muži 261-270 
8.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 261-270 
9.Gazárek Ivo1964reg. muži 281-290 
10.Zelinka Vladimír1954reg. muži 281-290 
11.Šálek Karel1999reg. muži 301-310 
12.Břečka Zdeněk1969reg. muži nez. 
TJ Sokol Lužice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Petr1993reg. mži 221-230 
2.Parák František1959reg. muži 241-250 
3.Ráb Pavel1988reg. muži 241-250 
4.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 251-260 
5.Valoušek Jindřich1951reg. muži 261-270 
6.Kudrna Jaromír1964reg. muži 261-270 
7.Parák Lukáš1995reg. muži 261-270 
8.Bařina Zbyněk2004reg. muži 311-320 
9.Kotlařík Pavel1949reg. muži N 
10.Nešpor Josef1993reg. muži N 
TJ Sokol Vlkoš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elznic Drahomír1969reg. muži 111-120 
2.Mikl Antonín1960reg. muži 131-140 
3.Smolka Longin1944reg. muži 221-230 
4.Jarýn Jiří1994reg. muži 241-250 
5.Lunga Jakub2002reg. muži 231-240 
6.Křižka Martin2001reg. muži 271-280 
7.Jahoda Viktor2002reg. muži 291-300 
8.Menšík Vojtěch2003reg. muži 291-300 
TJ Jiskra Strážnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Martin2004reg. muži 191-200 
2.Jamný Pavel1959reg. muži 191-200N 
3.Teturová Barbora1971reg. muži 191-200N 
4.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 201-210 
5.Břeský Zdeněk1945reg. muži 221-230 
6.Marek Jakub2005reg. muži 231-240 
7.Svoboda Jakub2004reg. muži 251-260 
8.Svoboda Libor1963reg. muži 271-280 
9.Tomeček Karel1965reg. muži 281-290 
10.Karas Lukáš2002reg. muži 291-300 
11.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 301-310 
12.Slonka Jakub2006reg. muži 311-320 
13.Vajčner David2003reg. muži 311-320 
14.Jamný Ondřej2008reg. muži 321-330 
15.Studnička Ondřej2003reg. muži 321-330 
16.Kráčal Richard2003reg. dci 31-40 
17.Sukup Karel1958nez.  
T.J. Sokol Svatobořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palán František1965reg. muži 211-220 
2.Podveský Pavel1977reg. muži 211-220 
3.Chimiák Petr1977reg. muži 241-250 
4.Toman Zbyněk1983reg. muži 261-270 
5.Krist Jan1972reg. muži 251-260 
6.Zetocha František1953reg. muži 271-280 
7.Šeda Roman1974reg. muži 271-280 
8.Bruckner Pavel1975reg. muži 281-290 
9.Častulíková Lenka1972reg. muži 301-310 N 
10.Krist Jiří2002reg. muži 321-330 
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budiš Tomáš1985reg. muži 141-150 
2.Mlynár Radoslav1968reg. muži 161-170 
3.Matza Pavel1971reg. muži 251-260 
4.Šuralová Hana2002reg. muži 251-260N 
5.Ráček Ladislav1968reg. muži 261-270 
6.Kotásková Michaela2004reg. muži 281-290N 
7.Kladňáková Hana2002reg. muži 281-290N 
8.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 291-300 
9.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 291-300 
10.Cuták Jaroslav1961reg. muži 301-310 
11.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 311-320 
12.Šural Václav1972nez. muži  
13.Příkaská Lenka1981nez. muži  
Okresní základ sk. A
TJ Slovan Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňhara Michal1978reg. muži 201-210 
2.Kosek Milan1964reg. muži 221-230 
3.Malý Miroslav1968reg. muži 251-260 
4.Vjazanko Petr1952reg. muži 261-270 
5.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 271-280 
6.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 271-280 
7.Zelinka Oldřich1965reg. muži 281-290 
8.Říha Martin2006reg. muži 291-300 
9.Joska Václav1938reg. muži 301-310 
10.Procháska Stanislav2005reg. muži 311-320 
11.Fučík Jakub2007nez.  
12.Koplík Matyáš2007nez.  
13.Král Ondřej2009nez.  
14.Míka Pavel2008nez.  
15.Navrátil Jan2009nez.  
16.Stupavský Jakub2008nez.  
17.Trnečka Vlastimil1957nez.  
SK Baník Ratíškovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 241.-250. 
2.Zemánková Gabriela2001reg. muži 301.-310.N 
3.Charvátová Natálie2003reg. dky 14 
4.Antošová Jolana2005nez. ženy  
5.Novák Jan2008nez. muži  
6.Valachovič Dalibor2005nez. muži  
7.Valachovičová Stella2009nez. ženy  
8.Waldhans Lukáš2008nez. muži  
9.Zdařil Petr2009nez. muži  
10.Zdařilová Martina2005nez. muži  
11.Zelinková Lucie2009nez. ženy  
12.Toman Sebastian2005nez. muži  
SKST Rohatec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Salaba Petr1991reg. muži 181-190 
2.Rybecký Jakub1998reg. muži 181-190 
3.Vinklárek Filip1994reg. muži 201-210 
4.Příkaský Libor2005reg. muži 261-270 
5.Maňák Patrik1996reg. muži 281-290 
6.Hruška Jaroslav1965reg. muži 301-310 
7.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 311-320 
8.Herzánová Denisa2003reg. muži 321-330N 
9.Rybecký Patrik2002nez. muži  
Tělovýchovná jednota Mikulčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinda Dušan1995reg. muži 101.-110. 
2.Sedlák Roman1970reg. muži 121.-130. 
3.Hubačka Miroslav1984reg. muži 201.-210. 
4.Stöhr Maxmilián1998reg. muži 201.-210. 
5.Benadová Adéla1996reg. muži 211.-220.N 
6.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 221.-230. 
7.Staněk Michal1979reg. muži 251.-260. 
8.Zelinka Vlastimil1961reg. muži 291.-300. 
9.Valuch David2005reg. muži 301.-310. 
10.Benadová Veronika1990nez. muži  
11.Kotásková Kristýna2006nez. mžy  
SKST Hodonín G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulecký František1959reg. muži 201-210 
2.Jakubíček Matěj2004reg. muži 231-240 
3.Pijáček Lukáš2004reg. muži 241-250 
4.Látalová Lucie2005reg. muži 271-280N 
5.Kvapil Erik2004reg. muži 301-310 
6.Surman Damien2007reg. muži 311-320 
7.Theuer Tomáš2005reg. muži 321-330 
8.Novotná Eliška2009reg. muži 321-330 N 
9.Šerešová Timea2009reg. muži 321-330 N 
10.Štěrbák Lukáš2007reg. dci 41-50 
11.Pařízek Richard2008reg. mži 15 
12.Rozehnal Daniel2009reg. mži 22 
13.Buček Matěj2009reg. mži 41-50 
14.Kavický Ondřej2005reg. mži 41-50 
15.Julínková Tereza2006reg. dky 20 
16.Holubová Simona2010reg. dky 25 
17.Macková Nela2007reg. mžy 9 
18.Baldrianová Pavla2008reg. mžy 10 
19.Mocek Jaromír1951nez.  
20.Všetička Martin1978nez.  
T.J. Sokol Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sokol Ivan1970reg. muži 191-200cizinec 
2.Hromek František st.1943reg. muži 211-220 
3.Létal Emil1962reg. muži 221-230 
4.Brezina Ondřej1966reg. muži 231-240 
5.Klečka Jaroslav1953reg. muži 241-250 
6.Mikuš Pavel1964reg. muži 291-300 
7.Bábík Miloslav1958reg. muži 301-310 
8.Zálešák Petr1966reg. muži 311-320 
9.Kořínek Pavel1959nez. muži  
10.Zlámalová Edita1975nez. ženy  
11.Hromek František ml.1972nez. muži  
TJ Sokol Vlkoš C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrůšek Vlastislav1945reg. muži 271-280 
2.Macuch Martin2001reg. muži 321-330 
3.Šmídová Kamila2004reg. muži 321-330N 
4.Ondrůšek Tomáš2004reg. sži 41-50 
5.Klimeš Jakub2006reg. mži 18 
6.Zelinka Filip2006reg. mži 25 
7.Zelinka David2009reg. mži 41-50 
8.Jarýn Michal1984nez. muži  
SKST Dubňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ráček Ladislav1968reg. muži 261-270 
2.Kotásková Michaela2004reg. muži 281-290N 
3.Kladňáková Hana2002reg. muži 281-290N 
4.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 291-300 
5.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 291-300 
6.Cuták Jaroslav1961reg. muži 301-310 
7.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 311-320 
8.Hekele Erik2007nez. muži  
9.Marada Matěj2007nez. muži  
10.Šural Václav1972nez. muži  
11.Válek Jakub2007nez. muži  
12.Kotásek Pavel1967nez. muži  
13.Šuralová Karolina2005nez. muži  
14.Březovská Zuzana1976nez. muži  
15.Ošlejšek Vojtěch2005nez.  
16.Příkazský Jan2007nez.  
17.Rybníkář Adam2004nez.  
18.Krupicová Tereza2007nez.  
Okresní základ sk. B
SK Vacenovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Marek1973reg. muži 201.-210. 
2.Nikl Jan1990reg. muži 281.-290. 
3.Profota Zdeněk1975reg. muži 281.-290. 
4.Petřík Tadeáš2004reg. muži 321.-330. 
5.Profota Adam2005reg. muži 321.-330. 
6.Křivohlavý Matěj2004reg. muži 321.-330. 
7.Profotová Alžběta2008reg. muži - 
8.Chvátal Pavel1991reg. muži - 
Tělovýchovná jednota Mikulčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glos Tomáš1995reg. muži 291.-300. 
2.Straková Agáta2002reg. muži 291.-300.N 
3.Bartoník Jakub1994reg. muži 301.-310. 
4.Rutarová Bronislava1976reg. muži 321.-330.N 
5.Bartoník Dominik1998nez. muži  
6.Bílík Vladimír1932nez. muži  
7.Matocha Marek2004nez. sži  
8.Holubec Marek1979nez. muži  
9.Kotásek Jan1977nez. muži  
10.Šebesta Pavel1972nez. muži  
11.Koneček Jan1986nez. muži  
TJ Sokol Vracov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šnajdr Radomír1963reg. muži 161 - 170 
2.Bednařík Matěj1994reg. muži 171 - 180 
3.Boruta Matěj2004reg. muži 191 - 200 
4.Křiva Zdeněk1955reg. muži 191 - 200 
5.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 221 - 230 
6.Nikl František1968reg. muži 231 - 240 
7.Bábíček Radek2001reg. muži 251 - 260 
8.Vašina Antonín1950reg. muži 251 - 260 
9.Bábík Jan2004reg. muži 311 - 320 
10.Mopils Aleš1966nez. muži - 
11.Ptáček Michal2004nez. muži - 
12.Zanca Adam2005nez. muži - 
13.Dočkálek Petr2004nez. muži - 
TJ Sokol Veselí nad Moravou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
2.Konečný Lubomír1958reg. muži 221-230 
3.Čajka Milan1972reg. muži 261-270 
4.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 261-270 
5.Gazárek Ivo1964reg. muži 281-290 
6.Zelinka Vladimír1954reg. muži 281-290 
7.Šálek Karel1999reg. muži 301-310 
8.Zůbková Lenka1984reg. ženy 311-320N 
9.Ondruš Luboš1959reg. muži nez. 
TJ Sokol Kyjov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pozděch Josef1974reg. muži 151.-160. 
2.Jakubčík František1972reg. muži 181. - 190. 
3.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 181. - 190. 
4.Žídek Jiří1962reg. muži 191. - 200 
5.Moudrý Rostislav1961reg. muži 231. - 240. 
6.Šikuta Michal1969reg. muži 241. - 250. 
7.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 281. - 290. 
8.Šibal Denis1996reg. muži 281. - 290. 
9.Cafourek Karel1948reg. muži 321. - 330. 
10.Zapletalová Sylva1972reg. muži 321. - 330.N 
TJ Sokol Vlkoš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lunga Jakub2002reg. muži 231-240 
2.Křižka Martin2001reg. muži 271-280 
3.Jahoda Viktor2002reg. muži 291-300 
4.Menšík Vojtěch2003reg. muži 291-300 
5.Andrešič Adam2005reg. sži 41-50 
6.Něnička Adam2006reg. mži 31-40 
7.Véghová Radka2007reg. mžy 7 
8.Menšík Ladislav2002nez. dci  
TJ Jiskra Strážnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jakub2005reg. muži 231-240 
2.Svoboda Jakub2004reg. muži 251-260 
3.Tomeček Karel1965reg. muži 281-290 
4.Svoboda Libor1963reg. muži 271-280 
5.Karas Lukáš2002reg. muži 291-300 
6.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 301-310 
7.Slonka Jakub2006reg. muži 311-320 
8.Vajčner David2003reg. muži 311-320 
9.Jamný Ondřej2008reg. muži 321-330 
10.Studnička Ondřej2003reg. muži 321-330 
11.Kráčal Richard2003reg. dci 31-40 
12.Sláma Patrik2003reg. dci 41-50 
13.Vajčner Radim2007reg. sži 31-40 
14.Molin Matěj2008reg. sži 41-50 
15.Slonka David2010reg. sži 41-50 
16.Lipa Martin2007reg. mži 23 
17.Grabovský Martin2010reg. mži 31-40 
18.Morávek Ondřej2011reg. mži 31-40 
19.Orlová Marta2009nez.  
T.J. Sokol Svatobořice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krist Jan1972reg. muži 251-260 
2.Zetocha František1953reg. muži 271-280 
3.Bruckner Pavel1975reg. muži 281-290 
4.Častulíková Lenka1972reg. muži 301-310 N 
5.Šeda Roman1974reg. muži 271-280 
6.Krist Jiří2002reg. muži 321-330 
7.Pecháček Miloslav1937nez. muži  
8.Krist David2010nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS