Soupisky
RP 1.třídy
Orel Ostrožská N. Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Martin1994reg. muži 61.-70. 
2.Mičola Václav1967reg. muži 101.-110.N 
3.Šmejkal Filip1996reg. muži 131.-140. 
4.Mareček Šimon2000reg. muži 141.-150. 
5.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-170. 
6.Kodrla Tomáš1988reg. muži 151.-170. 
7.Vlk Antonín1940reg. muži 151.-170. 
8.Rampáček Patrik2000reg. muži 151.-170. 
9.Konečný Josef1966reg. muži 151.-170. 
10.Kučerák Vratko1971reg. muži 171.-190. 
11.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 191.-210. 
12.Kadlček Jiří1988reg. muži 191.-210.N 
Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Jiří1972reg. muži 71-80.N 
2.Polášek Radek1994reg. muži 81.-90. 
3.Blaha Jan2003reg. muži 121.-130. 
4.Škráček Jan1990reg. muži 121.-130 
5.Holub Petr1965reg. muži 121.-130. 
6.Barcuch Josef1955reg. muži 131.-140. 
7.Pospíšil Marek1973reg. muži 131.-140. 
8.Foltýn Jakub1996reg. muži 151.-170. 
9.Slívová Adriana2001reg. muži 171.-190 
10.Pekař Tomáš2003reg. muži 171.-190.N 
11.Pekař Jiří st.1971reg. muži 231.-250. 
12.Rešl František1956reg. muži 231.-250. 
13.Holák David2006reg. muži 271.-290. 
14.Janků Martin2000reg. muži 211.-230- 
15.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 211.-230. 
KST Dolní Němčí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bobčík Přemysl2003reg. muži 131-140 
2.Uher Jaroslav1949reg. muži 131-140 
3.Jurásek Robin2000reg. muži 151-170 
4.Pitner Dominik1998nez.  
5.Šálek Jan1980reg. muži 231-250 N 
6.Uher Adrian2004reg. muži 231-250 
7.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-270 
8.Baroň Martin2004reg. muži 271-290 
9.Machalík Jan2004nez.  
10.Brencus Pavel2005nez.  
11.Kočiš Michal1983nez.  
Břestek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal1976reg. muži 81. - 90. 
2.Malík Vladimír1974reg. muži 91. - 100.N 
3.Miroš Miroslav1967reg. muži 101. - 110. 
4.Konečný Rudolf1971reg. muži 121. -130. 
5.Basovník Kamil1972reg. muži 141. -150. 
6.Kučík Květoslav1967reg. muži 151. -170. 
7.Malík Petr1974reg. muži 171. -190. 
8.Krušina Jindřich1958reg. muži 211. -230. 
9.Malíková Alžběta1999reg. muži 211. -230. 
10.Malík Roman1972reg. muži 231. -250. 
11.Ševčík Jiří1967reg. muži 231. -250. 
12.Hubíček Josef1979reg. muži 251. - 270.N 
Velehrad A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabcová Helena1997reg. muži 71-80 
2.Lysoněk Ivo1971reg. muži 81-90 
3.Švec Lubomír1966reg. muži 91-100 
4.Machala Libor1965reg. muži 111-120 
5.Vaněk Lukáš1992reg. muži 141-150 
6.Vaněk Václav1991reg. muži 171-190 
7.Smetana Jan1971reg. muži 171-190 
8.Ševčík Karel1989reg. muži 191-210 
9.Machala Miroslav1959reg. muži 231-250 
Vážany - Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Petr1976reg. muži 71-80 
2.Laga Zbyněk1973reg. muži 71-80 
3.Krys Roman1991reg. muži 81-90 
4.Hlavica Petr1976reg. muži 91-100 
5.Gottwald Jakub1988reg. muži 91-100 
6.Durčák Tomáš1975reg. muži 111-120 
7.Korvas Radomír1976reg. muži 121-130 
8.Bartošík Vít1970reg. muži 121-130 
9.Šoustek Ondřej1985reg. muži 131-140N 
10.Neuberger Libor1963reg. muži 171-180 
11.Schottl Teodor1962reg. muži 171-180 
12.Mrkva David1975reg. muži 191-200 
AMON Kunovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančík Martin1997kraj. muži 181-190 
2.Smištíková Dana1961reg. muži 61-70 
3.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
4.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
5.Kotačka David1997reg. muži 91-100 
6.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
7.Šrom Dominik2001reg. muži 121-130 
8.Bureš Petr1969reg. muži 151-170 
9.Fialík Tomáš1997reg. muži 171-190 
10.Jančar Aleš1966reg. muži 191-210 
11.Kolář Adam1996reg. muži 191-210N 
12.Gabriel Petr1997reg. muži 211-230 
13.Rudinská Zita1975reg. muži 301-310 
14.Hladík Lukáš2003nez.  
15.Šimůnek Martin2005nez.  
16.Šimůnek Ondřej2003nez.  
17.Stodůlka Rostislav2004nez.  
18.Zajíc Thomas2005nez.  
Vlčnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlýnek Přemysl1996kraj. muži 141.-150. 
2.Cifr Radomír1964reg. muži 71.-80. 
3.Mlýnek Radomír1966reg. muži 91.-100. 
4.Moštěk Marcel1982reg. muži 111.-120. 
5.Křapa Ivo1967reg. muži 111.-120. 
6.Vlachynský Jaroslav1970reg. muži 121.-130. 
7.Hauerlandová Monika1995reg. muži 141.-150. 
8.Vozár Vlastimil1961reg. muži 151.-170 
9.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 151.-170 
10.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. muži 191.-120. 
11.Kolaja Aleš1990reg. muži 211.-230. 
12.Kolaja Radomil1964reg. muži 61.-70. 
Újezdec-Těšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Živnéř Stanislav1964kraj. muži 131.-140. 
2.Lekešová Zuzana1999reg. muži 81.-90. 
3.Březina Radomír1974reg. muži 91.-100. 
4.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 101.-110.N 
5.Man František1943reg. muži 91.-100. 
6.Brulík Josef1973reg. muži 131.-140.N 
7.Heinrich Stanislav1963reg. muži 141.150. 
8.Švehla Ladislav1965reg. muži 151.-160.N 
9.Surý Jakub2001reg. muži 191.-210. 
10.Lekeš Roman2007reg. muži 191.-210. 
11.Švihký Petr1976reg. muži 211.-230. 
12.Veverka Radim2002reg. muži 231.-250. 
13.Pummer David2000reg. muži 251.-270. 
14.Procházka Michal2002reg. muži 251.-270.N 
15.Šmíd Štěpán2002nez.  
16.Sklenář Marek2000nez.  
Strání A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staroba Josef1974reg. muži 30. -.41. 
2.Knotek Jiří st.1973reg. muži 71. - 80. 
3.Štajner Jakub1997reg. muži 151. -170. 
4.Mikláš Petr1970reg. muži 171. -190. 
5.Pavluš Jan ml.1977reg. muži 151. -170. 
6.Popelka Václav1970reg. muži 151. -170. 
7.Štajner Petr1969reg. muži 171. -190. 
8.Bušo Libor1973reg. muži 171. -190. 
TJ Nivnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papp Jaroslav1949reg. muži 81.-90.cizinec 
2.Janečka Jiří1952reg. muži 101.-110. 
3.Janečka Stanislav1945reg. muži 121.-130. 
4.Libra Petr1989reg. muži 141.-150. 
5.Fraňo Jan1964reg. muži 191.-210. 
6.Gregůrek Ivo1975reg. muži 191.-210. 
7.Fojtík Martin1972reg. muži 231.-250. 
8.Bulejko David1980reg. muži 271.-290. 
9.Buráň Antonín1948nez. muži  
10.Kapsa Michal1985nez. muži  
11.Bršlica Jan2003nez. dci  
12.Machálek Ondřej2003nez. dci  
13.Miko Lubomír1967nez. muži  
14.Sýkora Rostislav2003nez. dci  
15.Beníček Jiří1953reg. muži 171.-190.N 
16.Výmola Vladimír1954nez. muži  
Komňa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostka Matěj1998reg. muži 51 - 60 
2.Glajch Jan1998reg. muži 51 - 60 
3.Krpálek Martin1999reg. muži 101 - 110 
4.Jurásek Cyril2000reg. muži 141-150 
5.Mikulka Petr1989reg. muži 151 - 170 
6.Michalčík Matyáš2003reg. muži 171 - 190 
7.Mikulka Libor1967reg. muži 171 -190 
8.Novák Ludvík2004reg. sži 251 - 270 
9.Zetík Lukáš2007reg. mži 271 - 290 
10.Toman Dalibor2011reg. nži nezařazen 
RP 2.třídy
Spartak Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadilek Stanislav1970reg. muži 71-80 
2.Schuster Lukáš2005reg. muži 81-90 
3.Schuster Tomáš2000reg. muži 101-110 
4.Pospíšek Karel1967reg. muži 121-130 
5.Janča Michal1973reg. mži 171-190 
6.Soviš Radek1968reg. mži 191-210 
7.Pospíšek Štěpán1950reg. muži N 211-230 
8.Macek Jiří1960reg. muži N 211-230 
9.Míšek Jiří1979reg. muži 231-250 
10.Zubík Jaroslav1972reg. muži 231-250 
11.Šimčík Robert1975reg. muži N 
12.Hájek Jan st.1957reg. muži 151-170 
Bánov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zálešák Pavel1971reg. muži 81. - 90. 
2.Pomykal Šimon1998reg. muži 131. - 140. 
3.Baláž Jozef1972reg. muži 151. - 170.Ncizinec 
4.Píšková Ivana1966reg. muži 191. - 210. 
5.Balouch Martin1995reg. muži 171. - 190.N 
6.Cába Jaroslav1972reg. muži 211. - 230. 
7.Čapka Martin1971reg. muži 211. - 230. 
8.Švestka Josef1965reg. muži 231. - 250. 
9.Balouch Milan1969reg. muži 231. - 250. 
10.Šimek Libor1975reg. muži 231. - 250. 
11.Sedlák Petr2007reg. muži 271. - 290. 
Bílovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Petr1965reg. muži 121.-130. 
2.Barcuch Josef1955reg. muži 131.-140. 
3.Pospíšil Marek1973reg. muži 131.-140. 
4.Foltýn Jakub1996reg. muži 151.-170. 
5.Slívová Adriana2001reg. muži 171.-190 
6.Pekař Tomáš2003reg. muži 171.-190.N 
7.Janků Martin2000reg. muži 211.-230- 
8.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 211.-230. 
9.Rešl František1956reg. muži 231.-250. 
10.Pekař Jiří st.1971reg. muži 231.-250. 
11.Berecka Martin2003reg. muži 251.-270. 
12.Holák David2006reg. muži 271.-290. 
13.Bereznaj Michal2005nez. sži  
14.Hyža Pavel ml.2005nez. mži  
Bojkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašinka Jiří1956reg. muži 101.-110. 
2.Urbánek Jan ml.1969reg. muži 111.-120. 
3.Kolařík Radomír1974reg. muži 131.-140. 
4.Macháček Oldřich1986reg. muži 211.-230. 
5.Stehlík Jan1961reg. muži 141.-150. 
6.Prchlík Lubor1979reg. muži 171.-190. N 
7.Richter David1990reg. muži 231.-240.N 
8.Salvet Ladislav1986nez. muži  
9.Kuchař Jakub st.2004nez. sži  
10.Michalčík Matyáš2003reg. muži 171.- 190.Střídavý start z Tělovýchovný spolek Komňa
KST Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malíková Klára2002reg. muži 61-70 
2.Šašinka Radek st.1964reg. muži 121-130 
3.Capanda Radim1967reg. muži 171-190 
4.Dohnal Vojtěch1998nez.  
5.Mitáček Antonín1997reg. muži N 
6.Horáček Václav1986nez.  
7.Capanda Tadeáš2005nez.  
8.Koval Dominik2007nez.  
9.Novotný Vojtěch2001reg. muži 231-250Střídavý start z Dům dětí a mládeže Uherský Ostroh, příspěvková
Vážany - Ořechov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gottwald Jakub1988reg. muži 91-100 
2.Durčák Tomáš1975reg. muži 111-120 
3.Korvas Radomír1976reg. muži 121-130 
4.Bartošík Vít1970reg. muži 121-130 
5.Šoustek Ondřej1985reg. muži 131-140N 
6.Neuberger Libor1963reg. muži 171-180 
7.Schottl Teodor1962reg. muži 171-180 
8.Mrkva David1975reg. muži 191-200 
9.Váňa David1991reg. muži 191-200 
10.Šoc Roman1972reg. muži 191-200 
11.Kuchař Zdeněk1976reg. muži 211-230 
12.Pokorák Vlastimil1963reg. muži 211-230 
Vlčnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křapa Ivo1967reg. muži 111.-120. 
2.Vlachynský Jaroslav1970reg. muži 121.-130. 
3.Hauerlandová Monika1995reg. muži 141.-150. 
4.Vozár Vlastimil1961reg. muži 151.-170 
5.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 151.-170 
6.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. muži 191.-120. 
7.Kolaja Aleš1990reg. muži 211.-230. 
8.Kučera František1944reg. muži 251.-270 
9.Pešl Miroslav1970reg. muži 251.-270.N 
Drslavice - Veletiny B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryštof Radek1977reg. muži 101-110. 
2.Tománková Jana1962reg. muži 101.-110. 
3.Niessner Josef1992reg. muži 101.-110. 
4.Trtek Tomáš1999reg. muži 111.-120. 
5.Orlovský Karel1959reg. muži 131.-140. 
6.Javor Jan1952reg. muži 211.-230. 
7.Cihlář Vladimír1963reg. muži 251.-270. 
Drslavice - Veletiny C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Dominik1990reg. muži 111.-120. 
2.Zemánek Josef2001reg. muži 111.-120. 
3.Niessner Emil1992reg. muži 111.-120. 
4.Adámek Štěpán1944reg. muži 131.-140. 
5.Ševeček Stanislav1962reg. muži 171.-190. 
6.Trtek Šimon2001reg. muži 191.-210. 
Újezdec - Těšov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Man František1943reg. muži 91.-100. 
2.Brulík Josef1973reg. muži 131.-140.N 
3.Heinrich Stanislav1963reg. muži 141.150. 
4.Švehla Ladislav1965reg. muži 151.-160.N 
5.Surý Jakub2001reg. muži 191.-210. 
6.Lekeš Roman2007reg. muži 191.-210. 
7.Švihký Petr1976reg. muži 211.-230. 
8.Veverka Radim2002reg. muži 231.-250. 
9.Pummer David2000reg. muži 251.-270. 
10.Procházka Michal2002reg. muži 251.-270.N 
11.Šmíd Štěpán2002nez.  
12.Sklenář Marek2000nez.  
13.Mikláš Norbert1975nez.  
14.Příhodová Miroslava1982nez.  
15.Králík Tomáš2004nez. muži  
Horní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočí Josef1974reg. muži 141.-150. 
2.Zimčík Tomáš1984reg. muži 141.-150. 
3.Haloda Pavel1969reg. muži 151.-170. 
4.Tureček Pavel1988reg. muži 191.-210. 
5.Dvořáček Tomáš1996reg. muži 191.-210. 
6.Bobčík Adam1977reg. muži 211.-230. 
7.Bobčík Roman1986reg. muži 231.-250. 
8.Tureček Marek1980reg. muži 231.-250. 
9.Huňka Vladimír1980reg. muži 251.-270. 
Ostrožská N. Ves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-170. 
2.Kodrla Tomáš1988reg. muži 151.-170. 
3.Vlk Antonín1940reg. muži 151.-170. 
4.Rampáček Patrik2000reg. muži 151.-170. 
5.Konečný Josef1966reg. muži 151.-170. 
6.Kučerák Vratko1971reg. muži 171.-190. 
7.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 191.-210. 
8.Kadlček Jiří1988reg. muži 191.-210.N 
9.Kodrla Miroslav1967reg. muži 191.-210. 
10.Miklíček Dominik2001reg. mži 211.-230. 
11.Vařecha Martin1983reg. muži 221.-230. 
12.Kučeráková Nikola1996reg. muži 271.-290.N 
13.Kolečkář Matyáš2008kraj. dci 43.-44.Hostování z KST Hluk
14.Húsek Martin1999reg. muži 271.-280. 
RP 3.třídy
Spartak Hluk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Michal1973reg. mži 171-190 
2.Soviš Radek1968reg. mži 191-210 
3.Pospíšek Štěpán1950reg. muži N 211-230 
4.Macek Jiří1960reg. muži N 211-230 
5.Zubík Jaroslav1972reg. muži 231-250 
6.Míšek Jiří1979reg. muži 231-250 
7.Pavlík Matouš2002reg. muži N 
8.Širůček Maxmilián2005reg. muži N 
9.Uherková Marie2005reg. ženy N 
10.Liliana Širůčková2009reg. ženy N 
Bystřice pod Lop. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodl Jaroslav1982reg. muži 131. - 140 
2.Guryča Petr1999reg. muži 151. - 170 
3.Kročil Jaroslav1999reg. muži 171. - 190 
4.Valenta Martin1999reg. muži 191. - 210 
5.Machala Radek1988reg. muži 211 - 230 
6.Hodulík David2000reg. muži 251 - 270 
7.Kubena Marek2000reg. muži 251 - 270 
8.Machala Tomáš1999reg. muži 251 - 270 
9.Machala Roman1976reg. muži 271 - 290 
10.Chovanec Petr1973reg. muži 291. - 310. 
Ostrožská N. Ves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Josef1966reg. muži 151.-170. 
2.Kučerák Vratko1971reg. muži 171.-190. 
3.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 191.-210. 
4.Kadlček Jiří1988reg. muži 191.-210.N 
5.Kodrla Miroslav1967reg. muži 191.-210. 
6.Miklíček Dominik2001reg. mži 211.-230. 
7.Pšurný Matěj2004reg. muži 211.-230. 
8.Vařecha Martin1983reg. muži 221.-230. 
9.Kučeráková Nikola1996reg. muži 271.-290.N 
10.Húsek Martin1999reg. muži 271.-280. 
11.Jurásek Tomáš2002nez. muži  
12.Jurásek David2003nez. dci  
13.Mareček Filip2004nez. sži  
14.Svoboda Šimon2007nez. mži  
15.Vrbík Jakub2006nez. mži  
16.Kolečkář Matyáš2008kraj. dci 43.-44.Hostování z KST Hluk
Orel Uherské Hradiště A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Jiří1979reg. muži 211. - 230. 
2.Jurča Klement1963nez. muži 231. - 250.N 
3.Bukvic Jan1980reg. muži 231. - 250. 
4.Koranda Štěpán1991reg. muži 251. - 270. 
5.Kaštánek Zdeněk1983reg. muži 251. - 270. 
6.Hvožďa Petr2000reg. muži 271. - 290. 
7.Slivečková Lenka1976reg. muži 271. - 290. 
8.Fridrich Zdeněk1964nez. muži nezařazený 
Velehrad B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Lukáš1992reg. muži 141-150 
2.Smetana Jan1971reg. muži 171-190 
3.Vaněk Václav1991reg. muži 171-190 
4.Ševčík Karel1989reg. muži 191-210 
5.Machala Miroslav1959reg. muži 231-250 
6.Obdržálek Ondřej1994nez. muži  
7.Jelínek Šimon2003nez. dci  
8.Bílka Zbyněk2002nez. dci  
9.Andrýsek René2002nez. dci  
10.Vaňková Lucie2003nez. dky  
Zlechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tománek Jiří ml.1984reg. muži 101.-110. 
2.Tománek Jiří st.1957reg. muži 151.-170. 
3.Hvožďa František1958reg. muži 151.-170. 
4.Paška Luděk1983reg. muži 171.-190. 
5.Kolínský Vladimír1964reg. muži 171.-190. 
6.Paška Zdeněk1952reg. muži 191.-210. 
7.Vojtěšek Ivan1966reg. muži 191.-210. 
8.Vaněk Jiří1958reg. muži 231.250. 
9.Gottwald David1982reg. muži 251.-270 
AMON Kunovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
2.Šrom Dominik2001reg. muži 121-130 
3.Bureš Petr1969reg. muži 151-170 
4.Fialík Tomáš1997reg. muži 171-190 
5.Jančar Aleš1966reg. muži 191-210 
6.Kolář Adam1996reg. muži 191-210N 
7.Gabriel Petr1997reg. muži 211-230 
8.Mléčka Zdeněk1966reg. muži 261-270 
9.Rudinská Zita1975reg. muži 301-310 
10.Hladík Lukáš2003nez.  
11.Chvatík Marek2003nez.  
12.Rybnikář Aleš1999nez.  
13.Šimůnek Martin2005nez.  
14.Šimůnek Ondřej2003nez.  
15.Pavlíček Matyáš2004nez.  
16.Zajíc Thomas2005nez.  
17.Tvrdoň Michal2005nez.  
18.Stodůlka Rostislav2004nez.  
19.Dubovský Aleš2006nez.  
20.Habarta Aleš2005nez.  
21.Dupal Dominik2006nez.  
Drslavice - Veletiny D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlovský Karel1959reg. muži 131.-140. 
2.Ševeček Stanislav1962reg. muži 171.-190. 
3.Trtek Šimon2001reg. muži 191.-210. 
4.Javor Jan1952reg. muži 211.-230. 
5.Cihlář Vladimír1963reg. muži 251.-270. 
6.Bičan Miroslav1973nez. N 
7.Mrázek Lukáš1986nez. N 
8.Mikuláštík Jaromír1965nez. N 
Vážany - Ořechov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neuberger Libor1963reg. muži 171-180 
2.Schottl Teodor1962reg. muži 171-180 
3.Mrkva David1975reg. muži 191-200 
4.Šoc Roman1972reg. muži 191-200 
5.Váňa David1991reg. muži 191-200 
6.Kuchař Zdeněk1976reg. muži 211-230 
7.Pokorák Vlastimil1963reg. muži 211-230 
8.Suchánek Adam2002reg. dci 211-230 
9.Gottwald Miroslav1962reg. muži 251-270 
10.Tesař Miloslav1954reg. muži 251-270 
11.Kodrla Petr1976reg. muži 271-290 
12.Bartošík Josef1962reg. muži 271-290 
13.Janoušek Marek2000reg. dci 251-270 
14.Pokorák Radim1999reg. dci 271-290 
15.Nevařilová Magdaléna2007reg. nžy 271-280N 
16.Gajdůšek Petr2002reg. dci 271-290 
17.Machynka Pavel1975reg. muži N 
18.Šoustek Ondřej1985reg. muži 131-140N 
ZŠ Strání B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popelka Václav1970reg. muži 151. -170. 
2.Štajner Petr1969reg. muži 171. -190. 
3.Bušo Libor1973reg. muži 171. -190. 
4.Mimochodek Jan1966nez. muži  
5.Vintr Jiří1999nez. dci  
6.Bruštíková Petra1977nez. ženy  
7.Bruštík Jiří2003nez. dci  
8.Dobiáš Dominik2002nez. dci  
9.Adolf Daniel1974nez. muži  
10.Mikláš Jakub2003nez. dci  
Komňa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulka Petr1989reg. muži 151 - 170 
2.Michalčík Matyáš2003reg. muži 171 - 190 
3.Mikulka Libor1967reg. muži 171 -190 
4.Novák Ludvík2004reg. sži 251 - 270 
5.Zetík Lukáš2007reg. mži 271 - 290 
6.Vaverka Ivo1989reg. muži 271 - 290 
7.Glajch Michal1970reg. muži nezařazen 
8.Šašinka Jiří1965reg. muži nezařazen 
9.Toman Dalibor2011reg. nži nezařazen 
10.Mlček Ladislav2008reg. mži nezařazenHostování z KST Hluk
Bílovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slívová Adriana2001reg. muži 171.-190 
2.Pekař Tomáš2003reg. muži 171.-190.N 
3.Janků Martin2000reg. muži 211.-230- 
4.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 211.-230. 
5.Pekař Jiří st.1971reg. muži 231.-250. 
6.Rešl František1956reg. muži 231.-250. 
7.Berecka Martin2003reg. muži 251.-270. 
8.Holák David2006reg. muži 271.-290. 
9.Pospíšil František ml.1984nez. muži  
10.Bereznaj Michal2005nez. sži  
11.Tománek Petr2005nez. sži  
12.Tománek Marek2004nez. sži  
13.Svoboda Tomáš2004nez. sži  
14.Rosůlek Zbyněk2005nez. sži  
15.Kašný Jakub2005nez. sži  
16.Bednařík Radek2004nez. sži  
17.Bednařík Václav2004nez. sži  
18.Hyža Pavel ml.2005nez. mži  
RP 4.třídy
Orel Ostrožská N. Ves E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodrla Miroslav1967reg. muži 191.-210. 
2.Miklíček Dominik2001reg. mži 211.-230. 
3.Vařecha Martin1983reg. muži 221.-230. 
4.Kučeráková Nikola1996reg. muži 271.-290.N 
5.Húsek Martin1999reg. muži 271.-280. 
6.Valný Vojtěch1993nez. muži  
7.Jurásek Tomáš2002nez. muži  
8.Jurásek David2003nez. dci  
9.Mareček Filip2004nez. sži  
10.Svoboda Šimon2007nez. mži  
11.Vrbík Jakub2006nez. mži  
12.Dostál Tobiáš2009nez. nži  
13.Kozmík Eliáš2010nez. nži  
14.Žajdlík Robert2010nez. nži  
15.Pšurný Matěj2004reg. muži 211.-230. 
Bánov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balouch Martin1995reg. muži 171. - 190.N 
2.Cába Jaroslav1972reg. muži 211. - 230. 
3.Čapka Martin1971reg. muži 211. - 230. 
4.Švestka Josef1965reg. muži 231. - 250. 
5.Balouch Milan1969reg. muži 231. - 250. 
6.Šimek Libor1975reg. muži 231. - 250. 
7.Sedlák Petr st.1969reg. muži 251. - 270. 
8.Lekeš Lukáš1998reg. muži 251. - 270. 
9.Vítek Jaroslav1955reg. muži 251. - 270. 
10.Sedlák Petr2007reg. muži 271. - 290. 
Dolní Němčí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šálek Jan1980reg. muži 231-250 N 
2.Uher Adrian2004reg. muži 231-250 
3.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-270 
4.Baroň Martin2004reg. muži 271-290 
5.Machalík Jan2004nez.  
6.Brencus Pavel2005nez.  
7.Uher Antonín st.1972nez.  
8.Polách Dominik1995nez.  
Břestek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Basovník Kamil1972reg. muži 141. -150. 
2.Kučík Květoslav1967reg. muži 151. -170. 
3.Malík Petr1974reg. muži 171. -190. 
4.Krušina Jindřich1958reg. muži 211. -230. 
5.Malíková Alžběta1999reg. muži 211. -230. 
6.Ševčík Jiří1967reg. muži 231. -250. 
7.Malík Roman1972reg. muži 231. -250. 
8.Hubíček Josef1979reg. muži 251. - 270.N 
Uherský Ostroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelař Michal1972reg. muži 211-230 
2.Novotný Antonín1974reg. muži 231-250 
3.Novotný Vojtěch2001reg. muži 231-250 
4.Kvapil Radek1984reg. muži 251-270 
5.Halíček Jan1983reg. muži 231-250 
6.Svoboda Martin1983reg. muži 251-270 
7.Baran Libor1967reg. muži N 
Zlechov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolínský Vladimír1964reg. muži 171.-190. 
2.Paška Zdeněk1952reg. muži 191.-210. 
3.Vojtěšek Ivan1966reg. muži 191.-210. 
4.Vaněk Jiří1958reg. muži 231.250. 
5.Gottwald David1982reg. muži 251.-270 
6.Tománek Stanislav1954reg. muži - 
7.Možíš Jaroslav1962reg. muži - 
8.Šebesta Pavel1968reg. muži - 
9.Galbavý Vilém1983reg. muži - 
Vážany - Ořechov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa David1991reg. muži 191-200 
2.Kuchař Zdeněk1976reg. muži 211-230 
3.Pokorák Vlastimil1963reg. muži 211-230 
4.Suchánek Adam2002reg. dci 211-230 
5.Gottwald Miroslav1962reg. muži 251-270 
6.Tesař Miloslav1954reg. muži 251-270 
7.Janoušek Marek2000reg. dci 251-270 
8.Kodrla Petr1976reg. muži 271-290 
9.Bartošík Josef1962reg. muži 271-290 
10.Pokorák Radim1999reg. dci 271-290 
11.Gajdůšek Petr2002reg. dci 271-290 
12.Nevařilová Magdaléna2007reg. nžy 271-280N 
13.Schestauber Michal2004reg. sži N 
14.Chmelař Lukáš2005reg. sži N 
Vlčnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 151.-170 
2.Kolaja Aleš1990reg. muži 211.-230. 
3.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. muži 191.-120. 
4.Kučera František1944reg. muži 251.-270 
5.Pešl Miroslav1970reg. muži 251.-270. 
6.Bednařík Marek1995reg. muži N. 
7.Kašpařík Lukáš1984reg. muži N. 
8.Moštěk Richard1977reg. muži N. 
9.Přerovský Josef1967reg. muži N. 
10.Mlýnek Tomáš2006reg. muži N 
Újezdec - Těšov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Surý Jakub2001reg. muži 191.-210. 
2.Lekeš Roman2007reg. muži 191.-210. 
3.Švihký Petr1976reg. muži 211.-230. 
4.Veverka Radim2002reg. muži 231.-250. 
5.Pummer David2000reg. muži 251.-270. 
6.Procházka Michal2002reg. muži 251.-270.N 
7.Šmíd Štěpán2002nez.  
8.Sklenář Marek2000nez.  
9.Surý David2006nez.  
10.Mikláš Norbert1975nez.  
11.Řihák Antonín2003nez.  
12.Králík Tomáš2004nez. muži  
Nivnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fraňo Jan1964reg. muži 191.-210. 
2.Gregůrek Ivo1975reg. muži 191.-210. 
3.Fojtík Martin1972reg. muži 231.-250. 
4.Bulejko David1980reg. muži 271.-290. 
5.Fojtík Karel2000nez. muži  
6.Bršlica Jan2003nez. dci  
7.Machálek Ondřej2003nez. dci  
8.Sýkora Rostislav2003nez. dci  
9.Miko Lubomír1967nez. muži  
10.Beníček Jiří1953reg. muži 171.-190.N 
11.Bršlica Josef1947nez. muži  
Horní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček Tomáš1996reg. muži 191.-210. 
2.Bobčík Adam1977reg. muži 211.-230. 
3.Bobčík Roman1986reg. muži 231.-250. 
4.Tureček Marek1980reg. muži 231.-250. 
5.Huňka Vladimír1980reg. muži 251.-270. 
6.Lukáš Petr1972nez. muži 271.-290. 
7.Zapletal Zdeněk1984nez. muži  
8.Kočí Martin2007nez. muži  
Uherské Hradiště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaštánek Zdeněk1983reg. muži 251. - 270. 
2.Hvožďa Petr2000reg. muži 271. - 290. 
3.Slivečková Lenka1976reg. muži 271. - 290. 
4.Fusek Jaroslav1972nez. muži nezařazený 
RP 5.třídy
Spartak Hluk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Míšek Jiří1979reg. muži 231-250 
2.Zubík Jaroslav1972reg. muži 231-250 
3.Kubala Pavel1974reg. muži N 
4.Šimčíková Dana1958reg. ženy N 
5.Pavlík Matouš2002reg. muži N 
6.Širůček Maxmilián2005reg. muži N 
7.Uherková Marie2005reg. ženy N 
8.Liliana Širůčková2009reg. ženy N 
9.Hájíček Jaroslav1972nez. muži  
Bystřice pod Lop. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dornica Petr1988reg. muži 171. - 190N 
2.Machala Radek1988reg. muži 211 - 230 
3.Machala Tomáš1999reg. muži 251 - 270 
4.Hodulík David2000reg. muži 251 - 270 
5.Kubena Marek2000reg. muži 251 - 270 
6.Machala Roman1976reg. muži 271 - 290 
7.Chovanec Petr1973nez.  
8.Popelka David1996nez.  
9.Bujáček Ondřej2006nez.  
10.Chovanec Samuel2009nez.  
11.Gavendová Edita2006nez.  
12.Hodulík Adam2007nez.  
13.Horňák Jiří2005nez.  
14.Struhařík Lukáš1987nez.  
Bánov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balouch Milan1969reg. muži 231. - 250. 
2.Šimek Libor1975reg. muži 231. - 250. 
3.Sedlák Petr st.1969reg. muži 251. - 270. 
4.Lekeš Lukáš1998reg. muži 251. - 270. 
5.Vítek Jaroslav1955reg. muži 251. - 270. 
6.Sedlák Petr2007reg. muži 271. - 290. 
7.Vrábelová Natálie2000reg. muži nezařazena 
8.Kročil Adam2005nez. sži  
9.Vilímcová Ester2003nez. dky  
10.Matula Libor2004nez. sži  
11.Zábojník Jan2006nez. mži  
12.Kablásek Filip2004nez. sži  
Uherský Ostroh B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halíček Jan1983reg. muži 231-250 
2.Svoboda Martin1983reg. muži 251-270 
3.Konečný Michal2003reg. muži N 
4.Galuška Martin2003reg. muži N 
5.Lůčný Jakub2003reg. muži N 
6.Burián Tomáš2003reg. muži N 
7.Burián Adam2003reg. muži N 
KST Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufka František1958reg. muži 251-270 
2.Bobková Veronika1998reg. muži 251-270 
3.Capanda Jakub1998reg. muži 271-90 
4.Grebeňová Petra2001reg. muži N271-290 
5.Polášek Zdeněk1956reg. muži N271-290 
6.Vojtík Jakub1986nez.  
7.Grebeňová Jana1997nez.  
8.Capanda Tadeáš2005nez.  
9.Koval Dominik2007nez.  
10.Pančík Tomáš2007nez.  
11.Míšková Kateřina2008nez.  
ST AMON Kunovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančar Aleš1966reg. muži 191-210 
2.Gabriel Petr1997reg. muži 211-230 
3.Mléčka Zdeněk1966reg. muži 261-270 
4.Rudinská Zita1975reg. muži 301-310 
5.Chvatík Marek2003nez.  
6.Dubovský Aleš2006nez.  
7.Dupal Dominik2006nez.  
8.Habarta Aleš2005nez.  
9.Hladík Lukáš2003nez.  
10.Pavlíček Matyáš2004nez.  
11.Šimůnek Martin2005nez.  
12.Šimůnek Ondřej2003nez.  
13.Stodůlka Rostislav2004nez.  
14.Tvrdoň Michal2005nez.  
15.Zajíc Thomas2005nez.  
16.Kolář Adam1996reg. muži 191-210N 
TJ Vlčnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Dušan1955reg. muži 171.-190. 
2.Pešl Miroslav1970reg. muži 251.-270.N 
3.Bednařík Marek1995reg. muži N. 
4.Kašpařík Lukáš1984reg. muži N. 
5.Moštěk Richard1977reg. muži N. 
6.Přerovský Josef1967reg. muži N. 
7.Mlýnek Tomáš2006reg. muži N 
Vážany - Ořechov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gottwald Miroslav1962reg. muži 251-270 
2.Tesař Miloslav1954reg. muži 251-270 
3.Janoušek Marek2000reg. dci 251-270 
4.Kodrla Petr1976reg. muži 271-290 
5.Bartošík Josef1962reg. muži 271-290 
6.Gajdůšek Petr2002reg. dci 271-290 
7.Pokorák Radim1999reg. dci 271-290 
8.Nevařilová Magdaléna2007reg. nžy 271-280N 
9.Chmelař Lukáš2005reg. sži N 
10.Chmelař Roman2006reg. mži N 
11.Machynka Milan2003reg. dci N 
12.Schestauber Michal2004reg. sži N 
13.Uhlíř Vít2005reg. sži N 
RP žáků - 1.liga 1/3
Bílovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holák David2006nez. mži  
2.Bereznaj Michal2005nez. mži  
3.Hyža Pavel ml.2005nez. mži  
4.Bednařík Radek2004nez. mži  
5.Bednařík Václav2004nez. mži  
6.Kašný Jakub2005nez. mži  
7.Rosůlek Zbyněk2005nez. mži  
8.Svoboda Tomáš2004nez. mži  
9.Tománek Marek2004nez. mži  
10.Tománek Petr2005nez. mži  
KST Dolní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Adrian2004reg. muži 231--250 
2.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-270 
3.Baroň Martin2004reg. muži 271-290 
4.Brencus Pavel2005nez.  
5.Němeček Václav2005nez.  
6.Machalík Jan2004nez.  
7.Kolář Jiří2004nez.  
Bojkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jakub st.2004reg. sži 8. 
2.Rak David st.2007reg. mži 10. 
3.Chovanec Matyáš st.2007reg. mži 15. 
4.Chovanec Ondřej st.2006reg. mži 9. 
5.Tyrolt Štěpán2007reg. mži N 
6.Šopík Ondřej2007reg. mži N 
Komňa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Ludvík2004reg. sži 251-270 
2.Zetík Lukáš2007reg. mži 271-290 
3.Toman Dalibor2011reg. nži nezařazen 
Újezdec - Těšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lekeš Roman2007reg. muži 191.-210. 
2.Surý David2006nez.  
3.Moštěk Ondřej2004nez.  
4.Králík Tomáš2004nez.  
5.Pummer Daniel2009nez.  
Nivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlik Jakub2006nez. mži  
2.Kautský Jan2004nez. sži  
3.Výmola Marek2005nez. sži  
4.Zálešák Radim2005nez. sži  
AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnek Martin2005nez.  
2.Stodůlka Rostislav2004nez.  
3.Zajíc Thomas2005nez.  
4.Dubovský Aleš2006nez.  
5.Dupal Dominik2006nez.  
6.Habarta Aleš2005nez.  
7.Pavlíček Matyáš2004nez.  
8.Tvrdoň Michal2005nez.  
Vážany - Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevařilová Magdaléna2007reg. mžy N 
2.Chmelař Lukáš2005reg. sži N 
3.Schestauber Michal2004reg. sži N 
4.Uhlíř Vít2005reg. sži N 
5.Chmelař Roman2006reg. sži N 
RP žáků - 2.liga 1/3
Spartak Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schuster Lukáš2005nez. sži  
2.Liliana Širůčková2009nez. nžy  
3.Širůček Maxmilián2005nez. sži  
4.Uherková Marie2005nez. sžy  
5.Pospíšek Tomáš2005nez. sži  
Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Radek2004nez. mži  
2.Bednařík Václav2004nez. mži  
3.Kašný Jakub2005nez. mži  
4.Rosůlek Zbyněk2005nez. mži  
5.Svoboda Tomáš2004nez. mži  
6.Tománek Marek2004nez. mži  
7.Tománek Petr2005nez. mži  
KST Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolečkář Matyáš2008ČR nži 4 
2.Capanda Tadeáš2005nez.  
3.Koval Dominik2007nez.  
4.Míšková Kateřina2008nez.  
Orel Ostr. Nová Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pšurný Matěj2004reg. muži 211.-230. 
2.Mareček Filip2004nez. sži  
3.Vrbík Jakub2006nez. mži  
4.Svoboda Šimon2007nez. mži  
5.Dostál Tobiáš2009nez. nži  
6.Kozmík Eliáš2010nez. nži  
7.Žajdlík Robert2010nez. nži  
Bystřice pod Lop. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bujáček Ondřej2006nez.  
2.Chovanec Samuel2009nez.  
3.Gavendová Edita2006nez.  
4.Hodulík Adam2007nez.  
5.Horňák Jiří2005nez.  
Bánov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlák Petr2007reg. muži 271. - 290. 
2.Kročil Adam2005reg. sži nezařazen 
3.Matula Libor2004reg. sži nezařazen 
4.Zábojník Jan2006reg. mži nezařazen 
5.Kablásek Filip2004reg. sži nezařazen 
AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubovský Aleš2006nez.  
2.Dupal Dominik2006nez.  
3.Tvrdoň Michal2005nez.  
4.Pavlíček Matyáš2004nez.  
5.Habarta Aleš2005nez.  
KST Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzalová Štěpánka2004ČR sžy 14 
2.Pančík Tomáš2007nez.  
3.Trojek Štěpán2007nez.  
4.Obdržálková Lucie2008nez.  
5.Vybíral Tomáš2009nez.  
6.Ježková Aneta2010nez.  
7.Vaněk Tomáš2008nez.  
8.Vaněk David2010nez.  
RP žáků - 1.liga 2/3
KST Dolní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Adrian2004reg. muži 231--250 
2.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-270 
3.Baroň Martin2004reg. muži 271-290 
4.Machalík Jan2004nez.  
5.Brencus Pavel2005nez.  
Újezdec - Těšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lekeš Roman2007reg. muži 191.-210. 
2.Surý David2006nez.  
3.Moštěk Ondřej2004nez.  
4.Králík Tomáš2004nez.  
5.Pummer Daniel2009nez.  
AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnek Martin2005nez.  
2.Stodůlka Rostislav2004nez.  
3.Veselka Filip2008nez.  
4.Zajíc Thomas2005nez.  
5.Tvrdoň Michal2005nez.  
6.Pavlíček Matyáš2004nez.  
7.Dubovský Aleš2006nez.  
8.Habarta Aleš2005nez.  
9.Dupal Dominik2006nez.  
10.Frýsová Stella2006nez.  
11.Hráček Filip2008nez.  
12.Hanáček Filip2005nez.  
13.Ressler Jan2006nez.  
14.Zdráhal Lukáš2009nez.  
Nivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlik Jakub2006nez. mži  
2.Kautský Jan2004nez. sži  
3.Výmola Marek2005nez. sži  
4.Zálešák Radim2005nez. sži  
Bílovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holák David2006nez. mži  
2.Hyža Pavel ml.2005nez. mži  
3.Bereznaj Michal2005nez. mži  
4.Tománek Marek2004nez. mži  
5.Tománek Petr2005nez. mži  
6.Bednařík Radek2004nez. mži  
7.Rosůlek Zbyněk2005nez. mži  
8.Svoboda Tomáš2004nez. mži  
Vážany - Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevařilová Magdaléna2007reg. mžy N 
2.Chmelař Lukáš2005reg. sži N 
3.Schestauber Michal2004reg. sži N 
4.Chmelař Roman2006reg. sži N 
5.Uhlíř Vít2005reg. sži N 
Bánov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlák Petr2007reg. muži 271. - 290. 
2.Kročil Adam2005reg. sži nezařazen 
3.Matula Libor2004reg. sži nezařazen 
4.Zábojník Jan2006reg. mži nezařazen 
5.Kablásek Filip2004reg. sži nezařazen 
Bystřice pod Lop. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bujáček Ondřej2006nez.  
2.Chovanec Samuel2009nez.  
3.Gavendová Edita2006nez.  
4.Hodulík Adam2007nez.  
5.Horňák Jiří2005nez.  
RP žáků - 2.liga 2/3
Komňa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Ludvík2004reg. sži 251-270 
2.Zetík Lukáš2007reg. mži 271-290 
3.Toman Dalibor2011reg. nži nezařazen 
4.Gago Martin2006reg. mži nezařazen 
Bojkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jakub st.2004reg. sži 8. 
2.Rak David st.2007reg. mži 10. 
3.Chovanec Matyáš st.2007reg. mži 15. 
4.Tyrolt Štěpán2007reg. mži N 
5.Chovanec Ondřej st.2006reg. mži 9. 
6.Šopík Ondřej2007reg. mži N 
Spartak Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schuster Lukáš2005nez. sži  
2.Širůček Maxmilián2005nez. sži  
3.Liliana Širůčková2009nez. nžy  
4.Uherková Marie2005nez. sžy  
5.Pospíšek Tomáš2005nez. sži  
KST Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolečkář Matyáš2008ČR nži 4 
2.Capanda Tadeáš2005nez.  
3.Koval Dominik2007nez.  
4.Míšková Kateřina2008nez.  
5.Pančík Tomáš2007nez.  
Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tománek Marek2004nez. mži  
2.Tománek Petr2005nez. mži  
3.Bednařík Radek2004nez. mži  
4.Svoboda Tomáš2004nez. mži  
5.Rosůlek Zbyněk2005nez. mži  
Bílovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Václav2004nez. mži  
2.Kašný Jakub2005nez. mži  
3.Kedra Matyáš2004nez. mži  
4.Kopeček Adam2005nez. mži  
5.Oliva Alexander2006nez. mži  
6.Pekař Šimon2005nez. mži  
AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvrdoň Michal2005nez.  
2.Zajíc Thomas2005nez.  
3.Dubovský Aleš2006nez.  
4.Habarta Aleš2005nez.  
5.Pavlíček Matyáš2004nez.  
6.Dupal Dominik2006nez.  
7.Hráček Filip2008nez.  
8.Frýsová Stella2006nez.  
9.Hanáček Filip2005nez.  
10.Ressler Jan2006nez.  
11.Zdráhal Lukáš2009nez.  
Orel Ostr. Nová Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pšurný Matěj2004reg. muži 211.-230. 
2.Mareček Filip2004nez. sži  
3.Svoboda Šimon2007nez. mži  
4.Vrbík Jakub2006nez. mži  
5.Dostál Tobiáš2009nez. nži  
6.Žajdlík Robert2010nez. nži  
7.Kozmík Eliáš2010nez. nži  
KST Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzalová Štěpánka2004ČR sžy 14 
2.Trojek Štěpán2007nez.  
3.Vybíral Tomáš2009nez.  
4.Obdržálková Lucie2008nez.  
5.Ježková Aneta2010nez.  
6.Vaněk Tomáš2008nez.  
RP žáků - 1.liga 3/3
Újezdec-Těšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lekeš Roman2007reg. muži 191.-210. 
2.Králík Tomáš2004nez.  
3.Surý David2006nez.  
4.Moštěk Ondřej2004nez.  
5.Pummer Daniel2009nez.  
KST Dol.Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Adrian2004reg. muži 231--250 
2.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-270 
3.Baroň Martin2004reg. muži 271-290 
4.Machalík Jan2004nez.  
5.Brencus Pavel2005nez.  
AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnek Martin2005nez.  
2.Stodůlka Rostislav2004nez.  
3.Tvrdoň Michal2005nez.  
4.Zajíc Thomas2005nez.  
5.Habarta Aleš2005nez.  
6.Pavlíček Matyáš2004nez.  
7.Hanáček Filip2005nez.  
8.Ressler Jan2006nez.  
Nivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlik Jakub2006nez. mži  
2.Kautský Jan2004nez. sži  
3.Výmola Marek2005nez. sži  
4.Zálešák Radim2005nez. sži  
Bánov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlák Petr2007reg. muži 271. - 290. 
2.Kročil Adam2005reg. sži nezařazen 
3.Matula Libor2004reg. sži nezařazen 
4.Zábojník Jan2006reg. mži nezařazen 
5.Kablásek Filip2004reg. sži nezařazen 
Bílovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holák David2006nez. mži  
2.Bereznaj Michal2005nez. mži  
3.Hyža Pavel ml.2005nez. mži  
4.Tománek Petr2005nez. mži  
5.Bednařík Radek2004nez. mži  
6.Svoboda Tomáš2004nez. mži  
7.Tománek Marek2004nez. mži  
8.Rosůlek Zbyněk2005nez. mži  
RP žáků - 2.liga 3/3
Vážany-Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevařilová Magdaléna2007reg. mžy N 
2.Chmelař Lukáš2005reg. sži N 
3.Schestauber Michal2004reg. sži N 
4.Chmelař Roman2006reg. sži N 
5.Uhlíř Vít2005reg. sži N 
6.Pavlíček Tomáš2006reg. mži N 
Bystřice pod Lopeníkem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bujáček Ondřej2006nez.  
2.Chovanec Samuel2009nez.  
3.Gavendová Edita2006nez.  
4.Hodulík Adam2007nez.  
5.Horňák Jiří2005nez.  
Bojkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jakub st.2004reg. sži 8. 
2.Rak David st.2007reg. mži 10. 
3.Tyrolt Štěpán2007reg. mži N 
4.Chovanec Matyáš st.2007reg. mži 15. 
5.Chovanec Ondřej st.2006reg. mži 9. 
6.Šopík Ondřej2007reg. mži N 
AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíc Thomas2005nez.  
2.Habarta Aleš2005nez.  
3.Veselka Filip2008nez.  
4.Pavlíček Matyáš2004nez.  
5.Hráček Filip2008nez.  
6.Hanáček Filip2005nez.  
7.Ressler Jan2006nez.  
8.Dubovský Aleš2006nez.  
9.Dupal Dominik2006nez.  
10.Frýsová Stella2006nez.  
11.Zdráhal Lukáš2009nez.  
KST Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolečkář Matyáš2008kraj. nži 1 
2.Mlček Ladislav2008kraj. nži 4 
3.Capanda Tadeáš2005kraj. sži 96 
4.Koval Dominik2007kraj. mži 52 
5.Míšková Kateřina2008kraj. nžy 7 
6.Vybíral Tomáš2009nez.  
Komňa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zetík Lukáš2007reg. mži 271-290 
2.Toman Dalibor2011reg. nži nezařazen 
3.Gago Martin2006reg. mži nezařazen 
4.Novák Ludvík2004reg. sži 251-270 
RP žáků - 3.liga 3/3
Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tománek Petr2005nez. mži  
2.Tománek Marek2004nez. mži  
3.Rosůlek Zbyněk2005nez. mži  
4.Svoboda Tomáš2004nez. mži  
5.Bednařík Radek2004nez. mži  
Spartak Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Širůček Maxmilián2005nez. sži  
2.Liliana Širůčková2009nez. nžy  
3.Uherková Marie2005nez. sžy  
4.Pospíšek Tomáš2005nez. sži  
KST Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koval Dominik2007kraj. mži 52 
2.Ježková Aneta2010kraj. nžy 10 
3.Obdržálková Lucie2008nez.  
4.Trojek Štěpán2007nez.  
5.Vybíral Tomáš2009nez.  
Ostrožská Nová Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pšurný Matěj2004reg. muži 211.-230. 
2.Mareček Filip2004nez. sži  
3.Svoboda Šimon2007nez. mži  
4.Vrbík Jakub2006nez. mži  
5.Dostál Tobiáš2009nez. nži  
6.Kozmík Eliáš2010nez. nži  
7.Žajdlík Robert2010nez. nži  
Bílovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kedra Matyáš2004nez. mži  
2.Kopeček Adam2005nez. mži  
3.Bednařík Václav2004nez. mži  
4.Kašný Jakub2005nez. mži  
5.Pekař Šimon2005nez. mži  
6.Oliva Alexander2006nez. mži  
KST Hluk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Míšková Kateřina2008kraj. nžy 7 
2.Vaněk Tomáš2008nez.  
3.Vaněk David2010nez.  
4.Pančík Tomáš2007nez.  
5.Michalčík Tobiáš2010nez.  
AMON Kunovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dupal Dominik2006nez.  
2.Pavlíček Matyáš2004nez.  
3.Dubovský Aleš2006nez.  
4.Ressler Jan2006nez.  
5.Hanáček Filip2005nez.  
6.Hráček Filip2008nez.  
7.Frýsová Stella2006nez.  
8.Zdráhal Lukáš2009nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy