Soupisky
Okresní přebor
TJ Sokol Bučovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Martin1970reg. muži 83 
2.Plšek Ondřej1985reg. muži 100 
3.Kohoutek Radek1975reg. muži 103 
4.Vrána Michal1971reg. muži 110 
5.Skalický Jaroslav1965reg. muži 111 
6.Staněk Milan1980reg. muži 142 
7.Vass Michal1987reg. muži 144 
8.Bil Miroslav1963reg. muži 151 
9.Synek Stanislav1973reg. muži 158 
10.Supuka Anton1960reg. muži 159 
TJ Sokol Hlubočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Michal1988reg. muži 40 
2.Legner Karel1956reg. muži 61 
3.Novák Ivo1958reg. muži 64 
4.Machala Vítězslav1962reg. muži 65 
5.Sádlík Luděk1963reg. muži 107 
6.Reček Martin1973reg. muži 121 
TJ Sokol Hodějice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Milan1957reg. muži 54 
2.Durda Karel1964reg. muži 77 
3.Partika Luděk1964reg. muži 91 
4.Valný Aleš1968reg. muži 114 
5.Kučera Robert1975reg. muži 150 
6.Sigmund Tomáš1974reg. muži 186 
7.Sigmund Adam2003reg. muži 192 
8.Vinklárek Radomil1963reg. muži 199 
9.Durdová Natálie2004reg. muži 304 
10.Novák Robert2005nez. muži 308 
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelík Jan1946reg. muži 5 
2.Kropáček Roman1970reg. muži 29 
3.Handl Jiří1969reg. muži 43 
4.Macka Libor1956reg. muži 45 
5.Pecina František1958reg. muži 69 
6.Kališ Jiří1963reg. muži 95 
7.Bukáček Jaroslav1962reg. muži 113 
8.Bednařík Jaromír1970reg. muži 122 
TJ Hoštice - Heroltice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reška Vladislav st.1962reg. muži 18 
2.Zemánek Petr1983reg. muži 20 
3.Urbánek Luděk1974reg. muži 21 
4.Pytela Zdeněk1963reg. muži 56 
5.Mrnuštík Josef1977reg. muži 78 
6.Kreutzer Radek1976reg. muži 85 
7.Zaremba Leo1975reg. muži 87 
8.Pecka Zbyněk1971reg. muži 116 
9.Zaremba Jan1966reg. muži 119 
10.Hanák Jan1950reg. muži 141 
11.Štolfa Jan1967reg. muži 161 
12.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 171 
13.Kocourek Vratislav1973reg. muži 190 
14.Jenáček Jiří1984reg. muži 207 
15.Přibylík František1967nez. muži  
TJ Sokol Moravské Prusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klvač Roman1961reg. muži 61 
2.Zbořil Martin1989reg. muži 82 
3.Harásek Miroslav1963reg. muži 102 
4.Klvač Vojtěch1990reg. muži 154 
5.Gerec Marek st.1977nez.  
6.Pacák Roman1980nez.  
7.Miroslav Pacák1983nez.  
8.Špičák Martin1974nez.  
9.Večerka Jiří1981nez.  
TJ Němčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neužil Radek1979reg. muži 25 
2.Gec Jaromír1962reg. muži 47 
3.Hladký Arnošt1965reg. muži 49 
4.Nováček Milan1978reg. muži 55 
5.Horák Dušan1966reg. muži 70 
6.Chlup Tadeáš1995reg. muži 104 
7.Dvořáček Zdeněk1974reg. muži 106 
8.Gec Lubomír1955reg. muži 128 
9.Bartoš Jiří1977reg. muži 135 
10.Kohoutek Petr1957reg. muži 172 
11.Ševčík Roman1974reg. muži 198 
12.Ledvina Vít1993reg. muži 202 
OST Nevojice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bucal Roman1983reg. muži 72 
2.Bucal Radim1986reg. muži 88 
3.Venera Vlastimil1984reg. muži 108 
4.Hoždora František1973reg. muži 146 
5.Slavíček Martin1988reg. muži 173 
6.Hrebičík Milan ml.1992reg. muži 176 
7.Smejkal Libor1964reg. muži 177 
8.Dempír Antonín1958reg. muži 226 
SK Olšany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávniček Boris1998reg. muži 33 
2.Krais Boris1963reg. muži 73 
3.Zonek Miroslav1986reg. muži 98 
4.Libánek Zdeněk1967reg. muži 120 
5.Busta Milan1959reg. muži 188 
6.Němec Josef1947reg. muži 206 
7.Hazucha Juraj1979reg. muži 211 
8.Trávniček Petr1972reg. muži 214 
9.Libánek Patrik1972reg. muži 231 
10.Libánek Ondřej2001reg. muži 44Střídavý start z Klub stolního tenisu Vyškov
TJ Sokol Otnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 50 
2.Heřmanský Martin1982reg. muži 81 
3.Heřmanský Josef1985reg. muži 93 
4.Cupák Radim1999reg. muži 131 
5.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 143 
6.Smetana Tomáš1979reg. muži 167 
7.Šebeček Jan1999reg. muži 170 
8.Oplt Bolek2004reg. sži 256 
9.Špunar Petr2003reg. dci 310 
10.Cikánek Martin2003reg. dci 275 
11.Šebeček Antonín1973reg. muži 57 
TJ Sokol Rousínovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odstrčil Martin1987reg. muži 32. 
2.Flössler Miloslav1954reg. muži 52. 
3.Rája Milan1963reg. muži 58. 
4.Braun Karel1984reg. muži 60. 
5.Skřivánek David1977reg. muži 63. 
6.Malý Roman1980reg. muži 90. 
7.Polouček Josef ml.1993reg. muži 92. 
8.Skokan Milan1963reg. muži 96. 
9.Juhás Pavel1985reg. muži 130. 
10.Skřivánek Pavel1958reg. muži 138. 
11.Knapek Bronislav1972reg. muži 145. 
12.Malý Pavel1952reg. muži 178. 
13.Milich Jaroslav1978reg. muži 242. 
TJ Vážany nad Litavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýb Tomáš1973reg. muži 10,5 
2.Šamšula Roman1975reg. muži 48 
3.Hégr Miroslav1982reg. muži 67 
4.Paseka Vladimír1976reg. muži 99 
5.Dvořáček František1949reg. muži 153 
6.Drkal Roman1978reg. muži 235 
7.Růžička Jiří1981reg. muži 281 
8.Ondrášek Marek2004reg. sži 291 
9.Richter Václav1962reg. muži 292 
10.Klímová Daniela2003reg. sžy 335 
11.Beran Matěj2004reg. sži 348 
12.Klíma Václav2005reg. sži 361 
13.Paseka Matěj2003reg. sži 364 
Okresní soutěž 1
TJ Brankovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašák Karel1992reg. muži 105 
2.Polišenský Jaroslav1963reg. muži 124 
3.Hakl Jiří1957reg. muži 139 
4.Kadlec Josef1941reg. muži 175 
5.Vodička Karel1983reg. muži 80 
6.Zabloudil Alexandr1976nez.  
TJ Sokol Bučovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalický Jaroslav1965reg. muži 111 
2.Staněk Milan1980reg. muži 142 
3.Vass Michal1987reg. muži 144 
4.Bil Miroslav1963reg. muži 151 
5.Synek Stanislav1973reg. muži 158 
6.Supuka Anton1960reg. muži 159 
7.Novák Robert1964reg. muži 164 
8.Holíčková Marie2001reg. dky 165 
9.Šafařík Radomír1962reg. muži 168 
10.Procházka Miloš1970reg. muži 184 
11.Macháň Miroslav1974reg. muži 227 
TJ Sokol Drnovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Večerka Pavel1988reg. muži 90,5 
2.Borovec Karel1965reg. muži 115 
3.Skála Petr1979reg. muži 117 
4.Bádal Radek1969reg. muži 130,5 
5.Indra Roman1967reg. muži 132 
6.Kupčík Jakub2000reg. muži 163 
7.Tesař Jakub1994reg. muži 243 
8.Kuchtíček Jakub1988reg. muži 250 
9.Kubíček Pavel1941reg. muži 257 
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecina František1958reg. muži 69 
2.Kališ Jiří1963reg. muži 95 
3.Bukáček Jaroslav1962reg. muži 113 
4.Bednařík Jaromír1970reg. muži 122 
5.Masař Rudolf1962reg. muži 182 
6.Kropáčková Tereza1998reg. ženy 205 
TJ Hoštice - Heroltice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrnuštík Josef1977reg. muži 78 
2.Kreutzer Radek1976reg. muži 85 
3.Zaremba Leo1975reg. muži 87 
4.Pecka Zbyněk1971reg. muži 116 
5.Zaremba Jan1966reg. muži 119 
6.Hanák Jan1950reg. muži 141 
7.Štolfa Jan1967reg. muži 161 
8.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 171 
9.Kocourek Vratislav1973reg. muži 190 
10.Jenáček Jiří1984reg. muži 207 
11.Přibylík František1967nez. muži  
TJ Tatran Hrušky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefan Vojtěch st.1961reg. muži 51 
2.Kouřil Zdeněk1973reg. muži 75 
3.Spáčil Josef1959reg. muži 118 
4.Holoubek Roman1979reg. muži 183 
5.Kánský Zdeněk1993reg. muži 216 
6.Burian Miroslav1984reg. muži 229 
7.Šmíd Jan1984reg. muži 294 
8.Drápal Metoděj2006reg. muži 299Střídavý start z Klub stolního tenisu Vyškov
TTC Komořany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Götz Bořivoj1947reg. muži 68. 
2.Masařík Michal1987reg. muži 79. 
3.Hrabal Marek1995reg. muži 126. 
4.Hasala Petr1984reg. muži 133. 
5.Kalouda Miroslav1955reg. muži 140. 
6.Masařík David1984reg. muži 237. 
7.Fiala Jan1969reg. muži 247. 
TJ Němčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Dušan1966reg. muži 70 
2.Chlup Tadeáš1995reg. muži 104 
3.Dvořáček Zdeněk1974reg. muži 106 
4.Gec Lubomír1955reg. muži 128 
5.Bartoš Jiří1977reg. muži 135 
6.Kohoutek Petr1957reg. muži 172 
7.Ševčík Roman1974reg. muži 198 
8.Ledvina Vít1993reg. muži 202 
9.Němec Pavel1977reg. muži 234 
10.Kotolán Vít1980reg. muži 224 
11.Hrozek Patrik1981reg. muži 251 
12.Hromek Jiří1949reg. muži 259 
13.Ondráček Jiří1959reg. muži 264 
TJ Sokol Orlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klvač Radim1988reg. muži 76 
2.Vojtek Miloš1992reg. muži 71 
3.Krejčiřík Jakub1991reg. muži 148 
4.Habrda Pavel1961reg. muži 112 
5.Novák Josef1951reg. muži 174 
6.Matulík Václav1989reg. muži 223 
TJ Sokol Rousínovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polouček Josef st.1972reg. muži 41. 
2.Skřivánek David1977reg. muži 63. 
3.Malý Roman1980reg. muži 90. 
4.Polouček Josef ml.1993reg. muži 92. 
5.Skokan Milan1963reg. muži 96. 
6.Juhás Pavel1985reg. muži 130. 
7.Skřivánek Pavel1958reg. muži 138. 
8.Knapek Bronislav1972reg. muži 145. 
9.Flössler Jaromír1959reg. muži 147. 
10.Hudcová Alena1990reg. muži 156. 
11.Malý Pavel1952reg. muži 178. 
12.Idrný František1979reg. muži 195. 
13.Straňák Pavel1983reg. muži 213. 
TJ Velešovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spáčil Petr1969reg. muži 58 
2.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 74 
3.Fianta René1975reg. muži 86 
4.Dvořák Jan1967reg. muži 90,5 
5.Doležel Zdeněk1973reg. muži 97 
6.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 134 
7.Honek Tomáš1994reg. muži 169 
8.Kvasnička Zdeněk1979reg. muži 200 
9.Kordiovský Daniel2005reg. sži 320 
10.Krejčíř David2008reg. nži 323 
11.Mazlová Adriana2005reg. sžy 327 
12.Sedláčková Alžběta2006reg. sžy 337 
13.Kordiovský Adam2008reg. nži 350 
KST Vyškov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libánek Ondřej2001reg. muži 44 
2.Drápal Petr1966reg. muži 53 
3.Čakovský Jan1990reg. muži 89 
4.Tauš Jaromír1985reg. muži 179 
5.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 109 
6.Tichý Zdeněk1973reg. muži 181 
7.Luong Manh1980reg. muži 203cizinec 
8.Trávníčková Regina1973reg. ženy 204 
9.Varzari Serghei1987reg. muži 250,5 
10.Dosedla Martin2004reg. muži 254 
11.Krejsa Jakub2002reg. muži 272 
12.Mareš Václav2004reg. muži 336 
Okresní soutěž 2
SPŠ Bošky Bošovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Petr1984reg. muži 160 
2.Pospíšil Jiří1970reg. muži 166 
3.Marková Michaela1996reg. ženy 189 
4.Procházka Vojtěch1989reg. muži 215 
5.Procházka Jiří1960reg. muži 222 
6.Mazanec František1964reg. muži 255 
7.Slabyhoudek Dušan2005reg. sži 324 
8.Branč Patrik2004reg. sži 339 
9.Ryšavý Daniel2003reg. dci 356 
10.Šajtar Robin2003reg. dci 370 
11.Novotný František1983nez.  
TJ Sokol Bučovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Stanislav1973reg. muži 158 
2.Supuka Anton1960reg. muži 159 
3.Novák Robert1964reg. muži 164 
4.Holíčková Marie2001reg. dky 165 
5.Šafařík Radomír1962reg. muži 168 
6.Procházka Miloš1970reg. muži 184 
7.Macháň Miroslav1974reg. muži 227 
8.Šlampa Jan2000reg. muži 232 
9.Hanák Libor1967reg. muži 252 
10.Fenyk Michal2001reg. dci 260 
11.Hrubá Patricie1970reg. muži 267 
TJ Sokol Hodějice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Robert1975reg. muži 150 
2.Sigmund Adam2003reg. muži 192 
3.Vinklárek Radomil1963reg. muži 199 
4.Durdová Natálie2004reg. muži 304 
5.Novák Robert2005reg. muži 308 
6.Kvasnička Roman1983nez.  
7.Sigmund Tomáš1974reg. muži 186 
TJ Hoštice - Heroltice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaremba Jan1966reg. muži 119 
2.Hanák Jan1950reg. muži 141 
3.Štolfa Jan1967reg. muži 161 
4.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 171 
5.Kocourek Vratislav1973reg. muži 190 
6.Jenáček Jiří1984reg. muži 207 
7.Přibylík František1967nez. muži  
TJ Sokol Lovčičky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zapletal David1982reg. muži 15 
2.Hudec Martin1982reg. muži 149 
3.Šebesta Karel1974reg. muži 157 
4.Hudec Richard1981reg. muži 187 
5.Pavlíček Antonín2002reg. dci 283 
TJ Němčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Jiří1977reg. muži 135 
2.Kohoutek Petr1957reg. muži 172 
3.Ševčík Roman1974reg. muži 198 
4.Ledvina Vít1993reg. muži 202 
5.Kotolán Vít1980reg. muži 224 
6.Němec Pavel1977reg. muži 234 
7.Hrozek Patrik1981reg. muži 251 
8.Hromek Jiří1949reg. muži 259 
9.Ondráček Jiří1959reg. muži 264 
SK Olšany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Busta Milan1959reg. muži 188 
2.Němec Josef1947reg. muži 206 
3.Hazucha Juraj1979reg. muži 211 
4.Trávniček Petr1972reg. muži 214 
5.Libánek Patrik1972reg. muži 231 
TJ Sokol Otnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebeček Jan1999reg. muži 170 
2.Oplt Bolek2004reg. sži 256 
3.Cikánek Martin2003reg. dci 275 
4.Špunar Petr2003reg. dci 310 
5.Heřmanský Milan1946nez.  
6.Pros Roman1995nez.  
7.Jelínek Dominik1981nez.  
8.Jelínek Petr1977nez.  
9.Oplt Albert2006nez.  
10.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 143 
11.Smetana Tomáš1979reg. muži 167 
TJ Sokol Rousínovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skokan Milan1963reg. muži 96. 
2.Juhás Pavel1985reg. muži 130. 
3.Skřivánek Pavel1958reg. muži 138. 
4.Knapek Bronislav1972reg. muži 145. 
5.Flössler Jaromír1959reg. muži 147. 
6.Hudcová Alena1990reg. muži 156. 
7.Malý Pavel1952reg. muži 178. 
8.Idrný František1979reg. muži 195. 
9.Buzek Vítězslav1959reg. muži 212. 
10.Straňák Pavel1983reg. muži 213. 
11.Pospíšil Ondřej1998reg. muži 225. 
12.Buchta Richard1962reg. muži 240. 
13.Milich Jaroslav1978reg. muži 242. 
TJ Slavíkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Břetislav1952reg. muži 94 
2.Bartošek Zdeněk1971reg. muži 125 
3.Leznar Martin1979reg. muži 127 
4.Pecha Tomáš1979reg. muži 155 
5.Leznar Bořivoj1956reg. muži 239 
6.Matoušek Jiří1958reg. muži 263 
7.Pleva Jiří1962reg. muži 276 
8.Pleva Damián1992reg. muži 279 
SK Újezd u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelenek Jan1989reg. muži 137 
2.Jašek Václav1976reg. muži 180 
3.Sedláček Milan1972reg. muži 185 
4.Hradský Karel1948reg. muži 191 
5.Lakomá Denisa1993reg. ženy 221 
6.Floriánová Julie1998reg. ženy 241 
7.Zahradník Petr1978reg. muži 248 
8.Konvica Jan1978reg. muži 265 
9.Hladký Bohdan1981reg. muži 286 
KST Vyškov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 109 
2.Tichý Zdeněk1973reg. muži 181 
3.Luong Manh1980reg. muži 203cizinec 
4.Trávníčková Regina1973reg. ženy 204 
5.Varzari Serghei1987reg. muži 250,5 
6.Dosedla Martin2004reg. muži 254 
7.Krejsa Jakub2002reg. muži 272 
8.Čakovský Filip2003reg. muži 290 
9.Drápal Metoděj2006reg. muži 299 
10.Luska Petr2007reg. muži 316 
11.Beran Stanislav1979reg. muži 326 
12.Luska Dalibor1974reg. muži 380,5 
Okresní soutěž 3
TJ Sokol Bohdalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vágner Milan st.1962reg. muži 136 
2.Vágner Milan ml.1987reg. muži 217 
3.Zemánek Ladislav1978reg. muži 220 
4.Kurka Vlastimil1990reg. muži 244 
5.Zemánková Eva1976kraj. muži 344 
6.Müller František1958nez.  
7.Korkován David1986reg. muži 218 
TJ Sokol Bučovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Radomír1962reg. muži 168 
2.Procházka Miloš1970reg. muži 184 
3.Macháň Miroslav1974reg. muži 227 
4.Šlampa Jan2000reg. muži 232 
5.Vrána Stanislav1949reg. muži 249 
6.Hanák Libor1967reg. muži 252 
7.Fenyk Michal2001reg. dci 260 
8.Hrubá Patricie1970reg. ženy 267 
9.Kutilová Gabriela2001reg. dci 268 
10.Holíček Tomáš2004reg. sži 273 
11.Kohoutková Karolína2002reg. dky 311 
12.Tesáček Petr2004reg. sži 312 
13.Baštová Jana1968reg. ženy 340 
14.Synek Stanislav ml.2005reg. sži 342 
15.Buriánek Josef1997nez. muži  
16.Müller Jan1978nez. muži  
17.Sokola Martin1981nez. muži  
TJ Sokol Drnovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Indra Roman1967reg. muži 132 
2.Kupčík Jakub2000reg. muži 163 
3.Tesař Jakub1994reg. muži 243 
4.Kuchtíček Jakub1988reg. muži 250 
5.Kubíček Pavel1941reg. muži 257 
6.Jančík Josef1959nez.  
7.Konšel Adam2003nez.  
TJ Sokol Královopolské Vážany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libánek Václav1970reg. muži 162 
2.Dvořáček Vítězslav1965reg. muži 193 
3.Skřivánek Květoslav1949reg. muži 194 
4.Frank Pavel1959reg. muži 208 
5.Pupp Vladimír1960reg. muži 219 
6.Navrátil Lubomír1960nez.  
Letonice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lokaj Ladislav1975reg. muži 196 
2.Halouzka Dušan1965reg. muži 210 
3.Kuba Martin1990reg. muži 230 
4.Skokan Miroslav1977reg. muži 253 
5.Lokaj David2004reg. sži 278Hostování z TJ Sokol Bučovice
TJ Sokol Luleč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malach Roman1984reg. muži 152 
2.Šmíd Jan1977reg. muži 209 
3.Toulec Radek1987reg. muži 228 
4.Jekl Petr1958reg. muži 236 
5.Veigler Stanislav1973reg. muži 277 
6.Pydych Stanislav1979reg. muži 285 
7.Gründelová Marcela1976reg. ženy 295 
8.Křetínský Aleš1974reg. muži 296 
9.Křetínská Ivana1974reg. ženy 301 
10.Křetínská Lucie2006reg. mžy 345 
11.Beneš Jiří1957nez.  
12.Zapletal Zdeněk1951nez.  
OST Nevojice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavíček Martin1988reg. muži 173 
2.Hrebičík Milan ml.1992reg. muži 176 
3.Smejkal Libor1964reg. muži 177 
4.Dempír Antonín1958reg. muži 226 
5.Navrátil Jaroslav1984reg. muži 261 
6.Skalička Jaroslav1990reg. muži 269 
7.Malík Ondřej2000reg. muži 284 
8.Hrebičík Milan st.1969reg. muži 321 
9.Hájek Martin1990nez.  
10.Hrubý Vojtěch1985nez.  
TJ Mouřínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Roman1994reg. muži 123 
2.Lánský Radim st.1957reg. muži 197 
3.Vintr Dalibor1991reg. muži 201 
4.Vykoukal Miroslav1979reg. muži 233 
5.Vintr Ondřej1997reg. muži 245 
6.Pernica Milan1956reg. muži 271 
7.Sedlák Miloslav1996reg. muži 274 
8.Štec Zdeněk2000reg. muži 305 
9.Štec Rostislav1974reg. muži 340,5 
10.Vařák Miloslav1975reg. muži N 
TJ Sokol Rousínovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flössler Jaromír1959reg. muži 147. 
2.Hudcová Alena1990reg. muži 156. 
3.Idrný František1979reg. muži 195. 
4.Buzek Vítězslav1959reg. muži 212. 
5.Straňák Pavel1983reg. muži 213. 
6.Pospíšil Ondřej1998reg. muži 225. 
7.Buchta Richard1962reg. muži 240. 
8.Milich Jaroslav1978reg. muži 242. 
9.Lukášek Jiří1960reg. muži 258. 
10.Kočař Svatopluk1964reg. muži 270. 
11.Zugar Radek1952nez. muži N 
12.Lukášek David1988nez. muži N 
13.Priškin Jiří1972nez.  
SK Újezd u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Henčl Martin1978reg. muži 129 
2.Lakomá Denisa1993reg. ženy 221 
3.Floriánová Julie1998reg. ženy 241 
4.Zahradník Petr1978reg. muži 248 
5.Konvica Jan1978reg. muži 265 
6.Hladký Bohdan1981reg. muži 286 
7.Životský Martin1980reg. muži 289 
8.Tálský Radek1972reg. muži 293 
9.Sedláček Ondřej1988reg. muži 300,5 
TJ Vážany nad Litavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček František1949reg. muži 153 
2.Drkal Roman1978reg. muži 235 
3.Růžička Jiří1981reg. muži 281 
4.Ondrášek Marek2004reg. sži 291 
5.Klímová Daniela2003reg. sžy 335 
6.Beran Matěj2004reg. sži 348 
7.Klíma Václav2005reg. sži 361 
8.Paseka Matěj2003reg. sži 364 
9.Nezhyba Pavel1979nez.  
10.Richter Václav1962reg. muži 292 
KST Vyškov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varzari Serghei1987reg. muži 250,5 
2.Dosedla Martin2004reg. muži 254 
3.Krejsa Jakub2002reg. muži 272 
4.Drápal Metoděj2006reg. muži 299 
5.Čakovský Filip2003reg. muži 290 
6.Korec Zdeněk2006reg. mži 300,5 
7.Hodoši Samuel2002reg. muži 302 
8.Zbořil Matěj2004reg. muži 313 
9.Luska Petr2007reg. muži 316 
10.Beran Stanislav1979reg. muži 326 
11.Keresteš Jan2001reg. muži 330 
12.Luska Dalibor1974reg. muži 380,5 
Okresní soutěž 4
TJ Sokol Bohdalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korkován Zoltán ml.1971reg. muži 266 
2.Cingel Pavel1991reg. muži 306 
3.Jašíček Radovan1983reg. muži 318 
4.Korkován Zoltán st.1949reg. muži 322 
5.Zemánková Eva1976reg. ženy 344 
6.Mokrá Naděžda1946reg. ženy 353 
7.Bébarová Petra2006reg. sžy 371 
8.Veselý Ondřej2007reg. mži 375 
9.Plhal Lukáš1991nez.  
SPŠ Bošky Bošovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Jiří1960reg. muži 222 
2.Slabyhoudek Dušan2005reg. sži 324 
3.Branč Patrik2004reg. sži 339 
4.Šajtar Kryštof2005reg. sži 347 
5.Matyáš Martin2004reg. sži 349 
6.Ryšavý Daniel2003reg. dci 356 
7.Fišer Marek2004reg. sži 360 
8.Šajtar Robin2003reg. dci 370 
TJ Heršpice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bodocký Ladislav1983reg. muži 288 
2.Lenhart Tomáš1983reg. muži 298 
3.Jelínek Tomáš1990reg. muži 300 
4.Bílek Oldřich1976reg. muži 309 
5.Kolovrátek Jiří1985reg. muži 314 
6.Vodička Antonín1984reg. muži 319 
7.Vrána Aleš1976nez.  
TJ Tatran Hrušky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kánský Zdeněk1993reg. muži 216 
2.Burian Miroslav1984reg. muži 229 
3.Šmíd Jan1984reg. muži 294 
4.Drápal Božetěch2004reg. sži 331 
5.Batrla Jiří1972reg. muži 354 
6.Dolák Marek1979nez.  
7.Karásek Robert1978nez.  
TJ Sokol Luleč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veigler Stanislav1973reg. muži 277 
2.Pydych Stanislav1979reg. muži 285 
3.Gründelová Marcela1976reg. ženy 295 
4.Křetínský Aleš1974reg. muži 296 
5.Křetínská Ivana1974reg. ženy 301 
6.Křetínská Lucie2006reg. mžy 345 
7.Beneš Jiří1957nez.  
8.Zapletal Zdeněk1951nez.  
9.Polášek Libor1967nez.  
TJ Mouřínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vintr Ondřej1997reg. muži 245 
2.Sedlák Miloslav1996reg. muži 274 
3.Štec Zdeněk2000reg. muži 305 
4.Štec Rostislav1974reg. muži 340,5 
5.Barek Libor1992reg. muži N 
6.Barek Roman1986reg. muži N 
7.Lánský Radim ml.1988reg. muži N 
8.Pernica Lubomír1968reg. muži N 
9.Petřík Lukáš1985reg. muži N 
10.Křivánek Radovan1989reg. muži N 
11.Švec Radek1995reg. muži N 
12.Pernica Milan1956reg. muži 271 
TJ Němčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotolán Vít1980reg. muži 224 
2.Němec Pavel1977reg. muži 234 
3.Hrozek Patrik1981reg. muži 251 
4.Hromek Jiří1949reg. muži 259 
5.Ondráček Jiří1959reg. muži 264 
6.Seitl Břetislav1951nez.  
7.Kovařík Hynek1975nez.  
8.Pavlík Tomáš1988nez.  
9.Pikula Jan1983nez.  
10.Procházka Michal1982nez.  
DDM Slavkov u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lovasová Adéla1998reg. ženy 262 
2.Florián Miloslav1964reg. muži 287 
3.Filip Marek2000reg. dci 297 
4.Lovas Miroslav1959reg. muži 303 
5.Okénka Miroslav1974reg. muži 328 
6.Svoboda Matouš2006reg. mži 333 
7.Okénka Martin2004reg. sži 343 
8.Navrátilová Hana1997nez. ženy  
SK Újezd u Brna C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konvica Jan1978reg. muži 265 
2.Hladký Bohdan1981reg. muži 286 
3.Životský Martin1980reg. muži 289 
4.Tálský Radek1972reg. muži 293 
5.Cupák Michal1991reg. muži 315 
6.Pospíšil Stanislv1979reg. muži 334 
7.Tretera Vít1974reg. muži 338 
8.Nachtnebl Petr1974reg. muži 351 
9.Diviš Pavel1973nez.  
SK Újezd u Brna D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Ondřej1988reg. muži 300,5 
2.Kyselka Václav1975reg. muži 325 
3.Jašek Jakub2003reg. dci 329 
4.Gajdoštín Tomáš2004reg. sži 332 
5.Gajdoštín Ivan1964nez.  
6.Antol Roman1971nez.  
7.Kellner Tomáš1977reg. muži 366 
KST Vyškov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čakovský Filip2003reg. muži 290 
2.Korec Zdeněk2006reg. mži 300,5 
3.Hodoši Samuel2002reg. muži 302 
4.Dědek Michal1976reg. muži 310,5 
5.Zbořil Matěj2004reg. muži 313 
6.Luska Petr2007reg. muži 316 
7.Dědek Matěj2005reg. muži 323 
8.Beran Stanislav1979reg. muži 326 
9.Keresteš Jan2001reg. muži 330 
10.Mareš Václav2004reg. muži 336 
11.Chelík Andreas2005reg. muži 357 
12.Luska Dalibor1974reg. muži 380,5 
Žákovská liga A
TJ Sokol Bučovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holíček Tomáš2004reg. sži 273 
2.Lokaj David2004reg. sži 278 
3.Tesáček Petr2004reg. sži 312 
4.Synek Stanislav ml.2005reg. sži 342 
5.Matula Hubert2007nez.  
6.Vafek Patrik2007nez.  
TJ Sokol Drnovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Richard2008nez.  
2.Bastl Radim2006nez.  
3.Bastlová Diana2008nez.  
4.Adamiková Adéla2008nez.  
5.Zbořil Jan2004nez.  
6.Havlíček Jindřich2010nez.  
TTC Komořany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nezval Vlastimil2007reg. mži 378. 
2.Vlach Ondřej2006reg. mži 380. 
3.Kostelka Jan2007nez. mži N. 
4.Kühn Matyáš2008nez. nži N. 
TJ Vážany nad Litavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrášek Marek2004reg. sži 291 
2.Beran Matěj2004reg. sži 348 
3.Klíma Václav2005reg. sži 361 
4.Beranová Natálie2004nez.  
TJ Velešovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kordiovský Daniel2005reg. sži 320 
2.Krejčíř David2008reg. nži 323 
3.Mazlová Adriana2005reg. sžy 327 
4.Sedláčková Alžběta2006reg. mžy 337 
5.Kordiovský Adam2008reg. nži 350 
KST Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedla Martin2004reg. sži 254 
2.Malík Miroslav ml.2004reg. sži 280 
3.Drápal Metoděj2006reg. mži 299 
4.Zbořil Matěj2004reg. sži 313 
5.Luska Petr2007reg. mži 316 
6.Korec Zdeněk2006nez. mži  
KST Vyškov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaoral Milan ml.2009reg. nži 359 
2.Začalová Kristýna2007reg. mžy 372 
3.Křupka Matyáš2009reg. nži 379 
4.Grünwald Michal2006nez. mži  
5.Beran Tomáš2008nez. nži  
KST Vyškov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaoral Marek2008reg. nži 377 
2.Zeman Vojtěch2009nez. nži  
3.Křetínský Jan2008nez. nži  
4.Hrubý Vojtěch2010nez. nži  
5.Vintr Štěpán2009nez. nži  
6.Vincenec Oliver2007nez. mži  
7.Smola Zdeněk2007nez. mži  
Žákovská liga B
TJ Sokol Otnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplt Bolek2004reg. sži 256 
2.Jadrná Petra2005nez.  
3.Oplt Albert2006nez.  
4.Pavlovec František2006nez.  
5.Nepomucký Filip2004nez.  
6.Skalák Filip2006nez.  
7.Fojtík Ondřej2006nez.  
8.Kyselka Vojtěch2008nez.  
KST Vyškov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědek Matěj2005reg. muži 323 
2.Mareš Václav2004reg. muži 336 
3.Chelík Andreas2005reg. muži 357 
4.Sirotek David2008reg. nži 362 
5.Zeman Ondřej2008nez. nži  
SPŠ Bošky Bošovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slabyhoudek Dušan2005reg. sži 324 
2.Branč Patrik2004reg. sži 339 
3.Šajtar Kryštof2005reg. sži 347 
4.Matyáš Martin2004reg. sži 349 
5.Fišer Marek2004reg. sži 360 
6.Pospíšilová Denisa2004nez.  
TJ Sokol Račice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Střelcová Šarlota2005reg. sžy 346 
2.Nimmrichterová Adéla2006reg. mžy 363 
3.Gája Erik2006reg. mži 369 
TJ Sokol Bohdalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bébarová Petra2006reg. sžy 371 
2.Kopřiva Michal2007reg. mži 381 
3.Pospíšil Ondřej2005nez.  
4.Veselý Ondřej2007nez.  
KST Vyškov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štarmanová Kateřina2007reg. mžy 367 
2.Šmídová Tereza2006reg. mžy 368 
3.Sedláčková Amélie2007nez. mžy  
4.Mihoková Denisa2004nez. sžy  
5.Musilová Lucie2005nez. sžy  
6.Horníčková Iveta2005nez. sžy  
TJ Hoštice - Heroltice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Patrik2009nez. nži  
2.Orel Filip2006nez. mži  
3.Štolfa Štěpán2007nez. mži  
4.Klacek Daniel2006nez. mži  
5.Rafaj Ondřej2009nez. nži  
Maják Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grundová Žofie2006nez.  
2.Kilián Ondřej2007nez.  
3.Račanský Filip2006nez.  
4.Machota Jakub2004nez.  
Žákovská liga finále
KST Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedla Martin2004reg. sži 254 
2.Malík Miroslav ml.2004reg. sži 280 
3.Drápal Metoděj2006reg. mži 299 
4.Zbořil Matěj2004reg. sži 313 
5.Luska Petr2007reg. mži 316 
6.Korec Zdeněk2006nez. mži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy