Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RS 1. třídy
Orel Zlín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděková Gábina1972kraj. muži 171-180 
2.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 71-80 
3.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 71-80N 
4.Vítek Milan1961reg. muži 81-90N 
5.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 101-110 
6.Zámečníková Iveta1970reg. muži 161-170 
7.Slouka Břetislav1961reg. muži 261-280 
8.Novotný Oldřich1948nez.  
9.Klímek Tomáš1981nez.  
10.Juřík Tomáš1987nez.  
Orel Zlín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděková Kristýna2000reg. muži 81-90 
2.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 91-100 
3.Novák Josef1997reg. muži 101-110 
4.Svoboda Miroslav1977reg. muži 111-120 
5.Veselka David1993reg. muži 121-130 
6.Výmola Patrik2000reg. muži 131-140 
7.Karbus Dominik1998reg. muži 241-260 
8.Slouka Lukáš1988reg. muži 241-260N 
9.Dittrich Tomáš2004reg. muži 281-300N 
10.Krahula Tomáš2006reg. muži 281-300N 
11.Závodský Tomáš2005reg. muži 281-300N 
12.Marek David2002nez.  
13.Hloušek Jonáš2006nez.  
TJ Sokol Pohořelice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostrhůn Tomáš1974reg. muži 71-80 
2.Ščepka Milan1967reg. muži 71-80 
3.Vrzala Josef1975reg. muži 91-100 
4.Vrzala Vojtěch2002reg. muži 101-110Hostování z TJ Jiskra Otrokovice, z.s.
5.Zedek Richard1952reg. muži 111-120 
6.Schöpf Roman1978reg. muži 131-140 
7.Vrzalová Štěpánka2004reg. muži NHostování z KST Hluk
SKST Slušovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březík Bohumil1954reg. muži 101-110 
2.Lysoněk Marek1978reg. muži 121-130 
3.Chovanec Michal1975reg. muži 121-130N 
4.Kresta Richard1979reg. muži 131-140 
5.Lysoněk Petr1980reg. muži 151-160 
6.Müller Petr1961reg. muži N 
7.Sklenský Michal1993reg. muži N 
8.Vaněk Jan1944reg. muži N 
Sport centrum Bylnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řepa Josef1955reg. muži 81-90 
2.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 81-90 
3.Račák Vítězslav1950reg. muži 161-170 
4.Gajdoš Marek2001reg. muži 241-260 
5.Blabla Tomáš1999reg. muži 181-190 
6.Solař Karel1999reg. muži 201-220 N 
7.Fojtík Jakub2002reg. muži 201-220 
8.Martiška Petr1997reg. muži 241-260 
9.Holba Josef2001reg. muži 281-300 N 
10.Dorňák Zdeněk1961kraj. muži 121-130 N 
11.Panáček Marek1988nez. muži cizinec 
TJ Fryšták "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Roman1969kraj. muži 121.-130. 
2.Pekař Pavel1969kraj. muži 151.-160.N 
3.Hochmajer Petr1952reg. muži 111.-120. 
4.Gregor Radek1974reg. muži 151.-160. 
5.Kalup Richard1967reg. muži 161.-170. 
6.Gálík Jaromír1968reg. muži 191.-200.N 
TJ Sokol Kostelec "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Ivan1951kraj. muži 181-190 
2.Huňka Tomáš1981reg. muži 81-90 
3.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
4.Fišer Jiří1980reg. muži 91-100 
5.Chmelař David1977reg. muži 101-110N 
6.Koiš Jaroslav1962reg. muži 121-130N 
7.Svoboda David2000reg. muži 131-140 
8.Kopečný Roman2004reg. muži 141-150 
9.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 141-150 
10.Šerý Ondřej2005reg. muži 221-240 
11.Dvořák Jakub2003reg. muži 221-240 
12.Ovesný Vratislav2007reg. muži 221-240 
13.Paďour Ladislav1987nez. muži  
TJ Jiskra Otrokovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vidlář Pavel1973kraj. muži 151-160 
2.Janečka Bronislav1969reg. muži 71-80 
3.Cviček Petr1947reg. muži 71-80 
4.Mancl Zdeněk1976reg. muži 71-80N 
5.Zikmund Jiří1968reg. muži 91-100 
6.Plišťák Miroslav1951reg. muži 91-100 
7.Šindelář Petr1976reg. muži 131-140 
8.Dohnal Josef1951reg. muži 141-150 
9.Jílek Petr1962reg. muži 161-170 
10.Búbela Pavel1993reg. muži 161-170 
11.Mareš Lukáš2004reg. muži 171-180 
12.Jelínek Petr2002reg. muži 191-200 
13.Navrátil Miroslav1953reg. muži 201-220 
14.Urban Roman1957reg. muži 191-200 
15.Ševčíková Hana1956reg. muži 221-240N 
16.Černohous Radko2003reg. muži 241-260N 
17.Zeman Ondřej2003reg. muži 241-260N 
18.Kadlečík Martin2003reg. muži 281-300 
19.Krčma Lukáš2005reg. muži 281-300N 
20.Černohous Jan2006kraj. mži 17 
21.Fiala Radim1976nez. muži N 
TJ Sokol Mysločovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Zdeněk1963reg. muži 41-50 
2.Žák Radek1977reg. muži 41-50 
3.Mokrý Filip1992reg. muži 121-130 
4.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 141-150 
5.Podola Milan1986nez. muži 121-130 
6.Jančík Svatoslav1996nez. muži 141-150 
7.Utinek Miroslav1964reg. muži 161-170 
8.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 171-180 
9.Rašík David2000reg. dci 171-180 
10.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-220 
11.Malota Filip2003reg. dci 241-260 
12.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 261-280 
13.Kolařík Milan st.1958reg. muži 261-280 
14.Gazdoš Martin1980reg. muži 281-300 
15.Ordáň David2005reg. sži 281-300 
16.Ordáň Štěpán2006nez. mži 281_300 
17.Pešica Daniel2005nez. sži 281-300 
18.Šidlík Jaromír1938nez. muži  
19.Vrzala Jakub2006nez. mži  
20.Gazdoš Dominik2002reg. dci 101-110 
21.Musil Josef1954reg. muži 121-130 
SK Louky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš1975reg. muži 51.-60. 
2.Pastyřík Miroslav1985reg. mži 111.-120. 
3.Pastyřík Petr1987reg. muži 111.-120. 
4.Zubík Libor1966reg. muži 151.-160. 
5.Pišín Miroslav1968reg. muži 161.-170. 
6.Rádle Václav1949reg. muži 201.-220.N 
7.Volf Jiří1977reg. muži 241.-260. 
SK Slopné "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kužela Marek1976reg. muži 61-70 
2.Malý David1993reg. muži 91-100 
3.Žáček Libor1992reg. muži 111-120 
4.Tkadlec Petr1969reg. muži 151-160 
5.Milis Ladislav1973reg. muži 151-160 
6.Kolařík Jakub1989reg. muži 161-170 
7.Trunkát Josef1985reg. muži 181-190 N 
8.Surý Patrik1972reg. muži 191-200 
9.Škarek Ladislav1974reg. muži 221-240 
10.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 221-240 
11.Váňa Jakub1993reg. muži 241-260 
12.Surá Kateřina1972reg. muži 261-280 
13.Váňa Václav1961reg. muži 261-280 
TJ Štítná "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trčka Petr1959reg. muži 51-60 
2.Fojtík Petr1957reg. muži 71-80 
3.Šuráň Jiří1987reg. muži 71-80 
4.Šuráň Petr1958reg. muži 101-110 
5.Petrů František1983reg. muži 141-150 
6.Strnad Filip1997reg. muži 161-170 
7.Pinďák Miroslav1967reg. muži 191-200 
8.Maryáš Jaroslav1951reg. muži 191-200 
9.Faldík František1964reg. muži 221-240 
10.Hnaníček Josef1964reg. muži 241-260N 
RS 2. třídy
SK Újezd "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Filip1998reg. muži 101-110 
2.Filipiak Jakub1992reg. muži 121-130Ncizinec 
3.Filipiak Jan1968reg. muži 131-140cizinec 
4.Zicha Stanislav1975reg. muži 151-160 
5.Šandor Josef1977reg. muži 201-220 
6.Zicha Patrik1998reg. muži Nez. 
TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 121-130 
2.Zuzaník Marek1972reg. muži 91-100 
3.Chytil Jan1984reg. muži 111-120 
4.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
5.Henzl Václav1967reg. muži 141-150 
6.Batoušek Vladimír1970reg. muži 161-170 
7.Panoš Radovan1975reg. muži 181-190 
8.Fusek Martin1973reg. muži 221-240 N 
9.Soukup Radek1979reg. muži 241-260 
10.Úředníček Petr1978reg. muži 241-260 
11.Weiss Jaromír1956reg. muži 241-260 
12.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 261-280 
13.Zikmund Marek1998reg. muži 261-280 
FS Napajedla "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ratiborský Pavel1962reg. muži 51-60 
2.Tesař Tomáš1988reg. muži 81-90 
3.Tomek Miroslav1958reg. muži 101-110 
4.Mikulka Petr1984reg. muži 111-120 
5.Škrabala Jaroslav1952reg. muži 131-140 
6.Čevela Slavomír1961reg. muži 171-180 
7.Jestříbek Martin1976reg. muži 181-190 
8.Hastík Petr1947reg. muži 201-220 
9.Zatloukal Darek1967reg. muži 201-220 
10.Vlček Lubomír1952reg. muži 241-260 N 
11.Truhlář Martin1991reg. muži - 
12.Chadalík Alexandr1957reg. muži - 
13.Měrka David1975reg. muži - 
14.Koščo Peter1984reg. muži - 
15.Trebal Dalibor1976reg. muži - 
TJ Sokol Kostelec "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelař David1977reg. muži 101-110N 
2.Koiš Jaroslav1962reg. muži 121-130N 
3.Svoboda David2000reg. muži 131-140 
4.Kopečný Roman2004reg. muži 141-150 
5.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 141-150 
6.Šerý Ondřej2005reg. muži 221-240 
7.Dvořák Jakub2003reg. muži 221-240 
8.Ovesný Vratislav2007reg. muži 221-240 
9.Vlček Jan2003reg. muži 221-240 
10.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 281-300 
11.Jonák František2005reg. muži 281-300 
12.Podhajský Jakub2005reg. muži 281-300 
TJ Jiskra Otrokovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund Jiří1968reg. muži 91-100 
2.Plišťák Miroslav1951reg. muži 91-100 
3.Šindelář Petr1976reg. muži 131-140 
4.Dohnal Josef1951reg. muži 141-150 
5.Jílek Petr1962reg. muži 161-170 
6.Búbela Pavel1993reg. muži 161-170 
7.Mareš Lukáš2004reg. muži 171-180 
8.Jelínek Petr2002reg. muži 191-200 
9.Urban Roman1957reg. muži 191-200 
10.Navrátil Miroslav1953reg. muži 201-220 
11.Ševčíková Hana1956reg. muži 221-240N 
12.Černohous Radko2003reg. muži 241-260N 
13.Zeman Ondřej2003reg. muži 241-260N 
14.Kadlečík Martin2003reg. muži 281-300 
15.Krčma Lukáš2005reg. muži 281-300N 
16.Černohous Jan2006kraj. mži 17 
Sokol Jasenná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromčák Petr1982reg. muži 61-70 
2.Petrů Stanislav1986reg. muži 91-100 
3.Vávra Jaromír1952reg. muži 181-190 
4.Lenczyk Dušan1973reg. muži 191-200 
5.Glück Zdeněk1956reg. muži 201-220 
6.Fila Robin1999nez. -- 
7.Františák Václav1994nez.  
8.Tomanec Libor1990nez.  
SK Slavičín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malatinský Petr1973reg. muži 71-80 
2.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
3.Martinovský Radek1975reg. muži 131-140 
4.Münster Petr1963reg. muži 151-160N 
5.Martinec Antonín1952reg. muži 111-120 
6.Bureš Michal2004reg. muži 151-160 
7.Fojtů Jaromír1953reg. muži 181-190 
8.Bureš Daniel2001reg. muži 201-220 
9.Rohlena Ivo1972reg. muži 201-220 
10.Plášek Jonáš2000reg. muži 241-260 
11.Drápala Tobiáš2003reg. muži 261-280 
12.Droščák Jan ml.2003reg. muži 261-280 
13.Fojtík Adam2003reg. muži 281-300 
14.Plášek Hubert2002reg. muži 281-300 
Slovan Luhačovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmolík Milan1964reg. muži 101-110 
2.Mikulec Karel1975reg. muži 121-130 
3.Macík Jan1980reg. muži 131-140 
4.Böhm Jiří1964reg. muži 151-160 
5.Pekárek Antonín1966reg. muži 151-160N 
6.Šebesta Petr1974reg. muži 171-180 
7.Novosad Petr1970reg. muži 181-190 
8.Tomášek Ivan1967reg. muži 201-220 
9.Žmolík Pavel1985reg. muži 201-220 
10.Hanák Jaromír1936reg. muži 221-240 
11.Heinrich Ladislav1962reg. muži 221-240 
12.Balajka Miroslav1952reg. muži 241-260N 
13.Prchlík Pavel1966reg. muži N 
TJ Vysoké Pole z.s. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machů Roman st.1967reg. muži 121-130 
2.Machů Radek st.1963reg. muži 131-140 
3.Stružka Radomír1962reg. muži 151-160 
4.Fojtů Miroslav1961reg. muži 181-190 
5.Adámek Pavel1973reg. muži 171-180 
6.Kovařík Miroslav1955nez. muži 191-200N 
7.Stružka Vítězslav1988reg. muži 221-240 
8.Machů Josef1972reg. muži 261-280 
9.Struška Libor1997nez. muži 261-280 
10.Jatel Radek1966reg. muži 281-300 
KST Zlín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Střelec Marek1968kraj. muži 131-140N 
2.Svoboda Jiří1978kraj. muži 141-150N 
3.Veselý Jiří1977reg. muži 181-190 
4.Vranka Ondřej2007reg. muži 201-220 
5.Kudělka Matyáš2006reg. muži 201-220 
6.Dalajka Daniel2006reg. muži 201-220 
7.Málek Tomáš2009reg. muži 241-260 
8.Dufek Filip2009reg. muži 261-280 
9.Ždánský Vojtěch2008reg. muži 281-300 
10.Březina Radovan2009kraj. dci 60 
11.Juřica Jan2006kraj. dci 66 
12.Ďulák Michal2007kraj. dci 74 
13.Ďuláková Kateřina2006kraj. ženy 6 
14.Šedivá Martina2007kraj. ženy 9N 
TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Miroslav1972reg. muži 81.-90. 
2.Maniš Dalibor1962reg. muži 81.-90. 
3.Bělaška Martin1993reg. muži 81.-90. 
4.Bělaška Josef1961reg. muži 121.-130.N 
5.Fojtů Dalibor1966reg. muži 141.-150. 
6.Nahodil Jan1957reg. muži 181.-190. 
7.Raška Martin2001reg. dci 181.-190. 
8.Kyjanka Petr1990reg. muži 191.-200. 
9.Juřica Petr1972reg. muži 201.-220. 
10.Ďulík František1961reg. muži 221.-240. 
11.Zikmund Petr1985reg. muži N 
12.Pozlovský Karel1959reg. muži N 
13.Fojtík Ladislav1970reg. muži N 
14.Mikulčík Tomáš1972reg. muži N 
15.Šulc Milan1959reg. muži N 
Orel Kašava "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Roman1963reg. muži 101-110 
2.Kruťa Josef1974reg. muži 141-150 
3.Dočkal Jakub1999reg. muži 151-160 
4.Čevela Vladislav1954reg. muži 191-200 
5.Černoch Břetislav1953reg. muži 191-200 
6.Marušák Daniel1998reg. muži 201-220 
7.Šála Jaromír1967reg. muži 241-260 
8.Kruťa Michal2002reg. muži 261-280 
9.Křižka Tomáš2003reg. muži 261-280 
10.Minařík Ivan1962reg. muži 201-220N 
11.Holík František1951reg. muži 241-260N 
12.Bařinková Tereza2004reg. muži 281-300N 
13.Milar David1976reg. muži N 
14.Polášek Jiří ml.2006reg. muži N 
15.Vývlečka Tadeaš2005reg. muži N 
16.Chandler Josef2007reg. muži N 
17.Chlup Tomáš2005reg. muži N 
18.Janota Metoděj2005reg. muži N 
19.Merta Marek2007reg. muži N 
20.Ondruch Petr2005reg. muži N 
RS 3. třídy
Orel Zlín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 101-110 
2.Veselka David1993reg. muži 121-130 
3.Výmola Patrik2000reg. muži 131-140 
4.Zámečníková Iveta1970reg. muži 161-170 
5.Karbus Dominik1998reg. muži 241-260 
6.Slouka Lukáš1988reg. muži 241-260N 
7.Slouka Břetislav1961reg. muži 261-280 
8.Závodský Tomáš2005reg. muži 281-300N 
9.Krahula Tomáš2006reg. muži 281-300N 
10.Dittrich Tomáš2004reg. muži 281-300N 
11.Marek David2002nez.  
12.Hloušek Jonáš2006nez.  
13.Vavrys Ondřej2002nez.  
KPST - SK Louky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pišín Miroslav1968reg. muži 161.-170. 
2.Gottwald Michal1969reg. muži 201.-220.N 
3.Mareček Ivo1968reg. muži 221.-240. 
4.Šustrová Zuzana1978reg. muži 241.-260. 
5.Volf Jiří1977reg. muži 241.-260. 
6.Kolomazník Antonín1994reg. muži 241.-260. 
7.Kolomazník Radek1972reg. muži 241.-260. 
8.Teichmann Petr2001reg. muži 261.-280. 
9.Gabrhelík Jiří1972reg. muži 261.-280. 
10.Veselý Petr1977reg. muži 281.-300. 
11.Ondruška František1976nez.  
12.Hornáček Dušan1973nez.  
13.Krajčovič Michal1974nez.  
FS Napajedla "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrabala Jaroslav1952reg. muži 131-140 
2.Čevela Slavomír1961reg. muži 171-180 
3.Jestříbek Martin1976reg. muži 181-190 
4.Hastík Petr1947reg. muži 201-220 
5.Zatloukal Darek1967reg. muži 201-220 
6.Vlček Lubomír1952reg. muži 241-260 N 
7.Truhlář Martin1991reg. muži - 
8.Chadalík Alexandr1957reg. muži - 
9.Měrka David1975reg. muži - 
10.Koščo Peter1984reg. muži - 
11.Trebal Dalibor1976reg. muži - 
SK Bohuslavice nad Vláří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Bronislav st.1966reg. muži 171-180 
2.Vaněk Bronislav ml.1989reg. muži 171-180 
3.Jaroš Vladislav st.1969reg. muži 201-220 
4.Tomeček Josef1974reg. muži 221-240 
5.Šebák Miroslav st.1966reg. muži 261-280 N 
6.Maček Libor1966reg. muži NEZ 
7.Fojtů Lukáš1984reg. muži NEZ 
TJ Sokol Kostelec "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 141-150 
2.Dvořák Jakub2003reg. muži 221-240 
3.Šerý Ondřej2005reg. muži 221-240 
4.Ovesný Vratislav2007reg. muži 221-240 
5.Vlček Jan2003reg. muži 221-240 
6.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 281-300 
7.Jonák František2005reg. muži 281-300 
8.Podhajský Jakub2005reg. muži 281-300 
9.Mysliveček Jan2009reg. muži 281-300 
10.Zajíček Teo2007reg. muži 281-300N 
11.Hlavicová Dagmara2008reg. muži 281-300N 
12.Výmola Antonín1941nez. muži  
13.Kuna František2005nez. muži  
14.Vendula Ovesná2003nez. muži  
TJ Jiskra Otrokovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Búbela Pavel1993reg. muži 161-170 
2.Mareš Lukáš2004reg. muži 171-180 
3.Jelínek Petr2002reg. muži 191-200 
4.Urban Roman1957reg. muži 191-200 
5.Navrátil Miroslav1953reg. muži 201-220 
6.Ševčíková Hana1956reg. muži 221-240N 
7.Černohous Radko2003reg. muži 241-260N 
8.Zeman Ondřej2003reg. muži 241-260N 
9.Kadlečík Martin2003reg. muži 281-300 
10.Krčma Lukáš2005reg. muži 281-300N 
11.Černohous Jan2006kraj. mži 17 
12.Silný Libor1974nez. muži N 
13.Holman David2000nez. muži N 
14.Marišler Daniel2000nez. muži N 
15.Holman Lukáš2002nez. dci N 
16.Vyvlečka Filip2005nez. sži N 
17.Žák Vítek2005nez. sži N 
18.Kozel Jan2004nez. sži N 
TJ Sokol Mysločovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podola Milan1986nez. muži 121-130 
2.Utinek Miroslav1964reg. muži 161-170 
3.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 171-180 
4.Rašík David2000reg. dci 171-180 
5.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-220 
6.Malota Filip2003reg. dci 241-260 
7.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 261-280 
8.Kolařík Milan st.1958reg. muži 261-280 
9.Gazdoš Martin1980reg. muži 281-300 
10.Ordáň David2005reg. sži 281-300 
11.Ordáň Štěpán2006nez. mži 281_300 
12.Pešica Daniel2005nez. sži 281-300 
13.Vrzala Jakub2006nez. mži  
14.Šidlík Jaromír1938nez. muži  
15.Jančík Svatoslav1996nez. muži 141-150 
Slovan Luhačovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekárek Antonín1966reg. muži 151-160N 
2.Šebesta Petr1974reg. muži 171-180 
3.Novosad Petr1970reg. muži 181-190 
4.Tomášek Ivan1967reg. muži 201-220 
5.Žmolík Pavel1985reg. muži 201-220 
6.Hanák Jaromír1936reg. muži 221-240 
7.Heinrich Ladislav1962reg. muži 221-240 
8.Balajka Miroslav1952reg. muži 241-260N 
9.Prchlík Pavel1966reg. muži N 
SK Rokytnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Zdeněk1962reg. muži 121.-130. 
2.Křek Pavel1970reg. muži 121.-130. 
3.Žálek René1974reg. muži 141.-150. 
4.Petrů Ivo1977reg. muži 171.-180. 
5.Bureš Daniel2001reg. muži 201-220Střídavý start z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
6.Ščuglík Jiří st.1963reg. muži 201.-220. 
7.Šuráň Zbyněk1982reg. muži 221.-240. 
8.Vilímková Marie1974reg. muži nez. 
9.Hamalčík Radim2004reg. muži nez.Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
10.Černý Michal1999reg. muži nez. 
SK Slopné "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milis Ladislav1973reg. muži 151-160 
2.Kolařík Jakub1989reg. muži 161-170 
3.Trunkát Josef1985reg. muži 181-190 N 
4.Surý Patrik1972reg. muži 191-200 
5.Škarek Ladislav1974reg. muži 221-240 
6.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 221-240 
7.Váňa Jakub1993reg. muži 241-260 
8.Surá Kateřina1972reg. muži 261-280 
9.Váňa Václav1961reg. muži 261-280 
10.Petrů Daniel1978reg. muži 261-280 
11.Tkadlecová Tereza1999reg. muži 281-300 
12.Majzlík Tomáš2001reg. dci 281-300 
13.Trunkát Evžen1984reg. muži 281-300 N 
14.Kozubík Jan1996reg. muži 281-300 N 
15.Maňas Zdeněk1956reg. muži - 
TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtů Dalibor1966reg. muži 141.-150. 
2.Nahodil Jan1957reg. muži 181.-190. 
3.Raška Martin2001reg. dci 181.-190. 
4.Kyjanka Petr1990reg. muži 191.-200. 
5.Juřica Petr1972reg. muži 201.-220. 
6.Ďulík František1961reg. muži 221.-240. 
7.Zikmund Petr1985reg. muži N 
8.Pozlovský Karel1959reg. muži N 
9.Fojtík Ladislav1970reg. muži N 
10.Mikulčík Tomáš1972reg. muži N 
11.Šulc Milan1959reg. muži N 
TJ Štítná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrů František1983reg. muži 141-150 
2.Strnad Filip1997reg. muži 161-170 
3.Pinďák Miroslav1967reg. muži 191-200 
4.Maryáš Jaroslav1951reg. muži 191-200 
5.Faldík František1964reg. muži 221-240 
6.Hnaníček Josef1964reg. muži 241-260N 
RS 4. třídy
TJ Sokol Salaš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Leopold1959reg. muži 201-220 
2.Tomášek Martin1970reg. muži 221-240 
3.Valášek Igor1978reg. muži 221-240 
4.Nevělík Zdeněk1951reg. muži 241-260 
5.Vančík Martin1976nez.  
6.Tomášek Martin ml.1997nez.  
7.Janeba Jan1972nez.  
KPST - SK Louky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolesa Václav1959reg. muži 221.-240. 
2.Kolomazník Antonín1994reg. muži 241.-260. 
3.Kolomazník Radek1972reg. muži 241.-260. 
4.Volf Jiří1977reg. muži 241.-260. 
5.Gabrhelík Jiří1972reg. muži 261.-280. 
6.Teichmann Petr2001reg. muži 261.-280. 
7.Veselý Petr1977reg. muži 281.-300. 
8.Ondruška František1976nez.  
9.Hornáček Dušan1973nez.  
10.Krajčovič Michal1974nez.  
TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Henzl Václav1967reg. muži 141-150 
2.Batoušek Vladimír1970reg. muži 161-170 
3.Panoš Radovan1975reg. muži 181-190 
4.Fusek Martin1973reg. muži 221-240 N 
5.Úředníček Petr1978reg. muži 241-260 
6.Weiss Jaromír1956reg. muži 241-260 
7.Soukup Radek1979reg. muži 241-260 
8.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 261-280 
9.Zikmund Marek1998reg. muži 261-280 
10.Vája Lukáš1985nez.  
11.Plhák Martin1999nez.  
12.Svoboda Milan1968nez.  
13.Večeřa Miroslav1966nez.  
14.Lišaník Josef1964nez.  
15.Plhák Jan st.1968nez.  
16.Balšán Matěj2003nez.  
17.Kovačíková Michaela2002nez.  
18.Křenová Eva2006nez.  
Sport centrum Bylnice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blabla Tomáš1999reg. muži 181-190 
2.Solař Karel1999reg. muži 201-220 N 
3.Fojtík Jakub2002reg. muži 201-220 
4.Martiška Petr1997reg. muži 241-260 
5.Holba Josef2001reg. muži 281-300 N 
6.Dorňák Zdeněk1961kraj. muži 121-130 N 
TJ Sokol Kostelec "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Jan2003reg. muži 221-240 
2.Juránek Radim1961reg. muži 241-260 
3.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 281-300 
4.Jonák František2005reg. muži 281-300 
5.Podhajský Jakub2005reg. muži 281-300 
6.Mysliveček Jan2009reg. muži 281-300 
7.Hlavicová Dagmara2008reg. muži 281-300N 
8.Zajíček Teo2007reg. muži 281-300N 
9.Chmelař Jakub2007nez. muži  
10.Fišerová Natálie2008nez. muži  
11.Kuna František2005nez. muži  
12.Surá Simona2003nez. muži  
13.Vendula Ovesná2003nez. muži  
14.Res Jan2010nez. muži  
TJ Bohuslavice u Zlína
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Portisch Miroslav1976reg. muži 141-150 
2.Mikeštík Petr1979reg. muži 201-220 
3.Kučera Stanislav1963reg. muži 221-240 
4.Lapčík František1947reg. muži 221-240 
5.Ivanovský Ivan1966reg. muži 241-260 
6.Škráček Dan1977nez. muži  
7.Bilavčík Roman2004nez. sži  
TJ Vysoké Pole z.s. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Pavel1973reg. muži 171-180 
2.Kovařík Miroslav1955nez. muži 191-200N 
3.Stružka Vítězslav1988reg. muži 221-240 
4.Struška Libor1997nez. muži 261-280 
5.Machů Josef1972reg. muži 261-280 
6.Jatel Radek1966reg. muži 281-300 
ST Slovácká Sparta Spytihněv "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bilíček David1975reg. muži 171-180 
2.Vondráček Tomáš st.1972reg. muži 221-240 
3.Vondráček Tomáš1990reg. muži 2210-240 
4.Bilíček František1955reg. muži 241-260 
5.Kotásek Petr1975reg. muži 241-260 
6.Maršálek Martin1965reg. muži 261-280 
7.Nováček Karel1971reg. muži 261-280 
8.Rizovski Ivan1970reg. muži 261-280 
9.Čech Jan2004reg. muži 281-300 
10.Kotásek Richard2005reg. muži 281-300 
11.Sedláček Matěj2005reg. muži 281-300 
SK Slopné "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škarek Ladislav1974reg. muži 221-240 
2.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 221-240 
3.Surá Kateřina1972reg. muži 261-280 
4.Váňa Václav1961reg. muži 261-280 
5.Petrů Daniel1978reg. muži 261-280 
6.Tkadlecová Tereza1999reg. muži 281-300 
7.Kužela Ondřej2006reg. mži 281-300 
8.Račák Filip2010reg. nži 281-300 
9.Majzlík Tomáš2001reg. dci 281-300 
10.Belžík Rostislav1969reg. muži 281-300 N 
11.Trunkát Evžen1984reg. muži 281-300 N 
12.Kozubík Jan1996reg. muži 281-300 N 
13.Kužela Patrik2009reg. nži 281-300 N 
14.Talaš Ondřej2006reg. mži 281-300 N 
15.Švach Štěpán1995reg. muži 281-300 N 
16.Maňas Zdeněk1956reg. muži - 
17.Kolařík Josef1968reg. muži - 
18.Kozubík Jiří1977reg. muži - 
Orel Kašava "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černoch Břetislav1953reg. muži 191-200 
2.Marušák Daniel1998reg. muži 201-220 
3.Šála Jaromír1967reg. muži 241-260 
4.Kruťa Michal2002reg. muži 261-280 
5.Křižka Tomáš2003reg. muži 261-280 
6.Minařík Ivan1962reg. muži 201-220N 
7.Holík František1951reg. muži 241-260N 
8.Bařinková Tereza2004reg. muži 281-300N 
9.Milar David1976reg. muži N 
10.Polášek Jiří ml.2006reg. muži N 
11.Vývlečka Tadeaš2005reg. muži N 
12.Chandler Josef2007reg. muži N 
13.Chlup Tomáš2005reg. muži N 
14.Janota Metoděj2005reg. muži N 
15.Merta Marek2007reg. muži N 
16.Ondruch Petr2005reg. muži N 
RS 5. třídy
TJ Sokol Mysločovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-220 
2.Malota Filip2003reg. dci 241-260 
3.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 261-280 
4.Kolařík Milan st.1958reg. muži 261-280 
5.Gazdoš Martin1980reg. muži 281-300 
6.Ordáň David2005reg. sži 281-300 
7.Ordáň Štěpán2006nez. mži 281_300 
8.Pešica Daniel2005nez. sži 281-300 
9.Šidlík Jaromír1938nez. muži  
10.Vrzala Jakub2006nez. mži  
SK Slavičín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Michal2004reg. muži 151-160 
2.Fojtů Jaromír1953reg. muži 181-190 
3.Bureš Daniel2001reg. muži 201-220 
4.Rohlena Ivo1972reg. muži 201-220 
5.Plášek Jonáš2000reg. muži 241-260 
6.Drápala Tobiáš2003reg. muži 261-280 
7.Droščák Jan ml.2003reg. muži 261-280 
8.Fojtík Adam2003reg. muži 281-300 
9.Kovařík Luděk st.1975reg. muži N 
10.Zabloudil Jiří1959reg. muži N 
11.Plášek Hubert2002reg. muži 281-300 
12.Rohlena Jiří1948reg. muži N 
13.Jančařík Martin2006reg. muži N 
14.Petráš Michal2005reg. muži N 
15.Rak Petr2006reg. muži N 
16.Sedláček Josef2007reg. muži N 
17.Jenyš Martin2005reg. muži N 
ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotásek Petr1975reg. muži 241-260 
2.Maršálek Martin1965reg. muži 261-280 
3.Nováček Karel1971reg. muži 261-280 
4.Rizovski Ivan1970reg. muži 261-280 
5.Čech Jan2004reg. muži 281-300 
6.Kotásek Richard2005reg. muži 281-300 
7.Bednařík Robert1969reg. muži 281-300 N 
8.Sedláček Matěj2005reg. muži 281-300 N 
9.Šanda Zbyněk1972reg. muži N 
10.Achilles Jiří2006reg. muži N 
11.Zpěvák Alois1960reg. muži N 
12.Škrabal Zbyněk1971reg. muži N 
13.Bílý Jiří1980reg. muži N 
14.Tetur Tomáš1988reg. muži N 
KST Zlín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudělka Matyáš2006reg. muži 201-220 
2.Dalajka Daniel2006reg. muži 201-220 
3.Málek Tomáš2009reg. muži 241-260 
4.Dufek Filip2009reg. muži 261-280 
5.Ždánský Vojtěch2008reg. muži 281-300 
6.Březina Radovan2009kraj. dci 60 
7.Juřica Jan2006kraj. dci 66 
8.Ďulák Michal2007kraj. dci 74 
9.Laštovka Vojtěch2011kraj. sži 71 
10.Krajča Viktor2010kraj. sži 81 
11.Sýkora Matěj2010kraj. sži 84-85 
12.Dufek Aleš1973nez. muži xxx 
13.Pištínek Michal2011nez. muži xxx 
14.Šedivá Martina2007kraj. ženy 9N 
15.Popeláková Dana2010nez. ženy xxx 
PPK Malenovice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fagoš Ondřej1975reg. muži nez. 
2.Sedláček Radek1974reg. muži nez. 
3.Mokroš Richard1985reg. muži nez. 
4.Kopeček Ladislav1974reg. muži nez. 
5.Sedlář Radek1967reg. muži nez. 
6.Plachý Jaroslav1965reg. muži nez. 
7.Holek Pavel1968reg. muži nez. 
8.Fagoš Jan1973reg. muži nez. 
9.Kunst Milan1974reg. muži nez. 
10.Nesvadbová Markéta1999reg. muži nez. 
11.Perůtka Karel1979reg. muži nez. 
12.Vítková Lenka1995reg. muži nez. 
SK Slopné "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Jakub1993reg. muži 241-260 
2.Petrů Daniel1978reg. muži 261-280 
3.Tkadlecová Tereza1999reg. muži 281-300 
4.Majzlík Tomáš2001reg. dci 281-300 
5.Kužela Ondřej2006reg. mži 281-300 
6.Račák Filip2010reg. nži 281-300 
7.Belžík Rostislav1969reg. muži 281-300 N 
8.Trunkát Evžen1984reg. muži 281-300 N 
9.Kozubík Jan1996reg. muži 281-300 N 
10.Kužela Patrik2009reg. nži 281-300 N 
11.Talaš Ondřej2006reg. mži 281-300 N 
12.Švach Štěpán1995reg. muži 281-300 N 
13.Maňas Zdeněk1956reg. muži - 
14.Kolařík Josef1968reg. muži - 
15.Kozubík Jiří1977reg. muži - 
RSSŽ 1. třídy
TJ Sokol Kostelec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopečný Roman2004kraj. sži 8 
2.Šerý Ondřej2005kraj. sži 18 
3.Ovesný Vratislav2007kraj. sži 20 
4.Jonák František2005kraj. sži 48 
5.Zajíček Teo2007kraj. sži 59 
6.Podhajský Jakub2005kraj. sži 61 
7.Mysliveček Jan2009kraj. sži 63 
8.Kuna František2005kraj. sži 104 
9.Hlavicová Dagmara2008kraj. sži 13 
10.Fišerová Natálie2008kraj. sži 20 
11.Chmelař Jakub2007nez. sži  
12.Surá Simona2003nez. sži  
13.Vendula Ovesná2003nez. sži  
14.Res Jan2010nez. sži  
TJ Jiskra Otrokovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Lukáš2004kraj. sži 13 
2.Krčma Lukáš2005kraj. sži 38 
3.Černohous Jan2006kraj. mži 17 
4.Vyvlečka Filip2005nez. sži N 
5.Žák Vítek2005nez. sži N 
6.Kozel Jan2004nez. sži N 
7.Matesko Martin2008nez. nži N 
8.Kotík Tomáš2008nez. nži N 
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ordáň David2005reg. sži 281-300 
2.Ordáň Štěpán2006nez. mži 281-300 
3.Pešica Daniel2005nez. sži 281-300 
4.Vrzala Jakub2006nez.  
ST Slovácká Sparta Spytihněv
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Jan2004reg. sži 281-300 
2.Kotásek Richard2005reg. sži 281-300 
3.Sedláček Matěj2005reg. sži 281-300 N 
4.Achilles Jiří2006reg. sži N 
SK Slopné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kužela Ondřej2006reg. mži 281-300 
2.Račák Filip2010reg. nži 281-300 
3.Kužela Patrik2009reg. nži 281-300 N 
4.Talaš Ondřej2006reg. mži 281-300 N 
SK Slavičín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Michal2004reg. muži 151.-160. 
2.Hamalčík Radim2004reg. muži 281.-300. 
3.Petráš Michal2005nez. muži  
4.Rak Petr2006nez. muži  
SK Slavičín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančařík Martin2006nez. muži  
2.Jenyš Martin2005nez. muži  
3.Havrlant Jakub2007nez. muži  
4.Zvonek Martin2008nez. muži  
5.Ondrašica Lukáš2004nez. muži  
Orel Kašava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bařinková Tereza2004reg. sži 281-300N 
2.Polášek Jiří ml.2006reg. sži N 
3.Vývlečka Tadeaš2005reg. sži N 
4.Chandler Josef2007reg. sži N 
5.Chlup Tomáš2005reg. sži N 
6.Janota Metoděj2005reg. sži N 
7.Merta Marek2007reg. sži N 
8.Ondruch Petr2005reg. sži N 
Pohár Zlínský švec
TJ Sokol Kostelec "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda David2000reg. muži 131-140 
2.Kopečný Roman2004reg. muži 141-150 
3.Dvořák Jakub2003reg. muži 221-240 
4.Vlček Jan2003reg. muži 221-240 
5.Šerý Ondřej2005reg. muži 221-240 
6.Ovesný Vratislav2007reg. muži 221-240 
7.Jonák František2005reg. muži 281-300 
8.Podhajský Jakub2005reg. muži 281-300 
TJ Sokol Kostelec "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Ivan1951reg. muži 71-80N 
2.Huňka Tomáš1981reg. muži 81-90 
3.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
4.Fišer Jiří1980reg. muži 91-100 
5.Koiš Jaroslav1962reg. muži 121-130N 
6.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 141-150 
7.Juránek Radim1961reg. muži 241-260 
8.Chmelař David1977nez. muži  
9.Výmola Antonín1941nez. muži  
10.Paďour Ladislav1987nez. muži  
11.Řehák Lukáš1985nez. muži  
SK Louky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš1975reg. muži 51.-60. 
2.Pastyřík Miroslav1985reg. muži 111.-120. 
3.Pastyřík Petr1987reg. muži 111.-120. 
KPST - SK Louky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zubík Libor1966reg. muži 151.-160. 
2.Pišín Miroslav1968reg. muži 161.-170. 
3.Kolesa Václav1959reg. muži 221.-240. 
4.Gottwald Michal1969reg. muži 201.-220.N 
KPST - SK Louky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareček Ivo1968reg. muži 221.-240. 
2.Volf Jiří1977reg. muži 241.-260. 
3.Šustrová Zuzana1978reg. muži 241.-260. 
4.Ondruška František1976nez.  
TJ Sokol Jasenná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromčák Petr1982reg. muži 61-70 
2.Petrů Stanislav1986reg. muži 91-100 
3.Vávra Jaromír1952reg. muži 181-190 
4.Lenczyk Dušan1973reg. muži 191-200 
5.Glück Zdeněk1956reg. muži 201-220 
6.Františák Václav1994nez.  
7.Fila Robin1999nez. -- 
8.Tomanec Libor1990nez.  
Slovan Luhačovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmolík Milan1964reg. muži 101-110 
2.Mikulec Karel1975reg. muži 121-130 
3.Böhm Jiří1964reg. muži 151-160 
4.Šebesta Petr1974reg. muži 171-180 
5.Macík Jan1980reg. muži 131-140 
6.Heinrich Ladislav1962reg. muži 221-240 
Slovan Luhačovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomášek Ivan1967reg. muži 201-220 
2.Žmolík Pavel1985reg. muži 201-220 
3.Novosad Petr1970reg. muži 181-190 
4.Prchlík Pavel1966reg. muži N 
5.Hanák Jaromír1936reg. muži 221-240 
6.Pekárek Antonín1966reg. muži 151-160N 
7.Balajka Miroslav1952reg. muži 241-260N 
TJ Štítná "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trčka Petr1959reg. muži 51-60 
2.Fojtík Petr1957reg. muži 71-80 
3.Šuráň Jiří1987reg. muži 71-80 
4.Šuráň Petr1958reg. muži 101-110 
TJ Štítná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrů František1983reg. muži 141-150 
2.Strnad Filip1997reg. muži 161-170 
3.Maryáš Jaroslav1951reg. muži 191-200 
4.Pinďák Miroslav1967reg. muži 191-200 
5.Faldík František1964reg. muži 221-240 
6.Hnaníček Josef1964reg. muži 241-260N 
KPST - SK Louky "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabrhelík Jiří1972reg. muži 261.-280. 
2.Kolomazník Antonín1994reg. muži 241.-260. 
3.Kolomazník Radek1972reg. muži 241.-260. 
4.Teichmann Petr2001reg. muži 261.-280. 
5.Veselý Petr1977reg. muži 281.-300. 
TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Miroslav1972reg. muži 81.-90. 
2.Maniš Dalibor1962reg. muži 81.-90. 
3.Bělaška Martin1993reg. muži 81.-90. 
4.Bělaška Josef1961reg. muži 121.-130.N 
5.Kyjanka Petr1990reg. muži 191.-200. 
6.Ďulík František1961reg. muži 221.-240. 
7.Šulc Milan1959reg. muži N 
TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtů Dalibor1966reg. muži 141.-150. 
2.Nahodil Jan1957reg. muži 181.-190. 
3.Raška Martin2001reg. dci 181.-190. 
4.Juřica Petr1972reg. muži 201.-220. 
5.Pozlovský Karel1959reg. muži N 
6.Zikmund Petr1985reg. muži N 
7.Fojtík Ladislav1970reg. muži N 
8.Mikulčík Tomáš1972reg. muži N 
SK Slopné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kužela Marek1976reg. muži 61-70 
2.Malý David1993reg. muži 91-100 
3.Žáček Libor1992reg. muži 111-120 
4.Tkadlec Petr1969reg. muži 151-160 
5.Milis Ladislav1973reg. muži 151-160 
6.Kolařík Jakub1989reg. muži 161-170 
7.Trunkát Josef1985reg. muži 181-190 N 
8.Surý Patrik1972reg. muži 191-200 
9.Škarek Ladislav1974reg. muži 221-240 
10.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 221-240 
11.Váňa Jakub1993reg. muži 241-260 
12.Surá Kateřina1972reg. muži 261-280 
13.Váňa Václav1961reg. muži 261-280 
14.Petrů Daniel1978reg. muži 261-280 
15.Tkadlecová Tereza1999reg. muži 281-300 
16.Majzlík Tomáš2001reg. dci 281-300 
17.Trunkát Evžen1984reg. muži 281-300 N 
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Zdeněk1963reg. muži 41-50 
2.Žák Radek1977reg. muži 41-50 
3.Gazdoš Dominik2002reg. dci 101-110 
4.Mokrý Filip1992reg. muži 121-130 
5.Musil Josef1954reg. muži 121-130 
6.Podola Milan1986nez. muži 121-130 
7.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 141-150 
8.Jančík Svatoslav1996nez. muži 141-150 
9.Utinek Miroslav1964reg. muži 161-170 
10.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 171-180 
11.Rašík David2000reg. dci 171-180 
12.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-220 
13.Malota Filip2003reg. dci 241-260 
14.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 261-280 
15.Kolařík Milan st.1958reg. muži 261-280 
16.Gazdoš Martin1980reg. muži 281-300 
17.Ordáň David2005reg. sži 281-300 
18.Ordáň Štěpán2006nez. mži 281_300 
19.Pešica Daniel2005nez. sži 281-300 
20.Šidlík Jaromír1938nez. muži  
21.Vrzala Jakub2006nez. mži  
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděková Gábina1972kraj. muži 171-180 
2.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 71-80 
3.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 71-80N 
4.Bezděková Kristýna2000reg. muži 81-90 
5.Vítek Milan1961reg. muži 81-90N 
6.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 91-100 
7.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 101-110 
8.Novák Josef1997reg. muži 101-110 
9.Svoboda Miroslav1977reg. muži 111-120 
10.Veselka David1993reg. muži 121-130 
11.Výmola Patrik2000reg. muži 131-140 
12.Zámečníková Iveta1970reg. muži 161-170 
13.Novotný Oldřich1948nez.  
14.Klímek Tomáš1981nez.  
FS Napajedla
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ratiborský Pavel1962reg. muži 51-60 
2.Tesař Tomáš1988reg. muži 81-90 
3.Tomek Miroslav1958reg. muži 101-110 
4.Mikulka Petr1984reg. muži 111-120 
5.Škrabala Jaroslav1952reg. muži 131-140 
6.Čevela Slavomír1961reg. muži 171-180 
7.Jestříbek Martin1976reg. muži 181-190 
8.Hastík Petr1947reg. muži 201-220 
9.Zatloukal Darek1967reg. muži 201-220 
10.Vlček Lubomír1952reg. muži 241-260 N 
11.Truhlář Martin1991reg. muži - 
12.Chadalík Alexandr1957reg. muži - 
13.Měrka David1975reg. muži - 
14.Koščo Peter1984reg. muži - 
15.Trebal Dalibor1976reg. muži - 
PPK Malenovice z.s. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1974reg. muži nez. 
2.Mokroš Richard1985reg. muži nez. 
3.Kopeček Ladislav1974reg. muži nez. 
4.Kunst Milan1974reg. muži nez. 
PPK Malenovice z.s. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fagoš Ondřej1975reg. muži nez. 
2.Plachý Jaroslav1965reg. muži nez. 
3.Holek Pavel1968reg. muži nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS